3 Temmuz 2020 Cuma At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İstanbul detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAZDAĞI
7y a a
KAIZBERT (RU)
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
3
75
787100
12
18
1.39.96
2
ŞAHİN TEPESİ
9y k a
ANTEPLİ
62.50
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
2
74
707069
14
7
1.40.33
3
KARAÇELİK
5y d a
KAIZBERT (RU)
60.50
A.SÖZEN
SADDULLAH AKÇA
A.ÖZTÜRK
9
70
8590-84
12
10
4
ROMANOLUR
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
Ö.YILDIRIM
SADDULLAH AKÇA
A.ÖZTÜRK
6
68
394326
7
15
1.42.18
5
SELÇUKLUBEYİ
8y a a
KAIZBERT (RU)
58.50
A.ASLAN
ERCAN SÖKMEZ
B.ŞANDAN
11
66
0-40177
12
18
1.41.38
6
ÖZGÜNSTONE
4y k a
KAIZBERT (RU)
52.50
G.KOCAKAYA
MEHMET KAYA
U.TEMUÇİN
8
57
8101-23
14
18
1.38.91
7
GÜNDOĞARKEN
5y a k
AYABAKAN
53.00
H.ÇİZİK
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
Ö.GÜNELİ
1
55
139875
7
15
1.42.14
8
KEVİR
5y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
A.KAÇMAZ
KADRİ BAŞKURT
F.ÇELİK
5
48
430261
114
20
1.40.55
9
BONJOUR EL SAMAWİ
5y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
S.ERKUŞ
A.ENGİN GICIR
At Sahibi
7
34
244030
7
15
1.42.23
10
GÖKDİZGİN
4y k k
TURBO
50.00
M.A.SOLMAZAP
UMUT AYSEL
U.AYSEL
10
34
98-9016
12
19
11
BUĞRAHAN
5y k a
ARASLI
50.00
GÖK.BEKTAŞ
CEMALETTİN KOÇ
E.SAV
4
33
30-0005
10
10
1.42.65
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUKAYA
4y k a
KOŞANEFE
61.50
A.ÇELİK
ATİLLA SERİNER
N.YILDIRIM
2
57
222312
8
19
2
BÜYÜK ATLI
4y a a
BERKSOY
54.50
H.ÇİZİK
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
6
43
0-2161
12
20
2.26.80
3
BUMİNHAN
4y k a
AĞA KARACA
51.00
M.A.SOLMAZAP
MURAT GÜLEN
E.KARAKÖLEOĞLU
7
38
36510-3
19
18
2.26.33
4
RODRIGUEZ
4y k a
ARASLI
51.50
A.ASLAN
YAKUP DOĞAN ÖZBAY
A.İŞGÖREN
3
37
3-31804
9
17
5
AYMİRA
4y a k
ARASLI
50.00
K.GÖKÇEAP
AHMET AYDOĞDİ
O.GÜNDOĞDİ
1
31
797-310
127
19
6
SADECEİZLE
4y a a
SÖNMEZALP
50.00
BERKANT GÖKÇEAP
ÖZGÜR FIRAT
H.ACAR
8
26
465200
9
10
7
KARGO
4y k a
KURTEL
50.00
A.KAÇMAZ
NİMET ARİF KURTEL
MEHMET DEMİR
4
22
409-440
18
10
8
GÖKTÜRK
4y k a
ATOMKARINCA
50.00
SEFER DEMİRAP
ŞİRİN DOĞAN
A.ÖZTÜRK
5
5
6-80
127
17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARTS MAN (USA)
4y d a
TIZWAY (USA)
54.00
H.KARATAŞ
MÜZEYYEN KARABULUT
M.B.OKTAR
4
90
2402-62
21
18
2
ASLAN ADAM
5y d a
HALICARNASSUS (IRE)
54.00
H.ÇİZİK
RECEP KETME
R.ÖZŞAHİN
1
83
252428
127
17
1.55.95
3
BAŞOK
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
A.KAÇMAZ
SÜLEYMAN ÖZ
C.TURAN
3
49
465114
127
19
1.58.44
4
KAYI OVASI
4y a a
PAN RIVER
56.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
6
90
344-236
5
16
1.56.30
5
REKOR
6y a a
RIVER SPECIAL (USA)
54.00
D.YILDIZ
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
2
59
84-5450
14
14
1.56.15
6
STALLION FALCON
7y d a
DYLAN THOMAS (IRE)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
HALİL EVREN ŞAHİN
C.TURAN
7
95
51500-8
21
16
1.54.04
7
UĞUR BUBAM
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
A.ÇELİK
ASLAN OSMAN VAPUR
MAH.BAYKARA
5
62
664684
12
11
1.58.01
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CURTARALO
7y d a
KURTINIADIS (IRE)
58.50
A.ÇELİK
KEMAL KURT
A.ŞIVGIN
1
95
4435-12
19
19
2.12.36
2
KATMA DEĞER
5y a a
WIN RIVER WIN (USA)
58.50
Ö.YILDIRIM
ÜMİT BARLIK
S.ÇITAK
5
98
9-33151
19
20
3
KIRCAALİ
5y k a
BIG BROWN (USA)
58.50
H.ÇİZİK
FEDAİ KAHRAMAN
K.BALTACI
4
90
115141
18
20
4
CARROT
4y d a
KANEKO
58.00
A.SÖZEN
MUSTAFA GÜMÜŞBAŞ
E.KARAKÖLEOĞLU
6
83
52-3213
21
19
2.10.91
5
KLAUS
4y d a
POWERSCOURT (GB)
58.00
G.KOCAKAYA
HÜSEYİN KÖKLİ
H.ALTUNBAŞ
2
98
96462-4
19
20
2.14.47
6
ŞEKER HANIM
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
56.50
A.KURŞUN
HASAN S. EKİNCİ
A.KÜÇÜKAKSOY
3
97
2-21311
16
20
2.12.87
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY METE
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
A.SÖZEN
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
4
0
5
21
19
1.00.75
2
MEGALOMAN
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
M.KAYA
M.YAVUZ SALİHOĞLU
H.ALTUNBAŞ
2
0
5
21
19
1.00.45
3
RACE MASTER
2y d e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
A.ÇELİK
YÜKSEL GÖKTÜRK
V.KARAKAYA
8
0
3
21
19
1.00.37
4
CHAOTIC
2y d d
AZARAKS
55.00
H.ÇİZİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
3
0
2
19
19
5
GOOD RANGER
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
Ö.YILDIRIM
ERHAN KURUOĞLU
S.ÇITAK
5
0
0
20
6
HITOMI
2y d d
THREE VALLEYS (USA)
55.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
6
0
4
19
19
7
LUCKY ROCK
2y a d
APPROVE (IRE)
55.00
M.AKDAĞAP
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
7
0
0
20
8
PLAYA DEL REY
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
A.KURŞUN
CEM ÖZBELGE
E.KARAKÖLEOĞLU
1
0
0
20
9
SPEEDY ROCK
2y a d
CAPTAIN RIO (GB)
51.00
K.GÖKÇEAP
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
9
0
4
21
19
1.00.56
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OĞLUM EREN
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
63.00
M.KAYA
ABDULKADİR YAVUZASLAN
EN.KARATAŞ
8
60
341580
127
17
1.38.15
2
DERİN DİYAR
4y a k
KANEKO
59.50
M.G.ARSLANAP
SEBATİ DUMAN
T.ŞİT
12
59
643306
127
14
1.36.81
3
LUALUA
5y d g
DENMAN (AUS)
60.00
A.SÖZEN
AKANAY MIRIZ
E.KARAKÖLEOĞLU
13
54
960-406
12
12
1.38.61
4
CAMBAZ
4y d a
YAVUZSTAR
58.50
Ö.YILDIRIM
MÜTHİŞ ÖLÇER
K.BALTACI
1
51
4139-32
14
16
1.37.54
5
MAICON
4y d a
KANEKO
57.50
H.ÇİZİK
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
H.DEMİR
6
49
7-02802
16
17
1.35.46
6
CREED BOY
4y a a
DR FONG (USA)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
2
48
84821-4
127
19
1.37.40
7
ÇALIŞKANHAN
6y d a
PRESSING (IRE)
55.00
A.ASLAN
ÖMÜR ÇALIŞKAN
V.YÜKSEL
11
44
5340-50
7
12
1.35.82
8
FERHAN
4y a a
KANEKO
54.00
G.KOCAKAYA
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
10
42
238-781
14
20
1.38.23
9
BRAVE KING
4y d a
LUXOR
53.00
A.ÇELİK
HAKAN SANER
N.BAKIR
9
40
31-03
21
18
10
WILD OCEAN
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
52.50
A.KAÇMAZ
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
15
39
785-495
21
12
11
LONGSTAR
5y d g
LUXOR
52.00
D.YILDIZ
ORHAN UZUN
E.USLU
4
38
24-3307
14
15
1.36.05
12
LOBO NEGRO
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
50.00
S.ERKUŞ
KEMAL KURT
A.ŞIVGIN
5
31
49590-7
21
11
13
LEX TALLIONIS
4y a a
THREE VALLEYS (USA)
50.00
GÖK.BEKTAŞ
İLHAN DURAK
H.ŞİMŞEK
14
26
9569-20
21
14
14
LE GOR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
S.AKBULATAP
AHMET GEMİCİ
H.ACAR
3
20
6798-60
16
11
1.40.23
15
BEYAZ BODRUM
4y d a
MALİ
50.00
K.GÖKÇEAP
GÖNÜL AK
HAKAN EL
7
11
00-9097
16
8
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELIEVE IN ME
3y d e
CARDINAL PIONEER
58.00
S.BOYRAZ
TOLGAHAN TOPCU
SU.ÖZKAN
4
50
873622
19
19
2
CLOUDS OF VICTORY
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
A.SÖZEN
MUSTAFA GÜMÜŞBAŞ
E.KARAKÖLEOĞLU
6
41
1-6
19
19
3
COACH
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
A.KURŞUN
ERHUN ETİ
MUR.ÇAM
7
79
21-1
19
20
4
ÇAKALINOĞLU
3y d e
ÇAKAL CARLOS
58.00
Ö.YILDIRIM
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
5
65
11-3414
19
19
5
FİNAL
3y d e
LUXOR
58.00
G.KOCAKAYA
İBRAHİM TAŞEL
E.USLU
1
53
1136-63
12
16
6
NORTH STAR
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
58.00
D.YILDIZ
SERDAR K. ÖZÇOLAK
S.CANER
8
0
00
7
18
7
STORM FALCON
3y d e
TALIP HAN (IRE)
58.00
A.ÇELİK
ŞAHİN MATYAR
M.DİREKLİ
3
59
24117-3
19
18
8
ZLATIBOR
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.KAYA
BÜLENT TAŞÇI
S.BEKTAŞ
2
54
3-15242
16
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞEMEZ
9y a a
YALAZ
62.00
D.YILDIZ
ERDAL ÖZTÜRK
Y.ARİ
7
119
141542
15
20
2.24.93
2
AKKULA
6y k a
TURBO
59.00
H.KARATAŞ
SONER SÖKMEN
M.ANAT
2
97
414-212
19
19
2.24.37
3
CEVHER
6y d a
BİLGİN
59.00
A.ÇELİK
HÜLYA ŞİMŞEK
A.GÜLLÜ
4
105
2400-72
12
15
4
ERTEMİZ
7y d a
DEMİRKAZIK
59.00
G.KOCAKAYA
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
3
100
695-233
5
20
2.25.48
5
FATİH AĞA
5y k a
KAIZBERT (RU)
59.00
H.ÇİZİK
FATİH ÇİFTÇİ
EN.KARATAŞ
1
101
125211
5
20
2.25.53
6
ÖZEKAN
5y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
A.KURŞUN
M.ELİSABETH KURA
D.KAYA
5
94
541117
14
19
2.25.00
7
ŞAHİNTER
8y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
6
107
5300-83
14
20
2.22.28
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KINGS IMPACT
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
M.A.SOLMAZ
ÇİĞDEM ZURNACI
E.KARAKÖLEOĞLU
9
0
9
21
19
1.01.78
2
OPERA
2y d e
RED GIANT (USA)
57.00
D.YILDIZ
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
6
0
0
20
3
POYRAZ YELİ
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
A.KURŞUN
İBRAHİM TAŞEL
E.USLU
8
0
0
20
4
STARK
2y a e
CARDINAL PIONEER
57.00
H.KARATAŞ
TOLGA ÇELİK
At Sahibi
2
0
3
21
19
0.59.95
5
AMİRAL HOLD
2y d d
WIENER WALZER (GER)
55.00
H.ÇİZİK
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
7
0
6
21
19
1.00.99
6
ATOMIC BLONDE
2y a d
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
Ö.YILDIRIM
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
3
0
4
21
19
1.00.44
7
KAR KIZ
2y k d
GREGORIAN (IRE)
55.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
5
0
8
21
19
1.01.59
8
MY DEAR SISTER
2y d d
KANEKO
55.00
S.BOYRAZ
DİNÇER ALACA
T.ŞİT
1
0
0
20
9
PASSION RUNNER
2y d d
CHURCH PICTURES (GB)
55.00
A.KAÇMAZ
YASEMİN TURAKTEKİN
H.ŞİMŞEK
4
0
0
20
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAWEPİR
6y a a
ÖZHABER
60.00
K.GÖKÇEAP
SEFER ÜNLÜ
B.ŞANDAN
2
59
1311-08
5
18
1.31.82
2
SPARTAKÜS
4y a a
UÇANBEY
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
M.ALİ ÖZKAN
EY.YARDIMCI
4
62
150-352
13
15
1.31.81
3
KRALONUR
4y d a
ONURKAAN
56.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
7
54
0-68002
7
13
1.32.48
4
DALOĞLU
5y k a
YELGEÇEN
60.00
H.ÇİZİK
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
İ.ERDEM
12
53
489-453
12
13
1.32.64
5
BUDUNALP
6y k a
AYABAKAN
55.50
D.YILDIZ
ŞEREF AĞRI
E.ÇUKURKAŞ
14
44
9-99900
7
2
1.31.15
6
AKDAMAR
5y a a
ÇELİKSÖMEK
55.00
S.BOYRAZ
HAKAN NAYMAN
V.KARAKAYA
9
43
301738
21
17
1.36.54
7
SARİDUZ
4y a k
KILAVUZ
50.00
H.YOLAÇICIAP
ÖMER AKALTUN
S.DAŞTAN
5
38
363221
9
20
8
BİTURBO
5y a a
TURBO
50.00
A.ASLAN
HULUSİ TAŞKIRAN
H.ALTUNBAŞ
1
31
001076
12
17
1.35.03
9
LAZ OĞLUM
5y d a
GÜNDENİZ
50.00
S.ERKUŞ
VOLKAN YOZGATLI
U.TEMUÇİN
8
30
620269
19
16
10
ALSANCAKLI
6y a a
ÖZHABER
50.00
A.KAÇMAZ
ALİ POLAT
Ö.GÜNELİ
15
29
820053
7
11
1.32.52
11
HABERPOLAT
5y a a
HABERBATUR
50.00
GÖK.BEKTAŞ
AHMET POLAT
Ö.GÜNELİ
6
26
05000-0
7
13
1.32.60
12
ULTRA
5y k a
TURBO
50.00
M.A.SOLMAZ
GÜR ÖZBELGE
E.KARAKÖLEOĞLU
13
26
753790
127
9
1.32.75
13
AĞANARLICA
5y k a
BERKAY EFE
47.00
C.PASOAP
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
3
21
506067
127
7
1.31.91
14
SAYMALITAŞ
4y k a
BATURŞAH
50.00
S.AKBULATAP
MURAT DANIŞ
M.ÖZKAN
11
11
976
9
17
15
DELLARA
5y a k
UÇANBEY
50.00
BERKANT GÖKÇEAP
ÖMÜR ÇALIŞKAN
V.YÜKSEL
10
10
88-909-0
7
10
1.37.69
Bursa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST UNIQUE
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
T.YILDIZ
AYŞEGÜL KURTEL
OR. ÖZELCANAT
5
0
0
20
2
ROLLO
2y d e
KANEKO
57.00
F.YÜKSEL
TURGUT KONUKOĞLU
SEN.GÖKÇE
3
0
0
20
3
VALEGRO
2y a e
VALENTIN
57.00
H.ALTIN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
6
0
7
21
19
1.03.13
4
ANGEL PEARL
2y d d
FAST STARS LINE
55.00
İ.H.KETME
FUAT ALBAYRAK
ES.ÇETİN
4
0
44
14
18
1.01.08
5
DELİ BOZUK
2y a d
RENK
55.00
N.ŞEN
MURAT TACETTİN BİRİCİK
E.PAPAĞAN
1
0
2
21
19
1.00.16
6
KANATLI
2y d d
RED GIANT (USA)
55.00
O.ÖZTÜRK
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
7
0
0
20
7
MAÇA KIZI
2y d d
TOROK (IRE)
55.00
M.GÜNDÜZELİ
TAYFUN KISACIK
M.GÜNDÜZELİ
2
0
2
21
19
1.00.04
8
PORTAKAL
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
T.ALICI
ASKERİ CANPOLAT
S.SÜSLÜ
8
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞKAYNAK
9y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
K.TOKAÇOĞLU
Z.MEHMET KARAKOÇ
T.ÇEKİCİ
9
84
493416
10
19
2.15.20
2
BELALI TUMBUL
4y k a
KAIZBERT (RU)
58.00
MAHMUT TURAN
REŞİT TUMBUL
G.ALTIN
3
64
341444
14
17
3
LOLAN GÜZELİ
5y d k
ÖZDURAN
58.00
ADEM ŞEN
KAYA KAYA
M.ASLAN
2
64
172206
8
17
2.19.60
4
HASAN ABİ
9y a a
ŞENTAY
56.00
O.ATMACA
KADRİ BAŞKURT
ES.ÇETİN
4
26
309-700
21
6
2.15.22
5
IŞKINAT
8y k a
ARASLI
56.00
V.DEMİR
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
1
98
120-085
10
15
2.12.84
6
MAKEDON
5y a a
GÜNCANHAN
56.00
İ.DİNAR
NAZAN TUNCAR
K.ŞENGEL
8
22
477878
7
5
2.15.27
7
MANİDAR
6y a g
UÇANBEY
52.00
K.DEMİRELAP
SEMİH KATI
At Sahibi
5
60
070-600
4
6
2.15.94
8
TARIKHAN
7y k a
HORASANLI
56.00
M.ÇİÇEK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
7
114
11367-7
15
20
2.13.02
9
CANIMBİLSEV
5y a k
ÖZHABER
54.00
MER.ÇELİK
ARİF ÇELİK
İ.H.BAYDAN
11
21
7000-89
7
9
2.19.04
10
GONCANUR
6y a k
ÖZGÜNHAN
54.00
H.ALTIN
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
10
28
450568
7
11
2.16.57
11
ŞEBOTAY
5y k a
FAROTAY
56.00
S.İPEK
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
6
00060-0
127
14
2.25.74
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JOURNALIST
4y a a
DEHA
61.00
F.KABADAYIAP
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
5
60
31128-7
21
17
2.01.58
2
DRUMMER
7y d a
PAPAL BULL (GB)
61.00
T.YILDIZ
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
7
55
922-990
18
16
2.02.78
3
BIG FARRIER
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
ALP.OLUKAP
A. ALPER SİLSÜPÜR
C.ŞAMLI
4
52
0926-33
13
13
2.04.63
4
MÜHENDİS
4y d a
SPORTS HERO (USA)
57.50
S.ÖZEN
ŞİRİN DOĞAN
MEH.ARSLAN
8
49
434732
21
16
5
MONACO
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
N.AVCİ
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
2
48
0-68121
7
20
2.04.89
6
POINT SHOT
4y d a
FAME AND GLORY (GB)
50.00
H.KAPLANAP
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
1
33
6-05751
18
20
2.04.52
7
STRONGEST WARRIOR
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
İ.DİNAR
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
6
32
81-9000
18
16
2.07.22
8
BRAVE APTE
8y d k
YEATS (IRE)
50.00
MER.ÇELİK
MEHMET DEMİRKOL
İ.ALPUĞUR
3
28
34459-7
11
14
2.03.78
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUNCER
3y a e
KAIZBERT (RU)
59.00
K.TOKAÇOĞLU
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
3
50
1
18
20
2
ULUÖZ
3y a e
SONALP
55.00
U.LEVENTAP
MURAT ALTIN
G.ALTIN
4
41
1
11
20
3
HASİBAKIZ
3y k d
BİLGİN
57.00
İ.DİNAR
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
1
43
31
9
20
4
KAYANINOĞLU
3y k e
YAVUZKAYA
50.00
M.BAĞAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
2
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PLOVDIV
5y d a
LOOKIN AT LUCKY (USA)
53.00
F.KABADAYIAP
VEDAT SÖNMEZ
V.BOYRAZ
10
27
083259
7
10
2
ALİDEV
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
51.00
E.KADİRLERAP
CAHİT CANKO AYSU
S.H.BARUT
4
52
1619-75
21
17
1.49.96
3
GALYALILAR
5y d a
BOSPORUS (IRE)
55.00
İ.H.KETME
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
11
57
250687
5
11
1.50.02
4
OĞLUM BARIŞ
5y d a
KANEKO
55.00
MAHMUT TURAN
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
2
41
4225-60
14
16
5
RAY OF SUNSHINE
6y a a
NO LIMITE
55.00
S.TIRPAN
BOZAN BAĞ
S.AYDEMİR
6
37
7790-88
13
8
1.48.13
6
RING OF FIRE
4y d a
DAI JIN (GB)
55.00
T.YILDIZ
ÖZGE ÇAKIROĞLU
V.AKBULUT
5
76
11153-6
21
17
1.56.42
7
WORLD FAST
4y d a
PRESSING (IRE)
55.00
O.ATMACA
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
1
38
6007-00
21
14
8
ARANANKAN
4y d k
RAMAYANA
53.00
MER.ÇELİK
SEDAT ŞAHİN
H.E.UYSAL
7
16
8-58854
11
2
1.49.40
9
GRAND HOPE
5y d a
MY GRANDSON (GB)
53.00
H.KAPLANAP
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
9
26
78900-8
18
14
1.49.45
10
DEMİRHANBEY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
ÇETİN TAŞAP
UMUR ÖZARAR
S.SÜSLÜ
8
34
778176
127
18
11
MORTODELA
6y d a
BANKNOTE (GB)
55.00
N.ŞEN
HAKAN GAŞAN
İ.ALPUĞUR
3
55
77-0680
18
7
1.50.14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMİN
7y a a
KAIZBERT (RU)
63.00
N.ŞEN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
9
60
909937
7
11
2.15.24
2
YÜREKLİ TAY
5y k a
ALPYÜREK
62.50
M.ÇİÇEK
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
4
59
458215
14
19
2.18.76
3
ÖZÇEVİK
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
T.YILDIZ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
8
55
222631
11
20
2.16.17
4
YARİSSA
7y k a
İZBATUR
59.00
K.TOKAÇOĞLU
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
2
52
2857-00
6
14
2.17.34
5
HİRA
7y k k
ZENGİNOĞLU
56.00
E.KADİRLERAP
FUAT KARATOPRAK
B.BAYDAN
7
52
14804-0
7
15
2.15.20
6
SONTOŞUR
5y a a
TOŞUR
59.00
MAHMUT TURAN
İBRAHİM AÇIKSÖZ
A.R.YILDIZ
3
52
11174-5
22
17
2.16.62
7
UĞURSEL
5y d a
TIGRES LIGHT (US)
58.50
MER.ÇELİK
ARİF ÇELİK
İ.H.BAYDAN
10
51
868951
7
20
2.14.80
8
GÜNIŞIĞI
6y a a
ATEŞTOPU
54.50
S.ÖZEN
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
12
43
435707
4
12
2.16.21
9
KUTLUŞAHIM
5y k a
FAROTAY
54.50
S.İPEK
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
43
312882
21
17
2.18.83
10
NEŞTER
4y a a
TOŞUR
50.00
S.TIRPAN
MEHMET TETİK
N.DOĞAN
5
35
4245-79
127
13
11
TULPAR
5y a a
UÇANBEY
50.00
N.AVCİ
ŞENOL MUSLU
B.AKKAYA
11
33
8-72508
114
12
12
GALİÇYA
6y a a
AYABAKAN
50.00
O.ATMACA
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
6
29
5-80832
7
12
2.18.98
13
DUŞANBE
4y a a
ONURKAAN
50.00
M.G.SEZGİNAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
13
29
660087
11
14
2.18.05
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOPAHİYA
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
H.ALTIN
HÜSAMETTİN KOPAL
F.KIRAN
1
0
6
17
19
2
VAHŞİ ÇOCUK
2y a e
YAVUZSEL
53.00
M.BAĞAP
BOZAN BAĞ
S.AYDEMİR
4
0
0
20
3
WHITE COAST
2y d e
AFTER MARKET (USA)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
MELİS KURTEL EMİN
OR. ÖZELCANAT
6
0
3
21
19
1.00.29
4
BALKAN RÜZGARI
2y d d
CEBELTAY
55.00
S.GÜLENYÜZLERAP
KADRİYE VATANSEVER
D.AKBULUT
2
0
0
20
5
COUP DHONNEUR
2y d d
HAKEEM (USA)
55.00
N.ŞEN
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
5
0
0
20
6
LEYDİ ESPERANZA
2y d d
THREE VALLEYS (USA)
55.00
N.AVCİ
HATİCE DEMİREL
N.DOĞAN
8
0
0
20
7
MISS ARYA
2y d d
APPROVE (IRE)
55.00
M.ÇİÇEK
TURGUT KONUKOĞLU
SEN.GÖKÇE
3
0
0
20
8
SILENT RAIN
2y a d
BOSPORUS (IRE)
51.00
H.SAMAP
MELİS KURTEL EMİN
OR. ÖZELCANAT
7
0
3
14
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LORD ADMIRAL
3y d e
LION HEART (USA)
59.00
N.AVCİ
HATİCE DEMİREL
N.DOĞAN
6
64
4-11154
14
18
1.28.26
2
SARPERHAN
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
T.YILDIZ
MEHMET SARP
Ş.AKDUMAN
4
64
111130
23
18
1.28.59
3
BARTH BOY
3y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
55.00
N.ŞEN
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
5
57
12-5511
10
20
1.26.45
4
BLACKSMITH
3y d e
ARIZONA RED (USA)
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
METİN BİNGÖL
HAKAN ASLAN
2
38
412-762
112
17
1.35.29
5
HE IS MINE
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
M.GÜNDÜZELİ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
1
53
1160-1
14
20
1.25.81
6
PETER PANS DREAM
3y d e
APPROVE (IRE)
54.00
MER.ÇELİK
HALUK VEFA ERSÖZ
E.GÜN GÜNEŞ
3
58
114-127
21
18
1.27.08
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARK POWER
3y d e
ZANJERO (USA)
59.50
BURAK AKÇAYAP
M.HAKAN ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
7
60
341454
10
17
2
CAPTAIN OF THE SEA
3y d e
ENGLISH CHANNEL (USA)
56.50
T.YILDIZ
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
2
50
13-323
18
17
2.03.81
3
BY YİĞİT
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
53.50
S.ÇETİN
D.DENİZ KANAR
A.OLCAR
1
44
3-11343
11
17
2.04.16
4
ŞİRİN SULTAN
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
53.50
H.ALTIN
EROL ŞİRİN
A.ÖCAL
3
44
117605
14
16
2.07.95
5
AIRMAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
52.00
S.İPEK
SERKAN ÜLGEN
A.OLCAR
4
41
5-12792
14
17
2.04.67
6
ZIRCONIUM
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
50.50
O.ATMACA
COŞKUN OKUR
H.DEMİRBAŞ
8
38
3-42342
10
17
2.03.96
7
MEDZAMOR
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
50.00
N.AVCİ
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
6
36
242183
8
18
2.04.59
8
TIME TO INVOLVE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
H.KAPLANAP
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
5
35
558-619
21
19
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FADİK
4y d k
HIZLITAY
61.00
K.TOKAÇOĞLU
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
11
37
394138
11
18
1.35.15
2
EĞİLCE
4y k k
KAIZBERT (RU)
54.00
O.AKELAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
18
30
148670
115
15
3
KIRATIN GÜZELİ
4y a k
KIRATHAN
55.00
F.KABADAYIAP
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
15
40
650718
4
19
1.32.41
4
ALTIN ZELE
4y d k
YALAZ
55.00
S.TIRPAN
İSMET ALTIN
G.ALTIN
8
27
467676
4
12
5
ARSLAN SULTAN
4y k k
BERKSOY
55.00
MER.ÇELİK
NURİ TURAN
S.ÖNDER
12
28
947-800
8
9
1.35.68
6
ATEŞ KARINCA
4y k k
ATOMKARINCA
55.00
S.ÇETİN
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
10
26
31-7000
18
16
1.37.73
7
BAĞDAT GÜZELİ
4y a k
ANKA
55.00
O.ATMACA
MURAT ALTIN
G.ALTIN
19
29
024-990
107
10
8
DALBASTI
4y d k
ALTAHA
53.00
H.KAPLANAP
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
4
40
0324-00
7
13
1.33.72
9
DENİZ GÖZLÜM
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
M.DEMİRBAŞ
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
5
9
0570
18
16
10
İNCİ KÜPELİ
4y a k
ONURKAAN
55.00
ADEM ŞEN
ALİ GÜNGÖR
M.TEZEL
13
20
288-868
15
12
11
KISRAK GÜZELİ
4y a k
TURBO
55.00
S.GÜLENYÜZLERAP
TUĞRUL GÜRE
M.GÜNDÜZELİ
14
45
044800
127
12
1.43.38
12
KIŞMASALI
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
M.GÜNDÜZELİ
ATALAY TURAN
At Sahibi
20
33
48198-0
17
17
1.40.87
13
ÖZBURGAZ
4y a k
ÖZGÜNHAN
55.00
S.ÖZEN
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
6
45
1-39649
11
15
14
ÖZEZGİ
4y a k
ÖZGÜNHAN
53.00
BURAK AKÇAYAP
CEMİL TANER
F.ARICI
1
23
04-9699
115
10
15
SİHİRBAZKIZ
4y a k
HİSARBEY
55.00
İ.H.KETME
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
17
27
865094
115
10
1.36.44
16
KAMAKAYA
4y k k
DALHATOV
55.00
H.ALTIN
ETHEM KAYA
M.ASLAN
9
22
800-005
4
3
1.33.66
17
AKASYA ÇİÇEĞİ
4y d k
ÖZDURAN
55.00
N.ŞEN
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
7
37
13-7405
7
15
1.34.31
18
OLACAK OKADAR
4y k k
CANGIL
53.00
A.İNCİAP
H.SEMİH KOÇER
G.GÜNGÖR
16
48
51451-0
11
19
19
GÜVENİLİRSULTAN
4y k k
SALTUKHAN
54.00
M.G.SEZGİNAP
İBRAHİM KIZILDAĞ
İ.KIZILDAĞ
3
21
495000
7
11
1.34.63
20
SABİHAM
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
İ.DİNAR
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
2
33
52-0800
11
13
1.39.95
Belmont detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:23
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOVIE SCORE (KY)
4y a k
56.00
LUIS SAEZ
THREE PLAYER'S STABL
OSCAR S. BARRERA, III
1
58
63-5553
26
0
2
KINKY SOX (NY)
6y a k
57.00
ERIC CANCEL
VALENTI RACING STABL
EDMUND D. DAVIS
2
61
7-78421
19
0
3
APPLETINI (NY)
4y d k
54.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
GYARMATI, LEAH AND A
LEAH GYARMATI
3
57
5-31365
26
0
4
PARTY IN THE SAND (NY)
5y d k
56.00
DYLAN DAVIS
ANTHONY M. PERRI
JAMES T. RYERSON
4
54
316-769
26
0
5
LOOKBOTHWAYS (NY)
4y k k
57.00
KENDRICK CARMOUCHE
FLYING P STABLE
BRUCE N. LEVINE
5
64
21-1366
26
0
6
HETTY G. (KY)
4y d k
57.00
JOSE L. ORTIZ
CJ THOROUGHBREDS
WESLEY A. WARD
6
65
4216-21
47
0
7
TIZ A KITTEN (NY)
6y a k
52.50
LUIS CARDENAS
RANDI PERSAUD
RANDI PERSAUD
7
65
86-4634
26
0
8
BIG BENNYS TRIBUTE (KY)
4y a k
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL, COYLE
RUDY R. RODRIGUEZ
8
67
8215-24
111
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANCINGWTHDAFFODLS (NY)
5y k k
56.00
JOSE L. ORTIZ
NUNEZ, ARIEL
EDUARDO E. JONES
1
73
3677-72
28
0
2
CAPE COD DIVA (NY)
4y d k
56.00
LUIS SAEZ
CLEAR STARS STABLE,
RICHARD E. SCHOSBERG
2
74
41-2652
22
0
3
JADES GELLY (KY)
3y a d
54.50
JAVIER CASTELLANO
SPELLMAN, KENT
WESLEY A. WARD
3
74
72-153
35
0
4
JEN'S BATTLE (NY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
DRAWING AWAY STABLE
ROBERT N. FALCONE, JR.
4
74
24321-1
26
0
5
GLORIOUSLY (KY)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
STRONACH STABLES
JAMES A. JERKENS
5
74
74-3314
20
0
6
OVERTIME OLIVIA (NY)
6y d k
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
RUSHIA, KIMBERLY
ANTONIO ARRIAGA
6
65
20-0482
26
0
7
KEOTA (KY)
5y k k
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL AND BE
CHAD C. BROWN
7
92
5491-32
118
0
8
LADY MACHO (NY)
4y d k
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
FORTUNE FARM RICHARD
BRUCE N. LEVINE
8
69
244153-
127
0
9
SEA SPARKLE (ON)
4y d k
52.50
LUIS CARDENAS
RAMPERSAD, RAJ
CHANDRADAT GOBERDHAN
9
77
243353
13
0
10
TIPLE (IRE)
4y d k
56.00
MANUEL FRANCO
WELLSPRING STABLES
PHILIP M. SERPE
10
81
624-729
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:27
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REED KAN (FL)
5y d a
56.00
BENJAMIN HERNANDEZ
KRAKOW RACING, LLC
MERTKAN KANTARMACI
1
90
1557-51
21
0
2
MISSLE BOMB (KY)
7y d g
56.00
LUIS SAEZ
DRAWING AWAY STABLE
JOHN T. TOSCANO, JR.
2
88
143633-
127
0
3
TOPPER T (IA)
4y d a
56.00
JOEL ROSARIO
BARBER, GARY, WACHTE
WILLIAM I. MOTT
3
76
3251-07
28
0
4
ARISTOCRATIC (KY)
6y d g
57.00
ERIC CANCEL
ISLAND WIND RACING
CHRIS J. ENGLEHART
4
84
14143-1
127
0
5
EYE LUV LULU (NY)
9y d g
56.00
MANUEL FRANCO
MICHAEL DUBB
ROB ATRAS
5
97
25322-6
127
0
6
SPOKANE EAGLE (KY)
6y d g
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
JAY A. YOUNG
MICHAEL V. PINO
6
91
4-71912
42
0
7
SEANOW (KY)
4y d a
57.00
KENDRICK CARMOUCHE
THE PLAYERS GROUP
ANTONIO ARRIAGA
7
90
167-513
27
0
8
PREAMBLE (KY)
4y a a
56.00
JOSE LEZCANO
ROMAN, LAWRENCE P.,
MICHAEL MICELI
8
57
190-789
26
0
9
SEETHISQUICK (KY)
6y d a
52.50
HEMAN K. HARKIE
DARMINDRA DHARAMJIT
DARMINDRA DHARAMJIT
9
81
246-539
119
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:59
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OVERJOYED (KY)
3y d d
55.50
JAVIER CASTELLANO
JACK SWAIN, III
NEIL D. DRYSDALE
1
90
56168-
127
0
2
SUPER TWENTY SEVEN (KY)
3y d d
54.50
ERIC CANCEL
DRAWING AWAY STABLE
ORLANDO NODA
2
55
295-511
29
0
3
BACHELOR'S BAIT (KY)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
DOROTHY ALEXANDER MA
MICHAEL R. MATZ
3
61
1-7
83
0
4
VIGILANTES WAY (KY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
PHIPPS STABLE
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
4
73
3-15
49
0
5
SAY MOI (KY)
3y a d
54.50
JOEL ROSARIO
BACH STABLES LLC
WILLIAM I. MOTT
5
84
21
48
0
6
TONAL VISION (KY)
3y d d
55.50
JUNIOR ALVARADO
GARY BARBER
MARK E. CASSE
6
78
3413
22
0
7
SPICE IS NICE (KY)
3y a d
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
LOW, LAWANA L. AND R
TODD A. PLETCHER
7
90
125
97
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOTTA B BOLD (NY)
3y d d
54.50
ERIC CANCEL
MY MARY STABLES AND
GARY SCIACCA
1
53
7
30
0
2
ARRIETTY (NY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
ASCENDANT FARMS
H. JAMES BOND
2
0
0
0
3
LEMONCELLA (NY)
3y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
JP RACING, INC.
CHERIE DEVAUX
3
0
0
0
4
BIG AL'S GAL (NY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
WACHTEL STABLE
CHRIS J. ENGLEHART
4
0
0
0
5
TUCK IN (NY)
3y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
MCMAHON, JOSEPH AND
JAMES W. FERRARO
5
56
5
15
0
6
BANKERS BEAST (NY)
3y a d
54.50
MANUEL FRANCO
SACKS, ELISE
MICHAEL STIDHAM
6
0
0
0
7
MAGNOLIA'S LADY (NY)
3y d d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MCCOURT RACING
LINDA RICE
7
70
4
30
0
8
MIA BEA STAR (NY)
3y k d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
HASLUP, SUZANNE K. A
DAVID G. DONK
8
0
0
0
9
PURE BODE (NY)
3y d d
54.50
JOSE LEZCANO
PATRICIA A. GENERAZI
MARK A. HENNIG
9
0
0
0
10
STEAL MY HEART (NY)
3y d d
54.50
TAMAY B. ALPANDER
WINDBORNE FARM
JACQUELINE FALK
10
50
6-2458
111
0
11
FRACTORZATION (NY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
UNADILLA STABLE
JOHN C. KIMMEL
11
55
527-3
30
0
12
SNICKET (NY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
HIGHLAND YARD LLC
CHRISTOPHE CLEMENT
12
65
62
29
0
13
VIVAZANO (NY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
CRIST, STEVEN AND DE
PHILIP A. GLEAVES
13
78
3
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANNY CALIFORNIA (NY)
5y a g
57.50
ERIC CANCEL
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
6
82
3-24163
22
0
2
YANKEE DIVISION (NY)
4y d g
56.50
LUIS SAEZ
IMPERIO, MICHAEL, RO
RUDY R. RODRIGUEZ
7
77
415-146
22
0
3
SIX PERCENT (NY)
4y d g
57.50
JAVIER CASTELLANO
BERNARD, L., BARRETT
JAMES A. JERKENS
1
80
172426-
127
0
4
COPPER CHALICE (NY)
3y a g
51.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
LUGOVICH, JR., RICHA
RICHARD J. LUGOVICH
2
81
1
28
0
5
BOURBON BAY (NY)
3y d e
54.50
JOSE LEZCANO
BOURBON LANE STABLE
MARK A. HENNIG
3
85
21-2337
19
0
6
DANCERS FOR TOKEN (NY)
4y a g
57.50
JUNIOR ALVARADO
GLAS-TIPP STABLE
ROBBIE G. DAVIS
4
79
842-431
26
0
7
RUN FOR BOSTON (NY)
6y d g
56.50
JOSE L. ORTIZ
STONEYBROOK FARM TRU
JAMES T. RYERSON
5
79
31-6424
22
0
8
FOREVER WICKED (NY)
3y d e
54.50
REYLU GUTIERREZ
NARAYAN, MAHESH, C.
DARMINDRA DHARAMJIT
9
67
621-415
127
0
9
QUINTARELLI (NY)
5y d g
54.00
LUIS CARDENAS
COSME, PABLO
JAMES W. FERRARO
11
72
65-3458
27
0
10
VINTAGE HOLLYWOOD (NY)
5y a g
56.50
MANUEL FRANCO
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
10
88
236-222
22
0
11
BIG THICKET (NY)
5y k a
57.50
IRAD ORTIZ, JR.
IMPERIO, MICHAEL, RO
RUDY R. RODRIGUEZ
8
87
21-8821
29
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIDLEWOOD CAT (KY)
4y d k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BRIDLEWOOD FARM
JONATHAN THOMAS
1
90
511-44
111
0
2
A GREAT TIME (MD)
6y d k
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
R. LARRY JOHNSON
MICHAEL J. TROMBETTA
2
90
24-912-3
34
0
3
GETMOTHERAROSE (KY)
4y d k
56.50
JOSE LEZCANO
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS M. BUSH
3
89
61-4169
27
0
4
I'LLHANDALTHECASH (KY)
4y d k
54.50
JOSE L. ORTIZ
VINLAUR RACING STABL
RAYMOND HANDAL
4
88
4124-63
34
0
5
SOUPER ESCAPE (FL)
4y d k
56.50
MANUEL FRANCO
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
5
88
31630-2
27
0
6
ESCAPADE (KY)
5y d k
54.50
JAVIER CASTELLANO
ECLIPSE THOROUGHBRED
JONATHAN THOMAS
6
90
11362-5
127
0
7
MISS AURAMET (FL)
4y a k
55.50
LUIS SAEZ
MELIN, DAVID, ELLMAN
JORGE DUARTE, JR.
7
92
23-3111
76
0
8
DALIKA (GER)
4y k k
54.50
JOEL ROSARIO
BAL MAR EQUINE, LLC
ALBERT M. STALL, JR.
8
101
62524-1
43
0
Chepstow detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOPTIME
2y d g
59.50
R HORNBY
DEBORAH COLLETT M
B MILLMAN
1
0
0
0
2
MITROSONFIRE
2y k e
58.50
M DWYER
MR JOHN O'MULLOY
W MUİR
6
0
62
12
0
3
AMAZALI (IRE)
2y d d
57.50
T MARQUAND
ALTITUDE RACING 1
TOM WARD
4
0
8
26
0
4
FAST EMMA (IRE)
2y a d
56.00
A VİLLİERS
THE FİTZROVİANS 4
M BELL
3
0
0
0
5
RANIA (IRE)
2y d d
55.50
DAVİD EGAN
MR R CLOTHİER MİSS
S KİRK
5
0
7
18
0
6
ARAUCANA
2y d d
55.00
GEORGE ROOKE
MRS D J FLEMİNG
R HUGHES
2
0
0
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAMA LAMA
2y a d
57.50
S M LEVEY
CANİSBAY BLOODSTOCK
B MİLLMAN
2
0
0
0
2
KIM WEXLER (IRE)
2y d d
57.50
ROSSA RYAN
DAVİD LOWE
DAVİD LOUGHNANE
6
0
0
0
3
MASHMOOM
2y a d
57.50
T MARQUAND
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
5
0
7
27
0
4
MISS DIAMOND (IRE)
2y a d
57.50
S W KELLY
GALLOWAY,LAWRENCE,ME
R HUGHES
4
0
84
13
0
5
MUTAHAMISA (IRE)
2y a d
57.50
DAVİD EGAN
MR M ALMARZOOQİ
R VARİAN
3
0
2
21
0
6
PRITI AGRIPPA (IRE)
2y d d
57.50
E J WALSH
MR E R GRİFFİTHS
P EVANS
7
0
8
13
0
7
STREAM
2y d d
57.50
ADAM J MCNAMARA
QATAR RACİNG LİMİTED
ARCHİE WATSON
1
0
22
13
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AVENUE OF STARS
7y d g
61.50
GEORGE ROOKE
MR MICHAEL APPLEBY
M APPLEBY
5
61
66-4701
10
0
2
KINGLAMI
11y d g
61.00
G ASHTON
PETE SMITH PHIL HA
J G O'SHEA
6
56
1477-86
10
0
3
CREEK HARBOUR (IRE)
5y d g
60.50
ROSSA RYAN
MR MALDWYN MATTHEWS
A WINTLE
4
52
92-9687
12
0
4
BOLD DECISION
4y d g
60.00
T MARQUAND
SHROPSHIRE WOLVES
A CARROLL
1
54
0-74258
127
0
5
CASTLEREA TESS
7y a k
59.50
R HORNBY
MR JOHN GRAHAM SAR
SARAH HOLLİNSHEAD
2
52
00-015-5
9
0
6
PASTFACT
6y a g
59.50
L KENIRY
PREMIER CONSERVATORY
M SAUNDERS
8
51
7009-54
11
0
7
MAD ENDEAVOUR
9y d g
58.50
K O'NEILL
MR REG GIFFORD
W KITTOW
7
51
7-53425-
127
0
8
JAGANORY (IRE)
8y d a
56.50
A VİLLİERS
MR BRİAN HİCKS
C MASON
3
45
53474-5
8
0
9
CRIMSON PRINCESS
5y a k
56.50
J FAHY
MR ARTHUR CLAYTON
MRS N EVANS
9
42
00606-7
10
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOWLAND PARK
2y d e
59.50
DAVİD EGAN
MR MRS G MİDDLEBRO
D KUBLER
1
0
8
31
0
2
CUBAN CIGAR
2y d g
59.50
S M LEVEY
MRS FITRI HAY
R HANNON
3
0
0
0
3
DOONBEG FARMER (IRE)
2y a e
59.50
S W KELLY
CLARKE, DEVİNE, JEFF
R HUGHES
6
0
93
18
0
4
LITTLE RED ROOSTER (IRE)
2y a e
59.50
E J WALSH
MR JOHN PYATT
W G M TURNER
8
0
9
11
0
5
MENAI BRIDGE
2y d e
59.50
L KENİRY
N N BROWNE PAUL MC
C HİLLS
4
0
6
25
0
6
SEMPER AUGUSTUS
2y a e
59.50
T MARQUAND
KENNET VALLEY THOROU
ED WALKER
7
0
0
0
7
DROMQUINNA
2y a d
57.50
ROB HORNBY
KINGSTON STUD
A KING
5
0
3
27
0
8
LADY LEONIE (IRE)
2y d d
57.50
ADAM J MCNAMARA
MR JUSTİN DOWLEY M
ARCHİE WATSON
9
0
0
0
9
MISS PALOMA
2y d d
57.50
R TATE
JOHN PEARCE RACİNG L
SİR M PRESCOTT
2
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRINGYBARK CREEK
6y d g
62.00
ROSSA RYAN
MISS SARAH HOYLAND
DAVID LOUGHNANE
3
73
538-046
8
0
2
JOHN BETJEMAN
4y d g
60.50
ELLA MCCAIN
MR RONALD RIVERS
M GILLARD
2
70
29929-9
23
0
3
MADAME TANTZY
4y d k
60.50
C BISHOP
MRS R F JOHNSON HOUG
EVE J-HOUGHTON
4
70
10566-3
20
0
4
QUARRY BEACH
4y d k
60.50
A VİLLİERS
THE EARL CADOGAN
H CANDY
9
70
23273-6
20
0
5
FIELDSMAN (USA)
8y d a
60.00
ELİSHA WHİTTİNGTON
SF RACİNG CLUB
A CARROLL
5
75
344511
7
0
6
GILT EDGE
4y d k
59.50
DAVİD EGAN
MR S BİSHOP AND MR C
C MASON
6
68
155977-
127
0
7
SIR PLATO (IRE)
6y d g
59.00
T MARQUAND
M J TIDBALL B R MI
B MILLMAN
7
76
998-821
10
0
8
SEA FOX (IRE)
6y d g
58.50
E J WALSH
ERIC GRIFFITHS P D
P EVANS
8
66
658667
20
0
9
INCENTIVE
6y d k
57.00
R HORNBY
MR STUART KİTTOW
W KİTTOW
1
65
0569-42
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEEN OF SILCA
3y d d
62.00
G BASS
CARMEL ALDRİDGE AND
M CHANNON
1
73
03-8411
8
0
2
KODIELLEN (IRE)
3y d d
61.50
M CREHAN
MR R HANNON
R HANNON
12
69
355-16
114
0
3
BARKING MAD
3y d g
61.00
E J WALSH
SPIERS HARTWELL LT
P EVANS
3
65
2-16500
12
0
4
RUBY POWER (IRE)
3y d d
61.00
S M LEVEY
KİNG POWER RACİNG CO
R HANNON
13
67
057039-
127
0
5
FASHION FREE
3y d d
60.50
GEORGE ROOKE
MR L J VAESSEN
M APPLEBY
5
67
5134-00
25
0
6
KASHMIRELLA (IRE)
3y a d
60.50
C BİSHOP
KENNET VALLEY THOROU
EVE J-HOUGHTON
7
67
77-5
22
0
7
FANTOM FORCE (IRE)
3y a e
60.50
T MARQUAND
EXCEL RACİNG
M LOUGHNANE
2
67
15797-9
22
0
8
WE'RE REUNITED (IRE)
3y d g
60.00
K O'NEILL
MR W CLIFFORD
R HARRIS
4
66
29467-0
22
0
9
ALFIES WATCH
3y a g
59.50
ADAM J MCNAMARA
MR S G MARTIN
J G O'SHEA
10
65
9330-7
22
0
10
INDYZEB (IRE)
3y d d
58.00
G DOWNİNG
MR SEAMUS MULLİNS
J W MULLİNS
8
60
437-8
8
0
11
NEWTON JACK
3y d g
57.50
R HORNBY
NEWTON BARN RACING
W KITTOW
6
61
946-7
25
0
12
KINGMANS SPIRIT (IRE)
3y d d
57.50
ROSSA RYAN
D J LOWE, G DEWHURST
DAVİD LOUGHNANE
9
61
676-
127
0
13
JIM 'N' TOMIC (IRE)
3y d g
57.50
T SAUNDERS
THE AGINCOURT PARTNE
D F DAVIS
14
60
60809-0
12
0
14
CLOG NA FOLA (IRE)
3y d d
52.00
G ASHTON
MR N G H AYLİFFE
J G O'SHEA
11
48
00-69
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIBONACCI
6y a g
60.50
ROB HORNBY
MRS LIZ PROWTING
A KING
5
75
4-12-33-0
20
0
2
RED ROYALIST
6y d g
60.50
D COSTELLO
MRS M C BANKS
STUART EDMUNDS
2
75
63-242-3
20
0
3
LE MUSEE (FR)
7y d g
59.00
ROSSA RYAN
MRS K HAWKE, W SIMMS
N HAWKE
6
72
2-15711
18
0
4
BLAZON
7y d g
58.00
S M LEVEY
THE BLAZING OPTIMIST
K BAILEY
4
70
45-9172
18
0
5
ARTY CAMPBELL (IRE)
10y d g
57.50
JOSHUA BRYAN
MR ALEX JAMES MR B
B J LLEWELLYN
3
69
2617-74
18
0
6
NELSON RIVER
5y d g
56.00
T MARQUAND
CCCP SYNDICATE
A CARROLL
1
65
912-8-49
20
0
7
TRIBAL COMMANDER
4y k g
54.50
G ASHTON
MR T J MRS H PARRO
I WILLIAMS
7
62
095852-
127
0
8
ROUDRAPOUR (FR)
5y k g
53.50
B DOYLE
THREE COUNTIES RACIN
A CARROLL
8
60
753-7-00
21
0
3 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Belmont, Chepstow tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:55 belmont at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chepstow at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:45 chepstow at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 3 temmuz 2020 cuma at yarışı bülteni, 3 temmuz 2020 at yarışı programı, 3 temmuz 2020 tjk yarış programı, 3 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 3 temmuz 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 3 temmuz 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, belmont at yarışı bülteni, 3 temmuz 2020 belmont at yarışı bülteni, günün belmont at yarışı bülteni, bugün belmont at yarışı bülteni, chepstow at yarışı bülteni, 3 temmuz 2020 chepstow at yarışı bülteni, günün chepstow at yarışı bülteni, bugün chepstow at yarışı bülteni