Yarış Başlama Saati: 20:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAT THE BREEZE
2y k e
59.50
JOHN EGAN
MR SIMON CAUNCE
SIMON DOW
6
0
97
18
0
2
BOY GEORGE
2y d e
59.50
LIAM KENIRY
MR R. F. HAYNES
DOMINIC FFRENCH DAVIS
5
0
0
32
0
3
CAMACHO MAN (IRE)
2y a e
59.50
ROSSA RYAN
WHITES PROPERTY LIMI
JENNIE CANDLISH
4
0
8
11
0
4
ECCLESIASTICAL
2y a e
59.50
ROB HORNBY
THE BELOW REEVE PART
MARTYN MEADE
10
0
6
21
0
5
GOOD EARTH (IRE)
2y d e
59.50
NICOLA CURRIE
MRS J A WAKEFIELD AN
JAMIE OSBORNE
2
0
33
9
0
6
HARES ROCKET (IRE)
2y a g
59.50
DAVID PROBERT
THE HAREFIELD RACING
JOSEPH TUITE
11
0
00
9
0
7
IRISH ACCLAIM (IRE)
2y d e
59.50
ADAM KIRBY
PAUL CLARE ROONEY
CLIVE COX
7
0
3
14
0
8
JOCHI KHAN (USA)
2y d e
59.50
OISIN MURPHY
ALMOHAMEDIYA RACING
ROBERT COWELL
3
0
7
36
0
9
OLD NEWS
2y d e
59.50
SHANE KELLY
THE QUEENS
RICHARD HUGHES
8
0
0
0
10
SMOKEY BEAR (IRE)
2y d e
59.50
JASON WATSON
DE ZOETE, INGLETT
ROGER CHARLTON
1
0
0
0
11
TIMON (IRE)
2y a e
59.50
CALLUM SHEPHERD
MR M. CHANNON
MICK CHANNON
9
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEECHWOOD JAMES (FR)
3y d e
59.50
THORE HAMMER HANSEN
MIDDLEHAM PARK RACIN
RICHARD HANNON
2
0
7
95
0
2
MAYKIR
3y d g
57.50
ROBERT HAVLIN
MAYKIR PARTNERSHIP
AMANDA PERRETT
5
53
8990-8
6
0
3
SMITH (IRE)
3y a g
57.50
GEORGIA DOBIE
MR ANTHONY PYE-JEARY
EVE JOHNSON HOUGHTON
3
51
8-06554
9
0
4
IZVESTIA (IRE)
3y d d
57.00
OISIN MURPHY
SAXON THOROUGHBREDS
ARCHIE WATSON
6
80
18-0115
5
0
5
PATCHOULI
3y d d
57.00
SCOTT MCCULLAGH
MR M. CHANNON
MICK CHANNON
7
74
364155
16
0
6
UM SHAMA (IRE)
3y a d
56.00
LAURA COUGHLAN
MR G. B. G. H. FIR
DAVID LOUGHNANE
9
63
2-51030
11
0
7
BEG FOR MERCY
3y d g
56.00
CHARLIE BENNETT
ATTWATER HUNT PARTNE
MICHAEL ATTWATER
10
45
90-6580
19
0
8
RELATIVE EASE
3y d d
55.00
JOSEPHINE GORDON
MRS FITRI HAY
J. S. MOORE
1
50
0-79
69
0
9
MAIDEN NAVIGATOR
3y d d
54.00
NICOLA CURRIE
THE SUNSET PARTNERSH
DAVID SIMCOCK
8
57
9-487
7
0
10
CALA SVEVA (IRE)
3y d d
53.50
WILLIAM COX
THE RIDGEWAY PARTNER
MARK USHER
4
41
808-789
19
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WEDDING DATE
3y d d
60.50
THORE HAMMER HANSEN
MIDDLEHAM PARK RACIN
RICHARD HANNON
5
90
251601
16
0
2
FREE LOVE
3y d d
58.50
THEODORE LADD
THE NORTH SOUTH SYND
MICHAEL APPLEBY
1
86
02-1196
23
0
3
DARK SHADOW (IRE)
3y k g
57.50
HECTOR CROUCH
MR J GODDARD
CLIVE COX
6
84
97-0114
12
0
4
PASS THE GIN
3y d d
56.00
OISIN MURPHY
KINGSCLERE RACING CL
ANDREW BALDING
4
80
0-34334
24
0
5
PINK ICEBURG (IRE)
3y d d
52.50
JIMMY QUINN
MR PETER CRATE
PETER CRATE
2
73
273-855
28
0
6
JUNGLE INTHEBUNGLE (IRE)
3y a g
52.00
JOSEPHINE GORDON
MRS T. BURNS
MICK CHANNON
3
72
09-6623
41
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARCTIC SEA
5y d g
63.50
ROSSA RYAN
P. F. I. COLE LTD
PAUL COLE
2
70
4-32505
31
0
2
PEGGY MCKAY
4y d k
61.00
OISIN MURPHY
MR NIGEL MORRIS
ANDREW BALDING
5
65
46-0
30
0
3
GRANGE WALK (IRE)
4y a g
60.50
PADDY BRADLEY
MR EDWARD GLEESON
PAT PHELAN
1
63
664495
46
0
4
ISLAND JUNGLE (IRE)
3y d g
59.00
DAVID PROBERT
BRETT MCENTYRE
MARK USHER
6
70
545-50
75
0
5
RUN AFTER GENESIS (IRE)
3y k g
58.00
DANIEL MUSCUTT
MR COLIN WESTLEY
BRETT JOHNSON
8
68
80-1917
20
0
6
NATCH
4y d g
57.50
CHARLIE BENNETT
MR CHRISTIAN MAIN
MICHAEL ATTWATER
3
57
08-9347
117
0
7
MAGIC SHUFFLE (IRE)
3y d g
57.00
TOM MARQUAND
THE MILK SHEIKS
BARRY BRENNAN
4
66
50-0031
12
0
8
COOL POSSIBILITY (IRE)
3y d g
56.50
CIEREN FALLON
MRS FITRI HAY
CHARLES HILLS
7
65
0366
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLOBAL HUNTER (IRE)
3y d e
59.50
JOSEPHINE GORDON
GODOLPHIN
SAEED BIN SUROOR
5
0
0
0
2
KING ADEMAR (USA)
3y d e
59.50
OISIN MURPHY
PHOENIX THOROUGHBRED
MARTYN MEADE
9
95
42-220
18
0
3
SET POINT CHARLIE (IRE)
3y d g
59.50
TOM QUEALLY
MRS PAO, MR STAFFORD
SEAMUS DURACK
6
0
00
14
0
4
SO STRICTLY
3y d e
59.50
ROSSA RYAN
BEN SIR MARTYN ARB
PAUL COLE
4
0
6
12
0
5
TIME TRIALIST
3y d g
59.50
PADDY BRADLEY
MR DAVID GILBERT
PAT PHELAN
1
0
06-
127
0
6
WATERFRONT (IRE)
3y d g
59.50
ADAM KIRBY
ABDULLA BELHABB
SIMON CRISFORD
8
0
72-
127
0
7
EVENTURA
3y a d
57.00
TOM MARQUAND
LONGVIEW STUD BLOO
TONY CARROLL
10
0
0
16
0
8
NANTUCKET (IRE)
3y d d
57.00
DAVID PROBERT
HIGHCLERE THOROUGHBR
SIR MICHAEL STOUTE
3
0
6-9
73
0
9
RED MOON LADY
3y d d
57.00
JOEY HAYNES
MRS GWEN THOMAS
DEAN IVORY
7
0
09
35
0
10
TEEMLUCKY
3y a d
57.00
MARTIN DWYER
MR R. S. BROOKHOUSE
IAN WILLIAMS
2
0
6
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALNADIR (USA)
3y a g
61.00
ADAM KIRBY
MR AHMED ALI
SIMON CRISFORD
2
86
341-2
14
0
2
JERSEY WONDER (IRE)
3y a g
60.50
TOM MARQUAND
MR A. TAYLOR
JAMIE OSBORNE
3
85
211-48
12
0
3
FEARLESS WARRIOR (FR)
3y a e
58.00
OISIN MURPHY
QATAR RACING LTD M
RALPH BECKETT
5
80
312-336
23
0
4
JOHNNY KIDD
3y a g
56.00
ROB HORNBY
CHELSEA THOROUGHBRED
ANDREW BALDING
6
75
542
24
0
5
QUEEN CONSTANTINE (GER)
3y d d
55.00
DAVID PROBERT
MR KEVIN HICKMAN
WILLIAM JARVIS
1
73
3821-26
39
0
6
GROUP STAGE (GER)
3y d g
54.00
JASON WATSON
MCNEILL FAMILY NIA
ALAN KING
4
71
740-22
25
0
8 Temmuz 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Kocaeli, Windsor tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Windsor at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:20 windsor at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 8 temmuz 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 8 temmuz 2019 at yarışı programı, 8 temmuz 2019 tjk yarış programı, 8 temmuz 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 8 temmuz 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 8 temmuz 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, windsor at yarışı bülteni, 8 temmuz 2019 windsor at yarışı bülteni, günün windsor at yarışı bülteni, bugün windsor at yarışı bülteni