Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAKEÇİAĞASI
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.00
Y.CENGİZAP
NAİF KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
3
31
023242
10
18
1.22.87
2
MELİKHAN
5y k a
BERKSOY
61.50
E.KILIK
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
4
28
3-43677
14
13
1.25.09
3
DELİCİHAN
11y k a
YAŞARCIK
60.00
C.TEPEAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
9
27
107806
14
15
1.21.82
4
SANCAKBEYOĞLU
5y a a
SANCAKBEYİ
61.00
M.A.AKTÜRK
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
10
27
56-8441
14
20
1.22.79
5
ANAKUCAĞI
5y a k
ALTAHA
60.00
M.ÜNLÜ
MEHMET KILIÇ
Ş.OLĞAÇ
1
25
674030
123
14
1.26.50
6
TUMBULKAVÇİNOĞLU
6y a a
KOŞAYALP
60.00
H.ALTUNKILIÇ
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
5
25
754005
7
4
1.27.54
7
BREDELAL
6y a a
ÖZHABER
57.00
M.DOĞAN
METİN ARSLAN
At Sahibi
6
19
725783
7
10
1.23.60
8
OĞLUM AZAD
5y a a
YALAZ
53.50
MEH.PARLAKAP
METİN ARSLAN
At Sahibi
8
18
000-000
7
12
1.24.80
9
KARADAĞLI
5y a a
AYABAKAN
55.00
M.AVŞAR
MEHMET AVCI
E.KOÇAK
2
15
800908
7
10
10
UÇANSULTAN
5y a k
UÇANBEY
52.50
M.E.DOĞANAP
M.EMİN OLCAY
F.BAKIR
7
10
88-9099
14
4
1.28.35
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLOOD GRIL
3y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
61.50
M.DOĞAN
MUZAFFER YARDIMCI
G.BALTA
7
33
031644
23
17
1.17.44
2
PAMELA
3y d d
HARD WORKER
61.00
E.KILIK
MAHMUT TEKİN
B.FAHRİOĞLU
13
32
374356
7
14
1.16.45
3
MIRAZ
3y d d
APPROVE (IRE)
60.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET KILIÇ
At Sahibi
8
30
25813
127
19
1.21.89
4
BLACK HORSE
3y k d
DEHA
57.00
M.E.DOĞANAP
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
1
28
197765
127
15
1.16.49
5
ÇİSE
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
MEH.TAŞKAYA
ARZU GÜNEŞ
H.YILDIRIM
12
28
81-7376
127
16
1.16.25
6
GÖNLÜM
3y d d
CUVEE (USA)
58.00
C.TEPEAP
İLHAN KAPUSIZ
E.KOÇAK
6
28
55-4058
21
14
1.16.49
7
MISS ADANA
3y a d
INDIGO RED (GB)
58.50
M.AVŞAR
FETHİ TEKPINAR
S.SAYIN
9
27
702703
16
13
1.17.96
8
GÜZEL ÜNLÜ
3y d d
TALIP HAN (IRE)
58.00
M.ÜNLÜ
SELAMİ ÜNLÜ
G.BALTA
2
26
57431-9
16
19
1.15.89
9
WHITE LEGEND
3y k d
DEHA
55.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
10
26
31296-0
21
16
1.14.96
10
KUBAT FIRTINASI
3y a d
TALIP HAN (IRE)
57.50
N.ALTIN
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
5
25
090606
16
13
1.15.16
11
SARIKAMIŞ
3y d d
KING'S PLEASURE
57.50
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
11
25
753177
14
18
1.18.61
12
REAL LIFE
3y d d
PERFECTO
56.50
V.KIZMAZ
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
3
23
507-800
14
11
1.17.40
13
DO SULTAN
3y d d
DERVİŞ AĞA
50.00
B.SARIDALAP
FERİT ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
4
5
969
7
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ULUPAMİR
4y k a
GOBAKBEY
61.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN ÇİZİK
S.SAYIN
8
43
136106
13
18
2.33.99
2
FUAT EFENDİ
4y a a
UÇANBEY
57.00
M.AVŞAR
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
5
34
3-22435
15
16
3
İKİ DEMİRKIR
4y k a
SANCAKBEYİ
54.00
Y.CENGİZAP
NAİF KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
9
32
74-8170
10
18
4
NASİRHAN
4y a a
ÖZGÜNHAN
53.00
H.ALTUNDAĞAP
YÜKSEL ARSLAN
G.BALTA
6
30
00-5250
7
12
5
VEDATBABA
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.50
E.KILIK
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
4
27
005-020
7
14
6
NEYMAN
4y a a
KARA YAĞIZ
53.00
N.ALTIN
NEDİM CAN
M.KILINÇ
1
26
32-6513
111
19
2.37.58
7
POKERCİ
4y a a
ODİNHAN
52.50
H.ALTUNKILIÇ
NİHAT ARSLAN
H.TEKİNALP
2
25
08-6906
7
14
8
KURUŞUNOĞLU
4y a a
KURUŞAĞA
52.00
C.TEPEAP
F.SEDAT DAĞYUDAN
F.BAKIR
7
24
782009
7
12
2.32.25
9
KADRİYE HANIM
4y a k
TOŞUR
50.50
E.AKKILIÇAP
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
21
917707
9
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COPY CENTER
2y d e
KULOĞLU
57.00
M.DOĞAN
ÖMER DEMİR
H.TEKİNALP
5
0
0
20
2
GÜNBENİMGÜNÜM
2y d e
ZANJERO (USA)
57.00
N.ALTIN
YAVUZ KALKAN
M.KEKLİK
1
0
0
20
3
KANTOS HAN
2y d e
HARD WORKER
53.00
MEH.PARLAKAP
MEHMET DEMİRKAPI
M.KILINÇ
4
0
0
20
4
ÖZ KARDAŞ
2y d e
HAKKAR
57.00
H.ALTUNKILIÇ
AHMET YEŞİLYAPRAK
M.KARALI
2
0
3
21
19
1.07.52
5
SUR ŞAHİNİ
2y d e
RODOPLU
55.00
C.TEPEAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
7
0
05
7
18
1.18.33
6
KOCO KIZI
2y d d
THIS IS IT
52.00
M.E.DOĞANAP
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
0
04
7
18
1.12.88
7
MY DEAR AZRA
2y k d
NATIVE KHAN (FR)
55.00
M.A.AKTÜRK
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
8
0
0
20
8
RUN FOR MASAL
2y a d
DUTYFREE
55.00
M.AVŞAR
HALİL KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
6
0
82
7
18
1.10.21
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
59.00
C.TEPEAP
MEHMET S. MELİK
M.KARALI
1
30
101709
21
17
2
GÜLÇİN HANIM
5y a k
YALAZ
56.00
H.ALTUNDAĞAP
ABDULKADİR TOPRAK
V.ÇİZİK
5
40
1-90710
16
19
1.58.91
3
HAFİDEKIZ
4y a k
ATEŞTOPU
54.00
MEH.PARLAKAP
SITKI ŞİMŞEK
BAY.YILDIRIM
9
21
342080
111
13
4
CEĞİTLİ
5y a k
ATOMKARINCA
54.00
M.CANPOLATAP
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
6
19
508-006
28
7
5
FULDEN
5y k k
ANKA
57.00
M.ÜNLÜ
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
10
44
1-92045
21
15
6
ROJHAT KIZI
7y k k
GOBAKBEY
57.00
N.ALTIN
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
2
48
0-56857
9
12
1.54.24
7
DÜLUCAN
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
MEH.TAŞKAYA
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
7
19
000889
7
7
8
HAZİMESULTAN
4y k k
ATEŞTOPU
55.00
M.A.AKTÜRK
SELİM DEMİRKAPU
M.KEKLİK
3
26
600661
7
20
9
POYRAZIN RÜZGARI
4y k k
KIRIMHAN
55.00
M.AVŞAR
CELAL KAYA
C.LAÇO
8
32
090-033
7
13
10
YAĞMUR KIZI
4y a k
KIRIMHAN
51.00
B.SARIDALAP
CELAL KAYA
C.LAÇO
4
22
748-700
7
14
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EĞİL ATEŞİ
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
63.00
AH.ARSLAN
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
12
65
07-8666
14
14
1.33.68
2
STEEL RUNNER
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
59.50
M.A.AKTÜRK
NAFİZ ÇELİK
O.BAKIR
9
58
689-723
14
12
1.38.80
3
KARAFIRAT
5y d a
BOSPORUS (IRE)
56.50
M.E.DOĞANAP
GALİP DOĞAN
A.İŞIK
1
56
36-7003
23
8
1.32.93
4
GÜMBÜRGÜMBÜR
5y d a
PERFECTO
57.00
M.ÜNLÜ
MEHMET GÜMÜŞKAN
F.BAKIR
5
53
9174-00
118
16
1.36.53
5
LORD OF TIME
5y d a
SEA HERO (USA)
56.50
M.AVŞAR
OSMAN Z. TEKİNALP
At Sahibi
13
52
7-09630
16
10
1.35.59
6
WILD WEST
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
V.KIZMAZ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
2
51
4-28581
21
20
1.38.06
7
TATVAN BEYİ
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
E.KILIK
MAHMUT TEKİN
F.BAKIR
4
49
000544
7
9
1.35.09
8
RÜZGAR
5y d a
COUNTRY REEL (USA)
52.50
M.B.ÇAKMAKAP
MURAT ERŞAHİN
G.BALTA
10
48
388479
127
11
9
CASH TO MASTER
4y d a
HAKEEM (USA)
53.00
MEH.TAŞKAYA
MEFTUNİ ARDUÇ
E.KOÇAK
14
45
1565-13
14
19
1.36.89
10
LET ME PASS
6y d a
GREEN GÖNEN
53.00
N.ALTIN
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
8
45
2746-80
21
14
1.38.90
11
BİNGÖLLÜM
6y d a
WIN RIVER WIN (USA)
52.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET ÖKSÜZ
H.YILDIRIM
11
43
19286-0
14
15
12
DUKE PROSPERO
6y d a
KANEKO
50.50
B.SARIDALAP
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
16
40
53-5009
23
5
1.33.51
13
TONGA
4y d a
REY DE CAFE (USA)
50.00
C.TEPEAP
SALİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
38
222082
14
17
1.38.69
14
SAKARBAŞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
E.AKKILIÇAP
CEMİLE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
6
32
500601
14
20
1.38.16
15
SUERTO
5y a a
FAIRSON
50.00
MEH.PARLAKAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
7
27
9610-00
14
17
1.36.11
16
WIN BY ME
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
52.50
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
15
44
58487-0
21
13
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COCONUT COTTAGE (KY)
2y d d
54.00
ADAM BESCHIZZA
BRERETON C. JONES
J. LARRY JONES
1
0
0
0
2
NAUGHTY NELLIE (KY)
2y d d
54.00
CORY ORM
SEMKIN, AMANDA AND S
SAM SEMKIN
2
47
3
27
0
3
PRETTY IN PINK (KY)
2y d d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
THREE CHIMNEYS FARM
STEVEN M. ASMUSSEN
3
0
0
0
4
FADED MEMORIES (KY)
2y k d
54.00
DECLAN CARROLL
TOLO THOROUGHBREDS,
PAUL MCENTEE
4
57
8
20
0
5
SA FORADADA (KY)
2y d d
54.00
COREY J. LANERIE
CASTLETON LYONS
BEN COLEBROOK
5
0
0
0
6
PATTY H (KY)
2y d d
54.00
JOEL ROSARIO
SPELLMAN, KENT AND M
BRAD H. COX
6
69
3
20
0
7
MISS SKY CAT (KY)
2y d d
51.00
ISAIAH WISEMAN
DON MILLS
AVEORY FAIRCLOTH
7
49
87
12
0
8
PUYE TIMING (KY)
2y d d
54.00
JULIEN R. LEPAROUX
DANIEL INVESTMENT HO
NORM W. CASSE
8
65
5
20
0
9
SPUN D'ETAT (KY)
2y d d
54.00
TYLER GAFFALIONE
NINE THIRTY RACING L
THOMAS M. AMOSS
9
0
0
0
10
TETE A TETE (KY)
2y d d
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
MT. BRILLIANT FARM L
MICHAEL STIDHAM
10
64
6
20
0
11
TEMPER TIME (KY)
2y d d
54.00
JOSEPH TALAMO
MARK H. STANLEY
DALE L. ROMANS
11
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FATE FACTOR (KY)
3y d d
53.50
DECLAN CARROLL
KCA STABLES
CHRIS M. BLOCK
1
72
2423-52
32
0
2
IT'S MINE (KY)
3y d d
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
THREE DIAMONDS FARM
STEVEN M. ASMUSSEN
2
69
23
32
0
3
PORTOFINA (NY)
3y d d
53.50
JOE M. JOHNSON
TOLO THOROUGHBREDS,
TRACEY GLOVER
3
62
65
38
0
4
ELKE DO JAGUARETE (BRZ)
4y d k
56.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
I. C. RACING LLC AND
IGNACIO CORREAS, IV
4
71
7-7
32
0
5
FLYING THE COLORS (KY)
4y d k
56.50
JOEL ROSARIO
HEIDER FAMILY STABLE
H. GRAHAM MOTION
5
83
29-22
39
0
6
FORTY ZIP (ON)
3y a d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
CHIEFSWOOD STABLES L
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
6
79
4
122
0
7
I HEAR YOU (KY)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
BRADLEY THOROUGHBRED
MICHAEL STIDHAM
7
75
5
39
0
8
MAGIC MOTION (KY)
3y d d
53.50
JOSEPH TALAMO
FLAY, BOBBY AND VENT
WILLIAM I. MOTT
8
58
6-04
10
0
9
TWITTERPATED (KY)
3y d d
53.50
JOSEPH ROCCO, JR.
MCFARLAND, PETER, CO
MICHAEL A. TOMLINSON
9
0
0
0
10
WAR FOR PEACE (KY)
3y k d
53.50
CHRIS LANDEROS
FARKAS, DENNIS AND F
IAN R. WILKES
10
71
9
25
0
11
BEAUTIFUL MORNING (KY)
3y k d
53.50
COREY J. LANERIE
DIXIANA FARMS LLC
CHERIE DEVAUX
11
0
0
0
12
COUNTRY TIME (KY)
3y d d
53.50
ADAM BESCHIZZA
BLOOM RACING STABLE
CHERIE DEVAUX
12
0
0
0
13
MORE GOOD TIMES (KY)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
PARKLAND THOROUGHBRE
MICHAEL J. MAKER
13
79
5-64
123
0
14
SHELL SHOCK (KY)
3y a d
53.50
JOSEPH ROCCO, JR.
J G STABLES LLC AND
CARLO VACCAREZZA
14
55
2290-
127
0
15
FASHION FORTUNE (KY)
3y a d
53.50
COREY J. LANERIE
ANDREW ROSEN
J. REEVE MCGAUGHEY
15
72
855-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARK WEB (KY)
4y d g
56.50
JULIEN R. LEPAROUX
GREEN LANTERN STABLE
IAN R. WILKES
1
79
59-2322
31
0
2
INIS GLUAIRE (KY)
3y d e
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
PHOENIX THOROUGHBRED
STEVEN M. ASMUSSEN
2
75
63
31
0
3
LUCKY ASSET (KY)
3y d g
54.00
COREY J. LANERIE
JAMES D. SPRY
BRIAN S. HOUSE
3
82
24
18
0
4
SAVVY (KY)
4y k g
56.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
BACCARI RACING STABL
IAN R. WILKES
4
87
42-3
18
0
5
SILVER QUARTERS (IL)
4y k g
56.50
JOSEPH ROCCO, JR
MCGOVERN, RUSSELL A
STEVE MANLEY
5
81
24-
127
0
6
CARMICHAEL (KY)
3y d e
54.00
GERARDO CORRALES
ST. GEORGE FARM RACI
VICTORIA H. OLIVER
6
78
5-723
18
0
7
SEARING CHASE (KY)
4y d g
56.50
JOEL ROSARIO
OXO EQUINE LLC
DON CHATLOS
7
0
0
0
8
PROUD VETERAN (KY)
3y a e
54.00
CHANTAL SUTHERLAND
MCCURDY, ANN AND PIT
DALLAS STEWART
8
0
0
0
9
UNCLE STEVE (KY)
4y d a
56.50
JOSEPH TALAMO
JUMPING JACK RACING,
DALE L. ROMANS
9
0
0
0
10
FULL AUTHORITY (KY)
3y d e
54.00
CHRIS LANDEROS
BRINLEY ENTERPRISES
WILLIAM H. FIRES
10
70
8-649
26
0
11
FUGITIVE (KY)
3y a e
54.00
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
11
75
4373
46
0
12
HOOF PRINCE (KY)
3y k e
54.00
ADAM BESCHIZZA
HOOTIES RACING LLC,
MICHAEL J. MAKER
12
78
50
24
0
13
THE FEATURE (KY)
3y k e
54.00
JOSEPH TALAMO
VANIER, NANCY A. AND
BRIAN WILLIAMSON
13
74
3-734
31
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOTSWANA TAPS (KY)
4y k a
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
RIGNEY RACING, LLC
PHILIP A. BAUER
13
56
19
34
0
2
GREYES CREEK (KY)
4y k a
57.00
TYLER GAFFALIONE
OXO EQUINE LLC
CHAD C. BROWN
1
86
424-51
26
0
3
MY AMERICA (KY)
4y d a
56.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
BAUM, REIKO AND MICH
GEORGE R. ARNOLD, II
2
78
743-31-
127
0
4
MANTRA (KY)
4y a g
56.00
DAVID COHEN
J G STABLES LLC AND
CARLO VACCAREZZA
3
78
561305
18
0
5
SCABBARD (KY)
3y a g
53.50
ADAM BESCHIZZA
JOSEPH W. SUTTON
EDDIE KENNEALLY
4
78
24-5676
34
0
6
LAKE NAKURU (KY)
4y d g
56.00
JOSEPH TALAMO
BBN RACING, LLC
VICTORIA H. OLIVER
5
81
54630-2
34
0
7
ELUSIVE RULER (KY)
3y d g
53.50
CHRIS LANDEROS
MARYLOU WHITNEY STAB
IAN R. WILKES
6
81
34-3613
27
0
8
EL AHIJADO (ON)
4y a g
56.00
EDGAR MORALES
GUERRERO RACING STAB
SAL GUERRERO
7
74
42-9950
18
0
9
ANDESITE (KY)
3y k e
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
SPELLMAN, KENT AND M
BRAD H. COX
8
86
1329-
127
0
10
SEA OF HOPE (KY)
4y d a
56.00
COREY J. LANERIE
SUMAYA U.S. STABLE
BEN COLEBROOK
9
70
32-19-37
34
0
11
ATTORNEY TIM (KY)
4y d a
56.00
JOSEPH ROCCO, JR.
LLOYD MADISON FARMS,
GREGORY D. FOLEY
10
84
4921-93
18
0
12
CAVALRY CHARGE (KY)
3y d g
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
WEST POINT THOROUGHB
DALLAS STEWART
11
80
94-2341
38
0
13
BEE CATCHER (KY)
3y a e
53.50
JOEL ROSARIO
CALUMET FARM
H. GRAHAM MOTION
12
82
327-105
103
0
14
KING THEO (KY)
3y a e
53.50
DAVID COHEN
J AND J STABLES
CARLO VACCAREZZA
14
80
9-52874
18
0
15
COASTAL DEFENSE (KY)
4y a a
56.00
JOSEPH TALAMO
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE L. ROMANS
15
85
4471
17
0
16
CLAYTNTHELIONHEART (KY)
4y a g
56.00
JULIEN R. LEPAROUX
RIGNEY RACING, LLC
PHILIP A. BAUER
16
85
118762-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADMIRE (KY)
4y d a
56.00
JOSEPH TALAMO
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE L. ROMANS
1
87
8-52441
26
0
2
JOHNY'S BOBBY (KY)
4y d g
56.00
COLBY J. HERNANDEZ
RIGNEY RACING, LLC
PHILIP A. BAUER
2
78
39315-7
33
0
3
FRA MAURO (KY)
5y d a
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
STEVEN M. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
3
88
7-51235
33
0
4
AND SEEK (KY)
4y d a
56.00
DAVID COHEN
WEST POINT THOROUGHB
DALE L. ROMANS
4
89
54-3332
27
0
5
RUNNIN' RAY (KY)
4y d g
56.00
ADAM BESCHIZZA
SANDERS, WAYNE AND H
JOE SHARP
5
84
6-26114
25
0
6
SAMARONTI (KY)
4y d a
56.00
JOEL ROSARIO
SUMAYA U.S. STABLE
BRENDAN P. WALSH
6
85
33-1742
41
0
7
FATHER G (KY)
4y a g
56.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
STONELEA STABLE LLC
THOMAS DRURY, JR.
7
88
1134-3
20
0
8
HAIL TO THE CHIEF (KY)
3y a e
53.50
GERARDO CORRALES
RAMSEY, KENNETH L. A
WESLEY A. WARD
8
74
531-761
41
0
9
ADHHAR (KY)
3y a g
53.50
COREY J. LANERIE
JOEL POLITI
THOMAS M. AMOSS
9
81
72-3136
33
0
10
VERVE'S HUMOR (KY)
5y a a
56.00
JULIEN R. LEPAROUX
CHARLES E. FIPKE
DALLAS STEWART
10
85
6777-13
33
0
11
LNGTERMRELATIONSHP (MD)
5y a g
56.00
TYLER GAFFALIONE
WILLIAM S. SPARKS
RON MOQUETT
11
87
3-34732
33
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGH HOLY (KY)
3y d e
53.50
JOSEPH ROCCO, JR.
SILVERTON HILL LLC
DARRIN MILLER
1
84
671-12
127
0
2
MAVEN (KY)
3y a e
53.50
GERARDO CORRALES
RICHARD RAVIN
WESLEY A. WARD
2
88
110-
127
0
3
WILLISTON WAY (KY)
3y d e
53.50
EDGAR MORALES
THOMAS J. YOUNG
BILLY HARDIN
3
77
3-1553
32
0
4
SURPRISE FACTOR (KY)
3y k e
53.50
CHRIS LANDEROS
PARTNER STABLE LLC
ALEXIS DELGADO
4
68
3831-4
46
0
5
CAMBRIA (KY)
3y a e
51.50
TYLER GAFFALIONE
STONESTREET STABLES
WESLEY A. WARD
5
86
1119-
127
0
6
SOUPER DORMY (KY)
3y d e
53.50
DECLAN CARROLL
LIVE OAK PLANTATION
MARK E. CASSE
6
79
157-21
110
0
7
DARK OAK (KY)
3y d e
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
ARNALDO MONGE
REY HERNANDEZ
7
84
683-129
23
0
8
IKEISGREAT (KY)
3y d e
53.50
SHAUN BRIDGMOHAN
LOUDMOUTH RACING, LL
KELSEY DANNER
8
86
4-3142
32
0
9
RACE DRIVER (KY)
3y d e
53.50
ADAM BESCHIZZA
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
9
89
214-314
52
0
10
DIGITAL (KY)
3y d e
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
TOM R. DURANT
W. BRET CALHOUN
10
90
21-1562
44
0
11
JOHNNY UNLEASHED (KY)
3y d g
53.50
COREY J. LANERIE
FOSTER FAMILY RACING
ERIC N. FOSTER
11
77
4782-61
16
0
12
SCORING (KY)
3y d e
53.50
COREY J. LANERIE
BOURBON BALL RACING,
THOMAS M. AMOSS
12
88
581222
69
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SECOND LINE DAVID (KY)
3y d e
54.00
ADAM BESCHIZZA
BIG E STABLES LLC AN
JOE SHARP
1
70
2300
41
0
2
EASTERN SYMPHONY (KY)
3y d e
54.00
CHRIS LANDEROS
NIMET ARIF KURTEL
MURAT SANCAL
2
58
6
74
0
3
CAROLINA AIRNESS (FL)
3y a e
54.00
COLBY J. HERNANDEZ
TOWN AND COUNTRY RAC
ALBERT M. STALL, JR.
3
64
40
46
0
4
CAPTAIN BILLY ROY (KY)
3y d g
54.00
JOSEPH ROCCO, JR.
WOOLSEY, E. ERVINE A
MICHAEL A. TOMLINSON
4
49
690
34
0
5
BOSS LIFE (KY)
4y d a
56.50
JOSEPH TALAMO
TRADE WINDS FARM
DALE L. ROMANS
5
74
6-250
41
0
6
LITCHFIELD (KY)
3y a e
51.00
ISAIAH WISEMAN
JASON MCCUTCHEN
JASON MCCUTCHEN
6
12
7
22
0
7
THE FALCON (KY)
3y a e
54.00
TYLER GAFFALIONE
AVQ RACING, LLC
ANTHONY T. QUARTAROLO
7
65
3-27600
18
0
8
ITASCA (KY)
3y d g
54.00
DECLAN CARROLL
BYRON G. HUGHES
BYRON G. HUGHES
8
62
5-643
27
0
9
MY NAME IS PHRED (KY)
3y d e
54.00
COREY J. LANERIE
IRON HORSE RACING LL
RANDY L. MORSE
9
70
7-35446
25
0
10
NAUGHTY PRINCE (KY)
3y d g
54.00
GERARDO CORRALES
RAMSEY, KENNETH L. A
WESLEY A. WARD
10
0
0
0
11
SPICE ROAD (KY)
4y d g
56.50
TYLER GAFFALIONE
GODOLPHIN, LLC
EOIN G. HARTY
11
80
2323-34
17
0
12
STOP MAKING SENSE (KY)
3y d e
54.00
DAVID COHEN
ALLIED RACING STABLE
W. BRET CALHOUN
12
55
86
127
0
13
MAGIC MAN'S TOUCH (KY)
3y d e
54.00
ADAM BESCHIZZA
RIVELLI, LARRY, SCHA
LARRY RIVELLI
13
72
7-2
32
0
14
WHISKY MAN (KY)
3y d e
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
14
44
30-6
52
0
15
JACK'S ADVANTAGE (KY)
3y d e
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
FERN CIRCLE STABLES
KENNETH G. MCPEEK
15
70
5-09
127
0
16
BOOYAKASHA (FL)
3y d g
54.00
TYLER GAFFALIONE
SUNDERLAND RACING LL
NORM W. CASSE
16
75
4
32
0
Happy Valley Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BREAK RECORD (AUS)
5y d a
60.50
C WONG
CHENG MIU CHUN
C S SHUM
3
39
778109
42
0
2
GREEN ENVY (NZ)
5y d a
60.50
N CALLAN
LAI KIM WAI LAI KA
C FOWNES
12
39
0-80759
17
0
3
HAPPY ICHIBAN (AUS)
4y d g
60.00
C Y HO
HAPPY VALLEY BROTHER
D J WHYTE
11
38
079780
42
0
4
HAPPY HOUR (NZ)
6y a g
59.50
M F POON
LIFE OF PLEASURE SYN
C H YIP
4
37
980800
28
0
5
DASHING GRACE (AUS)
4y a a
59.00
H N WONG
JAMES LAU CHI WANG
T P YUNG
7
36
00000
38
0
6
GOLDEN GENERAL (NZ)
7y d g
56.00
M CHADWICK
LAWRENCE KOOK LUK LU
K H TING
9
29
067520
31
0
7
WINNERS BROTHER (NZ)
5y d g
55.50
M L YEUNG
JERRY TSANG KWOK HUN
K L MAN
1
28
00-8268
70
0
8
KWAICHUNG BROTHERS (AUS)
8y d g
55.00
V BORGES
ROTARY CLUB OF KWAI
R GIBSON
8
27
39-8671
38
0
9
VIRTUS STAR (AUS)
5y d g
53.50
A HAMELIN
HKUAA SYNDICATE
F C LOR
5
24
0-32736
42
0
10
MISCHIEVOUS SUNDAE (AUS)
5y y g
52.50
K TEETAN
EQUUS SYNDICATE
J SIZE
6
22
079802
28
0
11
GOLDEN CANNON (AUS)
9y d g
52.00
K C LEUNG
STANLEY CHAN KA LEUN
K W LUI
10
21
068690
28
0
12
MONEY WINNER (NZ)
8y k g
52.00
H T MO
MR MRS LO CHUNG YI
Y S TSUI
2
21
2-00090
38
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPLIT OF A SECOND (AUS)
7y a g
60.50
M F POON
MERRY GANG SYNDICATE
L HO
2
57
442-046
35
0
2
FEARLESS FIRE (IRE)
6y d a
59.50
Z PURTON
ASTHER LEUNG WING YI
C FOWNES
3
55
079703
14
0
3
DAZZLING FEELING (NZ)
4y d g
58.00
V BORGES
DR ANTHONY W K CHOW
D E FERRARIS
12
52
7
11
0
4
WONDERFUL TREASURE (AUS)
4y d g
58.00
H W LAI
LEUNG WOON MAN
Y S TSUI
8
52
0
0
5
NOBLE MAN (AUS)
5y d g
57.50
A HAMELIN
MR MRS TONY TANG W
J SIZE
5
51
2-850
17
0
6
MOMENTUM HAPPY (GB)
4y d g
57.00
K C LEUNG
PAUL YEUNG HOI SHAN
K H TING
4
50
8-75170
11
0
7
JADE THEATRE (AUS)
7y d g
56.50
N CALLAN
CHARLES TUNG CHUNG H
K L MAN
11
49
789050
17
0
8
SPACE (NZ)
5y a g
56.50
M CHADWICK
MICHAEL WONG TAK CHO
P F YIU
6
49
07-0860
14
0
9
ATHENA (AUS)
4y d g
56.00
T H SO
TAI WOON SHING VIC
C H YIP
1
48
047
28
0
10
WONDERFUL TIMES (SAF)
4y d g
56.50
B SHINN
ALLAN FUNG YU HING
A T MILLARD
10
49
00
14
0
11
STRATHCLYDE (AUS)
7y d g
54.00
C WONG
MR MRS IAIN BRUCE
A T MILLARD
9
43
375507
24
0
12
SHINING ON (NZ)
7y d g
52.50
K TEETAN
SUSIE WONG LI CHIA
K W LUI
7
40
655982
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
XPONENTIAL (AUS)
5y d g
60.50
A HAMELIN
JEFFREY KWAN TENG HI
D J WHYTE
7
59
1-05329
45
0
2
HARMONY N HOME (IRE)
4y d g
59.50
K H CHAN
CHEUNG MING MAN, CHE
C S SHUM
12
57
3-03930
49
0
3
SPRINT FORWARD (AUS)
5y d g
58.00
Z PURTON
CHARLES CHAN CHAM CH
J MOORE
6
54
630572
14
0
4
CAN'T TOUCH THIS (NZ)
4y d g
57.00
H N WONG
JONATHAN HUI IAN J
K H TING
8
52
0
0
5
INNO LEGEND (AUS)
4y a g
57.00
K TEETAN
DR NG CHI HO, STEVE
K L MAN
3
52
5
17
0
6
LUCKY TURBO (AUS)
4y d g
57.00
N CALLAN
MA CHING FAT, MATTHE
A S CRUZ
1
52
0
0
7
MALDIVES (NZ)
4y d g
57.00
B SHINN
SAMMY SEAN LEE
D J HALL
2
52
6
38
0
8
GALLANT CROWN (NZ)
4y d g
56.00
K C LEUNG
EQUITY SYNDICATE
A T MILLARD
4
49
00
11
0
9
SKY TREASURE (NZ)
7y d g
54.50
H T MO
SKYMARK SYNDICATE
Y S TSUI
10
46
681690
14
0
10
MAJESTIC CONQUEROR (AUS)
6y a g
54.00
V BORGES
MANDY CHING TSIN WAI
T P YUNG
9
45
290-850
45
0
11
FANTASTIC FABIO (AUS)
7y d g
53.50
C WONG
PAULINE NGAN PO LING
C H YIP
11
44
300700
45
0
12
SWEETLY BABY (AUS)
4y a g
52.50
M L YEUNG
MR MRS CHAN TAK WA
C FOWNES
5
42
690050
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PLAY TO WIN (NZ)
6y d g
60.50
K C LEUNG
NG HUNG YAU
T P YUNG
7
40
6-00099
35
0
2
SOLAR VICTORY (AUS)
5y a g
60.50
K H CHAN
HUI LEUNG WAH
P F YIU
6
40
0-090
24
0
3
HAPPY WINNER (GB)
5y d g
59.50
Z PURTON
HAPPY FOUNTAIN SYNDI
C W CHANG
5
38
907380
49
0
4
YEE CHEONG LUCKY (GB)
5y d g
59.00
M F POON
CHOI HIU FUNG
A T MILLARD
4
37
080181
7
0
5
SUPREME PLUS (AUS)
5y d g
58.50
C Y HO
LAM LEUNG HUNG
F C LOR
8
36
958920
31
0
6
AURORA STEED (AUS)
5y a g
57.50
B SHINN
ALEXANDER LEUNG HO Y
C FOWNES
9
34
929458
17
0
7
MULTIMAX (AUS)
9y d g
57.50
C WONG
PERFECT TEN SYNDICAT
L HO
1
34
994684
31
0
8
KWAI CHUNG ELITE (AUS)
5y d g
56.50
A HAMELIN
KWAI CHUNG BROTHERS
R GIBSON
10
32
34-0332
31
0
9
JUNZI (NZ)
8y d g
56.00
N CALLAN
GAME GENIUS SYNDICAT
W Y SO
2
30
00-9087
56
0
10
FLYING MONKEY (NZ)
8y d g
55.00
V BORGES
THE RACING TWELVE SY
J MOORE
12
28
066065
17
0
11
EXPONENTS (AUS)
7y a g
54.50
H N WONG
LILY CHAN LI LEI M
Y S TSUI
11
27
572362
7
0
12
FOX CHEUNGER (AUS)
6y a a
54.00
K TEETAN
SIU LEUN 90 SYNDICAT
K W LUI
3
26
933575
31
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WE THE SOUTH (AUS)
4y d g
60.50
K H CHAN
CHAN MAN CHUN, JAMES
J MOORE
3
60
901315
14
0
2
SEVENTH SEA (SAF)
5y d g
59.00
H W LAI
GOLD MINES SYNDICATE
D E FERRARIS
8
57
689090
17
0
3
FORZA ANGEL (GB)
6y a a
58.00
K TEETAN
TSE MING YEE
Y S TSUI
10
55
608463
14
0
4
WINNER'S HEART (AUS)
5y d g
57.00
N CALLAN
TOP MAESTRO SYNDICAT
F C LOR
11
53
430020
35
0
5
GARLIC HERO (NZ)
4y d a
56.50
B SHINN
APPLE CHEUNG KA YING
C H YIP
1
52
0
45
0
6
NOBLE BIRTH (NZ)
4y d g
56.50
M CHADWICK
LAWRENCE LOK YUEN MI
K H TING
4
52
6
24
0
7
UNIVERSAL RECORD (SAF)
4y a g
56.50
C WONG
WILLIAM CHING HON KU
A T MILLARD
7
52
0
24
0
8
EXCELLENT CHARIOT (NZ)
4y d g
56.00
A HAMELIN
NEW CHARIOT CLUB SYN
P F YIU
5
51
55
35
0
9
NEXTMODEL (AUS)
5y d g
56.00
Z PURTON
CHAN BUN REGINA PA
T P YUNG
12
50
90-346
14
0
10
DR EQ (AUS)
4y d g
54.00
V BORGES
DR PETER KOOK
J SIZE
2
46
000
24
0
11
ARDENODE (IRE)
5y d g
53.50
M F POON
FRANKIE NG WAI HANG
W Y SO
9
45
800642
14
0
12
BEAUT BEAUT (NZ)
7y d g
53.50
T H SO
DR MRS WILSON IP C
L HO
6
45
000000
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THUNDER STOMP (AUS)
8y d g
59.50
H N WONG
PUI KWAN KAY RAYMO
Y S TSUI
9
59
008477
24
0
2
TOTAL POWER (AUS)
5y d g
59.50
Z PURTON
SIMON WONG
D J HALL
10
59
967057
14
0
3
KING'S MAN (NZ)
8y d g
58.50
A HAMELIN
NELSON LEE YUK MING,
P F YIU
7
57
709264
28
0
4
LASTING FRIENDSHIP (AUS)
7y d g
58.50
N CALLAN
FOREVER FRIENDSHIP S
L HO
11
57
061007
14
0
5
DIONYSUS COLLIN (AUS)
5y d a
57.00
C Y HO
HAROLD SYNDICATE
K W LUI
1
54
232621
49
0
6
HAR HAR HEART (AUS)
7y d g
56.00
M CHADWICK
MR MRS ARTHUR CHAN
T P YUNG
12
52
787407
35
0
7
BLOOMING SPIRIT (AUS)
5y d g
55.50
K H CHAN
ALFRED LEUNG WOON FU
F C LOR
2
50
131259
35
0
8
AUTHENTIC CHAMP (AUS)
5y a g
55.00
M L YEUNG
FRANKLIN TO TAT FAI
K H TING
8
49
7-7
14
0
9
MURRAY'S PARTNERS (NZ)
5y a g
55.00
K TEETAN
CHRISTOPHER SO CHI H
C H YIP
4
49
2-45701
35
0
10
STAR WIN (AUS)
4y d g
55.00
T H SO
ALFRED LUI WAI FAT,
D J WHYTE
3
49
00
17
0
11
RIGHTEOUS MATE (NZ)
7y d g
56.00
V BORGES
FRIENDS OF FAI FAI S
A T MILLARD
5
52
910744
11
0
12
ANONYMA (SAF)
6y d g
53.50
H W LAI
EWO SYNDICATE
D E FERRARIS
6
46
000008
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEVEN HEAVENS (GB)
6y d g
60.00
K TEETAN
EDMOND SIU KIM PING
C FOWNES
10
78
484457
7
0
2
SUNSET WATCH (AUS)
5y d g
60.00
M CHADWICK
JAMES LAU PO MAN A
C H YIP
5
78
477938
24
0
3
BEAUTY SPARK (AUS)
5y d g
58.00
K H CHAN
ELEANOR KWOK LAW KWA
F C LOR
1
74
331297
28
0
4
LITTLE BIRD (AUS)
7y a g
58.00
M F POON
KO KAM PIU
P F YIU
2
74
075330
49
0
5
CALIFORNIA GUNGHO (FR)
5y d g
56.50
N CALLAN
CHESTER LIANG JUN YU
A S CRUZ
12
71
267-001
24
0
6
JUST NOT LISTENING (AUS)
6y a g
55.50
V BORGES
LUI MING HO
J MOORE
11
68
532270
42
0
7
WIND N GRASS (IRE)
4y d g
55.50
C WONG
THE HON MRS KENNET
J SIZE
3
68
950376
17
0
8
TELECOM PUMA (NZ)
6y d g
55.00
H N WONG
BOBBY CHEUNG KING CH
K H TING
8
67
900656
7
0
9
VICTORY POWER (NZ)
6y d g
54.00
K C LEUNG
DR SONNY LI MOW MING
D J WHYTE
6
65
242539
70
0
10
WON BALL (AUS)
6y d g
54.00
T H SO
FRIENDS OF LIVERPOOL
D J HALL
9
65
5-00000
14
0
11
MASTER ALBERT (AUS)
7y a g
53.50
A HAMELIN
MASTER SYNDICATE
W Y SO
4
64
118631
28
0
12
TOM'S STYLE (AUS)
5y d g
53.50
C Y HO
DR THOMAS CHUNG SIU
K W LUI
7
64
01-0750
11
0
8 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Keeneland, Happy Valley Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Happy Valley Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:15 happy valley hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 8 temmuz 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 8 temmuz 2020 at yarışı programı, 8 temmuz 2020 tjk yarış programı, 8 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 8 temmuz 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 8 temmuz 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 8 temmuz 2020 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni, happy valley hong kong at yarışı bülteni, 8 temmuz 2020 happy valley hong kong at yarışı bülteni, günün happy valley hong kong at yarışı bülteni, bugün happy valley hong kong at yarışı bülteni