Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABYBOY
3y k e
VAKKAS
57.00
N.AVCİ
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
3
13
957
7
17
2
ERZİNCANLI
3y a e
BAKİBEY
57.00
A.ÇELİK
MERTCAN KARAGÜL
S.ÇİFTÇİ
8
0
4
21
19
3
ES ESMERİM
3y k e
DÖNMEZBEY
57.00
M.HAMEDİ
İBRAHİM ATAK
CUMA POLAT
7
0
07
18
18
4
KARAKAPLI
3y a e
SONALP
57.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET ALTIN
E.KOCA
2
0
84
25
18
5
ÖZGÜRKAFKAS
3y a e
KAFKAS ŞAHI
53.00
C.KARADEMİRAP
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
5
28
703
12
17
6
DAISY
3y d d
YAVUZKAYA
55.00
M.KAYA
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
1
16
855
7
17
7
NEDRET
3y a d
BERKSOY
55.00
M.ÇİÇEK
MÜSLÜM TEKİNALP
H.ŞİMŞEK
4
0
22
14
19
8
SÜSLÜ GÜZEL
3y k d
BERKSOY
55.00
H.ÇİZİK
HASAN ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
6
0
3
14
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFACAN
5y k a
YAŞARCIK
60.00
H.ÇİZİK
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
9
95
41-3132
23
18
2.16.74
2
AKKULA
6y k a
TURBO
60.00
H.KARATAŞ
SONER SÖKMEN
M.ANAT
1
97
14-2126
9
18
2.15.17
3
BERKALP
7y k a
BEN ANADOLU
58.00
G.KOCAKAYA
ALİ ERKAN YILMAZ
H.V.YILMAZ
2
93
151-814
23
19
2.16.62
4
BÜTÜNAY
6y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
N.AVCİ
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
7
82
163553
14
15
2.19.75
5
ŞAHİNSEMİH
5y d a
DEMİRKAZIK
58.00
H.ŞİMŞEK
MAHMUD NADİROĞLU
B.EGE
8
77
1453-15
14
19
2.16.24
6
DEMİRDEN
6y k a
TAMERİNOĞLU
56.00
MER.ÇELİK
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
3
74
2483-00
12
14
2.24.68
7
HERGELE
8y k a
BERKSOY
56.00
T.YILDIZ
BİHTERCAN ATAÇ
İ.DEMİR
4
91
518-629
16
16
2.18.70
8
ŞAHİNTER
8y k a
TAMERİNOĞLU
56.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
6
104
300-835
9
20
2.15.67
9
TAŞKIR
8y a a
ARASLI
56.00
A.ÇELİK
METİN ÇALDIRAN
B.ŞANDAN
5
99
0637-01
14
20
2.17.83
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAFO
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
4
95
5-45125
15
18
1.35.31
2
MISS HELİN
6y d k
BIN AJWAAD (IRE)
60.00
Ö.YILDIRIM
REMZİ AYYILDIZ
İB.B.OĞULLARI
3
106
31433-1
21
20
1.34.82
3
BLANCHARD
4y d k
MALİ
58.00
A.ASLAN
ESMER CULFA
Ö.GÜNELİ
1
89
121247
21
17
1.37.57
4
HEEGRAN
4y d k
DERVİŞ AĞA
58.00
G.YILDIZ
ÖZKAN YETKİN
E.ÇUKURKAŞ
2
31
1466-00
32
15
1.39.66
5
PERİ LİNA
5y k k
FALCO (USA)
58.00
A.ÇELİK
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
5
111
101-474
21
20
1.34.17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BANES
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.50
M.G.ARSLANAP
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
1
53
6274-89
11
14
1.10.99
2
DARK PHOENIX
3y d e
LION HEART (USA)
60.50
GÖKH.GÖKÇE
ARMAN OKAN
R.KARABULUT
8
51
301157
18
18
3
YAMANBEY
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
58.50
A.ÇELİK
Ö.FARUK BİNBAŞIOĞLU
D.ERGİN
3
47
1
25
20
1.12.02
4
CASCADA
3y d d
EL CORREDOR (USA)
58.00
H.ÇİZİK
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
10
46
123-235
21
16
1.11.55
5
ZALDIR
3y d e
MARCAVELLY (USA)
58.00
T.YILDIZ
FEDAİ KAHRAMAN
V.BOYRAZ
2
46
178-61
17
20
1.14.41
6
HODOR
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.50
MÜS.ÇELİK
HÜLYA KEÇELİOĞLU
U.TEMUÇİN
9
45
15-29
127
17
1.12.09
7
THE SECRET
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
Ö.YILDIRIM
METE ALBAYRAK
H.ACAR
6
44
1
127
20
8
ALTO
3y d e
SCARFACE
55.00
A.KURŞUN
BÜNYAMİN ÖZDEMİR
M.AKBULUT
4
40
0646-43
11
14
1.12.73
9
PERSIAN PRINCE
3y a e
TOCCET (USA)
53.00
G.YILDIZ
SALİM ESİN
BAY.AKTAŞ
7
36
217359
5
16
1.14.57
10
VIVALDI STORM
3y d g
THREE VALLEYS (USA)
53.50
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
5
37
441
16
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEKİR
5y k a
BİLGİN
63.00
H.KARATAŞ
S.ÖZDEN ODACIOĞLU
Y.DEMİRKIRAN
13
61
613122
11
19
2.50.63
2
KRALONUR
4y d a
ONURKAAN
56.50
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
5
54
680020
9
12
3
UĞURSEL
5y d a
TIGRES LIGHT (US)
58.00
MÜS.ÇELİK
ARİF ÇELİK
İ.H.BAYDAN
9
51
689510
9
19
2.46.07
4
BEYHANEFE
5y k a
BİLGİN
57.50
M.ÇİÇEK
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
10
50
3627-00
16
14
2.46.91
5
CESURMİRZA
5y d a
BOZOK
51.50
İ.YILDIRIMAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
4
44
490141
11
20
6
NEŞETİM
6y k a
ALTAHA
54.00
G.KOCAKAYA
ALİ ERKAN YILMAZ
H.V.YILMAZ
12
43
270305
11
14
2.54.08
7
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
52.50
B.AVERBAK
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
6
40
860075
5
14
8
CİĞERDELEN
4y d a
SARRAF
50.00
D.KAYAAP
CUMHUR ÜN
MUR.AKKILIÇ
8
38
543444
14
17
9
SİGNORA
7y k k
ALPAK
51.50
N.AVCİ
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
2
38
671063
11
17
2.47.98
10
İLK KARABEDİR
4y k a
KARABEDİR
50.00
B.ÇIĞLAAP
FAİK AKSOY
B.DEMİR
3
36
4-02210
21
19
11
KAMERTAY
5y k a
ÇAVUŞOĞLU
51.00
A.ASLAN
RECEP İNCESU
K.İ.KÖSEOĞLU
7
37
063-792
8
13
12
BONJOUR EL SAMAWİ
5y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
M.HAMEDİ
A.ENGİN GICIR
At Sahibi
1
34
440300
9
14
13
ALSANCAKLI
6y a a
ÖZHABER
50.00
H.KAPLANAP
ALİ POLAT
Ö.GÜNELİ
11
31
200533
9
13
2.46.96
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİHAN
3y d e
AGRESIVO (USA)
58.00
A.KURŞUN
ALİ SELİMOĞLU
ŞÜK. ÇELİK
6
85
121-312
32
19
2
CALL TO VICTORY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.ÇELİK
AYŞEGÜL KURTEL
OR. ÖZELCANAT
9
110
11111-1
32
20
1.37.58
3
FULL THROTTLE
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HİLAL YÖNEY
A.SERBEST
3
91
2253-31
18
20
1.36.79
4
FUSION
3y d e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
A.SÖZEN
TARIK KARADUMAN
F.S.YİĞİT
5
49
1
25
20
5
HANDSOME HERO
3y d e
RAJSAMAN (FR)
58.00
M.ÇİÇEK
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
1
74
1115-5
32
18
1.37.50
6
KINGDOM OF FIRE
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
MÜS.ÇELİK
ŞAHAP GÜRE
S.ÇITAK
8
57
123472
23
16
7
KINGSMAN
3y d e
POPULAR DEMAND
58.00
H.ÇİZİK
ADEM İPEK
Ö.ALAÇAM
10
101
55121-1
28
20
1.37.92
8
PARİON
3y a e
APPROVE (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
M.DORUK YILMAZ
A.ÖZGEN
2
62
71-1113
28
19
9
VERNAZZA
3y d e
AUTHORIZED (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
VEYSEL KAHRAMAN
KAD.BALTACI
4
76
2-131
16
20
1.34.88
10
ZABUN
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
Ö.YILDIRIM
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
7
75
12-123
18
18
1.36.91
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CESURKAN
3y k e
ANADOLUKAYA
57.00
M.KAYA
BEŞİR KAYA
E.ÇEŞME
1
31
320
7
17
2
KAFKASIM
3y a e
TURBO
57.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
5
0
03
21
18
3
KAYALARIN KAYASI
3y k e
ÇOKER
57.00
MÜS.ÇELİK
KADRİYE KAYA
E.ÇEŞME
6
21
004
7
17
4
KÖŞKEROĞLU
3y d e
GOBAKBEY
57.00
M.HAMEDİ
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
7
0
8
20
19
5
GELİBOLU GELİNİ
3y a d
GELİBOLU
55.00
MAHMUT TURAN
MUSTAFA KAPLAN
Ö.GÜNELİ
8
0
96
14
18
6
SEVDAKUŞU
3y k d
KAYA PINARLI
52.00
M.G.ARSLANAP
BEŞİR KAYA
E.ÇEŞME
3
13
606
7
17
7
UĞUR PERİSİ
3y a d
ÖZHABER
55.00
T.YILDIZ
AHMET DEMİR
S.ÇİFTÇİ
4
0
4
14
19
8
ZAZU
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.00
G.KOCAKAYA
ERDOĞAN ŞENOCAKLI
T.ŞİT
2
0
03
14
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASLAN ADAM
5y d a
HALICARNASSUS (IRE)
63.00
H.ÇİZİK
RECEP KETME
S.SÜSLÜ
1
83
52428-3
9
16
1.37.53
2
ALWAYS PERFECT
4y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.50
G.KOCAKAYA
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
7
78
2-54655
11
13
3
GOLD POLAT
4y a a
KANEKO
59.50
H.KARATAŞ
CUMA POLAT
MAH.BAYKARA
2
76
823-737
23
13
1.35.25
4
HEYCANLI
5y d a
BANKNOTE (GB)
58.00
A.ÇELİK
MURAT KARABULUT
V.KARAKAYA
4
73
215111
127
20
5
BEYOND REDEMPTION
4y d a
KANEKO
57.50
Ö.YILDIRIM
HASAN BURNAZ
MUR.AKKILIÇ
6
72
352-621
21
20
6
EYÜPŞAH
4y a a
BIRDSTONE (USA)
54.00
MÜS.ÇELİK
ARDA ÇETİNKAYA
A.DEMİRKIRAN
3
65
789-302
7
13
1.38.31
7
UĞUR BUBAM
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
52.50
A.ASLAN
ASLAN OSMAN VAPUR
MAH.BAYKARA
5
62
646844
9
12
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEYOND EXPECTATION
3y d d
LUXOR
58.00
M.KAYA
VOLKAN R. EKİNCİ
A.KÜÇÜKAKSOY
12
40
3345-51
23
20
1.38.37
2
ÇİRÇUZ
3y d d
KANEKO
58.00
A.SÖZEN
ÖZGÜR ÖZTÜRK
M.ANAT
2
67
341-212
16
19
1.35.57
3
FLORIDA COAST
3y d d
LEMON DROP KID (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
SEMA ULAŞ
M.DEMİR
10
91
311-311
30
20
4
KAR TANESİ
3y d d
AYDEMİRHAN
58.00
T.YILDIZ
FEDAİ KAHRAMAN
V.BOYRAZ
13
40
1-255
20
17
5
LEGEND OF LOVE
3y d d
ELUSIVE CITY (USA)
58.00
H.ÇİZİK
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
8
50
612-2
21
19
6
LUNA LOVEGOOD
3y d d
KANEKO
58.00
H.KARATAŞ
TOLGA KARAKARTAL
İB.B.OĞULLARI
5
85
11-111
29
20
7
MINDHUNTER
3y d d
SCARFACE
58.00
Ö.YILDIRIM
KEMAL KURT
T.PELEN
14
70
203-132
30
18
8
MOORLAND
3y d d
LUXOR
58.00
A.KURŞUN
SERBÜLENT YETİŞ
KAD.BALTACI
7
68
28-4151
16
20
1.35.08
9
PİTANE
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
S.BOYRAZ
KAMİL KAHYAOĞLU
İB.B.OĞULLARI
4
49
2-23612
17
19
1.36.22
10
PRIOR
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
MÜS.ÇELİK
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
9
97
12222-1
22
20
1.37.36
11
REAL QUEEN
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.ÇELİK
AYŞEGÜL KURTEL
M.GÜVEN
6
93
113-43
127
17
1.38.28
12
SHE IS THE ONE
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
MER.ÇELİK
ENİS EMRE GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
3
50
33-6492
14
15
13
UNKNOWN LOVE
3y d d
MASTERCRAFTSMAN (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
11
70
18-1113
30
19
14
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
N.AVCİ
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
1
45
276152
8
18
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAN FAVORITE (KY)
3y d g
53.50
CORY ORM
SAM SEMKIN
SAM SEMKIN
1
59
8249-82
19
0
2
PARKLAND (KY)
4y d g
56.50
JOEL ROSARIO
PRISCILLA VACCAREZZ
CARLO VACCAREZZA
2
67
02
22
0
3
BOLD QUEST (KY)
3y a e
53.50
BRIAN HERNANDEZ JR.
GROFF, MATTHEW T., G
PHIL SCHOENTHAL
3
78
424
20
0
4
DIGITAL SOFTWARE (KY)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
85
2
30
0
5
EAST LEX (KY)
3y a e
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
BLOOM RACING STABLE
MICHAEL J. MAKER
5
73
8-34
71
0
6
SUMMER PALACE (KY)
3y d e
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
REBECCA HILLEN
BRENDAN P. WALSH
6
81
5-2
20
0
7
MIDNIGHT JOSTAR (KY)
3y d e
53.50
FLORENT GEROUX
HILL, JIM AND SUSAN
EDDIE KENNEALLY
7
81
0240-25
22
0
8
TOLKIEN (KY)
3y d g
53.50
JOSEPH TALAMO
J AND J STABLES
CARLO VACCAREZZA
8
74
394
127
0
9
CROWN THE PRINCE (KY)
3y a e
50.50
CRYSTAL CONNING
STONEWATER STUD, LLC
RONALD KEITH KINMON
9
61
3
17
0
10
CARMEL BAY (KY)
3y d e
53.50
GERARDO CORRALES
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
10
73
68
8
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SLAINTE (KY)
3y a d
54.00
RAFAEL BEJARANO
J. AND M. BLOODSTOCK
MARCUS O'DONNELL
1
41
90-944
23
0
2
KISSES FOR HEIDI (KY)
3y d d
54.00
JAMES GRAHAM
HAROLD HEIDINGSFELD
BEN COLEBROOK
2
58
582
37
0
3
MEDIA MENDACITY (KY)
3y d d
54.00
JULIEN R. LEPAROUX
SALLY THOMAS
ALICE G. COHN
3
57
70
29
0
4
FREE (KY)
3y a d
54.00
COREY J. LANERIE
PTK, LLC
DANE KOBISKIE
4
63
282
28
0
5
COULD YOU (KY)
3y d d
54.00
MIGUEL MENA
MADISON, STEWART MAT
ALBERT M. STALL, JR.
5
66
85-
127
0
6
BEACH HOUSE (KY)
4y d k
56.50
JOSEPH ROCCO JR.
DEBORAH MCCUTCHEN
ROBERT B. MCCUTCHEN
6
52
9-7
16
0
7
CURLS AND BOWS (KY)
3y d d
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
LUCKY SEVEN STABLE M
KENNETH G. MCPEEK
7
65
0-78645
15
0
8
BOBINE DE FIL (NY)
3y d d
54.00
EDGAR MORALES
PHILIP S. BIRSH
WAYNE L. MACKEY
8
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAZIRANGA (KY)
4y k a
55.50
MIGUEL MENA
RUNNING RABBIT, EULA
MARK SIMMS, JR.
1
89
25313-9
43
0
2
CELERITY (KY)
5y a g
55.50
CALVIN H. BOREL
WAYLON CUNDIFF
WAYLON CUNDIFF
2
76
4230-95
30
0
3
EMPIRE OF WAR (KY)
4y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
3
95
258-675
106
0
4
CHAPS (KY)
5y d g
55.50
COREY J. LANERIE
JOSEPH W. SUTTON
EDDIE KENNEALLY
4
90
4214-33
28
0
5
BIRD'S EYE VIEW (KY)
6y k g
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BALLYBRIT STABLE, LL
MICHAEL DINI
5
95
3325-03
30
0
6
SABADOR (FR)
6y k g
55.50
JAMES GRAHAM
INCHY BRIDGE STABLES
CONOR MURPHY
6
105
2342-88-
127
0
7
LOST IN LIMBO (KY)
4y d g
55.50
ADAM BESCHIZZA
WILLOW LANE STABLE,
THOMAS F. PROCTOR
7
86
1132-56
48
0
8
MOROCCO (KY)
6y d g
55.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
8
97
381346
23
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARKET RUMOR (KY)
3y d d
53.50
CHRIS LANDEROS
BLOCH, RANDALL L. AN
IAN R. WILKES
1
77
7254
22
0
2
AUNT DOROTHY (KY)
3y d d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
TEAM BLOCK
CHRIS M. BLOCK
2
69
38-2
18
0
3
MY FAVORITE DAY (KY)
3y d d
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
STONESTREET STABLES
STEVEN M. ASMUSSEN
3
0
0
0
4
TORMENTA (KY)
3y d d
53.50
MIGUEL MENA
SANDRA NAVA
J. LARRY JONES
4
69
399
22
0
5
FLATOYA (KY)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
HILL, JIM AND SUSAN
BRIAN A. LYNCH
5
78
2442-4
29
0
6
HEAVENLY SIS (KY)
4y a k
56.50
COREY J. LANERIE
JAMES D. SPRY
BRIAN S. HOUSE
6
78
32-652
22
0
7
JUST A LOOK (KY)
4y d k
56.50
GERARDO CORRALES
BEN COLEBROOK
BEN COLEBROOK
7
59
63-4863
23
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIELD PASS (MD)
3y k e
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
1
91
46-1131
22
0
2
KENTUCKY GHOST (KY)
3y d g
53.50
GERARDO CORRALES
BBN RACING, LLC
VICTORIA H. OLIVER
2
77
6-38221
20
0
3
CITY MAN (NY)
3y d e
53.50
JOEL ROSARIO
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
3
88
11344-4
28
0
4
JUGGERNAUT (KY)
3y d e
53.50
JAMES GRAHAM
BIG CHIEF RACING, LL
J. KEITH DESORMEAUX
4
73
19-992
24
0
5
VINTAGE PRINT (KY)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
OXO EQUINE LLC
CHAD C. BROWN
5
82
68-11
31
0
6
IRISH MIAS (NJ)
3y a g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
ISABELLE DE TOMASO
H. GRAHAM MOTION
6
90
22142-4
127
0
7
FANCY LIQUOR (KY)
3y d e
53.50
FLORENT GEROUX
SKYCHAI RACING LLC A
MICHAEL J. MAKER
7
83
132
31
0
8
STREET READY (KY)
3y d e
53.50
CHRIS LANDEROS
LUCKY SEVEN STABLE M
IAN R. WILKES
8
90
53-8717
50
0
9
SPANISH KINGDOM (KY)
3y d g
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
SANDERS, WAYNE AND H
JOE SHARP
9
85
2-47181
43
0
10
KINENOS (KY)
3y d e
53.50
SHAUN BRIDGMOHAN
ANSTU STABLES, INC.
BRAD H. COX
10
84
31-10
22
0
11
BAMA BREEZE (KY)
3y d g
53.50
COREY J. LANERIE
BBN RACING, LLC
GEORGE R. ARNOLD, II
11
92
1-92
22
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FACT FINDING (KY)
6y k g
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
EVANS, ROBERT M. AND
CHARLES LOPRESTI
1
87
267110-
127
0
2
C Z ROCKET (FL)
6y d g
54.00
FLORENT GEROUX
TOM KAGELE
PETER MILLER
2
99
7-68511
21
0
3
MR. MONEY (KY)
4y d a
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
ALLIED RACING STABLE
W. BRET CALHOUN
3
100
1127-64
50
0
4
MOJO MAN (KY)
5y d g
55.00
MIGUEL MENA
DASH C. GOFF
JAMES P. DIVITO
4
97
341-511
105
0
5
HOME BASE (ON)
5y d a
54.00
JOSEPH ROCCO, JR.
PATRICIA'S HOPE LLC
MICHAEL A. TOMLINSON
5
93
315-154
44
0
6
COPPER TOWN (KY)
6y d a
54.00
JULIO A. GARCIA
CHINA HORSE CLUB INT
WESLEY A. WARD
6
94
1-18-7-28
30
0
7
TWO THIRTY FIVE (KY)
6y d g
54.00
JOEL ROSARIO
TOM MANSOR
RICHARD BALTAS
7
97
23-2719
71
0
8
THE TABULATOR (KY)
5y d a
54.00
GERARDO CORRALES
CAROLYN WILSON
LARRY RIVELLI
8
95
1292-16
42
0
9
NITROUS (KY)
4y k a
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
9
99
2255-45
36
0
10
HEARTWOOD (KY)
6y k a
54.00
JOHN MCKEE
TSUJIMOTO, STUART AN
JAMES K. CHAPMAN
10
99
15185-5
36
0
11
WHITMORE (KY)
7y a g
56.50
JOSEPH TALAMO
LAPENTA, ROBERT V.,
RON MOQUETT
11
111
237-211
85
0
12
TRUE TIMBER (KY)
6y d a
54.00
TYLER GAFFALIONE
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
12
103
9333-84
127
0
13
BORRACHO (KY)
4y d a
54.00
CHRIS LANDEROS
ESTATE OF PRESTON MA
GEORGE R. ARNOLD, II
13
86
1317-70
44
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APRECIADO (KY)
6y d g
53.50
GERARDO CORRALES
JUSTICE RACING STABL
MICHAEL J. MAKER
1
102
4212-37
29
0
2
NAKAMURA (MD)
5y d g
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
STAGHAWK STABLES
H. GRAHAM MOTION
2
100
111325-
127
0
3
RAMSEY SOLUTION (KY)
4y d g
53.50
JULIO A. GARCIA
RAMSEY, KENNETH L. A
WESLEY A. WARD
3
98
71-121
48
0
4
POSTULATION (KY)
8y d g
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
RUNNYMOORE RACING, L
MICHAEL R. MATZ
4
103
20-1534-
127
0
5
ZULU ALPHA (KY)
7y d g
54.50
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL M. HUI
MICHAEL J. MAKER
5
113
164-112
106
0
6
JAIS'S SOLITUDE (FL)
4y d g
53.50
COREY J. LANERIE
BLACK SHIP RACING, H
EDDIE KENNEALLY
6
100
68-9175
29
0
7
HE'S NO LEMON (KY)
4y d g
53.50
RAFAEL BEJARANO
ALEX G. CAMPBELL, JR
H. GRAHAM MOTION
7
99
13211-3
29
0
8
HELLORHIGHWATER (KY)
4y d a
53.50
JAMES GRAHAM
SILVERTON HILL LLC
DARRIN MILLER
8
83
43315-6
22
0
9
OSCAR DOMINGUEZ (IRE)
7y a g
53.50
JOEL ROSARIO
MESSINEO, NANCY AND
RICHARD BALTAS
9
113
2241-33
113
0
10
ARKLOW (KY)
6y d a
56.00
FLORENT GEROUX
DONEGAL RACING, BULG
BRAD H. COX
10
113
3218-52
29
0
11
RY'S THE GUY (KY)
4y d a
53.50
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
11
101
82-4754
29
0
12
HIERARCHY (KY)
5y d g
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
CARL R. MOORE MANAGE
JOE SHARP
12
97
25-4731
23
0
13
HENLEY'S JOY (KY)
4y a a
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
BLOOM RACING STABLE
STEVEN M. ASMUSSEN
13
104
5448-79
113
0
Hamburg Almanya detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FELICIANA (GER)
3y d d
58.00
LUKAS DELOZIER
STIFTUNG GESTÜT FÄHR
PETER SCHIERGEN
8
0
23-
127
0
2
PESSEMONA (GB)
3y d d
58.00
JOZEF BOJKO
LITEX COMMERCE AD
MILTCHO G. MINTCHEV
6
0
2-
127
0
3
IRINGA (GER)
3y d d
57.50
ADRIE DE VRIES
STALL SCHWARZ-ROT
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
5
0
43
14
0
4
LA VIDA LOCA (GER)
3y a d
57.50
ANDRASCH STARKE
KARLSHOF SECKEL HOLS
HENK GREWE
2
0
3
21
0
5
WAITING FOR LOVE (GER)
3y d d
57.50
RENE PIECHULEK
STALL SALZBURG
SARAH STEINBERG
7
0
34
21
0
6
DIA MONDA (GER)
3y a d
57.00
MAXIM PECHEUR
GESTÜT BRÜMMERHOF
MARKUS KLUG
10
0
8
35
0
7
DOMSTÜRMERIN (GER)
3y d d
57.00
ALEXANDER PIETSCH
HOLGER RENZ
BOHUMIL NEDOROSTEK
4
63
60-65
35
0
8
LA COMTESSE (GER)
3y d d
57.00
MICHAEL CADEDDU
STALL DIAVOLEZZA
PAVEL VOVCENKO
9
0
79
14
0
9
LIGHT MY FIRE (GER)
3y a d
57.00
SIBYLLE VOGT
RALF BEEKMANS
DR. ANDREAS BOLTE
1
0
66-
127
0
10
MADEMOISELLE MA (GER)
3y d d
57.00
MARCO CASAMENTO
GESTÜT HÖNY-HOF
WALDEMAR HICKST
3
0
74
13
0
11
WHINCHAT (GER)
3y d d
57.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
STALL ULLMANN
ANDREAS WÖHLER
11
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAYA (GER)
5y d k
60.00
SIBYLLE VOGT
MARY-ANN HÄNISCH
SARKA SCHÜTZ
9
73
223641-
127
0
2
ANGRY BIRD (IRE)
6y k g
59.50
RENE PIECHULEK
STALL SALZBURG
SARAH STEINBERG
8
72
21415-8
22
0
3
ARABINO (GER)
5y d g
59.50
BAUYRZHAN MURZABAYEV
STALL STEINTOR
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
4
72
333823
28
0
4
INVINCIBLE REALLY (GER)
6y d g
59.00
JOZEF BOJKO
DANIEL PAULICK
DANIEL PAULICK
12
72
2113-39
14
0
5
THORIN (GER)
3y d e
57.50
ANDRASCH STARKE
RENNSTALL GESTÜT HAC
HENK GREWE
2
74
4-11
21
0
6
WATER DIVINER (IRE)
4y d g
57.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
STALL FLETCO
ELISABETH STORP
11
70
3840-64
21
0
7
ALPINIUS (GER)
4y d a
56.50
ANDRE BEST
STALL MOUNTAIN RIVER
FRIEDERIKE SCHLOMS
1
69
8124-76
14
0
8
LUCKY LIPS (GER)
6y a g
56.50
TOMMASO SCARDINO
DANIEL STRAHL
MARCO KLEIN
6
69
6-45088
41
0
9
BE KOOL (IRE)
7y d g
56.00
ADRIE DE VRIES
LUUK J.VAN DEN BOSCH
YASMIN ALMENRÄDER
7
69
10-2547
7
0
10
CONTESSA (GER)
4y d k
56.00
WLADIMIR PANOV
STALL HANSE
DOMINIK MOSER
3
69
723-904
28
0
11
VICENTE (GER)
4y d g
54.50
MICHAEL CADEDDU
STALL ELSTORF
PAVEL VOVCENKO
10
67
631-049
28
0
12
ENGE EUPHORIA (SWE)
7y a k
54.00
MAXIM PECHEUR
SEAMUS WALSH
BOHUMIL NEDOROSTEK
5
67
290-078
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APOLEON (GER)
11y d g
63.50
BAUYRZHAN MURZABAYEV
VOLKER FRANZ SCHLEUS
ANNA SCHLEUSNER-FRUHRIEP
9
76
1578-57
42
0
2
QUIAN (GER)
4y k a
62.50
LUKAS DELOZIER
STALL HORNOLDENDORF
PETER SCHIERGEN
12
75
180-421
22
0
3
SAMEER (FR)
4y d g
60.00
ANDRASCH STARKE
MICHAEL H. WATT
HENK GREWE
14
72
39335-1
43
0
4
PAR COEUR (GER)
6y d g
59.50
CLEMENT LECOEUVRE
DIRK VON MITZLAFF
BOHUMIL NEDOROSTEK
1
72
52445-9
36
0
5
SCALERO (USA)
5y d g
57.50
RENE PIECHULEK
EUGEN-ANDREAS WAHLER
CHRISTIAN FREIHERR VON DER RECKE
5
70
141-156
50
0
6
NARELLO (GER)
4y k g
56.50
CARLOS HENRIQUE
STALL BERGHOLZ
HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL
8
69
277-938
21
0
7
WILDFASAN (GB)
6y d g
56.50
ADRIE DE VRIES
STALL MANDARIN
YASMIN ALMENRÄDER
13
69
9148-76
21
0
8
ST STEPHENS GREEN (IRE)
9y d g
54.00
LILLI-MARIE ENGELS
EUGEN-ANDREAS WAHLER
CHRISTIAN FREIHERR VON DER RECKE
7
68
022-216
127
0
9
WIRBELWIND (GER)
8y d g
56.00
JOZEF BOJKO
ILONA BLUME
PAVEL VOVCENKO
4
68
3317-83
22
0
10
CHESNEE (IRE)
5y a k
55.50
MARCO CASAMENTO
ALEKSEJ LUFT
ALEKSEJ LUFT
10
68
15-1774
15
0
11
INDIAN SOLDIER (IRE)
4y d a
55.00
TOMMASO SCARDINO
BRITTA GOLLNICK-ULEE
MARCO KLEIN
2
67
34-9111
27
0
12
SIE HABEN DA WAS (GER)
5y d g
48.00
LEON WOLFF
STALL WO LAUFEN SIE
SARAH STEINBERG
3
65
25149-9
31
0
13
SHRUBLAND (GB)
7y d g
52.00
SIBYLLE VOGT
STALL WEIßER STEIN
CHRISTIAN FREIHERR VON DER RECKE
11
63
125-645
9
0
14
STERNJUWEL (GER)
4y d k
52.00
MAXIM PECHEUR
GESTÜT RÖTTGEN
MARKUS KLUG
6
64
2212-12
31
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HALF LIGHT (IRE)
4y a k
58.00
SOUFIANE SAADI
GODOLPHIN SNC/FRANKR
HENRI-ALEX PANTALL/FRANKREICH
5
0
41-411
27
0
2
CABARITA (GER)
5y a k
57.00
SIBYLLE VOGT
CARSTEN BIEDERMANN
MATTHIAS KELLER
3
80
6750-07
35
0
3
GO ROSE (GER)
5y d k
57.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
TEAM VALOR
ANDREAS WÖHLER
7
88
239-47-1
35
0
4
SANORA (GER)
5y d k
57.00
JOZEF BOJKO
STALL CHRONOS
ANDREAS WÖHLER
9
90
22-41-11
35
0
5
SHAROKA (IRE)
4y d k
57.00
MARTIN SEIDL
GESTÜT BRÜMMERHOF
DOMINIK MOSER
6
85
2561-88
35
0
6
SONG OF LIFE (GB)
6y d k
57.00
LUKAS DELOZIER
GUIDO WERNER HERMANN
JEAN-PIERRE CARVALHO
2
87
21-2452
35
0
7
LANCADE (GB)
3y a d
56.00
ADRIE DE VRIES
STALL RAFFELBERG
YASMIN ALMENRÄDER
4
94
16-11
21
0
8
AMABILIS (GER)
3y d d
54.00
MAXIM PECHEUR
GESTÜT BRÜMMERHOF
DOMINIK MOSER
10
88
716
21
0
9
CHILLY FILLY (GER)
3y y d
54.00
WLADIMIR PANOV
GESTÜT BRÜMMERHOF
DOMINIK MOSER
8
85
518
21
0
10
PALOMA OHE (GB)
3y a d
54.00
ANDRASCH STARKE
HEINZ DIETER JARLING
JAN KORPAS
1
91
1441-24
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PALIMERO (GER)
3y d e
60.00
MICHAEL CADEDDU
GESTÜT ETZEAN
MARIO HOFER
7
89
2446-25
41
0
2
ZAVARO (GER)
3y d e
60.00
ANDRASCH STARKE
CHRISTOPH HOLSCHBACH
HENK GREWE
2
92
210-243
22
0
3
LA LA LAND (GER)
3y k d
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
GESTÜT KARLSHOF
HENK GREWE
5
89
323-314
28
0
4
MRS APPLEBEE (GER)
3y d d
58.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
GESTÜT AUENQUELLE
ROLAND DZUBASZ
12
73
64-221
35
0
5
HAMARON (GER)
3y a e
56.00
ANDRE BEST
DR. HUBERTUS DIERS U
HENK GREWE
9
77
1450-3
57
0
6
WISHUPONASTAR (GB)
3y d e
56.00
RENE PIECHULEK
BYERLEY STABLES
ANDREAS SUBORICS
8
72
622
35
0
7
LEX LUTHOR (IRE)
3y k g
55.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
CHRISTOPH HOLSCHBACH
MARIAN FALK WEIßMEIER
3
68
142
21
0
8
MARIECHEN (GER)
3y d d
55.00
ALEXANDER PIETSCH
DR. ALEXANDRA MARGAR
BOHUMIL NEDOROSTEK
4
73
553-54
56
0
9
PHUKET PARADISE (GER)
3y d e
55.00
ANTHONY CRASTUS
CHRISTOPH HOLSCHBACH
HENK GREWE
10
76
41-22
57
0
10
APOLLO VON MARLOW (GER)
3y y e
54.00
WLADIMIR PANOV
VOLKER FRANZ SCHLEUS
ANNA SCHLEUSNER-FRUHRIEP
1
55
858
14
0
11
DORAZIO (GER)
3y d g
54.00
MARCO CASAMENTO
STALL GRAFENBERG
WALDEMAR HICKST
11
70
21
35
0
12
VICTORIO (IRE)
3y d e
54.00
MARTIN SEIDL
STEFFEN MOLKS
STEFAN RICHTER
13
58
663
15
0
13
GAHIA (GER)
3y d d
52.00
CARLOS HENRIQUE
ANDREAS ZSCHACHE
HANS-ALBERT BLUME
6
68
3-85
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMERICANA (GER)
3y d d
58.00
RENE PIECHULEK
GESTÜT BRÜMMERHOF
SARAH STEINBERG
3
87
323
21
0
2
DEIA (GER)
3y d d
58.00
MARTIN SEIDL
GESTÜT PARK WIEDINGE
MARKUS KLUG
6
86
12
36
0
3
FOR PLEASURE (GER)
3y d d
58.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
GESTÜT ETZEAN
ANDREAS WÖHLER
5
68
5-21
21
0
4
MEGAN (GER)
3y a d
58.00
MICHAEL CADEDDU
GESTÜT ITTLINGEN
DOMINIK MOSER
1
67
41
35
0
5
NEW HARZBURG (GER)
3y d d
58.00
ANDRASCH STARKE
GESTÜT HARZBURG GMBH
HENK GREWE
8
86
214
21
0
6
STELLINA (GER)
3y a d
58.00
JOZEF BOJKO
GESTÜT ITTLINGEN
ANDREAS WÖHLER
2
72
19-
127
0
7
VIRGINIA JOY (GER)
3y d d
58.00
ADRIE DE VRIES
GESTÜT AUENQUELLE
MARCEL WEIß
4
90
14-4
42
0
8
ZAMRUD (GER)
3y d d
58.00
ANTHONY CRASTUS
RENNSTALL GESTÜT HAC
SARAH STEINBERG
7
85
2-17
42
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL TORITO (IRE)
6y a g
64.00
ALEXANDER PIETSCH
ACE-RACING
CAROLINE FUCHS
10
64
629-406
14
0
2
ETERNAL SUMMER (FR)
4y d k
63.50
FABIAN XAVER WEIßMEIER
GALOPPCLUB WAMBEL
PASCAL JONATHAN WERNING
7
64
00-5989
41
0
3
INCORRUPTIBLE (IRE)
9y d g
58.00
LEON WOLFF
HEIKO MICHAEL GÄNßMA
REGINE WEIßMEIER
1
63
3-96630
21
0
4
NAVARO (GER)
4y d a
59.00
FABIO MARCIALIS
GESTÜT HOF VESTERBER
HENK GREWE
14
62
4327-82
21
0
5
MAMOURETTA (GER)
5y a k
60.50
RENATO SOUZA
GESTÜT PASCHBERG
BOHUMIL NEDOROSTEK
15
61
727-711
35
0
6
DIEU RAPIDE (GER)
7y a g
60.00
STEFANIE KOYUNCU
STALL BEROTTI
RALPH SCHAAF
17
60
1015-01
56
0
7
ROCK ME CRAZY (IRE)
4y d a
59.50
BAUYRZHAN MURZABAYEV
UNIA RACING
ANDREAS WÖHLER
12
60
10
27
0
8
GAINSBOROUGH HAT (IRE)
4y d g
57.50
MAXIM PECHEUR
STALL ROYAL BLUE
FRANK FUHRMANN
9
58
116150
14
0
9
SHADOWHUNTER (GER)
4y d g
57.50
MICHAEL CADEDDU
STALL CONTAT
PAVEL VOVCENKO
6
58
84519-4
15
0
10
NADA MAS (GER)
4y d k
57.00
ADRIE DE VRIES
GESTÜT WEIHERWIESEN
YASMIN ALMENRÄDER
13
57
0062-
127
0
11
TEX HOLLOW (GB)
5y d k
57.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
STALL GRAFENBERG
SASCHA SMRCZEK
8
57
4521-00
21
0
12
SIGISMUND (IRE)
5y d g
56.50
ANNA VAN DEN TROOST
YASMIN ALMENRÄDER U.
YASMIN ALMENRÄDER
4
57
539-574
21
0
13
AL REEF (IRE)
5y d g
56.00
ANDRASCH STARKE
STALL EMILIA
MARCO ANGERMANN
5
56
210-995
43
0
14
PRINCESS KAHENA (GB)
4y k k
55.00
ANDRE BEST
STEFFEN MOLKS
SARKA SCHÜTZ
3
55
97-6223
29
0
15
LOVELY DREAM (GER)
5y d k
54.50
MARCO CASAMENTO
GALOPP CLUB BREMEN E
PAVEL VOVCENKO
18
55
43-2312
13
0
16
BAD DOG (GB)
5y a g
53.00
JOZEF BOJKO
STALL SURFIN BIRD
FRANK FUHRMANN
11
53
115100
15
0
17
KHANDRA (GER)
4y a k
52.00
CARLOS HENRIQUE
DOREEN MÜLLER
TONI POTTERS
2
52
666546-
127
0
18
WALDANA (GER)
4y d k
52.00
MARTIN SEIDL
KARIN BRIESKORN
STEFAN RICHTER
16
52
41-6556
14
0
12 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Keeneland, Hamburg Almanya tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Hamburg Almanya at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 12:55 hamburg almanya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 temmuz 2020 pazar at yarışı bülteni, 12 temmuz 2020 at yarışı programı, 12 temmuz 2020 tjk yarış programı, 12 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 12 temmuz 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 12 temmuz 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 12 temmuz 2020 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni, hamburg almanya at yarışı bülteni, 12 temmuz 2020 hamburg almanya at yarışı bülteni, günün hamburg almanya at yarışı bülteni, bugün hamburg almanya at yarışı bülteni