17 Temmuz 2020 Cuma At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İstanbul detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLIKAĞAN
3y a e
ALTAHA
57.00
D.YILDIZ
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
3
0
0
20
2
BANGIRBANGIR
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
O.GÖKÇEAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
1
0
0
20
3
EFESLİ HALİL
3y k e
BERKSOY
57.00
GÖKH.GÖKÇE
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
9
0
0
20
4
HAVZA ASLANI
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
A.ÇELİK
SUAT YILDIZ
EN.KARATAŞ
8
0
0
20
5
KRAL ÇEKO
3y k e
BERKSOY
57.00
D.KAYAAP
RAMAZAN KOCAAĞAÇ
M.ACAR
4
0
0
20
6
ÜÇKARDEŞLER
3y k e
UÇANOĞLU
57.00
H.ÇİZİK
ŞABAN ÖZDEMİR
H.ALTUNBAŞ
7
0
0
20
7
WINTER FELL
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
A.SÖZEN
MUSTAFA ÖZKAN
AT.GÖKÇE
6
0
0
20
8
ZIVARIKLI
3y a e
ZİGANA
57.00
İ.H.KETME
RECEP KETME
İ.GÜMÜŞ
2
0
0
20
9
SAFARİ
3y d d
KAIZBERT (RU)
55.00
M.DEMİRBAŞ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
5
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KISAS BEYİ
4y d a
SPORTS HERO (USA)
63.00
A.SÖZEN
CEVHER CANLIKA
S.V.KAYA
1
67
327-103
13
18
2
SALAZAR
4y a a
DR FONG (USA)
59.00
A.ÇELİK
AHMET ÇELİK
H.ACAR
5
59
465325
4
14
1.37.25
3
OĞLUM EREN
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.50
D.YILDIZ
ABDULKADİR YAVUZASLAN
EN.KARATAŞ
6
58
41580-0
14
16
1.38.15
4
DERİN DİYAR
4y a k
KANEKO
56.50
H.ÇİZİK
SEBATİ DUMAN
T.ŞİT
3
54
43306-0
14
13
1.36.81
5
FERHAN
4y a a
KANEKO
54.00
G.KOCAKAYA
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
7
49
38-7811
14
20
1.34.81
6
REY
4y d k
KANEKO
51.00
B.AVERBAK
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
10
43
590-364
16
11
1.36.55
7
THE BLACK STALLION
4y d a
BANKNOTE (GB)
50.00
M.S.ÇELİKAP
ABDULKADİR ERKARSLAN
C.TURAN
4
43
050-583
21
8
1.38.91
8
LION OF BABYLON (IRE)
4y d a
ROCK OF GIBRALTAR (IRE)
50.50
M.A.SOLMAZ
M.SELÇUK SAN
G.GÖKÇE
11
42
5-17535
9
16
1.37.95
9
WILD OCEAN
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
50.00
A.KAÇMAZ
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
9
39
85-4953
14
12
1.35.29
10
LONGSTAR
5y d g
LUXOR
50.00
S.ERKUŞ
ORHAN UZUN
E.USLU
2
37
4-33078
14
14
1.35.99
11
LEX TALLIONIS
4y a a
THREE VALLEYS (USA)
50.00
MÜS.ÇELİK
İLHAN DURAK
H.ŞİMŞEK
8
33
69-2023
7
17
1.35.06
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRAT ATEŞİ
3y d e
LUXOR
56.00
H.KARATAŞ
YASEMİN AÇIK
Ö.FARUK TAN
1
68
1511
12
20
2
ARDAŞAH
3y d e
PERFECTO
54.00
A.ÇELİK
MURAT YILDIZ
O.İPEK
6
94
2-53572
6
20
0.58.71
3
GÖGEBAKAN
3y d e
GOLDEN SUN
54.00
A.KAÇMAZ
AHMET KAYA
E.ÇEŞME
5
39
56-4598
16
11
1.02.43
4
SAETTA
3y d d
KANEKO
54.00
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
2
65
123423
9
17
5
GINGER SNAP
3y a d
APPROVE (IRE)
54.00
G.KOCAKAYA
M.SELÇUK SAN
G.GÖKÇE
4
58
2117-5
16
18
6
VOLİMTE
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
53.00
İ.SOYAD
OSMAN Z. PEKTAŞ
D.ERGİN
3
36
66631
12
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOLTO BENE
5y d k
SCARFACE
58.00
Y.YALVAN
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
10
69
42-3517
12
19
1.57.30
2
AFBRİ
4y a k
LION HEART (USA)
55.00
N.DEMİR
FATMA ÇETİN
Z.YILMAZ
3
29
900046
13
13
1.58.68
3
ANANIASHVILI
4y d k
TALIP HAN (IRE)
55.00
O.YILMAZ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
S.ÇİFTÇİ
4
47
35-7066
21
12
1.56.77
4
BUMERANG
4y d k
TORUK MACTO (IRE)
55.00
E.ÇANKAYA
MEHMET YAVUZ
A.KAPLAN
2
69
21206-8
15
16
1.58.13
5
İŞİN ASLI
4y d k
AGRESIVO (USA)
55.00
T.KERESTECİ
KAMİL AKIN
T.ÇEKİCİ
8
23
5-54340
10
6
1.59.21
6
KASALINA (USA)
4y d k
CONGRATS (USA)
55.00
M.G.ARSLAN
MELİS KURTEL EMİN
S.DEMİR
7
81
27-3248
12
15
1.55.87
7
MISS ELENI
8y d k
CLODOVIL (IRE)
55.00
A.ÖZÇELİK
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
1
89
7713-64
13
17
1.57.15
8
MYSTIC GREEN
4y d k
LILBOURNE LAD (IRE)
55.00
H.YOLAÇICI
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
6
29
20-4066
16
11
9
PEDRUM
4y d k
AZARAKS
53.00
E.AVŞAR
ORHAN TANATAR
C.TURAN
9
38
524-208
9
16
1.56.51
10
KIND OF BLUE
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
53.00
KAD.ÇELİK
LALE M. ATMAN
E.KARAKÖLEOĞLU
5
35
6-99580
16
14
11
LUCKY FISH
5y d k
POWERSCOURT (GB)
55.00
C.KARADEMİR
SERDAR EYİBAL
H.BAĞDAN
11
15
0000-77
121
6
2.00.30
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖKÇE HATUN
4y a k
ALTAHA
63.00
H.KARATAŞ
HÜSEYİN NAYMAN
V.KARAKAYA
3
71
12-1119
12
19
2
ARSLANDİKENİ
6y k k
TURBO
61.00
MAHSUN TURANAP
NURİ TURAN
K.YILDIZ
8
67
67-1411
10
20
1.16.21
3
GÜNBİKE
5y d k
GÜNTAY
60.50
H.ÇİZİK
GÜNAY SAV
D.SAV
12
64
49-6094
20
11
1.16.71
4
GÜNDOĞARKEN
5y a k
AYABAKAN
57.00
İ.H.KETME
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
Ö.GÜNELİ
5
57
398752
14
14
1.17.96
5
PEXUSS
8y a k
SARUHANAĞA
52.50
D.KAYAAP
FUAT ALBAYRAK
E.KOCA
4
50
078798
22
10
1.17.40
6
TEKKURŞUN
4y k k
KAIZBERT (RU)
51.50
MÜS.ÇELİK
ASİYE YILDIZ
A.KAYAKIT
7
48
006211
9
20
7
HANIM HANIM
5y a k
KOŞANEFE
51.00
A.KAÇMAZ
AHMET KAYA
E.KAYA
9
45
788500
21
13
1.20.26
8
ALTIN SUYU
4y a k
TURBO
50.00
B.AVERBAK
ERDİN DÜZARAT
HAKAN EL
10
44
85-4252
16
18
1.20.72
9
ARAYEKYİ
6y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
S.ERKUŞ
HAKAN ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
11
39
676002
8
13
1.18.72
10
SU MELEK
6y d k
TURBO
50.00
M.S.ÇELİKAP
DİDEM ARTIK TUTAŞER
ŞÜK. ÇELİK
1
37
717-086
127
16
1.16.68
11
CAMGÖZ
5y d k
ZİGANA
50.00
M.A.SOLMAZ
ŞAFAK DİL
H.ALTUNBAŞ
2
36
0-62570
35
11
1.19.92
12
ARDANUÇLU
5y d k
DEHA
50.00
S.AKBULATAP
HAKKI YAZICI
N.TOKMAK
6
35
321-446
127
17
1.20.54
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞRI KASIRGASI
3y d e
ASTRAKHAN
60.00
D.YILDIZ
SÜLEYMAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
4
47
234182
9
18
1.57.16
2
FEYMAN ABİ
3y d e
CUVEE (USA)
60.00
H.ÇİZİK
ANIL KÖSEOĞLU
K.ÇELİK
6
41
428142
11
18
1.56.58
3
CİBO HAN
3y d e
KING ALEX
58.00
G.KOCAKAYA
ARMAĞAN TURHAN
U.TEMUÇİN
8
41
2153
19
18
1.56.48
4
SERBÜLENT
3y a e
ACEM
58.00
G.YILDIZ
YURDAER YOLCU
M.KARAGÜNEY
5
47
5417-21
16
20
5
TECHNIQUE
3y d g
NATIVE KHAN (FR)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
9
45
236-714
7
19
6
BABA CAHİT
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
B.AVERBAK
ANIL KÖSEOĞLU
K.ÇELİK
3
24
937
7
17
7
WOUND HURF FULL
3y d e
DAI JIN (GB)
55.00
A.SÖZEN
UĞUR BARIŞ GÜR
EMİN KARATAŞ
2
46
3344-38
15
16
8
NEVER LOSE
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
54.00
A.KAÇMAZ
ERSAN KARACA
B.ŞANDAN
1
34
0-1895
23
17
9
TİMYA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
GÖK.BEKTAŞ
HAKAN FAZLIOĞLU
HAK.ÖZTÜRK
7
0
90
127
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALBİLGİN
3y a e
BİLGİN
57.00
GÖKH.GÖKÇE
MASİS MARKARYAN
E.KARAKÖLEOĞLU
3
0
0
20
2
ATÇI YILMAZ
3y k e
BERKSOY
57.00
H.KATI
ALİ IŞIK DENİZ
E.KOCA
1
0
0
20
3
BAYÇİL
3y a e
ORÇUN
57.00
A.SÖZEN
MURAT GÜLEN
E.KARAKÖLEOĞLU
6
0
0
20
4
İNARUS
3y a e
UÇANBEY
57.00
MÜS.ÇELİK
AHMET POLAT
Ö.GÜNELİ
4
0
0
20
5
JAVELİN
3y k e
BAKİBEY
57.00
H.KARATAŞ
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
5
0
0
20
6
KESKİNŞAH
3y k e
AYABAKAN
57.00
H.ÇİZİK
DİRENÇ ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
2
0
0
20
7
OLGUNALP
3y d e
ONURKAAN
57.00
G.KOCAKAYA
MEHMET Ş. DİNÇ
AKİF YILMAZ
8
0
0
20
8
YAĞIZ ABİ
3y a e
KARA YAĞIZ
57.00
S.BOYRAZ
M.ZİYA ADALAR
C.TURAN
7
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CURTARALO
7y d a
KURTINIADIS (IRE)
58.50
MÜS.ÇELİK
KEMAL KURT
A.ŞIVGIN
3
98
435-121
14
20
2.03.37
2
FINESSE
6y a a
LUXOR
58.50
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
8
115
11124-2
30
20
2.04.02
3
HASAFET
6y d a
YOUMZAIN (IRE)
58.50
A.SÖZEN
HAKKI ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
5
110
22518-1
20
20
2.04.90
4
SHARPA
5y k a
KURTINIADIS (IRE)
58.50
A.ÇELİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
6
112
11129-1
21
20
2.03.45
5
ULAN BATOR
6y d a
LUXOR
58.50
B.KURDU
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
7
112
333-121
12
20
2.04.09
6
KLAUS
4y d a
POWERSCOURT (GB)
58.00
H.ÇİZİK
HÜSEYİN KÖKLİ
H.ALTUNBAŞ
2
98
6462-43
14
20
2.04.74
7
LONG RUNNER
4y d a
GIO PONTI (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
1
113
1411-11
30
20
8
SCOUTLEO
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
H.KARATAŞ
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
4
103
11141-3
30
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARİFÇO
4y a a
KILAVUZ
61.50
H.KARATAŞ
TANER KORKUT
MUR.AKKILIÇ
7
45
564041
19
20
2
RODRIGUEZ
4y k a
ARASLI
57.50
A.SÖZEN
YAKUP DOĞAN ÖZBAY
A.İŞGÖREN
8
37
318045
14
16
2.35.34
3
MENGÜALP
4y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
H.ÇİZİK
EROL YAĞCI
M.AYDOĞDİ
6
36
822410
24
19
4
KİMSE GEÇMEZ
4y k a
UÇANBEY
54.50
M.S.ÇELİKAP
BEDİR ARSLAN
SED.DEMİRAL
5
33
07-8784
19
14
5
DOĞANALP
4y k a
UĞURALP
55.00
D.YILDIZ
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
3
32
941097
21
17
6
PİST KRALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
MÜS.ÇELİK
HALİT DAĞTEKİN
M.KARAGÜNEY
13
36
750091
6
20
7
BARIŞIN GÜCÜ
4y k a
TAMERİNOĞLU
53.50
B.AVERBAK
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
12
29
575320
15
14
8
PİSTOL STAR
4y k a
YALÇINER
50.00
C.KARADEMİRAP
UĞUR KANDEMİR
MUR.AKKILIÇ
1
28
391600
10
17
9
KARGO
4y k a
KURTEL
52.00
A.KAÇMAZ
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
2
26
09-4404
14
14
10
REST
4y a a
BERKSOY
52.00
G.YILDIZ
KEMAL ALTIN
M.KARAGÜNEY
10
26
682846
15
9
11
YURTHAN
4y d a
SARRAF
52.00
M.A.SOLMAZ
KAMİL YURDABAK
A.N.HINÇ
11
26
47-0306
9
12
12
KAMAKAYA
4y k k
DALHATOV
50.00
S.ERKUŞ
ETHEM KAYA
E.KAYA
9
19
00-0056
14
2
13
TURBOŞAHI
4y k a
TURBO
50.00
D.KAYAAP
SEDEF VARDAR
Y.DEMİRKIRAN
4
10
86-90
23
16
Bursa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞEHRİBAN
4y a k
ADONİSE
61.00
BURAK AKÇAYAP
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
3
40
851-362
13
17
2.02.55
2
DANIELAS DAUGHTER
4y d k
ROCKMASTER (IRE)
62.50
K.TOKAÇOĞLU
SERDAR K. ÖZÇOLAK
EM.TOKÇALAR
4
39
4-72231
18
20
2.04.60
3
LİZAS
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
60.50
F.ARSLANAP
K.ERCAN EKENLER
E.DURAN
2
39
40-8605
21
10
4
SEVMEK ZAMANI
4y a k
LUXOR
58.00
O.KIZILDAŞAP
CEM KAAN PARSAK
S.YILMAZ
5
36
34634-9
16
15
5
THUMBS UP
4y d k
POWERSCOURT (GB)
61.00
A.ASLAN
ATİLA ÖZKAN
ES.ÇETİN
6
36
713-965
9
16
6
GREEN GIFT
4y a k
INVINCIBLE SON (IRE)
58.50
S.İPEK
İLKER YILDIRIM
B.S.TEKİN
11
31
150-542
11
15
2.05.78
7
ARPELLO
7y d k
MY GRANDSON (GB)
57.50
M.HAMEDİ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
12
28
0-61740
18
17
2.05.90
8
BRAVE APTE
8y d k
YEATS (IRE)
57.50
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET DEMİRKOL
A.SONĞUR
1
28
4459-74
14
14
2.03.78
9
ANGELS SHARE
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
O.ÖZTÜRK
ÖMER LÜTFÜ KOMAN
M.F.ATCI
8
26
746330
18
3
10
PERA
5y d k
TALIP HAN (IRE)
53.50
M.M.BİLGİNAP
BARIŞ ERDUMAN
Z.AVCI
9
26
8-74578
4
4
2.04.11
11
CEVHERE
4y a k
CUVEE (USA)
52.50
İ.DİNAR
KENAN AKGÜL
K.AKGÜL
7
19
6-08767
10
4
2.06.45
12
ARANANKAN
4y d k
RAMAYANA
52.00
S.TIRPAN
SEDAT ŞAHİN
H.E.UYSAL
10
18
885447
4
3
2.05.40
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CELAL BABA
4y a a
PERFECT STORM
61.00
BURAK AKÇAY
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
2
84
322423
10
17
1.26.04
2
EL PATRON
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
A.OKAN PAZAR
CAN ŞEN
A.COŞKAN
3
87
227027
18
16
1.26.83
3
HONORABLE
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
ÇETİN TAŞ
SABRİ AVCI
S.SÜSLÜ
7
59
714582
12
16
1.26.92
4
KARA HİSAR
5y d a
MALİ
58.00
F.KABADAYI
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
4
94
365232
10
18
1.26.11
5
BALBALLILI
9y d a
OCEAN CREST (USA)
54.00
F.KARAKURT
M.EŞREF GÜVEN
O.ÖZPUYLAT
1
84
11154-6
17
17
1.27.40
6
REKUVA
4y d a
REY DE CAFE (USA)
53.00
U.LEVENT
EMRE BAYINDIR
S.SÜSLÜ
6
46
951-080
11
17
1.27.50
7
LIVING FOR LOVE
5y a a
LION HEART (USA)
55.00
B.ÇIĞLA
SERDA TANDOĞAN KURU
D.TEKELİ
5
44
7-39416
13
19
1.31.29
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MADAM ELLİ
6y a k
UÇANBEY
55.50
H.GÜNAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
4
87
07-5631
8
20
1.32.01
2
HIZLI ASİYE
5y k k
ÖZHABER
53.50
F.KABADAYIAP
HALİT KEKİK
R.ÖZŞAHİN
6
60
354090
18
12
1.35.24
3
IT MAY RAIN
5y k k
KAIZBERT (RU)
56.50
N.ŞEN
MEHMET GÜZEL
M.ÖZGÜL
11
47
749-060
21
11
1.31.82
4
MALAKKA
6y a k
KAIZBERT (RU)
56.50
N.AVCİ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
7
55
689676
7
6
1.32.15
5
MAVİDALGA
8y a k
KAIZBERT (RU)
56.50
O.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
10
117
127-452
22
16
1.30.07
6
ÖZDOĞA
5y d k
ÖZGÜNHAN
56.50
M.KAYA
KAYA KAYA
A.ATAŞ
8
42
750798
8
7
1.32.42
7
TAKDİRKAR
4y a k
KURTEL
55.00
Y.E.YÜKSELAP
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
12
0
0
20
8
HIZKOLİK
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
H.KAPLAN
SADDULLAH AKÇA
ES.ÇETİN
1
45
67-6907
18
13
1.33.34
9
MAVROVA
4y k k
KAIZBERT (RU)
55.00
A.ASLAN
SADDULLAH AKÇA
ES.ÇETİN
14
38
89550-0
35
13
1.35.11
10
HİRA
7y k k
ZENGİNOĞLU
56.50
S.ÇETİN
FUAT KARATOPRAK
B.BAYDAN
9
49
804-085
7
13
1.31.87
11
FIRTINA TOYNOK
5y k k
YAŞARCIK
56.50
S.TIRPAN
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
13
29
60-9600
7
11
1.32.14
12
AKASYA ÇİÇEĞİ
4y d k
ÖZDURAN
55.00
T.YILDIZ
ONUR TÜRKER
O.ERDEM
3
37
3-74055
14
14
1.33.57
13
TATLI TULUMBA
4y a k
KAIZBERT (RU)
51.00
K.YILMAZAP
EKREM DİLBER
V.AKBULUT
2
0
00
15
18
14
DENİZ GÖZLÜM
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
M.G.SEZGİNAP
SADDULLAH AKÇA
ES.ÇETİN
5
26
057030
7
14
1.33.09
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AIRMAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
61.00
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
A.OLCAR
3
47
127921
14
20
2
TARİHYAZAN
3y a e
AZARAKS
61.00
T.YILDIZ
ONUR TÜRKER
O.ERDEM
5
48
326313
11
19
3
ELBRUZ
3y a g
BOSPORUS (IRE)
56.00
A.OKAN PAZARAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
4
31
162057
22
15
4
SEVEN GIRL
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
56.00
M.HAMEDİ
TUĞRUL GÜRE
M.GÜNDÜZELİ
6
40
233148
9
18
5
VICTORINA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
2
35
7-22147
18
18
6
FAIR MAX
3y d e
FAIRSON
55.00
N.AVCİ
HACİ YILDIZ
SAB.ARSLAN
7
37
252277
10
17
7
OUR PRIDE
3y d e
MENDIP (USA)
55.00
MAHMUT TURAN
ÖMER ŞEKER
K.ŞENGEL
1
35
61754
10
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LİZARDON
5y k a
DEMİRKAZIK
60.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
7
63
306906
7
12
2.15.04
2
SURŞAHİNİ
5y k a
BİLGİN
60.00
H.KAPLAN
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
12
84
122514
17
19
2.13.01
3
YÜREKLİ TAY
5y k a
ALPYÜREK
60.00
M.ÇİÇEK
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
9
61
582152
14
18
2.17.88
4
BERATBEY
7y k a
DOĞANGÜN
55.00
ALP.OLUKAP
CEMAL YILDIZ
B.BAYDAN
2
72
65-5314
17
19
2.15.77
5
GÜNYELİ
5y a k
AYABAKAN
58.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
MEHMET DEMİR
3
80
31-3323
12
17
2.17.51
6
TUTARLI
6y a a
ALTAHA
58.00
U.BARLIK
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
4
75
334626
17
15
7
ORTAYLI
4y d a
TÜMÖZ BEY
57.50
N.AVCİ
RAHMİ ÇOBANOĞLU
B.BAYDAN
10
67
161124
7
18
8
ACIDİLLİ FATİH
5y k a
BİLGİN
56.00
MAHMUT TURAN
MURAT AKÇA
K.KAYALIK
13
75
757439
17
11
9
HERGELE
8y k a
BERKSOY
56.00
S.ÖZEN
BİHTERCAN ATAÇ
F.DİZDAROĞLU
8
89
18-6297
5
15
2.15.57
10
ISLAH
6y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
A.ASLAN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
1
49
624428
7
16
2.15.80
11
YARİSSA
7y k a
İZBATUR
56.00
K.TOKAÇOĞLU
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
52
57-0038
7
12
2.17.34
12
DUŞANBE
4y a a
ONURKAAN
53.50
M.G.SEZGİNAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
11
34
008761
7
20
2.16.47
13
AHMİN
7y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
O.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
6
59
099375
14
10
2.15.24
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARTUEFE
3y a e
BUENOS AIRES
58.00
S.ÖZEN
CELAL CİNGÖZ
B.AKKAYA
10
30
625639
7
12
2
BLEWUS
3y d g
HANBEŞ
58.00
A.ASLAN
HAYRETTİN AKDUMAN
E.ÇUKURKAŞ
8
0
05
17
18
3
CATCH THE BREEZE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
O.YILDIZ
AYTUĞ ATALAY
MEHMET DEMİR
5
29
46-302
28
15
4
CYRUS
3y k e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
GÖKHAN İNCE
SAB.ARSLAN
9
26
6-57363
17
12
2.03.96
5
ÇIMA ÇIMA
3y d e
AZARAKS
58.00
S.İPEK
NAZAN TUNCAR
K.ŞENGEL
6
20
785904
7
10
2.02.92
6
DUNCAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
M.ÇİÇEK
EKREM BEŞERLER
MEH.ARSLAN
1
27
6-44338
7
16
7
SPURIORUS
3y d e
AZARAKS
58.00
T.YILDIZ
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
13
0
0
7
19
8
TAKE OATH
3y a e
TALIP HAN (IRE)
58.00
M.KAYA
AZİZ CAN EKEN
T.İBİŞ
2
15
567
16
17
9
BALA
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
Y.E.YÜKSELAP
ERKAN GENÇEL
M.ATAL
11
21
8-45509
21
12
10
BEFESA
3y d d
REY DE CAFE (USA)
56.00
T.ALICI
BERDAN YERLİKAYA
S.SÜSLÜ
14
6
890000
7
14
11
HOLE IN ONE
3y d d
KANEKO
56.00
M.GÜNDÜZELİ
H. ALİ AFŞAROĞLU
M.GÜNDÜZELİ
4
0
8
21
19
12
İMMİ İMMİ
3y a d
LION HEART (USA)
56.00
MER.ÇELİK
M.TEVFİK DEVRİMCİ
İ.KARADAĞ
3
25
24-486
7
15
2.01.40
13
ROCKY MAGIC MNM
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
56.00
H.ŞİMŞEK
MAHMUD NADİROĞLU
B.EGE
7
8
757-080
33
12
14
VICTORIOUS ANGEL
3y d d
APPROVE (IRE)
56.00
O.ÖZTÜRK
MUSTAFA YÜKSEL
İ.KARADAĞ
12
0
49
21
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA AVCI
3y d e
YONAGUSKA (USA)
61.50
N.AVCİ
EROL SÖĞÜTLÜ
M.ER
1
70
323324
20
17
2
HE IS MINE
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
5
63
1160-11
14
20
3
PETER PANS DREAM
3y d e
APPROVE (IRE)
56.50
MER.ÇELİK
MURAT ATEŞ
E.GÜN GÜNEŞ
4
60
14-1272
14
18
1.21.79
4
HAZARBEY
3y d e
SİLSÜPÜR
54.50
N.ŞEN
MEHMET GÜZEL
M.ÖZGÜL
3
56
331265
28
17
1.22.38
5
ENVER
3y d e
TEVEZ
50.00
F.YÜKSEL
BARIŞ ÖZDOĞAN
M.ANAT
7
41
41462
18
17
6
THE LAST DREAM
3y d e
LION HEART (USA)
50.00
S.İPEK
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
8
40
87-1544
127
17
1.21.72
7
LION GUARD
3y d g
LION HEART (USA)
50.00
A.ASLAN
GÜROL ULUDAĞ
T.DONAT
6
39
9-91
21
20
8
SILENT ATTACK
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
50.00
H.KAPLAN
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
2
36
34-6542
10
15
1.23.32
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATMANASLANI
7y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
T.YILDIZ
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
4
112
1-12257
13
20
1.30.00
2
ÇALTEPE
5y a a
AYABAKAN
59.50
K.TOKAÇOĞLU
CÜNEYT YILDIZHAN
D.AKBULUT
6
106
125355
25
20
1.32.45
3
YELTAY
6y a a
GÜNTAY
59.50
M.KAYA
BEKİR KAYA
HÜS.KAYA
1
110
2377-19
13
20
1.30.14
4
ÇAĞIRAN
4y k a
TURBO
58.00
M.GÜNDÜZELİ
SADETTİN ER
M.ER
5
59
351152
123
18
1.35.33
5
OĞLUM SERKAN
4y a a
TURBO
58.00
N.AVCİ
SEMRA AKSU
S.ONAY
3
89
800-840
13
14
1.32.71
6
VARLIKLI
6y a k
TURBO
57.50
M.ÇİÇEK
ŞABAN KARAMAN
MAH.BAYKARA
2
93
476-424
12
15
1.30.87
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CATCH THE RHYTHM
3y a e
SPEEDY WOLF
58.00
O.ÖZTÜRK
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
12
0
2
17
19
2
EKSPRESSO
3y d e
REY DE CAFE (USA)
58.00
S.ÇETİN
ADNAN KESKİN
A.ÖCAL
9
0
4
127
19
3
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
58.00
S.ÖZEN
HULUSİ TAŞKIRAN
S.YANMAZ
13
32
623502
17
16
2.00.08
4
MIRRA
3y d e
REY DE CAFE (USA)
58.00
O.YILDIZ
ADNAN KESKİN
A.ÖCAL
14
18
9-67604
17
14
5
RAPIDO MORENO
3y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
58.00
ÇETİN TAŞAP
SAMİ KAYA
SEN.GÖKÇE
11
6
96-9
127
17
6
SON OF ZU
3y d g
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
A.OKAN PAZARAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
1
17
965664
8
7
7
STRIKE THE RED
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
EMRE ACAR
M.GÜNDÜZELİ
10
0
6
17
19
8
THE COLECTOR
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
Y.E.YÜKSELAP
ERAY HAZAR
D.AKBULUT
7
26
5473-00
7
13
9
EDALUS
3y d d
LUCAYAN (FR)
56.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
6
13
066569
12
13
2.01.64
10
HARD WOLF
3y d d
THREE VALLEYS (USA)
53.00
MAHİR ŞAHİNAP
HÜSNÜ KARAGÖZ
K.ŞENGEL
3
20
3905-70
7
14
11
İNCİNİN KIZI
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
56.00
N.ŞEN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
4
0
6
28
19
12
MISS CHAMPION
3y a d
PERFECT STORM
52.00
U.LEVENTAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
5
21
3-7700
7
15
13
ÖMRÜM SU
3y d d
SCARFACE
56.00
T.YILDIZ
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
8
29
522434
17
17
2.03.46
14
PINK BUTTERFLY
3y a d
EXPANSION (USA)
56.00
F.YÜKSEL
MURAT DURAN
M.BAYRAKTAR
2
0
45
7
18
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇELİKMAVİ
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.50
M.M.BİLGİNAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
ES.ÇETİN
8
55
116824
11
16
2
ÖZBURGAZ
4y a k
ÖZGÜNHAN
57.50
S.ÖZEN
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
9
47
396491
14
20
3
CİHANTAYIM
4y k a
KURTEL
55.50
T.YILDIZ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
6
43
534415
7
19
1.40.78
4
GUBAZ
4y a a
TURBO
55.00
M.ÇİÇEK
SEMA ULAŞ
OR. ÖZELCANAT
15
42
242345
9
16
5
CESURHALİM
4y d a
SONALP
54.50
N.AVCİ
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
11
41
353240
18
15
1.41.58
6
KIRATIN GÜZELİ
4y a k
KIRATHAN
54.00
F.KABADAYIAP
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
14
40
507184
14
18
1.40.97
7
YENER
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
N.ŞEN
MEHMET KORKMAZ
S.ÖNDER
10
40
420337
7
15
8
MİSS GÖLCÜK
4y a k
KAIZBERT (RU)
51.00
Y.E.YÜKSELAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
7
34
870-210
29
19
9
VAKARHAN
4y k a
SALTUKHAN
50.00
U.LEVENTAP
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
İ.KARADAĞ
12
9
98-58
18
16
10
ERBARAS
4y d k
ESKİŞEHİRLİ
50.50
A.İNCİAP
M.ÖNDER ÜLGENALP
G.GÜNGÖR
4
33
9008-30
127
14
11
ATARDAMAR
4y a a
TURBO
50.50
M.HAMEDİ
CEM KAAN PARSAK
S.YILMAZ
16
33
04-0806
10
12
12
BADİNHAN
4y k a
KIRATHAN
50.00
F.YÜKSEL
HACİ YILDIZ
SAB.ARSLAN
2
32
331-403
19
17
1.42.26
13
HÜRREİS
4y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
O.YILDIZ
CİMŞİT YILDIZ
S.ÖNDER
1
31
000575
6
6
14
BİRUMUT
4y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
MUSTAFA TUMBUL
MEH.ARSLAN
13
31
248600
7
14
15
ÇILGIN EJDER
4y a a
UÇANBEY
50.00
A.ASLAN
NURİ TURAN
S.ÖNDER
3
30
170882
7
15
16
KIRIM SESİ
4y k a
KIRIMHAN
50.00
S.ÇELİKAP
SALİH YAŞARER
M.ARSLAN
5
10
007
7
17
Chepstow detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAVID'S BEAUTY (IRE)
7y d k
60.50
H BENTLEY
MR G B HİGNETT
M MULLİNEAUX
4
55
370-314
14
0
2
VALENTINO SUNRISE
4y d a
59.00
G BASS
MR PETER TAPLİN
M CHANNON
8
52
449-074
23
0
3
SIR GORDON
3y a e
58.00
J MİTCHELL
HOOLABALOO RACİNG
R J SMİTH
3
54
0300-76
17
0
4
COOL STRUTTER (IRE)
8y d a
57.50
R TATE
KİNNERSLEY PARTNERSH
J SPEARİNG
2
48
9-75312
10
0
5
GRANDSTAND (IRE)
4y d a
56.50
GEORGE ROOKE
MR BARRY VEASEY
R J PRİCE
9
42
795755
15
0
6
JAGANORY (IRE)
8y d a
56.50
N CURRİE
MR BRİAN HİCKS
C MASON
7
42
3474-58
14
0
7
LADY FLORENCE (IRE)
3y d d
55.00
D PROBERT
PAUL NİCHOLAS / M S
M SAUNDERS
6
47
009-24
25
0
8
EDGE OF THE BAY
3y d d
54.50
W COX
MR S BİSHOP AND MR C
C MASON
5
43
09-45
7
0
9
HOT POPPY
3y a d
54.50
RAY DAWSON
HOT BUCKS SYNDİCATE
J GALLAGHER
1
38
9740-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISLE OF LISMORE (IRE)
2y d e
61.50
RAY DAWSON
MR P S RYAN
R COWELL
2
0
61
29
0
2
ASTAPOR
2y d e
58.00
G BASS
MR M CHANNON
M CHANNON
12
0
79
10
0
3
CLIFFCAKE (IRE)
2y d e
58.00
P DOBBS
MR DES ANDERSON
R HANNON
8
0
535
20
0
4
DEVIL'S CUB
2y d e
58.00
S M LEVEY
MRS R DİCKENS
TOM WARD
11
0
0
11
0
5
GARSON
2y d e
58.00
GİNA MANGAN
MR JACK PEARCE
P EVANS
10
0
0
37
0
6
MR RYDER
2y d e
58.00
R HORNBY
AMO RACİNG LİMİTED
M BELL
4
0
35
29
0
7
RUN FORREST RUN (IRE)
2y d e
58.00
J MİTCHELL
MR J R WALLİS PART
G BAKER
3
0
04
25
0
8
SCALENE (IRE)
2y k e
58.00
S HİTCHCOTT
MR K MCCABE
P EVANS
13
0
09
17
0
9
SIMPLY AMAZING
2y d e
58.00
F NORTON
TACTFUL FİNANCE LİMİ
M JOHNSTON
14
0
0
0
10
SIR TEN T
2y d e
58.00
J QUİNN
OWNARACEHORSE AND PA
ADAM WEST
6
0
9
23
0
11
SPEEDFUL
2y d e
58.00
H BENTLEY
MR KHALİFA DASMAL
R BECKETT
15
0
43
17
0
12
STUDY THE STARS
2y d e
58.00
D PROBERT
HOMEBRED RACİNG
S KİRK
1
0
63
25
0
13
BARONESS RACHAEL
2y d d
56.00
L KENİRY
SHROPSHİRE WOLVES
P EVANS
7
0
5
17
0
14
EVA ICON
2y k d
56.00
N CURRİE
MR PETER TAPLİN PA
M CHANNON
9
0
0
0
15
LADY ROSETA (IRE)
2y d d
56.00
K O'NEİLL
MR S W BANKS
P EVANS
5
0
5
11
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWISSAL (IRE)
5y d a
62.50
C MCKEE
THE CROSS RACİNG CLU
J G O'SHEA
10
61
312488
24
0
2
IMHOTEP
4y d a
62.00
F NORTON
MR J M BRADLEY
J BRADLEY
1
56
34-0809
11
0
3
PEACHEY CARNEHAN
6y a a
61.00
H BENTLEY
MR KEİTH JONES
M MULLİNEAUX
5
58
67-6155
13
0
4
OUTER SPACE
9y d a
60.50
GEORGE ROOKE
MR D A POOLE
J FLİNT
4
57
4800-41
17
0
5
PASTFACT
6y a a
60.00
L KENIRY
PREMIER CONSERVATORY
M SAUNDERS
7
56
009-541
14
0
6
OUR MAN IN HAVANA
5y d a
59.50
ELİSHA WHİTTİNGTON
MR D J OSEMAN
A CARROLL
8
55
226222
25
0
7
KINGLAMI
11y d a
59.50
G ASHTON
PETE SMİTH PHİL HA
J G O'SHEA
2
55
477-865
14
0
8
FANTASY JUSTIFIER (IRE)
9y d a
57.50
D PROBERT
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
6
51
009-072
14
0
9
CASTLEREA TESS
7y a k
57.50
R HORNBY
MR JOHN GRAHAM SAR
SARAH HOLLİNSHEAD
11
51
0-015-56
14
0
10
BROTHER BENTLEY
4y k a
57.00
K O'NEILL
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
3
49
060659-
127
0
11
DISEY'S EDGE
4y d k
55.50
W COX
INT PLYWOOD (LMPORTE
C MASON
9
45
59560-9
24
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IN THE COVE (IRE)
4y d a
63.00
T HAMMER HANSEN
OWNERS GROUP 027
R HANNON
2
70
759641
8
0
2
INNER CIRCLE (IRE)
6y d a
60.50
D PROBERT
MRS C LOUGHNANE
M LOUGHNANE
6
62
686-652
13
0
3
MISTER DEPENDABLE (IRE)
4y a a
58.00
J MİTCHELL
MRS ALURİE O'SULLİVA
A CARROLL
3
57
377-378
14
0
4
RIVAS ROB ROY
5y a a
58.00
H CROUCH
MR T J F SMİTH
J GALLAGHER
7
57
641403
24
0
5
MAN OF THE SEA (IRE)
4y a a
57.50
GEORGE ROOKE
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
8
55
613-094
18
0
6
BLESSED TO EMPRESS (IRE)
5y d k
57.50
G MALUNE
EMPRESS RACİNG PAR
MİSS AMY MURPHY
10
55
500-965
18
0
7
MAD ENDEAVOUR
9y d a
56.50
R HORNBY
MR REG GIFFORD
W KITTOW
9
53
53425-2
14
0
8
SATCHVILLE FLYER
9y a a
53.50
F NORTON
MR ANTHONY COOKE
J BRADLEY
4
47
909305
8
0
9
TRIPLE FIRST
6y d k
53.00
N CURRİE
MR JEFF MOULD
P CHAMİNGS
5
46
534-00-7
24
0
10
CRIMSON PRINCESS
5y a k
53.00
J FAHY
MR ARTHUR CLAYTON
MRS N EVANS
1
42
0606-74
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MADELEINE BOND
6y a k
64.50
M GHİANİ
CANDY, PRİTCHARD T
H CANDY
10
77
52413-0
44
0
2
MAYFAIR POMPETTE (FR)
4y a k
63.50
S DONOHOE
JOE SOİZA MASON SO
C FELLOWES
7
75
77-23
18
0
3
GLOWETH
5y d k
62.50
K O'NEILL
MR M E HARRIS
W KITTOW
9
73
87175-1
32
0
4
QUEEN OF SILCA
3y d d
60.50
G BASS
CARMEL ALDRİDGE AND
M CHANNON
8
76
841116
6
0
5
QUICK RECAP (IRE)
3y a d
59.00
JANE ELLİOTT
MORE TURF RACİNG
T DASCOMBE
2
73
422-0
31
0
6
INCOGNITO (IRE)
3y d d
58.00
D PROBERT
ALLEN, PORTER, VOUTE
ED WALKER
3
71
254204-
127
0
7
WILLA
3y d d
58.00
.
J PALMER-BROWN, N WO
R HANNON
1
71
24034-4
33
0
8
ZENAIDA (IRE)
3y d d
58.00
H BENTLEY
MRS SUSAN ROY
E DUNLOP
6
71
92-4
14
0
9
SPARKLING OLLY (IRE)
3y d d
58.00
R HORNBY
AMO RACİNG LİMİTED
R BECKETT
4
71
5-6
37
0
10
FALCONIDAE (IRE)
3y d d
54.50
G MALUNE
MR V I ARACİ
H PALMER
5
63
645-323
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSA GOLD
3y d d
61.00
S CHERCHİ
MR E P DUGGAN
R GUEST
3
72
06-511
11
0
2
SWOOPING EAGLE (IRE)
3y d e
60.50
J MİTCHELL
VARİAN RACİNG I
R VARİAN
1
68
036-0
18
0
3
MR SHADY (IRE)
3y k e
60.50
L KENİRY
ENTERPRİSİNG TRİO
J S MOORE
7
68
173276
28
0
4
FLASHING APPROACH (IRE)
3y d e
60.50
F NORTON
MR C R HİRST
M JOHNSTON
8
68
54-8
39
0
5
MURITZ
3y a d
60.50
D PROBERT
MR WİLLİAM SLATTERY
J J QUİNN
11
68
54-38
20
0
6
SPEECH ROOM (IRE)
3y d e
60.00
M DWYER
MANTON THOROUGHBREDS
B MEEHAN
10
67
53
20
0
7
MIRAZ (IRE)
3y d e
60.00
S M LEVEY
MR C M GRAHAM
R HANNON
12
67
38-9
17
0
8
GENEVER DRAGON (IRE)
3y d e
59.00
JANE ELLİOTT
MİDDLEHAM PARK RACİN
T DASCOMBE
9
63
9266-96
12
0
9
SORAMOND (GER)
3y d d
58.00
H BENTLEY
AUSTIN AND JUNE ALLI
E DUNLOP
6
63
569-1
34
0
10
NEVER SAID NOTHING (IRE)
3y d e
57.50
RAY DAWSON
MRS AMANDA JULİA JOH
B BARR
2
61
230-512
127
0
11
SAVANNA GOLD (IRE)
3y d e
57.00
G MALUNE
MRS FİONA CARMİCHAEL
H PALMER
5
60
089-7
23
0
12
ARMADO (IRE)
3y k e
57.00
H CROUCH
MR SULTAN SAEED HARİ
ROBERT STEPHENS
13
60
2436-84
47
0
13
LIGHTNING BLUE
3y d d
52.00
N CURRIE
MR M CHANNON
M CHANNON
4
48
0-69978
2
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SONGKRAN (IRE)
4y d a
61.50
D PROBERT
JAMİE PERKİNS PART
GEORGE BOUGHEY
2
74
798-211
7
0
2
JAMES PARK WOODS (IRE)
4y d a
60.50
GEORGİA DOBİE
PHİLİP BANFİELD DO
D F DAVİS
3
70
2431-08
24
0
3
SCOFFLAW
6y d a
60.50
H BENTLEY
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
11
70
667396
26
0
4
ROTHERWICK (IRE)
8y a a
60.50
M TABTİ
P F I COLE LTD
P & O COLE
8
70
304652
8
0
5
WATER'S EDGE (IRE)
4y d a
60.00
J MİTCHELL
CARBİNE OF LONDON RA
G BAKER
5
69
256-582
22
0
6
HELIAN (IRE)
4y d a
60.00
R TATE
MS HELIAN JIANRU M
E DUNLOP
14
69
36471-2
20
0
7
STORMINGIN (IRE)
7y k a
59.50
H CROUCH
MRS CATHERİNE REED
G L MOORE
4
68
56-3484
34
0
8
PRINCESS WAY (IRE)
6y k k
59.50
F NORTON
DAVİD RENFREE AND PA
PAUL GEORGE
1
68
21214-9
22
0
9
JOHN BETJEMAN
4y d a
58.50
W COX
MR RONALD RIVERS
M GILLARD
13
66
9929-98
14
0
10
FRENCH RIVIERA (FR)
5y d k
58.00
S M LEVEY
MR CHRİS HUMBER
J CHAPPLE-HYAM
12
65
43-207-3
21
0
11
ABEL TASMAN
6y d a
58.00
S DONOHOE
MR IAN FURLONG
I WİLLİAMS
9
65
079-801
127
0
12
BAYSTON HILL
6y a a
58.00
N CURRİE
HİGH FİVE RACİNG AND
M USHER
7
65
532-935
22
0
13
MAROC
7y d a
57.50
R HORNBY
JAMİE KNİGHT MELİSSA
MRS N EVANS
16
64
63600-8
25
0
14
SIMBIRSK
5y a a
57.00
C MCKEE
MR S G MARTIN AND TH
J G O'SHEA
6
62
2370-00
14
0
15
COULDN'T COULD SHE
5y d k
57.00
J QUİNN
ROSS DEACON PARTNE
ADAM WEST
10
62
3506-27
23
0
16
OCEAN REACH
4y d k
53.50
GEORGE ROOKE
MR G E AMEY MR D M
R J PRİCE
15
55
635-022
8
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNIVERSAL PAYDAY (FL)
4y d g
56.00
TYLER GAFFALIONE
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
1
76
332-312
127
0
2
SUPER WICKED CHARM (KY)
3y d g
54.50
MANUEL FRANCO
THE PLAYERS GROUP
ANTONIO ARRIAGA
2
61
373-15
35
0
3
FIRST RATE (KY)
3y k g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SONATA STABLE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
3
80
0-612
40
0
4
THE ROCK SAYS (MD)
4y d g
56.00
DAVID COHEN
DAVIS, RICHARD, L.
ROBERTINO DIODORO
4
95
23432-3
26
0
5
GHOST GAME (KY)
3y d e
53.50
DYLAN DAVIS
FLYING P STABLE
J. TYLER SERVIS
5
79
0-713
42
0
6
BLOOD MOON (KY)
3y a e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
6
74
401-429
48
0
7
FRIED RICE KING (KY)
3y d g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BOBBY FLAY
TODD A. PLETCHER
7
69
4741
33
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:54 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CUSTOMEREXPERIENCE (KY)
3y k d
54.50
JOEL ROSARIO
RODDY J. VALENTE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
69
14-691
21
0
2
LEAVEUWITHASMILE (KY)
3y k d
54.50
JUNIOR ALVARADO
JEREMIAH C. ENGLEHAR
JEREMIAH C. ENGLEHART
2
77
1511-54
27
0
3
PERSIAN QUEEN (KY)
3y d d
54.50
ERIC CANCEL
COLLINSWORTH THOROUG
CARLOS F. MARTIN
3
64
5156-93
22
0
4
PICK UP THE FONE (KY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
MAC NICHOL, AND CASI
TODD A. PLETCHER
4
69
244-421
56
0
5
STUNNING MUNNINGS (KY)
3y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
DAVID MERJAN
DAVID P. DUGGAN
5
66
13-5623
26
0
6
TOUCH OF NIRVANA (KY)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
DARRYL E. ABRAMOWITZ
LUIS A. MIRANDA
6
64
438-14
26
0
7
MS. MALEVOLENCE (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
DANZEL BRENDEMUEHL A
MICHAEL J. MAKER
7
66
743-31
127
0
8
LAKE CHICOT (KY)
3y k d
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
BHMF RACING
DAVID A. CANNIZZO
8
62
71-37
40
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOUTH AFRICA (NY)
3y d e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
WILLIAM C. SCHETTINE
MICHELLE NEVIN
1
63
4-
127
0
2
VOLIERO (NY)
3y d g
54.50
MANUEL FRANCO
BOND RACING STABLE
H. JAMES BOND
2
82
36-42
21
0
3
FAST GORDON (NY)
4y d g
56.50
JOSE LEZCANO
LADY SHEILA STABLE,
LINDA RICE
3
58
5
127
0
4
OPEN LENGTHS (NY)
3y d e
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
JIM AND SUSAN HILL
GEORGE WEAVER
4
0
0
0
5
TOO EARLY (NY)
3y a g
54.50
JOSE LEZCANO
EDITION FARM
LINDA RICE
5
69
562-
127
0
6
NOBLE MISCHIEF (NY)
3y d g
50.50
LUIS CARDENAS
GARY DOWNEY, AND LIS
KEITH O'BRIEN
6
80
5
43
0
7
SCUTTLEBUZZ (NY)
3y k g
54.50
JAVIER CASTELLANO
LAUREN EVANS, AND RA
JONATHAN THOMAS
7
71
3-42
33
0
8
JUSTINTIMEFORWINE (NY)
3y a e
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
JOHN L. MOIRANO, MON
AMIRA CHICHAKLY
8
72
2324-06
21
0
9
NEURO (NY)
3y d e
53.50
DYLAN DAVIS
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
9
56
05-
127
0
10
SANDRO THE GREAT (NY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
GALLAGHER'S STUD
CHRISTOPHE CLEMENT
10
80
55
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KERRY BOY (NY)
8y d g
56.50
BENJAMIN HERNANDEZ
GOODWIN FARMS, GUY L
GABRIEL GOODWIN
1
77
555556-
127
0
2
COACH VILLA (NY)
4y a g
55.50
JUNIOR ALVARADO
MY PURPLE HAZE STABL
CHRIS J. ENGLEHART
2
78
71-3717
12
0
3
MISSION WRAPITUP (NY)
3y k g
54.50
JAVIER CASTELLANO
MICHAEL DUBB
CHAD C. BROWN
3
73
668-316
33
0
4
GIANT SHOES (NY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
MARC DETAMPEL, FERGU
BRAD H. COX
4
70
19-36
40
0
5
QUINTARELLI (NY)
5y d g
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
COSME, PABLO
JAMES W. FERRARO
5
72
65-3458
41
0
6
TEN TWENTY NINE (NY)
6y d g
56.50
ERIC CANCEL
ISLAND WIND RACING
CHRIS J. ENGLEHART
6
77
43-4866
12
0
7
VINTAGE HOLLYWOOD (NY)
5y a g
55.50
MANUEL FRANCO
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
7
86
36-2224
14
0
8
BIG THICKET (NY)
5y k a
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
RUDY R. RODRIGUEZ, M
RUDY R. RODRIGUEZ
8
89
1-88212
12
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CATCH A BID (KY)
4y d k
54.50
TYLER GAFFALIONE
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
1
96
1214-1
33
0
2
NOOR SAHARA (IRE)
4y d k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MADAKET STABLES LLC,
CHAD C. BROWN
2
101
31060-3
35
0
3
PASSING OUT (KY)
4y d k
54.50
JOSE L. ORTIZ
STUART S. JANNEY III
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
3
94
3163-13
44
0
4
CLARA PEETERS (GB)
4y d k
54.50
JAVIER CASTELLANO
MADAKET STABLES LLC,
BRAD H. COX
4
97
5332-21
43
0
5
BRIDLEWOOD CAT (KY)
4y d k
53.50
.
BRIDLEWOOD FARM
JONATHAN THOMAS
5
89
511-447
14
0
6
VIADERA (GB)
4y d k
54.50
JOEL ROSARIO
JUDDMONTE FARMS, INC
CHAD C. BROWN
6
93
13189-4
41
0
7
HOGANS HOLIDAY (KY)
5y k k
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
JOHN GROSSI'S RACING
ROBERT N. FALCONE, JR.
7
96
519690-
127
0
8
XENOBIA (IRE)
6y a k
56.50
MANUEL FRANCO
AUGUSTIN STABLE
JONATHAN THOMAS
8
90
4-4210-5
44
0
9
BLOWOUT (GB)
4y d k
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
9
96
212312-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GUACAMOLE (KY)
4y d k
55.50
JOSE L. ORTIZ
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
1
83
44-4322
61
0
2
OLENDON (FR)
4y a k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
WONDER STABLES, MADA
CHAD C. BROWN
2
93
12854-2
48
0
3
LADY LAWYER (KY)
4y d k
55.50
JOEL ROSARIO
RABBAH BLOODSTOCK
CHAD C. BROWN
3
97
12119-2
43
0
4
LOST TICKET (KY)
3y d d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
STAGHAWK STABLES
WILLIAM I. MOTT
4
81
31-951
42
0
5
LADY WORTHINGTON (KY)
4y d k
56.50
TYLER GAFFALIONE
MRS. FITRIANI HAY
WESLEY A. WARD
5
86
31746-1
127
0
6
TURF WAR (KY)
4y d k
55.50
JUNIOR ALVARADO
MARTIN S. SCHWARTZ
CHRISTOPHE CLEMENT
6
91
17-3410-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESTILO FEMENINO (KY)
5y d k
53.50
JUNIOR ALVARADO
SWIFT THOROUGHBREDS,
STEVEN M. ASMUSSEN
1
86
15-4354
62
0
2
RISKY MANDATE (KY)
4y d k
55.00
DAVID COHEN
GHOST HOLLOW FARM
THOMAS M. AMOSS
2
95
113-2
19
0
3
POSITIVE SPIRIT (KY)
4y d k
54.50
TYLER GAFFALIONE
RYAN, MICHAEL J. AND
MICHAEL STIDHAM
3
77
211-820-
127
0
4
BELLA CIAO (KY)
4y d k
54.50
JOSE LEZCANO
MAGIC STABLES LLC AN
ANTONIO SANO
4
88
343123
20
0
5
INDIAN PRIDE (KY)
4y d k
54.50
JAVIER CASTELLANO
BRERETON C. JONES
CHAD C. BROWN
5
93
13-1
27
0
6
JOY EPIFORA (ARG)
4y a k
56.50
JOSE L. ORTIZ
BLOUSSON, SILVESTRE
IGNACIO CORREAS, IV
6
92
12323-2
26
0
7
HONOR WAY (KY)
6y d k
54.50
MANUEL FRANCO
SAUL J. KUPFERBERG
CHARLTON BAKER
7
86
61-3321
33
0
8
SLIMEY (KY)
4y d k
54.50
JOEL ROSARIO
FLYING P STABLE
DAVID A. CANNIZZO
8
87
6-15227
42
0
9
BLAMED (MD)
5y d k
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
CLEBER J. MASSEY
WILLIAM I. MOTT
9
88
1-01914
34
0
10
PLEASE FLATTER ME (PA)
4y d k
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
HEIDER FAMILY STABLE
STEVEN M. ASMUSSEN
10
87
1-4217-2
43
0
17 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Chepstow, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chepstow at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:45 chepstow at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:54 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 17 temmuz 2020 cuma at yarışı bülteni, 17 temmuz 2020 at yarışı programı, 17 temmuz 2020 tjk yarış programı, 17 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 17 temmuz 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 17 temmuz 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, chepstow at yarışı bülteni, 17 temmuz 2020 chepstow at yarışı bülteni, günün chepstow at yarışı bülteni, bugün chepstow at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 17 temmuz 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni