Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEEN SALAMAH (IRE)
2y d d
57.50
J P SPENCER
AHMAD AL SHAİKH
RİCHARD SPENCER
12
0
0
0
2
WOODSMOKEHILL
2y d d
57.50
C BENNETT
MR J F S LAWS
B MİLLMAN
10
0
0
0
3
DISARMING (IRE)
2y d d
57.00
K FOX
DR EDNA ROBSON AND P
DR J SCARGİLL
4
0
0
0
4
MITTY'S SMILE (IRE)
2y d d
57.00
O MURPHY
M AZİZ
ARCHİE WATSON
13
0
4
11
0
5
I HAD A DREAM
2y d d
56.50
S DE SOUSA
THE SHIMPLINGTHORNE
TOM CLOVER
7
0
03
27
0
6
POWER PACKED
2y d d
56.50
D PROBERT
MR H CANDY MRS D B
H CANDY
3
0
0
0
7
THE BLUE BOWER (IRE)
2y d d
56.50
J WATSON
MR ANDREW SİM
MİSS S SMİTH
5
0
40
27
0
8
TILLY TAMWORTH
2y a d
56.50
DAVID EGAN
HOWARD BARTON STUD
B MILLMAN
9
0
44
10
0
9
JOANNA VASSA
2y d d
56.00
RHİAİN INGRAM
MR D A CLARK
R INGRAM
6
0
0
0
10
LETHAL BLAST
2y d d
56.00
MEGAN NİCHOLLS
HENACRE RACİNG CLUB
PAUL GEORGE
2
0
0
0
11
MILD ILLUSION (IRE)
2y a d
56.00
R HORNBY
OLD STOİC RACİNG CLU
J PORTMAN
1
0
2
27
0
12
SANTORINI SAL
2y d d
56.00
K O'NEİLL
MYSTERY PARTNERSHİP
J BRİDGER
8
0
54
44
0
13
YOU DON'T OWN ME (IRE)
2y d d
56.00
C BİSHOP
KLEİN, FORBES AND PA
J TUİTE
11
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZAIN HANA
4y d k
63.50
A BEECH
MR ASAAD AL BANWAN
J BUTLER
4
84
738-085
24
0
2
PHILIPINE COBRA
3y d d
61.00
JOSEPHİNE GORDON
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
2
83
321137
11
0
3
ELIZABETH BENNET (IRE)
4y d k
60.50
T MARQUAND
MR MRS T O'DONOHOE
R COWELL
7
77
8-604-68
49
0
4
SWEET PURSUIT
5y d k
60.00
O MURPHY
ALWAYS HOPEFUL PARTN
B MİLLMAN
5
76
14249-6
18
0
5
MORE THAN LIKELY
3y d d
59.00
S W KELLY
H PİNNİGER AND PETER
R HUGHES
6
79
06-7242
6
0
6
ALWAYS A DRAMA (IRE)
4y d k
59.00
K SHOEMARK
MR B W NEİLL
C HİLLS
1
74
1-31155
18
0
7
DAPHINIA
3y d d
57.50
S DE SOUSA
THE HİGHTAİLERS
D K IVORY
3
75
12020-0
66
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE DALEY EXPRESS (IRE)
5y d g
61.00
DAVID PROBERT
THE W H O SOCIETY
R HARRIS
6
85
8-21600
26
0
2
DANCING WARRIOR
3y d d
60.50
J WATSON
MR G RODDİCK
W KNİGHT
2
88
9713-5
87
0
3
MOONRAKER
7y a g
59.50
A RAWLINSON
THE KETTLELITES
M APPLEBY
4
82
131803
7
0
4
DASCHAS
5y d g
59.00
M GHIANI
MR T W MORLEY
S C WILLIAMS
7
81
210762
7
0
5
SHAMSHON (IRE)
8y d g
58.50
O MURPHY
MR T W MORLEY
S C WILLIAMS
3
80
413733
10
0
6
JOEGOGO (IRE)
4y d g
58.00
J F EGAN
MR W CLIFFORD
P EVANS
9
79
7-31238
10
0
7
LEO MINOR (USA)
5y d g
56.00
T MARQUAND
MR T W MORLEY
R COWELL
8
74
807743
17
0
8
OUR OYSTERCATCHER
5y a g
54.50
S DE SOUSA
MRS F A VEASEY G B
MARK PATTINSON
1
71
10-6434
26
0
9
PETTOCHSIDE
10y d g
54.00
K T O'NEILL
MR P COOK
J BRIDGER
5
70
044435
11
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIVVYS DREAM (IRE)
4y d k
62.50
K SHOEMARK
INTERNATIONAL PLYWOO
C HILLS
2
80
1127-12
52
0
2
CAPE ISLAY (FR)
3y d d
61.00
OISIN MURPHY
N BROWNE,I BOYCE, S
M JOHNSTON
1
86
1-36616
10
0
3
GALLIC
3y d d
60.50
S W KELLY
EXORS OF THE LATE LA
ED WALKER
5
85
341-342
23
0
4
FLIGHTY ALMIGHTY
3y d d
60.50
R KİNGSCOTE
CHASEMORE FARM
T DASCOMBE
9
85
5-160
31
0
5
JUNDERSTAND
4y a k
60.50
D PROBERT
MR RAY BAILEY
A KING
7
76
2337-62
25
0
6
SPANISH ARIA
3y d d
59.00
N MACKAY
MR R J H GEFFEN
J GOSDEN
3
82
3421-60
31
0
7
BIRDCAGE WALK
3y d d
58.00
JAMES DOYLE
MR G SCHOENİNGH
H PALMER
4
80
4-221
39
0
8
GEIZY TEIZY (IRE)
3y d d
57.00
S DE SOUSA
NİCK BRADLEY RACİNG
M BOTTİ
8
77
4-14
46
0
9
ELEGANT LOVE
3y d d
52.00
DAVID EGAN
MR W CLIFFORD
P EVANS
6
66
227-746
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY FOOTSTEPS
4y d a
63.50
T WHELAN
MRS BERNICE CUTHBERT
P D'ARCY
9
0
98
7
0
2
REACTION TIME
4y d a
63.50
H TURNER
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
0
4-
127
0
3
ALLOCATED (IRE)
3y d g
59.50
S M LEVEY
C BENHAM/ D WHITFORD
J BUTLER
16
0
6
21
0
4
CARAVAN OF HOPE (IRE)
3y d e
59.50
P COSGRAVE
DR ALI RIDHA
H PALMER
11
0
24
31
0
5
DUBAI FUTURE
3y d e
59.50
O MURPHY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
13
0
2
17
0
6
EIGHTEENHUNDRED (IRE)
3y d g
59.50
MEGAN NICHOLLS
FOGG, NICHOLLS, PENN
P NICHOLLS
5
0
6
35
0
7
INTO THE ZONE
3y d g
59.50
J MITCHELL
MR MOHAMMED AL NABOU
S CRISFORD
14
0
74-
127
0
8
INVICTUS SPIRIT
3y d e
59.50
P DOBBS
THE QUEEN
SİR M STOUTE
2
0
0
0
9
MR CARPENTER (IRE)
3y k g
59.50
D MUSCUTT
21ST CENTURY FARMS L
D LANIGAN
10
0
5
67
0
10
MR NICE GUY (IRE)
3y d g
59.50
J WATSON
DEAUVILLE DAZE PARTN
S KIRK
8
0
05
26
0
11
TRUESHAN (FR)
3y d g
59.50
T MARQUAND
BARBURY LIONS 5
A KING
7
0
6-
127
0
12
TWO BIDS
3y d e
59.50
JAMES DOYLE
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
12
0
3
37
0
13
FLY THE FLAG
3y k d
57.50
K O'NEİLL
DENFORD STUD
J GOSDEN
3
0
3
16
0
14
HERMOSURA
3y d d
57.50
H BENTLEY
NEWSELLS PARK STUD
R BECKETT
4
0
8
13
0
15
VIBRANCE
3y d d
57.50
G WOOD
CHEVELEY PARK STUD
J FANSHAWE
15
0
5
24
0
16
ZEST OF ZAMBIA (USA)
3y d d
57.50
C BENNETT
MRS C C DİAMOND
D BURCHELL
6
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASEMENT (IRE)
5y d g
63.50
A RAWLINSON
ON THE CASE PARTNERS
M APPLEBY
4
75
8-18238
21
0
2
DATA PROTECTION
4y d g
62.50
N CURRIE
MUIR RACING PARTNERS
W MUIR
1
72
37-5883
11
0
3
LEO DAVINCI (USA)
3y d g
61.00
H BENTLEY
EXCEL RACING KEITH
G SCOTT
6
77
593123
18
0
4
SEDUCTIVE MOMENT (GER)
3y a g
61.00
S DE SOUSA
KINGSLEY PARK 10
M JOHNSTON
5
77
17841-5
127
0
5
I'LLETYOUGONOW
3y d d
58.50
O MURPHY
MRS J P E CUNNİNGHAM
M CHANNON
3
72
237-35
22
0
6
DEPENDABLE (GER)
4y a k
57.50
T MARQUAND
WINDMILL RACING
C HILLS
8
61
9-7575-9
53
0
7
DUKE OF NORTH (IRE)
7y d g
56.50
ISOBEL FRANCIS
THE PADDOCK SPACE PA
J BOYLE
2
59
773884
4
0
8
BRUYERE (FR)
3y d d
56.00
R WINSTON
HEATHER MICHAEL YA
D K IVORY
7
66
059-4
27
0
22 Temmuz 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Kocaeli, Windsor tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Windsor at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 windsor at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 temmuz 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 22 temmuz 2019 at yarışı programı, 22 temmuz 2019 tjk yarış programı, 22 temmuz 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 22 temmuz 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 22 temmuz 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, windsor at yarışı bülteni, 22 temmuz 2019 windsor at yarışı bülteni, günün windsor at yarışı bülteni, bugün windsor at yarışı bülteni