22 Temmuz 2020 Çarşamba At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İstanbul detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEHRAMKALE
9y a a
ROCK OF GIBRALTAR (IRE)
58.50
H.ÇİZİK
GÜNAY SAV
D.SAV
6
93
162524
8
17
2.10.11
2
RIGHT HUNTER
5y d a
TORUK MACTO (IRE)
58.50
G.YILDIZ
HAYATİ KIZILKAN
F.GEZİCİ
2
39
1-53296
127
15
2.16.80
3
MÜHENDİS
4y d a
SPORTS HERO (USA)
58.00
S.BOYRAZ
ŞİRİN DOĞAN
A.ÖZTÜRK
5
49
473254
9
15
4
MAICON
4y d a
KANEKO
55.00
A.SÖZEN
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
H.DEMİR
3
47
280266
11
15
5
KAYNARCA
5y d a
ASTRAKHAN
54.50
GÖKH.GÖKÇE
ZEYNEP L. ATMAN
MET.ACAR
1
60
575-805
7
13
2.10.22
6
LONGSTAR
5y d g
LUXOR
54.50
G.KOCAKAYA
ORHAN UZUN
E.USLU
4
37
330785
5
13
7
ÇALIŞKANHAN
6y d a
PRESSING (IRE)
53.50
A.ASLAN
ÖMÜR ÇALIŞKAN
V.YÜKSEL
7
42
340-500
19
11
2.10.81
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUZKRALI
3y a e
ŞAMİLBEY
57.00
G.KOCAKAYA
MEHMET ÇELİK
E.YABANABAT
6
19
766
14
17
1.25.73
2
HAT SABIRLI
3y k e
JOKER
57.00
MAHMUT TURAN
SEFER ÜNLÜ
B.ŞANDAN
1
0
8
12
19
3
JUNYOR EFE
3y a e
SARRAF
57.00
A.ASLAN
MEHMETAKİF KAYA
Ç.AYDIN
3
0
6
12
19
4
MUZOBABA
3y k e
BATURŞAH
57.00
S.BOYRAZ
YENER GİRİŞKEN
S.ÇİFTÇİ
10
23
085
14
17
1.24.50
5
ÖZGÜRKAFKAS
3y a e
KAFKAS ŞAHI
53.00
K.GÖKÇEAP
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
8
28
7036
10
16
6
ŞENKARDEŞ
3y a e
AYABAKAN
57.00
M.KAYA
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
5
0
2
12
19
7
ÜLGENBEY
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
V.KAPLAN
MERT ÇELİK
E.KOCA
7
13
9799
14
16
1.25.30
8
NESLİNAZ
3y k d
BERKSOY
55.00
H.ÇİZİK
GÖKHAN ÖZKAN
T.ŞİT
9
0
02
14
18
1.23.64
9
RINDAMIN
3y k d
SALTUKHAN
55.00
A.SÖZEN
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
4
26
89454
9
15
10
UĞUR PERİSİ
3y a d
ÖZHABER
55.00
M.ÇİÇEK
AHMET DEMİR
S.ÇİFTÇİ
2
0
44
10
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOZDAĞ BEYİ
3y a e
AFTER MARKET (USA)
59.50
BURAK AKÇAYAP
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
3
48
311352
8
17
2
ZALDIR
3y d e
MARCAVELLY (USA)
60.50
A.ÇELİK
FEDAİ KAHRAMAN
V.BOYRAZ
5
46
178-615
10
19
3
LADY KARA
3y d d
KARABEYHAN (GB)
60.00
G.KOCAKAYA
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
1
45
4-18741
21
20
4
POKER FACE
3y d e
DR FONG (USA)
60.00
M.ÇİÇEK
C.TAHİR BURHANLIOĞLU
T.İBİŞ
7
45
1-77801
24
20
5
PERSIAN PRINCE
3y a e
TOCCET (USA)
55.50
G.YILDIZ
SALİM ESİN
BAY.AKTAŞ
2
36
173599
10
15
6
YAŞAMA SEVİNCİ
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
51.50
A.KAÇMAZ
ARSLAN AYBEK
E.USLU
6
28
606438
7
9
7
GUMBALL
3y d e
POPULAR DEMAND
50.50
D.KAYAAP
MURAT SÖNMEZ
R.KARABULUT
4
26
530-604
21
11
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY OF PARTHENIA
3y d d
KANEKO
59.00
H.KARATAŞ
SENA BAYRAK
S.MUTLU
6
77
112011
14
20
1.30.83
2
GÜVENİMSİN
3y d e
AKINDAYIM (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
GÜV.GÖKÇE
5
55
56-2161
14
20
1.31.09
3
PATHS OF VICTORY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
G.KOCAKAYA
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
2
50
14
21
19
4
BIG NAME
3y d g
SMART ROBIN (JPN)
54.00
H.ÇİZİK
MERT BAYIR
T.ŞİT
3
58
325-733
8
15
1.35.53
5
ETYOPYALI
3y d e
TRIPLE BONUS
55.00
M.KAYA
ORHAN KARAMAN
ŞÜK. ÇELİK
7
39
80417
24
19
6
STORM FALCON
3y d e
TALIP HAN (IRE)
54.00
A.ÇELİK
ŞAHİN MATYAR
M.DİREKLİ
4
62
4117-33
19
17
7
THE SECRET
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
54.00
A.SÖZEN
METE ALBAYRAK
H.ACAR
1
44
10
10
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞVEZİR
3y a e
GELİBOLU
57.00
MAHMUT TURAN
ALİ POLAT
Ö.GÜNELİ
10
18
6560
14
16
1.25.91
2
BEŞKAZALI
3y k e
ALTAHA
57.00
A.SÖZEN
MURAT SÖNMEZ
R.KARABULUT
7
0
7
12
19
3
BİLİRKİŞİ
3y a e
KAIZBERT (RU)
53.00
M.M.BİLGİNAP
MÜJDAT ERTOP
HAKAN ASLAN
11
0
0
20
4
ES ESMERİM
3y k e
DÖNMEZBEY
55.00
D.KAYAAP
İBRAHİM ATAK
CUMA POLAT
2
19
075
10
17
5
KOTKU
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
GÖKH.GÖKÇE
MURAT GÜLEN
E.KARAKÖLEOĞLU
4
0
0
42
19
6
OĞLUM BATUHAN
3y k e
KAIZBERT (RU)
54.00
M.K.CEYLANAP
NİHAT UZUN
G.ÖZERTÜRK
9
38
823
14
17
1.23.65
7
SIRYİĞİT
3y d e
ZİGANA
57.00
D.YILDIZ
MÜJDAT ERTOP
HAKAN ASLAN
5
0
6
12
19
8
YEĞENİM TOPRAK
3y d e
OYMAKBEYİ
57.00
M.ÇİÇEK
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
C.GÖNÜLTAŞ
3
0
22
20
19
9
ATİKÇİÇEĞİ
3y k d
ATİKBEY
55.00
H.ÇİZİK
MUHAMMED ALP EREN
K.ŞENGEL
8
25
045
7
17
1.24.33
10
HASRETKÖPRÜSÜ
3y d d
KAIZBERT (RU)
55.00
M.KAYA
MEHMET KUZUKULAK
S.ÇİFTÇİ
6
32
354
14
17
1.23.37
11
SÜSLÜ GÜZEL
3y k d
BERKSOY
55.00
G.KOCAKAYA
HASAN ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
1
0
32
10
18
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEDRET
3y a d
BERKSOY
57.00
M.ÇİÇEK
MÜSLÜM TEKİNALP
H.ŞİMŞEK
9
41
221
10
20
1.20.34
2
SAYDAM ATEŞ
3y k d
ATEŞTOPU
57.00
E.SİNCAN
ENVER YILDIZ
SEN.ŞEN
7
51
11
25
20
3
YENERSULTAN
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
A.SÖZEN
SONGÜL TEKİNALP
K.TEKİNALP
6
49
11
10
20
4
ARYALİVA
3y k d
CANBERKTAY
55.00
A.ÇELİK
FATMA ÇETİN
Z.YILMAZ
5
43
31
18
20
5
ÇIĞGÜZELİ
3y d d
KAIZBERT (RU)
55.00
H.ÇİZİK
MUSTAFA ÖZTÜRK
C.KATI
10
46
15
8
19
6
GÖKÇEBAYIR
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
G.KOCAKAYA
AYŞEGÜL KURTEL
M.GÜVEN
13
46
1
27
20
7
GÜLÇİN SULTAN
3y k d
ÖZHABER
55.00
D.YILDIZ
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
3
40
241
16
20
8
HASİBAKIZ
3y k d
BİLGİN
55.00
MÜS.ÇELİK
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
4
45
3124
7
18
9
İLSUM
3y k d
AĞA KARACA
55.00
S.BOYRAZ
TAYLAN TOSUNOĞLU
V.BOYRAZ
2
43
21
24
20
10
SAMSUN
3y a d
BAKİBEY
55.00
H.KARATAŞ
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
1
46
13
17
19
11
GELİBOLU GELİNİ
3y a d
GELİBOLU
54.00
MAHMUT TURAN
MUSTAFA KAPLAN
Ö.GÜNELİ
12
39
961
10
20
1.20.58
12
MABEYN
3y d d
SARRAF
54.00
GÖKH.GÖKÇE
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
8
39
31
16
20
13
OLSAR
3y a d
ONURKAAN
55.00
M.KAYA
İLHAN GÜÇLÜ
MAH.BAYKARA
11
44
416
17
19
14
WARRIOR GIRL
3y a d
KAYAYÜREKLİ
52.00
A.İNCİAP
SERHAT ARAS
İ.YAKUT
14
46
14
12
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞİMŞEKKRAL
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
62.00
M.P.DEMİRAP
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
6
64
019989
9
16
2
ÖZGÜNSTONE
4y k a
KAIZBERT (RU)
61.00
G.KOCAKAYA
MEHMET KAYA
U.TEMUÇİN
14
63
01-2316
7
19
1.32.94
3
FORDTA TEK
10y d a
ODİNHAN
61.00
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
2
60
866347
8
9
1.35.45
4
GÜLDÜRGÜLDÜR
6y a a
KAIZBERT (RU)
60.50
M.KAYA
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
11
59
226502
7
16
1.33.46
5
BAWEPİR
6y a a
ÖZHABER
58.50
MAHMUT TURAN
SEFER ÜNLÜ
B.ŞANDAN
9
55
11-0809
7
16
1.33.21
6
YURTYAPAN
5y a a
HALİD
54.00
MÜS.ÇELİK
EYLEM TANİYİT
T.TURAN
13
46
6570-06
21
9
1.36.18
7
KIRIM KARTALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
A.ASLAN
SABRİ BEKTAŞ
S.BEKTAŞ
12
27
24-0
28
17
8
GEZEGEN
9y a a
BİLGİN
50.00
M.HAMEDİ
HAMİT ALPAK
E.KOCA
3
32
0-90803
18
10
1.33.84
9
BİTURBO
5y a a
TURBO
50.00
A.KAÇMAZ
HULUSİ TAŞKIRAN
H.ALTUNBAŞ
8
31
010766
19
16
1.36.06
10
YAMAN ADAM
4y k a
TURBO
50.00
GÖK.BEKTAŞ
VOLKAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
4
31
148008
12
15
1.48.06
11
GÜLOŞ
4y k k
MURATAĞA
50.00
D.KAYAAP
M.ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
10
28
693357
7
11
1.38.44
12
HABERPOLAT
5y a a
HABERBATUR
50.00
BERKANT GÖKÇEAP
AHMET POLAT
Ö.GÜNELİ
5
26
000-009
7
11
1.38.15
13
GİZEMAVİ
4y a k
TURBO
50.00
C.KARADEMİRAP
SAMİ KANDİL
C.TURAN
1
26
0-07732
127
13
1.50.05
14
AK RECAİ
5y a a
MURATAĞA
50.00
F.ARSLANAP
TEMEL AYDIN
T.ÇEKİCİ
7
10
066590
22
5
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY BILLIONAIRE
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.SÖZEN
GÜLSEN MUTLU
S.MUTLU
5
101
4-42113
17
19
1.10.59
2
CHERI CHERI LADY
8y d k
LUXOR
56.00
S.BOYRAZ
KAZIM YARAREL
İB.B.OĞULLARI
6
105
13-8121
20
20
3
BALDEMAR
4y k a
NATIVE KHAN (FR)
55.00
H.ÇİZİK
AHMET KAVRAN
T.KURT
2
84
5-23961
17
20
1.11.72
4
HAWKING
4y d a
LION HEART (USA)
55.00
H.KARATAŞ
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
4
94
1224-32
17
17
5
PENDRAGON
5y a g
THREE VALLEYS (USA)
54.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
1
97
38741-3
14
19
1.10.27
6
ÇIKSALIN
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
52.00
MÜS.ÇELİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
3
87
75661-4
17
19
1.11.01
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEYHAKAN
3y k e
KARABEDİR
57.00
M.KAYA
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
10
0
3
42
19
2
CANKATAN
3y k e
ARTOS
57.00
A.KAÇMAZ
FIRAT TEKİNALP
K.TEKİNALP
7
0
70
11
18
3
GÖKÇESTAR
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
D.YILDIZ
TUNCER GÖKÇE
GÜV.GÖKÇE
2
29
554
14
17
1.24.29
4
KAFKASIM
3y a e
TURBO
57.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
5
34
032
10
17
5
KAYASEL
3y a e
ALTAHA
57.00
A.ÇELİK
MUSTAFA BAŞER
Ş.GÖKÇE
11
0
2
12
19
6
URUNGO
3y d e
YAMANER
53.00
K.GÖKÇEAP
ARMAĞAN TURHAN
A.A.EKAL
4
15
009
14
17
1.28.32
7
VATANSEVER
3y a e
ORÇUN
53.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
9
0
0
20
8
YALVAÇHAN
3y k e
ONURKAAN
57.00
MÜS.ÇELİK
AHMET AYDOĞDİ
O.GÜNDOĞDİ
3
0
25
28
18
9
ATEŞİN GÖZÜ
3y a d
KILAVUZ
55.00
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
6
0
68
24
18
10
ERNAZ
3y a d
UÇANBEY
55.00
H.ÇİZİK
SELAHATTİN AKOL
K.ŞENGEL
1
0
62
16
18
11
EZE EZE
3y k d
KAIZBERT (RU)
55.00
V.KAPLAN
GÖKHAN EZER
H.HARMANBAŞI
8
37
422
14
19
1.23.24
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYNİRA
4y a k
KARAKEMAL
55.00
BURAK AKÇAYAP
YURDAL KARGIN
E.KOCA
13
35
186653
23
15
1.33.62
2
SÜSLÜ HANIM
4y a k
SONALP
58.00
A.SÖZEN
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
15
40
316353
29
16
3
GÖKDİZGİN
4y k k
TURBO
56.00
M.HAMEDİ
UMUT AYSEL
U.AYSEL
22
34
8-90169
19
18
4
LUNA DANCER
4y k k
TURBO
54.00
D.KAYAAP
TARIK AYDIN
AT.GÖKÇE
7
34
648710
21
19
5
ALTIN SUYU
4y a k
TURBO
55.00
F.YÜKSEL
ERDİN DÜZARAT
HAKAN EL
11
44
5-42528
5
17
1.33.26
6
ARSLAN SULTAN
4y k k
BERKSOY
55.00
MAHMUT TURAN
NURİ TURAN
S.ÖNDER
9
26
47-8000
19
8
1.35.68
7
DEMİRYILDIZ
4y k k
TOŞUR
55.00
A.KAÇMAZ
İBRAHİM HALİL YILDIZ
E.KOCA
12
50
360-728
24
14
1.32.73
8
ELENAZ
4y k k
TURBO
55.00
D.YILDIZ
Y.ZİYA YURTSEVER
HAKAN EL
14
31
1-60067
12
15
1.35.60
9
GİZEMNAZ
4y k k
HIZLITAY
55.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
4
50
0-70993
21
11
1.32.73
10
KIRATIN GÜZELİ
4y a k
KIRATHAN
52.00
A.İNCİAP
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
20
40
071847
5
17
1.32.41
11
KURDELE
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
T.YILDIZ
MERT ÇELİK
E.YABANABAT
10
31
205-000
7
14
1.34.12
12
SÜRSOYLUM
4y a k
ODİNHAN
51.00
H.YOLAÇICIAP
AZİZ CAN EKEN
S.KONAK
21
15
69-5890
28
9
1.39.15
13
SARI HANDAN
4y d k
ÖZHABER
55.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
3
22
778000
7
11
1.33.68
14
ARTE
4y k k
TURBO
58.00
H.ÇİZİK
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
6
37
66-3210
31
19
15
SEMRAKIZI
4y a k
KIRIMHAN
55.00
MÜS.ÇELİK
SAMİ KANDİL
C.TURAN
5
27
0-88005
21
8
1.38.41
16
AYMİRA
4y a k
ARASLI
54.00
K.GÖKÇEAP
AHMET AYDOĞDİ
O.GÜNDOĞDİ
8
28
7-31060
7
17
17
İSYANCAN
4y a k
TURBO
58.00
A.ASLAN
MERTCAN KARAGÜL
S.ÇİFTÇİ
1
32
3170
7
18
18
KAÇKARKIZI
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
GÖK.BEKTAŞ
ERDAL HALİLOĞLU
AT.GÖKÇE
17
23
655088
14
8
1.35.14
19
KARARLITAY
4y a k
ÖZHABER
55.00
U.BARLIK
EYLEM TANİYİT
T.TURAN
2
29
569080
127
11
1.36.31
20
ERDİMENEJER
4y d k
SARUHANAĞA
55.00
GÖKH.GÖKÇE
ZEYNEP L. ATMAN
MET.ACAR
18
0
2
127
19
21
MORDENİZ
4y a k
AĞABATUR
51.00
F.AKBULUTAP
ŞEFİK ÇELİK
T.ÇEKİCİ
19
10
77-0906
8
12
22
DELİBİNNUR
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
V.KAPLAN
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
16
0
06
12
18
Elazığ detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇILGIN ÇOCUK
3y k e
ZENGİNOĞLU
57.00
N.ALTIN
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
5
0
23
28
18
2
ÇILGIN ERAY
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
M.DOĞAN
MUSTAFA ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
0
0
20
3
DAĞTEPE
3y a e
TOŞUR
57.00
MEH.TAŞKAYA
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
V.ÇİZİK
6
0
0
20
4
GÜNDÜZ KIRAL
3y a e
YAKUPBEY
53.00
E.AKKILIÇAP
ETHEM YILDIZ
BAY.YILDIRIM
12
17
604
9
17
1.27.08
5
KRALOĞLU
3y a e
LİDERTAY
54.00
M.E.DOĞANAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
2
11
570
9
17
1.33.22
6
MAHKUM
3y a e
ATİKBEY
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
İBRAHİM HALİL SÜMER
M.KILINÇ
11
0
09
14
18
7
TAÇBAŞ
3y a e
GOBAKBEY
57.00
B.BEKTAŞ
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
7
0
8
14
19
8
BURCU HATUN
3y a d
SERDARHAN
53.00
C.TEPEAP
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
4
0
95
7
18
9
CANİLAYDA
3y k d
BALIKHAN
55.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
8
14
405
7
17
10
MİZGİN ABLA
3y k d
KIRIMHAN
55.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
9
0
00
7
18
11
ŞEHBALİN KIZI
3y k d
YAVUZŞAH
55.00
M.AVŞAR
NURİ CANPOLAT
E.KOÇAK
3
24
826
7
17
12
ZEHRAGÜL HANIM
3y d d
DARBE
55.00
H.ALTUNKILIÇ
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
10
0
8
7
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NASUHOĞLU
8y k a
ALTAHA
63.00
İ.ÇİZİK
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
9
96
353773
23
14
2.07.49
2
BALTACI
8y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
A.ÇANKAYA
MERT ÇELİK
M.KEKLİK
5
61
210887
7
16
2.23.53
3
BURÇAKHAN
8y a a
BEN ANADOLU
58.00
B.SARIDAL
NECMETTİN DEĞERLİ
C.LAÇO
10
67
324472
7
16
2.08.40
4
KRALINADAMI
7y k a
AĞA KARACA
57.00
E.AKKILIÇ
ALİ KAYA
E.KOÇAK
4
72
124-123
21
18
2.06.90
5
SATANHAN
6y k a
ÖZDURAN
57.00
H.ALTUNDAĞ
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
6
101
4403-18
10
19
6
BETONAYAK
5y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
M.CANPOLAT
ABDULLAH AVCI
O.BAKIR
3
50
452440
28
15
2.17.26
7
CANDOSTUM
8y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
Y.ÇELİKBAŞ
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
7
58
805096
10
10
2.13.38
8
TEKÇAPKAN
7y a a
ÇAPKANCAŞ
56.00
MEH.PARLAK
ÖMER YARDIMCI
M.KILINÇ
2
70
00-0061
7
20
2.09.88
9
TUMBULKAVÇİNOĞLU
6y a a
KOŞAYALP
56.00
T.BALİ
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
8
25
400524
7
8
2.10.55
10
ROJHAT KIZI
7y k k
GOBAKBEY
54.00
Y.CENGİZ
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
1
51
568571
14
20
2.09.47
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İSTANBULLU
2y d d
SALVATORE
55.00
F.YARDIMCI
M.GARİP YILMAZOĞLU
M.KEKLİK
5
31
41
21
20
1.13.52
2
BERİTAN FIRTINASI
2y a e
BOSPORUS (IRE)
54.00
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
7
0
36
14
18
1.17.84
3
GRAVGOROV
2y d e
MARCAVELLY (USA)
54.00
B.BEKTAŞ
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
4
0
0
20
4
GÜNBENİMGÜNÜM
2y d e
ZANJERO (USA)
54.00
N.ALTIN
YAVUZ KALKAN
M.KEKLİK
3
0
4
14
19
5
HİKİ
2y d e
SENATORE
53.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET TÜRKERİ
V.ÇİZİK
2
0
8
14
19
6
SUR ŞAHİNİ
2y d e
RODOPLU
54.00
M.AVŞAR
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
1
12
055
14
17
1.20.23
7
MADE OF HONOUR
2y a d
AKINDAYIM (IRE)
54.00
M.A.AKTÜRK
SARAÇ TURAN
G.BALTA
6
0
8
38
19
8
TOMBİK DENİZ
2y d d
ZANJERO (USA)
52.00
H.ALTUNKILIÇ
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
9
0
7
14
19
9
YONCA ÇİÇEĞİ
2y a d
AKINDAYIM (IRE)
51.00
C.TEPEAP
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
8
0
4
14
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG PRESINDENT
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.DOĞAN
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
12
27
70-8021
21
20
2
DEM DEM
3y a e
CUVEE (USA)
58.00
F.YARDIMCI
BÜLENT DEMİR
M.KILINÇ
5
56
515217
10
19
1.39.14
3
ERKARSLAN
3y d e
CARDINAL PIONEER
58.00
M.AVŞAR
SARAÇ TURAN
G.BALTA
6
37
814185
7
18
4
GÖZDE OĞLUM
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
N.ALTIN
KADRİ FELHAN
E.KOÇAK
1
48
17-6141
7
20
1.36.55
5
SHADOW MAN
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
10
28
680234
7
13
1.41.43
6
SİHİRBAZ KIZ
3y d d
TIGHT END
56.00
M.A.AKTÜRK
SELAMİ AKKILIÇ
V.ÇİZİK
4
53
422413
23
19
1.41.41
7
ROBİNİN ATI
3y d e
HARD WORKER
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
7
17
084000
28
12
1.39.16
8
SONERİM
3y a e
NO LIMITE
55.00
B.BEKTAŞ
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
2
29
038964
28
11
9
GÖNLÜM
3y d d
CUVEE (USA)
52.00
C.TEPEAP
İLHAN KAPUSIZ
E.KOÇAK
8
28
5-40583
14
13
10
MIRAZ
3y d d
APPROVE (IRE)
53.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET KILIÇ
Ş.OLĞAÇ
3
30
25813-5
14
18
11
ÇİSE
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
B.SARIDALAP
ARZU GÜNEŞ
H.YILDIRIM
9
25
1-73769
14
15
12
ASPARAGAS
3y a e
TORUK MACTO (IRE)
55.00
MEH.TAŞKAYA
SELHATTİN KURT
S.SAYIN
11
7
766
127
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANPOLATHAN
3y k e
GÜNTAY
57.00
N.ALTIN
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
3
0
44
23
18
2
HEDBE
3y a e
BERKSOY
53.00
A.ÇANKAYAAP
HÜSEYİN ÇELİK
M.KARALI
7
0
0
20
3
KERİMMİM
3y a e
UÇANBEY
53.00
Y.CENGİZAP
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
1
23
294
9
17
1.26.76
4
KUBATBEYİ
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
M.AVŞAR
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
6
14
456
9
17
1.28.17
5
OVACIKLI
3y a e
BİLGİN
54.00
F.FELHANAP
REŞAT ARSLAN
BAY.YILDIRIM
11
0
94
9
18
1.27.72
6
UÇAN KARLI GÜZEL
3y a e
BOZYİĞİT
57.00
MEH.TAŞKAYA
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
8
0
44
14
18
7
YIKILMAZ
3y a e
ATİKBEY
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
5
0
0
20
8
ÇINAR ÇİÇEĞİ
3y a d
KARAYAVUZ
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
2
7
798
7
17
9
DANEDANE
3y k d
KAIZBERT (RU)
55.00
F.YARDIMCI
CEMAL YILDIZ
H.TEKİNALP
12
0
7
9
19
1.28.46
10
DİLANCAN
3y a d
TOŞUR
55.00
E.KILIK
İSMAİL GÜRLER
G.BALTA
13
7
097
7
17
11
ENGEREK
3y a d
KAIZBERT (RU)
51.00
Y.ÇELİKBAŞAP
CEMAL YILDIZ
H.TEKİNALP
10
23
083
9
17
1.26.55
12
PINARBAŞI
3y d d
ATİKBEY
55.00
H.ALTUNKILIÇ
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
9
0
36
23
18
13
TUMBUL FLOWER
3y k d
ÖZGÜNHAN
55.00
M.DOĞAN
REŞİT TUMBUL
H.TEKİNALP
4
25
243
7
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTAIN PITT
8y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
V.KIZMAZ
HALİL ASLAN
F.ALTIN
1
76
553425
9
13
1.46.19
2
ESKAYRA
6y d a
POWERSCOURT (GB)
56.00
F.YARDIMCI
BARAN D. CEMİLOĞLU
H.TEKİNALP
2
74
66-0971
9
20
3
FARA FERN
4y a k
CUVEE (USA)
56.00
M.AVŞAR
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
9
57
73242-1
127
20
1.48.92
4
NEW ALAÇAT
9y d a
EL SALVADOR
54.00
C.TEPEAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
7
68
004130
10
18
1.43.78
5
ALPDAĞI
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
MEH.TAŞKAYA
İRFAN BERBEROĞLU
H.YILDIRIM
4
94
44117-0
127
18
1.40.21
6
CHEAT
6y d a
DAI JIN (GB)
55.00
N.ALTIN
MEHMET DOĞAN
G.BALTA
11
69
0654-83
23
9
1.46.67
7
DEMİRALP
4y a g
ARIZONA RED (USA)
56.00
M.DOĞAN
M.BEDİH KÜÇÜK
M.KEKLİK
3
14
6006-60
127
3
1.43.28
8
EĞİL ATEŞİ
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
55.00
B.BEKTAŞ
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
13
65
07-8666
28
14
1.48.06
9
STEEL RUNNER
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
M.A.AKTÜRK
NAFİZ ÇELİK
O.BAKIR
5
58
89-7234
14
11
1.43.89
10
GÜMBÜRGÜMBÜR
5y d a
PERFECTO
56.00
M.ÜNLÜ
MEHMET GÜMÜŞKAN
A.GÜRGÖZE
8
51
174-000
14
15
2.03.75
11
AFRA TAFRA
4y d k
BATTLE OF MARENGO (IRE)
52.00
MEH.PARLAKAP
HÜSEYİN ŞİMŞEK
O.BAKIR
10
25
1060-09
7
15
2.02.28
12
RÜZGAR
5y d a
COUNTRY REEL (USA)
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
MURAT ERŞAHİN
G.BALTA
6
46
88479-0
14
10
13
LAST CHALLENGER
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
H.ALTUNKILIÇ
ARİF TÜRKSEVEN
O.BAKIR
12
5
807-0
28
16
2.00.38
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.50
M.E.DOĞANAP
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
7
38
243663
7
15
2.29.19
2
SİNOŞ
4y a k
SARRAF
60.50
N.ALTIN
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
11
36
1-27514
7
19
3
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
57.50
F.YARDIMCI
MEHMET S. MELİK
M.KARALI
12
30
170953
7
15
2.26.68
4
ÖZMAHİDE
4y a k
ÖZHABER
57.50
V.KIZMAZ
HÜSEYİN YÜKSEL
H.TEKİNALP
1
30
331900
15
17
5
AYİNCİSİ
4y a k
AYABAKAN
52.50
A.ÇANKAYAAP
MEHMET S. MELİK
M.KARALI
8
26
807190
21
18
6
HAZİMESULTAN
4y k k
ATEŞTOPU
55.50
E.KILIK
SELİM DEMİRKAPU
M.KEKLİK
2
26
066167
7
18
7
ÜNLÜ KAYA
4y k k
KAYATUFAN
54.50
H.ALTUNKILIÇ
EMRE ŞAHİN
M.KARALI
9
24
1200-00
7
15
8
DÜLUCAN
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.50
M.AVŞAR
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
3
22
008892
14
9
9
ESLİNA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.50
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
6
22
006850
21
10
10
KADRİYE HANIM
4y a k
TOŞUR
53.00
İ.ÇİZİKAP
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
21
177073
14
15
2.36.02
11
YAĞMUR KIZI
4y a k
KIRIMHAN
52.50
B.BEKTAŞ
CELAL KAYA
C.LAÇO
10
20
48-7008
14
13
12
ÖZNOKTA
4y a k
ÖZGÜNHAN
50.00
E.AKKILIÇAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
5
2
05007
127
15
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKHİLLEUS
3y a e
ONURKAAN
57.00
F.YARDIMCI
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
11
0
0
9
19
1.38.31
2
BÜYÜK İLYAS
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
8
0
0
20
3
CELLAT
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
M.ÜNLÜ
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
1
0
63
14
18
4
SON GOBAK
3y k e
GOBAKBEY
57.00
M.A.AKTÜRK
HALİL KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
2
0
96
28
18
5
SONATİK
3y a e
ATİKBEY
55.00
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
G.BALTA
4
0
0
20
6
SUR DİYARI
3y k e
ATOMKARINCA
57.00
E.KILIK
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
10
21
9635
14
16
7
TEKTAŞOĞLU
3y a e
GÜNTAY
54.00
M.E.DOĞANAP
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
12
11
097
9
17
1.28.09
8
TOKALP
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
B.BEKTAŞ
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
13
21
340
17
17
1.36.37
9
BENEKLİ KIZ
3y a d
UÇANBEY
55.00
M.AVŞAR
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
7
15
584
7
17
10
KARAKAN BİR
3y k d
BOZYİĞİT
53.00
İ.ÇİZİKAP
CEMİL GÖKHAN
H.TEKİNALP
9
0
0
20
11
ROZ BUHARIM
3y k d
JOKER
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
5
0
0
9
19
1.32.69
12
SABIRHAT
3y k d
ATOMKARINCA
55.00
N.ALTIN
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
6
0
7
7
19
13
ŞALİ MALİ
3y k d
KARAYAVUZ
52.00
Y.CENGİZAP
CENGİZ ÇETİN
M.KILINÇ
3
0
9
7
19
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEW TRANSATLANTIC
6y d a
KANEKO
63.00
V.KIZMAZ
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
2
56
060020
16
7
1.55.00
2
GÖNCÜBEY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
62.00
E.KILIK
M.BAHADDİN GÖNCÜ
F.E.AKIL
3
54
982487
21
11
2.01.61
3
CASH TO MASTER
4y d a
HAKEEM (USA)
61.50
MEH.TAŞKAYA
MEFTUNİ ARDUÇ
E.KOÇAK
11
53
565-131
14
20
4
WILD WEST
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.50
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
5
51
285813
14
19
2.08.67
5
LORD OF TIME
5y d a
SEA HERO (USA)
60.00
M.AVŞAR
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
12
50
096309
14
9
1.56.47
6
TATVAN BEYİ
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.50
N.ALTIN
MAHMUT TEKİN
B.FAHRİOĞLU
8
47
005446
14
8
2.01.82
7
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
57.50
M.DOĞAN
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
45
257085
21
13
1.58.67
8
LET ME PASS
6y d a
GREEN GÖNEN
56.50
B.BEKTAŞ
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
9
43
746-808
14
13
2.04.09
9
BİNGÖLLÜM
6y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
C.TEPEAP
MEHMET ÖKSÜZ
H.YILDIRIM
13
40
9286-00
14
14
10
SAKARBAŞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
51.00
H.ALTUNKILIÇ
CEMİLE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
4
32
006010
14
19
11
SUERTO
5y a a
FAIRSON
50.00
T.BALİAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
7
27
610-000
14
16
2.01.81
12
YÜZATLI
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
1
24
004094
16
10
1.59.05
13
NİZAMİ
6y d a
NUSA DUA
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
NİHAT ARSLAN
H.TEKİNALP
6
20
902246
16
17
1.58.16
14
WIN BY ME
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
M.E.DOĞANAP
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
14
42
8487-07
14
12
1.57.56
Yarmouth Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUNAR DEITY
11y d a
62.50
M GHİANİ
MR W E ENTİCKNAP P
S C WİLLİAMS
10
54
0-29502
23
0
2
RAINBOW JAZZ (IRE)
5y d a
60.50
JOSEPH LYONS
MR S LANG
ADAM WEST
6
50
70843-0
127
0
3
ALPINE MISTRAL (IRE)
3y d d
59.00
JOSEPHİNE GORDON
EMPİRE STATE RACİNG
S L KEİGHTLEY
7
50
80-941
8
0
4
TATTENHAMS
4y d k
58.00
R HAVLİN
MR PETER HAGGER MR
ADAM WEST
3
44
2455-04
24
0
5
SAW THE SEA
4y d a
58.00
H BENTLEY
MR R KENT
P EVANS
2
44
6-00-
127
0
6
HOME FOR HALF PAST (IRE)
3y d e
57.50
D TUDHOPE
N D CRUMMACK LTD
D O'MEARA
5
52
96-97
8
0
7
ALSUKAR
3y d d
57.00
G DOWNİNG
K T IVORY MRS VALE
D IVORY
4
51
00-60
18
0
8
SEA OF COOL (IRE)
3y d e
55.50
D KEENAN
MR J RYAN
J RYAN
8
48
515605
7
0
9
RIDE AND PREJUDICE
3y d d
55.00
R TATE
NEWMARKET EQUİNE TOU
MİSS J FEİLDEN
12
47
557-0
25
0
10
VOLCANO BAY
3y d d
54.00
W BUİCK
MR ABDULLA AL MANSOO
I MOHAMMED
1
45
000-542
8
0
11
MARGARETHA (IRE)
3y d d
54.00
G MALUNE
SHEİLA TASSELL PAR
MİSS AMY MURPHY
11
43
730-07
20
0
12
AMERICAN DREAMER
3y d e
54.00
J F EGAN
MR LEWIS
MISS G KELLEWAY
9
40
060-674
35
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELSIE VIOLET (IRE)
4y a k
62.50
SELMA GRAGE
MR EDWİN S PHİLLİPS
R EDDERY
10
53
66-9584
10
0
2
MY BROTHER MIKE (IRE)
6y d a
60.50
J QUİNN
MR J T STİMPSON
J STİMPSON
8
48
07-6782
8
0
3
SAGA SPRINT (IRE)
7y d k
59.00
A MCCARTHY
MR ROBİN STEVENS
J R JENKİNS
4
42
48-5804
18
0
4
WINTER SNOWDROP (IRE)
4y k k
59.00
TYLER HEARD
MRS C T BUSHNELL
MİSS J FEİLDEN
11
41
355-340
22
0
5
BREAK COVER
3y a e
58.00
S W KELLY
SARABEX
J EUSTACE
6
52
887-
127
0
6
GRAND CANAL (IRE)
3y d e
58.00
J MİTCHELL
MR PATRİCK CHAU
TOM CLOVER
3
52
07-82
11
0
7
PRINCESS SIYOUNI (IRE)
3y d d
57.00
F NORTON
MR KENNY BRUCE
M QUİNN
5
49
600-
127
0
8
JOHNNY UTAH (IRE)
3y d e
56.50
K SHOEMARK
REBEL RACİNG III
RİCHARD SPENCER
7
48
0-000
7
0
9
AM I DREAMING (IRE)
3y d d
55.00
J F EGAN
MR JOHN MORTON
ADAM WEST
2
38
86-80
18
0
10
MADAME WINNER
3y a d
55.00
M GHİANİ
MR J W PARRY
S C WİLLİAMS
9
37
00-0
41
0
11
CASABLANCA KID (IRE)
3y d e
55.00
RAY DAWSON
MR JOHN MANGAN
D P QUINN
1
28
077-806
2
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PINK SANDS (IRE)
3y d d
60.50
T MARQUAND
BERMUDA RACİNG LİMİT
W HAGGAS
8
83
21-
127
0
2
SILVER MACHINE
3y k d
60.50
O MURPHY
TWEENHİLLS FİLLİES
ARCHİE WATSON
6
0
1-
127
0
3
MAXI MISS (FR)
4y d k
59.50
L EDMUNDS
STRAWBERRY FİELDS ST
C WALLİS
4
0
0
0
4
COURTESY
3y d d
57.50
G WOOD
MANTONBURY STUD
M MEADE
5
0
0
0
5
FAREGAAN
3y d d
57.50
A MCCARTHY
TEAM KRAKA
MRS C DUNNETT
3
0
0
23
0
6
PRAISED
3y a d
57.50
S DONOHOE
CHEVELEY PARK STUD
W HAGGAS
9
0
0
0
7
SHOW 'EM JOY
3y d d
57.50
S DE SOUSA
MINSTER DEVELOPMENTS
M APPLEBY
7
0
0
0
8
SPRING CAMPAIGN (IRE)
3y a d
57.50
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
M BELL
2
0
6-
127
0
9
TROUSER THE CASH (IRE)
3y d d
57.50
G MALUNE
A P BRAİTHWAİTE
MİSS AMY MURPHY
1
0
959-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOLDIER LIONS (IRE)
2y d e
59.50
C BİSHOP
KHK RACİNG PARTNER
EVE J-HOUGHTON
7
0
2
15
0
2
HIGH APPLAUSE (IRE)
2y d e
59.00
F NORTON
MR ALİ SAEED
M JOHNSTON
5
0
8
43
0
3
SILVER NEMO (IRE)
2y k e
58.50
JOSEPHİNE GORDON
MR D S LOVATT
S L KEİGHTLEY
1
0
8
18
0
4
SWINTON NOON
2y d e
58.50
S DE SOUSA
MR L J VAESSEN
M APPLEBY
6
0
0
0
5
TOPLIGHT
2y d e
58.50
J HAYNES
LONGVİEW STUD BLOO
CHELSEA BANHAM
3
0
0
0
6
CASTANA DIA (IRE)
2y a d
57.00
J MITCHELL
MR BERNARD WESTLEY
C WALL
4
0
0
0
7
ALICESTAR
2y d d
56.50
T MARQUAND
TİCK TOCK PARTNERSHİ
D M SİMCOCK
2
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOLD DECISION
4y d a
62.50
T MARQUAND
SHROPSHİRE WOLVES
A CARROLL
5
50
425871
4
0
2
WILD FLOWER (IRE)
8y d k
62.50
S CHERCHİ
MRS LESLİE BUCKLEY
L MCJANNET
6
45
7-59541
8
0
3
APPROVE THE DREAM (IRE)
4y a a
60.50
D E HOGAN
HARRATON HOPEFULS
MİSS J FEİLDEN
9
50
4083-96
23
0
4
INDEPENDENCE DAY (IRE)
7y d k
60.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
13
49
426-523
7
0
5
LAURENTIA (IRE)
4y d k
60.50
G DOWNİNG
DOOLAN, EDWARDS HA
D IVORY
3
47
89-9923
20
0
6
MONARCH MAID
9y d k
60.50
JOSEPHİNE GORDON
MRS D F TURNER
S L KEİGHTLEY
10
46
5-06358
22
0
7
POTTERS QUESTION
4y a a
60.50
E J WALSH
MRS J MAY
C WALLİS
8
45
47509-7
19
0
8
VALLEY BELLE (IRE)
4y d k
60.50
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
1
48
570246
7
0
9
DARK SIDE PRINCE
3y d e
58.00
L EDMUNDS
MR M M FOULGER
C WALLİS
12
10
889-
127
0
10
FLUTTERSHY
3y a d
58.00
D KEENAN
MR GERRY MCGLADERY
J RYAN
11
42
78-06
20
0
11
MR KODI (IRE)
3y d e
58.00
H BENTLEY
MR D E EDWARDS
P EVANS
2
48
76-4715
20
0
12
SCORPIO'S DREAM
3y d e
58.00
C BİSHOP
MR P E AXON
C WALLİS
15
22
900-3
18
0
13
SECRET EQUITY
3y a d
58.00
O MURPHY
MR B A MCGARRİGLE
PAUL GEORGE
14
48
707
40
0
14
THE SIMPLE TRUTH (FR)
3y k e
58.00
J F EGAN
MR TONY FORDHAM
J BERRY
7
45
708-9
7
0
15
WRATH OF HECTOR
3y d e
58.00
S DE SOUSA
CENTRAL RACİNG LTD
M APPLEBY
4
48
696-225
9
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HERRINGSWELL (FR)
5y d k
62.50
JACOB CLARK
THE CHAMPAGNE POPPER
MARTİN SMİTH
5
65
7111-73
18
0
2
SANDRIDGE LAD (IRE)
4y d a
62.50
S DONOHOE
MR JOHN STOCKER
J RYAN
4
65
112336
27
0
3
MY TOWN CHICAGO (USA)
5y d a
62.50
.
MR J T STIMPSON
J STIMPSON
6
65
7196-30
4
0
4
THE LACEMAKER
6y d k
60.50
D KEENAN
MRS DAWN SCOTT
M HARRIS
1
60
10-0442
4
0
5
HARBOUR POINT
3y a d
59.00
S DE SOUSA
MR SHAUN TOLLEY
M APPLEBY
10
62
644250
17
0
6
FARD
5y d a
59.00
A MCCARTHY
MR JABER ALİ ALSABAH
MRS C DUNNETT
3
57
404834
23
0
7
CRAIGBURN
3y d e
59.00
J MİTCHELL
MRS GAY JARVİS
TOM CLOVER
8
62
3410-20
26
0
8
SPARKLING DIAMOND
3y d d
58.50
T MARQUAND
MRS JACQUİ BARRS M
P MCBRİDE
9
61
3-34361
19
0
9
PRINCE CASPER
3y d e
58.50
O MURPHY
MR J W PARRY PARTN
S C WİLLİAMS
2
61
62
127
0
10
JOHN JOINER
8y d a
54.00
MİSS MOLLY PRESLAND
MR S L KEİGHTLEY
S L KEİGHTLEY
7
40
0036-85
19
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGLO SAXSON (IRE)
3y a e
60.50
S DONOHOE
DANİEL MACAULİFFE
C FELLOWES
6
70
3437-83
20
0
2
ABWAAQ (USA)
3y d e
60.50
J MİTCHELL
BRİNGLOE CLARKE
TOM CLOVER
8
70
33-9
34
0
3
MILLICENT
3y d d
60.50
S DE SOUSA
MR SAEED MANANA
J TATE
4
70
443
15
0
4
ASWAAT
3y d d
60.00
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
J GOSDEN
5
69
74-37
17
0
5
ALBUM (IRE)
3y k e
60.00
O MURPHY
OPULENCE THOROUGHBRE
S C WİLLİAMS
10
69
62-4
38
0
6
INDIAN ROAD (IRE)
3y d e
57.50
W BUİCK
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
3
64
90-4
127
0
7
QUEEN'S COURSE (IRE)
3y d d
57.50
D TUDHOPE
CLIPPER LOGISTICS
D O'MEARA
7
63
54-4
18
0
8
GLENCORA (IRE)
3y d d
57.00
J HAYNES
MRS ELAİNE COOPER
D ELSWORTH
9
62
059
127
0
9
DUTUGAMUNU (IRE)
3y a e
57.00
K SHOEMARK
BALASURİYA,COOKCUNNİ
RİCHARD SPENCER
2
62
5-77
33
0
10
INTERNATIONALANGEL (IRE)
3y k d
55.50
F NORTON
P D SMİTH HOLDİNGS L
R FAHEY
1
59
67-45
17
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:54
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CROSS BORDER (NY)
6y d a
55.50
JOSE L. ORTIZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
1
101
516-225
18
0
2
YANKEE DIVISION (NY)
4y d g
55.50
.
IMPERIO, MICHAEL, RO
RUDY R. RODRIGUEZ
2
74
15-1461
19
0
3
THE J Y (NY)
7y d g
55.50
MANUEL FRANCO
ALAN BRODSKY
MARK A. HENNIG
3
94
8-1552-4
26
0
4
DANTE'S FIRE (NY)
3y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
BUCK BUTLER
MICHAEL J. MAKER
4
82
2931-41
18
0
5
RAPT (NY)
7y d g
55.50
DYLAN DAVIS
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
5
94
36188-3
27
0
6
BLEWITT (NY)
6y d a
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
6
94
12-5614
40
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:29 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KITH (KY)
3y d g
54.00
DYLAN DAVIS
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
2
0
0
0
2
BREITHORN (KY)
3y d e
54.50
JUNIOR ALVARADO
MOTT, WILLIAM I. AND
WILLIAM I. MOTT
1
77
362-46
47
0
3
KICKIN' KIRBY (KY)
3y d e
54.50
ERIC CANCEL
DREAM WALKIN FARMS,
NICHOLAS P. ZITO
4
72
54-0794
55
0
4
BREES BAYOU (PA)
4y a g
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
HUTSON, CINDY, M.
BRUCE N. LEVINE
5
72
46-3
41
0
5
MACHO JACK (KY)
4y k g
56.50
TYLER GAFFALIONE
GOOD FRIENDS II, LLC
RUDY R. RODRIGUEZ
6
79
742-
127
0
6
YANKEE EMPIRE (KY)
3y k g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MORTON, TOBEY, L.
JOHN C. KIMMEL
7
64
363-902
41
0
7
TENDERFOOT (KY)
3y d g
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
THE ESTATE OF MARYLO
IAN R. WILKES
8
79
4-6
32
0
8
LOST IN ROME (KY)
3y d g
51.50
LUIS CARDENAS
RADWIN RACING STABLE
ROBERT P. KLESARIS
9
68
2342
26
0
9
VERIFY (KY)
3y d g
54.50
DYLAN DAVIS
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
3
51
79-60
25
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZILLER (NY)
6y d g
56.50
.
PATRICIA E. MEADOW
PATRICIA E. MEADOW
9
60
21-8045-
127
0
2
CRACK SHOT (NY)
4y a a
56.50
JOSE L. ORTIZ
DOUBLE O RACING STAB
JEREMIAH C. ENGLEHART
1
73
23130-4
32
0
3
INSIDE INFO (NY)
3y d g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
LINDA RICE
LINDA RICE
2
76
65-11
27
0
4
THREE JOKERS (NY)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
GATSAS STABLES, R. A
JOHN P. TERRANOVA II
3
85
125-5
38
0
5
RIKEN (NY)
4y d g
53.00
LUIS CARDENAS
SIEGEL SEZ STABLES A
DAVID G. DONK
4
79
0701-11
17
0
6
GO RUDY GO (NY)
3y d g
54.50
JUNIOR ALVARADO
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
5
61
650-941
39
0
7
WILD WILLIAM (NY)
5y d g
55.50
MANUEL FRANCO
PHOENIX STABLE, INC.
H. JAMES BOND
6
69
2815-93
24
0
8
MAXWELL ESQUIRE (NY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
PATRICIA A. GENERAZI
CHRISTOPHE CLEMENT
7
88
2162-34
33
0
9
DOUBLE SHOT (NY)
3y d e
54.50
DYLAN DAVIS
DONK, DAVID G., MCMA
DAVID G. DONK
8
61
2-210
32
0
10
LUNA'S IN CHARGE (NY)
4y d g
56.50
RICARDO SANTANA, JR.
RIGNEY RACING, LLC
PHILIP A. BAUER
10
77
62341-6
12
0
11
VENTUS (NY)
4y a g
55.50
.
DRAWING AWAY STABLE
A. C. AVILA
12
74
896515
17
0
12
ZELENKA (NY)
6y d g
53.00
LUIS CARDENAS
PATRICIA E. MEADOW
PATRICIA E. MEADOW
11
55
4-56051-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MANIFEST DESTINY (NY)
6y a g
55.50
ERIC CANCEL
WILLIAM YOUNGHANS
WILLIAM YOUNGHANS
1
63
674-787
48
0
2
BRONX BOMBER (NY)
4y d g
53.00
LUIS CARDENAS
IGLESIAS, JESSE AND
GREGORY DIPRIMA
2
80
73-1138
48
0
3
EYE LUV LULU (NY)
9y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
ROB ATRAS
3
98
25322-6
127
0
4
O SHEA CAN U SEE (NY)
5y d g
55.50
JOSE LEZCANO
NORTHEAST RACING, LL
LINDA RICE
4
88
3-11232
25
0
5
PLAYTHATFUNNYMUSIC (NY)
7y a g
55.50
JOEL ROSARIO
FLYING P STABLE
DAVID A. CANNIZZO
5
87
11-4546
39
0
6
DURKIN'S CALL (NY)
4y d g
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
WACHTEL STABLE, DEUT
WILLIAM I. MOTT
6
83
456-353
39
0
7
JUST RIGHT (NY)
4y d a
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
ROSEN, ANDREW AND SC
TODD A. PLETCHER
7
89
2-71436-
127
0
8
SUMMER BOURBON (NY)
7y a g
56.50
JUNIOR ALVARADO
RODRIGUEZ, GUSTAVO A
RUDY R. RODRIGUEZ
8
87
17-1156
33
0
9
THESIS (NY)
4y k g
55.50
JOSE L. ORTIZ
WINNING MOVE STABLE
LINDA RICE
9
82
2221-42
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MADISON PARC (NY)
3y d d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
OXO EQUINE LLC
DON CHATLOS
1
81
476
32
0
2
TUCK IN (NY)
3y d d
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
MCMAHON, JOSEPH AND
JAMES W. FERRARO
2
56
58
19
0
3
RUNNING ON ENTRY (NY)
4y k k
56.50
MANUEL FRANCO
ROYAL VICTORY THOROU
JAMES J. TONER
3
70
25-
127
0
4
TWO CENT TOOTSIE (NY)
4y d k
56.50
JOSE L. ORTIZ
DORRIAN, JOHN F. AND
THOMAS ALBERTRANI
4
72
525-732
24
0
5
CAINUDOTHETWIST (NY)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
CARRINGTON HOLDINGS
ARCHIBALD J. KINGSLEY, JR.
5
51
2
20
0
6
GAELIC GOLD (NY)
3y k d
54.50
JOEL ROSARIO
WATERVILLE LAKE STAB
CHRISTOPHE CLEMENT
6
69
6
105
0
7
DANCING KIKI (NY)
3y d d
54.50
DYLAN DAVIS
ALFONSO CAMMAROTA
JAMES T. RYERSON
7
63
3-24343
27
0
8
UNICORN SALLY (NY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
MITOLA, ANTHONY AND
JOHN C. KIMMEL
8
76
554-224
27
0
9
KEPT WAITING (NY)
3y d d
54.50
JOSE LEZCANO
JOSEPH BULGER
MICHAEL MICELI
9
75
4
24
0
10
SAINTE MERE EGLISE (NY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
EMPIRE EQUINES LLC
THOMAS M. BUSH
10
74
2-
127
0
11
MIA BEA STAR (NY)
3y k d
53.50
ERIC CANCEL
HASLUP, SUZANNE K. A
DAVID G. DONK
11
63
6
19
0
12
CRESCENT LADY (NY)
4y a k
56.50
JUNIOR ALVARADO
EQUIVINE FARM
WILLIAM I. MOTT
12
74
537-53
24
0
13
NOBLESQUE (NY)
3y k d
54.50
TYLER GAFFALIONE
SISU RACING STABLES
JEREMIAH C. ENGLEHART
13
0
0
0
14
MICROMILLION (NY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
14
73
22-32
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOUTHERN BRIDGE (KY)
4y k a
57.00
JAVIER CASTELLANO
JAMES S. KARP
WILLIAM I. MOTT
1
82
2-71345-
127
0
2
WILD MEDAGLIAD'ORO (FL)
4y k a
57.00
JOHN R. VELAZQUEZ
LIVE OAK PLANTATION
MARK E. CASSE
2
93
531-213
46
0
3
COLONEL LIAM (KY)
3y k e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
LOW, LAWANA L. AND R
TODD A. PLETCHER
3
85
13
59
0
4
SMILE BRYAN (KY)
4y d g
56.00
JOSE L. ORTIZ
STAGHAWK STABLES
H. GRAHAM MOTION
4
85
2532-51
49
0
5
GAUGUIN (GER)
7y a a
57.00
JUNIOR ALVARADO
TEAM VALOR INTERNATI
WILLIAM I. MOTT
5
94
323-322
26
0
6
LA HARA (IRE)
4y d g
56.00
JOEL ROSARIO
BRANT, PETER, M.
CHAD C. BROWN
6
90
11-
127
0
7
FOOLISH GHOST (NY)
5y d g
56.00
JOSE L. ORTIZ
VAN VRANKEN RACING
BRUCE R. BROWN
7
83
153-231
25
0
8
JUNKANOO (KY)
4y d a
57.00
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
8
79
14-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COURAGEOUS GIRL (NY)
3y k d
54.50
DYLAN DAVIS
BRADY HORSE RACING A
DAVID G. DONK
1
63
621-525
24
0
2
FIRST DAWN (NY)
6y a k
52.50
LUIS CARDENAS
WILLIAMS, ANDREW, O.
ANDREW O. WILLIAMS
2
68
223252
12
0
3
SHARP STARR (NY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
BARRY K. SCHWARTZ
HORACIO DEPAZ
3
73
3-281
20
0
4
LEM ME HAVE IT (NY)
4y a k
57.00
JAVIER CASTELLANO
LEMME, TOM
BRUCE N. LEVINE
4
67
441-824
27
0
5
FIGHT ON LUCY (NY)
4y d k
56.00
REYLU GUTIERREZ
BONGARD, ELLEN R., S
PATRICK J. KELLY
5
67
133-532
127
0
6
PRINCESS PINKY (NY)
4y d k
57.00
MANUEL FRANCO
JAY EM ESS STABLE
MICHELLE NEVIN
6
57
62-251-3
27
0
7
ELOQUENT SPEAKER (NY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MITOLA, ANTHONY, WHI
JEREMIAH C. ENGLEHART
7
71
21
40
0
8
SINGULAR SENSATION (NY)
4y d k
57.00
JOSE LEZCANO
PARSONS, JR., WILLIA
MARK A. HENNIG
8
78
44182-2
27
0
22 Temmuz 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Yarmouth Birleşik Krallık, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Yarmouth Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:50 yarmouth birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:29 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 temmuz 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 22 temmuz 2020 at yarışı programı, 22 temmuz 2020 tjk yarış programı, 22 temmuz 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 22 temmuz 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 22 temmuz 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, 22 temmuz 2020 yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, günün yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 22 temmuz 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni