Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BURAKŞAH
4y d a
POWERSCOURT (GB)
60.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
2
68
229436
6
15
2
YILMAZHAN
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
A.ÇELİK
BATURHAN AKSOY
A.SONĞUR
7
81
922572
9
17
2.05.25
3
EMPIRE SON
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
D.KAYAAP
BİLAL AVCI
R.KARABULUT
3
49
682514
18
19
1.55.59
4
VANCOUVER
4y a a
GEORGE VANCOUVER (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
MURAT AKTAŞ
A.İŞGÖREN
6
88
635721
18
20
5
ILDIR BEYI (IRE)
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
M.GÜNDÜZELİ
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
4
87
547636
20
20
1.58.86
6
KARA ARDA
6y d a
KURTINIADIS (IRE)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
G.OĞUZ
1
28
032344
11
17
1.56.98
7
NIGHT LATERNE
4y d a
BIN AJWAAD (IRE)
56.00
A.KURŞUN
ORHAN TANATAR
C.TURAN
5
63
112-316
18
19
1.55.35
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARKANŞAH
3y k e
SARRAF
55.00
M.P.DEMİRAP
CUMA AKKILIÇ
ŞÜK. ÇELİK
4
16
45858
20
15
2
CEVAHİRTAY
3y a e
ZİGANA
57.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
10
0
49
9
18
3
FEDAİ
3y a e
AYABAKAN
57.00
H.ÇİZİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
1
0
54
9
18
4
PATTANİ
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
EYLEM TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
9
28
643346
9
16
5
SADECEİZLE
3y a e
SÖNMEZALP
57.00
G.YILDIZ
SÜRMELİ KARACA
H.ACAR
5
4
008
9
17
6
ALAŞAH
3y a d
AYABAKAN
55.00
D.YILDIZ
ERTUĞRUL İLHAN
MAH.BAYKARA
3
26
6630
14
16
7
BUKETİM
3y k d
YALÇINER
51.00
R.BAYRAMAP
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
11
3
8789
16
16
8
ESİLASU
3y a d
KILAVUZ
55.00
A.KAÇMAZ
BERİN GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
6
26
963
16
17
9
EŞİYOK
3y a d
KAIZBERT (RU)
52.00
Z.KARABULUTAP
MEVLÜT TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
7
0
3
7
19
10
EZELİM
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
A.KURŞUN
SÜRMELİ KARACA
H.ACAR
2
0
32
84
18
11
KURDELE
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
T.YILDIZ
MERT ÇELİK
A.S.GÜRSAN
8
31
432053
16
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PILLER
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
M.ÇİÇEK
ALİ ŞEKER
SEN.ŞEN
4
36
326122
13
19
2
JUSTICE FOR ALL
2y d e
OFFLEE WILD (USA)
57.00
S.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
1
43
1
14
20
3
RIVER LIFE
2y a e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
D.YILDIZ
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
2
40
61
18
20
4
THE BEST SİMGE
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
53.00
F.YÜKSEL
BİHTERCAN ATAÇ
F.DİZDAROĞLU
3
0
59
11
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYZA
6y a k
KANEKO
63.00
A.KURŞUN
GÖKHAN İNCE
M.TOKÇALAR
7
93
131165
15
18
1.34.20
2
ÇIKSALIN
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
Ö.YILDIRIM
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
5
87
221240
11
17
1.30.43
3
INDIAN MOST
4y d a
MOST IMPROVED (IRE)
57.00
H.KARATAŞ
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
3
81
114513
32
19
1.33.05
4
OVERDOSE
3y a e
CARDINAL PIONEER
50.50
A.KAÇMAZ
TOLGAHAN TOPCU
F.GEZİCİ
9
78
101477
24
17
1.35.70
5
EMPEROR SION
4y a a
LION HEART (USA)
55.00
M.GÜNDÜZELİ
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
4
77
668291
16
20
1.31.09
6
ANDIAMO
5y d a
KANEKO
54.50
M.ÇİÇEK
ERHAN ALVEROĞLU
B.KAÇMAZ
2
76
123243
95
17
7
COSMIC DANCER
4y d k
MALİ
53.50
G.KOCAKAYA
MUAMMER KİTAPÇI
E.USLU
1
74
412186
32
18
1.30.95
8
ASLAN ADAM
4y d a
HALICARNASSUS (IRE)
54.50
A.ÇELİK
RECEP KETME
H.TEKİNALP
8
76
133161
4
20
9
MAKARACI ÇOCUK
5y d a
SRI PEKAN (USA)
50.00
A.ASLAN
GÜRKAL ULUDAĞ
T.DONAT
6
59
951732
14
17
1.31.44
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DALOĞLU
4y k a
YELGEÇEN
61.50
A.ÇELİK
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
İ.ERDEM
9
59
225273
7
16
1.46.16
2
ZEKİ DAYI
4y a a
UÇANBEY
61.50
G.KOCAKAYA
ERKAN GENÇEL
M.ATAL
4
59
745212
9
19
1.46.41
3
CESURMİRZA
4y d a
BOZOK
56.50
H.ÇİZİK
MÜCAHİT YILDIZHAN
M.AKBULUT
12
49
064228
11
18
1.56.21
4
YOLKIRAN
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
İ.SOYAD
DİRENÇ ÖZDEMİR
S.ÇİFTÇİ
3
48
002442
7
17
1.47.33
5
KALFALARBEYİ
4y a a
YALAZ
55.50
M.AKYAVUZ
AHMET ÇELİK
A.E.KARAKURT
7
47
143315
17
19
6
GÖZÜ AÇIK
4y k a
TURBO
55.00
M.DEMİRBAŞ
UĞUR KAZANCI
EN.KARATAŞ
2
46
155345
23
15
1.48.05
7
ELZEMİM
4y d k
GÜNTAY
53.00
F.YÜKSEL
İSMAİL BORA HADİOĞLU
M.SOYKUVVET
1
42
414-700
18
16
1.54.54
8
VEDATAĞA
4y k a
CAŞ
51.50
M.HAMEDİ
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
10
39
266665
7
14
1.46.10
9
KARTAL KIZ
4y k a
TURBO
50.00
A.KAÇMAZ
SABAHATTİN DOĞAN
A.BEKTAŞ
8
34
433530
7
15
1.47.12
10
GÖRÜKLE
4y k a
ANKA
50.00
Z.KARABULUTAP
CAFER AKBULUT
M.AKBULUT
5
27
608790
11
11
1.47.32
11
BABA NAKKAŞ
4y k a
İBOCAN
50.00
G.YILDIZ
YAŞAR KARAKOÇ
F.KILIÇ
11
23
504044
7
10
1.59.06
12
ZAMPARA
4y a a
PALAZ
50.00
B.ÇIĞLAAP
MUNİR GÖKÇE
A.S.GÜRSAN
6
5
970758
4
13
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEKİR
4y k a
BİLGİN
58.00
S.BOYRAZ
S.ÖZDEN ODACIOĞLU
S.KONAK
3
54
041152
11
18
2
DEDE SEYDO
4y a a
SANCAKBEYİ
58.00
M.AKYAVUZ
S.AHMET CENGİZ
C.KATI
4
95
522140
15
18
3
EGEBERK
4y k a
KAFKAS ŞAHI
58.00
Ö.YILDIRIM
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
6
113
231811
28
20
4
GÖLGEYELE
4y a a
TURBO
58.00
M.ÇİÇEK
SALİH SARIOĞLU
H.GÜNEY
2
58
215163
19
18
2.44.88
5
OĞUZBOYLU
4y k a
ANKA
58.00
H.ÇİZİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
1
102
605905
15
20
6
ÖZBİLDEN
4y k a
ÖZGÜNHAN
58.00
A.ÇELİK
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
8
96
121242
28
18
7
ÖZEKAN
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
A.KURŞUN
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
10
87
137388
15
15
2.46.99
8
ŞENHAN
4y a a
ALTAHA
58.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
H.YÜZBAŞI
7
79
331922
10
19
9
TAYKUT
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
H.KARATAŞ
SERKAN YILDIZHAN
M.AKBULUT
9
122
1111-23
28
20
10
TANGÖZE
4y a k
ÖZGÜNHAN
56.00
G.KOCAKAYA
DENİZ KURTEL
C.DEMİR
5
90
112411
13
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FINESSE
5y a a
LUXOR
58.50
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
1
115
1-42122
15
20
2.01.95
2
HASAFET
5y d a
YOUMZAIN (IRE)
58.50
M.ÇİÇEK
HAKKI ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
3
109
221-741
15
20
2.02.37
3
AVUKAT
4y d a
REY DE CAFE (USA)
58.00
F.ÇAKAR
İLHAN BOYLU
Y.YAĞMUR
2
94
517112
7
19
2.00.98
4
DISTANT SHINING
4y a a
LUXOR
58.00
G.KOCAKAYA
ÖZLEM ECE KARAMAZI
A.ÇİFTÇİ
4
106
624413
15
19
2.02.37
5
KATMA DEĞER
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
A.KURŞUN
ÜMİT BARLIK
G.YAVUZ
8
99
222358
14
16
2.02.30
6
MISTER GÖRKEM
4y d a
POWERSCOURT (GB)
58.00
H.KARATAŞ
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
7
110
15-6113
30
20
2.01.76
7
RHYTHM DIVINE
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
Ö.YILDIRIM
MURAT ÇAĞIMNI
F.TAŞ
5
112
227-211
30
20
8
SHARPA
4y k a
KURTINIADIS (IRE)
58.00
A.ÇELİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
6
106
552232
14
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EJDERYÜREK
3y a e
KURTEL
57.00
Ö.YILDIRIM
D.SERHAN TAŞKIN
İS.TEKİNALP
4
0
43
9
18
2
İBRİŞİM
3y k e
SULTAN DE FAUST (FR)
53.00
R.BAYRAMAP
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
6
20
574847
9
14
3
ŞİMŞEĞİN YELİ
3y k e
GOBAKBEY
57.00
A.ÇELİK
REŞİT ŞİMŞEK
R.AKAN
1
0
63
9
18
4
TUTANA
3y k e
GOBAKBEY
57.00
G.KOCAKAYA
HAYRULLAH DOĞAN
EN.KARATAŞ
3
0
36
51
18
5
UZAK ARA
3y a e
UÇANBEY
57.00
A.KAÇMAZ
SEMİH YARDIMCI
SED.DEMİRAL
7
5
960
36
17
6
EMETLİ KIZI
3y k d
TOŞUR
55.00
KEMAL KURT
ALİ POLAT
R.AKAN
11
26
983668
9
14
7
KIZIM PELİN
3y d d
GOBAKBEY
55.00
G.YILDIZ
SÜLEYMAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
5
6
00800
16
15
8
MEZRELİ
3y a d
ATİKBEY
53.00
M.P.DEMİRAP
DİLEK AKDOĞAN
Ö.GÜNELİ
2
27
626370
16
12
9
MONDIALEKAYA
3y a d
ÖZGÜNKAN
55.00
M.HAMEDİ
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
8
11
467
40
17
10
SAGARMATA
3y d d
TURBO
55.00
F.ÇAKAR
ENİS ÖZACAR
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
10
29
8436
11
16
11
YEŞİLKIZ
3y k d
ANKA
55.00
S.BOYRAZ
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
Ö.GÜNELİ
9
11
906
9
17
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABY AZRA
3y d d
PADDY O'PRADO (USA)
57.00
F.KABADAYIAP
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
1
58
125210
28
19
2
CİHANGÜL
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
F.YÜKSEL
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
10
41
862611
42
20
1.38.32
3
PEDRUM
3y d d
AZARAKS
56.00
A.KURŞUN
ORHAN TANATAR
C.TURAN
5
35
596231
16
20
4
REY
3y d d
KANEKO
56.00
H.ÇİZİK
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
12
45
1-76122
7
19
1.42.30
5
İŞİN ASLI
3y d d
AGRESIVO (USA)
55.00
D.YILDIZ
KAMİL AKIN
V.YÜKSEL
6
32
689187
16
18
6
ANGELS SHARE
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
R.ARSLAN
E.MURAT KESEBİR
F.KILIÇ
13
16
867000
9
13
7
BELLA CIAO
3y d d
SCARFACE
54.00
Y.YALVANAP
FUNDA TEKER
D.ERGİN
3
49
23-4763
46
15
1.37.44
8
GRAND DUCHESS
3y a d
BANKNOTE (GB)
54.00
G.YILDIZ
İ.KAAN SİDAR
F.KILIÇ
9
30
4420
30
16
1.40.62
9
LIESERL
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
54.00
M.HAMEDİ
ABDULVAHAP GÜNEŞ
C.TURAN
4
22
044
110
17
10
PERAMUS
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
A.KAÇMAZ
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
8
44
21452
127
17
11
REACTIVE (GER)
3y d d
MAKFI (GB)
54.00
M.ÇİÇEK
HAKAN YÜCETÜRK
S.BEKTAŞ
7
43
03-2085
31
14
1.39.45
12
SONBAHAR
3y d d
DOMINO EFFECT
54.00
GÖK.BEKTAŞ
CAHİT KOCAMAN
İ.KARADAĞ
2
24
018007
17
16
1.42.76
13
SPECTACULAR SWORD
3y d d
KANEKO
51.00
Z.KARABULUTAP
KADİR ONUR KILIÇ
AKİF YILMAZ
11
7
570
49
17
14
SEA AND VICTORY
3y d d
CARDINAL PIONEER
50.00
B.ÇIĞLAAP
VOLKAN YOZGATLI
A.ÇALIŞ
14
0
0
30
19
1.42.61
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AURORA NATION (KY)
3y a d
50.50
GADDIEL MARTINEZ
BIBI N. JEHALUDI
M JEHALUDI
1
40
444654
17
0
2
LOOKING FOR MORE (FL)
3y d d
53.50
SAMY CAMACHO
CHRISTIAN MAINGOT AN
J PINCHIN
2
36
58-
127
0
3
HIDDEN STRENGTH (FL)
3y d d
51.00
CRISTIAN TORRES
DESTINY OAKS OF OCAL
L PILOTTI
3
20
0
28
0
4
NOT REGRET (FL)
3y d d
53.50
ALBIN JIMENEZ
FRANK CARL CALABRESE
A M RODRIGUEZ
4
37
26
56
0
5
FLITABOUT (FL)
4y d k
56.00
CARLOS LUGO
DARK HORSE RACING ST
E AZPURUA, JR.
5
0
0
0
6
ASSUME CONTROL (FL)
4y d k
56.00
DIEGO GOMEZ
WESTBURY STABLES LLC
M YATES
6
58
9-842-29
30
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAREN'S COVE (KY)
4y d a
55.50
OMAR HERNANDEZ
RANCHO EL KAIROS
ALEXIS CAMANO
1
72
372131
8
0
2
HARDENED (KY)
5y d a
55.50
LUCA PANICI
SECURE INVESTMENTS A
ANTONIO SANO
2
82
864515
27
0
3
UNION GRACE (FL)
6y d a
55.50
MANOEL CRUZ
INGRASSIA, MICHAEL,
KELLY JONES
3
74
547-617
127
0
4
DAY OF RECKONING (KY)
4y d a
55.50
JEFFREY SANCHEZ
SAM WILENSKY
MAURICIO FUENTES
4
86
642545
16
0
5
DIAMOND MINT (FL)
5y k a
55.50
SAMY CAMACHO
4RH RACING STABLE, L
MONICA MCGOEY
5
78
331060
22
0
6
ZANDAR (KY)
7y a a
55.50
VICTOR LEBRON
JN RACING STABLES, I
JORGE NAVARRO
6
70
52236-7
27
0
7
SLEEPING GIANT (ON)
7y d a
56.00
EDGARD ZAYAS
MICHAEL NAPOLI
GILBERTO ZERPA
7
92
223121
27
0
8
PARTICULARITY (FL)
4y k a
55.50
LEONEL REYES
COSTA BRAVA
JUAN PEREZ, JR.
8
72
369315
105
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIZ POSSIBLE DEAR (FL)
4y d k
55.50
TONY MARAGH
AURICCHIO AND JACOBS
AUBREY MARAGH
1
72
541165
28
0
2
NACHO MAMA (FL)
3y d d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
ARINDEL
STANLEY GOLD
2
67
1-65
98
0
3
SKY CHASER (FL)
3y a d
53.50
JAIRO RENDON
SUN DANCE STABLES
RONALD SPATZ
3
68
044115
29
0
4
SAMMIE SUNSHINE (KY)
4y d k
55.50
EDGARD ZAYAS
SOUTH OF FIFTH RACIN
MICHAEL LERMAN
4
79
445461
30
0
5
HELPING LISA D (KY)
4y d k
55.50
MIGUEL VASQUEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
5
87
1233-23
28
0
6
UNTRUE (FL)
7y a k
55.50
REYLU GUTIERREZ
STEPHEN SCRENCI
ARMANDO DE LA CERDA
6
80
11616-5
43
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIGHT WATCH (FL)
3y d d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
ARINDEL
STANLEY GOLD
1
70
676272
31
0
2
JANET B DOESIT ALL (KY)
4y d k
55.00
LUCA PANICI
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
2
80
5-28308
58
0
3
GREAT SISTER DIANE (KY)
3y a d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
ROBERT SLACK
ROHAN CRICHTON
3
73
7-81
79
0
4
GLOVANNA (FL)
3y d d
54.00
MARCOS MENESES
POWERSTROKE RACING
ALFREDO LICHOA
4
65
623641
30
0
5
ANABELLA QUEEN (FL)
4y k k
55.50
SAMY CAMACHO
GRUPO 7C RACING STAB
FRANCISCO D'ANGELO
5
85
325634
21
0
6
YAKO (KY)
3y k d
53.50
LEONEL REYES
MAGIC STABLES LLC
ANTONIO SANO
6
74
133288
21
0
7
BRITESIDEOFTHEROAD (KY)
3y d d
53.50
EDGAR PRADO
BATES STABLE, INC.
LARRY BATES
7
67
355167
21
0
8
PARTY DANCER (KY)
4y d k
53.00
CRISTIAN TORRES
RAP RACING AND CJ TH
CAM GAMBOLATI
8
87
471-593
49
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEAVEITTOQUAY (FL)
5y d a
56.00
CARLOS LUGO
DAVID DIAMOND
MARCY BROOKS
1
46
676467
23
0
2
BUFFON (FL)
3y a e
53.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
DRAWING AWAY STABLE
TAMARA LEVY
2
45
28
23
0
3
T'S SOUTHERN DUDE (FL)
4y d a
53.00
GADDIEL MARTINEZ
BOILEAU, STAN AND MI
RAMON MINGUET
3
55
855442
15
0
4
GOLDEN PRINCE (FL)
3y a e
51.00
CRISTIAN TORRES
M AND M RACING STABL
VICTOR BARBOZA, JR.
4
58
37433
43
0
5
CUPID'S ALPHA BET (FL)
3y d e
53.50
LUCA PANICI
CORDER, MICHAEL AND
PETER WASILUK, JR.
5
0
0
0
6
LIVE FOR THE DAY (FL)
3y d e
53.50
MIGUEL VASQUEZ
STEVE BUDHOO
STEVE BUDHOO
6
53
655235
15
0
7
CONGRATS THIS (KY)
3y d e
53.50
DIEGO GOMEZ
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
7
67
64-6724
21
0
8
EDWARD HE'S SOFINE (FL)
3y d e
53.50
JOSE ALVAREZ
MARIANNE SMITH
HENRY COLLAZO
8
43
62
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAN RESERVA (FL)
2y d d
53.50
SAMY CAMACHO
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
1
0
0
0
2
SASSY CAT (CA)
2y y d
55.00
CARLOS LUGO
HEINZ STEINMANN
MARK MOLINA
2
31
6
21
0
3
MUSIC CITY WOLF (FL)
2y a d
53.50
ALBIN JIMENEZ
BORCHETTA, MIKE, BOR
KENDALL CONDIE
3
62
2
24
0
4
WARRIOR QUEEN (KY)
2y d d
53.50
LEONEL REYES
GAYLE WOODS
EDUARDO AZPURUA, JR.
4
0
0
0
5
PECHANGA (IRE)
2y d d
53.50
JAIRO RENDON
ROBERT MASTERSON
MARK CASSE
5
0
0
0
6
LOVE RANGER (FL)
2y d d
53.50
JONATHAN GONZALES
VEGSO RACING STABLE
BARRY CROFT
6
0
0
0
7
KEY BISCAYNE (FL)
2y a d
53.50
LUCA PANICI
ARINDEL
JUAN ALVARADO
7
65
662
36
0
8
CAROLYN'S SMILE (FL)
2y d d
53.50
REYLU GUTIERREZ
STONEHEDGE LLC
RALPH NICKS
8
57
23
28
0
9
JUST PLAYING (KY)
2y d d
51.00
CRISTIAN TORRES
ROBERT MASTERSON
MARK CASSE
9
0
0
0
10
LIRAZ (KY)
2y d d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
ROSEDOWN RACING STAB
WESLEY WARD
10
0
0
0
11
FUJAIRAH (KY)
2y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
THREE RIVERS STABLE
CARLOS DAVID
11
52
6
22
0
12
RUN DEVIL (FL)
2y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
ROPES, JOHN AND WOOD
SAFFIE JOSEPH, JR.
12
58
25
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EIGHTS AND ACES (KY)
4y k a
55.50
LEONEL REYES
PRORACING STABLE, LL
JOSE D'ANGELO
1
70
528-351
49
0
2
IRISH LETTERS (FL)
4y d a
52.00
GADDIEL MARTINEZ
MAR RACING STABLE
ANTONIO SANO
2
69
487254
14
0
3
ORGANIC JENNY (FL)
3y d e
53.50
JONATHAN GONZALES
DANIEL FIGUEROA
MONICA MCGOEY
3
66
524437
22
0
4
NIGHTSTRINGS (FL)
4y d a
56.00
JEFFREY SANCHEZ
MORTON, TOBEY L. AND
RALPH NICKS
4
68
584831
22
0
5
PIRATE'S TREASURE (NY)
5y a a
55.50
MANOEL CRUZ
THOMAS ARTANDI
THOMAS ARTANDI
5
75
732336
44
0
6
MORE MO (KY)
4y k a
55.50
SAMY CAMACHO
ALVAJOS STABLE INC.
FRANCISCO D'ANGELO
6
76
256138
15
0
7
BRANDT (KY)
4y d a
55.50
RAY GANPATH
LENFORD CLARKE
LEON MINOTT
7
65
027465
8
0
28 Temmuz 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, İstanbul, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:15 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 28 temmuz 2019 pazar at yarışı bülteni, 28 temmuz 2019 at yarışı programı, 28 temmuz 2019 tjk yarış programı, 28 temmuz 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 28 temmuz 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 28 temmuz 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 28 temmuz 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni