Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TONAPITA (KY)
2y d d
54.00
.
HRH PRINCE SULTAN BI
CHRISTOPHE CLEMENT
1
0
0
0
2
BRIDAL PATH (KY)
2y a d
54.00
JOEL ROSARIO
JANNEY, III, STUART
CLAUDE MCGAUGHEY III
2
0
0
0
3
CRYSTALLE (KY)
2y d d
54.00
CHRIS LANDEROS
MORTON, TOBEY L. AND
JOHN KIMMEL
3
0
0
0
4
SITUATION ROOM (KY)
2y d d
54.00
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
4
0
0
0
5
SKETCHES OF SPAIN (IRE)
2y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
BRANT, PETER, M.
CHAD BROWN
5
0
0
0
6
SWANAGE (KY)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
BLOOM RACING STABLE
MICHAEL MAKER
6
72
42
30
0
7
LIVIN AT THE BEACH (FL)
2y d d
54.00
DYLAN DAVIS
PATRICIA GENERAZIO
CHRISTOPHE CLEMENT
7
67
3
35
0
8
SPARKLING SKY (KY)
2y a d
54.00
JOSE ORTIZ
BARRY SCHWARTZ
TODD PLETCHER
8
0
0
0
9
OSAKA GIRL (KY)
2y d d
54.00
MANUEL FRANCO
AMERMAN RACING LLC
BRIAN LYNCH
9
0
0
0
10
MISS MY MACHO (KY)
2y d d
54.00
RAJIV MARAGH
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
10
73
9
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:21
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GET EXPLICIT (KY)
4y a k
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
MCINTYRE, ELEANOR AN
BARBARA MINSHALL
1
92
22-7636
36
0
2
FOOLS GOLD (KY)
4y d k
53.50
JAVIER CASTELLANO
WISE RACING
CHAD BROWN
2
95
41-1232
30
0
3
THEODORA B. (KY)
4y d k
53.50
JOE BRAVO
AUGUSTIN STABLE
MICHAEL DICKINSON
3
88
312-122
29
0
4
SANTA MONICA (GB)
6y d k
56.00
JOSE ORTIZ
R UNICORN STABLE
CHAD BROWN
4
104
230-211
92
0
5
SKY FULL OF STARS (GER)
5y k k
55.50
JOEL ROSARIO
PHOENIX THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
5
100
15517-5
30
0
6
GENTLE RULER (KY)
4y d k
56.00
CHRIS LANDEROS
MORSCHES, FRANZ
IAN WILKES
6
95
23-1111
29
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROLETARIAT (NY)
7y d a
55.50
JUNIOR ALVARADO
CASTLE VILLAGE FARM
LEAH GYARMATI
1
76
5449-48
127
0
2
THE CARETAKER (NY)
5y d a
55.50
LUIS SAEZ
BROMAN, SR., CHESTER
KIARAN MCLAUGHLIN
2
89
56-3563
58
0
3
PLAYTHATFUNNYMUSIC (NY)
6y a a
56.00
LUIS REYES
AMERICA'S PASTIME ST
MERTKAN KANTARMACI
3
83
735125
37
0
4
BLUE BELT (NY)
5y d a
55.50
CHRIS LANDEROS
FLYING P STABLE
DOMINICK SCHETTINO
4
94
3-22332
37
0
5
MANIFEST DESTINY (NY)
5y a a
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
RODRIGUEZ, RUDY R. A
RUDY RODRIGUEZ
5
76
141678
38
0
6
CANDID DESIRE (NY)
7y d a
55.50
ERIC CANCEL
SANFORD GOLDFARB
JORGE NAVARRO
6
96
229243
37
0
7
O SHEA CAN U SEE (NY)
4y d a
55.50
MANUEL FRANCO
WINNING MOVE STABLE
LINDA RICE
7
85
322248
21
0
8
TRIBECCA (NY)
5y a a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
BRAN JAM STABLE
JOHN TOSCANO, JR.
8
91
314416
92
0
9
SUMMER BOURBON (NY)
6y a a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
RUDY RODRIGUEZ
9
95
632-164
37
0
10
SUNDAE ON SUNDAY (NY)
10y k a
56.00
RAJIV MARAGH
STONE BRIDGE FARM AN
MICHAEL FERRARO
10
86
27551-1
40
0
11
JOE'S SMOKIN GUN (NY)
4y d a
55.50
DYLAN DAVIS
ROBERT SUSI
TIMOTHY HILLS
11
60
1783785
35
0
12
GYPSUM JOHNNY (NY)
7y a a
55.50
JOSE ORTIZ
ENGLEHART, JEREMIAH,
JEREMIAH ENGLEHART
12
79
0-36631
70
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FINAL FRONTIER (KY)
4y d a
55.50
JOSE LEZCANO
GODOLPHIN RACING, LL
THOMAS ALBERTRANI
1
95
16251-3
71
0
2
PAGLIACCI (KY)
5y d a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
THREE ONE FIVE RACIN
LINDA RICE
2
97
164131
7
0
3
FUEL THE BERN (KY)
5y d a
56.00
.
DANIEL FEISS
DANNY GARGAN
3
96
211-315
93
0
4
STOLEN PISTOL (NY)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
GRADY, BRAD
JOE SHARP
4
89
9-11516-
127
0
5
TIBR (KY)
5y d a
56.00
MANUEL FRANCO
RABBAH BLOODSTOCK
H. MOTION
5
87
416-5-13
37
0
6
AVEENU MALCAINU (NY)
4y d a
56.00
JOSE ORTIZ
GOLD SQUARE LLC
JEREMIAH ENGLEHART
6
95
188-431
28
0
7
GHOUL (BRZ)
4y a a
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
WACHTEL STABLE AND B
MARK CASSE
7
56
51111-5
36
0
8
ADONIS CREED (KY)
5y d a
55.50
JOEL ROSARIO
ZILLA RACING STABLES
BRAD COX
8
102
0211-56
127
0
9
BATTLE STATION (NY)
4y d a
55.50
JOHN VELAZQUEZ
RAMSEY, KENNETH L. A
WESLEY WARD
9
94
2102-57
36
0
10
SHINY COPPER PENNY (FL)
5y a a
53.00
JOEY MARTINEZ
SEYLER, DOUGLAS J. A
DOUGLAS SEYLER
10
71
385-180
30
0
11
I'M CORFU (FL)
4y d a
57.00
ARIENNE COX
WAYNE RICE
WAYNE RICE
11
85
4-16541
29
0
12
RULER OF THE NILE (KY)
4y d a
56.00
MANUEL FRANCO
BEVO RACING
MICHAEL LAUER
12
93
317-111
22
0
13
SUDDEN SURPRISE (NY)
6y d a
55.50
.
IVERY SISTERS RACING
DAVID CANNIZZO
13
94
536455
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:13
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOYNE SPUN (NY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
CIRCLE B RACING
BRAD COX
1
55
792221
30
0
2
WAY SMART (NY)
5y d k
55.50
JOSE ORTIZ
MANDACLAIR STABLE AN
H. BOND
2
85
4-24345-
127
0
3
STAR OF THE EAST (NY)
4y d k
56.50
MANUEL FRANCO
TOWN AND COUNTRY RAC
BRIAN LYNCH
3
75
3-251
28
0
4
NOBLE JEWEL (NY)
3y d d
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
BLUE DEVIL RACING ST
CARLOS MARTIN
4
72
18
23
0
5
LOVE AND LOVE (NY)
3y d d
54.50
ERIC CANCEL
RUGGERI STABLE
MICHAEL MICELI
5
53
2781-8
72
0
6
DISCREET IMAGE (NY)
5y d k
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
PATRICIA GENERAZIO
DAVID DONK
6
60
8281-46
45
0
7
LEM ME HAVE IT (NY)
3y a d
54.50
DYLAN DAVIS
LEMME, TOM
BRUCE LEVINE
7
71
2416-55
23
0
8
CHICLET'S DREAM (NY)
4y d k
56.50
JAVIER CASTELLANO
WILLIAM LAWRENCE
CHAD BROWN
8
83
2-2212-3
72
0
9
ASCENDER (NY)
4y d k
56.50
LUIS REYES
LAWRENCE GOICHMAN
MICHELLE NEVIN
9
65
710-97
51
0
10
RUMOR DRIVEN (NY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
WISE RACING
CHAD BROWN
10
68
313
70
0
11
ABRAXAN (NY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
MY MARY STABLES, MAZ
GARY SCIACCA
11
58
3224-16
127
0
12
SUMMER SQUEEZE (NY)
4y d k
55.50
RAJIV MARAGH
PARSONS, JR., WILLIA
MARK HENNIG
12
75
15-5752
39
0
13
A LITTLE FAITH (NY)
3y d d
53.50
JOHN VELAZQUEZ
E L R CORP
BRUCE LEVINE
13
74
1
35
0
14
BARREL OF DESTINY (NY)
4y d k
56.50
JOEL ROSARIO
TRI COUNTY STABLES
JOHN HERTLER
14
83
312427
21
0
15
GRAND BANKS (NY)
5y d k
55.50
JUNIOR ALVARADO
THOMAS THIENEL
H. BOND
15
67
239-115
21
0
16
BEHIND THE COUCH (NY)
3y a d
53.50
JUNIOR ALVARADO
BLACKWOOD STABLES
JEREMIAH ENGLEHART
16
82
2132
45
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:48
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HENLEY'S JOY (KY)
3y a e
55.50
JOSE LEZCANO
BLOOM RACING STABLE
MICHAEL MAKER
1
96
202841
29
0
2
SOCIAL PARANOIA (KY)
3y d e
55.50
MANUEL FRANCO
THE ELKSTONE GROUP,
TODD PLETCHER
2
95
23-1332
29
0
3
A THREAD OF BLUE (KY)
3y d e
55.50
LUIS SAEZ
LEONARD GREEN
KIARAN MCLAUGHLIN
3
93
31-1124
64
0
4
ROCKEMPEROR (IRE)
3y d e
55.50
JOHN VELAZQUEZ
MADAKET STABLES LLC,
CHAD BROWN
4
106
3-21263
29
0
5
EONS (KY)
3y a e
55.50
TREVOR MCCARTHY
MARK GRIER
ARNAUD DELACOUR
5
87
641111
29
0
6
KADAR (KY)
3y d e
55.50
JOSE ORTIZ
PHOENIX THOROUGHBRED
MICHAEL MAKER
6
97
1-43
17
0
7
CAPE OF GOOD HOPE (IRE)
3y d e
55.50
JULIEN LEPAROUX
TABOR, MICHAEL B., M
AIDAN O'BRIEN
7
100
23-1408
29
0
8
DIGITAL AGE (IRE)
3y d e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
8
97
1114
29
0
9
SEISMIC WAVE (KY)
3y a e
55.50
JOEL ROSARIO
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM MOTT
9
96
2-11425
29
0
10
MOHAWK (IRE)
3y d e
55.50
WAYNE LORDAN
TABOR, MICHAEL B., M
AIDAN O'BRIEN
10
0
17-2871
17
0
11
FLYING SCOTSMAN (KY)
3y a e
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
11
95
311-6
22
0
4 Ağustos 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, İstanbul, Deauville Fransa, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 ağustos 2019 pazar at yarışı bülteni, 4 ağustos 2019 at yarışı programı, 4 ağustos 2019 tjk yarış programı, 4 ağustos 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 4 ağustos 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 4 ağustos 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 4 ağustos 2019 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 4 ağustos 2019 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni