Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞKAYNAK
9y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
F.ARSLAN
Z.MEHMET KARAKOÇ
T.ÇEKİCİ
5
84
416554
8
16
2.07.45
2
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
60.00
Ö.GÖNÜLTAŞ
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
4
42
075535
7
11
2.08.32
3
FORDTA TEK
10y d a
ODİNHAN
59.00
İ.YILDIRIM
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
7
66
634713
7
19
2.10.49
4
KUTLUŞAHIM
5y k a
FAROTAY
60.00
ÇETİN TAŞ
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
2
47
288201
15
20
2.09.91
5
SELÇUKLUBEYİ
8y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
D.KORKMAZ
ERCAN SÖKMEZ
B.ŞANDAN
10
64
401770
32
17
2.29.51
6
KAFADAR
8y a a
İZBATUR
57.00
BURAK AKÇAY
ŞEFİK ÇELİK
F.ARICI
12
89
650565
8
14
2.14.67
7
BOZDENİZ
6y k a
AĞA KARACA
55.00
M.K.CEYLAN
CELAL YILDIZ
E.KARACA
9
18
00799-0
127
11
2.11.50
8
DEMİRDEN
6y k a
TAMERİNOĞLU
55.00
H.YOLAÇICI
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
3
72
483-009
23
13
2.06.87
9
MANİDAR
6y a g
UÇANBEY
55.00
K.DEMİREL
SEMİH KATI
N.DOĞAN
8
61
600320
8
11
2.05.73
10
TUĞTEKİN
5y d a
DEHA
56.00
MAHİR ŞAHİN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
1
53
1-43098
8
15
2.08.47
11
İLGİLGE
9y a a
ALTAHA
56.00
T.KERESTECİ
ŞEYMA B. TANİYİT
A.E.ALKIŞ
11
82
33955-8
7
12
2.08.80
12
ZEYTİNBAĞI
7y a k
VOLGABEY
54.00
B.M.MIRIK
AHMET ARTIŞ
H.CANSU
6
61
72932-7
8
16
2.09.08
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVE GLADIATOR
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
T.YILDIZ
HAKAN SANER
N.BAKIR
3
0
2
49
19
2
PİST AVCISI
2y d e
CAZADOR
57.00
D.YILDIZ
SUAT YILMAZ
H.E.UYSAL
6
0
75
35
18
3
THANOS
2y d e
DEĞİRMENDERELİ
57.00
M.P.DEMİRAP
FATİH KURU
F.ARICI
8
0
4
14
19
4
UMUTŞAH
2y k e
AKINDAYIM (IRE)
57.00
G.KILIÇ
AHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
5
0
86
14
18
5
WIN GREEN WIN
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
F.YÜKSEL
SEMİH YARDIMCI
C.ÇİFTÇİ
13
0
5
52
19
6
BRAVE BABY GIRL
2y a d
LAST EXIT
55.00
B.AVERBAK
HAKAN SANER
N.BAKIR
1
0
5
49
19
7
BRAVE STEPS
2y d d
SCARFACE
55.00
F.ARSLANAP
HAKAN SANER
N.BAKIR
11
0
9
49
19
8
FASTER THAN LIGHT
2y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
53.00
ALP.OLUKAP
YİĞİT YİĞİTLER
B.ÇAKUS
7
32
523
12
17
9
KÜÇÜK YILDIZ
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
55.00
G.YILDIZ
SERDAR K. ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
4
0
87
28
18
10
LUCKY ROCK
2y a d
APPROVE (IRE)
55.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
10
0
34
11
18
11
OLIVYA
2y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.00
MAHMUT TURAN
FUAT ŞİMŞEK
F.TAŞ
2
31
5325
11
16
12
PORTAKAL
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
T.ALICI
ASKERİ CANPOLAT
S.SÜSLÜ
9
0
76
15
18
13
RADİKAL HANIM
2y d d
ZANJERO (USA)
51.00
F.AKBULUTAP
HAMİT EMEKTAR
F.ARICI
12
11
968
14
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIKKI RUN
3y a d
CUVEE (USA)
60.50
M.P.DEMİRAP
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
4
66
1-14114
21
19
2
ALİÇO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
53.50
MAHMUT TURAN
MEHMET ARSLAN
AH.ARSLAN
2
50
213134
7
18
3
BOZDAĞ BEYİ
3y a e
AFTER MARKET (USA)
52.50
A.ASLAN
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
5
48
113524
13
16
2.06.57
4
ATOM CEMİL
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
51.50
B.AVERBAK
ERTAN SEVEN
N.YILDIRIM
6
46
212931
14
20
2.06.28
5
ONE LOVE
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
50.00
O.YILDIZ
HÜLYA GÖDEK
S.YILMAZ
3
42
015142
14
18
2.06.98
6
ERBABAM
3y a e
DAI JIN (GB)
50.00
N.AVCİ
BERRİN DOĞAN
K.TEKİNALP
7
39
83182
12
18
7
SILENT ATTACK
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
50.00
M.HAMEDİ
CENGİZ DENİZ
M.KARAGÜNEY
1
37
4-65424
18
15
8
SILVER FROST
3y k e
OFFLEE WILD (USA)
50.00
D.KAYAAP
KEMAL AYDIN ONUR
M.AKKILIÇ
9
32
323
20
17
9
PRINCESS MERİDA
3y d d
TOCCET (USA)
50.00
S.TIRPAN
NESLİŞAH U. EKMEKÇİ
F.YAVAŞ
8
27
434933
14
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLANCHARD
4y d k
MALİ
61.00
S.KAYA
ESMER CULFA
Ö.GÜNELİ
3
90
212472
23
17
2
PRINCESS DI
6y d k
KANEKO
61.00
M.KAYA
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
2
98
113354
17
16
1.24.76
3
QUEEN OF PROTI
4y d k
KURTINIADIS (IRE)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
KEMAL KURT
T.PELEN
7
89
223111
36
20
1.26.13
4
JAMALA
5y d k
CUVEE (USA)
56.00
T.YILDIZ
ORHAN TANATAR
C.TURAN
5
79
2-12157
40
18
1.26.95
5
SINGLE CAR
4y d k
ZANJERO (USA)
56.00
F.YÜKSEL
ZELİHA PESEN
V.ÖZDİL
6
68
411034
28
17
1.27.69
6
FEARLESS GIRL
4y d k
EL CORREDOR (USA)
54.00
D.YILDIZ
TALAT ÖNER
D.SAV
4
41
132787
7
15
1.27.98
7
INNOVATION
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
S.BOYRAZ
ALİ ÇETİN ÖZÇILNAK
H.TOP
1
95
6-54324
24
17
1.25.90
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA HİSAR
5y d a
MALİ
61.00
M.KAYA
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
3
94
523222
7
19
2.01.68
2
SAVAŞ ATI
6y d a
KANEKO
55.00
F.ARSLANAP
KADİR EREKE
F.KIRAN
9
84
271779
42
17
2.01.13
3
SİDELİ
8y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
N.AVCİ
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
1
86
465441
7
20
2.00.28
4
STAR RUBY
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
G.KILIÇ
UĞUR KURTULUŞ
E.YABANABAT
8
57
350555
14
12
2.03.76
5
ROCKABYE
4y d a
AFTER MARKET (USA)
56.00
MAHMUT TURAN
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
2
65
583816
16
19
2.02.75
6
MASTER URBAN
4y d a
YEDİKULELİ
54.00
M.HAMEDİ
BAHADIR GELİŞ
F.ARICI
6
49
114-932
14
16
2.04.85
7
ÖZTÜRKMEN
7y a a
CUVEE (USA)
54.00
M.GÖMEÇAP
SADIK BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
5
63
744138
127
18
2.04.27
8
SUVLA POINT (IRE)
4y a k
LION HEART (USA)
54.00
K.TOKAÇOĞLU
ONUR UMUT ÖZKAN
V.YÜKSEL
7
76
845441
15
20
2.03.43
9
TİNEMİS
5y d k
YAVUZKAYA
53.00
S.TIRPAN
GÖKHAN AHMET BESLER
S.SÜSLÜ
4
31
238493
7
15
2.06.16
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İZTAN
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
62.00
M.P.DEMİRAP
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
R.TAŞDEMİR
7
45
004618
11
19
1.38.73
2
ERENBİLGE
9y a a
ÖZGÜNHAN
55.50
T.KERESTECİAP
ŞEYMA B. TANİYİT
A.E.ALKIŞ
9
36
555-981
127
20
1.36.00
3
PEKÖZ
4y k a
KARAKEMAL
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
13
36
4-41092
10
17
4
CEVAHİRTAY
4y a a
ZİGANA
56.00
MAHMUT TURAN
ERDEM KÖZLEME
C.ÇİFTÇİ
6
34
033346
7
16
1.38.57
5
ATILGAN AĞA
4y k a
BABA BÜYÜ
53.00
G.YILDIZ
CUMALİ ALPARSLAN
C.TURAN
11
28
4-08920
41
8
1.39.54
6
BUZDERYASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
O.AKELAP
ŞEYMA B. TANİYİT
A.E.ALKIŞ
12
28
3348-03
127
15
1.40.86
7
YENİ KRAL
5y d a
PEKSOY
47.00
G.ÖZÇELİKAP
SEVİLAY TANİYİT
A.E.ALKIŞ
4
18
09-9040
127
4
1.40.43
8
BİTURBO
5y a a
TURBO
56.00
S.İPEK
HULUSİ TAŞKIRAN
H.ALTUNBAŞ
3
31
076656
8
14
1.39.64
9
CANDANBEY
4y k a
TURBO
55.00
S.TIRPAN
SIDDIK KAYA
F.DİZDAROĞLU
8
32
167582
7
15
1.40.64
10
BONJOUR EL SAMAWİ
5y a k
KAIZBERT (RU)
53.50
BURAK AKÇAYAP
A.ENGİN GICIR
S.ALTINDAĞ
15
30
030000
11
12
1.40.15
11
SARRAFŞAH
4y d a
SARRAF
54.00
F.YÜKSEL
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
14
30
458566
16
5
1.40.19
12
LAZ OĞLUM
5y d a
GÜNDENİZ
55.50
A.ASLAN
TÜRKAN TURAN
C.TURAN
10
30
026975
11
14
1.38.89
13
NALEZEN
5y a k
ÖZDURAN
54.50
D.YILDIZ
SUAT YILMAZ
H.E.UYSAL
5
28
519080
11
16
1.37.07
14
GÜNERABLA
4y a k
ZİGANA
49.00
G.KAYIPAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
1
26
147000
7
15
1.39.35
15
ALTINTUNÇ
4y k a
TOŞUR
52.00
D.KAYAAP
TÜRKAN ALTIN
G.ÖZERTÜRK
16
26
457000
7
9
1.39.07
16
EUPHRATES
6y k a
TURBO
53.00
U.BARLIK
İHSAN ÇELİK
E.KARACA
2
25
3-094-08
28
10
1.38.84
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LITIGATOR (IRE)
3y d e
57.00
TONY PICCONE
DAVID CURRAN
P.CHEVIGNY DE
5
86
524-212
35
0
2
BALTIC GOLD (IRE)
3y d e
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
GESTUT AMMERLAND
A.FABRE
6
0
1
19
0
3
L'AIGLE (IRE)
3y d e
57.00
MICKAEL BARZALONA
L.BONGEN / G.AUGUSTI
S.NIGGE
4
86
13-6222
18
0
4
ANATELLO (GB)
3y a e
57.00
ALEXIS POUCHIN
STALL TMB
M.FIGGE
3
0
43-1690
23
0
5
VERITAS (IRE)
3y d e
57.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
A.FABRE
1
91
053-211
38
0
6
CALCULATING (GB)
3y d g
55.50
STEPHANE PASQUIER
FAMILLE NIARCHOS
P.BARY
2
0
3
65
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL MANIFICO
5y d g
60.00
CRISTIAN DEMURO
ALAIN LOUIS-DREYFUS
D.SMAGA
7
83
00-8074
30
0
2
FINESS BERE
5y d k
60.00
ALEXIS POUCHIN
E. DE SEROUX/SAS REG
J.BOISNARD
14
83
461-187
31
0
3
AXCELERATOR (IRE)
4y d g
60.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
MARCO BOZZI
C.FERLAND
8
83
45-8102
36
0
4
FURIOUS DES AIGLES
8y d g
59.50
THOMAS TRULLIER
CORINE BARANDE BARBE
MME C.BARANDE BARBE
15
81
231006
25
0
5
WOOKIE
4y d a
59.50
CORALIE PACAUT
M. DELAUNAY/B. VIVES
JC.ROUGET
11
81
818200
28
0
6
MONARGENT
5y k g
59.50
STEPHANE PASQUIER
J.N. TEMAM
F.ROSSI
16
81
2-61982
26
0
7
KATDAR
4y k g
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
ROBIN SCHOOF
R.SCHOOF
12
78
260184
22
0
8
ALLEZ HENRI (IRE)
9y d g
58.00
AURELIEN LEMAITRE
ASCOT CLUB
D&P.PROD'HOMME
5
78
633090
26
0
9
GOLD LAKE
5y d g
58.00
PIERRE BAZIRE
STALL ORI
MME H.SAUER
3
78
0120-09
30
0
10
THE CHOSEN ONE
4y d a
57.50
ANTHONY CRASTUS
TROIS MILLE
S.CERULIS
6
77
308427
25
0
11
HEIR TO A THRONE
7y a g
57.50
MAXIME GUYON
ECURIES SERGE STEMPN
P&J.BRANDT
10
77
22-3352
26
0
12
ASTROLOGIA
4y d k
57.50
THEO BACHELOT
LEONETTI/XOUAL/BRED
Y.BARBEROT
9
77
640033
12
0
13
SHIKAMI (IRE)
4y k g
57.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
BONACCORSO VITALE BR
F.SHERIDAN
13
77
1-00686
28
0
14
MARBOOT (IRE)
4y a g
57.00
ALEXIS BADEL
G.BARBARIN/O.BROCHAR
S.CERULIS
4
76
136-098
25
0
15
DASSOM (IRE)
4y d g
57.00
GREGORY BENOIST
LORD CLINTON/A. PRAT
MLLE A.WATTEL
1
76
073-399
33
0
16
VAN HALO
4y d g
56.00
MICKAEL BARZALONA
LE HARAS DE LA GOUSS
F.ROSSI
2
74
085384
12
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PETRICOR (GB)
2y d d
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
KHALID ABDULLAH
A.FABRE
2
0
0
0
2
ERDANA
2y d d
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
S.A. AGA KHAN
JC.ROUGET
7
0
0
0
3
JALWA
2y d d
57.00
CRISTIAN DEMURO
AL SHAQAB RACING
JC.ROUGET
8
0
0
0
4
GRACE SHELBY
2y d d
57.00
OLIVIER PESLIER
AL SHIRA'AA FARMS
C.LAFFON-PARIAS
5
0
0
0
5
INCARVILLE
2y k d
57.00
ALEXIS BADEL
GERARD AUGUSTIN-NORM
D.SMAGA
4
0
0
0
6
SWEET LADY
2y d d
57.00
THEO BACHELOT
GEMINI STUD
FH.GRAFFARD
11
0
0
0
7
MME DU BARRY
2y d d
57.00
PIERRE BAZIRE
BERNARD GIRAUDON
F.VERMEULEN
9
0
0
0
8
KID CONTE (USA)
2y d d
57.00
VINCENT CHEMINAUD
PRIME EQUESTRIAN S.A
C.FERLAND
6
0
0
0
9
TRIXIA DE VEGA
2y d d
57.00
STEPHANE PASQUIER
JEAN-CLAUDE SEROUL
P.BARY
10
0
0
0
10
ANASIA (GB)
2y d d
57.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
A.FABRE
3
0
0
0
11
DICTION
2y d d
57.00
AURELIEN LEMAITRE
WERTHEIMER FRERE
F.HEAD
1
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOUTTEMONT (IRE)
2y d e
58.00
GREGORY BENOIST
PHILIPPE ALLAIRE
Y.BARBEROT
5
0
0
0
2
ROUVRAY (GB)
2y d e
58.00
JULES MOBIAN
GERARD AUGUSTIN-NORM
S.NIGGE
4
0
0
0
3
COOBIRD
2y d e
58.00
ALEXIS BADEL
ECURIE DES PINSONS
HF.DEVIN
10
0
0
0
4
PRINCE LOS
2y d e
58.00
EDDY HARDOUIN
F. CARRE/J. CARAYON
J.CARAYON
7
0
0
0
5
ROYAL RIGHT (IRE)
2y d e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
GESTUT AMMERLAND
A.FABRE
6
0
0
0
6
BOTANIK (IRE)
2y d e
58.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A.FABRE
8
0
0
0
7
GOT BRIGHT
2y d e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
HARAS DE TRELI
C.FERLAND
9
0
0
0
8
MIDLIFE CRISIS
2y d e
58.00
STEPHANE PASQUIER
SHIGEO NOMURA
H.SHIMIZU
3
0
0
0
9
FUNNY BAY (GB)
2y a e
58.00
ANTHONY CRASTUS
SAMOUN L /DUCA G
C.ESCUDER
1
0
0
0
10
MYTHICO
2y d e
58.00
MAXIME GUYON
STALL TMB
JP.CARVALHO
2
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOUILLAGE
2y d e
57.00
CRISTIAN DEMURO
PIERRE BEZIAT
JC.ROUGET
6
0
21
28
0
2
GREEN LANTERN
2y d e
55.50
TONY PICCONE
LE HARAS DE LA GOUSS
F.ROSSI
5
0
3
14
0
3
SCARFACE
2y a e
55.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
SCUDERIA MICOLO SNC
A.MARCIALIS
4
0
22
16
0
4
WITH ME
2y a d
55.50
MICKAEL BARZALONA
MARC-ELIE UZAN
P&F.MONFORT
3
0
74112
11
0
5
MARILLAMAN
2y d e
55.50
HUGO JOURNIAC
CHRISTA ZASS
M.NIGGE
7
0
6
34
0
6
MEARAS STYLE
2y d d
54.00
MAXIME GUYON
MARC-ELIE UZAN
F.ROSSI
2
0
22723
19
0
7
PRINCESSE ELEANOR
2y d d
53.00
ANTOINE COUTIER
C. FEY
C.FEY
1
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WE GO
4y d a
58.50
OLIVIER PESLIER
JACQUES CYGLER
HA.PANTALL
6
100
511788
40
0
2
REPERTOIRE (GB)
4y d g
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
KHALID ABDULLAH
A.FABRE
1
0
3-
127
0
3
MAKSAB (IRE)
5y d g
57.00
GREGORY BENOIST
ADRIAN PRATT AND LOR
MLLE A.WATTEL
9
0
5455-26
127
0
4
PRETTY BOY (IRE)
4y d g
57.00
STEPHANE PASQUIER
SHEAIL BIN KHALIFA A
F.CHAPPET
8
99
7714-80
30
0
5
DUHAIL (IRE)
4y a g
57.00
VINCENT CHEMINAUD
AL SHAQAB RACING
A.FABRE
4
100
112-851
25
0
6
RED TORCH
5y d a
57.00
MICKAEL BARZALONA
SANDRO V. GIANELLA
HA.PANTALL
5
100
951-458
38
0
7
TRUE ROMANCE
5y d g
57.00
STEPHANE BREUX
FH. GRAFFARD
FH.GRAFFARD
7
94
5-31-113
127
0
8
BIG BOOTS (IRE)
4y d a
57.00
MARCO CASAMENTO
GUIDO-WERNER-HERMANN
W.HICKST
3
0
35-9544
25
0
9
PARAMOUNT
4y d k
55.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
PRIME EQUESTRIAN S.A
C.FERLAND
2
95
0639-62
30
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOWAEVA
3y d g
59.00
EDDY HARDOUIN
TORSTEN RABER
A.MARCIALIS
11
88
636-423
12
0
2
MARLY
3y d d
59.00
AUDE DUPORTE
BINH NINH KHUONG
A.MARCIALIS
10
88
61-884
30
0
3
LIPSINK (IRE)
3y d e
58.50
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
C.LAFFON-PARIAS
12
87
74-194
77
0
4
TWELVE BROS (IRE)
3y d d
58.00
GREGORY BENOIST
NOVUM STABLES SL
P&J.BRANDT
16
86
7-14158
40
0
5
KENZYDANCER
3y k e
57.00
CYRILLE STEFAN
COMETICA AG
M.RULEC
15
84
311778
22
0
6
BE AHEAD (GB)
3y d d
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
KHALIFA DASMAL
E.O'NEILL
8
84
231-823
47
0
7
WOOTTON SAGA
3y k d
57.00
GERALD MOSSE
JEAN-LOUIS GIRAL
M.DELZANGLES
4
84
2-21096
22
0
8
BLACK MORNING (GB)
3y d d
56.50
VINCENT CHEMINAUD
P. SINISTRI/A. MARCI
A.MARCIALIS
13
83
328113
32
0
9
ROUGEGARDE
3y d g
56.50
TONY PICCONE
JEAN-HUGUES DE CHEVI
P.CHEVIGNY DE
5
83
551-23
31
0
10
FAITHFILLY MAN (GB)
3y d e
56.00
ANTHONY CRASTUS
PHILIPPE FAUCAMPRE
C.ESCUDER
7
81
421744
27
0
11
THREAD OF SILVER (GB)
3y d d
56.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
HA.PANTALL
1
81
63-2322
19
0
12
ZADAR
3y d d
56.00
STEPHANE PASQUIER
RIVIERA EQUINE /HARA
F.CHAPPET
9
81
16-60
30
0
13
GENA
3y a d
55.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
SALABI RACING
FH.GRAFFARD
2
80
64-162
30
0
14
KENDISS
3y d d
54.50
ALEXIS BADEL
GUY PARIENTE
C.FERLAND
14
78
22-2224
68
0
15
LILLY BIRD (IRE)
3y d d
54.00
THEO BACHELOT
ECURIES DU ROSSINI
S.WATTEL
3
77
762156
18
0
16
GALADOR (IRE)
3y k e
52.00
CRISTIAN DEMURO
GERARD AUGUSTIN-NORM
A&G.BOTTI
6
73
621605
18
0
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLETICO (IRE)
8y d a
64.00
HOLLİE DOYLE
MR K MCCABE MR P D
P EVANS
6
72
234544
33
0
2
KODIAC PRIDE
4y d a
63.00
R TATE
OWNERS GROUP 046
SİR M PRESCOTT
2
70
1370-67
127
0
3
MERWEB (IRE)
5y k a
63.00
K O'NEİLL
MR J A GENT
R HARRİS
12
70
2-28206
52
0
4
GAVI DI GAVI (IRE)
5y d a
62.50
T P QUEALLY
ALAN KİNG NİALL FA
A KİNG
3
68
1329-21
32
0
5
BROUGHTONS FLARE (IRE)
4y a a
62.50
S DONOHOE
BROUGHTON THERMAL IN
P MCBRİDE
1
68
59-5713
127
0
6
IN THE RED (IRE)
7y d a
62.50
T MARQUAND
SUNVİLLE RAİL LİMİTE
MARTİN SMİTH
4
68
991146
15
0
7
JAVELIN
5y a k
62.00
M DWYER
G O LEACH MRS J M
W MUİR
5
67
822339
22
0
8
THE RIGHT CHOICE (IRE)
5y a a
61.50
D MUSCUTT
MRS MARGARET FERGUSO
JAMES FERGUSON
10
66
3-22584
20
0
9
AFRO BLUE (IRE)
3y d e
61.00
S M LEVEY
MR MİCHAEL PESCOD
R HANNON
11
71
30-585
10
0
10
REDEMPTIVE
4y d k
60.50
W BUICK
MISS M BISHOP-PECK
GEORGE BOUGHEY
14
64
1508-23
2
0
11
BULLINGTON BOY (FR)
4y d a
59.50
J F EGAN
NEWMARKET RACING CLU
J CHAPPLE-HYAM
13
62
3-32944
36
0
12
SIBERIAN NIGHT (IRE)
3y d e
59.00
O MURPHY
DUBAI THOROUGHBRED R
ED WALKER
9
67
521-807
4
0
13
I'M DIGBY (IRE)
3y k e
58.50
S W KELLY
MRS PHİLİP SNOW PA
R HUGHES
8
66
3-66020
15
0
14
KING'S VIEW (IRE)
3y d e
58.00
S HİTCHCOTT
J, PALMER-BROWN, M D
R HANNON
7
65
2906-20
46
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMOTIONAL MOMENT
2y d d
59.50
S DE SOUSA
MR GERRY RYAN
MİSS AMY MURPHY
7
76
15
24
0
2
CHASE THAT DREAM
2y d e
58.50
W BUİCK
MR SAEED SUHAİL
M JOHNSTON
2
0
0
0
3
CLASSIC LORD (GER)
2y a e
58.50
O MURPHY
PARK HOUSE PARTNERSH
A BALDİNG
1
0
0
0
4
DANSING BEAR (IRE)
2y d e
58.50
C SHEPHERD
THE EDR PARTNERSHİP
E DUNLOP
10
0
0
0
5
FOUR CLUBS (IRE)
2y d e
58.50
P DOBBS
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
6
0
0
27
0
6
VIVE LA DANSE
2y d e
58.50
R HORNBY
OLD STOİC RACİNG CLU
J PORTMAN
9
0
0
0
7
CHORAL EVENSONG
2y d d
56.50
G DOWNİNG
MRS ANN LEFTLEY
J W MULLİNS
4
0
50
14
0
8
CLEVER TRUCKER
2y k d
56.50
M DWYER
B BULL SPİERS HA
R HUGHES
5
0
0
0
9
GALLARDISE (FR)
2y a d
56.50
HOLLİE DOYLE
APPLE TREE STUD
ARCHİE WATSON
11
0
4
44
0
10
SPRING TIME BAY (IRE)
2y d d
56.50
T MARQUAND
MR T D WARD
TOM WARD
8
0
73
20
0
11
THE YELLOW MINI
2y d d
56.50
S HİTCHCOTT
MR MİKE JAMES
P GUNDRY
3
0
70
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPPANANTY CON
6y k a
62.50
R CLUTTERBUCK
DARE TO DREAM RACİNG
M ATTWATER
11
65
465219
21
0
2
TOMSHALFBROTHER
4y d a
62.50
RAY DAWSON
MR J SARGEANT
R COWELL
4
65
651243
23
0
3
ROUNDABOUT MAGIC (IRE)
6y a k
62.50
T MARQUAND
SİX MİLE HİLL RACİNG
S DOW
6
64
664361
23
0
4
GHEPARDO
5y d k
62.00
D PROBERT
THE FOXFORD HOUSE PA
P CHAMİNGS
5
63
79-1344
17
0
5
QASEEDA
3y d d
61.00
R HORNBY
ABDULLA AL KHALİFA
J PORTMAN
9
65
253-50
30
0
6
SEPRANI
6y d k
60.50
O MURPHY
BOOK 3 PARTNERSHİP
MİSS AMY MURPHY
2
60
227-685
23
0
7
BERNIE'S BOY
7y d a
60.50
C SHEPHERD
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
1
60
824416
40
0
8
DIAMONDS AND RUST
3y d d
59.00
R TATE
MASCALLS STUD
W G M TURNER
3
61
402-453
25
0
9
FAIRY FAST (IRE)
4y d k
59.00
J HAYNES
ONLY ONE BİD PARTNER
L CARTER
10
57
620-945
23
0
10
TOOLATETODELEGATE
6y d k
57.50
JOSHUA BRYAN
BRİAN BARR RACİNG CL
B BARR
7
53
480-232
25
0
11
EGOTISTIC
3y a d
57.00
D MUSCUTT
MR J BUTLER
J BUTLER
8
56
658-719
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DROMISKIN
4y d k
61.00
G DOWNİNG
MR W J REİLLY
D IVORY
1
0
70
22
0
2
AMTIYAZ
3y d e
59.50
HOLLİE DOYLE
MR IMAD ALSAGAR
J GOSDEN
13
0
0
0
3
CURTIZ
3y d e
59.50
C BENNETT
MRS JULİE PARKES
H MORRİSON
10
0
92-
127
0
4
DARK SPECTRE (IRE)
3y d e
59.50
O MURPHY
MR CHİ UN FRED MA
ED WALKER
6
0
83
29
0
5
GOLDEN RULES
3y d e
59.50
M HARLEY
MR A E OPPENHEİMER
J GOSDEN
2
0
0
0
6
JUST ALBERT
3y k e
59.50
C BİSHOP
MR AND MRS DUCKETT
G DEACON
9
0
0
0
7
LEMON SONG (FR)
3y d e
59.50
S M LEVEY
MR RUPERT HAMBRO
H DUNLOP
5
0
47
23
0
8
RED CELEBRE (IRE)
3y a e
59.50
C SHEPHERD
THE HON R J ARCULLİ
E DUNLOP
3
0
0
0
9
THOMAS PERCY
3y d e
59.50
ELLİE MACKENZİE
HOT TO TROT 1 WETU
MRS H MAİN
12
0
98
38
0
10
ANISOPTERA (IRE)
3y a d
57.50
S W KELLY
G TANN N JARVİS
B JOHNSON
4
0
58
23
0
11
FRENCH POLISH
3y a d
57.50
T MARQUAND
NORMANDİE STUD LTD
R CHARLTON
8
0
7-
127
0
12
LOVE POEMS (IRE)
3y d d
57.50
J F EGAN
THEME TUNE PARTNERSH
DR J SCARGİLL
7
0
7
34
0
13
TILLY FRANKL
3y d d
57.50
G WOOD
FRED ARCHER RACİNG -
J FANSHAWE
11
0
3
55
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COPPERGATE WUNDER
3y d e
59.50
M DWYER
MR EDMUND O'REILLY H
B MEEHAN
9
0
0
0
2
FAISAL
3y d e
59.50
HOLLİE DOYLE
MR IMAD ALSAGAR
J GOSDEN
2
0
0
0
3
GLORIANO (IRE)
3y d e
59.50
S M LEVEY
MR MARTİN HUGHES
P WEBBER
12
0
0-
127
0
4
GRANDBOB
3y d e
59.50
G DOWNİNG
MR ROGER S BEADLE
D IVORY
11
0
0
0
5
JOHN LOCKE
3y a e
59.50
H BENTLEY
MR K ABDULLAH
R BECKETT
8
0
2
22
0
6
SPANISH KISS
3y d e
59.50
T P QUEALLY
KENNET VALLEY THOROU
W KNİGHT
7
0
04-
127
0
7
SYSTEMIC
3y d e
59.50
JAMES DOYLE
H MOORHEAD, C FAHY
H PALMER
6
0
4
35
0
8
VICTORY WON (USA)
3y d e
59.50
O MURPHY
PHOENİX THOROUGHBRED
E VAUGHAN
10
0
0
0
9
AMERICAN PIE (IRE)
3y a d
57.50
R HORNBY
MR BRİAN C OAKLEY
M BLANSHARD
3
0
00
42
0
10
GOLDIE HAWK
3y d d
57.50
G WOOD
MR SALAH FUSTOK
C WALL
4
0
6-
127
0
11
KALEIDOSCOPIC
3y d d
57.50
T MARQUAND
HUNSCOTE STUD LİMİTE
M CHANNON
13
0
0
0
12
MAZEKINE
3y d d
57.50
RHİAİN INGRAM
JEREMY SCOTT WENDO
R INGRAM
1
0
00-
127
0
13
SAHHAB (USA)
3y d d
57.50
C BİSHOP
MR ABDULLAH ALTAZİ
G DEACON
5
0
8-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLORVINA (IRE)
6y d k
63.50
T MARQUAND
MISS CAROL MCCOLL
F BRENNAN
3
60
527331-
127
0
2
MILITRY DECORATION (IRE)
5y d a
63.50
RAY DAWSON
CROWD RACİNG PARTNER
CAMİLLA POULTON
11
55
2080-41
9
0
3
MOBHAM (IRE)
5y d a
62.50
D MUSCUTT
MRS CLAİRE GODDARD A
J R JENKİNS
7
58
2-47506
4
0
4
ARLECCHINO'S ARC (IRE)
5y a a
60.50
D PROBERT
MR K SENİOR
M USHER
8
53
477774
9
0
5
FORGE VALLEY LAD
3y d e
59.00
S DONOHOE
MR A M PİCKERİNG
E VAUGHAN
4
60
86-6881
15
0
6
OLD FRIEND (FR)
3y d e
58.50
O MURPHY
MR P K SİU
ED WALKER
2
59
96-663
8
0
7
SELSEY SIZZLER
3y d e
58.50
C SHEPHERD
MR I J HESELTİNE M
W KNİGHT
9
59
5495-35
35
0
8
PEARL BEACH
3y d d
57.50
T P QUEALLY
MR MRS N WELBY
W KNİGHT
1
57
657-332
15
0
9
SAVOY BROWN
4y d a
57.50
CHARLES BISHOP
CANISBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
10
45
00-8478
49
0
10
EVAPORUST (IRE)
3y d e
53.50
HOLLİE DOYLE
MR BRİAN ROGAN
M USHER
5
48
9-55223
15
0
11
AFRICAN SUN (IRE)
3y d e
52.50
GEORGE ROOKE
THE SERENDİPİTY PART
E DUNLOP
6
45
008-08
33
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONFRERIE (IRE)
5y d a
60.50
GEORGE ROOKE
NEW CONFİDENCE PARTN
G BAKER
10
60
02-8158
22
0
2
KODILINE (IRE)
6y d a
60.00
S OSBORNE
MR K MCCABE
P EVANS
8
59
407681
18
0
3
MISU PETE
8y d a
59.50
ISOBEL FRANCİS
THE MARK USHER RACİN
M USHER
2
58
97-3810
57
0
4
MOCHALOV
5y d a
59.00
LEVİ WİLLİAMS
MRS JANE CHAPPLE-HYA
J CHAPPLE-HYAM
11
57
9-35549
18
0
5
SEAFORTH (IRE)
8y d a
59.00
F MARSH
WİNTLE RACİNG CLUB
A WİNTLE
4
57
454314
33
0
6
MR MAC
6y d a
59.00
W CARVER
P C F RACİNG LTD
S HODGSON
1
57
0-36760
127
0
7
BLESSED TO EMPRESS (IRE)
5y d k
58.50
STEFANO CHERCHI
EMPRESS RACING PAR
MISS AMY MURPHY
3
56
00-9656
18
0
8
FIVEHUNDREDMILES (IRE)
7y d a
58.00
K BAKER
MRS I M FOLKES
P EVANS
9
55
791342
4
0
9
COMEONFEELTHEFORCE (IRE)
4y d k
57.50
D E HOGAN
EWELL NEVER KNOW
L CARTER
5
54
8-78576
45
0
10
LADY MORPHEUS
4y d k
57.50
L GAROGHAN
MR P B MOORHEAD
G L MOORE
6
54
2003-61
20
0
11
GOOD LUCK CHARM
11y d a
57.50
R CLUTTERBUCK
HEART OF THE SOUTH R
G L MOORE
7
54
842-046
21
0
4 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Deauville Fransa, Lingfield tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:50 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 ağustos 2020 salı at yarışı bülteni, 4 ağustos 2020 at yarışı programı, 4 ağustos 2020 tjk yarış programı, 4 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 4 ağustos 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 4 ağustos 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 4 ağustos 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 4 ağustos 2020 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni