Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMETHAN
3y a e
UÇANBEY
54.00
Ö.ORDUAP
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
3
0
80
29
18
2
DERİNKÖK
3y d e
ÖZGÜNHAN
57.00
M.P.DEMİRAP
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
2
0
6
49
19
3
HASAN
3y a e
ORÇUN
57.00
T.YILDIZ
İLAYDA ERDEMİR
M.AKBULUT
1
25
084
28
17
1.26.73
4
MUZOBABA
3y k e
BATURŞAH
57.00
S.KAYA
YENER GİRİŞKEN
S.ÇİFTÇİ
8
35
0852
20
16
5
SUKUT BEY
3y a e
ŞÖVALYE
57.00
S.ÖZEN
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
5
33
5227
11
18
1.26.57
6
USULCA
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
M.ÇİÇEK
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
ŞAFAK GÜMÜŞ
4
0
52
12
18
1.24.86
7
ALTINGÜNEŞ
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
Y.KARAKÜÇÜK
7
0
40
43
18
1.27.94
8
ARZU GELİN
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
H.İ.AKKAYA
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
6
35
043223
7
18
1.25.50
9
TOPUKLU EFEM
3y k d
KAIZBERT (RU)
53.00
T.KERESTECİAP
SEVİLAY TANİYİT
C.ÇİÇEK
9
30
0002
14
16
1.26.50
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
61.50
Ç.OK
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
3
52
385961
12
20
2.27.34
2
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
54.50
B.M.MIRIKAP
OSMAN KOCABİÇAK
M.KARACA
10
42
153052
12
15
3
SÜSLÜ HANIM
4y a k
SONALP
55.50
M.ÇİÇEK
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
5
40
163538
20
15
4
AKASYA ÇİÇEĞİ
4y d k
ÖZDURAN
52.00
M.G.SEZGİNAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
7
33
405568
4
12
5
AYGÖZLÜ
4y k k
TÜMÖZ BEY
53.00
S.TIRPAN
MEHMET ALTIN
G.ALTIN
8
35
090-000
15
14
2.37.51
6
MİSS GÖLCÜK
4y a k
KAIZBERT (RU)
51.00
O.YILDIZ
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
2
31
210096
6
16
7
UÇAN ŞİMŞEK
4y a k
SARRAF
50.00
GÖK.BEKTAŞ
YENEL KAYA
CUMA POLAT
4
26
7-65747
18
4
8
MORDENİZ
4y a k
AĞABATUR
47.00
G.ÖZÇELİKAP
ŞEFİK ÇELİK
T.ÇEKİCİ
1
10
7-09069
20
11
9
GÜNERABLA
4y a k
ZİGANA
47.00
G.KAYIPAP
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
9
24
470000
7
14
10
ŞANBİKE
4y k k
SARRAF
50.00
K.DEMİRELAP
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
6
26
950-969
26
12
2.33.86
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKALP
8y k a
ALPAK
61.00
MER.ÇELİK
NAİL BURAK AKGÜN
A.E.AVCI
9
81
210654
14
16
1.19.84
2
ALYAYLA
5y a k
YALAZ
60.00
S.KAYA
ZEKİ DOĞAN
Ö.GÜNELİ
4
85
9-00111
21
20
1.20.93
3
BERENGÜL
5y d k
BİLGİN
57.00
M.P.DEMİRAP
SEVİLAY TANİYİT
C.ÇİÇEK
3
89
111306
14
17
1.22.04
4
SELÇUKLUBEYİ
8y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
B.M.MIRIKAP
ERCAN SÖKMEZ
G.ÖZERTÜRK
6
62
017700
7
16
1.22.94
5
GÜLENYÜZ
7y k g
TURBO
55.00
A.ASLAN
AYHAN ALÇİÇEK
A.ALÇİÇEK
8
75
265059
14
10
1.20.63
6
İZYAZ
6y a a
GOBAKBEY
54.00
M.ALİ AYDINAP
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
H.E.UYSAL
7
50
45314-0
14
18
1.26.31
7
KARAİBO
5y a a
BOLKAR
55.00
G.KILIÇ
FETHİ DOĞAN
E.YABANABAT
5
57
320985
127
12
1.21.82
8
UÇANBİLGİN
6y k a
BİLGİN
55.00
U.BARLIK
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
2
55
6-46454
14
14
1.20.62
9
CEVAHİRTAY
4y a a
ZİGANA
54.00
MAHMUT TURAN
ERDEM KÖZLEME
C.ÇİFTÇİ
1
34
333464
7
16
1.25.25
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMET BEYLİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ADİL KÖSEOĞLU
M.BALCIOĞLU
7
53
117238
9
16
2
BOZDAĞ BEYİ
3y a e
AFTER MARKET (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
5
48
135244
7
16
3
EYVAH MEHMET
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
S.ÖZEN
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
6
45
60-411
14
20
4
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
56.00
S.İPEK
HULUSİ TAŞKIRAN
S.YANMAZ
10
32
350235
11
14
5
CAPTAIN OF THE SEA
3y d e
ENGLISH CHANNEL (USA)
52.00
B.M.MIRIKAP
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
3
47
3-32357
13
15
6
MAVİ KILIÇ
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
S.KAYA
İ.HİLMİ NARMANLI
İ.ESER
11
39
4-901
21
20
7
PERFECT BALANCE
3y d e
AFTER MARKET (USA)
54.00
MAHMUT TURAN
KADİR ŞAYLI
T.TAŞAR
1
28
904560
9
11
8
KIZIL YAĞIZ
3y d e
VENTO
55.00
F.YARDIMCI
NAZLI SAHRA SARICA
EROL MUTLU
9
26
4-33606
8
12
9
BEORNET
3y a e
CUVEE (USA)
54.00
N.AVCİ
BURHANETTİN SOLMAZ
H.E.UYSAL
4
19
740046
14
12
10
ERSÖZÜN OĞLU
3y a e
RAMPOLDI
50.00
İ.YILDIRIMAP
ENİS BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
8
26
994
7
17
11
GİRAY BEY
3y d e
AYDEMİRHAN
54.00
GÖK.BEKTAŞ
AYHAN GİRAY
F.ARICI
2
8
6008
14
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUZZER BEATER
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
63.00
Ö.GÖNÜLTAŞ
ERKUL ÖCAL
F.İÇSEL
12
60
64-7778
127
13
1.25.11
2
CAPTAIN STEEL
5y d a
WHOS NEXT
59.00
ÇETİN TAŞ
CUMHUR ÇİNPOLAT
N.GENÇER
11
52
551-008
8
17
1.27.15
3
STRATA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
56.50
Ö.ORDU
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
6
49
490840
8
13
1.28.54
4
AĞA BATUR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
53.50
T.KERESTECİ
ANIL KÖSEOĞLU
M.BALCIOĞLU
5
43
31-8051
17
20
1.28.46
5
ÖZGÜR REİS
4y d a
INDIGO RED (GB)
54.00
B.M.MIRIK
ALAETTİN ÖZCAN
A.OLCAR
3
42
230636
4
13
1.28.50
6
BOSS TO POISON
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
52.00
BURAK AKÇAY
ORKUN C. GÜZELBEY
F.ARICI
4
38
6000-21
28
20
1.29.73
7
CANOĞLUM
4y a a
LION HEART (USA)
51.00
F.HİM
M.SAİT TOKDEMİR
H.E.UYSAL
2
36
0503-07
11
7
8
CORAL ROSE
4y d k
TALIP HAN (IRE)
51.00
K.GÖKÇE
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
9
36
479766
14
14
1.27.15
9
PAMUK BABA
5y a a
WIN RIVER WIN (USA)
50.50
H.YOLAÇICI
İSA PAMUK
T.ÇEKİCİ
8
35
0-05660
8
10
1.27.15
10
BABAROS
5y d a
POWERSCOURT (GB)
50.00
İ.YILDIRIM
M.AKİF KANIK
MUH.ÇELİK
10
28
48-7680
127
2
11
LE GOR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
S.AKBULAT
MURAT ERŞAHİN
H.ACAR
7
27
8-60053
8
8
12
AKDAĞ FIRTINASI
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
50.00
M.K.CEYLAN
RIDVAN TUMBUL
F.ARICI
1
26
000707
17
10
1.28.22
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAT SABIRLI
3y k e
JOKER
57.00
A.ASLAN
SEFER ÜNLÜ
B.ŞANDAN
3
0
89
20
18
2
KARATUĞ
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
K.TOKAÇOĞLU
ENDER COŞGUNSU
Ç.ÖZDİL
5
0
5
22
19
1.25.47
3
KIZILÇIĞ
3y a e
SANCAKTEPE
53.00
F.HİMAP
İBRAHİM YÖNTEM
F.KIRAN
6
34
85235
11
15
1.25.51
4
SON PARILTI
3y d e
BİLGİN
53.00
M.G.SEZGİNAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
4
29
6662
11
16
1.26.19
5
YAZGAN
3y d e
TIGRES LIGHT (US)
57.00
S.TIRPAN
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
2
13
9809
29
16
1.34.61
6
ZIVARIKLI
3y a e
ZİGANA
57.00
İ.H.KETME
RECEP KETME
S.SÜSLÜ
9
0
84
11
18
7
KIRMIZI ŞİMŞEK
3y a d
BERKSOY
51.00
H.YOLAÇICIAP
OZAN BİNGÖL YURTSEVER
S.KAYMAKLI
1
21
0004
14
16
1.28.20
8
MUTLU TAY
3y a d
ATİKBEY
54.00
T.KERESTECİAP
HALAF ULUDAĞ
M.KEKLİK
8
9
066
27
17
9
TUMBUL FLOWER
3y k d
ÖZGÜNHAN
55.00
F.YARDIMCI
REŞİT TUMBUL
G.ALTIN
7
25
2438
20
16
1.33.78
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİK ATİK
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
S.ÖZEN
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
4
70
163572
14
15
2
BESTEKAR
4y d a
ÖZHABER
58.00
Ö.YILDIRIM
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
83
1-11224
50
18
3
DEMİRBARS
4y a a
KAMAN
58.00
N.AVCİ
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
6
67
123144
8
18
4
HASKARACA
4y k a
CİHANSER
58.00
İ.SOYAD
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
7
89
131153
12
18
5
KAPAKLICAN
4y k a
ATOMKARINCA
58.00
M.ÇİÇEK
MUZAFFER CAN
H.E.UYSAL
1
91
1-11123
37
18
6
KARDEŞCAN
4y a a
TURBO
58.00
S.KAYA
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
8
99
121126
53
18
7
MEGA STAR
4y a a
TURBO
58.00
H.KARATAŞ
YUNUS ADVAN
R.TAŞDELEN
2
99
111634
34
20
8
TEKFORDTEYFİK
4y k a
GÜNTAY
58.00
F.YARDIMCI
TEYFİK ORAN
EY.YARDIMCI
5
77
341127
14
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CELAL BABA
4y a a
PERFECT STORM
61.00
Ö.YILDIRIM
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
4
86
224231
25
20
1.33.60
2
SUMEL HAN
5y d a
SPORTS HERO (USA)
58.00
T.YILDIZ
NEJDET SUMEL
YASİN POLAT
7
94
152633
21
15
1.33.51
3
ÜNLÜOĞLU
7y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
58.00
F.YARDIMCI
NADİRE ÜNLÜ
E.KARACA
3
87
01-6115
14
19
1.34.59
4
HUMBARA
8y a a
CUVEE (USA)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
HÜSEYİN YÜKSEL
A.ÖZTÜRK
5
93
753426
14
14
1.32.54
5
SİDELİ
8y d a
YONAGUSKA (USA)
56.00
MER.ÇELİK
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
6
86
654413
7
19
1.34.02
6
OCIUS
8y k a
DIVINE LIGHT (JPN)
54.00
O.ATMACA
GÖKHAN İNCE
N.YILDIRIM
2
90
43-4556
8
14
1.32.54
7
TAMALTIN
4y d k
CUVEE (USA)
52.00
GÖK.BEKTAŞ
ERGÜL ORUÇ
M.Y.AKKEYİK
1
7
0-00
29
17
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞİRİN SULTAN
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
59.00
İ.SOYAD
EROL ŞİRİN
H.ERDİK
7
41
176058
39
15
1.57.58
2
ERBABAM
3y a e
DAI JIN (GB)
61.50
N.AVCİ
BERRİN DOĞAN
K.TEKİNALP
4
46
831821
7
20
3
LEGIONER
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
S.ÖZEN
YAKUP BALKAN
MUR.AKKILIÇ
8
39
7-09642
27
14
4
SMART DIAMOND
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
Ö.YILDIRIM
M.YAHYA DURUSU
MEH.AYDOĞDİ
3
37
55-7214
21
19
1.58.61
5
SİNYOR DENİZ
3y d e
ROCA DE LA PAZ (USA)
56.50
K.TOKAÇOĞLU
MURAT ATEŞ
F.KIRAN
14
36
81
127
20
6
FIELD STAR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
56.00
M.ÇİÇEK
ERKAN BAL
E.ATEŞ
2
35
25621
21
20
7
JIMMY JIB
3y d g
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
MAHMUT TURAN
V.EKREM BAŞAR
E.YABANABAT
9
33
868922
14
19
1.58.73
8
AYAZINKIZI
3y d d
MENDIP (USA)
54.50
B.AVERBAK
HAYRİ YILDIRIM
NUR.YILDIRIM
6
32
365978
14
12
2.01.11
9
PERICLES
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
F.YÜKSEL
LEVENT SARIKAYA
A.DUTAL
5
31
452
21
17
10
KAFKAS GÜZELİ
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
52.50
U.BARLIK
MEHMET ALTIN
G.ÖZERTÜRK
1
28
458490
35
14
1.57.50
11
LADY LIPA
3y d d
ZANJERO (USA)
51.50
M.K.CEYLANAP
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
12
26
0463
21
16
12
PLEASANTLY BOY
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
51.50
A.ASLAN
GÜRKAL ULUDAĞ
T.DONAT
11
26
045
21
17
13
GOLDEN AGE
3y a e
CUVEE (USA)
50.00
O.YILDIZ
OĞUZ YALÇIN
T.YILMAZ
13
19
4-680
41
16
14
KIZÇEM KIZI
3y k d
AFTER MARKET (USA)
50.00
B.M.MIRIKAP
SERDAR ÇETİNKAYA
U.BİLİK
10
10
978-090
27
13
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EVASION
2y d d
56.50
TRISTAN BARON
D.FAIVRE/AP.CAZAUX/S
S. PENOT
4
0
0721
31
0
2
JUSTITIA (IRE)
2y d d
56.50
MICKAEL BARZALONA
BERNARD GIRAUDON
F. VERMEULEN
1
0
7381
20
0
3
SURABAYA
2y k d
56.50
MAXIME GUYON
BERNARD GIRAUDON
F. ROSSI
5
0
212
22
0
4
MONAC'S
2y a d
56.50
CRISTIAN DEMURO
MBAYE NIANG SNC
F. ROSSI
3
0
12
34
0
5
CASSIOPEA
2y a d
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
2
0
821
25
0
6
JIBBER JABBER (IRE)
2y d d
55.00
IORITZ MENDIZABAL
SARA MOORE
JS. MOORE
6
0
42
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGIC SWORD
2y d e
56.50
CHRISTOPHER GROSBOIS
D. YATES/J. HUGHES
J.F.. HUGHES
2
91
54314
16
0
2
KING OF THE LIONS (IRE)
2y d e
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
F. VERMEULEN
A. MARCIALIS
6
0
641
19
0
3
BIG FREEZE
2y d e
55.00
THEO BACHELOT
M. BOUTIN
M. BOUTIN
7
0
656
19
0
4
RELEASE THE BEAST
2y d e
55.00
EDDY HARDOUIN
THERESA MARNANE
AN. HOLLINSHEAD
1
0
548
16
0
5
EARLY LIGHT
2y d e
55.00
MICKAEL BARZALONA
HISAAKI SAITO
F. CHAPPET
5
0
4
25
0
6
SIR MAURICE
2y k e
55.00
MAXIME GUYON
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
3
0
372
25
0
7
OCEAN
2y d e
55.00
STEPHANE PASQUIER
TROIS MILLE
S. CERULIS
4
0
4
12
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INTO FAITH
3y d e
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ALL FOR ONE RACING
D. MENUISIER
3
0
641-66
31
0
2
SHINNING OCEAN
3y d e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE NORMANDIE PUR
MF. WEISSMEIER
8
99
412-17
71
0
3
ZIEGFELD (GB)
3y a e
57.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
2
0
1-3
75
0
4
ROBERTO MOUNT (GB)
3y d e
57.00
STEPHANE PASQUIER
GRAHAM ROBINSON
ROD. COLLET
1
88
11-8
32
0
5
PADRON (IRE)
3y d e
57.00
CRISTIAN DEMURO
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
5
96
61-1
127
0
6
DEVIL (IRE)
3y d e
57.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
F. HEAD
4
99
812-854
44
0
7
STANZO (GB)
3y a e
57.00
OLIVIER PESLIER
WERTHEIMER FRERE
C. LAFFON-PARIAS
7
91
2-165
37
0
8
CAMOGIE (IRE)
3y d d
55.50
GERALD MOSSE
CHEIK MOHAMMED OBAID
HF. DEVIN
6
98
143
41
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEGRISEMENT
6y d g
59.00
LEONIE ROUSSET
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
6
84
137020
10
0
2
VAUTRIN (IRE)
5y d a
58.00
MAXIME GUYON
CATHERINE MEIGNAN
P&J. BRANDT
1
87
2-46451
28
0
3
BERYL THE PETAL (IRE)
4y d k
57.50
HUGO BESNIER
SARL . JEDBURGH STUD
S. WATTEL
3
78
087-731
52
0
4
INATTENDU
4y d g
57.50
EBBE VERHESTRAETEN
LAURENT MINEO
F. CHAPPET
9
89
270012
40
0
5
LAUNCESTON PLACE
5y d g
56.00
PERRINE CHEYER
ROSINE BOUCKHUYT
C. ESCUDER
7
92
218351
52
0
6
TOSEN SHAUNA (IRE)
4y d k
56.00
MICKAEL BARZALONA
JOACHIM ERHARDT
M. RULEC
10
93
24-2774
29
0
7
MANTON GRANGE (GB)
7y d g
56.00
THEO BACHELOT
GOLTZ AND BAKER PART
G. BAKER
11
0
3-72-481
40
0
8
PARADOXAL
4y k g
56.00
CLEMENT GUITRAUD
LE HARAS DE LA GOUSS
C. ESCUDER
5
71
001645-
127
0
9
SPARKLEALOT (IRE)
4y d g
56.00
CRISTIAN DEMURO
JOHN LESLIE MARRIOTT
I. FURTADO
8
0
2037-63
32
0
10
EAGLEWAY
4y d g
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
A. MOSCA/FGHR/P. BEN
A. MARCIALIS
4
88
4478-05
40
0
11
VIPIN
5y d a
56.00
CHRISTOPHER GROSBOIS
RODNEY SANSOM
J.F.. HUGHES
2
0
234664
27
0
12
GLOBAL CLOUD (GER)
4y d k
54.50
ALEXIS POUCHIN
GERMAN RACING CLUB
A. SUBORICS
12
0
8-06656
9
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REVAMP (USA)
4y d g
58.50
TRISTAN BARON
CHRISTOS ARGYROPOULO
G. ALIMPINISIS
2
0
0311-81
127
0
2
SO CHIVALRY (GER)
4y d a
58.50
RONAN THOMAS
GESTUT AESCULAP
W. HAUSTEIN
1
0
2693-31
44
0
3
IL DECAMERONE
4y d g
58.50
ALEXIS POUCHIN
M. BORIES/N. PAYSAN
N. PAYSAN
7
87
212710
62
0
4
BLUE CUP
4y k g
58.50
MICKAEL BARZALONA
RYAN/WATT/SLATER
D. MENUISIER
8
0
5214-51
19
0
5
BUGLE MAJOR (USA)
5y k g
57.00
VINCENT CHEMINAUD
KHALID ABDULLAH
P. BARY
5
0
11-
127
0
6
CHEVALIER CATHARE
4y d a
57.00
THEO BACHELOT
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
6
91
2250-21
16
0
7
FICELLE DU HOULEY
5y d k
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
C. PELIER/G. HEBERT
Y. BARBEROT
3
97
281320
9
0
8
WOLF HUNTER (IRE)
4y a g
57.00
DAMIEN ARTU
DAVID O. MOON
J. MOON
10
86
14432-0
15
0
9
KABIR (GER)
5y d g
57.00
EDDY HARDOUIN
GUIDO-WERNER-HERMANN
W. HICKST
4
96
211-424
33
0
10
WONDERMENT (IRE)
4y d k
55.50
STEPHANE PASQUIER
STELLA THAYER
N. CLEMENT
9
102
4762-55
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAYANN
5y d g
61.00
JULES MOBIAN
ABDELHAFIDH DRIDI
F. ROSSI
8
88
301502
22
0
2
NORWEGIAN KING
4y a g
59.00
IORITZ MENDIZABAL
C. TROPRES/ECURIE DE
Y. BARBEROT
11
0
0
0
3
YOMAN SENORA
5y d g
59.00
JEROME CABRE
ECURIE HARAS DES SEN
FX. BELVISI
5
0
7-
127
0
4
HEALING POWER (GB)
4y d g
59.00
FABRICE VERON
CARL HODGSON
I. FURTADO
2
0
13-1469
27
0
5
MAGARI
7y d a
59.00
JESSICA MARCIALIS
CHARLEY ROSSI
CHA. ROSSI
10
91
4718-46
9
0
6
SOUTH SEAS (IRE)
6y a g
59.00
CHRISTOPHER GROSBOIS
DARREN YATES
J.F.. HUGHES
6
87
200-30
12
0
7
PEDRO STAR
4y d g
57.50
THEO BACHELOT
JP. ZAOUI/B. MILLIER
JP. GAUVIN
4
85
5-05853
22
0
8
CARTER AND GO
4y k a
57.50
MAXIME GUYON
LH
F. ROSSI
9
86
2-33506
68
0
9
TRUCO
4y d a
57.50
RONAN THOMAS
ARTHUR MENDES
E&G. LEENDERS
14
76
3513-00
35
0
10
VICENCE
4y d g
57.50
DAMIEN ARTU
DAVID O. MOON
JY. ARTU
7
62
469-790
32
0
11
WOW (GER)
6y d g
57.50
EDDY HARDOUIN
GUIDO-WERNER-HERMANN
A. SUBORICS
12
0
6-53158
31
0
12
EL TORITO (IRE)
6y a g
56.00
ALEXANDER PIETSCH
ACE-RACING
C. FUCHS
13
0
29-4060
30
0
13
DREAM LIFE
4y d k
56.00
GERALD MOSSE
ECURIE VICTORIA DREA
JPH. DUBOIS
1
77
268105
12
0
14
SUNLIGHT
4y a k
56.00
CRISTIAN DEMURO
STALL ANIMA NEGRA GM
W. HICKST
3
79
15300-4
32
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RHODAFROST
3y k d
59.00
VINCENT CHEMINAUD
Z WENWORTH-G KELLEWA
AS. CROMBEZ
5
75
9-4071
28
0
2
CRACK REGIMENT
3y d g
59.00
THEO BACHELOT
PETER-ROBERT SPILLER
H. SPILLER
1
75
42-3562
41
0
3
KARIOITAHI (IRE)
3y d d
58.50
ALEXIS POUCHIN
GERARD AUGUSTIN-NORM
J. SOUDAN
6
74
4-18353
19
0
4
CARRIBEAN BAY (IRE)
3y d d
58.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
EMILE JIMMY SCHERRER
J. CARAYON
2
74
671553
44
0
5
ERNAN CORTES
3y d g
58.50
FRIDA VALLE SKAR
C Y. LERNER
C&Y. LERNER
3
74
2508
20
0
6
ROBLE (GB)
3y d e
58.50
OLIVIER PESLIER
LOUGHTOWN STUD LTD
C. LAFFON-PARIAS
7
74
5058
25
0
7
RAGGIO BIANCO
3y k g
58.00
PIERRE BAZIRE
HELEN BARBE
S. KOBAYASHI
10
73
93-503
25
0
8
CHARMING ORO (IRE)
3y d g
57.00
MAXIME GUYON
NILS-PETTER GILL
P&J. BRANDT
8
71
09-230
16
0
9
BECQUATHUNDER
3y a g
56.50
SEBASTIEN MAILLOT
DAVID WINDRIF
D. WINDRIF
11
70
9662
36
0
10
MAIDOMO (ITY)
3y d g
55.50
JESSICA MARCIALIS
PAOLO FERRARIO
CHA. ROSSI
4
67
0-30602
38
0
11
MARCAN
3y d e
54.00
CRISTIAN DEMURO
ECURIES CHALHOUB S.A
H. SHIMIZU
9
64
765-30
26
0
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOMMY'S TOP CAT (FL)
6y d g
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
LEE STABLES
CARL C JONES
1
63
758848
29
0
2
FAIRLY BOLD (NJ)
7y d g
56.00
JASON NGUYEN
CHOST PINEA LLC
DEE CURRY
2
47
77-9900
29
0
3
BARCODE (PA)
6y a g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
RICHIE'S WORLD STABL
JUAN C VAZQUEZ
3
62
83-2210
29
0
4
FLATEXCEL (NY)
5y d g
56.00
FRANKIE PENNINGTON
EDMOND J. FLYNN
JOHN S MCCASLIN
4
63
226-502
29
0
5
MARCH SCREAMER (ON)
5y a a
56.00
ANTHONY Y NUNEZ
JOHN M RODRIGUEZ
JOHN M RODRIGUEZ
5
68
746565
21
0
6
PAHALL REVEAR (KY)
6y d g
56.00
ANGEL CASTILLO
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
6
67
358434
21
0
7
MASS APPEAL (KY)
4y d g
56.00
ANGEL R RODRIGUEZ
CHERRY OWL STABLE
JOSEPH TAYLOR
7
67
455-329
49
0
8
TIZANOXBOW (NY)
4y d g
57.00
ADAM BOWMEN
FORGOTTEN MAN RACING
JOHN S MCCASLIN
8
66
4-55531
8
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:16 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TEMPESTUOUS ANGEL (KY)
6y d g
57.00
DAVID CASTILLO
BRENDA WILSON
BRENDA WILSON
1
48
1765-89
15
0
2
ASK CHUCK (KY)
8y d g
57.00
WESLEY TORRES
ANGELINA MARIA'S RAC
ELIAS TAPSAS
2
60
935598
15
0
3
FOR THE ROAD (FL)
4y d g
57.00
ANGEL R RODRIGUEZ
CHERRY OWL STABLE
JOSEPH TAYLOR
3
77
2111-72
23
0
4
ADULATION (KY)
6y d g
57.00
JEREMY LAPRIDA
GONZALEZ RACING STAB
MARY A PATTERSHALL
4
66
860-872
15
0
5
MALIBU HIGH (KY)
10y d g
57.00
JUAN C AROSEMENA
KING STAR
JUAN C VAZQUEZ
5
53
9975-90
15
0
6
INKY DINKY DO (FL)
7y d g
57.00
FRANKIE PENNINGTON
SURE SHOT STABLE
NICK CANANI
6
78
50-6625
29
0
7
ALMOST PERFECT (KY)
4y d a
57.00
SILVESTRE GONZALEZ
HPI STABLES
NEY PESSANHA
7
49
8-68547
10
0
8
TRULY A MOON SHOT (KY)
6y d g
54.00
LAUREANO FLORES JR
DONALD R WHITE
DONALD R WHITE
8
70
256252
15
0
9
IRONBOUND (PA)
5y d g
57.00
ANTHONY SALGADO
ROBERTO ORANTES
CYNTHIA G REESE
9
57
9-43700
35
0
10
PEGASUS RED (NY)
10y d g
57.00
ADAM BOWMAN
FORGOTTEN MAN RACING
JOHN S MCCASLIN
10
73
2-81142
34
0
11
DRAXHALL WOODS (FL)
10y d g
57.00
MYCHEL J SANCHEZ
BROWN DOG RACING STA
HOWARD R BROWN
11
72
09-4565
15
0
12
OGEECHEE (NJ)
6y d g
57.00
JASON NGUYEN
GUMPSTER STABLE LLC
PATRICIA FARRO
12
71
411653
15
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIZ A DATE (PA)
4y d k
56.00
EDWIN RIVERA
BEAMER STABLE LLC
PATRICIA FARRO
1
44
2-13665
28
0
2
LI'LBITO'CHARM (PA)
4y d k
56.00
ABEL MARIANO
CHICKRIDGE LLC
CARLOS J MILIAN
2
60
615-335
15
0
3
WHITNEY COVE (PA)
5y d k
56.00
JEREMY LAPRIDA
FF RACING STABLE
FELIX L FLORES-COBA
3
72
282-496
14
0
4
BUCKS SOME (PA)
5y d k
56.00
RUBEN SILVERA
BROWN DOG RACING STA
HOWARD R BROWN
4
64
3-22227
14
0
5
JOYCEE'S SPIRIT (KY)
5y a k
56.00
ROBERTO J ROSADO
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
5
65
3354-41
48
0
6
GODDESS OF CASH (VA)
4y d k
56.00
DEXTER HADDOCK
LYNO E. MARASPIN
MIGUEL PENALOZA
6
65
1-41353
15
0
7
CONGAREE ROSE (NY)
6y a k
56.00
ANGEL CASTILLO
C AND R HORSE FARM
JUAN SEREY
7
65
72265-5
127
0
8
ICE CREAM PARTY (PA)
4y d k
56.00
JORGE M PEREZ
JUDITH K JOHNSTON
MARY A PATTERSHALL
8
43
21817-8
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUNRISE SATURDAY (NJ)
5y d g
54.00
LAUREANO FLORES JR
MY WAY STABLE
GUSTAVO CHARON
1
62
4-86866
15
0
2
RINGS OF JUPITER (KY)
6y d g
57.00
RUBEN SILVERA
C AND R HORSE FARM
JUAN SEREY
2
73
1-63633
15
0
3
DON'T MAKE IT EASY (CA)
6y y g
57.00
DAVISD CASTILLO
MARIO N. VILLANUEVA
MARY A PATTERSHALL
3
76
961-106
45
0
4
BRILLIANT RICHIE (IL)
4y d g
57.00
ROLANDO VASQUEZ
ZACHARY K. ROUSH
JOSEPH TAYLOR
4
55
90-8758
15
0
5
MY PIRATE (KY)
5y d a
57.00
DEXTER HADDOCK
BRYANT R TAYLOR
BRYANT R TAYLOR
5
69
406857
35
0
6
THE ITALIAN (KY)
5y d g
55.00
GERARDO MILAN
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
6
60
11-0044
38
0
7
CAPE MAY FERRY (PA)
6y a g
57.00
JEREMY LAPRIDA
KING STAR
JUAN C VAZQUEZ
7
63
7358-54
127
0
8
SMART AND TOUGH (PA)
8y k g
57.00
WESLEY TORRES
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
8
55
968773
14
0
9
CARDIO COWBOY (PA)
7y d g
57.00
ADAM BOWMAN
RONALD B ABRAMS JA
RONALD B ABRAMS
9
57
708665
20
0
10
BACKSTRETCH GEORGE (NY)
5y d g
57.00
JANN N HERNANDEZ
CARL AND JEAN PREUSS
MICHAEL CHARLES ARO
10
53
07-2406
21
0
11
OFF DUTY (FL)
8y d g
57.00
ANGEL CASTILLO
ERNESTO PADILLA PREC
SILVIO L MARTIN
11
69
293739
15
0
12
CLEAR PROSPERITY (PA)
6y d g
57.00
SILVESTRE GONZALEZ
HPI STABLES
NEY PESSANHA
12
76
184-666
43
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUR STORMIN NORMAN (KY)
6y d g
56.00
ANGEL R RODRIGUEZ
CANDY CANE STABLE LL
CANDACE REED
1
71
343363
31
0
2
HIS PAL (NJ)
3y d g
53.50
EDWIN RIVERA
TIMBER CREEK FARM
CYNTHIA G REESE
2
52
91-94
17
0
3
MT SURIBACHI (KY)
3y a g
53.50
ADAM BOWMAN
WIND N' LEAVES FARM
TIMOTHY J SMYLIE
3
56
47-2331
36
0
4
GREAT GO GO (MD)
4y d g
56.00
LUIS M OCASIO
MAGIC STABLE LLC
CLAUDIO A GONZALEZ
4
72
6451-49
127
0
5
ALFATEI (KY)
3y d e
55.00
ANGEL CASTILLO
SHADWELL STABLE
MICHAEL V PINO
5
54
5961
14
0
6
IRISH MEADOW (NJ)
5y k g
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
RAYMOND CORNISH
RAMON F MARTIN
6
79
53224-6
39
0
7
STRICTLY THE BEST (KY)
4y d a
56.00
JOHN BISONO
KIRK NESBETH
HEROLD O WHYLIE
7
65
7480-75
28
0
8
MR. ROUNDTREE (ON)
4y d g
56.00
ANTHONY SALGADO
JACK J. ARMSTRONG
PHILIP T ARISTONE
8
67
73-21
127
0
9
ATLANTIC CHILL (PA)
3y d g
55.00
DEXTER HADDOCK
S AND S RACING LLC
MIGUEL PENALOZA
9
63
6741
27
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GHOST GAME (KY)
3y d e
53.50
ANTHONY SALGADO
KNOLLMORE RACING
J TYLER SERVIS
1
79
0-713
67
0
2
ROMANOFF (MD)
3y d g
53.50
JEREMY LAPRIDA
EURO STABLE
CLAUDIO A GONZALEZ
2
85
114-357
31
0
3
POLAR BEAR PETE (KY)
3y d e
53.50
MYCHEL J SNACHEZ
DANNY J. CHEN
EDWARD R BARKER
3
66
645785
12
0
4
INTER MIAMI (FL)
3y d e
53.50
LUIS M OCASIO
SANTA ROSA RACING ST
JUAN CARLOS GUERRERO
4
79
561051
60
0
5
BRILLIANT CHASE (PA)
3y a e
55.00
DEXTER HADDOCK
S D TRADING
BRYANT R TAYLOR
5
79
2-22351
29
0
6
ROOKIE SALSA (FL)
3y d g
53.50
ANGEL R RODRIGUEZ
MAGIC STABLE LLC
CLAUDIO A GONZALEZ
6
80
443-116
36
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALL STAR RED (KY)
8y a g
56.00
RUBEN SILVERA
JOHN FANELLI
HAROLD WYNER
6
94
1-44614
17
0
2
TACTICAL PURSUIT (IRE)
5y d a
52.50
LAUREANO FLORES JR
JANE E. WHITE
DONALD R WHITE
1
71
798942
29
0
3
APPEALING FUTURE (PA)
6y d g
56.00
FRANKIE PENNINGTON
JON A. MARSHALL
JOHN C SERVIS
2
88
2244-36
20
0
4
BOB'S MY UNCLE (OK)
8y d g
56.00
LUIS A RODRIGUEZ CASTRO
MAGIC STABLE LLC
CLAUDIO A GONZALEZ
3
86
3-25374
28
0
5
ASPHALT PAVING (KY)
6y a g
56.00
WESLEY TORRES
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
4
73
70-4854
127
0
6
DROSSELMAGIC (PA)
7y a g
56.00
DEXTER HADDOCK
JUNIOR J. ORANTES
FELIX L FLORES-COBA
5
81
4-46436
41
0
7
MANOLETE (FL)
6y d a
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
A.J. HAWTHORNE
BOBBI ANNE HAWTHORNE
7
77
1-18741
15
0
8
IMPACTFUL (KY)
4y a g
56.00
ANGELO SALGADO
LYNO E. MARASPIN
MIGUEL PENALOZA
9
63
4-68105
36
0
9
WORTH HIS SALT (MD)
6y d g
56.00
LUIS M OCASIO
THOMAS FRASCA
JOHN M RODRIGUEZ
10
64
20-2796
20
0
10
WINNING DRIVE (FL)
4y d g
56.00
ROBERTO J ROSADO
BLACK STAR STABLE
J TYLER SERVIS
11
55
2519-15
127
0
11
HE IZ GONE (FL)
4y d g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
JOHN FANELLI
JOSEPH TAYLOR
8
81
549433
29
0
11 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Deauville Fransa, Philadelphia ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:00 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:16 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 11 ağustos 2020 salı at yarışı bülteni, 11 ağustos 2020 at yarışı programı, 11 ağustos 2020 tjk yarış programı, 11 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 11 ağustos 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 11 ağustos 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 11 ağustos 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 11 ağustos 2020 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni