Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRTINA İBO
5y a a
İBOCAN
62.00
B.BEKTAŞAP
FETHİ DOĞAN
İ.SAYIS
8
54
355580
20
13
2
BATINHAN
6y d a
EMAEL (PL)
61.00
M.AVŞAR
YAKUP YILDIZER
İ.SAYIS
13
50
001080
14
17
1.45.39
3
BERRAK
6y k a
DAĞYUDAN
61.00
V.KIZMAZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
F.BAKIR
10
50
34111-0
21
19
1.46.27
4
BÜYÜK BURÇ
7y a a
ATEŞTOPU
59.50
G.KILIÇ
FETHİ DOĞAN
İ.SAYIS
2
47
0-09-006
21
14
1.45.49
5
ALOGLUM
5y a a
UÇANBEY
59.50
M.DOĞAN
N.CEHDİ ADVAN
C.LAÇO
9
47
307043
6
13
1.49.29
6
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
57.00
M.B.ÇAKMAKAP
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
6
46
531265
6
17
1.53.57
7
DALLICALI
8y k a
BİLGİN
57.50
H.ALTUNKILIÇ
HALİL KAYA
S.SAYIN
12
43
420514
21
19
1.46.18
8
ŞANŞİMŞEK
4y k a
YAŞARCIK
55.50
E.KILIK
BURAK SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
7
42
206-885
127
11
9
TASARIMCI
4y k a
TURBO
51.50
N.ALTIN
REŞAT ARSLAN
A.TOPRAK
4
34
703914
7
19
1.59.63
10
SULTANDAN
6y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
H.DEMİRTAŞ
ÖMER KARAÇİZMELİ
C.LAÇO
5
27
609000
90
9
1.49.16
11
ŞAH SİNAN
5y d a
DEHA
50.00
M.E.DOĞANAP
İBRAHİM ŞEKER
M.KEKLİK
1
24
000-039
6
7
1.52.55
12
KAFKASTUNCU
6y a a
KAFKASLI
50.00
KEMAL KURT
MEHMET AKDEMİR
A.TOPRAK
3
23
64-3969
20
12
1.55.75
13
LİDER DOĞAN
7y k a
LİDERCAN
50.00
C.TEPEAP
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
11
10
288839
21
5
1.47.82
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANATOLIAN HEART
3y d e
DR FONG (USA)
58.00
H.POLAT
ÖMER DEMİR
M.BALTA
6
6
5860
20
16
2.13.17
2
BEHZATBEY
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
KEMAL KURT
M.SABRİ TUNCER
A.TOPRAK
1
19
000036
7
12
3
DARTH VADER
3y d g
KURTINIADIS (IRE)
58.00
M.ÜNLÜ
İBRAHİM H. GÜNELİ
A.KIZILYAMAÇ
10
15
407074
20
8
4
DENİZHANBEY
3y d e
HANBEŞ
54.00
Ö.ORDUAP
MUZAFER BAKİ
A.GÜRGÖZE
5
29
347302
20
15
2.06.32
5
KALAYCI
3y d e
PYRAMOS
58.00
M.DOĞAN
SANEM KAHRAMAN
O.BAKIR
4
0
7
20
19
6
SEFER USTA
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
R.DOĞAN
HALE EKMEKÇİ EMRE
G.BALTA
3
22
430074
20
14
7
YURDABAK
3y d e
HAKEEM (USA)
56.00
B.BEKTAŞAP
AHMET TADIK
F.BAKIR
9
25
3562
6
16
8
BEATIFUL HEART
3y a d
UTOPIA (JPN)
53.00
İ.ÇİZİKAP
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
2
0
08
41
18
9
CHAMPION LADY
3y d d
ZANJERO (USA)
56.00
H.ALTUNKILIÇ
SİNAN BİLİK
İ.SAYIS
8
24
323035
13
15
2.05.14
10
PRENSES BEREN
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
F.FELHANAP
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
7
14
837659
20
10
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UTKUN BABACAN
4y d a
KANEKO
62.00
B.BEKTAŞAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
1
76
470185
21
18
1.15.95
2
KOCA OĞUL
4y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
V.KIZMAZ
ÖMER DEMİR
M.BALTA
9
69
082071
6
20
1.13.36
3
RÜZGAR GOLD
6y d a
YONAGUSKA (USA)
59.00
H.POLAT
ÖMER DEMİR
M.BALTA
12
71
586900
21
13
1.12.37
4
NEW ALAÇAT
8y d a
EL SALVADOR
60.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
V.ÇİZİK
6
75
840332
6
16
1.14.26
5
SAWYER
6y d a
DAI JIN (GB)
58.00
M.AVŞAR
KASIM TUMBUL
A.TOPRAK
5
61
804241
14
20
1.13.49
6
SUHARRY
8y d a
ROYAL ABJAR (USA)
58.00
R.DOĞAN
YAKUP ELĞAÇ
M.KEKLİK
2
73
251688
34
17
1.16.57
7
CİHANA BEDEL
4y d a
INDIGO RED (GB)
57.00
M.A.AKTÜRK
NAİF ÇİZİK
V.ÇİZİK
7
67
044074
51
14
1.13.08
8
RED REBEL (USA)
6y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
57.00
M.DOĞAN
BAŞAK YAVUZ
EY.YARDIMCI
4
76
058622
21
19
1.11.80
9
SIMENTAL
7y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
57.00
MEH.TAŞKAYA
MEHMET ÖKSÜZ
F.BAKIR
8
66
563175
14
18
1.13.83
10
ÜNLÜOĞLU
6y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
57.00
M.ÜNLÜ
NADİRE ÜNLÜ
M.BALTA
3
84
1-10917
34
19
1.13.05
11
CAFERAĞA
5y d a
COUNTRY REEL (USA)
56.00
M.E.DOĞANAP
ÖZKAN BAYRAKTAR
A.GÜRGÖZE
13
58
3-13301
127
20
1.15.33
12
DARK GUARDIAN
7y d a
YONAGUSKA (USA)
56.00
H.ALTUNKILIÇ
ÇETİN ALTIN
S.SAYIN
10
55
887-760
63
12
1.12.73
13
DUKE PROSPERO
5y d a
KANEKO
56.00
KEMAL KURT
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
11
65
912125
127
18
1.14.30
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.50
B.BEKTAŞAP
HÜSEYİN ATAKAYA
M.BALTA
10
53
802840
6
12
2.28.17
2
MAZLUM AĞA
4y k a
ATOMKARINCA
52.50
F.FELHANAP
HALEF TEKTAŞ
M.KEKLİK
11
39
602131
13
20
2.29.97
3
BİRBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
51.50
N.ALTIN
HALİL ASLAN
S.SAYIN
3
33
225307
7
15
2.34.93
4
KANTOS GÜLÜ
4y k k
KARAYAVUZ
49.00
UMUT DEMİRAP
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
5
32
214507
127
16
5
BEDİA KIZ
4y a k
ÖZGÜNHAN
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
6
29
202426
7
17
2.33.22
6
EFSANEBALTA
4y k a
MİRŞANHAN
47.00
B.SARIDALAP
BURAK SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
4
21
700098
7
13
2.45.91
7
JOKERTUMBUL
4y k a
GOBAKBEY
50.00
KEMAL KURT
CELAL TUMBUL
A.TOPRAK
7
22
177063
13
15
2.33.82
8
MİRHANTAY
4y a a
ŞÖVALYE
50.00
M.E.DOĞANAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
G.BALTA
8
17
776088
28
13
2.36.73
9
DUNDAS
4y a a
GOBAKBEY
50.00
H.DEMİRTAŞ
BURAK SÖKMEZ
A.İŞIK
1
15
007574
13
10
2.34.12
10
AMORAK
4y a a
YALAZ
50.00
C.TEPEAP
MUSTAFA ÜNLÜ
A.GÜRGÖZE
9
15
065682
7
11
2.31.35
11
CANSAHAKIRAN
4y a a
TURBO
47.00
T.YILMAZAP
SELİM DEMİRKAPU
M.KEKLİK
2
19
798981
7
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TATVAN BEYİ
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
D.KORKMAZAP
MAHMUT TEKİN
A.GÜRGÖZE
9
62
211743
35
17
2.11.20
2
TULPARHAN
3y d e
ZANJERO (USA)
55.50
B.BEKTAŞAP
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
3
59
552111
13
20
2.16.99
3
LET ME PASS
5y d a
GREEN GÖNEN
60.50
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
4
57
5-42320
14
17
2.16.83
4
ISTANBUL HOUSE
5y a a
KANEKO
59.00
M.AVŞAR
MUSTAFA YARDIMCI
İ.SAYIS
5
54
340628
20
14
2.10.91
5
ÖZDEMİR BEY
4y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
55.50
E.AKKILIÇAP
BUBO ERCAN
M.BALTA
10
53
007042
27
12
2.10.56
6
KING OF DIAMONDS
4y d a
KING'S PLEASURE
57.50
E.KILIK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
7
51
543314
20
19
2.09.98
7
SUPREME
4y a a
REY DE CAFE (USA)
56.00
N.ALTIN
ETHEM KAPLAN
M.BALTA
1
48
131716
28
19
2.09.84
8
CRAZY BOY
4y d a
POPULAR DEMAND
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
HÜSEYİN ŞİMŞEK
O.BAKIR
6
21
603000
41
6
2.12.73
9
STRIKE HARD
5y d a
KANEKO
50.00
H.DEMİRTAŞ
MUSTAFA YARDIMCI
İ.SAYIS
8
19
900000
13
7
2.12.33
10
FAIR FINISH
4y d a
FAIRSON
47.00
L.TAPTIKAP
SAHDUN KAYA
F.BAKIR
2
10
609082
14
9
2.12.60
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALYANAKLIM
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
61.50
M.DOĞAN
HASAN GÖRGÜN
M.KILINÇ
3
44
372327
7
17
1.39.53
2
HUUT
3y d d
MENDIP (USA)
57.00
M.E.DOĞANAP
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
C.LAÇO
2
41
512522
85
19
1.36.11
3
KISMETLİ
3y a d
KADİR BABA
56.00
F.FELHANAP
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
9
37
211870
7
17
1.47.09
4
MELTEMİN
3y d d
MENDIP (USA)
57.00
C.TEPEAP
SIDIKA ŞAHİN
K.ÖZTÜRK
8
39
117
20
19
1.40.96
5
TATLI KAÇIK
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
N.ALTIN
M.ŞÜKRÜ GÜMÜŞTAŞ
İ.SAYIS
4
33
446156
34
18
1.37.31
6
PRENSES GOLDA
3y d d
PAN RIVER
55.50
R.DOĞAN
AYTEN SALTABAŞ
İ.SAYIS
5
32
136585
13
15
1.45.47
7
ALLOGUARD
3y a d
TORUK MACTO (IRE)
52.00
A.ÇANKAYAAP
ABDİ ARSLAN
V.ÇİZİK
12
31
167485
13
15
1.47.55
8
CAN DOSTUM
3y d d
KANEKO
55.50
M.B.ÇAKMAKAP
CELAL CİNGÖZ
İ.SAYIS
7
36
712021
6
20
1.39.51
9
GENÇNURAYINKIZI
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
53.50
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
1
28
001807
7
17
10
EGE GÜZELİ
3y a d
LION HEART (USA)
54.50
MEH.TAŞKAYA
MEHMET ÖKSÜZ
F.BAKIR
10
30
004736
13
13
1.42.10
11
IKADOR
3y d d
EL KAŞGAR
54.50
B.BEKTAŞAP
FEVZİ YILMAZ
M.BALTA
14
30
032166
20
18
1.43.65
12
PRENSES CINDY
3y d d
HAKEEM (USA)
53.00
İ.ÇİZİKAP
RAMAZAN SOYAN
A.TOPRAK
11
28
227720
35
16
13
WARRIOR WOMAN
3y a d
DR FONG (USA)
53.00
H.DEMİRTAŞ
RAMAZAN SOYAN
A.TOPRAK
6
27
342186
27
18
1.42.41
14
WIN ANGEL
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
13
27
6-67812
20
19
1.43.64
Finger Lakes ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARD HAT DIVA (NY)
3y d d
54.50
JAIME RODRIGUEZ
BARRY SCHWARTZ
MICHAEL FERRARO
1
57
6
24
0
2
PROTECT THE KING (NY)
5y d k
56.00
NAZARIO ALVARADO
LUIS GUTIERREZ
LUIS GUTIERREZ
2
26
544363
13
0
3
DIAMOND DARLIN (NY)
4y a k
56.00
KEVIN NAVARRO
TRACIE FORD
AMBER COBB
3
45
523454
16
0
4
HOT POSSEBILITY (NY)
4y d k
56.00
RODOLFO IGNACIO
WAYNE SPARLING
WAYNE SPARLING
4
36
674272
13
0
5
LINE OF ROSES (NY)
3y a d
56.00
STEVEN FRET
ROHAN RAMDAT
LUIS GUTIERREZ
5
25
0
24
0
6
PARS PEPPERCORN (NY)
4y a k
56.00
JOEL SONE
RICHARD SPARLING
RICHARD SPARLING
6
21
596564
15
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEEKING PAYMENT (KY)
5y d g
55.50
WAYNE BARNETT
JEH RACING STABLE LL
STACY TORELLI
1
55
1-45435
21
0
2
ULTIMATEENTICEMENT (NY)
4y d g
55.50
JOEL SONE
ML RACING
RACHEL SELLS
2
59
256477
20
0
3
I'M NOT FUNNY (NY)
4y d a
55.50
ANDY HERNANDEZ SANCHEZ
ADONAI RACING STABLE
ILMAR LOAIZA
3
50
514365
14
0
4
BAKERSFIELD (ON)
6y d g
55.50
OSCAR GOMEZ
TEBBUTT, CHARLES AND
JOHN TEBBUTT
4
65
425644
10
0
5
FUN PROSPECT (NY)
4y d g
55.50
DALTON BROWN
SLAUGHTERROCK RACING
ESKEI BEECH
5
54
95576-1
42
0
6
BUSTIN TO GET HOME (NY)
6y a g
55.50
JOEL CRUZ
DONNA BIRETA
DONNA BIRETA
6
62
332325
15
0
7
STORM TALES (KY)
4y d g
55.50
CARLOS CAMILO
EDWIN MUNDO
RAFAEL ROHENA
7
69
222213
29
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COZZY'S POSSE (NY)
3y d g
54.00
JOHN DAVILA, JR.
FRANCIS PAOLANGELI
CHARLTON BAKER
1
47
9217-86
38
0
2
ENGLISH CHANNICAL (NY)
4y d g
56.00
JAIME RODRIGUEZ
RIVER CARD STABLE
JAMES ACQUILANO
2
54
222321
14
0
3
COLD SOBER (NY)
4y a g
55.50
ANDY HERNANDEZ SANCHEZ
MICHAEL DI TOMASSO
M. FERRARO
3
60
8562-34
17
0
4
AUDUBON WOOD (KY)
3y a g
53.50
NAZARIO ALVARADO
SCOTT DURGAN
SAL IORIO, JR.
4
62
376222
17
0
5
FLAMINGO CHICK (FL)
4y d k
54.00
RODOLFO IGNACIO
KEITH HARRIS
KEITH HARRIS
5
27
374535
21
0
6
CONSTRUCT (NY)
4y d g
55.50
JOEL CRUZ
SMITH, JULIE AND COR
JULIE SMITH
6
60
3-54468
10
0
7
WON'T BE MISSED (NY)
4y a g
55.50
ANDRE WORRIE
T L C RACING
JAMES FERRARO
7
54
380660
24
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:58
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIDEWAYS VISION (NY)
8y a g
56.00
TAMMI PIERMARINI
ANTHONY SPADEA, JR.
KARL GRUSMARK
1
57
7-67356
15
0
2
MARK TWAIN (NY)
8y d g
56.00
ANDRE WORRIE
LIMA HORSE RACING LL
MANUEL RUIZ
2
73
255-545
42
0
3
BRAT (KY)
9y d g
56.00
TAMAY B. ALPANDER
JEFFREY SMITH
JEFFREY SMITH
3
59
175-285
15
0
4
SOUTHERNCOMMISSION (FL)
5y d g
56.00
ANDY HERNANDEZ SANCHEZ
BING CHERRY RACING,
DYLAN CLARKE
4
51
965664
29
0
5
LUCKY LOU PAL (NY)
5y d a
56.00
JOHN DAVILA, JR.
PREFERRED PALS STABL
CHRIS ENGLEHART
5
56
1119-73
14
0
6
THANK YOU (NY)
7y d g
56.00
RODOLFO IGNACIO
JOSEPH MARINO
JOSEPH MARINO
6
74
344-543
52
0
7
LIFE OF A TIGER (NY)
11y d a
56.00
EMANUEL DE DIEGO
BABCOCK, EDWARD J. A
EDWARD BABCOCK
7
62
2-65463
14
0
8
JET SET CAT (NY)
10y d g
56.00
ANTHONY SUAREZ
ROBERT COOK
ROBERT COOK
8
60
4-34454
14
0
9
ONECATS CHANCE (NY)
9y a g
56.00
LUIS PEREZ
KATLYNN GUTTERSON
JEFFREY ENGLEHART
9
57
226-226
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RORY MOR (NY)
6y d g
55.50
JOEL SONE
SARA FUTH
JONATHAN BUCKLEY
1
71
626-446
43
0
2
D'YER MAK'ER (NY)
5y d g
55.50
ANDRE WORRIE
JEFFREY ENGLEHART
JEFFREY ENGLEHART
2
71
072325
36
0
3
HAUDENOSAUNEE (NY)
6y d g
55.50
TAMMI PIERMARINI
CHAUNCEY COLE III
KARL GRUSMARK
3
74
324425
7
0
4
WIGGLES (NY)
4y d g
55.50
NAZARIO ALVARADO
CARL BUHR
DEBRA BREED
4
67
624-115
22
0
5
MACHO MIAH (NY)
5y d a
55.50
ANDY HERNANDEZ SANCHEZ
GABRIELLE FARM, SEIT
JEREMIAH ENGLEHART
5
73
6427-61
21
0
6
NINTH HOUR (NY)
5y d g
56.00
JOHN DAVILA, JR.
EPONA RACING STABLE
CHRIS ENGLEHART
6
80
616-121
21
0
7
JUSTONEMOREPATRON (NY)
6y d g
55.50
OSCAR GOMEZ
DEBRA BREED
DEBRA BREED
7
66
421513
22
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEACH PRINCESS (NY)
6y d k
55.50
LUIS PEREZ
BMF RACING STABLE
DANIEL CONWAY, JR.
1
71
5-26331
15
0
2
MIDNIGHT BOUNTY (FL)
7y d k
55.50
OSCAR GOMEZ
EDWIN SCHATZEL
JOHN TEBBUTT
2
68
124165
28
0
3
SHE REMEMBERED (NY)
5y d k
55.50
DALTON BROWN
SAMUEL MORALES
SAMUEL MORALES
3
30
564476
10
0
4
GEMLOVER (NY)
4y d k
56.00
KEVIN NAVARRO
JACK CANNON
ILMAR LOAIZA
4
65
332111
14
0
5
KIM (NY)
6y d k
55.50
JOEL CRUZ
CARLOS DOMINGUEZ
CARLOS DOMINGUEZ
5
65
46-5422
14
0
6
TRAPPER JANE (KY)
6y d k
55.50
JOHN DAVILA, JR.
LAUREN LINN
LAUREN LINN
6
52
53-5315
17
0
7
SOCIAL MOBILITY (NY)
6y d k
55.50
ELIAS PELTROCHE
CANNON FARMS
ILMAR LOAIZA
7
67
4-33424
14
0
8
DAWN LIGHTNING (FL)
4y k k
55.50
ANDY HERNANDEZ SANCHEZ
DIAMOND CARD RACING
MICHAEL LECESSE
8
71
534314
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:19
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL GRILLO (NY)
7y k g
55.50
CARLOS CAMILO
RAFAEL ROHENA
RAFAEL ROHENA
4
74
251373
28
0
2
MR. CARTER (NY)
4y a g
55.50
LUIS PEREZ
JAMES ACQUILANO
JAMES ACQUILANO
1
70
375635
20
0
3
GEORGE'S FOLLY (NY)
9y d g
56.00
KEVIN NAVARRO
BABCOCK, EDWARD J. A
EDWARD BABCOCK
2
68
553431
20
0
4
ZOO YORKER (NY)
6y d g
55.50
JOSE BAEZ
MATTHEW CLARKE
DYLAN CLARKE
3
81
679127
51
0
5
SHE READ MY TEXTS (ON)
6y d g
55.50
ANDY HERNANDEZ SANCHEZ
STEPHEN FOSMAN
MICHAEL LECESSE
5
74
444228
21
0
6
TEQUILA ROAR (NY)
7y d g
55.50
DALTON BROWN
SAMUEL MORALES
SAMUEL MORALES
6
66
137724
10
0
7
TWO TIMES BOOK (FL)
6y d g
55.50
OSCAR GOMEZ
DRAWING AWAY STABLE
PAUL BARROW
8
72
2126-14
41
0
8
BEDSIDE BLUES (NY)
6y a g
55.50
JAIME RODRIGUEZ
CHARLTON BAKER
CHARLTON BAKER
9
78
617-186
27
0
9
BASEBALLNBOURBON (KY)
5y a a
55.50
JOEL CRUZ
RAFAEL ROHENA
RAFAEL ROHENA
7
78
153216
51
0
20 Ağustos 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Elazığ, Finger Lakes ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Finger Lakes ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 finger lakes abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 20 ağustos 2019 salı at yarışı bülteni, 20 ağustos 2019 at yarışı programı, 20 ağustos 2019 tjk yarış programı, 20 ağustos 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 20 ağustos 2019 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 20 ağustos 2019 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, finger lakes abd at yarışı bülteni, 20 ağustos 2019 finger lakes abd at yarışı bülteni, günün finger lakes abd at yarışı bülteni, bugün finger lakes abd at yarışı bülteni