Yarış Başlama Saati: 20:54 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NONSENSICAL (KY)
3y d d
54.50
JOE BRAVO
GODOLPHIN RACING, LL
THOMAS ALBERTRANI
1
74
4-58136
27
0
2
QUIET DIGNITY (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MARTIN SCHWARTZ
CHAD BROWN
2
94
52126-3
39
0
3
SILVER SHAKER (KY)
5y k k
56.50
JOSE LEZCANO
LAYMON, S., SCHEINMA
JORGE ABREU
3
86
23225-5
22
0
4
CAP DE CREUS (KY)
3y k d
54.50
MANUEL FRANCO
GAINESWAY STABLE ANT
TODD PLETCHER
4
83
4-25142
25
0
5
ENGLISH SOUL (NY)
4y a k
56.50
JOEL ROSARIO
ZILLA RACING STABLES
RAYMOND HANDAL
6
82
2318-22
22
0
6
BEAU BELLE (KY)
4y a k
56.50
LUIS SAEZ
ANDERSON, MARK, T.
THOMAS ALBERTRANI
7
87
392221
27
0
7
COTTONWOOD FALLS (KY)
4y a k
56.50
JUNIOR ALVARADO
HERONWOOD RACING PAR
THOMAS MORLEY
8
78
41-4
48
0
8
FANCY THAT (KY)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
GODOLPHIN RACING, LL
KIARAN MCLAUGHLIN
5
72
5-3155
39
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SARGEANT DRIVE (KY)
4y k g
55.50
JOSE ORTIZ
ISLAND WIND RACING
ROB ATRAS
1
90
34-5355
14
0
2
BUMPERDOO (KY)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
DREAM WALKIN FARMS,
NICHOLAS ZITO
2
62
0-34471
90
0
3
CLAYTNTHELIONHEART (KY)
3y a g
54.50
ERIC CANCEL
RIGNEY RACING, LLC
PHILIP BAUER
3
72
559-61
34
0
4
DERBY MEMORIES (KY)
4y a a
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
RAMSEY, KENNETH L. A
DANNY GARGAN
4
70
6-81
41
0
5
GRIT AND GLORY (MD)
3y a g
54.50
TYLER GAFFALIONE
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
5
78
5-4152
55
0
6
SOUL FIGHT (KY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
CURRAGH STABLES AND
JOHN TERRANOVA II
6
68
91
71
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:58
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWEET LEAF (ON)
2y d d
54.00
LUIS REYES
WECKER, STEVEN AND A
GARY CONTESSA
1
0
0
0
2
BLESSINGSOFLIBERTY (NY)
2y d d
54.00
TYLER GAFFALIONE
R. D. M. RACING STAB
MICHAEL TROMBETTA
2
38
9
22
0
3
LA NEGRITA (KY)
2y d d
54.00
MANUEL FRANCO
RODRIGUEZ, RUDY R. A
RUDY RODRIGUEZ
3
61
0
13
0
4
WICKED TITLE (KY)
2y a d
54.00
JOEL ROSARIO
SUMMERS, CHAD, SUMME
CHAD SUMMERS
4
44
8
22
0
5
POSITIVE POWER (KY)
2y d d
54.00
DYLAN DAVIS
MC ALLEN, JOHN, P.
EDMUND DAVIS
5
63
374
22
0
6
LET IT SLIDE (NY)
2y d d
54.00
MICHAEL LUZZI
OUR SUGAR BEAR STABL
BRUCE BROWN
6
0
0
0
7
LAS RAMBLAS (KY)
2y a d
54.00
JOHN VELAZQUEZ
HAT CREEK RACING
WESLEY WARD
7
0
0
0
8
RAGGEDY ANNIE (KY)
2y a d
54.00
RAJIV MARAGH
CHURCHILL DOWNS RACI
D. LUKAS
8
71
6
36
0
9
PROJECT WHISKEY (MD)
2y d d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
CASH IS KING LLC AND
ROBERT REID, JR.
9
76
3
36
0
10
CENTRAL CAPITAL (NY)
2y d d
54.00
JUNIOR ALVARADO
FRANKLIN AVE EQUINE
LEAH GYARMATI
10
47
6
22
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY CURLIN (KY)
2y a e
54.00
TYLER GAFFALIONE
JOHN OXLEY
MARK CASSE
2
75
43
32
0
2
IMPERARE (KY)
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
COLUMBINE STABLE LLC
ALBERT STALL, JR.
1
0
0
0
3
MO AND GO (KY)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
AUGUST DAWN FARM
JEREMIAH ENGLEHART
4
52
8
26
0
4
BRACKETOLOGIST (KY)
2y d e
54.00
RAJIV MARAGH
BRILAND FARM
D. LUKAS
5
0
0
0
5
COWTOWN (KY)
2y d e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL STINSON
TODD PLETCHER
6
0
0
0
6
PORTOS (KY)
2y k e
54.00
JOHN VELAZQUEZ
WERTHEIMER AND FRERE
TODD PLETCHER
7
0
0
0
7
ZUZUDINI (KY)
2y k e
54.00
DYLAN DAVIS
IRIS SMITH STABLE
EDWARD BARKER
8
0
0
0
8
CROSSING THE MOON (KY)
2y d e
54.00
JOEL ROSARIO
HAROLD LERNER LLC, M
KENNETH MCPEEK
9
66
57
26
0
9
GHOST OF THE MAMBO (KY)
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
HRH PRINCE SULTAN BI
WILLIAM MOTT
10
44
8
12
0
10
ENFORCEABLE (KY)
2y k e
54.00
JOSE ORTIZ
JOHN OXLEY
MARK CASSE
3
74
235
40
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAX ME NAUGHT (NY)
3y k d
53.50
NAZARIO ALVARADO
HENDY, ELIZABETH
LINDA DIXON
1
54
3-260
34
0
2
GO ZAPPEM (NY)
4y d k
56.00
JOSE ORTIZ
HOWARD WHITBRED
JORGE ABREU
2
45
7-
127
0
3
RENNINAS ROSE (NY)
3y d d
50.50
BENJAMIN HERNANDEZ
RAIA, FRANCIS
FRANK MULTARI, JR.
3
34
9
14
0
4
J J JEN (NY)
3y a d
53.50
RAJIV MARAGH
SEIDMAN STABLES LLC
MARK HENNIG
4
70
448
34
0
5
FREDDYMO FACTOR (NY)
3y k d
53.50
RAJIV MARAGH
ALAN BRODSKY
MARK HENNIG
5
71
0-5
46
0
6
IRISH BANKER (NY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
MC ALLEN, JOHN, P.
EDMUND DAVIS
6
60
453243
25
0
7
THE GREAT JOHANNA (NY)
4y d k
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
MCMAHON, J., MCMAHON
JAMES FERRARO
7
66
6-2222-6
34
0
8
DEEP SPACE (NY)
3y d d
53.50
JAVIER CASTELLANO
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM MOTT
8
0
0
0
9
BLAME IT ON MOM (NY)
4y d k
56.00
JOEL ROSARIO
BLOODLINES RACING PA
BRUCE LEVINE
9
67
2-27
25
0
10
TATTERAZZI (NY)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
JUMPING JACK RACING,
JOHN TERRANOVA II
10
72
7
34
0
11
MAGICAL ROMANCE (NY)
6y d k
56.00
JOSE ROJAS
KIRSTEN LEBLANC
KIRSTEN LEBLANC
11
48
578-856
40
0
12
FINLEE (NY)
4y k k
53.00
HEMAN HARKIE
COFFEEPOT STABLES
MARIALICE COFFEY
12
49
337559
25
0
13
NASTY AFFAIR (NY)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
F. LIEBAU, SR.
LINDA RICE
13
49
5
25
0
14
LADY MACHO (NY)
3y d d
53.50
JOSE ORTIZ
FORTUNE FARM RICHARD
BRUCE LEVINE
14
65
44224
25
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALCULATED RISKER (NY)
5y d a
55.50
MANUEL FRANCO
BLUE DUCK RACING AND
RAYMOND HANDAL
1
82
625113
29
0
2
FIERY OPAL (NY)
5y d g
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
RAMIREZ, SILVINO
ANTONIO ARRIAGA
2
91
154513
17
0
3
BLUGRASCAT'S SMILE (NY)
6y d g
55.50
RAJIV MARAGH
FRANCIS PAOLANGELI
CHARLTON BAKER
3
89
226344
63
0
4
SHAMROCK KID (NY)
4y d g
56.00
LUIS SAEZ
CLEAR STARS STABLE A
RICHARD SCHOSBERG
4
81
234117
39
0
5
STORM PROPHET (NY)
6y d g
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
ROBERT BONE
ROB ATRAS
5
91
5-32332
63
0
6
PLAYTHATFUNNYMUSIC (NY)
6y a g
52.00
BENJAMIN HERNANDEZ
AMERICA'S PASTIME ST
MERTKAN KANTARMACI
6
86
351259
18
0
22 Ağustos 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:54 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 ağustos 2019 perşembe at yarışı bülteni, 22 ağustos 2019 at yarışı programı, 22 ağustos 2019 tjk yarış programı, 22 ağustos 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 22 ağustos 2019 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 22 ağustos 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 22 ağustos 2019 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni