Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SURŞAHİNİ
5y k a
BİLGİN
58.50
ÇETİN TAŞAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
10
84
251465
11
17
2
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
56.50
BURAK AKÇAYAP
HAŞİM TINAS
At Sahibi
7
64
601113
7
19
1.43.23
3
SIKINTI YOK
5y a a
UÇANBEY
59.50
K.TOKAÇOĞLU
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
8
89
016442
17
16
1.40.80
4
SAKALAYDIN
5y k a
TURBO
57.50
G.KOCAKAYA
ERDOĞAN ŞENOCAKLI
T.ŞİT
3
86
55-4412
12
19
5
KARAÇELİK
5y d a
KAIZBERT (RU)
56.50
T.YILDIZ
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
9
72
843365
13
8
1.39.25
6
BAĞRIYANIK
5y k a
ASİLZADE
51.50
S.ÇELİKAP
SIDDIK KAYA
MEH.ARSLAN
2
31
78-0090
10
10
1.41.75
7
BENHALİL
5y k a
UÇANBEY
55.50
M.DEMİRBAŞ
ÇİLEM ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
4
91
331077
127
17
8
MAKEDON
5y a a
GÜNCANHAN
55.50
S.İPEK
NAZAN TUNCAR
K.ŞENGEL
1
28
636355
10
5
1.40.77
9
ADALETLİKASIRGA
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
O.GÖKÇEAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
11
67
64-0237
5
14
10
AMANKAYA
8y d k
KAFKASLI
53.50
F.YÜKSEL
AHMET KAYA
E.KAYA
5
89
678455
7
20
1.38.64
11
ERBARAS
4y d k
ESKİŞEHİRLİ
52.00
S.TIRPAN
M.ÖNDER ÜLGENALP
G.GÜNGÖR
6
28
08-3000
31
12
1.44.32
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE LAST LION
3y a e
LION HEART (USA)
58.50
M.M.BİLGİNAP
AYŞEGÜL KURTEL
S.DEMİR
6
46
225437
12
15
2
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
59.50
BURAK AKÇAYAP
HAŞİM TINAS
At Sahibi
5
46
204045
9
13
1.26.04
3
MAYLİN
3y a d
BANKNOTE (GB)
57.00
OĞUZ EREN
TANER DEMİRBAŞ
SAB.ARSLAN
4
37
603132
17
18
1.24.37
4
HODJA
3y d e
TOCCET (USA)
56.00
S.TIRPAN
SEDAT ŞAHİN
H.E.UYSAL
13
35
37-8856
23
12
5
HASRETMAM
3y d e
MALİ
52.50
M.BAĞAP
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
7
34
61
127
20
1.25.77
6
HEROES
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
55.50
K.TOKAÇOĞLU
FURKAN KAHRAMAN
M.ÖCAL
3
34
621875
10
17
1.23.21
7
MONTA MAYON
3y d e
MENDIP (USA)
55.50
N.ŞEN
İRFAN BABAYİĞİT
F.SEZER
8
34
576559
17
11
1.26.26
8
HARD WOLF
3y d d
THREE VALLEYS (USA)
55.00
H.KAPLAN
HÜSNÜ KARAGÖZ
K.ŞENGEL
2
33
5-70910
10
19
1.25.34
9
BAY ROSSI
3y d e
KANEKO
54.50
N.AVCİ
UĞUR KURTULUŞ
F.DİZDAROĞLU
14
32
866358
12
13
10
SUGAR MAN
3y d e
TURKISH SWORD
54.50
M.GÜNDÜZELİ
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
12
32
469307
14
13
11
İSKENDER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
53.00
MER.ÇELİK
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
9
29
248035
7
10
12
SARAYLI KIZ
3y d d
ASTRAKHAN
51.50
M.S.ÇELİKAP
ERGÜN CAN
A.R.YILDIZ
10
28
437206
7
9
1.25.36
13
BABASAMİ
3y d e
PERFECTO
51.50
S.İPEK
KASIM TUMBUL
İ.YAKUT
15
26
56576-0
45
10
1.24.89
14
GREAT WARRIOR
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
50.50
Y.E.YÜKSELAP
MURAT TACETTİN BİRİCİK
E.PAPAĞAN
11
24
25-8006
7
10
1.25.83
15
GOLD FISH
3y d d
EXPANSION (USA)
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
1
22
874008
10
10
16
KRAL CEM
3y a e
OĞLUMEMRE
50.00
U.LEVENTAP
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
16
15
500008
7
12
1.26.89
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BU DA BATOR
4y d a
LUXOR
61.00
ÇETİN TAŞAP
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
8
60
720397
29
14
2
ROCKY FORK MNM
4y d k
ROCKMASTER (IRE)
62.50
S.BOYRAZ
MAHMUD NADİROĞLU
B.EGE
7
59
353-882
24
14
3
DI FORCE
4y d a
PERFECT STORM
57.00
A.İNCİAP
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
9
54
3-02147
17
18
1.29.50
4
ADİOS
5y k k
NATIVE KHAN (FR)
58.50
MER.ÇELİK
ÇETİN ÇATAN
M.ÖCAL
1
51
2116-01
14
20
5
HILL HEAD
7y d a
POWERSCOURT (GB)
56.00
O.ATMACA
NEDİM AKAGÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
6
46
4-68345
21
12
1.28.51
6
RAY OF SUNSHINE
6y a a
NO LIMITE
54.00
S.TIRPAN
BOZAN BAĞ
B.BOZBEY
5
42
818525
12
16
1.28.95
7
IN THE NAVY
6y d a
THREE VALLEYS (USA)
53.00
F.ARSLANAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ö.GÜNELİ
10
40
090053
17
9
1.31.21
8
MERTALİBABA
4y d a
BUENOS AIRES
51.50
N.AVCİ
METİN AKAN
Ç.DEMİR
2
37
751452
14
17
1.31.63
9
LOBO NEGRO
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
51.00
H.KAPLAN
KEMAL KURT
T.PELEN
4
36
90-7941
17
20
10
STRONGEST WARRIOR
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
MAHMUT TURAN
M.SABAHATTİN MALKOÇ
K.ŞENGEL
3
30
900073
32
14
1.30.14
11
GRAND HOPE
5y d a
MY GRANDSON (GB)
50.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
11
26
8900-89
52
13
1.31.03
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAYGINER
3y k e
YAŞARCIK
59.00
S.BOYRAZ
SIDDIK KAYA
MEH.ARSLAN
3
43
32130
15
18
2
IŞITAN
3y a e
ORÇUN
57.00
M.GÜNDÜZELİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
5
43
3312
21
19
3
RÜSTEM
3y k e
GÜNTAY
57.00
A.KURŞUN
İSMAİL KAVUŞAN
C.DOĞAN
9
42
7212
20
19
4
ÜNALAN
3y k e
AĞA KARACA
57.00
T.YILDIZ
D.SERHAN TAŞKIN
C.GÖNÜLTAŞ
4
49
124
19
18
5
ERDOĞDU
3y k e
HIZLITAY
55.00
O.YILDIZ
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
6
39
0816
21
19
6
HASİBAKIZ
3y k d
BİLGİN
55.00
G.KOCAKAYA
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
7
45
312455
12
16
7
NAKIŞ
3y d e
BATUKAN
55.00
H.KAPLAN
GÜL NUR SÜMER
F.TURAN
2
38
6331
21
20
8
SAFARİ
3y d d
KAIZBERT (RU)
55.00
M.DEMİRBAŞ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
1
47
18
12
19
9
WARRIOR GIRL
3y a d
KAYAYÜREKLİ
52.00
A.İNCİAP
SERHAT ARAS
İ.YAKUT
8
48
1427
12
17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARLIEBOY
2y d e
MYBOYCHARLIE (IRE)
54.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
8
0
0
20
2
KARAOĞLANIM
2y d e
WIENER WALZER (GER)
54.00
M.G.SEZGİNAP
MUHAMMET YAĞMURLU
İ.ALPUĞUR
9
0
32
17
18
3
KOPAHİYA
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
H.ALTIN
HÜSAMETTİN KOPAL
F.KIRAN
2
36
622222
10
19
1.15.61
4
NASİP
2y d e
EL CORREDOR (USA)
57.00
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
13
0
44
17
18
5
PRENS GÖKSU
2y a e
LION HEART (USA)
57.00
N.ŞEN
M.ALİ GÖKSU
MEH.ARSLAN
3
0
0
20
6
VALEGRO
2y a e
VALENTIN
57.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
10
24
76450
10
15
1.16.72
7
WIN GREEN WIN
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
H.KATI
SEMİH YARDIMCI
S.YARDIMCI
11
13
578
10
17
8
AFTER DOWN
2y a d
AFTER MARKET (USA)
55.00
O.ÖZTÜRK
MELİS KURTEL EMİN
S.YARDIMCI
12
0
23
17
18
9
ANGEL PEARL
2y d d
FAST STARS LINE
55.00
R.CİHAN
FUAT ALBAYRAK
S.SÜSLÜ
4
22
4456
8
16
10
EDANUR
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
İ.H.KETME
AVNİ GÖKKAN
V.KESKİN
5
0
0
20
11
HELLORA
2y d d
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
S.İPEK
BEKTAŞ YILDIRIM
SAB.ARSLAN
6
0
84
10
18
12
LUCKY SCHATZ
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
51.00
M.M.BİLGİNAP
SERKAN ÜLGEN
A.OLCAR
1
0
4
17
19
13
PHILBERTA
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
T.YILDIZ
COŞKUN OKUR
H.DEMİRBAŞ
14
27
437
35
17
1.20.38
14
WOLF CAT
2y a d
BUENOS AIRES
55.00
MAHSUN TURANAP
HASAN KURTOĞLU
M.ASLAN
7
0
89
17
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUSURSUZ GÜÇ
5y k k
TURBO
61.00
BURAK AKÇAYAP
MUHAMMED GÜNDÜZ
N.DOĞAN
6
59
9-47542
41
14
1.21.29
2
HIZLI ASİYE
5y k k
ÖZHABER
60.50
F.ARSLANAP
HALİT KEKİK
İ.ALPUĞUR
5
58
409008
7
10
1.22.99
3
ASARCIKLI
7y a a
ARASLI
60.00
ÇETİN TAŞAP
EYLEM GÜN GÜNEŞ
E.GÜN GÜNEŞ
12
57
462377
14
4
1.21.17
4
FEYAT BABA
5y k a
YAŞARCIK
58.00
A.İNCİAP
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
4
55
001674
18
17
1.21.78
5
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
57.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
MEH.KAYA
13
53
683105
14
18
1.21.61
6
EFE YÜREK
7y k a
TUNCAL
58.50
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
11
50
079303
18
7
1.21.70
7
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
57.50
MER.ÇELİK
MAZLUM KAYACIK
Y.KARAKÜÇÜK
3
48
255708
23
14
1.21.53
8
ÇOLPANLI
5y a g
AYABAKAN
54.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET NUR KILINÇ
R.TAŞDELEN
14
43
103098
11
15
1.23.01
9
MAZLUMZÜLFİKAR
5y k a
TURBO
52.00
S.TIRPAN
LÜTFİ TURAN
Ç.DEMİR
10
37
290009
17
3
1.21.10
10
ABHER
7y k a
KARACA.5
51.50
O.YILDIZ
SELDA KARACA
MEH.KAYA
2
36
006614
9
19
1.21.13
11
ÇOK YAKIN
5y k a
SAVABEY
51.00
H.KAPLAN
EBUL KASIM AVCI
A.E.AVCI
15
35
600553
6
8
1.21.93
12
İNANCALI
4y a a
AYABAKAN
50.00
S.İPEK
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
9
18
0-60
19
17
13
ÇAKIRALİ
7y k a
ARASLI
51.00
MAHMUT TURAN
SERVET ERBAŞI
S.ERBAŞI
1
35
344644
4
16
1.22.30
14
EGEMENBEY
4y a a
AYABAKAN
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
HAYATİ CAN
S.SÜSLÜ
8
33
1480-00
7
15
1.25.49
15
ŞİMAL GÜNEŞİ
4y k k
SERDARHAN
50.00
U.LEVENTAP
İLHAN TEKİNALP
Ç.DEMİR
16
23
208-000
10
12
1.28.74
16
KIRIMEFESİ
4y a a
KIRIMHAN
50.00
C.ALTUNAP
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
7
11
0995
7
16
17
DEMETCAN
4y k k
HIZLITAY
50.00
Y.E.YÜKSELAP
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
17
27
690030
32
14
1.24.66
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABANA BEYİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
N.ALTIN
NİHAT TURAN
S.SAYIN
3
23
0-43570
44
8
1.30.54
2
FUAT BEY
3y d e
MALİ
56.00
M.F.ASLANAP
ENGİN KARABULUT
M.K.ÇİZİK
11
0
0-0
14
18
3
REBEL BLOOD
3y a e
KANEKO
58.00
F.YARDIMCI
MÜJDAT ERTOP
M.K.ÇİZİK
1
9
778075
5
14
1.37.94
4
RED HORSE
3y k e
DEHA
58.00
E.KILIK
BEŞİR KAYA
M.KARALI
8
11
006807
14
2
1.32.38
5
TOY BABA
3y d e
PERFECTO
58.00
M.AVŞAR
İ.HALİL PARILDAR
BAY.YILDIRIM
2
6
0000
14
16
6
WIND OF THE DREAM
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
V.KIZMAZ
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
6
11
000
40
17
7
GALLOPING SULTAN
3y a d
GREYS ANATOMY (FR)
53.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
9
5
896
14
17
1.34.99
8
MARWARI
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
53.00
M.IŞIKAP
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
12
17
7-53930
15
12
1.38.74
9
MY EUROGEN GIRL
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
56.00
B.BEKTAŞ
ZEKİYE DOĞANTÜRK
H.TEKİNALP
5
7
065
14
17
10
NESLİCAN HATUN
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
52.00
S.ALTAYAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
At Sahibi
7
17
064437
14
12
1.31.99
11
RISE OF SILENCE
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
56.00
M.DOĞAN
MURAT YILDIZ
M.A.SUBAY
4
23
344423
14
17
1.32.33
12
YABAN MERSİNİ
3y d d
AZARAKS
52.00
E.AKKILIÇAP
FERİT ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
8
50-6084
14
11
1.36.17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QAVIY
6y d a
RIP VAN WINKLE (IRE)
63.00
F.YARDIMCI
BÜLENT YARDIMCI
M.KEKLİK
7
53
535447
19
13
1.13.29
2
MANDELİNO
5y d a
YONAGUSKA (USA)
59.50
İ.ÇİZİKAP
FİLİZ DEMİRBİLEK
S.V.KAYA
12
52
932870
42
6
1.13.81
3
HOVARDA
4y d a
ZANJERO (USA)
58.00
M.DOĞAN
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
9
43
044904
35
14
1.15.53
4
RÜZGAR
5y d a
COUNTRY REEL (USA)
57.50
V.KIZMAZ
MURAT ERŞAHİN
V.ÇİZİK
6
42
479-009
26
8
1.19.04
5
ÜNLÜHAN
4y a a
CUVEE (USA)
57.50
M.ÜNLÜ
SELAMİ ÜNLÜ
S.V.KAYA
8
42
88-1016
70
19
1.15.31
6
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
55.00
M.E.DOĞANAP
HÜSEYİN YÜKSEL
H.TEKİNALP
1
41
085505
8
10
1.14.15
7
KARAKARTALIM
4y d a
ZANJERO (USA)
54.00
M.AVŞAR
HÜSNÜ ERCAN
G.BALTA
4
35
050038
21
12
1.15.38
8
KARA PANTER
4y d a
PERFECT STORM
52.00
N.ALTIN
ALİ POLAT
E.HAZAL ŞEKER
13
31
171047
7
17
1.14.63
9
GÜNEYCAN
4y d a
MİRAMİS
50.00
E.AKKILIÇAP
SERDAR İZOL
G.BALTA
11
27
160780
19
15
1.13.81
10
OTANTİK
8y k g
BOSPORUS (IRE)
50.00
M.IŞIKAP
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
2
24
000000
21
4
1.13.13
11
KÜÇÜK ÖMER
5y d g
DERVİŞ AĞA
50.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
10
18
670-028
127
6
1.17.77
12
CAMPS BAY
6y d g
OCEAN CREST (USA)
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
İ.HALİL ÜNLÜ
G.BALTA
5
22
070095
26
8
1.14.27
13
EL FUEGO
6y d a
EAGLE EYED (USA)
50.00
H.ALTUNDAĞAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
3
21
00-0220
21
18
1.14.30
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABİŞKO
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
F.YARDIMCI
MEHMET MERT
M.KARALI
10
24
472285
5
17
1.31.26
2
BARANBABO
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
V.KIZMAZ
MEHMET KAYA
S.V.KAYA
8
0
3-0
14
18
3
BUZKRALI
3y a e
YA NASİP
55.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
5
15
270088
14
11
1.33.10
4
FAST LION
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
E.KILIK
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
16
6673
5
16
1.32.91
5
LORT OF KING
3y a e
CARDINAL PIONEER
54.00
H.ALTUNDAĞAP
MUHAMMET ÖZTÜRK
G.BALTA
12
7
9-69000
14
13
6
POTEMKIN
3y a e
ARIZONA RED (USA)
55.00
M.IŞIKAP
OĞUZ YALÇIN
H.TEKİNALP
11
18
20-7
14
17
7
AIAS
3y a d
LION HEART (USA)
56.00
N.ALTIN
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
H.TEKİNALP
3
24
443928
15
15
8
BOZDOĞAN ATEŞİ
3y a d
ADONİSE
56.00
H.POLAT
AZİZ KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
7
15
520890
14
9
1.33.74
9
LAS CHICAS
3y d d
AGRESIVO (USA)
56.00
M.ÜNLÜ
ANIL AYTAÇ ATICI
S.SAYIN
9
11
9-80979
14
9
1.33.80
10
LONGING TIME
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
M.DOĞAN
MESUT ÇEVİKEL
M.KEKLİK
6
18
795303
5
7
1.33.15
11
PENTIMENTO
3y a d
DAI JIN (GB)
53.00
F.FELHANAP
K.FIRAT DANIŞOĞLU
A.GÜRGÖZE
4
21
656589
14
10
1.32.46
12
TOKGÖZ İDA
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
56.00
M.AVŞAR
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
2
12
8-00064
14
14
1.39.79
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEDEFE KOŞ KIZIM
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
H.ALTUNDAĞAP
CEMAL YILDIZ
V.ÇİZİK
2
41
81454
11
17
2
YAKIŞIKLI MENDO
3y k e
BOZYİĞİT
54.50
R.DOĞAN
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
5
34
1439
14
17
1.30.10
3
DİCLENİN KIZI
3y k d
TÜMÖZ BEY
54.00
N.ALTIN
NİHAT KARATOPRAK
M.K.ÇİZİK
1
33
133
14
18
1.24.93
4
DANEDANE
3y k d
KAIZBERT (RU)
53.50
F.YARDIMCI
CEMAL YILDIZ
H.TEKİNALP
12
32
751
7
20
1.28.46
5
TİMURTAŞ
3y a e
TÜMÖZ BEY
53.50
M.AVŞAR
CEVER KARAOĞLAN
M.A.SUBAY
11
32
94156
39
18
1.32.41
6
CANPOLATHAN
3y k e
GÜNTAY
53.00
E.KILIK
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
6
31
4421
21
20
1.27.55
7
TALİŞMAN
3y a d
ATİKBEY
51.00
M.IŞIKAP
DİLEK AKDOĞAN
H.TEKİNALP
13
31
0220
8
18
1.26.19
8
GÜNDÜZ KIRAL
3y a e
YAKUPBEY
51.00
E.AKKILIÇAP
ETHEM YILDIZ
BAY.YILDIRIM
9
30
604146
14
18
1.27.08
9
NECO NECO
3y a e
KAIZBERT (RU)
52.50
B.BEKTAŞ
MEHMET ŞİMŞEK
H.DEĞİRMENCİ
10
30
41
7
20
1.28.57
10
SEMAHATUN
3y a d
ATİKBEY
52.50
İ.ÇİZİKAP
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
14
30
8701
7
20
11
HARBİCİ
3y d d
ALTAHA
50.50
MEH.PARLAKAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
3
26
64572
7
15
1.27.66
12
ORDİNARRİYO
3y a e
TOŞUR
47.00
T.YILMAZAP
NİHAT YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
7
23
8083
7
16
13
BEDOCAN
3y k d
KILIÇBAYLIM
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
ALİ POLAT
E.HAZAL ŞEKER
4
22
338
7
17
1.26.82
14
TEKTAŞOĞLU
3y a e
GÜNTAY
50.00
S.ALTAYAP
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
8
20
977944
7
13
1.28.09
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
55.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.SUBAY
11
38
213823
7
16
1.42.28
2
KIRMIZIBAHÇE
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
H.POLAT
HAŞİM TINAS
M.KARALI
12
39
401105
7
18
1.42.16
3
MONDIALEKAYA
4y a k
ÖZGÜNKAN
54.00
S.ALTAYAP
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
9
32
725189
21
18
1.44.17
4
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
58.00
R.DOĞAN
MEHMET S. MELİK
M.KARALI
15
30
709538
33
14
1.56.37
5
DÜZENKAYA
4y a k
YALÇINER
56.00
M.ÜNLÜ
AHMET BABACAN
A.ATAŞ
8
25
377270
29
14
1.41.56
6
HAZİMESULTAN
4y k k
ATEŞTOPU
56.00
E.KILIK
SELİM DEMİRKAPU
M.KEKLİK
6
31
661671
33
20
1.49.79
7
ARSLAN SULTAN
4y k k
BERKSOY
53.00
F.FELHANAP
NURİ TURAN
S.SAYIN
2
23
800007
8
6
1.39.81
8
BERFİN KIZI
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
M.DOĞAN
SERDAR DOĞAN
O.GÖRMEZ
13
30
0-52556
8
9
1.40.83
9
BİR MATRA
4y k k
ODİNHAN
51.00
Y.CENGİZAP
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
10
29
9-49922
36
19
10
LEYLANUR
4y a k
KIRIMHAN
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET ATEŞ
H.TEKİNALP
4
31
708383
12
14
1.46.81
11
NUR SALKIMI
4y a k
YALAZ
55.50
V.KIZMAZ
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
5
47
009439
12
14
1.42.62
12
POYRAZIN RÜZGARI
4y k k
KIRIMHAN
55.00
N.ALTIN
CELAL KAYA
C.LAÇO
1
36
033791
12
20
1.43.24
13
PRENSESELİF
4y k k
TOŞUR
51.00
H.ALTUNDAĞAP
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
7
29
008940
12
10
14
UÇAN JET
4y a k
UÇANBEY
55.00
M.F.ASLANAP
GALİP DOĞAN
E.HAZAL ŞEKER
3
16
376780
21
9
1.45.96
15
BAĞDAT GÜZELİ
4y a k
ANKA
51.00
T.YILMAZAP
MURAT ALTIN
H.TEKİNALP
16
21
990080
12
7
1.39.80
16
GAMZEGÜL
4y k k
SARRAF
55.00
S.KAPLAN
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
14
13
680868
16
2
1.40.48
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY LEAH
3y a d
MALKOÇOĞLU (USA)
59.50
F.FELHANAP
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
1
38
455609
8
10
2.14.70
2
CAN FATMA
3y d d
PERFECTO
57.50
MEH.PARLAKAP
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
5
36
4166-00
7
16
3
FRIZER
3y d e
DAI JIN (GB)
57.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
11
33
106047
8
15
2.19.62
4
TIME TO INVOLVE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
M.IŞIKAP
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
10
33
619705
14
16
5
FAST TO RAIN
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
N.ALTIN
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
12
31
949174
7
18
6
DEEP ACTION
3y k e
MENTOR
57.50
F.YARDIMCI
CÜNEYT BAŞ
E.HAZAL ŞEKER
14
30
832155
5
18
2.20.43
7
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
54.50
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET FELHAN
S.V.KAYA
4
30
276152
21
18
8
REHA HAN
3y d e
WHOS NEXT
54.50
İ.ÇİZİKAP
TARIK KARADUMAN
S.V.KAYA
9
30
272837
8
15
2.16.68
9
ASPARAGAS
3y a e
TORUK MACTO (IRE)
56.50
E.KILIK
SELHATTİN KURT
S.SAYIN
8
28
76681
14
20
10
CATASTROPHE
3y d e
HAKKAR
56.50
V.KIZMAZ
M.REŞİT GÖRGÜN
H.TEKİNALP
2
28
905521
14
20
11
DOLCE MOYE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
55.00
M.DOĞAN
ARDA ÇETİNKAYA
M.K.ÇİZİK
7
25
331000
12
17
12
ROCK AND ROLL
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.50
R.DOĞAN
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
13
24
804080
7
8
2.25.33
13
CRISTOPHER
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
54.50
M.AVŞAR
AHMET KILIÇCIOĞLU
F.E.AKIL
3
24
160050
28
15
2.18.52
14
ÇILGIN BRAWE
3y a e
FAIRSON
51.00
Y.CENGİZAP
EMRAH TOPRAK
H.DEĞİRMENCİ
6
21
156000
28
15
2.36.52
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRHAN STAR
2y d e
HAKKAR
60.00
N.ALTIN
ABDULKADİR AKALTUN
F.ALTIN
6
32
621
14
20
2
DOĞUKAN
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
59.00
M.AVŞAR
TEKİN AKYAVUZ
S.V.KAYA
7
36
155
21
18
1.21.51
3
HIZIRINOĞLU
2y a e
BUSHRANGER (IRE)
55.00
A.ŞENBAHARAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
5
39
1
63
20
4
ROTA FINISH
2y d e
HAKEEM (USA)
57.00
F.YARDIMCI
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
3
31
41
14
20
5
SECRET MOMENT
2y a d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
53.00
S.ALTAYAP
İBRAHİM ŞEKER
M.A.ÇİÇEK
9
34
12
21
19
6
SİVERFONG
2y d d
DR FONG (USA)
51.00
E.AKKILIÇAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
At Sahibi
8
30
741
14
20
7
DODOTKA
2y a e
FAIRSON
54.00
E.KILIK
MEHMET TAHİR AKIL
V.ÇİZİK
2
0
0
20
8
SHABBY
2y d d
HAKKAR
53.00
S.KAPLAN
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
4
25
2675
14
16
9
ASPIDASTRA
2y d d
YAVUZSEL
52.00
M.IŞIKAP
MEHMET HANİFİ POLAT
O.GÖRMEZ
1
18
094
14
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEMDAR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
54.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET BOZAN GÖKKAN
M.KEKLİK
9
12
5-050
14
16
1.32.55
2
FRIDAY COPPER
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.DOĞAN
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
6
29
358-426
14
14
1.34.88
3
KÜRŞATHAN
3y a e
RAMPOLDI
58.00
N.ALTIN
CELAL KAYA
C.LAÇO
2
13
57-764
5
15
1.32.95
4
NAİFOĞLU
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
V.KIZMAZ
HÜSEYİN YÜKSEL
H.TEKİNALP
7
7
000
35
17
1.38.05
5
PERFECT WIN
3y d e
PERFECT STORM
54.00
A.ŞENBAHARAP
GALİP DOĞAN
E.HAZAL ŞEKER
4
0
00
21
18
1.38.72
6
SUPERFAST
3y a e
DISCREET CAT (USA)
58.00
M.AVŞAR
EROL YÜCEL
S.V.KAYA
3
16
0058
32
16
7
TEAR OF THE SUN
3y d e
NIGHT FALCON
56.00
M.F.ASLANAP
ÖMER DEMİR
H.TEKİNALP
1
19
590420
5
11
1.32.10
8
AYSUCAN
3y d d
YONAGUSKA (USA)
53.00
M.IŞIKAP
BÜLENT BUCAK
S.V.KAYA
5
10
400948
14
6
1.30.13
9
BÜYÜKHAN KIZI
3y a d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
56.00
M.ÜNLÜ
RUKEN ATAŞ
M.A.SUBAY
12
26
830032
5
13
1.30.82
10
ÇAVREŞE
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
56.00
H.POLAT
MEVLUT DEMİR
E.HAZAL ŞEKER
11
19
509625
14
7
1.32.86
11
MAYKO MOYE
3y a d
BUENOS AIRES
53.00
F.FELHANAP
MURAT AZİZOĞLU
V.ÇİZİK
13
0
88
127
18
12
SEVAY
3y d d
DR FONG (USA)
52.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
8
19
040752
14
7
13
ZELİŞ SULTAN
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
M.E.DOĞANAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
10
20
767345
14
12
1.31.98
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALANKOZ
5y k k
YAŞARCIK
60.00
İ.ÇİZİKAP
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
V.ÇİZİK
1
55
282000
27
15
1.30.94
2
DALLICALI
9y k a
BİLGİN
60.00
M.CANPOLATAP
HALİL KAYA
S.SAYIN
10
55
635494
7
14
1.31.07
3
HEDEFE KOŞ
4y k a
KIRIMHAN
60.00
M.E.DOĞANAP
CEMAL YILDIZ
V.ÇİZİK
8
55
1-46824
7
15
1.28.99
4
KILAVUZAĞASI
5y a a
YILMAZER
58.50
F.YARDIMCI
CEMİL GÖKHAN
H.TEKİNALP
5
46
082870
19
14
1.31.26
5
TEYYARE
5y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
V.KIZMAZ
HALİL TOYDEMİR
M.DEMİROL
6
41
820439
7
11
1.37.52
6
ÇELİKŞAH
5y k a
KAZAKBEY
55.50
M.DOĞAN
MUSTAFA YARDIMCI
M.K.ÇİZİK
2
40
174038
14
15
1.32.83
7
DELİCİHAN
11y k a
YAŞARCIK
55.00
R.DOĞAN
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
12
39
061128
19
18
1.30.84
8
KAFKASTUNCU
7y a a
KAFKASLI
54.00
E.KILIK
MEHMET AKDEMİR
M.KEKLİK
11
37
55217-9
12
18
1.36.27
9
BEŞALTIGÜLÜ
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.00
E.AKKILIÇAP
SALİH ÇİZİK
At Sahibi
9
36
142209
28
17
10
ÖZKARA
8y a a
BİLGİN
53.50
N.ALTIN
AYDIN AYDOĞDU
M.KARALI
17
36
056169
46
18
1.30.67
11
PİANİST
4y a a
TOŞUR
52.00
B.BEKTAŞ
CAHİT DOĞAN
S.DAŞTAN
14
35
2-42418
22
19
12
ALTIN KRAL
7y a a
TOŞUR
50.00
H.ALTUNDAĞAP
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
13
29
44-0607
7
12
1.30.87
13
MELİKHAN
5y k a
BERKSOY
50.00
A.ÇANKAYAAP
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
15
28
743355
14
12
1.32.16
14
HİMALA
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
A.ŞENBAHARAP
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
7
25
540084
14
12
1.34.30
15
KEMANKEŞ
4y d a
GÜRGÖKÇE
47.00
T.YILMAZAP
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
4
25
7-72300
127
13
16
MAMİ
4y k a
YAŞARCIK
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET DURMAZ
H.TEKİNALP
16
21
097678
8
7
1.36.42
17
BERKEHAN
4y k a
KAIZBERT (RU)
50.00
Y.CENGİZAP
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
V.ÇİZİK
3
7
970
127
17
Delaware Park ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LA FLAMENCA (FL)
3y d d
54.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
KING EMPIRE STABLES
ABEL A. CASTELLANO
1
61
654142
16
0
2
SUNSHINE BAY (FL)
4y d k
55.00
RAUL MENA
LITTLE SAINT STABLE
JOSEPH J. GRACI, III
2
59
1222-26
127
0
3
VICKYTHEBEST (KY)
3y a d
54.50
ALEX CINTRON
PHILIP ARTHUR HARDIN
JANE CIBELLI
3
59
32-1165
121
0
4
MOVIE SCORE (KY)
4y a k
55.00
CAROL CEDENO
THREE PLAYER'S STABL
OSCAR S. BARRERA, III
4
51
553357
10
0
5
HEIDI'S WISH (KY)
5y d k
52.50
ALEXANDER CRISPIN
NOVOGRATZ RACING STA
MCLEAN ROBERTSON
5
56
9-065-55
127
0
6
TREASURED INFO (FL)
4y d k
52.00
SKYLER SPANABEL
RAIDEL LLAURO
MAURICIO FUENTES
6
39
523976
16
0
7
THE BAY EXPRESS (PA)
5y d k
55.00
JAIME RODRIGUEZ
ERIKA G. NEUBERG
SAMUEL F. CRONK
7
55
547-363
16
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHESS MASTER (FL)
4y d g
56.50
ANGEL SUAREZ
BREEMES, PAUL AND PO
BALTAZAR GALVAN
1
75
64-2161
30
0
2
STEADYTILLREADY (KY)
3y d e
53.50
JAIME RODRIGUEZ
BRITTLYN STABLE, INC
JOSE M. CAMEJO
2
74
7-451
40
0
3
MASTER GUNS (PA)
5y d g
55.00
ALEX CINTRON
NOVOGRATZ RACING STA
MCLEAN ROBERTSON
3
83
3330-22
21
0
4
HIGH RIDER (KY)
6y d g
55.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
BRIARDALE STABLE
STEVE KLESARIS
4
68
593192
12
0
5
ZYRAMID (KY)
3y k e
53.00
CAROL CEDENO
PEWTER STABLE AND SP
KATHLEEN A. DEMASI
5
71
150-396
92
0
6
A SONG FOR ARCH (LA)
6y d g
55.00
ABNER ADORNO
LARRY J. MENARD
BRETT A. BRINKMAN
6
83
441046
21
0
7
GREELY IS BACK (KY)
8y d g
55.00
RAUL MENA
HICKORY MADE STABLES
LAWRENCE M. SMITH
7
58
950836
6
0
8
FAIR CATCH (KY)
3y a e
53.00
JOSE R. BETANCOURT
PROUD STABLE INC
BRUNO TESSORE
8
63
604413
23
0
9
HE'S ONE WILD DUDE (FL)
7y d g
52.50
ALEXANDER CRISPIN
RICHARD P. SILLAMAN
RICHARD P. SILLAMAN
9
84
734-092
38
0
10
H R H JELLYBEAN (KY)
4y d g
56.50
BRIAN PEDROZA
AMANDA COLLEEN RAWLI
AMANDA COLLEEN RAWLINGS
10
69
751
25
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABY BAM BAM (KY)
3y a d
54.50
CAROL CEDENO
JAGGER INC.
JAMIE NESS
4
59
3-21111
9
0
2
HOSS KITTEN (KY)
3y d d
52.50
ALEXANDER CRISPIN
HERMAN M. BRAUDE
RICHARD P. SILLAMAN
1
48
894811
26
0
3
TINK (KY)
3y a d
53.00
ABNER ADORNO
HEMINGWAY RACING
IAN HEMINGWAY
2
49
776752
33
0
4
DON'T FIGHT (KY)
4y d k
52.00
SKYLER SPANABEL
LORNA L. BAKER
THOMAS H. MICHAELS, JR.
3
65
215284
9
0
5
LANA (MD)
4y d k
55.00
ANGEL SUAREZ
GLEN GADDY
JACOB G. HESS
5
49
245675
73
0
6
QUEEN OF MUSKOKA (MD)
5y a k
55.00
LUCAS E. BERTICELLI
CAPER RACING STABLE
ROQUE R. ROMERO
7
58
744492
9
0
7
TRULY RED (MD)
3y a d
54.50
CAROL CEDENO
JAGGER INC.
JAMIE NESS
6
56
3-42511
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EARS UP (KY)
3y d e
54.00
NAVIN MANGALEE
ROBERT BACHELOR
HUBERT GAFFNEY
1
35
63
9
0
2
MAGIC WIZARD (NY)
3y d e
54.50
ALEX CINTRON
WENDY W. HENDRIKS
RICHARD J. HENDRIKS
2
0
0
0
3
NOBLE KING (KY)
4y k g
56.50
JOSE R. BETANCOURT
RAPID RACING STABLES
PRISCILLA B. NICHOLS
3
49
843353
18
0
4
BEYOND THE STARS (NY)
3y d g
51.00
SKYLER SPANABEL
TRI COUNTY STABLES
KEVIN C. BONIFACE
4
29
99906
21
0
5
PURRS AGAIN (PA)
5y d g
56.50
ANGEL SUAREZ
DAVID L. POSEY
BALTAZAR GALVAN
5
51
2-32054
18
0
6
CURRY'S MOUNTAIN (FL)
3y d g
54.00
ABNER ADORNO
TERRY HUET
HAROLD WYNER
6
28
956-048
12
0
7
FLASH IS BACK (KY)
3y a e
54.00
VINCE HALLIDAY
MCFARLANE, BRIAN AND
BRANDON MCFARLANE
7
0
0-9
21
0
8
SILVER EDGE (KY)
3y a g
52.00
ALEXANDER CRISPIN
NOVOGRATZ RACING STA
MCLEAN ROBERTSON
8
57
3
23
0
9
CALL FITZROY (KY)
4y d g
56.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
JOSEPH M. IMBESI
STEVE KLESARIS
9
46
2
18
0
10
MR. VECCHIO (KY)
3y d g
54.00
JAIME MEDINA
SUPER SUPER STABLE
AMADOR MEREI SANCHEZ
10
47
827742
21
0
11
NOBODYKNOWSNOTHIN (FL)
6y d g
56.50
CAROL CEDENO
CUVETTE RACING CORP.
STEVE KLESARIS
11
63
238-7-65
47
0
12
DUCK DUCKY GOOSE (MD)
3y d g
54.00
ABNER ADORNO
RANDY ALLEN
RANDY ALLEN
12
36
6845
37
0
13
ELOQUENCE (KY)
3y k e
54.00
RAUL MENA
LISA BEIGE
PATRICK F. NUESCH
13
0
0
0
14
SHANGHAI CHORUS (KY)
3y d e
51.00
SKYLER SPANABEL
RAJ RAMPERSAD
CHANDRADAT GOBERDHAN
14
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COWBOY GANDHI (MD)
3y a g
53.00
RAUL MENA
STERLING FARM WV LLC
JUAN PICON, JR.
6
47
57-7514
16
0
2
TRAVELIN GAMBLER (FL)
3y d g
53.00
ABNER ADORNO
STEVE EPLEY, JR.
STEVE EPLEY, JR.
1
58
575725
16
0
3
THE MASON FACTOR (NY)
5y d g
55.00
JAIME MEDINA
MOHAN STABLE, INC.
DAVID R. MOHAN
2
49
379-075
5
0
4
GIANT VIKING (KY)
4y d g
52.50
ALEXANDER CRISPIN
D Z STABLE, LLC
GARY CAPUANO
3
51
667645
23
0
5
SMART WARRIOR (ON)
4y a g
55.00
CAROL CEDENO
NOVOGRATZ RACING STA
MCLEAN ROBERTSON
4
65
4437-31
37
0
6
MISTER MISTER (KY)
4y d g
55.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
J. PATRICK LEE
LINDA L. MANCHIO
5
43
652514
32
0
7
COMMANDER'S INTENT (KY)
3y a g
53.00
ANGEL SUAREZ
PINK RIBBON STABLE
LINDA L. MANCHIO
7
51
353318
16
0
8
EXCHANGE FEVER (NY)
4y k g
55.00
JAIME RODRIGUEZ
R. A. HILL STABLE AN
AMBER COBB
8
54
324562
16
0
9
STERLING CANYON (MD)
4y k g
55.00
LUCAS E. BERTICELLI
STERLING FARM WV LLC
JUAN PICON, JR.
9
21
3-18678
39
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BROKEN ENGLISH (KY)
5y a k
52.00
SKYLER SPANABEL
JOHN M. HUBER
HUBERT GAFFNEY
1
51
447525
9
0
2
STARLET LADY (MD)
7y k k
56.50
JOSE R. BETANCOURT
T. J. ALBERT RACING
KELLY LYNN DEITER
2
57
4892-51
15
0
3
OLIVE'S BUMPA (MD)
3y d d
51.00
ALEXANDER CRISPIN
SMART ANGLE LLP
MARK J. REID
3
65
4-42652
18
0
4
ROONEY (KY)
4y d k
55.00
VINCE HALLIDAY
KEITH CHUDZIK
KEITH CHUDZIK
4
68
418766
21
0
5
LOST SCROLL (MD)
5y d k
55.00
ALEX CINTRON
BONITA FARM
KEVIN C. BONIFACE
5
61
647-893
21
0
6
MAGICGIRL (KY)
3y d d
53.00
ABNER ADORNO
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
6
52
655055
18
0
7
PLATINUM PAYNTER (KY)
4y d k
56.50
JAIME RODRIGUEZ
JAGGER INC.
JAMIE NESS
7
70
49-4251
16
0
8
LOVELY BROWN (MD)
3y d d
53.00
CAROL CEDENO
SHANNON, JR., JAMES
STEVE KLESARIS
8
65
875-354
21
0
9
CAILIN ALAINN (PA)
6y d k
55.00
JHONATAN MENDOZA
ABM RACING, LLC
ALCINA RAWLES
9
59
177-548
21
0
10
DYNAMIC MISS (KY)
5y d k
55.00
ANGEL SUAREZ
DEBRA E. KACHEL
RICHARD J. HENDRIKS
10
79
462-322
28
0
11
CAR LADY (KY)
3y d d
54.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
CORRALES RACING, LLC
JOSE CORRALES
11
48
01
31
0
12
FILLY RIDE (KY)
4y d k
55.00
NAVIN MANGALEE
JAK RACING LLC.
AMBER COBB
12
26
6365-67
12
0
13
SO WHO'S BACK (NY)
6y d k
55.00
VINCE HALLIDAY
S. M. S. RACING, INC
SHERENE BRACHO
13
47
3345-55
127
0
14
TWEETY KITTEN (KY)
4y d k
55.00
JAIME MEDINA
BIG J'S RACING STABL
JAMES E. NICHOLSON, JR.
14
64
47-0748
64
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERFECT COVER (FL)
6y a g
55.00
RAUL MENA
DANIEL BARAJAS
KELLY LYNN DEITER
1
84
508-935
9
0
2
SPLICETHEMAINBRACE (PA)
4y d a
55.00
CAROL CEDENO
LC RACING AND WELLES
ROBERT E. REID, JR.
2
87
14-7742
26
0
3
SKOL FACTOR (KY)
3y k g
51.00
ALEXANDER CRISPIN
ROBERTSON, HUGH H.,
MCLEAN ROBERTSON
3
89
21815
14
0
4
GRAVEL ROAD (PA)
3y d e
53.00
ABNER ADORNO
GREG QUICK
RANDY ALLEN
4
65
6485-14
27
0
5
SEANY P (MD)
4y a g
55.00
BRIAN PEDROZA
NO GUTS NO GLORY FAR
JOHN J. ROBB
5
84
153184
18
0
6
FORT FORTITUDE (KY)
6y d g
55.00
JAIME RODRIGUEZ
JOHNSON, TROY AND JA
JAMIE NESS
6
91
825332
17
0
7
SINGANOTHERSONG (KY)
10y k g
55.00
ANGEL SUAREZ
MICHAEL INGRASSIA
SHERRY D. HANSCOM
7
86
11-1673
15
0
Ayr Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOARING STAR (IRE)
3y d g
59.50
KEVIN STOTT
HAMBLETON RACING LTD
KEVIN RYAN
3
75
320-33
7
0
2
AMNIARIX (USA)
3y a d
57.00
OISIN MURPHY
MR B. E. NIELSEN
ED WALKER
9
0
0
0
3
BUTTERFLY LOUNGE
3y d d
57.00
TONY HAMILTON
MR KRISTIAN STRANGEW
RICHARD FAHEY
6
0
6
58
0
4
CLARITY BAY
3y d d
57.00
SEAN KIRRANE
MR JAMES CALLOW MR
JIM GOLDIE
4
0
0
0
5
GRANDADS BEST GIRL
3y d d
57.00
GRAHAM LEE
MISS L. A. PERRATT
LINDA PERRATT
8
54
73-4768
35
0
6
GUMRA (IRE)
3y d d
57.00
DANIEL TUDHOPE
MR HAMAD RASHED BIN
DAVID O'MEARA
5
0
0
0
7
HEER ME
3y d d
57.00
PHIL DENNIS
COPSHAW BOYS
KATIE SCOTT
10
0
0
16
0
8
MAZASTEP
3y a d
57.00
PADDY MATHERS
THE VITAL SPARKS
JIM GOLDIE
2
0
0
0
9
ST ANNE'S
3y d d
57.00
PAUL MULRENNAN
MR DAVID W. ARMSTRON
JAMES BETHELL
7
0
0
0
10
SWEET JOANNA (IRE)
3y k d
57.00
PAUL HANAGAN
MIDDLEHAM PARK, VENT
RICHARD FAHEY
1
74
2-6
29
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL QAHWA (IRE)
7y d g
62.50
JAMIE GORMLEY
ELITE PARTNERS
KATIE SCOTT
6
75
07-0-889
27
0
2
RUM RUNNER
5y d g
62.50
CONNOR BEASLEY
THE TWELVE MINIMUM R
GEOFFREY HARKER
17
75
0-87708
12
0
3
NORMANDY BARRIERE (IRE)
8y d g
62.00
OISIN MURPHY
MR EDDIE CARSWELL
NIGEL TINKLER
1
74
80-2644
13
0
4
QUEEN OF KALAHARI
5y d k
61.50
LEWIS EDMUNDS
LES EYRE RACING PART
LES EYRE
15
73
131-139
11
0
5
ERICH BLOCH (IRE)
4y d g
61.50
BEN CURTIS
SWALES FELL
ROGER FELL
11
73
000-373
20
0
6
NORDIC FIRE
4y d g
61.50
DANIEL TUDHOPE
WITHERNSEA WOODHUR
DAVID O'MEARA
13
73
54900-8
12
0
7
BLACK FRIDAY
5y d g
61.00
PADDY MATHERS
RIVERSIDE RACING
R. MIKE SMITH
4
72
140-547
11
0
8
WHERE'S MICK (IRE)
3y d g
61.00
TONY HAMILTON
THE RUMPOLE PARTNERS
RICHARD FAHEY
16
75
6423-0
76
0
9
CHOOKIE DUNEDIN
5y d g
61.00
BEN SANDERSON
RAEBURN BRICK LIMITE
KEITH DALGLEISH
12
72
100684
19
0
10
NUBOUGH (IRE)
4y d g
61.00
PAUL MULRENNAN
MRS CAMILLE MACDONAL
IAIN JARDINE
7
71
2489-98
20
0
11
MR WAGYU (IRE)
5y a g
61.00
DANNY REDMOND
THE NEW CENTURY PART
JOHN QUINN
9
71
316315
14
0
12
BE PROUD (IRE)
4y d g
60.00
KEVIN STOTT
GREGG AND O SHEA
JIM GOLDIE
10
69
41-2525
41
0
13
JORDAN ELECTRICS
4y d g
59.50
ROWAN SCOTT
MR BRIAN JORDAN,B.JO
ALISTAIR WHILLANS
3
68
546-318
10
0
14
BARBARELLA (IRE)
3y d d
59.00
TOM EAVES
MRS ANGIE BAILEY
KEVIN RYAN
8
70
209-296
22
0
15
GALLOWAY HILLS
5y d g
58.50
MEGAN NICHOLLS
MR J TOES MR J O'L
PHILLIP MAKIN
2
66
70-3008
13
0
16
WADI AL SALAAM (IRE)
3y d e
58.00
DURAN FENTIMAN
MR E. A. AL AFOO
TIM EASTERBY
14
68
617-862
30
0
17
LEZARDRIEUX
3y d g
57.00
SAM JAMES
MR D. R. TUCKER
GRANT TUER
5
66
51-1339
32
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MACS BLESSINGS (IRE)
4y d g
61.50
HARRISON SHAW
MRS STEF KENIRY
STEF KENIRY
1
60
854511
49
0
2
JACOB BLACK
9y d g
61.50
JESSICA COOLEY
MR KEN MCGARRITY
KEITH DALGLEISH
12
60
7007-97
35
0
3
FIRSTEEN
4y d k
61.00
PAUL HANAGAN
STAR RACING
ALISTAIR WHILLANS
5
59
412528-
127
0
4
STRONSAY (IRE)
4y d g
61.00
PHIL DENNIS
MRS C M CLARKE, FOUL
LIAM BAILEY
3
58
0-04439
19
0
5
PHANTASMAL
6y d g
60.00
JAMIE GORMLEY
MRS L. A. OGILVIE
IAIN JARDINE
11
56
80-8285
19
0
6
KILIG
3y d g
59.50
DAVID ALLAN
MR J BALL, MR A HODK
TIM EASTERBY
9
60
46-4300
20
0
7
INDUCTIVE
3y d g
59.50
CALLUM RODRIGUEZ
MR T. A. SCOTHERN
MICHAEL DODS
8
60
143214
19
0
8
GREAT COLACI
7y d g
59.50
JOE FANNING
RUG, GRUB PUB PART
GILLIAN BOANAS
10
55
2-12282
22
0
9
GYPSY TRAVELLER
3y d g
58.50
PADDY MATHERS
MR DAVID ORR
R. MIKE SMITH
2
58
896-
127
0
10
AIDEN'S REWARD (IRE)
3y d g
58.00
PAUL MULRENNAN
MRS C BARCLAY MR D
BEN HASLAM
4
57
46-2125
49
0
11
SCOTS SONNET
6y d g
57.50
KEVIN STOTT
MR W. M. JOHNSTONE
JIM GOLDIE
13
51
009-054
23
0
12
JOYFUL STAR
10y d g
56.00
ANDREW MULLEN
MR F. WATSON
FRED WATSON
7
47
620-523
42
0
13
JOSIEBOND
4y a k
55.50
ROYSTON FFRENCH
MR I. B. BARKER
REBECCA BASTIMAN
6
45
7966-63
25
0
14
TREASURED COMPANY (IRE)
4y d g
55.50
PHILIP PRINCE
MR CHRIS PENNEY
RICHARD GUEST
14
45
34070-2
25
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PUDDING CHARE (IRE)
6y d g
61.50
ANDREW BRESLIN
AYR RACECOURSE CLUB
R. MIKE SMITH
14
60
179900-
127
0
2
EXCHEQUER (IRE)
9y k g
61.00
PHILIP PRINCE
MR J TOES MR J O'L
RICHARD GUEST
11
59
506-069
11
0
3
BUMBLEDOM
4y d g
61.00
CONNOR BEASLEY
MR G THOMPSON AND MR
MICHAEL DODS
1
58
69-0429
20
0
4
BALATA BAY
4y d g
60.50
ELLA MCCAIN
MRS SIAN MCCAIN
DONALD MCCAIN
6
57
30-0347
18
0
5
SIENNA DREAM
5y d k
60.00
ROWAN SCOTT
MR A. C. WHILLANS
ALISTAIR WHILLANS
4
56
931-233
19
0
6
EQUIDAE
5y a a
60.00
ANDREW MULLEN
JARDINE SHANNON
IAIN JARDINE
3
56
064933
8
0
7
OUR DAVE
3y d g
59.50
JASON HART
RYEDALE RACING
JOHN QUINN
7
60
07-5318
33
0
8
BIG CITY
3y d g
59.50
BEN CURTIS
NICK BRADLEY RACING
ROGER FELL
9
60
9-24532
19
0
9
AL MANSOURA (FR)
3y a d
58.50
DANIEL TUDHOPE
QATAR NATIONAL STUD
DAVID O'MEARA
2
58
33
15
0
10
GOD OF DREAMS
4y d g
57.50
SHANE GRAY
THE BACK UP PLAN RAC
KEITH DALGLEISH
5
51
663058-
127
0
11
STAR CRACKER (IRE)
8y a g
57.00
PHIL DENNIS
MR G E ADAMS MR J
JIM GOLDIE
12
50
145535
27
0
12
LUCKY VIOLET (IRE)
8y d k
55.50
GRAHAM LEE
THE HON MISS HEATHER
LINDA PERRATT
8
46
0-00654
25
0
13
JESSIE ALLAN (IRE)
9y d k
55.50
CLIFFORD LEE
MR ROBERT MCLACHLAN
JIM GOLDIE
13
45
343947
19
0
14
DESTINATION AIM
13y d g
55.50
HARRISON SHAW
MR F. WATSON
FRED WATSON
10
45
90/700-4
45
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PADDYPLEX
7y d g
63.50
JOE FANNING
G J PARK
KEITH DALGLEISH
4
70
69-7622
127
0
2
FOUR KINGDOMS (IRE)
6y d g
62.00
PADDY MATHERS
THE COVENANTERS
R. MIKE SMITH
14
67
00-8403
8
0
3
GHAYYAR (IRE)
6y d g
61.00
ROWAN SCOTT
MR R. GREGGAN
ALISTAIR WHILLANS
9
65
34640-8
16
0
4
FLAMES OF YORK
3y d g
60.50
CLIFFORD LEE
MR TIM DYKES HOPE
K. R. BURKE
12
70
3-69
52
0
5
HEAVENLY TALE (IRE)
4y d k
60.50
JASON HART
TOBY NOBLE AND ANDY
TRISTAN DAVIDSON
7
63
266-0
84
0
6
GREENGAGE (IRE)
5y d k
60.50
PHIL DENNIS
MR J. T. DAVIDSON
TRISTAN DAVIDSON
10
63
634640
7
0
7
MOTAHASSEN (IRE)
6y d g
60.00
ZAK WHEATLEY
MRS SARAH BRYAN
DECLAN CARROLL
13
62
211353
28
0
8
ROYAL SHAHEEN (FR)
7y d g
60.00
GRAHAM LEE
MR FRANK LOWE
ALISTAIR WHILLANS
8
62
350-964
39
0
9
FIRLINFEU
5y d g
60.00
SEAN KIRRANE
JOHNNIE DELTA RACING
JIM GOLDIE
6
62
29-9497
9
0
10
BRINGITONBORIS (USA)
3y k g
59.50
SHANE GRAY
MR J S MORRISON PA
KEITH DALGLEISH
5
68
5-8344
9
0
11
LITTLE TED
3y d g
59.00
DAVID ALLAN
MR M. J. MACLEOD
TIM EASTERBY
1
67
4-71132
24
0
12
HOOROO (IRE)
3y a g
59.00
BEN CURTIS
NICK BRADLEY RACING
K. R. BURKE
2
67
51-5250
13
0
13
KEY SPIRIT
3y a g
58.50
TONY HAMILTON
JOHN RHODES PETER
RICHARD FAHEY
3
66
54
11
0
14
SPANTIK
3y a g
57.00
PAULA MUIR
MOUNT PLEASANT RACIN
ROGER FELL
11
63
870505
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALLUX BOY (IRE)
6y d g
60.50
FAYE MCMANOMAN
MR M. WEBB
NIGEL TINKLER
4
50
585980
6
0
2
BAHKIT (IRE)
6y d g
60.50
BEN CURTIS
MRS J. PORTER
PHILIP KIRBY
1
48
606-050
33
0
3
CIRCUIT
6y d k
60.50
RHONA PINDAR
GREMLIN RACING
WILF STOREY
2
43
096454
20
0
4
EVOLUTIONARY (IRE)
4y d k
60.50
JOE FANNING
BRUCE SUSAN JONES
IAIN JARDINE
3
44
089794
12
0
5
FALSE ID
7y d g
60.50
CONNOR BEASLEY
MR MICHAEL MARSH
COLIN TEAGUE
10
49
265257
6
0
6
HIGH FORT (IRE)
5y d g
60.50
JASON HART
ON THE ROAD AGAIN 2
ALISTAIR WHILLANS
6
50
1-28605
49
0
7
MAN OF VERVE (IRE)
6y d g
60.50
PHIL DENNIS
A JOWSEY R BAINBRI
PHILIP KIRBY
7
48
60-6809
20
0
8
OLIVER'S BETTY
5y d k
60.50
GRAHAM LEE
MISS G. BOANAS
GILLIAN BOANAS
5
47
853372
6
0
9
ONE LAST HUG
5y d g
60.50
KEVIN STOTT
MR JAMES CALLOW MR
JIM GOLDIE
11
47
883253
11
0
10
OSMOSIS
4y k k
60.50
CALLUM RODRIGUEZ
MR PETER WARD
JASON WARD
9
48
97-8065
6
0
11
ROCK UP IN STYLE
4y d g
60.50
PADDY MATHERS
THE DOUBLE SIX RACIN
CLARE ELLAM
8
43
009-890
24
0
12
ROSEMAY (FR)
6y d k
60.50
JAMES SULLIVAN
DAL RIATA - A BARCLA
R. MIKE SMITH
13
48
611-609
23
0
13
DOUBLE D'S
3y d g
57.00
PAUL MULRENNAN
MR D NEALE AND MR D
MICHAEL DODS
12
50
09-607
23
0
14
PHOENIX STRIKE
3y d e
57.00
ANDREW MULLEN
MR DANIEL SHAPIRO
BEN HASLAM
14
49
00-0
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHANGHAI CITY
4y d g
62.00
SAM JAMES
HORNBY HORNETS
GRANT TUER
2
0
6
127
0
2
TARAMANDA
5y d k
60.00
JAMIE GORMLEY
MR JAMES A. CRINGAN
IAIN JARDINE
1
0
47
11
0
3
COLE NOIR
3y d g
59.50
PADDY MATHERS
WHYTE, HAMILTON AND
R. MIKE SMITH
8
0
8
27
0
4
MANZO DURO (IRE)
3y d g
59.50
DANIEL TUDHOPE
THE PINK POT PARTNER
DAVID O'MEARA
3
75
247-296
31
0
5
RICKSEN
3y d g
59.50
PAUL MULRENNAN
MRS JANIS MACPHERSON
IAIN JARDINE
9
0
4
64
0
6
BELLA GLENEAGLES (IRE)
3y d d
57.00
ROWAN SCOTT
MR LINDSAY WILLIAM C
GARY HARRISON
5
0
0
0
7
FINALLY MINE (USA)
3y a d
57.00
SHANE GRAY
WELDSPEC GLASGOW LIM
KEITH DALGLEISH
4
0
6
62
0
8
PYNKAMIX
3y d d
57.00
KEVIN STOTT
MR JAMES CALLOW MR
JIM GOLDIE
7
0
0
0
9
TIRITOMBA (IRE)
3y d d
57.00
OISIN MURPHY
MR V. I. ARACI
HUGO PALMER
6
85
7823-42
38
0
24 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Delaware Park ABD, Ayr Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Delaware Park ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:15 delaware park abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ayr Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:10 ayr birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 24 ağustos 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 24 ağustos 2020 at yarışı programı, 24 ağustos 2020 tjk yarış programı, 24 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 24 ağustos 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 24 ağustos 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, delaware park abd at yarışı bülteni, 24 ağustos 2020 delaware park abd at yarışı bülteni, günün delaware park abd at yarışı bülteni, bugün delaware park abd at yarışı bülteni, ayr birleşik krallık at yarışı bülteni, 24 ağustos 2020 ayr birleşik krallık at yarışı bülteni, günün ayr birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün ayr birleşik krallık at yarışı bülteni