Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAYGON
7y a a
İBOCAN
60.00
M.ALİ AYDINAP
OSMAN KÜRKÇÜOĞLU
H.E.UYSAL
3
70
212013
127
19
1.42.73
2
ŞAHİN TEPESİ
9y k a
ANTEPLİ
60.00
F.ARSLANAP
SABRİ ALTIN
Ö.GÜNELİ
5
68
698902
6
4
1.44.60
3
ÖZBİLGİN
7y d a
BİLGİN
59.00
MER.ÇELİK
ÇAĞRI SEL
B.AY
10
62
232134
7
18
1.42.87
4
ZEYTİNBAĞI
7y a k
VOLGABEY
56.50
ÇETİN TAŞAP
AHMET ARTIŞ
H.CANSU
6
61
72932-7
29
16
1.46.00
5
ÇİVİCİ
4y a a
AYABAKAN
55.00
N.AVCİ
SEMRA AKSU
A.ÇİFTÇİ
4
57
862044
7
14
1.45.77
6
UÇANBİLGİN
6y k a
BİLGİN
56.50
U.BARLIK
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
7
57
464542
14
15
1.42.59
7
DENİZ KÖPÜĞÜ
5y k a
ARASLI
56.00
F.YÜKSEL
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
9
56
425617
7
19
1.42.87
8
ÇETİNSU
5y k a
TAMERİNOĞLU
55.50
M.KAYA
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
2
55
3-79873
15
13
1.44.32
9
İZTAN
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.50
B.AVERBAK
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
R.TAŞDEMİR
8
53
461821
8
20
10
ERENBİLGE
9y a a
ÖZGÜNHAN
50.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
1
36
5-98165
7
18
1.43.73
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AÇIK ARA
2y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
M.KAYA
M.SELEN YALÇIN
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
4
0
0
20
19
2
ES ROBERO
2y d e
KANEKO
57.00
F.YARDIMCI
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÖZDİL
5
0
2
23
19
3
JUNIOR ÇINAR
2y a e
TOCCET (USA)
57.00
MER.ÇELİK
FETHİ DEMİR
S.YANIK
7
0
72
12
18
4
KUMLUBEL
2y k e
DEHA
57.00
N.AVCİ
OKAN ÇELİK
MUR.AKSOY
2
0
50
11
18
5
SON OF BOSPHORUS
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
B.AVERBAK
HIDIR TAŞDEMİR
R.TAŞDEMİR
3
0
8
16
19
6
GELİNİM İDİL
2y d d
DAI JIN (GB)
55.00
ÇETİN TAŞAP
İBRAHİM HALİL ASLAN
M.ASLAN
1
0
0
19
19
7
KÜÇÜK YILDIZ
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
55.00
M.P.DEMİRAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
8
15
8760
13
16
8
OLIVYA
2y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.00
MAHMUT TURAN
FUAT ŞİMŞEK
F.TAŞ
6
31
532536
11
14
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERBABAM
3y a e
DAI JIN (GB)
61.00
N.AVCİ
BERRİN DOĞAN
K.TEKİNALP
3
53
318211
14
20
2.05.95
2
AHMET BEYLİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ADİL KÖSEOĞLU
M.BALCIOĞLU
5
54
172382
14
17
2.05.55
3
DARK POWER
3y d e
ZANJERO (USA)
54.00
M.M.BİLGİNAP
M.HAKAN ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
2
60
414546
53
16
2.10.05
4
GIANGUIR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
M.KAYA
ÖMER HALİM AYDIN
M.T.BALYEMEZ
4
43
346412
16
19
5
BLACK POWER
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
M.HAMEDİ
AHMET YÜKSEL
V.ÖZDİL
6
36
231635
7
17
2.08.11
6
LAMBUKA
3y d e
TRIPLE BONUS
52.00
BURAK AKÇAYAP
BEKİR OZAN HAS
F.İÇSEL
7
39
5-12280
28
17
2.07.07
7
DISTANT HAWK
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
H.İ.AKKAYA
CEMAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
1
54
540088
5
12
2.06.74
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BESTEKAR
4y d a
ÖZHABER
59.00
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
93
122421
8
20
1.36.25
2
ATİK ATİK
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
M.KAYA
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
5
70
357263
7
13
1.37.56
3
CANSEKLAVİ
4y a a
ALTAHA
58.00
N.AVCİ
SABRİ AKSU
A.ÇİFTÇİ
4
50
215154
12
18
1.38.32
4
FIRATKENTLİ
4y a a
UÇANBEY
58.00
F.YARDIMCI
SAMİ DOĞAN
K.TEKİNALP
2
44
137294
6
15
1.45.39
5
RÜZGAR FIRTINASI
4y k a
KOŞANEFE
58.00
G.KILIÇ
SUPHİ SALGAR
MEH.KAYA
6
36
037601
8
20
1.42.12
6
SİNOPLU MERVE
4y k k
BİLGİN
56.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
1
68
224183
11
18
1.36.61
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIZIL DEV
4y d a
UTOPIA (JPN)
58.00
BURAK AKÇAY
İBRAHİM AÇIKSÖZ
A.R.YILDIZ
1
58
35-6211
59
20
2.02.84
2
PERFECT RUNNER
4y d a
PERFECT STORM
59.00
M.M.BİLGİN
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
5
87
394223
6
18
2.01.05
3
SAVAŞ ATI
6y d a
KANEKO
58.00
F.ARSLAN
KADİR EREKE
F.KIRAN
6
84
717795
21
16
2.01.13
4
SİDELİ
8y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
A.ÖZÇELİK
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
2
86
544134
14
18
2.00.28
5
ÖZDEMİR
7y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
55.00
ÇETİN TAŞ
MEHMET AVCI
M.KARALI
4
58
424018
12
19
2.03.60
6
KING MAGE (USA)
4y d a
MAGICIAN (IRE)
55.00
Ö.GÖNÜLTAŞ
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
3
44
662512
70
19
2.04.14
7
BABAROS
5y d a
POWERSCOURT (GB)
53.00
İ.YILDIRIM
M.AKİF KANIK
MUH.ÇELİK
7
28
8-76803
14
7
2.07.32
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOSS TO POISON
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
55.00
BURAK AKÇAYAP
ORKUN C. GÜZELBEY
F.ARICI
3
40
000-212
14
19
1.14.23
2
OBRADA
5y a a
LION HEART (USA)
58.00
M.KAYA
SADIK AKKAYA
N.YILDIRIM
6
90
492474
19
15
1.14.16
3
OVA KARTALI
9y k a
ROYAL ABJAR (USA)
55.00
M.ÇİÇEK
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
5
83
366339
5
14
1.12.64
4
AK DIAMOND
6y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
MAHMUT TURAN
HASAN GÜL
MAH.BAYKARA
7
83
523478
13
12
1.13.21
5
BUZZER BEATER
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
GÖK.BEKTAŞ
ERKUL ÖCAL
D.ÇELİK
9
58
4-77787
14
12
1.13.85
6
PAMUK BABA
5y a a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
S.İPEK
İSA PAMUK
T.ÇEKİCİ
8
34
056608
14
9
1.13.44
7
STRATA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
51.00
İ.YILDIRIMAP
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
4
48
084044
7
13
1.13.13
8
EKODAYI
4y a a
KANEKO
52.00
M.M.BİLGİNAP
EKREM AKDUMAN
A.OLCAR
1
26
00-0000
7
14
9
INDIAN DADY
5y a a
GREEN GÖNEN
54.00
MER.ÇELİK
Ö.ERHAN SOFUOĞLU
H.DEMİR
2
75
89-7363
13
13
1.13.79
Yarmouth Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AJRAD
2y a e
59.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
E DUNLOP
7
0
2
17
0
2
ALMAAN (USA)
2y a e
59.50
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
SIR M STOUTE
1
0
0
0
3
HICKORY (IRE)
2y d e
59.50
T MARQUAND
FRED ARCHER RACİNG -
J FANSHAWE
4
0
0
0
4
MENDENHALL
2y d e
59.50
L MORRİS
A J SUİTED PARTNERSH
M BOTTİ
2
0
0
0
5
MIHRAB
2y a e
59.50
W BUİCK
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
6
0
6
24
0
6
REALIST
2y d e
59.50
O MURPHY
THE QUEEN
M BELL
8
0
8
77
0
7
RIDGEWAY AVENUE (USA)
2y a e
59.50
R L MOORE
MR LLOYD J WİLLİAMS
JAMES FERGUSON
5
0
4
37
0
8
SIDE SHOT
2y d e
59.50
R HAVLİN
MR K ABDULLAH
J GOSDEN
9
0
0
0
9
THE WHIPMASTER (IRE)
2y a e
59.50
T P QUEALLY
THE GOLF PARTNERSHIP
G L MOORE
3
0
5
17
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEIJA FLOR (IRE)
2y d d
57.50
C FALLON
THE BEİJA FLOR SYNDİ
W HAGGAS
11
0
0
0
2
CARMELA SOPRANO
2y k d
57.50
M GHİANİ
GOLDEN EQUİNOX RACİN
J R JENKİNS
10
0
0
0
3
COUSINS JOY (IRE)
2y d d
57.50
T GREATREX
MS E L BANKS
W JARVİS
8
0
8
16
0
4
DUTCH LIGHT
2y a d
57.50
G WOOD
CHEVELEY PARK STUD
J FANSHAWE
3
0
0
0
5
FAORA (USA)
2y a d
57.50
B MCHUGH
THE COOL SİLK PARTNE
R FAHEY
14
0
0
0
6
FIRST LANDING
2y d d
57.50
C SHEPHERD
MR P J MCBRIDE
P MCBRIDE
5
0
0
0
7
FLIRTY RASCAL
2y d d
57.50
T MARQUAND
MR CHARLİE ROSİER
TOM WARD
1
75
52
16
0
8
LITTLE SUNFLOWER
2y a d
57.50
GEORGIA DOBIE
MISS CAROLINE SCOTT
W STONE
9
0
0
0
9
SERIES OF DREAMS
2y d d
57.50
J MİTCHELL
MR MRS R SCOTT
GEORGE BOUGHEY
2
0
6
10
0
10
SHAQEEQA
2y a d
57.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
E DUNLOP
6
0
0
0
11
SHOW YOURSELF
2y d d
57.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
4
0
0
0
12
THE CIRCUS
2y d d
57.50
R HAVLİN
TACTFUL FİNANCE LİMİ
J GOSDEN
7
74
337
21
0
13
WHATITIZZ
2y a d
57.50
H TURNER
BLACKROCK RACİNG UK
JAMES FERGUSON
12
0
07
14
0
14
WOO WOO
2y d d
57.50
P COSGRAVE
MR KENNY BRUCE
M QUİNN
13
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PUBLICIST
2y d d
61.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
7
66
443
20
0
2
COCO BEAR (IRE)
2y a e
60.50
O MURPHY
TRİSH COLİN FLETCH
EVE J-HOUGHTON
5
64
55
62
0
3
KHABIB (IRE)
2y d e
60.50
C SHEPHERD
AL RABBAN RACİNG P
G SCOTT
2
64
64
14
0
4
PATSY FAGAN (IRE)
2y d e
60.00
B MCHUGH
FARRANAMANAGH PART
R FAHEY
1
63
66
20
0
5
IMPERIAL BUTTERFLY (IRE)
2y d d
59.00
P HANAGAN
SİR ROBERT OGDEN
R FAHEY
8
61
875
32
0
6
BETTER BY FAR (IRE)
2y d d
59.00
W BUİCK
MİSS D FİNKLER, A HE
M JOHNSTON
4
61
62725
12
0
7
MARY CASSATT
2y d d
58.50
T MARQUAND
MR R A GREEN
W HAGGAS
6
60
456
10
0
8
TOPLIGHT
2y d e
57.50
J HAYNES
LONGVİEW STUD BLOO
CHELSEA BANHAM
3
57
54
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROMAN SPINNER
5y a k
63.50
R HORNBY
REPROBATES TOO
R GUEST
2
72
15-4353
14
0
2
HAMMER GUN (USA)
7y d a
63.00
L MORRIS
MR A FLINT
D SHAW
10
71
2120-00
8
0
3
MARTINEO
5y d a
62.50
O MURPHY
POWER GENEVA LTD
J BUTLER
9
70
0-70657
33
0
4
GINGER MAX
4y d a
62.50
B MCHUGH
WİTHERNSEA THOROUGHB
R FAHEY
8
70
58-1144
46
0
5
STALLONE (IRE)
4y d a
62.00
H TURNER
MR K CLARKE
H SPİLLER
3
68
16-4748
30
0
6
CLEVER CANDY
3y d d
61.50
K SHOEMARK
MR C PHILIPPS MR T R
M BELL
7
72
51-2561
12
0
7
MOLLY MAI
4y d k
61.50
C SHEPHERD
THE TEN FOOLS A HO
P MCBRİDE
12
67
87-4221
38
0
8
SPRING ROMANCE (IRE)
5y d a
60.50
SOPHİE RALSTON
SOLARİO RACİNG (BERK
D IVORY
13
65
006-859
36
0
9
LADY ANDAZ (IRE)
3y d d
59.50
R HAVLIN
MR A O'FLYNN
J GOSDEN
11
68
964
23
0
10
CRAIGBURN
3y d e
59.00
J MİTCHELL
MRS GAY JARVİS
TOM CLOVER
5
67
10-2010
23
0
11
HI HO SILVER
6y k a
59.00
PAM DU CROCQ
MRS C A WALL
C WALL
6
62
00-6210
10
0
12
MAURICE DANCER
3y d e
58.00
T MARQUAND
ELİTE RACİNG CLUB
JULİE CAMACHO
4
65
591-279
26
0
13
MORETTI (IRE)
5y d k
57.50
L EDMUNDS
MR G PARKINSON MR
J L EYRE
1
59
782154
16
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROCA MAGICA
4y d k
63.00
C SHEPHERD
LA GRANGE PARTNERSHİ
E DUNLOP
9
71
344116
22
0
2
INAAM (IRE)
7y d a
62.50
O MURPHY
POWER GENEVA LTD
J BUTLER
8
70
801-509
30
0
3
FASHIONESQUE (IRE)
4y d k
62.50
R HORNBY
MISS V MARKOWIAK
R GUEST
1
70
249-150
32
0
4
GAVI DI GAVI (IRE)
5y d a
62.00
T P QUEALLY
ALAN KİNG NİALL FA
A KİNG
3
68
329-214
21
0
5
SONNET ROSE (IRE)
6y a k
62.00
W CARVER
MR JOHN C DAVİES
C ALLEN
10
68
214816
41
0
6
REDEMPTIVE
4y d k
61.50
W BUİCK
NORTHAM RACİNG
GEORGE BOUGHEY
2
67
508-234
11
0
7
HUMAN NATURE (IRE)
7y d a
60.50
M GHİANİ
MR W ENTİCKNAP MR
S C WİLLİAMS
12
65
421287
16
0
8
DUTCH STORY
4y a a
60.00
M DWYER
MR MRS R SCOTT M
MRS A PERRETT
5
64
21-2767
10
0
9
PROCLAIMER
3y d e
59.50
T MARQUAND
OWNERS GROUP 033
JULİE CAMACHO
6
68
7681-3
51
0
10
NATIVE SILVER
4y k a
59.00
S CHERCHİ
PAMELA AİTKEN JULİ
R EDDERY
4
62
400-107
6
0
11
LINCOLN GAMBLE
3y k e
58.50
P HANAGAN
G P S HEART OF RACİN
R FAHEY
7
66
56-3313
11
0
12
RUSPER'S LAD
3y d e
58.00
J MİTCHELL
BEN SPİERS AND ADAM
TOM CLOVER
11
65
3-64766
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AIGUILLETTE
4y d a
59.50
H CROUCH
HEART OF THE SOUTH R
G L MOORE
12
48
06222-6
14
0
2
APPROVE THE DREAM (IRE)
4y a a
59.50
D E HOGAN
HARRATON HOPEFULS
MİSS J FEİLDEN
4
47
083-960
34
0
3
CHAMPAGNE BOB
8y k a
59.50
T MARQUAND
MR M F OSEMAN
M APPLEBY
3
48
09-4452
11
0
4
DEEDS NOT WORDS (IRE)
9y d a
59.50
C BENNETT
CROSS CHANNEL RACİNG
R BRİSLAND
15
47
844284
14
0
5
GULLAND ROCK
9y d a
59.50
S CHERCHİ
MR A CARSON
A CARSON
7
40
4859-79
28
0
6
POTTERS QUESTION
4y a a
59.50
W CARSON
MRS J MAY
C WALLİS
6
44
509-746
12
0
7
RINTY MAGINTY (IRE)
4y d a
59.50
C SHEPHERD
SELECT-RACİNG-CLUB C
H SPİLLER
8
45
735058
15
0
8
SHERELLA
4y d k
59.50
M GHİANİ
MRS WENDY JENKİNS
J R JENKİNS
5
40
3-07905
23
0
9
UBLA (IRE)
7y a a
59.50
L MORRİS
STRİCTLY FUN RACİNG
MİSS G KELLEWAY
13
48
491505
28
0
10
VALLEY BELLE (IRE)
4y d k
59.50
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
1
47
570246
41
0
11
VELVET VISTA
4y d k
59.50
D MUSCUTT
SARABEX
MİKE MURPHY
14
44
00-7325
12
0
12
AGREEABLE (IRE)
3y d d
57.50
W CARVER
SPORTSDAYS CO UK
C ALLEN
10
38
0-84
23
0
13
MR GUS (IRE)
3y d e
57.50
P HANAGAN
ONTOAWİNNER 8 AND PA
R FAHEY
11
48
8487-03
3
0
14
ROCHFORD (IRE)
3y d e
57.50
H TURNER
BİRDİE RACİNG CLUB
H SPİLLER
2
49
398-907
18
0
15
THE SIMPLE TRUTH (FR)
3y k e
57.50
J F EGAN
MR TONY FORDHAM
J BERRY
9
32
708-970
15
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JAARIYAH (USA)
3y d d
60.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R VARIAN
9
0
1-
127
0
2
MOSTLY
3y d d
60.50
R HAVLİN
MR GEORGE STRAWBRİDG
J GOSDEN
7
85
2-1
13
0
3
APPROXIMATE
3y d d
57.50
T MARQUAND
THE QUEEN
M BELL
3
0
09-
127
0
4
AREEHAA (IRE)
3y d d
57.50
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
SIR M STOUTE
4
0
2-
127
0
5
JOANIE STUBBS
3y d d
57.50
K SHOEMARK
PHİL CUNNİNGHAM
RİCHARD SPENCER
8
0
8-7
31
0
6
LOVER'S MOON (IRE)
3y d d
57.50
L MORRİS
LOVERS LADİES
H PALMER
2
0
67
52
0
7
ONE OF THE GIRLS (IRE)
3y d d
57.50
D E HOGAN
MR T HEALY
MİSS J FEİLDEN
6
0
0
13
0
8
WALTZING HOME
3y d d
57.50
L EDMUNDS
OWNARACEHORSE LYND
D SHAW
5
0
70
7
0
9
WARREN ROSE
3y d d
57.50
O MURPHY
MR V I ARACİ
H PALMER
1
0
0
0
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAVANNAH'S DREAM (KY)
6y d k
56.00
LUIS A RODRIGUEZ CASTRO
CECELIA EVANS KIMB
KIMBERLY CHRISTMAN
1
42
877564
20
0
2
PASTICHE (KY)
5y d k
56.00
ANGEL CASTILLO
CARL C JONES
CARL C JONES
2
54
65328-7
127
0
3
WITH ME WITHOUT ME (FL)
4y d k
57.00
JASON NGUYEN
JENNIFER A BLACK
PATRICIA FARRO
3
50
6334-31
27
0
4
SUPERGIRL POWER (PA)
6y d k
56.00
LUIS D RIVERA
PRIMAVENTURES LLC
ELI BETANCOURT
4
47
972436
20
0
5
FREE COFFEE (KY)
4y d k
56.00
DEXTER HADDOCK
MIGUEL A PENALOZA
MIGUEL PENALOZA
5
53
524362
112
0
6
ALTAR OF SPEED (PA)
4y d k
56.00
EDWIN RIVERA
THE HARP RACING STAB
ROBERT E REID JR
6
53
154-285
20
0
7
HAY BUCK (PA)
4y a k
56.00
FRANKIE PENNINGTON
BLEU MAX
UROAH ST LEWIS
7
48
1-35753
20
0
8
TIZ A DATE (PA)
4y d k
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
BEAMER STABLE LLC
PATRICIA FARRO
8
43
136657
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:16 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMERICAN MONEY (KY)
3y d d
55.00
DEXTER HADDOCK
NICOLE A HEDUS
WILLIAM C HEDUS
2
37
55-2
14
0
2
ALL RIGHT GIRL (NJ)
5y a k
55.00
GERARDO MILAN
C AND R HORSE FARM
JUAN SEREY
1
10
665597
15
0
3
WROTE TO A DIVA (FL)
5y d k
57.00
ADAM BOWMAN
CHARLES R HARVATT
SUSAN L CROWELL
3
20
824875
27
0
4
GUNFIGHTER'S GIRL (PA)
3y a d
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
THE HUTCH
SILVIO L MARTIN
4
27
35-073
29
0
5
LEFTATTHEALTAR (KY)
3y d d
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
PINELANE FARM
STEVEN KREBS
6
44
6858
19
0
6
MISS ANTONELLA (KY)
4y d k
57.00
RUBEN SILVERA
WOODLAND FARMS LLC
JAMIE NESS
7
44
237-234
17
0
7
LA BELLA CHICA (NY)
4y d k
57.00
ADAM BOWMAN
FORGOTTEN MAN RACING
JOHN S MCCASLIN
8
36
343434
14
0
8
MIGHTY ELECTRICA (FL)
5y d k
54.00
LAUREANO FLORES. JR
DALTON LAWRENCE
CARL C JONES
9
36
044884
15
0
9
CATCH A PEEP (PA)
3y d d
55.00
JEREMY LAPRIDA
JUDITH K JOHNSTON
MARY A PATTERSHALL
10
18
56
22
0
10
ROSIE SUMMER (KY)
3y d d
55.00
DEXTER HADDOCK
NICOLE A HEDUS
WILLIAM C HEDUS
5
39
046623
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMPERIAL BREW (FL)
5y k g
57.00
JEREMY LAPRIDA
DAVID C GRUSKOS
CLAUDIO A GONZALEZ
1
66
641941
28
0
2
CREATIVE GENIUS (VA)
4y d g
57.00
LUIS M OCASIO
ROBERT D. BONE
CLAUDIO A GONZALEZ
2
70
232161
17
0
3
ECLIPSED MOON (KY)
5y d g
56.00
ROBERTO J ROSADO
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
3
72
643242
15
0
4
VOCAB (KY)
6y d g
56.00
ADAM BOWMAN
BRENDA WILSON
BRENDA WILSON
4
51
853556
15
0
5
MANIPULATE (KY)
4y d a
56.00
ANGEL CASTILLO
FF RACING STABLE
FELIX L FLORES-COBA
5
70
315313
15
0
6
JONES TAXI (PA)
8y a g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
DIANE M DAY
DIANE M DAY
6
53
156907
39
0
7
DON POLO (KY)
4y d g
56.00
JASON NGUYEN
J. REFUGIO GUERRERO
J GUADALUPE GUERRERO
7
64
7-54728
39
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRICTLY THE BEST (KY)
4y d a
56.00
JOHN BISONO
KIRK NESBETH
HEROLD O WHYLIE
1
66
480-757
14
0
2
MY DANZIG PARTNER (PA)
5y d g
56.00
JANN H HERNANDEZ
LESLYE G BOUCHARD
LESLYE G BOUCHARD
2
63
533142
22
0
3
LITTLE SIETE (PA)
5y d g
56.00
RUBEN SILVERA
WHIP' R DUE STABLE
MIGUEL PENALOZA
3
70
55-4522
18
0
4
SILVERZAR (KY)
4y a g
56.00
ANGEL CASTILLO
FF RACING STABLE AMD
FELIX L FLORES-COBA
4
60
364595
8
0
5
LITTLE VINNIE (NY)
4y d g
56.00
JEREMY LAPRIDA
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
5
64
7663-63
43
0
6
PROTA (NY)
3y a e
53.50
DEXTER HADDOCK
A J RACING
DAVID DOTOLO
6
27
000691
34
0
7
PARTNER'S POWER (PA)
6y d g
56.00
EDWIN RIVERA
BARBARA J GERAGHTY
ARMAND W CORRENTI
7
48
152-268
27
0
8
JOHNNY WISHBONE (KY)
4y d g
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
HPI STABLE
NEY PESSANHA
8
61
778-564
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEON CITY (PA)
3y d d
52.50
GERADO MILAN
PRIMAVENTURES LLC
ELI BETANCOURT
1
52
42
27
0
2
ISABELLAALEXA (MD)
3y d d
55.00
JEREMY LAPRIDA
ROBERT MARAVELIAS
CLAUDIO A GONZALEZ
2
56
63-
127
0
3
ELIANA'S MISSION (ON)
3y d d
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
3
48
95
29
0
4
CONGRATS ANSWER (PA)
3y d d
55.00
ANGEL R RODRIGUEZ
MORRIS E KEMAN, JR
JAMIE NESS
4
60
74-433
22
0
5
COUSIN BASIL (KY)
3y d d
55.00
LUIS M OCASIO
BRANJAM STABLE AND D
LOUIS C LINDER
5
41
64
127
0
6
MAGICALLYDELICIOUS (FL)
3y k d
55.00
EDWIN RIVERA
CHERYL ANN RICKARDS
DONALD R WHITE
6
59
254322
29
0
7
MISQUILLO (PA)
3y d d
55.00
PEDRO REQUENA
JANE E. WHITE
DONALD R WHITE
7
22
66
127
0
8
KEEPMYEYEONTHEBOYS (NY)
4y d k
57.00
FRANKIE PENNINGTON
A J RACING STABLE
DAVID DOTOLO
8
57
25-2455
8
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIDNIGHT BOUNTY (FL)
8y d k
57.00
JASON NGUYEN
LUIS R ORANTES
PATRICIA FARRO
1
59
332751
13
0
2
FIDUCIARY VALUES (KY)
5y d k
56.00
LUIS M OCASIO
JOSEPH E BESECKER
CLAUDIO A GONZALEZ
2
69
248431
41
0
3
SLINGIN SAMMY B (KY)
4y a k
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
JOHN FANELLI
JOSEPH TAYLOR
3
75
654227
20
0
4
DESERTED (NY)
6y d k
52.50
JONATHAN OCASIO
TRIN-BROOK STABLES,
URIAH ST LEWIS
4
50
99-0628
49
0
5
MIJA BELLA (KY)
5y d k
52.50
LAUREANO FLORES, JR
PAUL HEWITT
JAMES E NICHOLSON
5
69
5-56226
13
0
6
THEODOSIA (KY)
5y k k
57.00
DEXTER HADDOCK
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
6
73
513-151
20
0
7
CREATIVE PRINCESS (KY)
5y d k
55.00
EDWIN RIVERA
FLANKEN FARMS
PATRICIA FARRO
7
64
155415
13
0
8
SWEET BLAME (NY)
4y d k
55.00
ANTHONY Y NUNEZ
LUIS F OLMO
J TYLER SERVIS
8
65
182122
13
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIKO STRONG (NY)
5y d g
56.00
JEREMY LAPRIDA
MAYA RACING STABLE
ELI BETANCOURT
1
79
4516-22
13
0
2
HAY BOY (FL)
5y d g
56.00
JANN H HERNANDEZ
PATRICK O'SULLIVAN
TIMOTHY KIRBY
2
78
427-139
11
0
3
SEPTIMIUS SEVERUS (PA)
5y d g
56.00
ANGEL R RODRIGUEZ
TOP NOTCH RACING
JOSEPH TAYLOR
3
87
149231
13
0
4
TALLY MO (PA)
6y d g
56.00
ROBERTO J ROSADO
PHILIP JAMES STATHAT
ROBERT MOSCO
4
70
6-27634
28
0
5
RAGGY ROCKS (KY)
5y a g
56.00
ABEL MARIANO
ELIZABETH MARIE COUG
JENNIE WILHELM-SALDANA
5
59
75-9938
6
0
6
LAWYER ROY (PA)
4y d g
56.00
PEDRO REQUENA
LUIS DANIEL COLLAZO
LUIS DANIEL COLLAZO
6
62
456654
16
0
7
SMART AND TOUGH (PA)
8y k g
56.00
WESLEY TORRES
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
7
58
687738
14
0
8
RULING (KY)
3y d g
55.00
RUBEN SILVERA
TROY LANGFORD
GREG COMPTON
8
74
106131
19
0
9
GILDED WARRIOR (KY)
6y a g
52.50
LAUREANO FLORES, JR
JENNIE WILHELM-SALDA
JENNIE WILHELM-SALDANA
9
69
35-5568
29
0
10
WHERE YOU WAS (PA)
5y d g
56.00
EDWIN SILVERA
RONALD W ROGERS TY
RONALD W ROGERS
10
78
2652-31
48
0
11
HE IZ GONE (FL)
4y d g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
JOHN FANELLI
JOSEPH TAYLOR
11
83
494332
14
0
12
BAPTIZE THE BOY (MD)
4y d g
56.00
LUIS M OCASIO
MAGIC STABLE LLC
CLAUDIO A GONZALEZ
12
83
364123
13
0
25 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Yarmouth Birleşik Krallık, Philadelphia ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Yarmouth Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:55 yarmouth birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:16 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 25 ağustos 2020 salı at yarışı bülteni, 25 ağustos 2020 at yarışı programı, 25 ağustos 2020 tjk yarış programı, 25 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 25 ağustos 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 25 ağustos 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, 25 ağustos 2020 yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, günün yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 25 ağustos 2020 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni