27 Ağustos 2020 Perşembe At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELOIN
5y d k
KANEKO
60.00
VEDAT ABİŞAP
İBRAHİM SÜMER
Ö.FARUK TAN
5
56
511493
9
17
2.18.58
2
BIG FARRIER
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
61.50
A.KURŞUN
A. ALPER SİLSÜPÜR
F.ARICI
2
53
6-33333
25
17
2.19.77
3
JACOBIN
4y d g
DEHA
58.50
E.ŞİMŞEKAP
ERHAN UZUN
H.HATUNOĞLU
3
53
063646
21
7
2.17.20
4
SOUR TIMES
5y d k
KANEKO
56.00
Ö.YILDIRIM
FATİH KÖKTÜRK
YASİN POLAT
7
42
4-57224
9
18
2.19.54
5
OĞLUM DELİL
4y d a
PRESSING (IRE)
55.00
E.TUNÇ
MUHİTTİN AYDINALP
G.KÖSE
1
40
80-6231
11
20
2.25.23
6
CROCHET
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.50
M.BAYIR
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
8
39
4-44047
21
15
2.22.25
7
OSCURO
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
53.50
A.KAÇMAZ
V.HAKAN KELEŞ
N.ESEN
4
37
573143
14
18
2.20.49
8
MEZZO SOPRANO
4y d k
POWERSCOURT (GB)
50.50
M.KESKİN
TURAN ÜLKE
Y.DEMİR
6
31
60-7525
9
3
2.20.41
9
ORPHAN GIRL
4y d k
HAKEEM (USA)
50.50
H.KILIÇARSLAN
İSMAİL YÜKSEL
M.YALÇIN
9
31
608334
13
14
2.20.56
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMEDİN KIZI
3y a d
TOŞUR
57.00
E.SİNCAN
ADİL ALTIN
BAH.GÖK
3
29
2830
11
16
2
AHSENİM
3y k d
DELİ UĞUR
53.00
K.DEMİRELAP
İMAM KATI
C.KATI
12
0
4
12
19
3
ATİK SULTAN
3y k d
ATİKBEY
57.00
MÜS.ÇELİK
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÖNDER
5
26
832306
16
14
4
BİR MART
3y a d
KIRIMHAN
53.00
G.BÜYÜKKILIÇAP
HÜSEYİN BECENE
V.ÖNDER
4
0
00
33
18
1.35.76
5
GÖKTEKİNKIZI
3y k d
GÖKTEKİN
57.00
M.KESKİN
AHMET ŞAHİN
C.KATI
9
0
5
12
19
6
GÜRLER KIZI
3y a d
UÇANBEY
57.00
H.ÇİZİK
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
11
39
62222
7
19
7
HÜNNAP
3y d d
AYABAKAN
57.00
A.KAÇMAZ
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
7
13
0008
16
16
1.33.94
8
KIZILŞAFAK
3y d d
UÇANOĞLU
57.00
B.KILINÇ
GALİP DOĞAN
C.KATI
1
0
7
12
19
9
MALYA GÜZELİ
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
A.SÖZEN
İLHAMİ YAVUZ
A.ÇİFTÇİ
13
22
6604
7
16
10
SU İYESİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHSUN TURANAP
ADEM AMAÇ
A.ÇİFTÇİ
8
0
7
12
19
11
ŞAFAKŞAHANE
3y a d
UÇBEYİ
57.00
F.R.BEBEK
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
6
22
66804
7
15
12
ŞEF SULTAN
3y k d
UÇANBEY
55.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
10
0
6
12
19
13
WIND GIRL
3y k d
UÇBEYİ
57.00
M.AKYAVUZ
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
2
36
23234
16
17
1.25.03
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINDERE
4y k a
BİLGİN
60.00
S.BOYRAZ
MEHMET YILDIZ
BAH.GÖK
3
80
232799
25
15
2
DUMAN
4y k a
TURBO
60.00
H.ÇİZİK
ENİS ÖZACAR
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
5
79
562522
13
19
1.32.31
3
CANBEŞİRCAN
4y a a
GÜNTAY
58.00
A.SÖZEN
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
2
43
891333
9
17
1.33.89
4
FIRTINA ELMAN
4y a a
KURUŞAĞA
58.00
M.AKYAVUZ
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
4
41
463166
9
18
1.41.12
5
YILMAZ HOCA
4y a a
ATAKANKAYA
58.00
MÜS.ÇELİK
HÜSEYİN ÇELİK
V.ÖNDER
7
54
340311
14
20
1.33.33
6
EFSANE ARTUN
4y k a
SANCAKBEYİ
54.00
A.KAÇMAZ
MEHMET AKDEMİR
H.ATAŞ
6
41
609622
11
19
7
EL STAR
4y d a
SARRAF
54.00
B.KILINÇ
RAMAZAN YILDIZ
O.İPEK
9
0
68
51
18
8
HANAMİCHİ
4y d a
TURBO
54.00
Ö.YILDIRIM
FUAT ALBAYRAK
İ.GÜMÜŞ
1
44
454633
8
15
1.33.51
9
DOKUMACI
4y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
O.YILMAZAP
EMİN TURAN
H.ATAŞ
8
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEOPON
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
ANSIN DİKİLİTAŞ
N.ESEN
5
49
140941
16
20
2
NO WAY OUT
3y d e
EXPANSION (USA)
58.00
H.ÇİZİK
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
1
78
5-61182
11
18
3
ONLY THE BRAVE
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
A.KURŞUN
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
3
60
34-0312
16
19
4
GO WING
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
M.S.ÇELİKAP
HALİL ŞİMŞEK
S.KAN
4
51
132554
9
15
5
SECRET BLOOD
3y d e
HAKKAR
56.00
MÜS.ÇELİK
AYŞE MİZGİN İŞÇİ
A.CİĞER
2
65
046415
11
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÖÇEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
60.50
MAHSUN TURANAP
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
1
67
312132
6
18
2
KARAATEŞ
4y k a
KIRIMHAN
56.50
VEDAT ABİŞAP
HÜSEYİN UÇAR
C.KATI
6
63
504022
9
19
1.46.24
3
TUANAHANIM
4y a k
AYABAKAN
57.50
H.ÇANAKÇIAP
İLHAMİ YAVUZ
A.ÇİFTÇİ
8
63
033195
9
18
1.46.01
4
GÜVENAĞA
4y a a
TURBO
56.50
M.S.ÇELİKAP
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
7
59
355215
9
19
1.44.47
5
GÜLDÜRENKIZ
4y a k
SONALP
55.50
A.SÖZEN
METİN ÇALDIRAN
A.ÇİFTÇİ
2
55
835213
19
19
1.47.56
6
YEŞİLKALE
4y a a
ALTAHA
54.00
H.ÇİZİK
REŞAT ARSLAN
A.KAPLAN
4
52
205325
9
15
1.45.85
7
KIŞMASALI
4y a k
KAIZBERT (RU)
51.50
M.K.KUMBASARAP
ATALAY TURAN
H.ATAŞ
10
49
8-00611
9
20
1.44.69
8
SONESEN
4y d k
DEHA
50.00
A.KAÇMAZ
KUTBETTİN SAÇAN
A.E.KARAKURT
3
41
624108
34
18
1.51.38
9
ŞİFACAN
4y a k
TURBO
50.00
M.KESKİN
ALİ ŞAHİN
K.YILDIZ
9
41
114-090
21
16
1.47.93
10
ÖKTEM
4y d a
SARRAF
50.00
B.KILINÇ
NASRİ ARTAR
A.E.BAŞ
5
29
505663
9
6
1.48.29
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYZA HANIM
3y k d
UÇBEYİ
57.00
F.R.BEBEK
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
9
31
3039
16
16
1.27.34
2
BİR UÇAN
3y k d
UÇANBEY
57.00
M.A.SOLMAZ
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
5
14
769
33
17
3
DİLBİN GÜZELİ
3y a d
KIRIMHAN
57.00
A.KURŞUN
MÜSLÜM YILDIZ
BAH.GÖK
7
30
2585
16
16
4
DÖRTKÖŞE
3y k d
GOBAKBEY
57.00
B.KILINÇ
MELİS KURTEL EMİN
B.ŞİMŞEK
1
0
9
12
19
5
ERVA HATUN
3y k d
AYABAKAN
57.00
E.SİNCAN
MUSTAFA DOĞAN
C.KATI
13
0
8
37
19
1.35.44
6
FLYING GIRL
3y a d
YAMANER
57.00
MÜS.ÇELİK
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
6
0
3
12
19
7
KELKİTLİ
3y k d
ASİLZADE
57.00
M.KESKİN
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
3
0
0
12
19
8
MEDUSA
3y k d
KAIZBERT (RU)
57.00
M.AKYAVUZ
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
8
0
0
12
19
9
ÖZDEMİRGÜLÜ
3y a d
GELİBOLU
57.00
M.BAYIR
ZEKİ DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
11
18
568
19
17
10
REİS KIZI
3y a d
ALİREİS
57.00
A.SÖZEN
HÜSEYİN ÖZSÖNMEZ
A.DİNÇ
2
0
56
11
18
11
RUMELİ HİSARI
3y k d
TURBO
55.00
M.S.ÇELİKAP
GÜLSÜN GİRAY
İ.GÜR
4
31
998202
11
18
1.31.60
12
SESLİ YILDIZ
3y k d
GOBAKBEY
57.00
İS.DEMİRAP
ALİ YILDIZ
A.GÜLLÜ
10
0
0
11
19
13
ŞAH HANIM
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
M.K.KUMBASARAP
VEDAT TEKİNALP
A.KAPLAN
12
13
000
16
17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KORKUSUZ ADAM
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
61.50
M.AKYAVUZ
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
1
50
253118
11
19
2
LORD BABA
3y d e
PERFECTO
55.00
M.K.KUMBASARAP
BAKIR YAŞARTEKİN
H.TEKİNALP
7
39
84-7945
11
12
1.34.15
3
BUMBLE BEE
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.50
M.BAYIR
ASIM DUTAL
İ.GÜR
12
36
3-32209
21
17
1.36.51
4
ATEŞİN ALEVİ
3y a e
PERFECT STORM
54.00
A.SÖZEN
İBRAHİM ÖCAL
E.ACER
6
35
6-52010
28
19
5
DOTHRAKI
3y d e
MARCAVELLY (USA)
53.50
H.KILIÇARSLAN
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
10
34
362045
7
14
1.37.16
6
EL REY MUNDO
3y d g
COUNTRY REEL (USA)
53.00
A.KAÇMAZ
RECEP AVŞAR
H.İ.AKÇAY
9
33
6-32230
19
17
1.36.75
7
KING ATLAS
3y d e
DERVİŞ AĞA
53.00
Ö.YILDIRIM
YÜKSEL GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
3
33
438328
8
15
8
ÜNSALHAN
3y d e
DERVİŞ AĞA
53.00
M.KESKİN
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
5
33
0-61070
42
17
1.39.68
9
YA HOCHY
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
50.00
E.SİNCAN
SERDAL ADALI
MUR.AYDOĞDİ
4
23
44407
60
15
1.38.87
10
MISTER KING
3y a e
TOCCET (USA)
50.00
M.A.SOLMAZ
Ö.ŞAHİN EĞİLLİ
H.İ.AKÇAY
8
12
079005
12
10
1.43.42
11
MY VIVIANA
3y a d
CUVEE (USA)
50.00
E.TUNÇ
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
2
8
800
35
17
1.42.12
12
NİLİNOĞLU
3y d e
EL CORREDOR (USA)
50.00
B.KILINÇ
ALİ ÖZHAMURKAR
S.KULAK
11
8
700
19
17
1.42.05
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HÜRADAM
6y k a
ALTAHA
61.00
M.S.ÇELİKAP
ALİ ŞAHİN
K.YILDIZ
7
91
252291
19
20
2.08.91
2
BUDAKHAN
8y k a
TURBO
60.00
A.SÖZEN
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
4
100
835124
33
18
2.07.89
3
PRATİK NEVZAT
7y d a
SEFAHAN
58.00
M.K.KUMBASARAP
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
A.BAŞYİĞİT
1
65
034181
14
20
2.08.57
4
ŞAHİNSEMİH
5y d a
DEMİRKAZIK
60.00
S.BOYRAZ
MAHMUD NADİROĞLU
B.EGE
6
84
158132
13
18
2.06.96
5
ÇAKMAKŞAH
5y k a
TURBO
58.00
Ö.YILDIRIM
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
8
80
922552
14
17
2.07.73
6
ONURLUEFE
5y a a
ONURKAAN
58.00
A.KAÇMAZ
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
5
83
582162
14
18
2.06.99
7
AGAH
7y d a
KARA YAĞIZ
56.00
M.KESKİN
OSMAN İPEK
O.İPEK
2
60
688931
9
20
2.08.53
8
ÖZBİLDEN
5y k a
ÖZGÜNHAN
56.00
A.KURŞUN
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
3
99
323-732
19
16
2.12.27
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YILDIZHAN
4y d a
CUVEE (USA)
63.00
M.AKYAVUZ
CÜNEYT YILDIZHAN
C.KATI
5
91
313213
5
19
1.13.73
2
DUELLO (USA)
4y d a
FLAT OUT (USA)
59.50
S.BOYRAZ
ERDAL ÖZTÜRK
M.S.AKSOY
6
84
1-21918
75
19
1.14.54
3
EREN EFENDİ
6y a a
BOSPORUS (IRE)
57.50
A.KURŞUN
HALE EKMEKÇİ EMRE
S.ÖZTÜRK
8
80
9-37135
14
18
1.15.25
4
KARADERVİŞ
4y d a
DERVİŞ AĞA
53.50
Ö.YILDIRIM
NASRİ ARTAR
A.E.BAŞ
1
72
651635
25
17
1.14.30
5
MICE MACHO MAN
5y d a
SOCIETY ROCK (IRE)
53.50
MÜS.ÇELİK
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
S.ÖZTÜRK
4
72
90-2171
23
20
1.15.66
6
BABA CUVEE
4y a a
CUVEE (USA)
52.00
E.SİNCAN
MEHMET HANİFİ POLAT
BAH.GÖK
7
69
101836
19
17
1.13.93
7
HEYMARJA
4y d a
HANBEŞ
50.00
A.KAÇMAZ
UĞUR KIRALOĞLU
M.YALÇIN
3
65
790567
14
11
1.14.93
8
BACHELOR DEGREES
4y d a
BACHELOR SON (IRE)
50.00
M.A.SOLMAZ
NİRGÜL TURGU
S.ALTUNDAĞ
2
59
42123-8
23
17
1.14.25
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLI ATEŞ
3y a d
AYABAKAN
57.00
MÜS.ÇELİK
ŞEREF ATLI
Ü.ARSLAN
11
0
5
12
19
2
BENZENCİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHSUN TURANAP
MEHMET ALBAYRAK
İ.GÜMÜŞ
5
38
5223
16
18
3
ÇÖMLEKÇİ KIZI
3y k d
BERKSOY
55.00
VEDAT ABİŞAP
LETİF DOĞAN
R.TAŞDELEN
13
14
907
16
17
4
EZGİLGÜZELİ
3y k d
KAIZBERT (RU)
57.00
A.KURŞUN
FEHMİ DEMİR
H.TEKİNALP
7
0
5
12
19
5
HAZİNEM
3y a d
JOKER
53.00
S.ALTAYAP
MEHMET KANDEMİR
V.ÖNDER
8
0
2
12
19
6
HEYRAN
3y a d
ATEŞTOPU
57.00
M.KESKİN
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
14
16
649
53
17
1.35.55
7
IRMAK
3y k d
ALTAHA
57.00
A.KAÇMAZ
M.ZİYA ADALAR
İ.GÜMÜŞ
2
34
6362
16
16
8
İLKAYCAN
3y a d
KIRIMHAN
57.00
E.ŞİMŞEKAP
HALİT DAĞTEKİN
İ.GÜMÜŞ
6
0
9
12
19
9
KIZLAR GÜZELİ
3y a d
ATİKBEY
57.00
H.ÇİZİK
MEHMET GARİP BECENE
S.V.KAYA
4
0
8
12
19
10
KÜÇÜK TOPÇU
3y k d
YAKUPBEY
57.00
HAKAN YILDIZ
SALİH YAŞARER
Y.TUNCAY
3
0
4
11
19
11
MAVİ ABLA
3y d d
ATİKBEY
55.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET DURMAZ
H.ATAŞ
1
31
33254
32
16
1.26.35
12
SAÇANSOY
3y k d
BERKSOY
57.00
İ.KATI
GÜNAYDIN SAÇAN
V.ÖNDER
10
34
9336
7
16
1.30.77
13
SEVİMLİ KIZ
3y k d
DELİ UĞUR
57.00
B.KILINÇ
MÜSLÜM KATI
C.KATI
9
0
0
12
19
14
SÜYÜMBİKE
3y a d
YILMAZER
57.00
E.SİNCAN
MUSTAFA DOĞAN
C.KATI
12
0
9
12
19
Kocaeli detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LİDER
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
O.ÖZTÜRK
MURAT CAN TÜRKSEV
M.ÖZDİL
5
34
69-1499
9
17
2
SILENT ATTACK
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
G.YILDIZ
CENGİZ DENİZ
M.KARAGÜNEY
3
37
654247
23
14
3
BENİM ZAFERİM
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
D.YILDIZ
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
7
0
62
58
18
4
GUMBALL
3y d e
POPULAR DEMAND
55.00
GÖK.BEKTAŞ
MURAT SÖNMEZ
R.KARABULUT
4
24
604607
11
8
5
HODOR
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
HÜLYA KEÇELİOĞLU
U.TEMUÇİN
6
40
5-29759
15
14
6
AYAZINKIZI
3y d d
MENDIP (USA)
53.00
B.AVERBAK
HAYRİ YILDIRIM
HAY.YILDIRIM
8
30
659787
16
11
1.54.91
7
DURU KIZIM
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
51.00
K.GÖKÇEAP
İBRAHİM H. GÜNELİ
Ö.GÜNELİ
2
28
475009
11
12
8
LADY LIPA
3y d d
ZANJERO (USA)
51.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
10
26
04630
16
15
1.55.32
9
ERSÖZÜN OĞLU
3y a e
RAMPOLDI
55.00
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
SEB.TOPAL
9
26
99480
8
15
2.01.27
10
ALHÜMA
3y a d
ROMAN EMPIRE
53.00
F.ARSLANAP
AHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
1
0
0
62
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARZU GELİN
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
H.İ.AKKAYA
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
8
37
322325
7
17
1.25.13
2
AYLİNCAN
3y k d
BİLGİN
54.00
F.ARSLANAP
SEVİLAY TANİYİT
C.ÇİÇEK
5
0
0
20
3
BALSENA
3y k d
UÇANOĞLU
57.00
S.TIRPAN
UMUR ÖZARAR
S.SÜSLÜ
12
36
42243
12
17
4
BENİM KAYAM
3y k d
SULTAN DE FAUST (FR)
55.00
D.KAYAAP
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
3
15
506
30
17
1.30.47
5
CENNETİM
3y a d
SULTAN DE FAUST (FR)
57.00
F.YÜKSEL
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
7
27
4637
30
16
1.27.20
6
CİMDALLI
3y k d
KAIZBERT (RU)
57.00
N.ŞEN
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
4
0
97
27
18
7
ESMEKE
3y a d
UÇANOĞLU
57.00
H.KAPLAN
CELAL KAYA
EROL MUTLU
6
0
00
27
18
8
KIZIMBERRU
3y k d
TAMERİNOĞLU
57.00
T.KERESTECİAP
RECEP KETME
S.SÜSLÜ
11
10
008
30
17
1.35.17
9
MEYSCAN
3y a d
ALTAHA
57.00
İ.DİNAR
SULTAN NİHAL CAN
S.SÜSLÜ
13
0
4
17
19
10
PALERMO KIZI
3y k d
HİCRAN
57.00
M.HAMEDİ
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
10
18
57569
30
15
1.28.80
11
SUMATRA
3y d d
KURTEL
54.00
M.M.BİLGİNAP
GÜNAY SAV
D.SAV
9
0
0
20
12
UNUTMA BENİ
3y k d
ARASLI
57.00
S.ÖZEN
M.ZİYA ADALAR
H.ÇALIŞKAN
2
0
4
17
19
13
YAYLACAN
3y a d
ODİNHAN
54.00
M.K.CEYLANAP
MEHMET OLGAÇ
F.TAŞ
1
0
0
24
19
1.34.52
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YEMEN GÜZELİ
3y k d
TURBO
58.00
M.ÇİÇEK
MUHAMMED GÜNDÜZ
N.DOĞAN
3
51
14319
15
19
1.24.68
2
GÜRGÖK
3y a e
ALTAHA
54.00
F.ARSLANAP
MÜSLÜM ŞİMŞEK
SEN.ŞEN
4
40
1
9
20
3
İBİŞBEY
3y k e
SERDARHAN
53.00
İ.YILDIRIMAP
MEHMET DOĞAN
MAHMUT DOĞAN
1
38
2154
23
18
1.26.59
4
KIZILOĞLUM
3y k e
UÇANOĞLU
57.00
T.YILDIZ
HAYATİ CAN
S.SÜSLÜ
2
45
1
9
20
5
BALDİYAR
3y d d
TÜMÖZ BEY
55.00
U.BARLIK
SEVİLAY TANİYİT
C.ÇİÇEK
6
47
511
23
20
1.24.55
6
CANRIDVAN
3y k e
SON MARTI
52.00
BURAK AKÇAYAP
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
38
6147
32
18
1.26.79
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİKSOYLU
4y a a
ATİKBEY
61.50
K.TOKAÇOĞLU
MUSTAFA AMAÇ
H.TOP
1
59
134531
9
20
2.26.09
2
SÜVARİ ANGEL
4y k a
TURBO
61.00
M.GÜNDÜZELİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
4
58
131152
10
18
3
BABÜRBEY
4y a a
ANKA
59.00
T.YILDIZ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
2
54
113592
9
16
4
GÜÇLÜKAN
4y k a
BALIKHAN
53.50
S.TIRPAN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
43
552258
14
17
5
PEKÖZ
4y k a
KARAKEMAL
56.00
A.C.DAĞDEVİREN
ZAFER TURĞUL
B.TURGUL
3
48
109211
7
20
2.24.66
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALBALLILI
9y d a
OCEAN CREST (USA)
61.00
F.ARSLANAP
M.EŞREF GÜVEN
O.ÖZPUYLAT
2
80
54-6673
10
14
1.32.63
2
SINGLE CAR
4y d k
ZANJERO (USA)
57.50
M.M.BİLGİNAP
ZELİHA PESEN
V.ÖZDİL
8
73
103431
9
20
1.35.32
3
UĞUR BUBAM
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
A.ASLAN
ASLAN OSMAN VAPUR
MAH.BAYKARA
4
66
442355
4
15
4
MASCHERANO
7y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.50
BURAK AKÇAYAP
YAŞAR DEMİR
A.ÖMEROĞLU
6
67
174792
7
15
1.31.95
5
GADDARA
6y a a
CUVEE (USA)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
BAŞAK YAVUZ
F.KIRAN
7
64
143332
9
17
1.33.49
6
NEYZEN (IRE)
4y d a
BELMONT
55.00
S.ÖZEN
İLKER YILMAZ
İ.DEMİR
5
64
261-056
21
17
1.34.95
7
AKINCI
4y d a
DR FONG (USA)
51.50
O.ATMACA
NEDİM AKAGÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
1
57
591-112
10
19
8
ÖZGÜR REİS
4y d a
INDIGO RED (GB)
50.00
D.KAYAAP
ALAETTİN ÖZCAN
A.OLCAR
3
47
063613
9
19
1.34.64
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFET HANIM
3y k d
HIZLITAY
57.00
S.ÖZEN
ANIL KÖSEOĞLU
M.BALCIOĞLU
9
0
0
9
19
2
CİHANIN GÜLÜ
3y k d
ÖZGÜNHAN
57.00
K.TOKAÇOĞLU
MÜCAHİT YILDIZHAN
D.AKBULUT
5
0
3
17
19
3
ÇATAK EDASI
3y a d
TOŞUR
54.00
F.ARSLANAP
YAŞAR ÖZKAN
E.KARACA
8
23
70964
11
15
1.32.67
4
ÇİLKIZ
3y d d
GÖKTEKİN
53.00
U.LEVENTAP
KAYA KAYA
İ.YAKUT
4
0
0
70
19
5
DERİNNİSA
3y k d
BOZYİĞİT
57.00
G.KILIÇ
M.EMİN ALTUNDAĞ
SEN.ŞEN
12
23
026
45
17
1.27.47
6
DILCAN
3y a d
SANCAKBEYİ
53.00
İ.YILDIRIMAP
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
7
10
099
44
17
1.32.96
7
DİKMETAŞ KIZI
3y a d
ÖZGÜNHAN
54.00
BURAK AKÇAYAP
FERİDUN YUVARLAK
EY.YARDIMCI
6
28
0434
11
16
8
GÖKBÖRİ
3y d d
SONALP
57.00
N.ŞEN
NECATİ BOZKURT
V.KESKİN
3
0
5
17
19
9
HELECAN
3y a d
UÇANOĞLU
57.00
T.YILDIZ
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
2
0
0
20
10
MUTLU TAY
3y a d
ATİKBEY
57.00
G.YILDIZ
HALAF ULUDAĞ
MAHMUT DOĞAN
11
19
0664
16
16
1.27.34
11
ORMAN ESİNTİSİ
3y d d
TÜMÖZ BEY
54.00
M.M.BİLGİNAP
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
1
0
0
29
19
12
TUMBUL FLOWER
3y k d
ÖZGÜNHAN
56.00
İ.KATARAP
REŞİT TUMBUL
G.ALTIN
10
27
24383
16
16
1.25.91
13
UÇKAN KIZI
3y k d
KILIÇBAYLIM
53.00
C.KARADEMİRAP
ABDULKADİR TOPRAK
MAHMUT DOĞAN
13
16
0044
10
16
14
YILDIZKÜMESİ
3y a d
AYABAKAN
53.00
S.ÇELİKAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
14
0
6
9
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZIRCONIUM
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
61.50
M.DEMİRBAŞ
COŞKUN OKUR
H.DEMİRBAŞ
5
42
342232
27
18
2.12.12
2
SİNYOR DENİZ
3y d e
ROCA DE LA PAZ (USA)
58.50
K.TOKAÇOĞLU
MURAT ATEŞ
F.KIRAN
7
36
815
16
19
3
KOŞAL
3y a e
DEHA
58.00
B.AVERBAK
İLKER ALTUN
Y.YAĞMUR
8
35
460059
20
12
4
MISS TONYA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.50
S.TIRPAN
İBRAHİM KAVCI
A.ŞIVGIN
3
34
307538
9
14
5
JIMMY JIB
3y d g
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
H.KAPLAN
V.EKREM BAŞAR
SEB.TOPAL
4
33
892246
8
17
6
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
56.50
S.İPEK
HULUSİ TAŞKIRAN
S.YANMAZ
9
32
502355
16
13
2.15.83
7
BEORNET
3y a e
CUVEE (USA)
55.00
N.AVCİ
BURHANETTİN SOLMAZ
H.E.UYSAL
2
29
004642
9
14
2.14.54
8
MENDİP HAN
3y d e
MENDIP (USA)
53.50
A.C.DAĞDEVİREN
HAMİT ALPAK
H.ERDİK
6
26
800703
12
12
2.18.37
9
PLEASANTLY BOY
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
53.50
A.ASLAN
GÜRKAL ULUDAĞ
T.DONAT
1
26
0458
16
16
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY SULTAN
8y a k
KAFKASLI
59.00
K.GÖKÇEAP
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
4
99
115140
19
18
2.14.75
2
ÖNCÜPINAR
6y a k
KAIZBERT (RU)
62.00
K.TOKAÇOĞLU
NEJDET ÖZALP
U.TEMUÇİN
7
88
655141
10
20
2.18.88
3
BERENGÜL
5y d k
BİLGİN
58.00
D.KAYAAP
SEVİLAY TANİYİT
C.ÇİÇEK
3
89
113063
16
16
4
FANİZAN
7y k k
ÖZGÜNHAN
57.00
F.ARSLANAP
EYLEM TANİYİT
C.ÇİÇEK
5
74
158371
9
20
2.16.18
5
HÜMA SULTAN
6y k k
SAĞANAK
56.00
B.ÇIĞLAAP
HİDAYET ŞAHİN
N.YILDIRIM
6
81
122372
6
17
2.16.56
6
LOLAN GÜZELİ
5y d k
ÖZDURAN
56.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
İ.YAKUT
1
59
963892
5
12
2.19.60
7
ESTİGEÇTİ
5y a k
ALTAHA
57.00
M.ÇİÇEK
SEVİLAY TANİYİT
C.ÇİÇEK
9
81
764217
25
19
2.17.06
8
GÖLDEM
5y k k
TAMERİNOĞLU
53.00
BURAK AKÇAYAP
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
2
95
1451-82
127
18
2.19.60
9
HÜRSEV
5y k k
TAMERİNOĞLU
56.00
M.GÜNDÜZELİ
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
8
45
4-27504
6
13
2.14.59
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKSİ SEDA
3y k d
HABERBATUR
57.00
H.KAPLAN
ALİ IŞIK DENİZ
F.TURAN
7
29
58524
12
15
2
BONCUĞUM
3y a d
JOKER
57.00
U.BARLIK
ADİLE ERDOĞAN
SEN.ŞEN
9
26
3380
11
16
1.26.98
3
CİLVELİ HİSAR
3y k d
HİSARBEY
57.00
M.HAMEDİ
HAŞİM TINAS
V.ÖZDİL
6
32
8625
23
16
1.27.06
4
DAISY
3y d d
YAVUZKAYA
57.00
F.YÜKSEL
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
4
16
85587
30
15
1.29.40
5
DALGALI YELE
3y a d
BERKSOY
57.00
D.KAYAAP
EYLEM TANİYİT
C.ÇİÇEK
3
28
8335
11
16
1.28.08
6
GELİBOLU YILDIZI
3y k d
GELİBOLU
53.00
U.LEVENTAP
BAKIR FELHAN
K.ŞENGEL
1
0
7
17
19
7
HAZ PINARI
3y k d
BALIKHAN
57.00
O.ÖZTÜRK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
12
0
5
17
19
8
İNCİLİ ZEHRA
3y a d
BİLGİN
57.00
M.ÇİÇEK
SEVİLAY TANİYİT
C.ÇİÇEK
5
33
2258
11
17
1.28.04
9
MELİKENUR
3y k d
BİLGİN
57.00
G.YILDIZ
AHMET AYDOĞDİ
O.GÜNDOĞDİ
8
0
0
20
10
MISS SULTAN
3y a d
UÇANOĞLU
57.00
T.YILDIZ
AHMET AKBULUT
D.AKBULUT
11
21
55648
12
15
1.26.85
11
SEVİLAYIM
3y a d
PEKSOY
53.00
T.KERESTECİAP
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
13
0
0
20
12
TUZUKURU
3y a d
SARRAF
57.00
N.AVCİ
ERKAN GENÇEL
A.KARAKUŞ
2
0
9
17
19
13
YAZBENİ
3y a d
HİCRAN
53.00
M.BAĞAP
KAYA KAYA
İ.YAKUT
10
10
00050
27
15
1.31.00
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MADAM CHERNOBYL
4y d k
AGRESIVO (USA)
60.00
MER.ÇELİK
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
7
44
659191
30
20
1.51.72
2
BOLT GIRL
4y d k
YONAGUSKA (USA)
58.00
A.ASLAN
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÖZDİL
15
70
153058
34
15
3
FEARLESS GIRL
4y d k
EL CORREDOR (USA)
55.00
M.M.BİLGİNAP
TALAT ÖNER
D.SAV
9
41
327876
23
14
4
LADY OF KANEKO
5y d k
KANEKO
58.00
O.ÖZTÜRK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
43
574203
9
13
5
TİNEMİS
5y d k
YAVUZKAYA
58.00
F.YÜKSEL
GÖKHAN AHMET BESLER
S.SÜSLÜ
13
31
384938
23
14
1.53.04
6
TURKNUR
4y d k
UTOPIA (JPN)
54.00
A.İNCİAP
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
12
34
223835
13
15
7
BABY AZRA
4y d k
PADDY O'PRADO (USA)
55.00
S.ÖZEN
ŞİRİN DOĞAN
T.ÇEKİCİ
5
33
005897
6
4
8
ÇIKSALIN
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
M.ÇİÇEK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
8
87
661-463
15
17
9
GÜZİDE ZEYNEBİM
4y d k
FAIRSON
55.00
N.AVCİ
ERKAN GENÇEL
A.KARAKUŞ
4
48
8207-70
73
14
10
JIBGA
4y d k
WOLF BLOOD
55.00
F.ARSLANAP
CELAL KAYA
EROL MUTLU
3
42
38455-0
30
11
1.51.23
11
KOMSHU
7y a k
KANEKO
55.00
N.ŞEN
MEHMET KORKMAZ
S.ÖNDER
10
62
966075
24
14
1.50.19
12
MINOR EMPIRE
4y a k
BOSPORUS (IRE)
55.00
U.BARLIK
MEHMET KORKMAZ
E.KARACA
2
22
588405
9
3
1.50.95
13
MY BLITZ
4y d k
BANKNOTE (GB)
55.00
B.AVERBAK
ÖZGÜR FIRAT
M.ACAR
14
36
900-380
127
11
14
ÇEŞANLIKIZ
4y d k
LION HEART (USA)
55.00
D.YILDIZ
ARDA ÇETİNKAYA
EM.TOKÇALAR
11
34
10150-7
48
17
1.52.24
15
WHITE WATER
4y d k
CROSS TRAFFIC (USA)
51.00
C.ALTUNAP
ARDA ÇETİNKAYA
EM.TOKÇALAR
1
26
692497
59
12
1.52.51
Beverley Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EGRECIO
4y d g
60.50
D TUDHOPE
HAMBLETON RACING LTD
D O'MEARA
1
75
4-0-228
32
0
2
LETHAL LOOK
4y k g
60.50
C RODRIGUEZ
MR S L EDWARDS
SARAH HOLLINSHEAD
4
30
05-9
127
0
3
DYLAN'S LAD (IRE)
3y d g
58.00
L EDMUNDS
MR MALC HANCOCK
S BOWRING
12
0
08
17
0
4
JUNGLE ROCK (IRE)
3y a g
58.00
F MCMANOMAN
MR GEORGE BRIAN DAVI
N TINKLER
9
62
073-
127
0
5
KING'S KNIGHT (IRE)
3y d e
58.00
B CURTİS
MR ZİAD A GALADARİ
C HİLLS
13
78
52
38
0
6
LUCAS
3y d g
58.00
G LEE
J BALL PARTNER
B SMART
5
0
09
29
0
7
ONE IDEA
3y k g
58.00
A ATZENI
SHEIKH MOHAMMED OBAI
S & E CRISFORD
8
74
3-5
52
0
8
WHITWELL
3y d g
58.00
N EVANS
W H MRS J A TINNIN
M W EASTERBY
14
0
5
43
0
9
YES SIR NO SIR (IRE)
3y d g
58.00
KILLIAN LEONARD
MR ALBERT CONNEALLY
A KEATLEY
11
0
0
0
10
ALLAYNE B
3y d d
56.00
T EAVES
MR DAVİD BARKER PA
MRS A DUFFİELD
2
0
6
18
0
11
AOIFE'S JOY (IRE)
3y d d
56.00
J HART
MR KEİTH BROWN
M WALFORD
7
0
4
29
0
12
MISS PLYMWICK
3y a d
56.00
H SHAW
THE 100 CLUB
A CROOK
6
0
5
18
0
13
STEALING SILK (IRE)
3y d d
56.00
HOLLİE DOYLE
MR N TİNKLER
N TİNKLER
3
0
06
12
0
14
TYCHE
3y d d
56.00
B ROBİNSON
SPRİNG COTTAGE SYNDİ
B ELLİSON
10
0
58
71
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THREE SAINTS BAY (IRE)
5y d g
62.50
S B KIRRANE
MR GARY DOUGLAS
D O'MEARA
2
91
687380
32
0
2
HAYADH
7y k g
61.00
D ALLAN
MISS REBECCA BASTIMA
REBECCA BASTIMAN
1
87
0668-19
29
0
3
PRESIDENTIAL (IRE)
6y d g
61.00
B CURTIS
NICK BRADLEY RACING
ROGER FELL
10
87
7-16379
18
0
4
ASDAA (IRE)
4y d g
60.00
J FANNING
OWNERS GROUP 045
M JOHNSTON
9
85
535506
17
0
5
SHAWAAMEKH
6y d g
60.00
D NOLAN
HIGHGREEN PARTNERSHI
D CARROLL
11
85
86-5303
13
0
6
HARRISON POINT (FR)
3y a e
59.00
HOLLİE DOYLE
CHİNA HORSE CLUB INT
ARCHİE WATSON
4
88
1-15961
30
0
7
THE GREAT HEIR (FR)
4y d g
58.50
K STOTT
MR DAVE STONE
K RYAN
6
82
032-008
26
0
8
TRUE BLUE MOON (IRE)
5y k g
57.50
C HARDIE
MR B VALENTINE PAR
T EASTERBY
7
78
9-56933
17
0
9
AMAYSMONT
3y d g
57.50
P HANAGAN
MR G J PAVER
R FAHEY
8
84
12-606
32
0
10
LE CHIFFRE
3y d g
57.00
D TUDHOPE
GEOFF SANDRA TURNB
D O'MEARA
5
83
424-112
34
0
11
ZIP
4y k g
56.00
T HAMILTON
THE KNAVESMIRE PARTN
R FAHEY
3
76
31-7412
2
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VICTORY ANGEL (IRE)
6y d g
62.50
D TUDHOPE
MISS REBECCA BASTIMA
REBECCA BASTIMAN
7
75
60-4488
33
0
2
EAST STREET REVUE
7y a g
62.50
D FENTIMAN
MR S A HELEY PARTN
T EASTERBY
12
74
04-4038
18
0
3
BIRKENHEAD
3y d g
62.00
W CARVER
SUNPAK RACING
J L EYRE
10
75
835025
15
0
4
MUSHARRIF
8y d g
62.00
Z WHEATLEY
RAY FLEGG JOHN BOU
D CARROLL
4
72
59-7944
9
0
5
SPRING BLOOM
3y a g
62.00
H SHAW
MR J C FRETWELL
K BURKE
14
75
23-3291
18
0
6
MEWS HOUSE
3y a g
61.50
P MULRENNAN
D H BROWN MR CLIVE
D BROWN
6
74
371380
15
0
7
MY KINDA DAY (IRE)
3y d g
61.50
T HAMILTON
PETER TIMMINS JOHN
R FAHEY
16
74
36-2473
25
0
8
STAR PRIZE (IRE)
3y d d
61.00
F MCMANOMAN
MR GEORGE BRİAN DAVİ
N TİNKLER
1
73
69-2143
14
0
9
AIRGLOW (IRE)
5y d g
60.50
C HARDIE
MR S HULL LAURA MA
M W EASTERBY
5
70
0-89272
13
0
10
KENDRED SOUL (IRE)
3y a d
60.50
J GARRİTTY
YORKSHİRE OWNERS RAC
J O'KEEFFE
2
72
8-91050
15
0
11
DAPPER MAN (IRE)
6y d g
60.00
B CURTIS
COLNE VALLEY RACING
ROGER FELL
8
69
500953
1
0
12
SOCIETY QUEEN (IRE)
4y d k
60.00
P HANAGAN
MRS H STEEL
R FAHEY
17
69
44855-0
15
0
13
VAN GERWEN
7y a g
59.00
K STOTT
CARL RYAN CHAPMAN
P MIDGLEY
13
67
335813
13
0
14
GAMESOME (FR)
9y d g
58.50
G LEE
M HAMMOND P T MIDG
P MIDGLEY
11
66
857013
21
0
15
BALANCING ACT (IRE)
3y a d
58.50
MEGAN NİCHOLLS
MR JOHN DANCE
J O'KEEFFE
9
68
50-4435
25
0
16
SHEEPSCAR LAD (IRE)
6y d g
58.00
T EAVES
LEEDS PLYWOOD AND DO
N TINKLER
3
65
334-448
35
0
17
ASTROPHYSICS
8y a g
58.00
C RODRIGUEZ
LYNN SIDDALL RACING
MISS L SIDDALL
15
65
6-71220
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPHA DELPHINI
9y d g
58.00
G LEE
THE ALPHA DELPHINI P
B SMART
7
111
2210-2-8
40
0
2
CASPIAN PRINCE (IRE)
11y a g
58.00
B CURTIS
MR S LOUCH MR M AP
M APPLEBY
10
100
461073
18
0
3
DAKOTA GOLD
6y d g
58.00
C BEASLEY
DOUG GRAHAM,IAN DAVI
M DODS
8
106
21-5697
11
0
4
MAJOR JUMBO
6y k g
58.00
K STOTT
MR T A RAHMAN
K RYAN
5
105
70-3362
17
0
5
MAKANAH
5y d g
58.00
P MULRENNAN
AXOM LXXI
JULIE CAMACHO
4
104
477-142
24
0
6
TARBOOSH
7y d g
58.00
D NOLAN
THE GUYS DOLLS S
P MIDGLEY
1
105
1-29453
8
0
7
FOOL FOR YOU (IRE)
5y d k
56.00
MEGAN NİCHOLLS
MR JOHN DANCE
R FAHEY
3
87
1900-40
61
0
8
LAST EMPIRE
4y d k
56.00
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
K RYAN
6
97
1140-67
39
0
9
QUEENS GIFT (IRE)
5y d k
56.00
C RODRİGUEZ
GEOFF SANDRA TURNB
M DODS
9
100
122-555
39
0
10
KEEP BUSY (IRE)
3y d d
55.00
J HART
ALTİTUDE RACİNG
J J QUİNN
2
103
722012
8
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING'S CAPER
3y d e
60.50
P J MCDONALD
KINGSLEY PARK 13
M JOHNSTON
5
100
2-50265
6
0
2
HUBOOR (IRE)
3y d d
55.50
J FANNİNG
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M JOHNSTON
3
90
31-5632
19
0
3
HMS PRESIDENT (IRE)
3y d g
54.50
HOLLIE DOYLE
HP RACING HMS PRESID
EVE J-HOUGHTON
1
88
41-5432
12
0
4
ILARAAB (IRE)
3y d e
52.50
B CURTİS
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
2
84
711
15
0
5
THRONE HALL
3y d e
52.50
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
K RYAN
4
83
3-1
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PUCKLE
3y d d
61.50
O STAMMERS
THE PUCKA PARTNERSHİ
M JOHNSTON
4
62
9-80211
15
0
2
ARTISTIC VISION
3y d d
61.00
S B KİRRANE
CLİPPER LOGİSTİCS
D O'MEARA
10
61
359
12
0
3
G FOR GABRIAL (IRE)
3y k g
60.50
B GARRITTY
DR MARWAN KOUKASH
R FAHEY
3
60
65-7409
17
0
4
ITWOULDBERUDENOTTO
3y d g
60.50
CONNOR MURTAGH
THE GOOD BAD UGLY AN
R FAHEY
7
60
683-259
29
0
5
BINYON
3y d g
60.50
W CARVER
MR DAVID A JONES AND
T D BARRON
1
60
07-9452
18
0
6
VIOLETTE SZABO (IRE)
3y d d
59.50
AİDEN SMİTHİES
CRAWFORD SOCİETY 1
N TİNKLER
13
58
6-00883
15
0
7
MAX'S VOICE (IRE)
3y d g
59.00
PAULA MUIR
NICK BRADLEY RACING
ROGER FELL
15
57
7666-
127
0
8
LOCKDOWN DREAM
3y d e
59.00
T LADD
CENTRAL RACİNG LTD
M APPLEBY
12
57
74670
15
0
9
EXOTIC ESCAPE
3y d d
59.00
MEGAN NİCHOLLS
SOHİ SOHİ
DAVİD LOUGHNANE
14
57
969-486
22
0
10
DANGEROFFIZZ (IRE)
3y a g
58.50
ELLA MCCAIN
GREMOT RACING
T EASTERBY
9
56
09-4612
23
0
11
VAN DIJK
3y d g
58.00
H RUSSELL
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
16
56
724773
9
0
12
HELMOONA
3y a g
57.00
Z WHEATLEY
GRANGE PARK RACING X
MRS K TUTTY
5
52
87-0
71
0
13
WRIGHTIA (IRE)
3y k d
56.00
H SHAW
MR TERENCE ELSEY
O PEARS
2
50
988
29
0
14
ALLERTHORPE
3y d g
55.00
C J MACREDMOND
MR S P HUDSON
B ROTHWELL
6
48
00-8
74
0
15
CHAMPAGNE FOUNTAIN
3y d d
54.00
A BRESLIN
LOVELY BUBBLY RACING
T EASTERBY
11
39
09977
9
0
16
QUIET RAIN
3y d d
54.00
LEVİ WİLLİAMS
HEATH HOUSE RACİNG
MRS L WİLLİAMSON
8
37
970
27
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZIHAAM
6y a g
63.50
D TUDHOPE
NICK BRADLEY RACING
ROGER FELL
10
74
811968
9
0
2
HOOFLEPUFF (IRE)
4y d g
63.50
B ROBINSON
MR KEITH BROWN
B ELLISON
4
74
4-62162
69
0
3
FLINT HILL
4y a g
61.00
P HANAGAN
MISS N R JEFFERSON
RUTH JEFFERSON
6
68
6-49655-
127
0
4
SOCIOLOGIST (FR)
5y a g
60.50
B MCHUGH
ROB MASSHEDER, A J T
S DIXON
7
67
424126
7
0
5
MANZIL (IRE)
5y a g
59.50
C HARDIE
IMPERIAL BLACKBURN S
M W EASTERBY
8
65
31-00-09
12
0
6
GENESIUS (IRE)
3y a g
58.50
P MULRENNAN
GEOFF SANDRA TURNB
JULIE CAMACHO
3
72
733-52
31
0
7
LET HER LOOSE (IRE)
3y a d
57.50
CONNOR MURTAGH
THE UP FOR ANYTHİNG
R FAHEY
1
69
5-72631
15
0
8
PRINCE ALEX
3y d g
57.00
ROSSA RYAN
AMO RACING LIMITED
R BECKETT
2
68
8571
24
0
9
HOOROO (IRE)
3y d g
56.50
B CURTIS
NICK BRADLEY RACING
K BURKE
9
67
51-5250
16
0
10
MONSARAZ
3y d e
56.00
A MULLEN
MR PETER ONSLOW
J GİVEN
5
66
513013
18
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:44
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FORTY ZIP (ON)
3y a d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
CHIEFSWOOD STABLES L
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
1
83
43
50
0
2
PRAIRIE WINGS (KY)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
SHADWELL STABLE
TODD A. PLETCHER
2
86
2222
27
0
3
WITCH MOON (ON)
3y d d
53.50
MANUEL FRANCO
SAM-SON FARM
H. GRAHAM MOTION
3
85
3
39
0
4
CEANT (KY)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
DONEGAL RACING
THOMAS MORLEY
4
0
0
0
5
FASHION MO (KY)
3y d d
53.50
JOSE L. ORTIZ
ANDREW ROSEN
IGNACIO CORREAS, IV
5
82
20674
27
0
6
ALL OTHERS FOLLOW (GB)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
BRANT, PETER, M.
CHAD C. BROWN
6
80
352
41
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEISMIC WAVE (KY)
4y a a
55.00
JOSE L. ORTIZ
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM I. MOTT
1
102
361-426
32
0
2
NINETY ONE ASSAULT (LA)
7y d g
57.00
JUNIOR ALVARADO
MORLEY, THOMAS AND B
THOMAS MORLEY
2
95
461-116
18
0
3
SAND DANCER (KY)
5y d g
55.00
LUIS SAEZ
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY A. HILLS
3
97
5-72793
33
0
4
VALUE PROPOSITION (GB)
4y d a
56.00
JOHN R. VELAZQUEZ
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
96
171-13
54
0
5
SENTRY (KY)
6y d g
55.00
JOEL ROSARIO
STUART S. JANNEY, II
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
5
97
44211-2
39
0
6
MONARCHS GLEN (GB)
6y d g
55.00
JOSE LEZCANO
CORMS RACING STABLE
DANNY GARGAN
6
100
7-82342
40
0
7
EMPIRE OF WAR (KY)
4y d a
56.00
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
7
96
58-6751
46
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:54
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CORKMAN (KY)
3y d g
50.50
LUIS CARDENAS
FLYING P STABLE
BRUCE N. LEVINE
1
62
46-55
32
0
2
JUDICIAL RESTRAINT (KY)
3y d e
53.50
JOSE L. ORTIZ
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
2
68
52
74
0
3
UNCLE NED (KY)
3y d e
53.50
LUIS SAEZ
ABRAMOWITZ, DARRYL,
LUIS A. MIRANDA
3
62
0626-57
68
0
4
HEIGHT (KY)
3y d e
53.50
JUNIOR ALVARADO
JUMP SUCKER STABLE,
WILLIAM I. MOTT
4
68
46-822
25
0
5
TACTICIAN (KY)
3y k g
55.50
DAVID COHEN
LAWRENCE P. ROMAN
ROBERTINO DIODORO
5
69
5-60334
25
0
6
MR. FIDGET (NY)
3y k e
53.50
DYLAN DAVIS
T L C RACING AND FER
JAMES W. FERRARO
6
63
520066
20
0
7
TIZ ENVY (KY)
3y d e
53.50
BENJAMIN HERNANDEZ
LADY SHEILA STABLE
AMIRA CHICHAKLY
8
76
578577
11
0
8
BUBBA CHUCK (KY)
3y a g
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
FLYING P STABLE
DAVID A. CANNIZZO
7
55
505
25
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOWSE'S BEACH (NY)
9y k g
55.50
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL DUBB
MICHAEL J. MAKER
3
87
161-372
25
0
2
DUNCASTLE (KY)
5y k g
53.00
LUIS CARDENAS
SCHERA, MATTHEW
THOMAS MORLEY
4
88
301024
25
0
3
AXTELL (KY)
7y d a
55.50
JUNIOR ALVARADO
ERIC Y. LONG
KEVIN C. BONIFACE
1
85
46-2343
17
0
4
OUTRAGEOUS BET (NY)
6y d g
55.50
BENJAMIN HERNANDEZ
WINDHORSE THOROUGHBR
AMIRA CHICHAKLY
2
77
538096
48
0
5
DIRTY (MD)
5y d a
55.50
ERIC CANCEL
OGRADY, TOM
JEREMIAH C. ENGLEHART
6
93
62530-7
76
0
6
GHOST GIANT (NY)
5y d g
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
KINGSPORT FARM
DAVID P. DUGGAN
7
88
3521-57
28
0
7
BANANA THIEF (NY)
8y d g
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
CLARK O. BREWSTER
STEVEN M. ASMUSSEN
8
92
2145-47
25
0
8
PREAMBLE (KY)
4y a a
55.50
DYLAN DAVIS
ROMAN, LAWRENCE P.,
MICHAEL MICELI
9
64
0-78935
33
0
9
CHATEAU (KY)
5y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
ROB ATRAS
10
86
2-31572
12
0
10
EYE LUV LULU (NY)
9y d g
55.50
.
MICHAEL DUBB
ROB ATRAS
11
95
5322-63
7
0
11
SHAMROCKED (KY)
6y a g
55.50
.
SCHERA, MATTHEW
THOMAS MORLEY
5
87
173-356
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MORE MANGO (KY)
3y d d
53.50
JOSE LEZCANO
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
1
79
531
28
0
2
LEAVEUWITHASMILE (KY)
3y k d
53.50
LUIS SAEZ
LINDA RICE
LINDA RICE
4
85
11-5411
7
0
3
GONE GLIMMERING (KY)
3y a d
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
BELLA CAVALLI RACING
JOE SHARP
3
73
433-925
33
0
4
GLASS CEILING (KY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
SCHWARTZ, MARTIN S.,
DANNY GARGAN
5
62
7-11746
18
0
5
CHAYSENBRYN (KY)
3y d d
53.50
MANUEL FRANCO
ALLREAD, NEAL M. AND
JEREMIAH C. ENGLEHART
6
60
7-156
47
0
6
FLASHING RED (KY)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
SCHERA, MATTHEW
THOMAS MORLEY
7
42
3-22361
13
0
7
LAKE CHICOT (KY)
3y k d
50.50
LUIS CARDENAS
RADWIN RACING STABLE
ROBERT P. KLESARIS
8
69
1-37815
7
0
8
MAKE OR BREAK (KY)
3y a d
55.50
DAVID COHEN
ISLAND WIND RACING
ROB ATRAS
9
76
415236
11
0
9
BELLA ROSE (NY)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
SLOJAG RACING STABLE
THOMAS MORLEY
11
63
71-3
81
0
10
LITTLE RED FROG (KY)
3y a d
53.50
JOSE LEZCANO
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
2
72
322423
28
0
11
MOSIENKO (NY)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
LINDA RICE
LINDA RICE
10
75
246123
7
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSE FLOWER (GER)
4y d k
55.50
JOEL ROSARIO
ATHLONE RACING
CHRISTOPHE CLEMENT
1
89
31313-6
82
0
2
SARATOGA TREASURE (NY)
5y d k
55.50
JOSE L. ORTIZ
PATRICIA A. GENERAZI
DAVID G. DONK
2
87
311-530
26
0
3
GETMOTHERAROSE (KY)
4y d k
56.50
JOSE LEZCANO
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS M. BUSH
3
88
416946
26
0
4
A GREAT TIME (MD)
6y d k
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
R. LARRY JOHNSON
MICHAEL J. TROMBETTA
4
92
4-912-33
55
0
5
MISS GOSSIP (IRE)
7y d k
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
GO-TO-TOGA RACING, L
EDUARDO CARAMORI
5
98
248-337
26
0
6
INTRODUCED (MD)
4y a k
53.50
MANUEL FRANCO
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
6
89
314-114
26
0
7
PEACEFUL (KY)
4y a k
53.50
TYLER GAFFALIONE
TWIN CREEKS RACING S
MICHAEL STIDHAM
7
91
2144-21
34
0
8
VICTORY KINGDOM (AUS)
5y d k
53.50
LUIS SAEZ
TEAM VALOR INTERNATI
RODOLPHE BRISSET
8
0
383804-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISCHIEF AFOOT (KY)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
BURNING DAYLIGHT FAR
JAMES J. TONER
1
76
7345-61
32
0
2
TEXAS SWING (KY)
3y d e
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
HARRELL VENTURES, LL
TODD A. PLETCHER
2
91
4-13
127
0
3
ONE EYED JACK (KY)
4y d g
57.00
JOSE L. ORTIZ
MATHIS STABLE LLC
TODD A. PLETCHER
3
79
324-1
127
0
4
WILL SING FOR WINE (KY)
3y a e
54.50
MANUEL FRANCO
TEAM VALOR INTERNATI
WILLIAM I. MOTT
4
86
3-51744
18
0
5
CREATIVE STYLE (KY)
5y k g
56.00
RICARDO SANTANA, JR.
RB RACING
ROB ATRAS
5
92
414132
19
0
6
DANNY CALIFORNIA (NY)
5y a g
57.00
JOEL ROSARIO
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
6
85
416331
29
0
27 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Beverley Birleşik Krallık, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Beverley Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:30 beverley birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:20 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 27 ağustos 2020 perşembe at yarışı bülteni, 27 ağustos 2020 at yarışı programı, 27 ağustos 2020 tjk yarış programı, 27 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 27 ağustos 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 27 ağustos 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, beverley birleşik krallık at yarışı bülteni, 27 ağustos 2020 beverley birleşik krallık at yarışı bülteni, günün beverley birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün beverley birleşik krallık at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 27 ağustos 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni