28 Ağustos 2020 Cuma At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İstanbul detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYBARS
5y d a
EXPANSION (USA)
63.00
A.ÇELİK
HALE EKMEKÇİ EMRE
S.ÖZTÜRK
1
77
742133
13
18
2.04.60
2
SPREAD THE JOY
5y a k
KANEKO
59.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
CEM ÖZBELGE
V.BOYRAZ
5
74
5156-65
127
16
2.05.08
3
ALY WINS
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
G.KOCAKAYA
YILDIRIM GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
3
69
384434
14
17
2.04.05
4
SPARK RACER
4y d k
AFTER MARKET (USA)
56.00
A.SÖZEN
İSMAİL YÜKSEL
A.KARAKUŞ
6
63
301521
7
20
2.05.41
5
CAMBAZ
4y d a
YAVUZSTAR
54.00
H.ÇİZİK
MÜTHİŞ ÖLÇER
K.BALTACI
2
59
327212
6
19
6
LIONS ROSE
5y k a
LION HEART (USA)
52.50
M.HAMEDİ
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
4
56
15-8664
26
15
2.03.67
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY METE
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
T.YILDIZ
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
4
18
570
23
17
2
BIANCO
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.ÇİZİK
TRACY KAYAHAN
S.KERESTECİ
5
0
6
19
19
3
IRON CRUSH
2y d e
DUTYFREE
57.00
A.KURŞUN
MUHAMMET ALİ TOMEY
A.DEMİRKIRAN
2
0
5
19
19
4
NITROX
2y d e
TORUK MACTO (IRE)
57.00
H.KARATAŞ
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
7
0
0
20
5
RAUL
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
NİSSO BENHASON
A.ALÇİÇEK
3
0
34
23
18
6
BOUVET
2y d d
LUXOR
55.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
6
0
0
20
7
HAAT
2y d d
HAKEEM (USA)
55.00
D.YILDIZ
AZİZ ŞİMŞEK
AKİF YILMAZ
1
0
0
20
8
QUEEN DERYA (USA)
2y d d
TONALIST (USA)
55.00
G.KOCAKAYA
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
8
0
35
16
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLDÜRGÜLDÜR
6y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
B.ÇIĞLAAP
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
1
55
267847
7
11
2.08.60
2
BÜYÜK ATLI
4y a a
BERKSOY
59.50
MÜS.ÇELİK
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
9
52
122522
12
19
2.12.64
3
İZYAZ
6y a a
GOBAKBEY
59.50
D.KAYAAP
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
H.E.UYSAL
11
50
314-085
9
16
2.07.32
4
ALSANCAKLI
6y a a
ÖZHABER
57.00
H.ÇİZİK
ALİ POLAT
Ö.GÜNELİ
10
43
327316
7
19
2.07.64
5
BABADAĞINOĞLU
6y k a
UÇANBEY
55.50
A.SÖZEN
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
S.ÖZTÜRK
4
40
633668
13
13
2.09.28
6
BEYOBASI
4y k a
TURBO
52.50
M.S.ÇELİKAP
SEMA ULAŞ
B.ŞİMŞEK
12
38
361203
19
17
2.20.92
7
İLK KARABEDİR
4y k a
KARABEDİR
50.50
B.AVERBAK
FAİK AKSOY
B.DEMİR
2
34
100744
11
15
8
OĞULCANIM
6y k a
İLBEYİ
50.00
A.ASLAN
CEM H. KEÇİK
T.KURT
7
28
887027
14
9
2.08.12
9
ÖZGÜRFATİH
4y k a
TAMERİNOĞLU
50.00
M.HAMEDİ
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
3
27
080686
11
7
10
PESENŞAH
5y a a
SERTAY
50.00
C.KARADEMİRAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
5
4
0-00860
10
11
11
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
52.00
G.KAYIPAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
6
39
535976
10
8
2.18.81
12
SARRAF CAVİT
4y k a
KARAKEMAL
50.00
GÖK.BEKTAŞ
ARİF ÇELİK
F.TURAN
8
24
77-0800
8
12
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINKAPLI
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
T.YILDIZ
MAHMUT BAĞ
AT.GÖKÇE
1
62
13221
23
20
1.19.09
2
KAYASEL
3y a e
ALTAHA
57.00
A.ÇELİK
MUSTAFA BAŞER
Ş.GÖKÇE
3
50
225
19
18
1.19.42
3
KUBİLAYBEY
3y a e
ALTAHA
57.00
G.KOCAKAYA
ŞAFAK DİL
H.ALTUNBAŞ
6
59
114
19
19
1.18.59
4
OĞLUM FATİH
3y k e
UÇANOĞLU
57.00
H.KARATAŞ
CEM KARTAL
C.GÖNÜLTAŞ
5
50
120
19
18
1.24.34
5
TUNCER
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
A.KURŞUN
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
2
58
13123
10
18
6
MABEYN
3y d d
SARRAF
55.00
A.ASLAN
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
4
40
3103
15
18
1.21.00
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROOF STRIKER
4y a a
PERFECT STORM
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
ZELİHA PESEN
K.MELİKE
1
60
0246-78
9
12
1.56.80
2
CREED BOY
4y a a
DR FONG (USA)
58.50
G.KOCAKAYA
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
3
51
455225
10
18
1.57.15
3
THE BLACK STALLION
4y d a
BANKNOTE (GB)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
ABDULKADİR ERKARSLAN
C.TURAN
5
48
583617
7
19
1.56.48
4
MİRAHOR
4y k a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.50
M.ÇİÇEK
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
6
45
534215
21
19
5
WILD OCEAN
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
54.00
MÜS.ÇELİK
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
10
42
495324
19
15
6
IN THE NAVY
6y d a
THREE VALLEYS (USA)
53.00
A.ASLAN
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ö.GÜNELİ
9
40
900538
4
8
1.57.52
7
LİZAS
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
51.00
M.HAMEDİ
K.ERCAN EKENLER
T.ŞİT
2
36
605488
21
7
1.57.89
8
CAPTAIN CEMO
5y d a
AGRESIVO (USA)
50.00
HAKAN YILDIZ
MUSTAFA ERCAN
D.SAV
8
34
097982
16
10
1.57.50
9
ARANANKAN
4y d k
RAMAYANA
50.00
GÖK.BEKTAŞ
SEDAT ŞAHİN
H.E.UYSAL
4
26
472233
15
17
1.57.23
10
RIVER BOY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
B.AVERBAK
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
7
20
8370-85
28
12
1.59.58
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CESURMİRZA
5y d a
BOZOK
59.00
İ.YILDIRIMAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
48
174533
14
15
2.46.72
2
AFACAN
5y k a
YAŞARCIK
60.00
H.ÇİZİK
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
8
95
325843
9
15
2.47.47
3
UĞURSEL
5y d a
TIGRES LIGHT (US)
58.00
M.S.ÇELİKAP
ARİF ÇELİK
F.TURAN
6
51
109028
11
15
2.46.07
4
YURTYAPAN
5y a a
HALİD
58.00
D.KAYAAP
EYLEM TANİYİT
T.TURAN
2
58
0-06212
9
19
5
HÜNKAROĞLU
9y a a
JOKER
55.00
M.K.KUMBASARAP
HAŞİM DOĞAN
E.KOCA
10
71
9-02252
10
18
2.44.19
6
NİĞBOLU
4y k a
GOBAKBEY
57.00
H.KARATAŞ
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
5
53
64211
7
20
7
ACIDİLLİ FATİH
5y k a
BİLGİN
56.00
MÜS.ÇELİK
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
11
72
439557
15
8
2.44.16
8
AKSAKAL
7y k a
CAŞ
56.00
GÖKH.GÖKÇE
BURCU TEMELKURAN
M.AKBULUT
3
75
755845
14
7
2.48.17
9
ÇELİKMAN
5y a a
KAIZBERT (RU)
53.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
9
88
090678
5
11
10
OĞLUMVOLKAN
6y k a
TURBO
52.00
G.KAYIPAP
M.ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
7
31
30900-8
10
7
2.49.25
11
AMANKAYA
8y d k
KAFKASLI
55.00
G.KOCAKAYA
AHMET KAYA
At Sahibi
4
89
784555
4
20
2.45.94
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARK SIDE
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
H.KARATAŞ
HAYRİ ÖZGÜR YILMAZ
S.AYDOĞAN
5
0
2
19
19
2
FRAZIER
2y d e
HAKEEM (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
M.BURAK MATYAR
T.İBİŞ
6
0
6
23
19
3
KREM JANTİ
2y k e
DR FONG (USA)
57.00
A.KURŞUN
FATİH ARABACIOĞLU
A.KÜÇÜKAKSOY
2
0
6
19
19
4
LION EMPIRE
2y a e
LION HEART (USA)
57.00
H.ÇİZİK
ÖZCAN KARA
S.YILMAZ
3
0
4
19
19
5
MATICOM
2y d e
LAST EXIT
57.00
G.KOCAKAYA
ÜMİT BARLIK
S.ÇITAK
8
0
4
19
19
6
GOOD RANGER
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
Ö.YILDIRIM
ERHAN KURUOĞLU
S.ÇITAK
1
37
423
16
17
7
PASSION RUNNER
2y d d
CHURCH PICTURES (GB)
55.00
M.ÇİÇEK
YASEMİN TURAKTEKİN
H.ŞİMŞEK
7
33
5720
16
16
8
PERSEPHONE
2y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
T.YILDIZ
EGE KEÇELİOĞLU
U.TEMUÇİN
4
0
5
40
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARDAŞAH
3y d e
PERFECTO
58.00
A.SÖZEN
MURAT YILDIZ
O.İPEK
7
95
357211
21
20
1.35.55
2
FIRAT ATEŞİ
3y d e
LUXOR
58.00
Ö.YILDIRIM
YASEMİN AÇIK
Ö.FARUK TAN
4
70
151133
21
18
1.36.52
3
FİNAL
3y d e
LUXOR
58.00
G.KOCAKAYA
İBRAHİM TAŞEL
E.USLU
1
61
634373
12
16
1.37.40
4
KEREM EYLE
3y d e
SCARFACE
58.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
5
59
423472
8
16
1.35.91
5
PEEKABOO (IRE)
3y d e
TORONADO (IRE)
58.00
S.BOYRAZ
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
9
48
3-2311
15
20
1.36.07
6
PROKOPİ
3y d e
AUSTRALIA (GB)
58.00
H.KARATAŞ
NANCY KİBAR
S.KERESTECİ
2
75
3-24324
12
17
1.35.80
7
ABJARKIZ
3y a d
ABJAR ACADEMY
56.00
M.ÇİÇEK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
3
84
253615
8
19
1.35.59
8
MINDHUNTER
3y d d
SCARFACE
56.00
A.ÇELİK
KEMAL KURT
T.PELEN
8
80
3-13240
26
16
1.35.48
9
MISS KARNELYAN
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
56.00
A.KURŞUN
DENİZ KURTEL
B.ŞİMŞEK
6
68
113643
13
16
1.36.90
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIREY ATES
5y d k
TALIP HAN (IRE)
58.00
A.SÖZEN
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
1
85
151245
16
17
2.10.79
2
FRESH YOURSELF
4y d k
AFTER MARKET (USA)
58.00
BURAK AKÇAYAP
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
8
66
251722
13
19
3
KÖREBE
6y d k
COUNTRY REEL (USA)
58.00
ÇETİN TAŞAP
MEHMET ALTIN
Ö.F.TAŞDELEN
5
78
214411
14
20
2.12.55
4
MISS ELENI
8y d k
CLODOVIL (IRE)
56.00
A.ÇELİK
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
2
91
642114
13
19
2.17.84
5
MOLTO BENE
5y d k
SCARFACE
55.00
G.KOCAKAYA
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
7
69
517436
19
16
2.10.13
6
SENSİZİM
4y d k
ZOFFANY (IRE)
55.00
MÜS.ÇELİK
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
3
58
7-55314
19
19
2.10.07
7
ALWAYS PERFECT
4y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
A.KURŞUN
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
9
73
655554
10
11
2.09.92
8
DENİZ MAVİSİ
4y d k
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
Ö.YILDIRIM
KAYA ARSLANOĞLU
M.TEKDOĞAN
4
76
0083-42
16
14
2.25.37
9
HÜRAT
4y d k
TOROK (IRE)
54.00
S.BOYRAZ
MURAT DIRAGUMANDAN
V.BOYRAZ
6
105
212344
127
20
2.09.94
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SELEN KIZIM
3y d d
EL CORREDOR (USA)
59.00
H.KARATAŞ
METEHAN YALÇINKAYA
MET.ACAR
5
77
11-5610
26
19
2
AWARENESS
3y d d
HAKKAR
58.00
G.YILDIZ
TARKAN ÇITAKOĞLU
Z.DAR
7
43
554361
30
20
2.07.34
3
BEYOND EXPECTATION
3y d d
LUXOR
58.00
T.YILDIZ
VOLKAN R. EKİNCİ
A.KÜÇÜKAKSOY
12
44
5-51038
21
17
2.08.27
4
ÇİRÇUZ
3y d d
KANEKO
58.00
Ö.YILDIRIM
ÖZGÜR ÖZTÜRK
M.ANAT
1
67
1-21290
26
17
5
DIFFERENTE
3y d d
MENDIP (USA)
58.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
10
52
110365
21
16
2.08.11
6
FREUDE
3y d d
APPROVE (IRE)
58.00
MÜS.ÇELİK
ORHAN TANATAR
C.TURAN
6
69
141722
35
19
2.08.25
7
HAYALET KIZ (USA)
3y d d
ENGLISH CHANNEL (USA)
58.00
A.ÇELİK
NİMET ARİF KURTEL
B.ŞİMŞEK
2
80
2-11122
34
19
8
INNOCENT GHOST
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
S.BOYRAZ
NİMET ARİF KURTEL
İ.ÇAK
11
56
412172
25
18
9
KRALİÇE ELMAS
3y d d
KANEKO
58.00
H.ÇİZİK
A.CELALETTİN ALKAN
H.BAĞDAN
8
39
6-1672
29
17
10
LEGEND OF LOVE
3y d d
ELUSIVE CITY (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
3
58
612-268
26
17
11
ONLY FOR LOVE
3y a d
SPEEDY WOLF
58.00
A.KURŞUN
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
14
65
1-22741
35
20
2.08.05
12
QUEEN LILY
3y d d
ZOFFANY (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
9
49
74-6861
14
20
13
ROYAL CHICK
3y d d
KANEKO
58.00
M.ÇİÇEK
SERDAL ADALI
MUR.AYDOĞDİ
13
54
13-8323
24
16
14
VICKY BARON
3y a d
LUXOR
58.00
M.HAMEDİ
MUAMMER KİTAPÇI
E.USLU
4
38
471060
40
17
Bursa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RING OF FIRE
4y d a
DAI JIN (GB)
60.00
K.TOKAÇOĞLU
ÖZGE ÇAKIROĞLU
D.AKBULUT
7
76
3-63216
18
19
2
HAN SOLO
4y d a
PAN RIVER
55.00
Y.E.YÜKSELAP
BOZAN BAĞ
B.BOZBEY
8
24
698060
21
13
1.44.86
3
AYZA
7y a k
KANEKO
56.00
O.ATMACA
GÖKHAN İNCE
SAB.ARSLAN
6
88
0-34127
22
18
1.45.23
4
DRAGIC
4y a a
KING ALEX
55.00
O.GÖKÇEAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
9
35
30-2055
7
13
5
JOURNALIST
4y a a
DEHA
55.00
M.GÜNDÜZELİ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
3
58
28-7827
35
15
1.41.78
6
OĞLUM BARIŞ
5y d a
KANEKO
55.00
MAHMUT TURAN
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
2
38
25-6057
45
14
7
GOLDEN SHIP
4y k a
SULTANS OF SWING
52.00
M.M.BİLGİNAP
CEM YURDAKUL
E.GÜN GÜNEŞ
5
22
700856
21
5
8
KIZGIN ADAM
4y d a
LUXOR
55.00
N.ŞEN
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
A.ÖCAL
4
28
0108-05
11
16
9
ESCAMILLO
4y d a
AKINDAYIM (IRE)
55.00
S.ÇETİN
EKMEL DİZDAROĞLU
F.DİZDAROĞLU
1
4
080-678
11
14
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUTARLI
6y a a
ALTAHA
59.00
M.M.BİLGİNAP
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
3
76
262336
10
15
2.49.21
2
AHMİN
7y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
N.ŞEN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
2
60
754041
14
20
2.46.92
3
AKARNEJAT
7y k g
HABERBATUR
56.00
MER.ÇELİK
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
4
91
946524
20
13
2.46.78
4
GÜNIŞIĞI
6y a a
ATEŞTOPU
56.00
N.AVCİ
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
5
34
079000
13
8
5
KAMERTAY
5y k a
ÇAVUŞOĞLU
56.00
H.ŞİMŞEK
RECEP İNCESU
E.GÜN GÜNEŞ
1
32
928500
13
9
2.46.73
6
ZÜLFİKARYELİ
4y d a
SARRAF
54.00
H.KAPLAN
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
6
31
714980
7
16
7
SONKAN
4y d a
SONALP
53.00
M.G.SEZGİNAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
7
19
500080
28
9
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATAÇHAN
3y a e
YİĞİT
57.00
F.YÜKSEL
BİHTERCAN ATAÇ
G.ÖZERTÜRK
10
0
3
10
19
2
BURSA EFESİ
3y k e
URLA EFESİ
54.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
9
0
50
7
18
3
EDİTÖR
3y d e
KURTEL
57.00
H.KATI
KASIM TUMBUL
İ.ALPUĞUR
11
30
287
21
17
4
ELYASA
3y k e
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
3
0
8
7
19
5
EMİNADAM
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
N.ŞEN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
4
0
3
10
19
6
HAŞİM OĞLU
3y k e
SÖNMEZ
57.00
M.DEMİRBAŞ
HAŞİM TINAS
Y.KARAKÜÇÜK
12
35
9722
20
19
7
KIRİBRAM
3y k e
SEPETÇİOĞLU
57.00
İ.DİNAR
CASİM TEPEGÜN
A.SONĞUR
5
0
0
20
8
SÜVEYŞ
3y a e
ARTOS
57.00
MAHMUT TURAN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
6
0
5
10
19
9
TANIRBEY
3y a e
ALTAHA
57.00
K.TOKAÇOĞLU
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
1
34
56442
12
15
10
ERGANİLİ
3y k d
KAANEFE
55.00
H.KAPLAN
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
İ.ALPUĞUR
13
0
09
7
18
11
GÖKÇEKENT
3y a d
AYABAKAN
55.00
MER.ÇELİK
M.TEVFİK DEVRİMCİ
K.GÜNEŞ
2
0
36
13
18
12
GÜLÇİL
3y a d
ORÇUN
55.00
O.ATMACA
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
7
10
0006
13
16
13
MELEK HATUN
3y a d
ÖZGÜNHAN
51.00
M.BAĞAP
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
14
0
99
7
18
14
TEK NEFES
3y a d
SULTAN DE FAUST (FR)
51.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
8
12
877588
13
14
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DENİZLİ
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
M.GÜNDÜZELİ
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
5
45
12
53
19
2
EARTH AND GRAY
2y a d
NATIVE KHAN (FR)
55.00
MER.ÇELİK
MURAT ATEŞ
F.KIRAN
1
44
134
18
18
1.13.93
3
BUZ FIRTINASI
2y d e
PERFECT STORM
54.00
O.ÖZTÜRK
SEYFİ ALTIN
F.KIRAN
6
41
51
14
20
1.11.35
4
EL CAMİNO
2y a e
APPROVE (IRE)
53.00
N.AVCİ
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
2
0
3
19
19
5
GREYHOUND
2y d e
APPROVE (IRE)
51.00
M.M.BİLGİNAP
İLHAMİ TURAN
A.TURAN
4
0
65
12
18
1.13.22
6
ÇUN
2y d d
TOROK (IRE)
52.00
MAHMUT TURAN
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
3
40
65183
18
18
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARD WOLF
3y d d
THREE VALLEYS (USA)
55.00
MAHİR ŞAHİNAP
HÜSNÜ KARAGÖZ
K.ŞENGEL
8
33
709100
4
18
1.11.87
2
ILSA IN VERSAILLES
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
N.ŞEN
BAHADIR GELİŞ
A.SONĞUR
3
37
425562
11
16
1.10.87
3
SOOLEAWA
3y d d
DR FONG (USA)
58.00
T.ALICI
MEHMET DOĞAN
S.SÜSLÜ
11
34
6-81680
14
17
1.11.41
4
AGE OF HEARTS
3y a d
LION HEART (USA)
55.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
S.YARDIMCI
9
38
26-0458
32
13
1.13.56
5
DAĞLARIN DANSI
3y d d
HAKEEM (USA)
55.00
R.CİHAN
ERGÜN CAN
A.R.YILDIZ
10
26
6-68086
11
14
1.14.06
6
GO AHEAD
3y d d
DUTYFREE
55.00
F.YÜKSEL
ALP Ş. EVCİMEN
C.ŞAMLI
4
26
550080
22
13
1.14.52
7
JACK POT
3y a d
IVAWOOD (IRE)
55.00
F.KABADAYIAP
JULIE ALEV DİLMAÇ
Z.ÜNER
5
37
1
127
20
1.12.98
8
KIND OF GREY
3y k d
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
M.GÜNDÜZELİ
ZEYNEP L. ATMAN
H.ACAR
6
38
14-4639
14
15
1.15.26
9
MODALIGÜÇLÜBEY
3y d d
HAKEEM (USA)
55.00
İ.DİNAR
YUNUS GÜÇLÜ
CİHAN YİĞİT
1
38
65-2349
67
13
1.13.19
10
SENARA ACERO
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
55.00
MER.ÇELİK
BERAT YEŞİLBUDAK
SU.ÖZKAN
2
43
423-330
23
16
1.12.06
11
YELBEGEN
3y d d
AZARAKS
55.00
O.GÖKÇEAP
ONUR TÜRKER
R.AKDUMAN
7
25
769900
18
14
1.12.45
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKSİ ADAM
3y k e
AKSİ ÇOCUK
57.00
İ.DİNAR
YUNUS KARAN
F.SEZER
11
0
9
10
19
2
BARLIKEFE
3y k e
TURBO
57.00
M.DEMİRBAŞ
DİRENÇ ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
10
0
4
10
19
3
CAMUZDEVRANI
3y a e
TOŞUR
57.00
H.KATI
BİLAL CAMUZ
S.YARDIMCI
12
19
505
39
17
4
ÇÖREKÇİ
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
G.KILIÇ
SUPHİ SALGAR
MEH.KAYA
9
17
68785
12
15
5
KADİRBERK
3y a e
YAKUPBEY
55.00
MAHSUN TURANAP
REŞAT KAZMA
S.ÖNDER
13
0
0
10
19
6
KIZILÇIĞ
3y a e
SANCAKTEPE
57.00
O.ÖZTÜRK
İBRAHİM YÖNTEM
F.KIRAN
8
34
852356
7
14
7
KONDUBEYİ
3y k e
ZİGANA
57.00
D.MALATYALI
KASIM TUMBUL
İ.ALPUĞUR
7
28
280
28
17
8
MAHİRCAN
3y a e
GÜNTAY
54.00
Y.E.YÜKSELAP
AHMET ARTIŞ
T.ÇEKİCİ
14
0
7
10
19
9
PRENS CORA
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
H.KAPLAN
İSMET TURAN
Y.KARAKÜÇÜK
5
30
320
28
17
10
URFASAHI
3y k e
DAĞDELEN
57.00
S.ÇETİN
SERCAN BAKAL
M.BAYRAKTAR
6
0
00
16
18
11
BİLGİÇ GÜLÜ
3y a d
TOŞUR
51.00
U.LEVENTAP
MAHMUT BİLGİÇ
M.BAYRAKTAR
2
10
868
28
17
12
ÇEKEÇEKE
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
15
0
28
7
18
13
KARPUZKAYA
3y k d
ZİGANAKAYA
51.00
M.BAĞAP
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
3
0
68
7
18
14
KIRYELELİ
3y a d
HİSARBEY
55.00
MAHMUT TURAN
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
1
0
4
18
19
15
KIZIM ZEYNEP
3y a d
SARUHANAĞA
55.00
O.ATMACA
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
4
18
8478
13
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AIRMAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
59.50
M.M.BİLGİNAP
SERKAN ÜLGEN
A.OLCAR
10
55
921156
18
18
2.03.22
2
AMBUSHER
3y a d
AGRESIVO (USA)
58.50
E.ŞİMŞEKAP
SİNAN TAŞYARAN
A.CİĞER
4
55
132445
13
16
2.04.55
3
ELBRUZ
3y a g
BOSPORUS (IRE)
57.00
MER.ÇELİK
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
5
46
741166
8
18
2.05.15
4
EYVAH MEHMET
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
56.50
A.KÜRÜNDÜK
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
3
45
0-41136
10
18
2.05.85
5
ETYOPYALI
3y d e
TRIPLE BONUS
55.50
K.TOKAÇOĞLU
ORHAN KARAMAN
ŞÜK. ÇELİK
8
43
417362
11
16
6
HEADS ABOVE
3y d d
MY GRANDSON (GB)
55.00
N.ŞEN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
42
122901
14
20
7
SMART DIAMOND
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
53.50
M.GÜNDÜZELİ
M.YAHYA DURUSU
MEH.AYDOĞDİ
2
39
5-72142
17
18
8
FAIR MAX
3y d e
FAIRSON
52.00
N.AVCİ
HACİ YILDIZ
SAB.ARSLAN
7
36
720383
11
13
9
COMANCHERO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
H.KAPLAN
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
9
26
540
59
17
10
GENTLEMAN BOY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
S.İPEK
IŞIL GÜNEŞ
K.GÜNEŞ
1
26
405
9
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LİZARDON
5y k a
DEMİRKAZIK
61.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
9
65
639205
15
8
2
KAFTAN
7y a a
İZBATUR
60.00
N.AVCİ
SERKAN TUĞDAŞ
A.ÖCAL
7
59
077112
7
19
3
KARAZEYTİN
8y a a
VOLGABEY
58.00
MAHMUT TURAN
ZEYNEP ARTIŞ GÜMÜŞTAŞ
H.CANSU
10
55
121535
19
17
1.59.81
4
TATAVLA
4y k a
TAMERİNOĞLU
55.00
T.ALICI
İSMAİL KAVUŞAN
C.DOĞAN
1
53
4-31416
77
19
2.07.20
5
YARİSSA
7y k a
İZBATUR
56.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
6
51
897326
7
8
1.59.47
6
HİRA
7y k k
ZENGİNOĞLU
55.50
S.ÇETİN
FUAT KARATOPRAK
B.BAYDAN
5
50
085264
23
11
1.59.74
7
SÜERDEM
5y k a
BERKOŞ
52.50
M.M.BİLGİNAP
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
8
48
001493
13
17
2.01.28
8
KARAŞÖVALYE
6y a a
YALAZ
51.00
A.İNCİAP
MEHMET URAL
K.ŞENGEL
4
41
009337
7
9
9
GALİÇYA
6y a a
AYABAKAN
50.00
F.ARSLANAP
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
2
36
400201
7
20
2.03.70
10
DUŞANBE
4y a a
ONURKAAN
50.00
H.KAPLAN
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
11
34
618409
14
16
11
MAKEDON
5y a a
GÜNCANHAN
50.00
İ.DİNAR
NAZAN TUNCAR
K.ŞENGEL
3
28
363556
4
4
2.00.00
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAYNARCA
5y d a
ASTRAKHAN
63.00
M.GÜNDÜZELİ
ZEYNEP L. ATMAN
H.ACAR
5
64
5-80517
21
19
2
MONACO
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
H.KAPLAN
MUSA DEMİRSEL
İ.CANPOLAT
4
50
812127
13
18
3
YAHYAHAN
4y a a
BUENOS AIRES
53.00
M.M.BİLGİNAP
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
6
48
535563
13
10
4
RAY OF SUNSHINE
6y a a
NO LIMITE
52.50
S.TIRPAN
BOZAN BAĞ
B.BOZBEY
7
43
185253
4
15
2.16.91
5
BABA MUZO
5y d a
REY DE CAFE (USA)
51.00
MAHMUT TURAN
TAHİR ÇELİK
İ.ALPUĞUR
2
40
9-70730
21
7
2.16.87
6
MERTALİBABA
4y d a
BUENOS AIRES
54.00
N.AVCİ
METİN AKAN
Ç.DEMİR
1
46
514521
4
20
2.17.21
7
GREEN GIFT
4y a k
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
İ.DİNAR
İLKER YILDIRIM
EMRE YÜNDEN
8
31
0-54294
21
13
8
BRAVE APTE
8y d k
YEATS (IRE)
50.00
MER.ÇELİK
MEHMET DEMİRKOL
A.SONĞUR
3
30
9-74616
14
19
2.16.05
9
GRAND HOPE
5y d a
MY GRANDSON (GB)
50.00
O.ATMACA
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
9
26
900-890
4
12
2.17.34
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALDIRMAZ
3y a e
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
15
24
08477
7
15
2
AYEZENK
3y k e
YAVUZKAYA
53.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
6
0
0
10
19
3
BABYBOY
3y k e
VAKKAS
57.00
MAHMUT TURAN
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
5
13
577698
12
13
4
BATUŞ
3y a e
DEMİRSOY
57.00
F.YÜKSEL
HÜSEYİN ÖZSÖNMEZ
A.DİNÇ
7
11
66867
7
15
5
DEDEM AHMET
3y k e
ÖZGÜNHAN
57.00
M.GÜNDÜZELİ
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
4
0
7
10
19
6
EMRE BEY
3y k e
EMREŞAH
54.00
F.ARSLANAP
EMRE DÖNMEZ
T.ÇEKİCİ
11
0
8
10
19
7
KOÇMAN
3y a e
KUTLU ER
57.00
S.TIRPAN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
14
0
0
46
19
8
KOPANKIYAMET
3y a e
ARTOS
57.00
N.ŞEN
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
12
0
5
10
19
9
ŞENKARDEŞ
3y a e
AYABAKAN
57.00
MER.ÇELİK
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
8
29
259
28
17
10
TUNÇ SİPERİ
3y d e
KURTEL
57.00
N.AVCİ
SERKAN TUĞDAŞ
A.ÖCAL
3
23
465
7
17
11
KARA KİRAZ
3y d d
ATİKBEY
55.00
K.TOKAÇOĞLU
İSMAİL ALAK
Ç.DEMİR
9
0
34
7
18
12
KAYIP ELMAS
3y k d
GOBAKBEY
55.00
D.MALATYALI
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
13
26
604905
13
11
13
MASTER
3y k d
BATTAL
51.00
U.LEVENTAP
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
1
0
00
7
18
14
ŞÜHELA
3y k d
ATİKBEY
55.00
R.CİHAN
MAHMUT BİLGİÇ
M.BAYRAKTAR
10
0
2
18
19
15
TUMBUL HAVVA HANIM
3y k d
JOKER
55.00
MAHSUN TURANAP
HAVVA TUMBUL
İ.ALPUĞUR
2
21
457
13
17
Goodwood Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LONDON PALLADIUM
2y d e
60.50
O MURPHY
LİVOCK, LACY, SEABRO
H PALMER
4
79
0132
14
0
2
ROMMEL
2y d e
58.00
C BİSHOP
MR M CHANNON
M CHANNON
1
74
3155
29
0
3
SIBAAQ
2y d e
58.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M JOHNSTON
5
79
6431
10
0
4
BABAJAN (IRE)
2y d e
57.50
ROSSA RYAN
AMO RACİNG LİMİTED
R HANNON
3
73
773
13
0
5
WHOLELOTAFUN (IRE)
2y d e
57.00
LAURA COUGHLAN
MRS WENDY JARRETT
J S MOORE
2
70
074343
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GREYCOAT
3y k e
59.50
D MUSCUTT
CHRIS VAN HOORN RACI
J FANSHAWE
1
0
3-
127
0
2
SMUGGLER
3y d e
59.50
J CROWLEY
PARK WALK RACİNG -
M TREGONİNG
6
72
276-
127
0
3
THE CINCINNATI KID (FR)
3y d e
59.50
ROSSA RYAN
CHELSEA THOROUGHBRED
R HANNON
4
0
6
15
0
4
FLIPPANCE
3y d d
57.50
K O'NEİLL
MR ROBİN MATHEW
A KİNG
5
0
00
41
0
5
PUBLICISE
3y d d
57.50
D PROBERT
CHEVELEY PARK STUD
H CANDY
3
0
90
26
0
6
QUICKSTEP LADY
3y d d
57.50
O MURPHY
MR J C SMİTH
A BALDİNG
2
80
75-332
25
0
7
RESTRICTED ACCESS
3y d d
57.50
H BENTLEY
MR J F S LAWS MRS
J PORTMAN
7
0
04
15
0
8
STRANGE BREW
3y d d
57.50
J WATSON
CANISBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
8
0
0-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUCKINGHAM (IRE)
4y k a
63.50
C BİSHOP
THE BUCKİNGHAM PARTN
EVE J-HOUGHTON
7
77
28-5450
17
0
2
SIR TITAN
6y d a
63.00
C FALLON
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
10
76
314-459
17
0
3
I'M AVAILABLE (IRE)
4y d k
62.50
ROSSA RYAN
MR T W MORLEY
S C WİLLİAMS
3
74
59-6560
31
0
4
MAMILLIUS
7y d a
62.00
P COSGRAVE
THE MAMİLLİUS PARTNE
G BAKER
9
73
3-25470
40
0
5
SPANISH STAR (IRE)
5y d a
61.00
H BENTLEY
SHİRLEY SYMONDS FR
P CHAMİNGS
5
71
8-36432
14
0
6
OLD NEWS
3y d e
61.00
F MARSH
THE QUEENS
R HUGHES
8
78
7-06771
7
0
7
IMPERIAL COMMAND (IRE)
3y d e
60.50
O MURPHY
MS THORLEY, MRS WİLL
JONJO O'NEİLL
6
75
49-61
41
0
8
AMATHUS (IRE)
3y d e
60.50
D MUSCUTT
MR Y MUSTAFA
S KİRK
11
75
8159
26
0
9
FUJAIRA KING (USA)
4y d a
59.00
L MORRIS
DARE TO DREAM RACING
M ATTWATER
4
67
441504
74
0
10
ALFIE SOLOMONS (IRE)
4y d a
58.00
J CROWLEY
ALFİE SOLOMONS PARTN
MRS A PERRETT
2
65
750350
19
0
11
LATENT HEAT (IRE)
4y d a
57.00
D PROBERT
MR J M WALL
A CARROLL
1
62
713555
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLAY
2y d e
59.50
ROSSA RYAN
NAT ROTHSCHİLD
R HANNON
5
0
0
0
2
GOLDEN CRUSADER (FR)
2y d e
59.50
D PROBERT
RELENTLESS DREAMERS
A BALDİNG
1
0
8
48
0
3
IN THE BREEZE (IRE)
2y d e
59.50
T GREATREX
P INGLETT, S DE ZOET
R CHARLTON
2
0
0
0
4
LONE EAGLE (IRE)
2y d e
59.50
O MURPHY
BALLYLİNCH STUD AQ
M MEADE
6
0
2
21
0
5
OMAN (IRE)
2y a e
59.50
H BENTLEY
MR Y NASİB
R BECKETT
4
0
0
41
0
6
ZAKARIA (FR)
2y d e
59.50
J WATSON
MR MOHAMMED JABER
R CHARLTON
3
0
4
43
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HATEYA (IRE)
5y d k
62.50
P COSGRAVE
INSIDE TRACK RACING
J BOYLE
5
94
546049
20
0
2
OTI MA BOATI
3y d d
56.50
JAMES DOYLE
LAEL STABLE
W HAGGAS
6
87
11170-1
33
0
3
STRICT TEMPO
4y a k
56.50
O MURPHY
MR J C SMITH
A BALDING
4
80
232-593
21
0
4
LADY LYNETTA (IRE)
3y d d
56.50
S W KELLY
MR KHALİFA DASMAL
R HUGHES
2
89
341-91
25
0
5
AROHA (IRE)
3y d d
56.50
L MORRİS
ANNA SUNDSTROM AND R
B MEEHAN
3
86
2677-22
24
0
6
JAAIZAH
3y d d
53.00
J MİTCHELL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R VARİAN
1
79
4254
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOONDAY GUN
3y k e
64.00
ROSSA RYAN
ROCKCLİFFE STUD
R HANNON
9
82
541
11
0
2
RELATIVITY (FR)
3y a e
60.50
D MUSCUTT
THE EINSTEIN PARTNER
H DUNLOP
11
72
8-962
10
0
3
SOPHAR SOGOOD (IRE)
3y d e
59.50
S CHERCHİ
MR SANDY SEYMOUR
P D'ARCY
3
68
2-22242
25
0
4
THEOCRAT (IRE)
3y d e
59.50
L MORRİS
ATLANTİC FRİENDS RAC
N HAWKE
2
68
575
16
0
5
SINGLE (IRE)
3y a d
59.00
G BASS
THE SWEET PARTNERSHİ
M CHANNON
4
67
322621
19
0
6
TIGERTEN
3y d e
57.50
D PROBERT
MR RİCHARD J GURR
J TUİTE
10
63
788-712
15
0
7
INDIGO TIMES (IRE)
3y k e
56.00
D E HOGAN
JOHN COOK PARTNER
D M SIMCOCK
1
60
678-846
7
0
8
CINNABAR
3y d d
55.50
J WATSON
MR J STEWART AND MRS
R CHARLTON
7
59
04-94
32
0
9
CALL MY BLUFF (IRE)
3y d e
55.00
H BENTLEY
THE FFRENCH CONNECTİ
D F DAVİS
8
58
55-5754
17
0
10
DONALD LLEWELLYN
3y d e
53.50
S HİTCHCOTT
CHRİS STEDMAN
G L MOORE
5
55
7-76
42
0
11
BEAT THE HEAT
3y d e
52.50
C BENNETT
INSİDE TRACK RACİNG
J BOYLE
6
53
0-9776
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PETTOCHSIDE
11y d a
62.50
C FALLON
MR P COOK
J BRİDGER
7
69
257613
7
0
2
HARROGATE (IRE)
5y a a
62.00
C BENNETT
GOFF, WALSH ZERDIN
J BOYLE
3
67
67-4003
32
0
3
KATH'S LUSTRE
5y d k
62.00
F MARSH
MR MERV COX
R HUGHES
10
67
141258
47
0
4
TOMSHALFBROTHER
4y d a
60.50
D PROBERT
MR J SARGEANT
R COWELL
4
64
512436
24
0
5
SECRET POTION
6y d a
60.00
K O'NEİLL
RHS LTD, MR R FOX, M
R HARRİS
9
63
323-605
14
0
6
SARAS HOPE
3y d e
59.50
K LUNDİE
MAX EUROPE LİMİTED
J GALLAGHER
2
64
638-552
26
0
7
EQUIPPED
4y d k
59.50
G BASS
MR JOHN MARSDEN
M CHANNON
1
65
129442
7
0
8
SOMETHING LUCKY (IRE)
8y k a
59.50
L MORRİS
DARE TO DREAM RACİNG
M ATTWATER
6
62
331467
15
0
9
FIRENZE ROSA (IRE)
5y d k
56.00
A BEECH
MR MRS K FİNCH
J BRİDGER
5
54
123-538
65
0
10
SHANI
3y d d
55.00
O MURPHY
CHİNA RACİNG CLUB
J BRİDGER
8
54
68354-4
14
0
Saratoga detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:44
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG AL'S GAL (NY)
3y d d
54.50
JOSE LEZCANO
WACHTEL STABLE
CHRIS J. ENGLEHART
1
64
721
9
0
2
MAKE OR BREAK (KY)
3y a d
54.50
DAVID COHEN
ISLAND WIND RACING
ROB ATRAS
2
76
415236
12
0
3
TIMELESS JOURNEY (NY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
MERRYLEGS FARM
CHRISTOPHE CLEMENT
3
74
61
34
0
4
PRINCESS FAWZIA (KY)
3y d d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BLACK SWAN STABLE
LINDA RICE
4
83
1-22
28
0
5
HURRICANE BREEZE (KY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
DUBB, MICHAEL AND BE
MICHAEL J. MAKER
5
84
24-1254
28
0
6
HERWAZE (NY)
4y k k
57.00
LUIS SAEZ
KIMDON RACING, LLC
DERMOT MAGNER
6
60
6-631
23
0
7
COME STORMING (KY)
4y d k
57.00
LUIS SAEZ
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS M. BUSH
7
82
74-4313
28
0
8
KEMBA (KY)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
C T R STABLES LLC FE
RAYMOND HANDAL
8
64
35-5331
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WARDENOFTHENORTH (NY)
3y d d
54.50
JOSE LEZCANO
DRAWING AWAY STABLE
LINDA RICE
1
69
81
48
0
2
I SAW IT ALL (NY)
4y k a
52.50
LUIS CARDENAS
CITARELLA, DIANA
JAMES W. FERRARO
2
59
8-46483
22
0
3
CONTINUUM (KY)
4y a a
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
3
67
1-77
36
0
4
REJECTED AGAIN (KY)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
BOB PETERSONS STABLE
GARY P. GULLO
4
62
2471-33
127
0
5
OUR AMERICAN STAR (NY)
6y d g
55.50
REYLU GUTIERREZ
SHIVMANGAL, LOLITA
LOLITA SHIVMANGAL
5
65
788225
6
0
6
PRINCIPAL DANCER (NY)
4y a g
56.50
LUIS SAEZ
R AND H STABLE
H. JAMES BOND
6
72
93-1483
36
0
7
BANK ON THIS (NY)
4y a g
55.50
ERIC CANCEL
MLS THOROUGHBREDS
RALPH D'ALESSANDRO
7
69
343219-
127
0
8
SWORDSMAN (KY)
4y d g
55.50
JOEL ROSARIO
STONE FARM
CHRISTOPHE CLEMENT
8
67
03186-9
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:54
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COBBLE HILL (KY)
4y d g
56.50
MANUEL FRANCO
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
1
69
98-2112
28
0
2
STAGE LEFT (KY)
4y d g
56.50
JOSE L. ORTIZ
SAINZ, RAY
WESLEY A. WARD
2
90
126-214
27
0
3
SOUTHERN BRIDGE (KY)
4y k a
56.50
JOEL ROSARIO
BELLA CAVALLI RACING
JOE SHARP
3
83
1345-71
12
0
4
QUEEN'S MASON (KY)
4y d g
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
FLYING P STABLE
BRUCE N. LEVINE
4
83
5-54114
40
0
5
MISTER BOBBY (NY)
4y d g
55.50
LUIS SAEZ
AVANTI STABLE
H. JAMES BOND
5
83
23-6424
29
0
6
MAJESTIC WEST (KY)
4y d g
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
RIGNEY RACING, LLC
PHILIP A. BAUER
6
86
24261-3
77
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANCE HALL QUEEN (NY)
2y d d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
SARATOGA TEN GENERAL
MICHELLE NEVIN
1
0
0
0
2
PARTY AT PAGE'S (NY)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
GOLD STAR RACING STA
JEREMIAH C. ENGLEHART
2
77
2
35
0
3
U SHOULD B DANCING (NY)
2y d d
54.00
JUNIOR ALVARADO
MADKOUR, ADAM AND MA
PATRICK J. KELLY
3
0
0
0
4
VIOLENTIAM (NY)
2y d d
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
NEWTOWN ANNER STUD F
KELSEY DANNER
4
0
0
0
5
ROSIES SURPRISE (NY)
2y a d
54.00
BENJAMIN HERNANDEZ
MOIRANO, JOHN L., PI
AMIRA CHICHAKLY
5
0
0
0
6
RUBY STILETTO (NY)
2y d d
54.00
REYLU GUTIERREZ
E.V. RACING STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
6
1
5
9
0
7
SHE'S A MAJESTIC (NY)
2y d d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
BLOOM RACING STABLE
STEVEN M. ASMUSSEN
7
0
0
0
8
TANGERINE DREAM (NY)
2y a d
54.00
DYLAN DAVIS
DIRICO RACING AND BR
KARL M. GRUSMARK
8
0
0
0
9
THE PROMISED ROAD (NY)
2y d d
54.00
JOSE L. ORTIZ
HILL, JIM AND SUSAN
GEORGE WEAVER
9
0
0
0
10
B C BELLE (NY)
2y d d
54.00
MANUEL FRANCO
WELLSPRING STABLES
PHILIP M. SERPE
10
0
0
0
11
HERALD ANGEL (NY)
2y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
11
75
2
22
0
12
ROCK N WARRIOR (NY)
2y k d
54.00
JOSE LEZCANO
JOHN R. MURRELL
PHILIP M. SERPE
12
0
0
0
13
BLAME IT ON MARY (NY)
2y d d
54.00
MANUEL FRANCO
J AND M RACING STABL
EDWARD R. BARKER
13
0
0
0
14
CHILLY CHOOS (NY)
2y a d
54.00
.
MY MARY STABLES, MAZ
GARY SCIACCA
14
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY ROCKET (KY)
3y d d
54.00
LUIS SAEZ
FRANK FLETCHER RACIN
BRAD H. COX
1
0
0
0
2
DOVIMA (KY)
3y a d
54.00
JOSE L. ORTIZ
BRANT, PETER, M.
CHAD C. BROWN
2
92
22
40
0
3
BLACK MAGIC WOMAN (KY)
3y d d
54.00
MANUEL FRANCO
BASS STABLES, LLC
TODD A. PLETCHER
3
75
3
23
0
4
RAPIDO GATTA (FL)
4y d k
56.50
DYLAN DAVIS
AMSTERDAM TWO STABLE
JAMES W. FERRARO
4
64
33225-3
127
0
5
VENUS OYZO (KY)
3y d d
51.00
LUIS CARDENAS
ADIRONDACK BLOODSTOC
RANDI PERSAUD
5
69
75540
19
0
6
BACK CHANNEL (KY)
3y a d
54.00
JOSE LEZCANO
PAUL P. POMPA, JR.
LINDA RICE
6
82
23
50
0
7
BARISTA VIXEN (KY)
3y d d
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
WACHTEL STABLE
WILLIAM I. MOTT
7
80
2-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATTLE STATION (NY)
5y d g
56.50
RICARDO SANTANA, JR.
RB RACING
ROB ATRAS
6
97
327213
25
0
2
SAYYAAF (KY)
4y a a
55.50
JOSE L. ORTIZ
SHADWELL STABLE
CHAD C. BROWN
1
97
521-526
30
0
3
MATTA (MD)
4y d g
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
JOHNSON, R. LARRY, R
MICHAEL J. TROMBETTA
2
90
6-12-12
42
0
4
HONEY WON'T (KY)
4y d a
56.50
JUNIOR ALVARADO
ESTATE OF HARVEY A.
WILLIAM I. MOTT
3
95
2-16421
48
0
5
NEW YORK'S FINEST (NY)
6y a g
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
DUBB, MICHAEL AND BE
RUDY R. RODRIGUEZ
4
93
147121
13
0
6
GHOUL (BRZ)
5y a g
55.50
JOEL ROSARIO
WACHTEL STABLE AND B
PETER MILLER
5
95
1-58053
30
0
7
BACKTOHISROOTS (KY)
4y d a
55.50
JOSE LEZCANO
GATSAS THOROUGHBREDS
JOHN P. TERRANOVA II
7
93
8-32732
30
0
8
THOMAS SHELBY (KY)
4y a g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
WESLEY A. WARD
WESLEY A. WARD
8
82
38-2681
25
0
9
ROCKET HEAT (KY)
8y d g
55.50
LUIS SAEZ
FLYING P STABLE
DAVID A. CANNIZZO
9
101
325012-
127
0
10
FAST GETAWAY (KY)
5y d g
57.50
MANUEL FRANCO
BROMAN, SR., CHESTER
LINDA RICE
10
88
323-131
6
0
11
BIG ENGINE (NY)
5y a a
56.50
JOSE LEZCANO
MCCOURT RACING
LINDA RICE
11
93
421-216
5
0
12
MAD MUNNYS (KY)
5y d g
56.50
.
HORSEMEN FIVE LLC
RUDY R. RODRIGUEZ
12
87
146183
13
0
13
RUNAWAY LUTE (NY)
6y d a
55.50
JOEL ROSARIO
RB RACING
ROB ATRAS
13
91
6252-03
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FED FUNDS (KY)
3y k g
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
BLACK SWAN STABLE
HORACIO DEPAZ
1
74
4-11
29
0
2
IRISH FRONT (KY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
WATERFORD STABLE
TODD A. PLETCHER
2
88
4-1
36
0
3
THE SICARII (KY)
4y d g
55.50
BENJAMIN HERNANDEZ
DLM STABLES LLC
EDWARD J. DELAURO
3
71
624858
30
0
4
BLINDWILLIE MCTELL (NY)
4y d g
56.50
JOSE L. ORTIZ
JEROLD L. ZARO
LINDA RICE
4
92
2145-53
41
0
5
NIGHT TIME (KY)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
BLUE DEVIL RACING ST
DALE L. ROMANS
5
84
134-7
75
0
6
WILD MEDAGLIAD'ORO (FL)
4y k a
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
LIVE OAK PLANTATION
MARK E. CASSE
6
94
31-2134
37
0
7
FAMISHED (ON)
3y d e
54.50
MANUEL FRANCO
MORTON, TOBEY, L.
JOHN C. KIMMEL
7
86
4-55553
27
0
28 Ağustos 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Goodwood Birleşik Krallık, Saratoga tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Goodwood Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:45 goodwood birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:20 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 28 ağustos 2020 cuma at yarışı bülteni, 28 ağustos 2020 at yarışı programı, 28 ağustos 2020 tjk yarış programı, 28 ağustos 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 28 ağustos 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 28 ağustos 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, goodwood birleşik krallık at yarışı bülteni, 28 ağustos 2020 goodwood birleşik krallık at yarışı bülteni, günün goodwood birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün goodwood birleşik krallık at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 28 ağustos 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni