Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMETHAN
3y a e
UÇANBEY
53.00
İ.YILDIRIMAP
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
3
11
809
21
17
2
ALSERDİL
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
M.DEMİRBAŞ
ERMAN ERDEM
A.AKBULUT
5
0
93
11
18
3
BABACANDIR
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
K.TOKAÇOĞLU
MUZAFFER CAN
H.E.UYSAL
7
0
2
14
19
4
ÇIGRÜZGARI
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
T.YILDIZ
ASLI TIRINK
H.DEMİRBAŞ
4
34
3352
11
16
5
HAMİDİYELİ
3y a e
KENANBEY
53.00
F.AKBULUTAP
MEHMET ÖZKAN
E.KARACA
2
0
0
77
19
6
HAVARHAT
3y k e
YAVUZŞAH
54.00
M.M.BİLGİNAP
KADRİ FELHAN
F.TAŞ
8
0
00
64
18
7
YELTAYBEY
3y a e
ATAKANKAYA
55.00
D.KAYAAP
BEKİR KAYA
HÜS.KAYA
9
35
742504
12
14
8
YILKUT
3y a e
KARAKEMAL
57.00
S.TIRPAN
ADNAN BALKAYA
SEB.TOPAL
1
0
0
14
19
9
ALTINKURUŞ
3y k d
TURBO
55.00
N.AVCİ
SADETTİN ER
M.ER
6
0
05
11
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPEEDY ROCK
2y a d
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
K.GÖKÇEAP
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
4
39
455841
10
20
2
MISS PEARL
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
N.AVCİ
SERDAR K. ÖZÇOLAK
SAB.ARSLAN
3
44
413
17
19
3
DEVRAN
2y d d
PERFECTO
54.00
B.AVERBAK
CELAL YILDIZ
E.KARACA
5
0
0
23
19
4
FORGET IN FIRE
2y a d
BOSPORUS (IRE)
54.00
S.ÖZEN
SAMET KOBAŞ
F.ARICI
2
0
0
20
5
KÜÇÜK YILDIZ
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
51.00
M.M.BİLGİNAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
6
23
87604
7
15
1.12.00
6
MADEN DUMANI
2y a d
RENK
54.00
S.İPEK
EYLEM GÜN GÜNEŞ
M.ER
1
24
564
11
17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STAR RUBY
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
BURAK AKÇAYAP
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
5
57
055546
20
10
1.50.55
2
HARUNHAN
5y a a
AFTER MARKET (USA)
60.00
K.TOKAÇOĞLU
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
3
84
015352
8
16
3
KING MAGE (USA)
4y d a
MAGICIAN (IRE)
57.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
2
44
625126
7
18
1.51.61
4
AK DIAMOND
6y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
S.ÖZEN
HASAN GÜL
S.ÇİFTÇİ
4
83
234784
7
15
5
ARANANKAN
4y d k
RAMAYANA
54.00
C.KARADEMİRAP
SEDAT ŞAHİN
Ö.F.TAŞDELEN
1
26
722334
4
17
1.53.91
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TLOS
5y d a
ZANJERO (USA)
62.00
D.KAYAAP
KAMİL ADEM DEDE
F.ARICI
3
60
023271
14
20
2.02.84
2
FAITHFUL WOLF
5y a a
SPEEDY WOLF
60.00
ÇETİN TAŞAP
M.SABAHATTİN MALKOÇ
K.ŞENGEL
5
58
800513
11
19
2.01.97
3
FLASH FORWARD
4y d a
DR FONG (USA)
57.50
BURAK AKÇAYAP
HAKAN YÜCETÜRK
T.İBİŞ
4
53
326114
14
19
2.03.72
4
BORDO MAVİ (USA)
4y d g
TO HONOR AND SERVE (USA)
57.50
V.DEMİR
ERSİN YILDIZ
E.KARAKÖLEOĞLU
2
49
179346
19
15
2.04.30
5
STRATA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
52.50
İ.YILDIRIMAP
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
1
45
840447
7
12
6
HILL HEAD
7y d a
POWERSCOURT (GB)
56.00
N.AVCİ
NEDİM AKAGÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
6
46
683455
8
11
2.01.15
7
BATUMİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
7
34
026692
11
16
2.03.38
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA YAŞAR
3y d e
VENTO
57.00
F.ARSLANAP
ÇAVUŞ DURAN
C.ÇİFTÇİ
5
57
535066
57
13
1.16.33
2
BAY ROSSI
3y d e
KANEKO
58.00
D.YILDIZ
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
8
30
663587
8
12
1.15.68
3
COLD MOUNTAIN
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
56.00
D.KAYAAP
NEVZAT ÇANAKÇI
C.ÇİÇEK
4
33
650797
9
13
4
ENVER
3y d e
TEVEZ
58.00
F.YÜKSEL
BARIŞ ÖZDOĞAN
M.ANAT
11
41
414628
46
16
1.14.57
5
AĞIR ADAM
3y d e
ABJAR ACADEMY
56.00
V.DEMİR
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
3
52
12-5314
127
19
1.15.94
6
BLACK OR WHITE
3y k d
BLACK BISHOP
56.00
GÖKH.GÖKÇE
ERHAN PELİT
D.ERGİN
2
35
35158
13
18
7
SACRED ZENYETTA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
S.ÖZEN
BURHANETTİN SOLMAZ
H.E.UYSAL
6
45
456850
22
13
1.14.69
8
BABASAMİ
3y d e
PERFECTO
55.00
S.İPEK
KASIM TUMBUL
İ.YAKUT
13
26
6576-08
8
9
1.18.29
9
HODJA
3y d e
TOCCET (USA)
55.00
S.TIRPAN
SEDAT ŞAHİN
H.E.UYSAL
14
35
7-88563
8
11
1.15.85
10
SILENT ATTACK
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
55.00
T.YILDIZ
CENGİZ DENİZ
M.KARAGÜNEY
7
37
542474
5
16
1.15.10
11
KAFKAS GÜZELİ
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
U.BARLIK
MEHMET ALTIN
G.ÖZERTÜRK
9
27
584900
21
13
1.15.80
12
BLEWUS
3y d g
HANBEŞ
52.00
M.M.BİLGİNAP
HAYRETTİN AKDUMAN
E.ÇUKURKAŞ
1
18
057
46
17
13
JAZZ TIME
3y d d
ASTRAKHAN
53.00
İ.YILDIRIMAP
MEHMET YAVUZ
SEB.TOPAL
12
10
008
15
17
14
KIZÇEM KIZI
3y k d
AFTER MARKET (USA)
53.00
B.AVERBAK
SERDAR ÇETİNKAYA
U.BİLİK
10
10
78-0900
21
12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAVİ ÇOCUK
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
61.00
T.YILDIZ
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
3
75
223262
22
18
1.34.81
2
LORD ADMIRAL
3y d e
LION HEART (USA)
59.00
GÖKH.GÖKÇE
HATİCE DEMİREL
N.DOĞAN
6
64
111544
60
17
3
BABA AVCI
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
N.AVCİ
EROL SÖĞÜTLÜ
M.ER
5
71
233242
46
18
4
SILVER CLOUD
3y a e
APPROVE (IRE)
58.00
MAHMUT TURAN
MEHMET DEMİR
E.KARACA
2
71
301319
12
19
1.36.92
5
STARLORD
3y d e
KANEKO
58.00
K.TOKAÇOĞLU
MERT BAYIR
T.ŞİT
4
64
113450
25
16
1.35.18
6
ALİÇO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
G.KILIÇ
MEHMET ARSLAN
V.ÖZDİL
1
47
313465
15
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜMÜŞKESEN
6y k a
TURBO
60.00
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
6
91
477839
37
13
2.15.18
2
ALTUNSARAY
7y a a
ŞÖVALYE
55.00
BURAK AKÇAYAP
MEHMET NARÇİN
MAHMUT DOĞAN
3
78
201401
11
20
2.15.89
3
BABAARİF
5y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
4
100
167726
9
15
2.17.85
4
KAFADAR
8y a a
İZBATUR
58.00
G.KILIÇ
ŞEFİK ÇELİK
F.ARICI
5
89
056536
18
12
2.13.64
5
ERENBİLGE
9y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
1
36
981656
7
17
6
KARAİBO
5y a a
BOLKAR
54.00
M.ALİ AYDINAP
FETHİ DOĞAN
SEN.ŞEN
2
55
20985-9
21
11
2.19.79
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENÜSENE
3y a e
GÜNDÜZHAN
57.00
S.ÖZEN
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
9
0
75
49
18
2
DELİ DİVANE
3y a e
TOŞUR
57.00
G.KILIÇ
AYSEL BAYDAN
SEN.ŞEN
5
21
78400
16
15
3
DERİNKÖK
3y d e
ÖZGÜNHAN
57.00
U.BARLIK
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
4
0
64
21
18
4
KAFKASIM
3y a e
TURBO
57.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
3
34
03277
16
15
5
ÖZGALİP
3y a e
ÖZHABER
54.00
F.ARSLANAP
FERİT ARSLAN
M.ARSLAN
6
0
2
14
19
6
SUKUT BEY
3y a e
ŞÖVALYE
57.00
K.TOKAÇOĞLU
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
7
33
52273
21
17
7
YAZGAN
3y d e
TIGRES LIGHT (US)
57.00
T.YILDIZ
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
8
30
980982
11
14
8
HASRETKÖPRÜSÜ
3y d d
KAIZBERT (RU)
55.00
M.HAMEDİ
MEHMET KUZUKULAK
S.ÇİFTÇİ
1
32
35480
25
15
9
SULTANNAZ
3y a d
EFEM
55.00
N.AVCİ
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
2
0
7
22
19
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZORMÜZEYYEN
5y k k
DEMİRKAZIK
60.00
U.LEVENTAP
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
S.ÖZÖLKE
3
50
15513-6
22
18
1.38.35
2
MOR YAĞMUR
4y k k
TURBO
56.50
M.K.CEYLANAP
M.EMİN ALAK
Ç.DEMİR
13
46
27314-0
127
18
1.37.94
3
KARABİBERİM
4y d k
LİDERTAY
58.50
T.YILDIZ
YUNUS ADVAN
R.TAŞDELEN
7
44
3-02700
35
14
1.47.54
4
SÜSLÜ HANIM
4y a k
SONALP
55.50
T.KERESTECİAP
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
5
44
353816
13
19
1.37.55
5
DEHİBE HANIM
5y d k
GOBAKBEY
57.00
BURAK AKÇAYAP
RIDVAN TUMBUL
F.ARICI
11
42
720038
15
13
1.38.49
6
NAZDARIM
4y a k
TOŞUR
54.00
V.DEMİR
GÜNAYDIN SAÇAN
A.E.KARAKURT
4
35
1-58870
10
15
1.40.94
7
NALEZEN
5y a k
ÖZDURAN
54.00
S.TIRPAN
SUAT YILMAZ
H.E.UYSAL
6
32
080013
11
19
1.37.07
8
CAMGÖZ
5y d k
ZİGANA
53.50
F.YÜKSEL
ŞAFAK DİL
H.ALTUNBAŞ
8
31
570597
18
8
1.39.11
9
KAİNATIM
5y k k
ZİGANA
53.00
H.KAPLAN
İSMET TURAN
F.TURAN
9
30
005229
11
18
1.37.31
10
BONJOUR EL SAMAWİ
5y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
B.AVERBAK
A.ENGİN GICIR
S.ALTINDAĞ
15
28
300000
28
11
1.40.15
11
MORDENİZ
4y a k
AĞABATUR
50.00
F.AKBULUTAP
ŞEFİK ÇELİK
HÜS.KARABULUT
14
10
090698
21
10
12
EĞİLCE
4y k k
KAIZBERT (RU)
50.50
D.KAYAAP
OZAN TANİYİT
C.ÇİÇEK
16
28
670894
13
12
1.39.06
13
BUZDERYASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.50
C.KARADEMİRAP
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
2
28
348-030
28
14
1.40.86
14
ASPURÇE
4y k k
BERKSOY
51.00
M.HAMEDİ
ZAFER TEMUÇİN
U.TEMUÇİN
12
29
373673
6
14
15
ŞANBİKE
4y k k
SARRAF
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
10
26
50-9695
21
11
1.39.81
16
LATİN ÇİÇEĞİ
4y a k
ALTAHA
47.00
G.KAYIPAP
YILMAZ BAKIR
N.BAKIR
1
22
527600
18
5
1.41.69
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ILHABELA FACT
6y d k
63.50
T MARQUAND
COOKE MİLLEN
A CARROLL
11
70
136600
14
0
2
RAKEMATIZ
6y a a
63.00
W CARSON
MR COLİN WESTLEY
B JOHNSON
3
69
790-388
29
0
3
HELIAN (IRE)
4y d a
63.00
K SHOEMARK
MS HELİAN JİANRU M
E DUNLOP
8
69
36471-2
66
0
4
EXMOOR BEAST
4y a a
62.50
D MUSCUTT
GG THOROUGHBREDS V
P CHARALAMBOUS
7
68
2721-48
75
0
5
ROTHERWICK (IRE)
8y a a
62.50
M TABTI
P F I COLE LTD
P & O COLE
10
67
652035
17
0
6
CRIMSON KING (IRE)
4y d a
62.00
O MURPHY
MR TERRY PRYKE
M APPLEBY
6
66
353163
70
0
7
VOI
6y d k
61.50
JOSEPHİNE GORDON
MR B HOMEWOOD PART
C ALLEN
1
65
243336
35
0
8
LOOKTOTHELIGHT (USA)
3y d e
60.50
N CURRİE
MERRİEBELLE IRİSH FA
J OSBORNE
2
70
055-280
21
0
9
CUTTIN' EDGE (IRE)
6y d a
59.50
DAVID EGAN
PURPLE LILAC RACIN
W MUIR
9
61
08-3430
1
0
10
SEA OF MARMOON
3y d d
59.00
W BUICK
SHEIKH HAMDAN BIN MO
M JOHNSTON
5
67
56-1722
27
0
11
KEEP IT BRIEF
3y d e
58.00
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R HANNON
4
65
630
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALJARYAAL (FR)
2y d e
59.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
OWEN BURROWS
1
0
0
16
0
2
BEASTIE BOY (IRE)
2y d e
59.50
S W KELLY
P COOK K LAWRENCE
R HUGHES
4
0
0
0
3
CRYSTAL GUARD (IRE)
2y d e
59.50
JAMES DOYLE
MR BARNES MRS BREİTM
M BELL
9
0
0
0
4
LOCAL LAW
2y d e
59.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
6
0
4
17
0
5
MELAKAZ (IRE)
2y a e
59.50
K SHOEMARK
MR TADHG MOYNİHAN
ROBERT STEPHENS
3
0
0
29
0
6
SCAMPI
2y d e
59.50
R HORNBY
MR M W PENDARVES
A BALDİNG
2
0
5
25
0
7
TARA ITI
2y a e
59.50
C SHEPHERD
MRS SUSAN ROY
E DUNLOP
10
0
0
0
8
UNCLE BRYN
2y d e
59.50
R HAVLİN
CHASEMORE FARM
J GOSDEN
8
0
0
0
9
ZIGGY
2y d e
59.50
O MURPHY
SARABEX AND ARAGON R
J EUSTACE
5
0
0
0
10
ZION STAR (IRE)
2y d e
59.50
S M LEVEY
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
7
0
4
14
0
11
MAZAMINSKY
2y d d
57.50
L KENİRY
MR MİCHAEL BALDRY
FRANK BİSHOP
11
0
0
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TASHBEEH
2y d e
61.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
E DUNLOP
2
67
638
31
0
2
FULL MARKS (IRE)
2y d e
61.00
L MORRIS
W E STURT - OSBORNE
SIR M PRESCOTT
8
66
937
20
0
3
IMPERIAL FORA (IRE)
2y d e
61.00
J WATSON
MANTON THOROUGHBREDS
B MEEHAN
5
66
226646
10
0
4
PUBLICIST
2y d d
60.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
13
65
443
27
0
5
HIGH APPLAUSE (IRE)
2y d e
60.50
W BUİCK
MR ALİ SAEED
M JOHNSTON
1
65
844
28
0
6
LANIKA
2y a d
60.50
T MARQUAND
MR R CLOTHİER, MİSS
S KİRK
10
65
620
55
0
7
GOLDEN CLAIM
2y d e
60.50
RAY DAWSON
MR SAEED H ALTAYER
I MOHAMMED
11
65
535
26
0
8
EMULATE ROSE
2y d d
59.50
D PROBERT
HEVER STUD FARM LTD
L MCJANNET
12
63
3866
10
0
9
GREYCIOUS GIRL (IRE)
2y k d
58.50
O MURPHY
NEXT ONES A GREY PAR
B MİLLMAN
7
61
8244
18
0
10
JAFFATHEGAFFA
2y a e
58.50
C BENNETT
LEE BROUGHTON, JANİC
ADAM WEST
4
61
866
16
0
11
TWENTYSHARESOFGREY
2y a d
56.50
HOLLİE DOYLE
THE FAT JOCKEY PARTN
S DOW
9
56
9832
20
0
12
ASTAPOR
2y d e
55.00
N CURRİE
MR M CHANNON
M CHANNON
3
53
79656
15
0
13
SPIRIT OF ROWDOWN
2y d e
51.50
ISOBEL FRANCIS
ROWDOWN RACING PARTN
M USHER
6
41
60842
6
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRUE BELIEF (IRE)
4y d a
62.00
W CARSON
MR COLİN WESTLEY
B JOHNSON
1
65
3-32308
32
0
2
BOMBASTIC (IRE)
5y a a
62.00
DAVID EGAN
MR J BUTLER
J BUTLER
3
65
700-810
60
0
3
HOLIDAY MAGIC (IRE)
9y k a
62.00
R DA SİLVA
THE EMİLY CHARLOTTE
L CARTER
11
65
217980
40
0
4
LACAN (IRE)
9y d a
60.50
A RAWLİNSON
MİCK APPLEBY RACİNG
M APPLEBY
6
62
112188
37
0
5
SAUCY ENCORE
3y d d
60.00
R HAVLİN
MRS F COTTON,MR MR
MRS A PERRETT
12
65
38683
10
0
6
MABO
5y k a
60.00
L MORRİS
PAUL ANN DE WECK
GRACE HARRİS
4
61
48-2195
23
0
7
KING'S VIEW (IRE)
3y d e
59.50
T HAMMER HANSEN
J, PALMER-BROWN, M D
R HANNON
14
64
906-200
28
0
8
PHOENIX STAR (IRE)
4y d a
59.50
O MURPHY
FLYİNG HİGH SYNDİCAT
S C WİLLİAMS
5
60
441660
10
0
9
PERFORMANCE POET
3y a d
58.50
R HORNBY
MR COLİN JOSEPH
R GUEST
2
62
395
14
0
10
QASEEDA
3y d d
58.50
T MARQUAND
ABDULLA AL KHALİFA
J PORTMAN
8
62
253-505
28
0
11
RAJMAN
4y a a
58.50
J MİTCHELL
MR R S MATHARU
TOM CLOVER
13
58
815-187
86
0
12
MISU PETE
8y d a
58.50
ISOBEL FRANCİS
THE MARK USHER RACİN
M USHER
9
60
381099
11
0
13
ROGUE TIDE
3y d e
58.00
HOLLİE DOYLE
THE LİKELY LADS
M LOUGHNANE
10
61
336507
11
0
14
VIOLA PARK
6y d a
58.00
K O'NEİLL
JOHN MARGARET HATH
R HARRİS
7
57
952-988
72
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELILAH PARK
6y d k
64.00
J MİTCHELL
MR MRS DE J CASH
C WALL
8
92
212-101
14
0
2
ZHUI FENG (IRE)
7y d a
62.50
K SHOEMARK
JOHN CONNOLLY ODİL
MRS A PERRETT
5
88
0-63404
34
0
3
SPIRIT WARNING
4y d a
61.00
JOSHUA BRYAN
KİNGSCLERE RACİNG CL
A BALDİNG
2
85
7-52407
22
0
4
TINTORETTO (IRE)
5y d a
60.50
LAURA COUGHLAN
WHİTEHOUSE STABLE SY
TOM WARD
3
84
511647
21
0
5
MELODIC CHARM (IRE)
3y a d
60.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
12
88
14-7
127
0
6
TIPPERARY JACK (USA)
4y d a
60.00
O MURPHY
CURTİS TOMKİNS
J BEST
6
83
148518-
127
0
7
CORAZON ESPINADO (IRE)
5y d k
59.50
L MORRİS
MR ROBERT MOSS
S DOW
7
82
136580
50
0
8
LA MAQUINA
5y d a
58.50
N CURRİE
GEORGE BAKER AND PAR
G BAKER
1
80
9206-62
48
0
9
IMPATIENT
3y d e
58.50
H BENTLEY
MR J H RİCHMOND-WATS
R BECKETT
4
84
871-280
37
0
10
BADRI
3y d e
58.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
C HİLLS
11
84
65-1133
30
0
11
RADETSKY (USA)
3y d e
57.00
D PROBERT
MR SAAD ALİ ALMUTAİR
L MCJANNET
9
80
8-82119
10
0
12
CLOG MAKER (IRE)
3y d e
57.00
W BUİCK
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
10
80
4-11
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOP BREEZE (IRE)
4y d a
62.00
S W KELLY
LİFE'S A BREEZE
R HUGHES
10
88
96-1674
29
0
2
KONDRATIEV WAVE (IRE)
3y a e
62.00
T MARQUAND
MR B J MİLLEN
A CARROLL
2
90
152090
16
0
3
BREATH OF JOY
3y d d
61.50
HOLLİE DOYLE
MR I AL SAGAR
MİSS AMY MURPHY
5
89
426-121
18
0
4
FULL AUTHORITY (IRE)
3y d e
60.50
J MİTCHELL
SHEİKH ABDULLAH ALMA
SİR M STOUTE
1
87
15-3
17
0
5
LAST SURPRISE (IRE)
3y a d
60.50
JAMES DOYLE
SHEİKH RASHİD DALMOO
S & E CRİSFORD
3
87
32-7106
20
0
6
A SURE WELCOME
6y d a
60.00
R TATE
KİNNERSLEY PARTNERSH
J SPEARİNG
9
84
20-3363
29
0
7
DIAMOND DOUGAL (IRE)
5y d a
60.00
RAY DAWSON
MRS J MORLEY
R COWELL
7
84
510-403
20
0
8
NIGEL NOTT
4y a a
60.00
W BUİCK
MR NİC BRERETON
M APPLEBY
4
84
3-11323
14
0
9
SAAHEQ
6y d a
60.00
A RAWLİNSON
COOMBELANDS RACİNG S
MRS A PERRETT
12
84
757024
9
0
10
CLAREYBLUE (IRE)
3y k e
58.00
O MURPHY
NİCK BRADLEY RACİNG
M MEADE
11
82
144623
17
0
11
AL DAWODIYA (IRE)
3y d d
58.00
S M LEVEY
AL SHAQAB RACİNG
R HANNON
8
82
525312
15
0
12
BATCHELOR BOY (IRE)
3y a e
58.00
D MUSCUTT
MİDDLEHAM PARK RACİN
M BOTTİ
6
82
141347
31
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DREAMWEAVER (IRE)
4y d a
64.50
O MURPHY
MR J FİLL
ED WALKER
3
87
217-512
29
0
2
GEETANJALI (IRE)
5y d k
63.50
JAMES DOYLE
MR HUGO MERRY
M BELL
4
85
203-268
34
0
3
CITY TOUR
4y d a
63.00
R HAVLİN
MRS JUDY SEAL
MRS L RİCHARDS
5
84
1-12790
17
0
4
ZUBA
4y d a
61.50
W BUİCK
JOHN CONNOLLY ODİL
MRS A PERRETT
12
80
253327
17
0
5
MAKE HASTE SLOWLY
5y a a
61.50
J HAYNES
TEN GREEN BOTTLES
D ELSWORTH
1
80
32315
31
0
6
LANDUE
5y d a
61.00
L STEWARD
MR M P N TREGONİNG
M TREGONİNG
11
79
65-3406
21
0
7
SHATHA (USA)
3y d d
60.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
C HİLLS
8
85
17
80
0
8
MIDNIGHTS' GIFT
4y k k
60.00
D PROBERT
PİTCHALL STUD PARTNE
A KİNG
7
77
3214-5
17
0
9
CAEN NA COILLE (USA)
4y d k
60.00
S DONOHOE
RADLEY RACİNG CLUB
C FELLOWES
9
77
718022
18
0
10
MAFIA POWER
3y d e
59.50
P DOBBS
KİNG POWER RACİNG CO
R HANNON
6
84
4-44185
17
0
11
IFFRAAZ (IRE)
3y d e
59.00
P J MCDONALD
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
10
83
039-080
19
0
12
ARABIAN WARRIOR
3y d e
57.50
C SHEPHERD
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
79
5-72
61
0
13
MY VISION
3y d e
55.50
H CROUCH
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
13
75
30-2393
18
0
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOMEKINDOFMAGICIAN (MD)
6y d g
57.00
RUBEN SILVERA
BELL GABLE STABLE LL
JAMIE NESS
1
90
5322-21
13
0
2
ALFRED (KY)
3y a g
53.50
ANGEL R RODRIGUEZ
DEBRA E KACHEL
RICHARD J HENDRIKS
2
75
82-1611
34
0
3
QUALITY CHOICE (KY)
5y d g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
JAGGER INC
JAMIE NESS
3
86
114-651
34
0
4
COLONIST (KY)
6y d g
56.00
JOHN BISONO
JESUS R SUAREZ
ALISON ESCOBAR
4
82
636756
10
0
5
OVERBOLD (KY)
4y d a
56.00
DEXTER HADDOCK
TEN STRIKE RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
5
70
0188-13
127
0
6
FLAT BILL (NY)
5y d g
56.00
ANGEL CASTILLO
ANGELINA MARIA'S RAC
ELIAS TAPSAS
6
65
080548
14
0
7
HAZ A NOTION (PA)
5y d g
57.00
JEREMY LAPRIDA
CYNTHIA POWERS
LOUIS C LINDER, JR
7
76
45-4011
14
0
8
COLONEL MOORHEAD (PA)
5y d g
57.00
FRANKIE PENNINGTON
SOLA DEL GLORIA STAB
DEMELZA MCMAHON
8
77
162621
27
0
9
JW'STRICKYMISCHIEF (PA)
5y d a
56.00
JASON NGUYEN
J GUADALUPE GUERRERO
J GUADALUPE GUERRERO
9
66
570-772
36
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:43 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOX IN THE FOG (PA)
4y a g
58.50
ADAM BOWMAN
FOXWICK FARM
BRENDA WILSON
1
51
36
27
0
2
EPIGRAMMATIST (FL)
3y d g
55.00
ANTHONY Y NUNEZ
ST . PATRICK'S RACIN
JOHN M RODRIGUEZ
2
0
0
0
3
ALMOST IRISH (PA)
3y d g
55.00
DEXTER HADDOCK
JEFFREY FRIEDMAN
JORGE DIAZ
3
35
8
20
0
4
SAILOR AGAIN (PA)
5y a g
55.00
LUIS A RODRIGUEZ CASTRO
JOHN JULIA
MICHAEL L CATALANO
4
50
562663
27
0
5
TOMASCO (PA)
3y d g
55.00
EDWIN RIVERA
RICHARD CIAVARDONE
SCOTT A LAKE
5
48
665
20
0
6
HAPPYASCANB (KY)
3y d g
55.00
LUIS M OCASIO
ALEXANDER J MARTINEZ
ALEXANDER MARTINEZ
6
64
57-22
14
0
7
EAGLES CRY (PA)
3y d g
56.00
ANGEL R RODRIGUEZ
BAYWOOD FARM
FLINT W STILES
7
60
22
62
0
8
INSPIRED OPTIONS (PA)
3y d g
55.00
JEREMY LAPRIDA
M.C.A RACING STABLE
CLAUDIO A GONZALEZ
8
50
43264
27
0
9
FOX Z (PA)
6y a g
58.50
JASON NGUYEN
R L RACING
PATRICIA FARRO
9
51
4472-66
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIZAAM (KY)
5y d a
57.00
DEXTER HADDOCK
EDWIN J SCHATZEL
RONALD J DANDY
1
78
427141
22
0
2
BAPTIZE THE BOY (MD)
4y d g
56.00
LUIS M OCASIO
MAGIC STABLE LLC
CLAUDIO A GONZALEZ
2
81
641232
7
0
3
LUCKY HERO (PA)
5y d g
56.00
EDWIN RIVERA
BARBARA J GERAGHTY
ARMAND W CORRENTI
3
75
97-1147
21
0
4
HE IZ GONE (FL)
4y d g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
JOHN FANELLI
JOSEPH TAYLOR
4
81
943323
7
0
5
SOLOMONIC (KY)
4y d a
56.00
ANGEL R RODRIGUEZ
GARY K TUSSEY
AARON SHORTER
5
78
074527
53
0
6
ACED (KY)
5y a g
56.00
JANN N HERNANDEZ
TEN STRIKE RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
6
85
5-63431
35
0
7
FLAT OUT FLASHY (PA)
4y d g
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
JUST IN TIME RACING
MARYA K MONTOYA
7
73
329133
46
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PABLO'S DREAM (KY)
4y d k
52.50
LAUREANO FLORES, JR
EVOLUTION STABLES
GUSTAVO CHACON
1
38
636836
15
0
2
RAGAZZA CARINA (PA)
3y d d
55.00
LUIS A RODRIGUEZ CASTRO
JACK J ARMSTRONG
ROBERT MOSCO
2
49
677721
22
0
3
OUR FLIRTATION (PA)
4y d k
56.00
RUBEN SILVERA
DELAWARE BEACH BLOOD
JAMIE NESS
3
57
4435-41
34
0
4
LADY LUCY LU (PA)
3y d d
53.50
SILVESTRE GONZALEZ
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
4
60
17-304
15
0
5
LOST SCROLL (MD)
5y d k
56.00
EDWIN RIVERA
BONITA FARM
KEVIN C BONIFACE
5
61
647-893
29
0
6
LA VENEZOLANA (VEN)
3y d d
53.50
ANGEL CASTILLO
JANET POLACHEK
JANET POLACHEK
6
49
7-77806
34
0
7
LADY JOANNA (FL)
3y d d
53.50
JEREMY LAPRIDA
JOHN FANELLI
HAROLD WYNER
7
41
78-6652
14
0
8
TIZ A SHARPIE (KY)
4y d k
56.00
DAVID CASTILLO
MARIO N VILANUEVA
MARY A PATTERSHALL
8
54
267356
14
0
9
PASS IT ON (KY)
5y d k
56.00
DEXTER HADDOCK
RUMBA CALIENTE STABL
CARLOS A MANCILLA
9
47
556665
29
0
10
AGAVE QUEEN (KY)
3y d d
52.50
FRANKIE PENNINGTON
PEWTER STABLE
KATHLEEN A DEMASI
10
38
77-7168
35
0
11
LAYLA'S VOYAGE (FL)
7y d k
56.00
JANN N HERNANDEZ
HPI STABLE
NEY PESSANHA
11
61
55-7436
18
0
12
CELTIC VOW (PA)
4y d k
56.00
LUIS M OCASIO
BRANJAM STABLE AND D
LOUIS C LINDER, JR
12
32
74960-5
13
0
13
SMARTY CAT (KY)
3y a d
52.50
MYCHEL J SANCHEZ
JOSIE GUMP
EDWARD T ALLARD
13
59
872576
47
0
14
LOYAL AFICIONADA (MD)
5y a k
56.00
ANGEL CASTILLO
HECTOR A PADILA
TIMOTHY J SMYLIE
14
47
1969-44
17
0
15
LIGHT UP NIGHT (KY)
3y d d
52.50
RUBEN SILVERA
GAP VIEW STABLES J
JAMIE NESS
15
70
813
26
0
16
GO METRO GIRL (KY)
5y d k
56.00
ADAM BOWMAN
CHRIS MCCARTHY
DONALD R WHITE
16
62
5-55484
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIVIN A DREAM (KY)
6y a k
55.00
GERADO MILAN
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
1
60
384534
14
0
2
FLEUR DE FORCE (KY)
6y a k
57.00
ADAM BOWMAN
RONALD J DANDY
RONALD J DANDY
2
41
735657
14
0
3
TWITTER STORM (NY)
4y k k
57.00
HECTOR CABALLERO
JUST IN TIME RACING
JUAN C VAZQUEZ
3
40
387508
42
0
4
BON HEIR (FL)
8y d k
57.00
JANN N HERNANDEZ
CHICKRIDGE LLC
CARLOS J MILIAN
5
64
88-4623
34
0
5
MAGALIE (FL)
6y a k
57.00
ANGEL CASTILLO
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
6
50
432-653
14
0
6
TOP HAT TIZZY (KY)
5y d k
54.00
JONATHAN OCASIO
JAMES AGUILAR - JUAR
RALPH R RIVIEZZO
7
60
993236
11
0
7
PARTY IN THE SAND (NY)
5y d k
57.00
FRANKIE PENNINGTON
PTJ STABLE
JAMES T RYERSON
8
60
769435
18
0
8
ROBIN'S DESTINY (NY)
6y a k
57.00
RUBEN SILVERA
JOHN M RODRIGUEZ
JOHN M RODRIGUEZ
9
59
12-3517
62
0
9
MARNESIA BIG GIRL (FL)
7y d k
57.00
ANTHONY Y NUNEZ
CIREXIS STABLE
JOSEPH TAYLOR
10
56
7-51633
14
0
10
SPECIAL RISK (FL)
6y a k
57.00
LUIS D RIVERA
YILEHUS 5 STAR
RALPH R RIVIEZZO
11
68
573433
10
0
11
BIG RED SEVEN (KY)
8y a k
57.00
DEXTER HADDOCK
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
4
61
275232
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LA BABIA (KY)
3y d d
53.50
ANGEL R RODRIGUEZ
HELEN K GROVES REVOC
MICHAEL R MATZ
1
77
234212
47
0
2
GATOR GIRL (FL)
5y d k
56.00
LUIS M OCASIO
KIRK NESBETH
HEROLD O WHYLIE
2
58
2-37033
20
0
3
ASK SIRI (KY)
4y d k
52.50
JONATHAN OCASIO
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
3
58
1-26117
13
0
4
ISABELLA SMILE (PA)
4y d k
56.00
RUBEN SILVERA
RICHARD A MALOUF
SCOTT A LAKE
4
74
35-4522
13
0
5
LORDEN'S LOVE (PA)
4y a k
53.50
GERARDO MILAN
RUPERTO A. PEREZ
CARLOS SOTO
5
62
143567
20
0
6
SHANGHAISWEETHEART (KY)
5y d k
56.00
ANGEL CASTILLO
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
6
70
122124
22
0
7
BRAMBLE BAY (NJ)
4y d k
57.00
RUBEN SILVERA
BALLYBRIT STABLE, LL
MICHAEL DINI
7
78
3-31211
9
0
8
PEBBLE ROAD (PA)
6y d k
56.00
FRANKIE PENNINGTON
WILLIAM L PAPE
EDWARD L GRAHAM
8
70
25214-4
19
0
9
BELONGS TO BABE (NY)
4y d k
56.00
HECTOR CABALLERO
JOHN A WITTE
TIMOTHY J SMYLIE
9
57
410
17
0
10
PAOLLA'S HEART (PA)
4y d k
56.00
ROBERTO J ROSADO
STEVE PAZZAGLIA
EDWARD L GRAHAM
10
62
4234-31
47
0
11
BEAU TRACE (FL)
4y a a
56.00
ANGEL CASTILLO
ALEXANDER J MARTINEZ
ALEXANDER MARTINEZ
11
71
277525
19
0
12
GLACIER EXPRESS (PA)
6y d g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
SHOOTING STAR STABLE
KATHLEEN A DEMASI
12
71
25470-3
21
0
13
DOOLEY (NY)
6y g
56.00
JERMAINE BURKE
TOP NOTCH RACING
JOSEPH TAYLOR
13
68
673502
13
0
14
RAGGY ROCKS (KY)
5y a g
56.00
ABEL MARIANO
ELIZABETH MARIE COUG
JENNIE WILHELM-SALDANA
14
59
75-9938
13
0
15
BILL'S MAFIA (ON)
4y d g
56.00
WESLEY TORRES
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
15
50
722060
6
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:58
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SINCERE MAN (MD)
3y d g
55.00
JEREMY LAPRIDA
GABRIEL L MARTIN
TIMOTHY J SMYLIE
1
41
719771
13
0
2
HAIL TO THE KING (KY)
5y k g
56.00
RUBEN SILVERA
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
2
66
3-07356
35
0
3
LOAN ME YOUR EAR (PA)
4y d g
56.00
LUIS G VILANUEVA
UPTOWNCHARLEYBROWN S
EDWARD J COLETTI, JR
3
61
755-615
21
0
4
MARCH SCREAMER (ON)
5y a a
56.00
ANTHONY Y NUNEZ
JOHN M RODRIGUEZ
JOHN M RODRIGUEZ
4
68
465653
21
0
5
EL DULZURA (KY)
6y d g
56.00
DEXTER HADDOCK
ROLANDO LIMA
ROLANDO LIMA
5
63
360-772
21
0
6
DONNIE BRASCO (FL)
4y d g
56.00
JASON NGUYEN
MARIA TERESA ORANTES
J GUADALUPE GUERRERO
6
69
483137
35
0
7
MASS APPEAL (KY)
4y d g
56.00
ANGEL R RODRIGUEZ
CHERRY OWL STABLE
JOSEPH TAYLOR
7
65
5-32964
7
0
8
ALLIUM (KY)
4y d g
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
LEE STABLES
CARL C JONES
8
67
268353
22
0
9
EASTPORT (KY)
6y d g
56.00
LUIS M OCASIO
BLACK STAR STABLE
CLAUDIO A GONZALEZ
9
68
463751
15
0
10
CURLIN'S KNIGHT (FL)
5y d g
56.00
FRANKIE PENNINGTON
BING CHERRY RACING I
HAROLD WYNER
10
61
221357
7
0
11
BEAU TRACE (FL)
4y a a
56.00
ANGEL CASTILLO
ALEXANDER J MARTINEZ
ALEXANDER MARTINEZ
11
71
277525
19
0
12
GLACIER EXPRESS (PA)
6y d g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
SHOOTING STAR STABLE
KATHLEEN A DEMASI
12
71
25470-3
21
0
13
DOOLEY (NY)
6y a g
56.00
JERMAINE BURKE
TOP NOTCH RACING
JOSEPH TAYLOR
13
68
673502
13
0
14
RAGGY ROCKS (KY)
5y a g
56.00
ABEL MARIANO
ELIZABETH MARIE COUG
JENNIE WILHELM-SALDANA
14
59
75-9938
13
0
15
BILL'S MAFIA (ON)
4y d g
56.00
WESLEY TORRES
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
15
50
722060
6
0
1 Eylül 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Kempton Park İngiltere, Philadelphia ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:43 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 1 eylül 2020 salı at yarışı bülteni, 1 eylül 2020 at yarışı programı, 1 eylül 2020 tjk yarış programı, 1 eylül 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 1 eylül 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 1 eylül 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 1 eylül 2020 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 1 eylül 2020 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni