Yarış Başlama Saati: 21:17 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INVINCIBLE GAL (GB)
2y d d
55.50
JOSE L. ORTIZ
RYAN, MICHAEL J., DR
H. GRAHAM MOTION
1
83
1
27
0
2
PLUM ALI (KY)
2y a d
55.50
JOEL ROSARIO
DUBB, MICHAEL, MADAK
CHRISTOPHE CLEMENT
2
67
1
42
0
3
MISCHIEVOUS DREAM (NY)
2y d d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
PATRICIA A. GENERAZI
CHRISTOPHE CLEMENT
3
76
14
15
0
4
THURSDAY (KY)
2y a d
54.50
JOSE LEZCANO
SCHERA, MATTHEW
JAMES L. LAWRENCE, II
4
60
1
52
0
5
UNION GABLES (KY)
2y d d
54.50
IRAD ORTIZ JR
GMP STABLES LLC AND
TODD A. PLETCHER
5
60
1
25
0
6
CON LIMA (TX)
2y d d
54.50
JOSE ORTIZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
6
77
21
34
0
7
SIMPLY RAVISHING (NY)
2y d d
55.50
LUIS SAEZ
HAROLD LERNER LLC, M
KENNETH G. MCPEEK
7
72
1
32
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COVER PHOTO (KY)
4y a k
56.00
JOSE LEZCANO
DRAWING AWAY STABLE
LINDA RICE
1
77
433-172
38
0
2
STAY FOND (KY)
6y d k
56.00
.
RENNEKAMP, NICK J.,
LINDA RICE
8
75
11-3114
5
0
3
DIRTY BIRD (NY)
4y d k
56.00
REYLU GUTIERREZ
CITARELLA, DIANA
JAMES W. FERRARO
2
65
316636
22
0
4
BLUNT FORCE (KY)
4y a k
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
TEC RACING ELLIOTT S
THOMAS M. AMOSS
3
69
261912
41
0
5
I'LL TAKE THE CAKE (KY)
6y d k
56.00
LUIS SAEZ
COLLARMELE VITELLI S
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
4
77
123-156
13
0
6
FAIR LASSIE (NY)
4y d k
52.50
LUIS CARDENAS
FOUR TAGS STABLE AND
BRUCE R. GROSSMAN
5
60
251673
22
0
7
COTTON CANDY CUTIE (NY)
7y a k
55.00
BENJAMIN HERNANDEZ
KRAKOW RACING, LLC
MERTKAN KANTARMACI
6
64
5-43267
41
0
8
ZECHA (NY)
5y k k
55.00
ERIC CANCEL
REYANA AND REYA RACI
RANDI PERSAUD
7
67
34-5628
55
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MENDHAM (NY)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
BARRY K. SCHWARTZ
TODD A. PLETCHER
3
0
0
0
2
HOT DAME (NY)
2y d d
54.00
BENJAMIN HERNANDEZ
GO-TO-TOGA RACING, L
EDUARDO CARAMORI
1
0
0
0
3
CARA'S DREAMER (NY)
2y k d
54.00
DYLAN DAVIS
RICHARD GREELEY
MITCHELL E. FRIEDMAN
2
61
63
28
0
4
HOLY BREEZE (NY)
2y d d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
HINKHOUSE, JOSEPH, A
JEREMIAH C. ENGLEHART
4
0
0
0
5
STELLA MARS (NY)
2y d d
54.00
ERIC CANCEL
MADAKET STABLES LLC,
RAYMOND HANDAL
5
0
0
0
6
CONSTITUTIONALRAGE (NY)
2y d d
54.00
JUNIOR ALVARADO
STEADFAST STABLE
BARCLAY TAGG
6
0
0
0
7
HERALD ANGEL (NY)
2y d d
54.00
JOSE L. ORTIZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
7
75
2
28
0
8
CLASSIC COLORS (NY)
2y d d
54.00
JOEL ROSARIO
HARRELL VENTURES, LL
CHRISTOPHE CLEMENT
8
66
73
25
0
9
BIG TIME LADY (NY)
2y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
9
54
5
29
0
10
MASHNEE GIRL (NY)
2y d d
54.00
JOSE LEZCANO
MASHNEE STABLE
MARK A. HENNIG
10
44
6
29
0
11
DELAWARE DESTINY (NY)
2y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
THE ELKSTONE GROUP,
CHRISTOPHE CLEMENT
11
42
4
32
0
12
SWEETER (NY)
2y d d
54.00
JOEL ROSARIO
CR THOROUGHBREDS
EDWARD R. BARKER
13
0
0
0
13
NIIJI (NY)
2y d d
54.00
ERIC CANCEL
BARRY K. SCHWARTZ
LINDA RICE
12
58
6
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOLMDEL PARK (NY)
3y a d
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
WELLSPRING STABLES
JAMES T. RYERSON
1
60
5-34476
42
0
2
NICKY SCISSORS (NY)
3y k d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL, THE E
BRAD H. COX
2
67
2-153
42
0
3
SPIN A YARN (NY)
3y d d
55.50
JOSE LEZCANO
BROMAN, SR., CHESTER
CHRISTOPHER PROGNO
3
84
1-111
8
0
4
BIG Q (NY)
3y d d
55.50
JOEL ROSARIO
GMP STABLES LLC AND
GARY P. GULLO
4
77
516-227
18
0
5
MANI PEDI (NY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
COLEMAN, THOMAS
H. JAMES BOND
5
62
41
43
0
6
THE IMPORTANT ONE (NY)
3y a d
54.50
JOSE L. ORTIZ
BLOOM RACING STABLE
STEVEN M. ASMUSSEN
6
77
1315
14
0
7
OFFICER HUTCHY (NY)
3y d d
53.50
DYLAN DAVIS
SANFORD J. GOLDFARB
ROB ATRAS
7
73
2-21071
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KITTEN BY THE SEA (KY)
4y d k
57.00
JOSE L. ORTIZ
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
1
83
51137
15
0
2
SKY KITTEN (NY)
3y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
MARQUIS, CHARLES K.
DAVID G. DONK
2
73
0-95941
18
0
3
SUN SUMMERS (FL)
4y d k
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
3
86
832-412
27
0
4
TILTINGATWINDMILLS (ON)
4y k k
57.00
JOSE LEZCANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
86
412-51
90
0
5
FIVE ALARM ROBIN (KY)
4y d k
57.00
JUNIOR ALVARADO
SALZANO, JR., DOMINI
GARY SCIACCA
5
84
5215-01
36
0
6
LEM ME HAVE IT (NY)
4y a k
56.00
LUIS SAEZ
TOM LEMME
BRUCE N. LEVINE
6
71
41-8245
43
0
7
SEEKING REVENGE (CA)
4y d k
56.00
DYLAN DAVIS
STEPHENS, JOHN, D.
JOHN D. STEPHENS
7
78
1-85503
27
0
8
STEFANIE ON FLEEK (KY)
4y d k
56.00
JOEL ROSARIO
LOUIS LAZZINNARO LLC
ANTHONY R. MARGOTTA, JR.
8
85
2112-97
47
0
9
OK HONEY (NY)
4y d k
56.00
REYLU GUTIERREZ
JONES, EDUARDO, E.
EDUARDO E. JONES
9
65
296773
20
0
10
MUSIC OF LIFE (KY)
4y d k
57.00
LUIS SAEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
10
85
360-213
109
0
11
TIZ A KITTEN (NY)
6y a k
56.00
BENJAMIN HERNANDEZ
RANDI PERSAUD
RANDI PERSAUD
11
61
346664
27
0
12
WEDONTBELIEVEHER (ON)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ JR
MICHAEL DUBB
RUDY R. RODRIGUEZ
13
70
13-3216
40
0
13
RUVIES IN TIME (NY)
4y d k
56.00
JOSE LEZCANO
CLEAR STARS STABLE A
RICHARD E. SCHOSBERG
14
58
531-848
34
0
14
TEAM WIN (KY)
4y d k
56.00
ERIC CANCEL
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
12
80
5-42743
35
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERTRANDA (NY)
6y d k
56.50
JOEL ROSARIO
MAD DOG RACING STABL
ORLANDO NODA
1
82
312219
18
0
2
JC'S SHOOTING STAR (NY)
8y d k
56.50
JUNIOR ALVARADO
SHOOTING STAR STABLE
DAVID G. DONK
2
86
56-0641
18
0
3
PALACE AVENGER (KY)
3y a d
54.50
JOSE L. ORTIZ
DREAMFIELDS, BRADY,
WESLEY A. WARD
3
86
4521-21
49
0
4
SLIMEY (KY)
4y d k
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
FLYING P STABLE
DAVID A. CANNIZZO
4
86
522793
27
0
5
KEPT TRUE (NY)
4y d k
56.50
DYLAN DAVIS
TREADWAY RACING STAB
LEAH GYARMATI
5
90
21-2134
27
0
6
FAIR REGIS (NY)
6y d k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL AND BE
ROB ATRAS
6
93
23-3322
27
0
7
MISS LILY B (NY)
4y a k
56.50
JOSE LEZCANO
BROWN, RONALD, A.
CHRIS J. ENGLEHART
7
78
11116-1
43
0
8
SPANISH POINT (KY)
3y k d
53.50
LUIS SAEZ
BERMUDA LIMESTONE TH
JORGE R. ABREU
8
80
11-3401
40
0
Longchamp detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIVACHOPE
2y d d
57.00
ANTHONY CRASTUS
ALAIN JATHIERE
J. SOUBAGNE
6
101
1116
11
0
2
AXDAVALI
2y d e
57.00
GREGORY BENOIST
ALAIN JATHIERE
Y. BARBEROT
2
102
21244
32
0
3
LA DISCOTECA (IRE)
2y d d
55.50
CRISTIAN DEMURO
B. GIRAUDON
F. VERMEULEN
5
93
11162
19
0
4
NIGHT HUNTING
2y d d
55.50
STEPHANE PASQUIER
ITS ALL ABOUT THE GI
N. CLEMENT
1
93
1612
42
0
5
FURLONG FACTOR (GB)
2y d d
55.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
NICK BRADLEY RACING
BR. MILLMAN
4
86
331255
36
0
6
WINK (USA)
2y a d
55.50
MICKAEL BARZALONA
STONESTREET STABLES
WA. WARD
3
0
11
32
0
7
KALAHARA (GB)
2y d d
55.50
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
C. FERLAND
7
89
231
32
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YAASER (IRE)
2y d e
58.00
AURELIEN LEMAITRE
HAMDAN AL MAKTOUM
F. HEAD
8
0
0
0
2
EASTER
2y d e
58.00
MICKAEL BARZALONA
SAMANTHA AMAR
F. CHAPPET
2
0
0
0
3
DORICO
2y d e
58.00
CRISTIAN DEMURO
C. DI PASQUALE/EC. D
A&G. BOTTI
4
0
0
0
4
DOS DE MAYO (IRE)
2y a e
54.50
MIGHTY JOSEPH-MATHIEU
CUADRA MEDITERRANEO
M. DELCHER SANCHEZ
3
0
0
0
5
KEEP FIRE
2y a e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ECURIE DE MONTLAHUC
FH. GRAFFARD
5
0
0
0
6
BABY RIDER
2y d e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE JEAN-LOUIS BO
P. BARY
6
0
0
0
7
WHITE BAY (GB)
2y a g
58.00
GREGORY BENOIST
S.DAVIS/P.MITCHELL/M
E. O'NEILL
1
0
0
0
8
NORMANDY BRIDGE
2y d e
58.00
THEO BACHELOT
GERARD THOMAS RYAN
S. NIGGE
7
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOBLE ANGEL (GB)
2y d d
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
D.GARCIA-DUBOIS/EC.V
H.DE NICOLAY
6
0
0
0
2
SWEET VICTORY (IRE)
2y d d
57.00
GREGORY BENOIST
ECURIE DES MONNAIES
Y. BARBEROT
1
0
0
0
3
LADY DAY
2y a d
57.00
AURELIEN LEMAITRE
ROSE DE GANAY
F. HEAD
8
0
0
0
4
PHILOMENE (IRE)
2y d d
57.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN/EC.SKYMARC
A. FABRE
2
0
0
0
5
STELLE DI MARE
2y d d
57.00
CRISTIAN DEMURO
J. D'AMATO/R. MARINI
G. BIETOLINI
4
0
0
0
6
TEXALY
2y d d
54.50
ALEXANDRE CHESNEAU
SYLVIANE JEFFROY
F. VERMEULEN
7
0
0
0
7
MORE JOY
2y d d
57.00
STEPHANE PASQUIER
HENRI DE PRACOMTAL
F. CHAPPET
9
0
0
0
8
INITIAL CLIMB
2y d d
57.00
IORITZ MENDIZABAL
JEAN-VINCENT TOUX
JV. TOUX
3
0
0
0
9
TASMANIA
2y d d
57.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
C. LAFFON-PARIAS
5
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KALIFORNIA QUEEN (GER)
3y a d
57.50
CRISTIAN DEMURO
STALL TORJAGER
H. GREWE
7
101
1-2135
32
0
2
BLACKWOOD
3y d e
57.00
THEO BACHELOT
SOPHIE BOULIN REDOUL
J. BOISNARD
1
93
346153
9
0
3
STEP BY STEP
3y d e
57.00
GREGORY BENOIST
ECURIE DES MONNAIES
Y. BARBEROT
5
106
4-12116
25
0
4
KETIL (USA)
3y d e
57.00
STEPHANE PASQUIER
FLAXMAN STABLES IREL
P. BARY
2
109
161-222
26
0
5
SLOGAN (GER)
3y d e
57.00
MAXIME GUYON
GESTUT ITTLINGEN
M. KLUG
4
100
53-124
38
0
6
MEASURE OF TIME (IRE)
3y d e
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
S.MAGNIER/M.TABOR/D.
A. FABRE
6
104
1-131
25
0
7
PAIX (IRE)
3y d d
55.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
EC. SKYMARC FARM/EC.
FH. GRAFFARD
3
105
03113
18
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WASMYA
4y a k
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
AL SHAQAB RACING
FH. GRAFFARD
5
99
118-267
34
0
2
THALYIA
5y d k
57.00
GREGORY BENOIST
BLOODSTOCK AGENCY LT
Y. BARBEROT
7
97
211-233
53
0
3
PLANTLOVE
5y d k
57.00
IORITZ MENDIZABAL
ECURIE LOUIS D'AUR
S. NIGGE
2
86
21-0010
18
0
4
FONTHILL ABBEY (IRE)
4y d k
57.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
8
90
413-251
26
0
5
TESTA (IRE)
4y d k
57.00
THEO BACHELOT
HARAS DE LA PERELLE
S. WATTEL
6
90
272-021
39
0
6
ALZIRE
4y d k
57.00
CRISTIAN DEMURO
HARAS VOLTAIRE
JC. ROUGET
1
97
41-9514
27
0
7
FARZEEN (GB)
4y a k
57.00
OLIVIER PESLIER
HELENA SPRINGFIELD L
R. VARIAN
9
98
60-4323
26
0
8
PEVENSEY BAY (GER)
4y d k
57.00
VINCENT CHEMINAUD
J.AISBITT/J.AISBITT
H. SHIMIZU
11
86
421-216
39
0
9
DREAM OF WORDS (IRE)
5y a k
57.00
RICARDO SOUSA FERREIRA
ANA ZUBIRIA AZNAR
JC. CERQUEIRA GERMANO
3
88
35-8201
42
0
10
TOMORROW'S DREAM (FR)
3y d d
55.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
APPLE TREE STUD
WJ. HAGGAS
10
90
1-41217
26
0
11
MAGEVA (GB)
3y d d
55.00
STEPHANE PASQUIER
ANTOINE GILIBERT
F. CHAPPET
4
105
135-230
60
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TABERA (GB)
3y d d
57.50
LUKAS DELOZIER
LITEX COMMERCE AD
MG. MINTCHEV
7
105
13-51
60
0
2
CHORBA
3y d d
56.00
CRISTIAN DEMURO
AL SHAQAB RACING
JC. ROUGET
2
97
1-4515
33
0
3
EXTREME FAST
3y d d
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
HARAS DE LA PERELLE
FH. GRAFFARD
6
0
31
43
0
4
ANGEL POWER (GB)
3y d d
56.00
OLIVIER PESLIER
KING POWER RACING CO
R. VARIAN
4
99
3-1221
13
0
5
AWARD SCHEME (GB)
3y d d
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
SA MAJESTE LA REINE
WJ. HAGGAS
1
100
331123
14
0
6
LIGHT OF NIGHT (GB)
3y d d
56.00
STEPHANE PASQUIER
FAMILLE NIARCHOS
A. FABRE
9
96
9-13
45
0
7
FESTIVE STAR (GB)
3y d d
56.00
MICKAEL BARZALONA
RABBAH RACING
SIMON & ED CRISFORD
5
104
116-616
26
0
8
ARRIVISTE (GB)
3y d d
56.00
IORITZ MENDIZABAL
KIRSTEN RAUSING
RAE. GUEST
3
97
631-24
33
0
9
HIDAKA
3y d d
56.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
A. FABRE
8
91
1-47
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLD KAFE
3y a e
60.00
CRISTIAN DEMURO
NATHALIE MEMRAN
L. GADBIN
13
83
42-9442
12
0
2
BLUE SWAN
3y k e
59.50
GREGORY BENOIST
GO HORSES SPRL
Y. BARBEROT
8
81
92238
21
0
3
WENGERNALP (GER)
3y k d
59.00
THEO BACHELOT
NORBERT EFFGEN/ALFRE
W. HICKST
4
80
47-411
16
0
4
NEMEAN LION (GER)
3y d e
59.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
12
80
0532-62
15
0
5
GRAN GESTE (GER)
3y a g
58.50
LUKAS DELOZIER
GUIDO-WERNER-HERMANN
W. HICKST
9
79
5517
21
0
6
SILVER CRISTAL (USA)
3y k d
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
SIMON HOPE
FH. GRAFFARD
5
78
69-6213
24
0
7
GALLIPOLI
3y d g
58.00
FABRICE VERON
THIERRY STORME
L. GADBIN
15
78
3431
22
0
8
REVENTADOR (IRE)
3y d e
57.50
OLIVIER PESLIER
DUC D' ALBURQUERQUE
C. LAFFON-PARIAS
16
77
4-3491
21
0
9
VOLYNKA (GB)
3y a d
56.50
AUGUSTIN MADAMET
ANDRE FABRE
A. FABRE
10
75
000434
24
0
10
MANNE
3y d d
56.50
ANTHONY CRASTUS
LE HARAS DE LA GOUSS
CE. ROSSI
7
75
642312
24
0
11
SALOCIN
3y a g
56.00
MAXIME GUYON
R. PERRON/M. LE GUEN
C. LOTOUX
2
74
701513
21
0
12
ROYAL GHOST (IRE)
3y d e
55.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE EQUUS RACING
A. FOUASSIER
1
73
6-58384
12
0
13
WADACRE (GB)
3y k d
55.50
IORITZ MENDIZABAL
G.T RYAN/FRANKLIN FI
S. NIGGE
3
73
624
20
0
14
AKYO
3y d e
54.50
CORALIE PACAUT
PATRICK WIDLOECHER
M. BOUTIN
6
70
234683
8
0
15
MATTINA FORZA (GB)
3y d d
53.50
HUGO JOURNIAC
G. DUROT/V. DUROT
R. PHILIPPON
11
68
109026
23
0
16
ABAN (IRE)
3y a e
52.50
MICKAELLE MICHEL
D. MIQUEL/A. MIQUEL
E. THUEUX
14
66
766491
18
0
3 Eylül 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Saratoga, Longchamp tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saratoga at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:17 saratoga at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Longchamp at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:10 longchamp at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 3 eylül 2020 perşembe at yarışı bülteni, 3 eylül 2020 at yarışı programı, 3 eylül 2020 tjk yarış programı, 3 eylül 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 3 eylül 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 3 eylül 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, saratoga at yarışı bülteni, 3 eylül 2020 saratoga at yarışı bülteni, günün saratoga at yarışı bülteni, bugün saratoga at yarışı bülteni, longchamp at yarışı bülteni, 3 eylül 2020 longchamp at yarışı bülteni, günün longchamp at yarışı bülteni, bugün longchamp at yarışı bülteni