Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKÇALAR GÜZELİ
2y d d
MALİ
57.00
D.YILDIZ
MEFTUNE KÜRPE
SEN.ŞEN
7
0
85
63
18
2
CANDY GIRL
2y d d
CANDY RIDE (ARG)
57.00
A.SÖZEN
AYTUĞ ATALAY
H.YÜZBAŞI
2
0
53
33
18
3
DİLİMYANDI
2y d d
OFFLEE WILD (USA)
57.00
İ.H.KETME
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
6
0
0
20
4
GALLOP TO WIN
2y d d
MENDIP (USA)
55.00
MER.ÇELİKAP
A.SEDAT DANIŞOĞLU
ŞÜK. ÇELİK
3
30
526
19
17
5
JUKA
2y d d
KARA İNCİ
57.00
F.YÜKSEL
REŞAT ÖZ
M.E.AVCI
4
0
77
14
18
6
MOONRAKER
2y d d
AFTER MARKET (USA)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
CENGİZ DENİZ
A.ÖCAL
1
0
6
35
19
7
PROMISE
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
M.KAYA
OĞUZ YALÇIN
Y.ALAN
5
0
56
15
18
8
QUEEN IRMAK
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
N.AVCİ
MURAT ÇİÇEK
SEN.ŞEN
9
0
8
28
19
9
REAL NORTH
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
A.KURŞUN
AYŞEGÜL KURTEL
MAH.YARDIMCI
8
0
3
35
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KISRAK GÜZELİ
3y a d
TURBO
58.00
İ.H.KETME
TUĞRUL GÜRE
M.GÜNDÜZELİ
9
45
230044
17
15
1.24.23
2
DEJNİKLİ
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
13
44
134147
42
18
1.22.62
3
EYLÜLÜMCAN
3y a d
GÜNTAY
56.50
A.SÖZEN
MUHARREM CAN
A.METE İNAL
8
42
133218
10
19
1.23.55
4
KAYALASKA
3y k e
TUNABEYİ
56.00
HAKAN YILDIZ
ETHEM KAYA
F.ARICI
6
41
473201
18
20
1.24.89
5
SİNSİÇAKAL
3y a e
KAIZBERT (RU)
54.50
D.YILDIZ
MERT ÇELİK
B.TANRIKULU
3
38
666795
17
13
6
POYRAZIN RÜZGARI
3y k d
KIRIMHAN
54.00
A.CAN İŞLEYEN
CELAL KAYA
SEN.ŞEN
7
37
220684
18
15
1.23.89
7
UÇAN ŞİMŞEK
3y a d
SARRAF
53.50
A.KURŞUN
YENEL KAYA
CUMA POLAT
4
36
322193
21
18
1.23.05
8
YEŞİLKALE
3y a e
ALTAHA
52.50
DOĞUKAN SAVAP
RIFAT ARSLAN
V.ÖZDİL
5
36
2217
17
19
9
NASİRHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
52.50
N.AVCİ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
2
34
233281
17
20
1.23.55
10
EĞİLCE
3y k d
KAIZBERT (RU)
52.50
Y.AKTAŞ
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
10
34
994167
28
18
1.24.25
11
GÜL ANADOLU
3y a d
ALTAHA
52.00
D.KAYAAP
MEVLÜT TANİYİT
A.E.ALKIŞ
1
33
1
42
20
1.25.33
12
SON KABADAYI
3y d e
AKSİ ÇOCUK
52.00
GÖK.BEKTAŞ
UFUK KARAN
E.D.ARUKAN
12
33
00701
11
20
1.23.53
13
ACELE ETME
3y k d
TURBO
50.00
F.ARSLANAP
ERGÜN DİLER
F.DİZDAROĞLU
11
7
507
7
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İNFİCAR
4y a a
TURBO
58.00
M.K.KUMBASARAP
EMRE EKREM ADVAN
R.TAŞDELEN
8
67
163335
67
15
1.36.76
2
LİZARDON
4y k a
DEMİRKAZIK
61.00
D.YILDIZ
H.TARIK DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
13
31
847877
9
10
1.39.20
3
MEZİTHABER
4y a a
ÖZHABER
61.00
A.KURŞUN
D.SERHAN TAŞKIN
İS.TEKİNALP
12
77
395647
59
14
1.35.90
4
CANIMBABAM
4y d a
BİLGİN
60.00
A.SÖZEN
MUHARREM CAN
A.METE İNAL
7
63
8-42136
127
18
5
TUMBUL ŞEN
4y k a
SAĞANAK
56.00
DOĞUKAN SAVAP
EYLEM TANİYİT
A.E.ALKIŞ
6
32
855025
14
10
1.37.72
6
ULUKAAN
4y a a
ONURKAAN
58.00
GÖK.BEKTAŞ
SAVAŞ AYDOĞDİ
O.GÜNDOĞDİ
3
40
367400
76
14
1.36.44
7
YAZ AĞASI
4y k a
AĞABATUR
58.00
M.KAYA
ERDAL SERVET ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
14
52
437422
14
19
1.37.01
8
EGENİN ASLANI
4y a a
KAIZBERT (RU)
53.00
MER.ÇELİKAP
UFUK KARAN
E.D.ARUKAN
11
38
12-6891
21
20
1.35.84
9
YENİ KRAL
4y d a
PEKSOY
55.00
Y.AKTAŞ
SEVİLAY TANİYİT
A.E.ALKIŞ
5
24
460700
18
9
1.40.43
10
SARI GEÇİT
4y k k
TAMERİNOĞLU
52.00
M.K.CEYLANAP
CEMİL TANER
F.ARICI
2
10
000899
14
7
1.42.16
11
MİRANGÜL
4y a k
ÖZHABER
53.00
M.MANAVAP
GÖKHAN EZER
B.YETGİN
9
36
0731-72
127
18
1.40.37
12
GÜÇALAN
4y k a
BALIKHAN
53.00
H.KAPLANAP
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
37
31
127
20
13
ANADOLU POYRAZI
4y k a
TAMERİNOĞLU
51.00
G.KAYIPAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
10
19
0-48556
127
7
1.42.24
14
ÇEVİKKARDEŞLER
4y a a
BERKAY EFE
51.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ÖMER ÖZKAN
G.ÖZERTÜRK
4
25
9826
127
16
1.47.22
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOMANİÇ
6y k a
HALİD
63.00
F.YARDIMCI
KAMİL KILINÇ
R.TAŞDELEN
4
92
122172
18
18
2.11.02
2
IŞKINAT
7y k a
ARASLI
63.00
V.DEMİR
MUHAMMET FELHAN
F.DEMİR
7
98
311441
17
20
2.03.83
3
BİŞKEKHAN
4y k a
ONURKAAN
61.00
M.KAYA
H.HAZAL ŞAMAN
O.GÜNDOĞDİ
8
72
581211
8
20
2.11.01
4
BAŞKAYNAK
8y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
M.MANAVAP
Z.MEHMET KARAKOÇ
T.ÇEKİCİ
6
90
177701
21
20
2.07.45
5
GÜRGÜR BABA
6y a a
ALTAHA
60.00
A.SÖZEN
EYLEM TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
3
86
921112
25
19
6
HÜMA SULTAN
5y k k
SAĞANAK
60.00
F.YÜKSEL
HİDAYET ŞAHİN
K.YILDIZ
9
75
244121
18
20
7
ÖZERDİNÇ
5y d a
KARA YAĞIZ
60.00
N.AVCİ
H.HÜSEYİN TEMEL
A.ÖKSÜZLER
2
91
175115
17
19
8
ZAFERİMOL
7y a a
HABERBATUR
60.00
A.KURŞUN
ÖMER AKALTUN
MEH.KAYA
1
93
142622
17
19
2.07.36
9
SANBERK
5y a k
ALTAHA
58.00
MER.ÇELİKAP
MUHARREM CAN
A.METE İNAL
5
89
398754
7
13
2.07.67
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZDEMİR
6y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
59.00
D.KAYAAP
MEHMET AVCI
R.TAŞDELEN
1
58
439743
9
15
2.09.85
2
RINALDO
4y d a
BANKNOTE (GB)
58.00
B.ÇIĞLAAP
ALİ ERKAN YILMAZ
H.ÇALIŞKAN
2
64
836622
14
19
2.09.21
3
POWER KING
6y d a
POWERSCOURT (GB)
60.00
GÖKH.GÖKÇE
OĞUZ DAĞLAROĞLU
T.TEMİZER
6
83
634711
22
20
2.11.79
4
SİDELİ
7y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
MER.ÇELİKAP
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
5
86
212555
10
16
2.09.66
5
BLACK WASP
6y d a
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
M.KAYA
NEJDET ÖZALP
E.USLU
8
88
631323
8
17
2.08.82
6
TORUN RÜZGAR
5y d a
KANEKO
57.00
A.ASLAN
AYTEN SALTABAŞ
T.ÇEKİCİ
7
25
047747
7
7
2.10.58
7
ALEXANDRAPOLI
4y a a
HARPUTLU GAGGOŞ
56.00
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
3
48
528377
103
13
2.11.48
8
BULLET PROOF
7y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
52.00
F.HİMAP
CENGİZ EMİL
F.ARICI
4
65
399-805
14
11
2.09.01
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY BLITZ
3y d d
BANKNOTE (GB)
60.00
D.KAYAAP
ESRA ATMAN
MET.ACAR
15
46
073113
14
19
2
CORAL ROSE
3y d d
TALIP HAN (IRE)
60.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
4
44
786165
11
18
1.14.02
3
BELENUS
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
59.00
MER.ÇELİKAP
YAŞAR DEMİR
EMİN KARATAŞ
14
42
299102
11
18
1.14.09
4
HORONGÜZELİ
3y a d
KANEKO
59.50
V.DEMİR
EMİR HASAN YILMAZ
B.TANRIKULU
7
41
544348
45
16
1.16.30
5
FEARLESS GIRL
3y d d
EL CORREDOR (USA)
59.00
A.SÖZEN
TALAT ÖNER
D.SAV
9
40
611-824
25
17
1.14.96
6
RED TIDE
3y a d
HAKKAR
55.00
A.KURŞUN
ESİN EVCİMEN
AT.GÖKÇE
6
32
592354
21
11
7
STAR GOLD
3y d d
EL CORREDOR (USA)
54.00
N.AVCİ
BEKİR OZAN HAS
F.TAŞ
13
30
223635
21
15
1.16.62
8
ALASKAN LADY
3y a d
BOSPORUS (IRE)
53.00
A.CAN İŞLEYEN
HAKAN SÖNMEZ
T.ÇEKİCİ
5
28
022070
65
16
1.17.20
9
SHINING STAR
3y d d
TOROK (IRE)
51.00
G.YILDIZ
ÖZKAN YETKİN
C.KARACA
12
24
900090
12
10
1.16.99
10
TUĞÇENİN SEVGİSİ
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
51.00
GÖK.BEKTAŞ
UFUK KARAN
E.D.ARUKAN
11
24
402870
10
13
1.16.75
11
REAL QUATRO
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
51.00
A.ASLAN
FARUK ERDALOĞLU
D.SAV
10
24
907085
25
11
1.15.17
12
QUEEN FLICK
3y a d
LION HEART (USA)
51.00
D.YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
İ.ÇAK
16
24
746073
21
13
1.15.96
13
LIESERL
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
50.00
M.HAMEDİ
ABDULVAHAP GÜNEŞ
C.TURAN
8
22
044040
10
14
14
ŞİRİNİM
3y a d
CUVEE (USA)
50.00
DOĞUKAN SAVAP
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
2
21
2-09068
21
11
15
DUŞO MOYA
3y d d
KANEKO
50.00
F.ARSLANAP
SELİM ACARİŞ
F.ARICI
1
20
870990
28
7
1.16.26
16
GÜZİNKA
3y d d
TOROK (IRE)
50.00
B.ÇIĞLAAP
AYŞE TEZCAN
F.ARICI
3
19
095747
30
8
1.15.82
Delaware Park ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIPPI LORENZO (MD)
3y d g
54.50
RAUL MENA
JOSEPH BESECKER
JAMIE NESS
1
68
623661
23
0
2
QUICKHATCH (MD)
5y k g
56.00
KATIE DAVIS
KATHRYN COSTLEY
SAMUEL DAVIS
2
57
437871
24
0
3
PAHALL REVEAR (KY)
5y d g
55.00
JOHAN ROSADO
J R J O RACING STABL
LUIS COLLAZO
3
61
9-88526
8
0
4
CRAZED (MD)
3y d g
53.50
JEREMY ROSE
DAVE NEILSON
ANTHONY PECORARO
4
64
521422
30
0
5
I GOT THE BRAHMS (AR)
3y d g
54.00
JOSE GARCIA
GREG COMPTON
GREG COMPTON
5
52
441178
15
0
6
OPENING REMARK (KY)
6y d g
55.00
JOSEPH SCHNEIDER
IMAGINARY STABLES
MICHAEL JONES, JR.
6
43
4227-56
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IT'S A RISK (NY)
2y d e
54.50
JORGE VARGAS, JR.
MR. AMORE STABLE
JASON SERVIS
1
52
7
99
0
2
SPOOKY ISLAND (VA)
2y k g
54.50
TREVOR MCCARTHY
COHAV STABLES INC.
MARY EPPLER
2
0
0
0
3
IAMBUTTER (FL)
2y d e
54.50
ANGEL SUAREZ
STACY HENDRY
STACY HENDRY
3
0
0
0
4
SERGEANT AZER (KY)
2y k e
54.50
CAROL CEDENO
BLACKSTONE STREET RA
MICHAEL CATALANO, JR.
4
38
6
47
0
5
ROCK LIKE JULIO (FL)
2y d e
54.50
RAUL MENA
MICHAELLE BORDIS
ROBERT BORDIS
5
0
0
0
6
CPL. DIONICIO (FL)
2y d e
54.50
ALEX CINTRON
JUAN ROSARIO
GERALD BENNETT
6
0
0
0
7
RUNNER RUNNER INDY (KY)
2y d e
51.00
VICTOR ROSALES
POCKET 3'S RACING LL
GARY CAPUANO
7
0
0
0
8
STYLEMEISTER (KY)
2y d g
54.50
ROBERT PAZ
D. PECK
D. PECK
8
24
78
33
0
9
FEAR NONE (PA)
2y a e
54.50
BRIAN PEDROZA
BLACK CLOUD STABLE L
ANTHONY PECORARO
9
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LORDEN'S LOVE (PA)
3y a d
54.00
ALEX CINTRON
DENNIS JOHNSON
SCOTT LAKE
1
54
525193
26
0
2
WEEKEND FLYER (KY)
3y d d
49.00
BRITTANY SCAMPTON
P AND H STABLES AND
CHARLES FROCK
2
53
770328
43
0
3
EIGHTY SIX METS (MD)
4y d k
55.00
AUGUSTO MARIN
OLD COACH FARM
MICHAEL GORHAM
3
75
534622
25
0
4
ESTERINA (MD)
3y d d
53.50
ROBERT PAZ
KING EMPIRE STABLES
ABEL CASTELLANO
4
67
146-1
32
0
5
THE BAY EXPRESS (PA)
4y d k
55.00
ANGEL SUAREZ
ERIKA NEUBERG
SAMUEL CRONK
5
53
6-15-615
32
0
6
FENDER BABY (LA)
5y d k
55.00
CAROL CEDENO
BRITTLYN STABLE, INC
JOSE CAMEJO
6
65
123-814
46
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRIVER'S LICENSE (KY)
3y d d
51.00
BRITTANY SCAMPTON
FIX IT STABLE
MICHAEL ARO
1
31
059374
16
0
2
SWEET SANIBEL (MD)
3y d d
54.50
J. ACOSTA
ROSBRIAN FARM
RICHARD HENDRIKS
2
58
34
25
0
3
C C'S FREEDOM (KY)
4y d k
56.00
JOSEPH SCHNEIDER
ANTHONY RUSSO
ANTHONY RUSSO
3
51
65-7483
23
0
4
QUEENS WORLD (FL)
3y d d
54.50
KEIBER J. COA
J D FARMS
GERALD JAMES
4
38
5
74
0
5
GO VENEZUELA GO (FL)
3y d d
54.00
ALEX CINTRON
HAPPY THOROUGHBREDS
BRUNO TESSORE
5
53
8854
23
0
6
LOVE THAT FOUNTAIN (PA)
4y d k
56.00
JOSE BETANCOURT
PANIK, PAIGE AND ROD
JOSE RAMIREZ
6
24
625666
5
0
7
KELCIE'S MANDATE (KY)
3y d d
54.50
ANGEL SUAREZ
JAMES LONG
STACY HENDRY
7
29
756565
19
0
8
TRICKY ROSE (MD)
3y k d
54.50
SHANNON USKE
FOREVER STABLES LLC
SUSAN MCBRIDE
8
28
869-
25
0
9
OCEAN DELIGHT (FL)
3y d d
53.50
LUCAS BERTICELLI
MARIA ROMERO
ROQUE ROMERO
9
32
985623
16
0
10
SAY YES DI DI (MD)
3y k d
54.00
RAUL MENA
BONITA FARM
KEVIN BONIFACE
10
28
978-067
54
0
11
MI TIA REGIS (PA)
3y k d
54.50
VINCE HALLIDAY
M. REARDON
M. REARDON
11
38
293295
5
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARY ALICE (AR)
3y d d
54.50
ALEX CINTRON
MARGARET HAWK
MICHAEL GORHAM
1
41
6
21
0
2
CAN THE QUEEN (MD)
3y d d
51.00
TAIS LYAPUSTINA
JOANNE SHANKLE
RODOLFO SANCHEZ-SALOMON
2
0
0
0
3
CELEBRITY GLITTER (KY)
4y d k
56.00
J. ACOSTA
E FIVE RACING THOROU
MICHAEL STIDHAM
3
64
348-53
44
0
4
LUCY'S JOURNEY (VA)
3y d d
54.50
ANGEL SUAREZ
A G RACING STABLE
LUCIA GARIBAY
4
0
0
0
5
ODD GAL (PA)
3y k d
54.50
KEIBER COA
CLYDE MARTIN, JR.
CLYDE MARTIN, JR.
5
56
245
18
0
6
ALS ALEX (NY)
3y k d
54.50
MAICOL INIRIO
FOUNTAIN SPRINGS STA
FLINT STITES
6
0
0
0
7
CANDY BROWN (MD)
3y a d
54.50
JOSE BETANCOURT
DANIEL BARAJAS
KELLY DEITER
7
0
0
0
8
PROSPECTIVE MELODY (FL)
3y d d
54.50
WESLEY HENRY
J D FARMS
GERALD JAMES
8
7
6-85
60
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALLERINA KITTEN (KY)
4y a k
55.00
CAROL CEDENO
SILVIO MARTIN
SILVIO MARTIN
1
40
666666
9
0
2
COCKTAIL WAITRESS (MD)
4y a k
55.00
RAUL MENA
JOSE GALLEGOS-HERNAN
W. MCMAHON
2
68
144116
64
0
3
SOUTHERN N' SASSY (FL)
8y d k
55.00
ANGEL SUAREZ
STARBRIGHT FARM, LLC
GERALD BENNETT
3
63
55-5257
21
0
4
SHANGHAI GLORY (KY)
4y d k
55.00
DYN PANELL
DAVID SMITH
THOMAS MICHAELS, JR.
4
53
110365
18
0
5
PRIMA GOLD (FL)
4y k k
55.00
RICARDO CHIAPPE
WINNING STABLES, INC
GERALD BENNETT
5
52
417173
37
0
6
DI (KY)
3y d d
50.00
FELIX PINERO
RAUL ARRIAGADA
CARLOS MANCILLA
6
70
573121
9
0
7
MOCHKLA MOCHKLA (MD)
8y d k
55.00
VINCE HALLIDAY
SAND HURST LLC
KENTON MORRIS
7
58
46-8785
9
0
8
PINKOUT (NJ)
7y d k
55.00
TREVOR MCCARTHY
JAGGER INC.
JAMIE NESS
8
63
814713
8
0
9
JAZZY JUDER (NY)
6y d k
55.00
AUGUSTO MARIN
OLD COACH FARM
MICHAEL GORHAM
9
70
1-43163
100
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WOWWHATABRAT (MD)
7y d k
55.00
RAUL MENA
JOHN WORSLEY
JOHN WORSLEY
1
75
5-57594
30
0
2
QUEEN NEKIA (FL)
4y d k
56.00
JEREMY ROSE
PECORARO STABLE INC.
ANTHONY PECORARO
2
82
231261
30
0
3
MILL AND GLORIA (PA)
4y d k
55.00
JORGE VARGAS, JR.
CASH IS KING LLC
JOSEPH TAYLOR
3
77
241437
37
0
4
OUR SUPER FREAK (KY)
3y a d
54.50
TREVOR MCCARTHY
JAGGER INC.
JAMIE NESS
4
83
823341
14
0
5
VENTE TO GO (MD)
4y d k
55.00
J. ACOSTA
CESAR NAMBO
CESAR NAMBO
5
81
64-5159
58
0
6
DROP DEAD RED (VA)
6y a k
55.00
CAROL CEDENO
AJ SUITED RACING STA
FRANCIS ABBOTT, III
6
77
361478
30
0
7
TWEETING (KY)
5y d k
55.00
ANGEL SUAREZ
IMAGINARY STABLES AN
JORGE NAVARRO
7
85
224217
22
0
8
SO INNOCENT (KY)
5y d k
55.00
KATIE DAVIS
P AND H STABLES AND
CHARLES FROCK
8
80
560854
24
0
9 Eylül 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Kocaeli, Delaware Park ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Delaware Park ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 delaware park abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 9 eylül 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 9 eylül 2019 at yarışı programı, 9 eylül 2019 tjk yarış programı, 9 eylül 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 9 eylül 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 9 eylül 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, delaware park abd at yarışı bülteni, 9 eylül 2019 delaware park abd at yarışı bülteni, günün delaware park abd at yarışı bülteni, bugün delaware park abd at yarışı bülteni