21 Eylül 2020 Pazartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Bursa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FILIBELI (USA)
5y a k
CURRENCY SWAP (USA)
61.00
ÇETİN TAŞAP
VEYSEL KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
8
55
716684
7
16
1.22.23
2
MAICON
4y d a
KANEKO
59.00
E.ÇANKAYAAP
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
H.DEMİR
7
53
662232
12
18
1.23.73
3
AIRDROP
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
58.00
B.M.MIRIKAP
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
2
49
631215
18
19
1.24.32
4
RENTELE
4y d a
ADONİSE
56.00
M.G.ARSLANAP
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
K.ŞENGEL
6
47
147731
14
20
1.25.15
5
HILL HEAD
7y d a
POWERSCOURT (GB)
58.50
A.KURŞUN
NEDİM AKAGÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
11
46
345564
12
12
1.23.48
6
BRAVE KING
4y d a
LUXOR
55.50
H.ŞİMŞEK
HAKAN SANER
N.BAKIR
10
40
31-0343
52
16
7
OĞLUM BARIŞ
5y d a
KANEKO
52.50
MAHMUT TURAN
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
5
34
057564
10
11
1.27.18
8
SENSİZ OLMAZ
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
51.50
O.YILDIZ
HARİKA GİDER
M.F.ATCI
1
32
537-752
42
11
1.23.33
9
WORLD FAST
4y d a
PRESSING (IRE)
51.00
S.İPEK
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
4
31
07-0000
14
12
1.24.08
10
CAPE TOWN
5y d a
COUNTRY REEL (USA)
50.00
H.KAPLAN
ERDEM MUTLU
Y.KARAKÜÇÜK
3
29
596942
14
9
1.22.17
11
KIZGIN ADAM
4y d a
LUXOR
50.00
N.AVCİ
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
A.ÖCAL
9
28
08-0575
14
14
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMİR REİS
3y a e
CARDINAL PIONEER
54.00
E.ÇANKAYAAP
ATİLLA SERİNER
T.BARDAKCI
9
16
45000
10
15
2
MAGIC WARRIOR
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
O.ÖZTÜRK
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
8
0
0
20
3
ONEMANSHOW
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
M.G.ARSLANAP
ERSAN ÖZBELGE
İ.TEMEL
4
18
9670
20
16
4
OPPORTUNIST
3y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
N.ŞEN
MERZUHA SARISOY
A.ÖCAL
1
23
357670
35
8
1.31.29
5
SON MUHAFIZ
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
13
0
7
13
19
6
SON OF YAVUZ
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
S.ÖZEN
ERKAN SAĞLAM
MEH.KAYA
5
20
850009
15
7
1.31.17
7
THE COLECTOR
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
OĞUZ EREN
ERAY HAZAR
A.SONĞUR
10
26
73-0050
49
11
8
VALIANT KING
3y d e
KING DAVID (USA)
55.00
M.M.BİLGİNAP
SERTAN VARDAR
R.AYDOĞAN
3
26
0793
15
16
1.30.56
9
ZABUNHAN
3y k g
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
MAHMUT TURAN
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
11
0
09
87
18
10
LADY GÜRÜN
3y d d
HAKEEM (USA)
56.00
İ.DİNAR
ULAŞ YILDIZ
S.ÖNDER
7
22
788007
7
7
11
PRECIOUS FIRE
3y d d
PRECIOUS
56.00
G.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
21
830096
17
6
1.33.41
12
SERADUSH
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
52.00
A.İNCİAP
NAGİHAN TOKMAK
N.TOKMAK
2
0
00
50
18
13
ULTRON
3y d d
VALENTIN
53.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
12
7
6-80
87
17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONURLUEFE
5y a a
ONURKAAN
60.00
E.ÇANKAYA
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
7
83
216286
9
16
2
ERKMEN
8y k a
TURBO
58.00
M.G.ARSLAN
GÜR ÖZBELGE
İ.TEMEL
5
99
10-1240
43
17
3
GÜNYELİ
5y a k
AYABAKAN
58.00
M.G.SEZGİN
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
1
80
323776
22
14
2.01.03
4
ACIDİLLİ FATİH
5y k a
BİLGİN
57.00
A.İNCİ
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
6
72
955723
13
13
2.04.31
5
AKARNEJAT
7y k g
HABERBATUR
57.00
B.ÇIĞLA
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
2
91
652423
8
17
2.01.41
6
KAMAKAYA
4y k k
DALHATOV
56.00
M.BAĞ
ETHEM KAYA
F.DİZDAROĞLU
3
40
343427
8
16
2.02.00
7
MAVİALEV
4y a k
SONALP
52.00
S.ÇELİK
AHMET DEMİR
Y.KARAKÜÇÜK
4
0
4-0
14
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WHITE COAST
2y d e
AFTER MARKET (USA)
59.00
GÖKH.GÖKÇE
MELİS KURTEL EMİN
ON. ÖZELCANAT
6
40
319
43
19
1.14.09
2
MARELINA
2y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
56.00
BURAK AKÇAYAP
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
4
40
14
8
19
1.15.54
3
THAMES
2y a e
LION HEART (USA)
57.00
A.SÖZEN
KEMAL KURT
T.PELEN
1
39
951
14
20
4
ÇUN
2y d d
TOROK (IRE)
55.00
MAHMUT TURAN
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
2
40
518346
8
16
1.11.85
5
KOSOVA GÜNEŞİ
2y a d
SON OF SUN
55.00
S.ÖZEN
YAKUP DURAK
K.ŞENGEL
5
30
326074
7
14
1.13.90
6
YEŞİL IŞIK
2y d d
SCARFACE
55.00
A.KURŞUN
ASKERİ CANPOLAT
C.DOĞAN
3
41
1
38
20
1.11.77
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEKRİ
3y a e
OĞLUMEMRE
55.00
ÇETİN TAŞAP
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
11
9
0-08007
35
14
1.33.33
2
CYRUS
3y k e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
A.KURŞUN
GÖKHAN İNCE
SAB.ARSLAN
5
26
573634
66
12
1.30.54
3
ÇIMA ÇIMA
3y d e
AZARAKS
58.00
D.YILDIZ
NAZAN TUNCAR
K.ŞENGEL
4
28
590462
14
10
1.30.62
4
KAANŞAH
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
E.YAVUZ
İLKAN ÖZSÜ
Y.GÜNDOĞDİ
10
26
485506
21
11
1.29.62
5
KORHAN
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
S.ÖZEN
ERDEM MUTLU
S.KAYMAKLI
2
26
9497
62
16
1.33.75
6
KRAL CEM
3y a e
OĞLUMEMRE
58.00
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
9
15
000089
28
11
1.37.53
7
MIRRA
3y d e
REY DE CAFE (USA)
58.00
MAHMUT TURAN
ADNAN KESKİN
S.H.BARUT
8
22
604407
21
11
1.30.87
8
OĞLUM ÖZGÜR
3y a e
CANBERKS LOVE
58.00
O.YILDIZ
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
7
0
0-0
94
18
9
STRIKE THE RED
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
O.ATMACA
EMRE ACAR
M.GÜNDÜZELİ
12
22
6775
21
16
1.29.28
10
BENGÜ HANIM
3y d d
BANKNOTE (GB)
56.00
S.TIRPAN
ADNAN KESKİN
S.H.BARUT
6
0
75
87
18
11
CAHİDE SULTAN
3y d d
EL CORREDOR (USA)
53.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
M.BAYRAKTAR
3
23
662080
17
6
1.30.96
12
SCRAPPER GIRL
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
H.KAPLAN
MEHMET ALBAYRAK
R.ÖZŞAHİN
1
0
7
35
19
13
SET ME LOOSE
3y d d
MY GRANDSON (GB)
56.00
N.ŞEN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
14
27
24-8620
87
15
1.28.88
14
WILD PRINCESSE
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
56.00
G.YILDIZ
BAŞAK YAVUZ
F.KIRAN
13
26
8-63044
17
14
1.34.23
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEYMAN ABİ
3y d e
CUVEE (USA)
59.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ANIL KÖSEOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
6
41
142593
10
15
1.42.38
2
AGE OF HEARTS
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
E.ÇANKAYAAP
MELİS KURTEL EMİN
S.YARDIMCI
3
39
6-04582
24
14
3
BABA CAHİT
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
59.50
S.ÖZEN
ANIL KÖSEOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
2
36
737521
9
20
4
SOOLEAWA
3y d d
DR FONG (USA)
58.50
A.KURŞUN
MEHMET DOĞAN
S.SÜSLÜ
7
34
680675
7
14
1.51.62
5
BELLAGIO ANGEL
3y a d
MACHO UNO (USA)
57.50
A.SÖZEN
NAİM İŞGÖREN
A.ŞIVGIN
10
32
6-67696
48
14
6
MONTA MAYON
3y d e
MENDIP (USA)
57.00
MAHMUT TURAN
İRFAN BABAYİĞİT
F.SEZER
5
31
655907
10
9
1.44.36
7
BAHARİKO
3y d d
LUXOR
53.00
M.G.ARSLANAP
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
4
29
754626
9
8
1.44.37
8
BABASAMİ
3y d e
PERFECTO
54.50
S.TIRPAN
KASIM TUMBUL
İ.YAKUT
9
26
576-080
20
8
9
HADSİZ
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
S.İPEK
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
8
13
588757
9
9
1.44.77
10
UÇAN TEKYILDIZ
3y d d
DAI JIN (GB)
50.00
İ.DİNAR
GIYASETTİN ŞEN
A.ÖCAL
1
11
009088
10
14
1.45.04
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZGÜR REİS
4y d a
INDIGO RED (GB)
61.00
ÇETİN TAŞAP
ALAETTİN ÖZCAN
S.SÜSLÜ
4
49
135324
6
16
2.04.60
2
GALYALILAR
5y d a
BOSPORUS (IRE)
61.00
BURAK AKÇAYAP
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
10
47
946504
11
7
2.03.38
3
HELLBENT
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
60.00
A.C.DAĞDEVİREN
SÜLEYMAN ÖZ
M.ZELYURT
3
43
020801
8
20
2.05.55
4
FREEDOM FLIGHT
6y d a
DEHERE (USA)
57.00
M.M.BİLGİNAP
NURDENİZ EMRE
A.ÖCAL
5
41
513442
21
17
2.04.01
5
DÖKERLİZ
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
58.50
S.ÖZEN
MURAT DÖKER
G.HALKATAŞ
9
40
070006
15
13
2.03.27
6
KOŞAL
3y a e
DEHA
52.50
E.ÇANKAYAAP
İLKER ALTUN
Y.YAĞMUR
6
35
005934
14
12
2.05.57
7
NİĞDE ŞAHI
4y a a
LION HEART (USA)
52.50
N.AVCİ
TOLGA ÇELİK
F.KIRAN
2
28
51-0695
17
16
2.10.05
8
STRONGEST WARRIOR
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
52.00
S.TIRPAN
M.SABAHATTİN MALKOÇ
K.ŞENGEL
1
27
073005
10
11
9
PARSALI ATAKHAN
5y a a
REY DE CAFE (USA)
51.50
O.ATMACA
AHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
8
26
068-673
13
3
2.06.64
10
BULL HEAD
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
50.00
İ.DİNAR
ALP Ş. EVCİMEN
M.AKKUŞ
7
22
030007
15
5
2.16.47
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APRIL ONE
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
N.ŞEN
ÖZGÜR DEMİR
F.SEZER
5
53
323744
19
16
2
BRAVE PRINCE
3y a e
KANEKO
58.00
B.AVERBAK
HAKAN SANER
N.BAKIR
1
53
211316
17
19
2.06.12
3
PARİON
3y a e
APPROVE (IRE)
58.00
A.KURŞUN
M.DORUK YILMAZ
A.ÖZGEN
7
62
111380
52
17
4
PETROCELLI
3y d e
KANEKO
58.00
A.SÖZEN
RAİF KURT
T.PELEN
4
78
192125
22
18
2.06.18
5
TEAM MASTER
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
N.AVCİ
SEMA ULAŞ
S.YARDIMCI
3
47
515313
17
19
2.05.04
6
UĞURBEY
3y a e
YAVUZSTAR
58.00
G.KOCAKAYA
ATİLLA SERİNER
T.BARDAKCI
2
76
1-11132
37
18
2.05.31
7
UNKNOWN LOVE
3y d d
MASTERCRAFTSMAN (IRE)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
DENİZ KURTEL
ON. ÖZELCANAT
6
70
111389
50
17
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTIFUL DREAMER
3y d e
KANEKO
58.00
A.ALPAGUT
FAHRİ İŞİNİBİLİR
C.ARPEK
11
30
9-22905
9
16
2
BEYZADEM
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
55.00
B.M.MIRIKAP
ADEM AYDOĞDU
D.SAV
7
0
8
13
19
3
COŞKU
3y k e
DERVİŞ AĞA
56.00
BURAK AKÇAYAP
METİN AYDOĞDİ
MEH.AYDOĞDİ
3
33
6-65626
19
10
1.30.82
4
DEMİRBATUR
3y a e
KING DAVID (USA)
56.00
O.GÖKÇEAP
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
8
31
5-24280
13
16
1.30.59
5
KING VICTORY
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
MAHMUT TURAN
TUĞRUL ODABAŞ
T.TAŞAR
2
15
598796
13
13
6
QUADBORN
3y d e
LUXOR
58.00
S.TIRPAN
ALİ TOPAL
S.H.BARUT
12
31
44-2288
14
17
1.28.80
7
SEEKING THE SUN
3y d e
GOLDEN SUN
54.00
M.G.ARSLANAP
GÜR ÖZBELGE
İ.TEMEL
4
0
0
20
8
TROJEN FLY
3y a e
TROJEN HORSE
58.00
S.ÖZEN
ORHAN DURMUŞ
At Sahibi
9
25
403586
15
11
1.30.32
9
EDALUS
3y d d
LUCAYAN (FR)
56.00
D.YILDIZ
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
1
18
569049
17
10
1.34.07
10
MEVSİM
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
56.00
N.ŞEN
MELİS KURTEL EMİN
S.YARDIMCI
13
30
423
17
17
1.31.60
11
PINAR STAR
3y a d
OĞLUMEMRE
56.00
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
10
7
90-0000
49
14
12
PINK BUTTERFLY
3y a d
EXPANSION (USA)
56.00
O.ÖZTÜRK
MURAT DURAN
M.BAYRAKTAR
6
24
450
17
17
13
PRENSES GAMZE
3y d d
OĞLUMEMRE
56.00
O.ATMACA
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
5
26
5975-39
17
11
1.31.56
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEZİTHABER
5y a a
ÖZHABER
61.00
B.M.MIRIKAP
D.SERHAN TAŞKIN
A.R.YILDIZ
9
67
217375
10
16
1.28.63
2
TAÇSIZ KRAL
5y a a
KAIZBERT (RU)
61.00
A.KURŞUN
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
15
63
15-2712
12
19
1.29.81
3
ÇELİKMAVİ
4y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
M.M.BİLGİNAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
2
61
824105
14
18
1.30.00
4
TATARKAN
5y d a
ÖZGÜNHAN
60.00
İ.H.KETME
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
12
61
313175
6
18
1.30.33
5
KARA ATİK
5y d a
ATİKBEY
58.50
MAHMUT TURAN
MAZLUM ALAK
Ç.DEMİR
6
58
31438-6
10
16
1.29.62
6
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
57.50
BURAK AKÇAYAP
SUNGUR SOYDAM
MEH.KAYA
8
58
105217
6
19
1.29.50
7
ASARCIKLI
7y a a
ARASLI
56.00
ÇETİN TAŞAP
EYLEM GÜN GÜNEŞ
E.GÜN GÜNEŞ
5
57
237736
10
13
1.28.97
8
BABÜRBEY
4y a a
ANKA
56.50
N.AVCİ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
1
56
359242
9
18
1.32.20
9
ÇETİNSU
5y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
A.SÖZEN
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
13
55
987334
10
13
1.31.11
10
FEYAT BABA
5y k a
YAŞARCIK
55.50
H.KAPLAN
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
4
52
167467
10
15
1.31.10
11
EFE YÜREK
7y k a
TUNCAL
54.50
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
7
50
930302
10
9
1.28.98
12
KUTLUŞAHIM
5y k a
FAROTAY
53.00
S.İPEK
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
3
47
201466
21
17
1.30.74
13
ABHER
7y k a
KARACA.5
52.50
O.YILDIZ
SELDA KARACA
MEH.KAYA
11
46
661412
13
19
14
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
52.50
A.C.DAĞDEVİREN
MAZLUM KAYACIK
Y.KARAKÜÇÜK
10
46
708847
9
11
1.29.85
15
HANIM SULTAN
7y a k
ATOMKARINCA
50.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
14
39
700076
13
12
1.29.41
Elazığ detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BURÇAKHAN
8y a a
BEN ANADOLU
59.00
M.CANPOLATAP
NECMETTİN DEĞERLİ
B.FAHRİOĞLU
5
69
283562
8
15
2.01.20
2
TEKÇAPKAN
7y a a
ÇAPKANCAŞ
63.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
7
77
610131
14
20
2.01.19
3
AYŞEROSE
7y a k
ÇAPKANCAŞ
57.00
M.E.DOĞANAP
M.ALİ ÖZKAN
EY.YARDIMCI
1
59
610092
15
16
2.05.40
4
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
56.00
A.ÇANKAYAAP
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
3
31
176440
12
15
2.03.33
5
ŞUBATHAN
11y k a
ERBEYİM
60.00
M.ÜNLÜ
MUSTAFA YARDIMCI
M.K.ÇİZİK
8
67
270053
8
13
2.00.59
6
ROJHAT KIZI
7y k k
GOBAKBEY
58.00
N.ALTIN
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
4
56
719185
15
18
2.00.78
7
CATCH MONEY
8y k a
GÜNTAY
57.00
V.DEMİR
MURAT ÇELİK
M.DEMİROL
6
52
457774
7
13
2.02.51
8
TUMBULKAVÇİNOĞLU
6y a a
KOŞAYALP
57.00
H.ALTUNKILIÇ
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
9
27
633276
5
13
2.01.46
9
JEREED
4y a a
ATOMKARINCA
55.00
H.PARILDAR
EMRAH İPEK
Z.YILMAZ
2
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY PERFECT
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
60.50
E.KILIK
SELAMİ NURAL
S.NURAL
4
37
124631
12
20
2.11.92
2
AMIGDALA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
63.00
F.YARDIMCI
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
8
35
353620
8
13
2.05.03
3
LEA
8y d k
OKAWANGO (USA)
59.50
H.ALTUNDAĞAP
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
3
34
427756
7
9
2.02.47
4
GENÇNURAYINKIZI
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
60.50
N.ALTIN
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
2
30
125927
7
16
2.12.27
5
PRINCESS SABA
4y k k
EL CORREDOR (USA)
58.50
MEH.TAŞKAYA
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
6
26
343278
7
15
2.10.36
6
FREE POWER
5y a k
REY DE CAFE (USA)
57.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
5
24
009903
21
12
2.28.87
7
TÜRKMEN KIZI
4y d k
CUVEE (USA)
57.00
H.ALTUNKILIÇ
RAFET BALKAROĞLU
K.ÖZTÜRK
1
23
6-04485
21
10
2.09.04
8
MY ONLY LOVE
4y d k
EL CORREDOR (USA)
52.50
A.ÇANKAYAAP
TAHİR KARATOPRAK
A.GÜRGÖZE
7
14
570008
14
9
2.06.92
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HÜSNİ
3y a e
BARUDİ
61.00
M.ÜNLÜ
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
4
33
509608
14
9
2
KARARSIZ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
M.E.DOĞANAP
AYHAN ZEYTİNOĞLU
H.DEĞİRMENCİ
5
35
223535
14
15
1.49.08
3
CATASTROPHE
3y d e
HAKKAR
60.00
N.ALTIN
M.REŞİT GÖRGÜN
H.TEKİNALP
3
28
521085
8
17
4
LATEST NOVEL
3y d e
İSTANBUL
60.00
M.DOĞAN
CÜNEYT BAŞ
E.KOÇAK
1
28
560907
14
13
1.47.41
5
ASPARAGAS
3y a e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
E.KILIK
SELHATTİN KURT
S.SAYIN
9
29
668143
12
18
6
CRISTOPHER
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.AVŞAR
AHMET KILIÇCIOĞLU
F.E.AKIL
6
22
005075
12
13
7
THUNDER MAN
3y d e
PRESSING (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
REŞİT DEMİR
G.BALTA
2
27
300310
15
19
8
PENTHOS
3y d e
EL CORREDOR (USA)
55.00
H.PARILDAR
MUSTAFA DEMİRKAN
M.KILINÇ
7
26
634686
12
11
9
ROBİNİN ATI
3y d e
HARD WORKER
53.00
F.FELHANAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
8
15
578009
5
6
2.02.24
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABANA BEYİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
F.YARDIMCI
NİHAT TURAN
S.SAYIN
5
24
357020
8
12
2
BOYRAZ BEY
3y d e
REY DE CAFE (USA)
58.00
H.ALTUNKILIÇ
ÖZER BOYRAZ
B.FAHRİOĞLU
14
17
8-83949
21
13
3
FRIDAY COPPER
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
M.E.DOĞANAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
9
25
8-42690
15
12
4
KÜRŞATHAN
3y a e
RAMPOLDI
58.00
N.ALTIN
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
12
22
7-76426
14
13
5
NAİFOĞLU
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
İ.ÇİZİKAP
HÜSEYİN YÜKSEL
H.TEKİNALP
10
7
0000
28
16
6
REBEL BLOOD
3y a e
KANEKO
58.00
M.DOĞAN
MÜJDAT ERTOP
E.KOÇAK
4
9
780758
28
13
7
THE BRAVE ONE
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
M.AVŞAR
KORHAN BERBEROĞLU
H.YILDIRIM
6
12
700477
12
11
1.47.22
8
TORYUM
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
SİNAN ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
1
0
0
20
9
BOZDOĞAN ATEŞİ
3y a d
ADONİSE
56.00
H.POLAT
AZİZ KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
8
15
089055
14
7
10
CİNGOROZ
3y k d
TRIPLE BONUS
56.00
H.PARILDAR
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
3
26
356879
14
10
11
MARWARI
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
53.00
F.FELHANAP
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
13
18
393053
14
11
12
MYSTIC GIRL
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
11
24
622
14
19
13
NIVA RIVER
3y d d
DAI JIN (GB)
52.00
MEH.PARLAKAP
AHMET RIFAT MALKOÇOĞLU
E.KOÇAK
2
6
0097
14
16
14
SEVAY
3y d d
DR FONG (USA)
56.00
V.DEMİR
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
7
19
075258
14
5
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YUTANGİRDAP
4y a a
KAIZBERT (RU)
63.00
F.YARDIMCI
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
2
58
501411
7
20
1.22.18
2
ELMASINKIZI
7y k k
TURBO
60.50
M.E.DOĞANAP
ŞÜKRÜ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
7
55
004658
15
13
1.22.20
3
DALLICALI
9y k a
BİLGİN
59.00
M.CANPOLATAP
HALİL KAYA
S.SAYIN
8
54
494573
15
13
1.22.26
4
HIZLI ZELİŞ
8y k k
GOBAKBEY
59.50
M.A.AKTÜRK
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
3
49
537003
21
13
1.22.08
5
OĞLUM SEYMEN
5y a a
TURBO
59.50
M.AVŞAR
M.SALİH YAVUZ
S.KURT
9
49
145722
12
19
1.23.18
6
DELİCİHAN
11y k a
YAŞARCIK
55.00
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
6
40
128052
12
16
1.21.82
7
KARA TURBO
8y k a
TURBO
54.00
F.FELHANAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
1
38
7-00887
7
4
1.25.13
8
KAFKASTUNCU
7y a a
KAFKASLI
52.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET AKDEMİR
M.KEKLİK
5
34
17-9047
12
15
1.24.65
9
SANCAKBEYOĞLU
5y a a
SANCAKBEYİ
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
MURAT ÇELİK
M.DEMİROL
10
26
417090
21
16
1.22.79
10
TURBOŞAHI
4y k a
TURBO
50.00
A.ŞENBAHARAP
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
4
10
86-9000
38
14
1.27.71
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPDAĞI
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
F.YARDIMCI
İRFAN BERBEROĞLU
H.YILDIRIM
6
92
7-04111
14
20
1.33.65
2
CASH TO MASTER
4y d a
HAKEEM (USA)
60.00
MEH.TAŞKAYA
MEFTUNİ ARDUÇ
E.KOÇAK
3
64
311326
14
17
1.36.60
3
HAS YAĞIZ
6y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
M.AVŞAR
ABDULLAH YALÇIN
M.DEMİROL
10
90
7-90652
12
14
1.33.29
4
LOMBARDI
4y d a
YAVUZKAYA
60.00
E.KILIK
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
1
68
000210
33
19
1.35.65
5
ROJHATAĞA
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
60.00
M.E.DOĞANAP
ABDULKADİR CIZLAK
M.BARCİN
11
78
413152
15
18
1.37.40
6
STEEL RUNNER
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
60.00
M.A.AKTÜRK
NAFİZ ÇELİK
O.BAKIR
5
61
341445
12
17
1.38.68
7
WEST GROVE
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
60.00
H.PARILDAR
NAZAN AKKAYA
S.BAKIR
7
67
810237
14
16
1.34.45
8
WILD WEST
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
9
65
813212
14
19
1.38.06
9
YILDIZHAN
4y d a
CUVEE (USA)
60.00
V.DEMİR
CÜNEYT YILDIZHAN
S.SAYIN
2
91
132134
25
18
1.33.10
10
MAPRO
3y d e
APPROVE (IRE)
56.50
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
4
78
236411
5
20
1.34.44
11
SILVER CLOUD
3y a e
APPROVE (IRE)
56.50
M.DOĞAN
MEHMET DEMİR
V.ÇİZİK
8
71
131936
13
17
1.34.93
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEW ALAÇAT
9y d a
EL SALVADOR
59.00
H.ALTUNDAĞAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
5
65
003954
12
12
1.57.32
2
NİZAMİ
6y d a
NUSA DUA
57.00
F.FELHANAP
NİHAT ARSLAN
H.TEKİNALP
2
17
688076
5
12
1.58.16
3
SAKARBAŞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
H.PARILDAR
CEMİLE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
8
29
093708
26
14
2.05.99
4
SAWYER
7y d a
DAI JIN (GB)
58.00
N.ALTIN
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
4
53
045855
7
5
1.56.61
5
BREAK POINT
5y d a
BANKNOTE (GB)
53.00
A.ÇANKAYAAP
ABUZER YEŞİLAĞAÇ
H.DEĞİRMENCİ
1
10
647-006
14
6
6
DAMARIS
4y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET TOPCU
O.BAKIR
7
17
603008
5
8
2.09.67
7
EĞİL ATEŞİ
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
57.00
F.YARDIMCI
NİHAT ARSLAN
H.TEKİNALP
3
63
669334
5
10
2.01.28
8
SIMENTAL
8y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
M.CANPOLATAP
MEHMET ÖKSÜZ
H.YILDIRIM
6
60
8-88331
5
20
1.59.82
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEMDAR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
H.POLAT
MEHMET BOZAN GÖKKAN
M.KEKLİK
4
12
050697
8
13
2
BATMACIHAN
3y d e
TALIP HAN (IRE)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
G.BALTA
15
23
875860
29
7
3
CHIEF SEATTLE
3y d e
KARABEYHAN (GB)
54.00
A.ŞENBAHARAP
RACİ ATLI
S.BAKIR
3
8
7-60690
20
9
4
FAST HEART
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
5
0
3-9
127
18
5
FAST LION
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
11
16
6673
33
16
6
FUAT BEY
3y d e
MALİ
55.00
M.E.DOĞANAP
ENGİN KARABULUT
M.K.ÇİZİK
12
8
0-060
8
16
7
İPLİKÇİ
3y d g
OFFLEE WILD (USA)
55.00
F.FELHANAP
ERKUT ŞAHİN
E.KOÇAK
6
8
6886-98
33
14
8
RED HORSE
3y k e
DEHA
58.00
V.DEMİR
BEŞİR KAYA
M.KARALI
1
16
068073
28
2
9
SUPERFAST
3y a e
DISCREET CAT (USA)
58.00
M.AVŞAR
EROL YÜCEL
M.DEMİROL
7
19
00583
28
15
10
ALSOOMSE
3y k d
SCARFACE
56.00
MEH.TAŞKAYA
NURİ CANPOLAT
E.KOÇAK
10
7
60000
14
15
11
BIG AFRICA
3y a d
TOCCET (USA)
56.00
H.ALTUNKILIÇ
UĞUR KIRALOĞLU
O.BAKIR
14
13
5-50860
14
14
12
LONGING TIME
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
M.DOĞAN
MESUT ÇEVİKEL
M.KEKLİK
2
19
530334
14
16
13
MISS ARTU
3y d d
POWERSCOURT (GB)
56.00
H.PARILDAR
ERKAN YILDIRIM
S.BAKIR
9
14
665706
14
11
14
SERSERİ KIZ
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
56.00
E.KILIK
AHMET DEMİR
FER.ÇELİK
13
31
362396
14
13
15
TOKGÖZ İDA
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
53.00
İ.ÇİZİKAP
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
8
18
006473
14
12
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AADILA
2y d d
57.50
RAY DAWSON
MR ISMAİL MOHAMMED
I MOHAMMED
1
0
8
12
0
2
ALTHUMAMA LINE (IRE)
2y d d
57.50
H BENTLEY
AL THUMAMA RACİNG
H KOBEİSSİ
11
0
5
16
0
3
CARMELA SOPRANO
2y k d
57.50
JP SULLİVAN
GOLDEN EQUİNOX RACİN
J R JENKİNS
2
0
0
27
0
4
ELECTRIC
2y d d
57.50
C FALLON
CORNTHROP BLOODSTOCK
ARCHİE WATSON
8
0
4
12
0
5
HEELSONTHERUNWAY
2y d d
57.50
L EDMUNDS
MR DEREK SHAW
D SHAW
9
0
0
0
6
HELLO ME (IRE)
2y d d
57.50
D MUSCUTT
CS FAMİLY LTD
JOSEPH PARR
4
0
0
0
7
IESHA
2y d d
57.50
K O'NEİLL
MR J M BRADLEY
J BRADLEY
5
0
08
8
0
8
ITA CABO
2y a d
57.50
GEORGE ROOKE
MR W R MİLNER
J PORTMAN
6
0
96
19
0
9
NATURAL INSTINCT (IRE)
2y d d
57.50
JAMES DOYLE
NEW NORMALS
J TUİTE
7
71
820
29
0
10
SHALANEZ (IRE)
2y a d
57.50
ROSSA RYAN
MR SAEED SUHAİL
R HANNON
10
0
0
0
11
SHESELLS SANCTUARY (FR)
2y d d
57.50
HOLLİE DOYLE
PHİL CUNNİNGHAM
RİCHARD SPENCER
3
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWANTON BLUE (IRE)
7y d a
60.50
PİERRE-LOUİS JAMİN
CROWD RACİNG PARTN
E DE GİLES
4
55
02459-7
102
0
2
LOULIN
5y a a
60.00
T EAVES
MR GEORGE MURRAY
MRS R CARR
3
54
033396
63
0
3
ELZAAM'S DREAM (IRE)
4y d k
60.00
K O'NEILL
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
10
54
898821
16
0
4
GUNMAKER (IRE)
6y d a
59.50
JP SULLIVAN
ALIGN IN THE SAND
MRS R CARR
13
53
6-33208
18
0
5
COMEATCHOO (IRE)
3y d e
59.00
HOLLIE DOYLE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
5
54
247452
2
0
6
QAARAAT
5y d a
59.00
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
6
52
503435
2
0
7
THE GREY BAY (IRE)
3y k e
58.00
B MCHUGH
JUDY RİCHARD PECK
JULİE CAMACHO
11
52
65-3205
13
0
8
DECONSO
4y d a
58.00
RAY DAWSON
ANDY BELL FERGUS L
C KELLETT
7
50
835653
41
0
9
TERRI RULES (IRE)
5y d k
57.50
D MUSCUTT
KESTONRACINGCLUB B
MRS L MONGAN
12
49
773486
12
0
10
ONE ONE SEVEN (IRE)
4y d a
57.50
A VİLLİERS
JOHN AND TONY JARVİS
A BRİTTAİN
1
48
458757
7
0
11
FANTASY JUSTIFIER (IRE)
9y d a
57.00
JOSHUA BRYAN
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
2
47
072050
11
0
12
DODGY BOB
7y d a
57.00
GEORGE ROOKE
MR MICHAEL MULLINEAU
M MULLINEAUX
8
47
913607
29
0
13
ZUCKERBERG (IRE)
3y a e
56.50
S DONOHOE
MİLLMAN RACİNG CLUB
B MİLLMAN
9
48
386574
6
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIBLAWI (IRE)
8y d a
63.50
JAMES DOYLE
ANTHONY BLOOM
N MULHOLLAND
3
85
3-52450-
127
0
2
AL KOUT
6y k a
61.00
M DWYER
JOHN RYLANDS AND WET
MRS H MAİN
4
79
78-3370
31
0
3
SASHENKA (GER)
4y d k
61.00
L KENİRY
MR N PİCKETT
S KİRK
2
79
3-54571
25
0
4
RODRIGO DIAZ
3y d e
54.50
J P SPENCER
QUANTUM LEAP RACİNG
D M SİMCOCK
1
73
00-811
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DURRELL
4y d a
63.50
JAMES DOYLE
SİLVER,STEED,GAMBİNİ
J FANSHAWE
2
79
355-655
18
0
2
UNIT OF ASSESSMENT (IRE)
6y d a
63.50
C SHEPHERD
MR A HETHERTON
W KNİGHT
1
79
553-013
70
0
3
POINT IN TIME (IRE)
5y d k
63.00
S DONOHOE
GAF RACİNG
M USHER
5
78
514-754
31
0
4
HOOFLEPUFF (IRE)
4y d a
60.50
C HARDİE
MR KEİTH BROWN
B ELLİSON
6
72
216290
15
0
5
AQUASCAPE (IRE)
3y a e
59.50
C FALLON
MR ERİK PENSER BLO
H DUNLOP
3
77
43-227
52
0
6
HIBERNIAN WARRIOR (USA)
3y d e
58.50
J F EGAN
DALE BRENNAN
P D'ARCY
4
75
32-86
43
0
7
KESARINA
3y d d
57.50
W BUİCK
MİSS K RAUSİNG
SİR M STOUTE
7
72
6642
40
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLOWING FOR GOLD
2y d e
61.50
RAY DAWSON
MR ISMAİL MOHAMMED
I MOHAMMED
7
76
0912
7
0
2
GOLDEN CRUSADER (FR)
2y d e
58.00
W BUİCK
RELENTLESS DREAMERS
A BALDİNG
6
0
83
24
0
3
RIKTAR (IRE)
2y a e
58.00
ROSSA RYAN
MR JASSİM BİN ALİ AL
R HANNON
4
0
6
10
0
4
SIDE SHOT
2y d e
58.00
R HAVLİN
MR K ABDULLAH
J GOSDEN
2
74
56
12
0
5
WAR THUNDER
2y d e
58.00
HOLLİE DOYLE
MR MOHAMED SAEED AL
R HANNON
1
0
0
0
6
CHARTER BY TIME
2y d d
56.00
T GREATREX
MR R K MRS J M R A
DAVİD LOUGHNANE
5
0
7
8
0
7
MAXINE (IRE)
2y d d
56.00
C FALLON
FRİENDS OF JOHN DUNL
H DUNLOP
3
0
85
12
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGHEST MOUNTAIN (FR)
4y d a
62.50
T EAVES
MR B DUNN
B ELLİSON
5
65
410-070
31
0
2
WHATWOULDYOUKNOW (IRE)
5y d a
61.50
P PRİNCE
DEARİNG PLASTİCS LTD
R C GUEST
11
62
2390-07
40
0
3
CAREY STREET (IRE)
4y d a
60.50
D REDMOND
MR P G SHORROCK
J J QUİNN
2
60
29-3783
16
0
4
CHOSEN WORLD
6y d a
60.00
B MCHUGH
THE KİRKHAM PARTNERS
JULİE CAMACHO
12
59
277699
18
0
5
ENTERTAINING (IRE)
4y d a
60.00
L CATTON
MR R HANNON
R HANNON
6
59
006-566
51
0
6
ESTATE HOUSE (FR)
3y d e
59.50
D MUSCUTT
MERRY FOX STUD LİMİT
J FANSHAWE
1
63
00-9346
22
0
7
RICHARD R H B (IRE)
3y d e
59.50
ROSSA RYAN
PETER R BALL GENTE
DAVİD LOUGHNANE
13
63
453664
8
0
8
MR NUTHERPUTT (IRE)
3y d e
59.00
C SHEPHERD
SEABROOK MİLLER
W KNİGHT
4
62
0-840
70
0
9
TRAVELLER (FR)
6y d a
58.50
C HARDİE
JOHN AND TONY JARVİS
A BRİTTAİN
9
56
737656
7
0
10
BUG BOY (IRE)
4y d a
58.50
W COX
DR S P HARGREAVES
A NEWCOMBE
3
56
0-66509
16
0
11
MYSTIC DRAGON
4y a k
58.00
D COSTELLO
MR SYED PERVEZ HUSSA
MRS I G-LEVEQUE
8
55
728475
16
0
12
EAGLESGLEN
3y d e
58.00
H BENTLEY
THE ROGUES GALLERY
TOM CLOVER
7
60
506
18
0
13
PLANSINA
5y d k
57.50
F MARSH
MR SİMON DAVİES
A WİNTLE
10
53
075544
7
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRITICAL THINKING (IRE)
6y d a
62.00
RAY DAWSON
JAMIE ROCKE
DAVID LOUGHNANE
13
61
535941
7
0
2
MONAADHIL (IRE)
6y d a
61.50
JP SULLİVAN
MR MİCHAEL HİLL
MRS R CARR
12
65
4-97569
20
0
3
LIAM'S LASS (IRE)
4y d k
61.50
APRİL PEARSON
MRS P M SLY
MRS P SLY
1
65
43-5131
16
0
4
SEAFORTH (IRE)
8y d a
60.00
F MARSH
WİNTLE RACİNG CLUB
A WİNTLE
3
62
431418
16
0
5
ONE STEP TOO FAR (IRE)
3y a e
59.00
C BENNETT
MR M CHANNON
M CHANNON
5
65
736
13
0
6
LEXINGTON STORM (IRE)
3y a e
59.00
T HAMMER HANSEN
MIDDLEHAM PARK RACIN
R HANNON
9
65
2609
44
0
7
MANFADH (IRE)
5y d a
59.00
L EDMUNDS
MR DEREK MRS MARİE
KEVİN FROST
2
60
30638-9
49
0
8
MR JONES AND ME
3y d e
59.00
F NORTON
MR RUSSELL JONES
T DASCOMBE
7
65
40-7001
12
0
9
KODIKOVA (IRE)
3y d d
58.50
J F EGAN
MS A GİGLİOLA DA SİL
P D'ARCY
6
64
188-65
11
0
10
ANNIEMATION (IRE)
3y d e
58.50
C HARDİE
MR W BUCKLEY
MRS STELLA BARCLAY
4
64
135-080
12
0
11
BAY OF NAPLES (IRE)
4y d a
58.50
T EAVES
MRS SALLİE LLOYD
M HERRİNGTON
8
59
395-709
13
0
12
GRAND DEED (USA)
3y d e
58.50
HOLLİE DOYLE
MR C R TREMBATH
ARCHİE WATSON
10
64
763
19
0
13
BLACKCURANTSPANGLE (IRE)
3y a e
58.00
S DONOHOE
MR D R J KİNG
C FELLOWES
11
63
6065
18
0
Hamilton detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUT THE HAT
2y d e
60.00
J GARRİTTY
HİGHBECK RACİNG 4
J O'KEEFFE
3
88
513
32
0
2
BLACKROD
2y d e
58.00
C RODRİGUEZ
MR DAVİD W ARMSTRONG
M DODS
5
0
2
18
0
3
HAVANA PARTY
2y a e
58.00
J GORMLEY
LET'S BE LUCKY RACİN
I JARDİNE
6
0
00
15
0
4
MCMANAMAN (IRE)
2y d e
58.00
T HAMİLTON
MR PETER O'CALLAGHAN
R FAHEY
4
87
836
15
0
5
MILLIONS
2y a e
58.00
B CURTİS
MR CARL WATERS MRS
K BURKE
1
0
30
11
0
6
IRIS DANCER
2y d d
56.00
P MATHERS
MR R MICHAEL SMITH
R M SMITH
2
62
6425
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ECHO OF LIGHTNING
10y d a
62.00
B CURTİS
VİCTORİA GREETHAM
I WİLLİAMS
2
57
14800-8
14
0
2
RED BRAVO (IRE)
4y d a
60.50
K STOTT
OUT OF BOUNDS RACİNG
M LOUGHNANE
6
54
463736
11
0
3
CARLOVIAN
7y d a
60.00
H RUSSELL
PROFİT PONY RACİNG
M WALFORD
12
53
156661
13
0
4
LUCKY BEGGAR (IRE)
10y k a
60.00
D ALLAN
THE COUNT ON ARTHUR
D C GRİFFİTHS
9
53
349905
13
0
5
JOSIEBOND
4y a k
60.00
S JAMES
MR I B BARKER
REBECCA BASTİMAN
1
53
966-631
9
0
6
SOMEONE EXCITING
7y d k
59.00
H SHAW
MR JORDAN SOUSTER
D THOMPSON
11
51
97-9664
13
0
7
ROCKLEY POINT
7y d a
58.50
A BRESLİN
THE VİNTAGE FLYERS
KATİE SCOTT
8
52
381200
18
0
8
HARRY'S RIDGE (IRE)
5y d a
58.00
J HART
MR LAURENCE CARLİSLE
E ALSTON
15
49
673223
42
0
9
BEVSBOY (IRE)
6y d a
57.50
PAULA MUİR
MR ANDREW LONGDEN
MİSS L SİDDALL
10
47
91-0892
13
0
10
JORDAN'S CHRIS (IRE)
4y a k
56.50
A MULLEN
BRIAN JORDAN, B JORD
A WHILLANS
14
45
64-80-
127
0
11
JESSIE ALLAN (IRE)
9y d k
56.50
P MATHERS
MR ROBERT MCLACHLAN
J GOLDIE
3
45
947650
1
0
12
GUARDIA SVIZZERA (IRE)
6y d a
56.50
T HAMILTON
RANGERS RACING SYNDI
A BROWN
5
45
070998
9
0
13
PICKS PINTA
9y d a
56.50
J GORMLEY
J R RACİNG
J RİCHES
7
44
469006-
127
0
14
LAOISE (USA)
4y d k
56.50
G LEE
LINDA PERRATT RACING
MISS L PERRATT
4
43
734892
1
0
15
INDIARO
4y d a
56.50
C RODRİGUEZ
THE HON MİSS HEATHER
MİSS L PERRATT
13
42
08-9679
47
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VENTURA FLAME (IRE)
3y d d
61.50
S GRAY
MİDDLEHAM PARK RACİN
K DALGLEİSH
1
75
3-90870
4
0
2
AUCKLAND LODGE (IRE)
3y a d
60.00
A MULLEN
THE AUCKLAND LODGE P
B HASLAM
7
72
114-767
38
0
3
SHOW PALACE
7y a a
59.50
J FANNİNG
PAUL WRİGHT BEVANS
JENNİE CANDLİSH
3
70
083358
15
0
4
FANZONE (IRE)
3y d e
59.50
D TUDHOPE
FOULRICE PARK RACING
LIAM BAILEY
4
71
2243-95
50
0
5
WADE'S MAGIC
3y k e
58.50
D ALLAN
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
5
69
021221
13
0
6
QUANAH (IRE)
4y a a
58.50
K STOTT
MRS AILSA STIRLING
LIAM BAILEY
2
68
156442
20
0
7
MAJOR PUSEY
8y a a
57.00
P MATHERS
MİSS SARAH HARRİSON
W G HARRİSON
8
64
7827-72
9
0
8
ECONOMIC CRISIS (IRE)
11y a k
55.50
H SHAW
WİLLİAM BURNS ALAN
A BERRY
6
61
417621
9
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STONIFIC (IRE)
7y d a
61.50
D TUDHOPE
RASİO CYMRU 1 HURN
D O'MEARA
3
81
511036
15
0
2
AKAMANTO (IRE)
6y d a
60.50
P MATHERS
REID ROSS SMITH
R M SMITH
11
79
044262
9
0
3
DRAGONS VOICE
6y d a
60.00
C BEASLEY
HEART OF THE SOUTH R
D MENUİSİER
6
78
2448-00
65
0
4
DAAWY (IRE)
6y a a
58.00
B CURTİS
HENRY DEAN, JANE V
ROGER FELL
2
74
355354
9
0
5
NIETZSCHE
7y a a
56.50
B ROBİNSON
D GİLBERT, M LAWRENC
B ELLİSON
4
70
92-593-4
15
0
6
FLOOD DEFENCE (IRE)
6y d k
56.00
H SHAW
LET'S BE LUCKY RACİN
I JARDİNE
10
69
0-51156
15
0
7
ROYAL COSMIC
6y d k
55.50
CONNOR MURTAGH
THE COSMIC CASES
R FAHEY
5
68
740550-
127
0
8
DANCE KING
10y a a
55.50
PAULA MUİR
HABTON FARMS
T EASTERBY
7
68
40-3617
13
0
9
ASCOT DAY (FR)
6y a a
54.00
J FANNİNG
MR B J LLEWELLYN
B J LLEWELLYN
1
65
06-9265
19
0
10
ZABEEL STAR (IRE)
8y a a
54.00
J GORMLEY
THE SELF PRESERVATIO
I JARDINE
9
65
452158
13
0
11
DONNACHIES GIRL (IRE)
7y d k
52.50
A MULLEN
MRS KAREN SPARK
A WHİLLANS
8
62
6-53324
15
0
12
HILLGROVE ANGEL (IRE)
8y k a
52.00
A BRESLİN
MR B HOLOHAN
J GOLDİE
12
58
11-7336
15
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TALK NOW (IRE)
5y d k
60.50
A MULLEN
MR I J JARDİNE
I JARDİNE
7
55
00-2118
28
0
2
DRAGONS WILL RISE (IRE)
4y d a
58.50
G LEE
THE GOLDEN CUCKOO
M HAMMOND
6
51
9680-31
127
0
3
NAJIB (IRE)
4y d a
58.00
B CURTİS
DAMON BAİNBRİDGE
ROGER FELL
5
50
787384
20
0
4
FLYING MOON (GER)
4y d a
58.00
P MATHERS
WEST LOUDOUN RACİNG
R M SMİTH
1
50
214362
4
0
5
ROSEMAY (FR)
6y d k
57.50
J FANNİNG
DAL RİATA - A BARCLA
R M SMİTH
3
49
090852
9
0
6
KODIAC LASS (IRE)
4y d k
57.50
H SHAW
THİSTLE RACİNG CLUB
KATİE SCOTT
9
48
30-5567
26
0
7
MY VALENTINO (IRE)
7y a a
57.50
K STOTT
MR DENNİS J COPPOLA
MRS D SAYER
12
48
5-78600
20
0
8
DARK POET
4y d a
57.50
J GARRİTTY
MR MİCHAEL HİLL
MRS R CARR
8
48
280-000
45
0
9
MILTON ROAD
5y d a
56.50
S JAMES
MR WİLLİAM DONALDSON
REBECCA BASTİMAN
10
45
47-7099
73
0
10
DETECTIVE
4y d a
56.50
J GORMLEY
MR A SLACK
MRS D SAYER
11
45
0-60
39
0
11
WENSLEY
5y d a
56.50
D ALLAN
MR JOHN SMİTH MRS
REBECCA BASTİMAN
2
44
59-7887
5
0
12
LUCKY VIOLET (IRE)
8y d k
56.50
B ROBİNSON
THE HON MİSS HEATHER
MİSS L PERRATT
4
44
065409
9
0
13
MAX GUEVARA (IRE)
4y d a
56.50
F MCMANOMAN
A PARR A BERRY
A BERRY
13
43
0260-09
20
0
14
JAZZ MAGIC (IRE)
5y a a
56.50
C RODRİGUEZ
LYNN SİDDALL RACİNG
MİSS L SİDDALL
14
42
0878-00
9
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HLAITAN
3y d e
61.50
B CURTİS
AL SHAQAB RACİNG
H PALMER
2
77
425-538
28
0
2
CRUISING
3y d e
60.50
K STOTT
MR RON HULL
D BROWN
6
75
818733
15
0
3
JOHN JASPER (USA)
3y k e
60.00
D TUDHOPE
MR F GİLLESPİE
D O'MEARA
4
74
5320
18
0
4
BREGUET BOY (IRE)
3y a e
60.00
S GRAY
STRAİGHTLİNE BLOODST
K DALGLEİSH
3
74
133254
16
0
5
FESTIVAL DAY
3y d d
58.00
J FANNİNG
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
8
70
18-6789
22
0
6
LAIRIG GHRU
3y d e
57.50
G LEE
MRS N J MCGRATH
M HAMMOND
5
69
336-
127
0
7
LITTLE TED
3y a e
57.00
D ALLAN
MR M J MACLEOD
T EASTERBY
7
67
132248
4
0
8
NOBBY NUTS (IRE)
3y a e
53.50
S JAMES
MRS P BASTİMAN
REBECCA BASTİMAN
1
60
3634
73
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY UKULELE (IRE)
4y a k
60.50
H RUSSELL
MR ANDREW W ROBSON
J J QUİNN
5
70
4-73033
3
0
2
WINDSOR CROSS (IRE)
5y k a
58.00
CONNOR MURTAGH
RİCHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
2
65
84-3436
127
0
3
EDGAR ALLAN POE (IRE)
6y d a
57.50
H SHAW
I B BARKER / P BASTI
REBECCA BASTIMAN
4
64
9-00676
1
0
4
CAMILE (IRE)
7y d k
57.00
MISS SHANNON WATTS
MR P BYRNE
I JARDINE
9
62
1442-81-
127
0
5
DESTINYS ROCK
5y d k
55.50
B SANDERSON
LADİES OF ROCK
M LOUGHNANE
8
59
365962
23
0
6
FRAMLEY GARTH (IRE)
8y d a
55.50
PAULA MUIR
FPR YORKSHIRE SYNDIC
LIAM BAILEY
7
59
0-03765
71
0
7
MAC AILEY
4y a a
55.50
O STAMMERS
DUBELEM (RACİNG) LİM
T EASTERBY
1
59
220325
21
0
8
ZEALOUS (IRE)
7y a a
54.00
RHONA PİNDAR
MR W J E SCOTT MRS
A WHİLLANS
6
56
28-0703
18
0
9
REMMY D (IRE)
5y d a
54.00
A BRESLİN
WHİTESTONECLİFFE RAC
J GOLDİE
3
56
008269
13
0
21 Eylül 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Elazığ, Wolverhampton İngiltere, Hamilton tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Hamilton at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:55 hamilton at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 eylül 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 21 eylül 2020 at yarışı programı, 21 eylül 2020 tjk yarış programı, 21 eylül 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 21 eylül 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 21 eylül 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 21 eylül 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, hamilton at yarışı bülteni, 21 eylül 2020 hamilton at yarışı bülteni, günün hamilton at yarışı bülteni, bugün hamilton at yarışı bülteni