Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CATASTROPHE
2y d e
HAKKAR
57.00
A.KURŞUN
R.MEHMET GÖRGÜN
R.TAŞDEMİR
3
0
05
21
18
2
FIVE BROTHERS
2y d e
CASH AKÇE
57.00
Y.AKTAŞ
HALİT DAĞTEKİN
F.ARICI
5
0
06
45
18
3
FORTE SARP
2y d e
KADİR BABA
57.00
H.ALTIN
KADRİ BAŞKURT
SEN.ŞEN
4
0
0
20
4
KARA YAŞAR
2y d e
VENTO
57.00
M.ÇİÇEK
ÇAVUŞ DURAN
C.ÇİFTÇİ
2
29
37772
21
15
5
NARTHAN BEY
2y d e
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
MER.ÇELİKAP
MEHMET MERT
F.ARICI
9
0
3
21
19
6
ZIRCONIUM
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
M.DEMİRBAŞ
COŞKUN OKUR
N.DOĞAN
8
31
3452
11
16
1.31.85
7
AYAZINKIZI
2y d d
MENDIP (USA)
53.00
D.KAYAAP
ERKAN ÇELİK
HAY.YILDIRIM
1
0
75
47
18
8
KİFO
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
H.ÇİZİK
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
F.ÇELİK
6
28
324
63
17
9
QUATTRO GIRL
2y d d
BUENOS AIRES
55.00
F.YÜKSEL
GÖKHAN YILDIZ
E.KARAKÖLEOĞLU
7
0
45
8
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WIN BY ME
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
F.ARSLANAP
ERKUL ÖCAL
O.TAŞDEMİR
13
54
371658
24
17
2.07.03
2
GRAY WOLF
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.ÇİÇEK
NURETTİN BOZKURT
G.TOKLU
8
46
654123
17
18
2.04.31
3
BAŞOK
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
A.KURŞUN
DENİZ YAĞCI
K.BALTACI
3
42
251044
26
17
2.04.36
4
ATAKAN ABİ
3y d e
FAIRSON
54.50
MER.ÇELİKAP
GÖRKEM GEDİKOĞLU
T.İMAL
12
41
356248
15
13
2.07.00
5
PANCHMAHAL
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
S.TIRPAN
BURAK GÖKTÜRK
BEK.YILDIRIM
7
40
462572
24
17
2.04.98
6
KIZIL DEV
3y d e
UTOPIA (JPN)
54.50
N.AVCİ
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
6
39
833035
7
14
2.05.12
7
IRRSISTIBLE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
M.GÜNDÜZELİ
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
10
38
520578
127
14
2.07.39
8
KUZEY HAMZA
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
53.00
D.KAYAAP
ENGİN DANYER
V.ÖZDİL
4
36
3-12236
84
17
2.04.60
9
MASTER URBAN
3y d e
YEDİKULELİ
53.00
H.ÇİZİK
METİN AYDIN
B.TANRIKULU
5
36
51445
7
17
10
İTİBARLI
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
50.50
G.YILDIZ
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
2
31
450098
7
12
2.08.80
11
ALİJA
3y d g
BOSPORUS (IRE)
50.50
Y.AKTAŞ
V.HAKAN KELEŞ
İ.KARADAĞ
14
31
062944
7
14
2.08.68
12
RIVER PRINCE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
A.ASLAN
AHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
9
25
056637
7
12
2.06.25
13
MİRAÇ BEY
3y d e
DERVİŞ AĞA
50.00
GÖK.BEKTAŞ
HASAN SEVİM
E.ERCAN
11
6
705
21
17
2.07.35
14
GALACTIC LIGHT
3y d d
EL CORREDOR (USA)
50.00
H.YOLAÇICIAP
CEYHAN TÜRKKAN
C.KARACA
1
5
890700
8
14
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGEL HORSE
6y d a
SRI PEKAN (USA)
60.00
D.KAYAAP
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
B.TANRIKULU
4
101
3-33115
18
19
2
OCIUS
7y k a
DIVINE LIGHT (JPN)
62.00
S.BOYRAZ
GÖKHAN İNCE
A.SONĞUR
6
93
225133
18
18
1.54.39
3
OĞLUM BARIŞ
4y d a
KANEKO
58.00
F.ARSLANAP
MAHMUT YILDIZ
Ö.GÜNELİ
5
32
934323
21
17
4
KUBİ DAYI
5y a a
THREE VALLEYS (USA)
60.00
A.KURŞUN
MEHMET KARAGÖZLÜ
İ.KARADAĞ
12
36
854931
25
20
1.51.47
5
OASIS
5y a a
DİNYEPER (GB)
56.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET KARAARSLAN
C.ÇİFTÇİ
3
35
554266
25
12
6
TORUN RÜZGAR
5y d a
KANEKO
58.00
MER.ÇELİKAP
AYTEN SALTABAŞ
T.ÇEKİCİ
11
25
477477
14
6
1.49.63
7
ALEXANDRAPOLI
4y a a
HARPUTLU GAGGOŞ
58.00
N.AVCİ
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
2
48
283776
14
12
8
ANATOLIAN STORM
4y a a
ANATOLY
54.00
F.KABADAYIAP
SEYHAN DİLBER
SEN.ŞEN
10
53
566967
24
10
1.52.59
9
DARKHOLM
4y d a
MENDIP (USA)
57.00
A.ASLAN
ÖMER LÜTFÜ KOMAN
M.F.ATCI
1
68
17-6665
24
15
10
PLOVDIV
4y d a
LOOKIN AT LUCKY (USA)
57.00
F.YÜKSEL
VEDAT SÖNMEZ
K.BALTACI
9
28
090029
10
10
11
HARPUTLUNUN OĞLU
7y d a
HARPUTLU GAGGOŞ
58.00
M.ÇİÇEK
UĞUR KURTULUŞ
F.DİZDAROĞLU
8
59
052223
27
18
12
BULLET PROOF
7y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
57.00
S.ÖZEN
CENGİZ EMİL
S.CAN
7
66
99-8052
14
10
13
HARPUT RÜZGARI
4y d a
AGRESIVO (USA)
57.00
H.ÇİZİK
TAHİR ÇELİK
V.ÖZDİL
13
39
66964-5
21
10
14
COGENERATION
4y d g
LION HEART (USA)
57.00
G.YILDIZ
HÜSEYİN ASLAN
A.METE İNAL
14
45
607968
21
8
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GERGİN
5y a a
BEN ANADOLU
61.00
F.KABADAYIAP
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
3
80
213141
24
20
1.22.54
2
ALYAYLA
4y a k
YALAZ
61.00
S.BOYRAZ
ZEKİ DOĞAN
SEN.ŞEN
5
78
126113
24
19
1.20.93
3
ASARCIKLI
6y a a
ARASLI
57.50
F.ARSLANAP
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
4
75
042985
24
10
1.21.17
4
RUSDAMAT
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.50
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
6
75
605822
10
19
1.23.12
5
RENGÜL
8y k k
ARASLI
56.50
ÇETİN TAŞAP
KAYA KAYA
SEN.ŞEN
7
73
096614
5
19
1.20.64
6
ULUBATUR
4y k a
AĞA KARACA
57.00
A.KURŞUN
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
10
70
694321
10
20
1.24.50
7
SAYGON
6y a a
İBOCAN
56.00
D.AYDOĞAN
RAMAZAN TAŞDEMİR
G.ÖZERTÜRK
2
66
128229
25
18
1.21.36
8
ALANKOZ
4y k k
YAŞARCIK
53.50
H.ÇİZİK
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
B.TANRIKULU
1
63
229620
19
16
1.22.83
9
UÇANBİLGİN
5y k a
BİLGİN
54.50
M.ÇİÇEK
MEVLÜT TANİYİT
A.E.ALKIŞ
8
63
233805
14
14
1.20.62
10
KARACAKURT
5y k a
AĞA KARACA
54.00
F.YÜKSEL
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
F.ARICI
9
62
193353
14
15
1.20.88
11
SULTANBATUR
6y a a
HABERBATUR
50.00
A.ASLAN
SUNGUR SOYDAM
T.ÇEKİCİ
11
44
063218
9
19
1.22.76
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLETICO
6y d a
BOSPORUS (IRE)
60.00
ÇETİN TAŞAP
MEHMET Ş. DİNÇ
Y.GÜNDOĞDİ
5
76
442322
127
19
2.07.91
2
KIRCAALİ
4y k a
BIG BROWN (USA)
58.50
D.KAYAAP
FEDAİ KAHRAMAN
K.BALTACI
4
71
489752
16
13
2.08.53
3
SUVLA POINT (IRE)
3y a d
LION HEART (USA)
56.50
S.BOYRAZ
LEVENT SARIKAYA
E.DURAN
7
71
371116
9
19
4
SAFİR KIZ
5y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
M.GÜNDÜZELİ
SİNAN ÖZTÜRK
S.SÜSLÜ
1
68
641453
25
17
2.09.64
5
SAVAŞ ATI
5y d a
KANEKO
57.50
MER.ÇELİKAP
KADİR EREKE
B.TANRIKULU
8
67
104159
21
18
2.09.10
6
RINALDO
4y d a
BANKNOTE (GB)
57.00
M.ÇİÇEK
ALİ ERKAN YILMAZ
H.ÇALIŞKAN
2
64
366225
14
18
2.09.21
7
RUN FOR THE SUN
4y d k
CANFORD CLIFFS (IRE)
57.00
A.KURŞUN
IŞIL GÜNEŞ
M.SANDIKÇI
3
64
191912
25
19
2.12.23
8
FAITHFUL WOLF
4y a a
SPEEDY WOLF
56.50
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
6
63
572764
28
14
2.09.44
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZORLUAT
9y a a
BEN ANADOLU
58.50
ÇETİN TAŞAP
SUNGUR SOYDAM
T.ÇEKİCİ
3
67
075985
7
6
1.42.81
2
KIRMIZIKAYA
6y d a
ERGÖKÇE
57.50
M.G.ARSLANAP
ETHEM KAYA
F.ARICI
8
67
092997
16
11
1.44.50
3
KOVADA
7y k a
KAIZBERT (RU)
57.50
Y.DUMANAP
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
4
69
604473
7
10
1.44.00
4
İNFİCAR
4y a a
TURBO
61.00
H.ÇİZİK
EMRE EKREM ADVAN
R.TAŞDELEN
12
68
633352
14
16
1.46.94
5
TUTARLI
5y a a
ALTAHA
55.50
F.ARSLANAP
MEVLÜT TANİYİT
A.E.ALKIŞ
6
68
725667
8
12
1.44.60
6
YURDAKUL
5y d a
ŞÖVALYE
56.50
D.KAYAAP
RIFAT ARSLAN
V.ÖZDİL
9
52
291740
10
17
1.43.35
7
TUĞALP
5y k a
EMAEL (PL)
55.50
MER.ÇELİKAP
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
5
57
004928
21
13
8
BABALARINBABASI
5y a a
PEKSOY
56.50
D.AYDOĞAN
MEVLÜT TANİYİT
A.E.ALKIŞ
15
33
470475
70
10
1.43.67
9
CANYOLDAŞ
5y a a
KAIZBERT (RU)
56.50
G.YILDIZ
CAN SALİH TAVUKCU
D.ERGİN
7
46
000003
25
11
1.45.43
10
FORDTA TEK
9y d a
ODİNHAN
52.50
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
1
80
26606-0
32
13
1.43.11
11
PEKSOYUNOĞLU
6y k a
PEKSOY
56.50
Y.AKTAŞ
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
10
25
410088
19
16
1.43.63
12
HABERLİ
5y d k
HABERBATUR
55.50
S.ÖZEN
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
2
22
900000
10
7
1.48.14
13
SARIBARÇIN
4y a k
ATAK
53.00
N.AVCİ
AHMET ÇELİK
At Sahibi
11
42
464900
14
9
14
JUMBO
4y k a
AKMAN
55.00
R.CİHAN
TARIK NACİ YILDIZ
T.İMAL
13
21
260865
10
5
1.44.91
15
DURMUŞKARDEŞ
5y k a
ATAK
52.50
H.YOLAÇICIAP
MUSTAFA ÜNLÜ
E.KOCA
14
7
058800
31
2
1.44.58
16
KOZAN DAĞI
6y k a
BÜRKÜTHAN
56.50
A.ASLAN
AYNUR MUTLU
T.ÇEKİCİ
16
55
024064
7
6
1.45.08
Delaware Park ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSE M. (FL)
4y a k
56.00
RAUL MENA
DANA BARBER
CHRISTOPHER SEALE
1
58
763352
19
0
2
ZAFIRO AZUL (NY)
8y a k
56.00
CAROL CEDENO
LE MARQ STABLES
SCOTT LAKE
2
55
635274
19
0
3
CAUSEWAY CUTIE (FL)
6y a k
56.00
RICARDO CHIAPPE
FOREST RIVER STABLE
MARTIN DIGRIUS
3
36
55-2962
26
0
4
LIKEAGIRL (PA)
6y a k
56.00
AUGUSTO MARIN
OLD COACH FARM
MICHAEL GORHAM
4
52
235754
35
0
5
CHANNEL SURFING (NJ)
7y d k
56.00
ANGEL SUAREZ
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
5
57
245-524
31
0
6
FOXY JOXY (KY)
5y d k
56.00
DEIRDRE PANAS
GLEN GADDY
THOMAS IANNOTTI, IV
6
51
454227
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVER DUKE (FL)
3y d e
54.00
AUGUSTO MARIN
GERARDO DIAZ
ROBERT RAYMOND
1
62
453413
26
0
2
TAMBORA (KY)
4y d g
55.00
KEVIN GOMEZ
MICHAEL SCHEFFRES
CARLOS MANCILLA
2
69
466135
5
0
3
SIR DOUGLAS (KY)
5y d g
55.00
VINCE HALLIDAY
HAPPY TENTH STABLE
JOHN TAMMARO, III
3
77
455265
21
0
4
P J'S BAD BOY (NJ)
7y d g
55.00
RICARDO CHIAPPE
JET M STABLE
DOUGLAS NUNN
4
58
695530
29
0
5
THURMAN MERMAN (KY)
5y d g
55.00
CAROL CEDENO
HOME TEAM STABLES AN
SCOTT LAKE
5
85
4213-55
18
0
6
AVAIL EKATI (KY)
5y d g
55.00
LUCAS BERTICELLI
PRINCESS K RACING
MICHAEL CATALANO, JR.
6
74
67-2221
32
0
7
STREET OFFICER (NY)
3y a g
54.50
NIK JUAREZ
CASH IS KING LLC
JOSEPH TAYLOR
7
60
332115
6
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING KOA (KY)
5y d g
55.00
J. D. ACOSTA
JOHN FANELLI
HAROLD WYNER
1
90
263134
18
0
2
DEGROM (KY)
5y a g
55.00
NIK JUAREZ
JOHNSON, TROY AND LO
J. SERVIS
2
86
467121
46
0
3
SENIOR INVESTMENT (KY)
5y a a
55.00
CAROL CEDENO
RICHARD MALOUF
SCOTT LAKE
3
96
5-64415
18
0
4
SUPER DUDE (FL)
5y d g
55.00
TREVOR MCCARTHY
BEN MONDELLO
RUDY RODRIGUEZ
4
92
162416
43
0
5
ARCHAGGELOS (KY)
4y d a
55.00
VICTOR CARRASCO
MONTICULE LLC
MICHAEL DICKINSON
5
87
5-21644
23
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KISSKISS TELLTELL (FL)
6y d k
55.00
RAUL MENA
H P I STABLE
NEY PESSANHA
2
53
763734
21
0
2
HOLIDAY PRAYER (KY)
5y d k
55.00
TREVOR MCCARTHY
BELL GABLE STABLE LL
JAMIE NESS
7
67
743423
11
0
3
AFAR (CO)
5y d k
55.00
DEIRDRE PANAS
STARFIELD FARM LLC
HUBERT GAFFNEY
1
56
146350
25
0
4
BABY ISABELLA (KY)
5y d k
55.00
NIK JUAREZ
CAVALLINO RACING LLC
KELLY BREEN
3
58
24-7256
16
0
5
LUNA (KY)
4y d k
55.00
J. ACOSTA
STONE FARM
MICHAEL STIDHAM
4
82
3-55416
26
0
6
RUBY PUNCH (MD)
3y a d
53.00
RAUL MENA
CHURCHILL, DONALD AN
SAMUEL CRONK
6
51
634146
40
0
7
PRIDE LEADER (NY)
6y k k
53.00
BRITTANY SCAMPTON
ROYAL STABLES LLC
JOHN SGAVICCHIO
8
63
353113
11
0
8
LITTLE CAT GEE (MD)
3y d d
53.50
DANIEL CENTENO
VALLEYCREEK RACING,
ANDREW SIMOFF
9
59
642312
28
0
9
PHYLLIS DRILLER (FL)
3y d d
53.00
JOSE R. BETANCOURT
H P I STABLE
NEY PESSANHA
5
62
695775
23
0
10
UNCLE MO'S AFFAIR (NY)
4y d k
55.50
CAROL CEDENO
BELL GABLE STABLE LL
SCOTT LAKE
10
59
547151
7
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL CHAVAL (FL)
5y d g
56.00
MARTIN SOLIS
JUAN VICTORIANO
JOSE RODRIGUEZ
1
48
590361
11
0
2
KING TIDE (FL)
4y d a
55.00
KATIE DAVIS
BAILEY BOLEN
JOSEPH ARBORITANZA
2
70
7-20243
60
0
3
IWISHIWASPECIAL (CA)
4y k g
55.00
DANIEL CENTENO
CORRALES RACING LLC
JOSE CORRALES
3
65
078242
15
0
4
BANNON (KY)
4y d g
50.50
KENNYEL SUAREZ
OCTAVIO ROJAS
JOSE RODRIGUEZ
4
52
344668
11
0
5
MY FRIEND LINUS (MD)
4y d g
55.00
RAUL MENA
ERIKA NEUBERG
SAMUEL CRONK
5
60
312533
26
0
6
ACCOLADE (NY)
4y d g
55.00
CAROL CEDENO
GLENN FAGAN
SCOTT LAKE
6
56
624152
26
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOWN IN FRONT (KY)
3y d d
54.50
JEVIAN TOLEDO
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
2
56
3
101
0
2
BACI (KY)
3y k d
54.50
TREVOR MCCARTHY
NEWTOWN ANNER STUD
KELSEY DANNER
1
0
0
0
3
SPENCE (KY)
3y d d
54.50
DANIEL CENTENO
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
3
48
6
39
0
4
NOT MY MONEY (VA)
4y d k
56.00
HORACIO KARAMANOS
ROYAL VICTORY THOROU
A. ALLEN, III
4
67
443-253
30
0
5
SUGAR PLUM FAIRY (KY)
3y a d
54.50
ALEX CINTRON
TERRY GABRIEL
KEITH DICKEY
5
0
0
0
6
JULUCA (PA)
3y d d
51.00
BRITTANY SCAMPTON
JONATHAN SHEPPARD
JONATHAN SHEPPARD
6
0
0
0
7
CHAMPAGNE HORIZON (KY)
3y d d
54.50
CHRISTOPHER DECARLO
ALL MY HART RACING,
JANE CIBELLI
7
69
30-52
51
0
8
ODOM'S ANGEL (MD)
3y k d
54.50
AUGUSTO MARIN
SANDRA MATIER
SANDRA MATIER
9
47
8
25
0
9
SURPLUS GOLD (KY)
3y d d
54.50
JEVIAN TOLEDO
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
8
72
88446
53
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TORCH OF TRUTH (MD)
4y a g
55.00
TREVOR MCCARTHY
JOSEPH BESECKER
JAMIE NESS
1
82
222434
32
0
2
TRIFOR GOLD (MD)
3y d g
53.00
DANIEL CENTENO
COPPER PENNY STABLES
MARK SHUMAN
2
83
245463
17
0
3
NICO BREE N TEEJ (MD)
4y a g
55.00
ALEX CINTRON
BB HORSES AND MCA RA
CLAUDIO GONZALEZ
3
84
226424
17
0
4
ARK IN THE DARK (KY)
4y d a
55.00
NAVIN MANGALEE
JUST IN TIME RACING
HAROLD WYNER
4
89
213433
20
0
5
BURN THE BOATS (FL)
3y d e
53.00
JORGE VARGAS, JR.
LEON MCKANAS
LEON MCKANAS
5
75
186626
16
0
6
THE STIFLER (KY)
4y d g
55.00
ANGEL SUAREZ
DERANY, STEPHEN J. A
JOHN RIGATTIERI
6
69
190622
58
0
23 Eylül 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Kocaeli, Delaware Park ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Delaware Park ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 delaware park abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 23 eylül 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 23 eylül 2019 at yarışı programı, 23 eylül 2019 tjk yarış programı, 23 eylül 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 23 eylül 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 23 eylül 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, delaware park abd at yarışı bülteni, 23 eylül 2019 delaware park abd at yarışı bülteni, günün delaware park abd at yarışı bülteni, bugün delaware park abd at yarışı bülteni