Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HACIVAT
6y a a
KAIZBERT (RU)
63.00
F.YARDIMCI
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
2
63
424512
9
19
2.09.21
2
REBER
6y k a
GOBAKBEY
59.50
M.AVŞAR
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
4
56
488101
9
20
2.11.88
3
KAZAZEDE
7y a a
İZBATUR
59.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
7
55
656766
9
12
2.13.66
4
KORALAY
11y a a
HİSARHAN
59.00
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
3
55
836705
9
9
2.08.65
5
BUĞRAHAN
5y k a
ARASLI
56.50
MEH.TAŞKAYA
CEMALETTİN KOÇ
O.BAKIR
1
50
802121
9
20
6
UÇURAN
5y k k
GOBAKBEY
56.50
M.DOĞAN
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
5
50
045412
10
19
2.12.59
7
KILÇIK
7y k a
ANGORA
55.50
H.ALTUNKILIÇ
FERİT MENGİ
S.BAKIR
8
48
911005
9
17
2.08.28
8
TUMBUL ŞİMŞEK
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.PARILDAR
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
6
47
876524
9
11
2.07.41
9
BETONAYAK
5y a a
KAIZBERT (RU)
54.50
N.ALTIN
ABDULLAH AVCI
S.BAKIR
9
46
086782
9
12
2.13.62
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADIEFSANE
3y d e
BATURŞAH
57.00
N.ALTIN
NEJMİ GÜNDÜZ
S.SAYIN
5
20
08003
9
15
1.30.50
2
ÇALI TANIŞ
3y a e
UÇARCAN
57.00
M.DOĞAN
ŞİRİN DEMİR
H.TEKİNALP
4
0
68
98
18
3
DAĞTEPE
3y a e
TOŞUR
57.00
MEH.TAŞKAYA
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
11
23
2443
9
17
1.30.31
4
KARA HANÇER
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
E.KILIK
MEHMET ATEŞ
G.BALTA
1
0
0
20
5
KERİM AĞA
3y a e
UÇARCAN
54.00
F.FELHANAP
MUHAMMED ÖZTOP
M.KARALI
12
15
659086
9
14
1.33.60
6
MAVİÇUHA
3y d e
KAIZBERT (RU)
53.00
H.ALTUNDAĞAP
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
15
20
8488
37
16
7
MUKADDER BEY
3y a e
YAKUPBEY
57.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET ALİ BECENE
M.K.ÇİZİK
10
24
799772
9
14
1.28.50
8
NURİBABA
3y k e
JOKER
53.00
A.ŞENBAHARAP
LAMİ KATI
V.ÇİZİK
2
0
0
51
19
1.31.86
9
TOKALP
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
M.ÜNLÜ
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
6
21
406576
9
13
1.31.68
10
TÜRKER BABA
3y k e
BERKSOY
57.00
M.A.AKTÜRK
SALİH YILDIZER
A.GÜRGÖZE
13
0
0
33
19
11
GÖNLÜMÜN EFENDİSİ
3y a d
UÇANOĞLU
55.00
H.PARILDAR
MÜJDAT ERTOP
E.KOÇAK
3
12
87075
14
15
1.34.65
12
HARBİCİ
3y d d
ALTAHA
55.00
M.AVŞAR
NİHAT TURAN
S.SAYIN
9
26
457206
14
13
1.27.66
13
SABIRHAT
3y k d
ATOMKARINCA
54.00
İ.ÇİZİKAP
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
7
15
70655
14
15
1.31.25
14
SEMRACAN KIZI
3y k d
TOŞUR
51.00
A.ÇANKAYAAP
ALİ ÇELİK
M.A.ÇİÇEK
14
17
758050
14
14
1.34.42
15
TÜMÖZ KIZI
3y a d
TÜMÖZ BEY
51.00
Y.ÇELİKBAŞAP
FERİDUN YUVARLAK
M.KARALI
8
25
97823
14
15
1.30.88
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇEVİK GIRL
2y d d
KING'S PLEASURE
60.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
6
34
1
49
20
2
ENDAMLI GIRL
2y a d
KING'S PLEASURE
57.00
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
3
23
754343
7
17
1.21.15
3
ÇEÇEN KIZI
2y a d
ZANJERO (USA)
55.00
M.AVŞAR
MEHMET ALİ BECENE
M.K.ÇİZİK
4
9
0886
7
16
1.25.35
4
POWER OF ADANA
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
M.ÜNLÜ
RUKEN ATAŞ
M.A.SUBAY
5
12
555
21
17
1.23.77
5
SERPEŞE
2y a d
PERFECT STORM
54.00
M.CANPOLATAP
RUKEN ATAŞ
M.A.SUBAY
1
19
64558
25
15
1.22.02
6
STATELY GIRL
2y a d
LION HEART (USA)
54.00
E.KILIK
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
2
0
8
21
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
58.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.SUBAY
8
38
138237
30
15
2
HAZİMESULTAN
4y k k
ATEŞTOPU
58.00
E.KILIK
SELİM DEMİRKAPU
M.KEKLİK
5
34
710223
7
18
3
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
58.00
M.DOĞAN
MEHMET S. MELİK
M.KARALI
11
24
538667
7
11
2.39.85
4
SONESEN
4y d k
DEHA
58.00
M.A.AKTÜRK
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
1
39
410877
15
16
5
DÜLUCAN
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
F.FELHANAP
İSMAİL GÜRLER
G.BALTA
6
35
228161
16
20
6
ESLİNA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
N.ALTIN
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
4
33
422619
7
19
7
SİNOŞ
4y a k
SARRAF
56.00
F.YARDIMCI
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
10
37
146026
14
15
8
BAHAR GÖZLÜM
4y k k
TURBO
54.00
İ.ÇİZİKAP
HASAN ARSLAN
S.KURT
7
22
659767
7
4
9
NEVRİYE HANIM
4y k k
ÖZHABER
52.00
A.ÇANKAYAAP
MUSTAFA DEMİR
F.E.AKIL
3
21
590078
7
10
10
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
M.AVŞAR
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
2
38
436635
63
14
11
YAĞMUR KIZI
4y a k
KIRIMHAN
54.00
H.PARILDAR
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
9
21
343446
7
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞIRBABA
3y k e
YAVUZŞAH
53.00
A.ÇANKAYAAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.A.SUBAY
6
26
529074
9
14
1.26.50
2
ÇAY OĞLU
3y k e
JOKER
54.00
F.FELHANAP
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
4
0
08
17
18
3
HASANIN OĞLU
3y a e
ODİNHAN
57.00
E.KILIK
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
2
25
7623
9
16
1.27.61
4
KRALOĞLU
3y a e
LİDERTAY
54.00
İ.ÇİZİKAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
5
11
5707
63
16
1.33.22
5
KUBATBEYİ
3y k e
BOZYİĞİT
53.00
A.ŞENBAHARAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
1
14
456605
9
14
1.28.17
6
ORDİNARRİYO
3y a e
TOŞUR
57.00
N.ALTIN
NİHAT YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
9
25
083442
9
17
1.26.33
7
TANIRKARDEŞLER
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
F.YARDIMCI
CÜNEYT YILDIZHAN
S.SAYIN
3
21
84774
9
15
1.26.56
8
TUMBUL TOŞUR
3y k e
TOŞUR
57.00
MEH.TAŞKAYA
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
15
8
9808
9
16
1.30.20
9
URFA KRALI
3y k e
SERDARHAN
57.00
M.DOĞAN
HALEF KATI
G.BALTA
12
19
090635
9
12
1.31.59
10
YAPARIM BİLİRSİN
3y k e
GOBAKBEY
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MAHMUT ÇELİK
F.E.AKIL
10
0
3
86
19
11
ATİKBEY KIZI
3y k d
ATİKBEY
55.00
H.ALTUNKILIÇ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
11
0
0
14
19
1.39.04
12
GÜN GELİR
3y a d
GÜNTAY
55.00
M.AVŞAR
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
14
9
00787
14
15
1.32.61
13
İLKAYCAN
3y a d
KIRIMHAN
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
HALİT DAĞTEKİN
H.TEKİNALP
8
15
904
14
17
1.33.28
14
KÜÇÜKSUNA
3y a d
ATİKBEY
55.00
H.PARILDAR
MEHMET TOY
O.GÖRMEZ
13
0
0
14
19
1.42.70
15
ZENKA
3y k d
SERDARHAN
55.00
M.A.AKTÜRK
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
7
26
700762
14
14
1.28.84
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DERBENTLİ
3y d d
ZANJERO (USA)
57.00
F.FELHANAP
BAHRİ ALDATMAZ
E.KOÇAK
2
35
168428
14
15
2
GALLOPING SULTAN
3y a d
GREYS ANATOMY (FR)
54.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
8
27
89641
16
20
2.07.00
3
MISS DERİN
3y d d
KARABEYHAN (GB)
58.00
M.AVŞAR
ARDA ÇETİNKAYA
M.K.ÇİZİK
5
26
008501
56
20
4
PAMELA
3y d d
HARD WORKER
58.00
E.KILIK
MAHMUT TEKİN
B.FAHRİOĞLU
6
30
356870
49
11
2.04.50
5
SARIKAMIŞ
3y d d
KING'S PLEASURE
58.00
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
7
25
177464
28
15
2.07.78
6
BERCESTE
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
54.00
M.CANPOLATAP
OSMAN GÜLER
S.BAKIR
1
22
069769
18
9
7
KUBAT FIRTINASI
3y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
N.ALTIN
MEHMET CANLIKA
V.ÇİZİK
4
24
622986
28
16
2.01.92
8
ÖNDERYE
3y k d
DR FONG (USA)
55.00
M.A.AKTÜRK
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
9
35
985385
23
9
9
UÇANAT
3y a d
EL CORREDOR (USA)
51.00
H.ALTUNDAĞAP
FARUK ERDALOĞLU
G.BALTA
3
33
44-5530
28
14
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BREDELAL
6y a a
ÖZHABER
59.00
MEH.TAŞKAYA
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
4
41
801331
14
20
1.23.60
2
FIRTINA İBO
6y a a
İBOCAN
59.00
H.PARILDAR
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
1
68
331651
23
20
1.21.28
3
İPEKÇİHAN
6y k a
GOBAKBEY
59.00
M.DOĞAN
ABDULKADİR TOPRAK
M.A.SUBAY
2
87
421814
14
19
1.23.20
4
KRALINADAMI
7y k a
AĞA KARACA
59.00
M.A.AKTÜRK
ALİ KAYA
E.KOÇAK
7
77
232222
14
19
1.22.57
5
OĞLUM KAYRA
7y a a
MAGRİP
59.00
M.AVŞAR
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
6
80
509226
28
18
1.21.53
6
SATANHAN
6y k a
ÖZDURAN
59.00
N.ALTIN
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
3
101
3-18130
14
18
1.26.56
7
SEYRANTEPE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
F.YARDIMCI
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
5
72
279121
28
20
1.23.15
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAKİPETBENİ
5y d a
INDIGO RED (GB)
58.00
İ.ÇİZİKAP
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
7
63
413824
17
16
2.01.38
2
LET ME PASS
6y d a
GREEN GÖNEN
60.00
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
S.BAKIR
3
52
041415
7
19
2.03.55
3
OSMANİYE ÇOCUĞU
7y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
60.00
M.AVŞAR
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
4
77
716264
16
16
2.01.30
4
ALSİMA
4y d k
KING'S PLEASURE
58.00
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
6
65
933584
9
13
2.07.69
5
UTKUN BABACAN
5y d a
KANEKO
58.00
F.YARDIMCI
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
5
73
085608
14
12
2.03.69
6
GÜMBÜRGÜMBÜR
5y d a
PERFECTO
57.00
N.ALTIN
MEHMET GÜMÜŞKAN
M.A.SUBAY
1
56
007216
21
19
7
KING OMER (CAN)
4y d a
TAKE CHARGE INDY (USA)
57.00
MEH.TAŞKAYA
MUHAMMET FELHAN
A.GÜRGÖZE
2
73
22-9511
14
20
2.08.41
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞİNOĞLU
3y k e
ARASLI
57.00
N.ALTIN
BARAN ERİŞEN
O.GÖRMEZ
7
28
4573
66
16
1.25.99
2
BEYAZ DEMİR
3y a e
YAVUZŞAH
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
2
10
0888
9
16
1.29.97
3
BÜYÜK İLYAS
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
F.FELHANAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
15
8
860
9
17
1.32.31
4
FAZLI BEY
3y a e
TOŞUR
57.00
M.ÜNLÜ
CEMİLE SUBAŞI
A.GÜRGÖZE
12
16
5060
23
16
1.28.88
5
İLKAYOĞLU
3y a e
YAVUZŞAH
57.00
MEH.TAŞKAYA
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
8
29
442722
9
19
1.27.12
6
KIRDEMİROĞLU
3y k e
KIRDEMİRKIR
53.00
A.ÇANKAYAAP
ŞEYHMUS ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
6
14
56766
9
15
1.28.78
7
MİRTAY
3y k e
MİRŞANHAN
57.00
M.DOĞAN
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
14
0
73
86
18
8
ÖZ KARDEŞLER
3y a e
YAKUPBEY
57.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA POLAT
M.A.SUBAY
3
0
78
12
18
9
SONATİK
3y a e
ATİKBEY
57.00
H.ALTUNKILIÇ
İSMAİL GÜRLER
G.BALTA
13
10
060
9
17
1.33.32
10
YABAR AĞA
3y k e
KADİRİM
57.00
M.AVŞAR
FEHMİ DEMİR
H.TEKİNALP
1
14
757564
9
13
1.29.39
11
ATİK SULTAN
3y k d
ATİKBEY
55.00
M.A.AKTÜRK
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
26
230684
14
14
1.29.16
12
CANİLAYDA
3y k d
BALIKHAN
55.00
E.KILIK
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
11
28
536229
14
18
1.30.97
13
GEL UÇARLIM
3y a d
ATİKBEY
54.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
5
0
0
14
19
1.55.17
14
HİLVAN CEYLANI
3y d d
PAYİDARBEY
51.00
H.ALTUNDAĞAP
SAİT SARIDAL
M.E.SARIDAL
4
29
255223
14
18
1.26.98
15
SÖZENHAT
3y a d
TOŞUR
52.00
Y.CENGİZAP
CEMİL GÖKHAN
H.TEKİNALP
10
11
605787
9
13
1.32.50
Delaware Park ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIAMOND NEWS (FL)
3y k d
53.00
JAIME RODRIGUEZ
WINNING STABLES, INC
GERALD S. BENNETT
1
60
332136
35
0
2
VAUNT (KY)
5y a k
55.00
ABNER ADORNO
JOSEPH E. BESECKER
CLAUDIO A. GONZALEZ
2
57
175484
34
0
3
GREY MANNERS (NY)
5y k k
56.50
LUCAS E. BERTICELLI
SUPER SUPER STABLE
AMADOR MEREI SANCHEZ
3
51
065601
7
0
4
NOBODY'S ANGEL (KY)
6y a k
55.00
RAUL MENA
MICHAEL SANDOVAL
MICHAEL SANDOVAL
4
47
896074-
127
0
5
TRULY RED (MD)
3y a d
53.00
CAROL CEDENO
JAGGER INC.
JAMIE NESS
5
60
251132
14
0
6
THE BAY EXPRESS (PA)
5y a k
52.00
SKYLER SPANABEL
ERIKA G. NEUBERG
SAMUEL F. CRONK
6
51
47-3636
30
0
7
CHIT CHAT GIRL (FL)
3y d d
51.00
ALEXANDER CRISPIN
M. ROBERT BOSSO
ANTHONY PECORARO
7
59
343153
14
0
8
TREASURED INFO (FL)
4y d k
55.00
NAVIN MANGALEE
RAIDEL LLAURO
MAURICIO FUENTES
8
44
397638
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WALL (MD)
4y a g
52.00
SKYLER SPANABEL
TERESA HAUPT
RALPH W. COMI, JR.
1
70
414152
34
0
2
LITTLE MAZZY (KY)
3y a g
54.50
JAIME RODRIGUEZ
JAGGER INC.
JAMIE NESS
2
68
742111
14
0
3
NEAT STREET (FL)
3y d g
53.00
KEIBER J. COA
THOMAS RIDGELY DEMAS
GERALD S. BENNETT
3
62
363165
30
0
4
KIKINBOY (KY)
5y a g
56.50
JOSE ANGEL GARCIA
PATHFINDER RACING
NEIL R. MORRIS
5
81
266-451
23
0
5
WINE AT THE BEACH (FL)
4y d g
55.00
CAROL CEDENO
LANEXA STABLE
MICHAEL M. MOORE
6
69
51-1336
10
0
6
CABINET PIK (KY)
5y d g
52.00
REBECCA GRACE LABARRE
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
7
78
6-57178
17
0
7
EXPECT DRAMA (FL)
4y a g
55.00
JOSE R. BETANCOURT
WILLY SELS
KELLY LYNN DEITER
8
54
18-6658
9
0
8
QUEEN OF MUSKOKA (MD)
5y a k
55.00
LUCAS E. BERTICELLI
CAPER RACING STABLE
ROQUE R. ROMERO
9
62
444921
30
0
9
FLEDERMAUS (FL)
5y d g
55.00
ABNER ADORNO
JEAN ADORNO
VICTOR CARRASCO, JR.
10
59
156176
28
0
10
BOOTLEGGER (FR)
6y d g
55.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
11
86
442342
17
0
11
NEO (MD)
4y a g
55.00
JOSE R. BETANCOURT
DIEGIDIO, JOSEPH AND
ALAN BEDARD
12
53
410-7
35
0
12
FINE SPIRIT (FL)
4y d a
55.00
RAUL MENA
PETER VEGSO
DALE BENNETT
13
75
311134
42
0
13
ALPHASTEST (NY)
4y a g
52.50
ALEXANDER CRISPIN
TERESA HAUPT
RALPH W. COMI, JR.
4
69
616927
30
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAK E LADY (PA)
2y d d
51.50
SKYLER SPANABEL
TACKY PARTNERS, BLAZ
LYNN A. ASHBY
2
33
7
18
0
2
AIR FORCE PINK (KY)
2y a d
54.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
STERBENZ RACING LLC
A. FERRIS ALLEN, III
1
22
5
60
0
3
SPRITE'S LADY (PA)
2y a d
54.50
CAROL CEDENO
DENNIS JOHNSON
SCOTT A. LAKE
3
28
696
16
0
4
MOSLER'S IMAGE (MD)
2y a d
54.50
JAIME RODRIGUEZ
COUNTRY LIFE FARM
MICHAEL J. TROMBETTA
4
0
0
0
5
FLIRTATIOUS LASS (MD)
2y a d
54.50
ABNER ADORNO
OAK TREE STABLE
GARY CAPUANO
5
37
6
18
0
6
LITTLE MISS HODOR (FL)
2y d d
51.00
ALEXANDER CRISPIN
BALLYBRIT STABLE, LL
MICHAEL DINI
6
0
0
0
7
PAMALWAYSGETSEVEN (PA)
2y a d
54.50
JOSE ANGEL GARCIA
SILVER TRAIL STABLES
MAURICIO NUNEZ
7
0
0
0
8
SONG OF HONOR (KY)
2y d d
54.50
NAVIN MANGALEE
MOORE, BRITTANY AND
CLAUDIO A. GONZALEZ
8
0
8
32
0
9
VELADERA (PA)
2y a d
54.50
KEIBER J. COA
CORNERSTONE THOROUGH
FRANCIS ABBOTT, III
10
0
0
0
10
KEEPYOURSKATESON (MD)
2y d d
54.50
RAUL MENA
ULMAN, LOUIS J. AND
DALE CAPUANO
11
0
0
0
11
BLAZE FINERY (VA)
2y k d
51.50
REBECCA GRACE LABARRE
TACKY PARTNERS, BLAZ
LYNN A. ASHBY
9
29
47
37
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHACKLED LOVE (MD)
2y d e
54.50
ABNER ADORNO
Z W P STABLE, INC.,
GARY CAPUANO
2
0
0
0
2
DYNAMIC DAY (KY)
2y d e
51.50
SKYLER SPANABEL
JAY F. YOUNG
VERNON GREAVES
1
0
0
0
3
ARROGANT MAN (KY)
2y a e
52.50
ALEXANDER CRISPIN
W. MIKE ANDERSON
GERALD S. BENNETT
3
0
0
0
4
MY CANDY BIZ (KY)
2y d g
54.50
CAROL CEDENO
A. DELAPERRIERE STAB
ANTHONY PECORARO
5
0
0
0
5
HIGH LIMIT ROOM (NY)
2y a g
54.50
JOSE R. BETANCOURT
JM CAMEJO, LLC, AULD
JOSE M. CAMEJO
6
0
0
0
6
TAPSASIONAL (FL)
2y a e
54.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
WINNING STABLES, INC
GERALD S. BENNETT
7
0
0
0
7
ROYAL NUMBER (MD)
2y a e
54.50
JAIME RODRIGUEZ
JOHNSON, R. LARRY AN
MICHAEL J. TROMBETTA
8
0
0
0
8
WORTHTHEMONEY (PA)
2y d e
54.50
RAUL MENA
NOVOGRATZ RACING STA
MCLEAN ROBERTSON
9
0
0
0
9
BATTLE OF THE NILE (KY)
2y a e
54.50
ANGEL SUAREZ
RUN FOR FUN RACING
DANIEL VELAZQUEZ
10
0
0
0
10
GOLDEN GULLEY (MN)
2y d e
54.50
ABNER ADORNO
Z W P STABLE, INC.,
GARY CAPUANO
4
71
2
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOO MUCH DATA (KY)
5y a g
52.50
ALEXANDER CRISPIN
SMART ANGLE LLP
MARK J. REID
1
83
172-375
102
0
2
MCCLURE (KY)
5y d g
52.00
REBECCA GRACE LABARRE
CARY FROMMER
RAMON DAVILA AGUAYO
2
64
6-59477
14
0
3
MISS LAMBORGHINI (KY)
6y a k
50.50
SKYLER SPANABEL
OCTAVIO ROJAS
ROQUE R. ROMERO
3
39
5-89630
63
0
4
KING GATTO (FL)
8y a g
55.00
VINCE HALLIDAY
FREYA GERLACH
FREYA GERLACH
4
51
45500-4
27
0
5
DOCTOR DUB (FL)
5y a g
55.00
JOSE ANGEL GARCIA
RON HENDRICKSON
ABEL A. CASTELLANO
5
76
65-8425
11
0
6
STREET TAIL (KY)
8y d g
55.00
NAVIN MANGALEE
GUADALUPE J. GUERRER
J. GUADALUPE GUERRERO
6
79
8-83625
28
0
7
CHARLIE MOPS (FL)
9y a g
55.00
RAUL MENA
DANNY A. LIMONGELLI
HUGH I. MCMAHON
7
86
115-216
33
0
8
APACHE BRAVE (FL)
6y a g
56.50
JAIME RODRIGUEZ
AVERILL RACING LLC A
JAMIE NESS
8
82
4-27641
27
0
9
HOLLYWOOD TALENT (PA)
9y a g
55.00
ABNER ADORNO
TEN STRIKE RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
9
88
374-226
16
0
10
FLY E DUBAI (VA)
6y d g
55.00
CAROL CEDENO
WARWICK STABLE
A. FERRIS ALLEN, III
10
78
565633
19
0
11
PHILOSOPHY (KY)
4y a g
55.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
TWO RIVERS RACING ST
J. KENT SWEEZEY
11
87
811247
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TONKA FLOWER (KY)
4y d g
55.00
JAIME RODRIGUEZ
JAGGER INC.
JAMIE NESS
1
68
126-325
9
0
2
ALDO'S KITTEN (KY)
4y d g
50.50
SKYLER SPANABEL
AL KLERLEIN
ANDREW L. SIMOFF
2
71
4-183
35
0
3
EXTREMELYEXCLUSIVE (FL)
3y a g
54.50
CAROL CEDENO
STEVE KLESARIS
STEVE KLESARIS
3
75
557321
19
0
4
SINGLE FOCUS (VA)
4y d g
55.00
ANGEL SUAREZ
ANN M. BACKER
MADISON F. MEYERS
4
62
5634-31
34
0
5
FROST'S SONG (NY)
6y a g
55.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
JOHN A. WITTE
TIMOTHY J. SMYLIE
5
64
2-55130
9
0
6
FOLDS OF HONOR (KY)
4y d g
55.00
RAUL MENA
NOVOGRATZ RACING STA
MCLEAN ROBERTSON
6
73
1
58
0
7
GADAGO (PA)
6y a g
55.00
ABNER ADORNO
LINDA SIMON
LINDA SIMON
7
74
33-6563
16
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GONE ANGEL'S (FL)
3y a g
54.50
JOSE ANGEL GARCIA
YENDRI J. PENA
YENDRI PENA
5
27
99-
127
0
2
SMALL INVASION (NY)
3y d g
54.50
DEIVY CHAVEZ
KING EMPIRE STABLES
ABEL A. CASTELLANO
1
53
8-22226
21
0
3
BOLTER (WA)
4y d g
56.50
ANGEL SUAREZ
ALEJANDRO MENDIETA
PEDRO POSADAS
2
42
083558
7
0
4
JUST ENOUGH (NY)
4y k g
56.50
JAIME RODRIGUEZ
KATHY L. BARRACLOUGH
AMBER COBB
3
41
654
23
0
5
WICKED STRONG ALEX (KY)
3y a g
52.50
ALEXANDER CRISPIN
MICHAEL VITELLO
GERALD S. BENNETT
4
39
7389
9
0
6
YOUREOUTOFCONTROL (FL)
3y a g
51.50
SKYLER SPANABEL
RAIDEL LLAURO
MAURICIO FUENTES
6
49
887342
21
0
7
MONYINTHEBANKSEY (MD)
6y a g
53.00
REBECCA GRACE LABARRE
DOUGLAS OSWALD
CHRISTINE F. CLAGETT
7
0
0
0
8
BLACKSHEAR (FL)
5y a g
56.50
KEIBER J. COA
ANTONIA B. NOONAN
JOSE M. CAMEJO
8
67
5334-
127
0
9
FIELD OFFICER (FL)
4y a g
56.50
CAROL CEDENO
INDIAN MILLS STOCK F
PHILIP T. ARISTONE
10
47
233392
21
0
10
CONFUSION (MD)
5y d a
56.50
ERASMO MARTINEZ
TRIPLE R STABLE
ROQUE R. ROMERO
11
28
795749
7
0
11
WILD WINE (FL)
3y d e
54.50
LUIS ANTONIO GARCIA
YENDRI J. PENA
YENDRI PENA
9
37
6-0
52
0
Saint Cloud Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONEONECHOP
2y d e
59.00
ROSARIO MANGIONE
ROLLAND CAPOZZI
F. ROSSI
5
82
292151
48
0
2
TOTAL KNOCKOUT
2y d e
59.00
AMBRE MOLINS
J.N. TEMAM
F. ROSSI
3
0
3
63
0
3
VALE OF TOF
2y d g
57.50
EDDY HARDOUIN
C. FEY
C. FEY
6
78
252745
11
0
4
MEARAS STYLE
2y d d
57.50
TONY PICCONE
NADIA MICHAUD
L. ROVISSE
9
77
235126
13
0
5
LONGNY
2y k d
56.00
OLIVIER D' ANDIGNE
GERARD AUGUSTIN-NORM
P&F. MONFORT
7
82
222343
47
0
6
GIULINA
2y d d
56.00
IORITZ MENDIZABAL
A G. BOTTI
A&G. BOTTI
4
0
7
40
0
7
JANOUCHE (IRE)
2y d d
56.00
JULES MOBIAN
JEAN-GUY LACOURTE
A. ROSA
8
67
7957
10
0
8
SARA DREAM
2y d d
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GUY PARIENTE
P. BARY
1
0
67
21
0
9
FARZANEH
2y d d
54.50
AUGUSTIN MADAMET
ANDRE FABRE
A. FABRE
2
0
9
12
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIE PRIVEE
2y d d
58.00
THEO BACHELOT
JACQUES CYGLER
L. GADBIN
5
82
745
33
0
2
NOBLE ANGEL (GB)
2y d d
58.00
GREGORY BENOIST
D.GARCIA-DUBOIS/EC.V
H.DE NICOLAY
3
0
6
20
0
3
VADELA (GB)
2y a d
58.00
FRIDA VALLE SKAR
ECURIE DES CHARMES
C&Y. LERNER
2
0
94
29
0
4
CYTHERE (IRE)
2y d d
58.00
CORALIE PACAUT
SARL . ECURIE J.L. T
JC. ROUGET
7
0
3
34
0
5
MARIE DE VEGA (IRE)
2y d d
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
EVEREST RACING
P. BARY
8
0
26
85
0
6
MME DU BARRY
2y d d
58.00
TONY PICCONE
BERNARD GIRAUDON
F. VERMEULEN
1
0
95
31
0
7
TASMANIA
2y d d
58.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
C. LAFFON-PARIAS
4
0
2
20
0
8
RED NUDE ROUGE (GB)
2y d d
58.00
CRISTIAN DEMURO
HIDETOSHI YAMAMOTO
S. KOBAYASHI
6
0
2
66
0
9
SENTIMENTAL MAMBO (GB)
2y d d
58.00
MICKAEL BARZALONA
TERUYA YOSHIDA
A. FABRE
9
0
5
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ILLUSTRE BERE
2y d e
58.00
EDDY HARDOUIN
ECURIE JAB
E&G. LEENDERS
5
82
642
26
0
2
BOTANIK (IRE)
2y d e
58.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
7
0
53
32
0
3
SPIRIT OF THE MOON (GB)
2y a e
58.00
ALEXANDRE CHESNEAU
HARAS DU LOGIS SAINT
F. VERMEULEN
2
0
3
34
0
4
SPANISH COLT (IRE)
2y d e
58.00
MIGHTY JOSEPH-MATHIEU
JAVIER MALDONADO TRI
M. DELCHER SANCHEZ
1
0
66233
33
0
5
ETHNIC TYPE (IRE)
2y d e
58.00
CRISTIAN DEMURO
WHITE BIRCH FARM
JC. ROUGET
3
0
52
48
0
6
PRINCE CHAPARAL
2y d g
56.00
MAXIME GUYON
ECURIES SERGE STEMPN
P&J. BRANDT
6
0
0
0
7
NEROKAS
2y d e
56.00
RONAN THOMAS
ROBERT G. EHRNROOTH
FH. GRAFFARD
4
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZEYREK
3y d e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
S.A. AGA KHAN
A.DE ROYER DUPRE
5
103
112
45
0
2
MKFANCY
3y d e
57.00
MAXIME GUYON
ABDULLAH AL MADDAH
P&J. BRANDT
2
102
311-268
109
0
3
MAKI MAKI
3y d e
57.00
TONY PICCONE
SARL . ECURIE BORGEL
K. BORGEL
6
89
12-5553
33
0
4
ALGIERS (IRE)
3y a e
57.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
1
91
62-221
23
0
5
DICK WHITTINGTON
3y d g
57.00
GREGORY BENOIST
MALCOLM PARRISH
Y. BARBEROT
3
108
114
46
0
6
EXTREME FAST
3y d
55.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
HARAS DE LA PERELLE
FH. GRAFFARD
4
99
312
20
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CIVIL LAW (IRE)
3y k g
58.00
MICKAEL BARZALONA
CHEIK MOHAMMED OBAID
HF. DEVIN
3
84
33-52
108
0
2
GOROCK OF SAINTS
3y d g
58.00
FRIDA VALLE SKAR
ECURIE MELANIE
C&Y. LERNER
1
0
0
99
0
3
CANDIRATON
3y d g
58.00
RONAN THOMAS
ECURIE NORMANDIE PUR
MF. WEISSMEIER
7
0
2
96
0
4
TOSCANO
3y d e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GESTUT HONY-HOF
JP. CARVALHO
5
0
22-7530
73
0
5
ESTAGEL
3y d e
58.00
HUGO JOURNIAC
THOMAS KOEHLER
D. FECHNER
2
72
44-0323
27
0
6
CALCULATING (GB)
3y d g
58.00
STEPHANE PASQUIER
FAMILLE NIARCHOS
P. BARY
6
84
352
23
0
7
GREEN BOOK
3y d g
58.00
JEROME MOUTARD
KRISTIAN STRANGEWAY
P&F. MONFORT
4
88
33-8226
63
0
8
SALESMAN (IRE)
3y a e
58.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
A. FABRE
8
83
36-2324
79
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:42
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIVER ROCK (IRE)
3y d d
58.00
ALEXIS POUCHIN
CHEIK MOHAMMED OBAID
HF. DEVIN
6
0
0-3
127
0
2
WHISTLE
3y d d
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
SAMUEL DE BARROS
FH. GRAFFARD
4
0
24
41
0
3
BOUVARDIA
3y d d
58.00
IORITZ MENDIZABAL
ROBERT G. EHRNROOTH
P&J. BRANDT
3
0
5
34
0
4
GEMCUTTER (USA)
3y d d
58.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
7
82
32-3832
26
0
5
MACCAJA (GB)
3y a d
58.00
CRISTIAN DEMURO
LAGHI FRANCE
M. BARATTI
2
94
25365
40
0
6
SEACHANGE
3y d d
58.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
C. LAFFON-PARIAS
1
95
2-23
127
0
7
BOUCE
3y d d
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GERARD AUGUSTIN-NORM
HF. DEVIN
5
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRINCE KERALI
4y d g
60.00
JEROME CLAUDIC
GERARD BATON
E. WIANNY
9
64
604003
31
0
2
ELIEDEN (IRE)
4y d k
60.00
JULES MOBIAN
G.KELLEWAY/A. BARBER
AS. CROMBEZ
2
64
802270
23
0
3
ESTIBERE
4y d g
59.50
LUDOVIC BOISSEAU
EDOUARD THUEUX
E. THUEUX
3
63
719-738
47
0
4
AYANA
4y d k
59.50
AURELIEN LEMAITRE
ECURIES DE LA ROUSSI
H. FORTINEAU
1
63
23306-0
127
0
5
ELTON SPIRIT
4y d g
59.50
TONY PICCONE
COMEF 13
K. BORGEL
8
63
025830
24
0
6
INFOX
4y d g
59.00
SOPHIE CHUETTE
GUILLAUME COURBOT
G. COURBOT
15
62
097003
33
0
7
AMERIKANANE
4y d k
59.00
MICKAEL BARZALONA
TORSTEN RABER
S. CERULIS
10
62
516895
35
0
8
MAITIA
4y k
59.00
THIBAULT SPEICHER
ALFONSO GONZALEZ CHA
M. ALONSO ROLDAN
4
62
000121
24
0
9
ZAAMAR (IRE)
4y d a
59.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ECURIE TYGALY
ED. MONFORT
16
62
5-53268
31
0
10
PALMINA
4y d k
58.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
DANIELE ZARROLI
D. ZARROLI
12
61
757555
47
0
11
PERVIY
4y d g
58.50
IORITZ MENDIZABAL
RASHIT SHAYKHUTDINOV
G. ALIMPINISIS
7
61
780-660
47
0
12
LOVELY MISS
4y a k
58.00
TRISTAN BARON
DANIEL DUMOULIN
R. LE GAL
5
60
430140
11
0
13
HACKLE SETTER (USA)
4y d g
58.00
OLIVIER D' ANDIGNE
GILLES BERRURIER
P&F. MONFORT
13
60
032060
47
0
14
ROI JULES
4y d g
58.00
VINCENT CHEMINAUD
JEREMIE BOSSERT
J. BOSSERT
11
60
6-001
24
0
15
ROLLI DEL'RAIS
4y a k
57.50
THEO BACHELOT
CHRISTIAN BAUER
C. BAUER
17
58
4029-77
127
0
16
GOUTTE DE LUNE
4y d k
57.00
QUENTIN PERRETTE
CH. PLISSON
CH. PLISSON
14
57
590318
7
0
17
ATHENA STAR (GB)
4y d k
57.00
MICKAELLE MICHEL
JULIEN CAULLERY
N. CAULLERY
6
57
0-10304
33
0
23 Eylül 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Delaware Park ABD, Saint Cloud Fransa tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Delaware Park ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 delaware park abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saint Cloud Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:25 saint cloud fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 23 eylül 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 23 eylül 2020 at yarışı programı, 23 eylül 2020 tjk yarış programı, 23 eylül 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 23 eylül 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 23 eylül 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, delaware park abd at yarışı bülteni, 23 eylül 2020 delaware park abd at yarışı bülteni, günün delaware park abd at yarışı bülteni, bugün delaware park abd at yarışı bülteni, saint cloud fransa at yarışı bülteni, 23 eylül 2020 saint cloud fransa at yarışı bülteni, günün saint cloud fransa at yarışı bülteni, bugün saint cloud fransa at yarışı bülteni