Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİNDALINGÜLÜ
8y a k
GOBAKBEY
60.00
H.ALTUNDAĞ
ALİ GÖZKEMAL
M.E.SARIDAL
3
49
813043
24
16
2.29.21
2
FULDEN
5y k k
ANKA
60.00
E.AKKILIÇ
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
7
47
255286
16
15
2.33.90
3
KADRİYE HANIM
4y a k
TOŞUR
57.50
MEH.PARLAK
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
15
737688
14
11
2.41.27
4
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
A.ÇANKAYA
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
1
36
366357
7
13
2.42.67
5
BUZDAMLASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.50
A.ŞENBAHAR
METE ÇELİK
A.GÜRGÖZE
6
17
036000
14
3
6
NEVRİYE HANIM
4y k k
ÖZHABER
54.50
Y.ÇELİKBAŞ
MUSTAFA DEMİR
F.E.AKIL
5
19
900780
7
9
2.50.30
7
YAĞMUR KIZI
4y a k
KIRIMHAN
54.50
B.SARIDAL
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
2
21
434468
7
15
2.42.95
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHTAPOT
3y a d
GÖKTUNA
53.00
E.AKKILIÇAP
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
5
0
0
21
19
1.38.96
2
ATİKKOBRAM
3y a d
ATİKBEY
57.00
M.DOĞAN
CENGİZ DOĞAN
M.Y.KILINÇ
11
27
2333
17
17
1.25.65
3
BEBEY
3y k d
TÜMÖZ BEY
57.00
MEH.TAŞKAYA
ÖZER BOYRAZ
B.FAHRİOĞLU
6
0
42
77
18
4
CANİLAYDA
3y k d
BALIKHAN
57.00
E.KILIK
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
3
28
362295
7
17
1.30.97
5
FLYCAN
3y a d
ARASLI
53.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET TÜRKERİ
V.ÇİZİK
8
13
0005
17
16
1.28.89
6
SEMRACAN KIZI
3y k d
TOŞUR
53.00
A.ÇANKAYAAP
ALİ ÇELİK
M.A.ÇİÇEK
1
17
580500
7
13
1.34.42
7
ŞİMŞEKSİN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
M.ÜNLÜ
İBRAHİM TUMBUL
M.A.SUBAY
9
7
00006
21
15
1.36.41
8
TUMBUL BERKSOYKIZ
3y a d
BERKSOY
55.00
M.CANPOLATAP
REŞİT TUMBUL
M.DEMİROL
10
8
7909
21
16
1.37.79
9
URFALI TELİŞ
3y k d
TOŞUR
55.00
M.F.ASLANAP
HAZIM AKTAŞ
M.BARCİN
7
0
0
20
10
UZAK ABLA
3y a d
GÜNTAY
57.00
H.PARILDAR
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
2
0
0
21
19
1.36.36
11
ZENKA
3y k d
SERDARHAN
57.00
M.A.AKTÜRK
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
26
007623
7
13
1.28.84
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇEVİKBEY
2y d e
KING'S PLEASURE
59.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
4
34
2125
17
18
1.17.85
2
SUR ŞAHİNİ
2y d e
RODOPLU
59.00
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
3
35
555113
17
19
1.17.48
3
MY DEAR AZRA
2y k d
NATIVE KHAN (FR)
54.00
E.AKKILIÇAP
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
1
32
342214
8
19
1.20.85
4
PUIGDEMONT
2y d e
OĞLUM EYMEN
57.00
MEH.TAŞKAYA
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
5
29
906431
14
20
1.19.10
5
TOMBİK DENİZ
2y d d
ZANJERO (USA)
55.00
C.TEPEAP
MURAT ÇELİK
M.DEMİROL
7
30
776221
14
20
1.19.30
6
ENDAMLI GIRL
2y a d
KING'S PLEASURE
56.00
V.KIZMAZ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
2
28
543431
7
20
1.21.15
7
CRAZY CREW
2y d e
WIENER WALZER (GER)
54.00
N.ALTIN
BÜLENT YARDIMCI
M.KEKLİK
6
26
6942
14
16
1.19.82
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEM DEM
3y a e
CUVEE (USA)
62.00
M.DOĞAN
BÜLENT DEMİR
M.KILINÇ
5
62
143257
14
15
1.14.25
2
MİRTAY
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
60.50
MEH.TAŞKAYA
AHMET TADIK
E.KOÇAK
7
59
262212
56
19
1.14.31
3
SİHİRBAZ KIZ
3y d d
TIGHT END
59.00
M.A.AKTÜRK
SELAMİ AKKILIÇ
V.ÇİZİK
8
56
139213
16
19
1.15.83
4
ERKEN GELEN NİSA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.50
V.KIZMAZ
M.NABİ DEMİRKOL
H.TEKİNALP
3
51
091121
10
20
1.16.16
5
GÖZDE OĞLUM
3y d e
HAKEEM (USA)
56.00
M.ÜNLÜ
KADRİ FELHAN
E.KOÇAK
6
50
450245
14
14
1.14.79
6
ERKARSLAN
3y d e
CARDINAL PIONEER
51.00
C.TEPEAP
SARAÇ TURAN
G.BALTA
4
42
562416
14
19
1.19.71
7
THE LAST DREAM
3y d e
LION HEART (USA)
51.00
E.AKKILIÇAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
9
40
7-15446
75
16
8
DERBENTLİ
3y d d
ZANJERO (USA)
50.50
F.FELHANAP
BAHRİ ALDATMAZ
E.KOÇAK
2
39
684281
7
20
1.17.37
9
İPLİKÇİ
3y d g
OFFLEE WILD (USA)
50.00
B.SARIDALAP
ERKUT ŞAHİN
K.ÖZTÜRK
1
8
886-988
9
13
1.19.14
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİMETRİK
3y a d
ATİKBEY
57.00
M.A.AKTÜRK
HALİL KARAKEÇİ
M.KARALI
8
0
2
16
19
1.31.14
2
ATİKBEY KIZI
3y k d
ATİKBEY
57.00
H.PARILDAR
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
4
0
00
7
18
1.35.39
3
ENGEREK
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
C.TEPEAP
CEMAL YILDIZ
H.TEKİNALP
9
23
837490
25
13
1.26.55
4
GÖNLÜMÜN EFENDİSİ
3y a d
UÇANOĞLU
57.00
V.KIZMAZ
MÜJDAT ERTOP
E.KOÇAK
5
12
870750
7
14
1.34.65
5
KÜÇÜK NESLİHAN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
E.KILIK
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
3
21
79003
21
15
1.32.69
6
KÜÇÜK SAYFA
3y k d
BOZYİĞİT
57.00
H.POLAT
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
0
9
17
19
1.37.58
7
SERİN RÜZGAR
3y k d
KILIÇBAYLIM
53.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MUSTAFA TEKİNALP
FER.ÇELİK
6
0
76
99
18
8
SÖZENHAT
3y a d
TOŞUR
57.00
N.ALTIN
CEMİL GÖKHAN
H.TEKİNALP
1
11
605787
16
13
1.32.50
9
TALİŞMAN
3y a d
ATİKBEY
55.00
M.F.ASLANAP
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
12
31
02200
37
17
1.26.19
10
UMUDUM
3y a d
GÜNTAY
53.00
H.ALTUNDAĞAP
AHMET POLAT
A.GÜRGÖZE
7
11
0075
21
16
1.30.43
11
ZAFERİMSİN
3y k d
BOZYİĞİT
53.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET KILIÇ
Ş.OLĞAÇ
11
0
0
20
12
ZOZANIM
3y k d
ATOMKARINCA
57.00
M.DOĞAN
CEVHER KORKMAZ
M.K.ÇİZİK
2
0
78
21
18
1.35.44
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAYUSUF
4y k a
TOŞUR
61.00
M.A.AKTÜRK
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
5
43
205445
17
14
2.19.34
2
KEŞTEBATA
4y a a
ATİKBEY
58.00
H.PARILDAR
MEHMET ALBAYRAK
FER.ÇELİK
1
26
647994
16
12
2.20.78
3
ÜNLÜ PRENS
4y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
54.00
E.AKKILIÇAP
BEKİR ÜNLÜ
V.ÇİZİK
6
36
414204
28
16
2.21.72
4
FUAT EFENDİ
4y a a
UÇANBEY
52.00
A.ÇANKAYAAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
2
35
243526
77
15
2.20.37
5
ÜNDEĞER
4y a a
ŞÖVALYE
56.00
E.KILIK
SUPHİ AKYAVUZ
S.SAYIN
3
23
946069
16
10
2.31.07
6
ESENTEPELİ
4y a a
KURUŞAĞA
55.00
M.DOĞAN
ALİ ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
4
35
3-00012
16
19
7
MÜRÜLÜ
4y a a
ALTAHA
55.00
MEH.TAŞKAYA
ALİ ŞAHİN
E.KOÇAK
7
25
000602
14
12
2.31.72
8
SUBUTAY
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
H.POLAT
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
8
26
098756
16
2
2.33.67
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KORALAY
11y a a
HİSARHAN
60.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
3
53
367055
7
8
1.51.75
2
CATCH MONEY
8y k a
GÜNTAY
62.50
R.DOĞAN
MURAT ÇELİK
M.DEMİROL
5
52
577743
9
13
1.51.72
3
BREDELAL
6y a a
ÖZHABER
57.00
M.DOĞAN
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
6
41
013316
7
19
4
ÇELİKŞAH
5y k a
KAZAKBEY
57.00
N.ALTIN
MUSTAFA YARDIMCI
M.K.ÇİZİK
1
41
038801
17
20
5
DİLAVERAĞA
7y k a
ÇAPKANCAŞ
52.50
E.KILIK
ÖMER YARDIMCI
M.KILINÇ
4
32
000956
17
8
1.55.24
6
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
52.00
E.AKKILIÇAP
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
7
31
764408
9
14
7
TUMBULKAVÇİNOĞLU
6y a a
KOŞAYALP
50.00
C.TEPEAP
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
2
27
332764
9
15
1.59.95
8
JOKERTUMBUL
5y k a
GOBAKBEY
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
RIDVAN TUMBUL
S.KURT
8
26
514635
14
16
1.59.02
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA BATUR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
61.00
M.IŞIKAP
ŞEYHMUS ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
4
43
051589
16
17
2
AFRA TAFRA
4y d k
BATTLE OF MARENGO (IRE)
59.50
N.ALTIN
HÜSEYİN ŞİMŞEK
S.BAKIR
3
36
567115
16
19
1.38.16
3
DOLCE MOYE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
56.00
M.DOĞAN
ARDA ÇETİNKAYA
M.K.ÇİZİK
7
36
002162
10
18
1.53.65
4
GENÇNURAYINKIZI
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
59.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
2
36
259271
9
20
1.40.87
5
RÜZGAR
5y d a
COUNTRY REEL (USA)
59.50
V.KIZMAZ
MURAT ERŞAHİN
G.BALTA
6
36
009547
16
5
1.40.75
6
AMARİ
6y a k
BOSPORUS (IRE)
57.00
MEH.TAŞKAYA
KADRİ FELHAN
E.KOÇAK
1
31
706896
14
8
1.34.07
7
GÜNEYCAN
4y d a
MİRAMİS
53.50
C.TEPEAP
SERDAR İZOL
G.BALTA
8
26
780833
16
12
1.38.32
8
TÜRKMEN KIZI
4y d k
CUVEE (USA)
53.00
E.KILIK
RAFET BALKAROĞLU
K.ÖZTÜRK
5
23
044853
9
12
1.37.01
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHUDURA
3y a d
UÇANBEY
53.00
H.ALTUNDAĞAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
3
6
9008
21
16
1.37.29
2
AKŞAM GÜNEŞİ
3y k d
SON MARTI
57.00
R.DOĞAN
ABDULKADİR AKDENİZ
A.GÜRGÖZE
10
0
0
21
19
1.45.50
3
ATİK SULTAN
3y k d
ATİKBEY
57.00
M.A.AKTÜRK
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
26
306843
7
14
1.28.35
4
AYNURABLA
3y k d
BOZYİĞİT
57.00
E.KILIK
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
9
21
03684
21
15
1.27.71
5
GÜN GELİR
3y a d
GÜNTAY
55.00
C.TEPEAP
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
12
9
007879
7
14
1.32.61
6
İLKAYCAN
3y a d
KIRIMHAN
57.00
H.POLAT
HALİT DAĞTEKİN
M.DEMİROL
5
15
9040
7
16
1.33.28
7
KIZLAR GÜZELİ
3y a d
ATİKBEY
57.00
H.PARILDAR
MEHMET GARİP BECENE
M.K.ÇİZİK
1
0
80
34
18
1.33.25
8
KÜÇÜK MİZGİN
3y k d
KÜÇÜKİBRAHİM
57.00
M.DOĞAN
ABDULHAMİT YARDIMCI
G.BALTA
8
27
522
21
19
1.27.15
9
MİRÇEM
3y a d
YAKUPBEY
57.00
N.ALTIN
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
6
25
805702
21
14
1.27.13
10
MİZGİN ABLA
3y k d
KIRIMHAN
54.00
F.FELHANAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
2
7
000790
21
14
1.34.36
11
TÜMÖZ KIZI
3y a d
TÜMÖZ BEY
54.00
M.IŞIKAP
FERİDUN YUVARLAK
M.KARALI
11
25
978237
7
14
1.30.88
12
UMUTVEREN
3y a d
GELİBOLU
53.00
B.SARIDALAP
MUHAMMED GÜNDÜZ
M.BARCİN
7
0
0
93
19
Nottingham detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARBAROMA (IRE)
2y d e
59.50
RAY DAWSON
THE COOL SİLK PARTNE
R COWELL
9
0
0
0
2
BERRTIE
2y d e
59.50
T P QUEALLY
MR JAMES WORRALL
G MARGARSON
2
0
0
118
0
3
FANTASY MASTER
2y a e
59.50
T MARQUAND
THE FANTASY FELLOWSH
M APPLEBY
7
0
08
30
0
4
HARWORTH (IRE)
2y d e
59.50
H BENTLEY
MR RON HULL
R BECKETT
6
0
86
12
0
5
HIGH SECURITY
2y d e
59.50
D ALLAN
SHEİKH HAMED DALMOOK
J TATE
11
0
37
27
0
6
JACATTACK (IRE)
2y a e
59.50
C LEE
GENESİS THOROUGHBRED
K BURKE
8
0
3
35
0
7
PROSPECT
2y d e
59.50
B CURTİS
MR A D SPENCE
M JOHNSTON
14
74
252
20
0
8
SPARK OF MAGIC
2y d e
59.50
D KEENAN
FOUR WİNDS RACİNG PA
L MCJANNET
4
0
0
0
9
COUNTRY CHARM
2y d d
57.50
P DENNIS
MRS Y MEE AND MRS E
R M WHITAKER
13
0
5
15
0
10
JENNIVERE
2y a d
57.50
K STOTT
MR J ACHESON
MİSS AMY MURPHY
5
0
4
74
0
11
ROSA BONHEUR
2y a d
57.50
R HORNBY
ROBERT ALLCOCK
H CANDY
15
0
0
0
12
SHESELLS SANCTUARY (FR)
2y d d
57.50
HOLLİE DOYLE
PHİL CUNNİNGHAM
RİCHARD SPENCER
10
0
3
9
0
13
SOBERTON
2y d d
57.50
A MULLEN
MR BRİAN D CANTLE
M APPLEBY
3
0
0
21
0
14
STRANGERONTHESHORE
2y d d
57.50
F MCMANOMAN
R S COCKERİLL (FARMS
N TİNKLER
12
0
39
14
0
15
WILLABELL (USA)
2y d d
57.50
R HAVLIN
ST ELIAS STABLES LLC
J GOSDEN
1
86
267
83
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALWAYS DREAMING
2y d d
57.50
R KINGSCOTE
MS A QUINN
T DASCOMBE
4
0
3
16
0
2
ARENAS DEL TIEMPO
2y d d
57.50
H BENTLEY
MR ROBERT MOSS
S DOW
2
0
4
15
0
3
BELLAZADA (IRE)
2y d d
57.50
DAVID EGAN
MR J TUTHILL
B MEEHAN
1
75
33
18
0
4
BOOKMARK
2y d d
57.50
T MARQUAND
THE QUEEN
M BELL
13
0
0
0
5
ENSEMBLE (IRE)
2y d d
57.50
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
R VARİAN
10
0
0
0
6
FOREVER GRATEFUL (IRE)
2y d d
57.50
B CURTİS
NİCK BRADLEY RACİNG
M JOHNSTON
11
77
273
22
0
7
HEELSONTHERUNWAY
2y d d
57.50
D KEENAN
MR DEREK SHAW
D SHAW
5
0
0
9
0
8
LATE MORNING (IRE)
2y a d
57.50
K STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
12
0
76
26
0
9
LITTLE KITTEN (IRE)
2y a d
57.50
R HAVLIN
GODOLPHIN
J GOSDEN
8
0
0
0
10
LOWER STREET
2y d d
57.50
J P SPENCER
MAJOR M G WYATT
D M SİMCOCK
7
0
0
0
11
SANKALPA (IRE)
2y d d
57.50
C BİSHOP
ASTON HOUSE STUD
EVE J-HOUGHTON
9
0
4
27
0
12
SAYYIDA
2y a d
57.50
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
0
5
11
0
13
SUNDAYINMAY (GER)
2y d d
57.50
C SHEPHERD
MRS RENATE BAENZİGER
W KNİGHT
3
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INHALER
2y d e
60.50
B CURTİS
MR ABDULRAZAQ MOHAMD
K BURKE
4
85
12410
38
0
2
JADWAL
2y d e
59.00
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
C HİLLS
6
82
517
53
0
3
MISHAL STAR (IRE)
2y a d
58.50
H BENTLEY
IN THE MİX RACİNG
TOM WARD
5
81
41
21
0
4
BHUBEZI
2y a e
58.50
JAMES DOYLE
MR MRS JAMES BLYTH
EVE J-HOUGHTON
3
81
517
41
0
5
VEDUTE (IRE)
2y d e
58.50
D TUDHOPE
MR R A GREEN
M BELL
2
81
422102
13
0
6
GOLDEN MELODY (IRE)
2y a d
58.00
T MARQUAND
IAN CHRİSTİNE BEAR
W HAGGAS
8
80
1740
20
0
7
MASHMOOM
2y a d
57.00
C SHEPHERD
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
77
71222
31
0
8
MUAY THAI (IRE)
2y d e
56.50
P DOBBS
MR SAEED BİN MOHAMME
R HANNON
1
76
35
19
0
9
TEMPLE BRUER
2y d e
53.00
HOLLİE DOYLE
MRS JULİA SCOTT
ED WALKER
7
69
434263
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YIMOU (IRE)
5y d a
61.50
RAY DAWSON
MR ANDREW L COHEN
D IVORY
11
89
713363
18
0
2
ROCK ON BAILEYS
5y a k
61.50
K STOTT
G R BAİLEY LTD (BAİL
MİSS AMY MURPHY
7
89
224058
18
0
3
CITRON MAJOR
5y a a
60.50
F MCMANOMAN
MS SARA HATTERSLEY
N TİNKLER
17
87
701600
11
0
4
SALUTI (IRE)
6y d a
60.50
G LEE
R BRADLEY M HAMMON
P MİDGLEY
16
87
731510
18
0
5
CLAREYBLUE (IRE)
3y k e
60.50
B CURTİS
NİCK BRADLEY RACİNG
M MEADE
12
89
462341
16
0
6
BIMBLE (IRE)
3y d d
59.50
R HORNBY
MR A DAVİS
H CANDY
3
87
4-12
27
0
7
GEORGE BOWEN (IRE)
8y k a
59.50
P HANAGAN
MR M A SCAİFE
R FAHEY
1
85
820000
12
0
8
BELATED BREATH
5y a k
59.00
JAMES DOYLE
LADY BLYTH
H MORRİSON
9
82
18-0077
27
0
9
MALVERN
3y a e
58.50
P DOBBS
OWNERS GROUP 042
R HANNON
6
85
1100-
127
0
10
MOKAATIL
5y a a
58.00
HARRY BENTLEY
MIDTECH
I WILLIAMS
8
80
4-74305
13
0
11
TENAX (IRE)
4y d a
58.00
R SCOTT
MR JAMES MARSHALL
N TİNKLER
15
82
792530
20
0
12
MAJOR VALENTINE
8y d a
58.00
B ROBİNSON
MR PETE SMİTH
J G O'SHEA
10
80
100-000
11
0
13
ROCK BOY GREY (IRE)
5y k a
57.50
E GREATREX
THE LIKELY LADS
M LOUGHNANE
2
80
242847
22
0
14
ONE NIGHT STAND
3y d e
57.50
T MARQUAND
DAVİD BATTEN AND PAR
W JARVİS
14
82
378261
23
0
15
PUNCHBOWL FLYER (IRE)
3y d e
57.50
GEORGİA DOBİE
THE PUNCH BUNCH
EVE J-HOUGHTON
13
82
239148
4
0
16
PRODUCTION
4y d a
54.50
HOLLIE DOYLE
THE ROYAL ASCOT RACI
ED WALKER
5
72
755923
13
0
17
CASE KEY
7y k a
54.50
A MULLEN
MR TERRY PRYKE
M APPLEBY
4
74
912020
3
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROTECTED GUEST
5y d a
62.50
T P QUEALLY
JOHN GUEST RACİNG
G MARGARSON
7
88
579954
13
0
2
GLOBAL HERO
4y a a
62.50
H CROUCH
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
5
88
121-4
14
0
3
ALFRED BOUCHER
4y k a
62.00
R HORNBY
ROBERT ALLCOCK
H CANDY
9
86
0-34642
19
0
4
HUMBERT (IRE)
6y d a
61.00
B CURTİS
WOODHURST CONSTRUCTİ
ROGER FELL
1
84
3-43374
48
0
5
DUBAI INSTINCT
4y d a
60.00
T MARQUAND
ARAAM
B MEEHAN
3
82
101-077
39
0
6
MAKE IT RAIN (IRE)
3y d d
59.50
JAMES DOYLE
SHEİKH MARWAN AL MAK
S & E CRİSFORD
2
86
951-341
17
0
7
ANDALEEP (IRE)
4y d a
59.50
W CARVER
FINCH FORBES MCPHERS
G MCPHERSON
6
81
233211
19
0
8
MUSIC SEEKER (IRE)
6y d a
59.00
C J MACREDMOND
MRS SARAH BRYAN
D CARROLL
4
80
6-22792
20
0
9
GLEN FORCE (IRE)
3y d e
59.00
R TATE
MR G C WOODALL PAR
SİR M PRESCOTT
10
85
322133
14
0
10
HE'S A KEEPER (IRE)
3y k e
57.50
JANE ELLIOTT
MR N CANNING
T DASCOMBE
8
81
4-40538
20
0
11
ROSA GOLD
3y d d
56.50
RAY DAWSON
MR E P DUGGAN
R GUEST
11
79
6-51115
17
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HELVETIAN
5y d a
62.50
RAY DAWSON
MS TRİSHA KEANE
KEVİN FROST
12
77
59-9840
12
0
2
SHOOT TO KILL (IRE)
3y d e
62.50
JAMES DOYLE
BARTRAM,KİLBURN WA
G SCOTT
11
77
421725
21
0
3
THE DALEY EXPRESS (IRE)
6y d a
62.00
JOSHUA BRYAN
THE W H O SOCİETY
R HARRİS
15
75
007764
9
0
4
PINK FLAMINGO
4y d k
62.00
T MARQUAND
DARE TO DREAM RACİNG
M ATTWATER
10
75
354452
14
0
5
BELLEVARDE (IRE)
6y d k
61.50
TYLER HEARD
MR BARRY VEASEY
R J PRİCE
5
74
6-62424
23
0
6
PRINCE OF ROME (IRE)
4y k a
61.50
H BENTLEY
MRS ANGELA TURNER
M MULLİNEAUX
9
74
667523
51
0
7
LAITH ALAREEN
5y d a
60.50
J HART
21ST CENTURY RACING
I FURTADO
2
72
5800-67
7
0
8
DAPPER MAN (IRE)
6y d a
59.50
B CURTİS
COLNE VALLEY RACİNG
ROGER FELL
6
65
867501
7
0
9
LONGROOM
8y d a
59.00
G LEE
THE SLATERS ARMS AND
P MİDGLEY
14
69
143166
18
0
10
NIBRAS AGAIN
6y d a
58.50
K STOTT
PEEDEETEE SYNDİCATE,
P MİDGLEY
3
68
432140
24
0
11
THRILLA IN MANILA
4y d a
58.00
HOLLİE DOYLE
REBEL RACING PREMIER
RİCHARD SPENCER
1
67
055504
8
0
12
ATTY'S EDGE
4y d a
57.50
GEORGİA DOBİE
INTERNATİONAL PLYWOO
C MASON
7
65
564-812
65
0
13
MOONRAKER
8y a a
56.50
A MULLEN
THE KETTLELİTES
M APPLEBY
13
63
487020
27
0
14
COMMANDER HAN (FR)
5y a a
55.50
ROB HORNBY
TW MORLEY NOTTING
S C WILLIAMS
4
61
568806
15
0
15
THE DEFIANT
4y d a
55.00
B MCHUGH
JOE AND FRANK BRADY
P MİDGLEY
8
60
9-97320
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FANTASTIC BLUE
4y a a
66.00
RAY DAWSON
MR NABİL MOURAD
I MOHAMMED
4
81
57-1830
33
0
2
MR CHUA (IRE)
4y d a
65.00
H BENTLEY
MR J C G CHUA
M SCUDAMORE
1
79
432112
24
0
3
MONJENI
7y d a
64.00
B CURTİS
DEVA RACİNG VALUE
I WİLLİAMS
9
77
512783
11
0
4
YOUNG MERLIN (IRE)
4y d a
64.00
JAMES DOYLE
DANİEL MACAULİFFE
R CHARLTON
6
77
43-2245
38
0
5
RED SECRET (CAN)
4y d a
63.00
T MARQUAND
THE HON R J ARCULLİ
E DUNLOP
10
75
822957
8
0
6
ARABIAN WARRIOR
3y d e
62.00
C SHEPHERD
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
2
82
5-722
29
0
7
BALADIO (IRE)
4y a k
59.00
P HANAGAN
DERBYSHİRE RACİNG Iİ
J MACKİE
5
66
488273
48
0
8
WHISKEY AND WATER
4y d a
58.50
B ROBİNSON
D GİLBERT, M LAWRENC
B ELLİSON
7
65
2224-55
24
0
9
TRUMPET MAN
3y d e
57.50
F NORTON
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
8
72
047255
17
0
10
RED DEREK
4y d a
56.50
J QUİNN
MR GARY LESLİE SHEPH
MRS L WİLLİAMSON
3
60
325523
13
0
Delaware Park ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VALLEY CAL (MD)
6y a g
56.50
VINCE HALLIDAY
RUBY MAE GADDIS
BOBBY LEE PLUMMER
1
49
7056-23
14
0
2
BERRY HILL (KY)
3y a g
54.50
JAIME RODRIGUEZ
JOE AND DENISE MCLAR
FRANKIE COTRONE, JR.
2
44
809563
30
0
3
MONYINTHEBANKSEY (MD)
6y a g
53.00
REBECCA GRACE LABARRE
DOUGLAS OSWALD
CHRISTINE F. CLAGETT
3
43
7
7
0
4
FINE N DANDY (KY)
3y a g
54.50
CAROL CEDENO
TIM F. RITCHEY RACIN
TIMOTHY F. RITCHEY
4
42
76
16
0
5
THIN SPACES (FL)
3y a g
51.50
SKYLER SPANABEL
BLACKSTONE STREET RA
MICHAEL L. CATALANO, JR.
5
33
5880
28
0
6
STYLEMEISTER (KY)
3y a g
54.50
ANGEL SUAREZ
D. SCOTT PECK
D. SCOTT PECK
6
32
866-904
60
0
7
MARTINI LANE (NY)
5y a g
56.50
ABNER ADORNO
DONNA M. KUTT
DONNA M. KUTT
7
42
5575-45
14
0
8
WILD GO (FL)
3y a e
54.50
ROBERT PAZ
YENDRI J. PENA
YENDRI PENA
8
28
00-66
30
0
9
BOLTER (WA)
4y a g
56.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
ALEJANDRO MENDIETA
PEDRO POSADAS
9
38
835588
7
0
10
FUEGO (FL)
3y a g
54.50
KEVIN MENDEZ
DAVID S. ROMANIK
MAURICIO NUNEZ
10
47
000086
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OFFICER MATUTE (MD)
3y a g
50.00
SKYLER SPANABEL
GABRIEL L. MARTIN
JOSE S. RODRIGUEZ
1
46
46169
13
0
2
SEVILLE ROW (MD)
3y a g
51.00
ALEXANDER CRISPIN
RICHARD F. BLUE, JR.
ANN W. MERRYMAN
2
72
83315
33
0
3
PALACE KITTEN (KY)
4y a a
55.00
JAIME RODRIGUEZ
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
3
74
520166
21
0
4
SAGE CANYON (KY)
3y k g
53.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
WADIE F. KHALAF
TIMOTHY C. KREISER
4
42
718
20
0
5
CURLINGTON (KY)
3y a g
54.50
ANGEL SUAREZ
BRITTLYN STABLE, INC
JOSE M. CAMEJO
5
73
263-021
7
0
6
BUSSTER VON TRAPPE (KY)
4y a g
55.00
JOSE R. BETANCOURT
MONICA BAUMAN
FENNEKA T. BENTLEY
6
72
322-105
44
0
7
BLAMELESS (KY)
4y a g
55.00
ABNER ADORNO
BASS RACING, LLC
MICHAEL R. MATZ
7
88
965-155
39
0
8
DOODLE TIME (KY)
3y a g
54.50
RAUL MENA
NOVOGRATZ RACING STA
MCLEAN ROBERTSON
8
65
8431
21
0
9
J BERESFORD TIPTON (KY)
4y a a
55.00
CAROL CEDENO
TEAM VALOR INTERNATI
ARNAUD DELACOUR
9
91
263273
34
0
10
GALLINIPPER (PA)
3y a g
51.00
ALEXANDER CRISPIN
LARRY E. RABOLD
HUGH I. MCMAHON
10
65
581222
32
0
11
PERFECT DAYDREAM (PA)
3y a e
53.00
LUCAS E. BERTICELLI
PCC STABLE
LESLYE G. BOUCHARD
11
57
615355
30
0
12
HURRICANE PARTY (KY)
3y a g
53.00
BRIAN PEDROZA
GLEN HILL FARM
THOMAS F. PROCTOR
12
76
61
33
0
13
THUNDER DAY (KY)
3y a g
53.00
BRIAN PEDROZA
MATTHEW SCHERA
JAMES L. LAWRENCE, II
13
57
1-3522
27
0
14
ENGLISH TAVERN (KY)
3y a g
54.50
JOSE ANGEL GARCIA
ROMANS, JR., JERRY,
HAMILTON A. SMITH
14
54
071
25
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PHISH FAN (KY)
10y a g
55.00
ABNER ADORNO
DANIEL VELAZQUEZ
DANIEL VELAZQUEZ
1
84
522611
34
0
2
KEEPING THE PEACE (KY)
5y a g
55.00
RAUL MENA
WAYWARD FARM
MICHAEL E. GORHAM
2
80
431156
27
0
3
FOR THE ROAD (FL)
4y a g
55.00
CAROL CEDENO
HO DEE BOY STABLE
JOSEPH TAYLOR
3
82
1-72128
8
0
4
SIR ROCKPORT (VA)
8y k g
54.00
ALEXANDER CRISPIN
SOLA DEI GLORIA STAB
HUGH I. MCMAHON
4
88
113111
25
0
5
KINGSTON PIKE (FL)
5y a g
55.00
JAIME RODRIGUEZ
MADISON AVENUE RACIN
JAMIE NESS
5
87
353223
23
0
6
WHY JOEY WHY (LA)
6y a g
55.00
ANGEL SUAREZ
J. PATRICK LEE
LINDA L. MANCHIO
6
76
385752
13
0
7
AMERICANO (KY)
4y a g
56.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
GARIBAY, MA GUADALUP
PAIGE RODRIGUEZ
7
75
521341
27
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MALIBU MISCHIEF (KY)
4y a k
55.00
JAIME RODRIGUEZ
RUDY R. RODRIGUEZ
RUDY R. RODRIGUEZ
1
74
9-40111
34
0
2
SHE ANSWERED (KY)
3y a d
53.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
2
77
514
24
0
3
DREAMING DIAMONDS (KY)
4y a k
55.00
ANGEL SUAREZ
DIAZ, GERARDO AND ME
PEDRO POSADAS
3
76
541243
18
0
4
OUR LADY OF LORETO (FL)
3y a d
53.00
ABNER ADORNO
JOHN JULIA
MICHAEL L. CATALANO, JR.
4
69
41-214
45
0
5
BETTYANN (AR)
4y a k
55.00
RAUL MENA
MARGARET D. HAWK
MICHAEL E. GORHAM
5
73
2-98122
18
0
6
PRETTY EDGY (KY)
3y a d
53.00
CAROL CEDENO
LBR RACING STABLE
RICHARD P. SILLAMAN
6
81
513523
25
0
7
GRAY HAZE (KY)
3y k d
53.00
DEIVY CHAVEZ
P AND D RACING STABL
JOSE M. CAMEJO
7
66
2-14434
18
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUSTIN HEARTS (NY)
7y a k
56.50
JAIME RODRIGUEZ
RODDY J. VALENTE
JAMIE NESS
1
82
534311
13
0
2
MISSIMARD (NY)
6y a k
52.00
REBECCA GRACE LABARRE
JOSE M. GALLEGOS
W. THOMAS MCMAHON
2
70
5-84454
33
0
3
BALLERINA KITTEN (WV)
5y a k
55.00
ABNER ADORNO
SERGIO GOMEZ
JOSE S. RODRIGUEZ
3
46
589867
16
0
4
PRINCESS KILLMAIN (PA)
6y a k
55.00
VINCE HALLIDAY
EAST OAKS STABLES
W. THOMAS MCMAHON
4
70
13-7158
13
0
5
HEATHERLY (PA)
7y a k
55.00
ANGEL SUAREZ
THOMAS IANNOTTI, IV
THOMAS IANNOTTI, IV
5
67
552146
44
0
6
BUTTERFLY ROSE (PA)
6y a k
55.00
JOSE R. BETANCOURT
NASIB RAHIM
JOHN H. SMITH
6
18
86788-9
21
0
7
FRAN'S SALSA (IN)
4y a k
55.00
CAROL CEDENO
BALTAZAR GALVAN
BALTAZAR GALVAN
7
64
432415
13
0
8
CHECOTAH (IL)
5y a k
52.50
ALEXANDER CRISPIN
HOME TEAM STABLES
SCOTT A. LAKE
8
68
361145
30
0
9
EIFS (MD)
5y a k
55.00
RAUL MENA
LOUIS J. ULMAN
DALE CAPUANO
9
69
563179
13
0
10
R TRUE SENSATION (FL)
4y a k
55.00
JOSE ANGEL GARCIA
MATA STABLES
JOSE S. RODRIGUEZ
10
61
104517
28
0
11
KAYLIE'S GIRL (FL)
5y a k
52.00
SKYLER SPANABEL
SAMUEL F. CRONK
SAMUEL F. CRONK
11
59
2561-15
41
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAKE YOUR PLACE (KY)
5y a g
55.00
JAIME RODRIGUEZ
JAGGER INC.
JAMIE NESS
2
92
38544-3
18
0
2
PERFECT COVER (FL)
6y a g
55.00
JOSE R. BETANCOURT
DANIEL BARAJAS
KELLY LYNN DEITER
1
84
8-93566
18
0
3
W W SPRINGTIME (FL)
4y a g
55.00
ANGEL SUAREZ
MICHAEL SCHEFFRES
CARLOS A. MANCILLA
3
87
28-3346
41
0
4
TOMMY SHELBY (MD)
3y a g
53.00
BRIAN PEDROZA
PORT LAIRGE STABLES
HENRY WALTERS
4
84
33-5124
18
0
5
HE'S SMOKIN NOW (FL)
3y a e
54.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
WINNING STABLES, INC
GERALD S. BENNETT
5
82
132131
18
0
6
TIP FOR TAP (PA)
3y a e
54.50
CAROL CEDENO
SMART ANGLE LLP
MARK J. REID
7
85
3-121
27
0
7
BELLE TAPISSERIE (KY)
5y a g
52.50
ALEXANDER CRISPIN
IMAGINARY STABLES AN
ANDREW L. SIMOFF
8
97
11-5145
26
0
8
THUNDERSHOOK (KY)
4y a g
56.50
JAIME RODRIGUEZ
JAGGER INC.
JAMIE NESS
6
91
611311
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SCOTTY SILVER (KY)
2y a g
54.50
ABNER ADORNO
ANDREW L. SIMOFF
ANDREW L. SIMOFF
1
52
63
23
0
2
ALWAYSINAHURRY (MD)
2y a g
54.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
MOPO RACING
DALE CAPUANO
2
61
2432
18
0
3
JAQUAVIOUS (MD)
2y a g
52.50
ALEXANDER CRISPIN
REBECCA B. DAVIS
LYNN A. ASHBY
3
55
23
58
0
4
THE KING CHEEK (NY)
2y a g
53.00
DEIVY CHAVEZ
ANDRY G. BLANCO
ANDRY G. BLANCO
4
74
2
16
0
5
CLEVER AND GREAT (MD)
2y a e
54.50
ANGEL SUAREZ
RICKMAN RACING LLC
MARK J. REID
5
0
0
0
6
GAMING JACK (KY)
2y a e
54.50
BRIAN PEDROZA
GENE GOULD, JR.
JOHN J. ROBB
6
59
436
35
0
7
FRANKIE Z (KY)
2y a e
54.50
RAUL MENA
THREE CROWNS FARM
JOHN RIGATTIERI
7
0
0
0
8
INDIAN LAKE (KY)
2y a g
54.50
JAIME RODRIGUEZ
GAP VIEW STABLES AND
JAMIE NESS
8
55
32
23
0
9
BIG DADDY BUZZ (PA)
2y a g
54.50
CAROL CEDENO
HOME TEAM STABLES
SCOTT A. LAKE
9
0
0
0
30 Eylül 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Nottingham, Delaware Park ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Nottingham at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:45 nottingham at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Delaware Park ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:15 delaware park abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 30 eylül 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 30 eylül 2020 at yarışı programı, 30 eylül 2020 tjk yarış programı, 30 eylül 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 30 eylül 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 30 eylül 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, nottingham at yarışı bülteni, 30 eylül 2020 nottingham at yarışı bülteni, günün nottingham at yarışı bülteni, bugün nottingham at yarışı bülteni, delaware park abd at yarışı bülteni, 30 eylül 2020 delaware park abd at yarışı bülteni, günün delaware park abd at yarışı bülteni, bugün delaware park abd at yarışı bülteni