Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞIRBABA
3y k e
YAVUZŞAH
53.00
A.ÇANKAYAAP
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
10
26
290744
12
13
2
DELİ MEMO
3y k e
KILIÇBAYLIM
57.00
E.KILIK
MEHMET ALBAYRAK
FER.ÇELİK
6
0
9
57
19
3
ELYASA
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
N.ALTIN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
7
16
8879
17
16
4
FAZLI BEY
3y a e
TOŞUR
57.00
F.YARDIMCI
CEMİLE SUBAŞI
A.GÜRGÖZE
11
16
50608
12
15
5
HARRAN FIRTINASI
3y k e
GELİBOLU
57.00
MEH.TAŞKAYA
BAKIR FELHAN
M.KARALI
2
13
6685
21
16
6
HAVARHAT
3y k e
YAVUZŞAH
53.00
H.ALTUNDAĞAP
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
3
7
0070
13
16
7
KERİM AĞA
3y a e
UÇARCAN
54.00
F.FELHANAP
MUHAMMED ÖZTOP
M.KARALI
9
15
590866
12
13
8
KIRDEMİROĞLU
3y k e
KIRDEMİRKIR
54.00
İ.ÇİZİKAP
ŞEYHMUS ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
5
14
567667
12
14
9
MUKADDER BEY
3y a e
YAKUPBEY
57.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET ALİ BECENE
M.K.ÇİZİK
8
24
997728
12
13
10
TUMBUL TOŞUR
3y k e
TOŞUR
57.00
H.PARILDAR
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
1
8
98087
12
15
11
KATIKAYA
3y a d
YILMAZER
56.00
H.POLAT
MİTHAT KATI
G.BALTA
4
17
09036
7
15
2.03.18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELİCİHAN
11y k a
YAŞARCIK
60.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
3
42
280522
14
19
1.21.82
2
DEMİRÇOCUK
7y a a
ANGORA
60.00
M.B.ÇAKMAKAP
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
6
40
790-90-0
47
10
1.21.84
3
KAFKASTUNCU
7y a a
KAFKASLI
56.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET AKDEMİR
M.KEKLİK
4
34
904753
7
13
1.24.65
4
KARA TURBO
8y k a
TURBO
59.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
5
34
008879
14
3
1.25.13
5
MELİKHAN
5y k a
BERKSOY
56.50
N.ALTIN
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
7
29
538334
7
16
1.25.09
6
OVA BEYİ
4y k a
SERDARHAN
55.50
F.YARDIMCI
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
1
29
700844
8
6
1.24.00
7
SANCAKBEYOĞLU
5y a a
SANCAKBEYİ
54.00
E.KILIK
MURAT ÇELİK
M.DEMİROL
8
24
170907
14
15
1.22.79
8
REMZİYE SULTAN
4y a k
ATAKANKAYA
50.00
B.SARIDALAP
MERAL KANTEMİR
S.BAKIR
2
22
554600
50
5
1.27.17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADIEFSANE
3y d e
BATURŞAH
57.00
N.ALTIN
NEJMİ GÜNDÜZ
S.SAYIN
5
26
080032
12
14
2
ATEŞİNOĞLU
3y k e
ARASLI
57.00
AH.ARSLAN
BARAN ERİŞEN
O.GÖRMEZ
2
28
45739
12
15
3
CANFADO
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
M.A.AKTÜRK
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
0
07
21
18
4
CİHANHAT
3y a e
YAKUPBEY
57.00
H.PARILDAR
YILMAZ TEKİNALP
H.TEKİNALP
1
0
07
8
18
5
DELİL AĞA
3y k e
SANCAKBEYİ
57.00
F.YARDIMCI
MAHMUT KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
7
0
70
63
18
6
İLKAYOĞLU
3y a e
YAVUZŞAH
57.00
MEH.TAŞKAYA
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
3
29
427222
12
19
7
NURİBABA
3y k e
JOKER
57.00
V.KIZMAZ
LAMİ KATI
V.ÇİZİK
8
0
04
12
18
8
SONATİK
3y a e
ATİKBEY
55.00
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
G.BALTA
11
10
0600
12
16
9
TEKTAŞOĞLU
3y a e
GÜNTAY
57.00
H.ALTUNKILIÇ
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
4
20
944957
15
10
10
TOKALP
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
M.ÜNLÜ
ÖZER BOYRAZ
H.YILDIRIM
9
21
065763
12
12
11
SEDAMDAN
3y k d
ALİ BABALI
52.00
E.AKKILIÇAP
AHMET BABACAN
FER.ÇELİK
10
12
70045
7
15
2.02.25
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEM DEM
3y a e
CUVEE (USA)
61.50
F.YARDIMCI
BÜLENT DEMİR
EY.YARDIMCI
3
63
432572
5
17
1.14.25
2
RED REBEL (USA)
7y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
61.00
F.FELHANAP
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
4
61
708505
19
7
1.11.80
3
GÜMBÜRGÜMBÜR
5y d a
PERFECTO
62.50
N.ALTIN
MEHMET GÜMÜŞKAN
M.A.SUBAY
9
60
721661
7
20
1.14.46
4
SIMENTAL
8y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
59.50
M.CANPOLATAP
MEHMET ÖKSÜZ
H.YILDIRIM
5
60
883312
14
19
1.13.83
5
FARA FERN
4y a k
CUVEE (USA)
62.00
MEH.TAŞKAYA
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
8
59
359224
7
18
1.14.66
6
ÜNLÜHAN
4y a a
CUVEE (USA)
61.00
M.ÜNLÜ
SELAMİ ÜNLÜ
G.BALTA
7
57
101611
21
20
1.13.96
7
QAVIY
6y d a
RIP VAN WINKLE (IRE)
58.00
M.E.DOĞANAP
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
55
473481
8
20
1.13.29
8
SAWYER
7y d a
DAI JIN (GB)
58.50
E.KILIK
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
6
52
458554
14
5
1.13.49
9
SHUTKA (IRE)
7y d a
TURTLE BOW (IRE)
55.00
H.ALTUNKILIÇ
MUZAFER BAKİ
A.GÜRGÖZE
11
45
887023
8
12
1.13.72
10
AĞA BATUR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
H.PARILDAR
ŞEYHMUS ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
2
41
515898
5
16
1.13.08
11
GOLDEN LION
4y a a
BOSPORUS (IRE)
51.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET FESİH ÇİZİK
M.KEKLİK
10
37
08-0014
21
19
1.16.54
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SANCAK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
59.00
E.KILIK
FERİDUN YUVARLAK
F.E.AKIL
1
43
137535
19
15
1.25.63
2
KEŞTEBATA
4y a a
ATİKBEY
58.00
H.PARILDAR
MEHMET ALBAYRAK
FER.ÇELİK
4
26
479946
5
11
1.26.45
3
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
56.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.SUBAY
8
38
382373
12
15
1.26.36
4
KIRMIZIBAHÇE
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
N.ALTIN
HAŞİM TINAS
M.KARALI
11
46
110541
15
20
1.24.47
5
LEYLANUR
4y a k
KIRIMHAN
56.00
F.YARDIMCI
MEHMET ATEŞ
H.TEKİNALP
9
45
383161
8
20
1.21.16
6
FUAT EFENDİ
4y a a
UÇANBEY
51.00
A.ÇANKAYAAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
7
35
435265
5
14
1.23.69
7
MİRZINAR
4y k a
BOLKAR
53.00
M.IŞIKAP
OZAN TANİYİT
A.GÜRGÖZE
2
31
290721
19
20
1.28.10
8
ESLİNA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
G.BALTA
6
33
226196
12
18
1.27.81
9
MÜRÜLÜ
4y a a
ALTAHA
55.00
MEH.TAŞKAYA
ALİ ŞAHİN
E.KOÇAK
3
25
006027
5
11
1.25.86
10
ÖNERHAN
4y k a
SARRAF
52.00
E.AKKILIÇAP
ÖZKAN BAYRAKTAR
A.GÜRGÖZE
10
39
419501
127
20
1.23.05
11
HADRAKIZ
4y d k
ÖZDURAN
53.00
F.FELHANAP
ÖZER BOYRAZ
H.YILDIRIM
5
34
000721
19
20
1.24.94
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARGAN BEY
3y a e
LİDERTAY
53.00
Y.CENGİZAP
HABİP ARĞAN
M.A.ÇİÇEK
8
16
007
79
17
2
BABA TAHA
3y d e
SOMTÜRKBEY
53.00
A.ŞENBAHARAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
2
0
60
103
18
3
BEYAZ DEMİR
3y a e
YAVUZŞAH
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
3
10
08886
12
15
4
BÜYÜK İLYAS
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
F.FELHANAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
11
8
8600
12
16
5
DAĞTEPE
3y a e
TOŞUR
57.00
F.YARDIMCI
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
7
23
24435
12
16
6
İKİNCİ OZİ
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
H.PARILDAR
BÜLENT TOYDEMİR
M.DEMİROL
9
12
08608
21
15
7
ORDİNARRİYO
3y a e
TOŞUR
57.00
N.ALTIN
NİHAT YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
4
25
834426
12
16
8
SON GOBAK
3y k e
GOBAKBEY
57.00
M.A.AKTÜRK
HALİL KARAKEÇİ
M.KARALI
5
7
960909
35
14
9
TANIRKARDEŞLER
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
E.KILIK
CÜNEYT YILDIZHAN
M.DEMİROL
10
21
847740
12
14
10
YABAR AĞA
3y k e
KADİRİM
55.00
C.TEPEAP
FEHMİ DEMİR
H.TEKİNALP
6
17
575644
12
12
11
YAYLACAN
3y a d
ODİNHAN
52.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET OLGAÇ
V.ÇİZİK
1
10
009
20
17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜMÜŞKESEN
6y k a
TURBO
64.00
V.KIZMAZ
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
7
91
783941
26
20
2.07.91
2
İPEKÇİHAN
6y k a
GOBAKBEY
62.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
6
87
218142
12
18
2.07.91
3
KRALINADAMI
7y k a
AĞA KARACA
62.00
M.A.AKTÜRK
ALİ KAYA
E.KOÇAK
8
82
322221
12
20
2.06.90
4
CİBEK OĞLU
5y k a
GOBAKBEY
61.00
M.ÜNLÜ
CEMİL GÖKHAN
M.A.SUBAY
1
80
456794
15
11
5
YILDIZABAKAN
8y k a
GOBAKBEY
61.00
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
4
80
562453
15
14
2.08.53
6
HACIVAT
6y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
M.E.DOĞANAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
2
63
245123
12
18
2.09.21
7
SEYRANTEPE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
MEH.TAŞKAYA
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
5
72
791215
12
19
8
ROJHAT KIZI
7y k k
GOBAKBEY
56.00
E.KILIK
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
3
61
191851
14
20
2.09.47
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KORKUSUZ ADAM
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
62.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
2
51
311823
32
17
2.00.55
2
DAR SOKAK
3y d g
EXPANSION (USA)
60.50
V.KIZMAZ
İSMAİL HADİOĞLU
S.SAYIN
5
48
223841
22
20
1.57.05
3
GÜVEN HAN
3y a e
KANEKO
60.00
F.YARDIMCI
ÖMER DEMİR
H.TEKİNALP
3
47
415960
24
16
4
LADY PERFECT
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
MEH.TAŞKAYA
SELAMİ NURAL
M.KEKLİK
4
39
246312
14
19
2.02.40
5
REHA HAN
3y d e
WHOS NEXT
55.00
M.A.AKTÜRK
TARIK KARADUMAN
M.DEMİROL
7
37
837522
19
19
2.01.64
6
COMANDANTE
3y d g
YONAGUSKA (USA)
53.00
F.FELHANAP
MUHAMMET FELHAN
A.GÜRGÖZE
6
33
313723
19
16
2.03.00
7
LATEST NOVEL
3y d e
İSTANBUL
53.00
E.KILIK
CÜNEYT BAŞ
E.KOÇAK
1
33
609071
14
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMARİ
6y a k
BOSPORUS (IRE)
58.00
M.CANPOLAT
KADRİ FELHAN
E.KOÇAK
5
28
068967
5
7
1.52.56
2
BİNDALIN GÜLÜ
3y d d
HARD WORKER
57.00
B.SARIDAL
ALİ GÖZKEMAL
M.E.SARIDAL
1
23
787523
8
10
1.52.11
3
KUBAT FIRTINASI
3y a d
TALIP HAN (IRE)
57.00
İ.ÇİZİK
MEHMET CANLIKA
V.ÇİZİK
4
24
229864
12
15
1.58.27
4
MY ONLY LOVE
4y d k
EL CORREDOR (USA)
57.00
Y.ÇELİKBAŞ
TAHİR KARATOPRAK
A.GÜRGÖZE
8
14
700084
14
8
1.57.15
5
ÖNDERYE
3y k d
DR FONG (USA)
57.00
A.ÇANKAYA
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
9
35
853853
12
9
1.56.76
6
TUBAN KAMA
5y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
57.00
Y.CENGİZ
MEHMET BECENE
M.K.ÇİZİK
3
33
067678
8
7
1.54.08
7
BERCESTE
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
54.00
S.ALTAY
OSMAN GÜLER
S.BAKIR
6
22
697697
12
8
8
MISS ARTU
3y d d
POWERSCOURT (GB)
52.00
A.ŞENBAHAR
ERKAN YILDIRIM
S.BAKIR
7
14
657066
14
10
2.02.72
9
UÇANAT
3y a d
EL CORREDOR (USA)
54.00
H.ALTUNDAĞ
FARUK ERDALOĞLU
G.BALTA
2
31
4-55305
12
13
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEVER SAID NOTHING (IRE)
3y d e
62.50
E GREATREX
MRS AMANDA JULIA JOH
M LOUGHNANE
11
59
127021
7
0
2
DELEYLL
6y a a
62.00
GRACE MCENTEE
POWER GENEVA LTD
J BUTLER
4
60
4-11008
15
0
3
BAY OF NAPLES (IRE)
4y d a
61.00
D COSTELLO
MRS SALLİE LLOYD
M HERRİNGTON
1
58
95-7093
14
0
4
SONNETINA
4y d k
60.50
C BİSHOP
THE GOOD MİXERS
D COAKLEY
5
57
4-67332
18
0
5
AMOR FATI (IRE)
5y d a
60.00
W BUICK
MR STUART MORGAN P
P EVANS
3
56
207426
2
0
6
BERKSHIRE PHILLY
3y a d
59.50
D PROBERT
BERKSHIRE PARTS PA
A BALDING
2
59
04-2972
30
0
7
MOMTALIK (USA)
5y d a
59.00
K O'NEİLL
GB CİVİL ENGİNEERİNG
I FURTADO
6
54
356678
27
0
8
HY EALES (IRE)
3y d d
58.00
JANE ELLİOTT
GRAHAM EALES AND KAT
J SPEARİNG
7
56
0703
30
0
9
GROUSEMAN
3y d e
57.00
R P DOWNEY
MİCHAEL H SLY DR T D
MRS P SLY
12
53
70-7405
19
0
10
BLUE WHISPER
5y a a
56.50
J HAYNES
MULLİGANS RACİNG CLU
CHELSEA BANHAM
9
48
356-605
22
0
11
LAFONTAINE (FR)
3y d d
55.50
HOLLİE DOYLE
HOMEBRED RACİNG
S KİRK
8
50
0412-63
42
0
12
MABAADY
6y d a
55.50
CALLUM HUTCHİNSON
MİSS M E ROWLAND
MİSS M ROWLAND
10
41
74-99-98
55
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WHATWOULDYOUKNOW (IRE)
5y d a
62.00
P PRİNCE
DEARİNG PLASTİCS LTD
R C GUEST
3
60
390-076
14
0
2
EPIC CHALLENGE
5y d a
61.50
K O'NEİLL
ROBERT GREENWOOD RAC
I FURTADO
1
59
96650-0
17
0
3
LAURENTIA (IRE)
4y d k
60.50
SOPHİE RALSTON
DOOLAN, EDWARDS HA
D IVORY
9
57
365101
18
0
4
MISU PETE
8y d a
60.00
ISOBEL FRANCİS
THE MARK USHER RACİN
M USHER
12
56
109977
12
0
5
GRANDSTAND (IRE)
4y d a
59.50
TYLER HEARD
MR BARRY VEASEY
R J PRİCE
4
55
551290
14
0
6
MR NUTHERPUTT (IRE)
3y d e
59.00
PİERRE-LOUİS JAMİN
SEABROOK MİLLER
W KNİGHT
2
58
0-8400
14
0
7
CHRISTMAS NIGHT
5y a a
58.50
H SHAW
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
5
53
275443
22
0
8
FASHION FREE
3y d d
58.00
HOLLİE DOYLE
MR L J VAESSEN
M APPLEBY
7
56
4-00808
21
0
9
UNCLE SID
3y d e
57.00
D PROBERT
MR D ROBİNSON
W JARVİS
11
53
9-40038
30
0
10
POTTERS QUESTION
4y a a
56.00
L MORRİS
MRS J MAY
C WALLİS
10
47
746582
21
0
11
KHAZAF
5y d a
55.50
A MULLEN
MRS RUTH A CARR
MRS R CARR
8
46
400300
13
0
12
SATCHVILLE FLYER
9y a a
55.50
E J WALSH
MR ANTHONY COOKE
J BRADLEY
6
42
305787
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYSTON HILL
6y a a
63.50
D PROBERT
HİGH FİVE RACİNG AND
M USHER
3
65
586311
18
0
2
RUNNING CLOUD (IRE)
5y d a
63.50
F MARSH
MR ALAN JORDAN
A WİNTLE
10
65
559602
16
0
3
QUEEN'S SOLDIER (GER)
4y d a
62.50
TYLER HEARD
THE HAWKİNS PARTNERS
A RALPH
6
63
32321-0
52
0
4
KIRTLING
9y k a
61.50
D E HOGAN
FAİTH HOPE AND CHARİ
ANDİ BROWN
8
60
3176-41
30
0
5
ROYAL ASTRONOMER
3y d e
60.50
D O'NEİLL
MR M A MRS J E RİC
H MORRİSON
1
64
072-407
16
0
6
SACRED BELIEF (GER)
3y d d
60.00
W BUİCK
CLİPPER LOGİSTİCS
E DUNLOP
11
63
05675
28
0
7
GOLD STANDARD (IRE)
4y a a
60.00
ELİSHA WHİTTİNGTON
MR J M WALL
A CARROLL
9
57
522322
71
0
8
JAWSHAN (USA)
5y d a
59.50
A RAWLİNSON
EVER HOPEFULS
I WİLLİAMS
2
56
2646-74
127
0
9
EAGLESGLEN
3y d e
58.50
J MİTCHELL
THE ROGUES GALLERY
TOM CLOVER
12
60
5063
14
0
10
BARTIMAEUS (IRE)
4y d a
58.00
C BİSHOP
WEST ILSLEY RACİNG
D COAKLEY
7
53
54-0750
18
0
11
OCEAN REACH
4y d k
56.00
HOLLİE DOYLE
MR G E AMEY MR D M
R J PRİCE
5
48
224685
22
0
12
ROMAN'S EMPRESS (IRE)
3y d d
54.50
C HARDİE
STONEGRAVE THOROUGHB
REBECCA MENZİES
4
51
424910
8
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ICE CANYON
6y d a
63.50
L EDMUNDS
MR DEREK MRS MARİE
KEVİN FROST
2
65
84801-2
21
0
2
SANDY STEVE
4y d a
62.50
M GHİANİ
MR J W PARRY
S C WİLLİAMS
1
63
0-24586
15
0
3
INTERNATIONAL LAW
6y k a
62.50
H RUSSELL
JOHN AND TONY JARVIS
A BRITTAIN
7
62
855634
2
0
4
BLUE EAGLE (IRE)
3y d d
60.50
H TURNER
21ST CENTURY FARMS L
C FELLOWES
10
64
054
17
0
5
MALDONADO (FR)
6y a a
59.00
HARRISON SHAW
MR A SAHA
M W EASTERBY
8
57
68-6642
33
0
6
OLD FRIEND (FR)
3y d e
60.00
L MORRİS
MR P K SİU
ED WALKER
6
63
6-66342
22
0
7
LADY ELYSIA
4y a k
60.00
GEORGİA DOBİE
THE NİGEL BENNETT PA
EVE J-HOUGHTON
5
57
519011
7
0
8
TIGER ZONE (IRE)
3y d e
59.50
H CROUCH
MİSS J DEADMAN MR
C COX
4
62
88-2829
35
0
9
CAFE SYDNEY (IRE)
4y a k
58.00
B DOYLE
CONTUBERNİUM RACİNG
A CARROLL
3
53
327693
22
0
10
MOMENTSAFTAMIDNITE (USA)
3y d e
56.50
C LEE
HOPE EDEN RACİNG LTD
K BURKE
12
55
0600
27
0
11
RAVEN'S RAFT (IRE)
5y k k
55.00
TYLER HEARD
JAMİE ROCKE
DAVE ROBERTS
11
46
750-569
21
0
12
LUCKY DRAW
3y d d
52.50
HOLLİE DOYLE
MR C C SHAND KYDD
E DE GİLES
9
47
98-0777
20
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONALEDGE
2y k d
60.50
M GHİANİ
ESSEX RACİNG CLUB
S C WİLLİAMS
5
64
57715
14
0
2
ANNIE ROSE
2y d d
60.50
R P DOWNEY
MİNSTER STUD AND PAR
T D BARRON
9
64
45110
25
0
3
POLASTRI
2y d d
60.00
T HAMİLTON
CHEVELEY PARK STUD
R FAHEY
3
63
254
34
0
4
HOLBACHE
2y d e
59.50
HOLLİE DOYLE
LAST DAY RACİNG AND
A CARROLL
6
62
4521
25
0
5
KIM WEXLER (IRE)
2y d d
59.00
P COSGRAVE
DAVİD LOWE
DAVİD LOUGHNANE
4
61
2085
26
0
6
MUTASALLEM (IRE)
2y a e
58.50
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M TREGONİNG
10
60
65
17
0
7
RELATIVE CHOICE (IRE)
2y d d
58.50
H CROUCH
MRS CATHERİNE REED
G L MOORE
11
60
468102
18
0
8
SOCIALITY
2y d e
58.00
L EDMUNDS
MR J BUTLER
J BUTLER
2
59
0959
7
0
9
SHAWSHANK
2y d e
57.50
PAULA MUİR
FLASH FİGS RACİNG
STEF KENİRY
7
57
882960
42
0
10
LIKELY SUCCESSOR
2y d d
57.50
TYLER HEARD
H PİNNİGER AND PETER
R HUGHES
1
57
562624
18
0
11
FIND A PENNY
2y d d
56.50
H SHAW
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
8
55
534463
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZULU ZANDER (IRE)
3y d e
62.50
W BUİCK
MR JOHN WİLCOX P D
P EVANS
5
68
443421
7
0
2
DANA FOREVER (IRE)
3y d d
60.50
P FIELDING
MS DIAMOND
T DASCOMBE
10
70
728326
2
0
3
SHINING
4y d k
60.00
C BENNETT
THE CLEAN SWEEP PART
J BOYLE
8
69
909-741
13
0
4
SUR MER
3y d d
60.00
HOLLİE DOYLE
MR T W MORLEY
R COWELL
1
69
336231
37
0
5
DYNAMO WALT (IRE)
9y d a
59.00
L EDMUNDS
SHAWTHİNG RACİNG PAR
D SHAW
3
67
1-34589
14
0
6
SECRETFACT
7y a a
59.00
P COSGRAVE
PREMİER CONSERVATORY
M SAUNDERS
9
67
676252
7
0
7
KING ROBERT
7y d a
59.00
W CARSON
J A CHALLEN H WALL
C WALLİS
4
67
254440
32
0
8
RED STRIPES (USA)
8y d a
58.00
H SHAW
E H JONES (PAİNTS) L
MRS L WİLLİAMSON
6
65
429800
31
0
9
SLOWMO (IRE)
4y d a
57.50
C HARDİE
NORTHGATE RACİNG
A BRİTTAİN
2
63
070033
7
0
10
DREAM HOUSE
4y d a
56.50
D FENTİMAN
ONTOAWİNNER 10 PAR
T EASTERBY
7
61
9-41063
12
0
11
TWICE AS LIKELY
3y d d
56.50
TYLER HEARD
MS H N PİNNİGER
R HUGHES
11
61
103406
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BORN TO SIRE (IRE)
3y d e
59.50
W CARSON
MR P E AXON
C WALLİS
6
0
0
0
2
MIDNITE MADNESS
3y d e
59.50
L EDMUNDS
MR DEREK SHAW
D SHAW
1
0
0
30
0
3
RAYYAN
3y d e
59.50
C LEE
AL SHAQAB RACİNG
K BURKE
7
0
0
0
4
SHOW ME A SUNSET
4y d a
59.50
B MCHUGH
THE COOL SİLK PARTNE
J FANSHAWE
8
0
7-2
17
0
5
CALYPSO DANSER
3y a d
57.50
GİNA MANGAN
PAUL NİCHOLAS / M S
M SAUNDERS
10
0
68
26
0
6
DABBERSGIRL
3y d d
57.50
A MULLEN
MR G B HİGNETT
M MULLİNEAUX
5
41
0990-
127
0
7
HERRING BAY
3y d d
57.50
L KENİRY
MR MOHAN FONSEKA
J HOLT
11
0
0-
127
0
8
LA CHICA LOBO
3y d d
57.50
C HARDİE
MİSS HAZEL ROBERTS
MRS L WİLLİAMSON
4
43
657770
10
0
9
MAY THE SIXTH
3y d d
57.50
K O'NEİLL
SEXY SİX PARTNERSHİP
S DİXON
2
0
3
35
0
10
PORTIA'S PEARL
3y a d
57.50
W CARVER
MR JOHN C DAVİES
C ALLEN
9
0
57
17
0
11
SASSY LASSY (IRE)
3y d d
57.50
V SANTOS
FLİNT HALL RACİNG
LUCİNDA EGERTON
3
40
77800-
127
0
Pontefract Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARTHUR NORSE (IRE)
2y a e
59.50
C BEASLEY
MRS ANNE ATKİNSON
T D BARRON
2
0
73
11
0
2
FARHAN (IRE)
2y d e
59.50
R L MOORE
MR NASER BURESLİ
J BUTLER
4
73
2533
21
0
3
HARLEM SOUL
2y a e
59.50
S DE SOUSA
TEME VALLEY 2
M JOHNSTON
5
0
0
0
4
KENTUCKY KITTEN (IRE)
2y d e
59.50
D ALLAN
MRS T WHATLEY
T EASTERBY
1
72
44
17
0
5
RAVENSCRAIG CASTLE
2y k e
59.50
P MULRENNAN
CASTLE RACİNG SCOTLA
I JARDİNE
7
0
7
18
0
6
MYRTLE MACLAGAN (IRE)
2y d d
57.50
P J MCDONALD
N BROWNE,İ BOYCE, S
M JOHNSTON
6
0
8
21
0
7
POOL BAR LADY
2y a d
57.50
R KİNGSCOTE
STEVEN PACKHAM OWE
T DASCOMBE
3
0
67
31
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOUSSAROK
2y d e
60.50
P J MCDONALD
TİTANİUM RACİNG CLUB
M JOHNSTON
4
81
1293
20
0
2
KADUPUL (FR)
2y d d
60.00
R KİNGSCOTE
AL WASMİYAH STUD
W HAGGAS
3
80
158
24
0
3
BALLYCONNEELY BAY (IRE)
2y d e
59.50
J HART
JJ QUINN RACING LTD
J J QUINN
2
79
521
11
0
4
TAHONTA (IRE)
2y d e
58.00
K STOTT
MY VEİN CLİNİC SYNDİ
K RYAN
5
76
42
19
0
5
POWER STATION
2y d e
57.50
ROSSA RYAN
EXORS OF THE LATE MR
R HANNON
8
75
6398
26
0
6
SETANTII GIRL (IRE)
2y d d
57.50
JP SULLİVAN
THE COOL SİLK PARTNE
J GİVEN
6
75
19
16
0
7
ROGUE NATION (IRE)
2y d e
57.00
T HAMMER HANSEN
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
1
73
082
32
0
8
FAYATHAAN (IRE)
2y d e
57.00
P HANAGAN
H H SHAİKH NASSER AL
R FAHEY
9
73
432
11
0
9
UNDER FOX (IRE)
2y d e
54.00
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
T EASTERBY
7
67
7854
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HMS PRESIDENT (IRE)
3y d e
60.50
K STOTT
HP RACİNG HMS PRESİD
EVE J-HOUGHTON
7
88
1-54323
39
0
2
SHAMAROON (IRE)
3y a e
59.00
R L MOORE
MR SAEED SUHAIL
SIR M STOUTE
1
85
451
32
0
3
DASHING ROGER
3y d e
58.50
B CURTİS
RON SPORE EXORS LA
W STONE
4
84
531621
19
0
4
SEA TROUT REACH (IRE)
3y a e
58.50
R KİNGSCOTE
MR T J W BRİDGE
W HAGGAS
6
84
25-1533
10
0
5
TOM COLLINS
3y a e
57.00
S DE SOUSA
MR J C SMİTH
D ELSWORTH
3
80
0-99405
38
0
6
DEB'S DELIGHT
3y d e
55.50
P HANAGAN
MR MRS N WRİGLEY
R FAHEY
5
77
179-0
46
0
7
WAR DEFENDER
3y d e
54.50
D ALLAN
RYEDALE PARTNERS NO
T EASTERBY
2
75
323240
10
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ART OF DIPLOMACY
4y d a
63.50
G LEE
IMPERİAL RACİNG, J B
M W EASTERBY
5
68
7-5410-5
18
0
2
GENERAL ZOFF
5y d a
63.50
P J MCDONALD
PURPLE LİLAC RACİN
W MUİR
2
68
59-8226
24
0
3
TIDAL POINT (IRE)
4y a a
63.00
D ALLAN
SLEEVE IT LTD
STEPH HOLLİNSHEAD
3
67
3274-59
10
0
4
BODACIOUS NAME (IRE)
6y d a
63.00
J HART
JJ QUİNN RACİNG LTD
J J QUİNN
10
67
4631-46
127
0
5
COOL POSSIBILITY (IRE)
4y k a
62.50
P MULRENNAN
JOLLY BOYS OUTİNG
REBECCA MENZİES
6
66
66-1190
31
0
6
NORDANO (GER)
4y a a
62.50
K STOTT
A WHYTE, T MESSOM
N KING
1
66
372062-
127
0
7
SINGLE (IRE)
3y a d
59.00
G BASS
THE SWEET PARTNERSHİ
M CHANNON
4
68
621532
11
0
8
CALL MY BLUFF (IRE)
3y d e
59.00
S DE SOUSA
THE FFRENCH CONNECTİ
D F DAVİS
8
62
575411
5
0
9
JOSEPHINE
3y d d
57.50
B CURTİS
MRS DENİS HAYNES
W STONE
7
65
7256
26
0
10
SINNDARELLA (IRE)
4y d k
55.00
JP SULLİVAN
EXORS OF THE LATE MR
SARAH HOLLİNSHEAD
9
45
554836
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTAIN JAMESON (IRE)
5y d a
62.00
J HART
THE JAM PARTNERSHIP
J J QUINN
13
75
598057
17
0
2
MAGICAL EFFECT (IRE)
8y a a
61.50
JP SULLİVAN
MİSS VANESSA CHURCH
MRS R CARR
16
74
25-4166
11
0
3
AFTER JOHN
4y d a
61.50
J GORMLEY
LADY JOUSE PARTNERSH
REBECCA BASTİMAN
8
74
5037-01
37
0
4
BUCCANEERS VAULT (IRE)
8y k a
61.00
K STOTT
SHEİLA BRADLEY AND P
P MİDGLEY
6
73
345057
10
0
5
MUSHARRIF
8y d a
61.00
P HANAGAN
RAY FLEGG JOHN BOU
D CARROLL
15
73
436641
11
0
6
NEARLY A GONNA
3y a e
60.50
D ALLAN
MR E A BROOK
T EASTERBY
1
73
44010
29
0
7
KIND REVIEW
4y d a
60.50
T EAVES
ELSA CRANKSHAW GORDO
MİSS T WAGGOTT
10
72
190374
10
0
8
TWIST OF HAY
3y d d
60.00
C BEASLEY
MR J A KNOX AND MRS
M DODS
4
72
83-341
20
0
9
MONSIEUR PATAT
3y d e
60.00
D NOLAN
WACKEY RACERS HAREFİ
R BRİSLAND
14
72
45416
28
0
10
AIRGLOW (IRE)
5y d a
59.50
P MULRENNAN
MR S HULL LAURA MA
M W EASTERBY
12
70
272996
10
0
11
WHAT A BUSINESS (IRE)
3y d e
59.00
B CURTİS
MR S GREENHALGH NO
ROGER FELL
2
70
949523
27
0
12
PADDY POWER (IRE)
7y a a
57.50
MEGAN NICHOLLS
M SCAIFE R A FAHEY
R FAHEY
3
68
870000
17
0
13
ZEYZOUN (FR)
6y d a
58.50
R KİNGSCOTE
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
7
68
8-89659
51
0
14
SENDACARD
3y a d
58.00
B GARRİTTY
HOT TO TROT RACİNG 2
R FAHEY
11
68
252-70
29
0
15
PENNY POT LANE
7y d k
57.50
P DENNİS
MR A MELVİLLE
R M WHİTAKER
5
66
60-9922
9
0
16
LAIRIG GHRU
3y d e
57.50
G LEE
MRS N J MCGRATH
M HAMMOND
17
67
336-8
14
0
17
LADY CALCARIA
4y d k
57.00
RACHEL RİCHARDSON
ONTOAWİNNER 10 PAR
T EASTERBY
9
64
966257
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRICKADANK (IRE)
4y d a
61.00
G LEE
A S ASSOCİATES
M HAMMOND
5
0
4-76
9
0
2
GREGORY THE GREAT
4y d a
61.00
F MCMANOMAN
EXORS OF THE LATE MR
STEPH HOLLİNSHEAD
1
0
00-
127
0
3
SHARPIE
4y d a
61.00
J FANNİNG
MOORLAND RACİNG
J MACKİE
12
0
0
33
0
4
SIR TAAJ
4y d a
61.00
A BRESLİN
MR MARK WEATHERER
MARK WEATHERER
6
0
708
9
0
5
HYDROS
3y d e
59.50
R L MOORE
MR K ABDULLAH
SİR M STOUTE
3
0
2
101
0
6
LIBERATION POINT (IRE)
3y d e
59.50
K SHOEMARK
CLİPPER LOGİSTİCS
R FAHEY
4
0
6-
127
0
7
REDSHANK (USA)
3y d e
59.50
S GRAY
PAUL HANCOCK PARTN
D O'MEARA
10
0
75
15
0
8
ROARING DRAGON (IRE)
3y a e
59.50
C BEASLEY
MR DAVE STONE
M DODS
7
0
0
0
9
SKY POWER (IRE)
3y d e
59.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
R HANNON
11
0
3-
127
0
10
SOMTHINGPHENOMENAL
3y d e
59.50
JOSEPHİNE GORDON
MRS J ROSCOE-CASEY
C KELLETT
8
0
6
35
0
11
THUNDER GAP
3y d e
59.50
JP SULLİVAN
T T RACİNG
T TATE
2
0
85
35
0
12
SALINE BAY (IRE)
3y d d
57.50
B CURTİS
MİSS ITALİA J KEOGH
K BURKE
9
0
5
32
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELIGIBLE (IRE)
4y d a
63.00
JP SULLİVAN
MR M GRAYSON MR L
M W EASTERBY
8
77
21334-0
30
0
2
FRATERNITY (IRE)
3y a d
62.00
B GARRİTTY
SİR ROBERT OGDEN
R FAHEY
6
77
54-9154
24
0
3
LIGHT UP OUR STARS (IRE)
4y d a
61.00
K STOTT
MR D BOOCOCK
A CARROLL
5
72
356-000
25
0
4
CHALLET (IRE)
3y d e
60.50
P MULRENNAN
DUNHAM TRADİNG LTD
M DODS
1
74
24-9611
34
0
5
FRANKELIO (FR)
5y d a
60.00
G LEE
FORTY FORTY TWENTY
M HAMMOND
11
70
50-1430
34
0
6
RED JASPER
3y a e
59.50
JOSEPHİNE GORDON
MR C L BACON
M APPLEBY
2
72
183411
127
0
7
JAMES PARK WOODS (IRE)
4y d a
59.00
P J MCDONALD
PHİLİP BANFİELD DO
D F DAVİS
4
68
31-0804
6
0
8
ZODIAKOS (IRE)
7y d a
58.50
B CURTİS
MR C VARLEY MR R G
ROGER FELL
14
67
617484
34
0
9
SERVO (IRE)
6y d a
57.50
C RODRİGUEZ
MR JİMMY KAY
MİSS L SİDDALL
9
64
1360-1-7
25
0
10
AOIFE'S JOY (IRE)
3y d d
57.50
J HART
MR KEİTH BROWN
M WALFORD
12
67
440
26
0
11
DATE IN VEGAS
3y a d
57.00
R L MOORE
NEWSELLS PARK STUD
SİR M STOUTE
7
66
353
22
0
12
LIBERTY POWER
3y d e
56.00
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
T EASTERBY
13
64
6793
15
0
13
DAWN BREAKING
5y d a
56.00
P DENNİS
D GRATİON, G SUTCLİF
R M WHİTAKER
3
61
156860
18
0
14
WILLIAM ALEXANDER
3y d e
54.00
J FANNİNG
MR M ROZENBROEK
J L EYRE
10
60
0-56718
13
0
5 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Elazığ, Wolverhampton İngiltere, Pontefract Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:55 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Pontefract Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 pontefract birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 5 ekim 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 5 ekim 2020 at yarışı programı, 5 ekim 2020 tjk yarış programı, 5 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 5 ekim 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 5 ekim 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 5 ekim 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, pontefract birleşik krallık at yarışı bülteni, 5 ekim 2020 pontefract birleşik krallık at yarışı bülteni, günün pontefract birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün pontefract birleşik krallık at yarışı bülteni