Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATANERHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
9
0
0
20
2
BEYİM BENİM
3y a e
TOŞUR
57.00
D.AYDOĞAN
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
5
0
60
91
18
3
İLK KARABEDİR
3y k e
KARABEDİR
55.00
DOĞUKAN SAVAP
KAYA KAYA
SEN.ŞEN
6
13
459
9
17
4
KRAL OLCAY
3y a e
SERTAY
53.00
F.HİMAP
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
4
30
352236
13
17
1.47.17
5
KRİTER
3y a e
ATOMKARINCA
57.00
O.YILDIZ
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
7
0
4
17
19
6
ÖZILDIR
3y d e
TÜMÖZ BEY
57.00
D.YILDIZ
MELİS KURTEL EMİN
B.ŞİMŞEK
3
12
850
20
17
1.49.98
7
SARDUR
3y k e
TURBO
57.00
S.ÖZEN
ABDULGAFUR DEMİRÖRS
N.YILDIRIM
10
0
6
21
19
8
ŞİMŞEK BEY
3y k e
KIRIMHAN
57.00
M.HAMEDİ
HALİL ALTIN
SEN.ŞEN
8
0
0
20
9
YADİGAR BEY
3y k e
FAROTAY
55.00
MER.ÇELİKAP
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
11
0
25
7
18
10
ZINAR
3y k e
BOZYİĞİT
54.00
D.KAYAAP
NAİL BURAK AKGÜN
S.ÇİFTÇİ
2
0
99
7
18
11
BERFİN ABLA
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ABDULKADİR AKDENİZ
H.ÇALIŞKAN
1
5
5970
24
16
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RINALDO
4y d a
BANKNOTE (GB)
60.00
D.KAYAAP
ALİ ERKAN YILMAZ
H.ÇALIŞKAN
15
64
662255
14
17
1.32.11
2
MEKANİK
4y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
DOĞUKAN SAVAP
UĞUR KURTULUŞ
G.TURAN
13
47
257621
9
20
3
OCIUS
7y k a
DIVINE LIGHT (JPN)
60.00
Ö.YILDIRIM
GÖKHAN İNCE
A.SONĞUR
4
93
251334
14
17
1.32.54
4
QAVIY
5y d a
RIP VAN WINKLE (IRE)
60.00
F.YÜKSEL
BEKİR OZAN HAS
F.DİZDAROĞLU
7
50
898597
7
14
1.38.17
5
RASİM KAPTAN
4y d a
PARGALI
58.00
H.KAPLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
5
49
247291
7
20
1.33.20
6
BLACK ADLER
5y d a
GOLDAT (GB)
54.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
3
62
700960
77
6
1.33.20
7
ESKAYRA
5y d a
POWERSCOURT (GB)
58.00
A.KURŞUN
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ALTINDAĞ
8
88
444946
24
15
1.36.97
8
HARPUTLUNUN OĞLU
7y d a
HARPUTLU GAGGOŞ
58.00
M.KAYA
UĞUR KURTULUŞ
F.DİZDAROĞLU
6
59
222353
7
16
1.36.81
9
STAR FORCE
4y d a
CUVEE (USA)
56.00
MER.ÇELİKAP
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
10
89
112-712
11
19
1.35.14
10
MY FREEDOM
4y d a
LION HEART (USA)
57.00
A.ASLAN
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
A.F.BÜYÜKKESKİN
16
87
714673
11
16
1.33.89
11
RIGHT OR WRONG
8y a a
ROYAL ABJAR (USA)
57.00
S.ÖZEN
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
11
93
617456
38
16
1.33.10
12
FOREVER HERE
6y d a
LION HEART (USA)
56.00
A.SÖZEN
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
9
72
755758
32
20
1.32.71
13
ERKAN ABİ
4y k a
COUNTRY REEL (USA)
56.00
K.AYDINAP
SÜLEYMAN ASLAN
F.ARICI
14
10
7-09000
126
9
1.37.54
14
GRAND DUKE
4y d a
GREEN GÖNEN
56.00
G.YILDIZ
MURAT SÖNMEZ
R.KARABULUT
12
28
874424
19
17
15
KARA TİMUR
3y d e
EL CORREDOR (USA)
53.50
O.YILDIZ
REŞAT ÖZ
M.E.AVCI
1
12
004006
18
13
16
FOLLOW ME
3y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
51.50
M.K.CEYLANAP
TEMEL AYDIN
A.F.BÜYÜKKESKİN
2
0
0
120
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JİNDA
2y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
58.00
MER.ÇELİKAP
HİKMET AKBULUT
H.ERDİK
7
36
745745
17
13
1.37.30
2
HARİTACI KIZ
2y k d
AGRESIVO (USA)
56.00
H.ÇANAKÇIAP
MESUT ÇEVİKEL
At Sahibi
5
33
446515
13
19
1.33.24
3
FATİHİN GÜLÜ
2y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
DOĞUKAN SAVAP
SABAHATTİN YAVUZ
B.TANRIKULU
10
26
433235
14
16
1.31.46
4
FOR NIL
2y d d
HAKEEM (USA)
57.00
A.SÖZEN
A.BANU ÖZKARDEŞ
B.ŞANDAN
3
38
16
32
19
5
ONUR
2y d d
AENEAS
57.00
S.ÖZEN
SABAHATTİN YAVUZ
B.TANRIKULU
9
34
241
28
20
1.30.41
6
CHIRON
2y d d
DAI JIN (GB)
54.00
MAHMUT TURAN
FATİH KURU
B.TANRIKULU
8
0
9
12
19
7
DARK SAGA
2y k d
MIZZEN MAST (USA)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
AYTUĞ ATALAY
OR. ÖZELCANAT
4
0
24
17
18
8
ENGİNAR
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
F.YÜKSEL
TUĞRUL GÜRE
M.GÜNDÜZELİ
2
8
5050
10
16
9
RUN FOR ELMAS
2y d d
AENEAS
54.00
D.AYDOĞAN
SEDAT ŞAHİN
T.ÇEKİCİ
1
0
79
17
18
10
SEVEN GIRL
2y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
52.00
H.KAPLANAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
6
20
544750
10
13
1.32.35
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜRGÜR BABA
6y a a
ALTAHA
62.00
M.KAYA
EYLEM TANİYİT
A.E.ALKIŞ
4
86
211128
28
18
1.20.56
2
EFE YÜREK
6y k a
TUNCAL
58.00
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
İ.ALPUĞUR
5
67
694450
11
13
1.21.70
3
EMİRSOY
5y k a
KOBRA
58.00
D.KAYAAP
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
8
75
368979
49
14
1.21.39
4
UÇANBİLGİN
5y k a
BİLGİN
58.00
Z.KARABULUTAP
MEVLÜT TANİYİT
A.E.ALKIŞ
7
62
380554
7
13
1.20.62
5
ASARCIKLI
6y a a
ARASLI
59.00
N.AVCİ
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
2
73
429857
14
9
1.21.17
6
GÜLENYÜZ
6y k g
TURBO
59.00
A.SÖZEN
AYHAN ALÇİÇEK
A.ALÇİÇEK
15
84
447412
35
19
1.20.63
7
SAYGON
6y a a
İBOCAN
59.00
O.YILDIZ
RAMAZAN TAŞDEMİR
G.ÖZERTÜRK
1
66
282296
14
17
1.21.36
8
HANIM SULTAN
6y a k
ATOMKARINCA
57.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
3
36
062092
13
17
1.21.69
9
KARACAKURT
5y k a
AĞA KARACA
59.00
F.YÜKSEL
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
F.ARICI
10
67
933531
14
20
1.20.88
10
ADINI SEN KOY
6y a a
TURBO
55.00
A.KURŞUN
ERDİN DÜZARAT
Ü.ARSLAN
6
92
6-79791
18
20
1.22.37
11
ÇERMİ KHAN
6y a a
YİĞİT
53.00
MER.ÇELİKAP
UMUT PAMUKCİ
S.CAN
13
72
843789
127
13
1.20.93
12
SARI GEÇİT
4y k k
TAMERİNOĞLU
48.00
G.KAYIPAP
CEMİL TANER
F.ARICI
9
10
089900
7
5
1.25.30
13
NEHİRİNOĞLU
5y a a
UÇANBEY
55.00
S.ÖZEN
MESUT TAŞ
V.ÖZDİL
14
65
719635
127
16
1.23.05
14
AK RECAİ
4y a a
MURATAĞA
51.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
TEMEL AYDIN
F.ARICI
12
6
9875
39
16
1.26.13
15
PESENŞAH
4y a a
SERTAY
52.00
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
11
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADNAN
3y k e
SARRAF
57.00
F.YÜKSEL
AYHAN ZEYTİNOĞLU
EROL MUTLU
6
14
596
10
17
2
ARAPMAN
3y a e
ARTOS
53.00
K.YILMAZAP
METE ÇELİK
B.TANRIKULU
3
29
645662
7
14
1.50.28
3
ARKANŞAH
3y k e
SARRAF
57.00
A.SÖZEN
CUMA AKKILIÇ
ŞÜK. ÇELİK
12
29
838278
10
10
4
DAĞCAN
3y k e
BALIKHAN
55.00
MER.ÇELİKAP
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
0
49
21
18
5
FANTOM
3y k e
KURTEL
57.00
E.ÇAKIROĞLU
DURAN KOÇAK
F.ARICI
2
0
0
32
19
6
GÖKÇETEPE
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
Ö.YILDIRIM
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ALTINDAĞ
4
28
4445
10
16
7
HÜRKANSOY
3y a e
TÜMÖZ BEY
57.00
S.ÖZEN
BOZAN ALTIN
B.ARAS
11
27
2385
9
16
8
KARAÇETİN
3y k e
ÖZHABER
57.00
GÖKH.GÖKÇE
AYTUĞ ATALAY
OR. ÖZELCANAT
8
29
425
73
17
9
KURTULUŞBEY
3y a e
TOŞUR
57.00
MAHMUT TURAN
HÜSEYİN ÇİÇEK
SEN.ŞEN
1
29
247454
10
15
10
MİRKATRE
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
A.ASLAN
GÜNAY SAV
D.SAV
9
0
50
10
18
11
SAKİNKIZ
3y k d
ATOMKARINCA
51.00
G.KAYIPAP
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
10
2
00090
21
15
12
VARNA
3y k d
GOBAKBEY
55.00
M.KAYA
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
7
0
32
24
18
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WIN BY ME
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
61.00
D.KAYAAP
ERKUL ÖCAL
S.CAN
15
54
716584
14
16
2.05.40
2
KATISFACTION
3y a e
GREEN GÖNEN
58.50
H.KAPLANAP
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
11
47
783900
44
13
2.06.00
3
ALEXANDRAPOLI
4y a a
HARPUTLU GAGGOŞ
61.50
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
9
45
837768
14
11
2.03.98
4
KIZIL DEV
3y d e
UTOPIA (JPN)
57.50
N.AVCİ
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
6
43
330351
14
20
2.04.41
5
ALİDEV
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
S.TIRPAN
CAHİT CANKO AYSU
S.H.BARUT
7
42
386837
21
13
2.01.87
6
PARSALI ATAKAN
4y a a
REY DE CAFE (USA)
59.00
MER.ÇELİKAP
MEHMET DEMİRKOL
İ.ALPUĞUR
14
42
863606
42
12
2.07.23
7
ATAKAN ABİ
3y d e
FAIRSON
56.50
GÖKH.GÖKÇE
GÖRKEM GEDİKOĞLU
T.İMAL
13
41
562483
14
14
2.05.24
8
PATRIOTTICO
3y d g
ZANJERO (USA)
52.50
M.K.CEYLANAP
MUSTAFA TAŞ
N.YILDIRIM
4
39
221340
115
17
9
ÜLDES
3y d e
UTOPIA (JPN)
55.50
O.YILDIZ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
2
39
061330
18
17
10
MASTER URBAN
3y d e
YEDİKULELİ
54.50
M.KAYA
METİN AYDIN
B.TANRIKULU
8
37
514452
14
16
2.04.85
11
SHANGHAIS GIRL
4y d k
SHANGHAI BOBBY (USA)
57.00
A.ASLAN
İBRAHİM ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
12
36
598401
21
20
2.04.26
12
HARPUT RÜZGARI
4y d a
AGRESIVO (USA)
57.00
D.AYDOĞAN
TAHİR ÇELİK
V.ÖZDİL
16
36
6964-50
14
9
13
OĞLUM BARIŞ
4y d a
KANEKO
56.50
MAHMUT TURAN
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
5
35
343232
14
18
2.04.23
14
FREEDOM FLIGHT
5y d a
DEHERE (USA)
56.00
S.ÖZEN
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
1
34
327000
9
12
2.04.01
15
BABİ
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
54.00
DOĞUKAN SAVAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
3
32
936003
9
7
2.03.03
16
KARA PANTER
3y d e
PERFECT STORM
51.50
M.HAMEDİ
FATİH ARABACIOĞLU
A.KÜÇÜKAKSOY
10
31
3281-09
19
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TULPARHAN
3y d e
ZANJERO (USA)
63.00
S.ÖZEN
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
6
79
111110
12
19
1.30.01
2
BOLT GIRL
3y d d
YONAGUSKA (USA)
59.00
M.A.AKTÜRK
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
76
104521
13
20
1.27.66
3
BEYOND REDEMPTION
3y d e
KANEKO
58.00
Ö.YILDIRIM
HASAN BURNAZ
MUR.AKKILIÇ
9
64
731131
26
20
1.31.05
4
FIND THE WAY
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
EYÜP ERDEMİR
M.AKBULUT
11
67
120249
26
16
1.24.72
5
INTO
3y d e
KANEKO
58.00
A.KURŞUN
HALİL ALTIN
EY.YARDIMCI
5
90
711115
29
19
1.28.56
6
KING OF THE FIRE
3y d e
AZARAKS
58.00
M.KAYA
METİN TURGUT
S.CAN
10
68
513211
21
20
1.26.01
7
ERDEMİRCİ
3y d e
LUXOR
56.00
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
3
54
261724
12
17
8
KUZEY HAMZA
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
54.00
DOĞUKAN SAVAP
ENGİN DANYER
B.TANRIKULU
4
34
122360
14
16
9
LIVE YOUR LIFE
3y d e
ELUSIVE CITY (USA)
54.00
MER.ÇELİKAP
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
7
41
406133
17
18
10
MINOR EMPIRE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
53.00
D.AYDOĞAN
AHMET NÜVİT YEĞİN
SEB.TOPAL
2
29
300605
7
14
1.28.76
11
KIZIM NİLAY
3y a d
LION HEART (USA)
53.00
F.YÜKSEL
İSMAİL GÜL
EMİN KARATAŞ
1
74
15-3426
10
15
1.28.09
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANDANBEY
3y k e
TURBO
53.00
E.KADİRLERAP
SIDDIK KAYA
B.ARAS
6
25
97433
7
15
2
CEVAHİRTAY
3y a e
ZİGANA
57.00
M.KAYA
ARDA ÇETİNKAYA
A.N.HINÇ
5
14
490094
21
14
3
İBRİŞİM
3y k e
SULTAN DE FAUST (FR)
54.00
H.ÇANAKÇIAP
ETHEM KAYA
F.ARICI
4
18
777456
10
9
4
İZZET EFENDİ
3y k e
HABERER
53.00
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
8
14
876847
10
5
1.48.50
5
ÖZDEMİR AĞA
3y a e
KADİRİM
55.00
DOĞUKAN SAVAP
MUHAMMET YAĞMURLU
İ.ALPUĞUR
10
27
635324
7
16
6
ULUAT
3y a e
TOŞUR
55.00
H.KAPLANAP
MURAT ALTIN
ES.ÇETİN
9
31
22253
73
17
7
YALNIZ ŞAHİN
3y k e
ALTAHA
57.00
A.KURŞUN
SÜLEYMAN CEM GÜNAL
M.GÜNDÜZELİ
7
0
2
21
19
8
YENER
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
K.YILMAZAP
MURAT TÜRK
ES.ÇETİN
1
0
60
94
18
9
ZÜLFİKARYELİ
3y d e
SARRAF
57.00
MAHMUT TURAN
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
11
25
074309
20
13
1.50.09
10
ÇERMİKKIZI
3y a d
ATOMKARINCA
51.00
G.KAYIPAP
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
A.F.BÜYÜKKESKİN
3
0
40
21
18
11
GÜZİNCAN
3y d d
ÖZDURAN
55.00
N.AVCİ
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
2
26
723789
7
13
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İNFİCAR
4y a a
TURBO
60.00
D.KAYAAP
EMRE EKREM ADVAN
R.TAŞDELEN
8
70
333521
14
20
1.36.76
2
CANIMBABAM
4y d a
BİLGİN
60.50
Ö.YILDIRIM
MUHARREM CAN
A.METE İNAL
6
67
213617
12
19
1.37.50
3
YÜREKLİ TAY
4y k a
ALPYÜREK
59.00
F.YÜKSEL
ERHAN KÖSELER
M.AKBULUT
3
64
223151
95
20
1.38.67
4
ALANKOZ
4y k k
YAŞARCIK
58.50
M.A.AKTÜRK
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
B.TANRIKULU
5
63
296209
14
15
1.37.32
5
MAHPERVERKIZ
4y d k
BİLGİN
56.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
1
58
255839
10
13
1.37.34
6
KUSURSUZ GÜÇ
4y k k
TURBO
54.50
MER.ÇELİKAP
MUHAMMED GÜNDÜZ
N.DOĞAN
7
57
911383
13
17
1.36.80
7
HIZLI ASİYE
4y k k
ÖZHABER
56.00
D.YILDIZ
HALİT KEKİK
V.ÖZDİL
2
58
210302
7
16
1.37.17
8
LOLAN GÜZELİ
4y d k
ÖZDURAN
54.50
M.KAYA
KAYA KAYA
SEN.ŞEN
12
55
052414
11
19
1.36.80
9
ŞİMŞEKKRAL
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
A.ASLAN
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
11
52
352255
12
17
1.36.26
10
KOCAMEMED
4y d a
ÖZHABER
52.50
DOĞUKAN SAVAP
UĞUR KURTULUŞ
G.TURAN
14
53
431122
7
19
1.37.93
11
ÇOK YAKIN
4y k a
SAVABEY
51.50
MAHMUT TURAN
İLHAN DOĞAN
ES.ÇETİN
16
49
105617
18
19
1.37.45
12
ASİLBAKİ
4y k a
ASİLZADE
50.00
G.YILDIZ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
9
41
470050
10
12
1.36.78
13
TUĞTEKİN
4y d a
DEHA
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
13
40
448206
4
13
1.37.64
14
KOCABOZDOĞAN
4y k a
BOZDOĞAN
50.00
H.KAPLANAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
10
26
934006
31
11
1.39.21
15
OLRIC
4y k a
DEHA
50.00
M.HAMEDİ
A.RAİF ÖZET
H.N.DERRE
4
34
104709
10
15
16
DENİZ KÖPÜĞÜ
4y k a
ARASLI
50.00
O.YILDIZ
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
15
32
460352
18
14
1.36.84
ClubHipico detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAMPA ESPERANZA (CHI)
3y d d
55.00
ELIAS SALOMON TOLEDO CASTRO
MONTE BLANCO
CLAUDIO ALAMIRO BERNAL GONZALEZ
1
0
453
21
0
2
TAKI (CHI)
3y d d
55.00
ROBERTO JOSE PEREZ SEPULVEDA
HARAS MOCITO GUAPO
JOHN RICARDO PINOCHET PONCE
2
0
609
10
0
3
PRINCESS ABBO (CHI)
3y d d
55.00
MARCOS ANTONIO ARANDA CORDERO
OBERNALES
OSCAR FELIPE GONZALEZ SOBARZO
3
0
766568
32
0
4
LADY DUCHESS (CHI)
3y d d
55.00
RODRIGO ANTONIO VERGARA
PAULA INES
SEBASTIAN ANDRES SILVA SANTIBAÑEZ
4
0
083
21
0
5
AMIGA CARIÑOSA (CHI)
3y d d
54.00
ALVARO IGNACIO APABLAZA ESPINOZA
HE WANG
RODRIGO ANDRES QUIROZ SANTOS
5
0
990900
39
0
6
QUINTA MELODIA (CHI)
3y d d
55.00
WILBERT LEON HERNANDEZ
GUILLO
RODRIGO ANDRES PULGAR ARANEDA
6
0
889000
21
0
7
CHINITA FAST (CHI)
3y d d
55.00
JOAQUIN ALEJANDRO HERRERA OLIVARES
ALVIDAL
ENRIQUE ALONSO CARREÑO ROJAS
7
0
449338
10
0
8
NO ES CARRERA (CHI)
3y d d
55.00
BENJAMIN ALONSO SANCHO ESCALANTE
MONTE BLANCO
CLAUDIO ALAMIRO BERNAL GONZALEZ
8
0
9
42
0
9
PEQUEÑA PIRATA (CHI)
3y a d
55.00
LUIS FELIPE RODRIGUEZ PIÑERO
PIRATA
RAFAEL ALFONSO BERNAL GOMEZ
9
0
000000
21
0
10
ACUERDO FELIZ (CHI)
3y d d
55.00
HUGO ALEJANDRO OCHOA OLMOS
MONICA SOBARZO DE G.
ALBERTO OSCAR GONZALEZ ROJAS
10
0
00
67
0
11
IBARGUENGOITIA (ARG)
3y d d
55.00
NELSON ENRIQUE FIGUEROA
LOS TANDEROS
RODRIGO ANDRES SANCHEZ QUINTEROS
11
0
07
21
0
12
GRAN HERMANA (CHI)
3y a d
55.00
WILSON ESTEBAN VARGAS PARDO
LA CHIMBA
SOLAR SANTIBAÑEZ FERNAND
12
0
779998
10
0
13
GIFT NEVER (CHI)
3y d d
55.00
ALEJANDRO MAUREIRA LOPEZ
STUD LA NONNA LTDA.
GALINDO ROJAS SANTIS
13
0
67
17
0
14
INFIEL DE NOCHE (CHI)
3y a d
55.00
NICOLAS MATIAS MOLINA JARA
CARIOCA
RODRIGO ANDRES QUIROZ SANTOS
14
0
007789
39
0
15
DREAM OF LIFE (CHI)
3y d d
55.00
VICTOR LORENZO ORREGO FUENTES
EL SALON
ROBERTO DEL CARMEN JAQUE PEREIRA
15
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NUNCA ESTA (CHI)
3y d d
55.00
CARLOS ALEJANDRO ORTEGA TAPIA
AMADOR SANCHEZ Q.
RODRIGO ANDRES SANCHEZ QUINTEROS
1
0
8
56
0
2
WUAYACA (CHI)
3y d d
55.00
GUSTAVO ADRIAN AROS
RULO
ALBERTO OSCAR GONZALEZ ROJAS
2
0
000087
10
0
3
TALIANNA (CHI)
3y a d
55.00
JAIME ADOLFO MIO FICA
GANADERO
ALVARO ANTONIO ABARCA GALAZ
3
0
787057
21
0
4
MAGIC SPARTAN (CHI)
3y a d
55.00
JOAQUIN ALEJANDRO HERRERA OLIVARES
VICARCLA
ALEJANDRO AGUADO CATON
4
0
04
21
0
5
CHINITA COQUETONA (CHI)
3y a d
54.00
ALVARO IGNACIO APABLAZA ESPINOZA
HE WANG
RODRIGO ANDRES QUIROZ SANTOS
5
0
0000
16
0
6
TRIBERNA (CHI)
3y d d
55.00
NELSON ENRIQUE FIGUEROA
HARAS MOCITO GUAPO
CRISTIAN ANTONIO URBINA ROJAS
6
0
96333
42
0
7
ESPERANDOA MARILYN (CHI)
3y d d
55.00
RAFAEL FRANCISCO CISTERNAS AYALA
DOÑA ICHA
IVAN FRANCO GONZALEZ BARRIGA
7
0
885049
54
0
8
NEGRA GUERRERA (CHI)
3y d d
55.00
ROBERTO RODRIGO AVILA CONTRERAS
CARVATERO
GENARO JOHN COVARRUBIAS ESCOBAR
8
0
030650
9
0
9
SOCIEDAD REAL (CHI)
3y d d
55.00
FELIPE ALBERTO HENRIQUEZ
HECTOR MANRIQUEZ F.
HECTOR GUILLERMO MANRIQUEZ FERNANDEZ
9
0
00
35
0
10
CALERA DE TANGO (CHI)
3y d d
54.00
LESLY CAROLINA GONZALEZ
MONTE BLANCO
JOSE IGNACIO INDA DE LA CERDA
10
0
0
42
0
11
LA PERLA (CHI)
3y d d
55.00
PEDRO ROBERTO ROBLES
TATA LALO
JOHN RICARDO PINOCHET PONCE
11
0
376
25
0
12
KENAK (CHI)
3y d d
55.00
RODRIGO ANTONIO VERGARA
VENDAVAL
SEBASTIAN ANDRES SILVA SANTIBAÑEZ
12
0
606
35
0
13
GRANDE Y COMODA (CHI)
3y d d
55.00
FELIPE ANDRES GONZALEZ PLAZA
JUAN MANRIQUEZ Q.
JUAN MANUEL MANRIQUEZ QUEZADA
13
0
500900
32
0
14
LA PITU (CHI)
3y a d
55.00
JEREMY LAPRIDA
ALEGRIA DE MI CORAZO
ALEJANDRO MAURICIO PADOVANI FIGUEROA
14
0
4078
31
0
15
GALA QUEEN (CHI)
3y d d
55.00
IGNACIO ISAIAS VALDIVIA
STUD LA NONNA LTDA.
JORGE ANDRES INDA DE LA CERDA
15
0
06
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUN RED (CHI)
3y d e
57.00
BENJAMIN ALONSO SANCHO ESCALANTE
CIMERA
ANDRES DELFIN BERNAL GONZALEZ
1
0
0
0
2
VICTORY DAVID (CHI)
3y a e
57.00
JOAQUIN ALEJANDRO HERRERA OLIVARES
CHINO
OSCAR LUIS SILVA SEPULVEDA
2
0
488660
10
0
3
SUPER TANKER (CHI)
3y a g
57.00
WILSON ESTEBAN VARGAS PARDO
LA PRADERA
ENRIQUE ALONSO CARREÑO ROJAS
3
0
000000
8
0
4
PARA HOY (CHI)
3y a e
57.00
JEREMY LAPRIDA
STUD DOÑA ELIANA
JORGE ANDRES INDA DE LA CERDA
4
0
337665
38
0
5
EL PEREJIL (CHI)
3y d g
57.00
WLADIMIR EMILIANO QUINTEROS GONZALEZ
RIGIEN
MANUEL ALBERTO VELARDE
5
0
8
21
0
6
VICENTE BASTIAN (CHI)
3y d g
57.00
GUSTAVO ADRIAN AROS
DE GOURVES
ALBERTO OSCAR GONZALEZ ROJAS
6
0
380780
42
0
7
FORTNITE (CHI)
3y d e
57.00
GUSTAVO ADRIAN AROS
BENVIC
GALINDO ROJAS SANTIS
7
0
098008
8
0
8
POLLO BRAVO (CHI)
3y d e
57.00
NELSON ENRIQUE FIGUEROA
LOS NEGROS
PATRICIO BAEZA ALAMOS
8
0
0
44
0
9
SUNSET MAGIC (CHI)
3y d e
57.00
MARCO ANDRES MORALES
TARANTINO
RAUL ANDRES MONTESINO SERRANO
9
0
8009
10
0
10
CIPRES DE SILO (CHI)
3y d g
57.00
ALEJANDRO MAUREIRA LOPEZ
SAGARDIA HNOS.
MANUEL ALBERTO VELARDE
10
0
095678
10
0
11
MONTOGGINI (CHI)
3y a e
57.00
NICOLAS MATIAS MOLINA JARA
DON MARIO
XIMENO FRANCISCO URENDA PASTENE
11
0
003730
22
0
12
KUDOS (CHI)
3y d e
57.00
RODOLFO SEBASTIAN DORES CABRERA
MACUL
ALEJANDRO AGUADO CATON
12
0
0
0
13
GORDITO SIMPATICON (CHI)
3y d g
57.00
JOSE MATIAS RODRIGUEZ SEPULVEDA
ABENBER
LUIS HERNAN MUÑOZ SALINAS
13
0
906546
8
0
14
ONCE IN A LIFTIME (CHI)
3y d e
57.00
RAFAEL FRANCISCO CISTERNAS AYALA
ANDRES ANTONIO
CRISTIAN ANTONIO URBINA ROJAS
14
0
835384
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY SHANIA (CHI)
3y d d
50.00
RAFAEL FRANCISCO CISTERNAS AYALA
HARAS SANTA LORETO
PATRICIO BAEZA ALAMOS
1
0
106
59
0
2
TRUE GIFT (CHI)
4y d k
56.00
BERNARDO ESTEBAN LEON ESPINOZA
EL TATA
GUILLERMO JULIO AGUIRRE ACUNA
2
0
423144
24
0
3
PUSH MORE (CHI)
4y a k
54.00
JEREMY LAPRIDA
STUD LA NONNA LTDA.
GUILLERMO JULIO AGUIRRE ACUNA
3
0
451127
24
0
4
KITTEN VOICE (USA)
4y d k
52.00
ELIAS SALOMON TOLEDO CASTRO
LAS ARAUCARIAS
SOLAR SANTIBAÑEZ FERNAND
4
0
901052
8
0
5
AKU PRINCESS (CHI)
4y d k
56.00
RODRIGO ANTONIO VERGARA
LA VENTOLERA
SEBASTIAN ANDRES SILVA SANTIBAÑEZ
5
0
232034
8
0
6
SADIE FARRELL (CHI)
4y d k
50.00
LESLY CAROLINA GONZALEZ
NEWMARKET
JOSE IGNACIO INDA DE LA CERDA
6
0
242750
8
0
7
GANCHUDA (CHI)
3y a d
50.00
ARIEL DANIEL VARAS VILLARROEL
STUD HARAS DON ALBER
PATRICIO BAEZA ALAMOS
7
0
517579
38
0
8
LAPALMA (CHI)
3y d d
50.00
DANIEL GONZALO ALVARADO YULAN
DOÑA ESTER
DOMINGO ENRIQUE MATTE D'ETIGNY
8
0
985844
10
0
9
MISS PECORITA (CHI)
4y d k
56.00
RODOLFO ANTONIO FUENZALIDA GARCIA
LINLINAO
JOSE GUILLERMO LEIVA
9
0
531239
47
0
10
CANOERA (CHI)
4y d k
52.00
JAIME FABIAN MEDINA
HARAS SANTA SARA
RODRIGO ANDRES SANCHEZ QUINTEROS
10
0
334242
24
0
11
KETRA (CHI)
4y d k
52.00
NELSON ENRIQUE FIGUEROA
LOS TANDEROS
EDUARDO ANDRES LAB REYES
11
0
384633
24
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COSTALAZO (CHI)
8y d a
58.00
RODOLFO SEBASTIAN DORES CABRERA
ANDALIEN
SERGIO EDUARDO MORALES
1
0
675336
17
0
2
REY KATYAVALA (CHI)
5y a a
51.00
ELIAS SALOMON TOLEDO CASTRO
ANGOLA
DOMINGO ENRIQUE MATTE D'ETIGNY
2
0
733272
10
0
3
LOVE ME DO (CHI)
6y d a
57.00
CARLOS ALEJANDRO ORTEGA TAPIA
DICAF
OSCAR FELIPE GONZALEZ SOBARZO
3
0
529400
24
0
4
GRAN HIJO (CHI)
4y d a
60.00
DAVID PATRICIO SANCHEZ SAN MARTIN
MARIA LUISA
MIGUEL ANGEL MEDINA TURNER
4
0
428402
17
0
5
DON SAMITO (CHI)
8y d a
61.00
JOEL ISMAEL ALBORNOZ
FAROL
CLAUDIO ALAMIRO BERNAL GONZALEZ
5
0
557088
35
0
6
KITTEN KING (USA)
4y a a
53.00
MIGUEL ANGEL GUTIERREZ BADILLA
CASIMIRO
GALINDO ROJAS SANTIS
6
0
120932
17
0
7
FONSO FREUD (ARG)
5y d a
60.00
JORGE ALEJANDRO GONZALEZ MORENO
ALVIDAL
ENRIQUE ALONSO CARREÑO ROJAS
7
0
075230
8
0
8
NADA PERSONAL (CHI)
5y d a
60.00
FELIPE ALBERTO HENRIQUEZ
LOS PICKLES
OLIVERIO MARTINEZ LOPEZ
8
0
920218
24
0
9
LE MARSELLAIS (CHI)
5y a a
58.00
BENJAMIN ALONSO SANCHO ESCALANTE
DOMINGO MATTE D.
DOMINGO ENRIQUE MATTE D'ETIGNY
9
0
483314
17
0
10
APOLO DE BELVEDERE (CHI)
6y d a
61.00
NICOLAS EUSEBIO CASTRO OSORIO
LOS PASTOS
SERGIO EDUARDO MORALES
10
0
400607
8
0
12
CUARTO MENGUANTE (CHI)
3y d e
57.00
NELSON ENRIQUE FIGUEROA
COLICHEU
RODRIGO ANDRES SANCHEZ QUINTEROS
12
127
30
0
13
CAMINO DEL MEDIO (CHI)
3y d e
57.00
JOEL ISMAEL ALBORNOZ
ESCOBAR HNOS.
CLAUDIO ALAMIRO BERNAL GONZALEZ
13
127
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JOLLY JUMPER (CHI)
3y d g
57.00
GUSTAVO ADRIAN AROS
RAPALA
MIGUEL ANGEL MEDINA TURNER
1
0
809090
10
0
2
THIS IS THE TIME (CHI)
3y d e
57.00
JEREMY LAPRIDA
DOÑA ICHA
GALINDO ROJAS SANTIS
2
0
0
37
0
3
ROTO CAPO (CHI)
3y d e
57.00
BENJAMIN ALONSO SANCHO ESCALANTE
SANTO DOMINGO
ANDRES DELFIN BERNAL GONZALEZ
3
0
500468
10
0
4
FIREBALL (CHI)
3y d e
57.00
ROBERTO JOSE PEREZ SEPULVEDA
HARAS SUMAYA
MARCO ANTONIO PAVEZ OCHOA
4
0
495437
24
0
5
ASLAN (CHI)
3y a e
57.00
FRANCISCO JAVIER SOTO CASTRO
PILY- ALE CONCE
CLAUDIO MARCELO NAVARRO ARROYO
5
0
000880
8
0
6
SAINT SEVERIN (CHI)
3y d e
57.00
RODOLFO SEBASTIAN DORES CABRERA
APALTA
JOSE TOMAS ALLENDE FERNANDEZ
6
0
25
112
0
7
BENOIT (CHI)
3y d e
57.00
WILBERT LEON HERNANDEZ
CLAUDIO SAIDE A.
RAFAEL ABRAHAM BERNAL
7
0
000000
8
0
8
FLEETWOOD (CHI)
3y d g
57.00
ARIEL DANIEL VARAS VILLARROEL
UBILLA C. VALENTIN
JUAN SEGUNDO UBILLA PEREZ
8
0
006000
30
0
9
RANIERO (CHI)
3y a e
57.00
IGNACIO ISAIAS VALDIVIA
EL TATA
JORGE ANDRES INDA DE LA CERDA
9
0
690
23
0
10
AKISI (CHI)
3y a g
57.00
HUGO ALEJANDRO OCHOA OLMOS
FRITZI
ALBERTO OSCAR GONZALEZ ROJAS
10
0
0
0
11
EL PORFIADO (CHI)
3y d g
57.00
FELIPE ANDRES GONZALEZ PLAZA
BUSTA
MANUEL ANTONIO NORAMBUENA CHAMORRO
11
0
393565
21
0
12
CUARTO MENGUANTE (CHI)
3y d e
57.00
NELSON ENRIQUE FIGUEROA
COLICHEU
RODRIGO ANDRES SANCHEZ QUINTEROS
12
0
700
30
0
13
CAMINO DEL MEDIO (CHI)
3y d e
57.00
JOEL ISMAEL ALBORNOZ
ESCOBAR HNOS.
CLAUDIO ALAMIRO BERNAL GONZALEZ
13
0
866
21
0
14
EL TRASNOCHE (CHI)
3y a e
57.00
RODRIGO ANTONIO VERGARA
FILIPINO
CRISTIAN ANTONIO URBINA ROJAS
14
0
984036
10
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:29
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NAYROBI (ARG)
3y a d
55.00
GUSTAVO ADRIAN AROS
PAOLA
MIGUEL ANGEL MEDINA TURNER
1
0
075
9
0
2
TEN AUDACIA (CHI)
3y d d
55.00
JUAN ESTEBAN MUÑOZ MORALES
GONZALEZ A. JUAN
JUAN ARTURO GONZALEZ ARREDONDO
2
0
000000
10
0
3
PIAZZA LINDA (CHI)
3y d d
55.00
PEDRO ROBERTO ROBLES
MAULINO
OSCAR LUIS SILVA SEPULVEDA
3
0
0
112
0
4
LA GRANJERA (CHI)
3y a d
55.00
ARIEL DANIEL VARAS VILLARROEL
HARAS SANTA SARA
RODRIGO ANDRES SANCHEZ QUINTEROS
4
0
535724
21
0
5
DOÑA DASHA (CHI)
3y a d
55.00
HUGO ALEJANDRO OCHOA OLMOS
REBELS
GALINDO ROJAS SANTIS
5
0
0
59
0
6
ROSA MARINA (CHI)
3y d d
55.00
RODOLFO SEBASTIAN DORES CABRERA
LA COMPAÑIA
JOSE TOMAS ALLENDE FERNANDEZ
6
0
253652
21
0
7
ERES MALULA (CHI)
3y a d
56.00
JORGE ALEJANDRO GONZALEZ MORENO
HARAS MOCITO GUAPO
PATRICIO BAEZA ALAMOS
7
0
4352
10
0
8
MISS EMILY (CHI)
3y a d
55.00
ALEJANDRO MAUREIRA LOPEZ
SAPITO
MANUEL ALBERTO VELARDE
8
0
004
10
0
9
PALOMA DORADA (CHI)
3y a d
55.00
IGNACIO ISAIAS VALDIVIA
HARAS SUMAYA
JOSE IGNACIO INDA DE LA CERDA
9
0
0
0
10
CHILEAN ECONOMY (CHI)
3y d d
55.00
JEREMY LAPRIDA
STUD HARAS LIZZIE
ALVARO ALEJANDRO FERNANDEZ LOZANO
10
0
666593
21
0
11
GALIA TORINA (CHI)
3y d d
55.00
NICOLAS MATIAS MOLINA JARA
LOS TORITOS
ANDRES DELFIN BERNAL GONZALEZ
11
0
880507
9
0
7 Ekim 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Kocaeli, ClubHipico tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
ClubHipico at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:15 clubhipico at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 7 ekim 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 7 ekim 2019 at yarışı programı, 7 ekim 2019 tjk yarış programı, 7 ekim 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 7 ekim 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 7 ekim 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, clubhipico at yarışı bülteni, 7 ekim 2019 clubhipico at yarışı bülteni, günün clubhipico at yarışı bülteni, bugün clubhipico at yarışı bülteni