Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SINGLE CAR
3y d d
ZANJERO (USA)
60.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
ÖMER TULGAR
V.ÖZDİL
9
58
312247
28
17
2.04.49
2
JIBGA
3y d d
WOLF BLOOD
59.50
H.ÇİZİK
CELAL KAYA
EROL MUTLU
4
53
300238
20
14
2.08.03
3
MY BLITZ
3y d d
BANKNOTE (GB)
56.00
Z.KARABULUTAP
ÖZGÜR FIRAT
M.ACAR
8
50
113222
5
19
2.08.85
4
DADDY COOL
3y d d
SCARFACE
54.50
M.ÇİÇEK
KEMAL KURT
T.PELEN
5
43
2-40387
14
14
2.11.79
5
MADAM CHERNOBYL
3y d d
AGRESIVO (USA)
53.50
GÖKH.GÖKÇE
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
3
41
322461
23
20
6
CORAL ROSE
3y d d
TALIP HAN (IRE)
53.00
İ.SOYAD
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
2
40
616507
28
16
2.09.13
7
RED TIDE
3y a d
HAKKAR
50.00
G.YILDIZ
ESİN EVCİMEN
AT.GÖKÇE
1
32
235455
28
9
8
STAR GOLD
3y d d
EL CORREDOR (USA)
50.00
M.HAMEDİ
BEKİR OZAN HAS
F.DİZDAROĞLU
6
28
236357
35
14
2.09.15
9
CEVHERE
3y a d
CUVEE (USA)
50.00
B.AVERBAK
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
7
24
397508
10
12
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GEDİZKAYA
5y k a
BAŞBAY
63.00
K.GÖKÇE
ETHEM KAYA
F.ARICI
6
53
354659
9
11
1.44.74
2
ŞİMŞEKKRAL
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
62.00
A.İNCİ
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
7
54
522552
7
17
1.44.22
3
ÖZBİLGİN
6y d a
BİLGİN
61.50
M.KAYİŞ
MUHARREM CAN
A.METE İNAL
12
50
511160
14
18
1.42.87
4
SARAYCARİYESİ
6y a k
ALTAHA
59.00
N.DARÇIN
ARİF ÇELİK
B.ARAS
5
45
541160
10
18
1.44.40
5
EZİNEGELİNİ
5y k k
İZBATUR
58.50
B.ÇIĞLA
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
3
44
043242
16
18
1.44.76
6
AÇIK EL
4y a a
KARAKEMAL
50.00
H.YOLAÇICI
ÖMER ŞEKER
İ.ALPUĞUR
1
30
590000
53
9
1.54.22
7
SULTANBATUR
6y a a
HABERBATUR
58.50
M.K.CEYLAN
SUNGUR SOYDAM
T.ÇEKİCİ
10
44
321885
14
17
1.43.75
8
KARAŞÖVALYE
5y a a
YALAZ
58.50
T.BALİ
M.EMİN DİLDAŞ
SEN.ŞEN
4
44
400796
14
9
1.44.59
9
UZUN BEY
5y d a
KARATOKLU
57.50
M.G.ARSLAN
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
11
42
086958
14
8
1.43.84
10
GENÇTAHA
5y k a
ALTAHA
56.00
T.ÜNLÜTÜRK
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
9
39
800900
20
8
1.43.87
11
BAGÜRGÜZELİ
4y k k
TURBO
52.50
S.GÜLENYÜZLER
ERSAN ÜLDES
SEN.ŞEN
8
35
095080
67
13
1.52.47
12
KAİNATIM
4y k k
ZİGANA
52.00
O.YILMAZ
İSMET TURAN
Ö.GÜNELİ
2
34
321597
17
17
1.45.01
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABANA BEYİ
2y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
D.YILDIZ
TOLGA ÇELİK
S.ALTINDAĞ
5
0
58
24
18
2
BARTH BOY
2y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
57.00
M.KAYA
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
7
0
34
28
18
3
CATASTROPHE
2y d e
HAKKAR
57.00
A.KURŞUN
R.MEHMET GÖRGÜN
R.TAŞDEMİR
6
7
058
21
17
1.17.39
4
INTERNATIONAL MAN
2y d e
AKINDAYIM (IRE)
57.00
S.ÇETİN
SALİH YILDIZER
İ.ALPUĞUR
10
0
96
21
18
5
PERSIAN PRINCE
2y a e
TOCCET (USA)
57.00
H.ÇİZİK
SALİM ESİN
F.GEZİCİ
8
0
6
15
19
6
RAKİPSİZ
2y d e
SCARFACE
57.00
F.YARDIMCI
AYHAN ZEYTİNOĞLU
EROL MUTLU
4
0
5
14
19
1.20.29
7
AKÇALAR GÜZELİ
2y d d
MALİ
55.00
G.YILDIZ
MEFTUNE KÜRPE
SEN.ŞEN
11
4
8599
21
16
1.20.31
8
CHIRON
2y d d
DAI JIN (GB)
55.00
Y.AKTAŞ
FATİH KURU
B.TANRIKULU
12
0
99
7
18
9
DİLİMYANDI
2y d d
OFFLEE WILD (USA)
55.00
İ.H.KETME
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
0
2
35
19
10
EVOLUTION
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
B.AVERBAK
SERKAN TUĞDAŞ
EM.TOKÇALAR
9
6
00760
17
15
1.19.19
11
PRECIOUS FIRE
2y d d
PRECIOUS
55.00
GÖKH.GÖKÇE
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
0
70
17
18
12
ZING
2y d d
AFTER MARKET (USA)
55.00
M.ÇİÇEK
ESRA ATMAN
V.KARAKAYA
2
0
6
50
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST RUN
5y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
63.00
M.KAYA
NAFİ ASLANSOY
İ.ALPUĞUR
7
81
742787
21
11
2.09.64
2
ARKANSAS SOUL
4y a a
AVANGARD (IRE)
62.00
O.ATMACA
SEYFİ ALTIN
İ.ALPUĞUR
8
90
325175
102
18
2.07.49
3
KARA HİSAR
4y d a
MALİ
62.00
S.ÖZEN
ENES DEMİR
SEN.ŞEN
3
90
247635
18
14
2.14.61
4
ELFİDAM
4y d k
MUNNINGS (USA)
61.00
M.ÇİÇEK
ESRA ATMAN
V.KARAKAYA
5
87
217121
42
20
5
SİDELİ
7y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
S.KAYA
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
6
87
125551
35
20
2.09.66
6
ILDIR RUZGARI (USA)
6y a a
SKY MESA (USA)
59.00
GÖKH.GÖKÇE
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
1
94
6-11334
87
17
2.09.28
7
ATLETICO
6y d a
BOSPORUS (IRE)
58.00
S.GÜLENYÜZLERAP
MEHMET Ş. DİNÇ
Y.GÜNDOĞDİ
4
76
232240
9
17
2.07.91
8
BLACK WASP
6y d a
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
H.ÇİZİK
NEJDET ÖZALP
E.USLU
9
88
313233
35
17
2.08.82
9
ARCHIE
3y a e
BELMONT
56.50
F.YÜKSEL
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
2
53
154416
10
19
2.10.23
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ULUBEYİ
3y k e
SERDARHAN
55.50
A.İNCİAP
ZEKİ KARATAŞ
E.ÇEŞME
8
52
252813
9
19
2
ATLIBEY
3y k e
TURBO
57.50
H.ÇİZİK
ŞEREF ATLI
R.GÜNELİ
7
50
225441
14
20
3
ÇELİKMAVİ
3y a e
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
3
47
041678
10
17
4
DEJNİKLİ
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
11
47
147252
14
18
5
TUMBULAĞAM
3y a e
ODİNHAN
56.00
M.ÇİÇEK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.KURT
10
47
126144
9
18
1.38.59
6
EYLÜLÜMCAN
3y a d
GÜNTAY
53.50
F.YÜKSEL
MUHARREM CAN
A.METE İNAL
4
42
321846
15
17
1.39.11
7
ÇİVİCİ
3y a e
AYABAKAN
53.00
A.KURŞUN
SEMRA AKSU
A.CİĞER
9
41
615733
12
16
1.40.54
8
SÜSLÜ HANIM
3y a d
SONALP
52.50
D.YILDIZ
MEVLÜT TANİYİT
A.E.ALKIŞ
6
40
122366
56
16
1.40.09
9
POYRAZIN RÜZGARI
3y k d
KIRIMHAN
50.50
DOĞUKAN SAVAP
CELAL KAYA
SEN.ŞEN
2
38
068430
14
13
1.44.66
10
SARDUR
3y k e
TURBO
50.00
B.AVERBAK
ABDULGAFUR DEMİRÖRS
N.YILDIRIM
5
34
61
7
20
1.42.70
11
GÜL ANADOLU
3y a d
ALTAHA
50.00
Y.AKTAŞ
MEVLÜT TANİYİT
A.E.ALKIŞ
1
33
10
35
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYDEMİR
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
D.YILDIZ
ALİCAN BAYRAM
SEN.ŞEN
12
5
5666
53
16
2
DARK POWER
2y d e
ZANJERO (USA)
57.00
F.YARDIMCI
M.HAKAN ÖZÇOLAK
G.ÖZERTÜRK
8
0
3
14
19
1.19.08
3
DEVİRHAN
2y d e
BOSPORUS (IRE)
55.00
O.GÖKÇEAP
HALİL ALTIN
SEN.ŞEN
5
0
05
81
18
1.20.23
4
KARA YAŞAR
2y d e
VENTO
57.00
İ.H.KETME
ÇAVUŞ DURAN
C.ÇİFTÇİ
6
31
777243
14
14
1.16.77
5
MÜNFERİT
2y a e
DR FONG (USA)
57.00
H.ÇİZİK
SAMİ DOĞAN
B.TANRIKULU
3
0
4
14
19
1.19.78
6
RAIN HEART
2y d e
LION HEART (USA)
53.00
B.ÇIĞLAAP
CEMAL YAĞMURLU
İ.ALPUĞUR
2
0
0
20
7
SIEMPRE
2y d e
OFFLEE WILD (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
11
0
2
14
19
1.16.99
8
BLACK BEAUTY
2y d d
MENDIP (USA)
55.00
F.YÜKSEL
ZEKİ UYGUR
G.ÖZERTÜRK
4
0
0
20
9
FATİHİN GÜLÜ
2y a d
TALIP HAN (IRE)
53.00
DOĞUKAN SAVAP
SABAHATTİN YAVUZ
B.TANRIKULU
13
26
332354
7
16
1.17.69
10
FATMA IN MY HEART
2y a d
LUXOR
55.00
Y.AKTAŞ
TARIK AKBULUT
F.ARICI
10
0
0
20
11
KIZIMYAĞMUR
2y a d
REY DE CAFE (USA)
53.00
M.K.CEYLANAP
İ.HALİL ALTIN
SEN.ŞEN
9
0
9
127
19
12
RUN FOR ELMAS
2y d d
AENEAS
52.00
Z.KARABULUTAP
SEDAT ŞAHİN
T.ÇEKİCİ
1
8
797
7
17
13
SEDA KIZIM
2y d d
TOCCET (USA)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
M.ÖZTÜRK
7
28
7242
18
18
1.17.24
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POWERFUL DREAM (IRE)
6y d k
60.50
DAVID PROBERT
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
1
68
374671
14
0
2
RASPBERRY
3y d d
60.00
D KEENAN
OLLY WİLLİAMS RHYS W
OLLY WİLLİAMS
3
67
615929
17
0
3
BELLEVARDE (IRE)
5y d k
60.00
D O'NEILL
MR BARRY VEASEY
R J PRICE
11
67
274408
12
0
4
ANGEL FORCE (IRE)
4y a k
59.00
S DE SOUSA
MR PETE BAKER
D C GRİFFİTHS
4
65
19-0609
19
0
5
FAIRY FAST (IRE)
3y d d
59.00
M CREHAN
DRAKE RACING
GEORGE BOUGHEY
7
65
252620
10
0
6
PRECIOUS PLUM
5y d k
59.00
JP SULLİVAN
MRS JULİA HUGHES
C WALLİS
5
65
514415
16
0
7
COUNTRY ROSE (IRE)
3y d d
59.00
R DA SİLVA
MRS JACKİE JARRETT
R HARRİS
8
65
67-7954
40
0
8
SOCIETY STAR
3y d d
58.50
A VİLLİERS
MR W PROSSER
R COWELL
10
64
473125
34
0
9
COMPTON POPPY
5y d k
56.50
G DOWNİNG
MR PAUL DOWNİNG
A CARROLL
6
59
2-07170
32
0
10
AQUADABRA (IRE)
4y d k
56.50
C SHEPHERD
MR BRİAN HİCKS
C MASON
2
59
131692
11
0
11
MISS GARGAR
3y d d
56.50
T GREATREX
BRİTİSH RACİNG CLUB
H DUNLOP
9
59
635317
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASTLEHILL RETREAT
2y a e
59.00
JP SULLİVAN
MİDDLEHAM PARK XX, M
B HASLAM
4
0
39
125
0
2
KNOCK KNOCK (IRE)
2y a e
59.00
R HORNBY
ANGELA CLİFFORD PA
S KİRK
8
0
49
20
0
3
DARK PHOENIX (IRE)
2y k e
58.50
K O'NEİLL
P F I COLE LTD
P COLE
1
0
0
0
4
RUSHCUTTERS BAY
2y d e
58.50
C FALLON
RUSHCUTTERS BAY PART
H PALMER
2
58
0947
14
0
5
LILKIAN
2y a e
58.00
JOSEPHİNE GORDON
MR D S LOVATT
S L KEİGHTLEY
7
64
24755
20
0
6
ON TICK (IRE)
2y d e
57.50
SİOBHAN RUTLEDGE
MR NOEL A KELLY
MİSS BROWN
6
72
627327
10
0
7
DYNAMIGHTY
2y d d
57.50
K SHOEMARK
MAİNLİNE RACİNG
RİCHARD SPENCER
5
65
435034
20
0
8
BE AHEAD
2y d d
57.00
D O'NEİLL
MR KHALİFA DASMAL
E O'NEİLL
9
0
323
35
0
9
TATTLETIME (USA)
2y d d
57.00
T GREATREX
THE SOMETHING SYNDIC
DAVID LOUGHNANE
10
0
0
0
10
LOVE NOT MONEY
2y d d
55.50
A VİLLİERS
MR NEİL SİMPSON
R COWELL
3
0
70
9
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFFLUENCE (IRE)
4y d a
64.50
JACOB CLARK
THE AFFLUENCE PARTNE
MARTIN SMITH
11
67
801124
41
0
2
CONTINUUM
10y d a
64.00
N CURRİE
P C F RACİNG LTD
P HEDGER
5
66
8-20922
20
0
3
NOBLE BEHEST
5y d a
63.50
ROBBİE WALSH
MR A C ELLİOTT
I WİLLİAMS
1
65
1-54608
37
0
4
DOCTOR JAZZ (IRE)
4y d a
62.50
M CREHAN
THE HORSE WATCHERS
M APPLEBY
12
63
1792-99
14
0
5
REASSURANCE
4y d k
62.00
JP SULLİVAN
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
13
61
3-59842
27
0
6
TUCSON
3y d e
60.50
JOSEPHİNE GORDON
MR D R KİLBURN MR
J BETHELL
7
65
3-43655
84
0
7
BOLT N BROWN
3y d d
59.00
C FALLON
THE LOGİSTİCS TERMİN
MİSS G KELLEWAY
6
62
392734
17
0
8
FILAMENT OF GOLD (USA)
8y d a
58.50
K O'NEİLL
MR M A GEOBEY
R BROTHERTON
3
54
522519
29
0
9
ALPASU (IRE)
3y k e
58.50
B MCHUGH
MR MOHD AL AASSAR
ADRİAN NİCHOLLS
4
61
660634
28
0
10
RED SECRET (CAN)
3y d e
57.00
S DE SOUSA
THE HON R J ARCULLİ
E DUNLOP
10
57
7406
12
0
11
SHOVEL IT ON (IRE)
4y a a
56.00
R DA SİLVA
MR S FLOOK
S FLOOK
2
48
707534
11
0
12
GUARACHA
8y a a
55.00
A VİLLİERS
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
9
43
552300
12
0
13
BLUE BEIRUT (IRE)
3y d e
52.00
HOLLİE DOYLE
MR JOHN O'MULLOY
W MUİR
8
45
686007
23
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MADE OF HONOUR (IRE)
5y a k
62.00
ROSSA RYAN
MR IBRAHİM RACHİD
DAVİD LOUGHNANE
10
80
6-11550
11
0
2
GLOBAL ART
4y d a
62.00
HOLLİE DOYLE
MR PAUL TURNER
E DUNLOP
7
80
125543
23
0
3
KINGSTON KURRAJONG
6y d a
62.00
C SHEPHERD
CANİSBAY BLOODSTOCK
W KNİGHT
5
80
223611
32
0
4
MY TARGET (IRE)
8y d a
61.50
N MACKAY
G LİNDER,M WİGHAM,J
M WİGHAM
9
79
5-25975
127
0
5
DOURADO (IRE)
5y d k
61.50
D PROBERT
MRS ALEXANDRA J CHAN
P CHAMINGS
6
79
42-3284
15
0
6
KASER (IRE)
4y d a
61.00
T GREATREX
LOWE, LEWİS AND HOYL
DAVİD LOUGHNANE
4
78
775167
18
0
7
ZAFARANAH (USA)
5y a k
60.00
R HORNBY
PAM'S PEOPLE
MRS P SLY
1
76
554351
18
0
8
PYTILIA (USA)
3y k d
59.50
A VİLLİERS
K DHUNJİBHOY Z DHU
R HUGHES
8
79
186261
20
0
9
STORM AHEAD (IRE)
6y d a
59.50
N EVANS
MR AMBROSE TURNBULL
T EASTERBY
11
75
428403
25
0
10
ALHAAZM
3y d e
59.50
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
SİR M STOUTE
2
79
423325
39
0
11
CHOSEN WORLD
5y d a
58.50
B MCHUGH
THE KİRKHAM PARTNERS
JULİE CAMACHO
3
73
521226
127
0
12
FARES POET (IRE)
3y d e
58.00
C FALLON
MR WALTER MORAES
M BOTTİ
13
76
622742
20
0
13
CHAI CHAI (IRE)
4y d a
58.00
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
T DASCOMBE
12
72
1750-70
110
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANNA OF SUSSEX (IRE)
2y d d
60.50
SHARİQ MOHD
MR TİMOTHY PEARSON
S KİRK
5
73
196
24
0
2
LETHAL TALENT
2y k d
60.50
T SAUNDERS
WHİTCOOMBE PARK RACİ
J PORTMAN
9
69
054148
31
0
3
ROSARDO SENORITA
2y d d
60.50
.
TOP HAT AND TAILS
R GUEST
12
77
321
21
0
4
ALPINE MISTRAL (IRE)
2y d d
57.50
JOSEPHİNE GORDON
EMPİRE STATE RACİNG
S L KEİGHTLEY
7
0
0
0
5
BERKSHIRE PHILLY
2y a d
57.50
R HORNBY
BERKSHİRE PARTS PA
A BALDİNG
10
0
8
13
0
6
DARK DISCRETION
2y d d
57.50
ROSSA RYAN
MR KEVİN FROST
KEVİN FROST
11
0
0
0
7
LADY DANDY (IRE)
2y d d
57.50
L EDMUNDS
NE CHANCE PARTNER1
I FURTADO
3
0
0
0
8
MAYFLOWER LADY (IRE)
2y d d
57.50
R DA SİLVA
MRS JACKİE JARRETT
R HARRİS
6
32
7587
32
0
9
PRAIRIE MOPPINS (USA)
2y k d
57.50
N CURRİE
MR CHRİSTOPHER WRİGH
S KİRK
1
0
0
60
0
10
RIVER SPRITE
2y d d
57.50
K SHOEMARK
DİSKOVERY PARTNERSHİ
D KUBLER
2
0
2
28
0
11
TRINITY GIRL
2y d d
57.50
S DE SOUSA
TACTFUL FİNANCE LİMİ
M JOHNSTON
8
0
0
0
12
UNTOUCHABLE BEAUTY
2y a d
57.50
C FALLON
DR ALİ RİDHA
H PALMER
4
0
5
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIERY BREATH
4y a a
60.00
D KEENAN
MR EDWİN S PHİLLİPS
R EDDERY
1
65
297331
34
0
2
GOLD HUNTER (IRE)
9y d a
60.00
R DA SİLVA
CHASİNG CHARLİE SYND
S FLOOK
4
65
014947
27
0
3
ROCK BOY GREY (IRE)
4y k a
60.00
L JONES
THE LİKELY LADS
M LOUGHNANE
8
65
4-54524
24
0
4
OUR CHARLIE BROWN
5y d a
60.00
JP SULLİVAN
ONTOAWİNNER, SDH PRO
T EASTERBY
7
65
540414
48
0
5
AL OZZDI
4y d a
59.50
PAULA MUİR
NORTHERN MARKİNG LTD
ROGER FELL
9
64
901026
17
0
6
GOTTARDO (IRE)
4y d a
59.50
HOLLİE DOYLE
THE EDR PARTNERSHİP
E DUNLOP
10
64
605933
11
0
7
ECHO OF LIGHTNING
9y d a
59.50
A VİLLİERS
VİCTORİA GREETHAM
ROGER FELL
12
64
988148
25
0
8
NAPPING
6y d k
59.50
S DE SOUSA
ECLİPSE SPORTS RACİN
MİSS AMY MURPHY
5
64
150314
23
0
9
HIC BIBI
4y d k
59.50
T GREATREX
MR PETER ONSLOW
DAVİD LOUGHNANE
3
64
711745
25
0
10
SECONDO (FR)
9y d a
59.00
D O'NEİLL
ROBERT STEPHENS RACİ
ROBERT STEPHENS
2
63
861440
7
0
11
SCOFFSMAN
4y d a
58.50
ROSSA RYAN
DAVİD JAN MEAD
KEVİN FROST
11
62
834-129
14
0
12
UBLA (IRE)
6y a a
58.00
C FALLON
STRİCTLY FUN RACİNG
MİSS G KELLEWAY
6
61
505914
17
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHERRIES AT DAWN (IRE)
4y a k
62.00
C SHEPHERD
MR R F HAYNES
D F DAVİS
11
65
42878
9
0
2
DR RICHARD KIMBLE (IRE)
4y d a
59.50
F MCMANOMAN
GREEN LANE
MRS M FİFE
9
60
888400
59
0
3
FORBIDDEN DANCE
3y a d
59.00
S DE SOUSA
BROOKE PİLKİNGTON RO
H MORRİSON
7
65
836332
23
0
4
CIRCLE OF STARS (IRE)
3y d e
58.50
A BEECH
ELİTE RACİNG CLUB
C FELLOWES
5
64
769273
23
0
5
MAJOR SNUGFIT
3y a e
58.00
N EVANS
MR A GREENWOOD MR
M W EASTERBY
1
63
107-074
20
0
6
BABOUSKA
5y d k
58.00
W COX
ALED EVANS TOMMY W
J FLİNT
12
60
0741-14-
127
0
7
GUROOR
3y a d
57.50
S CHERCHİ
FABFİVE
M BOTTİ
4
62
085553
12
0
8
STAR TALENT (IRE)
3y d e
57.50
C FALLON
C ROBERTSON, P CROOK
MİSS G KELLEWAY
2
62
843673
35
0
9
WHAT WILL BE (IRE)
3y d e
57.50
K SHOEMARK
THE DREAM BIG SYNDIC
OLLY MURPHY
8
61
77-4336
127
0
10
JUST RIGHT
4y a k
55.50
K O'NEILL
MR D A POOLE
J FLINT
6
43
7-66667
28
0
11
TEEMLUCKY
3y a d
53.50
JOSEPHİNE GORDON
MR R S BROOKHOUSE
I WİLLİAMS
3
53
66402
30
0
12
SO HI CARDI (FR)
3y d d
52.50
PAULA MUİR
NİCK BRADLEY RACİNG
ROGER FELL
10
49
847674
15
0
14 Ekim 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Kocaeli, Wolverhampton İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:55 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 14 ekim 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 14 ekim 2019 at yarışı programı, 14 ekim 2019 tjk yarış programı, 14 ekim 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 14 ekim 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 14 ekim 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 14 ekim 2019 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni