Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINOĞLAN
3y k e
VURAL
57.00
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
5
0
0
20
2
BABA DURAN
3y a e
KILAVUZ
57.00
İ.H.KETME
MURAT DURAN
M.BAYRAKTAR
3
0
0
20
3
ERİM
3y k e
ALTINÇEKİÇ
57.00
O.YILDIZ
SEMA ULAŞ
S.YARDIMCI
2
0
0
20
4
KOMŞU ÖZCAN
3y a e
KAYAYÜREKLİ
57.00
H.KAPLAN
CEZMİ ATİK
M.ASLAN
6
0
0
20
5
OĞUZBATU
3y a e
ESKİŞEHİRLİ
57.00
N.ŞEN
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
1
0
0
20
6
TURGAYIM
3y k e
BERKSOY
57.00
A.İNCİAP
ERDAL DAĞIDIR
A.E.AVCI
4
0
0
20
7
UÇANHOLLANDALI
3y a e
KOŞANEFE
57.00
MAHMUT TURAN
FURKAN ÖZPAY
F.ÖZPAY
8
0
0
20
8
UZAYABAKAN
3y a e
AYABAKAN
57.00
T.YILDIZ
KADRİYE VATANSEVER
A.AKBULUT
9
0
0
20
9
YENİKÖY YILDIZI
3y k d
PİKEHAN
55.00
MER.ÇELİK
HAKAN GAŞAN
V.KESKİN
7
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYPATRON
4y k a
KURTEL
58.00
T.YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
5
69
167926
37
15
2
MENGÜALP
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
G.YILDIZ
CAHİT KANTARMACI
F.KIRAN
3
34
241088
68
17
3
YENER
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
H.KAPLAN
MEHMET KORKMAZ
S.ÖNDER
6
39
927946
4
11
4
ÖZDEMİR AĞA
4y a a
KADİRİM
56.00
OĞUZ EREN
MUHAMMET YAĞMURLU
M.BAYRAKTAR
11
31
014000
56
16
5
BABAMEDET
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
12
66
090181
8
20
2.35.61
6
CESURHALİM
4y d a
SONALP
55.00
S.TIRPAN
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
4
28
085060
10
8
7
ERGÜÇLÜ
4y a a
TÜMÖZ BEY
55.00
M.ÇİÇEK
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
10
56
467400
102
13
8
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
54.00
S.ÖZEN
KADRİYE KAYA
SEB.TOPAL
2
28
040044
8
13
9
KRAL OLCAY
4y a a
SERTAY
54.00
T.ALICI
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
7
33
363154
127
18
10
MEHTAR
4y a a
ÖZHABER
54.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
8
62
04-4652
8
13
11
ULUAT
4y a a
TOŞUR
51.00
U.LEVENTAP
MURAT ALTIN
G.ALTIN
1
32
260690
8
14
12
ÖZALP
4y a a
TURBO
55.00
İ.H.KETME
MEHMET ALTIN
A.SONĞUR
13
29
226007
28
15
13
OĞLUM KÜBEŞ
4y k a
SANCAKBEYİ
55.00
O.ATMACA
CELAL DEMİR
S.YARDIMCI
9
29
765260
21
12
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JETTAY
6y d a
LUXOR
64.00
N.ŞEN
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
1
97
231231
35
20
1.06.62
2
HAWKING
4y d a
LION HEART (USA)
60.00
T.YILDIZ
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
7
94
224224
7
18
1.09.09
3
HONORABLE
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
60.00
MAHMUT TURAN
TAYLAN DEMİR
At Sahibi
6
68
572561
11
20
1.12.23
4
PARAMPARÇA
5y a g
REY DE CAFE (USA)
60.00
A.ALPAGUT
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
2
78
753373
11
13
1.10.69
5
AIRDROP
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
58.00
O.ÖZTÜRK
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
3
51
121529
11
17
1.10.38
6
BİRDELLO
5y d a
LUXOR
58.00
M.ÇİÇEK
İLKAN ÖZSÜ
T.YILMAZ
8
94
435822
14
19
1.08.07
7
MAKAMBO
5y a a
AFTER MARKET (USA)
57.00
S.ÖZEN
ŞEMSİ AĞIRTAŞ
MAH.BAYKARA
5
85
313564
14
16
1.08.55
8
RUBUCO
4y d a
DR FONG (USA)
56.00
O.GÖKÇEAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
4
74
86-4879
21
9
1.13.71
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇETİNSU
5y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
A.İNCİAP
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
10
57
334353
10
16
1.35.75
2
GEDİZKAYA
6y k a
BAŞBAY
59.00
S.ÖZEN
KADRİYE KAYA
SEB.TOPAL
8
49
844740
84
14
1.36.20
3
EFE YÜREK
7y k a
TUNCAL
58.50
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
9
48
030276
17
7
1.35.83
4
CALİBE TAY
4y d k
ÖZGÜNHAN
56.50
O.ÖZTÜRK
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
4
47
744023
24
16
1.37.75
5
ABHER
7y k a
KARACA.5
57.50
H.KAPLAN
SELDA KARACA
A.KARAKUŞ
1
46
141203
17
17
1.36.30
6
NEHİRİNOĞLU
6y a a
UÇANBEY
53.50
M.K.CEYLANAP
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
13
42
707407
8
13
1.40.80
7
SERMANUR
4y a k
ÖZGÜNHAN
54.50
MAHMUT TURAN
İSMET TURAN
F.TURAN
7
43
827441
5
20
1.37.72
8
KARAŞÖVALYE
6y a a
YALAZ
53.50
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET URAL
K.ŞENGEL
3
38
370457
13
6
1.37.48
9
MAZLUMZÜLFİKAR
5y k a
TURBO
51.50
MER.ÇELİK
LÜTFİ TURAN
Ç.DEMİR
11
34
009540
7
8
1.36.17
10
ASİLBAKİ
5y k a
ASİLZADE
50.00
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
2
31
084360
127
7
1.36.78
11
AYGÖZLÜ
4y k k
TÜMÖZ BEY
50.00
S.TIRPAN
MEHMET ALTIN
G.ALTIN
12
31
000030
10
10
1.37.53
12
OLIMPOS
4y a a
GÜNDENİZ
50.00
E.KADİRLERAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
EM.TOKÇALAR
5
29
500-006
116
14
13
KIRIMEFESİ
4y a a
KIRIMHAN
50.00
O.YILDIZ
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
6
13
995005
7
13
1.45.21
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE BEST BUSE
3y a d
EKINOKS GULCH (USA)
59.00
T.KERESTECİAP
BİHTERCAN ATAÇ
G.ÖZERTÜRK
7
42
18-3148
15
18
1.15.68
2
LADY MAYA
3y d d
MENDIP (USA)
59.50
M.M.BİLGİNAP
UMUT BABADAĞLI
Y.TALUK
11
41
3-23606
8
14
1.15.96
3
MODALIGÜÇLÜBEY
3y d d
HAKEEM (USA)
57.50
B.M.MIRIKAP
YUNUS GÜÇLÜ
C.YİĞİT
5
37
495444
14
15
1.14.86
4
RUN FOR ESLEM
3y d d
HAKEEM (USA)
59.00
OĞUZ EREN
YURDAER YOLCU
K.ELALDI
6
36
4134-07
28
16
1.15.93
5
GANYMEDE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
58.50
A.ALPAGUT
FİKRET KANMAN
Y.KARAKÜÇÜK
10
35
443-645
127
15
1.16.27
6
BARTUEFE
3y a e
BUENOS AIRES
57.00
S.İPEK
CELAL CİNGÖZ
B.AKKAYA
4
32
924546
38
14
1.17.68
7
FLYING ANT
3y k e
DEHA
57.00
O.ÖZTÜRK
RAİFCAN KARABULUT
F.KIRAN
14
32
543577
70
13
8
BLACK OR WHITE
3y k d
BLACK BISHOP
56.50
S.ÖZEN
ERHAN PELİT
D.ERGİN
3
31
515870
15
16
1.16.89
9
BEKRİ
3y a e
OĞLUMEMRE
55.00
O.ATMACA
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
13
28
800728
14
12
1.25.30
10
ÇAKIRDAĞLI
3y d e
DEHA
54.00
N.ŞEN
RAİFCAN KARABULUT
F.KIRAN
9
26
455-344
119
15
1.15.95
11
YUNUS KHAN
3y d e
PRESSING (IRE)
54.00
O.YILDIZ
NEDİM AKAGÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
8
26
240779
58
13
12
SET ME LOOSE
3y d d
MY GRANDSON (GB)
53.50
H.KAPLAN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
2
25
862000
15
13
1.16.26
13
BABASAMİ
3y d e
PERFECTO
52.50
S.TIRPAN
KASIM TUMBUL
İ.YAKUT
12
23
76-0808
25
7
1.18.29
14
SERADUSH
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
50.00
E.KADİRLERAP
NAGİHAN TOKMAK
A.R.YILDIZ
1
9
000
25
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZAFER MEYDANI
3y a e
UÇBEYİ
57.00
MAHMUT TURAN
BAĞNU EĞİLLİ
R.YILDIZ
8
59
112214
13
19
2
HASİBAKIZ
3y k d
BİLGİN
55.00
MER.ÇELİK
MUZAFFER CAN
HÜS.CAN
7
60
551625
14
17
3
TAVUZKUŞU
3y k d
BERKSOY
55.00
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
6
74
212276
21
17
4
DERVİŞBEY
3y a e
ÖZGÜNHAN
54.00
M.ÇİÇEK
ABDULLAH KILINÇ
V.AKBULUT
5
42
2144
21
18
5
EYMENAĞA
3y k e
KARAKEMAL
54.00
O.YILDIZ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
10
44
55120
28
18
6
FERİT BABA
3y k e
SON MARTI
54.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
2
45
313
16
19
7
HASTİKAĞA
3y k e
SARRAF
54.00
T.YILDIZ
KADRİYE VATANSEVER
A.AKBULUT
3
45
212
17
19
8
TUNÇ SİPERİ
3y d e
KURTEL
55.00
O.ÖZTÜRK
SERKAN TUĞDAŞ
EM.TOKÇALAR
1
40
465144
18
18
1.26.37
9
YAMAÇBEYİ
3y k e
UÇANBEY
55.50
H.KATI
BİLAL CAMUZ
S.YARDIMCI
11
44
540367
17
12
10
BOĞAZKESEN
3y k e
TURBO
54.00
N.ŞEN
AYHAN GİRAY
D.SAV
4
38
407009
16
13
11
FIRTINALI DENİZ
3y a d
ORÇUN
53.00
H.KAPLAN
TÜRKAN ALTIN
G.ALTIN
12
49
631396
14
17
12
ZERAFETLİ
3y k d
BİLGİN
52.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
9
52
102359
13
15
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WOLF CREEK
4y d a
SCARFACE
62.50
H.KATI
KEMAL KURT
T.PELEN
5
44
510040
84
16
2.34.37
2
BABA MUZO
5y d a
REY DE CAFE (USA)
62.00
BURAK AKÇAYAP
TAHİR ÇELİK
Y.KARAKÜÇÜK
4
45
304322
4
19
3
CLOUD WALKER
4y a a
LION HEART (USA)
59.50
ÇETİN TAŞAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
10
42
9-60856
11
13
2.31.18
4
LAMBUKA
3y d e
TRIPLE BONUS
57.00
O.ÖZTÜRK
BEKİR OZAN HAS
F.İÇSEL
11
41
280761
14
20
5
ÇIMA ÇIMA
3y d e
AZARAKS
53.00
M.M.BİLGİNAP
NAZAN TUNCAR
K.ŞENGEL
6
37
462172
11
18
6
OĞLUM BARIŞ
5y d a
KANEKO
58.50
MAHMUT TURAN
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
1
36
756461
8
20
7
IN THE NAVY
6y d a
THREE VALLEYS (USA)
55.00
H.YOLAÇICIAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
İ.YAKUT
7
35
538558
18
5
8
BİTLİS İNCİSİ
5y d k
PRESSING (IRE)
57.50
O.YILDIZ
ERGÜN CAN
Y.KARAKÜÇÜK
2
34
564242
9
18
9
GREEN GIFT
4y a k
INVINCIBLE SON (IRE)
57.50
T.YILDIZ
İLKER YILDIRIM
EMRE YÜNDEN
8
34
429425
18
16
10
RUN FOR RUYA (IRE)
5y d a
LION HEART (USA)
56.50
S.ÖZEN
MEHMET DEMİRKOL
M.BAYRAKTAR
3
32
540980
18
3
2.31.75
11
GRAND HOPE
5y d a
MY GRANDSON (GB)
51.50
H.KAPLAN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
9
22
0-89099
18
10
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERTAHA
3y a e
ALTAHA
57.00
O.ÖZTÜRK
ÇETİN ÖZDİL
Ç.ÖZDİL
1
0
0
20
2
GAFFARBEY
3y k e
KAANEFE
57.00
İ.H.KETME
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
7
0
0
20
3
KRAL ABUZER
3y k e
TUNCAL
57.00
M.P.DEMİRAP
SUNGUR SOYDAM
SEB.TOPAL
2
0
0
20
4
KUDDUSİ
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
O.GÖKÇEAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
3
0
0
20
5
OZONTAY
3y a e
KURTEL
57.00
T.ALICI
İSMAİL KAVUŞAN
C.DOĞAN
9
0
0
20
6
ŞİRİNURFALI
3y k e
KIRIMHAN
57.00
D.ALCEYLANAP
TURAN ÇİÇEK
S.AYDEMİR
8
0
0
20
7
TUNA BEY
3y a e
İSFENDİYAR
57.00
OĞUZ EREN
RACİ ATLI
M.BAYRAKTAR
6
0
0
20
8
TAGOR
3y a e
ALTAHA
57.00
M.ÇİÇEK
NANCY KİBAR
S.Z.A.MİNASOĞLU
5
0
0
20
9
CARMEN
3y a d
SARUHANAĞA
55.00
D.KARANFİLAP
ELİF KAYA
F.DİZDAROĞLU
4
0
0
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YARİSSA
7y k a
İZBATUR
61.00
MAHSUN TURANAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
9
56
613975
4
16
2.17.34
2
ELLİBEŞ
6y d k
KAMAN
58.00
ÇETİN TAŞAP
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
Y.KARAKÜÇÜK
1
37
632287
14
17
2.15.49
3
GÜNIŞIĞI
6y a a
ATEŞTOPU
58.00
S.ÖZEN
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
8
30
030608
4
4
2.16.21
4
BADİNHAN
4y k a
KIRATHAN
53.50
A.İNCİAP
HACİ YILDIZ
SAB.ARSLAN
2
35
851779
14
17
2.20.71
5
ÖZGÜRFATİH
4y k a
TAMERİNOĞLU
57.50
N.ŞEN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
7
34
402632
7
17
2.17.59
6
HERGELE
8y k a
BERKSOY
57.00
M.ÇİÇEK
BİHTERCAN ATAÇ
G.ÖZERTÜRK
6
86
629705
7
13
2.15.57
7
MAVİZAFİR
5y d a
KAIZBERT (RU)
53.00
S.ÇELİKAP
TURGAY KAYA
A.ÖCAL
12
28
6-90007
7
8
2.20.27
8
MALAKKA
6y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
H.KAPLAN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
10
50
332783
7
15
2.15.64
9
KIRATIN GÜZELİ
4y a k
KIRATHAN
55.50
S.İPEK
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
11
33
004009
7
10
2.20.68
10
HANIM HANIM
5y a k
KOŞANEFE
55.00
O.YILDIZ
ETHEM KAYA
F.DİZDAROĞLU
3
38
500089
44
10
11
UÇAN ÇELİK
4y a a
UÇANBEY
54.50
O.ATMACA
İBRAHİM ÇELİK
S.YUDUM
5
30
909228
5
18
2.17.54
12
ESES FIRTINA
4y k k
ALTIN ALP
52.50
MER.ÇELİK
TARIK NACİ YILDIZ
M.BAYRAKTAR
4
26
386056
7
4
2.34.85
13
SÖNMEZAY
4y a a
ŞÖVALYE
54.50
S.TIRPAN
ALPARSLAN ATLI
Ç.DEMİR
13
18
000600
14
8
2.22.89
14
SONKAN
4y d a
SONALP
55.50
O.GÖKÇEAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
14
19
008070
21
7
2.23.53
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PATTY H (KY)
2y d d
54.00
FLORENT GEROUX
KENT SPELLMAN, AND M
BRAD H. COX
1
70
324
27
0
2
EUPHORIC (NY)
2y a d
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
NAVEED CHOWHAN
BERNARD S. FLINT
2
50
7
19
0
3
LITTLESTITIOUS (KY)
2y d d
54.00
DAVID COHEN
JOEL POLITI
THOMAS M. AMOSS
3
65
322
29
0
4
SMARTY'S ANGEL (AR)
2y a d
54.00
AUBRIE GREEN
BUSTER BABB
AL CATES
4
0
0
0
5
HYBRID ECLIPSE (KY)
2y d d
54.00
JAMES GRAHAM
MAGIC OAKS
JOHN ENNIS
5
0
0
0
6
NO DOWN DAYS (KY)
2y a d
54.00
JACK GILLIGAN
HOWLING PIGEON FARMS
JEREMIAH O'DWYER
6
57
26
8
0
7
EMPRESS CATHERINE (KY)
2y a d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
THREE CHIMNEYS FARM
STEVEN M. ASMUSSEN
7
0
0
0
8
TRAIL TOWN QUEEN (KY)
2y d d
54.00
DECLAN CARROLL
HAROLD AND GAYLA PEA
DONALD H. CAMPBELL
8
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOURBON HIGHWAY (KY)
2y d e
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
BOURBON LANE STABLE
IAN R. WILKES
1
0
0
0
2
LOW TIDE WARNING (KY)
2y a g
54.00
COLBY J. HERNANDEZ
NEVADA LITFIN, PER O
NEVADA LITFIN
2
70
3
29
0
3
PURE COURAGE (KY)
2y a e
54.00
JOSEPH TALAMO
HARRY T. ROSENBLUM
RON MOQUETT
3
0
0
0
4
TOUR THE WORLD (KY)
2y d e
54.00
ADAM BESCHIZZA
BARRY AND JONI BUTZO
JOE SHARP
4
48
58
39
0
5
RISK MANAGER (KY)
2y a e
54.00
TYLER GAFFALIONE
KENNETH L. AND SARAH
MICHAEL J. MAKER
5
0
0
0
6
HARD KNOCKING (KY)
2y d g
54.00
RAFAEL BEJARANO
BRIAN KLATSKY, AND B
VICTORIA H. OLIVER
6
65
63
30
0
7
HE'SPUREGOLD (NJ)
2y d e
54.00
JACK GILLIGAN
ROSELAND FARM STABLE
MICHELLE NIHEI
7
0
0
0
8
OPTIMUS KAT (KY)
2y a e
54.00
JON KENTON COURT
CALUMET FARM
D. WAYNE LUKAS
8
50
565
39
0
9
COMMAND CENTRAL (KY)
2y d e
54.00
JULIEN R. LEPAROUX
ROBERT J. BARON
DALE L. ROMANS
9
45
773
26
0
10
TAPWOOD (KY)
2y d e
54.00
SHAUN BRIDGMOHAN
GODOLPHIN, LLC
MICHAEL STIDHAM
10
61
23
40
0
11
LAVISH MCTAVISH (KY)
2y a e
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
RAN JAN RACING, INC.
CHERIE DEVAUX
11
0
0
0
12
MASTER OF WAR (KY)
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
STONEWAY FARM
WILLIAM I. MOTT
12
0
0
0
13
MOCITO ROYALE (AR)
2y a e
54.00
AUBRIE GREEN
BUSTER BABB
AL CATES
13
54
3
30
0
14
WENTRU (KY)
2y a e
54.00
FLORENT GEROUX
DON ALBERTO STABLE
BRAD H. COX
14
79
3
34
0
15
AMERICAN TRYST (KY)
2y d e
54.00
TYLER GAFFALIONE
PARADISE FARM, MICHA
MICHAEL J. MAKER
15
68
5
30
0
16
KEW (KY)
2y a g
54.00
JACK GILLIGAN
NELSON MCMAKIN AND P
PHILIP A. SIMS
16
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIZ LIGHT THE WAY (KY)
3y a g
55.00
EDGAR MORALES
WAYNE SPALDING
TIM GLYSHAW
1
79
628347
21
0
2
TRIBULATION (KY)
3y a g
55.00
JOSEPH TALAMO
WINSTAR FARM LLC
DALLAS STEWART
2
75
4
27
0
3
RUSHINGUY (KY)
3y a e
55.00
CARLOS A. DIAZ
WILL FARM LLC WILLIA
WILLIAM WHITE, III
3
42
58
31
0
4
SCOTT POND (KY)
3y d e
55.00
RAFAEL BEJARANO
G. WATTS HUMPHREY, J
VICTORIA H. OLIVER
4
72
70
39
0
5
TIZ THE JOURNEY (KY)
3y a g
55.00
JAMES GRAHAM
MOSSAROSA
NICHOLAS P. ZITO
5
65
698868
21
0
6
MAKE'N TRACKS (KY)
3y a g
55.00
COLBY J. HERNANDEZ
SAMUEL F. HENDERSON
DALLAS STEWART
6
65
846-35
28
0
7
JACKS FIRE BALLS (KY)
4y d a
56.50
RICARDO SANTANA, JR.
JVB LEGACY RACING, L
THOMAS L. VAN BERG
7
73
4-54624
64
0
8
POPPY'S PRIZE (KY)
3y a g
55.00
GERARDO CORRALES
J AND J STABLES
CARLO VACCAREZZA
8
53
06
43
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUPLICATOR (KY)
4y a g
55.50
JAMES GRAHAM
BOB GRAYSON, JR.
PAVEL MATEJKA
1
79
721732
23
0
2
CABOT (KY)
4y k g
55.50
CALVIN H. BOREL
CARSON MCCORD
RENAY BOREL
2
78
4818-44
127
0
3
COMPLEXIFIER (KY)
3y a e
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
FORT SPRINGS RACING
BRIAN A. LYNCH
3
86
2113-57
43
0
4
VICE VERSA (KY)
4y a g
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
STEVEN M. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
4
87
3-41782
65
0
5
ELGAR (KY)
5y k a
55.50
RAFAEL BEJARANO
CHARLES H. DETERS
JORDAN BLAIR
5
87
36365-6
127
0
6
DONNELS CREEK (KY)
4y a a
55.50
JOSEPH ROCCO, JR.
PATRICIA'S HOPE LLC
MICHAEL A. TOMLINSON
6
80
161646-
127
0
7
CARDIAC KITTEN (KY)
5y a g
55.50
GERARDO CORRALES
KENNETH L. AND SARAH
WESLEY A. WARD
7
88
5213-55
40
0
8
ADHHAR (KY)
3y a g
55.50
DAVID COHEN
JOEL POLITI
THOMAS M. AMOSS
8
82
136031
26
0
9
STAY HAPPY (KY)
4y d g
55.50
COREY J. LANERIE
MACCABEE FARM LLC
THOMAS DRURY, JR.
9
89
16218-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHACKLEFORD'S JOY (KY)
3y a e
54.50
JOSEPH TALAMO
LES WAGNER
D. WAYNE LUKAS
1
88
616341
37
0
2
POWER END (KY)
4y a a
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
BLOOM RACING STABLE
STEVEN M. ASMUSSEN
2
88
6-61123
31
0
3
NEVER HAVE I EVER (IRE)
4y a g
54.50
JOSEPH ROCCO, JR.
RSR RACING SERVICES,
BRITTANY A. VANDEN BERG
3
88
031111
28
0
4
RACE DRIVER (KY)
3y d e
53.50
ADAM BESCHIZZA
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
4
86
14-3143
100
0
5
KITTEN'S MAN (KY)
3y a e
53.50
DECLAN CANNON
KATHY THOMAS
TED W. LUCAS
5
71
131647
11
0
6
GRANDAL (KY)
4y d g
55.50
MITCHELL MURRILL
GARY BROAD
CHRISTOPHER DAVIS
6
87
11
21
0
7
HIGH CRIME (KY)
4y a a
54.50
TYLER GAFFALIONE
SILVERTON HILL LLC
DARRIN MILLER
7
97
3-91835
39
0
8
INFINITE (KY)
4y a g
54.50
GERARDO CORRALES
FITRI HAY
WESLEY A. WARD
8
84
14-8011
37
0
9
EXPLORER (KY)
5y d g
54.50
FLORENT GEROUX
NK RACING AND LNJ FO
BRAD H. COX
9
102
12221-2
43
0
10
ARTEMUS CITYLIMITS (ON)
3y d g
53.50
ROBBY ALBARADO
KENNETH L. AND SARAH
WESLEY A. WARD
10
90
1313
76
0
11
COMPETITIVE SAINT (KY)
3y d g
53.50
MANUEL FRANCO
BONA VENTURE STABLES
GEORGE WEAVER
11
64
1120
30
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COOL ARROW (KY)
6y d g
56.50
JOSEPH TALAMO
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA M. POMPAY
1
99
154111
41
0
2
HONEST MISCHIEF (KY)
4y d a
54.50
TYLER GAFFALIONE
JUDDMONTE FARMS, INC
CHAD C. BROWN
2
100
311-221
42
0
3
MANNY WAH (KY)
4y a a
54.50
COREY J. LANERIE
SUSAN MOULTON
WAYNE M. CATALANO
3
96
3-26333
82
0
4
SEVEN NATION ARMY (KY)
5y a g
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
FRANKLIN STABLES, LL
RON MOQUETT
4
99
214912
19
0
5
BON RAISON (KY)
5y a a
54.50
ADAM BESCHIZZA
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
5
91
753730
34
0
6
ADMIRAL LYNCH (KY)
4y a a
54.50
MANUEL FRANCO
MICHAEL DUBB, AND BE
MICHAEL J. MAKER
6
103
1-23215
13
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUOPOLY (KY)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
1
80
711
56
0
2
IN GOOD SPIRITS (KY)
3y d d
53.50
MIGUEL MENA
BAL MAR EQUINE, LLC
ALBERT M. STALL, JR.
2
92
511-434
42
0
3
PRINCESS GRACE (KY)
3y a d
53.50
SHAUN BRIDGMOHAN
MOORE, SUSAN AND JOH
MICHAEL STIDHAM
3
87
11
41
0
4
WALK IN MARRAKESH (IRE)
3y a d
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
MERRIEBELLE STABLE L
IGNACIO CORREAS, IV
4
98
2-25726
42
0
5
WITEZ (KY)
3y d d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
MARY ANN CHARLSTON
IAN R. WILKES
5
87
252013
49
0
6
HOW IRONIC (KY)
3y a d
53.50
RAFAEL BEJARANO
G. WATTS HUMPHREY, J
VICTORIA H. OLIVER
6
87
464217
36
0
7
PRANKED (KY)
3y d d
53.50
DAVID COHEN
NICOLE LYVERE
THOMAS M. AMOSS
7
85
186125
42
0
8
LUCKY BETTY (KY)
3y a d
53.50
DECLAN CANNON
DENNIS PARK
WILLIAM B. VANMETER
8
82
911713
42
0
9
SUGAR FIX (FL)
3y d d
54.50
ADAM BESCHIZZA
MAD DOG RACING STABL
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
9
85
111151
30
0
10
OUTBURST (GB)
3y a d
54.50
FLORENT GEROUX
DETAMPEL, MARC, TSF
EDDIE KENNEALLY
10
93
1-11054
31
0
11
STUNNING SKY
3y d d
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
11
92
438224
36
0
12
ANTOINETTE
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
GODOLPHIN, LLC
WILLIAM I. MOTT
12
95
333312
27
0
Fontainebleau Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAKEEZ (GB)
2y d e
58.00
AURELIEN LEMAITRE
HAMDAN AL MAKTOUM
F. HEAD
2
0
2
27
0
2
BABY RIDER
2y d e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE JEAN-LOUIS BO
P. BARY
1
0
2
43
0
3
SENSIBLE
2y a e
58.00
MAXIME GUYON
ECURIES SERGE STEMPN
P&J. BRANDT
6
0
5
18
0
4
WOODY CAT
2y d e
54.00
FRIDA VALLE SKAR
CLAUDIO MARZOCCO
A. MARCIALIS
4
0
4
15
0
5
SKYCUTTER
2y d g
58.00
CHRISTOPHER GROSBOIS
THE FRENCH CONNECTIO
J.F.. HUGHES
3
93
3342
13
0
6
IF MEMORY SERVES (IRE)
2y d g
56.00
MICKAEL BARZALONA
ROBERT NG
FH. GRAFFARD
5
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:58 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KINGDOR
2y a e
57.50
ALEXIS POUCHIN
ECURIE TOP
C. FEY
3
75
641
32
0
2
AL MOKHTAR
2y d e
56.00
QUENTIN PERRETTE
ELBASHIR SALEM AB EL
R. LE DREN DOLEUZE
5
0
89
20
0
3
SHIRAZ
2y a d
54.50
LEA BAILS
IGOR ENDALTSEV
I. ENDALTSEV
4
0
0
27
0
4
MAISONCELLES
2y d d
53.50
HUGO BESNIER
GERARD AUGUSTIN-NORM
S. WATTEL
8
0
27
19
0
5
FLAMENGO POKER
2y d e
52.00
PERRINE CHEYER
ECURIE WILLY SEBAG
AS&D. ALLARD
9
0
80
7
0
6
RIMO OSCURO (IRE)
2y d d
53.50
OLIVIER D' ANDIGNE
A.G. KAVANAGH
P.DE CHEVIGNY
6
0
6
17
0
7
CHIC VENDOME
2y d d
52.00
AMBRE MOLINS
LH
F. ROSSI
7
68
074
58
0
8
THORIN OAKENSHIELD (IRE)
2y d g
52.00
FRIDA VALLE SKAR
THOROUGHBRED BLOODST
G. BIETOLINI
2
64
556899
20
0
9
IMAGINE CLERMONT
2y k d
53.00
THOMAS TRULLIER
GAEL BARBEDETTE
G. BARBEDETTE
1
69
8068
15
0
10
LA MARQUE (GB)
2y k d
51.00
ENZO CRUBLET
JULIEN CAULLERY
N. CAULLERY
10
66
9465
25
0
11
DONA VIVA
2y d d
50.50
ROXANE LIEGEOIS
CHRISTIAN SAINT-ETIE
C. FERLAND
11
73
845
27
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUTCH CHOP
3y d g
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
AL SHAQAB RACING
FH. GRAFFARD
7
91
741663
127
0
2
HURRICANE IVOR (IRE)
3y d e
57.00
STEPHANE PASQUIER
FIONA JEAN CARMICHAE
F. CHAPPET
3
97
7-17541
34
0
3
CREW DRAGON
3y d e
57.00
MAXIME GUYON
BEREND VAN DALFSEN
M. DELCHER SANCHEZ
5
98
1-21333
14
0
4
GOLD STEP
3y k d
55.50
EDDY HARDOUIN
JEAN-LOUIS GIRAL
F. ROSSI
2
93
582163
17
0
5
ABAMA
3y k d
55.50
GREGORY BENOIST
MALCOLM PARRISH
Y. BARBEROT
1
95
1-24424
17
0
6
SWEET ZEN
3y d d
55.50
CRISTIAN DEMURO
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
6
85
0-14081
17
0
7
JOLIE
3y d d
54.00
MICKAEL BARZALONA
BERND DIETEL
A. MARCIALIS
4
88
0-67755
17
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAN GESTE (GER)
3y a g
59.50
EDDY HARDOUIN
GUIDO-WERNER-HERMANN
W. HICKST
5
76
551703
26
0
2
LORD GRISCHUN (SWI)
3y d e
57.50
SIBYLLE VOGT
STALL SOHRENHOF
C. BOCSKAI
7
79
046-531
117
0
3
MEDITERRANEA BLUES (GB)
3y d e
58.00
THEO BACHELOT
ERIC PUERARI
S. WATTEL
1
78
613100
64
0
4
RUZZINI (IRE)
3y a g
57.50
MICKAEL BARZALONA
LG BLOODSTOCK
C. FERLAND
4
72
152006
24
0
5
PAINTER
3y k g
54.00
MATIS ZITIOU-COLLONGES
PRIME EQUESTRIAN S.A
C. FERLAND
6
62
066
53
0
6
AKYO
3y d e
53.50
FRIDA VALLE SKAR
PATRICK WIDLOECHER
M. BOUTIN
2
70
683446
15
0
7
GOT TOUCH (IRE)
3y d d
53.50
OLIVIER D' ANDIGNE
HARAS DE TRELI
ED. MONFORT
8
81
114943
17
0
8
MAKOTOTONBOKIRI
3y k d
56.00
CRISTIAN DEMURO
SACHIKO ODA
H. SHIMIZU
3
75
0-73206
59
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PEACEFUL CITY
5y d k
57.00
CRYSTAL MIETTE
DIDIER MARS
N. BELLANGER
7
65
494464
7
0
2
FULL COURT PRESS (IRE)
7y d g
59.00
LUDOVIC BOISSEAU
WILLY VAN DER AUWERA
N. CHEVALIER
4
63
653863
11
0
3
KIWI GREEN SUITE (BRZ)
7y k a
58.50
CRISTIAN DEMURO
BENJAMIN STEINBRUCH
D. SMAGA
8
62
315609
36
0
4
SINBAD
9y d g
58.50
EDDY HARDOUIN
GUIDO-WERNER-HERMANN
W. HICKST
3
62
772527
21
0
5
THINDY
8y d g
58.00
QUENTIN PERRETTE
ECURIE WILLY SEBAG
AS&D. ALLARD
2
61
743132
40
0
6
ELYSEE D'OSVIN
6y k k
57.00
YOANN ROUSSET
CHRISTOPHE RESTOUT
C. RESTOUT
6
58
313281
21
0
7
CHIEF'S APP
7y a k
55.50
OLIVIER D' ANDIGNE
MARTINE DEFONTAINE
M. DEFONTAINE
1
58
178334
28
0
8
SNOOZE BUTTON (IRE)
5y d g
56.50
VINCENT CHEMINAUD
MARIA DESANDER
R. LE DREN DOLEUZE
11
57
775650
20
0
9
RAPID TOMAJ
8y d g
56.00
JEROME CLAUDIC
NICOLAS PAYSAN
N. PAYSAN
9
56
51010-7
127
0
10
CLORINDA (IRE)
7y a k
56.00
CYRILLE STEFAN
VICTORIA MERCADER
V. MERCADER
5
56
280671
12
0
11
ROSE ABELLA (GB)
8y d k
56.00
TRISTAN BARON
A. LAJON/J. BAYON/N.
N. PAYSAN
12
56
0-29195
25
0
12
BERLIN CALLING (IRE)
6y a k
52.50
AMBRE MOLINS
EMMANUEL BOUTIN
JUL. PHELIPPON
10
52
619896
6
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOTORSPORT
5y d g
60.00
LUDOVIC BOISSEAU
B. DURRHEIMER/Y. VOL
Y. VOLLMER
3
51
4921-00
21
0
2
KENSAI
6y k a
59.50
THOMAS TRULLIER
QAZAQSTAN RACING CLU
I. ENDALTSEV
9
50
061734
21
0
3
MR MACFLY
5y d g
59.00
THEO BACHELOT
EDOUARD THUEUX
E. THUEUX
12
48
500377
21
0
4
RAVEN RIDGE (IRE)
9y d g
58.50
MATHIEU ANDROUIN
STEPHANE GOUVAZE
S. GOUVAZE
2
47
662721
21
0
5
AL RASSOUL
5y d g
58.00
VINCENT CHEMINAUD
P. NICOT
P. NICOT
1
46
504229
10
0
6
BEIJING EIGHT (GER)
6y k k
56.50
CORALIE PACAUT
CHRISTIANE JANSSEN
C. JANSSEN
6
46
0748-89
21
0
7
PREMIER AVRIL
8y d g
55.50
JACKY NICOLEAU
JC. DAOUDAL/N. TOURN
B. LEGROS
11
44
528446
12
0
8
POMPOGNE
5y d k
57.00
CRISTIAN DEMURO
EMMANUELLE COVEZ
V. DISSAUX
8
44
407891
11
0
9
PRIMUS INCITATUS (IRE)
9y a a
53.50
MEGANE PESLIER
ALAIN MICHEL HADDAD
D. SMAGA
7
43
010000
21
0
10
MAKHZEN
6y d g
56.50
CHRISTOPHE BILLARDELLO
CECILE MONETA
R. MARTENS
4
43
3832-89
35
0
11
BELOBOG
5y d g
55.00
OLIVIER D' ANDIGNE
CH. PLISSON
CH. PLISSON
10
43
371607
11
0
12
MATHIX
6y k g
55.50
EDDY HARDOUIN
F. VERMEULEN
C. BOUTIN
5
41
223520
11
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOCKLERSHILL
8y d g
58.50
OLIVIER D' ANDIGNE
JACQUES BERTIN
J. BERTIN
10
41
426475
40
0
2
GREY SENSATION (IRE)
8y k g
59.50
MR GUILAIN BERTRAND
GUILAIN BERTRAND
G. BERTRAND
9
40
008285
10
0
3
ZAMBACHA ROSETGRI
5y d k
58.00
JACKY NICOLEAU
THOMAS MAUDET
T. MAUDET
11
40
602300
21
0
4
STORMING OUT
5y d k
59.00
AURELIEN LEMAITRE
TROIS MILLE
S. CERULIS
6
39
670365
49
0
5
RUDY MAN
5y d g
56.00
AMBRE MOLINS
JEAN-PIERRE VANDEN H
B. GOUDOT
3
35
008070
13
0
6
ANADUN
8y d k
57.00
VINCENT CHEMINAUD
P. NICOT
P. NICOT
5
34
536047
10
0
7
ACTION PARFAITE
5y d k
54.00
PERRINE CHEYER
JOHN SCHIESTEL FILS
J. SCHIESTEL FILS
1
34
080759
19
0
8
QUENTOR
6y d g
56.50
CYRILLE STEFAN
VICTORIA MERCADER
V. MERCADER
4
33
806526
12
0
9
BALADIN D'OSVIN
9y d g
56.50
YOANN ROUSSET
CHRISTOPHE RESTOUT
C. RESTOUT
12
33
670603
21
0
10
TIGER FOLISH
7y a k
56.50
CHRISTOPHER GROSBOIS
ECURIE CHALLENGER
T. POCHE
2
33
050666
33
0
11
ELOAVE DES GOATS
6y a k
53.50
EUGENIE LAFFARGUE
GERARD RIVASES
G. RIVASES
7
33
000909
10
0
12
DYRAM
9y a g
56.50
JEROME CLAUDIC
LUC NYFFELS
L. NYFFELS
8
33
17700-0
127
0
16 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Keeneland, Fontainebleau Fransa tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Fontainebleau Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:58 fontainebleau fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 16 ekim 2020 cuma at yarışı bülteni, 16 ekim 2020 at yarışı programı, 16 ekim 2020 tjk yarış programı, 16 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 16 ekim 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 16 ekim 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 16 ekim 2020 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni, fontainebleau fransa at yarışı bülteni, 16 ekim 2020 fontainebleau fransa at yarışı bülteni, günün fontainebleau fransa at yarışı bülteni, bugün fontainebleau fransa at yarışı bülteni