Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RING OF FIRE
3y d e
DAI JIN (GB)
59.00
M.S.ÇELİKAP
CEM KAAN PARSAK
İB.B.OĞULLARI
3
66
251211
14
20
1.58.63
2
JOURNALIST
3y a e
DEHA
59.50
T.YILDIZ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
4
61
149311
13
20
3
KHAL DROGO
3y k e
DEHA
56.50
A.KURŞUN
HÜROL KARAHANOĞLU
İ.KÖROĞLU
6
55
645512
14
19
1.57.09
4
ANANIASHVILI
3y d d
TALIP HAN (IRE)
56.00
Ö.YILDIRIM
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
2
54
075542
14
14
1.56.77
5
SPARROW HAWK
3y d e
POPULAR DEMAND
53.00
MÜS.ÇELİK
HACİ İPEK
Ö.ALAÇAM
5
48
221254
14
17
1.58.45
6
ASHERA
3y a d
RAVEN'S PASS (USA)
50.00
M.BAYIR
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
1
41
053835
14
12
1.58.50
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EREN EFENDİ
5y a a
BOSPORUS (IRE)
60.00
M.S.ÇELİK
HALE EKMEKÇİ EMRE
ALİ GÜNEŞ
5
85
100623
23
15
2.10.58
2
SEFİR BEY
5y d a
TOROK (IRE)
60.00
H.SAM
FUAT BAŞARAN
H.KABUKCI
6
89
123134
21
18
2.09.73
3
PURO
3y d e
BOSPORUS (IRE)
58.50
MAHSUN TURAN
SENEM GÖZEL
S.DEMİR
1
45
661362
40
17
2.13.20
4
NOBEL PRINCESS
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.A.SOLMAZ
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
3
70
245572
9
15
2.11.05
5
THE BEST OF TIME
4y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
D.KAYA
AYTEKİN TOMAK
Ö.ALAÇAM
2
56
212-145
26
18
2.11.38
6
BORDO MAVİ (USA)
3y d e
TO HONOR AND SERVE (USA)
54.50
H.ÇANAKÇI
ERSİN YILDIZ
EMİN KARATAŞ
4
38
059311
18
20
2.14.50
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SANBERK
5y a k
ALTAHA
63.00
Ö.YILDIRIM
MUHARREM CAN
A.METE İNAL
1
91
754121
15
20
2.31.06
2
GÖZYAŞI GECESİ
7y a k
ÖZGÜNHAN
60.00
A.ÇELİK
NECDET TURAN
ES.ÇETİN
2
105
544153
15
20
2.33.11
3
SANAY
5y a k
ÖZGÜNHAN
60.00
A.SÖZEN
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
3
77
323515
4
19
2.32.38
4
GÜNYELİ
4y a k
AYABAKAN
57.50
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
MEHMET DEMİR
5
65
441726
18
17
2.45.13
5
ILDIR ESİNTİSİ
4y k k
KAIZBERT (RU)
57.50
MÜS.ÇELİK
İLHAN BÜYÜKYILDIZ
H.ATAŞ
4
59
312223
26
18
6
ŞERİFE ABLA
5y k k
ODİNHAN
57.00
E.SİNCAN
RACİ ATLI
R.ATLI
7
39
566232
13
18
2.33.81
7
KISMET KIZ
6y k k
YAŞARCIK
56.00
HAKAN YILDIZ
MEHMET BECENE
Ö.FARUK TAN
6
29
796443
9
12
2.36.16
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YÜKSELİM
8y k a
BİLGİN
63.00
A.SÖZEN
MEHMET ULUSOY
İ.KÖROĞLU
3
96
150710
12
19
1.42.01
2
BAŞPEHLİVAN
9y a a
KOŞAYALP
61.00
İ.H.KETME
İBRAHİM YALÇIN
E.GÖKÇE
9
92
352540
12
14
1.43.20
3
BOZTEPEBEYİ
6y a a
GOBAKBEY
60.50
V.DEMİR
HACIM KANDEMİR
M.UÇAR
5
91
258921
32
20
1.43.80
4
ÖZBATU
4y k a
TAMERİNOĞLU
57.50
Ö.YILDIRIM
ÖMER BİLİR
O.İPEK
6
88
714333
12
17
1.44.57
5
LORD
6y a a
YALAZ
55.00
M.K.KUMBASARAP
MEHMET POLAT
R.ATLI
8
84
542151
14
20
1.44.39
6
ZÜBEYİR
4y k a
GOBAKBEY
53.00
H.ÇİZİK
M.GARİP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
4
79
422424
11
17
1.43.98
7
MELEKSİMA
5y k k
ÖZGÜNHAN
53.00
D.KAYAAP
NİMET ARİF KURTEL
C.DEMİR
7
77
252111
19
20
1.44.99
8
ALICIKUŞ
4y a k
AYABAKAN
51.50
MÜS.ÇELİK
MEHMET TAHİR AKSOY
A.CİĞER
2
76
322114
75
19
1.45.15
9
AVAN
7y k a
KAIZBERT (RU)
52.50
M.S.ÇELİKAP
MUNİR GÖKÇE
İ.KÖROĞLU
1
75
402411
4
20
1.46.86
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DERDİYOK
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
M.K.KUMBASARAP
NİMET ARİF KURTEL
C.DEMİR
9
38
2281
21
20
2
KAPAKLICAN
3y k e
ATOMKARINCA
59.00
Ö.YILDIRIM
MUZAFFER CAN
A.METE İNAL
1
45
113
126
19
1.21.97
3
YOLLARAZ
3y k e
YAŞARCIK
59.00
H.İ.AKKAYA
HÜSEYİN BECENE
M.H.ELĞAÇ
4
42
931262
12
18
1.29.22
4
ALTINDERE
3y k e
BİLGİN
57.00
H.ÇİZİK
ENGİN YILDIZ
A.GÜLLÜ
11
35
17
21
19
1.25.93
5
ATILGAN KURUŞ
3y a e
KURUŞAĞA
57.00
A.ÇELİK
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
2
39
312094
21
16
1.23.91
6
CANSEKLAVİ
3y a e
ALTAHA
57.00
MÜS.ÇELİK
SABRİ AKSU
A.CİĞER
5
39
57031
15
20
1.28.73
7
MARDİNLİ
3y a e
AYABAKAN
57.00
A.KURŞUN
ÖMER BİLİR
O.İPEK
3
38
6561
7
20
1.29.02
8
BESTEKAR
3y d e
ÖZHABER
55.00
T.YILDIZ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
10
40
188
21
18
9
KARE YAPRAK
3y k d
BİLGİN
55.00
V.DEMİR
ÖMER ALTIN
At Sahibi
7
34
109
19
18
1.26.47
10
ŞANBİKE
3y k d
SARRAF
55.00
E.SİNCAN
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
6
34
195
19
18
1.25.91
11
O BİR REİS
3y k e
TAMERİNOĞLU
55.00
M.AKYAVUZ
ABDULKADİR YAVUZASLAN
M.H.ELĞAÇ
8
18
674
7
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADAHAN
3y a e
ONURKAAN
57.00
A.ÇELİK
DENİZ KURTEL
C.DEMİR
7
0
92
21
18
2
KANAATKAR
3y d e
GÜRGÖKÇE
54.00
M.G.ARSLANAP
MAHMUT DOĞAN
R.TAŞDELEN
8
0
00
7
18
3
MAG JUNIOR
3y d e
SALTUKBEY
57.00
M.BAYDAN
SEFA ÇIKMAZ
E.GÖKÇE
6
0
98
7
18
1.29.18
4
NAİMOĞLU
3y a e
UÇANBEY
57.00
H.ÇİZİK
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
Ö.FARUK TAN
2
0
24
21
18
1.22.84
5
ÖZILDIR
3y d e
TÜMÖZ BEY
57.00
M.KESKİN
MELİS KURTEL EMİN
B.ŞİMŞEK
9
12
8506
10
16
6
SELAMİ DAYI
3y k e
İSFENDİYAR
57.00
M.BAYIR
MUSTAFA ARSLAN
İ.KÖROĞLU
10
30
245404
7
15
1.20.53
7
UÇAN ARSLAN
3y k e
YAŞARCIK
57.00
MÜS.ÇELİK
ÜMİT ARSLAN
Ü.ARSLAN
1
28
2657
7
16
8
UÇUR HAT
3y k e
YALAZ
57.00
E.SİNCAN
FERMAN KORKMAZ
M.KORKMAZ
5
0
6
13
19
1.21.93
9
ULUPAMİR
3y k e
GOBAKBEY
57.00
H.İ.AKKAYA
SALİH ALTIN
A.E.KARAKURT
4
5
680
7
17
10
YIĞMATEPE
3y d e
TÜMÖZ BEY
57.00
M.AKYAVUZ
NUSRET DOĞAN
R.TAŞDELEN
3
8
900
21
17
1.36.82
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENNATO (IRE)
4y d a
HENRYTHENAVIGATOR (USA)
60.00
M.AKYAVUZ
DUYGU FATURA
B.KOCAKAYA
5
54
661412
75
19
2
BİRDELLO
4y d a
LUXOR
60.00
A.ÇELİK
İLKAN ÖZSÜ
R.YILDIZ
2
97
241615
18
19
1.55.15
3
HASAFET
5y d a
YOUMZAIN (IRE)
60.00
A.SÖZEN
HAKKI ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
6
110
416225
18
20
1.53.53
4
KREACHER
6y d a
DEHERE (USA)
60.00
GÖKH.GÖKÇE
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
3
107
414511
13
20
1.56.45
5
RUNNER BULL
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
Ö.YILDIRIM
NURBİYE GÜLERCE
İB.B.OĞULLARI
1
108
414462
18
20
1.53.65
6
ALWAYS FORTH
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
FUAT BAŞARAN
H.KABUKCI
4
92
023321
18
20
1.55.43
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PASTOR (USA)
4y d a
DOMINUS (USA)
61.00
M.K.KUMBASARAP
MÜZEYYEN KARABULUT
Ö.FARUK TAN
3
73
263832
76
15
1.33.01
2
MISTER RAIN
5y d a
YONAGUSKA (USA)
62.50
M.AKYAVUZ
M.KEMAL DEKELİ
EMİN KARATAŞ
7
72
145345
21
15
1.33.85
3
BACHELOR DEGREES
3y d e
BACHELOR SON (IRE)
52.50
M.A.SOLMAZAP
TANER TURGU
S.EREN
5
59
351421
98
20
1.36.23
4
BRACCIOFERRO
8y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
55.50
A.ÇELİK
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
Ş.ŞİMŞEK
8
58
189314
26
19
1.33.26
5
ALESSANDRA
4y d k
TAKE CHARGE INDY (USA)
55.00
M.BAYIR
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
1
57
212431
54
20
1.34.84
6
PROFESSOR
6y d a
OKAWANGO (USA)
53.50
E.SİNCAN
MEHMET TOPCU
SEN.ŞEN
6
54
807241
25
20
1.33.46
7
İSMİHAN
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
52.50
MÜS.ÇELİK
BÜLENT ÇİZMECİ
A.CİĞER
2
52
242216
14
19
1.34.57
8
GEOSTORM
3y d d
MALİ
50.00
M.G.ARSLANAP
TUNCER TÜRK
H.GÜNEY
4
31
338007
127
13
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARIBEY
3y d e
GÖKTEKİN
57.00
HAKAN YILDIZ
ÖNGÜL GİRAY
N.GÜVEN
9
0
60
112
18
2
ARİFOĞLU
3y a e
ALTAHA
57.00
M.KESKİN
HALE EKMEKÇİ EMRE
ALİ GÜNEŞ
8
0
60
7
18
3
CECELİ
3y k e
BİLGİN
57.00
H.ÇİZİK
SENEM GÖZEL
S.DEMİR
7
0
2
13
19
1.18.65
4
ÇAĞIRAN
3y k e
TURBO
57.00
T.YILDIZ
SADETTİN ER
M.ER
2
30
346
12
17
1.21.85
5
ÇILGIN EJDER
3y a e
UÇANBEY
55.00
MAHSUN TURANAP
NURİ TURAN
Ö.FARUK TAN
6
25
500037
21
13
1.23.43
6
DAĞ DELİSİ
3y d e
SARRAF
54.00
D.KAYAAP
MİTHAT KATI
A.E.KARAKURT
3
12
070750
7
13
1.21.84
7
GİRAYER
3y k e
DALAYLA
57.00
H.KILIÇARSLAN
ERDAL ÖZTÜRK
N.GÜVEN
1
23
379
7
17
1.23.01
8
İHSANEFE
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
M.BAYDAN
MUHİTTİN YILDIZ
H.ATAŞ
5
0
3
13
19
1.21.10
9
İKİ DEMİRKIR
3y k e
SANCAKBEYİ
57.00
M.AKYAVUZ
NAİF KARAKEÇİ
Ö.FARUK TAN
10
13
855600
7
13
10
KAFKAS DOĞANI
3y d e
SARRAF
57.00
MÜS.ÇELİK
CEMAL BAŞKAN
A.CİĞER
4
9
559
61
17
1.22.74
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GUROOR
3y a d
61.50
S CHERCHİ
FABFİVE
M BOTTİ
6
62
855532
3
0
2
ZAMANI (GER)
3y a g
61.50
POPPY BRIDGWATER
MR BOB WILSON
D BRIDGWATER
5
62
761133
9
0
3
CHARLIE ARTHUR (IRE)
3y d g
61.50
F MARSH
L TURLAND AND A SMIT
R HUGHES
1
62
655501
19
0
4
HOOFLEPUFF (IRE)
3y d g
60.50
H RUSSELL
MR KEITH BROWN
B ELLISON
2
60
343314
27
0
5
SWERVED (IRE)
3y d d
57.50
B ROBİNSON
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
4
54
394-470
127
0
6
QUARE LUCKY (IRE)
3y d d
57.00
W COX
MRS C LOUGHNANE
M LOUGHNANE
3
52
006005
30
0
7
WATERPROOF
3y d g
55.50
G ASHTON
MR RAYMOND TOOTH
S L KEIGHTLEY
8
49
0-79529
9
0
8
SINNDARELLA (IRE)
3y d d
54.50
TOBY ELEY
MR TONY ASHLEY
SARAH HOLLİNSHEAD
9
47
623245
15
0
9
RIVERINA
3y a d
54.00
T LADD
CHRİSTİNA DUNLOP P
H DUNLOP
10
46
884968
24
0
10
LITTLE TIPPLE
3y d d
54.00
LAURA PEARSON
EMMA RYAN PARTNER
J RYAN
7
43
643048
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAWAAM (USA)
3y d e
61.50
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
OWEN BURROWS
2
0
1-
127
0
2
CLOONEY
4y d g
60.00
MORGAN COLE
GG BLOODSTOCK RACI
MRS L PEARCE
5
0
03-
127
0
3
PROFOUND (IRE)
4y d g
60.00
T P QUEALLY
ROWDOWN STABLES
M USHER
6
80
752-3-
127
0
4
NABEYLA
3y d d
59.00
J MİTCHELL
SHEİKH AHMED AL MAKT
R VARİAN
11
0
1
127
0
5
PERFECT NUMBER
3y d d
59.00
JOSEPHİNE GORDON
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
9
0
13
15
0
6
ARCHON
3y a g
58.00
N EVANS
MR B PADGETT
M W EASTERBY
8
0
0
0
7
FIELDS OF DREAMS
3y d g
58.00
J WATSON
MR FRANK MCALEAVY
R CHARLTON
10
0
73
127
0
8
INFORMED FRONT (USA)
3y k g
58.00
R HAVLIN
MR GEORGE STRAWBRIDG
J GOSDEN
3
0
32
22
0
9
WEMYSS WARE (IRE)
3y d g
58.00
P J MCDONALD
THE QUEEN
SIR M STOUTE
1
0
0
0
10
CALIMA CALLING (IRE)
3y a d
56.00
A RAWLİNSON
MRS F GARAVAGLİA DRİ
M APPLEBY
4
0
57
33
0
11
GMS PRINCESS
3y d d
56.00
J HAYNES
GRAHAM BROTHERS RACİ
SARAH HOLLİNSHEAD
7
0
0
47
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CUBAN SPIRIT
4y d g
58.00
S CRONIN
MR JOHN JOSEPH SMITH
L CARTER
4
49
708040
42
0
2
DODGY BOB
6y d g
58.00
N EVANS
MR MICHAEL MULLINEAU
M MULLINEAUX
3
48
009936
5
0
3
JAZZAMEER
4y a k
58.00
J HAYNES
MRS D J HUGHES
DEBBİE HUGHES
8
31
797
80
0
4
PICKS PINTA
8y d g
58.00
J GORMLEY
J R RACING
J RICHES
7
46
024690
10
0
5
PRINCE CONSORT (IRE)
4y d g
58.00
T EAVES
CABALLO DOS
J WAINWRIGHT
6
48
306582
19
0
6
SEARANGER (USA)
6y d g
58.00
P J MCDONALD
ICM RACING, KINGMAKE
REBECCA MENZIES
11
45
640045
7
0
7
THE KING'S STEED
6y d g
58.00
J WATSON
D GILBERT, J LANCAST
S LYCETT
9
50
404779
101
0
8
BADGER BERRY
3y d g
57.50
POPPY BRIDGWATER
STRAWBERRY FIELDS ST
N LITTMODEN
2
45
0795-0
28
0
9
CAESONIA
3y a d
57.50
B CURTİS
MRS FİONA WİLLİAMS
C HİLLS
10
50
06600
31
0
10
KYLLACHY CASTLE
3y a g
57.50
C HARDIE
MR G KENNINGTON
MISS L SIDDALL
5
45
0-0705
57
0
11
MANZONI
3y d g
57.50
R P DOWNEY
THE MOJITO PARTNERSH
MOHAMED MOUBARAK
1
47
50906
14
0
12
SO CLAIRE
3y a d
57.50
JANE ELLİOTT
FOURSOME THOROUGHBRE
W MUİR
12
45
064479
56
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAJOR BLUE
3y d g
60.50
J WATSON
MR J C SMITH
J EUSTACE
2
69
915004
5
0
2
GLAMOROUS ROCKET (IRE)
4y k k
60.00
JOSEPHINE GORDON
ROBERT NINA BAILEY
C MASON
11
69
495224
33
0
3
KNOCKABOUT QUEEN
3y d d
59.50
J MİTCHELL
MR JASON TUCKER
A CARROLL
5
68
741214
24
0
4
HARD SOLUTION
3y a g
59.00
H SHAW
RASIO CYMRU RACING 1
D O'MEARA
4
67
113381
22
0
5
LANDING NIGHT (IRE)
7y d g
58.50
P J MCDONALD
TITANIUM RACING CLUB
REBECCA MENZIES
10
66
544104
14
0
6
ANGEL FORCE (IRE)
4y a k
58.00
D ALLAN
MR PETE BAKER
D C GRIFFITHS
6
65
060940
1
0
7
RED STRIPES (USA)
7y d g
57.50
S CRONIN
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
1
64
213317
7
0
8
LONGROOM
7y d g
57.50
P DENNIS
THE SLATERS ARMS AND
N WILSON
8
63
729447
10
0
9
IT MUST BE FAITH
9y d g
55.50
JANE ELLIOTT
MICK APPLEBY RACING
M APPLEBY
9
59
401367
14
0
10
SHEPHERD'S PURSE
7y d g
55.00
JP SULLIVAN
THE CHANCERS AND MRS
MRS R CARR
3
58
409653
10
0
11
TEEPEE TIME
6y d k
54.00
N EVANS
MR G CORNES
M MULLINEAUX
7
42
209227
5
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROGRESSIVE RATING
2y a e
61.50
J WATSON
MR P CHAN MR A HET
W KNİGHT
6
87
031
31
0
2
SECOND LOVE (IRE)
2y a e
61.50
C LEE
MRS T BURNS
K BURKE
1
81
3251
42
0
3
ODYSSEY GIRL (IRE)
2y k d
59.00
L MORRİS
MRS EMMA CUNNİNGHAM
RİCHARD SPENCER
8
75
1937
32
0
4
EVAPORUST (IRE)
2y d g
58.00
ELLIE MACKENZIE
TWENTY FOUR CARROT R
M USHER
10
0
0
41
0
5
FRESHWATER CLIFFS
2y d e
58.00
F MARSH
PETER COOK PARTNER
R HUGHES
2
70
3529
3
0
6
I'M WATCHING YOU
2y a g
58.00
T P QUEALLY
MR JOHN MCCOY
R HARRIS
7
0
0
35
0
7
KNOCKACURRA (IRE)
2y d e
58.00
E GREATREX
MR DONAL COMMİNS
M LOUGHNANE
5
0
8
127
0
8
STERLING STAMP (IRE)
2y d e
58.00
B CURTIS
MR D BELLEHCHILI
P COLE
3
73
032
7
0
9
STROXX (IRE)
2y d e
58.00
D ALLAN
STROXX PARTNERSHİP
T EASTERBY
4
75
432
33
0
10
STAR PRIZE (IRE)
2y d d
56.00
F MCMANOMAN
MR GEORGE BRİAN DAVİ
N WİLSON
9
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADAMS PARK
4y d g
62.00
T LADD
VALUERACINGCLUB CO U
M APPLEBY
5
75
3344-45-
127
0
2
CAFE ESPRESSO
3y d d
59.00
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
2
75
261499
22
0
3
MOJAVE
3y d g
59.00
J WATSON
MR K ABDULLAH
R CHARLTON
8
75
7-2221
33
0
4
PURDEY'S GIFT
3y d e
58.50
R HAVLİN
SHEİKH JUMA DALMOOK
A BALDİNG
12
74
36-39
15
0
5
ALL POINTS WEST
3y d g
58.00
L MORRIS
TIM BUNTING - OSBORN
SIR M PRESCOTT
6
73
978-22
12
0
6
AD LIBITUM
4y d g
58.00
B CURTIS
THE ROSES PARTNERSHI
ROGER FELL
9
67
493120
15
0
7
NED PEPPER (IRE)
3y d g
57.50
T P QUEALLY
MR MRS R SCOTT
A KING
1
72
0372
72
0
8
VERIFY
3y d g
57.50
P J MCDONALD
MR S STUCKEY
ED WALKER
3
71
087221
45
0
9
IRON MIKE
3y k g
56.50
J FANNING
WELDSPEC GLASGOW LIM
K DALGLEISH
4
69
694126
16
0
10
SWEET CELEBRATION (IRE)
3y d d
56.00
S CHERCHİ
MPR, VENTURA RACİNG
M BOTTİ
7
68
552235
20
0
11
NUMERO UNO
3y d g
55.50
E GREATREX
RECOMMENDED FREIGHT
T VAUGHAN
10
67
8755-9
127
0
12
ARABIAN OASIS
7y d g
55.50
MORGAN COLE
GG BLOODSTOCK RACI
MRS L PEARCE
11
57
350157-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STEAL THE SCENE (IRE)
7y d g
60.50
P J MCDONALD
CURZON HOUSE PARTNER
KEVIN FROST
3
54
508475
14
0
2
SUMNER BEACH
5y a g
60.00
B ROBINSON
MR KEITH BROWN
B ELLISON
9
53
491578
28
0
3
IMPRESSIONABLE
3y d d
59.00
JANE ELLİOTT
MİSS YVONNE JACQUES
W MUİR
12
55
878442
12
0
4
ZAPPINESS (USA)
3y a d
59.00
J MİTCHELL
WOODCOTE STUD LTD
P CHAPPLE-HYAM
5
55
054200
30
0
5
PIKE CORNER CROSS (IRE)
7y d g
58.50
C LEE
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
8
50
343303
14
0
6
MIDNIGHT MOOD
6y d k
58.50
L MORRİS
MR D J FFRENCH DAVİS
D F DAVİS
2
50
786539
14
0
7
TAILS I WIN (CAN)
3y d d
58.00
B CURTİS
NİCK BRADLEY RACİNG
ROGER FELL
10
53
457283
12
0
8
SILVINGTON
4y d g
58.00
E GREATREX
MR MARTIN MILLICHAMP
M LOUGHNANE
7
49
800010
24
0
9
FOUR MILE BRIDGE (IRE)
3y d g
57.50
JOSEPHINE GORDON
ROWDOWN STABLES
M USHER
11
52
347445
15
0
10
FINAL ATTACK (IRE)
8y d g
57.50
W COX
MR N CHAPMAN
SARAH HOLLINSHEAD
1
48
347083
14
0
11
DUTCH ARTIST (IRE)
7y a g
57.50
F MCMANOMAN
MR SIMON BODSWORTH
N TINKLER
13
45
077567
9
0
12
BOB'S GIRL
4y d k
57.00
AMELİA GLASS
MR S A PRİTCHARD
M MULLİNEAUX
4
46
071000
29
0
13
DUKE OF DUNABAR
3y d g
57.00
J WATSON
EXCEL RACING
R TEAL
6
50
60-8360
15
0
17 Ekim 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Wolverhampton İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 17 ekim 2019 perşembe at yarışı bülteni, 17 ekim 2019 at yarışı programı, 17 ekim 2019 tjk yarış programı, 17 ekim 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 17 ekim 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 17 ekim 2019 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 17 ekim 2019 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni