Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAYGON
7y a a
İBOCAN
62.00
BURAK AKÇAYAP
OSMAN KÜRKÇÜOĞLU
H.E.UYSAL
3
67
305408
12
14
1.35.37
2
HARUN BABA
4y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET ALTIN
G.ALTIN
4
66
025212
5
19
1.37.40
3
ÖZBİLGİN
7y d a
BİLGİN
61.00
A.KURŞUN
SULTAN NİHAL CAN
H.E.UYSAL
7
63
342635
12
15
1.35.96
4
SUNGURLU
4y k a
BİLGİN
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
6
60
512141
5
20
1.36.97
5
BİR ÖMÜR
5y k a
MURATAĞA
49.00
C.PASOAP
H.ALİ DEMİR
Ö.GÜNELİ
1
45
536867
21
9
6
NEHİRİNOĞLU
6y a a
UÇANBEY
50.50
A.ASLAN
MESUT TAŞ
H.E.UYSAL
8
42
074074
4
12
1.37.38
7
KARAŞÖVALYE
6y a a
YALAZ
51.00
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET URAL
K.ŞENGEL
2
43
704571
4
20
1.36.98
8
NALEZEN
5y a k
ÖZDURAN
50.00
MER.ÇELİK
SUAT YILMAZ
T.ÇEKİCİ
5
32
800135
49
18
1.37.07
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANCK SUNAMUM
2y k d
DR FONG (USA)
57.00
A.ASLAN
ESMER CULFA
Ö.GÜNELİ
6
0
74
13
18
2
BACKSPIN
2y d d
BARUDİ
57.00
H.KAPLAN
SONER GÜL
C.YILDIRIM
3
35
923037
16
14
1.16.31
3
BRAVE ELA
2y d d
DEĞİRMENDERELİ
57.00
H.ŞİMŞEK
HAKAN SANER
MUH.ÇELİK
9
0
57
36
18
4
EDANUR
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
57.00
İ.H.KETME
AVNİ GÖKKAN
V.KESKİN
11
27
0638
22
16
1.20.76
5
FASTER THAN LIGHT
2y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
YİĞİT YİĞİTLER
B.TURGUL
5
32
52397
59
15
6
GORGEOUS FLIGHT
2y a d
WEMBLEY
57.00
M.P.DEMİRAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
SEB.TOPAL
7
0
9
21
19
1.27.82
7
KRALİÇE GÜL
2y d d
SCARFACE
53.00
C.PASOAP
ALİ DEMİR
SEB.TOPAL
4
0
0
21
19
1.24.09
8
KÜÇÜK YILDIZ
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
57.00
GÖK.BEKTAŞ
SERDAR K. ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
12
28
043638
14
11
1.17.00
9
MADEN DUMANI
2y a d
RENK
57.00
S.İPEK
EYLEM GÜN GÜNEŞ
M.BAYRAKTAR
2
24
5644
49
16
1.16.70
10
MAVİ KIVILCIM
2y d d
EXPANSION (USA)
54.00
F.ARSLANAP
ENGİN DANYER
EROL MUTLU
10
0
0
20
11
MERI GOLD
2y d d
YONAGUSKA (USA)
55.00
T.KERESTECİAP
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
1
0
8
47
19
12
ZILLION SUN
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
O.ATMACA
ERTAN ÖZTÜRK
K.GÜNEŞ
8
0
6
21
19
1.19.23
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PEKÖZ
4y k a
KARAKEMAL
59.00
B.ÇIĞLAAP
ZAFER TURĞUL
B.TURGUL
3
66
111316
17
19
2.17.94
2
ORTAYLI
4y d a
TÜMÖZ BEY
57.00
B.M.MIRIKAP
RAHMİ ÇOBANOĞLU
B.BAYDAN
8
60
094679
15
12
2.15.00
3
KARAÇETİN
4y k a
ÖZHABER
54.00
F.ARSLANAP
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
H.DEMİR
4
54
743163
11
18
2.17.81
4
FADİK
4y d k
HIZLITAY
50.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
6
42
022646
7
16
2.18.35
5
CEVAHİRTAY
4y a a
ZİGANA
50.00
MER.ÇELİK
ERDEM KÖZLEME
E.KARACA
2
36
425375
5
14
2.27.53
6
SARRAFŞAH
4y d a
SARRAF
50.00
A.ASLAN
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
7
36
373160
7
18
2.17.00
7
OZANINOĞLU
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
D.KAYAAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
5
34
430293
12
15
2.23.22
8
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
50.00
H.KAPLAN
KADRİYE KAYA
SEB.TOPAL
1
31
400443
4
15
2.18.26
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMET BEYLİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
61.00
A.KURŞUN
ADİL KÖSEOĞLU
G.ÖZERTÜRK
3
58
382232
11
18
1.57.32
2
GEORGE BEST
3y a e
DR FONG (USA)
60.00
M.KAYA
SİNA ERDAL
S.F.KARAGÖZ
4
56
553511
26
20
1.57.27
3
ONLY FOR LOVE
3y a d
SPEEDY WOLF
59.00
M.GÜNDÜZELİ
AYTUĞ ATALAY
N.YILDIRIM
6
67
741041
14
20
1.58.58
4
HAKEEMOĞLU
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
F.YÜKSEL
İSMAİL ARCA
E.ULUSOY
2
60
657163
7
18
5
FASTN FAMOUS
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
54.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
1
53
365364
11
13
6
WOLF SON WOLF
3y d e
HAKKAR
52.00
C.PASOAP
HAKAN ÇELİK
HÜS.KARABULUT
5
31
655752
7
13
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANNEMANNEM
2y d d
MALİ
57.00
M.P.DEMİRAP
KAMİL TURAN
V.ÖZDİL
8
0
5
21
19
1.19.22
2
BORN TO LEAD
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
H.KAPLAN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
0
9
36
19
3
DAKİNİ
2y d d
ASTRAKHAN
57.00
T.YILDIZ
LALE M. ATMAN
MET.ACAR
9
0
44
36
18
4
DRAGON PEARL
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
F.YÜKSEL
M.BÜLENT ALTINYAZ
B.TURGUL
5
0
53
40
18
1.17.59
5
KAYA KALESİ
2y d d
CASH AKÇE
55.00
D.KAYAAP
ADEM GÖZOĞLU
E.ULUSOY
11
0
06
13
18
6
LADY NAVAJO
2y d d
STEP BY STEP
57.00
S.İPEK
MEHMET ALTIN
M.BAYRAKTAR
4
0
77
25
18
7
MY DEAR SISTER
2y d d
KANEKO
55.00
BURAK AKÇAYAP
DİNÇER ALACA
T.ŞİT
10
10
980
14
17
8
PLUVIA
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
İ.H.KETME
AHMET BAKIR
K.BALTACI
1
25
994
63
17
9
POCO POCO
2y d d
TORUK MACTO (IRE)
57.00
M.ÇİÇEK
PINAR ARACI BAŞ
D.SAV
7
0
3
21
19
1.18.05
10
ROSEMOON
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
M.KAYA
ŞAFAK GÜMÜŞ
ŞAFAK GÜMÜŞ
12
0
5
21
19
1.17.87
11
SILVER ORBIT
2y k d
RACE DAY (USA)
57.00
A.KURŞUN
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
3
0
33
13
18
12
WOLF HOLE
2y d d
SCARFACE
57.00
MER.ÇELİK
KEMAL KURT
T.PELEN
2
14
096
22
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOLAN GÜZELİ
5y d k
ÖZDURAN
61.00
ÇETİN TAŞAP
KAYA KAYA
M.ALİ KAYA
4
55
276058
12
7
2.25.07
2
GÖNÜL AVCISI
7y k k
ÖZGÜNHAN
59.00
M.ÇİÇEK
EYLEM TANİYİT
AH.ARSLAN
6
47
424125
7
18
2.25.48
3
ZORMÜZEYYEN
5y k k
DEMİRKAZIK
57.00
F.ARSLANAP
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
HÜS.ÇAKMAK
10
47
670401
12
20
4
SÜSLÜ HANIM
4y a k
SONALP
56.00
T.YILDIZ
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
9
46
162333
7
17
2.27.59
5
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
56.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
2
41
806218
7
19
2.25.96
6
SİGNORA
7y k k
ALPAK
56.00
F.YÜKSEL
KADRİYE KAYA
SEB.TOPAL
5
41
060106
23
18
2.25.88
7
HARİKULADE
4y a k
ŞAMİLBEY
51.00
H.KAPLAN
MERT ÇELİK
S.ÖNDER
1
36
855122
9
19
2.25.41
8
FATİHİNGÜLÜ
6y a k
SABURAY
53.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
M.ALİ KAYA
7
35
992407
12
14
2.23.55
9
CİĞERPARE
4y a k
ALTAHA
50.00
MER.ÇELİK
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
3
31
402204
7
17
2.25.09
10
COSMOS
4y a k
HABERKAN
50.00
İ.DİNAR
M.ONUR KAÇAR
Ü.YAYLA
8
30
455846
12
11
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KALKANDERE
6y d a
LUXOR
60.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ÇAVUŞ
M.AKKILIÇ
3
47
445-111
127
20
2
KING MAGE (USA)
4y d a
MAGICIAN (IRE)
60.00
B.M.MIRIKAP
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
5
45
126246
14
16
2.10.86
3
FRANKENSTEIN
5y d a
REY DE CAFE (USA)
59.00
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
10
43
455078
15
10
2.09.73
4
HODOR
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
M.KAYA
HÜLYA KEÇELİOĞLU
U.TEMUÇİN
6
42
975914
40
19
2.15.73
5
SPRING BREAK
6y a a
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
BURAK AKÇAYAP
MEHMET ÖKSÜZ
D.ÇELİK
11
37
024253
12
16
2.09.86
6
ANITA BLAKE
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
7
33
056417
15
19
2.09.82
7
JIMMY JIB
3y d g
HALICARNASSUS (IRE)
51.50
GÖK.BEKTAŞ
V.EKREM BAŞAR
SEB.TOPAL
8
31
680249
7
13
2.15.24
8
PLOVDIV
5y d a
LOOKIN AT LUCKY (USA)
51.50
F.ARSLANAP
VEDAT SÖNMEZ
V.BOYRAZ
9
28
975642
12
13
2.15.80
9
LAST PRINCESS
5y d k
ZANJERO (USA)
50.00
MER.ÇELİK
NEDİM AKAGÜNDÜZ
D.ERGİN
2
21
950748
23
7
2.14.90
10
GILBERTO
4y a a
TALIP HAN (IRE)
47.00
G.ÖZÇELİKAP
AZİZE BAKIRTAŞ
F.ARICI
1
12
000075
14
1
2.17.12
11
LADY AŞAN
4y d k
AFTER MARKET (USA)
50.00
C.PASOAP
HALİT AY
SEB.TOPAL
4
12
008-008
14
7
2.23.65
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALLIENTE
4y a k
UTOPIA (JPN)
62.00
BURAK AKÇAYAP
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
5
86
382163
9
18
2.03.10
2
SAFİR KIZ
6y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
M.KAYA
SİNAN ÖZTÜRK
M.ÖZGÜL
2
69
978113
5
19
2.02.58
3
SUVLA POINT (IRE)
4y a k
LION HEART (USA)
60.00
A.KURŞUN
ONUR UMUT ÖZKAN
V.YÜKSEL
6
83
117413
7
19
2.03.43
4
KIZIM AZRA
4y d k
KANEKO
58.00
M.ÇİÇEK
HALİT AY
SEB.TOPAL
3
91
114290
33
16
2.05.70
5
MADAM CHERNOBYL
4y d k
AGRESIVO (USA)
60.00
MER.ÇELİK
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
1
55
124231
5
20
2.04.58
6
MOLTO BENE
5y d k
SCARFACE
58.00
F.YÜKSEL
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
7
70
436742
16
15
7
DIFFERENTE
3y d d
MENDIP (USA)
57.00
T.YILDIZ
T. İZZET AKSOY
B.GÜL
4
59
658315
7
19
2.04.81
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAR TANESİ
3y d d
AYDEMİRHAN
60.00
B.M.MIRIKAP
FEDAİ KAHRAMAN
V.BOYRAZ
7
56
016511
12
20
1.27.35
2
ALİÇO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
59.50
İ.H.KETME
MEHMET ARSLAN
AH.ARSLAN
3
51
572422
12
19
1.26.51
3
FATİHİN GÜLÜ
3y a d
TALIP HAN (IRE)
56.00
M.K.CEYLANAP
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
8
50
942116
7
19
1.28.02
4
PERSIAN PRINCE
3y a e
TOCCET (USA)
57.50
M.KAYA
SALİM ESİN
BAY.AKTAŞ
2
47
761516
21
19
1.28.49
5
THE LAST LION
3y a e
LION HEART (USA)
61.00
T.YILDIZ
AREK GÖVER
H.E.UYSAL
5
54
376821
7
20
1.27.22
6
ES ES BALCI
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
F.YÜKSEL
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
1
40
305647
9
13
7
NAME OF THE ROSE
3y d d
YONAGUSKA (USA)
50.50
H.KAPLAN
AYŞE GÜL
C.YILDIRIM
4
33
645188
10
18
1.29.55
8
BAY ROSSI
3y d e
KANEKO
50.00
B.AVERBAK
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
6
27
755838
12
7
1.28.68
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGEL OF HONOUR (IRE)
2y d d
MEHMAS (IRE)
57.00
M.KAYA
KEMAL AYDIN ONUR
Y.DEMİRKIRAN
4
0
5
25
19
2
DEMİR İNCİ
2y d d
EL CORREDOR (USA)
57.00
F.YÜKSEL
DİLEK ÖKTEN
N.ESEN
9
0
37
52
18
1.18.30
3
ELAZIĞ PRENSESİ
2y d d
ASTRAKHAN
54.00
F.ARSLANAP
BAYRAM ÇELİK
V.ÖZDİL
12
26
474
20
17
4
END OF TROUBLE
2y d d
KING DAVID (USA)
57.00
A.KURŞUN
ANIL DİKİLİTAŞ
N.ESEN
6
0
2
28
19
1.16.45
5
HOLY PRINCESS
2y d d
EL CORREDOR (USA)
55.00
BURAK AKÇAYAP
MAHİR YILDIRIM
S.ARSLAN
8
0
69
42
18
1.19.56
6
KIZIL TÜRE
2y a d
MUSABEY
57.00
M.P.DEMİRAP
NURULLAH ASTAN
SEB.TOPAL
1
13
760
20
17
7
MAGIC END
2y d d
TIGHT END
57.00
T.YILDIZ
ATİLLA SERİNER
N.YILDIRIM
5
0
2
21
19
1.17.45
8
NOBLE GIRL
2y a d
HARPUTLU GAGGOŞ
53.00
İ.YILDIRIMAP
UMUT PAMUKCİ
HAK.ÖZTÜRK
13
0
7
21
19
1.19.92
9
OBSİDYEN
2y d d
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
M.ÇİÇEK
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
7
0
75
22
18
10
OFLUKIZ
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
S.AKBULATAP
ALİ TAHİR VARUŞ
H.ACAR
3
16
808
20
17
11
RUN FOR FİLİZ
2y d d
CAZADOR
55.00
D.KAYAAP
CENGİZ EMİL
T.ÇEKİCİ
10
0
7
21
19
1.18.50
12
VENTO FORTUNA
2y k d
GENERAL QUARTERS (USA)
53.00
C.PASOAP
KUMRU ÇELİK
T.ÇEKİCİ
11
0
3
21
19
1.17.53
13
VIDDORA
2y a d
LION HEART (USA)
57.00
G.YILDIZ
MAİDE BABACAN
V.ÖZDİL
2
0
2
105
19
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHIEF SCIENTIST
2y d e
59.50
JOSEPHİNE GORDON
LAURA MALCOLM PART
J BEST
4
0
6
11
0
2
ELEKTRONIC (IRE)
2y d e
59.50
F MARSH
MRS J A WAKEFİELD
R HUGHES
1
0
0
0
3
GALATICUS (IRE)
2y a e
59.50
A RAWLİNSON
D M JAMES STEVE JE
MRS A PERRETT
8
0
5
12
0
4
KEN'S BOY
2y d e
59.50
J F EGAN
MRS GİLL SHİRE
W KİTTOW
3
0
0
67
0
5
MUTARAAFEQ (IRE)
2y d e
59.50
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
C HILLS
5
0
93
21
0
6
POPMASTER (IRE)
2y k e
59.50
E GREATREX
LAURENCE BELLMAN
ED WALKER
12
0
0
0
7
SPARK OF MAGIC
2y d e
59.50
E J WALSH
FOUR WİNDS RACİNG PA
L MCJANNET
7
0
8
20
0
8
MOMENT CRITIQUE
2y a d
57.50
L KENİRY
LORD CARNARVON
C COX
9
0
0
19
0
9
NIGHT NARCISSUS (IRE)
2y d d
57.50
H CROUCH
ALMOHAMEDİYA RACİNG
C COX
6
0
3
25
0
10
PURPLE POPPY
2y d d
57.50
ROSSA RYAN
MRS BARBARA FULLER
J FOX
10
0
74
20
0
11
ROSA BONHEUR
2y a d
57.50
R HORNBY
ROBERT ALLCOCK
H CANDY
11
0
7
20
0
12
SHAQEEQA
2y a d
57.50
L MORRIS
MR HAMDAN AL MAKTOUM
E DUNLOP
2
0
9
56
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DREAM CHASER (FR)
2y d e
60.50
TYLER HEARD
KİRBY, GEHRİNG WOO
H DUNLOP
4
65
4426
50
0
2
EMULATE ROSE
2y d d
60.50
JOSEPHİNE GORDON
HEVER STUD FARM LTD
L MCJANNET
8
65
866819
11
0
3
ARCADIAN NIGHTS
2y d e
60.00
O MURPHY
JOHN ZOE WEBSTER A
M CHANNON
7
64
45
13
0
4
SIM CARD (FR)
2y d e
59.50
A KİRBY
THE FİTZROVİANS 4
M BELL
13
63
65
34
0
5
COUPE DE CHAMPAGNE (GER)
2y a d
59.50
S DE SOUSA
KİNGSLEY PARK 17
M JOHNSTON
14
63
34
51
0
6
ARCHIBAR
2y d e
59.50
ROSSA RYAN
ROBİN BLUNT PARTNE
R HANNON
3
63
65844
26
0
7
DESERT ROSE
2y d d
59.00
S M LEVEY
SBA RACİNG LİMİTED
R HANNON
6
62
34
28
0
8
STAR OF EPSOM
2y d d
59.00
CHARLIE BENNETT
EPSOM RACEGOERS NO 3
P PHELAN
5
62
575
13
0
9
STUDY THE STARS
2y d e
58.50
L KENİRY
HOMEBRED RACİNG
S KİRK
2
61
633044
26
0
10
SUROOR
2y d e
58.50
JOSHUA BRYAN
MR NASER BURESLİ
J BUTLER
9
61
77733
13
0
11
TEDDY B
2y a e
58.00
B DOYLE
UNİVİT LTD
A CARROLL
11
60
25020
22
0
12
HEAT AND DUST
2y d d
58.00
L MORRİS
MİSS K RAUSİNG
SİR M PRESCOTT
1
60
498
66
0
13
SOUFYAN (IRE)
2y a e
57.50
R HORNBY
MR M ALMUTAİRİ
M HARRİS
12
59
8659
11
0
14
BOCCHERINI
2y a e
57.50
D O'NEİLL
THE BOCCHERİNİ PARTN
MRS A PERRETT
10
58
780
51
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPE GRECO (USA)
5y d a
61.00
A KIRBY
MR JIM SMITH
MISS G KELLEWAY
8
65
685225
14
0
2
TAKEONEFORTHETEAM
5y d a
61.00
E GREATREX
S A MARES
M LOUGHNANE
5
65
315744
32
0
3
FITZROVIA
5y a a
61.00
P COSGRAVE
SİMON TREACHER CLA
E DE GİLES
4
65
7-04124
13
0
4
MINI MILK
4y d k
60.50
M DWYER
MR W A HARRİSON-ALLA
B MEEHAN
11
64
9877-16
19
0
5
ALFIE SOLOMONS (IRE)
4y d a
59.50
L MORRİS
ALFİE SOLOMONS PARTN
MRS A PERRETT
2
62
509286
14
0
6
PENTIMENTO
4y d a
59.50
JOSEPHİNE GORDON
WALTER GERALDİNE P
J BEST
14
62
875584
10
0
7
LOTHARIO
6y k a
59.50
G DOWNİNG
MİCHAEL HEATHER YA
D IVORY
12
62
886856
10
0
8
BEAUTY STONE (IRE)
3y d d
59.50
MİCHAEL PİTT
MR S E SANGSTER
TOM WARD
3
65
689-0
19
0
9
MR DIB DAB (FR)
3y d e
59.00
A RAWLINSON
S A MARES
M LOUGHNANE
6
64
9-450
13
0
10
BROKEN RIFLE
3y d e
59.00
S M LEVEY
MR J C FRETWELL
I FURTADO
10
64
503663
21
0
11
CESIFIRE (IRE)
3y d d
59.00
ROSSA RYAN
THE MAVERİCK SYNDİCA
ADAM WEST
1
64
29-3152
85
0
12
SAY IT'S ME
3y d d
59.00
O MURPHY
SAİF ALİ SAEED H A
W KNİGHT
9
64
985253
14
0
13
POPULAIRE (FR)
3y k d
58.00
D O'NEİLL
THE POPULAİRE PARTNE
MRS A PERRETT
13
62
6-44930
14
0
14
BOASTY (IRE)
3y d e
58.00
S DONOHOE
SOHİ, CLARK AND MOOR
C FELLOWES
7
62
0577-9
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEFARIOUS (IRE)
4y a a
61.00
A KİRBY
MR A DAVİS
H CANDY
9
85
324-601
31
0
2
SALUTI (IRE)
6y d a
60.50
P COSGRAVE
R BRADLEY M HAMMON
P MİDGLEY
1
84
315100
20
0
3
BUHTURI (IRE)
3y a e
60.00
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
C HİLLS
4
84
63-2295
18
0
4
STREET PARADE
4y d a
60.00
ROSSA RYAN
DARE TO DREAM RACİNG
M ATTWATER
12
83
240099
19
0
5
WILEY POST
7y d a
60.00
H CROUCH
LADY WHENT
A CARROLL
7
83
352-124
27
0
6
LITTLE BOY BLUE
5y k a
59.50
R CLUTTERBUCK
MRS TRACY TURNER
W G M TURNER
3
82
354-444
15
0
7
PHUKET POWER (IRE)
3y d e
58.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
T DASCOMBE
11
81
226381
26
0
8
A SURE WELCOME
6y d a
58.50
L MORRİS
KİNNERSLEY PARTNERSH
J SPEARİNG
8
80
336300
19
0
9
STRONG POWER (IRE)
3y d e
58.50
L STEWARD
K BREEN,J STEPHENSON
G SCOTT
10
81
48-0021
11
0
10
SAAHEQ
6y d a
58.50
A RAWLİNSON
COOMBELANDS RACİNG S
MRS A PERRETT
5
80
024030
8
0
11
TRIGGERED (IRE)
4y d a
58.00
E GREATREX
L BELLMAN S A MA
M LOUGHNANE
6
79
0-44800
46
0
12
JUAN LES PINS
3y d e
58.00
O MURPHY
JOHN PEARCE RACİNG L
ED WALKER
2
80
2-48152
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KYLLACHY GALA
7y d a
64.50
L MORRİS
EXCEL RACİNG
M LOUGHNANE
2
87
166250
73
0
2
MAYFAIR SPIRIT (IRE)
4y d a
63.50
S DONOHOE
MR J SOIZA
C FELLOWES
8
85
71-4135
41
0
3
RENARDEAU
4y d a
62.50
R HORNBY
LAURENCE BELLMAN
ALİ STRONGE
3
82
212066
50
0
4
BUSY STREET
8y d a
61.50
H CROUCH
KINGS HEAD DUFFIELD
A CARROLL
5
80
789557
75
0
5
SNEAKY PEEK
4y d k
61.50
O MURPHY
KİNGSCLERE RACİNG CL
A BALDİNG
6
80
27123-0
127
0
6
CULTURE (FR)
4y d a
61.00
A KİRBY
HİGHCLERE THOROUGHBR
G BAKER
10
79
16-8701
13
0
7
MAKE HASTE SLOWLY
5y a a
61.00
DANE O'NEILL
TEN GREEN BOTTLES
D ELSWORTH
7
79
231595
31
0
8
TOROCHICA
4y a k
60.50
JOSEPHİNE GORDON
CURTİS BLOODSTOCK
J BEST
9
78
764816
23
0
9
NOONDAY GUN
3y k e
59.50
ROSSA RYAN
ROCKCLİFFE STUD
R HANNON
4
82
5419
53
0
10
MY BOY SEPOY
5y a a
56.50
S M LEVEY
MR MRS GEORGE BHAT
S C WİLLİAMS
1
69
378696
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KATTANI (IRE)
4y d a
63.50
S DE SOUSA
KAIZEN RACING
M APPLEBY
4
85
69-9223
25
0
2
DURRELL
4y d a
62.50
O MURPHY
SİLVER,STEED,GAMBİNİ
J FANSHAWE
5
83
5-65521
14
0
3
BERRAHRI (IRE)
9y d a
62.00
JOSEPHİNE GORDON
WHİTE TURF RACİNG UK
J BEST
7
81
065410
23
0
4
MANDARIN (GER)
6y a a
61.50
P COSGRAVE
SOHİ SOHİ
DAVİD LOUGHNANE
2
80
879050
10
0
5
MATEWAN (IRE)
5y d a
61.00
MEGAN NİCHOLLS
THE TUESDAY SYNDİCAT
I WİLLİAMS
3
79
252862
18
0
6
ZUBA
4y d a
61.00
R HORNBY
JOHN CONNOLLY ODİL
MRS A PERRETT
9
79
533270
49
0
7
ARABIAN KING
4y a a
60.50
L MORRIS
THE GEM SET
JAMES FERGUSON
1
78
65-2111
127
0
8
DUBAI WELCOME
3y k e
60.00
H CROUCH
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
10
83
220
39
0
9
ALPIN KING (IRE)
3y d e
57.50
D O'NEILL
MRS FITRI HAY
C HILLS
8
77
4436
40
0
10
ISLAND STORM (IRE)
3y d e
56.00
M DWYER
URSA MAJOR AND WETUM
MRS H MAİN
6
74
31816-6
120
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TORBELLINO
4y d k
62.50
JOSEPHİNE GORDON
BALLANTİNE CURTİS JE
J BEST
4
70
100496
23
0
2
ASHAZURI
6y d k
62.00
T SAUNDERS
RWH PARTNERSHİP
J PORTMAN
14
68
8-02385
13
0
3
SOLAR CYCLE (FR)
3y d d
60.50
O MURPHY
MR ROBERT NG
SİR M STOUTE
7
70
52
64
0
4
NAKED LASS
3y d d
59.50
S DONOHOE
MR B HAGGAS
W HAGGAS
5
68
3336
10
0
5
VOI
6y d k
59.50
M DWYER
MR B HOMEWOOD PART
C ALLEN
1
63
433368
49
0
6
LADY PENDRAGON
3y d d
59.50
JACOB CLARK
SUNVILLE RAIL LIMITE
MARTIN SMITH
10
68
9-5334
79
0
7
NAJIMA (IRE)
3y d d
59.50
D O'NEİLL
SHEİKH JUMA DALMOOK
W HAGGAS
9
68
054
36
0
8
TREATY OF DINGLE
3y d d
59.00
A KIRBY
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
6
67
5-82221
55
0
9
TRINITY GIRL
3y d d
59.00
S DE SOUSA
TACTFUL FİNANCE LİMİ
M JOHNSTON
3
67
234-340
95
0
10
WILLA
3y d d
59.00
ROSSA RYAN
J PALMER-BROWN, N WO
R HANNON
2
67
444544
38
0
11
ALIANNE
3y d d
58.50
L MORRİS
MİSS K RAUSİNG
TOM CLOVER
13
66
650230
30
0
12
HUA MULAN (IRE)
3y k d
58.50
S M LEVEY
WELDSPEC GLASGOW LİM
K DALGLEİSH
8
66
613763
7
0
13
TRANSCRIPT
3y d d
58.50
P COSGRAVE
ALSHARQ RACİNG
J CHAPPLE-HYAM
12
66
63-0644
19
0
14
LOVE POEMS (IRE)
3y d d
58.00
J F EGAN
THEME TUNE PARTNERSH
DR J SCARGİLL
11
65
754
30
0
Newcastle İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DONNACHIES GIRL (IRE)
7y d k
62.50
K SCHOFİELD
MRS KAREN SPARK
A WHİLLANS
14
60
324324
13
0
2
CALVINIST
7y d a
62.00
CALLUM HUTCHİNSON
MR M ROBERTS
KEVİN FROST
7
58
20-7622-
48
0
3
CARD HIGH (IRE)
10y d a
61.50
RHONA PINDAR
GREMLIN RACING
W STOREY
3
57
673214
12
0
4
EZANAK (IRE)
7y d a
60.50
C J MACREDMOND
GARETH DAVİS AND JOH
J WAİNWRİGHT
12
55
361000
23
0
5
SURE I'M YOUR MAN (IRE)
3y d e
60.00
L CATTON
PAUL CLARE ROONEY
JENNİE CANDLİSH
10
60
959-69
119
0
6
MAGHFOOR
6y d a
59.50
Z WHEATLEY
JO-CO PARTNERSHİP
E ALSTON
8
53
60554-7
28
0
7
POINT OF HONOUR (IRE)
5y d a
59.00
LAURA COUGHLAN
MR JAMES BİNKS
PHİLLİP MAKİN
5
52
7-31276
22
0
8
IMAJORBLUSH
4y a a
59.00
J WİLLİAMSON
ZOE HASSALL GEORGE
P KİRBY
11
52
2-05403
28
0
9
BRODICK
3y d d
58.50
PİERRE-LOUİS JAMİN
MRS MELBA BRYCE
K BURKE
4
57
543486
114
0
10
DANGEROFFIZZ (IRE)
3y a e
58.00
ELLA MCCAIN
GREMOT RACING
T EASTERBY
6
56
612320
17
0
11
IRISH MINISTER (USA)
5y d a
57.50
AIDAN REDPATH
MRS D JEFFERSON
D THOMPSON
13
48
2-58626
14
0
12
JAN DE HEEM
10y a a
57.50
JESSİCA COOLEY
H L THOMPSON D TUC
MİSS T JACKSON
1
48
50-8550
35
0
13
PEERLESS PERCY (IRE)
3y d e
57.50
O STAMMERS
MR D NEALE
M DODS
2
54
80-3296
12
0
14
AMOURIE
4y a k
56.50
OWEN PAYTON
MR RAY CRAGGS
R CRAGGS
9
46
485342
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHLAWI
2y a e
59.50
B CURTİS
DR ALİ RİDHA
H PALMER
5
0
0
0
2
CAMPEAO (IRE)
2y d e
59.50
J P SPENCER
SAHARA THOROUGHBREDS
D M SİMCOCK
10
0
0
0
3
CORDOUAN (FR)
2y d e
59.50
R HAVLIN
SHEIKH HAMED DALMOOK
J GOSDEN
13
0
2
39
0
4
CROSSFORD (IRE)
2y d e
59.50
P HANAGAN
MR R A BARTLETT PA
C HİLLS
9
79
33
25
0
5
DONIZETTI
2y d e
59.50
JESSİCA COOLEY
WELDSPEC GLASGOW LİM
K DALGLEİSH
7
0
0
0
6
EMPEROR SPIRIT (IRE)
2y d e
59.50
N MACKAY
MR ABDULLATİF M AL-A
J GOSDEN
14
0
0
0
7
FORT MCHENRY
2y d e
59.50
P MULRENNAN
GEOFF SANDRA TURNB
JULIE CAMACHO
6
0
0
0
8
LOCH LONG (IRE)
2y d e
59.50
C RODRİGUEZ
MR JİMMY KAY
MRS A DUFFİELD
12
0
0
0
9
MASHAAN
2y d e
59.50
D NOLAN
SHEIKH ABDULLAH ALMA
R FAHEY
3
76
52
13
0
10
MORAAHEQ (USA)
2y d e
59.50
DAVİD EGAN
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R VARİAN
2
0
4
27
0
11
QUEST FOR FUN
2y a e
59.50
K STOTT
GEOFF SANDRA TURNB
JULIE CAMACHO
8
0
0
0
12
SIMPLE STAR (IRE)
2y d e
59.50
D TUDHOPE
SUNDERLAND HOLDİNG I
W HAGGAS
11
0
0
0
13
VILLEURBANNE
2y d e
59.50
P J MCDONALD
SHEIKH HAMED DALMOOK
J TATE
4
0
4
34
0
14
HEART THROB
2y d d
57.50
G LEE
MR M BARBER RACİNG
B SMART
1
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOROPICK (IRE)
6y d a
61.00
T EAVES
MR A RİCE
C TEAGUE
3
90
21870-0
31
0
2
BRIAN THE SNAIL (IRE)
6y k a
60.50
D NOLAN
DR MARWAN KOUKASH
R FAHEY
1
89
330650
31
0
3
DEPUTISE
4y d a
60.50
J FANNİNG
MR GLENN SİMONS ID
M WİGHAM
7
89
5-34000
11
0
4
ILLUSIONIST (GER)
3y d e
60.50
S JAMES
MİSS MARJORİE A THOM
G TUER
6
90
482803
11
0
5
FRESH
3y d e
60.50
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
J FANSHAWE
5
90
542142
18
0
6
WILD EDRIC
4y a a
60.00
R KİNGSCOTE
MR D R PASSANT
T DASCOMBE
11
88
733531
23
0
7
SPARTAN FIGHTER
3y d e
59.50
H RUSSELL
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
9
88
867-080
61
0
8
BLACKHEATH
5y d a
59.50
P J MCDONALD
MR MATTHEW COTTİS
ED WALKER
10
87
100884
31
0
9
INTRINSIC BOND
3y d e
59.50
J HART
MR DAVİD TATE
MİSS T WAGGOTT
14
88
147131
17
0
10
LATIN FIVE (IRE)
3y d e
59.00
K STOTT
R WARDLAW PARTNER
P MİDGLEY
8
87
004664
8
0
11
ELECTRICAL STORM
3y d e
59.00
C SHEPHERD
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
12
87
22320-
127
0
12
MANY A STAR (IRE)
3y a e
58.50
G LEE
MRS PHOEBE HOBBY
J GİVEN
13
86
0-13216
18
0
13
SHOW ME SHOW ME
3y d e
58.50
P HANAGAN
ONTOAWİNNER 8 AND PA
R FAHEY
2
86
985390
11
0
14
GUNMETAL (IRE)
7y k a
58.00
B CURTİS
NE-CHANCE MR L O'
T D BARRON
4
84
893980
37
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIGHT ON EARTH (IRE)
2y d e
61.50
B CURTIS
M M STABLES
A BALDING
7
88
71910
37
0
2
DESERT GULF
2y d e
60.00
C SHEPHERD
MR SAİF ALİ
W KNİGHT
3
0
1
21
0
3
FOUNTAIN CROSS
2y d e
60.00
P MULRENNAN
MR DENIS BARRY
R HANNON
4
93
445302
23
0
4
KOEPP
2y d e
60.00
K SHOEMARK
KANGYU INTERNATIONAL
C HILLS
5
87
21
12
0
5
VICTORY HEIGHTS (IRE)
2y d e
60.00
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
6
86
1682
35
0
6
YAZAMAN (IRE)
2y d e
60.00
D TUDHOPE
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
8
101
222624
26
0
7
BLACKBERRY
2y d d
59.00
G LEE
MR S CHAPPELL PART
B SMART
1
85
1101
38
0
8
SIGNIFICANTLY
2y d e
58.00
C LEE
MR J LAUGHTON MRS
K BURKE
2
90
225223
25
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CURFEWED (IRE)
4y a a
62.50
T EAVES
TRACY WAGGOTT AND SA
MİSS T WAGGOTT
2
65
020013
4
0
2
TRAVELLER (FR)
6y d a
62.50
H RUSSELL
JOHN AND TONY JARVIS
A BRITTAIN
1
60
673121
4
0
3
LADY ALAVESA
5y d k
62.00
J HART
MRS SALLİE LLOYD
M HERRİNGTON
8
63
262692
10
0
4
CALONNE (IRE)
4y k a
61.50
D NOLAN
MR P I HARKER
G HARKER
14
62
5-05090
59
0
5
STEAL THE SCENE (IRE)
8y d a
61.50
RAY DAWSON
CURZON HOUSE PARTNER
KEVİN FROST
13
62
11-4365
13
0
6
PURPLE KNIGHT (FR)
3y d e
61.50
C LEE
ONTOAWINNER 14 MRS
K BURKE
3
65
7569
21
0
7
OUT OF BREATH
3y d e
61.50
S JAMES
ALLERTON RACİNG G
G TUER
11
65
20-9577
92
0
8
AL OZZDI
5y d a
61.50
JP SULLİVAN
NORTHERN MARKİNG LTD
ROGER FELL
4
62
209504
3
0
9
FINALLY MINE (USA)
3y a d
61.00
C RODRİGUEZ
WELDSPEC GLASGOW LİM
K DALGLEİSH
12
64
622
8
0
10
DROGON (IRE)
4y d a
60.50
H SHAW
APCC LİMİTED
MRS J STEPHEN
10
60
07000-9
21
0
11
TRUMPETS CALL (IRE)
3y a e
58.50
P J MCDONALD
MİKE AND EİLEEN NEWB
REBECCA MENZİES
6
59
345543
4
0
12
SANDS CHORUS
8y d a
58.50
C BEASLEY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
9
56
474047
22
0
13
TOP ATTRACTION
3y d e
58.00
P DENNİS
THE PQD PARTNERSHİP
C FAİRHURST
7
58
7-63651
22
0
14
WILLIAM ALEXANDER
3y d e
58.00
L EDMUNDS
MR M ROZENBROEK
J L EYRE
5
58
567189
15
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXCESSABLE
7y a a
60.50
RACHEL RICHARDSON
MR B GUERIN HABTON
T EASTERBY
7
60
084140
35
0
2
SARAYAAT (IRE)
3y d d
60.00
B CURTİS
MR FAWZİ ABDULLA NAS
G SCOTT
3
60
7-94
86
0
3
THREE CARD TRICK
4y a a
60.00
R SCOTT
KİNGMAKER RACEDAYS
PHİLLİP MAKİN
12
59
34-9008
14
0
4
PHOENIX STAR (IRE)
4y d a
59.50
L EDMUNDS
FLYİNG HİGH SYNDİCAT
JESSİCA MACEY
4
58
660052
10
0
5
SLINGSHOT
3y d d
59.00
G LEE
CROSSFİELDS RACİNG
B SMART
1
58
8473-50
50
0
6
QAARAAT
5y d a
59.00
H RUSSELL
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
9
57
435122
15
0
7
HIGHLAND ACCLAIM (IRE)
9y d a
59.00
JP SULLİVAN
GRANGE PARK RACİNG C
MRS R CARR
6
57
670187
14
0
8
USTATH
4y a a
58.00
J HART
MİDDLEHAM PARK RACİN
ROGER FELL
11
55
700549
21
0
9
KILCONQUHAR
3y d e
57.50
B GARRİTTY
MR N DALGARNO
A WHİLLANS
2
55
850501
7
0
10
CLOTHERHOLME (IRE)
3y d e
57.50
T EAVES
MR T S INGHAM MRS
MRS A DUFFİELD
14
54
450-045
25
0
11
ONE ONE SEVEN (IRE)
4y d a
56.00
P J MCDONALD
JOHN AND TONY JARVİS
A BRİTTAİN
5
50
875723
7
0
12
AMELIA R (IRE)
4y d k
54.50
P HANAGAN
MR RAY CRAGGS
R CRAGGS
8
47
059446
14
0
13
SUMMER HEIGHTS
3y d d
54.00
P DENNİS
MR PAUL STEWART MR
J GOLDİE
13
47
75-5990
42
0
14
KROY
6y d a
54.00
F MCMANOMAN
MRS SHEİLA ELSEY
O PEARS
10
45
7990-94
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOMEKINDASUPERSTAR
3y d d
60.50
B GARRİTTY
MS R TAYLOR
PAUL COLLİNS
1
60
037-385
84
0
2
COOLAGH MAGIC
4y d a
60.50
C SHEPHERD
MR N BYCROFT
SEB SPENCER
12
59
8-53600
14
0
3
SPRING CAMPAIGN (IRE)
3y a d
60.00
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
M BELL
10
59
6-480
39
0
4
PRISSY MISSY (IRE)
3y d d
59.50
P MULRENNAN
STONEGRAVE THOROUGHB
REBECCA MENZİES
2
58
190876
14
0
5
PHANTASMAL
6y d a
59.50
J HART
MRS L A OGILVIE
I JARDINE
11
57
850107
21
0
6
BURROWS SEESIDE (FR)
3y d e
59.50
G LEE
MRS C CASTERTON MR
P KİRBY
4
58
8-03
25
0
7
ARNOLD
6y d a
59.00
J FANNİNG
DJ SA SHEWRİNG, F
MRS A DUFFİELD
14
56
3-53225
22
0
8
RAABEH
3y d e
58.50
H RUSSELL
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
6
56
9-88
86
0
9
LUCKY BEGGAR (IRE)
10y k a
58.50
P DENNİS
THE COUNT ON ARTHUR
D C GRİFFİTHS
5
55
562258
7
0
10
ROARING RORY
7y a a
56.50
B ROBİNSON
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
7
50
3599-27
14
0
11
ROCKLEY POINT
7y d a
55.50
A BRESLİN
THE VİNTAGE FLYERS
KATİE SCOTT
3
48
120089
25
0
12
RANGEFIELD EXPRESS (IRE)
4y d a
54.50
S JAMES
CLOUD 9 RACİNG PHİ
G HARKER
8
46
393627
23
0
13
ORIENTAL RELATION (IRE)
9y k a
54.00
PAULA MUİR
MİSS E JOHNSTON
W G HARRİSON
13
45
0-9980-9
31
0
14
JORDAN'S CHRIS (IRE)
4y a k
54.00
R SCOTT
BRIAN JORDAN, B JORD
A WHILLANS
9
45
64-80-0
22
0
20 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Kempton Park İngiltere, Newcastle İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:35 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newcastle İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:25 newcastle i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 20 ekim 2020 salı at yarışı bülteni, 20 ekim 2020 at yarışı programı, 20 ekim 2020 tjk yarış programı, 20 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 20 ekim 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 20 ekim 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 20 ekim 2020 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, 20 ekim 2020 newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni