Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATINHAN
7y d a
EMAEL (PL)
60.00
M.KAYA
S.BEDRİ GİDER
E.KARACA
6
47
007032
16
12
2.24.62
2
FIRATIN ÖFKESİ
7y k a
TAMERİNOĞLU
56.00
B.ÇIĞLAAP
MUSTAFA ÇEÇAN
MURAT ÇAM
8
54
385166
24
18
2.21.86
3
KARACAKURT
6y k a
AĞA KARACA
56.00
C.PASOAP
HAKAN ÇELİK
HÜS.KARABULUT
7
65
5314-01
7
20
2.24.63
4
KIZILTUĞ
8y k a
BEN ANADOLU
58.00
M.P.DEMİRAP
REŞAT ARSLAN
SEB.TOPAL
3
73
859742
7
14
2.24.41
5
KOCAMEMED
5y d a
ÖZHABER
57.00
G.KILIÇ
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
5
37
790035
9
7
2.25.85
6
BU
5y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
53.00
C.KARADEMİRAP
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
4
24
090008
52
4
2.26.73
7
SÖNMEZAY
4y a a
ŞÖVALYE
54.50
T.ALICI
ALPARSLAN ATLI
D.KAYA
10
18
006000
6
7
8
SOYUGÜZEL
8y a k
KARA YAĞIZ
51.00
G.ÖZÇELİKAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
2
18
866097
30
13
2.26.96
9
SONKAN
4y d a
SONALP
53.50
K.YILMAZAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
11
19
080700
6
6
10
HANÇERHAN
8y d a
HABERBATUR
53.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
9
14
9-00006
7
8
2.28.25
11
BİÇERDÖVER
5y a a
KAIZBERT (RU)
53.00
F.AKBULUTAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
0
00
127
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABONE
3y a e
EFEM
57.00
ÇETİN TAŞAP
FERHAT KARA
Ö.TEKİNER
4
0
0
20
2
BAY DOĞRU
3y k e
YAŞARCIK
57.00
M.DEMİRBAŞ
UĞUR KAZANCI
M.ANAT
6
12
8000
11
16
3
BENÜSENE
3y a e
GÜNDÜZHAN
55.00
M.P.DEMİRAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
11
16
758
51
17
1.28.28
4
DALYANIM
3y d e
SARRAF
57.00
MER.ÇELİK
DALYAN PAMUKCİ
HAK.ÖZTÜRK
7
0
29
11
18
5
KÜÇÜK ZENGİNOĞLU
3y k e
TOŞUR
53.00
C.PASOAP
ABDULLAH POLAT
SEB.TOPAL
5
12
0005
16
16
1.37.11
6
ÖZGÜRKAFKAS
3y a e
KAFKAS ŞAHI
53.00
K.GÖKÇEAP
ABDULLAH KAYA
Ö.GÜNELİ
1
31
263734
10
15
1.27.23
7
ALANGUVA
3y k d
SARUHANAĞA
51.00
G.ÖZÇELİKAP
ERCÜMENT GÜÇLÜ
E.KARACA
9
10
000
20
17
1.35.01
8
CAVİRE SULTAN
3y a d
SARRAF
55.00
U.BARLIK
AYSEL BAYDAN
SEN.ŞEN
8
0
0
7
19
1.32.44
9
KIZIM ZEYNEP
3y a d
SARUHANAĞA
55.00
M.KAYA
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
2
27
803909
13
11
1.31.31
10
MEYSCAN
3y a d
ALTAHA
55.00
İ.H.KETME
SULTAN NİHAL CAN
H.E.UYSAL
10
21
4666
13
16
1.27.55
11
RUKİYE
3y k d
GOBAKBEY
53.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
3
0
0
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOLD UP
2y d d
BOSPORUS (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
FATİH KURU
F.ARICI
3
51
116014
21
19
1.16.60
2
FINISH HIM
2y d e
WIENER WALZER (GER)
57.00
S.İPEK
CELAL ŞENGİL
S.YANMAZ
1
46
90312
21
19
1.16.16
3
OWERTI
2y a e
RAMPOLDI
57.00
İ.DİNAR
İSA ÖZKAN
SAB.ARSLAN
2
42
421
16
20
4
MARELINA
2y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
55.00
O.YILDIZ
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
5
40
14575
10
16
5
RASTGO
2y d e
APPROVE (IRE)
55.00
M.KAYA
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
4
41
0134
19
18
1.16.56
6
MATADOR YILDIZ
2y d e
YONAGUSKA (USA)
54.00
İ.H.KETME
AHMET KORKMAZ
M.TÜRKOĞLU
7
40
05152
7
18
1.18.33
7
BABA NASUHİ
2y d e
MAXIMUS DREAM
54.00
U.BARLIK
SERDAR KAZANCI
G.ÖZERTÜRK
6
38
871
7
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARK POWER
3y d e
ZANJERO (USA)
59.00
T.KERESTECİAP
M.HAKAN ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
3
64
461539
16
17
1.57.70
2
LORD ADMIRAL
3y d e
LION HEART (USA)
61.00
O.GÖKÇEAP
HATİCE DEMİREL
N.DOĞAN
5
64
444564
9
15
3
MAVİ KILIÇ
3y d e
YONAGUSKA (USA)
59.00
M.KAYA
İ.HİLMİ NARMANLI
İ.ESER
7
58
901131
16
20
4
SMART DIAMOND
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
M.GÜNDÜZELİ
M.YAHYA DURUSU
MEH.AYDOĞDİ
1
48
142134
24
18
1.58.61
5
EYVAH MEHMET
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
52.50
H.KAPLAN
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
2
45
113675
12
16
6
SİNYOR DENİZ
3y k e
ROCA DE LA PAZ (USA)
52.00
F.YÜKSEL
MURAT ATEŞ
F.KIRAN
8
44
159123
16
18
1.57.59
7
BEORNET
3y a e
CUVEE (USA)
52.00
N.AVCİ
BURHANETTİN SOLMAZ
F.TAŞ
4
44
432322
7
19
2.06.23
8
ONE LOVE
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
51.50
O.YILDIZ
HÜLYA GÖDEK
S.YILMAZ
6
43
233674
9
15
1.58.60
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALSERDİL
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
M.GÜNDÜZELİ
ERMAN ERDEM
A.AKBULUT
3
29
9353
34
16
1.24.03
2
BAYÇEŞMELİ
3y a e
HIZLITAY
57.00
M.ÇİÇEK
CÜNEYT YILDIZHAN
V.AKBULUT
5
0
34
84
18
1.25.19
3
DELİ DİVANE
3y a e
TOŞUR
57.00
U.BARLIK
AYSEL BAYDAN
SEN.ŞEN
8
29
005662
16
11
1.27.96
4
EDİTÖR
3y d e
KURTEL
57.00
H.KAPLAN
KASIM TUMBUL
E.KOCA
6
32
287542
30
15
1.25.55
5
GÜRDORU
3y k e
GOBAKBEY
53.00
K.YILMAZAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
9
0
72
10
18
1.24.48
6
OĞLUM MEHMET
3y k e
DOĞANGÜN
57.00
MER.ÇELİK
ADİLE ERDOĞAN
SEN.ŞEN
2
0
50
11
18
7
BONCUĞUM
3y a d
JOKER
52.00
F.ARSLANAP
ADİLE ERDOĞAN
SEN.ŞEN
10
23
006400
14
11
1.26.98
8
DALGALI YELE
3y a d
BERKSOY
53.00
M.P.DEMİRAP
EYLEM TANİYİT
AH.ARSLAN
11
34
335322
14
19
1.25.40
9
DILCAN
3y a d
SANCAKBEYİ
55.00
M.DEMİRBAŞ
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
4
10
898896
14
11
1.27.50
10
SEVİLAYIM
3y a d
PEKSOY
54.00
T.KERESTECİAP
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
1
0
80
21
18
1.27.52
11
SÖĞÜTLÜ
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.00
D.YILDIZ
MEHMET ALTIN
G.ÖZERTÜRK
7
14
580
89
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİDELİ
8y d a
YONAGUSKA (USA)
61.00
M.P.DEMİRAP
GÖKÇEN YILDIZ
F.ARICI
5
86
441347
58
17
2.09.66
2
BATUMİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
G.KILIÇ
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
9
34
692788
14
13
2.11.19
3
FARİLYALI
6y a a
DAI JIN (GB)
60.00
M.GÜNDÜZELİ
GÜNAY SAV
D.SAV
10
80
256324
78
15
4
GALYALILAR
5y d a
BOSPORUS (IRE)
58.00
M.KAYA
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
8
42
049636
8
4
2.09.58
5
OĞLUM BARIŞ
5y d a
KANEKO
58.00
M.ÇİÇEK
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
3
36
564615
6
19
2.10.83
6
AKDAĞ FIRTINASI
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
57.00
F.YÜKSEL
RIDVAN TUMBUL
F.ARICI
4
32
635733
8
14
2.15.94
7
BABY AZRA
4y d k
PADDY O'PRADO (USA)
51.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ŞİRİN DOĞAN
T.ÇEKİCİ
7
28
897002
16
1
2.11.27
8
HEEGRAN
4y d k
DERVİŞ AĞA
55.00
O.YILDIZ
ÖZKAN YETKİN
E.ÇUKURKAŞ
1
28
6-00589
7
12
2.14.25
9
THE COLECTOR
3y d e
APPROVE (IRE)
56.50
A.ASLAN
İBRAHİM HALİL YILDIZ
A.SONĞUR
6
34
050401
9
20
10
LADY LIPA
3y d d
ZANJERO (USA)
52.50
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
2
33
069145
9
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY METE
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
M.ÇİÇEK
AZİZ ŞİMŞEK
AH.ARSLAN
3
20
570657
16
14
1.17.49
2
ONURTAY
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
D.YILDIZ
KEMAL AYDIN ONUR
Y.DEMİRKIRAN
10
15
065
11
17
3
TAPITSON
2y k e
ROCA DE LA PAZ (USA)
57.00
D.KAYAAP
SEMRA AKSU
V.ÖZDİL
6
24
0946
9
16
1.19.38
4
BAY ALVES
2y d e
PERFECTO
55.00
İ.H.KETME
MAHMUT KARAKEÇİ
A.KURT
2
41
235546
19
14
1.20.55
5
DUTY BEAUTY
2y d d
DUTYFREE
55.00
F.YÜKSEL
OSMAN DEMİRKIRAN
O.DEMİRKIRAN
8
20
9568
8
16
6
LUCKY ROCK
2y a d
APPROVE (IRE)
55.00
M.KAYA
ELİF KAYA
İ.H.BAYDAN
1
43
214426
19
16
1.17.23
7
OLIVYA
2y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.00
F.ARSLANAP
FUAT ŞİMŞEK
F.TAŞ
5
37
361756
12
17
1.15.63
8
STEM CELLS
2y d d
KANEKO
55.00
O.YILDIZ
SERKAN YILDIZHAN
V.AKBULUT
9
38
418
17
19
9
RUN FOR MASAL
2y a d
DUTYFREE
52.00
A.ASLAN
HALİL KARAKEÇİ
A.KURT
7
36
324685
15
14
1.23.84
10
SMALL FLIGHT
2y a d
WIENER WALZER (GER)
50.00
C.PASOAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
SEB.TOPAL
4
0
8
23
19
1.20.74
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALBAYIR
3y a e
UÇANOĞLU
54.00
Y.E.YÜKSELAP
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
10
0
66
10
18
1.25.28
2
CİVANPEHLİVANI
3y k e
TAMERİNOĞLU
55.00
D.KAYAAP
ADİL KÖSEOĞLU
G.ÖZERTÜRK
8
0
38
11
18
3
EMRE BEY
3y k e
EMREŞAH
53.00
F.AKBULUTAP
EMRE DÖNMEZ
T.ÇEKİCİ
5
0
80
55
18
4
ŞENKARDEŞ
3y a e
AYABAKAN
57.00
M.KAYA
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
7
32
593244
13
17
1.26.52
5
URFASAHI
3y k e
DAĞDELEN
57.00
ÇETİN TAŞAP
SERCAN BAKAL
M.BAYRAKTAR
4
8
00077
10
15
1.25.76
6
ZIVARIKLI
3y a e
ZİGANA
57.00
İ.H.KETME
RECEP KETME
R.ÖZŞAHİN
12
34
842392
10
17
1.23.36
7
AK İREM
3y k d
UÇANOĞLU
55.00
M.ÇİÇEK
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
2
0
60
89
18
8
AŞKYOLU
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
H.KAPLAN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
3
0
86
13
18
9
CİHANIN GÜLÜ
3y k d
ÖZGÜNHAN
55.00
O.YILDIZ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
6
30
309920
10
14
1.25.59
10
DERİNNİSA
3y k d
BOZYİĞİT
53.00
M.P.DEMİRAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
SEN.ŞEN
9
29
265433
21
15
1.25.47
11
HAYMANIN KIZI
3y k d
KÖKMENHAN
51.00
C.PASOAP
MEHMET DOĞAN
F.ARICI
1
0
08
74
18
12
YILDIZKÜMESİ
3y a d
AYABAKAN
52.00
S.ÇELİKAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
11
29
620353
10
14
1.25.05
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOREVER HERE
7y d a
LION HEART (USA)
61.00
ÇETİN TAŞAP
HARUN KAHRAMAN
H.E.UYSAL
4
54
459687
16
20
1.32.71
2
GAUDİ
5y d a
MONTE NEGRO
58.00
D.YILDIZ
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
9
44
259063
13
12
1.34.19
3
MY LITTLE KNIGHT
4y a a
EMCEE (USA)
57.50
M.ÇİÇEK
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
5
43
0-34925
7
10
4
BOSS TO POISON
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
56.00
MER.ÇELİK
ORKUN C. GÜZELBEY
F.ARICI
2
40
126335
21
15
1.37.08
5
KEPHISSOS
4y d a
HAKEEM (USA)
55.50
F.YÜKSEL
KAMİL KAHYAOĞLU
N.ESEN
3
39
033791
28
20
1.37.82
6
FEARLESS GIRL
4y d k
EL CORREDOR (USA)
53.50
M.HAMEDİ
TALAT ÖNER
D.SAV
7
35
765407
14
10
1.37.46
7
EAGLE FLY FREE
5y d g
COUNTRY REEL (USA)
53.50
İ.YILDIRIMAP
ALPASLAN DEDEOĞLU
E.KARACA
1
35
766268
127
7
8
CORAL ROSE
4y d k
TALIP HAN (IRE)
52.50
D.KAYAAP
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
8
33
662067
7
8
1.36.29
9
CAPTAIN CEMO
5y d a
AGRESIVO (USA)
50.00
A.ASLAN
MUSTAFA ERCAN
E.KARACA
6
27
466756
4
4
1.36.25
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EFE YÜREK
7y k a
TUNCAL
61.00
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
7
50
302762
6
17
1.43.59
2
SERMANUR
4y a k
ÖZGÜNHAN
56.00
F.ARSLANAP
İSMET TURAN
F.TURAN
9
43
274416
6
19
3
MİLYONER
6y a g
KARAKEMAL
59.00
MER.ÇELİK
MİKAİL ALTIN
M.ALTIN
12
42
667821
9
20
1.43.84
4
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
57.00
G.KILIÇ
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
8
38
463533
9
15
1.45.96
5
ÖKTEM
4y d a
SARRAF
55.50
M.P.DEMİRAP
NASRİ ARTAR
A.E.BAŞ
3
40
573143
7
18
1.46.49
6
ÇIKMAZOĞLU
6y k a
KARATAŞ
56.50
İ.H.KETME
MEHMET ÖZKAN
E.KARACA
5
37
900642
9
8
1.46.61
7
SİHİRBAZKIZ
4y a k
HİSARBEY
47.00
G.ÖZÇELİKAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
14
26
940740
35
6
1.48.67
8
TUTANA
4y k a
GOBAKBEY
54.00
M.ÇİÇEK
CİHAT GÜROĞLU
M.ANAT
11
35
394946
7
14
1.45.81
9
HANIM SULTAN
7y a k
ATOMKARINCA
52.00
S.ÇELİKAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
4
33
076900
14
9
1.45.63
10
EGEMENBEY
4y a a
AYABAKAN
52.00
K.YILMAZAP
HAYATİ CAN
H.E.UYSAL
2
31
480-000
59
14
11
EĞİLCE
4y k k
KAIZBERT (RU)
51.00
A.ASLAN
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
15
29
894305
14
9
1.52.75
12
GÜLOŞ
4y k k
MURATAĞA
50.50
D.KAYAAP
M.ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
6
28
335707
71
9
1.49.87
13
ÇOK YAKIN
5y k a
SAVABEY
51.50
H.KAPLAN
EBUL KASIM AVCI
B.TURGUL
10
27
373006
9
3
14
BUĞDAY TANESİ
4y k k
HIZLITAY
50.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
MEHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
13
26
106800
30
15
1.48.48
15
BABALARINBABASI
6y a a
PEKSOY
50.00
C.PASOAP
NAİLE YURDAKAN
SEB.TOPAL
1
20
0-00900
9
4
1.43.67
16
BANKIZ
6y k k
HÜRBATUR
50.00
M.HAMEDİ
NEJDET ÖZALP
U.TEMUÇİN
16
19
0-00056
14
11
1.45.84
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VERT LIBERTE (IRE)
2y d e
59.00
IORITZ MENDIZABAL
DS PEGAS
C. OLEHLA
5
0
51
26
0
2
MON BEL CANTO
2y d e
59.00
JEAN-BERNARD EYQUEM
NICOLAS SALTIEL
JC. ROUGET
2
94
114
20
0
3
CENTRAL PARK WEST
2y a g
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ECURIE VICTORIA DREA
JPH. DUBOIS
4
95
12347
28
0
4
NUMERO DIX (GB)
2y a e
57.00
MICKAEL BARZALONA
ECURIE AMA.ZINGTEAM
A. FABRE
7
0
1
27
0
5
DJO FRANCAIS
2y a e
57.00
CORALIE PACAUT
JOSEPH LESGUER
JC. ROUGET
1
0
1
63
0
6
FAST RAAJ
2y d e
55.50
GREGORY BENOIST
ECURIE DU PARC MONCE
Y. BARBEROT
6
0
2
21
0
7
GANCOURT
2y k e
55.50
MAXIME GUYON
MARZOCCO CLAUDIO
A. MARCIALIS
3
0
7
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MONA LISA KLAXON
2y d d
57.00
CORALIE PACAUT
CHRISTIAN SAINT ETIE
JC. ROUGET
6
85
144
40
0
2
GOLDEN DREAMER
2y k d
57.00
MICKAEL BARZALONA
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
5
0
13
71
0
3
APITA
2y d d
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE MAXIME MOCZUL
C. FERLAND
10
81
401
33
0
4
CAREL QUEEN
2y d d
57.00
STEPHANE PASQUIER
L.VINCENT/DAYTONA/LA
L. GADBIN
8
83
2815
20
0
5
URSULY (IRE)
2y d d
57.00
MAXIME GUYON
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
11
91
125
28
0
6
AIMEF (GB)
2y d d
55.50
THOMAS TRULLIER
JULIEN CAULLERY
N. CAULLERY
4
0
45
6
0
7
SWEET VICTORY (IRE)
2y d d
55.50
GREGORY BENOIST
ECURIE DES MONNAIES
Y. BARBEROT
3
0
25
21
0
8
ATHENA (GER)
2y d d
55.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ANDRE FABRE
A. FABRE
7
0
8
33
0
9
QUARTILLA
2y d d
55.50
THEO BACHELOT
HARAS DE LA PERELLE
S. WATTEL
9
0
7
74
0
10
NUBIA (USA)
2y a d
54.50
AUGUSTIN MADAMET
ANDRE FABRE
A. FABRE
2
0
0
0
11
MUCH STYLE
2y d d
54.50
IORITZ MENDIZABAL
RPG BLOODSTOCK
A&G. BOTTI
1
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENTEI (IRE)
2y d e
58.00
MAXIME GUYON
GIOVANNI BAJETTI
M. BARATTI
3
84
2346
24
0
2
NOBLE ANGEL (GB)
2y d d
56.50
GREGORY BENOIST
D.GARCIA-DUBOIS/EC.V
H.DE NICOLAY
2
0
68
29
0
3
HY DREAM
2y a d
55.00
MARIE VELON
ECURIE TYGALY
M. BRASME
5
73
543
17
0
4
LOZEN (GB)
2y d d
53.50
AUDE DUPORTE
REBECCA HILLEN
A. MARCIALIS
6
0
2
27
0
5
KENNELLA
2y k d
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
DEREK RONALD LODGE
N. CAULLERY
1
79
445222
24
0
6
FEE CANDIDE (GB)
2y d d
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
BARON EDOUARD DE ROT
A. FABRE
8
0
7
34
0
7
OZAN
2y d e
56.00
STEPHANE PASQUIER
CLAIRE STEPHENSON
G. DOLEUZE
7
0
0
0
8
FEEDESREVES
2y k d
54.50
EDDY HARDOUIN
ROBERT G. EHRNROOTH
S. CERULIS
4
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOENRIQUE
9y d g
60.00
ALEXIS POUCHIN
LIONEL BOISSAUX
P. LENOGUE
16
46
834517
27
0
2
PLENTY CITY
5y d g
58.00
JULES MOBIAN
ECURIES DE LA ROUSSI
H. FORTINEAU
8
45
004924
16
0
3
REINE DE LUNE
4y k k
59.00
LUDOVIC BOISSEAU
SEBASTIEN MORINEAU
S. MORINEAU
11
44
077705
15
0
4
HUANG HO
10y a g
59.00
THEO BACHELOT
GHISLAIN KOB
B. LEGROS
12
44
628637
16
0
5
VISION REBELLE
6y d k
58.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
MARGAUX TILLET
M. TILLET
14
43
482346
26
0
6
GEORGINELA
4y d k
58.00
SEBASTIEN MARTINO
ECURIE R.E.
F. FOUCHER
10
42
030204
15
0
7
LE DEPUTE
8y k g
58.00
JULIEN GUILLOCHON
MATHIAS BAUDY
M. BAUDY
5
42
57-0802
26
0
8
LADY LANE (IRE)
5y d k
57.50
STEPHANE BREUX
DANIEL DUMOULIN
M. ROSSEEL
2
41
016370
16
0
9
KONIG CHOUCHEN
8y d g
55.50
CORALIE PACAUT
GERARD REGLEY
O. REGLEY
7
40
338404
16
0
10
MARAPUAMA
5y k g
55.50
MARYLINE EON
KEVIN PLISSON
CH. PLISSON
13
40
092894
41
0
11
ZAIN GOLD
6y d g
54.00
FRIDA VALLE SKAR
ECURIE AVANT-GARDE
R. BOUCKHUYT
9
40
0068-00
27
0
12
SELINI MOU (IRE)
5y a k
55.00
MICKAELLE MICHEL
GEORGIOS ALIMPINISIS
G. ALIMPINISIS
4
39
880600
65
0
13
PAPA WINNER
6y d g
55.50
EDDY HARDOUIN
CHARLETTE CHARTIER
S. JESUS
3
36
324433
75
0
14
ZANICIA
8y a k
55.50
JULIEN AUGE
JOSE MICHEL RODRIGUE
L. LARRIGADE
1
36
0-00055
48
0
15
HUDA
7y d k
53.50
JACKY NICOLEAU
GHISLAIN KOB
B. LEGROS
6
35
444906
25
0
16
SELECTIF (GB)
8y d g
52.50
SIMON PLANQUE
OLIVIER BRIAND
O. BRIAND
15
33
3-59470
15
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:42
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAMAGACE DU VIVIEN
6y d g
60.00
CHRISTOPHER GROSBOIS
JEAN-PIERRE PRAUD
S. GOUVAZE
13
59
834358
15
0
2
SEMEUR D'ESPOIR
6y d g
60.00
MICKAEL BARZALONA
MONNIER ROLAND
A. BONIN
7
59
634080
54
0
3
BAFANA LINNGARI
5y a g
60.00
MAXIME GUYON
STEPHANE MENARD
F. MONNIER
1
59
180639
15
0
4
FLAG FEN (GB)
7y d g
60.00
GREGORY BENOIST
ECURIE TREIZE HEUREU
A. WATTEL
3
59
4-70274
26
0
5
MEHZAM
6y d g
58.50
MARYLINE EON
CLEMENCE LOTOUX
C. LOTOUX
15
59
74-5084
87
0
6
DANCE THE BLUES
5y a g
58.50
AUDE DUPORTE
G. LUYCKX/G. BARBARI
S. CERULIS
5
59
733539
76
0
7
ULTIMATUM (GB)
4y d g
60.00
HUGO JOURNIAC
CARLOS MARIA SERRANO
B. MORENO-NAVARRO
9
59
504924
38
0
8
POLE CELESTE
6y d g
58.00
JULES MOBIAN
NICOLAS CAMPOS
P. FLEURIE
12
58
092266
26
0
9
ROYAL VATI
7y d g
58.00
AMBRE MOLINS
ECURIE DE PARTAGE GA
C. NICOT
10
58
469000
27
0
10
STORMY
6y a g
58.00
CLEMENT GUITRAUD
MARIE-CLAIRE ELAERTS
S. CERULIS
11
58
002020
27
0
11
YOU'RE BEAUTIFUL
4y a g
59.00
STEPHANE BREUX
DANA ZAMECNIKOVA
F. SHERIDAN
16
57
876684
14
0
12
DALSTAR
7y k k
59.00
THEO BACHELOT
RICHARD REYNOLDS
P. VAN DE POELE
14
57
053975
26
0
13
PRINCE DU GOYEN
8y a g
59.00
STEPHANE PASQUIER
A. DUBUC/ BONIN
A. BONIN
8
57
230-000
55
0
14
VESPAMAN
4y d g
59.00
EDDY HARDOUIN
ANDREAS FEHR
F. PARDON
6
57
906902
18
0
15
SPIRIT OF LIBERTY (IRE)
4y d g
57.50
YOANN BABOT
MARION MARGERIT
M. MARGERIT
2
57
14860-9
28
0
16
DANCE COLONY (GB)
5y d k
59.00
IORITZ MENDIZABAL
F. VERMEULEN
S. BROGI
4
57
067084
31
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAXISHINE (USA)
4y y g
58.50
MICKAELLE MICHEL
RASHIT SHAYKHUTDINOV
G. ALIMPINISIS
12
57
0780
14
0
2
SUNDAY WINNER
6y k g
56.50
FRIDA VALLE SKAR
SANDRA HOUBEN
S. HOUBEN
16
56
432140
16
0
3
ARMORICA (IRE)
8y d k
58.00
HUGO BESNIER
DANIEL DUMOULIN
R. LE GAL
7
56
514406
15
0
4
CLEAR MAN (IRE)
4y d g
59.50
THEO BACHELOT
DAVID CUMMINS
P&F. MONFORT
6
56
473-730
14
0
5
KALLIKRATES
5y d k
57.00
CLEMENT GUITRAUD
REBECCA SHEPARD
Y. BARBEROT
1
56
574815
27
0
6
RAJASTARE
4y k k
59.50
SEBASTIEN MARTINO
ECURIE CLUNY RACING
A. FOUASSIER
2
56
223140
40
0
7
MY LADY ROCK
5y d k
59.50
ALEXIS POUCHIN
ANNE BAUDUFFE
JM. BAUDRELLE
5
56
011320
27
0
8
ROKSANEH
5y a k
59.50
MATHIEU ANDROUIN
CHRISTINE MOULY
G. TAUPIN
14
56
891226
16
0
9
HAZIENDA (IRE)
4y d k
59.00
MAXIME GUYON
TROIS MILLE
S. CERULIS
11
55
791458
39
0
10
A SPECIAL LINE
4y d k
57.50
AUDE DUPORTE
EC.HARAS DES MARAIS/
Y. FOUIN
15
55
626168
14
0
11
BILWAUKEE
5y d g
54.50
MARLENE MEYER
PATRICK DUFRECHE
P. DUFRECHE
9
52
899950
48
0
12
NORTHERN FOX (GER)
5y a g
57.00
THOMAS TRULLIER
NURI OZDOGAN
D. FECHNER
8
51
0810-00
104
0
13
GREEN BAY
6y y g
57.00
EMMANUEL ETIENNE
SANDRA HEUMER
P. VAN DE POELE
3
51
0607-80
27
0
14
DOWNEVA
7y d a
55.00
BENJAMIN MARIE
ECURIE AVANT-GARDE
R. BOUCKHUYT
10
50
085008
17
0
15
HAPPY ENDING
4y k k
56.00
GREGORY BENOIST
HELENE MENNESSIER
H.DE NICOLAY
13
48
008590
61
0
16
INEVITABLE HERMANN (GB)
8y a g
54.00
MARIE VELON
DANIEL DUMOULIN
R. LE GAL
4
47
512980
15
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHIEF MAMBO
4y d g
62.00
FRIDA VALLE SKAR
STALL LAURUS
H. SAUER
1
73
41-3910
40
0
2
SHIKAMI (IRE)
4y k g
63.00
AMBRE MOLINS
BONACCORSO VITALE BR
F. SHERIDAN
8
72
068600
21
0
3
FROSTY BAY
6y k g
62.50
MICKAEL BARZALONA
STALL LAURUS
H. SAUER
14
67
366813
17
0
4
COLOURS
4y d k
62.00
JULIEN AUGE
J. VIOLET/C. AUCHE
L. LARRIGADE
11
66
602290
22
0
5
KIWI KISS
4y d k
62.00
GREGORY BENOIST
JEAN-VINCENT TOUX
JV. TOUX
6
66
796063
35
0
6
GREAT DREAM
6y d g
58.50
CRYSTAL MIETTE
ECURIE ROGIER
M. BOUTIN
9
65
362644
23
0
7
PIKES PEAK
5y k k
61.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
WOODPARK BLOODSTOCK
D. SMAGA
4
64
442102
13
0
8
BELEAVE YOU
5y d g
61.00
ANTHONY CRASTUS
EMERIC GUENEAU
P. ADDA
3
64
101603
10
0
9
PATCHEWOLLOCK (IRE)
6y d g
59.50
OLIVIER D' ANDIGNE
ECURIE DES SABLES
G. NICOT
12
64
020175
15
0
10
THE LAST SPIRIT
4y a g
60.50
YOHANN BOURGOIS
JOSIANE ROVISSE
L. ROVISSE
5
63
700679
9
0
11
ADMIRE FUJI (IRE)
10y d a
60.50
MAXIME GUYON
HUBERT DE WAELE
D. DE WAELE
16
63
704570
35
0
12
FONTENAY
4y a g
59.00
CLEMENT GUITRAUD
GERARD AUGUSTIN-NORM
S. CERULIS
7
63
441005
63
0
13
ONCLE FERNAND
6y d g
60.00
STEPHANE PASQUIER
CHRISTIAN BAUER
C. BAUER
2
62
575507
34
0
14
POLDINA
5y d g
60.00
VINCENT CHEMINAUD
REMY MEDER
M. KREBS
15
62
296233
26
0
15
ZAWADI (GER)
7y d k
58.00
LAURA GROSSO
M. BRUER/C. BRUER
V. HENKENJOHANN
10
61
258264
46
0
16
MAIZE AND BLUE (IRE)
7y d g
58.00
MARIE VELON
KATIA DENAMBRIDE
C. PAUTIER
13
61
1495-87
18
0
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:39
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUMMER PALACE (KY)
3y d g
55.00
TYLER GAFFALIONE
REBECCA HILLEN
BRENDAN P. WALSH
1
92
52332
25
0
2
POTERYA (KY)
3y d e
55.00
JOSEPH ROCCO, JR.
TOP OF THE PINE STAB
DONNIE K. VON HEMEL
2
72
7
26
0
3
CAPITAL CALL (KY)
3y a e
55.00
FLORENT GEROUX
ROBERT S. EVANS
NEIL D. DRYSDALE
3
86
363356
40
0
4
ALEXANDER HAMILTON (KY)
4y d g
56.50
JOSEPH TALAMO
JSM EQUINE LLC
NORM W. CASSE
4
82
4-522
27
0
5
HAWK OF WAR (KY)
3y d g
55.00
ROBBY ALBARADO
KEARNEY PARK LLC
WAYNE M. CATALANO
5
75
346
53
0
6
OBSESSED (KY)
3y a e
55.00
RICARDO SANTANA, JR.
BARRY K. SCHWARTZ
TODD A. PLETCHER
6
81
7-522
15
0
7
BEACHWALKER (KY)
3y a g
55.00
JULIEN R. LEPAROUX
BLUE LION THOROUGHBR
ROBERT MEDINA
7
79
393393
27
0
8
MAU MAU (KY)
3y a g
55.00
JAMES GRAHAM
EMORY A. HAMILTON
WILLIAM I. MOTT
8
77
46753
28
0
9
PATRIOT'S WAR (KY)
3y d g
55.00
TYLER GAFFALIONE
ABRAHAM M. HADEED
BRENDAN P. WALSH
9
71
6042
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPARKYS SURPRISE (FL)
6y d g
54.50
JAMES GRAHAM
F. J. MADARY, JR.
ALICE G. COHN
1
68
5-22365
85
0
2
BOURBON NATIVE (KY)
3y d g
54.50
RAFAEL BEJARANO
ESTRADA, JESUS, ESTR
SHANE SANDS
2
62
023115
8
0
3
ATMOS (KY)
5y a g
54.50
JOSEPH TALAMO
DALE L. ROMANS
DALE L. ROMANS
3
73
116536
26
0
4
SATCHEL DE RITCHES (KY)
3y d g
54.50
TYLER GAFFALIONE
FREDDY LEWIS, III
MICHAEL J. MAKER
4
72
312017
27
0
5
LOOPALLU (KY)
5y d g
54.50
MITCHELL MURRILL
JACKIE ROJAS
CHRIS A. HARTMAN
5
86
2154-12
24
0
6
TIGHT TEN (KY)
4y d k
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
6
55
0-31042
79
0
7
GRAND ATLANTIC (KY)
5y d g
54.50
AUBRIE GREEN
WATKINS, WILLIAM AND
AL CATES
7
52
710610
38
0
8
BAOZUN (TX)
3y d g
53.50
COREY J. LANERIE
JOEY KEITH DAVIS
CHRIS A. HARTMAN
8
75
016142
9
0
9
OLSON (KY)
3y d g
53.50
SHAUN BRIDGMOHAN
JOHNSON, CHRIS AND J
JASON BARKLEY
9
71
102147
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST LIFE (KY)
2y d d
54.00
ADAM BESCHIZZA
TERRY GABRIEL
ANDREW MCKEEVER
1
49
7
20
0
2
HARD TO ACCESS (KY)
2y a d
54.00
RAFAEL BEJARANO
KATIERICH STABLES LL
MARK HUBLEY
2
45
97
111
0
3
WAR ENSIGN (KY)
2y a d
54.00
MITCHELL MURRILL
JOHNSON, ERIK AND NO
WILLIAM B. BRADLEY
3
57
3
26
0
4
GOODY TWO SIOUX (KY)
2y d d
54.00
JOSEPH ROCCO, JR.
CRES RAN, LLC
STEVE HOBBY
4
41
5
32
0
5
IZEONPOINT (KY)
2y d d
54.00
CHANTAL SUTHERLAND
GAYLON MCGEE
SCOTT GELNER
5
37
6
14
0
6
SPUN RUN (KY)
2y a d
54.00
JOSEPH TALAMO
MARYLOU WHITNEY STAB
NORM W. CASSE
6
0
0
0
7
PRESLEYS RIFLE (KY)
2y a d
54.00
GABRIEL SAEZ
DREAM WALKIN FARMS,
NICHOLAS P. ZITO
7
49
5
6
0
8
PLATINUM HALLWAY (KY)
2y k d
54.00
AUBRIE GREEN
TOLO THOROUGHBREDS,
TRACEY GLOVER
8
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIA FLOR (KY)
7y a k
51.00
THIAGO CANUTO
ELADIO ACEVEDO
KELLY A. FERNANDEZ
1
70
573122
15
0
2
SMOKIN HOT MOMMA (KY)
5y a k
54.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
ANTHONY KELZENBERG
CHRIS RICHARD
2
76
212557
35
0
3
PARKING TICKET (KY)
8y d k
50.00
CHEL-C BAILEY
J. KEVIN AUBREY
J. KEVIN AUBREY
3
75
641541
14
0
4
HONEY PARADE (KY)
4y d k
54.50
JAMES GRAHAM
FORT SPRINGS RACING
BRIAN A. LYNCH
4
57
138-816
15
0
5
SUNSET PAULA JO (FL)
5y d k
54.50
JOSEPH ROCCO, JR.
DOLORES WERNER
DONNIE K. VON HEMEL
5
76
076342
14
0
6
TEE EM EYE (CA)
7y a k
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
SEVEN ARMS STABLE
MARVIN A. JOHNSON
6
90
213121
16
0
7
PRINCESS TRINA (FL)
4y a k
54.50
ARMANDO MARTINEZ
D AND L FARMS
KELLI MARTINEZ
7
74
312232
34
0
8
KEEP YOUR DISTANCE (KY)
6y k k
54.50
DAVID COHEN
HEADS UP RACING
ROBERTINO DIODORO
8
78
131243
13
0
9
SHACKLEFORD COUNTY (KY)
5y a k
54.50
FLORENT GEROUX
OLIVIA M. MORALES
JUAN M. CANO
9
74
51-3431
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARTIE'S RUMOR (IA)
5y d g
55.00
RICARDO SANTANA, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
4
91
513232
42
0
2
FIGHTING SEABEE (KY)
3y d e
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH G. MCPEEK
1
86
11527-
127
0
3
SILVER N LAI (KY)
4y k g
55.00
DAVID COHEN
ENDEAVOR FARM, AUBRE
THOMAS M. AMOSS
2
85
121-257
29
0
4
BUNDIBUNAN (KY)
4y d k
55.00
JAMES GRAHAM
HARAS INTERLAGOS
IGNACIO CORREAS, IV
3
96
1-03258
40
0
5
FLAP JACK (KY)
3y a e
53.50
DECLAN CARROLL
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
5
84
091454
36
0
6
STAGE READY (KY)
4y a g
55.00
RAFAEL BEJARANO
HIT THE BOARD STABLE
RON MOQUETT
6
89
38-3781
29
0
7
CURRENT (KY)
4y a g
55.00
TYLER GAFFALIONE
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
7
99
335685
15
0
8
SABADOR (FR)
6y k g
55.00
COREY J. LANERIE
INCHY BRIDGE STABLES
CONOR MURPHY
8
97
2-88-543
28
0
9
HIGH PROMISE (KY)
6y k g
55.00
JULIEN R. LEPAROUX
HILL, JIM AND SUSAN
BRIAN A. LYNCH
9
92
52-67-26
51
0
10
POWER PLAYER (KY)
4y k a
55.00
RAFAEL BEJARANO
WEST, GARY AND MARY
W. BRET CALHOUN
10
88
1516-60
28
0
11
BY YOUR SIDE (KY)
3y d e
53.50
FLORENT GEROUX
ANDERSON STABLES, LL
EDDIE KENNEALLY
11
89
55-7632
37
0
12
DUNE OF PILAT (FR)
3y d e
53.50
JOSEPH TALAMO
SUN KINGDOM
BRENDAN P. WALSH
12
0
21-10
95
0
13
KAZIRANGA (KY)
4y k k
55.00
ADAM BESCHIZZA
RUNNING RABBIT, EULA
MARK SIMMS, JR.
13
91
3-93226
28
0
14
ESKENFORIT (KY)
4y a g
55.00
GABRIEL SAEZ
BRILLIANT RACING, LL
STEVE MARGOLIS
15
88
5-06743
51
0
15
ON A SPREE (KY)
4y d g
56.00
TYLER GAFFALIONE
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
14
94
112314
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEMON CHILL (KY)
4y d k
55.00
COLBY HERNANDEZ
TEN STRIKE RACING
BENTLEY COMBS
1
79
43-3354
50
0
2
KISS MORE (KY)
4y a k
55.00
TYLER GAFFALIONE
CARL F. POLLARD
DAVID R. VANCE
2
70
425794
28
0
3
SUGAR LOVE (KY)
4y d k
55.00
JULIEN R. LEPAROUX
ASHBROOK FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
3
78
71-5233
37
0
4
MY BETS (KY)
3y d d
53.50
RAFAEL BEJARANO
FISHBACK, WILLIAM D.
PHILIP A. SIMS
4
63
241
37
0
5
GRAYSONSMACHO GAL (KY)
3y a d
53.50
GABRIEL SAEZ
MILLARD R. SELDIN RE
JOHN ALEXANDER ORTIZ
5
71
297514
34
0
6
FLOWER HOUSE (KY)
4y d k
55.00
FLORENT GEROUX
DP ALLIANCE RACING,
BRIAN WILLIAMSON
6
76
144-632
15
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRANCO MARIA (KY)
3y a e
53.50
DECLAN CARROLL
PHOENIX THOROUGHBRED
MICHAEL STIDHAM
1
85
3514
49
0
2
SILVER STATE (KY)
3y d e
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
2
92
12-237
127
0
3
BLACKBERRY WINE (KY)
3y a e
53.50
ADAM BESCHIZZA
CALUMET FARM
JOE SHARP
3
93
03-6712
127
0
4
ATONE (KY)
3y d e
53.50
JAMES GRAHAM
GODOLPHIN, LLC
EOIN G. HARTY
4
68
661
41
0
5
UBER KIRK (KY)
5y a a
54.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
GENTRY FARMS ROBERT
KENNETH G. MCPEEK
5
87
93297-3
27
0
6
TRIDENT HIT (KY)
3y d e
53.50
COREY J. LANERIE
WALSH RACING LLC
BRENDAN P. WALSH
6
83
1205
47
0
7
SANTOS DUMONT (KY)
3y a e
53.50
GABRIEL SAEZ
DON ALBERTO STABLE
STEVEN M. ASMUSSEN
7
83
21
127
0
8
IADANZA (OK)
3y d g
54.50
TYLER GAFFALIONE
ECLIPSE THOROUGHBRED
NORM W. CASSE
8
81
51
49
0
9
JULIUS (KY)
5y k g
54.50
FLORENT GEROUX
ALTAMIRA RACING STAB
PETER MILLER
9
99
541127
27
0
10
STAGE LEFT (KY)
4y a g
55.50
GERARDO CORRALES
RAY SAINZ
WESLEY A. WARD
10
93
26-2141
55
0
11
CHASE TRACKER (KY)
3y a e
53.50
JOSEPH TALAMO
MEB RACING STABLES L
NICHOLAS P. ZITO
11
73
133-838
45
0
22 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Deauville Fransa, Keeneland tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:55 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:12 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 ekim 2020 perşembe at yarışı bülteni, 22 ekim 2020 at yarışı programı, 22 ekim 2020 tjk yarış programı, 22 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 22 ekim 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 22 ekim 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 22 ekim 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 22 ekim 2020 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni