Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FULDEN
5y k k
ANKA
63.00
M.ÜNLÜ
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
8
45
286633
12
12
2.33.90
2
HAZİMESULTAN
4y k k
ATEŞTOPU
59.50
E.KILIK
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
7
43
022312
12
19
2.34.65
3
ÇELİKŞAH
5y k a
KAZAKBEY
59.50
F.FELHANAP
MUSTAFA YARDIMCI
EY.YARDIMCI
11
42
388012
26
19
2.24.75
4
ÜNLÜ PRENS
4y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
57.00
E.AKKILIÇAP
BEKİR ÜNLÜ
V.ÇİZİK
6
42
142041
26
20
2.38.61
5
DEMİRÇOCUK
7y a a
ANGORA
58.00
MEH.TAŞKAYA
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
9
35
90-90-08
21
9
2.42.09
6
AMASYALI
5y d a
DALHATOV
57.00
M.AVŞAR
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
5
33
639556
5
7
2.26.51
7
DİLAVERAĞA
7y k a
ÇAPKANCAŞ
56.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
31
956730
14
5
2.27.60
8
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
54.50
H.ALTUNKILIÇ
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
4
28
440886
14
12
2.28.20
9
TUMBULKAVÇİNOĞLU
6y a a
KOŞAYALP
54.00
N.ALTIN
NURULLAH ASTAN
B.FAHRİOĞLU
2
27
764443
7
17
2.24.81
10
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
51.00
C.TEPEAP
MEHMET S. MELİK
M.KARALI
10
26
667442
14
13
2.37.03
11
ERGİNSOY
6y k a
TAMERİNOĞLU
51.50
A.ŞENBAHARAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
3
22
074785
7
7
2.25.95
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPDAĞI
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
M.A.AKTÜRK
İRFAN BERBEROĞLU
H.YILDIRIM
4
92
411161
14
20
2
ENGEL YOK
5y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
V.KIZMAZ
ÇETİN YAŞAMALI
FER.ÇELİK
8
59
064521
54
20
3
LET ME PASS
6y d a
GREEN GÖNEN
60.00
E.KILIK
ERKAN YILDIRIM
S.BAKIR
2
57
415322
14
19
2.03.55
4
OSMANİYE ÇOCUĞU
7y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
60.00
N.ALTIN
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
1
77
626454
19
14
2.01.30
5
WILD WEST
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
3
66
132124
35
18
2.09.77
6
CASH TO MASTER
4y d a
HAKEEM (USA)
60.00
MEH.TAŞKAYA
MEFTUNİ ARDUÇ
E.KOÇAK
9
66
132636
14
15
7
KING OMER (CAN)
4y d a
TAKE CHARGE INDY (USA)
60.00
F.YARDIMCI
MUHAMMET FELHAN
A.GÜRGÖZE
7
78
511123
19
18
2.08.41
8
YILDIZHAN
4y d a
CUVEE (USA)
60.00
V.DEMİR
CÜNEYT YILDIZHAN
S.SAYIN
10
93
321341
35
20
2.05.57
9
GÜVEN HAN
3y a e
KANEKO
57.00
M.ÜNLÜ
ÖMER DEMİR
G.BALTA
5
45
159607
21
15
2.04.41
10
SHADOW MAN
3y d e
AFTER MARKET (USA)
57.00
R.DOĞAN
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
11
57
111447
18
17
2.10.66
11
SILVER CLOUD
3y a e
APPROVE (IRE)
57.00
M.DOĞAN
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
6
71
193653
14
15
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİNDALINGÜLÜ
8y a k
GOBAKBEY
56.00
B.SARIDALAP
ALİ GÖZKEMAL
M.E.SARIDAL
6
49
304330
12
15
2.13.98
2
DESPOT
8y k a
TURBO
60.00
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
8
75
252724
8
17
2.08.66
3
KAZAZEDE
7y a a
İZBATUR
58.00
C.TEPEAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
1
57
766714
9
19
2.13.66
4
YALAZBEYİ
6y a a
YALAZ
56.00
H.ALTUNDAĞAP
MAHMUT ÇELİK
F.E.AKIL
5
57
436416
22
19
2.07.55
5
CATCH MONEY
8y k a
GÜNTAY
60.00
H.ALTUNKILIÇ
MURAT ÇELİK
M.DEMİROL
2
54
743662
5
11
2.08.31
6
POYRAZ ATEŞİ
7y a a
ATEŞTOPU
58.00
N.ALTIN
ŞİRİN DEMİR
S.SAYIN
7
70
7-00332
19
14
2.28.97
7
KAFKASTUNCU
7y a a
KAFKASLI
57.00
H.PARILDAR
MEHMET AKDEMİR
M.KEKLİK
4
32
753634
5
14
8
TAŞÇI PEHLİVAN
8y d a
CAŞ
57.00
M.AVŞAR
ZEKİYE DOĞANTÜRK
M.E.SARIDAL
3
65
468-746
9
10
2.19.73
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALKAN RÜZGARI
2y d d
CEBELTAY
60.00
E.KILIK
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
30
075152
7
18
1.19.33
2
DANCING GIRL
2y d d
ZANJERO (USA)
60.00
M.AVŞAR
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
5
32
312
47
19
1.18.80
3
FAST GIRL
2y a d
DAI JIN (GB)
58.00
C.TEPEAP
MÜCAHİT ERCAN
G.BALTA
4
30
251
12
20
1.19.68
4
ENDAMLI GIRL
2y a d
KING'S PLEASURE
59.00
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
3
28
343165
7
18
1.20.48
5
RACING PRINCESS
2y a d
WHOS NEXT
59.00
M.A.AKTÜRK
TARIK KARADUMAN
M.DEMİROL
6
30
56571
12
20
1.20.85
6
MERVE ABLA
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
H.PARILDAR
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
2
0
63
9
18
1.22.18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇİVİCİ
4y a a
AYABAKAN
61.00
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
5
56
551697
11
17
2
SEYRANTEPE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
F.YARDIMCI
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
9
73
912152
21
18
1.56.16
3
SABIR BEY
4y k a
ATİKBEY
60.00
H.ALTUNDAĞAP
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
6
61
113172
120
18
2.04.54
4
YUTANGİRDAP
4y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
M.AVŞAR
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
4
67
014111
35
20
5
DÜLUCAN
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
E.AKKILIÇAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
3
41
161551
14
20
2.00.38
6
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
56.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.SUBAY
8
40
237320
14
15
7
OVA BEYİ
4y k a
SERDARHAN
56.00
M.DOĞAN
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
2
31
084442
9
17
8
SANCAK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
56.00
E.KILIK
FERİDUN YUVARLAK
F.E.AKIL
1
43
753534
12
14
2.01.11
9
TALANTAY
4y k a
BİLGİN
56.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
7
38
853135
23
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
S.KAPLAN
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
4
24
425624
23
16
1.18.81
2
BIG FATHER MEVLÜT
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
M.AVŞAR
ŞEYMA B. TANİYİT
S.KURT
9
23
709567
38
3
3
CATCH THE BREEZE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
MEH.TAŞKAYA
SELHATTİN KURT
S.SAYIN
13
27
250564
14
11
4
FAST HEART
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
10
16
3-900
14
16
1.18.60
5
FERHATBEY
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
H.PARILDAR
ADEM AMAÇ
O.GÖRMEZ
1
19
406700
14
5
1.20.37
6
MISTER RA
3y d e
KANEKO
55.00
E.AKKILIÇAP
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
6
31
32-570
103
15
7
NAİFOĞLU
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
N.ALTIN
HÜSEYİN YÜKSEL
A.KURT
2
22
000072
14
14
1.22.91
8
NEVER ENOUGH
3y d e
GOLDEN SUN
58.00
M.A.AKTÜRK
ERSAN ÖZBELGE
M.KEKLİK
11
0
90
13
18
9
REBEL BLOOD
3y a e
KANEKO
58.00
V.KIZMAZ
MÜJDAT ERTOP
E.KOÇAK
8
9
075869
14
11
1.21.32
10
ŞEFİK AĞA
3y d e
HAKKAR
56.00
H.ALTUNDAĞAP
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
5
9
70000
14
15
11
LONGING TIME
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
M.DOĞAN
MESUT ÇEVİKEL
M.KEKLİK
7
19
033454
14
16
1.19.83
12
MYSTIC GIRL
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
3
24
62246
14
17
1.20.42
13
ZELİŞ SULTAN
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
R.DOĞAN
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
12
18
345808
22
9
1.18.15
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRULY A MOON SHOT
6y d g
56.00
ANGEL R RODRIGUEZ
HO-DEE BOY STABLE
JOSEPH TAYLOR
1
65
520873
28
0
2
MONTELEONE
5y d g
56.00
ROBERTO J ROSADO
RUPERTO A. PEREZ
CARLOS SOTO
2
80
245313
16
0
3
HIDE THE CANDY
4y a a
56.00
JEREMY LAPRIDA
WHIP'R DUE STABLE
MIGUEL PENALOZA
3
69
7651-71
127
0
4
DOWN WITH THE KING
8y a g
53.00
JONATHON OCAISO
EVERMINE RACING STAB
EVERTON SMITH
4
39
5587-60
41
0
5
THESE BLUES
7y k g
56.00
RUBEN SILVERA
JAGGER INC
JAMIE NESS
5
73
4-57234
14
0
6
BRIO MAN
7y d g
54.00
GERARDO MILAN
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
6
73
244642
14
0
7
MOE TROUBLE
7y d a
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
MICHAEL W. JESTER
KIMBERLY A GRACI
7
76
054-568
17
0
8
KING'S HOUSE
9y d g
56.00
DEXTER HADDOCK
LUIS R. ORANTES
PATRICIA FARRO
8
73
78-2341
14
0
9
SMART ROYAL T
6y a g
53.00
LAUREANO FLORES, JR
JENNIE WILHELM- SALD
JENNIE WILHELM-SALDANA
9
62
495566
12
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:43 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MANOLETE
6y a a
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
A.J. HAWTHORNE
BOBBI ANNE HAWTHORNE
7
80
741517
12
0
2
TOWN CHAMP
6y d g
55.00
LUIS M OCASIO
GREG COMPTON
GREG COMPTON
1
73
113962
33
0
3
TRUE BOLDNESS
7y a g
55.00
RUBEN SILVERA
RUN TO WIN STABLE
JAMIE NESS
2
82
032462
14
0
4
SOLOMONIC
4y a a
55.00
FRANKIE PENNINGTON
GARY K. TUSSEY
AARON SHORTER
3
82
527463
14
0
5
DEVINE DENTAL
6y d g
55.00
JEREMY LAPRIDA
JOHN E. PARKER
ERNESTO PADILLA-PRECIADO
4
76
663-373
21
0
6
THOUSAND PERCENT
4y d g
55.00
ANGEL R RODRIGUEZ
TOP NOTCH RACING
JOSEPH TAYLOR
5
74
184736
21
0
7
ASPHALT PAVING
6y a g
55.00
DEXTER HADDOCK
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
6
71
544663
12
0
8
ARTISTIC DRIFTER
8y a g
55.00
DEXTER HADDOCK
DANIEL J. CONKLIN
SCOTT A LAKE
9
89
122-224
34
0
9
GRIT'N'GRIND
7y d g
55.00
ROBERTO J ROSADO
JACK J. ARMSTRONG
ROBERT MOSCO
10
83
283625
26
0
10
GRAVES ISLAND
7y a g
55.00
JOHN BISONO
A.J. HAWTHORNE
BOBBI ANNE HAWTHORNE
8
86
523424
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLAT OUT FLYING
4y a g
55.00
ANGEL CASTILLO
C AND R HORSE FARM
JUAN SEREY
1
82
238439
20
0
2
RUNNINGFORHOME
3y d g
53.50
DEXTER HADDOCK
CASH IS KING LLC
J TYLER SERVIS
2
77
6-54211
30
0
3
ENDUROS DIAMOND
4y a g
52.50
GERARDO MILAN
NELSON E. BERBERENA
JAMES E NICHOLSON, JR
3
37
75-817
42
0
4
AIR ATTACK
4y d g
55.00
ANGEL R RODRIGUEZ
FINAL TURN RACING S
KELLY J BREEN
4
81
17-6613
10
0
5
LOOKIN AT ROSES
4y d g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
TRAVIN STABLES
GUADALUPE PRECIADO
5
95
212451
26
0
6
ECLIPSED MOON
5y d g
55.00
LUIS D RIVERA
YLLIEHUS 5 STAR
RALPH R RIVIEZZO
6
78
422223
21
0
7
AHSAD
3y d g
53.50
FRANKIE PENNINGTON
KIRWAN EQUINE GROUP
JAMIE NESS
7
77
948111
40
0
8
WELL DEFINED
4y a g
55.00
RUBEN SILVERA
STONEHEDGE LLC
KATHLEEN O'CONNELL
8
74
303-674
36
0
9
FIVE MORE MINUTES
4y a g
55.00
ROBERTO J ROSADO
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
9
75
556167
27
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOMARIE
4y d k
55.00
FRANKIE PENNINGTON
JAGGER INC.
JAMIE NESS
7
66
31-4133
24
0
2
MINI SCOOP
4y a k
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
SHOOTING STAR STABLE
KATHLEEN A DEMASI
1
59
411-546
28
0
3
BEARING SECRETS
5y a k
55.00
DEXTER HADDOCK
AGUSTIN SOLIS
PENNY PEARCE
2
66
523144
75
0
4
PARTY IN THE SAND
5y d k
55.00
RUBEN SILVERA
J. GAUDALUPE GUERRER
J GAUDALUPE GUERRERO
3
54
943541
41
0
5
CHINA CAT
4y d k
51.50
JONATHAN OCASIO
RAY M. PENNINGTON, I
OLLIE L FIGGINS, III
4
70
311325
19
0
6
JUSTIN TIME
5y a k
55.00
ANTHONY SALGADO
KNOLLMORE RACING
DANIEL VELAZQUEZ
5
71
114-732
28
0
7
DILLY DILLY PHILLY
4y a k
55.00
ANGEL R RODRIGUEZ
DAVID CHARLTON VINTA
MICHAEL STIDHAM
6
75
95216-4
32
0
8
MIJA BELLA
5y d k
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
MICHAEL S MORIARTY
RONALD J DANDY
8
69
622653
54
0
9
JANELLE DREAMS
5y d k
55.00
ANGEL CASTILLO
HOME TEAM STABLES
SCOTT A LAKE
9
73
632426
7
0
10
HAY BUCK
4y a k
55.00
ADAM BOWMAN
BLEU MAX
URIAH ST LEWIS
10
49
753186
7
0
11
ZENSATIONAL DIXIE
4y a k
52.50
GERARDO MILAN
FRANPEJO STABLE
PEDRO MERCEDES
11
60
443252
19
0
12
MISDRIVEN
5y a k
55.00
RUBEN SILVERA
JAGGER INC.
JAMIE NESS
12
68
337243
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PANAMA PAPERS
6y d g
55.00
EDWIN RIVERA
THERESA SALERNO
DOUGLAS NUNN
1
79
1-16699
22
0
2
TACTICAL PURSUIT (IRE)
5y d a
55.00
JASON NGUYEN
JANE E WHITE
DONALD R WHITE
2
75
274747
12
0
3
FLAT OUT FLASHY
4y a g
55.00
JEREMY LAPRIDA
JUST IN TIME RACING
MAYRA K MONTOYA
3
72
913378
26
0
4
GAULTIER (FR)
7y d g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
4
72
044165
12
0
5
SMART AND TOUGH
8y k g
55.00
DEXTER HADDOCK
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
5
68
386708
21
0
6
STORM FACTOR
5y k g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
PEWTER STABLE
KATHLEEN A DEMASI
6
80
10-1663
19
0
7
ARMAMENT
6y a g
51.50
LAUREANO FLORES, JR
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
7
78
354352
13
0
8
DRAMATIZED
4y a g
56.00
JANN N HERNANDEZ
PCC STABLE
LESLYE G BOUCHARD
8
65
044531
20
0
9
K D'S CAT BIRD
7y a g
55.00
HECTOR CABALLERO
KAZDAN RACING STABLE
ALEJANDRO MAYMO
9
69
373-789
27
0
10
HOLIDAY BONUS
6y a g
55.00
RUBEN SILVERA
WOODLAND FARMS LLC
JAMIE NESS
10
84
762334
7
0
11
OVERBOLD
4y d a
55.00
DEXTER HADDOCK
CHARLES F. PLUNGIS,
RONALD J DANDY
11
56
8-13628
19
0
12
GRAY GARY
3y k g
53.50
JOHN BISONO
THREE ROSE STABLE AN
J D GORDON
12
81
551312
48
0
13
DIAMOND SETTER
5y d g
55.00
ANGEL CASTILLO, JR.
IRVING RODRIGUEZ
ALAN BEDARD
13
81
226433
12
0
14
EVEN THUNDER
6y k g
55.00
RUBEN SILVERA
JAGGER INC.
JAMIE NESS
14
81
351372
12
0
15
MACHTREE
5y a g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
JOHN FANELLI
HAROLD WYNER
15
81
284213
13
0
16
DANGERFIELD
6y d g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
SMART ANGLE LLP
MICHAEL V PINO
16
85
136215
44
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KEY LIGHT
4y a k
55.00
RUBEN SILVERA
THOMAS G. COULTER
RODRIGO MADRIGAL SR
1
72
314-535
90
0
2
MS TEEK
5y a k
55.00
MYCHEL J. SANCHEZ
SHORT STRAW STABLE
FLINT W STITES
2
78
423315
26
0
3
IMPERIAL LADY
8y a k
55.00
JEREMY LAPRIDA
HOPE'S RACING STABLE
GAUDALUPE PRECIADO
3
60
3-65391
19
0
4
CHARLY'S CHARM
4y d k
55.00
ANTHONY SALGADO
UPTOWNCHARLYBROWN ST
EDWARD J COLLETI, JR
4
69
1103-66
26
0
5
SWEET TURN
6y a k
55.00
JOHN BISONO
JANE E. WHITE
DONALD R WHITE
5
71
257815
7
0
6
RAGAZZA CARINA
3y a d
53.50
WESLEY TORRES
EVERMIONE RACING STA
EVERTON SMITH
6
44
721573
14
0
7
SUNDAY INN
3y a d
53.50
FRANKIE PENNINGTON
SOMEDAY FARM
J TYLER SERVIS
7
73
21-1
127
0
8
EBO SPECIAL
3y d d
53.50
ANGEL R RODRIGUEZ
CASH IS KING LLC AND
ROBERT E REID, JR
8
74
1324-65
20
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:58
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GROOVY TALE
5y a g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
HOPE H. JONES
RORY K HUSTON
1
79
37-2254
57
0
2
FROST'S SONG
6y a g
55.00
ANGEL CASTILLO
JOHN A. WITTE
TIMOTHY J SMYLIE
2
60
513037
19
0
3
OUR PHILLY SPECIAL
4y k g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
DAVID CHARLTON VINTA
MICHAEL STIDHAM
3
86
5-35422
27
0
4
JW'STRICKYMISCHIEF
5y d a
55.00
NAVIN MANGALEE
J. GUADALUPE GUERRER
J GUADALUPE GUERRERO
4
68
0-77256
34
0
5
BANO SOLO
4y d g
55.00
JOHN BISONO
KNOLLMORE RACING
DANIEL VELAZQUEZ
5
87
2-88146
73
0
6
SKIPIN ON ORCHARD
3y a g
55.00
JEREMY LAPRIDA
GREGG O'DONNELL
JOHN T KIRBY
6
67
317671
13
0
7
TANGLED WEB
4y d g
55.00
ANGEL R RODRIGUEZ
DENNIS A. SMITH AND
KATHLEEN O'CONNELL
7
81
18-0786
23
0
8
LUCKY HERO
5y a g
55.00
DEXTER HADDOCK
BARBARA J. GERAGHTY
ARMAND W CORRENTI
8
72
7-11476
55
0
9
CANDYGRAMFORMONGO
3y d e
53.50
ANTHONY SALGADO
RB RACING
DANIEL VELAZQUEZ
9
77
111-224
37
0
10
POWERFULLY BUILT
4y a g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
RORY K. HUSTON AND D
RORY K HUSTON
10
77
222340
16
0
11
GEEBERT
4y d g
55.00
JANN N. HERNANDEZ
RICHARD CIAVARDONE
ROBERT MOSCO
11
73
431574
12
0
12
TONKA FLOWER
4y d a
55.00
RUBEN SILVERA
JAGGER INC.
JAMIE NESS
12
74
26-3251
33
0
Redcar Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHALK STREAM
2y d e
59.50
B CURTİS
THE QUEEN
W HAGGAS
5
0
2
39
0
2
DOCTOR PARNASSUS (IRE)
2y d e
59.50
S GRAY
GALLOP RACİNG PART
D O'MEARA
2
0
0
0
3
HAZALOU
2y a e
59.50
C RODRİGUEZ
MR IAN JONES
I JARDİNE
9
0
0
0
4
LINDWALL (IRE)
2y a e
59.50
L MORRİS
J FİSHPOOL - OSBORNE
SİR M PRESCOTT
7
0
796
19
0
5
MAHOMES
2y d e
59.50
O MURPHY
QATAR RACİNG LTD AND
J GOSDEN
4
0
83
12
0
6
OLYMPUS (IRE)
2y d e
59.50
G LEE
SİR ROBERT OGDEN
T EASTERBY
8
0
7
30
0
7
RON O
2y a e
59.50
W CARVER
MR M ROZENBROEK
J L EYRE
6
0
9
12
0
8
SOAPY STEVENS
2y d e
59.50
F NORTON
MR JİM DUGGAN MR S
M JOHNSTON
3
0
3
12
0
9
CARNIVAL CRAFT (IRE)
2y d d
57.50
DAVİD EGAN
MR C R HİRST
M JOHNSTON
10
0
0
0
10
GOLDEN DOVE
2y d d
57.50
RACHEL RİCHARDSON
MR AND MRS J D COTTO
T EASTERBY
1
0
68
17
0
11
WHERE'S STEPH
2y d d
57.50
WİLLİAM PYLE
MR A POLLOCK MR H
M W EASTERBY
11
0
9
31
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOUNG FIRE (FR)
5y d a
65.50
S GRAY
MR EVAN M SUTHERLAND
D O'MEARA
1
96
447104
17
0
2
MEMORY DREAM (FR)
3y d e
64.50
T HAMİLTON
DANİEL MACAULİFFE
I FURTADO
3
97
114739
120
0
3
CROWNTHORPE
5y d a
62.50
CONNOR MURTAGH
RİCHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
5
90
01-0930
17
0
4
TURN ON THE CHARM (FR)
3y d e
60.50
O MURPHY
FRED ARCHER RACİNG -
J FANSHAWE
6
88
55-3311
29
0
5
GLOBAL SPIRIT
5y d a
60.00
B CURTİS
ARTHİNGTON BARN RACİ
ROGER FELL
2
84
123601
17
0
6
AL ERAYG (IRE)
7y d a
60.00
ELLA MCCAİN
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
4
84
895817
17
0
7
POET'S DAWN
5y a a
59.50
RACHEL RİCHARDSON
MR TİMOTHY O'GRAM
T EASTERBY
8
83
030109
16
0
8
STONE SOLDIER
3y a e
57.50
L MORRİS
THE COOL SİLK PARTNE
J GİVEN
9
82
404016
23
0
9
STRIDING EDGE (IRE)
3y d e
57.00
F NORTON
MRS CHRİSTİNE E BUDD
M JOHNSTON
7
80
130018
13
0
10
GLASVEGAS (IRE)
3y k e
55.00
DAVID EGAN
WELDSPEC GLASGOW LIM
K DALGLEISH
10
76
088604
2
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KHULU
4y a a
60.50
CALLUM HUTCHİNSON
MR DAVİD BARTLETT
D THOMPSON
8
0
8
13
0
2
BUMMBLE BERRY
3y d e
59.50
C RODRİGUEZ
STRAWBERRY FİELDS ST
JESSİCA MACEY
3
0
0
0
3
CAPTAIN VAN DYKE
3y d e
59.50
T HAMİLTON
BOND THOROUGHBRED Lİ
M W EASTERBY
11
0
05
34
0
4
CONCRA MAN (IRE)
3y a e
59.50
S GRAY
MR D O'MEARA
D O'MEARA
10
0
0
72
0
5
EN COULEUR
3y d e
59.50
H SHAW
MR J BLACKBURN IMP
M W EASTERBY
9
0
37
13
0
6
LEGAL REFORM (IRE)
3y d e
59.50
J HAYNES
GB CİVİL ENGİNEERİNG
I FURTADO
4
69
68576
19
0
7
TROLL PENINSULA (USA)
3y d e
59.50
DAVİD EGAN
FLAXMAN STABLES IREL
R VARİAN
5
0
2
13
0
8
MODEL GUEST
4y a k
58.00
PIERRE-LOUIS JAMIN
WALT KETCHINS JR RAC
ARCHIE WATSON
7
79
222432
24
0
9
AROHA (IRE)
3y d d
57.50
O MURPHY
ANNA SUNDSTROM AND R
B MEEHAN
1
84
77-2220
33
0
10
MISS DAISY (IRE)
3y d d
57.50
B ROBİNSON
MR KEİTH BROWN
B ELLİSON
6
0
6
10
0
11
SEZINA
3y a d
57.50
G LEE
MR KRİSTİAN STRANGEW
B ELLİSON
2
0
08
10
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVADO (FR)
2y d e
60.00
F NORTON
KİNGSLEY PARK 18
M JOHNSTON
6
0
1
13
0
2
CROCODILE POWER (IRE)
2y d e
58.00
B CURTİS
THE RACİNG EMPORİUM
J J QUİNN
3
0
0
10
0
3
FLEETWOOD PIER
2y a e
58.00
C RODRİGUEZ
MR DAVİD W ARMSTRONG
M DODS
7
0
4
18
0
4
HIS PRIDE
2y d e
58.00
J GARRİTTY
SHEİKH JUMA DALMOOK
R FAHEY
4
0
0
0
5
ZARINA GRANDE
2y a e
58.00
T HAMİLTON
MR M J MACLEOD
R FAHEY
1
0
7
16
0
6
ANNIE FROM NAAS (IRE)
2y d d
56.00
B ROBİNSON
MR KEİTH BROWN
B ELLİSON
5
0
7
30
0
7
MACHLI (IRE)
2y d d
56.00
R P DOWNEY
MRM ROZENBROEK/HARRO
T D BARRON
2
0
8
10
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOOFS HAPPY NOW
2y k d
61.50
H SHAW
LAURA MASON SYNDİCAT
M W EASTERBY
6
62
0676
19
0
2
LEXINGTON BULLET
2y d d
60.50
T HAMİLTON
MİDDLEHAM PARK RACİN
R FAHEY
10
60
44
10
0
3
STOCKINGFILLER
2y d d
60.00
G LEE
MR S CHAPPELL PART
B SMART
1
59
850
13
0
4
THERE'S NO DANGER (IRE)
2y a e
59.50
O MURPHY
ONTOAWİNNER AND B KE
A KEATLEY
3
58
4548
42
0
5
TIME HAS WINGS (IRE)
2y d d
59.50
W CARVER
MRM ROZENBROEK/HARRO
T D BARRON
9
58
95675
29
0
6
SUNSET KATIE
2y d d
58.00
B ROBİNSON
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
8
55
069
14
0
7
DOUBLE SALMON (IRE)
2y d d
57.50
B CURTİS
ALCHEMY BLOODSTOCK
J J QUİNN
7
54
7730
42
0
8
STITCHER (IRE)
2y d e
57.00
Z WHEATLEY
NORTHERN MARKİNG LTD
D CARROLL
4
52
549996
19
0
9
COOL DANDY (IRE)
2y d d
55.50
F NORTON
MR FRANK BRADY
K DALGLEİSH
2
49
0569
63
0
10
LOVE BAILEYS
2y a d
53.50
S GRAY
G R BAİLEY LTD (BAİL
R FAHEY
5
40
580
62
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AIRFLOW
2y k e
61.00
O MURPHY
MPS RACİNG LTD
J J QUİNN
2
61
5338
14
0
2
MAKER OF LIGHT
2y a e
60.50
DAVİD EGAN
VARİAN RACİNG IV
R VARİAN
8
60
8597
14
0
3
DAY JOB
2y k d
59.50
D FENTİMAN
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
6
58
4539
76
0
4
MAX OCLOCK (IRE)
2y d d
59.50
B CURTİS
NİCK BRADLEY RACİNG
ROGER FELL
4
58
951007
19
0
5
AQUAMAS (IRE)
2y d d
58.50
C RODRİGUEZ
MR M J K DODS
M DODS
3
56
046
40
0
6
BOMB SQUAD (IRE)
2y k e
57.50
LAURA COUGHLAN
EVENTMASTERS RACİNG
J S MOORE
9
54
571333
14
0
7
KATIE'S KITTEN
2y a d
57.50
A RAWLİNSON
FOSNİC RACİNG
M APPLEBY
1
53
528
48
0
8
VIVACIOUS BOY
2y d e
57.00
T HAMİLTON
RİCHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
5
52
902516
13
0
9
VELOCISTAR (IRE)
2y d d
54.00
JOSEPHİNE GORDON
SLEEVE IT LTD
STEPH HOLLİNSHEAD
7
46
758673
25
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIRCHILL (IRE)
6y d a
62.50
CALLUM HUTCHİNSON
MR STUART MURRAY
D THOMPSON
15
64
0-61501
20
0
2
REAL SMOOTH (IRE)
4y d a
62.50
GEORGİA DOBİE
GİBSON,ROSS AND SMİT
R M SMİTH
8
63
009826
10
0
3
TURANGA LEELA
6y a k
62.00
LAURA COUGHLAN
EVENTMASTERS RACİNG
J MACKİE
10
62
249-906
27
0
4
BANKSEA
7y d a
61.50
N BARRATT-ATKIN
THE CARLTON CLUB
MRS M FIFE
5
61
60-0000
53
0
5
RECKLESS ENDEAVOUR (IRE)
7y d a
61.50
G BASS
NE-CHANCE MR L O'
T D BARRON
11
61
146900
49
0
6
ROUND THE ISLAND
7y d a
61.50
W CARVER
NİCE DAY OUT PARTNER
R M WHİTAKER
7
57
952231
7
0
7
REDZONE
3y d e
61.00
MİSS JADE GOODWİN
CROSSFİELDS RACİNG
B SMART
4
61
471226
48
0
8
RAADEA
3y a e
60.50
PİERRE-LOUİS JAMİN
MR C L BACON
M APPLEBY
13
60
8-52090
16
0
9
PATTAYA
4y d k
60.00
ELLA MCCAİN
KİNG POWER RACİNG CO
T EASTERBY
14
58
982059
19
0
10
WOTS THE WIFI CODE
3y d e
59.50
Z WHEATLEY
MRS M LİNGWOOD
T COYLE
6
58
0-87232
7
0
11
SHEEPSCAR LAD (IRE)
6y d a
58.50
AİDEN SMİTHİES
LEEDS PLYWOOD AND DO
N TİNKLER
12
55
808644
12
0
12
HIGHJACKED
4y d a
57.50
AİDAN REDPATH
K KİRKUP J DAVİES
J J DAVİES
2
52
8-81323
20
0
13
SUPERCALI (IRE)
3y d d
56.00
K SCHOFİELD
GEOFF SANDRA TURNB
B ELLİSON
9
50
799
41
0
14
HIGHLIGHT REEL (IRE)
5y d a
54.50
O PAYTON
GRANGE PARK RACİNG C
REBECCA BASTİMAN
17
46
008590
19
0
15
KIBAAR
8y d a
54.50
RHİAİN INGRAM
MRS S HİBBERT AND MR
MRS R CARR
3
45
788729
13
0
16
TOMAHAWK RIDGE (IRE)
4y k a
54.50
TYLER HEARD
MAX EUROPE LİMİTED
J GALLAGHER
1
43
907672
7
0
17
ORIENTAL SPLENDOUR (IRE)
8y a a
54.50
W HUMPHREY
MR J A SWİNBURNE M
MRS R CARR
16
42
995097
12
0
26 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Elazığ, Philadelphia ABD, Redcar Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:43 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Redcar Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 redcar birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 26 ekim 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 26 ekim 2020 at yarışı programı, 26 ekim 2020 tjk yarış programı, 26 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 26 ekim 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 26 ekim 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 26 ekim 2020 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni, redcar birleşik krallık at yarışı bülteni, 26 ekim 2020 redcar birleşik krallık at yarışı bülteni, günün redcar birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün redcar birleşik krallık at yarışı bülteni