Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEDEFİGÖR
3y a e
KAIZBERT (RU)
59.00
T.YILDIZ
CEMAL YILDIZ
V.ÇİZİK
6
61
121251
11
20
2
OĞLUM BATUHAN
3y k e
KAIZBERT (RU)
59.00
D.KAYAAP
NİHAT UZUN
G.ÖZERTÜRK
4
54
375213
9
19
3
SAFARİ
3y d d
KAIZBERT (RU)
58.00
A.KAÇMAZ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
7
66
189112
25
19
4
AŞKARTAY
3y k e
HIZLITAY
57.00
GÖKH.GÖKÇE
H.HAZAL KAYAHAN
O.GÜNDOĞDİ
1
57
139164
11
18
5
DOSTBAĞI
3y a e
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
2
54
2114
8
19
1.37.95
6
SUKUT BEY
3y a e
ŞÖVALYE
55.00
MAHMUT TURAN
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
5
41
273213
14
19
1.39.08
7
EMİNADAM
3y a e
KAIZBERT (RU)
54.00
O.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
3
45
3312
8
19
1.37.08
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVE GLADIATOR
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
T.YILDIZ
HAKAN SANER
MUH.ÇELİK
8
0
24
84
18
2
CAYMAZ
2y d e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
A.KAÇMAZ
ABDULKADİR CAYMAZ
M.S.AKSOY
10
16
086
14
17
3
CHAIRMAN
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
ERKUL ÖCAL
D.ÇELİK
12
0
22
21
19
4
FREE CHILDREN
2y d e
AFTER MARKET (USA)
57.00
M.HAMEDİ
MEHMET ALİ PEKİN
F.KILIÇ
6
0
6
9
19
5
GREYHOUND
2y d e
APPROVE (IRE)
57.00
MAHMUT TURAN
İLHAMİ TURAN
A.TURAN
9
30
65635
8
15
6
KING IS BACK
2y d e
MALİ
54.00
M.M.BİLGİNAP
ALİ CAN YAMANER
F.GEZİCİ
5
0
87
11
18
7
KOCAMAN BABA
2y a e
BANKNOTE (GB)
57.00
GÖK.BEKTAŞ
CAHİT KOCAMAN
V.ÖZDİL
3
15
756
12
17
1.42.70
8
PİST AVCISI
2y d e
CAZADOR
53.00
C.PASOAP
SUAT YILMAZ
T.ÇEKİCİ
4
13
750990
8
14
9
RAGAZZO MIO
2y d e
RED GIANT (USA)
54.00
B.M.MIRIKAP
TURGUT KONUKOĞLU
Y.KARAKÜÇÜK
2
0
24
8
18
10
SON OF BOSPHORUS
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
HIDIR TAŞDEMİR
R.TAŞDEMİR
11
27
8849
23
16
11
THANOS
2y d e
DEĞİRMENDERELİ
57.00
O.YILDIZ
FATİH KURU
F.ARICI
7
23
4574
12
16
1.41.58
12
PORTAKAL
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
S.TIRPAN
ASKERİ CANPOLAT
D.KAYA
1
21
684558
8
13
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UZUN BEY
6y d a
KARATOKLU
62.50
C.KARADEMİR
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
11
78
979708
12
12
1.37.49
2
CANIMBABAM
5y d a
BİLGİN
61.50
A.İNCİ
MUZAFFER CAN
H.E.UYSAL
4
74
128236
11
16
1.36.47
3
GOLDEN KING
6y k a
TURBO
59.50
K.GÖKÇE
M.ZİYA ADALAR
H.ÇALIŞKAN
5
90
837528
11
13
1.35.91
4
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
59.50
U.LEVENT
MAZLUM KAYACIK
Y.KARAKÜÇÜK
1
54
847412
10
19
1.38.24
5
ÜNALAMCA
7y a a
HÜRBATUR
59.50
T.KERESTECİ
FETHİ DOĞAN
AH.ARSLAN
7
77
701912
14
19
1.36.04
6
LOKUM OĞLU
5y k a
TURBO
55.50
T.ÜNLÜTÜRK
NİHAT UZUN
Ö.F.TAŞDELEN
3
82
537034
95
13
1.35.82
7
GÜRGÜR BABA
7y a a
ALTAHA
55.50
O.KIZILDAŞ
EYLEM TANİYİT
T.TURAN
9
90
112812
127
19
1.36.05
8
KARACAKURT
6y k a
AĞA KARACA
55.50
C.PASO
HAKAN ÇELİK
HÜS.KARABULUT
6
65
314-014
5
19
1.35.57
9
DEMİRDEN
6y k a
TAMERİNOĞLU
57.50
Y.YALVAN
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
2
70
83-0098
84
12
10
NEHİRİNOĞLU
6y a a
UÇANBEY
57.50
M.K.CEYLAN
MESUT TAŞ
H.E.UYSAL
12
45
740742
7
12
1.37.38
11
BUMBAİ
6y a a
KAIZBERT (RU)
55.50
İ.YILDIRIM
ŞİRİN DEMİR
H.E.UYSAL
10
72
646500
93
11
1.41.11
12
ŞARA KIZI
4y a k
TOŞUR
50.00
G.ÖZÇELİK
CELAL YILDIZ
SEB.TOPAL
8
15
406690
112
10
1.41.56
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GADDARA
6y a a
CUVEE (USA)
61.00
B.M.MIRIKAP
MURAT ATEŞ
F.KIRAN
7
66
332426
18
17
2.03.54
2
TLOS
5y d a
ZANJERO (USA)
60.00
D.KAYAAP
İSMAİL HAKKI BULUT
G.ÖZERTÜRK
5
62
271362
21
17
2.02.84
3
ALİDEV
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.50
S.TIRPAN
CAHİT CANKO AYSU
S.H.BARUT
2
49
9-75644
8
14
2.01.87
4
BABAROS
5y d a
POWERSCOURT (GB)
50.50
F.ARSLANAP
M.AKİF KANIK
EROL MUTLU
6
43
803231
21
20
2.02.39
5
FRANKENSTEIN
5y d a
REY DE CAFE (USA)
51.50
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
4
43
550785
7
9
2.01.97
6
WELLBORN
3y d e
KALİMDOR
50.00
O.ATMACA
CELİL İYİDOĞAN
F.DİZDAROĞLU
1
43
487413
18
19
2.04.22
7
SPRING BREAK
6y a a
WIN RIVER WIN (USA)
51.00
N.AVCİ
MEHMET ÖKSÜZ
D.ÇELİK
3
42
242531
7
20
2.04.19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLIBEY
4y k a
TURBO
61.00
T.YILDIZ
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
3
83
361112
127
19
2
BÖLÜKBEY
4y k a
BİLGİN
58.00
MAHMUT TURAN
UFUK DEMİR
U.DEMİR
7
34
030505
9
11
2.26.62
3
HARUN BABA
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
H.KAPLAN
MEHMET ALTIN
G.ALTIN
8
66
252127
7
18
4
ULUBEYİ
4y k a
SERDARHAN
58.00
M.ÇİÇEK
AHMET KAYA
SEB.TOPAL
6
60
233131
9
20
5
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
52.00
B.M.MIRIKAP
KADRİYE KAYA
SEB.TOPAL
2
33
004433
7
17
6
MEHTAR
4y a a
ÖZHABER
52.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
62
4-46522
11
19
7
OZANINOĞLU
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
D.KAYAAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
4
34
302935
7
14
2.26.59
8
ROJA
4y k k
TOŞUR
49.00
G.ÖZÇELİKAP
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
1
23
098008
14
10
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FATİHİN GÜLÜ
3y a d
TALIP HAN (IRE)
59.00
M.K.CEYLANAP
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
12
50
421164
7
18
1.35.81
2
DOS GARDENIAS
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.50
M.M.BİLGİNAP
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
5
47
136421
35
20
1.36.45
3
BERDAR
3y a d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.50
F.ARSLANAP
BERRİN DOĞAN
S.ÖZGEZER
3
45
780660
19
10
1.35.78
4
TATLI BAHAR
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
GÖKH.GÖKÇE
O.CEM GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
6
44
251-196
63
18
1.37.78
5
MISS TONYA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
İBRAHİM KAVCI
A.ŞIVGIN
14
42
382142
14
18
1.41.89
6
ECRİN SULTAN
3y d d
APPROVE (IRE)
57.50
A.KAÇMAZ
MURAT SÜMER
S.ÇITAK
8
41
213879
74
16
7
ELIKA
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
57.50
T.YILDIZ
H. NİSA ÜNLÜ
S.MUTLU
10
41
647225
19
18
8
ELIZABETH KEEN
3y a d
EL CORREDOR (USA)
56.50
D.KAYAAP
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
2
41
644577
54
13
1.36.26
9
İSTANBUL ATEŞİ
3y d d
EL CORREDOR (USA)
54.50
N.AVCİ
NURAY SÖĞÜT
At Sahibi
9
35
648413
12
19
10
ZEYMURAN
3y d d
ZANJERO (USA)
52.00
A.İNCİAP
İBRAHİM AÇIKSÖZ
A.ÖCAL
1
34
6144-0
127
17
11
CAN TITANIC
3y a d
LION HEART (USA)
51.50
B.M.MIRIKAP
MÜCAHİT ERCAN
E.KARACA
11
33
11-8379
14
16
12
SUPERHEAT
3y d d
CUVEE (USA)
53.00
O.ATMACA
ERTAN TURNA
F.DİZDAROĞLU
7
32
710603
26
16
13
RELAX
3y d d
EL CORREDOR (USA)
51.00
MAHMUT TURAN
SERDAR ZABUN
B.KAÇMAZ
13
28
500723
14
13
1.38.09
14
KAFKAS GÜZELİ
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
C.PASOAP
MEHMET ALTIN
G.ÖZERTÜRK
4
23
060765
12
8
1.39.12
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
XTARA (IRE)
4y d a
62.00
L KENİRY
MR JABER ALİ ALSABAH
MRS C DUNNETT
3
74
396801
19
0
2
SHALLOW HAL
4y d a
62.00
PIERRE-LOUIS JAMIN
ONTOAWINNER 14
K BURKE
1
74
7076-40
28
0
3
QUEEN OF KALAHARI
5y d k
61.50
L EDMUNDS
LES EYRE RACİNG PART
J L EYRE
6
73
139001
19
0
4
SCALE FORCE
4y k a
61.00
GEORGE ROOKE
WILLIAM A ROBINSON
MISS G KELLEWAY
4
72
32-4598
8
0
5
GLOBAL HOPE (IRE)
5y d a
60.00
T MARQUAND
M WALKER, N SCANDRET
MİSS G KELLEWAY
9
70
183651
42
0
6
GOLD BROCADE (IRE)
3y a d
60.00
O MURPHY
MR ROBİN OLİVER
M APPLEBY
2
71
523374
13
0
7
CROSSE FIRE
8y d a
60.00
K O'NEILL
DIXON, BRENNAN, LUCA
S DIXON
7
70
708023
12
0
8
PUCHITA (IRE)
5y d k
59.50
A VİLLİERS
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
5
69
754131
12
0
9
LIAMBA
5y d k
58.50
W BUİCK
DİAMOND RACİNG LTD
D O'MEARA
8
67
335064
19
0
10
SOLEMN PLEDGE
3y d d
57.50
C LEE
MR D J MACKAY
K BURKE
10
65
0310-05
13
0
11
GULLANE ONE (IRE)
5y a a
56.00
RACHEL RİCHARDSON
MOUNT PLEASANT RACİN
T EASTERBY
11
61
150077
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK SPARROW
2y a d
60.50
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
3
73
32213
65
0
2
CAPLA DREAM
2y d d
57.50
C LEE
CAPLA DEVELOPMENTS A
K BURKE
8
0
32
21
0
3
HEELSONTHERUNWAY
2y d d
57.50
L EDMUNDS
MR DEREK SHAW
D SHAW
5
0
00
27
0
4
PERFECT SIGN (IRE)
2y d d
57.50
O MURPHY
QATAR RACİNG LİMİTED
M DODS
6
75
408920
14
0
5
PIRANHADRAMA
2y d d
57.50
T MARQUAND
COLOMANE RACING
MISS G KELLEWAY
4
0
6
43
0
6
SEACLUSION
2y d d
57.50
T EAVES
BEARSTONE STUD LİMİT
K RYAN
2
74
030
24
0
7
SEALED OFFER
2y d d
57.50
L MORRİS
CHEVELEY PARK STUD
R COWELL
1
70
726
12
0
8
SILVER BUBBLE
2y d d
57.50
GEORGE ROOKE
FORDHAM, ROBINSON, M
MISS G KELLEWAY
7
0
8
1
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOING NATIVE
5y a k
61.00
GEORGE ROOKE
MR DAVİD L BAYLİSS
OLLY WİLLİAMS
5
65
111078
19
0
2
HERMOCRATES (FR)
4y d a
61.00
T MARQUAND
MİKE AND WENDY YARDL
J MACKİE
8
65
6416-07
11
0
3
STONE MASON (IRE)
4y d a
60.50
A RAWLİNSON
THE HORSE WATCHERS
M APPLEBY
6
64
852510
20
0
4
NOTATION (IRE)
3y d d
60.50
F NORTON
KİNGSLEY PARK OWNERS
M JOHNSTON
7
70
43-
127
0
5
CHEAP JACK
4y d a
58.50
S GRAY
MR RONALD THOMPSON
RONALD THOMPSON
2
60
304181
12
0
6
CAFE MILANO
3y d e
57.00
J F EGAN
STONEY'S BLOODSTOCK
S DOW
1
62
335967
15
0
7
BREAK THE SILENCE
6y d a
56.50
K O'NEILL
WINNING CONNECTIONS
S DIXON
3
55
709086
12
0
8
MR CARBONATOR
5y d a
55.50
L MORRİS
ALAN FAİRHURST DAV
P KİRBY
4
53
429762
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAMPHIRE COAST
7y d a
61.50
L MORRİS
MR PADDY BARRETT
D SHAW
6
79
366340
3
0
2
AYR HARBOUR
3y d e
60.50
A RAWLİNSON
JABRA RACİNG
M APPLEBY
8
80
256667
42
0
3
WORLD TITLE (IRE)
3y d e
59.50
ADAM J MCNAMARA
BOADİCEA BLOODSTOCK
ARCHİE WATSON
3
78
11-0507
79
0
4
SPIRITOFTHENORTH (FR)
3y a e
58.00
T EAVES
MİDDLEHAM PARK RACİN
K RYAN
4
75
5-32376
22
0
5
XCELENTE
3y d e
57.50
D FENTİMAN
ONTOAWİNNER 10 PAR
T EASTERBY
5
74
0-70821
12
0
6
SOMMER KATZE (FR)
4y d a
57.00
D NOLAN
MR F GİLLESPİE
D CARROLL
7
69
11-0800
19
0
7
STAR OF ST JAMES (GER)
3y d e
55.50
CONNOR MURTAGH
THE MARKET MEN
R FAHEY
1
69
442601
21
0
8
TRUE COMPANION (IRE)
7y a a
53.00
J QUINN
MR HUGH BEGGS
H BEGGS
2
52
35350-0
1
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAIDA GWAII (IRE)
3y d d
61.50
W BUİCK
INTERNATİONAL PLYWOO
C HİLLS
10
67
9-7356
48
0
2
REDSHANK (USA)
3y d e
60.50
D NOLAN
PAUL HANCOCK PARTN
D O'MEARA
7
65
7598
5
0
3
IVAQUESTION (IRE)
3y d e
59.00
J F EGAN
MR RİCHARD A MURRAY
S DOW
3
62
970001
27
0
4
RUSSIAN RUMOUR (IRE)
3y d d
58.50
R HORNBY
FİLLİES FİRST
J PORTMAN
4
61
9-54218
45
0
5
CAPTAIN ST LUCIFER
3y d e
57.50
T EAVES
STUART DOBB KATE D
I FURTADO
1
58
3-6680
20
0
6
BEAT THE HEAT
3y d e
57.50
C BENNETT
INSİDE TRACK RACİNG
J BOYLE
8
58
763115
18
0
7
BADREPUTATION
3y d e
56.00
G DOWNİNG
MR D T CARDER
DAVE ROBERTS
5
55
899
47
0
8
BOULEVARD BEAUTY (IRE)
3y d d
53.50
D FENTİMAN
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
6
50
6-33344
49
0
9
MEDIKA (IRE)
3y d d
52.00
K O'NEİLL
MRS ELİZABETH HAYNES
MİSS AMY MURPHY
2
46
9-90806
19
0
10
GRIMSTHORPE CASTLE
3y d e
52.00
L MORRİS
MR MATTHEW TAYLOR
M APPLEBY
9
45
287507
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARMONIOUS
3y d e
59.50
O MURPHY
MR PAUL J DİXON
S DİXON
5
81
3234
102
0
2
MOUNTAIN DREAMS (USA)
3y d d
59.50
W BUİCK
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
3
79
13
81
0
3
BRAZEN HUSSY
3y d d
57.50
K O'NEİLL
WİNNİNG CONNECTİONS
S DİXON
2
0
0
0
4
DULCIMA (IRE)
3y a d
57.50
C LEE
MR M SMİTH MR D Kİ
K BURKE
4
0
06
10
0
5
LOVER'S MOON (IRE)
3y d d
57.50
T MARQUAND
LOVERS LADİES
H PALMER
1
78
67327
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THAWRY
5y d a
64.00
A VİLLİERS
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
8
66
085414
12
0
2
NAVAJO STAR (IRE)
6y d k
63.50
JOSEPH LYONS
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
9
65
457-985
19
0
3
SEA OF MYSTERY (IRE)
7y d a
63.50
GEORGE ROOKE
MR FRANK MCALEAVY
M APPLEBY
6
65
51-5392
19
0
4
LONDONIA
8y k a
60.50
W CARVER
THE MCPHERSON RACİNG
G MCPHERSON
7
58
384755
19
0
5
ARTISTIC STREAK
4y d k
60.00
ELLA MCCAİN
MRS CAROL SHAW
D MCCAİN
1
57
774-375
21
0
6
EPANEEMA (IRE)
5y d k
59.00
G BASS
MR R KRZYWİCKİ MRS
KEVİN FROST
2
55
520-065
21
0
7
URBAN SPIRIT (IRE)
6y d a
55.00
H RUSSELL
I R CLEMENTS EXORS
JULİE CAMACHO
5
46
297695
43
0
8
RAVEN'S RAFT (IRE)
5y k k
55.00
TYLER HEARD
MR D B ROBERTS
DAVE ROBERTS
4
45
50-5699
22
0
9
LUCKY ROBIN (IRE)
8y a a
55.00
K SCHOFIELD
BRIAN ELLISON RACING
B ELLISON
3
43
800-06-
127
0
Catterick Bridge Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AVA GO JOE (IRE)
2y d e
59.50
JP SULLİVAN
MR B VALENTİNE PAR
T EASTERBY
6
0
7
18
0
2
GLINBURY (IRE)
2y d e
59.50
T HAMİLTON
MR R A FAHEY
R FAHEY
2
74
62
21
0
3
PROSPECT
2y d e
59.50
B CURTİS
MR A D SPENCE
M JOHNSTON
3
78
25222
11
0
4
SECRET EAGLE
2y a e
59.50
P DENNİS
MRS C E DODS
M DODS
1
0
0
14
0
5
MISS NAY NEVER (IRE)
2y d d
57.50
J HART
THE WİLD ROVERS
J J QUİNN
4
77
355233
11
0
6
MY SONNY (IRE)
2y d d
57.50
J GORMLEY
MR A DUNFORD
I JARDİNE
7
0
40
11
0
7
SHOWDANSE
2y d d
57.50
C RODRİGUEZ
BEARSTONE STUD LİMİT
M DODS
5
0
6
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASTROPHYSICS
8y a a
65.00
C RODRİGUEZ
LYNN SİDDALL RACİNG
MİSS L SİDDALL
11
62
122068
29
0
2
MUTAWAFFER (IRE)
4y d a
65.00
R SCOTT
P J MAKIN
PHILLIP MAKIN
1
62
8409-08
35
0
3
AMELIA R (IRE)
4y d k
61.50
G LEE
MR RAY CRAGGS
R CRAGGS
5
49
594461
7
0
4
HIGHJACKED
4y d a
60.50
S JAMES
K KIRKUP J DAVIES
J J DAVIES
9
52
813233
1
0
5
MANSFIELD
7y d a
59.50
HOLLİE DOYLE
THE STYLE COUNCİL
MRS STELLA BARCLAY
6
50
936413
30
0
6
THE GOLDEN CUE
5y a a
59.00
J HART
THE GOLDEN CUE PARTN
STEPH HOLLİNSHEAD
7
49
0-31979
20
0
7
TRULOVE
7y d k
58.50
H SHAW
J R RACİNG
J RİCHES
2
48
719-900
5
0
8
ROCKLEY POINT
7y d a
58.50
P DENNİS
THE VİNTAGE FLYERS
KATİE SCOTT
10
48
200896
7
0
9
MAYBELLENE (IRE)
3y d d
57.50
F MCMANOMAN
W BURNS, A PARR A
A BERRY
8
46
000986
30
0
10
BLUELLA
5y d k
57.50
B CURTİS
MR M J GOLDİNG
M APPLEBY
4
45
140587-
127
0
11
WALTON THORNS (IRE)
3y d e
57.50
K STOTT
MR C R GREEN
T COYLE
3
45
95906-7
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAGAUTEUR (FR)
4y d a
62.50
D TUDHOPE
DİAMOND RACİNG RAS
D O'MEARA
4
84
557-388
11
0
2
WINFOLA (FR)
6y k k
61.00
B CURTIS
THE SILVER LININGS P
P KIRBY
1
80
76741-3
78
0
3
BEECHWOOD JUDE (FR)
4y d a
60.50
JESSİCA COOLEY
MİDDLEHAM PARK RACİN
K DALGLEİSH
6
79
41-1447
10
0
4
WHERE'S JEFF
5y d a
58.00
H SHAW
A G POLLOCK, GOLDEN
M W EASTERBY
3
74
283006
10
0
5
RICH BELIEF
3y d e
57.50
K STOTT
THE VİCKERS CLARK
J BETHELL
5
78
24-7653
86
0
6
BOLDER BOB (IRE)
6y d a
57.00
G LEE
BRİAN ELLİSON RACİNG
B ELLİSON
2
71
005575
10
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
I AM A DREAMER
4y d a
62.00
D TUDHOPE
DAB HAND RACİNG
P MİDGLEY
4
84
706834
15
0
2
BYRON'S CHOICE
5y d a
61.50
C RODRİGUEZ
MR DOUG GRAHAM AND M
M DODS
6
83
283543
28
0
3
LORD OBERON
5y d a
60.00
H SHAW
MR D J MACKAY MRS
K BURKE
3
80
063054
11
0
4
PRAXEOLOGY (IRE)
3y d e
59.50
HOLLİE DOYLE
MR N WİLLİS
DAVİD LOUGHNANE
5
81
04-0602
10
0
5
GRACE AND VIRTUE (IRE)
3y d d
57.50
T HAMİLTON
KANİZ BLOODSTOCK INV
R FAHEY
1
77
212141
15
0
6
EY UP ITS MICK
4y d a
57.00
K STOTT
MRS M LİNGWOOD
T COYLE
2
73
423343
10
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMART LIVING (IRE)
5y d a
62.50
V SANTOS
NORTHERN BELLES
LUCİNDA EGERTON
1
60
4350-08
24
0
2
MAIN FACT (USA)
7y d a
62.50
B CURTİS
MUNROWD'S PARTNERSHİ
D PİPE
11
60
9-0803-1
4
0
3
GORDALAN
4y d a
62.00
J WİLLİAMSON
BUCKİNGHAM FLOORİNG
P KİRBY
7
58
9561-97
10
0
4
TOR
6y a a
61.50
JANE ELLİOTT
MR I WİLSON
MRS M FİFE
10
57
480-900
19
0
5
SPYCRACKER
3y d e
60.00
G LEE
MR RAY CRAGGS
R CRAGGS
2
62
777222
14
0
6
LET ME BE (IRE)
4y d a
58.00
J FANNİNG
PAUL CLARE ROONEY
K DALGLEİSH
3
50
853
56
0
7
JAN DE HEEM
10y a a
57.50
MEGAN NİCHOLLS
H L THOMPSON D TUC
MİSS T JACKSON
6
48
0-85500
7
0
8
SELSEY SIZZLER
3y d e
56.50
ROSSA RYAN
MR I J HESELTİNE
D MENUİSİER
8
54
356530
18
0
9
RED DRAGONESS (IRE)
4y a k
56.50
K STOTT
ROOFİNG CONSULTANTS
P KİRBY
4
45
700007
21
0
10
BURNAGE BOY (IRE)
4y d a
56.50
H SHAW
JFW PROPERTİES LTD
M HAMMOND
9
42
304-898
29
0
11
SHARNEY
3y d d
55.00
HOLLİE DOYLE
MS SHARON KİNSELLA
ARCHİE WATSON
5
51
0-4047
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INDIAN CREAK (IRE)
3y d e
62.00
HOLLİE DOYLE
PETER TAPLİN SUSAN
M CHANNON
2
86
461709
16
0
2
BROKEN SPEAR
4y d a
62.00
K STOTT
MORECOOL RACİNG
T COYLE
5
85
230240
4
0
3
REDROSEZORRO
6y d a
61.50
J HART
RED ROSE PARTNERSHİP
E ALSTON
3
84
311701
10
0
4
BOSSIPOP
7y a a
61.00
G LEE
MR AMBROSE TURNBULL
T EASTERBY
7
83
241242
8
0
5
QUICK LOOK
7y d a
59.50
WİLLİAM PYLE
GOLDEN RATİO, HULL,
M W EASTERBY
4
80
064060
8
0
6
TERUNTUM STAR (FR)
8y a a
58.50
P DENNİS
MRS EMMA JEPSON
D C GRİFFİTHS
9
78
500056
4
0
7
HANDYTALK (IRE)
7y d a
58.00
B CURTİS
CANTAY RACİNG
B MİLLMAN
6
77
564188
20
0
8
DREAM TOGETHER (IRE)
3y a e
56.50
J GARRİTTY
THE FATALİSTS
J O'KEEFFE
1
74
336129
32
0
9
LUCKY LUCKY MAN (IRE)
5y k a
54.00
B MCHUGH
THE MUSLEY BANK PART
R FAHEY
10
68
000816
28
0
10
DIRCHILL (IRE)
6y d a
53.00
H SHAW
MR STUART MURRAY
D THOMPSON
8
64
615010
1
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
B FIFTY TWO (IRE)
11y a a
60.50
JANE ELLİOTT
THORPE FARM REHAB
MRS M FİFE
11
54
515390
11
0
2
MUATADEL
7y d a
59.00
C RODRİGUEZ
CABALLO RACİNG
J WAİNWRİGHT
3
51
378368
20
0
3
TREVIE FOUNTAIN
3y d e
58.50
JP SULLİVAN
GRANGE PARK RACİNG V
MRS R CARR
10
51
0-80078
8
0
4
LARA SILVIA
3y a d
58.00
D TUDHOPE
MRS LESLEY-ANNE DRUM
I JARDİNE
2
50
799908
21
0
5
GRANDMA
3y d d
57.50
B ROBİNSON
BRİAN ELLİSON RACİNG
B ELLİSON
1
48
260649
17
0
6
MIDDLESCENCE (IRE)
6y a a
57.50
V SANTOS
REASSURİNGLY RACY CL
LUCİNDA EGERTON
5
47
7945-90
17
0
7
I'LL BE GOOD
11y d a
56.50
H SHAW
MR ALAN BERRY
A BERRY
4
45
550343
21
0
8
ORIENTAL RELATION (IRE)
9y k a
56.50
R SCOTT
MİSS E JOHNSTON
W G HARRİSON
9
45
9980-90
7
0
9
ISABELLA RUBY
5y d k
56.50
ELİSHA WHİTTİNGTON
HEATH HOUSE RACİNG
MRS L WİLLİAMSON
8
44
579846
3
0
10
RHUBARB
3y d d
56.00
HOLLİE DOYLE
OCEAN'S FİVE
R J PRİCE
7
45
8876
15
0
11
NIAMH'S STARLIGHT (IRE)
3y d d
56.00
P DENNİS
MR P S SUTHERLAND
D C GRİFFİTHS
6
45
70-0
11
0
27 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Southwell Birleşik Krallık, Catterick Bridge Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:20 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Catterick Bridge Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:10 catterick bridge birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 27 ekim 2020 salı at yarışı bülteni, 27 ekim 2020 at yarışı programı, 27 ekim 2020 tjk yarış programı, 27 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 27 ekim 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 27 ekim 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 27 ekim 2020 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, 27 ekim 2020 catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, günün catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni