Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATIBA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
63.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
2
38
606408
29
12
1.55.24
2
PRINCESS SABA
4y k k
EL CORREDOR (USA)
63.00
MEH.TAŞKAYA
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
8
38
785161
14
20
3
COMANDANTE
3y d g
YONAGUSKA (USA)
59.50
H.PARILDAR
MUHAMMET FELHAN
A.GÜRGÖZE
9
36
372322
12
19
2.02.48
4
ALAYBEY
3y d e
YONAGUSKA (USA)
55.00
M.CANPOLATAP
SEDAT AVCI
S.BAKIR
5
31
340707
12
12
5
DAMARIS
4y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET TOPCU
E.KOÇAK
3
30
081726
12
17
2.01.78
6
SAKARBAŞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
N.ALTIN
CEMİLE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
6
30
864715
5
19
2.05.99
7
TÜRKMEN KIZI
4y d k
CUVEE (USA)
59.00
E.KILIK
RAFET BALKAROĞLU
K.ÖZTÜRK
4
30
485312
19
19
2.04.32
8
BEHZATBEY
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
E.AKKILIÇAP
M.SABRİ TUNCER
H.YILDIRIM
7
28
235937
12
12
2.00.59
9
PLOVDIV
5y d a
LOOKIN AT LUCKY (USA)
58.00
H.ALTUNKILIÇ
SANEM KAHRAMAN
H.YILDIRIM
11
28
975642
25
13
1.56.17
10
ALTIN KAFES
6y d k
PERFECTO
51.50
S.ALTAYAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
1
21
005755
19
6
2.04.42
11
HAN SOLO
4y d a
PAN RIVER
54.00
F.FELHANAP
EKREM ALTIN
G.BALTA
10
20
806090
60
11
1.57.52
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇEVİKBEY
2y d e
KING'S PLEASURE
57.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
7
41
21251
33
20
2
SERHOŞ BABA
2y k e
WIENER WALZER (GER)
57.00
MEH.TAŞKAYA
LATİF KOÇYİĞİT
At Sahibi
4
48
311713
58
19
3
BABA AKYILDIRIM
2y d e
KANEKO
55.00
M.DOĞAN
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
11
37
0122
9
19
4
KING OF THE KING
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
55.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
8
36
76212
36
19
5
TOMBİK DENİZ
2y d d
ZANJERO (USA)
55.00
E.KILIK
MURAT ÇELİK
M.DEMİROL
3
32
762212
33
19
6
CRAZY CREW
2y d e
WIENER WALZER (GER)
55.00
F.YARDIMCI
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
6
32
694241
26
20
7
DEMİRHAN STAR
2y d e
HAKKAR
55.50
M.ÜNLÜ
ABDULKADİR AKALTUN
F.ALTIN
1
33
6213
70
19
8
KUMLUBEL
2y k e
DEHA
54.00
H.ALTUNKILIÇ
AHMET TADIK
E.KOÇAK
9
31
505631
12
20
9
PUIGDEMONT
2y d e
OĞLUM EYMEN
56.00
V.KIZMAZ
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
5
30
431364
14
17
10
VATAN
2y a e
ROCA DE LA PAZ (USA)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
MAHMUT ÇELİK
F.E.AKIL
10
34
561442
23
17
11
ENIAC
2y d d
EVOKE (USA)
53.00
H.PARILDAR
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
V.ÇİZİK
2
29
83521
26
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEJNİKLİ GÜZEL
3y a d
SANCAKBEYİ
59.00
E.KILIK
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.GÜRGÖZE
6
44
736161
14
20
1.54.46
2
CANPOLATHAN
3y k e
GÜNTAY
56.00
N.ALTIN
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
11
38
217186
12
18
3
DİKME AĞASI
3y k e
ONURKAAN
56.00
H.PARILDAR
FERİDUN YUVARLAK
EY.YARDIMCI
7
38
12084
47
16
4
GÜNDÜZ KIRAL
3y a e
YAKUPBEY
53.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
At Sahibi
9
36
619646
9
16
5
ÜÇÜ BİR ARADA
3y k e
UÇANBEY
52.50
A.ÇANKAYAAP
FERMAN KORKMAZ
M.A.SUBAY
10
35
135362
8
15
1.53.48
6
ATİK SULTAN
3y k d
ATİKBEY
53.50
M.A.AKTÜRK
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
33
684312
14
19
7
ORDİNARRİYO
3y a e
TOŞUR
53.50
F.YARDIMCI
NİHAT YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
4
33
426144
9
18
1.52.03
8
ADIEFSANE
3y d e
BATURŞAH
53.00
H.ALTUNKILIÇ
NEJMİ GÜNDÜZ
S.SAYIN
1
32
003251
14
20
1.56.41
9
ŞEHBALİN KIZI
3y k d
YAVUZŞAH
53.00
H.ALTUNDAĞAP
NURİ CANPOLAT
E.KOÇAK
3
32
651427
14
17
10
TOKALP
3y k e
TÜMÖZ BEY
52.00
F.FELHANAP
ÖZER BOYRAZ
H.YILDIRIM
5
30
576321
14
20
1.55.87
11
URFA KRALI
3y k e
SERDARHAN
52.00
B.SARIDALAP
HALEF KATI
G.BALTA
2
30
514384
8
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISTANBUL HOUSE
6y a a
KANEKO
62.00
İ.ÇİZİK
ERDAL AĞKAYA
M.KEKLİK
1
42
542144
8
18
2.10.91
2
KING OMER (CAN)
4y d a
TAKE CHARGE INDY (USA)
62.00
F.FELHAN
MUHAMMET FELHAN
A.GÜRGÖZE
3
78
111236
7
17
2.11.25
3
BLACKS WINNER
9y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
59.00
H.ALTUNDAĞ
HASAN KOÇYİĞİT
S.BAKIR
5
71
740586
16
12
2.10.77
4
BABA ARON
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.CANPOLAT
ERKAN YILDIRIM
H.YILDIRIM
6
43
414361
12
20
5
HEYMARJA
4y d a
HANBEŞ
57.00
M.E.DOĞAN
UĞUR KIRALOĞLU
H.YILDIRIM
2
62
675452
12
7
2.13.28
6
BREAK POINT
5y d a
BANKNOTE (GB)
57.00
E.AKKILIÇ
ABUZER YEŞİLAĞAÇ
H.DEĞİRMENCİ
4
20
068543
7
3
2.20.38
7
CAFERAĞA
6y d a
COUNTRY REEL (USA)
56.00
Y.ÇELİKBAŞ
ÖZKAN BAYRAKTAR
A.GÜRGÖZE
7
46
3301-0-7
127
18
2.11.64
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞIRBABA
3y k e
YAVUZŞAH
54.00
F.FELHANAP
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
1
26
907447
28
12
2
DELİ MEMO
3y k e
KILIÇBAYLIM
57.00
H.PARILDAR
MEHMET ALBAYRAK
FER.ÇELİK
6
0
94
28
18
3
DELİ TANİŞ
3y a e
TANIŞ RÜZGARI
54.00
M.E.DOĞANAP
NECMETTİN DEĞERLİ
A.GÜRGÖZE
11
8
798
14
17
4
FERDOCAN
3y a e
ATİKBEY
57.00
V.KIZMAZ
İSMAİL SANCAR
G.BALTA
10
0
0
14
19
5
İKİNCİ OZİ
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
M.A.AKTÜRK
BÜLENT TOYDEMİR
M.DEMİROL
7
14
860875
14
13
6
İLKAYOĞLU
3y a e
YAVUZŞAH
57.00
MEH.TAŞKAYA
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
2
30
722232
14
18
7
MUKADDER BEY
3y a e
YAKUPBEY
57.00
N.ALTIN
MEHMET ALİ BECENE
Ö.YALÇIN
5
24
772835
14
11
8
TANIRKARDEŞLER
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
F.YARDIMCI
CÜNEYT YILDIZHAN
M.DEMİROL
9
21
774046
14
12
9
CANİLAYDA
3y k d
BALIKHAN
55.00
E.KILIK
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
3
28
229528
14
16
10
GÖNLÜMÜN EFENDİSİ
3y a d
UÇANOĞLU
55.00
M.DOĞAN
MÜJDAT ERTOP
E.KOÇAK
8
25
075023
14
12
11
GÜN GELİR
3y a d
GÜNTAY
55.00
H.ALTUNKILIÇ
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
12
12
879748
14
11
12
UZAK ABLA
3y a d
GÜNTAY
51.00
A.ÇANKAYAAP
HÜSEYİN ATAKAYA
F.E.AKIL
4
17
045
14
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİNOŞ
4y a k
SARRAF
61.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET ALTIN
At Sahibi
13
45
622715
5
19
1.25.74
2
SANCAK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
59.50
M.CANPOLATAP
FERİDUN YUVARLAK
F.E.AKIL
1
44
535343
7
16
1.25.63
3
BEŞALTIGÜLÜ
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.50
İ.ÇİZİKAP
SALİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
41
444316
9
19
1.23.00
4
DÜLUCAN
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
E.KILIK
İSMAİL GÜRLER
G.BALTA
5
41
615518
7
19
1.26.70
5
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
60.50
M.DOĞAN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.SUBAY
10
40
373205
7
14
1.26.36
6
HADRAKIZ
4y d k
ÖZDURAN
58.00
F.FELHANAP
ÖZER BOYRAZ
H.YILDIRIM
11
39
072191
21
20
1.24.94
7
GELKIZ
4y a k
ÖZGÜNHAN
59.50
N.ALTIN
NAMIK TURAN
FER.ÇELİK
4
38
24-0000
18
13
1.26.23
8
GÜLÇİN HANIM
5y a k
YALAZ
59.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
7
36
252765
9
15
1.24.23
9
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
H.PARILDAR
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
2
34
357299
9
11
1.22.91
10
ESLİNA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
V.KIZMAZ
İSMAİL GÜRLER
G.BALTA
9
33
196482
14
15
1.27.81
11
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
53.50
A.ÇANKAYAAP
MEHMET S. MELİK
M.DEMİROL
12
32
674421
7
20
12
MİSS GÖLCÜK
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
S.ALTAYAP
M. FATİH DURAN
M.KEKLİK
3
25
966090
19
12
1.25.16
13
PARLAKMÜCEVHER
5y k k
KAIZBERT (RU)
51.00
E.AKKILIÇAP
ABDULLAH AVCI
S.BAKIR
8
20
700083
21
11
1.23.69
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAKEONEFORTHETEAM
5y d a
63.50
E GREATREX
S A MARES
M LOUGHNANE
6
64
574461
5
0
2
CWYNAR
5y d k
61.50
O MURPHY
MR NİGEL MORRİS
A BALDİNG
1
64
891-179
17
0
3
OUD METHA BRIDGE (IRE)
6y a a
61.50
TYLER HEARD
IN IT TO WİN PARTNER
MİSS J FEİLDEN
7
64
325040
21
0
4
MINI MILK
4y d k
61.50
M DWYER
MR W A HARRİSON-ALLA
B MEEHAN
9
64
877-162
13
0
5
FONZIE
3y d e
61.00
JOSEPHİNE GORDON
EMPİRE STATE RACİNG
S L KEİGHTLEY
8
65
650
83
0
6
CASHEL (IRE)
5y d a
61.00
W BUICK
LAURENCE BELLMAN
M APPLEBY
3
63
630312
11
0
7
BALTIC PRINCE (IRE)
10y d a
60.50
ELİSHA WHİTTİNGTON
MR A MİLLS
A CARROLL
4
62
931864
34
0
8
SETTLE PETAL
6y d k
60.50
R TATE
MR M SEEDEL
R BRİSLAND
10
62
117707
14
0
9
LAKE SAND (IRE)
3y d e
60.00
K STOTT
LAURENCE BELLMAN
ALI STRONGE
12
63
3877
21
0
10
BEAU GESTE (IRE)
4y d a
59.50
HOLLİE DOYLE
THE BBC PARTNERSHİP
A CARROLL
5
60
211344
20
0
11
RESTRICTED ACCESS
3y d d
58.50
R HORNBY
MR J F S LAWS MRS
J PORTMAN
14
60
04465
7
0
12
PARTY ISLAND (IRE)
3y a e
58.50
G BASS
MR A KİLLORAN
D COAKLEY
11
60
612533
14
0
13
RECUERDAME (USA)
4y d a
58.50
A KİRBY
MR ROBERT MOSS
S DOW
2
58
811401
16
0
14
DUSTY DAMSEL
4y a k
58.00
D MUSCUTT
THE CALM PARTNERSHİP
MİKE MURPHY
13
57
8379-98
121
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JAARIYAH (USA)
3y d d
60.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R VARİAN
1
81
1-5
69
0
2
NELL 'N' FLO (IRE)
4y d k
58.00
R HORNBY
MR D J FFRENCH DAVİS
D F DAVİS
7
0
7-86
21
0
3
BAGATELLE
3y a d
57.50
C BENNETT
MRS T CHANNİNG-WİLLİ
M USHER
6
0
7
21
0
4
NATION'S BEAUTY (IRE)
3y k d
57.50
C SHEPHERD
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
0
0
0
5
PERFECT INCH
3y a d
57.50
O MURPHY
MR A E OPPENHEİMER
C FELLOWES
5
88
272722
40
0
6
STRANGE BREW
3y d d
57.50
C BİSHOP
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
4
0
0-6
48
0
7
VIVENCY (USA)
3y d d
57.50
D MUSCUTT
KESTONRACİNGCLUB
L CARTER
3
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JOYFUL MISSION (USA)
4y d a
60.50
D E HOGAN
A B AİR SYSTEMS LTD
DAVİD LOUGHNANE
4
84
314-456
17
0
2
LIGHTS ON
3y a d
60.00
K STOTT
CHEVELEY PARK STUD
SİR M STOUTE
7
85
212
36
0
3
RIVER DAWN
4y a a
60.00
R HORNBY
P F I COLE LTD
P & O COLE
8
83
134309
22
0
4
MANTON GRANGE
7y d a
59.50
S W KELLY
GOLTZ AND BAKER PART
G BAKER
9
82
481831
26
0
5
ALQIFAAR (USA)
3y k d
59.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
OWEN BURROWS
2
83
5-216
38
0
6
FANTAIL
3y d d
58.50
W BUİCK
HİGHCLERE T'BRED RAC
S & E CRİSFORD
5
82
1-4385
59
0
7
HEXAGON (IRE)
3y d e
58.00
T GREATREX
OWNERS GROUP 032
R CHARLTON
3
81
3123-98
34
0
8
MADAME TANTZY
4y d k
58.00
C BİSHOP
MRS R F JOHNSON HOUG
EVE J-HOUGHTON
1
79
6-34281
44
0
9
MAORI KNIGHT (IRE)
3y d e
57.50
J P SPENCER
WHİTE BEECH FARM
R HUGHES
6
79
205677
22
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASKED IDENTITY
5y d a
60.50
JOSEPHINE GORDON
MR D S LOVATT
S L KEIGHTLEY
9
83
0-52102
2
0
2
VIADUCT
3y d e
60.50
O MURPHY
MANTON PARK RACİNG
M MEADE
7
85
033-10
14
0
3
KWELA
4y d k
60.00
GEORGİA DOBİE
MR MRS JAMES BLYTH
EVE J-HOUGHTON
4
82
4-31409
47
0
4
ENIGMATIC (IRE)
6y d a
59.50
JAMES DOYLE
TREVOR AND RUTH MİLN
JOSEPH PARR
6
81
0-78169
40
0
5
DELICATE KISS
6y d k
59.00
HOLLİE DOYLE
DBD PARTNERSHİP
J BRİDGER
5
80
629412
11
0
6
FRED
3y a e
59.00
J FANNİNG
THE BURKE FAMİLY
M JOHNSTON
8
82
16-0284
17
0
7
ONE SMALL STEP (IRE)
3y d d
58.50
W BUİCK
HOT TO TROT RACİNG 2
B MEEHAN
3
81
21334
30
0
8
CORAZON ESPINADO (IRE)
5y d k
58.50
S DE SOUSA
MR ROBERT MOSS
S DOW
2
79
580048
18
0
9
CATCH MY BREATH
4y k a
56.50
D KEENAN
THE OUT OF PUFF PART
J RYAN
1
74
490210
11
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACTION HERO (IRE)
2y d e
59.50
K SHOEMARK
CLİPPER LOGİSTİCS
ARCHİE WATSON
6
0
3
40
0
2
ARATUS (IRE)
2y d e
59.50
A KİRBY
MR ADRİAN BUTLER
C COX
2
0
2
44
0
3
COLDSTREAM (IRE)
2y d e
59.50
C BİSHOP
ASTON HOUSE STUD
EVE J-HOUGHTON
12
0
0
0
4
FEN TIGER (IRE)
2y d e
59.50
D E HOGAN
MRS C T BUSHNELL
MİSS J FEİLDEN
1
0
5
12
0
5
FINAL WATCH
2y d e
59.50
K STOTT
MRS DENİS HAYNES
SİR M STOUTE
8
0
4
21
0
6
GEORGE BANCROFT
2y a e
59.50
C SHEPHERD
W J AND T C O GREDLE
R VARİAN
7
0
0
0
7
ILZA'EEM (FR)
2y d e
59.50
W BUİCK
KHK RACİNG LTD SHA
S & E CRİSFORD
11
0
0
0
8
INIGO JONES
2y d e
59.50
HOLLİE DOYLE
CHEVELEY PARK STUD
SİR M STOUTE
14
0
0
0
9
MAWKEB (USA)
2y d e
59.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
OWEN BURROWS
10
0
0
0
10
PAPAS DREAM (IRE)
2y d e
59.50
S W KELLY
PC BLOODSTOCK
J S MOORE
13
0
0
0
11
PATRIOCTIC (IRE)
2y d e
59.50
D MUSCUTT
MRS P J SHEEN
MRS L MONGAN
5
0
9
20
0
12
SO TRUE (IRE)
2y d e
59.50
JOSEPHINE GORDON
MR KIERON BADGER
J S MOORE
3
0
05
26
0
13
ASAMOSA (USA)
2y d d
57.50
O MURPHY
PROMENADE BLOODSTOCK
A BALDİNG
4
0
0
0
14
POCKETEER (IRE)
2y d d
57.50
T P QUEALLY
MR G SMİTH-BERNAL
J RYAN
9
0
4
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALOUNAK (FR)
5y d k
59.00
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
1
110
625568
9
0
2
LOXLEY (IRE)
5y d a
59.00
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
3
109
22-0416
38
0
3
PALAVECINO (FR)
4y d a
59.00
M DWYER
ARAAM
B MEEHAN
2
100
111019
23
0
4
KIRSTENBOSCH
4y d k
57.00
JAMES DOYLE
FİTTOCKS STUD
J FANSHAWE
4
104
115-42
58
0
5
TRIBAL CRAFT
4y a k
57.00
O MURPHY
MR J C SMİTH
A BALDİNG
5
96
184246
4
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKY DEFENDER
4y d a
62.00
J FANNİNG
MR HAMAD RASHED BİN
M JOHNSTON
6
104
423022
30
0
2
VICTORY CHIME (IRE)
5y d a
58.50
R HORNBY
MR A NEVİN
R BECKETT
5
97
31-1441
39
0
3
LUCANDER (IRE)
3y d e
58.00
L DETTORİ
MRS M E SLADE MR B
R BECKETT
1
100
1-39128
23
0
4
LAWN RANGER
5y d a
57.50
C SHEPHERD
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
3
94
7-36012
51
0
5
SWEET PROMISE
4y d k
56.00
W BUİCK
MR A BOYD-ROCHFORT
J FANSHAWE
2
91
138-645
37
0
6
JOHNNY DRAMA (IRE)
5y d a
55.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
4
90
02-0966
9
0
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:19
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CATCH FIRE (CA)
6y a g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
MORRIS E . KERNAN, J
JAMIE NESS
1
79
455532
26
0
2
CAPE MAY STYLE (FL)
4y a g
52.50
GERARDO MILAN
CARLOS J MILIAN
CARLOS J MILIAN
2
67
172156
21
0
3
BANO SOLO (KY)
4y d g
55.00
ABNER ADORNO
KNOLLMORE RACING
DANIEL VELAZQUEZ
3
72
881469
7
0
4
GILDED WARRIOR (KY)
6y a g
51.50
LAUREANO FLORES JR
JENNIE WILHELM- SALD
JENNIE WILHELM-SALDANA
4
71
568575
41
0
5
HOLLYWOOD OVERDOGS (FL)
4y a g
55.00
JEREMY LAPRIDA
MICHELLE CASTILLO
MICHELLE CASTILLO
5
59
351576
42
0
6
FLATEXCEL (NY)
5y d g
55.00
ADAM BOWMAN
EDMOND J. FLYNN
JOHN S MCCASLIN
6
65
502671
33
0
7
FLAT RATE (KY)
4y a g
55.00
ANGEL R RODRIGUEZ
TOP NOTCH RACING
JOSEPH TAYLOR
7
62
221725
26
0
8
FEDERALE (FL)
3y a g
53.50
RUBEN SILVERA
WEDINGTON THOROUGHBR
GREG COMPTON
8
77
157153
21
0
9
LUCKY LOVER BOY (NJ)
5y k g
55.00
EDWIN RIVERA
HIDDEN ACRES 4-D FAR
DOUGLAS NUNN
9
55
602175
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:46 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSIE SUMMER (KY)
3y a d
55.00
HECTOR CABALLERO
NICOLE A HEDUS
WILLIAM HEDUS
3
39
662335
19
0
2
FRISKY FEELING (MD)
3y k d
55.00
ANGEL CASTILLO
TOUCHDOWN STABLE K
PHILIP T ARISTONE
1
37
353
28
0
3
PLAY BY PLAY (FL)
3y d d
51.50
JONATHAN OCASIO
TRIN-BROOK STABLES,
URIAH ST LEWIS
2
14
787657
19
0
4
YOURINDENIAL (MD)
3y a d
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
4
35
078834
75
0
5
HARDY JOJO (NY)
3y a d
55.00
JEREMY LAPRIDA
BING CHERRY RACING I
JUAN C VAZQUEZ
5
30
877
93
0
6
LEFTATTHEALTAR (KY)
3y d d
55.00
ANTHONY SALGADO
HARRY A. SIMON
STEVEN KREBS
6
27
858586
12
0
7
RAT A TAT TAT (CO)
4y a k
56.00
DEXTER HADDOCK
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
7
20
9-02468
19
0
8
AZLYNN'S DREAMER (KY)
8y d k
56.00
ABNER ADORNO
TEN STRIKE RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
8
37
820730
12
0
9
BIG RED OAK (PA)
4y a k
56.00
ADAM BOWMAN
JENNIFER M. TRUEHART
REGINA BRENNAN
9
28
87-9
110
0
10
SCAMPER ALONG (KY)
3y a d
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
CHARLES T. MATSES
EDWARD T ALLARD
10
54
756652
16
0
11
RELEASE ME (KY)
3y d d
55.00
RUBEN SILVERA
HOME TEAM STABLES
SCOTT A LAKE
11
46
74552
28
0
12
SYMPHONY OF LOVE (PA)
4y a k
56.00
EDWIN RIVERA
DANA P. GRIMALDI
JUAN CARLOS GUERRERO
12
46
422343
19
0
13
WONDER CHARM (FL)
3y a d
55.00
LUIS M OCASIO
VICTORIA ALIH STABLE
JORGE DIAZ
13
26
986942
19
0
14
AMERICAN MONEY (KY)
3y d d
55.00
ADAM BOWMAN
NICOLE A HEDUS
WILLIAM HEDUS
14
33
55-25
69
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:13
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GET HER READYEDDIE (PA)
2y a d
54.00
HECTOR CABALLERO
S D TRADING
BRYANT R TAYLOR
1
0
6
19
0
2
THIRD TIME SUCCESS (PA)
2y d d
54.00
ANGEL CASTILLO
TOUCHDOWN STABLE K
PHILIP T ARISTONE
2
0
0
0
3
AMATERASU (PA)
2y d d
54.00
ANGEL R RODRIGUEZ
ALEXANDER R.LEVENGOO
PHIL SCHOENTHAL
3
0
0
0
4
LUCKY RIBOT (PA)
2y a d
52.50
LAUREANO FLORES, JR
EQUUS FARM II
KIMBERLY CHRISTMAN
4
0
0
0
5
PERFECT HIDEAWAY (PA)
2y a d
54.00
MYCHEL J SANCHEZ
THOMAS G. MCCLAY, DE
TODD M BEATTIE
5
34
5
31
0
6
MARIAH ALYVIA (PA)
2y a d
54.00
DEXTER HADDOCK
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
6
39
7
12
0
7
BONNIES DREAM (PA)
2y a d
54.00
LUIS M OCASIO
TED W HOOVER
HAROLD WYNER
7
0
0
0
8
SHETALKSTOMUCH (PA)
2y a d
54.00
ROBERTO J ROSADO
3 LADIES STABLE LLC
EDWARD J COLETTI JR
8
0
0
0
9
ELF'S TUNE (PA)
2y a d
54.00
ANTHONY SALGADO
KGHP LLC
EDWARD J COLETTI JR
9
0
0
27
0
10
EVERYMOTHERSPRAYER (PA)
2y a d
54.00
FRANKIE PENNINGTON
GREG NEWELL
JOHN C SERVIS
10
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
METHODICAL (KY)
4y d a
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
JACK J. ARMSTRONG
ROBERT MOSCO
7
69
166401
20
0
2
HIBACHI (PA)
3y d g
55.00
JEREMY LAPRIDA
NICHOLAS CAMMARANO J
GUADALUPE PRECIADO
1
63
447411
19
0
3
AUDACIOUS QUALITY (MD)
3y a g
53.50
ANGEL R RODRIGUEZ
D HATMAN THOROUGHBRE
PHIL SCHOENTHAL
2
68
52211-0
25
0
4
ASPEN XTREME (PA)
5y a g
56.50
PEDRO REQUENA
JENNIE WILHELM-SALDA
JENNIE WILHELM-SALDANA
3
73
344634
20
0
5
MUCHO MACHO EDDIE (PA)
3y d g
53.50
RUBEN SILVERA
GAP VIEW STABLE AND
JAMIE NESS
4
75
421163
42
0
6
RAGGY ROCKS (KY)
5y a g
55.00
ABEL MARIANO
ELIZABETH MARIE COUG
JENNIE WILHELM-SALDANA
5
63
993884
41
0
7
MT SURIBACHI (KY)
3y a g
53.50
ADAM BOWMAN
WIND 'N' LEAVES FARM
TIMOTHY J SMYLIE
6
68
331612
23
0
8
MR. ROUNDTREE (ON)
4y a g
55.00
ANGEL CASTILLO
JACK J. ARMSTRONG
PHILIP T ARISTONE
8
81
215215
12
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MRS. PHELPS (NY)
3y k d
53.50
FRANKIE PENNINGTON
ROBERT BRITTINGHAM
RICHARD VEGA
1
50
88291-3
13
0
2
ANGEL RAPHAEL (KY)
3y d d
53.50
RUBEN SILVERA
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
2
55
429525
13
0
3
SPECTACULAR NOW (PA)
3y a d
53.50
JOHN BISONO
DAVID CHARLTON VINTA
J TYLER SERVIS
3
22
06518
21
0
4
AAMAAL (KY)
3y a d
53.50
HECTOR CABALLERO
SHADWELL STABLE
MICHAEL V PINO
4
38
334718
19
0
5
MADELYN'S DANCER (LA)
4y k k
51.50
LAUREANO FLORES, JR
JUANA SEVILLA AND MI
MICHELLE CASTILLO
5
51
658234
19
0
6
DRIVER'S LICENSE (KY)
4y a k
55.00
ADAM BOWMAN
FIX IT STABLE
MICHAEL CHARLES ARO
6
27
076664
13
0
7
TAYLOR'S BELLE (KY)
4y d k
55.00
JEREMY LAPRIDA
CHARLES R HARVATT
SUSAN L CREOWELL
7
39
553636
19
0
8
GOLD RUSH KIZZIE (PA)
4y d k
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
VIENNA ACRES LLC
BOBBI ANNE HAWTHORNE
8
31
454515
21
0
9
RAGAZZA CARINA (PA)
3y a d
53.50
WESLET TORRES
EVERMINE RACING STAB
EVERTON SMITH
9
42
215737
7
0
10
OUR CLAIRE BEAR (PA)
4y a k
55.00
DEXTER HADDOCK
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
10
34
774447
19
0
11
TIZ A SHARPIE (KY)
4y d k
55.00
DAVID CASTILLO
MARIO N VILLANUEVA
MARY A PATTERSHALL
11
53
735643
19
0
12
PABLO'S DREAM (KY)
4y a k
55.00
ABNER ADORNO
EVOLUTION STABLES
GUSTAVO CHACON
12
35
367940
13
0
13
DON'TTOUCHMYSTUFF (ON)
4y a k
55.00
NAVIN MANGALEE
OVER THE MOON RACIN
LOUIS CLINDER JR
13
37
443537
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MONACO PRINCESS (KY)
4y k k
55.00
ROBERTO J ROSADO
RONALD B ABRAMS, JAC
RONALD B ABRAMS
1
69
415224
19
0
2
B B'S BUSTED (NY)
5y d k
55.00
ANGEL CASTILLO
JOHN A WITTE
TIMOTHY J SMYLIE
2
84
312144
37
0
3
NTH DEGREE (KY)
5y a k
55.00
FRANKIE PENNINGTON
PETAL POWER RACING S
MICHAEL M MOORE
3
87
532254
34
0
4
I'M NOT JOKING (FL)
4y d k
51.50
JONATHAN OCASIO
BLACK STAR STABLES
CLAUDIO A GONZALEZ
4
75
432012
31
0
5
ITS A JOURNEY (PA)
7y a k
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
GAP VIEW STABLES J
JAMIE NESS
5
81
611156
23
0
6
PORTAL CREEK (KY)
4y a k
55.00
RUBEN SILVERA
TEN STRIKE RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
6
86
506131
27
0
7
ANKLE MONITOR (KY)
3y a d
53.50
LUIS M OCASIO
MAGIC STABLE LLC
CLAUDIO A GONZALEZ
7
82
556447
30
0
8
FLASHNDYNAMITE (FL)
5y a k
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
KASEY K RACING STABL
MICHAEL M MOORE
8
89
3-41111
104
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MABEL ISLAND (NY)
3y a d
53.50
ROBERTO J ROSADO
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
1
61
515541
40
0
2
CHUBOFFTHEOLDBLOCK (NJ)
6y d k
55.00
EDWIN RIVERA
CHICKRIDGE LLC
CARLOS J MILIAN
2
69
613466
9
0
3
GLAMOROUS THUNDER (FL)
5y a k
55.00
DEXTER HADDOCK
JAMES AGUILAR-JUAREZ
RALPH R RIVIEZZO
3
65
887113
43
0
4
CAPITAL Q (PA)
3y a d
53.50
RUBERN SILVERA
RICHARD CIAVARDONE
ROBERT MOSCO
4
70
223126
11
0
5
MAP OF AMERICA (KY)
3y a d
53.50
SILVESTRE GONZALEZ
M3 RACING STABLE
MICHAEL M MOORE
5
78
40126
37
0
6
BUCKS SOME (PA)
5y d k
52.50
GERARDO MILAN
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
6
58
222731
48
0
7
PRECIOUS (PA)
3y a d
53.50
FRANKIE PENNINGTON
NEWELL THOROUGHBREDS
JOHN C SERVIS
7
84
115-4
124
0
8
SNOW FORECAST (FL)
4y d k
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
A.J. HAWTHRONE
BOBBI ANNE HAWTHORNE
8
77
521271
33
0
9
ARIMA (KY)
3y d d
53.50
JEREMY LAPRIDA
TRIN-BROOK STABLES I
URIAH ST LEWIS
9
63
481448
27
0
10
ISABELLA SMILE (PA)
4y d k
55.00
ANGEL R RODRIGUEZ
RICHARD A MALOUF
SCOTT A LAKE
10
70
452233
35
0
2 Kasım 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Elazığ, Kempton Park İngiltere, Philadelphia ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:20 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:46 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 2 kasım 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 2 kasım 2020 at yarışı programı, 2 kasım 2020 tjk yarış programı, 2 kasım 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 2 kasım 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 2 kasım 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 2 kasım 2020 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 2 kasım 2020 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni