Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGEL PEARL
2y d d
FAST STARS LINE
54.00
F.ARSLANAP
FUAT ALBAYRAK
F.DİZDAROĞLU
3
26
677693
11
11
1.29.91
2
DEMİR İNCİ
2y d d
EL CORREDOR (USA)
57.00
F.YÜKSEL
DİLEK ÖKTEN
A.SONĞUR
5
31
372
14
17
3
DRAGON PEARL
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
A.KURŞUN
M.BÜLENT ALTINYAZ
B.TURGUL
11
28
535
14
17
4
DUTY BEAUTY
2y d d
DUTYFREE
57.00
M.ÇİÇEK
OSMAN DEMİRKIRAN
O.DEMİRKIRAN
2
23
95684
12
15
5
KAYA KALESİ
2y d d
CASH AKÇE
55.00
D.KAYAAP
ADEM GÖZOĞLU
E.ULUSOY
7
16
066
14
17
6
LADY NAVAJO
2y d d
STEP BY STEP
57.00
O.ÖZTÜRK
MEHMET ALTIN
A.SONĞUR
4
31
772
14
17
7
MERI GOLD
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
MAHMUT TURAN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
9
0
88
14
18
8
NOBLE GIRL
2y a d
HARPUTLU GAGGOŞ
53.00
İ.YILDIRIMAP
UMUT PAMUKCİ
HAK.ÖZTÜRK
10
0
78
14
18
9
PHILBERTA
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
M.DEMİRBAŞ
COŞKUN OKUR
H.DEMİRBAŞ
8
34
437242
11
18
1.28.97
10
VENTO FORTUNA
2y k d
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
T.YILDIZ
KUMRU ÇELİK
SEB.TOPAL
1
0
33
14
18
11
ZILLION SUN
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
O.ATMACA
ERTAN ÖZTÜRK
K.GÜNEŞ
6
0
62
14
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İZTAN
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
62.00
BURAK AKÇAYAP
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
R.TAŞDEMİR
3
56
821423
19
17
2.25.03
2
GÖNÜL AVCISI
7y k k
ÖZGÜNHAN
61.50
M.ÇİÇEK
EYLEM TANİYİT
AH.ARSLAN
9
53
241251
14
20
2.24.06
3
MİLYONER
6y a g
KARAKEMAL
56.50
H.KAPLAN
MİKAİL ALTIN
M.ALTIN
7
43
678212
12
19
2.24.94
4
SERDENGEÇER
7y a a
ALTAHA
56.50
O.ATMACA
HAYATİ CAN
H.E.UYSAL
5
43
912030
9
16
2.24.77
5
KOCAMEMED
5y d a
ÖZHABER
55.50
T.YILDIZ
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
8
41
900351
12
20
2.25.85
6
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
53.50
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
12
41
062189
14
18
2.25.96
7
SİGNORA
7y k k
ALPAK
55.00
M.KAYA
KADRİYE KAYA
F.ARICI
4
40
601068
14
17
2.25.88
8
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
51.00
İ.YILDIRIMAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
6
38
635330
12
14
2.25.31
9
ÇIKMAZOĞLU
6y k a
KARATAŞ
53.50
F.YÜKSEL
MEHMET ÖZKAN
E.KARACA
11
37
006420
12
7
2.22.34
10
SARRAFŞAH
4y d a
SARRAF
51.00
M.M.BİLGİNAP
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
13
36
731608
14
17
11
OZANINOĞLU
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.50
D.KAYAAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
2
37
029352
7
16
2.25.86
12
ÖZKARA
8y a a
BİLGİN
50.00
B.AVERBAK
AYDIN AYDOĞDU
N.YILDIRIM
14
29
750970
21
12
2.24.45
13
HANÇERHAN
8y d a
HABERBATUR
47.00
G.ÖZÇELİKAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
1
14
000069
12
7
2.28.25
14
BİÇERDÖVER
5y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
10
10
00-0
12
17
2.38.96
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARKHOLM
5y d a
MENDIP (USA)
63.00
H.GÜN
ESER AKYIL
C.ŞAMLI
4
84
081149
17
18
2
TLOS
5y d a
ZANJERO (USA)
61.00
G.ÖZÇELİK
İSMAİL HAKKI BULUT
G.ÖZERTÜRK
11
63
713622
7
19
1.56.09
3
SAVAŞ ATI
6y d a
KANEKO
60.00
Y.DUMAN
KADİR EREKE
F.KIRAN
10
84
779544
21
14
1.54.83
4
SİDELİ
8y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
B.ÇIĞLA
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
6
86
413478
12
16
1.54.81
5
STAR RUBY
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
T.KERESTECİ
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
5
58
632645
21
14
1.55.77
6
STAR SCREAM
6y d a
FAIRSON
60.00
Ö.ORDU
ABDULLATİF BATMACI
M.YALÇIN
1
52
521313
11
19
1.57.85
7
OĞLUM BARIŞ
5y d a
KANEKO
58.00
A.İNCİ
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
3
44
646151
12
20
1.56.46
8
GALYALILAR
5y d a
BOSPORUS (IRE)
57.00
M.K.CEYLAN
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
9
43
496362
12
11
1.58.30
9
AKDAĞ FIRTINASI
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
56.00
U.LEVENT
RIDVAN TUMBUL
F.ARICI
2
33
357333
12
15
2.12.82
10
ZEMANİ
5y a a
INDIAN DAYS (GB)
55.00
F.AKBULUT
SELAMİ ÜNLÜ
E.KARACA
7
55
8-20219
62
19
1.56.05
11
MY LITTLE KNIGHT
4y a a
EMCEE (USA)
56.00
K.GÖKÇE
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
12
43
349253
12
15
12
CANOĞLUM
4y a a
LION HEART (USA)
55.00
K.AYDIN
M.SAİT TOKDEMİR
H.E.UYSAL
8
28
070098
8
3
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SON OĞUL
6y a a
BİLGİN
62.50
M.P.DEMİRAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
6
89
115731
26
20
2.07.94
2
TOROSDAĞI
7y a a
KAIZBERT (RU)
61.50
T.YILDIZ
METE ÇELİK
S.ÖNDER
3
102
211238
16
17
3
PEKÖZ
4y k a
KARAKEMAL
61.00
M.ÇİÇEK
ZAFER TURĞUL
B.TURGUL
2
72
113161
14
20
2.09.26
4
BABAARİF
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.50
M.KAYA
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
7
100
261181
21
20
2.08.04
5
BİŞKEKHAN
5y k a
ONURKAAN
59.50
GÖKH.GÖKÇE
H.HAZAL KAYAHAN
O.GÜNDOĞDİ
8
81
413545
19
16
2.10.54
6
EMİRSOY
6y k a
KOBRA
59.50
A.KURŞUN
YUSUF KARAKOÇ
Y.KARAKÜÇÜK
4
90
293111
29
20
2.06.99
7
UZUN BEY
6y d a
KARATOKLU
59.50
MAHMUT TURAN
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
5
77
797087
7
11
2.07.30
8
KIZILTUĞ
8y k a
BEN ANADOLU
55.50
F.YÜKSEL
REŞAT ARSLAN
SEB.TOPAL
1
73
597422
12
19
2.07.18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİÇO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
61.00
M.KAYA
MEHMET ARSLAN
AH.ARSLAN
4
53
724222
14
19
1.13.96
2
KARAMÜRSELLİ
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
F.ARSLANAP
ATİYE HÜLYA OBDAN
K.GÜNEŞ
3
54
145162
21
18
1.16.48
3
EL MESCALERO
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ÖZGE ÇAKIROĞLU
İ.H.BAYDAN
6
43
312422
15
19
1.14.02
4
EYVAH MEHMET
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
H.KAPLAN
DİDEM ARTIK TUTAŞER
G.ALTIN
2
46
136752
12
15
5
HAKEEMOĞLU
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
V.DEMİR
İSMAİL ARCA
E.ULUSOY
5
62
716322
7
19
1.15.06
6
KARA YAŞAR
3y d e
VENTO
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ÇAVUŞ DURAN
V.ÖZDİL
1
58
861644
6
17
1.16.33
7
ATTENDO VINO
3y d e
AYDEMİRHAN
51.00
M.M.BİLGİNAP
AYHAN GİRAY
D.SAV
7
27
34698
8
15
8
EFARİSTO
3y d e
DAI JIN (GB)
52.00
K.GÖKÇEAP
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
8
7
09088
7
15
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERGÜÇLÜ
4y a a
TÜMÖZ BEY
61.00
M.ÇİÇEK
MUSTAFA DİŞLON
AH.ARSLAN
14
58
740054
10
12
1.43.97
2
BUĞDAY TANESİ
4y k k
HIZLITAY
54.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
MEHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
8
24
068000
12
14
1.48.48
3
CİĞERPARE
4y a k
ALTAHA
58.00
T.YILDIZ
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
9
35
022042
14
17
1.45.90
4
HARİKULADE
4y a k
ŞAMİLBEY
58.00
OĞUZ EREN
MERT ÇELİK
S.ÖNDER
12
37
551223
14
18
1.47.62
5
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
58.00
M.KAYA
KADRİYE KAYA
F.ARICI
11
33
044334
7
17
1.44.93
6
SARRAFHAN
4y a a
SARRAF
54.00
İ.YILDIRIMAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
7
20
506769
19
5
1.47.17
7
TUTANA
4y k a
GOBAKBEY
55.00
M.M.BİLGİNAP
CİHAT GÜROĞLU
M.ANAT
15
33
949466
12
13
1.45.81
8
ROJA
4y k k
TOŞUR
56.00
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
5
23
980087
7
9
1.48.66
9
KRAL OLCAY
4y a a
SERTAY
52.00
F.ARSLANAP
MUSTAFA DİŞLON
AH.ARSLAN
1
30
63154-0
18
17
1.47.17
10
COSMOS
4y a k
HABERKAN
54.00
BURAK AKÇAYAP
M.ONUR KAÇAR
Ü.YAYLA
6
29
558467
14
10
1.49.22
11
GÜLOŞ
4y k k
MURATAĞA
54.00
D.KAYAAP
M.ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
10
24
357070
12
8
1.49.87
12
AYMİRA
4y a k
ARASLI
52.00
H.YOLAÇICIAP
AHMET AYDOĞDİ
O.GÜNDOĞDİ
3
18
000089
21
10
1.50.49
13
TÖVBEKAR
4y k a
BİLGİN
58.00
H.ŞİMŞEK
MELAHAT BAGUÇ
T.ATEŞ
4
24
074794
16
10
14
LATİN ÇİÇEĞİ
4y a k
ALTAHA
53.00
C.KARADEMİRAP
YILMAZ BAKIR
N.BAKIR
2
19
760000
19
3
1.50.00
15
SÖNMEZAY
4y a a
ŞÖVALYE
55.00
T.ALICI
ALPARSLAN ATLI
D.KAYA
13
18
060005
12
6
16
ÖZEZGİ
4y a k
ÖZGÜNHAN
55.00
K.AYDINAP
CEMİL TANER
F.ARICI
16
16
900690
26
5
1.50.77
Newcastle İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARIZONA GOLD
2y d e
59.50
L MORRİS
P F I COLE LTD
P & O COLE
11
0
0
11
0
2
BHAJI
2y d e
59.50
P MULRENNAN
MR JONNY ALLİSON
JULİE CAMACHO
6
0
0
0
3
JAZPER
2y d e
59.50
J HAYNES
RİCHARD KENT GİGGL
I FURTADO
4
0
80
27
0
4
MAISON DE YORK (IRE)
2y d e
59.50
S JAMES
YORK FORTY FOUR LTD
G TUER
3
0
74
21
0
5
PRINCE OF SOL (IRE)
2y a e
59.50
G LEE
IAN MASSHEDER PART
P MİDGLEY
9
0
0
83
0
6
TIGERHON (FR)
2y d e
59.50
W BUİCK
MR D O'MEARA
D O'MEARA
2
0
0
0
7
MYTHICAL WATERS
2y d d
57.50
PAULA MUİR
WİLFSTOREYRACİNGCLUB
W STOREY
10
28
0609
17
0
8
ROSESATHENDOFTIME
2y d d
57.50
S GRAY
MR P J METCALFE
MRS STELLA BARCLAY
1
0
0
0
9
SPINNING RAINBOWS (IRE)
2y d d
57.50
C LEE
THE THREE COUSİNS
K BURKE
8
0
0
0
10
SUGAR ANGEL
2y k d
57.50
JP SULLİVAN
DENNİS CLAYTON AND R
MRS R CARR
7
0
0
21
0
11
TAMIGI
2y d d
57.50
DAVİD EGAN
MİLAN RACİNG CLUB
M BOTTİ
5
0
5
15
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOIS DE NORTON
2y d e
59.50
P HANAGAN
RACİNG LİNK
R FAHEY
10
72
036
37
0
2
FOUNTAIN'S FLYER
2y d e
59.50
JP SULLİVAN
MR DAVİD BARKER PA
MRS A DUFFİELD
8
0
0
0
3
KRATOS
2y a e
59.50
DAVİD EGAN
VARİAN RACİNG V
R VARİAN
6
0
0
0
4
KUWAITI HERO
2y d e
59.50
L MORRİS
MR AHMAD ALRASHİDİ
M BOTTİ
5
0
9
18
0
5
LET'S BE HONEST
2y d e
59.50
J GARRİTTY
MR S R HOPE
J O'KEEFFE
9
0
88
40
0
6
ROYAL ADVICE (IRE)
2y a e
59.50
S GRAY
MR G R LECKİE
K DALGLEİSH
3
0
77
26
0
7
STONEGARTH (IRE)
2y d e
59.50
C LEE
HOPE EDEN RACING LTD
K BURKE
7
0
6
21
0
8
NAVAJO SPRING (IRE)
2y d d
57.50
P MULRENNAN
MR DOUG GRAHAM
M DODS
2
70
735402
27
0
9
ROSE OF LANCASHIRE
2y d d
57.50
S JAMES
CCCNLP
MRS STELLA BARCLAY
4
0
0
0
10
TENAYA CANYON
2y d d
57.50
W BUİCK
RACEGOERS CLUB OWNER
ED WALKER
1
0
73
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MACHO PRIDE (IRE)
2y d e
60.50
H SHAW
THE AUCKLAND LODGE P
B HASLAM
5
85
1569
73
0
2
BILLIAN (IRE)
2y d e
58.00
G LEE
BİLL FRASER ADRİAN
B SMART
3
80
31835
25
0
3
BEDFORD FLYER (IRE)
2y d e
56.00
L EDMUNDS
RP RACİNG LTD
J L EYRE
6
75
62143
6
0
4
DENZIL'S LAUGHING (IRE)
2y d e
55.00
S GRAY
ONTOAWİNNER 8 PART
K DALGLEİSH
1
73
564182
37
0
5
FIGHTER PILOT (IRE)
2y d e
55.00
W BUİCK
CLİPPER LOGİSTİCS
K RYAN
2
73
33
27
0
6
JACATTACK (IRE)
2y a e
55.00
C LEE
MRS ELAİNE M BURKE
K BURKE
7
73
343
26
0
7
COUNTRY CHARM
2y d d
53.50
P DENNİS
MRS Y MEE AND MRS E
R M WHİTAKER
4
70
512
15
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANIF (IRE)
6y d a
61.00
P HANAGAN
STUART HERRİNGTON
M HERRİNGTON
7
74
731-436
21
0
2
RUM RUNNER
5y d a
61.00
S JAMES
THE TWELVE MİNİMUM R
G HARKER
9
74
803341
18
0
3
CRUISING
3y d e
61.00
W BUİCK
MR RON HULL
D BROWN
6
76
187332
43
0
4
TAAMEEN
3y a e
60.50
DAVİD EGAN
SCUDERİA BLUEBERRY S
M BOTTİ
2
75
324
15
0
5
STARFIGHTER
4y d a
60.50
RAY DAWSON
LAURENCE BELLMAN
M LOUGHNANE
8
73
389446
10
0
6
TRAVELLER (FR)
6y d a
60.00
H RUSSELL
JOHN AND TONY JARVİS
A BRİTTAİN
1
72
312112
8
0
7
PERFECT SWISS
4y d a
60.00
P DENNİS
MR CRAİG WİLSON PA
T EASTERBY
3
72
025122
11
0
8
TWISTED DREAMS (USA)
3y d e
59.50
P MULRENNAN
TİTANİUM RACİNG CLUB
REBECCA MENZİES
5
67
084211
8
0
9
ISLAND STORM (IRE)
3y d e
58.00
L MORRİS
URSA MAJOR AND WETUM
MRS H MAİN
4
70
1816-60
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELDELBAR (SPA)
6y a a
60.50
S JAMES
THE TWELVE MINIMUM R
G HARKER
1
54
343517
18
0
2
CHAPLIN BAY (IRE)
8y d a
59.50
JP SULLİVAN
MİSS B HOULSTON,MRS
MRS R CARR
4
52
004775
12
0
3
DEOLALI
6y d a
59.00
S GRAY
MATT WATKİNSON RACİN
MRS STELLA BARCLAY
7
51
793221
18
0
4
THE MACKEM TORPEDO
4y d a
58.50
B ROBİNSON
IAN THOMAS PALLAS
B ELLİSON
3
50
943224
8
0
5
PERFECT SOLDIER (IRE)
6y d a
57.50
W BUİCK
WİLFSTOREYRACİNGCLUB
W STOREY
9
48
263645
26
0
6
RETIREMENT BECKONS
5y d a
57.50
G LEE
MR W F PERRATT
MISS L PERRATT
14
48
343777
4
0
7
ELSPETH ROSE
3y d d
57.50
A BRESLİN
VİLLAGE RACİNG
MRS STELLA BARCLAY
12
49
004
18
0
8
THRILLER'S MOON
3y a e
57.00
P DENNİS
MR JAMES MARSHALL
R M WHİTAKER
11
47
742748
18
0
9
WITH APPROVAL (IRE)
8y d a
56.50
C LEE
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
5
45
323900
18
0
10
ROCK WARBLER (IRE)
7y a a
56.50
L MORRİS
MR R A ROYLE
M MULLİNEAUX
8
44
76-4377
109
0
11
LET RIGHT BE DONE
8y k a
56.50
J GORMLEY
MİSS L A PERRATT
MİSS L PERRATT
2
44
763900
35
0
12
KODIAC LASS (IRE)
4y d k
56.50
H SHAW
THİSTLE RACİNG CLUB
KATİE SCOTT
10
43
567070
32
0
13
KATSONIS (IRE)
3y d e
56.00
K SCHOFİELD
S AND S RACİNG PAR
B ELLİSON
6
45
7870
27
0
14
STEALING SILK (IRE)
3y d d
56.00
P MULRENNAN
JOLLY RACİNG
N TİNKLER
13
45
067033
27
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOWANLAD
3y d e
59.50
P DENNİS
GOWAN RACİNG
P KİRBY
6
75
952-
127
0
2
KATELLI (IRE)
3y a e
59.50
J GARRİTTY
MİDDLEHAM PARK RACİN
R FAHEY
3
0
98-
127
0
3
MUTALAHEF (IRE)
3y d e
59.50
J MİTCHELL
SHEİKH ABDULLAH ALMA
R FAHEY
9
75
2-40
39
0
4
ONEOFARAREKIND (IRE)
3y a e
59.50
P MULRENNAN
MİSS JULİE CAMACHO
JULİE CAMACHO
1
0
5
18
0
5
RAYYAN
3y d e
59.50
C LEE
AL SHAQAB RACİNG
K BURKE
2
0
3
29
0
6
ROUNDEL
4y d a
59.50
W BUİCK
MR RAYMOND TREACY
D O'MEARA
8
77
772832
24
0
7
HEYDAY
3y d d
57.50
B ROBİNSON
LADY HALİFAX LORD
B ELLİSON
4
0
0-
127
0
8
SPIRIT OF OPAL
4y d k
57.50
J HAYNES
MR GARY WHİTE MR G
I FURTADO
7
0
7-0
66
0
9
WILLSHEWONTSHE
3y a d
57.50
JP SULLİVAN
MR JAMES CALLOW MR
J GOLDİE
5
0
0
39
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KILCONQUHAR
3y d e
60.50
G LEE
MR N DALGARNO
A WHİLLANS
11
60
505012
14
0
2
CASTLEHILL RETREAT
3y a e
60.50
H SHAW
MİDDLEHAM PARK XX, M
B HASLAM
12
60
37-4450
81
0
3
HERONS NEST (IRE)
3y a d
60.50
DAVİD EGAN
MR J BUTLER
J BUTLER
10
60
690705
22
0
4
BLUE DAWN
3y d d
60.50
W BUİCK
FİTTOCKS STUD ANDR
ED WALKER
6
60
434
20
0
5
CONTINENTAL
3y d d
60.50
MEGAN NİCHOLLS
MR JOHN DANCE
J O'KEEFFE
8
60
530
28
0
6
KAAFY (IRE)
4y d a
60.00
S JAMES
MISS M THOMPSON AND
G TUER
9
59
643302
88
0
7
NORTHERN CHARM
3y d d
60.00
P HANAGAN
MR RON HULL
D BROWN
3
59
407322
19
0
8
PHANTASMAL
6y d a
59.00
P MULRENNAN
MRS L A OGİLVİE
I JARDİNE
4
57
010723
8
0
9
PENNY POT LANE
7y d k
59.00
P DENNİS
MR A MELVİLLE
R M WHİTAKER
14
57
992213
15
0
10
QAARAAT
5y d a
58.50
H RUSSELL
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
2
56
351224
14
0
11
MO HENRY
8y d a
58.50
B ROBİNSON
ONTOAWİNNER AND THE
A KEATLEY
5
56
027300-
127
0
12
BILLY DYLAN (IRE)
5y d a
57.50
JP SULLİVAN
NEWSTART PARTNERSHİP
SUZZANNE FRANCE
13
54
60-7070
36
0
13
STAR CRACKER (IRE)
8y a a
56.50
L MORRİS
MR G E ADAMS MR J
J GOLDİE
7
51
358014
21
0
14
LARA SILVIA
3y a d
56.00
RAY DAWSON
MRS LESLEY-ANNE DRUM
I JARDİNE
1
50
999082
7
0
Redcar Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOUSE DEPOSIT
4y a a
60.00
Z WHEATLEY
RAY FLEGG JOHN BOU
D CARROLL
3
60
542567
8
0
2
DAWRY (IRE)
4y d a
57.50
T P QUEALLY
MR MRS D R GUEST
MRS H MAİN
5
65
2-30008
8
0
3
MOUNT ARARAT (IRE)
5y d a
57.50
B CURTİS
MRS ELAİNE M BURKE
K BURKE
4
70
3100-04
8
0
4
STRAIGHT ASH (IRE)
5y k a
57.50
D NOLAN
NP RACİNG SYNDİCATE
REBECCA MENZİES
1
52
027702
8
0
5
EMBOLDEN (IRE)
3y d e
56.50
S DE SOUSA
MİSS ALİCE HAYNES
L MCJANNET
2
75
5-50502
8
0
6
MANZO DURO (IRE)
3y d e
56.50
SELMA GRAGE
MR ROBERT EDDERY
R EDDERY
6
72
47-2963
71
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY BOY LEWIS (IRE)
4y d a
63.00
B CURTİS
FELL SALTHOUSE
ROGER FELL
1
66
220010
50
0
2
CONVERTIBLE (IRE)
3y d e
62.50
R KİNGSCOTE
MR LİT LUNG LEE
H PALMER
7
66
4-5
21
0
3
REAL SMOOTH (IRE)
4y d a
62.00
P J MCDONALD
GİBSON,ROSS AND SMİT
R M SMİTH
5
63
098264
8
0
4
PRETTY PICKLE (IRE)
3y d d
60.50
C FALLON
MR T J W BRİDGE
W HAGGAS
8
62
5-2870
12
0
5
JEWEL MAKER (IRE)
5y d a
59.50
D FENTİMAN
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
4
58
875394
26
0
6
MOMTALIK (USA)
5y d a
56.50
S DE SOUSA
GB CİVİL ENGİNEERİNG
I FURTADO
9
51
566786
29
0
7
CLOTHERHOLME (IRE)
3y d e
56.00
J FANNİNG
MR T S INGHAM MRS
MRS A DUFFİELD
10
52
50-0450
14
0
8
RAIN CAP
3y d e
54.50
J QUİNN
J R RACİNG
J RİCHES
6
49
56-0005
7
0
9
HIGHLIGHT REEL (IRE)
5y d a
54.00
O PAYTON
GRANGE PARK RACİNG C
REBECCA BASTİMAN
3
46
085901
8
0
10
BE BOLD
8y a a
54.00
D PROBERT
MR N BARBER PARTNE
REBECCA BASTİMAN
2
45
274389
3
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROONG ROONG (IRE)
4y k k
62.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
T EASTERBY
1
65
8-2340
26
0
2
HARVEST DAY
5y d k
62.50
WİLLİAM PYLE
MRS C E MASON PART
M W EASTERBY
7
64
439370
21
0
3
ROYAL REGENT
8y d a
61.50
P J MCDONALD
MR STEVE DİCK
R M SMİTH
2
62
633-095
26
0
4
IDEAL CANDY (IRE)
5y d k
60.50
GEMMA TUTTY
MR DAVID A ROBINSON
MRS K TUTTY
8
60
236068
18
0
5
GENERAL JOE (IRE)
3y a e
59.00
B CURTİS
MR PETER JONES/HARRO
T D BARRON
5
59
8-07840
4
0
6
JOSIEBOND
4y a k
56.50
C FALLON
MR I B BARKER
REBECCA BASTİMAN
9
51
631554
3
0
7
MY PAINTER (IRE)
9y d k
55.50
B MCHUGH
MR W A BETHELL
WİLLİAM BETHELL
6
49
86-9430
42
0
8
MIDDLESCENCE (IRE)
6y a a
54.50
V SANTOS
REASSURİNGLY RACY CL
LUCİNDA EGERTON
3
47
945-904
7
0
9
IVORS INVOLVEMENT (IRE)
8y d a
54.00
RHİAİN INGRAM
MR H L THOMPSON
MİSS T JACKSON
10
41
6-80450
42
0
10
GLENCOE BOY (IRE)
3y d e
53.00
D PROBERT
MRS ANNE COWLEY
D FLOOD
4
45
685000
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BILL PEYTO (IRE)
2y d e
59.50
J P SPENCER
AUSTRALIAN BLOODSTOC
D M SIMCOCK
2
0
2
31
0
2
COME ON JACK
2y d e
59.50
J F EGAN
MR J BLACKBURN
M W EASTERBY
4
0
0
0
3
DESERT BOOTS
2y d e
59.50
P J MCDONALD
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
7
0
6
22
0
4
FURY NIGHT (IRE)
2y a e
59.50
A MULLEN
MR J BLACKBURN
M DODS
6
0
0
0
5
LE CHEVAL RAPIDE (IRE)
2y d e
59.50
D NOLAN
DREAMS
D CARROLL
3
76
32
31
0
6
PIVOTAL TIME
2y a e
59.50
S DE SOUSA
HEART OF THE SOUTH R
D MENUİSİER
1
0
0
0
7
RHYTHM N ROCK (IRE)
2y d e
59.50
D PROBERT
MR J BUTLER
J BUTLER
9
0
0
0
8
WIZARD D'AMOUR
2y k e
59.50
B CURTİS
MR CARL WATERS MRS
K BURKE
10
0
0
0
9
SOLLER BAY (IRE)
2y d d
57.50
D FENTİMAN
MRS JOANNE BOXCER
T EASTERBY
5
0
0
0
10
UMM HURAIR (IRE)
2y a d
57.50
C FALLON
MR MOHAMMED JABER
W HAGGAS
8
0
9
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANIELSFLYER (IRE)
6y d a
62.50
C FALLON
ELLIOTT BROTHERS AND
M DODS
14
82
0-00230
47
0
2
BOBBY SHAFT
4y d a
62.00
D NOLAN
WAYNE BAVİLL AND JOH
J WAİNWRİGHT
1
80
22-0131
10
0
3
NEVER IN PARIS (IRE)
3y d d
61.50
B CURTİS
ONTOAWİNNER, A MARSH
K BURKE
4
80
642034
36
0
4
DARK DEFENDER
7y d a
61.00
J FANNİNG
REBECCA BASTİMAN RAC
REBECCA BASTİMAN
15
78
380294
17
0
5
SONG OF THE ISLES (IRE)
4y a k
60.50
ELLİE MACKENZİE
WETUMPKA RACİNG
MRS H MAİN
6
72
134811
8
0
6
FANTASY KEEPER
6y d a
60.00
S DE SOUSA
THE FANTASY FELLOWSH
M APPLEBY
16
76
58-0378
20
0
7
MR ORANGE (IRE)
7y d a
59.50
B MCHUGH
MR J BLACKBURN MR
P MIDGLEY
7
75
317269
17
0
8
TWIN APPEAL (IRE)
9y d a
59.50
GEMMA TUTTY
MRS MARY WINETROUBE
MRS K TUTTY
13
75
223546
11
0
9
ENTRANCING
3y a d
59.00
B GARRİTTY
CHEVELEY PARK STUD
R FAHEY
9
75
247944
25
0
10
JUMP THE GUN (IRE)
3y d e
58.50
P J MCDONALD
LET'S BE LUCKY RACİN
I JARDİNE
10
74
3-05703
10
0
11
UGO GREGORY
4y k a
58.50
D FENTİMAN
MR F GİLLESPİE
T EASTERBY
8
73
351122
10
0
12
SASSOON
4y a a
58.00
A MULLEN
MR JOHN ROBİNSON
B HASLAM
3
72
608119
11
0
13
ELIGIBLE (IRE)
4y d a
58.00
J F EGAN
MR M GRAYSON MR L
M W EASTERBY
11
72
334-050
10
0
14
MR TOP HAT
5y d a
57.00
T P QUEALLY
MR B MCCABE MRS E
P EVANS
5
69
234368
15
0
15
UPSTAGING
8y d a
54.50
RACHEL RİCHARDSON
MR D PADGETT
T EASTERBY
2
64
002644
28
0
16
KENDERGARTEN KOP (IRE)
5y a a
53.50
D PROBERT
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
12
62
444114
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOCH NESS MONSTER (IRE)
4y d a
61.50
A RAWLİNSON
MR MATTHEW TAYLOR
M APPLEBY
4
69
890885
28
0
2
FINOAH (IRE)
4y d a
60.50
R KİNGSCOTE
ALAN SUE CRONSHAW
T DASCOMBE
6
82
858271
8
0
3
TWPSYN (IRE)
4y d a
59.50
T P QUEALLY
ROB EMMANUELLE, T BU
P EVANS
1
70
234725
15
0
4
EMBRACE THE MOMENT (IRE)
4y d k
57.50
B CURTİS
MİDDLEHAM PARK RACİN
I WİLLİAMS
7
71
315238
37
0
5
MAJESTYK FIRE (IRE)
3y a e
56.50
D PROBERT
MRS ANNE COWLEY
D FLOOD
3
30
000-080
59
0
6
RED TREBLE
3y d d
54.00
A MULLEN
FLYİNG HİGH
REBECCA MENZİES
5
57
509703
8
0
7
CARRIESMATIC
3y d d
53.50
J QUİNN
KEEP THE FAİTH PARTN
P NİVEN
2
47
307078
19
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AASHEQ (IRE)
7y d a
61.00
RACHEL RİCHARDSON
RYEDALE PARTNERS NO1
T EASTERBY
1
90
690523
10
0
2
LUNAR JET
6y a a
61.00
C FALLON
COUNTY CHARM WİNDOWS
J MACKİE
2
90
032711
10
0
3
EAGLE COURT (IRE)
3y d e
59.50
D NOLAN
BROOK FARM BLOODSTOC
D O'MEARA
5
90
5-16611
27
0
4
COCKALORUM (IRE)
5y d a
59.00
B CURTİS
H DEAN R FELL
ROGER FELL
4
86
644831
15
0
5
AL ERAYG (IRE)
7y d a
58.00
D FENTİMAN
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
3
84
958172
8
0
3 Kasım 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Newcastle İngiltere, Redcar Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newcastle İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 newcastle i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Redcar Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:10 redcar birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 3 kasım 2020 salı at yarışı bülteni, 3 kasım 2020 at yarışı programı, 3 kasım 2020 tjk yarış programı, 3 kasım 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 3 kasım 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 3 kasım 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, 3 kasım 2020 newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, redcar birleşik krallık at yarışı bülteni, 3 kasım 2020 redcar birleşik krallık at yarışı bülteni, günün redcar birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün redcar birleşik krallık at yarışı bülteni