Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYDEMİR
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
53.00
F.ARSLANAP
ALİCAN BAYRAM
SEN.ŞEN
9
5
5666
74
16
2
CATASTROPHE
2y d e
HAKKAR
57.00
A.KURŞUN
R.MEHMET GÖRGÜN
R.TAŞDEMİR
4
22
0583
21
16
3
DEVİRHAN
2y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
A.KAÇMAZ
HALİL ALTIN
B.BOZBEY
6
5
059
21
17
4
PETROCELLI
2y d e
KANEKO
53.00
F.HİMAP
RAİF KURT
T.PELEN
3
0
7
10
19
5
SEPULVEDA
2y d e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
E.YAVUZ
TRACY KAYAHAN
S.KERESTECİ
5
0
0
20
6
SUGAR MAN
2y d e
TURKISH SWORD
57.00
İ.H.KETME
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
7
0
07
42
18
7
AYAZINKIZI
2y d d
MENDIP (USA)
55.00
M.ÇİÇEK
ERKAN ÇELİK
HAY.YILDIRIM
1
31
75204
14
15
1.36.84
8
FATİHİN GÜLÜ
2y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
D.YILDIZ
SABAHATTİN YAVUZ
S.CAN
8
26
235449
14
15
9
FATMA IN MY HEART
2y a d
LUXOR
55.00
N.ERENAP
TARIK AKBULUT
F.ARICI
2
0
0
21
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYSEV
3y a d
REY DE CAFE (USA)
60.00
T.KERESTECİAP
METİN COKTAV
B.YETGİN
6
70
431695
10
17
1.28.07
2
GOLD FIST
3y a e
AZARAKS
58.50
E.YAVUZ
METİN TURGUT
S.CAN
9
61
435132
91
18
1.24.81
3
HARPUTLUNUN OĞLU
7y d a
HARPUTLU GAGGOŞ
59.50
D.YILDIZ
UĞUR KURTULUŞ
F.DİZDAROĞLU
1
59
235346
7
15
1.25.45
4
BLACK ADLER
5y d a
GOLDAT (GB)
56.00
F.HİMAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
3
58
096006
14
4
1.25.35
5
PENGUEN
6y d k
LION HEART (USA)
57.50
GÖKH.GÖKÇE
NURAY SÖĞÜT
E.ERCAN
2
55
235545
18
13
1.26.75
6
RASİM KAPTAN
4y d a
PARGALI
51.50
F.ARSLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
5
49
729173
14
18
1.26.47
7
MISTER BOND
4y d a
BIONDETTI (USA)
53.50
M.ÇİÇEK
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
4
47
365285
14
14
1.27.16
8
SHANGHAIS GIRL
4y d k
SHANGHAI BOBBY (USA)
50.00
B.AVERBAK
İBRAHİM ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
7
37
840137
19
18
1.31.35
9
GOYCOCHEA
6y d a
POWERSCOURT (GB)
50.00
GÖK.BEKTAŞ
H.VOLKAN YILMAZ
SEB.TOPAL
8
36
25-8577
14
8
1.34.93
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİDELİ
7y d a
YONAGUSKA (USA)
59.00
B.ÇIĞLAAP
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
3
87
255513
21
19
2.00.28
2
BLACK WASP
6y d a
HALICARNASSUS (IRE)
60.00
H.ÇİZİK
NEJDET ÖZALP
E.USLU
6
89
132331
21
20
2.02.59
3
LORD OF TIME
4y d a
SEA HERO (USA)
56.00
B.M.MIRIKAP
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
2
59
117204
7
16
2.04.18
4
FAITHFUL WOLF
4y a a
SPEEDY WOLF
58.00
İ.H.KETME
NİMET ARİF KURTEL
İ.ÇAK
5
63
276482
14
15
2.01.97
5
BULLET PROOF
7y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
52.00
F.HİMAP
CENGİZ EMİL
S.CAN
1
57
520859
7
6
2.01.73
6
STAR RUBY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
D.YILDIZ
UĞUR KURTULUŞ
F.DİZDAROĞLU
4
57
406466
80
12
2.04.69
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAPAKLICAN
3y k e
ATOMKARINCA
56.00
F.ARSLANAP
MUZAFFER CAN
A.METE İNAL
3
47
1132
18
18
1.21.97
2
KAYALASKA
3y k e
TUNABEYİ
57.50
M.KAYA
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
6
44
011579
16
17
1.24.07
3
SÜSLÜ HANIM
3y a d
SONALP
51.50
B.M.MIRIKAP
MEVLÜT TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
5
38
223668
21
15
1.25.07
4
HARUN BABA
3y a e
KAIZBERT (RU)
53.50
H.ÇİZİK
MEHMET ALTIN
MEH.ARSLAN
2
36
21
7
20
1.24.26
5
BENİM
3y k e
BİLGİNER
52.00
A.KAÇMAZ
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
1
33
534731
10
20
1.24.23
6
KRAL OLCAY
3y a e
SERTAY
50.00
F.HİMAP
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
4
33
223631
16
20
1.25.45
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMBUSHER
2y a d
AGRESIVO (USA)
57.00
A.KURŞUN
SİNAN TAŞYARAN
A.CİĞER
2
39
423221
9
20
2
BERDAR
2y a d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
M.KAYA
MEHMET DOĞAN
K.TEKİNALP
3
46
52431
14
20
1.18.80
3
CELALİYE
2y d d
KANEKO
57.00
H.ÇİZİK
MİRAÇ ÇAĞKAN AKIN
V.ÖZDİL
4
46
321625
9
17
1.15.96
4
ELIZABETH KEEN
2y a d
EL CORREDOR (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
GÖRKEM GEDİKOĞLU
T.İMAL
1
39
212
14
19
1.16.70
5
ÇAKIRIN KIZI
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
51.00
F.HİMAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
G.ÖZERTÜRK
5
36
415825
10
16
1.16.21
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERATBEY
6y k a
DOĞANGÜN
59.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
CEMAL YILDIZ
E.KOCA
5
78
251672
10
17
2.02.18
2
EMİRSOY
5y k a
KOBRA
61.50
GÖK.BEKTAŞ
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
6
72
897987
12
12
3
BAŞKAYNAK
8y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
H.ÇİZİK
Z.MEHMET KARAKOÇ
T.ÇEKİCİ
8
90
701976
14
17
2.01.71
4
GEDİZKAYA
5y k a
BAŞBAY
59.50
M.KAYA
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
9
55
659435
10
12
5
GÜLENYÜZ
6y k g
TURBO
59.50
A.KURŞUN
AYHAN ALÇİÇEK
A.ALÇİÇEK
10
84
741235
14
17
2.03.36
6
GÜMÜŞKESEN
5y k a
TURBO
59.50
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
4
95
239438
127
15
7
TUTARLI
5y a a
ALTAHA
57.50
U.BARLIK
MEVLÜT TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
2
64
566755
21
10
2.00.81
8
FORDTA TEK
9y d a
ODİNHAN
51.50
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
1
78
6606-00
42
12
2.05.33
9
MİLYONER
5y a g
KARAKEMAL
55.50
GÖKH.GÖKÇE
MİKAİL ALTIN
B.BOZBEY
7
18
246704
7
9
2.04.35
10
NEHİRİNOĞLU
5y a a
UÇANBEY
55.50
İ.H.KETME
MESUT TAŞ
V.ÖZDİL
12
65
19635-0
28
15
11
BİLGİNHAN
4y k a
BİLGİN
50.00
F.ARSLANAP
ZELİHA PESEN
V.ÖZDİL
11
28
800830
7
9
12
AK RECAİ
4y a a
MURATAĞA
54.00
B.AVERBAK
TEMEL AYDIN
F.ARICI
3
6
98750
28
15
Newcastle İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RULERS KINGDOM (IRE)
2y d e
61.50
J FANNİNG
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
7
67
965
13
0
2
BENDY SPIRIT (IRE)
2y d e
61.50
T HAMİLTON
MR A TATTERSALL PA
R FAHEY
11
67
92405
26
0
3
ANGELS FACES (IRE)
2y d d
61.00
S JAMES
MİSS MARJORİE A THOM
G TUER
14
66
7397
56
0
4
CASTLEHILL RETREAT
2y a e
60.50
P MULRENNAN
MİDDLEHAM PARK XX, M
B HASLAM
3
65
396
21
0
5
FANSURPER (IRE)
2y d e
60.00
PAULA MUİR
NORTHERN MARKİNG LTD
ROGER FELL
8
64
746
30
0
6
DANCING LEOPARD (IRE)
2y d d
59.50
B CURTİS
MRS ELAİNE M BURKE
K BURKE
2
63
45433
24
0
7
PENMELLYN (IRE)
2y d d
59.00
S GRAY
MRS WENDY BURDETT
PHİLLİP MAKİN
1
62
756
24
0
8
RIVER OF KINGS (IRE)
2y d e
57.50
B SANDERSON
ONTOAWINNER 8 PART
K DALGLEISH
13
59
008390
30
0
9
GOLD VENTURE (IRE)
2y a d
56.50
K STOTT
REDHOTGARDOGS
P KİRBY
5
56
140709
35
0
10
FAIR WARNING
2y d e
55.50
LAURA PEARSON
THE CHAMPAGNE POPPER
H SPİLLER
12
54
0087
39
0
11
SCHUMLI
2y d d
54.00
C HARDİE
MR D O'MEARA
D O'MEARA
4
51
305844
10
0
12
CHOCOHOLIC
2y d e
53.00
L MORRIS
ONTOAWINNER 8 PART
B SMART
10
49
002898
10
0
13
TILTILYS ROCK (IRE)
2y a e
51.50
K O'NEİLL
MR DAVE CARTER
A CROOK
6
45
068958
49
0
14
APPLES ACRE (IRE)
2y a d
51.50
A MULLEN
MR ROBERT BRINKLEY
B HASLAM
9
44
908
44
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASMUND (IRE)
2y d e
59.50
B CURTİS
ONTOAWİNNER, MR R MC
K BURKE
1
83
227323
17
0
2
LINCOLN GAMBLE
2y k e
59.50
T HAMİLTON
G P S HEART OF RACİN
R FAHEY
4
0
45
14
0
3
REDZONE
2y d e
59.50
G LEE
CROSSFİELDS RACİNG,
B SMART
8
58
090
80
0
4
TOMMY DE VITO
2y d e
59.50
P J MCDONALD
CHELSEA THOROUGHBRED
C HİLLS
7
0
0
0
5
ANJIKA (IRE)
2y d d
57.50
PAULA MUİR
MR G N CANNON
MİSS C CANNON
6
0
0
0
6
GRANDADS BEST GIRL
2y d d
57.50
B ROBİNSON
MS ANN ELİZABETH STA
MİSS L PERRATT
3
0
57
20
0
7
JEAN MARY
2y a d
57.50
T EAVES
MR KRİSTİAN STRANGEW
STEF KENİRY
2
0
0
6
0
8
MOMENTUM
2y d d
57.50
C HARDİE
RYEDALE RACİNG
A BRİTTAİN
5
0
57
24
0
9
PUSHOVER
2y k d
57.50
J HART
CHAPEL STUD LTD LO
STEPH HOLLİNSHEAD
9
0
79
38
0
10
FAIR WARNING
2y d e
55.50
LAURA PEARSON
THE CHAMPAGNE POPPER
H SPİLLER
12
54
0087
39
0
11
SCHUMLI
2y d d
54.00
C HARDİE
MR D O'MEARA
D O'MEARA
4
51
305844
10
0
12
CHOCOHOLIC
2y d e
53.00
L MORRİS
ONTOAWİNNER 8 PART
B SMART
10
49
002898
10
0
13
TILTILYS ROCK (IRE)
2y a e
51.50
K O'NEİLL
MR DAVE CARTER
A CROOK
6
45
068958
49
0
14
APPLES ACRE (IRE)
2y a d
51.50
A MULLEN
MR ROBERT BRİNKLEY
B HASLAM
9
44
908
44
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROPER BEAU
2y d e
60.50
G LEE
ROBERT NG, MİCHAEL
B SMART
4
85
1633
71
0
2
HE'S A LADDIE (IRE)
2y a e
60.00
HOLLİE DOYLE
MR ARJUN WANEY
ARCHİE WATSON
11
84
1192
46
0
3
STRONG POWER (IRE)
2y d e
59.50
D MUSCUTT
MR ABDULLA AL MANSOO
G SCOTT
5
83
24134
24
0
4
DAZZLING DES (IRE)
2y d e
58.00
S GRAY
MR EVAN M SUTHERLAND
D O'MEARA
7
80
188230
24
0
5
AUCKLAND LODGE (IRE)
2y a d
57.50
A MULLEN
THE AUCKLAND LODGE P
B HASLAM
6
78
514411
44
0
6
GET BOOSTING
2y d e
57.00
B SANDERSON
PROVAN,MCLAUGHLİN,MC
K DALGLEİSH
9
77
952971
17
0
7
REASSURE
2y d d
56.50
B CURTİS
SHEİKH JUMA DALMOOK
W HAGGAS
2
76
8129
24
0
8
DARK SILVER (IRE)
2y d e
56.00
L MORRİS
MR P K SİU
ED WALKER
1
75
346227
34
0
9
BALANCING ACT (IRE)
2y a d
56.00
P J MCDONALD
MR JOHN DANCE
J O'KEEFFE
3
75
65215
44
0
10
BALTIC STATE (IRE)
2y d e
55.50
S CRONİN
MR J C FRETWELL
K RYAN
8
74
3234
58
0
11
HOLLOA
2y d d
52.50
D FENTİMAN
THE HECKLERS
T EASTERBY
10
67
597201
24
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIENA MIA
4y d k
62.00
N BARRATT-ATKİN
MRS H I S CALZİNİ
P KİRBY
3
65
524
10
0
2
BOING
4y d a
60.50
PAULA MUİR
MR G N CANNON
MİSS C CANNON
1
62
300-000
10
0
3
CHINESE SPIRIT (IRE)
5y k a
60.00
D NOLAN
MR Y C LUK, MR SANDY
MİSS L PERRATT
10
61
270534
34
0
4
UNCLE CHARLIE (IRE)
5y d a
59.50
F NORTON
MR DAVİD BARKER PA
MRS A DUFFİELD
13
60
747032
17
0
5
CURFEWED (IRE)
3y d e
59.50
C HARDIE
TRACY WAGGOTT AND SA
MISS T WAGGOTT
8
62
650548
3
0
6
CORKED (IRE)
6y d k
58.50
P J MCDONALD
SHMELT FOR GOLD
A WHİLLANS
7
58
073313
28
0
7
CAWTHORNE LAD
3y a e
57.50
D FENTİMAN
MR E A BROOK
T EASTERBY
5
57
4665-01
20
0
8
JAZZ HANDS (IRE)
3y d e
57.00
T HAMİLTON
MR MİKE BROWNE MRS
R FAHEY
4
56
762551
14
0
9
SHAMAHEART (IRE)
9y d a
56.00
S JAMES
MR A S WARD
G HARKER
9
52
750839
28
0
10
PROCEEDING
4y d a
54.00
L MORRİS
MR DAVİD TATE
MİSS T WAGGOTT
12
48
806763
10
0
11
CLOVENSTONE
3y d e
54.00
A MULLEN
STAR RACİNG
A WHİLLANS
2
50
385000
13
0
12
RIVAS ROB ROY
4y a a
54.00
J HAYNES
MR T J F SMİTH
J GALLAGHER
14
48
465400
56
0
13
HIGH FORT (IRE)
4y d a
54.00
J GORMLEY
IAN CLEMENTS DON E
K MCLİNTOCK
6
48
66039
10
0
14
TOP OFFER
10y d a
53.50
HOLLİE DOYLE
MR MATT WATKİNSON
P MORRİS
11
47
604610
40
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KROY
5y d a
57.50
B ROBİNSON
MRS SHEİLA ELSEY
O PEARS
10
50
29-4799
127
0
2
MIDNIGHT VIXEN
5y d k
57.50
A MULLEN
MS SARA HUMBER
B HASLAM
14
50
103507
42
0
3
NUTOPIA
4y d k
57.50
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
1
50
660584
12
0
4
ONE LAST HUG
4y d a
57.50
C MADDEN
MR JAMES CALLOW MR
J GOLDİE
2
45
0-67974
34
0
5
SEARANGER (USA)
6y d a
57.50
P J MCDONALD
ICM RACİNG, KİNGMAKE
REBECCA MENZİES
4
50
400452
18
0
6
WITH APPROVAL (IRE)
7y d a
57.50
GEMMA TUTTY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
5
50
305300
17
0
7
ANNAKONDA (IRE)
3y d d
57.50
B CURTIS
MR W PROSSER
P CHAPPLE-HYAM
8
50
064
73
0
8
HASILI FILLY
3y d d
57.50
P MULRENNAN
GEOFF SANDRA TURNB
L MULLANEY
6
35
7067
28
0
9
LETHAL LAURA
3y a d
57.50
S CRONİN
THE GUARANTOR PARTNE
R M SMİTH
7
50
514750
45
0
10
LOTTIE DENO
3y d d
57.50
L MORRİS
MRS SİMON LANDALE
D J JEFFREYS
11
44
798-04
12
0
11
MAERCHENGARTEN
3y d d
57.50
B MCHUGH
THE LAM PARTNERSHIP
E DE GILES
13
47
0-559
19
0
12
PHILYABOOTS
3y d e
57.50
ELLA MCCAIN
MR T G LESLIE
D MCCAIN
3
46
0-969
125
0
13
QUEEN MIA (IRE)
3y a d
57.50
K STOTT
MR J BLACKBURN AND P
D CARROLL
9
45
58-0908
61
0
14
SWERVED (IRE)
3y d d
57.50
T EAVES
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
12
50
94-4707
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRUSHWORK
3y d e
61.50
B CURTİS
MR K ABDULLAH
C HİLLS
2
0
1
38
0
2
HUNTERS STEP
3y d e
58.00
F MCMANOMAN
MR GEORGE BRİAN DAVİ
N WİLSON
1
45
7059
69
0
3
WINGS OF DUBAI (IRE)
3y d d
56.00
K O'NEİLL
MR SULTAN ALİ
I MOHAMMED
3
0
45
48
0
4
ONE LAST HUG
4y d a
57.50
C MADDEN
MR JAMES CALLOW MR
J GOLDİE
2
45
0-67974
34
0
5
SEARANGER (USA)
6y d a
57.50
P J MCDONALD
ICM RACİNG, KİNGMAKE
REBECCA MENZİES
4
50
400452
18
0
6
WITH APPROVAL (IRE)
7y d a
57.50
GEMMA TUTTY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
5
50
305300
17
0
7
ANNAKONDA (IRE)
3y d d
57.50
B CURTİS
MR W PROSSER
P CHAPPLE-HYAM
8
50
064
73
0
8
HASILI FILLY
3y d d
57.50
P MULRENNAN
GEOFF SANDRA TURNB
L MULLANEY
6
35
7067
28
0
9
LETHAL LAURA
3y a d
57.50
S CRONİN
THE GUARANTOR PARTNE
R M SMİTH
7
50
514750
45
0
10
LOTTIE DENO
3y d d
57.50
L MORRİS
MRS SİMON LANDALE
D J JEFFREYS
11
44
798-04
12
0
11
MAERCHENGARTEN
3y d d
57.50
B MCHUGH
THE LAM PARTNERSHİP
E DE GİLES
13
47
0-559
19
0
12
PHILYABOOTS
3y d e
57.50
ELLA MCCAİN
MR T G LESLİE
D MCCAİN
3
46
0-969
70
0
13
QUEEN MIA (IRE)
3y a d
57.50
K STOTT
MR J BLACKBURN AND P
D CARROLL
9
45
58-0908
61
0
14
SWERVED (IRE)
3y d d
57.50
T EAVES
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
12
50
94-4707
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIZWOTITIZ
3y d e
60.00
J HART
STEPH HOLLİNSHEAD RA
STEPH HOLLİNSHEAD
1
52
903296
33
0
2
HERRINGSWELL (FR)
4y d k
60.00
LAURA PEARSON
THE CHAMPAGNE POPPER
H SPİLLER
7
52
900471
13
0
3
GRIGGY (IRE)
3y d e
60.00
L KENİRY
POWER GENEVA LTD
J BUTLER
5
52
400067
23
0
4
POPPY MAY (IRE)
5y d k
60.00
B MCHUGH
TEAM GİVEN 1
J GİVEN
4
52
851268
127
0
5
INDEPENDENCE DAY (IRE)
6y d a
60.00
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
9
52
003542
12
0
6
ALFRED THE GREY (IRE)
3y k e
60.00
L MORRİS
ELSA CRANKSHAW GORDO
MİSS T WAGGOTT
11
52
573046
6
0
7
THE BULL (IRE)
4y a a
60.00
A MULLEN
BEN HASLAM RACİNG SY
B HASLAM
13
52
244543
38
0
8
KING OF ROOKS
6y d a
59.50
POPPY BRİDGWATER
DETHRONE RACİNG
H SPİLLER
14
51
864700
127
0
9
COFFEEMEANSCOFFEE (IRE)
4y d k
59.50
S CRONİN
MR S MCGUİNNESS
W J MARTİN
6
51
205100
79
0
10
TARNHELM
4y d k
59.50
RHONA PİNDAR
H S HUTCHİNSON W S
W STOREY
3
51
468025
10
0
11
EXTRASOLAR
9y d a
59.00
S JAMES
THE TWELVE MİNİMUM P
G HARKER
2
50
987730
28
0
12
TARRZAN (IRE)
3y d e
59.00
P J MCDONALD
C R MARKS (BANBURY)
J GALLAGHER
8
50
223038
11
0
13
BITHIAH (IRE)
3y d d
58.50
K O'NEİLL
MR ISMAİL MOHAMMED
I MOHAMMED
10
49
3530
33
0
14
ROCKLEY POINT
6y d a
58.00
P DENNİS
THE VİNTAGE FLYERS
KATİE SCOTT
12
48
504345
6
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIZWOTITIZ
3y d e
60.00
J HART
STEPH HOLLİNSHEAD RA
STEPH HOLLİNSHEAD
1
52
903296
33
0
2
HERRINGSWELL (FR)
4y d k
60.00
LAURA PEARSON
THE CHAMPAGNE POPPER
H SPİLLER
7
52
900471
13
0
3
GRIGGY (IRE)
3y d e
60.00
L KENİRY
POWER GENEVA LTD
J BUTLER
5
52
400067
23
0
4
POPPY MAY (IRE)
5y d k
60.00
B MCHUGH
TEAM GİVEN 1
J GİVEN
4
52
851268
127
0
5
INDEPENDENCE DAY (IRE)
6y d k
60.00
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
9
52
003542
12
0
6
ALFRED THE GREY (IRE)
3y k e
60.00
L MORRİS
ELSA CRANKSHAW GORDO
MİSS T WAGGOTT
11
52
573046
6
0
7
THE BULL (IRE)
4y a a
60.00
A MULLEN
BEN HASLAM RACİNG SY
B HASLAM
13
52
244543
38
0
8
KING OF ROOKS
6y d a
59.50
POPPY BRİDGWATER
DETHRONE RACİNG
H SPİLLER
14
51
864700
127
0
9
COFFEEMEANSCOFFEE (IRE)
4y d k
59.50
S CRONİN
MR S MCGUİNNESS
W J MARTİN
6
51
205100
79
0
10
TARNHELM
4y d k
59.50
RHONA PİNDAR
H S HUTCHİNSON W S
W STOREY
3
51
468025
10
0
11
EXTRASOLAR
9y d a
59.00
S JAMES
THE TWELVE MİNİMUM P
G HARKER
2
50
987730
28
0
12
TARRZAN (IRE)
3y d e
59.00
P J MCDONALD
C R MARKS (BANBURY)
J GALLAGHER
8
50
223038
11
0
13
BITHIAH (IRE)
3y d d
58.50
K O'NEİLL
MR ISMAİL MOHAMMED
I MOHAMMED
10
49
3530
33
0
14
ROCKLEY POINT
6y d a
58.00
P DENNİS
THE VİNTAGE FLYERS
KATİE SCOTT
12
48
504345
6
0
4 Kasım 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Kocaeli, Newcastle İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newcastle İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 newcastle i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 kasım 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 4 kasım 2019 at yarışı programı, 4 kasım 2019 tjk yarış programı, 4 kasım 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 4 kasım 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 4 kasım 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, 4 kasım 2019 newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni