Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÖYAĞASI DEMİR
3y a e
KAIZBERT (RU)
56.00
A.İNCİAP
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
10
56
112332
10
17
2
SÜPERMEN
3y a e
KAIZBERT (RU)
58.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
7
56
142321
23
20
3
EMİNADAM
3y a e
KAIZBERT (RU)
55.00
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
2
48
33123
10
18
4
HEKİMOĞLU
3y k e
KAIZBERT (RU)
54.00
M.DEMİRBAŞ
ÇİLEM ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
1
46
123375
23
15
5
EYMENAĞA
3y k e
KARAKEMAL
53.00
M.GÜNDÜZELİ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
4
44
551200
21
17
6
YAKACAN
3y a d
SARRAF
52.00
MAHMUT TURAN
BEKTAŞ YILDIRIM
M.BAYRAKTAR
6
42
13
7
19
7
BURSA EFESİ
3y k e
URLA EFESİ
51.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ç.DEMİR
9
40
50215
39
19
8
TANIRBEY
3y a e
ALTAHA
50.50
S.TIRPAN
AHMET AKBULUT
D.AKBULUT
8
39
244415
7
19
9
ALDIRMAZ
3y a e
KAIZBERT (RU)
50.00
H.KAPLAN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
5
38
779185
25
18
10
SÜVEYŞ
3y a e
ARTOS
50.00
K.YILMAZAP
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
3
38
574103
25
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY ARTU
2y d e
LION HEART (USA)
57.00
T.YILDIZ
KADRİYE VATANSEVER
D.AKBULUT
6
0
36
18
18
1.13.61
2
BROTHER LION
2y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
H.KAPLAN
RECEP KETME
R.ÖZŞAHİN
8
0
98
14
18
3
FAHAD LION
2y d e
DAI JIN (GB)
57.00
M.GÜNDÜZELİ
HAMİYET KAVAZ
M.GÜNDÜZELİ
5
0
0
20
4
FUNKY FRED
2y d e
ROCKMASTER (IRE)
54.00
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
S.AYDEMİR
7
0
76
14
18
1.18.97
5
INSPECTION
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
M.ÇİÇEK
ERKUL ÖCAL
M.ÖCAL
9
28
6843
18
16
6
PRENS GÖKSU
2y a e
LION HEART (USA)
57.00
F.YÜKSEL
M.ALİ GÖKSU
MEH.ARSLAN
2
37
5222
18
19
7
VAHŞİ ÇOCUK
2y a e
YAVUZSEL
54.00
B.M.MIRIKAP
BOZAN BAĞ
S.AYDEMİR
4
24
5544
84
16
1.13.10
8
LIGNIN ENERGY
2y a d
RED GIANT (USA)
55.00
OĞUZ EREN
METİN SİVRİ
İ.YAKUT
3
0
64
14
18
9
MY LEFT SIDE
2y d d
DR FONG (USA)
55.00
N.ŞEN
FUAT ALBAYRAK
F.DİZDAROĞLU
1
0
0
7
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GUBAZ
4y a a
TURBO
58.00
M.ÇİÇEK
MEHMET DOĞAN
D.KAYA
7
43
015335
4
16
2.33.10
2
RÜZGAR FIRTINASI
4y k a
KOŞANEFE
55.00
B.M.MIRIKAP
SUPHİ SALGAR
AH.ARSLAN
5
33
630002
7
14
2.38.14
3
OĞLUM KÜBEŞ
4y k a
SANCAKBEYİ
56.00
O.ATMACA
CELAL DEMİR
S.YARDIMCI
8
29
652604
21
12
4
ÖZDEMİR AĞA
4y a a
KADİRİM
55.00
Y.E.YÜKSELAP
MUHAMMET YAĞMURLU
M.BAYRAKTAR
6
33
400062
4
14
5
ÖZGÜRFATİH
4y k a
TAMERİNOĞLU
56.00
N.ŞEN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
2
36
263223
7
18
2.38.89
6
İŞİNİBİLİR
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
4
34
752334
7
17
2.31.67
7
TUVANHAN
4y d a
ÖZGÜNHAN
56.00
H.KATI
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
3
25
700057
35
14
8
UÇAN ÇELİK
4y a a
UÇANBEY
54.00
MAHMUT TURAN
İBRAHİM ÇELİK
S.YUDUM
1
31
922835
7
16
2.39.99
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEA BREEZE
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
T.YILDIZ
AYŞEGÜL KURTEL
B.AY
1
59
15156
16
18
2
FINISH HIM
2y d e
WIENER WALZER (GER)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
CELAL ŞENGİL
S.YANMAZ
5
46
903123
15
18
3
NASİP
2y d e
EL CORREDOR (USA)
55.00
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
7
48
4421
28
20
1.28.57
4
OWERTI
2y a e
RAMPOLDI
55.00
İ.DİNAR
İSA ÖZKAN
SAB.ARSLAN
3
45
4212
15
19
1.28.41
5
İZMİR ÇOCUĞU
2y d e
YONAGUSKA (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
4
39
251
14
20
1.28.93
6
JUNIOR MAFIA
2y d e
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
CEM ŞEN
SERHAT ÜRKÜT
H.ERDİK
2
39
7861
14
20
1.28.89
7
PRINCE BORAN
2y a g
THREE VALLEYS (USA)
54.00
O.GÖKÇEAP
MEHMET Ş. DİNÇ
Y.GÜNDOĞDİ
6
31
500992
14
14
1.29.97
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOMİRİS
5y a k
NATIVE KHAN (FR)
61.00
T.YILDIZ
ÖZKAN BAYRAKTAR
A.SONĞUR
3
91
344257
7
15
1.28.70
2
MUAMMER BEY
4y d a
KANEKO
57.00
B.M.MIRIKAP
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
2
80
413345
13
16
3
HILL HEAD
7y d a
POWERSCOURT (GB)
58.00
O.ATMACA
NEDİM AKAGÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
6
46
564971
14
20
1.28.51
4
ILDIR BEYI (IRE)
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
M.ÇİÇEK
DENİZ KURTEL
B.AY
5
87
482386
30
20
1.30.22
5
KIZGIN ADAM
4y d a
LUXOR
56.00
N.ŞEN
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
A.ÖCAL
1
26
755670
8
10
1.30.70
6
KUNTA KINTE
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
56.00
F.YÜKSEL
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
7
37
067564
14
10
7
GREEN GIFT
4y a k
INVINCIBLE SON (IRE)
55.00
İ.DİNAR
İLKER YILDIRIM
EMRE YÜNDEN
8
36
294252
21
18
1.31.20
8
TURKNUR
4y d k
UTOPIA (JPN)
51.00
A.İNCİAP
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
9
34
357375
14
12
1.32.31
9
ROCKY FORK MNM
4y d k
ROCKMASTER (IRE)
55.00
S.ÖZEN
MAHMUD NADİROĞLU
B.EGE
4
59
3-88264
11
13
1.30.75
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE BEST SİMGE
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
59.00
F.YÜKSEL
BİHTERCAN ATAÇ
M.BAYRAKTAR
1
27
877664
11
9
2.09.05
2
OUR PRIDE
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
A.İNCİAP
ÖMER ŞEKER
F.TURAN
7
28
855398
4
9
3
TEXAS MAHİR
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
M.ÇİÇEK
SİNAN ÇİFTÇİ
D.ÇELİK
11
32
0-61407
98
17
4
THE COLECTOR
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
MAHMUT TURAN
İBRAHİM HALİL YILDIZ
A.SONĞUR
8
36
040163
11
18
5
MODALIGÜÇLÜBEY
3y d d
HAKEEM (USA)
56.00
İ.DİNAR
YUNUS GÜÇLÜ
C.YİĞİT
4
34
544468
7
13
6
SUPERHEAT
3y d d
CUVEE (USA)
56.00
O.ÖZTÜRK
ERTAN TURNA
F.DİZDAROĞLU
9
29
106030
10
15
7
ANADOLU
3y d e
KANEKO
55.00
S.TIRPAN
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
2
7
80-900
4
15
8
ÇAKIRDAĞLI
3y d e
DEHA
55.00
N.ŞEN
RAİFCAN KARABULUT
F.KIRAN
10
26
455-344
127
15
2.07.89
9
HORASAN
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
T.YILDIZ
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
5
39
046477
8
13
10
BAŞ TAY
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
O.GÖKÇEAP
MAHMUT GÜLGÜL
İ.CANPOLAT
6
8
700070
4
14
2.23.53
11
ULTRON
3y d d
VALENTIN
51.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
Ç.DEMİR
3
7
6-80
127
17
Chantilly Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENERGY DRAGON (IRE)
2y a e
58.00
MAXIME GUYON
ZALIM BIFOV
P&J. BRANDT
6
0
0
0
2
INVINCIBLE IBRA (IRE)
2y d e
58.00
CRISTIAN DEMURO
C. PELLEGATTI/C. MAR
A&G. BOTTI
3
0
0
0
3
WILBUR
2y d e
55.50
CORENTIN BERGE
I. CORBANI/EC. PANDO
M. DELCHER SANCHEZ
12
0
0
0
4
WE GET BY (GB)
2y d g
56.50
ROSARIO MANGIONE
SCUDERIA GIOCRI
M. BARATTI
11
0
0
0
5
ZYGFRYD
2y a g
58.00
SEBASTIEN MAILLOT
ZYGFRYD PARTNERSHIP
M. BOLLACK-BADEL
2
0
0
0
6
GOLD FAMILY
2y a d
56.50
HUGO JOURNIAC
B. GIRAUDON/ECURIE A
D&P. PROD'HOMME
4
0
0
0
7
GLENDA
2y d d
56.50
MARTIN SEIDL
GESTUT ITTLINGEN
M. KLUG
10
0
0
0
8
POLONIA SPIRIT F (IRE)
2y d d
56.50
STEPHANE PASQUIER
KRZYSZTOF GOZDZIALSK
F. CHAPPET
8
0
0
0
9
TARAWERA (IRE)
2y d d
56.50
GREGORY BENOIST
LERAM S.R.O.
V. LUKA
9
0
0
0
10
ALLEZ BURROWS
2y d d
56.50
VINCENT CHEMINAUD
JULIE MORGAN
HA. PANTALL
7
0
0
0
11
MUCH STYLE
2y d d
55.00
AUGUSTIN MADAMET
RPG BLOODSTOCK
A&G. BOTTI
1
0
0
0
12
QUELLE CHARM
2y d d
56.50
EDDY HARDOUIN
ADRIAN VON GUNTEN
C&Y. LERNER
5
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:38 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERNEUIL (IRE)
3y d g
58.00
EDDY HARDOUIN
ANTOINE GILIBERT
C&Y. LERNER
3
0
7-4
32
0
2
BARDO
3y d e
54.50
HUGO BESNIER
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
2
0
65
32
0
3
COSTELLO (GB)
3y d g
56.50
CORALIE PACAUT
EDWARD WILLIAM DE CA
JP. ALLEN
8
0
744287
44
0
4
BASSOLINE
3y d d
56.50
CRISTIAN DEMURO
BUCK RACING
P&J. BRANDT
11
75
4063
60
0
5
VOIE LACTEE (IRE)
3y d d
55.00
PAULINE DOMINOIS
E.LECOIFFIER/M.FOURM
E. LECOIFFIER
9
0
5
18
0
6
TWO THANK YOUS (IRE)
3y d d
52.50
PERRINE CHEYER
ECURIE AMA.ZINGTEAM
HF. DEVIN
4
74
42-5356
27
0
7
CRUSH ON ME
3y d d
56.50
GREGORY BENOIST
LERAM S.R.O.
V. LUKA
7
75
364325
83
0
8
BLACK MIRROR (IRE)
3y d d
56.50
HUGO JOURNIAC
SCUDERIA DEI DUEPI/C
A&G. BOTTI
10
0
90
29
0
9
DAM LOLA DE L'ETRE
3y a d
51.50
FRIDA VALLE SKAR
P. ADDA
P. ADDA
1
0
0
0
10
ZAUR'S HEART (GB)
3y d d
54.50
MAXIME GUYON
ZALIM BIFOV
P&J. BRANDT
5
0
0
0
11
CUBAN MEATBALL (IRE)
3y a d
53.00
MICKAELLE MICHEL
FABRICE CHAPPET
F. CHAPPET
6
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:13
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOBIK
2y d e
59.00
SEBASTIEN MAILLOT
JIRI MICHAL
J. MICHAL
2
81
7598
12
0
2
MELANDROS
2y a e
58.00
VINCENT CHEMINAUD
STEPHANOS CONSTANTIN
P&F. MONFORT
11
79
521272
18
0
3
FETARDE
2y d d
54.50
MAXIMILIEN JUSTUM
JEAN-MARC ANGLES
N. LEENDERS
5
77
532
30
0
4
ANGELINO
2y d e
56.00
MAXIME GUYON
HARAS D'ETREHAM
S. DEHEZ
13
75
026612
18
0
5
MAKE MY DAY
2y a e
56.00
EDDY HARDOUIN
GO HORSES SPRL
S. CERULIS
4
75
572
41
0
6
FLASH TEMPO
2y d d
52.00
FRIDA VALLE SKAR
RPG BLOODSTOCK
S. KOBAYASHI
1
73
85315
31
0
7
BAILEYS GUAPA
2y a d
53.50
LAURA GROSSO
G.R. BAILEY LTD
JV. TOUX
7
73
517
14
0
8
RED NUDE ROUGE (GB)
2y d d
55.00
CRISTIAN DEMURO
HIDETOSHI YAMAMOTO
S. KOBAYASHI
9
73
257
21
0
9
SIR SPARKALOT
2y d e
54.50
JEREMY MOISAN
LUTZ BONGEN
M. NIGGE
8
72
835
14
0
10
DONA VIVA
2y d d
54.00
STEPHANE PASQUIER
CHRISTIAN SAINT-ETIE
C. FERLAND
10
70
8454
21
0
11
RUE D'AUMALE
2y d d
54.00
JEREMIE MONTEIRO
PIERRE-LOUIS GUERIN
PL. GUERIN
6
70
847050
34
0
12
THORIN OAKENSHIELD (IRE)
2y d g
51.50
MICKAELLE MICHEL
THOROUGHBRED BLOODST
G. BIETOLINI
3
68
568991
21
0
13
LE CHAT BOTTE
2y d e
52.00
ANTHONY CRASTUS
BALLANTINES RACING S
ROB. COLLET
12
66
65950
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:48
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASHIM
3y d e
55.50
HUGO BESNIER
S.A. AGA KHAN
A.DE ROYER DUPRE
3
83
708116
31
0
2
RESHABAR
3y d e
58.00
MARTIN SEIDL
ERICH SCHWAIGER
M. MUNCH
1
91
186792
42
0
3
BROUILLARD (IRE)
3y k e
55.50
ALEXANDRE CHESNEAU
SPARKLING STAR
F. VERMEULEN
10
81
2421
22
0
4
LADYBUG (IRE)
3y a d
56.50
CRISTIAN DEMURO
FINN BLICHFELDT
P&J. BRANDT
2
0
2187
96
0
5
KIAZ APAPA
3y d g
54.00
ROBIN HAEDENS
ECURIE NORMANDIE PUR
MF. WEISSMEIER
4
0
14
23
0
6
AMANI PICO (USA)
3y d d
56.50
STEPHANE PASQUIER
ELBASHIR SALEM AB EL
R. LE DREN DOLEUZE
6
0
71255
30
0
7
SEEKING DICKENS
3y a g
56.50
VINCENT CHEMINAUD
CHARLES GREEN
L. LOISEL
9
76
136-506
106
0
8
EXCLUSIVE BAIO
3y d g
55.00
CORALIE PACAUT
CLAUDIO MARZOCCO
JC. ROUGET
5
77
55166
22
0
9
FUTURE
3y d g
55.00
SIBYLLE VOGT
STALL ANDIAMO B.
U. SCHWINN
8
0
33-0546
24
0
10
MOON A LISA (GER)
3y d d
55.00
MAXIME GUYON
SAMUEL DE BARROS
FH. GRAFFARD
7
96
1-25202
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:23
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIRAGE HERO (GB)
3y d e
59.00
HUGO JOURNIAC
FEEL GOOD HORSE RACI
A. MARCIALIS
1
96
31-2137
54
0
2
RESTIANY (GB)
3y d e
59.00
ANTHONY CRASTUS
GUY PARIENTE
HA. PANTALL
7
102
1-21784
35
0
3
BARAKATLE (GB)
3y k g
59.00
SEBASTIEN MAILLOT
RASHIT SHAYKHUTDINOV
G. ALIMPINISIS
4
93
150322
12
0
4
GOLDEN BOY
3y d e
57.00
MAXIME GUYON
ECURIE JEAN-LOUIS BO
S. WATTEL
12
97
13-4217
54
0
5
TIBASTI
3y a e
57.00
GERALD MOSSE
ELBASHIR SALEM AB EL
R. LE DREN DOLEUZE
8
93
185321
30
0
6
BIG BEAT (GER)
3y d e
57.00
SIBYLLE VOGT
GESTUT AUENQUELLE
A. SUBORICS
10
0
282-129
26
0
7
MOWAEVA
3y d g
57.00
EDDY HARDOUIN
LUCKY SERVICE
V. LUKA
2
86
423321
17
0
8
LE SOLAIRE (GB)
3y d e
57.00
STEPHANE PASQUIER
FAMILLE NIARCHOS
P. BARY
13
87
424-149
78
0
9
CREW DRAGON
3y d e
57.00
GREGORY BENOIST
BEREND VAN DALFSEN
M. DELCHER SANCHEZ
9
98
213332
21
0
10
DIGRESSION (IRE)
3y a d
55.50
VINCENT CHEMINAUD
A. GILIBERT/ECURIE D
F. CHAPPET
5
97
3-13568
22
0
11
QUIET TIMES (GER)
3y k d
55.50
CRISTIAN DEMURO
FAIR SALINIA LTD
P&J. BRANDT
6
95
91-15
127
0
12
LIBERTY TREE (IRE)
3y d d
55.50
AUGUSTIN MADAMET
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
3
76
0512
27
0
13
GENA
3y a d
55.50
STEPHANE BREUX
SALABI RACING
FH. GRAFFARD
11
86
162441
27
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:58
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOUTSOUNAKOS (GB)
5y d g
54.50
LEONIE ROUSSET
STAL VIE EN ROSE
MME S. LANSLOTS
2
84
121224
17
0
2
RED TORCH
5y d a
57.00
VINCENT CHEMINAUD
SANDRO V. GIANELLA
HA. PANTALL
5
93
458782
12
0
3
PURE BEAUTY (GB)
4y d k
57.00
MAXIME GUYON
GODOLPHIN SNC
HA. PANTALL
8
0
14714
24
0
4
COCO CITY
6y d g
53.00
PERRINE CHEYER
STALL ORI
MME H. SAUER
6
88
483470
24
0
5
EURYALE (IRE)
6y k g
57.00
GREGORY BENOIST
JEAN-VINCENT TOUX
JV. TOUX
1
98
5-14052
47
0
6
TROIS MILLE
4y d g
57.00
EDDY HARDOUIN
TROIS MILLE
S. CERULIS
7
101
54131-9
27
0
7
MADDORE
5y d k
54.00
PAULINE DOMINOIS
BLANDINE PAPILLAUD
E. LECOIFFIER
4
0
6
27
0
8
ELOAVE DES GOATS
6y a k
53.00
FREDERIC FERDIG-ZIMMERMANN
GERARD RIVASES
G. RIVASES
3
33
909000
7
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENE BENE
3y d g
57.00
FRIDA VALLE SKAR
LOIC FLOC'H
M. BOUTIN
5
70
121405
8
0
2
NUANCE
3y a d
57.00
PERRINE CHEYER
NAJI PHARAON
JM. BEGUIGNE
7
70
064
42
0
3
GLAMOUREUSE
3y d d
59.50
STEPHANE PASQUIER
ITS ALL ABOUT THE GI
N. CLEMENT
8
69
835230
23
0
4
VIGO
3y d g
57.00
HUGO BESNIER
ECURIE LOUIS D'AUR
L. GADBIN
15
67
052144
60
0
5
ALL OR NOTHING
3y d g
57.00
CORALIE PACAUT
KAI FAI LEUNG
A. SCHUTZ
4
67
537923
23
0
6
MARLENGO (USA)
3y d g
58.50
CRISTIAN DEMURO
ECURIE MEIOHAS/A G.
A&G. BOTTI
3
67
004982
37
0
7
MINAKIYA
3y d d
57.50
VINCENT CHEMINAUD
H.H. AGA KHAN
A.DE ROYER DUPRE
14
65
66437
23
0
8
KENN (GB)
3y d g
57.50
ANTHONY CRASTUS
DAVID CURRAN
P.DE CHEVIGNY
9
65
7954
41
0
9
LIBERTE ABSOLUE
3y d d
57.00
EDDY HARDOUIN
REMY DUPUY-NAULOT
C&Y. LERNER
2
64
426750
23
0
10
ARTFUL MASTER
3y d g
57.00
EMMANUEL ETIENNE
ALEXANDRE MICELI
P. VAN DE POELE
13
64
7712
47
0
11
LOST IN FRANCE (IRE)
3y d d
56.50
FRANK PANICUCCI
MARC-ELIE UZAN
L. ROVISSE
11
63
89050-0
127
0
12
AVIATRICE
3y d d
52.00
MANON VIDOTTO
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
12
62
506200
13
0
13
GARIGLIANO
3y d g
55.00
MAXIME GUYON
ECURIE TLV
P&F. MONFORT
1
59
976344
23
0
14
SLIDE (IRE)
3y a d
51.00
LAURA GROSSO
JOHANNES REUS
L. KNEIP
10
54
07549
47
0
15
KAVIRA
3y a d
51.00
EBBE VERHESTRAETEN
L. CHAUVIN/A. JUNK
A. JUNK
6
53
73000
28
0
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BYE BYE J (AR)
4y a k
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
ALEX AND JOANN LIEBL
STEVEN M. ASMUSSEN
1
89
6-12163
34
0
2
AMY'S CHALLENGE (KY)
5y a k
54.50
JOSE LEZCANO
NOVOGRATZ RACING STA
MCLEAN ROBERTSON
2
93
422715
62
0
3
HEADLAND (KY)
4y d k
54.50
JOSE VALDIVIA, JR.
HWL PARTNERSHIP
STEVE HOBBY
3
90
333822
98
0
4
INTO CHOCOLATE (KY)
4y d k
54.50
JOSE L. ORTIZ
WYGOD, PAM AND MARTI
CLIFFORD W. SISE, JR.
4
88
41-2171
42
0
5
HARMLESS (KY)
4y a k
54.50
LUIS SAEZ
AGAVE RACING STABLE
PHILIP D'AMATO
5
86
383300
41
0
6
UNIQUE FACTOR (KY)
4y a k
54.50
JOEL ROSARIO
PANTOFEL STABLE, LLC
PETER MILLER
6
94
524164
77
0
7
UNHOLY ALLIANCE (KY)
4y k k
54.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
89
75-1814
61
0
8
WILDWOOD'S BEAUTY (FL)
4y a k
54.50
JOSEPH ROCCO, JR.
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
8
90
222453
41
0
9
ROYAL CHARLOTTE (KY)
4y k k
54.50
JAVIER CASTELLANO
FIRST ROW PARTNERS A
CHAD C. BROWN
9
90
15-2523
34
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MURALIST (KY)
4y d g
55.50
JUAN J. HERNANDEZ
GOLDGO RACING, LLC,
DAN BLACKER
1
95
221174
40
0
2
FARMINGTON ROAD (KY)
3y d e
53.50
JAVIER CASTELLANO
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
2
88
424815
19
0
3
ROCKETRY (KY)
6y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
CENTENNIAL FARMS
JAMES A. JERKENS
3
97
834-433
49
0
4
MILITIAMAN (KY)
4y d g
55.50
JOEL ROSARIO
DARRS, INC.
MICHAEL STIDHAM
4
96
415-711
39
0
5
TENFOLD (KY)
5y a a
55.50
TYLER GAFFALIONE
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
5
100
4-63344
35
0
6
YOU'RE TO BLAME (KY)
6y d a
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BORTOLAZZO STABLE LL
TODD A. PLETCHER
6
97
5-64522
49
0
7
SIGNALMAN (KY)
4y d a
55.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
TOMMIE M. LEWIS, STE
KENNETH G. MCPEEK
7
95
2-33741
26
0
8
RY'S THE GUY (KY)
4y d a
55.50
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
8
104
754541
66
0
9
MIRINAQUE (ARG)
4y k a
55.50
GERARDO CORRALES
PARQUE PATRICIOS RAC
MARIA C. MUNOZ
9
89
412-258
27
0
10
DACK JANIEL'S (KY)
3y d e
53.50
DECLAN CANNON
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
10
76
413041
13
0
11
JOB SECURITY (KY)
4y a g
55.50
ADAM BESCHIZZA
LOTHENBACH STABLES,
NEIL L. PESSIN
11
89
4-65564
22
0
12
PLUS QUE PARFAIT (KY)
4y a a
55.50
JOSE L. ORTIZ
IMPERIAL RACING, LLC
BRENDAN P. WALSH
12
95
3-68632
70
0
13
CUPID'S CLAWS (KY)
5y a g
56.50
FLAVIEN PRAT
FLAWLESS RACING, MAS
CRAIG DOLLASE
13
98
414331
40
0
14
DANNY CALIFORNIA (NY)
5y a g
55.50
MANUEL FRANCO
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
14
93
633111
49
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIGHTY GURKHA (IRE)
2y d e
55.50
HOLLIE DOYLE
RABBAH BLOODSTOCK, L
ARCHIE WATSON
1
0
152610
34
0
2
WINDY CITY RED (FL)
2y a e
55.50
JOSE VALDIVIA, JR.
RYAN C. RITT, JEFFRE
JONATHAN WONG
2
85
13
41
0
3
LIPIZZANER (KY)
2y a e
55.50
RYAN L. MOORE
DERRICK SMITH, MRS.
AIDAN P. O'BRIEN
3
0
241621
13
0
4
COUNTY FINAL (KY)
2y k e
55.50
JOEL ROSARIO
WEST POINT THOROUGHB
STEVEN M. ASMUSSEN
4
84
12144
26
0
5
COWAN (KY)
2y a e
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
WILLIAM L. HEILIGBR
STEVEN M. ASMUSSEN
5
81
1532
33
0
6
UBETTABELIEVEIT (IRE)
2y d e
55.50
ROWAN SCOTT
MARTIN WEBB RACING
NIGEL TINKLER
6
0
41191
56
0
7
MOMOS (KY)
2y a e
55.50
MANUEL FRANCO
IRONHORSE RACING STA
CHRISTOPHE CLEMENT
7
85
133
26
0
8
AMANZI YIMPILO (IRE)
2y a d
54.00
LUIS SAEZ
MOULTON, SUSAN, DETA
WESLEY A. WARD
8
87
131
41
0
9
AFTER FIVE (MD)
2y k e
55.50
JOSE L. ORTIZ
BREEZE EASY, LLC
WESLEY A. WARD
9
89
22
26
0
10
BODENHEIMER (WA)
2y a e
55.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
KRISTIN BOICE, AND M
VALORIE LUND
10
83
1151
33
0
11
INTO THE SUNRISE (KY)
2y d e
55.50
RAFAEL BEJARANO
M RACING GROUP, LLC
WESLEY A. WARD
11
78
9124
33
0
12
DIRTY DANGLE (KY)
2y k d
54.00
TYLER GAFFALIONE
ECLIPSE THOROUGHBRED
MARK E. CASSE
12
85
11
48
0
13
SECOND OF JULY (KY)
2y a g
55.50
DYLAN DAVIS
BRYAN HILLIARD
PHILIP A. GLEAVES
13
85
11
26
0
14
GOLDEN PAL (KY)
2y d e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
RANLO INVESTMENTS LL
WESLEY A. WARD
14
90
221
77
0
15
BLAME THE BOOZE(KY)
2y d g
55.50
GERARDO CORRALES
MARK D. BREEN
WESLEY A. WARD
15
80
129
33
0
16
GYPSY KING (KY)
2y d g
55.50
JOEL ROSARIO
ROCKINGHAM RANCH
WESLEY A. WARD
16
80
26155
26
0
17
TRADE DEAL (KY)
2y a e
55.50
JULIO A. GARCIA
KENNETH L. AND SARAH
WESLEY A. WARD
17
80
216
26
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEALIWAY (FR)
2y a e
55.50
MICKAEL BARZALONA
LE HARAS DE LA GOUSS
FREDERIC ROSSI
1
0
113121
33
0
2
NEW MANDATE (IRE)
2y d g
55.50
LANFRANCO DETTORI
MARCSTOWN THOROUGHBR
RALPH BECKETT
2
0
33111
41
0
3
ABARTA (KY)
2y d e
55.50
UMBERTO RISPOLI
DONEGAL RACING AND N
BRAD H. COX
3
80
12
33
0
4
PUBLIC SECTOR (GB)
2y d e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
84
12
34
0
5
CADILLAC (IRE)
2y d e
55.50
SHANE FOLEY
ALPHA RACING 2020
MRS. JOHN HARRINGTON
5
0
1215
27
0
6
MUTASAABEQ
2y d e
55.50
LUIS SAEZ
SHADWELL STABLE
TODD A. PLETCHER
6
82
131
33
0
7
FIRE AT WILL (KY)
2y a e
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
7
81
611
34
0
8
OUTADORE (KY)
2y k e
55.50
JOSE L. ORTIZ
BREEZE EASY, LLC
WESLEY A. WARD
8
90
11
55
0
9
BATTLEGROUND (KY)
2y d e
55.50
RYAN L. MOORE
DERRICK SMITH, MRS.
AIDAN P. O'BRIEN
9
0
511
101
0
10
EBEKO (IRE)
2y d e
55.50
FLAVIEN PRAT
ALTAMIRA RACING STAB
PETER MILLER
10
82
42121
33
0
11
GRETZKY THE GREAT (ON)
2y d e
55.50
TYLER GAFFALIONE
ECLIPSE THOROUGHBRED
MARK E. CASSE
11
91
2111
47
0
12
GO ATHLETICO (FR)
2y d g
55.50
AURELIEN LEMAITRE
TANYGUY MOREUX
P. DECOUZ
12
0
21212
27
0
13
DEVILWALA (IRE)
2y d e
55.50
ROSSA RYAN
AMO RACING LIMITED A
RALPH BECKETT
13
0
1274
27
0
14
THE LIR JET (IRE)
2y d e
55.50
OISIN MURPHY
QATAR RACING LIMITED
MICHAEL BELL
14
0
11225
41
0
15
BARRISTER TOM (KY)
2y d g
55.50
FLORENT GEROUX
BANTRY FARMS
MICHAEL ANN EWING
15
72
9118
33
0
16
HARLAN ESTATE (ON)
2y a e
55.50
JUAN J. HERNANDEZ
ERJ RACING, LLC, EXL
PETER EURTON
16
82
421
33
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIMPLY RAVISHING (NY)
2y d d
55.50
LUIS SAEZ
HAROLD LERNER LLC, M
KENNETH G. MCPEEK
1
89
111
35
0
2
VEQUIST (KY)
2y a d
55.50
JOEL ROSARIO
GARY BARBER, WACHTEL
ROBERT E. REID, JR.
2
89
212
27
0
3
DAYOUTOFTHEOFFICE (KY)
2y a d
55.50
JUNIOR ALVARADO
BLAZING MEADOWS FARM
TIMOTHY E. HAMM
3
89
111
27
0
4
THOUGHTFULLY (KY)
2y a d
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
HEIDER FAMILY STABLE
STEVEN M. ASMUSSEN
4
81
114
35
0
5
GIRL DADDY (KY)
2y k d
55.50
JOSEPH TALAMO
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE L. ROMANS
5
89
11
64
0
6
CRAZY BEAUTIFUL (KY)
2y k d
55.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
PHOENIX THOROUGHBRED
KENNETH G. MCPEEK
6
89
1122
35
0
7
PRINCESS NOOR (KY)
2y a d
55.50
VICTOR ESPINOZA
ZEDAN RACING STABLES
BOB BAFFERT
7
87
111
41
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OODNADATTA (IRE)
2y a d
55.50
SHANE FOLEY
SCARBOROUGH, ROBERT
MRS. JOHN HARRINGTON
1
0
153
54
0
2
MISS AMULET (IRE)
2y k d
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
DOREEN TABOR
KEN J. CONDON
2
0
412112
41
0
3
ALDA (KY)
2y a d
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
WERTHEIMER AND FRERE
H. GRAHAM MOTION
3
86
3112
47
0
4
PLUM ALI (KY)
2y a d
55.50
JOEL ROSARIO
MICHAEL DUBB
CHRISTOPHE CLEMENT
4
78
111
33
0
5
AUNT PEARL (IRE)
2y d d
55.50
FLORENT GEROUX
MICHAEL DUBB
BRAD H. COX
5
91
11
30
0
6
NAZUNA (IRE)
2y d d
55.50
LUIS SAEZ
HANAKO VARIAN
ROGER VARIAN
6
0
5122
42
0
7
TETRAGONAL (IRE)
2y k d
55.50
MANUEL FRANCO
SLAM DUNK RACING AND
RICHARD BALTAS
7
84
172
33
0
8
MOTHER EARTH (IRE)
2y d d
55.50
RYAN L. MOORE
DERRICK SMITH
AIDAN P. O'BRIEN
8
0
313303
28
0
9
MADONE (KY)
2y a d
55.50
FLAVIEN PRAT
KALEEM SHAH, INC.
SIMON CALLAGHAN
9
89
111
33
0
10
CAMPANELLE (IRE)
2y d d
55.50
LANFRANCO DETTORI
STONESTREET STABLES
WESLEY A. WARD
10
95
111
75
0
11
ROYAL APPROVAL (KY)
2y d d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
THREE CHIMNEYS FARM
WESLEY A. WARD
11
90
2011
26
0
12
SPANISH LOVEAFFAIR (KY)
2y d d
55.50
TYLER GAFFALIONE
ECLIPSE THOROUGHBRED
MARK E. CASSE
12
85
112
30
0
13
UNION GABLES (KY)
2y d d
55.50
MANUEL FRANCO
GMP STABLES LLC AND
TODD A. PLETCHER
13
76
132
26
0
14
EDITOR AT LARGE (IRE)
2y a d
55.50
JAVIER CASTELLANO
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
14
78
13
33
0
15
INVINCIBLE GAL (GB)
2y d d
55.50
JOSE L. ORTIZ
MICHAEL J. RYAN, JEF
H. GRAHAM MOTION
15
76
122
34
0
16
SNOWFALL (JPN)
2y d d
55.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
DERRICK SMITH
AIDAN P. O'BRIEN
16
0
814598
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 01:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAMP HOPE (KY)
2y d e
55.50
ROBBY ALBARADO
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH G. MCPEEK
1
83
1
12
0
2
KING FURY (KY)
2y a e
55.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
FERN CIRCLE STABLES
KENNETH G. MCPEEK
2
80
181
12
0
3
REINVESTMENT RISK (KY)
2y d e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
3
89
122
27
0
4
LIKEABLE (KY)
2y d e
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
REPOLE STABLE, ST. E
TODD A. PLETCHER
4
82
21
48
0
5
ESSENTIAL QUALITY (KY)
2y k e
55.50
LUIS SAEZ
GODOLPHIN, LLC
BRAD H. COX
5
91
11
34
0
6
KEEPMEINMIND (KY)
2y d e
55.50
JOSE L. ORTIZ
CYPRESS CREEK LLC AN
ROBERTINO DIODORO
6
83
22
34
0
7
JACKIE'S WARRIOR (KY)
2y d e
55.50
JOEL ROSARIO
KIRK J. AND JUDY ROB
STEVEN M. ASMUSSEN
7
98
1111
27
0
8
CLASSIER (KY)
2y d e
55.50
FLORENT GEROUX
SF RACING LLC, STARL
BOB BAFFERT
8
87
1
13
0
9
SITTIN ON GO (KY)
2y a e
55.50
COREY J. LANERIE
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE L. ROMANS
9
88
11
62
0
10
DREAMER'S DISEASE (KY)
2y d e
55.50
DAVID COHEN
CYPRESS CREEK LLC AN
ROBERTINO DIODORO
10
71
8181
34
0
11
NEXT (KY)
2y k e
55.50
GERARDO CORRALES
SILVERTON HILL LLC
WESLEY A. WARD
11
80
611
13
0
12
HOT ROD CHARLIE (KY)
2y a e
55.50
TYLER GAFFALIONE
ROADRUNNER RACING, B
DOUG F. O'NEILL
12
80
4351
35
0
13
ROMBAUER (KY)
2y d e
55.50
JAVIER CASTELLANO
JOHN AND DIANE FRADK
MICHAEL W. MCCARTHY
13
84
162
41
0
14
CALIBRATE (KY)
2y d e
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
14
83
16
34
0
6 Kasım 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Chantilly Fransa, Keeneland tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chantilly Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:38 chantilly fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:50 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 6 kasım 2020 cuma at yarışı bülteni, 6 kasım 2020 at yarışı programı, 6 kasım 2020 tjk yarış programı, 6 kasım 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 6 kasım 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 6 kasım 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, chantilly fransa at yarışı bülteni, 6 kasım 2020 chantilly fransa at yarışı bülteni, günün chantilly fransa at yarışı bülteni, bugün chantilly fransa at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 6 kasım 2020 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni