Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEYYURDU
3y k e
HIZLITAY
57.00
H.SUYABAKANAP
MURAT ALTIN
ES.ÇETİN
9
25
443835
11
15
2
GÜÇGÖSTERİSİ
3y k e
ATACAN
53.00
M.G.SEZGİNAP
BÜLENT GÖKKAN
S.AYDEMİR
1
4
990
11
17
3
JETSTAR
3y a e
TOŞUR
57.00
M.DEMİRBAŞ
KAYA KAYA
M.ASLAN
8
11
056456
8
8
4
KRİTER
3y a e
ATOMKARINCA
57.00
O.YILDIZ
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
2
17
440
11
17
5
ÖZALP
3y a e
TURBO
57.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
A.SONĞUR
7
15
9746
11
16
6
YADİGAR BEY
3y k e
FAROTAY
57.00
N.ŞEN
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
31
2523
20
17
7
YALNIZ ŞAHİN
3y k e
ALTAHA
57.00
F.YÜKSEL
SÜLEYMAN CEM GÜNAL
M.GÜNDÜZELİ
3
29
232
11
18
1.40.29
8
YARENİN OĞLU
3y d e
TÜMÖZ BEY
53.00
B.ÇIĞLAAP
SERKAN YILDIZHAN
V.AKBULUT
5
6
7986
11
16
1.45.05
9
ZÜLFİKARYELİ
3y d e
SARRAF
57.00
MAHMUT TURAN
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
10
24
430947
15
11
1.39.91
10
BOĞDAN
3y k d
ZİGANAKAYA
52.00
MAHİR ŞAHİNAP
ETHEM KAYA
A.ATAŞ
4
20
968056
7
13
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RENGÜL
8y k k
ARASLI
58.50
ÇETİN TAŞAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
6
71
140974
9
15
1.29.77
2
HANIM SULTAN
6y a k
ATOMKARINCA
58.50
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
36
209298
20
15
1.29.41
3
HİRA
6y k k
ZENGİNOĞLU
54.50
E.KADİRLERAP
FUAT KARATOPRAK
M.BİLDİK
4
57
311480
11
17
4
HÜRSEV
4y k k
TAMERİNOĞLU
58.00
MAHMUT TURAN
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
10
54
543150
39
18
1.29.19
5
KUSURSUZ GÜÇ
4y k k
TURBO
58.00
K.TOKAÇOĞLU
MUHAMMED GÜNDÜZ
N.DOĞAN
3
57
113838
32
16
1.32.28
6
HANIM HANIM
4y a k
KOŞANEFE
58.00
T.YILDIZ
AHMET KAYA
A.ATAŞ
7
36
423871
4
20
1.36.83
7
FERHAL
5y k k
HALİD
54.50
N.AVCİ
TALAT ÖNER
A.R.YILDIZ
1
27
574620
4
13
8
KUĞU GÜZELİ
6y k k
CAŞ
54.50
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
2
27
002600
21
3
1.31.37
9
AYDİL
4y k k
EMAEL (PL)
51.00
U.LEVENTAP
GÜLMEHMET YILDIRIM
B.S.TEKİN
8
15
090000
21
11
10
BEDİZECE
4y a k
ÖZHABER
52.00
S.ÇELİKAP
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
9
22
800905
39
11
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINTUNÇ
3y k e
TOŞUR
58.00
H.KAPLANAP
TÜRKAN ALTIN
ES.ÇETİN
7
33
292180
46
18
1.25.96
2
HÜRREİS
3y a e
KAIZBERT (RU)
60.00
H.KATI
GÜRCAN GÜNGÖR
G.GÜNGÖR
4
40
180950
9
15
3
OVA BEYİ
3y k e
SERDARHAN
56.00
M.G.SEZGİNAP
İSMET ALTIN
M.BİLDİK
3
34
063381
11
20
1.32.34
4
ALARAGÜLÜ
3y a d
ÖZHABER
57.00
H.ALTIN
KAYA KAYA
M.ASLAN
8
33
753197
11
18
5
EJDERYÜREK
3y a e
KURTEL
57.00
O.ÖZTÜRK
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
2
34
387197
14
18
6
KOCAYÜREK
3y k e
AĞA KARACA
57.00
D.YILDIZ
MUAMMER ÖĞÜT
M.BAYKARA
6
38
507047
9
14
7
AYGÖZLÜ
3y k d
TÜMÖZ BEY
55.00
S.TIRPAN
MEHMET ALTIN
MEH.ARSLAN
1
34
509620
15
14
1.28.61
8
HİRACAN
3y a d
ÖZGÜNHAN
52.00
F.HİMAP
HALİL ARSLAN
ES.ÇETİN
5
0
6
127
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKHİSARLI
3y k e
ZİGANA
57.00
T.YILDIZ
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
6
12
96596
14
15
2
BABÜRBEY
3y a e
ANKA
57.00
D.MALATYALI
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
5
0
0
20
3
CESURHALİM
3y d e
SONALP
57.00
M.DEMİRBAŞ
FEYAT ALTIN
ES.ÇETİN
7
25
344433
11
17
1.39.23
4
KOBRA ŞAHİN
3y k e
KOBRA
54.00
MAHİR ŞAHİNAP
AHMET KAYA
A.ATAŞ
1
11
798857
11
11
5
KORKUSUZEFE
3y d e
SONALP
55.00
H.KAPLANAP
MEHMET ALTIN
MEH.ARSLAN
2
25
27964
11
15
1.50.27
6
OĞLUM KÜBEŞ
3y k e
SANCAKBEYİ
57.00
O.ATMACA
SIDDIK KAYA
K.ŞENGEL
10
14
4648
53
16
1.41.48
7
OKUYAN
3y a e
ONURKAAN
53.00
E.KADİRLERAP
KADİR FİDAN
İ.ALPUĞUR
8
14
840
53
17
1.47.30
8
SÖNMEZAY
3y a e
ŞÖVALYE
54.00
F.KABADAYIAP
ALPARSLAN ATLI
M.TOKÇALAR
3
15
054
48
17
1.41.43
9
ZINAR
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
OĞUZ EREN
NAİL BURAK AKGÜN
A.E.AVCI
9
4
9900
20
16
10
ÖZESER KIZIM
3y k d
SONPERDE
52.00
Y.E.YÜKSELAP
MEHMET ÖZESER
İ.ALPUĞUR
4
21
6539
11
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFİR KIZ
5y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
F.KABADAYIAP
SİNAN ÖZTÜRK
A.E.AVCI
6
67
537936
7
13
2.09.64
2
ANITA BLAKE
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
S.İPEK
ZEKİ KARATAŞ
A.SONĞUR
2
27
307007
18
12
2.09.82
3
ACOUSTIC COVER
4y d k
TRANSACOUSTIC
54.00
F.HİMAP
AHMET KURT
T.PELEN
5
73
512596
77
16
2.06.95
4
LADY OF KANEKO
4y d k
KANEKO
58.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
4
40
344098
22
12
2.16.18
5
AYSEV
3y a d
REY DE CAFE (USA)
57.00
N.AVCİ
METİN COKTAV
B.YETGİN
3
70
316957
4
16
6
POWERBANK
3y a d
KURTINIADIS (IRE)
57.00
S.TIRPAN
ALİ TOPAL
S.H.BARUT
1
41
133513
11
19
7
DIVINE BEAUTY
4y d k
LION HEART (USA)
54.00
H.KAPLANAP
SIDDIK KAYA
M.BİLDİK
10
35
836599
18
8
2.13.86
8
DANIELAS DAUGHTER
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
56.00
E.YAVUZ
SERDAR K. ÖZÇOLAK
EM.TOKÇALAR
9
38
006515
21
19
9
ALLORA
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
N.ŞEN
AYŞE BAŞARAN
H.KABUKCI
7
43
474659
15
10
10
BİRANDA
3y d d
PERFECT STORM
54.00
D.MALATYALI
ERTAN ÖZTÜRK
S.COŞKUN
8
25
080970
106
11
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇELİKKALKAN
5y d a
EMAEL (PL)
59.50
M.AKYAVUZ
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
5
101
182352
34
17
2.22.42
2
VANLIMAHO
6y k a
ŞANSÜR
59.50
ÇETİN TAŞAP
SÜRMELİ KARACA
M.Y.AKKEYİK
4
85
412315
6
19
2.22.63
3
YÜKSELİM
8y k a
BİLGİN
59.50
İ.H.KETME
MEHMET ULUSOY
İ.KÖROĞLU
3
96
507105
22
18
2.23.06
4
AŞEMEZ
8y a a
YALAZ
59.50
D.YILDIZ
ERDAL ÖZTÜRK
N.GÜVEN
11
119
413555
19
20
2.21.63
5
ATASOY
8y a a
KARA YAĞIZ
59.50
E.YAVUZ
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
6
111
421569
7
20
2.23.25
6
KIZILHAN
7y a a
SABURAY
59.50
N.AVCİ
TARKAN H. ONAR
M.ÖZGÜL
7
95
787699
34
14
2.23.52
7
ÇALTEPE
4y a a
AYABAKAN
57.50
K.TOKAÇOĞLU
CÜNEYT YILDIZHAN
V.AKBULUT
2
107
293262
34
20
2.21.12
8
DORU YİĞİT
4y d a
EMAEL (PL)
57.50
M.GÜNDÜZELİ
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
8
91
742195
7
18
2.21.74
9
KELEMER
4y a a
ONURKAAN
57.50
H.ALTIN
KAYA KAYA
M.ASLAN
9
89
582658
23
14
2.23.20
10
MY SULTAN
7y a k
KAFKASLI
57.50
T.YILDIZ
ELİF KAYA
A.ATAŞ
1
96
187614
7
19
2.23.50
11
ÖZEKAN
4y k a
TAMERİNOĞLU
57.50
Ö.YILDIRIM
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
10
93
917322
23
19
2.21.23
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SELEN KIZIM
2y d d
EL CORREDOR (USA)
60.00
K.TOKAÇOĞLU
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
5
67
115171
14
20
2
AKYAZILI HANDE
2y d d
DAI JIN (GB)
57.00
O.ATMACA
HÜSAMETTİN KOPAL
İ.ALPUĞUR
8
46
535735
18
13
1.29.37
3
DARK SAGA
2y k d
MIZZEN MAST (USA)
54.00
N.AVCİ
AYTUĞ ATALAY
OR. ÖZELCANAT
1
39
2413
18
19
1.29.67
4
DİLİMYANDI
2y d d
OFFLEE WILD (USA)
54.00
F.YÜKSEL
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
4
42
213
7
19
1.30.40
5
DAĞLARIN DANSI
2y d d
HAKEEM (USA)
54.00
O.ÖZTÜRK
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
3
0
34
18
18
6
FİRDES TAY
2y d d
INDIGO RED (GB)
53.00
S.ÇELİKAP
ERCAN BAYDAN
B.BAYDAN
2
33
5731
7
20
7
LADY DURU
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
A.KÜRÜNDÜK
YİĞİT YİĞİTLER
B.ÇAKUS
7
0
8
27
19
8
UMAY
2y d d
AKINDAYIM (IRE)
53.00
S.İPEK
EKREM BEŞERLER
R.COŞKUN
6
31
998781
18
20
1.38.45
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIZLI ASİYE
4y k k
ÖZHABER
62.50
O.ATMACA
HALİT KEKİK
R.COŞKUN
5
59
030202
18
18
2
ÇETİNSU
4y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
B.M.MIRIKAP
CAHİT ÇETİNSU
SAB.ARSLAN
6
58
711546
71
17
1.31.11
3
ŞİMŞEKKRAL
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.50
T.YILDIZ
GÜLTEN SAVAŞÇI
C.KARACA
4
57
255210
14
19
4
MAZLUMZÜLFİKAR
4y k a
TURBO
60.50
K.TOKAÇOĞLU
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
3
55
087708
50
12
1.29.31
5
DENİZ KÖPÜĞÜ
4y k a
ARASLI
54.00
O.YILDIZ
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
9
42
035212
13
19
6
ASİLBAKİ
4y k a
ASİLZADE
52.00
MAHMUT TURAN
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
2
38
005000
25
10
1.30.98
7
KELEŞHAN
4y d a
ÖZDURAN
51.00
A.C.DAĞDEVİREN
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
T.ATEŞ
8
36
982698
8
9
8
KOBRARECO
4y k a
KADİRİM
50.50
S.TIRPAN
AKIN ÇEVİK
S.SÜSLÜ
7
35
349033
74
15
1.31.47
9
AÇIK EL
4y a a
KARAKEMAL
50.00
H.KAPLANAP
ÖMER ŞEKER
İ.ALPUĞUR
1
28
000096
18
7
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARANZADE
3y a e
ASİLZADE
57.00
S.ÇELİKAP
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
7
0
70
11
18
2
BÜYÜKÇELİK
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
İ.H.KETME
MERT ÇELİK
S.ÖNDER
8
30
54294
127
15
3
CANKIZLARAĞASI
3y k e
SALTUKHAN
57.00
T.ALICI
FATİH KALKAVAN
S.SÜSLÜ
3
0
70
52
18
4
DAĞCAN
3y k e
BALIKHAN
57.00
N.ŞEN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
9
20
4957
20
16
5
EGEMENBEY
3y a e
AYABAKAN
57.00
Ö.YILDIRIM
HAYATİ CAN
A.METE İNAL
2
0
62
11
18
6
İBRİŞİM
3y k e
SULTAN DE FAUST (FR)
57.00
MAHMUT TURAN
ETHEM KAYA
A.ATAŞ
4
15
745680
7
7
7
KARLEOPARI
3y a e
SONALP
57.00
İ.DİNAR
MEHMET HÜZMEN
R.COŞKUN
5
0
0
20
8
ORTAYLI
3y d e
TÜMÖZ BEY
57.00
O.ÖZTÜRK
RAHMİ ÇOBANOĞLU
M.KAPLAN
10
26
33680
11
15
9
ÖZDEMİR AĞA
3y a e
KADİRİM
53.00
M.G.SEZGİNAP
MUHAMMET YAĞMURLU
M.BİLDİK
11
29
240293
11
15
1.41.20
10
YENER
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
M.GÜNDÜZELİ
MURAT TÜRK
ES.ÇETİN
1
7
609
32
17
11
BEYAZHERCAİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
51.00
C.ALTUNAP
MERT ÇELİK
S.ÖNDER
6
0
8
127
19
Aqueduct ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VICAR'S LEGEND (NY)
4y d g
54.50
HECTOR DIAZ, JR.
RAMDAT, ROHAN AND MO
ROHAN RAMDAT
1
75
544435
46
0
2
ARI'S NAUGHTY LUCA (FL)
3y d g
54.50
DYLAN DAVIS
PARADISE FARMS CORP.
PATRICK QUICK
2
70
177418
27
0
3
LATIN LOVE BUG (NY)
5y d g
52.00
HEMAN HARKIE
KOTCHIT RACING STABL
MICHAEL SIMMONDS
3
65
563094
12
0
4
LONDON HOUSE (NY)
3y a e
54.50
MANUEL FRANCO
KEM STABLES
STEVEN ASMUSSEN
4
86
82-114
21
0
5
LIAM LETS GO (FL)
3y a g
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
MICHAEL NICHOLAS
DAVID CANNIZZO
5
76
136326
24
0
6
WHO'S DRIVING (NY)
3y d g
54.50
ERIC CANCEL
ZIMMERMAN, SCOTT
JOHN TOSCANO, JR.
6
61
143827
23
0
7
INALIENABLE RIGHTS (NY)
4y k g
55.50
JUNIOR ALVARADO
BROWN, RONALD, A.
CHRIS ENGLEHART
7
70
517362
43
0
8
ALL CLEAR (KY)
4y a g
53.00
BENJAMIN HERNANDEZ
FIVE C'S STABLE AND
GARY SCIACCA
8
69
241967
83
0
9
HOROSCOPE (NY)
5y d g
51.00
JOEY MARTINEZ
CASTLE VILLAGE FARM
LEAH GYARMATI
9
87
536-524
35
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:17 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUSICAL THUNDER (LA)
2y d d
54.00
KEIVAN SERRANO
GUYANA ROCKY LLC
RANDI PERSAUD
1
0
0
0
2
MAYAS MIRACLE (NY)
2y d d
54.00
JOEL ROSARIO
RYAN, MARCUS AND O'D
JEREMIAH O'DWYER
2
63
7
34
0
3
BOW MAKER (KY)
2y d d
54.00
JOSE LEZCANO
CALUMET FARM
LINDA RICE
3
51
83
27
0
4
ALWAYS A QUEEN (KY)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
4
74
50
34
0
5
OUR LADY OF LORETO (FL)
2y d d
54.00
LUIS REYES
RED STORM STABLE AND
RUDY RODRIGUEZ
5
58
4
43
0
6
BIG CYN (NY)
2y d d
50.50
JOEY MARTINEZ
PATRICIA GENERAZIO
JAMES RYERSON
6
26
0
33
0
7
LIL MORNING STAR (NY)
2y d d
51.50
DECLAN CARROLL
HEART AND FIRE RACIN
KIM LAUDATI
7
40
65460
77
0
8
LA NEGRITA (KY)
2y d d
54.00
HECTOR DIAZ, JR.
RODRIGUEZ, RUDY R. A
RUDY RODRIGUEZ
8
59
0475
43
0
9
ALL ABOUT REYANA (KY)
2y d d
50.50
HEMAN HARKIE
RANDI PERSAUD
RANDI PERSAUD
9
39
4
27
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIVE STAR BUNT (NY)
4y d g
54.50
JOEL ROSARIO
TASTE OF VICTORY STA
RAYMOND HANDAL
1
92
548641
47
0
2
KAZMANIA (NY)
3y d e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
PETER KAZAMIAS
EDUARDO JONES
2
86
536176
20
0
3
SPEIGHTFUL KITTEN (NY)
5y d g
54.50
JUNIOR ALVARADO
AVANTI STABLE
H. BOND
3
90
23-2357
57
0
4
FOOLISH GHOST (NY)
4y d g
55.50
MANUEL FRANCO
PINNACLE FARMS RACIN
THOMAS MORLEY
4
76
846841
28
0
5
CERRETALTO (NY)
5y d g
51.00
JOEY MARTINEZ
BOND RACING STABLE
H. BOND
5
79
316-436
51
0
6
KOSCIUSZKO (NY)
3y a e
54.50
ERIC CANCEL
WITEK, EDWARD, J.
PATRICK QUICK
6
78
129623
21
0
7
LEAKY CUP (NY)
3y d e
54.50
JOHN VELAZQUEZ
MORTON, TOBEY L. AND
JOHN KIMMEL
7
83
266183
44
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MORAL REASONING (KY)
2y a d
54.00
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
1
76
2
50
0
2
COIN THE PHRASE (KY)
2y d d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
AJ SUITED RACING STA
JAMES TONER
2
69
03
27
0
3
CHARGE IT PLEASE (KY)
2y a d
54.00
.
LEE POKOIK
GARY CONTESSA
3
0
0
0
4
STRIKE MAGIC (MD)
2y d d
51.50
DECLAN CARROLL
LEWIS, R., LEE
MARK HENNIG
4
60
9
33
0
5
SUMMER BELIEF (KY)
2y d d
54.00
LUIS RODRIGUEZ CASTRO
SUMMERS, CHAD, JONES
CHAD SUMMERS
5
50
0
33
0
6
HENNI PENNY (KY)
2y d d
54.00
JOHN VELAZQUEZ
ROBERT SPIEGEL
DAVID DONK
6
0
0
0
7
PURE WOW (KY)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
GATSAS STABLES AND G
JOHN TERRANOVA II
7
74
345
34
0
8
AMERIEL (KY)
2y d d
54.00
MANUEL FRANCO
GREEN LANTERN STABLE
ARNAUD DELACOUR
8
0
0
0
9
QUEEN DAVEIGH (KY)
2y d d
54.00
MICHAEL LUZZI
LAXMETER, DANIEL AND
DANIEL LAXMETER
9
0
0
0
10
ZOYSIA (KY)
2y d d
54.00
JOEL ROSARIO
DARRS, INC.
MICHAEL STIDHAM
10
68
34
41
0
11
GIGGLE FACTORY (KY)
2y k d
54.00
LUIS REYES
MASIELLO, ROBERT
THOMAS ALBERTRANI
11
71
58
63
0
12
STUNTING (KY)
2y d d
54.00
JOSE ORTIZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD PLETCHER
12
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWIPING DAN (KY)
4y d g
51.00
JOEY MARTINEZ
DARMINDRA DHARAMJIT
DARMINDRA DHARAMJIT
1
78
946513
127
0
2
THE SICARII (KY)
3y d g
54.50
JUNIOR ALVARADO
DLM STABLES LLC
EDWARD DELAURO
2
79
251663
27
0
3
LUCKY RAMSEY (KY)
6y d g
54.50
DYLAN DAVIS
DANNY CHEN
EDWARD BARKER
3
83
1740-24
19
0
4
NO DISTORTION (KY)
6y a g
54.50
ERIC CANCEL
JUPITER STABLE
BOB DUNHAM
4
84
727264
14
0
5
BITUMEN (KY)
5y d g
52.00
BENJAMIN HERNANDEZ
HING, CARLTON
JAMES RYERSON
5
79
241252
126
0
6
FULL SALUTE (KY)
6y a g
54.50
LUIS SAEZ
TOURNAS, PETER
PETER TOURNAS
6
86
445166-
127
0
7
LIFE IN SHAMBLES (KY)
8y k g
54.50
JOSE LEZCANO
M AND A RACING LTD
JASON SERVIS
7
100
252662
37
0
8
EARNED SUCCESS (KY)
4y d g
54.50
MANUEL FRANCO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
8
90
1163-34
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOCAL COUNSEL (NY)
4y d a
55.50
JOSE LEZCANO
ALAN BRODSKY
MARK HENNIG
1
80
213-140
33
0
2
CARTHON (NY)
5y d g
52.50
BENJAMIN HERNANDEZ
FIVE C'S STABLE AND
GARY SCIACCA
2
86
433236
26
0
3
ZONIC (NY)
5y a g
55.00
JOSE ORTIZ
ROBERT C. BAKER AND
THOMAS ALBERTRANI
3
85
11-7235
57
0
4
DANEBURY (NY)
6y d g
55.50
MANUEL FRANCO
CHARLTON BAKER AND M
CHARLTON BAKER
4
86
13-3512
26
0
5
DOUPS POINT (NY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
NEW PHOENIX STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
5
86
223313
26
0
6
BIG GEMMY (NY)
4y d a
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
MARTIN RACING STABLE
LINDA RICE
6
88
211131
69
0
7
DURKIN'S CALL (NY)
3y d g
54.50
JAVIER CASTELLANO
WACHTEL STABLE, DEUT
WILLIAM MOTT
7
83
106504
50
0
8
SINGAPORE TRADER (NY)
4y k g
55.00
JOHN VELAZQUEZ
BARRY SCHWARTZ
TODD PLETCHER
8
79
711-657
21
0
9
TWISTED TOM (NY)
5y a g
55.00
JUNIOR ALVARADO
BREEN, MARK, D.
DAVID CANNIZZO
9
88
653476
50
0
10
SHAMROCK KID (NY)
4y d g
55.50
LUIS SAEZ
CLEAR STARS STABLE A
RICHARD SCHOSBERG
10
82
341172
78
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIG JELLY (KY)
4y d g
54.50
JOSE LEZCANO
MICHAEL DUBB
JASON SERVIS
10
103
224222
41
0
2
ONTHEWAYTONEVRLAND (IRE)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
ICE WINE STABLE
WESLEY WARD
1
93
21-2155
27
0
3
THE CRITICAL WAY (PA)
5y d g
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
RUNNYMEDE RACING LLC
KELLY RUBLEY
2
91
2164-42
34
0
4
PULSATE (KY)
3y a g
55.50
MANUEL FRANCO
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
3
88
112639
19
0
5
KITTEN'S CAT (KY)
5y d a
54.50
JAVIER CASTELLANO
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
4
98
6-05623
57
0
6
SQUARE SHOOTER (KY)
5y k a
55.50
JORGE VARGAS, JR.
GOLD SQUARE LLC
JEREMIAH ENGLEHART
5
100
644144
48
0
7
VICI (KY)
7y d g
54.50
JOEL ROSARIO
BIG HANDS STABLES, L
DAVID DONK
6
101
922223
14
0
8
SKY MAGICIAN (MD)
3y d g
55.50
LUIS SAEZ
R. JOHNSON
MICHAEL TROMBETTA
7
82
215-811
28
0
9
CLEVER TRIAD (KY)
5y d g
54.50
ERIC CANCEL
MCKINNEY, LAURA, M.
MICHAEL MERRYMAN
8
90
864493
34
0
10
BLESSED HALO (FL)
5y d g
54.50
JUNIOR ALVARADO
GENSTAR THOROUGHBRED
BRAD COX
9
93
4653-32
58
0
11
LONHTWIST (KY)
4y d g
56.00
MICHAEL LUZZI
CORRIB RACING LLC
LEO O'BRIEN
11
89
394461
15
0
12
BLUEBLOOD (ON)
4y d a
53.00
DECLAN CARROLL
CASSE, TINA
MARK CASSE
12
94
5275-13
127
0
13
MCERIN (KY)
4y a a
55.50
JOHN VELAZQUEZ
WATERFORD STABLE
TODD PLETCHER
13
102
3512-14
127
0
14
DIRTY (MD)
4y d g
55.50
JOSE ORTIZ
OGRADY, TOM
JEREMIAH ENGLEHART
14
100
2-16253
48
0
15
FUEL THE BERN (KY)
5y d a
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
DANIEL FEISS
DANNY GARGAN
16
91
315224
29
0
16
END PLAY (KY)
6y d a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
JASON SERVIS
15
97
647621
29
0
8 Kasım 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Aqueduct ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Aqueduct ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:17 aqueduct abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 8 kasım 2019 cuma at yarışı bülteni, 8 kasım 2019 at yarışı programı, 8 kasım 2019 tjk yarış programı, 8 kasım 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 8 kasım 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 8 kasım 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, aqueduct abd at yarışı bülteni, 8 kasım 2019 aqueduct abd at yarışı bülteni, günün aqueduct abd at yarışı bülteni, bugün aqueduct abd at yarışı bülteni