Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKKULA
5y k a
TURBO
62.50
M.ÇİÇEK
SONER SÖKMEN
M.ANAT
7
97
456641
11
20
2.06.94
2
ŞAHİNŞEVKET
5y k a
BİLGİN
61.50
H.ÇİZİK
ŞAFAK DİL
H.ALTUNBAŞ
5
71
261117
7
19
2.09.72
3
ALDERAMİN
6y a k
KAIZBERT (RU)
60.50
A.KURŞUN
EMİN TURAN
B.TANRIKULU
1
100
115355
9
16
2.06.83
4
ARSLANTURBO
4y k a
TURBO
60.00
H.KARATAŞ
TANSEL ARSLAN
HAL.KAYA
6
89
253082
14
15
2.06.64
5
AHMİN
6y a a
KAIZBERT (RU)
59.50
N.ŞEN
MEHMET ÇELİK
A.S.GÜRSAN
2
68
732211
8
20
2.08.39
6
BÜTÜNAY
5y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
G.KOCAKAYA
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
10
85
354453
11
15
2.08.24
7
GOBEN
5y k a
TURBO
59.50
MÜS.ÇELİK
M.ÖNDER ÜLGENALP
B.YETGİN
4
78
464456
11
14
2.08.81
8
HİLALEDA
5y a k
KAIZBERT (RU)
59.50
İ.SOYAD
TUĞÇE TOSUMOĞLU
S.ÇİFTÇİ
9
96
111145
11
18
2.06.95
9
REİSOĞLU
5y k a
BİLGİN
59.50
A.ÇELİK
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
EN.KARATAŞ
3
94
339196
18
18
2.11.40
10
USTAOĞLU
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
D.YENTÜR
8
72
413216
8
19
2.07.09
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAI WIN
2y a e
DAI JIN (GB)
57.00
O.YILDIZ
AYŞE MELTEM HAS
F.GEZİCİ
3
0
0
20
2
HAPPY TIME
2y d e
TRIPLE BONUS
57.00
M.ÇİÇEK
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
1
0
0
20
3
JUGGERNAUT
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
Ö.YILDIRIM
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
7
0
0
20
4
KUABABA
2y a e
DR FONG (USA)
57.00
H.KARATAŞ
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
9
0
0
20
5
MISTER RA
2y d e
KANEKO
57.00
A.SÖZEN
ERKAN YÜKSEL
E.EREN
4
0
0
20
6
TEXAS MAHİR
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
E.YAVUZ
UĞUR TÜNAY
V.ÖZDİL
2
0
0
20
7
ZABUN
2y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
A.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
6
0
0
20
8
ASLI GELİN
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
MÜS.ÇELİK
İSMAİL ÖZKAN
A.N.HINÇ
10
0
0
20
9
MY THALIA
2y d d
NO LIMITE
55.00
T.KERESTECİAP
FERHAT YAVAŞ
Y.YAĞMUR
5
0
0
20
10
STARI GRAD
2y d d
COUNTRY REEL (USA)
55.00
H.ÇİZİK
V.HAKAN KELEŞ
İ.KARADAĞ
8
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GINGER SNAP
2y a d
APPROVE (IRE)
58.00
S.KAYA
M.SELÇUK SAN
C.FİLİKSAÇ
7
58
211
25
20
1.24.09
2
BANES
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
H.ÇİZİK
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
2
55
241627
28
17
1.24.24
3
FLORIDA COAST
2y d d
LEMON DROP KID (USA)
57.00
H.KARATAŞ
AYTUĞ ATALAY
H.YÜZBAŞI
5
72
113
29
19
1.23.37
4
MARAKAY
2y d d
LUXOR
55.00
A.ÇELİK
MUAMMER KİTAPÇI
E.USLU
6
52
2311
18
20
1.25.95
5
SECRET EAGLE
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
MÜS.ÇELİK
ALPER ÖZBEK
H.ACAR
3
50
133823
16
16
1.24.05
6
LADY MAYA
2y d d
MENDIP (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
MEHMET İ. AKDENİZ
K.ERTAN
1
41
154
18
18
7
SHE IS THE ONE
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
G.KOCAKAYA
ENİS EMRE GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
4
45
1463
30
17
1.23.67
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KLAUS
3y d e
POWERSCOURT (GB)
63.00
H.KARATAŞ
HÜSEYİN KÖKLİ
H.ALTUNBAŞ
3
97
429646
8
20
2.04.74
2
ÇEKO DAYI
5y d a
FIRE BALL
62.00
G.KOCAKAYA
RAMAZAN KOCAAĞAÇ
M.ACAR
5
89
446243
14
16
2.04.07
3
AGERA
3y d e
CAPE CROSS (IRE)
58.00
A.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
8
87
250171
25
20
2.05.52
4
INVINCIBLE BABY
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
56.50
H.ÇİZİK
HÜLYA GÖDEK
S.YILMAZ
1
84
631111
23
20
2.05.58
5
ASLAN ADAM
4y d a
HALICARNASSUS (IRE)
59.00
N.AVCİ
RECEP KETME
M.BİLDİK
6
83
425242
9
18
2.05.53
6
FARİLYALI
5y a a
DAI JIN (GB)
59.00
D.YILDIZ
MUAMMER KİTAPÇI
E.USLU
7
83
213737
11
16
2.03.38
7
SUPER STEEL
4y d a
REY DE CAFE (USA)
59.00
A.KURŞUN
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
2
83
144365
14
15
2.06.71
8
BURAKŞAH
4y d a
POWERSCOURT (GB)
56.50
M.ÇİÇEK
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
4
78
543351
11
20
2.04.67
9
SPREAD THE JOY
4y a k
KANEKO
52.00
MÜS.ÇELİK
CEM ÖZBELGE
E.KARAKÖLEOĞLU
9
69
113635
11
16
2.08.17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JETTAY
5y d a
LUXOR
60.00
M.ÇİÇEK
ENGİN ALAGÖZ
M.ÖZGÜL
3
97
246493
13
15
1.21.22
2
RHYTHM DIVINE
4y d a
TOROK (IRE)
60.00
Ö.YILDIRIM
MURAT ÇAĞIMNI
U.DEMİR
6
114
114114
42
20
1.21.73
3
RUNNER BULL
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
A.SÖZEN
NURBİYE GÜLERCE
İB.B.OĞULLARI
1
108
144622
24
20
1.22.16
4
CHERI CHERI LADY
7y d k
LUXOR
58.00
S.BOYRAZ
KAZIM YARAREL
İB.B.OĞULLARI
7
105
131421
23
20
1.21.65
5
KENOBI
3y d e
KANEKO
58.00
G.KOCAKAYA
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
5
96
217136
23
18
1.23.36
6
KIZIL TÜY
3y k e
UTOPIA (JPN)
58.00
H.KARATAŞ
HASAN S. EKİNCİ
A.KÜÇÜKAKSOY
4
93
126917
25
19
7
TOMİRİS
4y a k
NATIVE KHAN (FR)
58.00
D.YILDIZ
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
2
90
186171
13
20
1.21.19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MÜHENDİS
3y d e
SPORTS HERO (USA)
60.50
ÇETİN TAŞAP
SANEM KAHRAMAN
K.BALTACI
15
53
232160
127
18
1.30.74
2
LUCID
3y d e
POPULAR DEMAND
62.00
A.SÖZEN
MURAT GÜLEN
E.KARAKÖLEOĞLU
10
52
253234
61
17
3
CANOĞLUM
3y a e
LION HEART (USA)
58.50
M.KAYİŞAP
NACİYE ARZU ALPASLAN
B.TOSUN
2
51
544669
56
13
1.33.06
4
DI FORCE
3y d e
PERFECT STORM
58.00
F.HİMAP
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
14
50
260317
15
19
5
SEMERKANT
3y a e
LION HEART (USA)
60.50
Ö.YILDIRIM
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
7
49
202328
25
17
1.33.50
6
ES MATADOR
3y d e
LION HEART (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
MURAT KAYA
M.AKBULUT
5
42
095454
7
13
7
ŞAHİNBEY
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
İLHAN GÜÇLÜ
MAH.BAYKARA
1
42
635224
118
18
1.33.87
8
LOBO NEGRO
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
56.00
F.YÜKSEL
KEMAL KURT
A.ŞIVGIN
3
40
435449
21
15
1.32.80
9
MUGSY
3y d e
DAI JIN (GB)
55.00
H.ÇİZİK
LEVENT SARIKAYA
E.DURAN
16
38
328413
127
19
10
WIN AND DANCE
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
G.KOCAKAYA
LEVENT N. GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
9
36
428416
9
19
1.32.78
11
NOVEMBER RAIN
3y a e
DR FONG (USA)
53.00
O.YILDIZ
NACİYE ARZU ALPASLAN
B.TOSUN
6
34
060109
16
18
12
FED DAY
3y a d
FED BIZ (USA)
50.00
GÖK.BEKTAŞ
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
8
21
308656
104
12
1.34.20
13
LEX TALLIONIS
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
50.50
B.AVERBAK
İLHAN DURAK
B.YETGİN
13
29
667-766
11
14
14
İŞİN ASLI
3y d d
AGRESIVO (USA)
50.00
M.HAMEDİ
KAMİL AKIN
V.YÜKSEL
11
28
187050
49
15
15
BELGIAN BEAUTY
3y a d
KANEKO
50.00
A.ASLAN
TÜRKAN TURAN
C.TURAN
12
27
029002
127
16
1.34.09
16
OKİNAVA
3y a d
AFTER MARKET (USA)
50.00
S.AKBULATAP
GÜLAY TAŞKIRAN
V.KARAKAYA
4
5
000600
11
14
1.35.62
Aqueduct ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPICE ROAD (KY)
3y d e
55.00
JOHN VELAZQUEZ
GODOLPHIN RACING, LL
KIARAN MCLAUGHLIN
1
88
23232
59
0
2
COMMUNICATOR (KY)
3y d e
55.00
JAVIER CASTELLANO
TWIN CREEKS RACING S
BRAD COX
2
66
4
63
0
3
HAIL MICHIGAN (KY)
3y d e
55.00
JUNIOR ALVARADO
ALLEN STABLE, INC.
BARCLAY TAGG
3
66
58
15
0
4
KID BOURBON (KY)
3y d e
55.00
MANUEL FRANCO
BOURBON LANE STABLE
MARK HENNIG
4
91
33
46
0
5
CORCORAN (KY)
3y a e
55.00
LUIS SAEZ
ERIC FEIN
JOHN TERRANOVA II
5
73
577
56
0
6
MUNGOJERRIE (KY)
3y a e
55.00
TREVOR MCCARTHY
LAEL STABLES
ARNAUD DELACOUR
6
72
7
32
0
7
ROAD HOME (KY)
3y d e
55.00
JOEL ROSARIO
SCHULER, EDWARD F. A
WILLIAM MOTT
7
83
23-5
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:24 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MO DIDDLEY (NY)
4y d a
56.00
LUIS RODRIGUEZ CASTRO
KANTARMACI RACING LL
MERTKAN KANTARMACI
2
82
154711
29
0
2
SUMMER BOURBON (NY)
6y a a
55.50
CHRISTIAN SANTIAGO REYES
DRAWING AWAY STABLE
JOHN TOSCANO, JR.
1
88
164667
29
0
3
O SHEA CAN U SEE (NY)
4y d a
54.50
MANUEL FRANCO
WINNING MOVE STABLE
LINDA RICE
3
85
224845
29
0
4
LAURA'S POSSE (NY)
4y d a
52.00
BENJAMIN HERNANDEZ
C. VALERI
GARY GULLO
4
74
9-52141
45
0
5
FLEET WARRIOR (NY)
3y a e
54.50
RAJIV MARAGH
SCANDALIOS, JOHN AND
LUIS MIRANDA
6
68
612186
127
0
6
WHAT A CATCH (NY)
4y a a
54.00
DECLAN CARROLL
EPONA RACING STABLE
CHRIS ENGLEHART
7
82
39-1142
78
0
7
CANDID DESIRE (NY)
7y d a
54.50
ERIC CANCEL
SANFORD GOLDFARB
ROBERT FALCONE, JR.
8
86
243763
29
0
8
JEWEL CAN DISCO (NY)
5y d a
51.00
JOEY MARTINEZ
TAKE A SHOT STABLES,
RUDY RODRIGUEZ
9
57
859587
49
0
9
JOE'S SMOKIN GUN (NY)
4y d a
54.50
DYLAN DAVIS
ROBERT SUSI
TIMOTHY HILLS
10
77
783592
69
0
10
SUDDEN SURPRISE (NY)
6y d a
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
IVERY SISTERS RACING
DAVID CANNIZZO
11
89
645536
46
0
11
PLAYTHATFUNNYMUSIC (NY)
6y d a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
KANTARMACI RACING LL
MERTKAN KANTARMACI
5
82
259331
37
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WILD WILLIAM (NY)
4y d a
54.50
TREVOR MCCARTHY
PHOENIX STABLE, INC.
H. BOND
1
72
26-4281
72
0
2
CRACK SHOT (NY)
3y a e
54.50
JOSE ORTIZ
DOUBLE O RACING STAB
JEREMIAH ENGLEHART
2
81
0-2313
53
0
3
BYDAWNSEARLYLIGHT (NY)
3y a e
52.00
DECLAN CARROLL
WEST POINT THOROUGHB
THOMAS ALBERTRANI
3
48
41-9979
95
0
4
ELENZEE (NY)
5y d a
55.50
JOEL ROSARIO
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL MAKER
4
81
031653
60
0
5
PREFERRED OUTCOME (NY)
5y a a
55.50
JOSE LEZCANO
FERRARO, M. ANTHONY
M. FERRARO
5
81
14-2236
23
0
6
VALMONT (NY)
4y a a
54.50
MANUEL FRANCO
OBRIEN, SARAH
RAYMOND HANDAL
6
75
89-4181
44
0
7
SOBERSICK N SORRY (NY)
3y k e
53.50
DYLAN DAVIS
DRAWING AWAY STABLE
LINDA RICE
7
68
45912
8
0
8
THREE OUTLAWS (NY)
3y a e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
WINDYLEA FARM, LLC
BRUCE BROWN
8
80
1-46527
23
0
9
MARKET BUBBLE (NY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
9
77
682329
29
0
10
STARRY MESSENGER (NY)
6y d a
54.50
SAMUEL CAMACHO, JR.
SMITH, LAWRENCE, M.
LAWRENCE SMITH
10
73
844159
23
0
11
JACK THE CAT (NY)
3y d e
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
NORTHERN LIGHTS RACI
THOMAS ALBERTRANI
11
72
7218
99
0
12
COOLBOY (NY)
3y d e
51.00
JOEY MARTINEZ
DARMINDRA DHARAMJIT
DARMINDRA DHARAMJIT
12
74
243415
25
0
13
ALPHASTEST (NY)
3y d e
53.50
HECTOR DIAZ, JR.
SHADOWFAX STABLE
GEORGE WEAVER
13
67
9-82410
23
0
14
BROCKMONINOFF (NY)
4y d a
54.50
ERIC CANCEL
BROCKLEY, THOMAS AND
GEORGE WEAVER
14
77
17-9624
23
0
15
OH MY PAPA (NY)
3y d e
54.50
JUNIOR ALVARADO
THOMAS PRIOLA
THOMAS MORLEY
15
81
1253
127
0
16
BEARS MAFIA (NY)
3y a e
53.50
.
CURRAGH STABLES
JOHN TERRANOVA II
16
77
556136
39
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY LIZZIE (NY)
2y a d
54.00
JUNIOR ALVARADO
LRE RACING LLC
WILLIAM MOTT
1
0
0
0
2
CAZILDA FORTYTALES (NY)
2y d d
54.00
TREVOR MCCARTHY
MAROUN, JR., JOSEPH
ROBERT KLESARIS
2
54
42
42
0
3
BELLA INVASION (NY)
2y d d
54.00
KEIVAN SERRANO
RANDI PERSAUD
RANDI PERSAUD
3
41
97654
18
0
4
FUNFETTI (NY)
2y d d
54.00
JOSE ORTIZ
ARTZ, JASON G. AND A
JEREMIAH ENGLEHART
4
58
3
122
0
5
PRINCESS COREY (NY)
2y a d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL, THE E
TODD PLETCHER
5
76
2
127
0
6
MYAWAYA (NY)
2y a d
54.00
JOHN VELAZQUEZ
LIANNA STABLES, INC.
TODD PLETCHER
6
74
72
73
0
7
CARPE AMORINA (NY)
2y a d
50.50
VIRGINIA TORMEY
SHIRAZI, JOYCE, SORR
MORT SHIRAZI
7
0
0
0
8
LUZMARIA (NY)
2y d d
51.50
BENJAMIN HERNANDEZ
F AND F STABLE F. GA
LUIS MIRANDA
8
0
0
0
9
SILVER BANK (NY)
2y d d
54.00
JOEL ROSARIO
KANTER, RICK
MICHAEL STIDHAM
9
75
3
22
0
10
NEW YORK SUPREME (NY)
2y a d
54.00
JAVIER CASTELLANO
MOIRANO, JOHN L., GR
GARY CONTESSA
10
0
0
0
11
VOLTAIRINE (NY)
2y d d
54.00
ERIC CANCEL
DEETEE STABLES
GARY SCIACCA
11
63
5
22
0
12
BANKERS DAUGHTER (NY)
2y d d
54.00
DYLAN DAVIS
HIGH OVER STABLES
MICHAEL MICELI
12
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AIRTOUCH (KY)
4y d a
55.00
JOHN VELAZQUEZ
CHEYENNE STABLES LLC
TODD PLETCHER
1
95
2-12
32
0
2
ALLURED (KY)
4y a a
55.50
DYLAN DAVIS
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
2
86
425921
21
0
3
AURELIUS MAXIMUS (KY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
STONESTREET STABLES
CHAD BROWN
3
90
314-
127
0
4
I LOVE JAXSON (NY)
4y d a
55.50
JOSE LEZCANO
DRAWING AWAY STABLE
LINDA RICE
4
82
524111
28
0
5
GIO D'ORO (NY)
4y d a
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
RED DIAMOND STABLE
BRAD COX
5
88
2-15622
27
0
6
DARK STORM (KY)
3y d e
53.50
ERIC CANCEL
BONA VENTURE STABLES
GEORGE WEAVER
6
71
563114
27
0
7
NETWORK EFFECT (FL)
3y a e
53.50
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
7
102
122-
127
0
8
FAMILY BIZ (KY)
3y d e
53.50
MANUEL FRANCO
CHEN, DANNY J., CEST
EDWARD BARKER
8
74
155673
31
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESPRESSO SHOT (NY)
3y d d
55.50
ERIC CANCEL
NY FINAL FURLONG RAC
JORGE ABREU
1
80
21-1562
109
0
2
PURRAGEOUS DYNA (NY)
5y d k
54.50
JOSE ORTIZ
HIBERNIA FARM
EDWARD ALLARD
2
81
533161
16
0
3
NEWLY MINTED (NY)
3y d d
55.50
JOSE LEZCANO
BEACH HAVEN THOROUGH
LINDA RICE
3
89
111314
22
0
4
FILIBUSTIN (NY)
5y d k
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
MOULTON, SUSAN
GARY CONTESSA
4
84
166256
22
0
5
MY ROXY GIRL (NY)
4y d k
54.50
MANUEL FRANCO
WINNING MOVE STABLE
LINDA RICE
5
85
171721
36
0
6
KID IS FROSTY (NY)
3y a d
55.50
LUIS SAEZ
BAD BOY RACING LLC
BRAD COX
6
85
231125
22
0
7
BLUEGRASS JAMBOREE (NY)
5y d k
54.50
JOEL ROSARIO
SUGAR MAPLE FARM AND
CHARLTON BAKER
7
92
4-14226
116
0
8
CARRERA CAT (NY)
4y d k
56.00
RAJIV MARAGH
STONE BRIDGE FARM AN
JOHN MORRISON
8
87
112145
22
0
9
FAIR REGIS (NY)
5y d k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL AND BE
JASON SERVIS
9
88
212412
22
0
10
OUR SUPER NOVA (NY)
4y d k
54.50
JUNIOR ALVARADO
FOSTER, MICHAEL S.,
CHARLTON BAKER
10
87
6-42312
22
0
11
CATHY NAZ (NY)
4y d k
54.50
DYLAN DAVIS
BOND RACING STABLE A
H. BOND
11
74
424441
38
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASQUE D'OISEAU (KY)
2y a d
54.50
NIK JUAREZ
COSTELLO, BRIAN
BENJAMIN PERKINS, JR.
1
85
1
42
0
2
TIME LIMIT (NY)
2y a d
54.50
MANUEL FRANCO
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL MAKER
2
77
15242
36
0
3
LUCREZIA (KY)
2y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
SELTZER, EDWARD A. A
ARNAUD DELACOUR
3
93
21
18
0
4
VIOLENT POINT (NY)
2y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
GARY BARBER
MARK CASSE
4
66
314
79
0
5
ENOLA GAY (KY)
2y d d
54.50
JOSE LEZCANO
ALLEN STABLE, INC.
CLAUDE MCGAUGHEY III
5
86
1
59
0
6
KARAK (KY)
2y d d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
BREEZE EASY, LLC
WESLEY WARD
6
86
1014
36
0
7
CLASSY SADIE (NY)
2y a d
54.50
ERIC CANCEL
PINES STABLES, IRWIN
GARY CONTESSA
7
76
314546
36
0
8
FLY SO PRETTY (KY)
2y a d
54.50
JOEL ROSARIO
TRACY FARMER
MARK CASSE
8
81
316
71
0
9
A FREUD OF MAMA (NY)
2y d d
54.50
JOSE ORTIZ
BUCK BUTLER
MICHAEL MAKER
9
76
613
36
0
10
MISS J MCKAY (MD)
2y d d
55.50
TREVOR MCCARTHY
MAXIS STABLE, MADAKE
CATHAL LYNCH
10
86
131
43
0
11
BAYERLY SEEN (KY)
2y d d
55.50
JAVIER CASTELLANO
GENSTAR THOROUGHBRED
BRAD COX
11
71
1712
56
0
12
MOSIENKO (NY)
2y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
DAVIE BLOODSTOCK AND
MICHELLE NEVIN
12
71
31
38
0
13
SPANISH POINT (KY)
2y k d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
BERMUDA LIMESTONE TH
JORGE ABREU
13
72
1
45
0
10 Kasım 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Aqueduct ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Aqueduct ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:24 aqueduct abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 10 kasım 2019 pazar at yarışı bülteni, 10 kasım 2019 at yarışı programı, 10 kasım 2019 tjk yarış programı, 10 kasım 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 10 kasım 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 10 kasım 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, aqueduct abd at yarışı bülteni, 10 kasım 2019 aqueduct abd at yarışı bülteni, günün aqueduct abd at yarışı bülteni, bugün aqueduct abd at yarışı bülteni