Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DERİN MAVİ
4y a a
ŞÖVALYE
59.50
C.YILDIRIMAP
M.ENGİN SEZEN
C.KATI
6
65
248408
35
13
1.44.48
2
ŞİMŞEKBERK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
62.50
V.DEMİR
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÖNDER
5
65
189716
21
19
1.48.34
3
MAHZUNKRAL
4y k a
BİLGİN
59.50
M.S.ÇELİKAP
KEMAL ALTIN
BAH.GÖK
8
63
651420
21
17
1.44.79
4
DÜNÜR
4y a a
KAIZBERT (RU)
61.00
H.ÇİZİK
ATİLLA SERİNER
R.KONUK
10
62
534401
16
20
1.44.86
5
ALTINONUR
4y k a
TOŞUR
59.00
A.SÖZEN
SEMRA ERKUŞ
BAH.GÖK
4
58
236462
7
15
1.45.11
6
KARA ATİK
4y d a
ATİKBEY
57.00
MÜS.ÇELİK
ÖMER ALAK
İ.GÜMÜŞ
7
54
231412
16
19
1.45.86
7
ATOM SAÇAN
4y k a
ATOMKARINCA
54.00
M.AKYAVUZ
GÜNAYDIN SAÇAN
M.H.ELĞAÇ
2
48
0-81341
7
20
1.47.25
8
CAN HÜMEYRA
4y k k
CANGIL
50.00
S.ERKUŞ
EROL ŞİRİN
B.GÖRMEZ
3
32
384089
9
8
9
SEVMURAT
4y k a
KIRIMHAN
50.00
M.BAYIR
NECDET TURAN
İ.KÖROĞLU
1
27
346566
23
10
1.47.27
10
ÇOLPANLI
4y a g
AYABAKAN
50.00
E.TUNÇ
MEHMET NUR KILINÇ
M.Y.KILINÇ
9
26
035884
7
8
2.00.07
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REX
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
M.A.SOLMAZAP
CAVANŞİR MEHMETOĞLU
BAH.GÖK
14
41
636878
32
14
2.11.28
2
DERRÜŞ
3y a d
INDIGO RED (GB)
54.00
E.ÇANKAYAAP
NAİF ÇİZİK
K.YILDIZ
3
27
971750
16
17
2.12.22
3
LADY SNOW
3y a d
TALIP HAN (IRE)
56.00
M.K.KUMBASARAP
ERAY HAZAR
A.GÜVEN
6
27
076069
9
14
4
AFBRİ
3y a d
LION HEART (USA)
53.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET KARAGÖZLÜ
A.KARAKUŞ
4
27
905751
16
20
2.13.86
5
JESSAMINE
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
S.ERKUŞ
SENEM GÖZEL
S.DEMİR
7
29
096650
19
10
6
LYUDMILA
3y a d
UTOPIA (JPN)
56.00
MÜS.ÇELİK
E.KAYHAN ERGİN
K.YILDIZ
15
39
300202
9
18
7
OĞLUM DELİL
3y d e
PRESSING (IRE)
55.00
MAHSUN TURANAP
MEHMET GENÇ
M.TEK
2
28
148050
9
15
8
BATUMİ
3y d e
INDIGO RED (GB)
55.00
M.BAYIR
VEYSEL KAHRAMAN
M.DÜLGAR
5
27
275498
9
2
2.16.28
9
GARİP FİKO
3y k e
BELMONT
55.00
B.KILINÇ
İSA ÖZKAN
M.TEK
12
0
69
127
18
10
IMBARCO
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
55.00
A.KAÇMAZ
EMRE KARAYEL
İ.GÜMÜŞ
8
26
568496
5
10
11
JASHUA
3y a e
UTOPIA (JPN)
51.00
R.BAYRAMAP
MULLA ÇİFTÇİ
E.METİN
1
23
28-007
23
15
12
AYPELDA ROZERIN
3y d d
INDIAN DAYS (GB)
54.00
V.DEMİR
SIRAÇ DEMİR
M.TÜRKOĞLU
10
18
662968
16
2
2.13.35
13
BABY RICH
3y a d
TALIP HAN (IRE)
56.00
M.BAYDAN
CELAL ÇANKAYA
M.TÜRKOĞLU
13
25
027035
9
12
14
LOVE FLOWER
3y d d
MALKOÇOĞLU (USA)
53.00
U.TEMUR
AİT ÇELİK
M.DAŞ
11
18
403569
23
5
2.13.36
15
MY GÖKSU
3y a d
BOSPORUS (IRE)
54.00
İ.GÖÇER
M.ALİ GÖKSU
R.KONUK
9
19
803077
9
10
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGFELLOW
7y d a
FANTASTIC FELLOW (USA)
62.00
A.SÖZEN
RACİ ATLI
R.ATLI
6
88
212547
11
16
1.15.96
2
TANCAN BEY
4y d a
AFTER MARKET (USA)
60.00
H.ÇİZİK
SERDAL ADALI
M.YİĞİTER
8
77
275335
19
14
1.18.60
3
BOOGEYMAN
3y d e
EXPANSION (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
İSMAİL BORA HADİOĞLU
T.HAN
9
56
443124
12
18
4
MISS ELENI
7y d k
CLODOVIL (IRE)
58.00
M.S.ÇELİKAP
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
7
89
468771
5
20
1.17.46
5
PUZZLE
4y d k
TONY MONTANA
55.00
H.ÇANAKÇIAP
ZÜLFİKAR HATUNOĞLU
İ.KÖROĞLU
3
60
471247
21
17
1.17.51
6
SKY MOON
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
M.BAYIR
GÖKAY E. KARAÇALTI
İ.GÜMÜŞ
11
82
141553
12
17
1.19.45
7
ELOIN
4y d k
KANEKO
50.00
V.ABİŞAP
İBRAHİM SÜMER
A.GÜVEN
5
22
549065
16
11
1.18.87
8
WELKIN
4y d k
GILITTER
54.00
U.TEMUR
FATMA İPEK
Y.AKDAŞ
10
29
077263
16
8
1.17.77
9
FEVERAN
4y d k
DOMINO EFFECT
50.00
M.ÖZDEMİRAP
HİKMET ÖYLÜ
İ.KÖROĞLU
2
15
974348
9
13
1.18.18
10
VANGA
4y d k
REY DE CAFE (USA)
54.00
B.KILINÇ
RAMAZAN YILDIZ
İ.AKKILIÇ
4
20
09-7687
21
12
1.18.19
11
GRINNING SOUL
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
54.00
S.ERKUŞ
SERDAR KOŞAPINAR
İ.KÖROĞLU
1
8
005867
9
14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CEYLİNCAN
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
MÜS.ÇELİK
OKTAY SERİCİ
A.CİĞER
5
59
221332
16
17
1.18.21
2
MAGICIAN GOSHA
2y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
A.SÖZEN
SEMRA ERKUŞ
BAH.GÖK
4
44
161445
14
17
1.19.12
3
WIND
2y d d
KANEKO
55.00
M.BAYIR
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
6
37
714533
31
16
1.18.84
4
ROYAL CHICK
2y d d
KANEKO
54.00
H.ÇİZİK
SERDAL ADALI
M.YİĞİTER
3
40
143
42
18
1.19.74
5
HALLEY
2y a d
DR FONG (USA)
53.00
E.SİNCAN
EMRAH KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
7
40
16
25
19
6
KÖY GÜZELİ
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
53.00
S.ERKUŞ
MEHMET ÖZKAN
M.DAŞ
1
34
73718
16
19
1.19.15
7
LUNA LOVEGOOD
2y d d
KANEKO
54.00
Ö.YILDIRIM
TOLGA KARAKARTAL
İB.B.OĞULLARI
2
42
1
28
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞİN ALEVİ
2y a e
PERFECT STORM
57.00
U.TEMUR
A.MURAT ŞEN
E.ACER
8
25
275
14
17
2
FERHATBEY
2y d e
APPROVE (IRE)
57.00
M.AKYAVUZ
ADEM AMAÇ
HAL.ŞİMŞEK
6
26
54433
14
17
1.19.76
3
HAKİMŞAH
2y d e
HAKEEM (USA)
54.00
D.KAYAAP
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
10
0
2
28
19
4
KEREM EYLE
2y d e
SCARFACE
54.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
1
0
35
19
18
5
THE COLECTOR
2y d e
APPROVE (IRE)
57.00
Ö.YILDIRIM
ERAY HAZAR
A.GÜVEN
5
29
654254
14
14
1.19.94
6
TİMSAH
2y d e
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
F.R.BEBEK
AHMET ÜRÜN
BAH.GÖK
4
22
77763
14
15
1.21.55
7
DİDİ MADLOBA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
B.KILINÇ
FAİK AKSOY
İ.KÖROĞLU
9
0
57
14
18
8
DİMİTRA
2y d d
CAPTAIN RIO (GB)
51.00
M.KIYAKAP
RUKEN ATAŞ
H.ATAŞ
12
23
583755
14
12
1.23.41
9
EMİRACAN
2y d d
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
E.TUNÇ
YAKUP DURAK
K.YILDIZ
3
4
967868
7
13
1.22.20
10
FEARLESS FLAME
2y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
55.00
A.SÖZEN
DENİZ KURTEL
KEM.DEMİR
11
0
3
12
19
1.20.27
11
MI VICTORIA
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
E.SİNCAN
GİZEM ÇAKMAKOĞLU AYDIN
K.YILDIZ
13
0
79
54
18
12
NORTH WEST
2y a d
POPULAR DEMAND
55.00
H.ÇİZİK
FATMA İPEK
Y.AKDAŞ
7
11
50797
14
15
1.21.88
13
SERSERİ KIZ
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
M.BAYDAN
AHMET DEMİR
BAH.GÖK
2
27
746243
7
16
1.20.47
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVERADO
7y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
E.ŞİMŞEKAP
BERDAN YERLİKAYA
M.TÜRKOĞLU
6
57
950776
34
3
2
BARIŞ
3y d e
PYRAMOS
59.50
E.TUNÇ
VEYSEL KAHRAMAN
M.DÜLGAR
12
55
701341
16
20
1.45.46
3
SUMMER PICTURES
5y d k
CHURCH PICTURES (GB)
60.00
D.KAYAAP
YASEMİN TURAKTEKİN
Y.DEMİR
4
55
652026
14
17
1.45.68
4
ALBANY
5y d k
REY DE CAFE (USA)
57.50
M.KAYİŞAP
HİKMET ÖYLÜ
M.DÜLGAR
14
52
896309
13
9
1.48.04
5
CAMBAZ
3y d e
YAVUZ STAR
56.50
Ö.YILDIRIM
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
1
49
143413
12
19
6
BEST OF HAZAL
3y d d
KANEKO
56.00
V.DEMİR
CEMAL TURAN
İ.KÖROĞLU
11
48
871874
16
17
7
SOLAR ENERGY
3y d e
ADONİSE
54.00
B.KILINÇ
İBRAHİM ÖCAL
H.ATAŞ
2
44
560785
37
13
8
DOCTOR HOUSE
6y a a
CUVEE (USA)
53.00
M.A.SOLMAZAP
CEMİL AKDÖNER
R.KONUK
10
39
072734
9
9
9
SERDAR KHAN
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
50.50
M.BAYIR
ORHAN TANATAR
S.ŞEN
13
37
31
20
20
10
WAIT WITH HOPE
4y d a
EXPANSION (USA)
52.50
U.TEMUR
İSMAİL HADİOĞLU
İ.AKKILIÇ
9
36
541-78
16
18
11
LHAZAREEN
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
51.50
E.SİNCAN
ALİ DEMİR
İ.KÖROĞLU
7
34
141657
35
17
1.44.74
12
CAPTAIN CEMO
4y d a
AGRESIVO (USA)
51.00
MÜS.ÇELİK
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
5
33
134574
9
15
1.48.04
13
BASRALI
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
50.50
S.ERKUŞ
SÜLEYMAN ŞİRE
M.DAŞ
8
32
587185
9
18
1.44.22
14
MY DEAR GIRL
3y d d
CARDINAL PIONEER
50.00
E.TUNÇ
SULTAN SÖKMEN
S.ALTUNDAĞ
15
32
650639
14
12
1.45.54
15
YOSUN SULTAN
6y d k
OUT OF CONTROL
50.00
M.K.KUMBASARAP
EBRU ÇİFTÇİ
A.DİNÇ
3
28
439429
9
15
1.43.95
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLD ŞEKER
2y d e
PRESSING (IRE)
57.00
M.DOĞAN
GÜLSÜM ERCAN
V.ÇİZİK
5
4
66557
20
15
1.20.00
2
İRADE
2y d e
EL SALVADOR
57.00
S.KAPLAN
SAMİ PEDÜK
A.TOPRAK
1
12
460
14
17
3
ROBİNİN ATI
2y d e
HARD WORKER
57.00
F.YARDIMCI
MEHMET DEMİRKAPI
M.KILINÇ
6
24
764225
14
18
1.17.26
4
FAST TO RAIN
2y d d
HALICARNASSUS (IRE)
52.00
C.TEPEAP
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
7
18
435
7
17
1.17.57
5
KIVIRCIK PRENSES
2y a d
BUENOS AIRES
51.00
MEH.PARLAKAP
MAHMUT POLAT
N.CAMUZ
2
17
0433
35
16
1.20.12
6
ROZA ARTUN
2y a d
PERFECTO
54.00
B.BEKTAŞAP
HALİL ARTUN
M.KILINÇ
4
2
698
35
17
1.22.42
7
VOILETTE HAT
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
55.00
M.A.AKTÜRK
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
9
76586
21
15
1.18.66
8
WHITE LEGEND
2y k d
DEHA
55.00
G.KILIÇ
CEVHER CANLIKA
A.E.KARAKURT
3
10
764
21
17
1.17.61
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLÇİN HANIM
4y a k
YALAZ
60.50
C.TEPEAP
NURİ CANPOLAT
S.V.KAYA
2
38
549672
13
14
1.24.23
2
BEŞALTIGÜLÜ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.00
E.KILIK
SALİH ÇİZİK
S.V.KAYA
7
33
016038
7
16
1.23.00
3
REMİLİKIZ
4y k k
GOBAKBEY
58.50
İ.AKYAVUZ
MUSTAFA KAPLAN
M.KILINÇ
3
30
340861
13
20
1.22.97
4
AYAŞGÜZELİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
H.POLAT
SAMİ ÖZKAN
A.TOPRAK
1
29
660-077
108
7
1.24.32
5
ŞEKERSEVGİ
4y k k
BOLKAR
57.50
M.AVŞAR
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
A.TOPRAK
6
28
120324
14
16
1.23.49
6
KIRKDOKUZ
4y a k
TOŞUR
56.50
S.KAPLAN
GÜNAYDIN SAÇAN
V.ÇİZİK
5
26
4215-88
14
17
1.22.14
7
MİNOŞ HANIM
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
MEH.PARLAKAP
MEHMET TÜRKERİ
V.ÇİZİK
4
16
190000
48
15
1.25.83
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYŞEGÜL
4y d k
AFTER MARKET (USA)
59.00
H.ALTUNDAĞAP
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
8
24
900067
13
9
1.58.10
2
LEA
7y d k
OKAWANGO (USA)
61.00
B.BEKTAŞAP
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
9
42
464957
20
12
1.56.11
3
BELLA CAVALLO
4y a k
THREE VALLEYS (USA)
60.00
M.DOĞAN
ALİ ŞEKER
V.ÇİZİK
4
18
404342
13
17
2.03.91
4
FAIRY DANCER
5y a k
BOSPORUS (IRE)
56.00
M.E.DOĞANAP
LETİF DOĞAN
MUR.DOĞAN
2
27
741003
16
17
2.02.22
5
GREEN VOILETTE
5y a k
GREEN GÖNEN
56.00
İ.KATARAP
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
19
532324
7
17
2.03.82
6
GENÇNURAYINKIZI
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
59.50
F.YARDIMCI
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
1
24
019785
7
16
1.58.77
7
LİMONCELLO
4y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
58.00
N.ALTIN
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
10
21
723473
7
16
1.57.80
8
HANZADE SULTAN
3y a d
DAI JIN (GB)
57.50
E.KILIK
BARAN D. CEMİLOĞLU
M.KARALI
6
27
902000
20
10
2.03.51
9
CEYLİNİM
4y d k
ZANJERO (USA)
57.00
İ.AKYAVUZ
YÜKSEL CELİM
V.ÇİZİK
3
16
075600
7
5
2.01.34
10
HIGH EGOS GIRL
3y d d
CARDINAL PIONEER
51.00
E.AKKILIÇAP
SİNAN KORKMAZ
M.K.ÇİZİK
7
19
806097
7
9
2.08.75
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEJNİKLİ
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
49
725232
22
18
1.22.62
2
CANSUYUM
3y a d
ATİKBEY
54.50
AH.ARSLAN
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
3
40
437157
37
18
1.30.32
3
HEDEFE KOŞ
3y k e
KIRIMHAN
51.50
M.E.DOĞANAP
CEMAL YILDIZ
A.TOPRAK
6
40
550301
14
20
1.23.47
4
SARRAFIN OĞLU
3y d e
SARRAF
51.00
E.AKKILIÇAP
FERİDUN YUVARLAK
BAY.YILDIRIM
1
33
154704
14
15
1.24.58
5
SUBUTAY
3y a e
KAIZBERT (RU)
51.00
MEH.PARLAKAP
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
10
33
267706
60
13
1.31.10
6
FUAT EFENDİ
3y a e
UÇANBEY
50.50
H.ALTUNDAĞAP
CEVHER CANLIKA
M.KARALI
5
32
122284
20
17
1.24.34
7
BOBİNKAYA
3y d e
TAVKAN
50.00
UMUT DEMİRAP
MAHMUT TEKİN
A.GÜRGÖZE
4
31
788000
14
14
1.27.05
8
DELİ FARUK
3y a e
UÇANBEY
50.00
İ.AKYAVUZ
SELÇUK YONTÜRK
M.KARALI
2
29
741929
14
17
1.23.02
9
ÇELİKGİBİ
3y k e
YAŞARCIK
50.00
C.TEPEAP
MAHMUT ÇELİK
A.E.KARAKURT
9
26
782210
14
19
1.23.80
10
MİR MELİSİM
3y k d
MİRŞANHAN
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
EMİN ÇELİK
A.E.KARAKURT
7
27
333421
7
20
1.23.78
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞENALP
5y a a
ÖZGÜNHAN
60.50
B.BEKTAŞAP
YÜKSEL ARSLAN
M.KILINÇ
3
60
117237
6
16
2.16.96
2
TEKÇAPKAN
6y a a
ÇAPKANCAŞ
62.50
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
77
760318
42
19
2.15.94
3
ŞUBATHAN
10y k a
ERBEYİM
59.50
G.KILIÇ
MUSTAFA YARDIMCI
N.CAMUZ
5
52
868238
27
13
2.16.81
4
BURÇAKHAN
7y a a
BEN ANADOLU
57.50
M.DOĞAN
NECMETTİN DEĞERLİ
A.KIZILYAMAÇ
9
62
057128
6
18
2.16.96
5
GÖKKALE
8y a a
BİLGİN
57.50
AH.ARSLAN
MUSTAFA ÖZDEMİR
M.KILINÇ
10
84
439387
127
12
2.17.10
6
KAÇ ŞERİF
5y k a
ÇELİKKAN
57.50
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
6
17
708288
7
7
2.15.69
7
ÇIKMAZOĞLU
5y k a
KARATAŞ
56.50
S.KAPLAN
SEFA ÇIKMAZ
F.BAKIR
1
16
547375
7
8
2.15.79
8
ŞAHİNGÖZ
6y k a
BİLGİN
56.50
H.POLAT
YÜKSEL ARSLAN
M.KILINÇ
4
80
32-1693
21
17
2.15.74
9
YALAZBEYİ
5y a a
YALAZ
56.50
M.AVŞAR
MAHMUT ÇELİK
S.V.KAYA
7
48
873016
7
19
2.19.48
10
KORALAY
10y a a
HİSARHAN
55.50
İ.AKYAVUZ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
2
67
885075
21
4
2.14.86
11
SEMETEY OĞLU
10y k a
ŞINKART
55.50
N.ALTIN
RİFAT YAVUZ
BAY.YILDIRIM
11
62
741740
6
17
2.17.94
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAWYER
6y d a
DAI JIN (GB)
59.00
D.KORKMAZAP
KASIM TUMBUL
A.TOPRAK
5
70
503124
6
18
1.13.49
2
RED REBEL (USA)
6y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
62.00
F.YARDIMCI
BAŞAK YAVUZ
EY.YARDIMCI
6
80
212825
14
17
1.11.80
3
AKINŞAH
7y a a
BOSPORUS (IRE)
60.00
N.ALTIN
MEHMET ULUSOY
A.TOPRAK
1
93
453162
14
18
1.12.16
4
CİHANA BEDEL
4y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
M.AVŞAR
NAİF ÇİZİK
V.ÇİZİK
11
63
404771
16
20
1.13.08
5
DUKE OF KENT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
M.DOĞAN
GALİP DOĞAN
MUR.DOĞAN
8
72
058860
20
14
1.13.10
6
EL FUEGO
5y d a
EAGLE EYED (USA)
60.00
E.KILIK
AZİZ KARAKEÇİLİ
A.E.KARAKURT
4
23
304253
14
15
1.14.30
7
OTANTİK
7y k g
BOSPORUS (IRE)
60.00
S.KAPLAN
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
10
32
519971
14
20
1.13.13
8
QAVIY
5y d a
RIP VAN WINKLE (IRE)
56.00
M.E.DOĞANAP
BEKİR OZAN HAS
EY.YARDIMCI
3
50
985978
36
13
1.13.29
9
ÜNLÜOĞLU
6y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
60.00
M.ÜNLÜ
NADİRE ÜNLÜ
M.BALTA
2
82
917250
35
16
1.13.05
10
DEATH RACER
6y d a
FORESTRY (USA)
58.00
H.POLAT
AHMET TADIK
F.BAKIR
7
56
588010
7
19
1.13.54
11
TOLGAHAN
6y a a
KANEKO
56.50
İ.AKYAVUZ
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
9
7
000065
13
3
1.14.17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CIMŞİT
2y d e
HARD WORKER
57.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
A.E.KARAKURT
4
0
3
90
19
1.20.25
2
DEMİR HAN
2y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
57.00
M.AVŞAR
MEHMET FELHAN
A.E.KARAKURT
8
0
40
103
18
3
DYNAMO
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN ÇİZİK
A.E.KARAKURT
3
0
8
59
19
4
ALTINHİLAL
2y d d
CASH AKÇE
55.00
Ş.KAPUCUAP
ÇETİN ALTIN
S.SAYIN
5
0
06
7
18
1.23.83
5
KAŞIKÇI ELMASI
2y a d
ALL THE GOOD (IRE)
51.00
H.ALTUNDAĞAP
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
1
3
979
21
17
1.19.71
6
MOUNTAIN WIND
2y d d
YELLOW STORM
55.00
N.ALTIN
MEHMET BABADAĞ
A.KIZILYAMAÇ
6
19
56662
20
15
1.19.84
7
ROSE OF HARPUT
2y d d
ASTRAKHAN
55.00
F.YARDIMCI
RAMAZAN TAŞDEMİR
MUR.DOĞAN
7
0
8
118
19
8
TEA FOR TWO
2y a d
NEARLY GREEN
55.00
İ.AKYAVUZ
REŞİT DEMİR
M.BALTA
2
19
029690
7
12
1.21.90
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALSİMA
3y a d
KING'S PLEASURE
60.50
B.BEKTAŞAP
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
8
63
319865
7
16
2.20.66
2
FEDAİ
3y a e
SON OF SUN
59.50
İ.KATARAP
TEYFİK TINAS
M.K.ÇİZİK
3
65
708112
28
19
2.22.21
3
YILDIZHAN
3y d e
CUVEE (USA)
55.50
F.YARDIMCI
CÜNEYT YILDIZHAN
M.BALTA
11
51
033611
20
20
2.12.20
4
KING OF ODESSA
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
54.00
M.AVŞAR
OSMAN GÜLLÜ
V.ÇİZİK
9
48
562033
21
13
2.11.19
5
BONANZA
3y d g
INVINCIBLE SON (IRE)
51.50
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN ÇİZİK
A.E.KARAKURT
7
43
937714
24
19
6
SAKARBAŞI
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
İ.AKYAVUZ
KAHRAMAN YILDIZ
A.GÜRGÖZE
5
35
143492
20
16
2.13.35
7
ICE BOX
3y a e
REY DE CAFE (USA)
50.00
C.TEPEAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
2
27
000663
7
13
2.12.51
8
DAMARIS
3y d e
POWERSCOURT (GB)
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
MEHMET TOPCU
O.BAKIR
4
26
687202
13
18
2.13.83
9
BLACK SAVIOR
3y d e
GOLDEN SUN
50.00
MEH.PARLAKAP
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
6
25
348084
7
13
10
FLYING LION
3y a e
KURTINIADIS (IRE)
50.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
24
046592
7
9
2.17.98
11
SÜRMELİ BEY
3y d e
MİRAMİS
50.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
10
22
250077
20
10
2.15.06
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IWASBORNAWINNER (KY)
3y d d
53.00
SILVESTRE GONZALEZ
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
6
48
921342
15
0
2
KNIGHT TALES (NY)
3y a d
53.00
JOMAR TORRES
KENNETH W MILLER II
WILLIAM L HOGAN
1
50
55451
23
0
3
GRAVEYARD SHIFT (MD)
3y d d
53.00
FRANKIE PENNINGTON
TERRANELLA THOROUGHB
MICHAEL V PINO
2
52
325105
17
0
4
GLINDA (KY)
4y d k
55.00
RUBEN SILVERA
JUST IN TIME RACING
HAROLD WYNER
3
51
342188
17
0
5
SKOOKIE (PA)
3y k d
53.00
ABNER ADORNO
CHARLES R RUSSO
SCOTT A LAKE
4
36
531824
58
0
6
HIGH MATH (KY)
5y a k
55.00
ADAM BOWMAN
KEEP IT SIMPLE STABL
PAUL CONRAD
5
45
564564
15
0
7
STREAK OF KITTEN (KY)
4y a k
51.50
FELIX A PINERO
3 LADIES STABLE LLC
EDWARD J COLETTI, JR
8
41
875317
15
0
8
OUR JULIET (PA)
4y d k
55.00
LUIS D RIVERA
S D TRADING
BRYANT R TAYLOR
9
34
567378
15
0
9
SALSITA ROJA (FL)
3y d d
53.00
LUIS M OCASIO
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
7
46
866333
15
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:52 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DON CAMILLO (KY)
7y d g
53.00
WILFREDO J GARCIA
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
1
71
732826
8
0
2
CLOWNEY (FL)
7y d g
56.00
JORGE J URDANETA
HPI STABLE
NEY PESSANHA
2
57
046458
35
0
3
JACK O LIAM (KY)
7y d g
56.00
VINCE HALLIDAY
DUNHAM THOROUGHBREDS
BERNARD G DUNHAM
3
80
743368
56
0
4
FLEET FIRST (NY)
8y d g
56.00
ERICK LOPEZ
BRENDA WILSON
BRENDA WILSON
4
60
656898
17
0
5
RING NECKED (TX)
8y k g
56.00
ANGEL CASTILLO
PRINCESS K RACING
MICHAEL L CATALANO
5
59
624186
17
0
6
ARMY MAN (PA)
5y d g
53.00
GERARDO MILAN
PATRICK S, ASHTON
PATRICK ASHTON
6
55
786988
8
0
7
COUNTRY SQUIRE (KY)
4y d g
56.00
RUBEN SILVERA
JUST IN TIME RACING
MICHAEL V PINO
7
66
11-1537
17
0
8
OFFLEE CLOUDY (PA)
5y d g
56.00
EMMANUEL ESQUIVEL
SHEILA J. ENGLEHART
CHRIS J ENGLEHART
8
66
766244
16
0
9
THE MONEY TRAIN (KY)
5y a g
56.00
LUIS M OCASIO
HOWARD R BROWN, JR
HOWARD R BROWN, JR
10
64
894179
17
0
10
BELLY DANCER (KY)
6y a g
51.50
LAUREANO FLORES, JR
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
9
59
722656
8
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:19
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PINKOUT (NJ)
7y d k
56.00
TREVOR MCCARTHY
JAGGER INC.
JAMIE NESS
1
67
713261
18
0
2
LA CANDELITA (KY)
6y a k
53.00
FELIX A PINERO
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
2
54
672318
10
0
3
SHEPLAYSTHEFIELD (KY)
5y k k
55.00
LUIS M OCASIO
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
3
64
314217
30
0
4
R LUCKY CHARM (FL)
6y d k
50.50
LAUREANO FLORES, JR
C AND R HORSE FARM
JUAN SEREY
4
73
122345
15
0
5
ROCHELA (FL)
4y d k
55.00
ANGEL CASTILLO
CYNTHIA POWERS
LOUIS C LINDER, JR
5
53
221511
36
0
6
GRACIAS ADIOS (FL)
4y d k
51.50
KENNYEL SUAREZ
FRANPEJO STABLE
JUAN C VAZQUEZ
6
57
544118
50
0
7
LOVE ON FIRE (PA)
5y d k
55.00
DEXTER HADDOCK
ELIOTT KREMS
DEE CURRY
7
68
174968
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAZE A TRAIL (KY)
4y d g
50.50
LAUREANO FLORES, JR
RUPERTO A. PEREZ
CARLOS SOTO
1
53
631225
23
0
2
DE PUNTA A PUNTA (TX)
6y d g
55.00
JASON NGUYEN
JUAN DIAZ
JAMES E NICHOLSON, JR
2
47
577865
16
0
3
PROUDMIAMICITIZEN (NY)
5y d g
55.00
ANTHONY Y NUNEZ
CECELIA EVANS KIMB
KIMBERLY CHRISTMAN
3
46
558298
11
0
4
CATAPULT JACK (NY)
6y k g
55.00
LUIS M OCASIO
RICHIE'S WORLD STABL
JUAN C VAZQUEZ
4
50
5-55697
80
0
5
CLOUDY SATURDAY (PA)
4y d g
55.00
RUBEN SILVERA
JUAN M. MARTINEZ H
HOWARD R BROWN, JR
5
51
664604
22
0
6
KNOWN BUT TO GOD (KY)
4y d g
51.50
WILFREDO J GARCIA
CASH IS KING LLC
JOSEPH TAYLOR
6
65
517540
11
0
7
TRICKY GAMBLE (ON)
5y d a
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
WIND N' LEAVES FARM
TIMOTHY J SMYLIE
7
58
617366
22
0
8
AMI'S ARTIE (ON)
4y d a
55.00
ABNER ADORNO
WELLESLEY STABLE
ROBERT E REID, JR
8
58
383272
22
0
9
PAPPA ROX (ON)
3y d g
53.00
EMMANUEL ESQUIVEL
WOODLAND FARMS
HOWARD R BROWN, JR
9
50
154986
14
0
10
SHORELINE (KY)
4y d g
52.50
JULIO CORREA
MORNINGSTAR FARM
RICHARD J HENDRIKS
10
32
311734
31
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:13
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIOLENT TURBULENCE (FL)
2y d e
54.00
TREVOR MCCARTHY
PEWTER STABLE
KATHLEEN A DEMASI
1
73
4
24
0
2
A GRAY FOR CAROLYN (KY)
2y k e
54.00
LUIS M OCASIO
RICHIE'S WORLD STABL
JUAN C VAZQUEZ
2
75
7
22
0
3
ASHRAQ (KY)
2y d g
54.00
MYCHEL J SANCHEZ
SHADWELL STABLE
MICHAEL V PINO
3
0
0
0
4
INDY'S JEWEL (KY)
2y d e
54.00
ERICK LOPEZ
HAPPY TENTH STABLE
ALFREDO VELAZQUEZ
4
62
63
29
0
5
TRAFFIC COUNT (PA)
2y k e
54.00
FRANKIE PENNINGTON
YOUMG, JAMES AND YOU
JOHN C SERVIS
5
0
0
0
6
IRISH CORK (PA)
2y k e
54.00
ANGEL R RODRIGUEZ
IRISH-THREE RACING L
JOHN C SERVIS
6
0
0
0
7
INVITATION ONLY (MD)
2y k e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
EVEREST STABLES, INC
EDWARD J COLETTI, JR
7
49
497
14
0
8
MAX PLAYER (KY)
2y d e
54.00
ANGEL R. RODRIGUEZ
GEORGE E. HALL
LINDA RICE
8
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LITTLEMISSBUSINESS (FL)
6y d k
56.00
RUBEN SILVERA
JOHN FANELLI
JOSEPH TAYLOR
7
71
212561
15
0
2
ROYALTY FOR LIFE (FL)
4y d k
51.50
FELIX A PINERO
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
1
76
141111
29
0
3
BIG RED SEVEN (KY)
7y a k
55.00
DEXTER HADDOCK
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
2
69
704152
29
0
4
DAN'S GIRL (ON)
7y a k
53.00
WILFREDO J GARCIA
JOHN M. RODRIGUEZ
JOHN M RODRIGUEZ
3
72
127361
30
0
5
LENDAR (PA)
6y k k
51.50
KENNYEL SUAREZ
CARLOS J. MILIAN
CARLOS J MILIAN
4
71
415144
15
0
6
ONLY ESSA (ON)
4y k k
55.00
LUIS D RIVERA
JAMES AGUILAR-JUAREZ
RALPH R RIVIEZZO
5
42
722104
11
0
7
JEMROSE (KY)
5y d k
55.00
FRANKIE PENNINGTON
CHARLES A ORTE
ALFEDO VELAZQUEZ
6
74
231199
31
0
8
ANISSA (PA)
6y d k
55.00
ERICK LOPEZ
DANIEL L. JOYCE, III
JOHN T KIRBY
9
60
312356
22
0
9
RITHM BOX (KY)
5y a k
55.00
LUIS M OCASIO
JOHN FANELLI
RALPH R RIVIEZZO
8
70
233457
15
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WAR TOCSIN (KY)
3y d g
53.00
ANTHONY SALGADO
TRIN-BROOK STABLES,
URIAH ST LEWIS
2
80
518576
29
0
2
FOR THE ROAD (FL)
3y d g
53.00
ANGEL R RODRIGUEZ
CHERRY OWL STABLE
JOSEPH TAYLOR
1
75
616421
16
0
3
KEEPING THE PEACE (KY)
4y a g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
4
85
351115
43
0
4
SPLICETHEMAINBRACE (PA)
3y d e
53.00
FRANKIE PENNINGTON
SWILCAN STABLE LLC A
ROBERT E REID, JR
5
82
144365
44
0
5
E J'S REVENGE (VA)
4y d g
55.00
TREVOR MCCARTHY
JOHN JULIA
MICHAEL L CATALANO, JR
6
78
333381
24
0
6
BOJINGLE (KY)
3y a e
53.00
KENDRICK CARMOUCHE
RILEY L. MANGUM
GUADALUPE PRECIADO
7
84
216
14
0
7
TALLY MO (PA)
5y d g
55.00
ROBERT J ROSADO
PHILIP JAMES STATHAT
ROBERT MOSCO
8
81
5722-62
127
0
8
PRESS MY BETS (FL)
3y d e
53.00
EMMANUEL ESQUIVEL
RICHARD A. MALOUF
SCOTT A LAKE
9
83
15
24
0
9
SCREEN SAVER (PA)
3y d g
53.50
JOMAR TORRES
R L RACING
PATRICIA FARRO
10
72
5164
30
0
10
BLACK LIGHT (OH)
3y d e
54.50
JOHN BISONO
TRIN-BROOK STABLES,
URIAH ST LEWIS
3
63
55-6441
28
0
12 Kasım 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Diyarbakır, Philadelphia ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:52 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 kasım 2019 salı at yarışı bülteni, 12 kasım 2019 at yarışı programı, 12 kasım 2019 tjk yarış programı, 12 kasım 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 12 kasım 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 12 kasım 2019 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 12 kasım 2019 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni