Yarış Başlama Saati: 13:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİNGOROZ
2y k d
TRIPLE BONUS
57.00
A.ÇELİK
L.SONA ÜTÜCÜ
İ.ESER
5
12
677755
17
13
1.20.72
2
ÇILGIN GÜZEL
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
D.YILDIZ
ULAŞ YILDIZ
MAH.BAYKARA
3
30
722600
17
16
3
ELIKA
2y d d
OFFLEE WILD (USA)
57.00
H.KARATAŞ
H. NİSA ÜNLÜ
S.MUTLU
8
0
6
35
19
4
LORA
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
57.00
İ.SOYAD
HASAN TARIK ŞEKER
S.ÇITAK
2
0
8
49
19
5
MISS JASMIN
2y d d
POUR MOI (IRE)
57.00
V.KAPLAN
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
1
16
00640
59
15
6
QUATTRO GIRL
2y d d
BUENOS AIRES
57.00
A.SÖZEN
GÖKHAN YILDIZ
E.KARAKÖLEOĞLU
9
17
45548
17
15
7
SNOW GIRL
2y a d
APPROVE (IRE)
57.00
G.YILDIZ
BERRİN GEDİK
V.ÖZDİL
6
0
0
20
8
SNOWWALTZ
2y k d
NATIVE KHAN (FR)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
4
35
323
17
17
9
SÜREYYA HANIM
2y d d
COMPETUS
57.00
GÖK.BEKTAŞ
ZİYA ŞEMENOĞLU
B.YETGİN
10
16
804
94
17
10
VIA VENETO
2y d d
THREE VALLEYS (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
GÜNHAN DEMİRALP
SED.DEMİRAL
7
35
442
17
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞARLO
3y d e
GÖKTEKİN
60.00
D.YILDIZ
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
1
74
183126
11
18
2
BABAMEDET
3y a e
KAIZBERT (RU)
59.00
K.TOKAÇOĞLU
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
7
73
773162
9
18
3
ASLANSOYLU
3y k e
TURBO
57.00
M.ÇİÇEK
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
6
58
272211
12
20
4
GÜNEŞİ GÖRDÜM
3y k e
UÇANBEY
57.00
A.ÇELİK
MUZBAH ÖZKAN
G.YAVUZ
5
62
572333
12
17
5
KORKMAZEFE
3y k e
TURBO
55.00
G.KOCAKAYA
ŞABAN KARAMAN
MAH.BAYKARA
2
54
635159
24
18
6
ROMANOLUR
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
Ö.YILDIRIM
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
4
51
223414
42
19
1.28.56
7
SÜLÜNBİKE
3y a e
KAIZBERT (RU)
55.00
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
A.S.GÜRSAN
3
46
031021
14
20
1.30.25
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALICE
2y a d
CARDINAL PIONEER
57.00
M.HAMEDİ
ERDAL YILDIRIM
E.ERGÖKÇEN
9
29
557249
17
11
2
AWARENESS
2y d d
HAKKAR
57.00
MER.ÇELİK
DURSUN CÜNEYT KARAER
H.ACAR
1
0
66
17
18
3
AYSUCAN
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
İ.SOYAD
BÜLENT BUCAK
M.TAŞKIRAN
7
0
8
35
19
4
ILSA IN VERSAILLES
2y d d
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
D.YILDIZ
CÜNEYT SAHİLLİOĞLU
M.AYBEK YORULMAZ
2
10
559808
17
13
5
İNCİBEBEK
2y a d
ANATOLY
57.00
H.ÇİZİK
İSMAİL BORA HADİOĞLU
B.ŞANDAN
11
0
62
17
18
6
RADYOCU KIZ
2y a d
PERFECT STORM
57.00
M.ÇİÇEK
GÖKHAN ALVEROĞLU
C.TURAN
3
0
46
17
18
7
RAPIDO LINA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
57.00
V.KAPLAN
MEHMET ÖĞÜT
E.ÇUKURKAŞ
8
0
00
17
18
8
SARAYLI KIZ
2y d d
ASTRAKHAN
57.00
O.ÖZTÜRK
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
6
30
363292
23
18
1.18.65
9
SMART DIAMOND
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
A.SÖZEN
M.YAHYA DURUSU
A.İKİER
10
0
27
31
18
10
TREACHEROUS
2y d d
TALIP HAN (IRE)
57.00
A.ÇELİK
CENGİZHAN GENÇTEN
E.USLU
4
39
2222
17
19
11
YABAN MERSİNİ
2y d d
AZARAKS
57.00
GÖKH.GÖKÇE
M.ERCAN EMRE
S.ÇITAK
5
0
60
59
18
1.21.26
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖLDEM
4y k k
TAMERİNOĞLU
59.00
M.ÇİÇEK
ENES DEMİR
İ.ALPUĞUR
1
92
322571
12
20
2
ALICIKUŞ
4y a k
AYABAKAN
58.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET TAHİR AKSOY
A.CİĞER
2
83
221141
27
20
3
ESTİGEÇTİ
4y a k
ALTAHA
58.00
A.ÇELİK
SEVİLAY TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
3
83
317532
31
16
2.19.66
4
GÖKYÜZÜ
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
S.BOYRAZ
CANAN KORUCU
İB.B.OĞULLARI
4
98
111451
17
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SCIFO
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
63.00
G.KOCAKAYA
EMRE ÇOLAK
M.ANAT
10
71
352258
12
17
2.18.67
2
RYAN AREL
7y a a
GOLDAT (GB)
59.50
M.KAYİŞAP
VEYSEL KAHRAMAN
K.BALTACI
1
70
030852
14
7
2.18.10
3
DOĞA KANUNU
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.50
GÖKH.GÖKÇE
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
5
66
422121
12
20
2.19.26
4
SALAZAR
3y a e
DR FONG (USA)
52.50
İ.SOYAD
AHMET ÇELİK
MET.ACAR
3
56
124203
119
16
5
ENGEL YOK
4y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
MÜS.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
8
51
236602
19
15
2.20.20
6
HAYAL TUFANI
3y a e
BOSPORUS (IRE)
50.00
O.YILDIZ
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
4
50
276553
10
12
7
ALY WINS
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
H.ÇİZİK
YILDIRIM GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
9
48
413471
19
20
2.22.26
8
BABAROS
4y d a
POWERSCOURT (GB)
50.00
MER.ÇELİK
M.AKİF KANIK
E.USLU
2
45
526864
17
9
2.19.36
9
EMPIRE SON
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
S.İPEK
BİLAL AVCI
R.DURUKAN
6
45
575620
19
12
10
MAGIC BULLET
5y a a
ANATOLY
50.00
M.HAMEDİ
BERRİN GEDİK
V.ÖZDİL
7
44
1235-09
110
15
2.18.61
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EYÜPŞAH
3y a e
BIRDSTONE (USA)
60.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
ARDA ÇETİNKAYA
M.ÖZGÜL
9
71
221297
16
17
2
DERİN DİYAR
3y a d
KANEKO
56.50
H.KARATAŞ
SEBATİ DUMAN
T.ŞİT
4
59
164330
28
15
1.36.81
3
SZIGETVAR
3y d g
THREE VALLEYS (USA)
56.50
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
1
59
1-64447
12
15
4
TREVI FOUNTAIN
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
54.00
A.ÇELİK
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
3
54
242224
11
18
5
REY
3y d d
KANEKO
53.50
H.ÇİZİK
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
11
53
134785
14
15
1.36.55
6
TIME OUT
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
52.50
GÖKH.GÖKÇE
İSHAK YALÇIN
Y.ALAN
8
51
6-95818
26
19
1.35.35
7
WORLD FAST
3y d e
PRESSING (IRE)
50.00
H.KAPLANAP
ERKAN GÜRÇAĞAN
V.ÖZDİL
2
47
470116
10
19
1.38.03
8
CREED BOY
3y a e
DR FONG (USA)
50.00
MÜS.ÇELİK
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
7
46
833348
12
16
1.38.41
9
GOLDENPASS
3y d e
PERFECT STORM
50.00
MER.ÇELİK
METE ALBAYRAK
HÜS.ÇAKMAK
6
44
123650
89
15
1.38.39
10
VIAREGGIO
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
50.00
A.ASLAN
EYÜP CULFA
Ö.GÜNELİ
12
43
764622
5
19
1.36.22
11
LION OF BABYLON (IRE)
3y d e
ROCK OF GIBRALTAR (IRE)
50.00
B.AVERBAK
M.SELÇUK SAN
C.FİLİKSAÇ
10
40
1-460
24
17
12
MERTALİBABA
3y d e
BUENOS AIRES
50.00
O.YILDIZ
METİN AKAN
M.BİLDİK
5
33
406440
27
14
1.38.39
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YILMAZHAN
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
63.00
S.ÇETİN
BATURHAN AKSOY
A.SONĞUR
6
85
721437
59
17
2.15.34
2
GANANDO SOLO
4y d a
CHURCH PICTURES (GB)
60.00
A.ÇELİK
H.ÇAĞATAY TURAKTEKİN
H.ŞİMŞEK
9
86
5-15216
14
19
2.10.55
3
RAY OF SUNSHINE
5y a a
NO LIMITE
56.00
M.BAĞAP
BOZAN BAĞ
E.ÇUKURKAŞ
5
47
792537
4
13
4
RAMPAGE
3y a e
TORUK MACTO (IRE)
59.00
G.KOCAKAYA
HİLMİ CAN ESEN
S.MUTLU
7
78
061536
17
17
2.09.91
5
DRUMMER
6y d a
PAPAL BULL (GB)
58.00
M.ÇİÇEK
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
3
58
735321
16
20
6
ESKAYRA
5y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
S.İPEK
BARAN D. CEMİLOĞLU
R.DURUKAN
4
87
946045
14
13
2.10.63
7
PLOVDIV
4y d a
LOOKIN AT LUCKY (USA)
56.00
B.AVERBAK
VEDAT SÖNMEZ
K.BALTACI
8
24
290054
14
6
2.10.98
8
REKOR
5y a a
RIVER SPECIAL (USA)
56.00
H.ÇİZİK
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
2
58
675543
24
10
2.11.06
9
DIRTY WOMAN
4y d k
INSPECTOR
55.00
D.YILDIZ
HAYRULLAH DOĞAN
M.ANAT
1
46
972305
21
11
2.11.70
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGNUM OPUS
2y d e
KANEKO
60.00
H.KARATAŞ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
1
79
321127
17
18
1.24.66
2
WINNER MAN
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
4
72
911441
19
20
1.26.26
3
TEEN SPIRIT
2y d e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
5
57
512521
12
20
1.28.08
4
SAETTA
2y d d
KANEKO
55.00
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
2
55
427413
10
19
5
TAMERBEY
2y d e
DR FONG (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
İ.ERDEM
3
39
63144
24
18
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EJDER YILDIZI
2y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
MEHMET AKİF KAYA
Ç.AYDIN
1
0
0
20
2
JOSEPHINE
2y a d
LUXOR
57.00
H.KARATAŞ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
4
0
24
17
18
3
OTTOMAN GIRL
2y d d
CASH AKÇE
54.00
Z.KARABULUTAP
MUSTAFA ÖZDEMİR
E.ÇUKURKAŞ
7
0
0
26
19
1.26.97
4
PERFORMANTE
2y d d
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
H.ÇİZİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
2
0
0
20
5
SHAURI
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
Ö.YILDIRIM
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
8
0
5
35
19
6
SMART GIRL
2y d d
KALİMDOR
57.00
İ.SOYAD
MERTCAN KARAGÜL
S.ÇİFTÇİ
10
28
863
17
17
7
STORM LIGHT
2y d d
HAKEEM (USA)
57.00
A.SÖZEN
NİLÜFER İPEK EKMEKÇİBAŞI
ALİ BOZKURT
9
35
244233
17
17
8
STRONG PRINCESS
2y d d
ASTRAKHAN
57.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
OSMAN KÜRKÇÜOĞLU
D.ERGİN
5
0
7
14
19
9
SUPERHEAT
2y d d
CUVEE (USA)
57.00
MER.ÇELİK
ERTAN TURNA
A.DEMİRKIRAN
3
0
0
20
10
THE BEST SİMGE
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
57.00
S.ÖZEN
BİHTERCAN ATAÇ
T.ATAÇ
6
30
852347
10
14
1.19.85
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYAHNA
5y a a
KAIZBERT (RU)
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
ABDULLAH AVCI
S.ÇİFTÇİ
16
57
3786-00
12
13
1.58.85
2
GÜLDÜRGÜLDÜR
5y a a
KAIZBERT (RU)
60.50
G.KOCAKAYA
MUNİR GÖKÇE
A.S.GÜRSAN
11
52
678212
10
19
1.46.56
3
KARAGÜL BEYİ
4y a a
ALTAHA
59.00
M.HAMEDİ
MUSTAFA KARAGÜL
S.ÇİFTÇİ
5
52
067901
12
20
1.45.66
4
BAWEPİR
5y a a
ÖZHABER
59.50
D.KAYAAP
SEFER ÜNLÜ
B.ŞANDAN
3
54
364131
7
20
1.45.66
5
ALOYSHA
5y k k
TURBO
57.50
S.BOYRAZ
F. NİHAT BURUK
Ç.AYDIN
15
46
300763
7
13
6
ÇELİKŞAH
4y k a
KAZAKBEY
55.50
V.KAPLAN
MEHMET ÇELİK
A.S.GÜRSAN
10
45
006041
12
20
7
ASLANSÜTÜ
7y a g
KAFKASLI
53.00
Z.KARABULUTAP
AHMET KAYABAŞI
E.KOCA
13
41
264048
7
9
1.46.06
8
DİNÇGÖR
5y k a
BERKSOY
53.50
Ç.CANPOLATAP
M.EMİN ALAK
Ö.GÜNELİ
6
38
80-0707
19
13
9
OĞULCANIM
5y k a
İLBEYİ
53.00
MÜS.ÇELİK
CEM H. KEÇİK
T.KURT
4
37
993416
7
19
1.49.14
10
AKTUĞ
4y k a
AYABAKAN
50.00
B.AVERBAK
YUSUF KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
2
34
407534
7
13
11
GALİÇYA
5y a a
AYABAKAN
51.00
O.ATMACA
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
9
33
216054
9
16
1.56.30
12
AKMAN AGA
5y k a
MURATAĞA
48.00
C.PASOAP
BÜLENT AKMAN
AT.GÖKÇE
8
33
835308
127
14
13
ULTRA
4y k a
TURBO
50.00
H.ÇİZİK
GÜR ÖZBELGE
E.KARAKÖLEOĞLU
14
31
775379
12
10
1.48.15
14
PERCEMO
4y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
O.YILDIZ
MUNİR GÖKÇE
A.S.GÜRSAN
1
26
780959
5
5
1.50.37
15
ŞAHIMSIN
4y a a
UÇANBEY
50.00
S.İPEK
DERYA ERGİN
D.ERGİN
12
18
078060
12
9
1.48.86
16
MİLYONER
5y a g
KARAKEMAL
50.00
MER.ÇELİK
MİKAİL ALTIN
B.BOZBEY
7
18
467048
9
8
1.49.23
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEY POYRAZ
2y d e
CASH AKÇE
53.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
10
10
447
22
17
1.19.13
2
ÇILGIN BRAWE
2y a e
FAIRSON
57.00
M.AVŞAR
NİHAT TURAN
S.SAYIN
11
5
759
7
17
1.18.15
3
HAŞİMHAN
2y d e
TALIP HAN (IRE)
53.00
E.AKKILIÇAP
HAŞİM DOĞAN
C.LAÇO
5
0
0
20
4
KARARSIZ
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
57.00
AH.ARSLAN
AYHAN ZEYTİNOĞLU
EROL MUTLU
1
0
5
44
19
1.21.83
5
OĞLUM MEMET
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
N.ALTIN
CELAL ÇANKAYA
İ.KÖROĞLU
4
0
0
20
6
SERHOŞ
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
56.00
M.F.ASLANAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
9
0
0
22
19
1.20.10
7
ÇAVREŞE
2y d d
OFFLEE WILD (USA)
55.00
R.DOĞAN
ZEKİYE DOĞANTÜRK
V.ÇİZİK
8
0
98
22
18
1.19.42
8
ERKEN GELEN NİSA
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
F.YARDIMCI
M.NABİ DEMİRKOL
MUR.DOĞAN
6
0
8
22
19
1.20.18
9
LONELY GIRL
2y d d
PERFECTO
55.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
3
0
0
20
10
MIRAZ
2y d d
APPROVE (IRE)
55.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET KILIÇ
MUR.DOĞAN
2
25
258
76
17
11
SELVİ KIZIM
2y a d
ACEM
52.00
F.FELHANAP
BAKIR FELHAN
A.E.KARAKURT
7
0
0
49
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OĞLUM SEYMEN
4y a a
TURBO
60.00
F.YARDIMCI
M.SALİH YAVUZ
C.LAÇO
11
46
324140
8
18
2
ÖVÜNÇCAN
4y k a
KIVANÇ CAN
57.00
C.TEPEAP
SABAHATTİN YAVUZ
C.LAÇO
10
32
602331
8
20
2.20.47
3
JOKERTUMBUL
4y k a
GOBAKBEY
58.00
R.POLATAP
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
1
17
506469
22
8
2.21.89
4
DERAY HANIM
4y k k
ÖZGÜNHAN
56.00
AH.ARSLAN
KEMAL ALTIN
F.ALTIN
9
45
346378
59
14
5
AKTAŞOĞLUMSUN
4y a a
TOŞUR
56.00
M.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
13
12
900009
14
8
6
ÇAKIRYUSUF
4y k a
BİLGİN
55.00
N.ALTIN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
12
50
203743
14
15
7
DUNDAS
4y a a
GOBAKBEY
56.00
İ.KATI
BURAK SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
5
20
203440
14
15
2.22.33
8
GÖKEMİR
4y k a
ATOMKARINCA
51.00
Y.CENGİZAP
ENVER TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
2
15
050000
15
6
9
KARAKEÇİAĞASI
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
M.A.AKTÜRK
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
7
29
705702
15
13
10
KARAKIRBAÇ
4y a a
KIRIMHAN
52.00
F.FELHANAP
NİHAD KAYĞIN
Ö.FARUK TAN
14
22
600007
28
11
2.31.73
11
KOPKAPTAR
4y a a
ÖZGÜRBEY
56.00
M.F.ASLANAP
NURİ CANPOLAT
S.V.KAYA
6
25
248177
35
18
2.26.96
12
KUTALMIŞ
4y k a
ÖZGÜNHAN
51.00
Y.ÇELİKBAŞAP
KEMAL ALTIN
F.ALTIN
4
30
4578-80
127
12
2.25.23
13
MUHLİS HOCA
4y a a
MERT MELİH
53.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
3
16
68-7008
15
11
14
SOKAK KRALI
4y k a
GÖKMENBEY
55.00
M.AVŞAR
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
8
24
080390
22
8
2.19.93
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINSİMA
7y k a
GOBAKBEY
61.00
B.BEKTAŞAP
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
4
73
877845
50
9
1.40.56
2
BÜYÜK BEREN
7y a a
ŞENTAY
59.00
F.FELHANAP
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
12
63
299768
56
14
1.38.11
3
OĞLUM KAYRA
6y a a
MAGRİP
62.00
F.YARDIMCI
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
2
76
861753
8
17
1.35.54
4
AKUSTİK
5y k a
HABERBATUR
59.00
N.ALTIN
CÜNEYT BUĞDAYCI
İ.KÖROĞLU
10
59
143909
4
15
1.36.84
5
ARTİSEMRE
5y d a
BİLGİN
59.00
M.DOĞAN
YÜKSEL ARSLAN
M.KILINÇ
8
60
105531
21
20
1.40.34
6
DALLICALI
8y k a
BİLGİN
55.00
M.E.DOĞANAP
HALİL KAYA
S.SAYIN
6
45
712337
14
16
1.38.75
7
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
59.00
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
7
32
409057
8
8
1.37.36
8
KOVADA
7y k a
KAIZBERT (RU)
55.00
İ.ÇİZİKAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
5
69
044730
51
9
1.37.86
9
HİMALA
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
E.AKKILIÇAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
3
31
457700
63
12
1.39.57
10
CATCH MONEY
7y k a
GÜNTAY
55.00
R.DOĞAN
BAKIR FELHAN
M.KARALI
9
56
085406
7
11
1.36.89
11
ÇIRAK
5y a a
ALTAHA
56.00
İ.KATI
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
11
80
614444
127
17
1.38.01
12
GÖKBAKIR
10y k a
AĞA KARACA
55.00
AH.ARSLAN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
S.V.KAYA
1
91
873921
127
20
1.36.01
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HACIVAT
5y a a
KAIZBERT (RU)
61.00
M.IŞIKAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
3
52
014602
7
16
2.24.44
2
HARZEMŞAHLI
6y k a
AĞA KARACA
62.00
V.KIZMAZ
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
10
50
069960
8
9
2.24.61
3
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
56.50
M.CANPOLATAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
7
45
039054
7
10
2.24.81
4
OĞLUMEJDER
6y k a
GOBAKBEY
58.50
F.YARDIMCI
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
13
43
049054
8
12
2.24.26
5
ZEHİR HAFİYE
5y k a
TURBO
55.00
İ.ÇİZİKAP
EMRE EKREM ADVAN
A.TOPRAK
4
42
907507
32
12
2.23.35
6
SONSEVİNCEK
7y k k
HASTAY
55.50
N.ALTIN
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
12
37
614633
8
16
2.26.21
7
KAFKASTUNCU
6y a a
KAFKASLI
54.00
M.AVŞAR
MEHMET AKDEMİR
S.V.KAYA
8
34
833622
8
19
2.28.90
8
BUBONA
7y k a
PİRLER
50.00
İ.AKYAVUZ
ALAATTİN KARACA
V.ÇİZİK
2
26
430479
21
14
2.31.21
9
ÖZGENHAN
5y a a
ÖZGÜNHAN
50.00
E.ÇANKAYAAP
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
6
26
400847
8
11
2.25.70
10
BOZDENİZ
5y k a
AĞA KARACA
50.00
H.DEMİRTAŞ
RECEP KETME
A.TOPRAK
11
25
600079
22
13
2.28.42
11
SULTANDAN
6y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
M.E.DOĞANAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
M.K.ÇİZİK
9
24
950149
8
18
2.23.40
12
KUYUMCU
5y a a
ŞÖVALYE
50.00
C.TEPEAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.GÜRGÖZE
5
10
445078
22
6
2.24.61
13
CONİLEŞ
5y k a
GOBAKBEY
50.00
E.AKKILIÇAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
N.CAMUZ
14
16
060850
8
8
2.23.47
14
GÜLSENUR
8y a k
ŞENTAY
50.00
H.ALTUNDAĞAP
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
1
14
080582
15
4
2.24.08
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAKİPETBENİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
M.IŞIKAP
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
13
58
791421
15
20
2.09.69
2
TUBAN KAMA
4y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
57.00
İ.KATARAP
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
8
59
176159
8
18
2.10.48
3
BLACKS WINNER
8y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
60.00
F.YARDIMCI
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
3
68
070444
8
11
2.10.77
4
HOY HOOY
5y a a
SPORTS HERO (USA)
60.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
14
60
434370
8
15
2.10.78
5
SERHOŞ DEDE
5y d a
OUT OF CONTROL
60.00
V.KIZMAZ
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
4
27
056054
22
9
2.09.04
6
TEKDALIN İZİ
4y d g
KURTINIADIS (IRE)
60.00
N.ALTIN
YILMAZ ARİ
F.ALTIN
1
58
371903
7
17
2.10.59
7
LET ME PASS
5y d a
GREEN GÖNEN
58.00
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
7
50
958472
7
12
2.15.90
8
BABA ABDULLAH
5y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
57.00
M.ÜNLÜ
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
10
70
4-33717
15
19
2.10.99
9
PERFECTUS
7y d a
OKAWANGO (USA)
54.00
H.SARIDALAP
ÖZGÜR DEMİR
A.GÜRGÖZE
5
59
018560
127
16
2.11.32
10
ANATOLIAN STORM
4y a a
ANATOLY
52.00
H.ALTUNDAĞAP
SEYHAN DİLBER
A.GÜRGÖZE
11
50
967053
8
7
2.10.32
11
ÖZDEMİR BEY
4y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
52.00
E.AKKILIÇAP
BUBO ERCAN
M.BALTA
9
50
704299
77
10
2.10.56
12
ROJHATAĞA
5y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
52.00
M.E.DOĞANAP
ABDULKADİR CIZLAK
M.KEKLİK
12
70
131-228
29
18
2.14.41
13
WILDEST INDOCHINA
4y d a
GILITTER
52.00
Y.CENGİZAP
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
2
40
080936
76
12
2.17.52
14
YEŞİLLİ BEY
7y d a
SEA HERO (USA)
56.00
H.DEMİRTAŞ
HAZIM AKTAŞ
A.TOPRAK
6
17
549000
46
8
2.12.91
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CUVE HAYDAR
2y a e
CUVEE (USA)
53.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
8
21
653
15
17
1.17.31
2
DELİBAŞ
2y d e
KATIRCI
57.00
M.A.AKTÜRK
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
4
20
444247
7
16
1.19.49
3
DON PEDRO
2y d e
MALİ
54.00
C.TEPEAP
AYTEN SALTABAŞ
V.ÇİZİK
1
3
068760
22
14
1.21.30
4
FRIZER
2y d e
DAI JIN (GB)
57.00
M.AVŞAR
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
12
25
422340
22
16
1.19.49
5
MACELLAN
2y a e
YA NASİP
57.00
H.ALTUNKILIÇ
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
2
0
70
28
18
1.26.49
6
UÇAN DÜLDÜL
2y d e
PERFECTO
54.00
İ.KATARAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
6
4
905700
7
14
1.25.34
7
ERTEN STAR
2y d d
TALIP HAN (IRE)
55.00
H.DEMİRTAŞ
SALİH ERTEN
S.SAYIN
11
4
6990
22
16
1.21.02
8
FLOOD GRIL
2y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
51.00
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
9
25
543324
7
17
1.17.85
9
HEWALROY
2y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
N.ALTIN
CEMİLE SUBAŞI
A.GÜRGÖZE
3
19
52656
7
15
1.18.57
10
KISS OF DEATH
2y d d
BANKROLL
55.00
H.PARILDAR
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
10
5
8089
8
16
1.22.59
11
ŞEKKİYA
2y d d
PERFECTO
55.00
R.DOĞAN
M.VEYSİ BECENE
M.BALTA
7
2
7000
8
16
1.22.27
12
ZELİŞ SULTAN
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
H.SARIDALAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
5
23
336442
7
16
1.18.15
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TİRAN
5y d k
EL SALVADOR
60.00
İ.KATARAP
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
6
53
135131
8
20
1.50.28
2
STAY STRONG
4y d k
ZANJERO (USA)
56.50
H.PARILDAR
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
5
40
789746
8
13
1.51.59
3
WIN ANGEL
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
52.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
12
36
108453
14
15
1.55.23
4
ALTIN KAFES
5y d k
PERFECTO
52.00
İ.AKYAVUZ
BAHRİ ÇİZİK
N.CAMUZ
9
31
526722
8
19
1.50.42
5
ALLOGUARD
3y a d
TORUK MACTO (IRE)
50.00
H.DEMİRTAŞ
ABDİ ARSLAN
V.ÇİZİK
7
27
015688
29
16
1.54.16
6
LUSINGA
5y a k
BOSPORUS (IRE)
50.00
Y.CENGİZAP
HASAN SEVİM
V.ÇİZİK
8
27
338064
14
14
1.52.43
7
SEE YOU AGAIN
5y d k
LORD SHANAKILL (USA)
50.00
E.KILIK
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
4
25
309098
8
13
1.51.38
8
WARRIOR WOMAN
3y a d
DR FONG (USA)
50.00
M.E.DOĞANAP
RAMAZAN SOYAN
A.TOPRAK
2
27
644434
21
17
1.55.73
9
MY ONLY LOVE
3y d d
EL CORREDOR (USA)
50.00
C.TEPEAP
SUPHİ SALGAR
MUR.DOĞAN
10
21
607360
8
14
1.57.15
10
PRENSES CINDY
3y d d
HAKEEM (USA)
50.00
E.ÇANKAYAAP
İSMAİL ÇİZİK
A.TOPRAK
11
20
200000
22
12
1.54.48
11
KEDİM
3y d d
EL CORREDOR (USA)
50.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
3
15
606670
17
5
1.51.89
12
ITS MY LIFE
3y a d
LUXOR
50.00
E.AKKILIÇAP
ALİ ŞEKER
V.ÇİZİK
1
15
947809
21
7
1.52.97
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAFELHAN
3y k e
DEHA
56.00
F.FELHANAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
13
24
784580
21
14
2
BÜYÜK KIRIM
3y k e
KIRIMHAN
55.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
10
30
688108
21
18
3
ŞEŞENBEYİ
3y k e
SANCAKBEYİ
55.00
Y.CENGİZAP
NECATİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
16
27
0210
15
19
4
TEK SANCAK
3y k e
SANCAKBEYİ
59.00
F.YARDIMCI
YASİN TEKTAŞ
EY.YARDIMCI
15
33
819
44
19
1.40.40
5
YAŞARIN OĞLU
3y k e
YAŞARCIK
59.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET ALİ ÖZKAN
M.KEKLİK
14
32
716190
42
18
6
DOĞRULAR GÜLÜ
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
M.AVŞAR
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.GÜRGÖZE
2
29
608404
7
14
7
NEROŞUM
3y a d
KOBRA
55.00
H.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
8
24
219700
52
16
8
SEÇKAYA
3y a d
DEMİRDELEN
54.00
İ.KATARAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
1
30
759906
7
14
9
ÜNLÜ KAYA
3y k d
KAYATUFAN
58.00
İ.KATI
SEFER ÜNLÜ
G.BALTA
7
28
053512
7
19
10
MERCANHAN
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
N.ALTIN
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
6
24
178700
24
15
11
SABIR BEY
3y k e
ATİKBEY
57.00
M.DOĞAN
MUSTAFA TOYDEMİR
A.TOPRAK
9
27
19380
21
16
12
ZENTERİC
3y a d
KIRATHAN
55.00
B.BEKTAŞAP
HALİL KARAKEÇİ
S.V.KAYA
5
24
667917
7
19
13
MENEKŞE KIZI
3y k d
UÇARCAN
51.00
B.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
G.BALTA
3
20
170989
42
15
14
MUHTAR KIZ
3y a d
SON MARTI
52.50
İ.ÇİZİKAP
MUSTAFA ÖZKAN
A.E.KARAKURT
11
23
648800
15
13
15
ROJA
3y k d
TOŞUR
55.00
E.KILIK
SİNAN KORKMAZ
A.TOPRAK
12
25
848881
8
20
16
LEYLANUR
3y a d
KIRIMHAN
55.00
R.DOĞAN
ABDULLAH TEKİNALP
S.SAYIN
4
32
1
127
20
Gulfstream Park West ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IRON DRILL (FL)
2y d g
51.00
GADDIEL MARTINEZ
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
1
28
70878
18
0
2
FREDDY SOTO (FL)
2y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
2
0
0
0
3
LOVEDISC (KY)
2y d e
54.50
ALVARO DONIS
THOROUGHBRED CHAMPIO
JAIME MEJIA
3
18
8877
24
0
4
MS. PORKSEIDON (FL)
2y d d
53.00
WESLEY HENRY
ACCLAIMED RACING STA
THOMAS ARTANDI
4
0
0
0
5
FRANK'S LEGACY (FL)
2y a e
54.50
PACO LOPEZ
GLASSMAN, KARL AND G
EDWARD PLESA, JR.
5
61
7254
26
0
6
THANKYOU VERYMUCH (FL)
2y d g
54.50
JOSE ALVAREZ
HENCO, INC.
HENRY COLLAZO
6
0
0
0
7
SILVERLY ENOUGH (FL)
2y k e
52.00
CRISTIAN TORRES
DANIEL PITA
DANIEL PITA
7
0
0
0
8
EL SOLITARIO (FL)
2y d e
54.50
LUCA PANICI
ESPERANZA STABLE
FRANCISCO D'ANGELO
8
0
0
0
9
MR IMPRESSIVE (FL)
2y d e
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
9
29
830
54
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PREFONTAINE (KY)
2y a e
50.50
MIGUEL ARROYO
SANTERA STABLE, INC.
JOSE GAROFFALO
1
0
0
0
2
FAST ONE (FL)
2y a g
54.00
SAMY CAMACHO
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
2
41
74
20
0
3
MACHO D'ORO (KY)
2y a g
50.50
GADDIEL MARTINEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
3
45
0
30
0
4
TRANSLATE SLOWLY (FL)
2y d g
54.00
PACO LOPEZ
NEW, SANDRA AND HABE
DAVID FAWKES
4
51
4593
30
0
5
FRIO (NY)
2y k g
51.50
CRISTIAN TORRES
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
5
50
944045
30
0
6
CASTAGNO (KY)
2y a g
54.00
WESLEY HENRY
BALDASSARI, ALBERT T
WESLEY WARD
6
53
7
30
0
7
ITSMYLUCKYKNIGHT (FL)
2y d e
54.00
JAIRO RENDON
MELIN, DAVID AND PLE
EDWARD PLESA, JR.
7
47
77
60
0
8
COMMANDER'S INTENT (KY)
2y a g
54.50
DIEGO GOMEZ
J. MCMAHON
LARRY BATES
8
52
773965
30
0
9
DUXBURY (KY)
2y d e
54.00
ADEMAR SANTOS
ROBERT ROFFEY, JR.
CHAD STEWART
9
42
5
40
0
10
BAMBINO (FL)
2y d g
54.00
MARCOS MENESES
ARINDEL
OSCAR GONZALEZ
10
55
43567
30
0
11
EL DUQUE (FL)
2y d e
54.00
JOSE BATISTA
BETHANY ORTEGA
RAMON MINGUET
11
58
273833
9
0
12
GALAXY INVASION (NY)
2y d e
54.00
CARLOS MONTALVO
MICHAEL SPIELMAN
JENNIFER HAYFORD- QUINONES
12
0
0
0
13
AT THE BEACH (KY) (MTO)
2y d e
54.00
JONATHAN GONZALES
IROSOFUN STABLE
HECTOR RODRIGUEZ
13
45
067530
12
0
14
SOY BORRACHO (KY)
2y d e
51.50
CRISTIAN TORRES
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
14
40
05
20
0
15
FUEGO (FL)
2y d e
54.00
CARLOS LUGO
BLACK CHEVRON RACING
EDUARDO AZPURUA, JR.
15
0
0
0
16
EXATLON (KY)
2y d e
54.00
SANTIAGO GONZALEZ
PET GO RACING STABLE
OSCAR GONZALEZ
16
52
6606
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASSUME CONTROL (FL)
4y d k
51.50
GADDIEL MARTINEZ
STEVEN HENRY
ROHAN CRICHTON
1
68
2-29111
33
0
2
UNTRUE (FL)
7y a k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
STEPHEN SCRENCI
ARMANDO DE LA CERDA
2
72
552529
17
0
3
ROYAL ASSCHER (KY)
5y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
3
86
211371
38
0
4
NEWMANS FAST GIRL (KY)
4y a k
55.00
JOSE BATISTA
SAND HILL STABLES
BRIAN LUSK
4
70
722138
59
0
5
BABIE MONSTER (FL)
5y d k
55.00
PACO LOPEZ
MEEHAN AND PETIKA ST
JOSEPH ORSENO
5
68
249472
34
0
6
MADDY'S SALSA (FL)
4y d k
55.00
SAMY CAMACHO
PRORACING STABLE, LL
JOSE D'ANGELO
6
74
392913
34
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUR INDEPENDENCE (FL)
7y d g
53.00
CRISTIAN TORRES
JEFFREY LAMBERT
ROBERT HESS, JR.
1
86
78-4333
47
0
2
DIAMOND MINT (FL)
5y k g
55.50
JOSE BATISTA
4RH RACING STABLE, L
MONICA MCGOEY
2
71
212626
19
0
3
SHACKLEFORDS STORM (KY)
5y d g
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
ROBIN TEAM SHOW RACI
ENRIQUE LANDAETA
3
73
554172
19
0
4
HARDENED (KY)
5y d a
52.00
MIGUEL ARROYO
SECURE INVESTMENTS A
ANTONIO SANO
4
73
153680
61
0
5
CHIEF WHITE SOX (FL)
5y a g
56.00
WESLEY HENRY
RICHARD MORTON
JENNIFER HAYFORD- QUINONES
5
88
778551
20
0
6
KAREN'S COVE (KY)
4y d g
52.00
GADDIEL MARTINEZ
RANCHO EL KAIROS
ALEXIS CAMANO
6
75
528146
10
0
7
SHERPA (FL)
5y a g
55.50
PACO LOPEZ
NEW, SANDRA AND HABE
DAVID FAWKES
7
74
167215
32
0
8
CAPTAIN RON (FL)
6y d a
55.50
JAIRO RENDON
R3 RACING LLC
RONALD SPATZ
8
78
313711
40
0
9
MODERN TALE (KY)
7y d g
50.50
ALBERTO BURGOS
IMAGINARY STABLES, M
ELIZABETH DOBLES
9
79
354847
32
0
10
TALE OF KANTHAROS (FL)
5y a g
55.50
JOMAR TORRES
JAMES KLESARIS
PETER WALDER
10
80
764217
4
0
11
FUZZY IRISH RASCAL (FL)
5y d g
55.50
VICTOR LEBRON
VICKIE SMITH
VICKIE SMITH
11
72
152533
19
0
12
MOONWALKER (FL)
8y d g
55.50
EMISAEL JARAMILLO
CARLO VACCAREZZA
CARLO VACCAREZZA
12
74
576744
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:21
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMBER PRINCESS (FL)
2y a d
54.00
JONATHAN GONZALES
KIMBERLY BLACK
DOLPHIN BLACK
1
64
6
17
0
2
ZANGARVA (KY)
2y d d
54.00
JAIRO RENDON
PATRICK MARCONDES
PATRICK MARCONDES
2
57
75
10
0
3
CAT'S J N J (ON)
2y d d
54.00
ISAAC CASTILLO
JN RACING STABLES, I
JORGE NAVARRO
3
0
0
0
4
ABARRIO FOREVER (KY)
2y d d
54.00
SANTIAGO GONZALEZ
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
4
49
43
10
0
5
CATALINA R (FL)
2y d d
54.00
LUCA PANICI
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
5
42
475645
5
0
6
GONEASAGIRLCANGET (FL)
2y d d
54.00
JOSE BATISTA
FLYING FINISH FARM
RORY MILLER
6
50
3942
27
0
7
HONESTA (KY)
2y d d
51.50
CRISTIAN TORRES
PALMER, TERESA AND D
ARMANDO DE LA CERDA
7
52
57
52
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRILBY (FL)
4y d k
55.50
PACO LOPEZ
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
1
87
214298
60
0
2
DIRT ROAD PRINCESS (WV)
5y d k
55.50
ANDRE RAMGEET
MARION CUTTINO
MARION CUTTINO
2
70
926411
49
0
3
DRAMAMINA (FL)
3y d d
54.00
CARLOS LUGO
WILFREDO AGUSTI, JR.
EDUARDO AZPURUA, JR.
3
56
831-178
24
0
4
COLONELS DAUGHTER (KY)
4y d k
55.50
EDGARD ZAYAS
DE LUCA AND SONS STA
JUAN AVILA
4
78
271814
18
0
5
LADY ALIDA (KY)
4y d k
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
SJT RACING STABLES L
ALFREDO LICHOA
5
91
319131
18
0
6
DIAMOND PLAY (NJ)
6y d k
55.50
NIK JUAREZ
LUCHENTO, CAROL AND
ANTHONY MARGOTTA, JR.
6
84
0-52211
66
0
7
CALLIE CALIFORNIA (FL)
5y d k
55.50
JOSE BATISTA
FLYING FINISH FARM
RORY MILLER
7
82
554943
18
0
8
FINAL FLURRY (KY)
5y d k
53.00
CRISTIAN TORRES
KENDALL CONDIE
KENDALL CONDIE
8
81
771182
18
0
9
SCATNAP (KY)
6y d k
55.50
JAIRO RENDON
BROAD STREET RACING
JANE CIBELLI
9
81
464332
27
0
10
QUEEN ROSE (KY)
4y a k
56.00
DICK CARDENAS
PARTNER STABLE LLC
ANTONIO MACHADO
10
79
777461
17
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:21
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAZING BROOKE (FL)
3y a d
52.50
JAIRO RENDON
DOUBLE T RACING AND
KATHLEEN O'CONNELL
1
61
339-844
35
0
2
DUDE'S SECRET (FL)
4y d k
55.00
CARLOS LUGO
DARK HORSE RACING ST
EDUARDO AZPURUA, JR.
2
50
32-7517
27
0
3
GOLDEN TIARA (FL)
3y a d
49.50
ALBERTO BURGOS
BARRY CROFT
BARRY CROFT
3
43
46-9196
18
0
4
AUNT BETTY (KY)
6y d k
55.00
PACO LOPEZ
BRUNO SCHICKEDANZ
YVON BELSOEUR
4
62
52535-3
10
0
5
SAMOA (FL)
3y d d
51.00
CRISTIAN TORRES
ARINDEL
JUAN ALVARADO
5
55
44-0353
34
0
6
PANDA (FL)
3y a d
52.50
DICK CARDENAS
RABINOWITZ RACING
LUIS RAMIREZ
6
57
065223
18
0
7
KAUFY FUTURES (FL)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
OAKLEAF FARM
TAMARA LEVY
7
50
324431
26
0
13 Kasım 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Şanlıurfa, Gulfstream Park West ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park West ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:50 gulfstream park west abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 13 kasım 2019 çarşamba at yarışı bülteni, 13 kasım 2019 at yarışı programı, 13 kasım 2019 tjk yarış programı, 13 kasım 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 13 kasım 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 13 kasım 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, gulfstream park west abd at yarışı bülteni, 13 kasım 2019 gulfstream park west abd at yarışı bülteni, günün gulfstream park west abd at yarışı bülteni, bugün gulfstream park west abd at yarışı bülteni