Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAĞRIYANIK
4y k a
ASİLZADE
57.00
E.KADİRLERAP
SIDDIK KAYA
M.BİLDİK
2
48
421605
8
17
2
FEYAT BABA
4y k a
YAŞARCIK
59.00
H.KAPLANAP
FEYAT ALTIN
ES.ÇETİN
3
69
153897
7
15
1.31.10
3
LÜLEBURGAZ
4y d a
DEHA
61.00
E.YAVUZ
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
8
71
165335
7
15
1.30.95
4
KELEŞHAN
4y d a
ÖZDURAN
56.00
F.ARSLANAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
T.ATEŞ
9
41
826981
10
20
1.29.85
5
ASARCIKLI
6y a a
ARASLI
58.50
M.ÇİÇEK
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
4
71
298577
42
8
1.28.97
6
BAŞKAYNAK
8y k a
TAMERİNOĞLU
58.50
K.TOKAÇOĞLU
Z.MEHMET KARAKOÇ
T.ÇEKİCİ
5
90
019766
14
16
1.36.74
7
GÜLENYÜZ
6y k g
TURBO
58.50
T.YILDIZ
AYHAN ALÇİÇEK
A.ALÇİÇEK
10
84
412357
14
16
8
HANIM SULTAN
6y a k
ATOMKARINCA
53.50
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
6
36
929830
4
13
1.29.41
9
MEZİTHABER
4y a a
ÖZHABER
56.00
O.ÖZTÜRK
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
7
72
564750
7
12
1.28.63
10
SELDANINOĞLU
8y k a
ARASLI
51.50
M.M.BİLGİNAP
CAHİT SEKİN
M.BİLDİK
11
81
184580
127
15
1.29.32
11
URLA DESTANI
6y a a
TURBO
58.50
N.ŞEN
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
1
67
147506
80
15
1.29.56
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARTUEFE
2y a e
BUENOS AIRES
57.00
S.İPEK
CELAL CİNGÖZ
B.AKKAYA
2
24
553
17
17
2
CATASTROPHE
2y d e
HAKKAR
57.00
T.YILDIZ
R.MEHMET GÖRGÜN
R.TAŞDEMİR
12
29
05832
14
15
1.34.66
3
CATCH THE BREEZE
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
E.YAVUZ
AYTUĞ ATALAY
S.YARDIMCI
3
0
4
70
19
4
KOSOVA ATEŞİ
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
S.ÖZEN
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
11
25
53346
16
15
1.34.49
5
LORD ADMIRAL
2y d e
LION HEART (USA)
57.00
N.ŞEN
HATİCE DEMİREL
M.BİLDİK
4
0
8
76
19
6
RAIN HEART
2y d e
LION HEART (USA)
55.00
Y.DUMANAP
CEMAL YAĞMURLU
İ.ALPUĞUR
10
9
086
17
17
7
YOUR EYES
2y d e
ZANJERO (USA)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
IŞIL GÜNEŞ
M.SANDIKÇI
5
0
5
19
19
8
DAĞLARIN DANSI
2y d d
HAKEEM (USA)
55.00
O.ÖZTÜRK
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
9
26
345
10
17
1.32.44
9
LADY PERFECT
2y d d
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
M.ÇİÇEK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
6
25
435658
12
14
10
LAP OF LUXURY
2y d d
KING DAVID (USA)
53.00
H.KAPLANAP
GÖKHAN TETİK
M.GÜNDÜZELİ
8
23
439
7
17
11
PRENSES GAMZE
2y d d
OĞLUMEMRE
55.00
OĞUZ EREN
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
7
9
6805
7
16
12
VİSTULA
2y a d
YA NASİP
55.00
MAHMUT TURAN
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
1
4
67908
7
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINTUNÇ
3y k e
TOŞUR
58.00
H.KAPLANAP
TÜRKAN ALTIN
ES.ÇETİN
1
33
921804
10
17
1.39.35
2
KARAÇETİN
3y k e
ÖZHABER
56.00
F.ARSLANAP
AYTUĞ ATALAY
B.AY
6
37
425144
17
18
1.37.19
3
CEVAHİRTAY
3y a e
ZİGANA
56.00
D.KAYAAP
ARDA ÇETİNKAYA
A.N.HINÇ
7
34
094731
7
20
1.39.39
4
EGEMENBEY
3y a e
AYABAKAN
57.00
K.TOKAÇOĞLU
HAYATİ CAN
M.CAN
5
37
621
10
20
1.39.40
5
SÖNMEZAY
3y a e
ŞÖVALYE
54.00
F.KABADAYIAP
ALPARSLAN ATLI
M.TOKÇALAR
2
33
0541
10
20
1.41.43
6
BESTEKAR
3y d e
ÖZHABER
55.00
T.YILDIZ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
37
1880
32
17
1.38.63
7
OĞLUM SIRAÇ
3y k e
SARUHANAĞA
54.00
M.BAĞAP
TARIK NACİ YILDIZ
İ.ALPUĞUR
4
3
000
87
17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA HİSAR
4y d a
MALİ
63.00
M.ÇİÇEK
ENES DEMİR
İ.ALPUĞUR
2
90
763563
17
13
1.19.12
2
VILLAGE HOOF
3y d e
HAKKAR
61.00
G.YILDIZ
BAHADIR GELİŞ
R.COŞKUN
5
69
656136
21
18
1.22.14
3
MEKANİK
4y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
K.TOKAÇOĞLU
UĞUR KURTULUŞ
G.TURAN
3
47
762166
17
18
1.22.08
4
OBRADA
4y a a
LION HEART (USA)
60.00
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
G.TURAN
6
90
523397
17
14
1.19.16
5
OVA KARTALI
8y k a
ROYAL ABJAR (USA)
60.00
T.YILDIZ
SABAHATTİN YAVUZ
S.CAN
4
90
315479
17
16
1.19.14
6
STAR FORCE
4y d a
CUVEE (USA)
60.00
N.AVCİ
HÜSEYİN YILDIZ
A.R.YILDIZ
1
91
712221
17
20
1.19.36
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GANYMEDE
2y d e
BOSPORUS (IRE)
56.00
B.M.MIRIKAP
FİKRET KANMAN
R.COŞKUN
1
37
324313
7
19
1.22.36
2
BABASAMİ
2y d e
PERFECTO
57.00
MAHMUT TURAN
YAKUP ELĞAÇ
T.ATEŞ
5
30
535657
11
12
1.27.28
3
FASTN FAMOUS
2y d e
ROCKMASTER (IRE)
54.00
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
4
37
843137
63
18
4
KUZEY YAĞMURU
2y a e
TOCCET (USA)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
2
45
6211
14
20
1.20.76
5
HORASAN
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
T.YILDIZ
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
6
38
2158
42
18
6
ASUDE SULTAN
2y d d
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
53.00
T.ALICI
VEYSEL KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
3
37
461466
30
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUVLA POINT (IRE)
3y a d
LION HEART (USA)
60.00
F.ARSLANAP
LEVENT SARIKAYA
E.DURAN
12
78
161863
17
17
2.14.96
2
STRABON
4y d a
POWERSCOURT (GB)
61.50
T.YILDIZ
DEMİRHAN YILMAZ
V.AKBAŞ
6
69
345001
17
20
2.16.26
3
KIRCAALİ
4y k a
BIG BROWN (USA)
59.00
Y.E.YÜKSELAP
FEDAİ KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
7
68
269932
17
15
2.15.44
4
ROCKABYE
3y d e
AFTER MARKET (USA)
57.50
S.İPEK
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
1
67
334924
31
16
5
SAFİR KIZ
5y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
58.50
F.KABADAYIAP
SİNAN ÖZTÜRK
A.E.AVCI
5
67
379363
10
13
2.16.34
6
SUPERSTAR LADY
4y d k
POWERSCOURT (GB)
60.00
M.ÇİÇEK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
4
66
434226
127
18
2.18.10
7
JOURNALIST
3y a e
DEHA
55.50
O.YILDIZ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
3
63
493112
32
19
8
KÖREBE
5y d k
COUNTRY REEL (USA)
58.00
ÇETİN TAŞAP
MEHMET ALTIN
A.SONĞUR
2
62
215561
9
20
2.16.35
9
RINALDO
4y d a
BANKNOTE (GB)
57.00
E.YAVUZ
ALİ ERKAN YILMAZ
H.ÇALIŞKAN
13
60
225507
21
15
10
TAŞKESEN
4y a a
OCEAN BLUE
56.50
N.AVCİ
MEHMET KARAARSLAN
T.ATEŞ
10
59
613654
14
16
2.24.82
11
BABA DİNO
4y a a
BOSPORUS (IRE)
54.50
H.ALTIN
KADİR FİDAN
İ.ALPUĞUR
11
55
263899
17
13
2.17.17
12
BABAYEGA
3y k e
INVASION (IRE)
50.50
H.KAPLANAP
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
14
55
217690
30
16
2.16.34
13
ARCHIE
3y a e
BELMONT
50.00
M.GÜNDÜZELİ
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
8
51
167356
7
15
14
OĞLUM BARIŞ
4y d a
KANEKO
50.00
MAHMUT TURAN
MAHMUT YILDIZ
R.COŞKUN
9
42
232123
7
18
2.16.39
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONATKAN
4y a a
UFUKBİR
60.00
E.AKKILIÇAP
NEJMİ GÜNDÜZ
A.TOPRAK
4
44
826356
20
12
1.41.31
2
OĞLUMRECEP
4y k a
GOBAKBEY
62.00
M.AVŞAR
HÜSEYİN ATAKAYA
M.BALTA
3
42
785196
8
18
1.43.66
3
ZEHİR HAFİYE
5y k a
TURBO
62.00
M.DOĞAN
EMRE EKREM ADVAN
A.TOPRAK
1
40
075070
5
11
1.37.62
4
ALTIN KRAL
6y a a
TOŞUR
58.50
M.IŞIKAP
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
7
37
323487
13
15
1.36.48
5
PORSCHE
4y a a
YALAZ
56.50
F.FELHANAP
ZAHİDE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
6
35
10-85
127
17
6
KAFKASTUNCU
6y a a
KAFKASLI
59.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET AKDEMİR
S.V.KAYA
8
34
336223
5
18
1.42.61
7
BARBAROSBEY
4y k a
KAIZBERT (RU)
57.00
H.DEMİRTAŞ
TANER DEMİRBAŞ
V.ÇİZİK
11
32
080707
31
14
8
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
57.50
F.YARDIMCI
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
9
31
090576
5
7
1.37.36
9
ÖZGENHAN
5y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
N.ALTIN
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
2
24
008478
5
10
1.37.56
10
BUBONA
7y k a
PİRLER
54.00
H.PARILDAR
ALAATTİN KARACA
V.ÇİZİK
5
24
304796
5
13
1.38.45
11
SULTANDAN
6y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
54.00
B.BEKTAŞAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
M.K.ÇİZİK
13
24
501490
5
17
1.52.81
12
KARAKIRBAÇ
4y a a
KIRIMHAN
51.00
AH.ARSLAN
NİHAD KAYĞIN
V.ÇİZİK
14
20
000078
5
10
1.41.12
13
GÖKEMİR
4y k a
ATOMKARINCA
50.00
Y.CENGİZAP
ENVER TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
10
13
500000
5
5
14
ÇATAK SULTANI
4y k k
BOLKAR
50.00
B.SARIDALAP
YAŞAR ÖZKAN
A.TOPRAK
12
2
000
36
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOĞUER
3y k e
BOZOK
53.00
B.SARIDALAP
MEHMET NUR KILINÇ
V.ÇİZİK
8
8
90099
36
15
2
GODFATHER
3y a e
UÇANBEY
57.00
M.DOĞAN
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
13
23
892543
8
10
3
KIRAL BAB
3y k e
KIRIMHAN
57.00
H.PARILDAR
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
11
18
39009
97
15
4
KÜÇÜK SADUN
3y a e
KIRIMHAN
53.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
12
5
58080
39
15
5
NİTRO CAN
3y a e
NİTRO
55.00
B.BEKTAŞAP
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
S.V.KAYA
2
20
520357
19
8
6
OĞLUM NEVAF
3y a e
TOŞUR
57.00
N.ALTIN
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
1
0
0
20
7
RUTGAY
3y a e
KIRIMHAN
57.00
E.KILIK
YUNUS ADVAN
M.KEKLİK
3
0
0
13
19
8
SER VASİYET
3y d e
İSFENDİYAR
57.00
F.YARDIMCI
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
A.TOPRAK
6
3
9000
78
16
9
AKHİSAR
3y a d
UÇANBEY
51.00
Y.CENGİZAP
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
9
5
097
20
17
10
AŞIK KAFKAS
3y k d
KAFKAS ŞAHI
55.00
M.A.AKTÜRK
TEYFİK TINAS
M.KARALI
4
21
964023
20
14
11
EZHANIM
3y k d
GOBAKBEY
55.00
M.F.ASLANAP
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
5
31
623268
11
16
1.46.83
12
HİRAGÖLLÜ
3y a d
ZENGİNOĞLU
55.00
H.ALTUNKILIÇ
ALİ GÖZKEMAL
MUR.DOĞAN
7
18
308879
8
12
13
YELİZKIZ
3y k d
KAIZBERT (RU)
55.00
İ.AKYAVUZ
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
10
23
755060
20
13
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YELLOW FATHERLY
2y d e
FAIRSON
59.00
M.DOĞAN
BİLAL SARI
A.TOPRAK
4
28
163482
20
15
1.17.13
2
KÜÇÜK BAYCANIM
2y d d
GLENDOR
54.00
H.ALTUNDAĞAP
HALİL KARAKEÇİ
S.V.KAYA
5
31
317761
19
20
1.17.52
3
INDIGO KID
2y d e
INDIGO RED (GB)
57.00
M.AVŞAR
ALİ ŞEKER
V.ÇİZİK
6
26
954106
20
18
1.18.22
4
KADİR EFE
2y d e
KANEKO
57.00
F.YARDIMCI
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
1
27
949716
124
19
1.22.09
5
SÜRGÜN
2y d d
PERFECTO
57.00
N.ALTIN
MEHMET DURMAZ
A.TOPRAK
7
27
146372
13
15
1.18.45
6
ROSE LINE
2y d d
ASTRAKHAN
54.00
B.BEKTAŞAP
MUSTAFA ÜNLÜ
V.ÇİZİK
2
26
145553
13
15
1.18.57
7
UÇAN MATRA
2y a d
PERFECTO
51.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
3
26
516
19
19
1.18.81
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖNCÜBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
62.00
M.DOĞAN
M.BAHADDİN GÖNCÜ
S.V.KAYA
9
40
395446
19
14
2.08.44
2
ORANGE BLOSSOM
5y a a
SPORTS HERO (USA)
63.00
M.AVŞAR
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
10
37
150647
33
15
2.02.91
3
CAPTAIN CEMO
4y d a
AGRESIVO (USA)
59.00
B.BEKTAŞAP
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
8
33
345744
6
15
2.07.72
4
CUPIDS ARROW
4y d a
AFTER MARKET (USA)
61.00
R.DOĞAN
HÜSEYİN BECENE
M.KILINÇ
12
33
424700
40
14
2.03.30
5
MARMARAY
6y d a
TSAR
60.00
İ.KATI
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
31
722536
19
16
2.04.05
6
SUERTO
4y a a
FAIRSON
60.00
N.ALTIN
MEHMET TÜRKERİ
V.ÇİZİK
7
31
742399
13
14
2.03.70
7
SERHOŞ DEDE
5y d a
OUT OF CONTROL
59.00
V.KIZMAZ
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
5
29
560542
5
9
2.04.47
8
UÇANOK
4y d g
KANEKO
57.00
İ.AKYAVUZ
EROL YILDIRIM
A.TOPRAK
1
25
084590
27
7
2.05.61
9
ARBEDAŞLI
4y k a
PERFECT STORM
57.50
F.YARDIMCI
MEHMET YILDIZ
A.TOPRAK
11
26
270906
13
10
2.06.74
10
BELALI KADİR
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
51.50
C.TEPEAP
ÖMER DEMİR
G.BALTA
6
19
616508
19
16
2.19.18
11
YEŞİLLİ BEY
7y d a
SEA HERO (USA)
53.00
H.DEMİRTAŞ
HAZIM AKTAŞ
A.TOPRAK
4
17
490000
5
7
2.05.07
12
ITS MY LIFE
3y a d
LUXOR
50.00
E.AKKILIÇAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
2
15
478094
5
7
2.10.17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKKUŞ FIRTINASI
3y k e
ATAKANKAYA
53.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ABDULLAH AKKUŞ
A.TOPRAK
6
0
0
20
2
ÇATAK BEYİ
3y a e
BOLKAR
57.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET CAN ÇİZİK
N.CAMUZ
4
15
675773
19
11
3
ESERCAN
3y k e
YALAZ
57.00
F.YARDIMCI
SİNAN KILINÇ
M.Y.KILINÇ
2
6
880
11
17
1.55.34
4
KÜÇÜK BİŞAR
3y a e
ATAKANKAYA
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ÇELİK
S.V.KAYA
14
21
620443
13
16
5
LETİF OĞLU
3y a e
ODİNHAN
57.00
M.F.ASLANAP
LETİF DOĞAN
M.KARALI
8
6
800
53
17
6
MİRBERRİ
3y d e
GOBAKBEY
57.00
M.DOĞAN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
10
23
633635
19
13
7
MORGÜL AĞA
3y k e
BAYÇORA
57.00
N.ALTIN
CEMAL YILDIZ
A.TOPRAK
9
23
34702
19
15
8
YILDIZYELİ
3y a e
KOBRA
57.00
M.AVŞAR
İBRAHİM ŞEKER
M.KEKLİK
13
13
84505
13
15
9
BABASININ KIZI
3y d d
SARRAF
51.00
E.AKKILIÇAP
ERDİN DÜZARAT
S.SAYIN
7
5
0965
19
16
10
GÜNEŞ FIRTINASI
3y k d
KIRIMHAN
53.00
İ.KATARAP
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
5
0
06
20
18
11
HAFİDEKIZ
3y a d
ATEŞTOPU
55.00
R.DOĞAN
SITKI ŞİMŞEK
B.TEKİNALP
11
17
500404
20
13
12
KÜÇÜK TUHANA
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.PARILDAR
MUSTAFA DOĞAN
MUR.DOĞAN
12
19
629000
22
14
13
MİZGİN
3y a d
UÇANBEY
51.00
E.ÇANKAYAAP
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
1
0
9
16
19
14
YAĞMUR KIZI
3y a d
KIRIMHAN
55.00
AH.ARSLAN
CELAL KAYA
C.LAÇO
3
0
67
21
18
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YILDIZABAKAN
7y k a
GOBAKBEY
63.50
H.PARILDAR
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
7
84
885520
83
14
2.22.76
2
REBER
5y k a
GOBAKBEY
61.50
M.AVŞAR
İSMAİL SANCAR
M.BALTA
3
55
805809
12
11
2.27.67
3
ALTINSİMA
7y k a
GOBAKBEY
60.50
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
4
73
778454
5
12
2.25.54
4
BÜYÜK BEREN
7y a a
ŞENTAY
59.50
F.FELHANAP
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
11
61
997689
5
13
2.27.33
5
KRALARSLAN
5y k a
SAĞANAK
59.50
M.DOĞAN
MEHMET KILINÇ
M.Y.KILINÇ
6
80
146245
8
15
2.25.39
6
MAZLUM AĞA
4y k a
ATOMKARINCA
59.50
İ.AKYAVUZ
HALEF TEKTAŞ
M.KEKLİK
10
51
625115
12
19
2.26.83
7
ŞENALP
5y a a
ÖZGÜNHAN
61.50
N.ALTIN
YÜKSEL ARSLAN
M.KILINÇ
9
62
172372
6
17
2.31.97
8
TEKÇAPKAN
6y a a
ÇAPKANCAŞ
59.50
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
77
603188
6
18
2.28.11
9
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
59.50
H.ALTUNKILIÇ
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
8
43
390540
5
9
2.24.81
10
KOVADA
7y k a
KAIZBERT (RU)
57.50
E.KILIK
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
5
67
447300
5
8
2.23.99
11
CATCH MONEY
7y k a
GÜNTAY
55.50
R.DOĞAN
BAKIR FELHAN
M.KARALI
2
57
854062
5
12
2.23.92
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKZİYARET BEYİ
3y a e
ONURKAAN
57.00
M.AVŞAR
İHSAN ALTIN
F.ALTIN
7
0
6
74
19
2
BALAK AĞA
3y a e
ATAKANKAYA
57.00
M.DOĞAN
M.ALİ BALAK
A.TOPRAK
10
4
0090
13
16
3
CANFERHAT
3y d e
UÇARCAN
53.00
İ.KATARAP
ZABİTE CANPOLATLI
A.E.KARAKURT
3
20
700026
13
12
4
FERHAT BABA
3y a e
SANCAKBEYİ
57.00
İ.KATI
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
N.CAMUZ
12
11
830099
13
12
5
KANTARAAĞASI
3y a e
TOŞUR
57.00
R.DOĞAN
İSA AKYAVUZ
S.V.KAYA
4
5
060
29
17
6
OĞLUM YUSUF
3y k e
YAŞARCIK
57.00
N.ALTIN
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
6
5
080607
8
13
7
SERGÜŞBEY
3y a e
UÇANBEY
54.00
F.FELHANAP
HAŞİM DOĞAN
C.LAÇO
14
8
5000
13
16
8
SON EVLAT
3y a e
UÇANBEY
57.00
İ.AKYAVUZ
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
5
23
632
19
17
9
ŞERSOYLU
3y k e
KIRIMHAN
53.00
E.AKKILIÇAP
ABDULLAH TEKİNALP
S.SAYIN
1
24
50030
13
15
10
BEYAZ KELEBEK
3y k d
BİLGİN
52.00
C.TEPEAP
AHMET DEMİR
M.BALTA
11
7
7950
20
16
11
KÜÇÜKDENİZKIZI
3y k d
KIRIMHAN
51.00
B.SARIDALAP
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
2
2
0088
19
16
12
MERVENİN KIZI
3y k d
TOŞUR
51.00
Y.CENGİZAP
HALİL ÇİÇEK
M.KEKLİK
13
2
59000
61
15
13
SONSİMA
3y k d
KIRIMHAN
55.00
B.BEKTAŞAP
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
8
8
567958
20
11
14
YAĞMUR TANESİ
3y d d
DEHA
55.00
H.ALTUNKILIÇ
HALEF KATI
A.TOPRAK
9
13
940066
19
6
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOVARDA
3y d e
ZANJERO (USA)
62.50
F.YARDIMCI
BAHRİ ÇİZİK
A.E.KARAKURT
10
50
354940
34
14
1.16.20
2
HUUT
3y d d
MENDIP (USA)
58.50
H.ALTUNDAĞAP
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
C.LAÇO
3
48
021235
20
17
1.15.08
3
MENACHEM (IRE)
3y k e
DREAM AHEAD (USA)
60.50
M.AVŞAR
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
14
46
129001
19
20
4
MISS MATRA
3y d d
PERFECTO
60.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
1
45
150633
24
15
1.15.14
5
PRENSES GOLDA
3y d d
PAN RIVER
56.50
İ.AKYAVUZ
AYTEN SALTABAŞ
V.ÇİZİK
4
38
641464
8
17
1.17.71
6
ÇELİKYURT
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
Y.CENGİZAP
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
37
238098
40
14
1.15.28
7
ÜNLÜHAN
3y a e
CUVEE (USA)
56.00
M.ÜNLÜ
SELAMİ ÜNLÜ
S.V.KAYA
9
37
1-08
111
18
1.15.79
8
SAKARBAŞI
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
H.PARILDAR
KAHRAMAN YILDIZ
A.GÜRGÖZE
6
35
434925
6
15
1.18.72
9
BEŞYÜZYİRMİ
3y d d
KANEKO
54.50
N.ALTIN
BAĞNU EĞİLLİ
M.BALTA
15
34
370892
27
6
1.14.62
10
REMAZANABİ
3y a e
EL CORREDOR (USA)
54.50
R.DOĞAN
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.K.ÇİZİK
16
34
945090
24
9
1.14.04
11
FATİH REİS
3y d e
TALIP HAN (IRE)
53.50
M.A.AKTÜRK
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
7
32
501010
19
19
1.20.29
12
ARAL BEY
3y k g
PONTIAC
50.50
C.TEPEAP
MEHMET DEMİR
M.BALTA
13
30
013230
62
16
1.17.64
13
CHARMER HEMP
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET ÖKSÜZ
M.KARALI
12
23
908058
13
10
1.16.37
14
EROLUR
3y a e
CUVEE (USA)
50.00
E.AKKILIÇAP
BAHRİ ÇİZİK
A.E.KARAKURT
8
21
636975
30
11
1.17.76
15
ŞİMŞEK HIZI
3y d e
EL CORREDOR (USA)
50.00
E.ÇANKAYAAP
MUZAFFER KARAOĞLAN
B.TEKİNALP
11
16
7350-0
20
15
1.17.67
16
SÜTLAÇ
3y a d
BOSPORUS (IRE)
50.00
B.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
G.BALTA
2
4
500090
45
10
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAYLAN HAN
4y d a
BOSPORUS (IRE)
59.00
H.ALTUNDAĞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
M.K.ÇİZİK
8
25
827888
20
11
1.14.61
2
ASKOROZ
4y d a
CUVEE (USA)
60.00
M.AVŞAR
AHMET BAGUÇ
S.SAYIN
9
64
798650
27
5
1.13.75
3
DEUCALION
5y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
H.PARILDAR
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
2
48
060457
20
10
1.14.42
4
DYNAMITE HARMONY
4y d a
CUVEE (USA)
60.00
R.DOĞAN
İSA AKYAVUZ
S.V.KAYA
11
38
359-231
127
20
1.14.26
5
GÖKHAN EFE
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
60.00
V.KIZMAZ
ALİ POLAT
S.SAYIN
3
21
090409
13
10
1.16.21
6
PERFECTUS
7y d a
OKAWANGO (USA)
60.00
AH.ARSLAN
ÖZGÜR DEMİR
A.GÜRGÖZE
1
57
185600
5
15
1.12.91
7
SEYDO BABA
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
İ.KATARAP
MEHMET ÖZKAN
M.BALTA
18
18
479000
13
7
1.16.21
8
TOPANGA
4y d a
DR FONG (USA)
60.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
MUR.DOĞAN
14
75
783801
27
20
1.14.06
9
ÜNLÜ BABA
4y d a
KANEKO
60.00
M.ÜNLÜ
MÜCAHİT ERCAN
M.BALTA
6
65
442625
13
17
1.14.75
10
SPEEDY GUNNER
6y d a
CUVEE (USA)
58.00
N.ALTIN
AYFER ŞİMŞEK
A.GÜLLÜ
4
68
300540
15
7
1.14.47
11
STRIKE HARD
5y d a
KANEKO
58.00
İ.AKYAVUZ
MUSTAFA YARDIMCI
V.ÇİZİK
10
10
000000
15
3
1.14.84
12
BABAREŞİT
4y a a
CUVEE (USA)
57.00
M.DOĞAN
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
5
58
640355
12
10
1.15.24
13
DEMİRRIFKI
6y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
H.ALTUNKILIÇ
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.SAYIN
12
59
3-03530
20
12
1.13.06
14
DUKE PROSPERO
5y d a
KANEKO
55.00
B.BEKTAŞAP
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
15
57
5-97758
26
13
1.14.30
15
FALL THE SUN
6y a g
BOSPORUS (IRE)
53.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET YAVUZ
M.BALTA
7
14
008550
127
8
1.14.71
16
TALİA HANIM
4y d k
FAIRSON
56.00
E.KILIK
OĞUZ TOPÇU
Y.YILMAZ
16
41
357487
15
6
1.14.47
17
OXIL
3y d e
UTOPIA (JPN)
54.00
İ.ÇİZİKAP
FERİT ÇİZİK
V.ÇİZİK
17
33
769000
13
13
1.16.02
18
ERTENHAN
3y d d
KANEKO
53.00
C.TEPEAP
SALİH ERTEN
S.V.KAYA
13
10
000867
27
3
1.16.70
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ECHO OF LIGHTNING
9y d g
61.50
B CURTIS
VICTORIA GREETHAM
ROGER FELL
8
62
881480
35
0
2
ALPHA TAURI (USA)
13y d g
60.50
A BEECH
MR J R THEAKER
C SMITH
12
60
815144
11
0
3
CLIPSHAM TIGER (IRE)
3y d g
60.50
GEORGE ROOKE
MR F MORLEY
M APPLEBY
9
62
382011
9
0
4
OBLATE
3y d d
59.50
P MULRENNAN
HOUGHTON BLOODSTOCK
R BRİSLAND
5
60
644022
20
0
5
CRIMSON KING (IRE)
3y d g
59.00
T CLARK
MR N HASSAN
M APPLEBY
4
59
3-65009
53
0
6
MERYEMS WAY (IRE)
3y d d
58.00
S GRAY
MAUREEN NUDDS
PATRİCK MARTİN
10
57
212708
48
0
7
PEARL SPECTRE (USA)
8y a g
57.50
GRACE MCENTEE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
11
54
550464
2
0
8
BERTIES MISSION (USA)
3y d g
57.50
J HART
MR JOHN R SAVILLE
D SHAW
14
55
066
13
0
9
ANGEL OF MY HEART (IRE)
4y a k
56.00
B ROBİNSON
MR A C R STUBBS RACİ
M W EASTERBY
3
50
00-8250
20
0
10
EMOJIE
5y d g
54.50
RAY DAWSON
JAKES FAMILY
J CHAPPLE-HYAM
7
47
080625
18
0
11
ROSIN BOX (IRE)
6y d k
54.50
W CARSON
MR D S HOGG
TRİSTAN DAVİDSON
13
47
609050
31
0
12
LONGVILLE LILLY
4y d k
54.00
A MULLEN
MR A H BENNETT
T WALL
6
45
588087
20
0
13
JAGERBOND
3y a g
53.00
A BRESLIN
MRS CHRISTINE HOPPER
A CROOK
2
43
070082
9
0
14
MARGARET J
3y k d
53.00
N CURRIE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
1
39
067577
94
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COME ON MY SON
2y d e
61.50
K LUNDİE
EXCEL RACİNG, R GRAY
M LOUGHNANE
9
0
1
127
0
2
BLAKE'S VISION (IRE)
2y d e
56.50
J HART
KİNGSLEY PARK 13
M JOHNSTON
6
0
3
12
0
3
COLD WAR STEVE
2y a g
56.50
C RODRIGUEZ
NICK BRADLEY RACING
ROGER FELL
3
0
0
24
0
4
BRASS CLANKERS
2y d e
54.50
JP SULLİVAN
GOLDRUSH RACİNG
R BRİSLAND
7
0
70
30
0
5
CURTIZ
2y d e
54.50
C BENNETT
HARRY JULİE PARKES
H MORRİSON
4
0
9
79
0
6
DASHING ROGER
2y d g
54.50
T LADD
STEPHANIE OLIVER M
W STONE
1
0
2
41
0
7
OCHRE RIU (IRE)
2y a g
54.50
S GRAY
FROM THE FRONT RACIN
I FURTADO
8
0
00
45
0
8
DANCING LEOPARD (IRE)
2y d d
53.00
A MULLEN
MRS ELAİNE M BURKE
K BURKE
2
66
454332
14
0
9
GRACIE'S GIRL
2y d d
53.00
L MORRİS
MR ROBİN OLİVER
M APPLEBY
5
0
36
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOONRAKER
7y a g
60.50
C BISHOP
THE KETTLELITES
M APPLEBY
8
85
006069
12
0
2
FANTASY KEEPER
5y d g
60.00
GEORGE ROOKE
THE FANTASY FELLOWSH
M APPLEBY
6
84
122180
33
0
3
FREE LOVE
3y d d
60.00
T LADD
THE NORTH SOUTH SYND
M APPLEBY
13
84
834002
11
0
4
TAWNY PORT
5y a g
59.50
R KINGSCOTE
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
3
83
616070
44
0
5
CROSSE FIRE
7y d g
59.00
JONATHAN FISHER
PAUL J DIXON, K BREN
S DIXON
7
82
614173
11
0
6
CANFORD BAY (IRE)
5y d g
58.00
C HARDIE
NORTHGATE RACING
A BRITTAIN
2
80
558353
26
0
7
AFANDEM (IRE)
5y d g
58.00
D ALLAN
REALITY PARTNERSHIPS
T EASTERBY
12
80
161032
12
0
8
ISLE OF INNISFREE (USA)
3y d e
57.50
B CURTIS
MR C M WILSON
P D'ARCY
11
79
8170-66
93
0
9
ERISSIMUS MAXIMUS (FR)
5y d g
57.50
A VILLIERS
MRS J MORLEY
R COWELL
9
79
707984
11
0
10
NICK VEDDER
5y d g
57.50
P MULRENNAN
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
10
78
503587
20
0
11
ENCHANTED LINDA
3y d d
56.50
J HART
MİDDLEHAM PARK RACİN
M HERRİNGTON
4
76
313597
26
0
12
ANDRE AMAR (IRE)
3y d g
56.00
T EAVES
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
5
75
0-90089
12
0
13
SAMOVAR
4y d g
55.50
L MORRIS
P J DIXON, CHRYSTAL
S DIXON
1
74
012582
9
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WENTWORTH AMIGO (IRE)
2y k e
61.50
C SHEPHERD
JACOBS CONSTRUCTION
J OSBORNE
3
77
5190
108
0
2
HOT HEELS
2y a g
61.00
R KINGSCOTE
FOX TROTTERS
T DASCOMBE
6
76
42433
31
0
3
WE'RE REUNITED (IRE)
2y d e
60.50
C BİSHOP
MR W CLİFFORD
R HARRİS
7
75
32329
51
0
4
GOOD EARTH (IRE)
2y d e
60.50
N CURRİE
MRS J A WAKEFİELD AN
J OSBORNE
8
75
332542
53
0
5
DARK OPTIMIST (IRE)
2y d g
60.00
C LEE
THE UNITED OPTIMISTS
P EVANS
9
74
817346
65
0
6
BAILEYS IN BLOOM (FR)
2y d d
59.50
B MCHUGH
G R BAİLEY LTD (BAİL
R FAHEY
12
73
18420
121
0
7
DARK REGARD
2y d d
59.00
J HART
MR JOHN DANCE
M JOHNSTON
14
72
251
20
0
8
VINTAGE POLLY (IRE)
2y d d
58.00
B CURTIS
MR R W HILL-SMITH
H PALMER
5
70
5442
27
0
9
GO WELL SPICY (IRE)
2y k d
58.00
D COSTELLO
MR M J PİMLOTT
T FİTZGERALD
1
70
555557
26
0
10
LILKIAN
2y a g
57.50
T EAVES
MR D S LOVATT
S L KEIGHTLEY
2
69
755231
13
0
11
HAVANA DAWN
2y k d
57.50
P MULRENNAN
SYPS (UK) LTD
PHİLLİP MAKİN
10
68
414340
70
0
12
ABBALEKA
2y d e
56.50
L MORRİS
NORTH CHESHİRE TRADİ
M APPLEBY
13
66
74363
13
0
13
LITTLE TED
2y a e
52.50
C HARDIE
MR M J MACLEOD
T EASTERBY
4
58
393446
35
0
14
BAL MAL (FR)
2y d g
52.00
JP SULLIVAN
JJ QUINN RACING LTD
J J QUINN
11
56
807
58
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THORNABY SPIRIT (IRE)
4y d g
59.50
T EAVES
INGLEBY BLOODSTOCK L
J WARD
7
0
62
58
0
2
BOBBY SHAFT
3y d g
59.00
B MCHUGH
NICK BRADLEY RACING
R FAHEY
9
74
422
17
0
3
FEEL THE THUNDER
3y d e
59.00
JONATHAN FİSHER
MR PAUL J DİXON
S DİXON
8
0
0
0
4
MEMORY HILL (IRE)
3y k g
59.00
B CURTIS
MRS I M FOLKES
P EVANS
1
0
53
13
0
5
SIX TIL TWELVE (IRE)
3y d g
59.00
G ASHTON
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
6
0
49
32
0
6
GENEVA SPUR (USA)
3y d d
57.00
ROSSA RYAN
MERRY FOX STUD LİMİT
R VARİAN
4
52
8-40607
13
0
7
GLEEFUL
3y d d
57.00
D TUDHOPE
CHEVELEY PARK STUD
D O'MEARA
3
67
443263
62
0
8
INN WITH THE GIN
3y d d
57.00
L MORRİS
WİLLİAM A ROBİNSON
S DİXON
5
0
5
28
0
9
JUST A TOUCH (IRE)
3y k d
57.00
RAY DAWSON
MR D ICETON SANDRA
J CHAPPLE-HYAM
2
0
5
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RESTIVE (IRE)
6y d g
64.00
L MORRIS
MR MICHAEL APPLEBY
M APPLEBY
4
72
076371
13
0
2
PIONEERING (IRE)
5y d g
62.00
P MULRENNAN
EBOR RACING CLUB VI
ROGER FELL
6
67
651089
31
0
3
COMPATRIOT (IRE)
5y d g
62.00
C RODRIGUEZ
MR R G FELL
ROGER FELL
10
67
125-898
55
0
4
SCRAFTON
8y d g
61.00
ELISHA WHITTINGTON
MRS P CLARK
A CARROLL
11
65
9561-70
12
0
5
COUNTRY'N'WESTERN (FR)
7y d g
61.00
W CARSON
MR ROBERT EDDERY
R EDDERY
2
65
470661
19
0
6
J GAYE (IRE)
3y d d
60.50
GEORGİA DOBİE
MR S F BENTON
R PHİLLİPS
8
69
43442
20
0
7
COLD HARBOUR
4y d g
60.50
T EAVES
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
7
64
071033
9
0
8
CONTINGENCY FEE
4y d g
60.00
GRACE MCENTEE
MR M HALL
P MCENTEE
1
63
016330
62
0
9
TWPSYN (IRE)
3y d g
60.00
B CURTIS
ROB EMMANUELLE, T BU
P EVANS
9
68
140261
13
0
10
PRINCESS HARLEY (IRE)
4y k k
58.50
C BİSHOP
MR KENNY BRUCE
M QUİNN
5
60
642077
41
0
11
BLOWING DIXIE
3y d g
58.50
R KINGSCOTE
MR MOHAMMED ALENEZI
J CHAPPLE-HYAM
3
65
417136
27
0
12
IF WE CAN CAN
4y a g
57.00
C HARDIE
MR OLLY WILLIAMS
OLLY WILLIAMS
12
56
18797-9
19
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUAN HORSEPOWER
5y d g
60.50
D BROCK
MISS CHARLIE MCPHILL
D P QUINN
5
50
7200-90
49
0
2
ALBA DEL SOLE (IRE)
4y d k
60.00
R KİNGSCOTE
THE UXBRİDGE ROAD SY
C WALLİS
12
49
848084
11
0
3
MONETA
3y d d
60.00
C BİSHOP
MR W CLİFFORD
R HARRİS
3
49
300963
18
0
4
MAERCHENGARTEN
3y d d
59.00
ROSSA RYAN
THE LAM PARTNERSHİP
E DE GİLES
13
47
0-559
33
0
5
BITHIAH (IRE)
3y d d
59.00
G MALUNE
MR ISMAİL MOHAMMED
I MOHAMMED
6
47
35300
14
0
6
NIFTY NIECE (IRE)
5y k k
59.00
L MORRİS
EVELYN DUCHESS OF SU
MRS A DUFFİELD
2
47
9-08542
82
0
7
JAGANORY (IRE)
7y d g
59.00
A VILLIERS
MR BRIAN HICKS
C MASON
8
47
055347
18
0
8
ALISIA R (IRE)
3y d d
58.50
J HART
M ROZENBROEK J L E
J L EYRE
14
46
107750
17
0
9
BLUELLA
4y d k
58.50
T EAVES
MR M J GOLDING
R BRISLAND
10
46
714058
11
0
10
TADAANY (IRE)
7y d g
58.00
JP SULLIVAN
GRANGE PARK RACING C
MRS R CARR
9
45
306546
11
0
11
KEMMERIDGE BAY
3y d d
58.00
S JAMES
MR D R TUCKER
G TUER
7
45
44-7093
10
0
12
TILSWORTH ROSE
5y d k
58.00
R DA SİLVA
MR M NG
J R JENKİNS
1
44
558604
11
0
13
NEWGATE ANGEL
3y d d
58.00
A MULLEN
MR W P S JOHNSON
T COYLE
11
44
8-65405
127
0
14
TINA TEASPOON
5y d k
58.00
C HARDİE
MR PADDY BARRETT
D SHAW
4
41
043388
103
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPLIT DOWN SOUTH
3y k e
63.00
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
9
62
547051
10
0
2
SILVERTURNSTOGOLD
4y a a
62.50
ELİSHA WHİTTİNGTON
MR A A BYRNE
A CARROLL
2
60
252333
12
0
3
SHELLEBEAU (IRE)
3y d d
62.50
K BAKER
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
11
60
3-58076
13
0
4
TAGUR (IRE)
5y a a
62.00
MİSS H T LEES
ANDY TURTON JOHN B
K RYAN
8
58
490906
10
0
5
ABIE'S HOLLOW
3y d e
61.50
Z WHEATLEY
MR JOHN WALSH
T COYLE
7
58
573376
9
0
6
SOOQAAN
8y a a
58.50
RUSSELL HARRİS
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
6
51
599604
20
0
7
ELYSEE STAR
4y d k
57.00
A BLAKEMORE
GO ALFRESCO RACİNG P
M WALFORD
3
47
652362
9
0
8
RESHAAN (IRE)
4y d a
56.50
L CATTON
MS LESLİE CLUNE
ALEXANDRA DUNN
5
43
857855
11
0
9
PRINCE OF TIME
7y a a
56.50
O STAMMERS
MATT WATKİNSON RACİN
MRS STELLA BARCLAY
1
42
555838
34
0
10
BAILE GHILIBERT (IRE)
7y a a
56.50
GEORGE ROOKE
MR MRS T W READETT
M APPLEBY
10
39
09000-9
11
0
11
EBONY BELLE (IRE)
3y d d
56.00
KATE LEAHY
P M MOONEY
PATRİCK MARTİN
4
35
0-30300
39
0
18 Kasım 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Southwell Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 18 kasım 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 18 kasım 2019 at yarışı programı, 18 kasım 2019 tjk yarış programı, 18 kasım 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 18 kasım 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 18 kasım 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 18 kasım 2019 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni