Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SULTANHAN
6y a k
KARA YAĞIZ
61.50
F.HİM
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
8
63
480258
5
12
2.09.34
2
HÜRSEV
4y k k
TAMERİNOĞLU
61.00
M.KAYİŞ
BESİRE GÜNDÜZELİ
D.KAYA
9
52
315073
12
16
2.09.83
3
FANİZAN
6y k k
ÖZGÜNHAN
59.50
T.ÜNLÜTÜRK
EYLEM TANİYİT
A.E.ALKIŞ
4
72
372254
5
17
2.08.63
4
ISLAH
5y a k
KAIZBERT (RU)
59.50
Y.DUMAN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
3
42
546615
7
19
2.10.09
5
ŞERİFE ABLA
5y k k
ODİNHAN
59.50
M.M.BİLGİN
RACİ ATLI
M.BİLDİK
5
37
232655
11
15
6
EZİNEGELİNİ
5y k k
İZBATUR
57.50
E.EMRE DOĞRU
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
1
42
242004
16
15
2.08.65
7
FERHAL
5y k k
HALİD
55.50
A.İNCİ
TALAT ÖNER
A.R.YILDIZ
2
27
746208
19
12
2.08.46
8
KIZILYAR
4y k k
BALIKHAN
58.00
B.M.MIRIK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
29
495732
16
12
2.18.90
9
GÖNÜL AVCISI
6y k k
ÖZGÜNHAN
55.50
G.KAYIP
EYLEM TANİYİT
A.E.ALKIŞ
7
26
8-60768
127
4
2.11.48
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTOLGALI
2y a e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
57.00
S.İPEK
KASIM TUMBUL
İ.YAKUT
5
0
0
20
2
BY YİĞİT
2y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
S.ÇETİN
D.DENİZ KANAR
ERS.YAVUZ
6
0
0
20
3
CRITICAL POINT
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
MAHMUT TURAN
GÜVEN ŞAHLI
SAB.ARSLAN
12
0
0
20
4
EMPERORS VICTORY
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
AYTUĞ ATALAY
OR. ÖZELCANAT
11
0
0
20
5
HAS ALTUN
2y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
N.ŞEN
HULUSİ TAŞKIRAN
Ş.YANMAZ
4
0
0
20
6
HOBBİT
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
R.CİHAN
IŞIL GÜNEŞ
M.SANDIKÇI
3
0
0
20
7
KRAL CEM
2y a e
OĞLUMEMRE
57.00
M.DEMİRBAŞ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
10
0
0
20
8
DELAL SULTAN
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
İ.DİNAR
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
9
0
0
20
9
ONLY FOR LOVE
2y a d
SPEEDY WOLF
55.00
O.ÖZTÜRK
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
13
0
0
20
10
PRENSES LADY
2y a d
PERFECTO
55.00
İ.H.KETME
LAMİ TURAN
M.BİLDİK
2
0
0
20
11
TOZİYA
2y d d
BAY ŞERİF
55.00
OĞUZ EREN
TANER DEMİRBAŞ
SAB.ARSLAN
8
0
0
20
12
UGLY ACTION
2y a d
RAMPOLDI
55.00
M.GÜNDÜZELİ
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
1
0
0
20
13
ULTRON
2y d d
VALENTIN
55.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
7
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞAHİNBEY
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
61.00
O.ÖZTÜRK
İLHAN GÜÇLÜ
A.ÖCAL
4
42
352248
17
17
2.19.73
2
SALENTO
3y d e
UTOPIA (JPN)
60.00
N.ŞEN
MUKADDES EZGİ
A.ÖCAL
8
30
218590
10
16
3
HAN SOLO
3y d e
PAN RIVER
58.00
H.ALTIN
MURAT AKÇA
R.COŞKUN
9
19
880069
7
10
4
İTİBARLI
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
5
26
098806
7
9
5
PACHINKO
3y d e
DERVİŞ AĞA
56.00
H.KAPLANAP
MEHMET GÜNDÜZELİ
D.KAYA
7
28
780500
16
11
6
DAĞBEY
3y a e
PONTIAC
52.00
S.ÇELİKAP
İBRAHİM YÖNTEM
İ.ALPUĞUR
6
26
086708
33
14
7
CAPO COMANDANTE
3y d e
HAKEEM (USA)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
İBRAHİM KAVCI
A.ŞIVGIN
3
29
3062
21
16
8
MİRAÇ BEY
3y d e
DERVİŞ AĞA
55.00
İ.H.KETME
HASAN SEVİM
At Sahibi
10
6
705007
30
14
9
RIVER PRINCE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
55.00
İ.DİNAR
KENAN AKGÜL
T.ÇEKİCİ
1
24
663706
16
10
10
GILBERTO
3y a e
TALIP HAN (IRE)
55.00
OĞUZ EREN
NAİL BURAK AKGÜN
A.E.AVCI
2
12
099009
23
9
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKYAZILI HANDE
2y d d
DAI JIN (GB)
59.00
O.ATMACA
HÜSAMETTİN KOPAL
İ.ALPUĞUR
7
46
357354
19
13
1.29.37
2
MONTA MAYON
2y d e
MENDIP (USA)
56.00
M.G.SEZGİNAP
İRFAN BABAYİĞİT
F.SEZER
3
46
1422
127
19
3
ASUDE SULTAN
2y d d
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
54.50
T.ALICI
VEYSEL KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
4
37
614663
9
16
4
FASTN FAMOUS
2y d e
ROCKMASTER (IRE)
54.50
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
2
37
431375
9
17
5
GANYMEDE
2y d e
BOSPORUS (IRE)
54.50
K.TOKAÇOĞLU
FİKRET KANMAN
R.COŞKUN
5
37
243134
9
18
1.27.99
6
SILENT ATTACK
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
53.50
MAHMUT TURAN
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
1
35
0134
26
18
1.31.97
7
FAIR MAX
2y d e
FAIRSON
52.50
M.GÜNDÜZELİ
HACİ YILDIZ
M.KAPLAN
6
33
78041
12
20
1.30.70
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHDEVEFA
2y d e
ANATOLY
57.00
S.İPEK
AKIN ÇEVİK
S.SÜSLÜ
10
0
0
20
2
BULUT AĞA
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
T.ALICI
BİROL BULUT
M.E.AVCI
12
0
0
20
3
ÇAKIRDAĞLI
2y d e
DEHA
57.00
D.ALCEYLANAP
RAİFCAN KARABULUT
M.KAPLAN
11
0
0
20
4
DOLCE MOYE
2y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
O.GÖKÇEAP
ARDA ÇETİNKAYA
M.ÖZGÜL
4
0
0
20
5
KAPTAN YAVUZ
2y a e
OĞLUMEMRE
57.00
OĞUZ EREN
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
3
0
0
20
6
ÖKSÜZ
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
H.KAPLANAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
7
0
0
20
7
TARİHYAZAN
2y a e
AZARAKS
57.00
M.G.SEZGİNAP
ENGİN ALAGÖZ
M.ÖZGÜL
6
0
0
20
8
MAYLİN
2y a d
BANKNOTE (GB)
55.00
N.ŞEN
TANER DEMİRBAŞ
SAB.ARSLAN
2
0
0
20
9
MISS ARTU
2y d d
POWERSCOURT (GB)
55.00
M.DEMİRBAŞ
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
5
0
0
20
10
MISS CHAMPION
2y a d
PERFECT STORM
55.00
M.GÜNDÜZELİ
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
8
0
0
20
11
PINAR STAR
2y a d
OĞLUMEMRE
55.00
H.ALTIN
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
1
0
0
20
12
ROCKABY BABY
2y a d
ROCA DE LA PAZ (USA)
55.00
İ.H.KETME
BEKTAŞ YILDIRIM
BEK.YILDIRIM
9
0
0
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABY AZRA
3y d d
PADDY O'PRADO (USA)
61.00
F.KABADAYIAP
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
9
58
103485
12
15
1.28.98
2
MISS BALKAN
3y d d
TALIP HAN (IRE)
60.00
ÇETİN TAŞAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
8
56
485940
58
13
1.32.22
3
IMMORTAL LIFE
4y d k
MY SEA
60.00
T.ALICI
ERDAL DAĞIDIR
A.E.AVCI
4
48
619606
12
16
1.27.13
4
LADY OF KANEKO
4y d k
KANEKO
59.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
7
46
440981
19
20
1.27.04
5
JUAGO
6y d k
KANEKO
57.50
N.ŞEN
FERHAT YAVAŞ
SEN.ŞEN
6
43
254564
127
13
1.27.49
6
WIND POWER
4y k k
BOSPORUS (IRE)
55.00
O.ATMACA
MEHMET BAŞKURT
H.CANSU
1
38
947928
7
11
1.27.19
7
SEVDALUK
3y a d
MIDSHIPMAN (USA)
52.00
B.M.MIRIKAP
VEYSEL KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
5
36
140260
12
15
1.28.86
8
REACTIVE (GER)
3y d d
MAKFI (GB)
51.50
S.İPEK
HAKAN YÜCETÜRK
A.E.AVCI
2
35
756449
12
9
9
SHANGHAIS GIRL
4y d k
SHANGHAI BOBBY (USA)
53.50
MAHMUT TURAN
İBRAHİM ALTUNBAŞ
T.ATEŞ
13
35
013798
16
16
1.28.79
10
THREE CAT
4y a k
THREE VALLEYS (USA)
53.50
M.GÜNDÜZELİ
CENGİZ AKÇA
R.COŞKUN
11
35
464897
23
11
1.25.08
11
DİABOLİK
4y d k
KANEKO
51.50
H.KAPLANAP
EMRAH EDİZCAN
B.TURGUL
12
31
722049
20
16
1.33.28
12
KANMAN STAR
3y d d
BOSPORUS (IRE)
50.00
M.M.BİLGİNAP
FİKRET KANMAN
R.COŞKUN
3
26
037045
7
12
1.28.02
13
MY GRACE
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
İ.DİNAR
DURALİ ÇİLEK
S.SÜSLÜ
10
12
700074
7
10
1.27.99
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THRILLA IN MANILA
3y d e
61.50
A KİRBY
REBEL RACING PREMIER
RİCHARD SPENCER
4
0
1-0
53
0
2
FUJAIRA KING (USA)
3y d g
58.00
JAMES DOYLE
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
5
72
0-4332
40
0
3
HIERONYMUS
3y d g
58.00
T P QUEALLY
MRS PAO, MR STAFFORD
S DURACK
7
70
8-76428
21
0
4
MONTYS INN (IRE)
3y d g
58.00
J FAHY
THE MONTAGUE INN SYN
R HANNON
1
0
4
28
0
5
PURPLE TOMMY
3y a g
58.00
L CATTON
ABACUS EMPLOYMENT SE
J FOX
9
0
9
127
0
6
TREBLE CLEF
4y d g
58.00
C SHEPHERD
MRS K T CARTER
L CARTER
2
0
05
127
0
7
VENTURE (IRE)
3y d g
58.00
T MARQUAND
MR T D WARD
TOM WARD
3
0
64-
127
0
8
LAURENTIA (IRE)
3y d d
56.00
SOPHİE RALSTON
DOOLAN, EDWARDS HA
D IVORY
6
0
0
0
9
WINALOTWITHALITTLE (IRE)
3y a d
56.00
K FOX
MR ANDY TAYLOR
J R JENKİNS
8
16
080
99
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUMMERONSEVENHILLS (USA)
2y d e
61.50
S W KELLY
FRANK DEELY AND JOHN
R HUGHES
11
70
8631
8
0
2
CAN'T STOP NOW (IRE)
2y a g
60.50
A KIRBY
PAUL CLARE ROONEY
C COX
9
74
543
108
0
3
FANTASY BELIEVER (IRE)
2y d e
60.50
K SHOEMARK
THE FANTASY BELİEVER
C HİLLS
6
74
63477
28
0
4
TIRITOMBA (IRE)
2y d d
60.00
JAMES DOYLE
MR V I ARACİ
R HANNON
5
73
782
30
0
5
LYRICIST VOICE
2y d e
59.00
A ATZENI
LES BOYER PARTNERSHI
M BOTTI
12
71
5227
32
0
6
MAGIC TWIST (USA)
2y d d
59.00
A BRESLİN
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
8
71
327
76
0
7
ROYAL NATION
2y d d
59.00
HOLLİE DOYLE
NEWSELLS PARK STUD
ARCHİE WATSON
2
71
644
21
0
8
BOWLING RUSSIAN (IRE)
2y d g
57.50
C BISHOP
EQUI EX INCERTIS PAR
G BAKER
4
67
554635
28
0
9
SON OF RED (IRE)
2y d e
56.00
T MARQUAND
IAN GOSDEN AND RİCHA
A KİNG
1
64
696
27
0
10
RED JASPER
2y a g
55.50
D PROBERT
MR C L BACON
M APPLEBY
10
63
234652
36
0
11
BROWN EYES BLUE (IRE)
2y d d
54.00
J F EGAN
KİERON BADGER, CAROL
J S MOORE
7
60
0950
127
0
12
POWER OF LOVE
2y d g
51.00
R DA SILVA
MRS BRENDA KARN-SMIT
G BAKER
3
15
090
63
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRINGYBARK CREEK
5y d g
61.50
T GREATREX
MISS SARAH HOYLAND
DAVID LOUGHNANE
11
72
664701
8
0
2
NAWAR
4y d g
60.50
G WOOD
QUARTET RACING
M BOSLEY
9
75
3-63015
32
0
3
OUD METHA BRIDGE (IRE)
5y a g
60.50
SHELLEY BIRKETT
IN IT TO WIN PARTNER
MISS J FEILDEN
7
75
121664
28
0
4
THECHILDREN'STRUST (IRE)
4y a g
60.50
H CROUCH
MR ASHLEY HEAD
G L MOORE
1
75
794146
22
0
5
MILLIONS MEMORIES
3y d g
59.50
D PROBERT
MRS P J SHEEN
MRS L MONGAN
8
75
61-2670
27
0
6
IN THE COVE (IRE)
3y d e
59.00
L CATTON
OWNERS GROUP 027
R HANNON
14
74
061623
36
0
7
TOFAN
4y a a
59.00
D MUSCUTT
MR RAED EL YOUSSEF
M BOTTİ
10
72
3-55
39
0
8
SING OUT LOUD (IRE)
4y d g
59.00
L KENIRY
MRS SUSAN NEVILLE
M MADGWICK
13
72
53-0885
76
0
9
PENTIMENTO
3y d g
59.00
K FOX
WALTER GERALDINE P
J BEST
2
74
622
28
0
10
FORTUNE AND GLORY (USA)
6y d g
58.50
C BISHOP
MR RICHARD J GURR
J TUITE
12
71
110249
27
0
11
UNIVERSAL EFFECT
3y d d
58.00
A KİRBY
S A MARES PRECİS
M LOUGHNANE
3
72
461365
32
0
12
EARTH AND SKY (USA)
3y d d
58.00
B CURTİS
FLAXMAN STABLES IREL
G SCOTT
4
72
544601
23
0
13
WILD ANIMAL
3y d g
58.00
S W KELLY
GALLAGHER BLOODSTOCK
M MCGRATH
6
72
827
127
0
14
MAGIC MIRROR
6y d k
57.50
R HORNBY
BİLL WOOD AND MARK R
M RİMELL
5
69
396805
7
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOCCACCIO (IRE)
2y d e
61.50
JAMES DOYLE
GODOLPHİN
C APPLEBY
5
0
1
127
0
2
BIGGLES
2y d e
58.00
A KİRBY
LADY COBHAM
R BECKETT
11
0
0
0
3
BUZZTOTHEMOON
2y a e
58.00
D MUSCUTT
MR JONNY ALLİSON
M BOTTİ
4
0
0
0
4
CASA LOUPI
2y a g
58.00
H CROUCH
MRS GILES PRITCHARD-
G L MOORE
9
0
44
26
0
5
CHOREOGRAPH
2y d g
58.00
J WATSON
MR K ABDULLAH
R CHARLTON
2
0
0
0
6
DOLLA DOLLA BILL (IRE)
2y d e
58.00
HOLLİE DOYLE
MR K SOHİ
R HANNON
10
0
0
0
7
HONG KONG DRAGON
2y a g
58.00
B CURTIS
THE BLACK DRAGON
G SCOTT
3
0
0
0
8
JALWAN (USA)
2y d e
58.00
R HAVLİN
MR NASER BURESLİ
J BUTLER
8
0
3
98
0
9
JUAN LES PINS
2y d e
58.00
T MARQUAND
JOHN PEARCE RACİNG L
ED WALKER
1
0
73
48
0
10
MERCURIST
2y d e
58.00
L KENİRY
MR A F O'CALLAGHAN
B MİLLMAN
12
0
0
0
11
ONE IDEA
2y k e
58.00
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
S CRİSFORD
6
0
0
0
12
UNION (IRE)
2y d e
58.00
J MİTCHELL
HİGHCLERE T'BRED RAC
R VARİAN
14
0
0
0
13
AMAZON PRINCESS
2y d d
56.00
C SHEPHERD
JOLİ RACİNG
A NEWCOMBE
7
0
73
67
0
14
WITHIN REACH
2y d d
56.00
R HORNBY
MR K ABDULLAH
R BECKETT
13
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUWAYRIT (IRE)
2y k e
60.50
J FANNİNG
H E SHERİDA AL-KAABİ
M JOHNSTON
6
89
2117
60
0
2
WINNING STREAK
2y a e
57.00
C SHEPHERD
MR T W MORLEY
S C WILLIAMS
4
81
061684
1
0
3
LETHAL TALENT
2y k d
56.50
T SAUNDERS
WHİTCOOMBE PARK RACİ
J PORTMAN
2
80
541481
44
0
4
BAADIRR
2y d e
56.50
T MARQUAND
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
1
80
7242
42
0
5
TASTE THE NECTAR (USA)
2y a d
54.00
J WATSON
MR T W MORLEY
R COWELL
3
75
025011
20
0
6
BELLA BRAZIL (IRE)
2y d d
51.00
HOLLİE DOYLE
MR P D SAVİLL
MRS J HARRİNGTON
5
63
154857
65
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EASY TIGER
7y d g
61.50
L KENIRY
MISS E J TANNER
D WESTON
5
81
3264-08
30
0
2
STRAWBERRY JACK
3y d g
61.00
B CURTIS
MR JACK STEPHENSON
G SCOTT
8
75
147771
8
0
3
SIX STRINGS
5y d g
60.50
A VILLIERS
S R RACING PARTNER
M APPLEBY
12
79
124460
19
0
4
BUSBY (IRE)
4y d g
60.00
M DWYER
MR JOHN C DAVIES
C ALLEN
13
78
725212
22
0
5
SIR HAMILTON (IRE)
4y d g
60.00
A KIRBY
MR B SYVERSEN
L MCJANNET
3
78
88-0824
37
0
6
ALHAKMAH (IRE)
3y d d
59.50
J FANNİNG
AL SHAQAB RACİNG
R HANNON
9
78
100364
21
0
7
MENDOZA (IRE)
3y a g
59.50
S W KELLY
THE MACDOUGALL TWO
J EUSTACE
11
78
060217
8
0
8
OCEAN PARADISE
3y k d
59.50
J WATSON
MR P WİNKWORTH
W KNİGHT
4
78
23175
35
0
9
HADDAF (IRE)
4y d g
59.00
JAMES DOYLE
MR T W MORLEY
S C WILLIAMS
7
76
652783
8
0
10
FUWAIRT (IRE)
7y d g
57.50
C NOBLE
LOWE, LEWIS AND HOYL
DAVID LOUGHNANE
2
73
640866
8
0
11
BALTIC PRINCE (IRE)
9y d g
57.50
T MARQUAND
MR A MILLS
A CARROLL
1
72
904490
49
0
12
VELVET MORN (IRE)
4y d k
55.50
A ATZENİ
MRS SUSİE HARTLEY
W KNİGHT
6
68
54106
22
0
13
FULL INTENTION
5y d g
55.50
D PROBERT
KILLARNEY GLEN LYD
SIMON PEARCE
10
68
625771
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OCALA
4y a k
62.00
D PROBERT
MR GEORGE STRAWBRİDG
A BALDİNG
4
85
316333
59
0
2
EXCEEDING POWER
8y d g
62.00
G WOOD
THE CHALFONTS
M BOSLEY
7
85
240047
27
0
3
FAMILY FORTUNES
5y a g
61.50
T MARQUAND
LOS LEADER
M MADGWICK
6
84
385854
63
0
4
ZACK MAYO
5y d g
61.00
R HORNBY
MRS SARAH HAMILTON
P MCBRIDE
8
83
211-59-0
26
0
5
SARIM (IRE)
4y d g
57.50
T GREATREX
FITORFAT RACING
W GREATREX
2
76
472-1
22
0
6
TOROCHICA
3y a d
57.50
K FOX
CURTİS BLOODSTOCK
J BEST
9
80
731202
8
0
7
QUEEN CONSTANTINE (GER)
3y d d
55.50
GAİA BONİ
MR KEVİN HİCKMAN
W JARVİS
1
75
1-26224
67
0
8
VOI
5y d k
55.50
A VİLLİERS
MR B HOMEWOOD PART
C ALLEN
5
71
174455
23
0
9
CONTRAST (IRE)
5y a g
55.50
C HARDIE
MR A SAHA RACING
M W EASTERBY
3
69
070311
64
0
27 Kasım 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 27 kasım 2019 çarşamba at yarışı bülteni, 27 kasım 2019 at yarışı programı, 27 kasım 2019 tjk yarış programı, 27 kasım 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 27 kasım 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 27 kasım 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 27 kasım 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni