Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA HİSAR
4y d a
MALİ
63.00
M.ÇİÇEK
ENES DEMİR
İ.ALPUĞUR
1
91
635631
10
20
1.26.11
2
AK DIAMOND
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.50
F.ARSLANAP
HASAN GÜL
A.ÖKSÜZLER
6
90
123665
6
15
1.26.33
3
OBRADA
4y a a
LION HEART (USA)
62.50
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
G.TURAN
7
90
233973
10
15
1.25.60
4
OVA KARTALI
8y k a
ROYAL ABJAR (USA)
59.50
M.KAYİŞAP
SABAHATTİN YAVUZ
HAL.KAYA
8
90
154796
10
15
1.25.30
5
WOUNDED
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
62.50
GÖKH.GÖKÇE
OZAN YARALI
M.TAMER
2
90
214251
33
20
1.36.74
6
OVER CLOUDS
3y d e
OVERANALYZE (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
UMUT BABADAĞLI
Y.TALUK
4
89
844526
12
14
1.25.98
7
DOYOUN HEARTED
5y d a
LION HEART (USA)
61.50
Ö.YILDIRIM
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
3
88
543153
12
18
1.25.84
8
EREN EFENDİ
5y a a
BOSPORUS (IRE)
60.00
S.ÖZEN
HALE EKMEKÇİ EMRE
S.ÇİFTÇİ
9
85
062334
12
17
1.27.95
9
YOU NEVER KNOW
3y d e
GRAYDAR (USA)
50.00
HAKAN YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
5
67
717723
12
16
1.27.99
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRESH YOURSELF
3y d d
AFTER MARKET (USA)
62.50
G.KOCAKAYA
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
2
44
642325
14
17
1.30.09
2
PRENSES SABRİNA
3y a d
ADONİSE
58.50
B.M.MIRIKAP
AYTEN SALTABAŞ
M.ZELYURT
5
42
223245
110
16
1.33.16
3
APRIL BLESSING
3y a d
LION HEART (USA)
61.00
GÖKH.GÖKÇE
ABDULAZİZ GÖKTAŞ
HAL.KAYA
9
41
135814
14
19
1.32.12
4
DENİZYILDIZI
3y d d
TOROK (IRE)
59.50
K.TOKAÇOĞLU
SÜRİYE ALTUNBAŞ
A.ÖKSÜZLER
6
38
773510
6
19
1.29.11
5
TURKNUR
3y d d
UTOPIA (JPN)
56.00
B.AKÇAYAP
H.ZAFER KURT
H.DÜLGER
20
35
377345
6
13
1.28.23
6
BANA
3y d d
KANEKO
56.50
H.ŞİMŞEK
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
M.YAPAROĞLU
10
32
394688
6
9
1.28.85
7
CHEERLEADER EFFECT
3y a d
CARDINAL PIONEER
57.00
ADEM ŞEN
TANER TURGU
HAL.KAYA
12
33
012074
13
16
8
MURANO BURANO
3y d d
HAKEEM (USA)
56.00
MER.ÇELİK
OZAN KAYNARCA
M.GÜLENDAĞI
14
31
05613
28
19
9
WELLABORNITA
3y d d
LION HEART (USA)
55.50
D.PALAUR
METİN AYDIN
Z.TURĞUL
11
30
202299
127
17
1.32.53
10
TWIST LADY
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
HAKAN YILDIZ
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
13
25
887972
33
12
1.30.90
11
COOL IMAGE
3y d d
SCARFACE
52.00
CEM ŞEN
HÜSEYİN YILDIZ
S.ŞAHYAZICI
8
23
000003
21
6
12
BEACH LIFE
3y a d
AFTER MARKET (USA)
51.50
M.KAYİŞAP
KORHAN DÖNMEZ
M.DİNÇER
4
22
508800
21
5
1.28.96
13
LUSSO MILAN
3y d d
LUXOR
51.50
H.GÜNAP
FRANCESCO SPONZA
M.SAÇAN
7
22
3-63450
21
14
1.34.11
14
LADY PAPION
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
TAHİR GÜN
A.ÖKSÜZLER
3
10
008098
28
9
1.35.05
15
BALACA
3y d d
PRESSING (IRE)
53.00
E.EMRE DOĞRUAP
FERİT SARAK
M.KARACA
17
28
546050
21
12
1.28.19
16
SWEETIE BERYL
3y a d
ADONİSE
53.50
A.KÜRÜNDÜK
MEHMET ALTUNKILIÇ
R.ALTUNBAŞ
19
26
462005
19
8
1.30.04
17
HARPUTLU LADY
3y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
51.00
S.ÇELİKAP
CİHAN EMİL
A.ÖMEROĞLU
1
21
000800
21
10
1.29.32
18
GÜZİNKA
3y d d
TOROK (IRE)
50.00
E.D.ÖKTENAP
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
18
13
747900
21
5
1.29.09
19
MERMAID
3y k d
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
A.ŞENBAHARAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
M.KARACA
15
8
095800
21
4
1.33.28
20
SPEED HORSE
3y a d
PERFECT STORM
50.00
M.M.BİLGİNAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
16
3
080070
21
12
1.31.42
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANIMBABAM
4y d a
BİLGİN
58.00
Ö.YILDIRIM
MUHARREM CAN
M.CAN
1
67
617543
17
16
1.37.50
2
KARATEPELİ
4y k a
ARASLI
54.00
M.KAYİŞAP
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
3
32
786540
14
6
1.36.93
3
KARASULTAN
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
54.00
H.KAPLANAP
RECEP KETME
S.SÜSLÜ
5
39
260513
13
19
4
AKDOĞAN
4y a a
UÇANBEY
53.00
B.M.MIRIKAP
DOĞAN KARACA
M.Y.AKKEYİK
8
26
80-0080
14
5
1.36.67
5
BİCEROĞLU
4y k a
KOCABEY
54.00
CEM ŞEN
SÜRMELİ KARACA
M.Y.AKKEYİK
2
18
786087
67
3
1.44.92
6
CESURAYAK
4y k a
AĞA KARACA
55.00
A.OKAN PAZARAP
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
7
29
862247
14
17
1.38.40
7
İPKİNHAN
4y k a
JOKER
54.00
ADEM ŞEN
ERKAN KARAKAYA
HAL.KAYA
4
18
740070
14
4
1.38.52
8
LAST BLOOD
4y k k
BERKAY EFE
52.00
HAKAN YILDIZ
ELVİN TUNCEL
B.ARAS
6
22
503-986
47
12
1.38.91
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARAKIEL
2y d e
LUXOR
57.00
M.TARHAN
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
7
0
0
20
2
NEVZAT DEDE
2y k e
KING ALP (USA)
57.00
İ.SOYAD
HÜLYA TEMEL
A.ÖKSÜZLER
3
0
0
20
3
ROBIN SON
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
M.ÇİÇEK
ALİ ÇETİN ÖZÇILNAK
İ.UZUN
5
0
0
20
4
SİNİ KÖŞK
2y d e
ADONİSE
57.00
GÖKH.GÖKÇE
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
6
0
0
20
5
SPEED FORCE
2y d e
DEĞİRMENDERELİ
57.00
E.EMRE DOĞRUAP
ORHAN KİBAR
H.TOP
1
0
0
20
6
ŞİRİN OĞLU
2y a e
AKINDAYIM (IRE)
57.00
Ö.YILDIRIM
EROL ŞİRİN
ŞAFAK GÜMÜŞ
4
0
0
20
7
HOMICIK
2y d d
ILGAZHAN
55.00
H.ŞİMŞEK
ATİLLA BAŞ
C.YEDİREN
2
0
0
20
8
PHOEBE BUFFAY
2y a d
PERFECT STORM
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
SÜREYYA BAYTINAZ
A.E.KÖSE
8
0
0
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜTÜNAY
5y k a
TAMERİNOĞLU
61.50
G.KOCAKAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
7
85
544536
18
14
2.17.75
2
EFEBERK
5y a a
SABURAY
61.50
M.ÇİÇEK
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
S.ÖZÖLKE
2
72
813438
6
16
2.16.20
3
AMANKAYA
7y d k
KAFKASLI
60.50
S.ÖZEN
AHMET KAYA
H.TEKİNALP
1
90
312012
11
20
2.16.63
4
MALAKKA
5y a k
KAIZBERT (RU)
60.50
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
5
70
312426
20
17
2.15.99
5
RENGÜL
8y k k
ARASLI
60.50
ÇETİN TAŞAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
6
74
097416
6
19
2.16.12
6
ARBEDAŞ
8y a a
İBOCAN
59.50
MUH.OKAP
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
3
79
500283
12
14
2.13.56
7
BOMBACAN
5y d a
KIVANÇ CAN
59.50
Ö.YILDIRIM
MUZAFFER CAN
D.TEKELİ
4
86
171012
7
19
2.17.15
8
KOCA MUĞLALI
5y a a
TURBO
57.50
M.KAYA
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
8
73
161667
28
17
2.15.38
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERFECT LEO
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
MUH.OKAP
FRANCESCO SPONZA
M.SAÇAN
11
33
925717
35
19
2
BIG ALBATROS
3y d d
ZANJERO (USA)
56.00
ALP.OLUKAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
10
21
580000
21
11
2.22.32
3
ADNANBEY
3y d g
ZANJERO (USA)
54.00
M.KAYİŞAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
1
24
060600
6
13
2.15.21
4
HASFIRTINA
3y d e
TOROK (IRE)
54.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
16
41
208061
8
20
2.15.75
5
MILLION DOLAR MAN
3y d e
MAGICIAN (IRE)
58.00
MER.ÇELİK
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
9
29
703480
6
11
2.13.64
6
ARBITRATOR
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
A.OKAN PAZARAP
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
5
26
006006
40
9
7
HAZELNUT
3y a d
GREEN GÖNEN
56.00
H.ŞİMŞEK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
4
29
935980
19
8
2.12.60
8
MIA SOLE
3y a d
UTOPIA (JPN)
56.00
A.KÜRÜNDÜK
MEHMET DEMİR
MUT.KAYA
6
29
501000
71
17
9
MISS DADAŞ
3y a d
TORUK MACTO (IRE)
56.00
Ö.YILDIRIM
AHMET BAGUÇ
R.YILDIZ
8
42
970354
19
13
10
BULL HEAD
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
55.00
ADEM ŞEN
ALP Ş. EVCİMEN
C.AYDOĞAN
17
22
303669
6
12
2.23.50
11
INVINCIBLE MOON
3y k e
INVINCIBLE SON (IRE)
53.00
B.AKÇAYAP
AYTUĞ ATALAY
M.ZELYURT
7
32
74732
127
15
12
KEEP DANCING
3y d e
LION HEART (USA)
55.00
A.OLUK
İSMET ARSLANCA
T.TEMİZER
3
23
907508
29
7
13
LADY YAĞMUR
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
Ç.OK
CİHAN EMİL
M.ZELYURT
18
26
905005
21
12
14
LAST MY DARLING
3y d d
DERVİŞ AĞA
54.00
A.ALPAGUT
NEDİM AKAGÜNDÜZ
C.YEDİREN
2
10
500000
33
3
15
LIFE TO LIFE
3y d d
DR FONG (USA)
53.00
D.PALAUR
ZAFER TURĞUL
Z.TURĞUL
12
4
000
21
17
16
WONDERFULL
3y d d
LION HEART (USA)
54.00
K.TOKAÇOĞLU
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
14
36
344340
42
16
17
BEYOĞLU
3y d e
AVANGARD (IRE)
55.00
M.SAV
AYŞEGÜL ÖZFİDAN
A.ÖKSÜZLER
13
11
006847
22
10
18
İLKKURŞUN
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
O.ÖZTÜRK
ITIR SARPER UYGAN
İ.ALTINÖZ
15
14
005
17
17
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EĞİLLİ
3y k e
ODİNHAN
57.00
M.ÜNLÜ
BAĞNU EĞİLLİ
M.BALTA
8
17
5663
9
16
2
GODFATHER
3y a e
UÇANBEY
57.00
M.DOĞAN
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
13
23
925434
10
16
3
KANTARAAĞASI
3y a e
TOŞUR
57.00
N.ALTIN
İSA AKYAVUZ
S.V.KAYA
7
8
0604
10
16
4
ŞEKERLİ KAN
3y k e
YAŞARCIK
53.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
12
2
000070
18
13
5
TEK KIRALI
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
S.KAPLAN
SEDAT SUBAY
A.TOPRAK
1
16
049338
9
14
6
TEKDAĞBEY
3y k e
GÜNTAY
54.00
İ.KATARAP
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
11
2
006706
23
13
7
ERCE HATUN
3y a d
SARRAF
52.00
C.TEPEAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
6
3
090705
9
11
8
KADRİYE HANIM
3y a d
TOŞUR
53.00
C.YILDIRIMAP
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
17
007593
9
12
9
KIZIM PELİN
3y d d
GOBAKBEY
55.00
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
4
6
006775
9
8
10
MİNİK KIVIRCIK
3y a d
AYVERDİ
55.00
H.PARILDAR
CENGİZ ÇETİN
M.KILINÇ
2
8
048009
9
14
11
ÖZFİDANTAY
3y d d
ÖZGÜNHAN
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
İSMAİL ALAK
A.TOPRAK
9
10
6946
9
16
12
SİVASLIKIZI
3y k d
UÇANBEY
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
3
19
050954
12
8
13
VİYANA
3y a d
ATAKANKAYA
55.00
H.POLAT
MEHMET REŞİT ARTUN
M.BALTA
5
8
758570
9
3
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLOOD GRIL
2y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
56.00
İ.KATARAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
27
433241
15
20
1.17.85
2
KUBAT FIRTINASI
2y a d
TALIP HAN (IRE)
59.00
N.ALTIN
MEHMET CANLIKA
S.V.KAYA
2
31
748313
9
19
1.15.16
3
ÖNDERYE
2y k d
DR FONG (USA)
57.00
B.BEKTAŞAP
HÜSEYİN ÇELİK
V.ÖNDER
6
42
122274
43
17
1.17.73
4
PILLER
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
59.00
H.PARILDAR
ALİ ŞEKER
V.ÇİZİK
3
36
122447
95
16
1.19.21
5
SİHİRBAZ KIZ
2y d d
TIGHT END
59.00
M.A.AKTÜRK
SELAMİ AKKILIÇ
V.ÇİZİK
9
41
322146
46
18
1.18.35
6
BLACK HORSE
2y k d
DEHA
57.00
S.KAPLAN
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
4
28
866138
9
18
1.17.13
7
DEROŞ
2y d d
SALVATORE
57.00
F.YARDIMCI
M.SABAHATTİN MALKOÇ
MUR.DOĞAN
1
31
322316
9
19
1.16.01
8
JİNDA
2y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
57.00
M.P.DEMİRAP
HİKMET AKBULUT
F.BAKIR
11
29
450780
9
9
1.20.01
9
PAMELA
2y d d
HARD WORKER
57.00
H.POLAT
MAHMUT TEKİN
F.BAKIR
8
30
368777
9
12
1.18.21
10
PEACE TRAIL
2y a d
BOSPORUS (IRE)
57.00
M.ÜNLÜ
NAFİZ ÇELİK
O.BAKIR
10
27
221954
9
17
1.15.73
11
WHITE LEGEND
2y k d
DEHA
55.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
A.E.KARAKURT
7
29
76412
9
19
1.14.96
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRUSTABLE
5y d a
SIXTIES ICON (GB)
62.00
D.KORKMAZ
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
5
43
386690
23
7
2
MOON FATHER
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
E.ÇANKAYA
ERDAL ÖZTÜRK
A.E.KARAKURT
11
26
265570
30
7
3
ÖZDEMİR BEY
4y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
60.00
İ.ÇİZİK
BUBO ERCAN
M.BALTA
9
48
429965
7
8
1.59.11
4
ANATOLIAN STORM
4y a a
ANATOLY
57.00
MEH.PARLAK
SEYHAN DİLBER
A.GÜRGÖZE
12
48
670538
15
6
1.52.59
5
BABAREŞİT
4y a a
CUVEE (USA)
57.00
İ.KATAR
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
4
56
403556
10
9
6
WILDEST INDOCHINA
4y d a
GILITTER
57.00
Y.CENGİZ
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
1
36
093605
9
10
7
YOLCU HAN
5y d a
REY DE CAFE (USA)
57.00
E.AKKILIÇ
FATMA KAN
A.TOPRAK
6
42
998683
9
8
1.56.46
8
ALWAYS FIRST
4y d k
AZARAKS
55.00
A.ÇANKAYA
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
2
55
47661-3
127
19
9
TUANNA HANIM
3y d d
GOLDEN SUN
52.50
Y.ÇELİKBAŞ
AHMET ÖZGÜR YAHLİZADE
C.LAÇO
7
0
00
119
18
2.09.50
10
CHARMER HEMP
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
54.50
C.YILDIRIM
MEHMET ÖKSÜZ
F.BAKIR
10
21
080580
10
9
1.54.27
11
YELLOW FIN
3y a e
CARDINAL PIONEER
54.50
B.SARIDAL
MUSTAFA DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
3
17
980845
19
5
12
YEŞİLLİ BEY
7y d a
SEA HERO (USA)
57.00
M.CANPOLAT
HAZIM AKTAŞ
A.TOPRAK
8
14
900009
10
6
1.50.17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİHANA BEDEL
4y d a
INDIGO RED (GB)
63.00
M.DOĞAN
NAİF ÇİZİK
V.ÇİZİK
7
63
047716
16
19
1.13.08
2
DEMİRBAŞ
4y d a
ZANJERO (USA)
60.00
İ.KATARAP
UĞUR KAZANCI
A.TOPRAK
3
63
120132
127
18
1.14.32
3
DEATH RACER
6y d a
FORESTRY (USA)
59.50
M.A.AKTÜRK
AHMET TADIK
F.BAKIR
8
56
880109
16
18
1.13.54
4
DUKE PROSPERO
5y d a
KANEKO
59.00
N.ALTIN
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
6
55
977585
10
12
1.14.30
5
WEST GROVE
5y d a
ROYAL ABJAR (USA)
58.50
H.POLAT
NAZAN AKKAYA
F.BAKIR
4
54
641718
30
19
1.13.49
6
QAVIY
5y d a
RIP VAN WINKLE (IRE)
56.50
F.YARDIMCI
BEKİR OZAN HAS
EY.YARDIMCI
5
50
859783
16
12
1.13.29
7
DYNAMITE HARMONY
4y d a
CUVEE (USA)
50.50
E.AKKILIÇAP
İSA AKYAVUZ
S.V.KAYA
2
38
59-2310
10
19
1.14.26
8
OTANTİK
7y k g
BOSPORUS (IRE)
50.00
C.TEPEAP
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
9
35
997126
7
18
1.13.13
9
EL FUEGO
5y d a
EAGLE EYED (USA)
50.00
AH.ARSLAN
AZİZ KARAKEÇİLİ
S.V.KAYA
1
23
042535
16
14
1.14.30
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖNCÜBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
61.00
M.DOĞAN
M.BAHADDİN GÖNCÜ
S.V.KAYA
9
44
954461
10
20
2.14.30
2
WILD WEST
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
2
47
310614
29
19
2.13.35
3
ICE BOX
3y a e
REY DE CAFE (USA)
58.00
E.KILIK
HAŞİM TINAS
M.KARALI
6
29
066333
9
11
2.10.61
4
MENACHEM (IRE)
3y k e
DREAM AHEAD (USA)
58.00
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
8
48
290012
10
19
2.18.98
5
WARRIOR WOMAN
3y a d
DR FONG (USA)
58.00
F.YARDIMCI
RAMAZAN SOYAN
A.TOPRAK
3
28
444342
15
17
2.14.98
6
DERRÜŞ
3y a d
INDIGO RED (GB)
53.00
C.TEPEAP
NAİF ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
5
27
175054
7
15
7
KRAL ANTEP
3y d e
PERFECT STORM
56.00
V.KIZMAZ
RESUL AYDOĞAN
F.BAKIR
1
5
808790
76
14
8
REMAZANABİ
3y a e
EL CORREDOR (USA)
54.00
N.ALTIN
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.KEKLİK
10
32
450906
10
8
9
SÜRMELİ BEY
3y d e
MİRAMİS
54.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
7
22
500776
16
9
2.11.32
10
TONGA
3y d e
REY DE CAFE (USA)
54.00
İ.ÇİZİKAP
SAMİ ÖZKAN
V.ÇİZİK
4
30
767476
9
13
2.11.89
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERAY BABA
3y k e
SANCAKBEYİ
53.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
22
870224
9
18
2
GOLTEĞIS
3y k e
GOBAKBEY
57.00
V.KIZMAZ
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
7
0
02
9
18
3
HAYAT OĞLU
3y k e
KABAHAYDAR AĞASI
57.00
M.DOĞAN
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
12
6
775787
9
13
4
NAİMOĞLU
3y a e
UÇANBEY
57.00
H.İ.AKKAYA
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
8
27
24764
18
15
5
UÇAN TOŞUR
3y a e
TOŞUR
57.00
M.A.AKTÜRK
CEVHER CANLIKA
S.V.KAYA
2
15
853000
9
11
6
YILDIZYELİ
3y a e
KOBRA
57.00
S.KAPLAN
İBRAHİM ŞEKER
M.KEKLİK
6
13
845050
10
14
7
ADUL
3y d d
DEHA
55.00
M.P.DEMİRAP
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
9
23
359522
9
19
8
BEJNA KANTOS
3y k d
KARAYAVUZ
55.00
F.YARDIMCI
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
4
23
483242
9
18
9
CEREN HATUN
3y a d
AYABAKAN
51.00
UMUT DEMİRAP
TEYFİK TINAS
M.KARALI
1
5
970956
9
8
10
DENİZLİ
3y a d
KURTEL
52.00
C.TEPEAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
11
17
065334
9
11
11
KARPUZLI GÖZELI
3y k d
SANCAKBEYİ
54.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
5
17
650303
9
13
12
KUŞE
3y k d
YAŞARCIK
54.00
İ.KATARAP
MEHMET DEMİR
V.ÇİZİK
10
12
337867
9
8
13
SUNNY LEONE
3y k d
DEMİRSOY
55.00
H.POLAT
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
13
5
500648
9
3
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EKİNER
7y k a
KARAKEMAL
61.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
7
51
742649
31
13
1.23.06
2
KIRKPINAR
9y k a
BİLGİN
58.50
C.TEPEAP
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
1
67
309000
65
14
1.23.95
3
PATOZ
5y a a
YALAZ
61.50
N.ALTIN
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
2
31
693006
9
12
1.22.21
4
SANCAKBEYOĞLU
4y a a
SANCAKBEYİ
57.00
İ.KATARAP
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
15
31
668754
7
7
1.22.79
5
SELÇUKLUBEYİ
7y a a
KAIZBERT (RU)
60.50
E.KILIK
EKREM DİLBER
A.E.KARAKURT
14
67
901430
18
17
1.22.94
6
OĞLUMRECEP
4y k a
GOBAKBEY
60.00
M.DOĞAN
HÜSEYİN ATAKAYA
M.BALTA
5
40
851967
10
17
1.23.29
7
BREDELAL
5y a a
ÖZHABER
56.50
B.BEKTAŞAP
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
8
20
070607
9
11
1.23.60
8
LİZGE
5y k k
DEHA
54.50
İ.ÇİZİKAP
MEHMET KORKMAZ
S.V.KAYA
3
20
594406
9
4
1.23.39
9
DEHA HANIM
5y d k
DEHA
56.50
V.KIZMAZ
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
11
18
285065
7
8
1.25.30
10
AMORAK
4y a a
YALAZ
56.00
H.POLAT
MUSTAFA ÜNLÜ
V.ÇİZİK
10
10
007457
7
4
1.23.65
11
MİRZALAĞA
6y k a
MİRZAL
55.50
F.YARDIMCI
SEFER ÜNLÜ
G.BALTA
6
41
545379
11
1
1.23.06
12
SÜRMELİ SULTAN
7y k k
YAŞARCIK
52.00
A.ÇANKAYAAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
12
21
90-0608
9
8
1.29.48
13
UMUTBABA
4y k a
GOBAKBEY
55.00
H.PARILDAR
ERCAN SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
13
30
047-900
9
14
1.28.71
14
SARI ŞAHİN
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
AH.ARSLAN
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
4
0
2
127
19
15
GÖKRÜZGAR
4y k a
GÖKBULUT
53.00
E.ÇANKAYAAP
HACİ YILDIZ
V.ÇİZİK
9
8
990060
7
8
1.26.29
Aqueduct ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FABULOUS FUN (KY)
3y d e
55.50
JOSE ORTIZ
PHIPPS STABLE
CLAUDE MCGAUGHEY III
1
67
6-5
25
0
2
FAST BREAK (KY)
3y d e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
JASON SERVIS
2
83
32
67
0
3
ALAN'S ARGUMENT (LA)
3y d e
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
MIDWEST THOROUGHBRED
DANNY GARGAN
3
74
4
25
0
4
MUTAKAAMIL (KY)
3y k e
55.50
JAVIER CASTELLANO
SHADWELL STABLE
CHAD BROWN
4
82
52-7
48
0
5
SUPERFAN (KY)
3y d e
55.50
JOSE LEZCANO
CURRAGH STABLES AND
JOHN TERRANOVA II
5
85
67
33
0
6
MUCHO SUNSHINE (KY)
3y d g
55.50
BENJAMIN HERNANDEZ
SHIVMANGAL, LOLITA
LOLITA SHIVMANGAL
6
50
757
25
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY BURNER (NY)
2y d e
54.00
ERIC CANCEL
LONG LAKE STABLE LLC
JOHN TERRANOVA II
1
0
0
0
2
FALSE ALARM (NY)
2y d e
54.00
KEIVAN SERRANO
FOSS, MONTY AND MOIR
GARY CONTESSA
2
59
46
8
0
3
RAPSTOREROCKS (KY)
2y d e
54.00
JORGE VARGAS, JR.
KENWOOD RACING LLC
KELLY BREEN
3
65
64
21
0
4
UPHAM (KY)
2y a e
54.00
JUNIOR ALVARADO
WILLIAM MOTT
WILLIAM MOTT
4
56
8427
21
0
5
TIPAZO (KY)
2y k e
50.50
HEMAN HARKIE
RICHARD GREELEY
MITCHELL FRIEDMAN
5
38
9668
21
0
6
INACEPTABLE (KY)
2y d e
54.00
JANN HERNANDEZ
ANITA VELAZQUEZ
ALFREDO VELAZQUEZ
6
43
6
12
0
7
DRINK TO THE CLOWN (KY)
2y a e
54.00
HECTOR DIAZ, JR.
FOUR TAGS STABLE AND
BRUCE GROSSMAN
7
36
0
8
0
8
DANZING DUNHILL (KY)
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
R. A. HILL STABLE AN
GEORGE WEAVER
8
81
336
14
0
9
HAPPY DANZA (KY)
2y a e
54.00
DYLAN DAVIS
DARK HORSE RACING ST
RAYMOND HANDAL
9
70
635
21
0
10
ZUZUDINI (KY)
2y k e
51.50
DECLAN CARROLL
IRIS SMITH STABLE
EDWARD BARKER
10
59
60
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CITY MAN (NY)
2y d e
55.50
JOEL ROSARIO
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
1
82
1134
40
0
2
OLD CHESTNUT (FL)
2y a e
55.50
JOHN VELAZQUEZ
LIVE OAK PLANTATION
MARK CASSE
2
80
51165
19
0
3
VANZZY (KY)
2y d e
53.50
ANGEL RODRIGUEZ
DANIEL RYAN
MICHAEL PINO
3
77
512
23
0
4
FAIR HAIRED BOY (KY)
2y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
IMBESI, JOSEPH, M.
STEVE KLESARIS
4
69
515
68
0
5
ASHRAQ (KY)
2y d e
53.50
MYCHEL SANCHEZ
SHADWELL STABLE
MICHAEL PINO
5
70
1
16
0
6
MO READY (NY)
2y d e
53.50
LUIS SAEZ
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
6
74
421
104
0
7
HOMELAND (NY)
2y a e
53.50
JUNIOR ALVARADO
GRANDVIEW EQUINE, CH
WILLIAM MOTT
7
84
1
33
0
8
STANHOPE (NY)
2y d e
53.50
DYLAN DAVIS
SHORTLEAF STABLE, IN
CLAUDE MCGAUGHEY III
8
81
221
26
0
9
CHAPALU (KY)
2y d e
55.50
JAVIER CASTELLANO
SELTZER, EDWARD A. A
ARNAUD DELACOUR
9
82
211
32
0
10
GET SMOKIN (KY)
2y a e
53.50
JOSE ORTIZ
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS BUSH
10
79
310
33
0
11
MR. KRINGLE (NY)
2y d e
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
THAT'S AMORE STABLE,
JOHN TERRANOVA II
11
70
81
14
0
12
PIXELATE (KY)
2y d e
53.50
JOSE LEZCANO
GODOLPHIN RACING, LL
MICHAEL STIDHAM
12
76
2312
33
0
13
ALPHA SIXTY SIX (KY)
2y d e
53.50
JOHN VELAZQUEZ
PAUL POMPA, JR.
TODD PLETCHER
13
83
15
54
0
14
PRINCE OF PHAROAHS (NY)
2y d e
53.50
JOSE LEZCANO
BILINSKI, DARLENE AN
LINDA RICE
14
72
81
46
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COACH VILLA (NY)
3y a e
55.50
DYLAN DAVIS
MY PURPLE HAZE STABL
CHRIS ENGLEHART
8
65
039637
64
0
2
WHAT'S TO BLAME (KY)
4y d a
56.00
MANUEL FRANCO
OAKWOOD STABLES DANI
CHRISTOPHE CLEMENT
1
85
432341
25
0
3
BEACH FRONT (NY)
3y d e
55.50
JOSE ORTIZ
SPA CITY STABLES
JEREMIAH ENGLEHART
2
77
743-751
34
0
4
JACK THE CAT (NY)
3y d e
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
NORTHERN LIGHTS RACI
THOMAS ALBERTRANI
3
72
72180
18
0
5
RUNNING VIOLENCE (KY)
3y d e
55.50
REYLU GUTIERREZ
MC ALLEN, JOHN, P.
JESSE WEINLEIN
4
74
638306
62
0
6
BROCKMONINOFF (NY)
4y d a
55.50
ERIC CANCEL
BROCKLEY, THOMAS AND
GEORGE WEAVER
5
78
7-96243
18
0
7
NO FLY ZONE (KY)
4y d a
56.00
LUIS SAEZ
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
6
75
65-1224
127
0
8
ALPHASTEST (NY)
3y d e
55.50
HECTOR DIAZ, JR.
SHADOWFAX STABLE
GEORGE WEAVER
7
71
824108
18
0
9
WILD WILLIAM (NY)
4y d a
54.00
JULIO CORREA
PHOENIX STABLE, INC.
H. BOND
9
73
6-42815
18
0
10
DA MEISTER (ON)
5y d a
55.50
KEIVAN SERRANO
KHALEEL, DEBORAH A.
EDMUND PRINGLE
10
61
3-61-570
17
0
11
I'M ELMER J FUDD (NY)
3y d e
55.50
REYLU GUTIERREZ
IMPERIO, MICHAEL, LI
RUDY RODRIGUEZ
11
77
57176
17
0
12
LUNDQVIST (KY)
4y d a
56.00
JOSE LEZCANO
FEIN, ERIC, MCKENNA,
JOHN TERRANOVA II
12
86
513267
17
0
13
TIME EXPIRED (NY)
5y a a
52.00
HEMAN HARKIE
SUNNY MEADOW FARM
MITCHELL FRIEDMAN
13
78
786437
17
0
14
BIG WONDER (NY)
3y d e
53.00
BENJAMIN HERNANDEZ
KNIGHT R.B. STABLES
NAIPAUL CHATTERPAUL
14
78
321888
17
0
15
SEED MONEY (NY)
3y a e
53.00
BENJAMIN HERNANDEZ
BROOKS, ROBERT
LEAH GYARMATI
15
61
3-2187
127
0
16
CHUCKLES (NY)
3y d e
55.50
JUNIOR ALVARADO
MY PURPLE HAZE STABL
CHRIS ENGLEHART
16
64
09317
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO DISTORTION (KY)
6y a a
55.50
ERIC CANCEL
JUPITER STABLE
BOB DUNHAM
1
85
272641
20
0
2
FIRENZE FIRE (FL)
4y d a
60.50
IRAD ORTIZ, JR.
MR. AMORE STABLE
JASON SERVIS
2
108
154225
26
0
3
WONDERFUL LIGHT (KY)
5y d a
57.50
MANUEL FRANCO
JAY EM ESS STABLE
MICHELLE NEVIN
3
98
26-2113
61
0
4
RECRUITING READY (KY)
5y d a
60.00
JOSE ORTIZ
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
4
108
236141
26
0
5
STAN THE MAN (KY)
5y a a
57.50
DYLAN DAVIS
LONG LAKE STABLE LLC
JOHN TERRANOVA II
5
101
6-11625
127
0
6
STRIKE POWER (KY)
4y a a
58.00
JOHN VELAZQUEZ
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
6
92
49-1255
90
0
7
LEWISFIELD (MD)
5y d a
58.00
TREVOR MCCARTHY
ZANG, LINDA, L.
JEFF RUNCO
7
104
123523
40
0
8
SEETHISQUICK (KY)
5y d a
56.00
KEIVAN SERRANO
DARMINDRA DHARAMJIT
DARMINDRA DHARAMJIT
8
89
145322
25
0
9
HAPPY FARM (FL)
5y d a
56.50
JOSE LEZCANO
M AND A RACING LTD
JASON SERVIS
9
97
2-42111
49
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MONACO PRINCESS (KY)
3y k d
54.50
.
BONE, ROBERT D. AND
ROB ATRAS
1
78
111362
19
0
2
PANTHER HIT (KY)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
DON ALBERTO STABLE
THOMAS ALBERTRANI
2
87
21630
111
0
3
SORRENTINA LEMON (KY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
JUSTICE STABLES, LLC
CHRISTOPHE CLEMENT
3
84
11
78
0
4
FEEL GLORIOUS (GB)
3y d d
56.00
JUNIOR ALVARADO
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
4
94
124632
47
0
5
TUNED (GB)
3y a d
54.50
JAVIER CASTELLANO
AL SHAQAB RACING
H. MOTION
5
100
1-771
49
0
6
SHELTER ISLAND (FR)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
BRANT, PETER, M.
CHAD BROWN
6
88
1
68
0
7
CLASSIC FIT (KY)
3y d d
55.50
DYLAN DAVIS
GODOLPHIN RACING, LL
MICHAEL STIDHAM
7
74
111-273
60
0
8
NAY LADY NAY (IRE)
3y d d
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
FIRST ROW PARTNERS A
CHAD BROWN
8
85
4121
52
0
9
ON THE TOWN (KY)
3y d d
54.50
JOSE LEZCANO
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
9
85
2-44127
33
0
10
ATOMIC BLONDE (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
GUNTHER, JOHN D. AND
TODD PLETCHER
10
88
211
54
0
11
TASS (KY)
3y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
SCHERA, MATTHEW
JAMES LAWRENCE, II
11
86
213511
21
0
12
DYNA PASSER (KY)
3y a d
54.50
JOSE ORTIZ
WOODSLANE FARM
THOMAS ALBERTRANI
12
87
315335
47
0
13
BELLERA (FL)
3y d d
54.50
.
MATHIS STABLE LLC
TODD PLETCHER
13
53
21120
26
0
14
TEAM WIN (KY)
3y d d
54.50
.
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
14
74
571155
48
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUSTINTIMEFORWINE (NY)
2y a e
54.00
MICHAEL LUZZI
MOIRANO, JOHN L., FO
GARY CONTESSA
1
76
476423
14
0
2
BRUNATE (NY)
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
BOND RACING STABLE
H. BOND
2
76
6
69
0
3
MICHAEL'S BAD BOY (NY)
2y d e
54.00
LUIS RODRIGUEZ CASTRO
LAWRENCE GOICHMAN
MICHELLE NEVIN
3
75
55
26
0
4
RINGGOOD (NY)
2y d e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
DAVID DONK
DAVID DONK
4
73
675
14
0
5
ZIPALONG (NY)
2y d e
54.00
REYLU GUTIERREZ
BELLAMY, EARL, D.
MICHELLE NEVIN
5
75
5
26
0
6
BEG TO DIFFER (NY)
2y a e
54.00
ERIC CANCEL
MY MEADOWVIEW FARM L
JONATHAN THOMAS
6
68
8
33
0
7
EMPIRE EXPRESS (NY)
2y a e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
ZILLA RACING STABLES
BRAD COX
7
73
4
26
0
8
YAH HUH (NY)
2y d e
54.00
DYLAN DAVIS
DONALD OGDEN
RAYMOND HANDAL
8
63
9
33
0
9
SPIRITUAL KING (NY)
2y d e
54.00
JOHN VELAZQUEZ
RED OAK STABLE BRUNE
TODD PLETCHER
9
0
0
0
10
SANCTUARY CITY (NY)
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
MESSINA, EDWARD J. A
CHRIS ENGLEHART
10
90
2
26
0
11
AINTITFUNKYNOW (NY)
2y a e
54.00
JOSE ORTIZ
SIX STRING STABLES
MICHAEL MAKER
11
73
44
12
0
12
CRAY CRAY (NY)
2y d e
54.00
MICHAEL LUZZI
NRB RACING STABLE, S
BRUCE BROWN
12
43
60
26
0
13
POLITICAL (NY)
2y d e
54.00
DYLAN DAVIS
RUGGERI STABLE
MICHAEL MICELI
13
64
56
26
0
14
FOREVER WICKED (NY)
2y d e
54.00
JORGE VARGAS, JR.
NARAYAN, MAHESH, C.
DARMINDRA DHARAMJIT
14
38
862326
21
0
15
COLD HARD CASH (NY)
2y a e
54.00
JOSE LEZCANO
BARRY SCHWARTZ
LINDA RICE
15
71
32
21
0
16
DIANNESIMPAZIBLE (NY)
2y k e
54.00
.
DUBB, MICHAEL, BETHL
RUDY RODRIGUEZ
16
69
7324
21
0
28 Kasım 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Diyarbakır, Aqueduct ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Aqueduct ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:20 aqueduct abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 28 kasım 2019 perşembe at yarışı bülteni, 28 kasım 2019 at yarışı programı, 28 kasım 2019 tjk yarış programı, 28 kasım 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 28 kasım 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 28 kasım 2019 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, aqueduct abd at yarışı bülteni, 28 kasım 2019 aqueduct abd at yarışı bülteni, günün aqueduct abd at yarışı bülteni, bugün aqueduct abd at yarışı bülteni