Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYSEV
3y a d
REY DE CAFE (USA)
61.00
D.YILDIZ
METİN COKTAV
B.YETGİN
3
65
169579
21
15
1.14.22
2
INVISIBLE WOMAN
4y d k
ALFRED NOBEL (IRE)
63.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
65
075566
7
13
1.14.95
3
MADAM ALYA
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
F.ARSLANAP
HİKMET AKBULUT
M.AKBULUT
6
65
228384
4
15
1.14.31
4
GOLD FIST
3y a e
AZARAKS
59.50
E.YAVUZ
METİN TURGUT
S.CAN
11
62
351323
25
17
1.14.28
5
EL MIRADOR
8y d a
ROYAL ABJAR (USA)
60.50
U.BARLIK
MURAT ERŞAHİN
SEN.ŞEN
2
60
474-699
65
11
1.14.20
6
TAŞKESEN
4y a a
OCEAN BLUE
59.00
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET KARAARSLAN
T.ATEŞ
4
57
136540
11
15
1.13.59
7
RASİM KAPTAN
4y d a
PARGALI
56.00
M.S.ÇELİKAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
1
55
917315
9
19
1.13.68
8
PAMUK BABA
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
57.50
S.İPEK
İSA PAMUK
T.ÇEKİCİ
10
54
257126
7
18
1.13.44
9
DI FORCE
3y d e
PERFECT STORM
53.50
D.KAYAAP
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
9
50
603177
9
18
1.14.70
10
MEKANİK
4y d a
YONAGUSKA (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
UĞUR KURTULUŞ
G.TURAN
7
51
621662
11
17
1.13.09
11
COMANDAT
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
B.AVERBAK
ARSLAN AYBEK
B.SERİNKAYA
8
43
645911
15
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAISER SOZE
4y d a
SEA HERO (USA)
62.00
M.S.ÇELİK
C.TAHİR BURHANLIOĞLU
T.İBİŞ
4
63
291869
9
17
2
BLACK ADLER
5y d a
GOLDAT (GB)
60.00
F.KARAKURT
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
5
48
006845
9
1
1.56.87
3
CAPE TOWN
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
60.00
D.KAYA
ERDEM MUTLU
M.ERKUŞ
2
41
247384
9
15
1.56.75
4
RESURRECTION
4y d a
PARGALI
60.00
M.K.CEYLAN
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
11
54
040220
4
18
1.55.65
5
PLOVDIV
4y d a
LOOKIN AT LUCKY (USA)
57.00
Ç.CANPOLAT
VEDAT SÖNMEZ
K.BALTACI
10
24
900545
16
5
6
RYAN AREL
7y a a
GOLDAT (GB)
57.00
Ö.GÖNÜLTAŞ
VEYSEL KAHRAMAN
K.BALTACI
3
67
308520
16
6
2.03.35
7
STAR RUBY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
F.ARSLAN
UĞUR KURTULUŞ
F.DİZDAROĞLU
7
53
646665
18
10
1.55.77
8
BATUMİ
3y d e
INDIGO RED (GB)
54.50
F.HİM
VEYSEL KAHRAMAN
K.BALTACI
1
24
754980
17
1
9
GOYCOCHEA
6y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
B.ÇIĞLA
H.VOLKAN YILMAZ
SEB.TOPAL
12
35
577629
9
12
1.56.02
10
KUZEY HAMZA
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
57.50
Y.E.YÜKSEL
ENGİN DANYER
T.ÇEKİCİ
6
33
360707
32
13
2.00.90
11
OĞLUM OZAN
7y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
60.00
N.EREN
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
8
48
097565
113
9
1.56.63
12
ADALSON
5y d a
SCARFACE
57.00
Z.KARABULUT
MEHMET SIDDIK OKAN
V.ÖZDİL
9
16
567880
88
7
1.57.46
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YÜREKLİ TAY
4y k a
ALPYÜREK
59.50
F.ARSLANAP
ERHAN KÖSELER
M.AKBULUT
3
59
510000
14
16
2.17.71
2
BEYHANEFE
4y k a
BİLGİN
58.50
D.KAYAAP
DENİZ KURTEL
H.YÜZBAŞI
2
55
421362
19
17
3
LİZARDON
4y k a
DEMİRKAZIK
59.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
52
121724
6
17
2.17.96
4
UĞURSEL
4y d a
TIGRES LIGHT (US)
59.00
H.ÇİZİK
ARİF ÇELİK
B.ARAS
1
52
713262
5
18
2.18.72
5
CAHİT AĞA
4y k a
BİLGİN
55.50
F.KARAKURTAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
7
49
613370
7
16
2.16.26
6
DENİZ KÖPÜĞÜ
4y k a
ARASLI
55.00
O.YILDIZ
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
6
44
521242
7
18
7
AKTUĞ
4y k a
AYABAKAN
50.00
GÖK.BEKTAŞ
YUSUF KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
4
34
075345
16
12
8
BİLGİNHAN
4y k a
BİLGİN
50.00
B.AVERBAK
ZELİHA PESEN
V.ÖZDİL
8
28
008300
25
8
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GERGİN
5y a a
BEN ANADOLU
62.00
F.YÜKSEL
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
5
81
314126
19
18
1.38.23
2
ROMEO
5y d a
OYMAKBEYİ
60.00
M.ÇİÇEK
FUNDA PAMUK
HAL.KAYA
4
98
7-31171
8
20
1.35.43
3
SANBERK
5y a k
ALTAHA
60.00
A.KURŞUN
MUHARREM CAN
A.METE İNAL
6
91
412145
29
18
1.35.84
4
BAŞKAYNAK
8y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
GÖK.BEKTAŞ
Z.MEHMET KARAKOÇ
T.ÇEKİCİ
2
88
197660
11
15
1.35.34
5
EMİRSOY
5y k a
KOBRA
59.00
H.ÇİZİK
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
3
77
798741
18
20
1.36.39
6
SULTANBATUR
6y a a
HABERBATUR
59.00
İ.H.KETME
SUNGUR SOYDAM
T.ÇEKİCİ
8
41
560294
7
12
1.35.67
7
GÜLENYÜZ
6y k g
TURBO
57.00
U.BARLIK
AYHAN ALÇİÇEK
A.ALÇİÇEK
7
84
123574
11
15
1.35.71
8
FORDTA TEK
9y d a
ODİNHAN
55.00
M.S.ÇELİKAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
1
76
6-00383
14
9
1.34.98
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SON OF HAKEEM
3y d e
HAKEEM (USA)
62.50
İ.H.KETME
HÜSEYİN YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
9
56
452110
7
19
2.12.62
2
BABAYEGA
3y k e
INVASION (IRE)
58.50
F.ARSLANAP
HİKMET AKBULUT
M.AKBULUT
8
54
176909
11
15
2.14.20
3
BAŞOK
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
E.YAVUZ
SÜLEYMAN ÖZ
F.ÇELİK
5
49
446511
18
20
4
KIZIL DEV
3y d e
UTOPIA (JPN)
57.50
F.YÜKSEL
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
6
46
351234
22
17
2.11.20
5
MASTER URBAN
3y d e
YEDİKULELİ
56.50
H.ÇİZİK
BAHADIR GELİŞ
F.ARICI
11
44
452431
18
20
2.10.09
6
KING MAGE (USA)
3y d e
MAGICIAN (IRE)
53.00
A.KURŞUN
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
4
37
362406
12
12
7
YAKUP BABA
3y a e
MUSABEY
50.50
Z.KARABULUTAP
NURULLAH ASTAN
SEN.ŞEN
7
34
597709
7
14
2.12.70
8
IRRSISTIBLE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
51.00
GÖK.BEKTAŞ
DENİZ KURTEL
İ.ÇAK
10
33
057890
32
12
2.15.55
9
LEX TALLIONIS
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
50.00
B.AVERBAK
İLHAN DURAK
B.YETGİN
3
28
7-76692
12
12
10
BİÇEROĞLU
3y d e
DEHA
50.00
M.K.CEYLANAP
M. ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
2
19
646000
9
6
11
ÇİKOK ERTUĞRULHAN
3y d e
MENDIP (USA)
47.00
G.KAYIPAP
NİHAT UZUN
G.ÖZERTÜRK
1
5
970900
9
11
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CÖMERTBEY
3y a e
SULTAN DE FAUST (FR)
53.00
F.HİMAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
3
0
46
127
18
2
DAĞCAN
3y k e
BALIKHAN
57.00
N.ŞEN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
7
20
49575
21
15
1.47.56
3
İZZET EFENDİ
3y k e
HABERER
53.00
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
5
10
847505
18
2
1.48.50
4
MİHRİBANKAYA
3y k e
ÇOKER
57.00
V.KAPLAN
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
6
28
370
127
17
5
ONDÖRTŞUBAT
3y k e
KAMAN
57.00
İ.H.KETME
SABAHATTİN YAVUZ
B.TANRIKULU
10
31
223265
7
16
6
TALANTAY
3y k e
BİLGİN
57.00
H.ÇİZİK
ARİF ÇELİK
B.ARAS
2
30
220853
13
15
7
TİLGARİMO
3y a e
ÇAĞAN
57.00
M.ÇİÇEK
NAZENİN SERFİCELİ
R.ALTUNBAŞ
4
32
833222
7
19
8
ALBEBEK
3y d d
YILDIRIMBEY
55.00
Z.KARABULUTAP
AHMET ŞİFAN
N.YILDIRIM
9
0
0
20
9
ASELLİNA
3y d d
KARADENİZ
55.00
GÖK.BEKTAŞ
CEMİL TANER
F.ARICI
1
3
70000
21
15
2.04.65
10
BUZDERYASI
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
M.BAYDAN
MEVLÜT TANİYİT
A.E.ALKIŞ
8
30
435233
18
16
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAYEZ (KY)
2y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
CD RACING STABLE
ANTONIO SANO
1
54
432626
8
0
2
HARDACTTOFOLLOW (KY)
2y a g
54.50
VICTOR LEBRON
RAMON DAHAB
MARCIAL NAVARRO
2
60
74
33
0
3
QUICK ENOUGH (KY)
2y a g
54.50
JAIRO RENDON
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
3
78
44
27
0
4
NINTH OF APRIL (KY)
2y d g
52.00
CRISTIAN TORRES
JOHN MC ALLEN
JOHN MC ALLEN
4
46
69575
44
0
5
GALAXY INVASION (NY)
2y d e
54.50
WESLEY HENRY
MICHAEL SPIELMAN
JENNIFER HAYFORD- QUINONES
5
40
0
16
0
6
TOOK A CAB (FL)
2y d g
54.50
NIK JUAREZ
JOEL SAINER
J. BRADDY
6
63
246
55
0
7
BIG TREASURE (FL)
2y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
RAMON MURPHY
JOSE PINCHIN
7
65
82
46
0
8
FRIO (NY)
2y k g
54.50
SAMY CAMACHO
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
8
54
440455
16
0
9
WILD FOX (FL)
2y d g
54.50
REYNIER ARRIETA
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
9
48
040
28
0
10
BACANO (KY)
2y d e
54.50
JEFFREY SANCHEZ
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
10
58
6382
8
0
11
PREFONTAINE (KY)
2y a e
51.00
GADDIEL MARTINEZ
SANTERA STABLE, INC.
JOSE GAROFFALO
11
17
0
16
0
12
CHILLY INDIAN (NY)
2y d e
54.50
JOSE ALVAREZ
M J M RACIN
MACELIN MANICKRAM
12
0
0
0
13
HE'S SUPER LUCKY (KY)
2y a g
54.50
NIK JUAREZ
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
13
49
02
84
0
14
GLOBAL CURRENCY (FL)
2y k g
52.00
CRISTIAN TORRES
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL TROMBETTA
14
42
8
21
0
15
EARTHQUAKE (FL)
2y a e
54.50
JAIRO RENDON
ARINDEL
STANLEY GOLD
15
51
03
28
0
16
MONEY HOUSE (KY)
2y k e
54.50
RAJIV MARAGH
AURICCHIO AND JACOBS
HERBERT MILLER
16
39
63
29
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:03 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST FOR CHUCKLES (FL)
6y d g
55.50
DICK CARDENAS
DENNIS FOSTER
MICHAEL YATES
1
58
245343
19
0
2
EZZY BIG EZZY (NC)
3y d g
51.50
GADDIEL MARTINEZ
MOVE HORSE, INC.
MARK PASSLEY
2
27
09
29
0
3
BRAVELY BOLD (NY)
4y d g
52.50
MAIKOL TUNON
RICK ARNOLD
LARRY PILOTTI
3
53
6-2-477
29
0
4
CARAMEL (KY)
3y a e
50.50
ALBERTO BURGOS
ALEX PELKEY
FRANCISCO D'ANGELO
4
0
0
29
0
5
SARADAR (FL)
3y a e
55.00
FANNY OLSSON
JOKER RACING LLC
JORGE DELGADO
5
56
37
51
0
6
SMELL OF ROSES (KY)
4y d g
55.50
JAIRO RENDON
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
6
26
7-9-06
9
0
7
UNCLE GREGORY (KY)
3y d g
55.00
RAJIV MARAGH
J G STABLES LLC AND
CARLO VACCAREZZA
7
63
97274
26
0
8
KING WADE (FL)
5y a g
55.50
DICK CARDENAS
DANIEL ALVARADO
GERALD PROCINO
8
58
288432
15
0
9
GOOD ADVICE (FL)
3y d e
55.00
NIK JUAREZ
MELVIN SIMONOVICH
JORGE DELGADO
9
56
4
29
0
10
FIELD OFFICER (FL)
3y d g
52.50
CRISTIAN TORRES
JOSEPH FLAHERTY
ALLEN IWINSKI
10
46
48945-7
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HENRY'S WORLD (FL)
2y d e
53.50
JAIRO RENDON
RICHARD DUNN
KATHLEEN O'CONNELL
1
65
331
57
0
2
DEO FORTE (FL)
2y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
VIVIAN, ERICA AND CR
BARRY CROFT
2
76
62341
19
0
3
SMALL REASON (KY)
2y d g
53.50
SANTIAGO GONZALEZ
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
3
71
1495
40
0
4
ALFIE SOLOMONS (FL)
2y a e
53.50
EDUARDO NUNEZ
ANDREW FARM AND FOR
WESLEY WARD
4
69
19
54
0
5
REMASTER (IRE)
2y d g
53.50
NIK JUAREZ
E FIVE RACING THOROU
WESLEY WARD
5
90
1
127
0
6
PRICEY VICTORY (KY)
2y d g
53.50
JESUS RIOS
ADELA MUNOZ
JAVIER NEGRETE
6
47
035741
77
0
7
MUCHMORETHANTHIS (KY)
2y d e
53.50
EDGAR PRADO
JOHNSON, R. LARRY AN
MICHAEL TROMBETTA
7
78
3131
47
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNCAPTURED KING (FL)
2y d e
54.50
JOSE ALVAREZ
HENCO, INC. AND THE
HENRY COLLAZO
1
54
6464
29
0
2
DRACARYS FIRE (NY)
2y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JN RACING STABLES, I
JORGE NAVARRO
2
0
0
0
3
JUAN BOLY (FL)
2y d e
54.50
SILVIA ZAPICO
THOROUGHBRED CHAMPIO
JAIME MEJIA
3
46
798544
7
0
4
EL SOLITARIO (FL)
2y d e
54.50
CARLOS MONTALVO
ESPERANZA STABLE
FRANCISCO D'ANGELO
4
0
0
0
5
CONQUER (FL)
2y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
MAGIC CITY CASINO RA
LARRY PILOTTI
5
11
9
34
0
6
PRIVATE ASTRAY (FL)
2y d e
54.50
CARLOS LUGO
CHARLOTTE RACING STA
FRANCISCO D'ANGELO
6
28
48
50
0
7
HANDSOME PRINCE (FL)
2y d e
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
JUST FOR FUN STABLE
ANTONIO CIOFFI
7
0
0
0
8
KING OF THE CATS (KY)
2y a g
54.50
NIK JUAREZ
ROBERT MURRAY
BOBBY DIBONA
8
57
632
29
0
9
SKY BRIDGE (FL)
2y a g
54.50
JEFFREY SANCHEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
9
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REFLECTED STAR (KY)
7y d g
55.50
EMISAEL JARAMILLO
DRAWING AWAY STABLE
ROBERT FALCONE, JR.
1
95
414414-
127
0
2
DRAGUNOV (KY)
6y d g
55.50
RAJIV MARAGH
VICTORY STABLES, LLC
ARMANDO DE LA CERDA
2
78
363031
29
0
3
NATIONAL HONOR (NY)
4y d g
55.50
JAIRO RENDON
BROAD STREET RACING
JANE CIBELLI
3
83
314527
62
0
4
BLACK PEPPER (FL)
4y d g
55.50
EDGAR PRADO
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
4
79
326141
21
0
5
UNLOCKTHEPOTENTIAL (FL)
5y d g
55.50
MARCOS MENESES
BONE, ROBERT D. AND
FERNANDO ABREU
5
88
666117
41
0
6
SUMMER MISCHIEF (NY)
5y d g
52.00
MAIKOL TUNON
SECTION 11 RACING LL
KELLY BREEN
6
74
278180
33
0
7
THE DOW (KY)
4y d g
50.50
ALBERTO BURGOS
FORCE OF NATURE FARM
EMMET JOLLEY
7
84
166533
14
0
8
TIL THE END (FL)
7y d a
53.00
CRISTIAN TORRES
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
8
97
755572
47
0
9
MY POINT EXACTLY (FL)
7y k g
55.50
NIK JUAREZ
CARLOS DAVID
CARLOS DAVID
9
92
062825
41
0
10
ADONIS CREED (FR)
5y d a
55.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
FINAL TURN RACING ST
JORGE NAVARRO
10
82
6246-93
19
0
11
ABBOT (KY)
6y d g
55.50
DICK CARDENAS
PEDRO SOBARZO
PEDRO SOBARZO
11
81
323854
14
0
12
BOW TIE AFFAIR (FL)
7y a g
55.50
CARLOS LUGO
PRORACING STABLE, LL
JOSE D'ANGELO
12
94
224331
26
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INDEPENDENT MISS (FL)
2y d d
54.00
RAJIV MARAGH
STONEHEDGE LLC
MICHAEL YATES
1
68
2
23
0
2
FREEZER BURN (FL)
2y a d
54.00
JAIRO RENDON
E FIVE RACING THOROU
DAVID FAWKES
2
79
3
47
0
3
TALE OF SUCCESS (FL)
2y d d
54.00
EDGAR PRADO
PEREZ, VINCENTE I. A
GUSTAVO DELGADO
3
0
0
0
4
SHOUG (FL)
2y d d
54.00
EMISAEL JARAMILLO
AL SHAQAB RACING
RALPH NICKS
4
0
0
0
5
LOVELY LADY LEXI (FL)
2y d d
51.50
CRISTIAN TORRES
STONEHEDGE LLC
KATHLEEN O'CONNELL
5
57
532
22
0
6
QUIET DRAMA (FL)
2y a d
54.00
SANTIAGO GONZALEZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
6
0
0
0
7
LOVE RANGER (FL)
2y d d
54.00
CARLOS MONTALVO
VEGSO RACING STABLE
BARRY CROFT
7
56
6
124
0
8
KOZY DREAMS (FL)
2y d d
54.00
NIK JUAREZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
8
66
2
33
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEEN FIELD (KY)
2y d d
54.00
JEFFREY SANCHEZ
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
1
26
6781
70
0
2
LA VENEZOLANA (VEN)
2y d d
54.00
JAIRO RENDON
PAUMAR RACING STABLE
RODOLFO GARCIA
2
50
1
113
0
3
DON'T GET KHOZY (FL)
2y a d
51.50
CRISTIAN TORRES
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
3
55
551
43
0
4
PATTY HEANEY (FL)
2y d d
54.00
EMISAEL JARAMILLO
JOHN LIVIAKIS
RALPH NICKS
4
65
371
33
0
5
RAIN (FL)
2y d d
54.00
RAJIV MARAGH
ARINDEL
JUAN ALVARADO
5
57
218841
14
0
6
FLASH MONEY (FL)
2y d d
54.00
MARCO MENESES
DEL MAR COLLECTION
OSCAR GONZALEZ
6
38
61
37
0
7
LIFE ON THE EDGE (ON)
2y d d
54.00
NIK JUAREZ
KENWOOD RACING LLC
KELLY BREEN
7
58
716717
27
0
8
QUEEN OF GOD (KY)
2y d d
54.00
SANTIAGO GONZALEZ
WINNERS CIRCLE RACIN
ALEXIS DELGADO
8
66
51
7
0
9
LITTLE MARIA (KY)
2y d d
54.00
JESUS RIOS
ADELA MUNOZ
JAVIER NEGRETE
9
50
653186
14
0
10
DONDER 'N BLITZEN (CA)
2y d d
54.00
HUGO SANCHEZ
HEINZ STEINMANN
MARK MOLINA
10
53
553213
14
0
11
LITTLE BIT GOOD (FL)
2y a d
54.00
EDGAR PRADO
KEVIN DOLE
RONALD SPATZ
11
60
4514
20
0
12
LA TRES JOLIE (FL)
2y d d
54.00
JEFFREY SANCHEZ
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
12
43
512
14
0
29 Kasım 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:03 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 29 kasım 2019 cuma at yarışı bülteni, 29 kasım 2019 at yarışı programı, 29 kasım 2019 tjk yarış programı, 29 kasım 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 29 kasım 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 29 kasım 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 29 kasım 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni