29 Kasım 2020 Pazar At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Adana detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALBİLGİN
3y a e
BİLGİN
55.00
H.ÇANAKÇIAP
MASİS MARKARYAN
EMİN KARATAŞ
6
20
590577
19
14
1.26.29
2
BÜYÜK İLYAS
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
V.DEMİR
MEHMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
13
21
600535
15
13
1.28.73
3
CİHANHAT
3y a e
YAKUPBEY
57.00
S.ERKUŞ
YILMAZ TEKİNALP
G.KÖSE
10
15
079455
15
14
1.29.22
4
EKŞİOĞLU
3y k e
ARASLI
57.00
H.BUDAK
EYYÜP ÇALDIRAN
A.ÇİFTÇİ
14
18
005989
36
14
1.28.46
5
FERGANİ
3y a e
ALTAHA
54.00
M.ÖZDEMİRAP
METİN ÇALDIRAN
A.ÇİFTÇİ
4
0
0
20
6
KANARHAN
3y a e
KOBRA
54.00
M.G.ARSLANAP
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
2
21
904
19
17
1.25.58
7
KATI BATUR
3y a e
UÇANBEY
53.00
G.KAYIPAP
ERCAN KANDEMİR
K.YILDIZ
7
0
97
21
18
8
KOTKU
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
M.A.SOLMAZ
BİRKAN BORA AKARSU
EMİN KARATAŞ
1
35
892092
19
17
1.24.86
9
KÜÇÜK JOKER
3y k e
JOKER
57.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET ALTIN
K.YILDIZ
5
35
464732
25
15
10
SON TUTKU
3y a e
KAFKAS ŞAHI
57.00
M.BAYIR
MEHMET UÇAR
C.KATI
8
0
0
20
11
BEDOLİKAYA
3y a d
USTA
55.00
E.TUNÇ
FERMAN KORKMAZ
M.DAŞ
11
9
98009
21
15
1.32.91
12
HAZELİNDA
3y d d
YAVUZKAYA
55.00
Y.DOĞANAP
DERYA ERGİN
R.KONUK
9
9
0000
126
16
1.34.24
13
LOPEZ
3y d d
ALİ BABALI
51.00
D.KONUKAP
KADRİYE KAYA
A.DİNÇ
3
0
0
21
19
14
ÖZDEMİRGÜLÜ
3y a d
GELİBOLU
51.00
M.KIYAKAP
ZEKİ DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
15
18
56896
85
15
1.33.02
15
SEMENKIZ
3y k d
YILMAZER
55.00
A.KAÇMAZ
MİTHAT KATI
M.KATI
12
0
00
21
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANIM ÇİDEM
8y k k
GOBAKBEY
61.00
E.ŞİMŞEKAP
HASAN DİLBER
C.KATI
6
57
626500
7
6
1.18.37
2
ASLANSEDA
4y k k
BİLGİN
59.50
M.G.ARSLANAP
BÜLENT ÇİZMECİ
BAH.GÖK
7
55
274123
8
18
1.21.45
3
ATLAS ÇİÇEĞİ
5y a k
ONURKAAN
58.00
M.ÖZDEMİRAP
MURAT ARSLAN
A.ÇİFTÇİ
11
53
545406
7
12
1.19.62
4
ALBUNEA
6y k k
TURBO
57.50
M.AKYAVUZ
HAKAN ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
15
46
570066
7
2
1.17.27
5
GİZEMNAZ
4y k k
HIZLITAY
55.00
E.SİNCAN
MAHMUT ÇADIRCI
İ.GÜMÜŞ
8
42
108006
7
15
1.20.72
6
PRENSES DERYA
4y a k
UFUKBİR
54.50
M.BAYIR
MELİS KURTEL EMİN
B.ŞİMŞEK
13
41
136337
11
15
1.19.95
7
KARABİBERİM
4y d k
LİDERTAY
54.00
MÜS.ÇELİK
YUNUS ADVAN
R.TAŞDELEN
2
40
006203
7
12
1.18.26
8
ARAYEKYİ
6y a k
KAIZBERT (RU)
53.50
A.KAÇMAZ
HAKAN ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
14
38
800003
10
12
1.18.72
9
ŞEKERSULTAN
6y a k
İZBATUR
51.00
M.KIYAKAP
ZEKİ DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
1
33
068860
7
11
1.20.25
10
AGRİN
4y k k
TURBO
51.50
S.ERKUŞ
AVNİ ASLAN
K.YILDIZ
5
35
240601
7
20
1.25.30
11
SER KUMRU
4y d k
İSFENDİYAR
50.00
M.K.KUMBASARAP
MEHMET ALTUNBAŞ
Z.YILMAZ
4
26
080040
7
14
1.19.43
12
ALFİDAN
4y a k
ATİKBEY
50.00
E.TUNÇ
ÖMER ALAK
E.HAZAL ŞEKER
12
29
26-8869
11
13
1.20.49
13
ÖZMAHİDE
4y a k
ÖZHABER
50.00
SER.YILDIZAP
MUSTAFA BAYDAN
A.KAPLAN
9
26
190098
8
15
1.21.36
14
BİR MATRA
4y k k
ODİNHAN
50.00
M.A.SOLMAZ
NAİF KARAKEÇİ
V.ÖNDER
10
25
229086
11
15
1.21.09
15
KUZEY YILDIZI
4y a k
AKMAN
50.00
T.BALİAP
NİKTAR EL
T.KOLCUOĞLU
3
23
000500
77
11
1.22.01
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİLGİNKADİR
6y k a
BİLGİN
62.50
M.CANPOLAT
ŞÜKRÜ ERDEM
K.YILDIZ
6
77
202786
21
15
2.16.62
2
AÇIK KIRMIZI
6y a k
ÇAPKANCAŞ
60.50
U.SARICA
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
5
51
203263
5
15
2.15.67
3
HÜMA SULTAN
6y k k
SAĞANAK
59.50
K.DEMİREL
HİDAYET ŞAHİN
K.YILDIZ
9
82
652767
12
14
2.16.56
4
AYDANKIZ
4y k k
ÖZGÜNHAN
59.00
Ö.ORDU
ERDAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
1
65
377634
8
14
5
PRENSES ASLI
6y a k
HALİD
57.50
SER.YILDIZ
RACİ ATLI
R.ATLI
4
73
564582
10
14
2.17.18
6
TAŞKIR
8y a a
ARASLI
57.50
M.ÖZDEMİR
METİN ÇALDIRAN
A.ÇİFTÇİ
8
99
7-01362
21
17
2.14.24
7
DOMANİÇ
7y k a
HALİD
56.50
B.SARIDAL
KAMİL KILINÇ
M.Y.KILINÇ
2
96
18-6115
11
19
2.14.01
8
ŞUBARTAY
5y a g
KAIZBERT (RU)
57.50
İS.DEMİR
MUHAMMET FELHAN
K.YILDIZ
7
73
000640
17
11
2.20.55
9
EZGİMESS
4y k k
BOZYİĞİT
52.00
M.İNCEOĞLU
ZÜLFİKAR HATUNOĞLU
H.HATUNOĞLU
3
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA İBRAHİM
3y k e
YAKUPBEY
57.00
A.KAÇMAZ
DİLEK AKDOĞAN
Y.TUNCAY
9
0
0
21
19
2
BUTİMAR
3y k e
YAMANER
54.00
M.ÖZDEMİRAP
SEMA COŞKUN
A.ÇİFTÇİ
12
23
37000
21
15
3
BÜYÜKCEZA
3y d e
ANADOLUKAYA
57.00
U.TEMUR
ZÜLFİKAR HATUNOĞLU
H.HATUNOĞLU
2
0
0
127
19
1.33.30
4
GÖKŞAH
3y d e
GÖKTEKİN
53.00
T.BALİAP
ADİLE KAYA
Y.TUNCAY
13
0
0
20
5
İZ YEL
3y a e
UÇANBEY
57.00
B.KILINÇ
EMRE KARAÇİZMELİ
A.SAÇAN
15
0
0
15
19
1.53.67
6
KADIKAYA
3y d e
DARBE
55.00
H.ÇANAKÇIAP
İBRAHİM HALİL DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
11
0
0
127
19
7
KAFKASLIKAYA
3y k e
KAIZBERT (RU)
53.00
SER.YILDIZAP
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
14
0
0
20
8
KARAKTER SAHİBİ
3y a e
DALHATOV
53.00
M.KIYAKAP
FERHAT DEMİR
İ.GÜMÜŞ
3
0
0
120
19
9
MİSKİN
3y k e
LİDERTAY
53.00
N.DEMİRAP
OSMAN GÜLLÜ
A.KAPLAN
10
29
64546
19
15
1.25.85
10
SAKARYA GÜZELİ
3y a e
BERKSOY
57.00
M.KESKİN
EREN KURU
H.HATUNOĞLU
7
34
2542
21
17
11
ES ES HATUN
3y d d
SARRAF
55.00
E.TUNÇ
A.FİRUZHAN KANATLI
R.TAŞDELEN
6
0
69
21
18
1.33.28
12
REİS KIZI
3y a d
ALİREİS
55.00
S.ERKUŞ
HÜSEYİN ÖZSÖNMEZ
A.DİNÇ
8
29
443864
21
15
1.26.33
13
SEDAMDAN
3y k d
ALİ BABALI
55.00
H.BUDAK
AHMET BABACAN
M.TEK
4
12
004500
41
13
1.34.93
14
SEVDAKUŞU
3y k d
KAYA PINARLI
51.00
F.ÇETİNBAŞAP
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
1
13
808760
21
10
1.28.40
15
ŞENTÜRK
3y k d
BERKSOY
55.00
E.SİNCAN
BEŞİR KAYA
Y.TUNCAY
5
17
095
21
17
1.35.05
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHROME HEART
2y a d
AGRESIVO (USA)
57.00
A.KURŞUN
ÖMERCAN EROĞLU
M.TÜRKOĞLU
2
43
221453
12
17
1.19.75
2
HİLAL SULTAN
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
M.AKYAVUZ
SABRİ DAĞYUDAN
S.KAN
12
41
2218
10
19
3
LUCKY ROCK
2y a d
APPROVE (IRE)
57.00
V.DEMİR
MURAT TACETTİN BİRİCİK
M.E.SARIDAL
1
44
144262
38
18
1.17.82
4
POPULAR CITY
2y d d
MARCAVELLY (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
HAKKI ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
6
54
612224
24
18
1.19.22
5
PRENSES HİRA
2y d d
PERFECTO
57.00
S.ERKUŞ
SERCAN BAKAL
M.TEK
8
37
224136
17
18
6
EFSANE AŞK
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
E.SİNCAN
AYSEL DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
5
42
645163
14
18
1.18.76
7
ORURA
2y a d
TOUGH GUY
55.00
M.BAYIR
EMRE ŞAHİN
K.YILDIZ
11
39
21
14
20
8
BORN AGAIN
2y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
53.00
A.KAÇMAZ
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
A.ÇİFTÇİ
10
0
3
29
19
9
DOCILE GIRL
2y d d
THREE VALLEYS (USA)
53.00
B.KILINÇ
MULLA ÇİFTÇİ
S.ÖZTÜRK
3
0
4
29
19
10
GALILEO GIRL
2y d d
BANKNOTE (GB)
53.00
H.ÇANAKÇIAP
SUAT TOPÇU
K.YILDIZ
7
33
0533
14
16
1.19.32
11
KOSOVA GÜNEŞİ
2y a d
SON OF SUN
53.00
E.TUNÇ
YAKUP DURAK
A.GÜLLÜ
9
24
746697
28
10
1.20.52
12
STAR SOPHIA
2y d d
MARCAVELLY (USA)
53.00
H.KILIÇARSLAN
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
4
0
37
17
18
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAST FANTASTIC
3y d e
LION HEART (USA)
59.50
İS.DEMİRAP
M.VEHBİ KARAHAN AYAS
Y.MİSDİK
14
51
256156
17
18
2
LAGOON
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
59.50
E.ŞİMŞEKAP
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
12
49
217510
14
19
1.52.65
3
HEMEDAN
3y d e
KANEKO
61.00
V.DEMİR
NAİF ÇİZİK
K.YILDIZ
1
48
416459
14
16
4
RÜZGARHANBEY
3y d e
LUXOR
59.00
E.ÇANKAYAAP
NAFİ ASLANSOY
A.GÜLLÜ
3
48
343454
14
16
1.53.65
5
YARIŞ BEYİ
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
N.DEMİRAP
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
F.POLAT
10
48
252327
11
17
1.53.76
6
BLOOD DIAMOND
3y d d
KING DAVID (USA)
57.50
M.ÖZDEMİRAP
SERBAY GÜL
BAH.GÖK
9
47
613357
17
16
7
PAMPHYLIA
3y a d
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
58.50
M.G.ARSLANAP
VEYSEL KAHRAMAN
T.BARDAKCI
6
47
438014
12
19
1.55.85
8
HAFOCAN
3y d d
LION HEART (USA)
60.00
A.KURŞUN
ÖMERCAN EROĞLU
M.TÜRKOĞLU
2
46
364052
7
13
9
BAY BAY HEPİNİZ
3y d e
PERFECTO
59.00
M.AKYAVUZ
ABDULKADİR DURMAZ
A.KAPLAN
13
44
676144
17
18
10
SEPULVEDA
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
59.00
E.SİNCAN
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
11
44
241458
14
17
11
ORHUN REİS
3y a e
TALIP HAN (IRE)
50.00
E.TUNÇ
ALPER TUNGA BACANLI
H.GÜNEY
4
17
400807
38
5
1.54.13
12
SONSUZUM
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
M.K.KUMBASARAP
AYHAN AHRASOĞLU
M.KILIÇSEREN
7
44
313-219
7
19
13
FAST RUNNER
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
59.00
S.ERKUŞ
EROL YÜCEL
A.GÜVEN
8
44
591560
7
17
1.53.10
14
MISS ME
3y d d
MENDIP (USA)
58.50
MÜS.ÇELİK
MURAT BEKMEZCİ
AD.YILMAZ
5
43
615362
28
16
1.53.57
15
TOUCH OF CLASS
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.50
M.BAYIR
ERKAN SÜSLÜ
A.GÜVEN
15
37
455153
14
18
1.54.27
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CECELİ
4y k a
BİLGİN
60.50
E.ÇANKAYAAP
SENEM GÖZEL
M.TÜRKOĞLU
14
50
225454
7
15
2
MERCANHAN
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.50
E.ŞİMŞEKAP
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
5
50
712010
8
19
3
ÖKTEM
4y d a
SARRAF
59.50
K.DEMİRELAP
NASRİ ARTAR
E.ACER
9
50
433310
7
19
4
FIRTINA ELMAN
4y a a
KURUŞAĞA
59.50
M.AKYAVUZ
SABRİ DAĞYUDAN
S.KAN
11
44
445704
10
14
5
CANBEŞİRCAN
4y a a
GÜNTAY
58.00
H.ÇANAKÇIAP
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
1
43
556029
7
12
6
MEMİŞ BABA
4y k a
UÇANBEY
59.00
U.TEMUR
HASAN DİLBER
C.KATI
15
43
189429
43
15
7
ILDIR BEYİ
4y a a
ÖZGÜNHAN
56.00
M.K.KUMBASARAP
DENİZ KURTEL
M.GÜVEN
6
39
4461-43
9
18
8
BEYOBASI
4y k a
TURBO
56.50
M.BAYIR
SEMA ULAŞ
B.ŞİMŞEK
13
38
383687
11
12
2.07.38
9
SONESEN
4y d k
DEHA
56.00
A.KAÇMAZ
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
3
37
877035
22
13
10
AĞCABEYİ
4y k a
BERKSOY
56.00
V.DEMİR
ABDÜLKADİR BAZER
M.E.SARIDAL
7
37
084892
7
12
11
EŞREF
4y d a
DEHA
51.50
N.DEMİRAP
İMAM KATI
C.KATI
4
34
441655
7
17
12
ADAHAN
4y a a
ONURKAAN
53.50
M.G.ARSLANAP
DENİZ KURTEL
M.GÜVEN
2
32
784560
26
14
2.05.93
13
BERFİN KIZI
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.50
M.A.SOLMAZ
SERDAR DOĞAN
M.Y.KILINÇ
10
32
632473
22
16
14
ŞKİPTAR
4y k a
BATURŞAH
52.50
S.ERKUŞ
MAHMUT KARAKEÇİ
V.ÖNDER
8
30
535258
7
11
15
GODFATHER
4y a a
UÇANBEY
52.00
E.SİNCAN
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
12
29
645426
11
13
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEDEFİGÖR
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
A.KURŞUN
CEMAL YILDIZ
O.GÖRMEZ
8
61
212514
33
19
2
KALAGAY
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
MÜS.ÇELİK
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
1
76
412711
17
20
3
NEFERTAY
3y k e
AYABAKAN
57.00
E.SİNCAN
SITKI ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
10
51
241506
8
17
4
ONUKTAN
3y a e
ONURKAAN
57.00
M.K.KUMBASARAP
NEVZAT ÇANAKÇI
O.İPEK
4
46
341961
37
20
5
ORHUNKAAN
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
E.ÇANKAYAAP
MEHMET GÜNEŞ
H.ATAŞ
11
65
113213
17
19
1.26.22
6
SÜSKÜN
3y a e
UÇANBEY
57.00
S.ERKUŞ
MAHMUT YÜKSELİR
R.KONUK
7
35
016722
21
19
7
ŞİRİNMİŞİRİN
3y a d
UÇANBEY
57.00
V.DEMİR
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
2
85
191113
35
19
8
TEKİNZADE
3y a e
TÜMÖZ BEY
57.00
B.KILINÇ
MEHMET ŞİMŞEK
İ.GÜMÜŞ
13
41
281
9
20
9
YEŞİLDALGA
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
U.TEMUR
ABDULLAH ADANIR
İB.B.OĞULLARI
3
47
136
10
18
10
BENZENCİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
M.AKYAVUZ
MEHMET ALBAYRAK
İ.GÜMÜŞ
9
74
321111
24
20
1.26.17
11
ÇIĞGÜZELİ
3y d d
KAIZBERT (RU)
55.00
M.BAYIR
MUSTAFA ÖZTÜRK
C.KATI
6
48
1542
14
17
12
MALYA GÜZELİ
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
M.KESKİN
İLHAMİ YAVUZ
A.ÇİFTÇİ
12
34
424734
14
16
1.28.36
13
YENERSULTAN
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
A.KAÇMAZ
SONGÜL TEKİNALP
K.TEKİNALP
5
73
331512
17
19
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIONS ROSE
5y k a
LION HEART (USA)
60.00
E.ÇANKAYAAP
M.FATİH KILIÇ
H.KARATAŞ
10
64
421673
28
17
2
MAGIC RAMPER
5y d a
LUXOR
60.00
U.TEMUR
AHMET AĞBAYRAM
AD.YILMAZ
13
72
5254-31
127
20
3
AYBÜKE
5y d k
YAVUZKAYA
58.00
A.KURŞUN
METİN GÜNDAY
S.GÜRKAN
1
47
342244
14
17
2.05.27
4
DEEPIKA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.KAÇMAZ
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
14
36
426649
14
14
5
PUZZLE
5y d k
TONY MONTANA
54.00
M.ÖZDEMİRAP
ERHAN UZUN
H.HATUNOĞLU
3
55
526948
7
13
2.04.47
6
ROYAL CHICK
3y d d
KANEKO
58.00
H.KILIÇARSLAN
SERDAL ADALI
MUR.AYDOĞDİ
9
55
234452
22
16
7
ALKANDROS
4y d a
LUXOR
57.00
MÜS.ÇELİK
EMRAH KARAMAZI
BAH.GÖK
5
70
766620
21
13
8
BASRALI
5y a a
INDIAN DAYS (GB)
57.00
S.ERKUŞ
SÜLEYMAN ŞİRE
M.DAŞ
2
31
537605
14
9
2.04.80
9
REX
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
V.DEMİR
CAVANŞİR MEHMETOĞLU
BAH.GÖK
15
38
747008
14
11
2.04.94
10
YOUNG BOY
4y d a
GOLDEN SUN
57.00
M.AKYAVUZ
TEKİN AKYAVUZ
C.KATI
12
42
020006
14
14
11
AFBRİ
4y a k
LION HEART (USA)
55.00
E.SİNCAN
FATMA ÇETİN
Y.MİSDİK
8
27
550706
14
6
2.08.69
12
LADY PIA
3y a d
DAI JIN (GB)
50.00
M.K.KUMBASARAP
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
K.YILDIZ
11
17
040987
14
5
13
BOUDICCA
3y d d
APPROVE (IRE)
53.00
M.BAYIR
ATİLA ÖZKAN
E.MUTLU
7
42
626443
22
16
14
ATEŞİN ALEVİ
3y a e
PERFECT STORM
58.00
H.ÇANAKÇIAP
AYKUT TUT
E.ACER
6
32
708037
7
12
15
MİR HANLI
4y d a
MİRAMİS
60.00
E.ŞİMŞEKAP
FATİH M. AKILLI
M.TEK
4
31
088540
14
13
2.08.80
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKHİL
3y k e
KOPUZ
54.00
E.ÇANKAYAAP
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
15
30
446384
19
15
1.25.80
2
AKŞAMCI
3y k e
ATİKBEY
53.00
M.KIYAKAP
M.REŞAT YILDIZ
V.TEKİN
3
0
7
21
19
3
DELİ MEMO
3y k e
KILIÇBAYLIM
57.00
S.ERKUŞ
MEHMET ALBAYRAK
A.ÇİFTÇİ
5
14
940
27
17
4
DİLBER AĞAM
3y k e
GELİBOLU
57.00
A.KAÇMAZ
HASAN DİLBER
C.KATI
4
31
835255
21
13
5
FERİDUN ABİ
3y a e
ODİNHAN
57.00
MÜS.ÇELİK
AYFER ŞİMŞEK
A.ÇİFTÇİ
12
31
355863
21
12
1.25.99
6
JOKER AĞA
3y k e
JOKER
53.00
M.KIYAKAP
MEVLUT DEMİR
E.HAZAL ŞEKER
9
12
0900
15
16
1.52.34
7
TUNA BEY
3y a e
İSFENDİYAR
57.00
İS.DEMİRAP
CELAL DEMİR
A.GÜLLÜ
2
0
50
21
18
8
TÜRKER BABA
3y k e
BERKSOY
56.00
M.F.ASLANAP
SALİH YILDIZER
A.GÜLLÜ
10
26
0032
15
16
1.36.42
9
UZAYHAN
3y k e
GOBAKBEY
57.00
M.AKYAVUZ
YAKUP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
8
0
5
31
19
10
ZABİRA
3y a e
KADİRİM
57.00
E.SİNCAN
ZİYA YILDIZ
A.ÇİFTÇİ
6
29
4533
21
16
1.26.10
11
DÜNYAM
3y a d
GELİBOLU
55.00
H.ÇANAKÇIAP
B.SITKI GÖK
K.YILDIZ
14
0
0
21
19
12
FINDIK KURDU
3y k d
SARUS
55.00
U.TEMUR
İBRAHİM SÜMER
S.ÖZTÜRK
11
28
3473
74
16
1.33.79
13
ÖZMERİÇ KIZI
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
H.İ.AKKAYA
FEVZİ YILMAZ
İ.GÜMÜŞ
1
0
4
127
19
14
RİJBİN
3y k d
TURBO
51.00
N.DEMİRAP
AVNİ ASLAN
K.YILDIZ
7
13
8068
26
16
15
SÜYÜMBİKE
3y a d
YILMAZER
53.00
M.K.KUMBASARAP
MUSTAFA DOĞAN
C.KATI
13
13
90079
21
15
1.36.24
İstanbul detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAKARACI ÇOCUK
6y d a
SRI PEKAN (USA)
63.00
ÇETİN TAŞ
GÜRKAL ULUDAĞ
T.DONAT
3
59
234548
53
15
1.31.43
2
CERENSEL
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
60.50
K.GÖKÇE
METİN IŞIK SEL
A.KASAR
7
56
5-56257
16
12
1.30.53
3
POETIC CHARM
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
55.00
H.YOLAÇICI
MEHMET ALTUNBAŞ
Ö.GÜNELİ
8
49
296615
45
19
4
LE GOR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
S.AKBULAT
MURAT ERŞAHİN
H.ACAR
4
43
251882
9
17
5
WILD OCEAN
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
54.50
B.M.MIRIK
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
11
42
255475
16
13
1.31.01
6
MY TROUBLED
4y a k
WIN RIVER WIN (USA)
53.50
B.ÇIĞLA
ABUZER YEŞİLAĞAÇ
EN.KARATAŞ
5
40
653212
18
19
7
REY
4y d k
KANEKO
53.50
SEFER DEMİR
MURAT SÜMER
AKİF YILMAZ
9
40
765320
28
11
1.32.51
8
KUNTA KINTE
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
52.00
A.İNCİ
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
12
39
756433
16
8
9
WHITE NOBLE
4y d k
OFFLEE WILD (USA)
51.50
C.PASO
KADİR ONUR KILIÇ
AKİF YILMAZ
1
38
127695
9
15
1.31.81
10
COMANCHERO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
Y.E.YÜKSEL
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
10
35
004723
18
14
11
BİTLİS İNCİSİ
5y d k
PRESSING (IRE)
50.50
K.YILMAZ
ERGÜN CAN
Y.KARAKÜÇÜK
6
34
242387
8
15
12
AKDAĞ FIRTINASI
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
48.00
G.ÖZÇELİK
RIDVAN TUMBUL
F.ARICI
2
35
333962
6
15
1.30.63
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EREBUS
2y d e
ÇAKAL CARLOS
57.00
H.ÇİZİK
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
5
33
253
16
17
2
HELIOS
2y d e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
F.YÜKSEL
FUNDA TEKER
D.ERGİN
7
0
7
7
19
3
INSPECTION
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
Ö.YILDIRIM
ERKUL ÖCAL
D.ÇELİK
12
35
684322
14
19
1.15.52
4
KARA VETAR
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
BÜLENT TAŞÇI
S.BEKTAŞ
10
0
3
28
19
1.17.20
5
KOCAVEZİR
2y d e
TOROK (IRE)
57.00
H.KARATAŞ
BARIŞ GÖRGÜN
Ş.GÖKÇE
4
38
2922
16
19
1.13.59
6
KRAL ÖMER
2y k e
LUXOR
57.00
G.KOCAKAYA
GÖKHAN ALVEROĞLU
H.GÖNÜLTAŞ
2
0
25
14
18
1.17.08
7
PRINCE BORAN
2y a g
THREE VALLEYS (USA)
57.00
O.GÖKÇE
MEHMET Ş. DİNÇ
Y.GÜNDOĞDİ
13
31
099270
9
12
1.19.72
8
RUN FOR PEAK
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
T.YILDIZ
VEHPİ GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
1
28
5308
17
16
1.12.40
9
WINNER GETS IT ALL
2y a e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
A.SÖZEN
YILDIRIM GELGİN
R.PERİ
6
34
533
88
17
1.12.87
10
CURADH
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
O.ÖZTÜRK
TAMER KOLDAŞ
R.BARMAN
8
0
9
12
19
11
MERI GOLD
2y d d
YONAGUSKA (USA)
55.00
N.AVCİ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
S.ÇİFTÇİ
11
13
880
26
17
12
PRENSES AYŞE
2y d d
NATIVE KHAN (FR)
55.00
İ.SOYAD
AYŞE TORKAK
S.ÇİFTÇİ
9
0
58
16
18
1.17.97
13
REAL PATEK
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
A.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
3
0
33
21
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞKABAT
4y d a
BOZOK
61.00
Ö.YILDIRIM
MEHMET YILDIZ
A.KURT
2
94
747546
14
13
2
MEHTAR
4y a a
ÖZHABER
58.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ç.DEMİR
1
74
522112
14
19
1.40.68
3
ARDABEY
4y d a
SUNGURBERK
60.00
İ.SOYAD
ABDULLAH AVCI
S.ÇİFTÇİ
8
57
842785
14
13
1.40.82
4
İŞİNİBİLİR
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
H.KARATAŞ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
5
45
334142
9
18
5
ÖZGÜNSTONE
4y k a
KAIZBERT (RU)
58.00
G.KOCAKAYA
MEHMET KAYA
U.TEMUÇİN
7
63
1-23153
127
18
1.38.91
6
ZOR ZAMAN
4y a a
GÜNTAY
58.00
O.YILDIZ
NURULLAH ASTAN
Y.KARAKÜÇÜK
4
44
043542
7
16
7
ARAPOVİÇ
4y k a
ARTOS
53.00
B.ÇIĞLAAP
METE ÇELİK
E.KOCA
6
40
007821
9
20
1.41.72
8
DELİBİNNUR
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
M.HAMEDİ
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
3
29
763643
7
12
1.42.72
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAETTA
3y d d
KANEKO
60.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
5
69
472483
28
15
1.09.77
2
YAMANBEY
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
62.00
A.ÇELİK
Ö.FARUK BİNBAŞIOĞLU
D.ERGİN
3
68
223521
18
20
1.11.10
3
ASUDE SULTAN
3y d d
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
58.00
N.AVCİ
VEYSEL KAHRAMAN
D.KAYA
10
60
663145
8
18
1.11.19
4
SUN TIME
3y d e
LUXOR
57.50
H.ÇİZİK
AYŞE BAŞARAN
M.HAN
9
59
612322
17
19
1.11.57
5
KARA YAŞAR
3y d e
VENTO
57.00
İ.H.KETME
ÇAVUŞ DURAN
V.ÖZDİL
8
58
164476
11
15
1.10.81
6
VIVALDI STORM
3y d g
THREE VALLEYS (USA)
56.50
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
4
57
632252
14
18
1.11.41
7
GINGER SNAP
3y a d
APPROVE (IRE)
55.00
A.SÖZEN
M.SELÇUK SAN
G.GÖKÇE
1
54
117-559
14
16
1.12.59
8
GRANADA
3y d d
NATIVE KHAN (FR)
54.50
O.YILDIZ
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
6
53
443189
9
18
1.11.52
9
DOĞU PRENSİ
3y d e
MENDIP (USA)
52.50
GÖKH.GÖKÇE
CUMHUR BALKAROĞLU
Ş.GÖKÇE
7
49
214603
32
16
1.12.06
10
ENVER
3y d e
TEVEZ
51.50
M.HAMEDİ
BARIŞ ÖZDOĞAN
EN.KARATAŞ
11
47
286251
16
20
11
JOSEPHINE
3y a d
LUXOR
51.50
H.KAPLAN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
2
47
002551
14
20
1.12.79
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESER
7y k a
JOKER
61.00
B.M.MIRIKAP
HÜSEYİN ÇELİKAY
ŞÜK. ÇELİK
4
95
611313
29
19
2
SİNANLI
6y k a
BİLGİN
62.00
S.BOYRAZ
ABDULKADİR YAVUZASLAN
EN.KARATAŞ
3
93
531163
4
18
1.28.80
3
DUMAN
4y k a
TURBO
61.00
G.KOCAKAYA
ENİS ÖZACAR
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
8
92
272412
16
19
1.26.21
4
ULUBATUR
5y k a
AĞA KARACA
61.50
H.ÇİZİK
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
10
92
933121
16
20
1.30.61
5
ROMANOLUR
4y a k
KAIZBERT (RU)
60.00
O.GÖKÇE
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
7
90
111158
18
18
1.25.91
6
GÜZELÇOCUK
5y d k
TURBO
53.50
F.YÜKSEL
MUSTAFA BAYDAN
A.CİĞER
9
76
123532
19
16
1.27.33
7
DALOĞLU
5y k a
YELGEÇEN
53.00
A.SÖZEN
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
İ.ERDEM
11
75
425183
16
18
1.26.33
8
KAFTAN
7y a a
İZBATUR
52.50
O.YILDIZ
SERKAN TUĞDAŞ
EM.TOKÇALAR
6
74
145416
16
19
1.27.50
9
KESVACANGÜN
4y k k
TURBO
50.00
M.HAMEDİ
BÜLENT TOYDEMİR
D.ERGİN
5
67
216512
11
19
10
GÜNBİKE
5y d k
GÜNTAY
50.00
H.KAPLAN
GÜNAY SAV
D.SAV
1
64
337714
9
19
11
AKDAMAR
5y a a
ÇELİKSÖMEK
50.00
N.AVCİ
HAKAN NAYMAN
M.SOYKUVVET
2
64
113245
7
16
1.26.83
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAWKING
4y d a
LION HEART (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
HAYRETTİN KARAMAZI
HÜS.ÇAKMAK
6
96
224213
15
19
1.22.85
2
JETTAY
6y d a
LUXOR
60.00
S.BOYRAZ
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
3
97
231389
14
17
1.21.22
3
SHARPA
5y k a
KURTINIADIS (IRE)
60.00
H.ÇİZİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
5
112
213211
14
20
1.23.49
4
ULAN BATOR
6y d a
LUXOR
60.00
A.SÖZEN
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
7
112
615342
15
20
1.21.48
5
YAMANLARBEYİ
4y d a
TOROK (IRE)
60.00
G.KOCAKAYA
ARMAĞAN ARAZ
MUR.AKSOY
1
111
213552
14
20
1.23.23
6
ALİHAN
3y d e
AGRESIVO (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ALİ SELİMOĞLU
ŞÜK. ÇELİK
4
99
412261
15
20
1.22.62
7
FULL THROTTLE
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
A.ÇELİK
HİLAL YÖNEY
A.SERBEST
2
97
330122
14
19
1.22.47
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AÇIK ARA
2y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
F.YÜKSEL
M.SELEN YALÇIN
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
7
0
07
96
18
2
BROTHER LION
2y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
H.KAPLAN
RECEP KETME
E.KOCA
1
31
9872
9
16
1.18.68
3
DUBAWİ GRANDSON
2y d e
LAST EXIT
54.00
B.M.MIRIKAP
CÜNEYT BAŞ
E.KAYA
13
29
883
17
17
4
FİJİ
2y d e
KULOĞLU
57.00
D.YILDIZ
SELİN DİKENCİK
Ç.DEMİR
4
24
6837
14
16
1.18.04
5
GOOD BREEZE
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
İ.H.KETME
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
E.KARACA
2
15
065
45
17
6
KING LEONIDAS
2y d e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
CEM VARKAL
O.YAĞIZ GÖKSEL
6
0
0
20
7
MY SKYSCRAPER
2y d e
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
HAYDAR YARDIMCI
Ö.GÜNELİ
9
0
26
19
18
1.15.98
8
NORTHMAN
2y a e
DUTYFREE
57.00
A.ÇELİK
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
11
0
55
16
18
1.19.36
9
RUNNER OF DARKNESS
2y d e
STEP BY STEP
57.00
T.YILDIZ
OĞUZ YALÇIN
T.YILMAZ
3
0
4
28
19
1.17.26
10
EXCEVATION
2y d d
SCARFACE
55.00
GÖKH.GÖKÇE
KEMAL KURT
T.PELEN
5
33
32334
16
17
1.12.91
11
GROUND STORM
2y d d
AFTER MARKET (USA)
55.00
O.ÖZTÜRK
HİKMET ŞİMŞEK
S.YANIK
12
0
04
8
18
12
QUEEN IS BACK
2y d d
MALİ
55.00
N.AVCİ
KAZIM TEKDOĞAN
K.TEKDOĞAN
8
0
77
21
18
1.14.71
13
QUEEN STAR
2y d d
LUXOR
55.00
H.ÇİZİK
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
10
30
7053
23
16
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANADOLU ASLANI
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.KARATAŞ
G.EMRE İÇER
Ö.ALAÇAM
4
99
133312
21
19
2
GÜLÜM OSMAN
2y d e
POPULAR DEMAND
57.00
Ö.YILDIRIM
HACİ İPEK
Ö.ALAÇAM
3
100
111114
21
20
3
I WANNA LEAVE
2y d e
ENGLISH CHANNEL (USA)
57.00
O.ÖZTÜRK
ÜMİT BARLIK
S.ÇITAK
8
31
2654
16
16
4
JUST UNIQUE
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
T.YILDIZ
AYŞEGÜL KURTEL
B.AY
5
75
41272
20
18
5
MAN OF HEART
2y d e
APPROVE (IRE)
57.00
F.YÜKSEL
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
9
41
68431
14
20
6
NITROX
2y d e
TORUK MACTO (IRE)
57.00
H.ÇİZİK
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
10
52
8117
15
19
7
REAL RUNNER
2y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
G.KOCAKAYA
MELİS KURTEL EMİN
H.DEMİR
2
90
11235
21
17
8
RED LUCK
2y a e
DUTYFREE
57.00
A.ÇELİK
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
6
89
534821
20
20
9
SON NOKTA
2y d e
DUTYFREE
57.00
H.ŞİMŞEK
CANER KAMAN
H.DURMUŞ
1
37
66315
22
19
10
MANDALORIAN
2y d d
ANATOLY
55.00
A.SÖZEN
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
7
78
113421
15
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FİLANDOZ
3y d e
GRAND EKINOKS
60.00
N.AVCİ
BARIŞ GÖRGÜN
Ş.GÖKÇE
10
36
953542
9
12
1.40.83
2
HAPPY TIME
3y d g
TRIPLE BONUS
60.00
S.BOYRAZ
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
4
38
321985
14
17
1.37.69
3
JABEL
3y a d
SUPER STEP
56.00
B.ÇIĞLAAP
A.BANU ÖZKARDEŞ
K.BALTACI
12
49
170468
22
15
1.39.33
4
SENNA
3y d d
DAI JIN (GB)
59.00
T.YILDIZ
AHMET ATEŞ
B.AYDIN
13
37
236216
14
19
1.40.07
5
SUGAR MAN
3y d e
TURKISH SWORD
58.00
İ.H.KETME
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
11
36
077712
20
19
1.40.07
6
VIA VENETO
3y d d
THREE VALLEYS (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
Ö.ERHAN SOFUOĞLU
M.KARAGÜNEY
2
37
223374
53
16
1.38.73
7
FOLGORE
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
7
44
087451
9
20
1.37.45
8
BRAVE MAN
3y d e
EVOKE (USA)
55.00
H.ŞİMŞEK
ŞEVKET ERKAN ŞAR
F.KILIÇ
9
0
0
53
19
9
RADYOCU KIZ
3y a d
PERFECT STORM
53.00
M.HAMEDİ
GÖKHAN ALVEROĞLU
H.GÖNÜLTAŞ
5
29
002667
21
13
1.44.34
10
SECRET EAGLE
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
H.ÇİZİK
ALPER ÖZBEK
H.ACAR
1
52
23-4775
18
14
11
SHE IS THE ONE
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
A.SÖZEN
ENİS EMRE GELGİN
R.PERİ
8
50
492044
84
15
1.37.41
12
ATTENDO VINO
3y d e
AYDEMİRHAN
55.00
H.KAPLAN
AYHAN GİRAY
D.SAV
3
27
698840
4
12
13
THE LEGEND
3y d d
AKINDAYIM (IRE)
54.00
İ.SOYAD
UMUT AYSEL
U.AYSEL
6
15
0078
21
16
1.41.67
Elazığ detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAST GIRL
2y a d
DAI JIN (GB)
60.00
F.YARDIMCI
MÜCAHİT ERCAN
G.BALTA
3
30
2515
34
19
1.19.68
2
RACING PRINCESS
2y a d
WHOS NEXT
60.00
M.AVŞAR
TARIK KARADUMAN
M.DEMİROL
5
30
571354
7
17
1.20.46
3
ENDAMLI GIRL
2y a d
KING'S PLEASURE
59.00
E.KILIK
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
2
28
431656
34
17
1.20.48
4
HAK ZU
2y d d
HAKKAR
54.00
N.ALTIN
HÜSEYİN BECENE
B.KILIÇ
1
0
8
28
19
5
STATELY GIRL
2y a d
LION HEART (USA)
52.00
C.TEPEAP
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
4
0
83
67
18
1.22.08
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİNOŞ
4y a k
SARRAF
63.00
V.KIZMAZ
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
4
50
156415
4
19
1.25.74
2
SANCAK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
62.50
E.KILIK
FERİDUN YUVARLAK
M.KARALI
1
49
534313
6
19
1.25.63
3
REMİLİKIZ
5y k k
GOBAKBEY
61.50
F.YARDIMCI
MUSTAFA KAPLAN
M.KILINÇ
5
46
200232
22
18
1.21.60
4
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
58.00
H.PARILDAR
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.SUBAY
7
40
320544
6
15
1.26.36
5
ESLİNA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.50
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
3
37
482019
7
19
1.27.81
6
GÜLÇİN HANIM
5y a k
YALAZ
55.00
MEH.TAŞKAYA
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
8
33
276589
21
13
1.24.23
7
SON VİRAJ
6y d k
DEHA
55.00
N.ALTIN
RIFAT ARSLAN
S.KURT
6
33
002302
6
17
1.24.38
8
LİZGE
6y k k
DEHA
52.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
2
27
534442
7
17
1.23.39
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFRA TAFRA
4y d k
BATTLE OF MARENGO (IRE)
60.00
A.ÇANKAYAAP
HÜSEYİN ŞİMŞEK
S.BAKIR
3
47
519293
20
16
1.15.67
2
DERBENTLİ
3y d d
ZANJERO (USA)
60.00
MEH.TAŞKAYA
BAHRİ ALDATMAZ
A.GÜRGÖZE
2
45
281841
21
20
1.15.63
3
PRINCESS SABA
4y k k
EL CORREDOR (USA)
59.50
F.YARDIMCI
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
7
40
613727
6
16
1.20.36
4
TÜRKMEN KIZI
4y d k
CUVEE (USA)
58.50
E.KILIK
RAFET BALKAROĞLU
K.ÖZTÜRK
1
38
531217
20
19
1.17.52
5
ÖNDERYE
3y k d
DR FONG (USA)
56.00
M.ÜNLÜ
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
8
37
361356
14
17
1.15.91
6
CAN DOSTUM
4y d k
KANEKO
55.00
H.PARILDAR
CELAL CİNGÖZ
G.BALTA
4
31
840361
21
20
1.14.99
7
GALLOP TO WIN
3y d d
MENDIP (USA)
53.00
N.ALTIN
ALİ İNCE
S.KURT
9
31
005051
13
20
1.19.55
8
LONGING TIME
3y d d
LION HEART (USA)
47.00
M.N.SUNKARAP
MESUT ÇEVİKEL
H.DEĞİRMENCİ
5
23
454208
8
14
1.18.73
9
FREE POWER
5y a k
REY DE CAFE (USA)
50.50
C.TEPEAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
B.KILIÇ
6
22
654002
21
8
1.13.84
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESENTEPELİ
4y a a
KURUŞAĞA
60.00
F.YARDIMCI
ALİ ÇİZİK
S.SAYIN
2
36
123573
8
15
1.25.03
2
MİSS GÖLCÜK
4y a k
KAIZBERT (RU)
59.00
M.AVŞAR
M. FATİH DURAN
H.DEĞİRMENCİ
9
21
609000
20
10
1.25.16
3
HADRAKIZ
4y d k
ÖZDURAN
58.00
M.ÜNLÜ
ÖZER BOYRAZ
H.YILDIRIM
7
37
191060
7
17
1.24.94
4
CANLI BEY
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
B.BEKTAŞ
NECMETTİN DEĞERLİ
A.GÜRGÖZE
3
39
13122-6
6
18
1.26.70
5
DAĞDAĞAN
4y k a
YAŞARCIK
55.00
N.ALTIN
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
8
23
379759
8
5
1.26.11
6
MÜRÜLÜ
4y a a
ALTAHA
55.00
MEH.TAŞKAYA
ALİ ŞAHİN
S.SAYIN
10
25
275836
7
7
1.25.86
7
ÖNERHAN
4y k a
SARRAF
56.00
H.POLAT
ÖZKAN BAYRAKTAR
A.GÜRGÖZE
4
31
501-008
7
17
1.23.05
8
BAYBİLZİK
4y k k
KIRIMHAN
54.00
H.PARILDAR
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
6
15
764673
11
3
1.25.94
9
GELKIZ
4y a k
ÖZGÜNHAN
54.00
E.KILIK
NAMIK TURAN
FER.ÇELİK
1
34
000505
7
10
1.26.23
10
NUR SALKIMI
4y a k
YALAZ
52.00
A.ŞENBAHARAP
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
5
42
980061
4
20
1.22.20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYŞEROSE
7y a k
ÇAPKANCAŞ
60.50
E.KILIK
M.ALİ ÖZKAN
EY.YARDIMCI
2
60
922584
27
16
2.29.76
2
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
59.50
M.ÜNLÜ
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
5
30
886252
13
18
2.28.20
3
KOMET
6y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
MEH.TAŞKAYA
HİDAYET ŞAHİN
S.SAYIN
4
69
489312
21
19
2.23.03
4
YALAZBEYİ
6y a a
YALAZ
55.50
H.ALTUNDAĞAP
MAHMUT ÇELİK
M.DEMİROL
6
61
416168
11
18
2.27.03
5
YURTTAY
8y k a
TURBO
59.50
H.PARILDAR
EKREM AKDUMAN
S.BAKIR
1
73
108804
7
15
2.23.91
6
OĞLUMEJDER
7y k a
GOBAKBEY
57.50
M.AVŞAR
İSMAİL ÇİZİK
S.SAYIN
7
42
098338
13
10
2.23.55
7
POYRAZ ATEŞİ
7y a a
ATEŞTOPU
57.50
F.YARDIMCI
ŞİRİN DEMİR
S.SAYIN
3
70
332653
21
15
2.31.58
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA BATUR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
59.00
A.ÇANKAYAAP
ŞEYHMUS ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
41
988432
7
12
1.13.08
2
ALTIN KOP
4y d a
SPORTS HERO (USA)
63.00
V.KIZMAZ
MEHMET TURAN
S.KURT
10
89
0-14034
127
16
1.14.65
3
SAKARBAŞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
62.00
H.PARILDAR
CEMİLE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
5
30
715475
7
16
1.16.90
4
BALYECİ SALİH
6y d a
PERFECTO
60.00
M.AVŞAR
MEHMET ALTIN
FER.ÇELİK
7
65
238165
13
18
1.12.90
5
EKODAYI
4y a a
KANEKO
60.00
M.ÜNLÜ
EKREM AKDUMAN
S.BAKIR
3
34
614875
7
16
1.18.43
6
INTO
4y d a
KANEKO
60.00
E.KILIK
ÇETİN ALTIN
FER.ÇELİK
2
88
515-851
13
20
1.13.01
7
RAN
4y d a
ARIZONA RED (USA)
60.00
N.ALTIN
AHMET GEÇGEL
S.BAKIR
6
36
084170
4
18
1.15.32
8
CATCH THE BREEZE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
MEH.TAŞKAYA
SELHATTİN KURT
S.SAYIN
11
27
056434
8
13
1.18.75
9
MANDELİNO
5y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
B.BEKTAŞ
FİLİZ DEMİRBİLEK
B.KILIÇ
9
43
870089
18
3
1.13.81
10
RED REBEL (USA)
7y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
57.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
55
505542
8
4
1.11.80
11
HAWAI STORM
4y d a
HAKEEM (USA)
55.00
C.TEPEAP
MEHMET ALTUNBAŞ
K.ÖZTÜRK
1
24
066984
7
10
1.16.38
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞIRBABA
3y k e
YAVUZŞAH
56.00
A.ÇANKAYAAP
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
4
26
744743
13
16
2.03.47
2
ERGÜNTAY
3y k e
GÜNTAY
59.00
F.YARDIMCI
MUHAMMED ALP EREN
M.DEMİROL
1
30
691
15
20
3
KÜÇÜK UÇARLIM
3y a e
GOBAKBEY
59.00
E.KILIK
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
5
34
761338
35
17
4
GÜN GELİR
3y a d
GÜNTAY
57.00
N.ALTIN
İBRAHİM CANLIKA
M.KARALI
11
30
797481
18
20
5
TEKTAŞOĞLU
3y a e
GÜNTAY
57.00
B.BEKTAŞ
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
12
25
574026
15
12
2.01.40
6
TİMURTAŞ
3y a e
TÜMÖZ BEY
57.00
M.ÜNLÜ
CEVER KARAOĞLAN
M.A.SUBAY
8
32
941568
97
17
7
FAYSALMİRZA BEY
3y k e
TOŞUR
55.00
H.PARILDAR
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
2
28
001
21
20
8
ALATAY
3y a e
UÇANOĞLU
52.00
C.TEPEAP
EMRE ŞAHİN
M.KARALI
9
0
00
13
18
9
BABA RAMAZAN
3y k e
YAKUPBEY
56.00
M.AVŞAR
RAMAZAN TUMBUL
M.KILINÇ
10
12
679664
13
14
10
ELYASA
3y k e
KAIZBERT (RU)
52.00
A.ŞENBAHARAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
6
22
799493
13
12
11
NURİNİNOĞLU
3y k e
YAVUZŞAH
55.00
MEH.TAŞKAYA
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
7
10
000975
13
13
2.07.24
12
ZENGİNCAN
3y a e
ATİKBEY
56.00
H.POLAT
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
3
11
005
11
17
29 Kasım 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Elazığ tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:45 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 12:30 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:15 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 29 kasım 2020 pazar at yarışı bülteni, 29 kasım 2020 at yarışı programı, 29 kasım 2020 tjk yarış programı, 29 kasım 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 29 kasım 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 29 kasım 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 29 kasım 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni