Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA DADAŞ
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
59.50
F.ARSLANAP
MAHMUT BAGUÇ
S.KOYUNCU
9
71
319842
22
16
2.05.95
2
JACOBIN
3y d g
DEHA
59.50
B.M.MIRIKAP
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
2
71
111456
71
17
2.09.41
3
KARA MEHMET
3y d e
KARABEYHAN (GB)
58.00
Ç.OK
SÜLEYMAN ATİK
F.KEMAHLIOĞLU
7
62
266623
15
15
4
ARCHIE
3y a e
BELMONT
56.00
M.GÜNDÜZELİ
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
3
58
673561
13
20
5
MY PRIDE
3y d e
TOROK (IRE)
54.00
A.OLUK
CANSEL ÜNBAY
C.ŞAMLI
5
54
705156
17
18
6
HAVE A NICE TRIP
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
53.50
GÖKH.GÖKÇE
EKREM BEŞERLER
İ.ALTINÖZ
4
53
391333
17
17
2.04.38
7
BATTLE RHYTHM
3y d e
EL CORREDOR (USA)
52.00
MER.ÇELİK
MAHMUT BAGUÇ
S.KOYUNCU
6
50
071573
9
17
2.04.78
8
DORUKRÜZGAR
3y d e
ADONİSE
51.50
CEM ŞEN
ÖMER DÜNDAR
M.ZELYURT
1
49
823461
22
20
9
ATAKAN ABİ
3y d e
FAIRSON
50.00
N.AVCİ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
M.KAPLAN
8
36
248300
34
12
2.05.24
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YUMRUK
4y d a
DEHA
62.50
ADEM ŞEN
EREN ATALAN
C.YEDİREN
7
35
740866
17
8
1.23.07
2
KAİNATIM
4y k k
ZİGANA
59.00
B.M.MIRIKAP
İSMET TURAN
ES.ÇETİN
3
34
970027
6
13
1.22.76
3
NALEZEN
4y a k
ÖZDURAN
59.50
Y.E.YÜKSELAP
SUAT YILMAZ
T.ÇEKİCİ
1
33
000860
9
11
1.24.29
4
ŞANSLI KAFKAS
4y a a
KAFKAS ŞAHI
59.50
MUH.OKAP
TURGUT KARAKURT
B.ÇELTİK
6
33
245169
17
18
1.23.74
5
RÜZGARBERK
4y a a
YALAZ
59.50
S.ÖZEN
SİNAN BİLİK
HAL.KAYA
4
29
503005
50
12
1.23.97
6
ELİFİMSİN
4y k k
BALIKHAN
55.00
A.ŞENBAHARAP
MURAT ÖZİŞMEN
A.ÖMEROĞLU
10
26
000-700
127
14
1.30.66
7
FRENKLİ ATEŞİ
4y a a
TURBO
58.00
MER.ÇELİK
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
B.ÇELTİK
8
26
757572
36
13
1.24.07
8
OZANEFE
4y a a
OYMAKBEYİ
54.50
F.ARSLANAP
MUSTAFA YARDIMCI
O.TAŞDEMİR
11
25
833498
32
8
1.22.83
9
ÖZER BEYİM
4y a a
HABERKAN
54.50
E.D.ÖKTENAP
MEHMET SIDDIK OKAN
S.YANIK
9
25
040009
29
10
1.25.06
10
SEBAHAT
4y k k
KAFKAS ŞAHI
51.50
M.AKINAP
MUZAFFER KARATAŞ
S.ŞAHYAZICI
5
19
659000
29
5
1.26.00
11
KIRMIZI ELMAS
4y k k
YAŞARCIK
51.50
M.B.ÖNCELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
2
15
009009
17
4
1.24.47
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜÇLÜ KIZ
4y d k
BOSPORUS (IRE)
59.00
F.ARSLANAP
AHMET ÖZÇILNAK
B.ÇELTİK
1
68
742413
7
19
1.41.52
2
YAZLALI
4y d k
TOROK (IRE)
58.00
B.M.MIRIKAP
SAİM ERDEMİR
N.KULAK
5
65
726709
38
12
1.41.24
3
PENGUEN
6y d k
LION HEART (USA)
60.00
M.ÇİÇEK
NURAY SÖĞÜT
E.ERCAN
2
55
554544
11
14
1.43.31
4
LAST PRINCESS
4y d k
ZANJERO (USA)
57.00
ADEM ŞEN
NEDİM AKAGÜNDÜZ
C.YEDİREN
3
26
248663
22
14
5
LADY ZOFKA
3y d d
ZOFFANY (IRE)
56.50
A.ALPAGUT
FRANCESCO SPONZA
M.SAÇAN
4
31
956680
31
14
6
LITTLE SUN
4y a k
SON OF SUN
56.00
S.ÖZEN
MUSTAFA BERBEROĞLU
A.ÖKSÜZLER
7
43
986503
7
5
1.42.82
7
AGAVE
3y d d
AKINDAYIM (IRE)
53.50
M.KAYİŞAP
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
6
15
6-64097
36
14
8
SEA AND VICTORY
3y d d
CARDINAL PIONEER
54.50
A.OLUK
VOLKAN YOZGATLI
U.TEMUÇİN
8
11
907809
22
12
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAPERSEN
6y a a
JOKER
59.50
MER.ÇELİK
MEHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
9
94
376334
10
15
1.51.00
2
BAŞPEHLİVAN
9y a a
KOŞAYALP
59.50
M.GÜNDÜZELİ
İBRAHİM YALÇIN
M.ATAL
8
93
540412
30
19
3
NİNOŞUN OĞLU
8y k a
KIRIMHAN
59.50
O.ÖZTÜRK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
10
91
164548
30
15
1.54.59
4
YELTAY
5y a a
GÜNTAY
59.50
S.KAYA
DAVUT KAYA
HÜS.KAYA
2
110
211237
29
20
1.49.74
5
ALPTUĞHAN
6y k a
ARASLI
59.50
S.ÖZEN
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
5
97
103463
30
15
1.51.04
6
BİLDENHAN
7y k a
ATEŞTOPU
59.50
T.YILDIZ
SALİH YILDIZER
İ.AKKILIÇ
4
110
112140
127
20
1.55.87
7
ERTEMİZ
6y d a
DEMİRKAZIK
59.50
GÖKH.GÖKÇE
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
7
103
092726
28
20
1.49.83
8
ÇALTEPE
4y a a
AYABAKAN
58.00
K.TOKAÇOĞLU
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
3
107
932622
23
20
9
OĞUZBOYLU
4y k a
ANKA
58.00
A.ÇELİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
1
107
542181
28
20
10
GÖLDEM
4y k k
TAMERİNOĞLU
56.00
M.ÇİÇEK
ENES DEMİR
İ.ALPUĞUR
6
92
225714
18
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EGENİN ASLANI
4y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
B.M.MIRIKAP
UFUK KARAN
O.TAŞDEMİR
6
62
681211
7
20
2
FEYAT BABA
4y k a
YAŞARCIK
57.00
F.ARSLANAP
FEYAT ALTIN
M.YAPAROĞLU
2
67
538975
13
14
2.17.95
3
ROSEMARY
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
58.00
T.YILDIZ
ÜMİT ARSLAN
Ü.ARSLAN
1
38
164684
24
15
2.20.99
4
DAİMON
4y a a
HABERKAN
56.00
M.ÇİÇEK
NAZENİN SERFİCELİ
R.ALTUNBAŞ
4
29
476330
17
14
2.17.39
5
HANAYLI
4y a k
ALTAHA
53.00
M.KAYİŞAP
HALİL TURAN
M.KAPLAN
3
31
335232
4
18
2.16.76
6
UÇAN KARACA
4y a a
ALKARACA
52.00
E.EMRE DOĞRUAP
ALAATTİN KARACA
MEH.KAYA
5
22
707086
31
7
2.17.63
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞADASI
3y a d
ATEŞTOPU
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
MÜNEVVER AKAR
A.ÖKSÜZLER
14
33
798302
17
14
1.58.14
2
AYGÖZLÜ
3y k d
TÜMÖZ BEY
55.00
H.KAPLANAP
MEHMET ALTIN
MEH.KAYA
7
41
962021
16
20
2.04.14
3
CALİBE TAY
3y d d
ÖZGÜNHAN
57.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
3
39
440453
16
15
4
ESİLA
3y k d
HABERKAN
53.00
H.GÜNAP
İDRİS TANYILDIZ
T.ALTINOVA
6
33
421456
15
17
5
ESLEM SULTAN
3y k d
BERKSOY
57.00
ADEM ŞEN
EKREM DİLBER
M.YAPAROĞLU
4
35
146225
15
18
1.58.58
6
ESMERGÖZ
3y k d
YAŞARCIK
53.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET ALTIN
MEH.KAYA
1
42
154562
16
15
1.57.69
7
KARADUTUM
3y a d
SARRAF
57.00
MER.ÇELİK
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
13
35
237313
11
19
8
KÜŞİ
3y a d
BERKAY EFE
54.00
MUH.OKAP
ERCAN BAYDAN
B.ÖZGÜR
5
37
163847
11
15
1.57.29
9
ORKİ
3y a d
SARUHANAĞA
57.00
M.ÇİÇEK
ORHAN KİBAR
H.TOP
2
37
314762
11
16
1.56.84
10
ÖZBURGAZ
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
GÖKH.GÖKÇE
BARIŞ DURDAĞ
O.TAŞDEMİR
9
42
429814
15
19
1.58.83
11
SEVDAM
3y a d
GÜNTAY
57.00
Ç.OK
CEZMİ ATİK
F.KEMAHLIOĞLU
8
36
031227
15
18
12
ARUZTAY
3y a d
SONALP
51.00
F.ARSLANAP
ERCAN BAYDAN
B.ÖZGÜR
10
30
844461
17
20
1.57.56
13
REALİST
3y k d
SONALP
51.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
11
32
560616
17
19
1.58.92
14
SELİNİKA
3y d d
SARRAF
54.00
S.ÖZEN
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
12
33
125503
17
15
1.58.22
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY GIRL BILL (FL)
3y d d
55.00
VICTOR LEBRON
JAMES THOMAS, JR.
JOHNNY COLLINS
1
54
876922
33
0
2
ANNIEGETYOURPISTOL (FL)
4y d k
53.00
GADDIEL MARTINEZ
HEXPORT LOGISTICS, L
HECTOR RODRIGUEZ
2
0
5
18
0
3
GAROTA (FL)
3y d d
55.00
RAJIV MARAGH
LIONS N HORSES STABL
ANGEL QUIROZ
3
22
69
127
0
4
MISS LORETTA (NY)
3y d d
55.00
HECTOR BERRIOS
ERIN ATKISS
SARAH NAGLE
4
44
5406
18
0
5
BIG ANNIE (FL)
3y d d
55.00
RICHARD MITCHELL
COLEEN BUSH
DOLPHIN BLACK
5
58
657335
78
0
6
ROONEY (KY)
3y d d
55.00
JOSE ALVAREZ
KEITH CHUDZIK
KEITH CHUDZIK
6
60
994635
24
0
7
SASSY JUSTICE (KY)
3y a d
55.00
JAIRO RENDON
N. T. S. STABLE, INC
MILTON WOLFSON
7
69
5632
38
0
8
TROPICAL DRIVE (KY)
3y d d
52.50
CRISTIAN TORRES
ANYA GOETTE
KATHLEEN O'CONNELL
8
46
7032
18
0
9
BIT COIN QUEEN (FL)
3y d d
51.50
ALBERTO BURGOS
PALM BEACH RACING
DAVID BROWNLEE
9
61
567552
17
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:03 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAOLA'S TEAM (FL)
2y a d
54.00
EMISAEL JARAMILLO
GRUPO 7C RACING STAB
FRANCISCO D'ANGELO
1
24
48
52
0
2
SAMTASTIK (FL)
2y a d
54.00
REYNIER ARRIETA
MICHEL ARRIETA
MICHEL ARRIETA
2
38
646
26
0
3
CAT CAY (FL)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
BIG BANG RACING
ARMANDO DE LA CERDA
3
33
238465
24
0
4
SYZYGY (FL)
2y d d
50.50
MAIKOL TUNON
MCGUIRE, CHERYL AND
BARRY CROFT
4
38
57355
26
0
5
ST. LOUIE ARCH (FL)
2y d d
54.00
JAIRO RENDON
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
5
33
35
17
0
6
QUEENOFTHEMINSTREL (FL)
2y d d
54.00
DICK CARDENAS
MARCUS KNIGHT
HERBERT MILLER
6
44
586
24
0
7
LET'S GO LUNA (FL)
2y d d
50.50
MIGUEL ARROYO
LUNA, LUIS, FLANIGAN
LUIS LUNA
7
32
803308
26
0
8
EMPEROR'S SONG (CA)
2y d d
51.50
ALBERTO BURGOS
HEINZ STEINMANN
MARK MOLINA
8
9
86
24
0
9
ANGEL'S RUN (FL)
2y d d
54.00
SAMY CAMACHO
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
9
42
677
36
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY MILADY (KY)
2y d d
54.00
JAIRO RENDON
LAURIE PLESA
EDWARD PLESA, JR.
1
37
71768
17
0
2
ANGELIC KNUGGET (FL)
2y a d
50.50
GADDIEL MARTINEZ
ANGEL QUIROZ
ANGEL QUIROZ
2
32
246416
10
0
3
MAGICGIRL (KY)
2y d d
54.00
CARLOS MONTALVO
RODRIGO CUNHA
ROHAN CRICHTON
3
69
1
26
0
4
FOXY LADY (FL)
2y d d
54.50
CARLOS LUGO
BLACK CHEVRON RACING
EDUARDO AZPURUA, JR.
4
53
72175
33
0
5
TANGLED TALE (FL)
2y k d
51.50
CRISTIAN TORRES
BRETT MCLELLAN
BRETT MCLELLAN
5
28
56177
10
0
6
LADY ARCHA (KY)
2y d d
50.50
ALBERTO BURGOS
KOHN, LENNY AND ORSE
JOSEPH ORSENO
6
63
42120
33
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOLAR (KY)
3y d e
54.00
EMISAEL JARAMILLO
KENWOOD RACING LLC
KELLY BREEN
1
80
412638
21
0
2
SUMMER BEACH (FL)
3y d e
54.50
JEFFREY SANCHEZ
JUST FOR FUN STABLE,
OSCAR GONZALEZ
2
76
864178
15
0
3
SLEEPLESSDREAMMORE (MD)
3y d e
54.50
SAMY CAMACHO
THE ELKSTONE GROUP,
RON POTTS
3
73
10
43
0
4
JUSTCALLMENORMAN (FL)
3y d e
54.50
RAJIV MARAGH
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
4
86
633353
74
0
5
SHINY COPPER PENNY (FL)
5y a a
51.50
MAIKOL TUNON
SANFILIPPO, SAM AND
DOUGLAS SEYLER
5
70
7587
10
0
6
SOUPER COURAGE (FL)
3y d e
54.50
NIK JUAREZ
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL TROMBETTA
6
75
232163
30
0
7
POSITIVE PHIL (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
7
81
1-0274
40
0
8
PEACOCK KITTEN (KY)
4y d a
55.50
JAIRO RENDON
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
8
94
212-7
127
0
9
SIR SEAMUS (FL)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
DENNIS MANNING
DENNIS MANNING
9
90
1462
61
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRIPLE SCOUT (FL)
2y d d
54.50
RAJIV MARAGH
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
1
48
4
100
0
2
TOUCH OF NIRVANA (KY)
2y a d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
KUEHNE RACING
RALPH NICKS
2
78
4
50
0
3
LADY ANNA (KY)
2y d d
54.50
EDGAR PRADO
BACKSTRETCH FARMS, I
JORGE ABREU
3
0
0
0
4
BITE THE STARS (KY)
2y d d
54.50
LUIS SAEZ
ST. ELIAS STABLE AND
ANTHONY MARGOTTA, JR.
4
0
0
0
5
TESTIMONIAL (KY)
2y a d
54.50
NIK JUAREZ
SCREEN DOOR STABLES,
KELLY BREEN
5
0
0
0
6
MS. MALEVOLENCE (FL)
2y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
BRENDEMUEHL, DANZEL
DAVID FAWKES
6
47
7
127
0
7
UNCUT (KY)
2y d d
54.50
SAMY CAMACHO
BRYAN BAKER
DAVID WALLACE
7
45
646
26
0
8
TOFFEN (KY)
2y k d
54.50
JAIRO RENDON
RAROMA STABLE
DAVID FISHER
8
0
0
0
9
UNCAPTURED RUBY (FL)
2y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JULIAN DE MORA, JR.
JORGE NAVARRO
9
59
4
26
0
10
SWEETONTHEGENTS (FL)
2y d d
54.50
JOSE ALVAREZ
PRO STAR STABLE AND
HENRY COLLAZO
10
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOLD THE SPENDING (NY)
2y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
1
0
0
0
2
TIME FOR FUN (KY)
2y d d
54.50
VICTOR LEBRON
STONEHEDGE LLC
KATHLEEN O'CONNELL
2
25
7
26
0
3
IM THIRSTY TOO (FL)
2y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
MARGARET BARTON
MARK CASSE
3
64
3
44
0
4
MYFIRSTEXWIFE (KY)
2y k d
54.50
LUIS SAEZ
FIRST ROW PARTNERS
JORGE ABREU
4
64
6
74
0
5
CHOOSE TO BE HAPPY (KY)
2y k d
54.50
JAIRO RENDON
GLASSMAN, KARL AND G
EDWARD PLESA, JR.
5
67
3322
22
0
6
ROMANTIC TALE (FL)
2y d d
54.50
MARCOS MENESES
KRISTINE MITCHELL
ANNA VARSI
6
49
084
22
0
7
BAJAN GIRL (KY)
2y d d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
SLACK, ROBERT AND WA
ROHAN CRICHTON
7
0
0
0
8
ZANGARVA (KY)
2y d d
51.00
GADDIEL MARTINEZ
PATRICK MARCONDES
PATRICK MARCONDES
8
49
755
19
0
9
MISS ADVENTURE (KY)
2y d d
54.50
NIK JUAREZ
DEBBY OXLEY
MARK CASSE
9
0
0
0
10
BUCKY'S DRAMA (FL)
2y a d
54.50
SAMY CAMACHO
WINNING STABLES, INC
MARY BENNETT
10
0
0
0
11
GRUDGE (NY)
2y a d
54.50
RAJIV MARAGH
LEONARD GREEN
JOHN SERVIS
11
66
52
40
0
12
MERSEYSIDE (FL)
2y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
ALL IN LINE STABLES
SAFFIE JOSEPH, JR.
12
69
3
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SALUTE THE COLONEL (FL)
5y d a
55.50
LUIS SAEZ
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
1
103
459111
86
0
2
SCRAPS (FL)
3y d e
54.00
JAIRO RENDON
ARINDEL
STANLEY GOLD
2
95
824113
30
0
3
GRAND JOURNEY (KY)
4y a a
55.50
EMISAEL JARAMILLO
WHISPER HILL FARM, L
RALPH NICKS
3
97
161112
65
0
4
DARK AGES (FL)
3y d e
51.50
CRISTIAN TORRES
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
4
87
2142
50
0
5
ROBINTAKINCHARGE (KY)
3y d e
54.00
SAMY CAMACHO
LOVE UNLIMITED THORO
BOBBY DIBONA
5
88
341442
40
0
6
CLASS AND CASH (FL)
7y k a
55.50
RAJIV MARAGH
EDWARD SHORT
JANE CIBELLI
6
103
31212-5
127
0
7
EVIL EYE (KY)
3y d e
54.00
NIK JUAREZ
SKYCHAI RACING LLC A
MICHAEL MAKER
7
80
41310
72
0
8
RODDICK (FL)
3y d e
54.00
RAJIV MARAGH
ARINDEL
JUAN ALVARADO
8
71
222-341
19
0
1 Aralık 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:03 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 1 aralık 2019 pazar at yarışı bülteni, 1 aralık 2019 at yarışı programı, 1 aralık 2019 tjk yarış programı, 1 aralık 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 1 aralık 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 1 aralık 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 1 aralık 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni