Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEŞVAN
4y k a
TURBO
59.50
M.G.ARSLANAP
N.CEHDİ ADVAN
R.TAŞDELEN
6
72
351130
24
18
1.22.32
2
ASTEROİD
4y a a
TURBO
59.00
M.S.ÇELİKAP
SELMA GÜLERCE
İB.B.OĞULLARI
8
69
611320
10
17
1.23.35
3
ASRASYAD
4y a a
SANCAKBEYİ
60.50
H.ÇİZİK
ZEYNEL ÖZKAN
S.DEMİR
9
68
335237
73
15
1.23.59
4
ALTINONUR
4y k a
TOŞUR
58.00
A.SÖZEN
SEMRA ERKUŞ
BAH.GÖK
4
63
646210
9
19
1.21.97
5
KILAVUZAĞASI
4y a a
YILMAZER
57.00
S.BOYRAZ
CEMİL GÖKHAN
A.GÜLLÜ
5
61
711200
7
17
1.20.58
6
KARA ATİK
4y d a
ATİKBEY
57.50
G.KOCAKAYA
ÖMER ALAK
İ.GÜMÜŞ
7
62
412431
7
20
1.23.02
7
TASARIMCI
4y k a
TURBO
55.00
A.KURŞUN
REŞAT ARSLAN
İS.TEKİNALP
2
57
921012
7
19
1.20.96
8
ENERGİN
4y k a
TAMERİNOĞLU
53.00
S.ERKUŞ
KADİR İPEK
O.İPEK
3
53
280610
9
19
1.24.96
9
DEMİRŞİMŞEĞİ
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
M.A.SOLMAZAP
AYHAN AHRASOĞLU
M.KILIÇSEREN
1
49
165311
16
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HORONGÜZELİ
3y a d
KANEKO
62.50
V.DEMİR
SERCAN BAKAL
Y.AKDAŞ
8
44
813738
9
16
2
SPARK RACER
3y d d
AFTER MARKET (USA)
61.50
M.A.SOLMAZAP
İSMAİL YÜKSEL
A.KARAKUŞ
11
44
278259
14
15
2.19.69
3
ŞÜŞÜ
3y d d
EXPANSION (USA)
62.50
Ö.YILDIRIM
İSMAİL HADİOĞLU
T.HAN
1
44
706560
16
14
2.13.14
4
KARMA FELSEFESİ
3y a d
LION HEART (USA)
60.50
G.KOCAKAYA
RECEP AVŞAR
H.İ.AKÇAY
14
40
803387
26
13
2.13.04
5
AFBRİ
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET KARAGÖZLÜ
A.KARAKUŞ
9
39
575121
16
20
6
PRENSES GOLDA
3y d d
PAN RIVER
59.50
MÜS.ÇELİK
AYTEN SALTABAŞ
S.ALTUNDAĞ
2
38
414644
15
16
2.19.24
7
TÜRKMEN KIZI
3y d d
CUVEE (USA)
58.00
A.KURŞUN
FATMA PAKSOY
K.ÖZTÜRK
7
35
311654
34
17
2.16.59
8
LADY SNOW
3y a d
TALIP HAN (IRE)
53.00
M.K.KUMBASARAP
ERAY HAZAR
A.GÜVEN
10
27
760693
21
13
9
PRINCESS SABA
3y k d
EL CORREDOR (USA)
54.00
A.KAÇMAZ
M.HANİFİ ESİN
BAH.GÖK
4
27
32-5999
55
14
10
DAYLIGHT
3y d d
EXPANSION (USA)
52.50
M.BAYIR
İSMAİL HADİOĞLU
T.HAN
3
24
435844
30
15
11
ANTEP GÜZELİ
3y d d
BORS
50.00
SER.YILDIZAP
MEHMET NAİM
Ş.İPEK
5
14
775050
44
11
12
BABY RICH
3y a d
TALIP HAN (IRE)
52.00
S.ERKUŞ
CELAL ÇANKAYA
M.TÜRKOĞLU
12
23
703509
16
10
13
FORTIS PUELLA
3y d d
LUXOR
50.00
V.ABİŞAP
SÜLEYMAN ŞİRE
M.DAŞ
6
23
872700
16
11
14
ORPHAN GIRL
3y d d
HAKEEM (USA)
50.00
E.TUNÇ
İSMAİL YÜKSEL
A.KARAKUŞ
13
15
395667
24
2
2.19.13
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ÇAĞLAR
2y d e
AYDEMİRHAN
57.00
A.KAÇMAZ
TURAN ÜLKE
B.BOZKURT
3
0
76
14
18
2
BIG PRESINDENT
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
M.S.ÇELİKAP
E.KAYHAN ERGİN
K.YILDIZ
8
0
97
14
18
1.26.49
3
BLACKSIVO
2y d e
FIRE MAMBO
57.00
A.KURŞUN
DİNÇER KARABULUT
Ö.FARUK TAN
1
0
3
33
19
4
DEEP RISE
2y d e
MENDIP (USA)
55.00
M.A.SOLMAZAP
İSMAİL YÜKSEL
A.KARAKUŞ
9
8
870
14
17
5
FAST FANTASTIC
2y d e
LION HEART (USA)
57.00
M.BAYIR
M.VEHBİ KARAHAN AYAS
A.DUTAL
11
25
667563
14
14
1.20.31
6
KING DAY
2y d e
FAIRSON
53.00
M.KIYAKAP
İ.HALİL PARILDAR
BAH.GÖK
5
0
0
9
19
1.23.55
7
LAST DANCER
2y a e
AGRESIVO (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
OSMAN ERGİN
M.TÜRKOĞLU
7
0
47
21
18
8
OĞLUM MERİÇ
2y d e
DAI JIN (GB)
57.00
A.SÖZEN
İSMAİL GÜL
EMİN KARATAŞ
6
0
2
33
19
9
ORHUN REİS
2y a e
TALIP HAN (IRE)
57.00
M.AKYAVUZ
ALPER TUNGA BACANLI
H.GÜNEY
4
0
46
19
18
10
YILDIZLI ASLAN
2y a e
CUVEE (USA)
53.00
N.DEMİRAP
SIRAÇ DEMİR
M.TÜRKOĞLU
10
30
244323
14
17
11
AKÇALAR GÜZELİ
2y d d
MALİ
55.00
E.TUNÇ
MEFTUNE KÜRPE
BAH.GÖK
2
4
907666
7
11
1.18.22
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZALDIR
2y d e
MARCAVELLY (USA)
59.50
A.SÖZEN
FEDAİ KAHRAMAN
A.CİĞER
2
46
17
17
19
2
LEGIONER
2y a e
LION HEART (USA)
59.00
Ö.YILDIRIM
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
4
45
1
33
20
3
BAY BAY HEPİNİZ
2y d e
PERFECTO
57.50
G.KOCAKAYA
ABDULKADİR DURMAZ
H.ATAŞ
6
42
263126
16
18
4
ALTO
2y d e
SCARFACE
57.00
S.BOYRAZ
BÜNYAMİN ÖZDEMİR
Y.DEMİR
5
41
1064
9
17
1.31.50
5
KARA DUMAN
2y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
54.50
M.S.ÇELİKAP
NASRİ ARTAR
İ.KÖROĞLU
8
40
143
14
18
6
KEREM EYLE
2y d e
SCARFACE
56.50
MÜS.ÇELİK
MEHMET ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
7
40
351
21
20
7
MY LEAH
2y a d
MALKOÇOĞLU (USA)
56.50
V.DEMİR
SEMA COŞKUN
H.ATAŞ
1
40
618086
9
16
1.33.40
8
DELİ TAHİR
2y d e
DR FONG (USA)
55.50
M.BAYIR
NECMETTİN YILDIZ
SEN.ŞEN
3
38
77231
14
20
1.29.98
9
HARİTACI KIZ
2y k d
AGRESIVO (USA)
53.00
M.K.KUMBASARAP
MESUT ÇEVİKEL
M.TÜRKOĞLU
9
35
515254
7
16
1.30.75
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APRIL ONE
2y d e
LION HEART (USA)
57.00
A.KURŞUN
FARUK TINAZ
MUR.ÇAM
4
0
7
33
19
2
CANKARDEŞLER
2y d e
PERFECTO
57.00
E.SİNCAN
ZİYA YILDIZ
A.GÜLLÜ
2
0
3
9
19
1.17.67
3
CRISTOPHER
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
D.KAYAAP
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
9
6
7500
14
16
4
FERHATBEY
2y d e
APPROVE (IRE)
57.00
M.AKYAVUZ
ADEM AMAÇ
HAL.ŞİMŞEK
3
26
443337
14
16
1.22.38
5
HIZLI HAN
2y d e
TRIPLE BONUS
57.00
S.ERKUŞ
MEHMET YILDIRIM
MEH.YILDIRIM
8
0
09
75
18
6
KANEKONUN OĞLU
2y a e
KANEKO
57.00
G.KOCAKAYA
A.CELALETTİN ALKAN
İB.B.OĞULLARI
7
36
552232
19
18
1.20.03
7
RED HORSE
2y k e
DEHA
57.00
H.BUDAK
BEŞİR KAYA
Y.TUNCAY
5
24
596358
14
10
1.18.69
8
TALUZEK
2y d e
TALIP HAN (IRE)
57.00
Ö.YILDIRIM
ERDAL URAL
A.GÜVEN
1
32
642
14
17
1.16.63
9
TEAR OF THE SUN
2y d e
NIGHT FALCON
57.00
H.ÇİZİK
SAİT VARLI
Y.DEMİR
6
0
54
35
18
10
TİMSAH
2y d e
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
F.R.BEBEK
AHMET ÜRÜN
BAH.GÖK
10
22
776346
14
13
1.18.20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜVENAĞA
3y a e
TURBO
60.00
A.SÖZEN
MEHMET BECENE
K.YILDIZ
6
39
515042
7
16
1.24.98
2
TSARİGRAD
3y k e
GÖKMENBEY
57.00
M.S.ÇELİKAP
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
10
47
17051
19
20
1.26.83
3
ZAMAN HATTI
3y a e
ODİNHAN
57.00
D.KAYAAP
SALİH DOĞAN
K.TEKİNALP
3
42
416245
13
16
4
DAŞÇI POYRAZ
3y k e
SARRAF
59.00
V.DEMİR
OSMAN TEKİNALP
İS.TEKİNALP
14
35
942170
7
18
1.25.49
5
BARUT
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
S.BOYRAZ
ERKUT ŞAHİN
K.YILDIZ
8
35
423210
31
19
1.28.80
6
BOLKAR YAVRUSU
3y k e
BOLKAR
57.00
H.ÇİZİK
CEMAL DURMAZ
FER.ÇELİK
11
42
451108
16
18
1.38.15
7
ÇAKAR ŞAH
3y a e
SARRAF
55.00
M.A.SOLMAZAP
İBRAHİM H. KENDİRCİ
M.KILIÇSEREN
13
35
603419
7
19
1.27.43
8
GÜNPINAR
3y k e
KARA YAĞIZ
57.00
A.KAÇMAZ
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
2
37
19662
14
16
1.24.56
9
HIZLIŞİMŞEK
3y k e
TOŞUR
57.00
M.AKYAVUZ
MEHMET ARSLAN
Ş.İPEK
9
32
676217
7
19
1.27.43
10
O BİR REİS
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
G.KOCAKAYA
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
Ş.İPEK
7
46
674511
14
20
1.24.91
11
ASLANEFE
3y k e
KIRIMHAN
55.00
U.SARICAAP
İBRAHİM ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
1
34
140009
14
15
1.29.29
12
HABERYOLCUSU
3y a e
ÖZHABER
55.00
S.ERKUŞ
SALİH ERASLAN
A.GÜVEN
4
31
198078
30
15
13
NİSANOĞLU
3y k e
BOZYİĞİT
55.00
E.SİNCAN
İ.HALİL DEMİR
A.GÜLLÜ
15
31
150560
44
15
1.24.25
14
TAŞERON
3y k e
TOŞUR
53.00
M.K.KUMBASARAP
MEHMET POLAT
R.ATLI
5
36
600184
7
18
1.27.18
15
POKERCİ
3y a e
ODİNHAN
54.00
B.KILINÇ
NİHAT ARSLAN
BAH.GÖK
12
32
566610
14
19
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DYNAMO
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
M.AVŞAR
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
0
86
21
18
1.24.34
2
MACELLAN
2y a e
YA NASİP
57.00
S.KAPLAN
MUNİR GÖKÇE
S.SAYIN
1
7
7085
8
16
1.26.49
3
ROBİNİN ATI
2y d e
HARD WORKER
57.00
F.YARDIMCI
MEHMET DEMİRKAPI
M.KILINÇ
3
24
642258
21
17
1.17.26
4
BERFİN HAT
2y d d
CASH AKÇE
55.00
H.İ.AKKAYA
MEHMET KORKMAZ
A.E.KARAKURT
2
0
0
7
19
1.30.37
5
EFELİ EMİNE
2y d d
TALIP HAN (IRE)
55.00
N.ALTIN
RACİ ATLI
A.E.KARAKURT
9
24
394503
7
14
1.16.91
6
GÜZEL ÜNLÜ
2y d d
TALIP HAN (IRE)
55.00
M.ÜNLÜ
SELAMİ ÜNLÜ
At Sahibi
7
10
465574
7
14
1.15.89
7
İNTİKAM YAĞMURU
2y d d
PERFECTO
55.00
E.KILIK
ZABİTE CANPOLATLI
A.E.KARAKURT
5
3
600
7
17
1.22.17
8
ROZA ARTUN
2y a d
PERFECTO
51.00
Y.CENGİZAP
HALİL ARTUN
M.KILINÇ
6
14
69838
7
15
1.18.28
9
VOILETTE HAT
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
53.00
İ.ÇİZİKAP
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
9
658665
7
13
1.17.30
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖZDE OĞLUM
2y d e
HAKEEM (USA)
60.00
M.ÜNLÜ
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
8
30
23165
14
18
1.15.63
2
FAST TO RAIN
2y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
M.AVŞAR
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
9
26
43521
7
20
1.15.45
3
KÜÇÜK BAYCANIM
2y d d
GLENDOR
58.00
M.DOĞAN
HALİL KARAKEÇİ
S.V.KAYA
5
31
177617
15
19
1.17.52
4
CIMŞİT
2y d e
HARD WORKER
57.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
V.ÇİZİK
4
30
310
14
19
1.16.63
5
KADİR EFE
2y d e
KANEKO
57.00
F.YARDIMCI
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
6
28
497162
15
18
1.22.09
6
SÜRGÜN
2y d d
PERFECTO
57.00
N.ALTIN
MEHMET DURMAZ
A.TOPRAK
1
27
637248
8
14
1.18.45
7
ROSE LINE
2y d d
ASTRAKHAN
51.00
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA ÜNLÜ
V.ÇİZİK
3
26
555350
8
13
1.18.57
8
ŞEKKİYA
2y d d
PERFECTO
55.00
H.PARILDAR
M.VEYSİ BECENE
M.K.ÇİZİK
2
26
700071
7
20
1.14.62
9
UÇAN MATRA
2y a d
PERFECTO
51.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
7
26
51637
8
17
1.18.81
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEDAİ
3y a e
SON OF SUN
60.00
İ.KATARAP
TEYFİK TINAS
M.K.ÇİZİK
3
65
811299
12
17
2.05.19
2
TAKİPETBENİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
M.IŞIKAP
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
10
60
142172
12
18
2.01.38
3
HOY HOOY
5y a a
SPORTS HERO (USA)
60.50
M.ÜNLÜ
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
9
57
437006
12
13
2.04.45
4
ISTANBUL HOUSE
5y a a
KANEKO
59.00
V.KIZMAZ
MUSTAFA YARDIMCI
V.ÇİZİK
4
54
073510
48
19
2.03.22
5
KING OF ODESSA
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
55.00
E.KILIK
OSMAN GÜLLÜ
V.ÇİZİK
7
49
203324
14
17
2.05.75
6
TINASOĞLU
4y d a
EL SALVADOR
53.00
İ.ÇİZİKAP
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
2
44
902123
12
18
2.01.50
7
ARAPAHO
5y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
50.50
C.TEPEAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
8
41
232711
14
20
2.03.17
8
SERHOŞ DEDE
5y d a
OUT OF CONTROL
50.00
M.E.DOĞANAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
5
29
054257
8
7
2.04.47
9
NİZAMİ
5y d a
NUSA DUA
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
6
24
402927
14
17
2.06.09
10
FLYING LION
3y a e
KURTINIADIS (IRE)
50.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
25
659282
7
18
2.08.49
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YILDIZABAKAN
7y k a
GOBAKBEY
63.50
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
At Sahibi
2
84
855207
15
13
2.03.65
2
OĞLUM KAYRA
6y a a
MAGRİP
62.50
M.DOĞAN
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
10
78
617531
20
20
3
ŞENALP
5y a a
ÖZGÜNHAN
61.50
V.KIZMAZ
YÜKSEL ARSLAN
M.KILINÇ
3
62
723725
15
16
2.14.28
4
KALFALARBEYİ
4y a a
YALAZ
61.00
H.PARILDAR
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
1
46
593554
16
10
2.12.18
5
BETONAYAK
4y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
M.ÜNLÜ
ABDULLAH AVCI
F.BAKIR
13
52
110043
7
16
2.04.98
6
GEZEGEN
8y a a
BİLGİN
59.50
İ.KATARAP
HAMİT ALPAK
MUR.DOĞAN
4
42
543276
16
14
2.05.78
7
ŞUBATHAN
10y k a
ERBEYİM
59.50
B.BEKTAŞAP
MUSTAFA YARDIMCI
N.CAMUZ
5
57
823841
12
20
2.00.59
8
TEKÇAPKAN
6y a a
ÇAPKANCAŞ
59.50
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
6
77
031880
15
17
2.01.19
9
BURÇAKHAN
7y a a
BEN ANADOLU
57.50
E.KILIK
NECMETTİN DEĞERLİ
A.KIZILYAMAÇ
7
62
128336
9
15
2.07.47
10
GÖKKURT
7y k a
HİSARHAN
57.50
C.TEPEAP
SELÇUK YONTÜRK
M.KARALI
12
77
255455
14
7
2.12.37
11
YALAZBEYİ
5y a a
YALAZ
57.50
M.AVŞAR
MAHMUT ÇELİK
S.V.KAYA
8
54
301614
12
19
2.00.87
12
İZŞAN
7y d a
DEHA
55.50
M.E.DOĞANAP
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
S.SAYIN
11
85
173-9-08
14
15
13
KORALAY
10y a a
HİSARHAN
55.50
İ.ÇİZİKAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
9
60
507575
7
2
2.02.21
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAFKASTUNCU
6y a a
KAFKASLI
63.00
İ.KATAR
MEHMET AKDEMİR
S.V.KAYA
5
34
362235
15
17
2.32.20
2
PARA SAÇAN
5y a k
ATOMKARINCA
61.50
İ.ÇİZİK
KUTBETTİN SAÇAN
S.SAYIN
1
31
341837
8
17
2.20.79
3
ÖZGENHAN
5y a a
ÖZGÜNHAN
57.00
M.E.DOĞAN
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
6
22
847809
8
8
2.18.63
4
BREDELAL
5y a a
ÖZHABER
56.50
C.YILDIRIM
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
4
21
706073
5
10
2.18.75
5
ÇIKMAZOĞLU
5y k a
KARATAŞ
57.00
MEH.PARLAK
SEFA ÇIKMAZ
F.BAKIR
7
22
375922
7
19
2.15.79
6
CONİLEŞ
5y k a
GOBAKBEY
55.00
E.AKKILIÇ
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
N.CAMUZ
2
18
085028
8
6
2.16.05
7
KAÇ ŞERİF
5y k a
ÇELİKKAN
52.00
UMUT DEMİR
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
3
12
288596
7
4
2.15.69
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİRDESTAN
2y a e
YA NASİP
57.00
H.PARILDAR
MUNİR GÖKÇE
S.SAYIN
9
0
8
127
19
2
CUVE HAYDAR
2y a e
CUVEE (USA)
53.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
5
21
65346
8
15
1.17.31
3
SERHOŞ
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
57.00
V.KIZMAZ
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
1
5
097
8
17
1.20.10
4
SONERİM
2y a e
NO LIMITE
57.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
4
0
88
66
18
1.20.66
5
ALTIN GÜNEŞ
2y d d
ASTRAKHAN
55.00
H.POLAT
HIDIR TAŞDEMİR
F.BAKIR
3
6
908566
7
12
1.18.23
6
CAN TITANIC
2y a d
LION HEART (USA)
55.00
M.ÜNLÜ
MÜCAHİT ERCAN
At Sahibi
6
0
32
7
18
1.16.22
7
DAVAI DAVAI
2y d d
TROJEN HORSE
55.00
H.İ.AKKAYA
HALİL KARAKEÇİ
S.V.KAYA
8
9
87567
68
15
1.21.06
8
KIVIRCIK PRENSES
2y a d
BUENOS AIRES
52.00
A.ÇANKAYAAP
MAHMUT POLAT
N.CAMUZ
7
17
043345
7
16
1.18.01
9
TEA FOR TWO
2y a d
NEARLY GREEN
55.00
M.DOĞAN
REŞİT DEMİR
At Sahibi
2
22
969052
7
14
1.15.79
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAMUZ GÜZELİ
3y a d
UÇANBEY
56.00
İ.ÇİZİKAP
BİLAL CAMUZ
A.İŞIK
5
30
220106
12
18
1.24.15
2
HAKİME
3y k d
SERDARHAN
60.00
E.KILIK
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
15
26
084221
14
20
1.23.87
3
MİR MELİSİM
3y k d
MİRŞANHAN
56.00
C.YILDIRIMAP
EMİN ÇELİK
A.E.KARAKURT
16
28
342134
12
18
1.22.95
4
UĞURGÜLÜ
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL SANCAR
A.İŞIK
1
29
173073
12
15
1.22.91
5
SANCAK ÇİÇEĞİ
3y a d
SANCAKBEYİ
55.00
İ.KATARAP
FERİDUN YUVARLAK
S.V.KAYA
6
26
353098
8
12
1.28.23
6
ALSİLSÜPÜRKIZ
3y a d
TOŞUR
57.00
H.POLAT
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
12
29
061030
23
17
1.34.14
7
BİR MATRA
3y k d
ODİNHAN
57.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
7
33
741885
12
17
1.23.96
8
CİĞERPARE
3y a d
ALTAHA
57.00
F.YARDIMCI
YÜKSEL CELİM
Ş.OLĞAÇ
2
33
974815
18
19
1.24.99
9
FİDAN BOYLUM
3y a d
TURBO
57.00
S.KAPLAN
ÖMER ALAK
A.E.KARAKURT
11
31
010040
16
16
1.29.29
10
FİYONA
3y a d
AYVERDİ
57.00
H.PARILDAR
CENGİZ ÇETİN
M.KILINÇ
13
27
426130
12
18
1.24.92
11
KARE YAPRAK
3y k d
BİLGİN
57.00
N.ALTIN
ÖMER ALTIN
S.SAYIN
3
32
10906
13
16
1.26.47
12
MEHTAPLI GECE
3y k d
SANCAKBEYİ
57.00
M.DOĞAN
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
8
29
500000
12
11
1.25.34
13
NASİPLİ KIZ
3y k d
TÜMÖZ BEY
51.00
M.E.DOĞANAP
ADNAN DOĞAN
MUR.DOĞAN
10
26
58041
35
20
1.26.01
14
ROJA
3y k d
TOŞUR
51.00
E.AKKILIÇAP
SİNAN KORKMAZ
A.TOPRAK
4
25
888109
7
18
1.26.39
15
ANZILHA
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.00
Y.CENGİZAP
MUSTAFA KATI
G.BALTA
14
21
660000
35
12
1.33.87
16
TURBONUN GÜLÜ
3y a d
TURBO
55.00
M.AVŞAR
İSMAİL DEMİR
S.SAYIN
9
28
68154
7
18
1.23.54
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUKHOOM (IRE)
6y d g
63.50
A VILLIERS
MR R BREMER
D O'MEARA
9
82
212156
35
0
2
UNFORGIVING MINUTE
8y d g
62.50
JAMES DOYLE
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
11
83
412561
12
0
3
ATLETICO (IRE)
7y d g
61.00
HOLLIE DOYLE
MR K MCCABE MR P D
P EVANS
8
75
222076
26
0
4
AZZECCAGARBUGLI (IRE)
6y d g
59.00
JOSEPHINE GORDON
MS DENISE TIBBETT
MIKE MURPHY
5
77
063842
12
0
5
SHADY MCCOY (USA)
9y d g
59.00
P J MCDONALD
MR IAN WILLIAMS
I WILLIAMS
4
80
204044
12
0
6
SMUGGLERS CREEK (IRE)
5y d g
58.50
P MULRENNAN
MR ALLAN MCLUCKIE
I JARDINE
12
66
072086
62
0
7
PHOENIX LIGHTNING (IRE)
4y d g
57.50
T P QUEALLY
MR B V LUND
K BISHOP
1
32
000797
120
0
8
FUWAIRT (IRE)
7y d g
55.50
C NOBLE
LOWE, LEWIS AND HOYL
DAVID LOUGHNANE
10
71
408668
6
0
9
HIGHLAND ACCLAIM (IRE)
8y d g
54.50
D PROBERT
MR EVAN M SUTHERLAND
D O'MEARA
7
65
849050
10
0
10
NEWSTEAD ABBEY
9y d g
53.00
T LADD
LETS BE LUCKY RACING
REBECCA BASTIMAN
2
51
886997
15
0
11
OPERA KISS (IRE)
3y a d
52.50
K SCHOFİELD
21ST CENTURY RACİNG
I FURTADO
6
40
604609
10
0
12
NORTH KOREA (IRE)
3y d d
51.50
K O'NEİLL
MR G B HİGNETT
B BAUGH
3
42
385740
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIAMOND COTTAGE
2y a d
57.50
C BENNETT
PAT HANCOCK ERİC J
M SAUNDERS
3
0
8
69
0
2
DIAMOND JILL (IRE)
2y d d
57.50
JP SULLİVAN
MR TONY ASHLEY
SARAH HOLLİNSHEAD
11
0
0
0
3
DUBAI QUALITY (IRE)
2y a d
57.50
C SHEPHERD
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
4
0
0
0
4
ELIXIR SKY
2y d d
57.50
J MİTCHELL
MR KEVİN FROST
KEVİN FROST
12
0
0
0
5
FULL SECRET (IRE)
2y d d
57.50
B MCHUGH
SHEİKH ABDULLAH ALMA
R FAHEY
9
0
0
0
6
GOLDIE HAWK
2y d d
57.50
G WOOD
MS AİDA FUSTOQ
C WALL
1
0
0
0
7
KNAPSACK (IRE)
2y d d
57.50
H CROUCH
MRS BELİNDA MİLES
C COX
8
0
0
0
8
NOBLE DAWN (GER)
2y a d
57.50
P J MCDONALD
JOHN MARRİOTT
I FURTADO
2
0
54
67
0
9
NO NAY BELLA (IRE)
2y d d
57.50
D MUSCUTT
MIDDLEHAM PARK RACIN
M BOTTI
10
0
0
0
10
TAMAO
2y d d
57.50
D PROBERT
BRİGHTWALTON BLOODST
A BALDİNG
6
0
0
0
11
TRUE BELIEVER (IRE)
2y d d
57.50
J HART
BALLYLİNCH STUD
M JOHNSTON
7
0
0
0
12
VOICE OF DUBAWI
2y d d
57.50
M DWYER
BAİLEY DALUMA RACİNG
P WEBBER
5
0
6
56
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASHAM STAR (IRE)
5y d g
60.50
O STAMMERS
3 BATTERHAMS AND A R
M JOHNSTON
3
85
824000
39
0
2
MICHELE STROGOFF
6y d g
60.50
M CREHAN
MR STEPHEN LOUCH
M APPLEBY
4
85
222535
5
0
3
STORM AHEAD (IRE)
6y d g
57.50
ELLA MCCAIN
MR AMBROSE TURNBULL
T EASTERBY
6
79
403381
15
0
4
THE THROSTLES
4y d g
56.50
TOBY ELEY
KEVIN FROST RACING C
KEVIN FROST
1
76
315573
7
0
5
KESWICK
5y d g
56.00
GEORGIA DOBIE
MAIN MURPHY PARTNERS
MRS H MAIN
5
75
97-5065
14
0
6
INTERNATIONAL LAW
5y k g
54.00
A VILLIERS
JOHN AND TONY JARVIS
A BRITTAIN
2
68
560643
40
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABEL HANDY (IRE)
4y d g
61.50
D NOLAN
MR F GILLESPIE
D CARROLL
3
82
209904
12
0
2
REFLEKTOR (IRE)
6y a g
61.50
R KINGSCOTE
DAVID LOWE
T DASCOMBE
11
82
903087
46
0
3
UNION ROSE
7y d g
61.00
D PROBERT
MR ADRIAN EVANS
R HARRIS
8
81
324116
76
0
4
CANFORD BAY (IRE)
5y d g
60.50
C HARDIE
NORTHGATE RACING
A BRITTAIN
5
80
835336
7
0
5
FIZZY FEET (IRE)
3y d d
60.50
HOLLIE DOYLE
DAVID LOWE
DAVID LOUGHNANE
6
80
378722
10
0
6
EXCELLENT GEORGE
7y d g
60.00
P J MCDONALD
MR STUART WILLIAMS
S C WILLIAMS
9
79
592225
28
0
7
LOMU (IRE)
5y a g
60.00
P MULRENNAN
MR STEVE MACDONALD
I JARDINE
2
79
2-40057
65
0
8
THREE LITTLE BIRDS
4y d k
58.00
T GREATREX
MİSS AMANDA RAWDİNG
S KİRK
10
75
135521
10
0
9
ZAPPER CASS (FR)
6y d g
58.00
A RAWLINSON
MR STEPHEN LOUCH
M APPLEBY
1
75
862517
17
0
10
SECRETFACT
6y a g
57.50
C BENNETT
PREMIER CONSERVATORY
M SAUNDERS
7
74
413577
10
0
11
RED STRIPES (USA)
7y d g
54.00
ELISHA WHITTINGTON
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
4
61
176985
4
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AUNTIE JUNE
3y a d
57.50
C SHEPHERD
MR M A GEOBEY
R BROTHERTON
7
26
856
34
0
2
BILLYOAKES (IRE)
7y d g
57.50
B ROBINSON
KEITH WEST OLLIE P
O PEARS
6
53
406575
10
0
3
BOND STREET BEAU
4y a g
57.50
K O'NEILL
MR P J MCBRIDE
P MCBRIDE
5
54
166687
12
0
4
BROCKEY RISE (IRE)
4y a g
57.50
D PROBERT
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
4
54
640020
15
0
5
FLORA TRISTAN
4y a k
57.50
L KENİRY
THE GİGGLE FACTOR PA
I FURTADO
1
55
880753
3
0
6
GHOST BUY (FR)
3y d g
57.50
P J MCDONALD
JOHN MARRIOTT GIGG
I FURTADO
13
54
553726
1
0
7
KRAZY PAVING
7y d g
57.50
E J WALSH
ALL THE KINGS HORSES
OLLY MURPHY
12
54
4-41170
10
0
8
MANSFIELD
6y d g
57.50
D COSTELLO
THE STYLE COUNCIL
MRS STELLA BARCLAY
9
55
343372
10
0
9
MISS GARGAR
3y d d
57.50
R HAVLİN
HUNGERFORD PARK STUD
H DUNLOP
11
55
317367
10
0
10
ONE ONE SEVEN (IRE)
3y d g
57.50
C HARDIE
JOHN AND TONY JARVIS
A BRITTAIN
3
52
612007
10
0
11
OUR MAN IN HAVANA
4y d g
57.50
HOLLIE DOYLE
MR D J OSEMAN
A CARROLL
8
55
9-00900
127
0
12
PHILYABOOTS
3y d g
57.50
ELLA MCCAIN
MR T G LESLIE
D MCCAIN
10
45
0-9696
29
0
13
TOBEEORNOTTOBEE
3y a e
57.50
T EAVES
RAY FLEGG,JOHN BOUSF
D CARROLL
2
55
426606
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WESTERN DUKE (IRE)
5y d g
64.50
P J MCDONALD
MR K A COSBY
I WILLIAMS
3
86
534105
14
0
2
BILLY RAY
4y d g
64.50
D COSTELLO
BONNET DE DOUCHE
SAM ENGLAND
7
86
652900
39
0
3
CRY WOLF
6y a g
61.50
D MUSCUTT
W B B G J DALY
ALEXANDRA DUNN
9
79
314438
108
0
4
MANJAAM (IRE)
6y a g
61.00
JONATHAN FISHER
SOHI
I WILLIAMS
2
78
686459
45
0
5
RAJINSKY (IRE)
3y d g
60.50
R KINGSCOTE
MR R S MATHARU
T DASCOMBE
8
82
2133-14
12
0
6
BATTLE OF MARATHON (USA)
7y d g
60.50
D KEENAN
EMMA RYAN PARTNER
J RYAN
5
77
139109
14
0
7
WEATHER FRONT (USA)
6y a g
60.00
D PROBERT
MR KEN EALES SELF
K MCLINTOCK
4
76
312115-
127
0
8
DANCE TO PARIS
4y d k
59.50
J MİTCHELL
THE CALCULATED SPECU
MRS L WADHAM
1
75
31-0953
10
0
9
DIODORUS (IRE)
5y d g
58.00
J HART
EXORS OF THE LATE MR
K MCLINTOCK
10
72
065322
95
0
10
WANAASAH
3y d d
57.50
HOLLIE DOYLE
SOHI
DAVID LOUGHNANE
6
75
712336
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHFAD
4y a g
59.00
H CROUCH
MR A WATSON MR B M
G L MOORE
9
48
306494
29
0
2
BRECQHOU ISLAND
4y d g
59.00
P BRADLEY
MRS F A VEASEY G B
MARK PATTINSON
11
49
806620
127
0
3
BUTTERFIELD (IRE)
6y d g
59.00
E J WALSH
MR ALAN STEVENS MR
B FORSEY
12
49
462937
28
0
4
EMBER'S GLOW
5y a g
59.00
D COSTELLO
MR TREVOR JOHNSON
M LOUGHNANE
6
49
340964
27
0
5
GLADDEN (IRE)
4y a k
59.00
D MUSCUTT
EWELL NEVER KNOW
L CARTER
4
42
90-6044
38
0
6
MAJESTIC STONE (IRE)
5y d g
59.00
J HART
MAJESTIC STONE PARTN
JULIE CAMACHO
5
49
495352
42
0
7
MELABI (IRE)
6y d g
59.00
S GRAY
MATT WATKINSON RACIN
MRS STELLA BARCLAY
1
47
291776
41
0
8
TELEKINETIC
4y d k
59.00
HOLLİE DOYLE
SİX PACK
A CARROLL
7
47
798252
34
0
9
BUMBLEKITE
3y a d
57.50
DAVID PROBERT
RAY BAILEY AND STEPH
STEPH HOLLINSHEAD
8
47
0-92079
59
0
10
CHOP CHOP (IRE)
3y d d
57.50
T P QUEALLY
BRIAN BARR RACING CL
B BARR
2
49
860079
17
0
11
KLIPPERTY KLOPP
3y a g
57.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
3
50
503402
10
0
12
SNOW LEOPARD (IRE)
3y k g
57.50
R DA SILVA
CCCP SYNDICATE
A CARROLL
10
50
5800
27
0
3 Aralık 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Diyarbakır, Wolverhampton İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 3 aralık 2019 salı at yarışı bülteni, 3 aralık 2019 at yarışı programı, 3 aralık 2019 tjk yarış programı, 3 aralık 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 3 aralık 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 3 aralık 2019 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 3 aralık 2019 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni