Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYDÖKER
6y d a
LION HEART (USA)
63.00
S.ÖZEN
ERAY KOKTAY
M.ASLAN
1
93
324531
17
20
2.01.65
2
GADDARA
6y a a
CUVEE (USA)
63.00
F.YÜKSEL
MURAT ATEŞ
F.KIRAN
9
71
425144
10
18
2.02.87
3
SUVLA POINT (IRE)
4y a k
LION HEART (USA)
61.00
K.TOKAÇOĞLU
ONUR UMUT ÖZKAN
V.YÜKSEL
8
86
413176
17
18
2.03.43
4
CATCH THE RHYTHM
3y a e
SPEEDY WOLF
60.50
O.ÖZTÜRK
VOLKAN YOZGATLI
M.GÜNDÜZELİ
6
60
001161
11
20
2.24.37
5
DARKHOLM
5y d a
MENDIP (USA)
60.00
M.GÜNDÜZELİ
ESER AKYIL
C.ŞAMLI
4
84
811395
31
17
2.00.72
6
GRAY TAIL
4y k a
DR FONG (USA)
60.00
B.M.MIRIKAP
BEKTAŞ YILDIRIM
M.BAYRAKTAR
2
77
313114
18
19
2.02.42
7
HE IS MINE
3y d e
MENDIP (USA)
58.50
T.YILDIZ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
3
72
60-1117
35
19
8
SAVAŞ ATI
6y d a
KANEKO
58.00
H.KAPLAN
KADİR EREKE
F.KIRAN
5
81
795440
31
13
2.01.13
9
VILLAGE HOOF
4y d a
HAKKAR
58.00
D.YILDIZ
BAHADIR GELİŞ
A.SONĞUR
7
70
343934
11
16
2.02.64
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ÖZESER
3y k e
SONPERDE
57.00
S.ÖZEN
MEHMET HÜZMEN
S.ÖNDER
4
34
547320
7
14
2
BATUŞ
3y a e
DEMİRSOY
57.00
S.ÇETİN
MUSTAFA KAYA
İ.YAKUT
9
32
557862
7
14
3
DORUKURT
3y k e
KURTEL
57.00
N.ŞEN
EROL ŞİRİN
A.ÖCAL
1
28
045305
13
11
4
HÜYÜK KAPLANI
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
T.YILDIZ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
3
23
540
7
17
5
KARATREN
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
O.YILDIZ
METE ÇELİK
Ç.DEMİR
8
0
7
7
19
6
KIRİBRAM
3y k e
SEPETÇİOĞLU
57.00
S.İPEK
CASİM TEPEGÜN
A.SONĞUR
12
13
0080
7
16
7
KOPANKIYAMET
3y a e
ARTOS
57.00
D.YILDIZ
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
6
21
549
7
17
8
SÜMER HAN
3y k e
YAŞARCIK
57.00
H.KAPLAN
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
F.TURAN
5
28
734
7
17
9
YEKKAN
3y k e
KAANEFE
57.00
M.ÇİÇEK
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
F.TURAN
7
18
7765
7
16
10
ZIVARIKLI
3y a e
ZİGANA
57.00
İ.H.KETME
RECEP KETME
R.ÖZŞAHİN
10
34
925547
7
13
11
GÜLÇİL
3y a d
ORÇUN
55.00
T.ALICI
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
2
10
779090
7
9
12
SELCANKIZI
3y a d
KADİRİM
55.00
H.ALTIN
REŞAT KAZMA
S.ÖNDER
11
24
730706
53
14
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFTER DOWN
2y a d
AFTER MARKET (USA)
57.00
O.ÖZTÜRK
MELİS KURTEL EMİN
S.YARDIMCI
11
53
312924
24
17
1.30.02
2
PHILBERTA
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
T.YILDIZ
COŞKUN OKUR
H.DEMİRBAŞ
12
38
724231
11
20
1.28.97
3
STEM CELLS
2y d d
KANEKO
57.00
N.AVCİ
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
1
51
41811
17
20
4
SUNDOWN
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
M.ÇİÇEK
ŞAFAK DİL
C.AKÇA
7
44
812233
21
17
5
LOVER
2y d d
HAATEF (USA)
55.00
S.ÖZEN
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
8
42
63124
42
18
6
ÇUN
2y d d
TOROK (IRE)
54.00
T.ALICI
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
6
33
456955
9
10
7
HOUCLINI
2y d d
AMERİKALI
54.00
K.TOKAÇOĞLU
KEMAL KURT
T.PELEN
3
43
1
35
20
8
KULKIZI
2y d d
KULOĞLU
54.00
O.YILDIZ
ALPER ERDOĞUŞ
A.ÖZGEN
4
36
558891
21
20
9
MARELINA
2y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
54.00
İ.DİNAR
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
5
35
757738
9
12
10
PASS DE PARIS
2y d d
SCARFACE
54.00
S.ÇETİN
AHMET KURT
T.PELEN
10
41
166
42
18
11
GÜNEŞKIZ
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
53.00
S.İPEK
MEHMET GÜZEL
M.ÖZGÜL
2
0
34
21
18
12
OBSİDYEN
2y d d
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
O.ATMACA
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
9
38
7514
14
19
1.28.98
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HASİBAKIZ
3y k d
BİLGİN
59.50
K.TOKAÇOĞLU
MUZAFFER CAN
HÜS.CAN
4
60
625405
14
14
1.29.73
2
KUDDUSİ
3y k e
KAIZBERT (RU)
59.00
N.ŞEN
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
8
59
2111
12
20
3
ALTINKURUŞ
3y k d
TURBO
51.00
N.AVCİ
SADETTİN ER
M.ER
3
43
542312
14
19
1.35.01
4
HASAN
3y a e
ORÇUN
51.00
O.YILDIZ
İLAYDA ERDEMİR
H.ERDİK
2
43
521841
14
20
5
EYMENAĞA
3y k e
KARAKEMAL
50.50
H.KAPLAN
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
1
42
120093
14
15
1.31.81
6
DUMRUL
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
U.LEVENTAP
ALİ TOYDEMİR
İ.CANPOLAT
5
41
816446
47
16
7
ŞENKARDEŞ
3y a e
AYABAKAN
50.00
S.İPEK
ŞEYMA B. TANİYİT
D.SAV
9
40
442613
10
19
8
TANIRBEY
3y a e
ALTAHA
50.00
S.TIRPAN
AHMET AKBULUT
D.AKBULUT
6
40
415356
10
16
1.31.42
9
ERDOĞDU
3y k e
HIZLITAY
50.00
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
7
39
081670
77
17
1.32.49
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALSERDİL
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
M.GÜNDÜZELİ
ERMAN ERDEM
D.AKBULUT
9
33
533424
7
17
2
AYEZENK
3y k e
YAVUZKAYA
53.00
E.D.ÖKTENAP
KAYA KAYA
T.ATEŞ
6
26
964543
13
11
3
CAMUZDEVRANI
3y a e
TOŞUR
57.00
H.ALTIN
BİLAL CAMUZ
S.YARDIMCI
11
29
908338
7
11
4
ERTAHA
3y a e
ALTAHA
57.00
İ.H.KETME
ÇETİN ÖZDİL
Ç.ÖZDİL
4
14
806
7
17
5
GÜRDORU
3y k e
GOBAKBEY
57.00
N.ŞEN
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
12
30
7243
25
16
6
İSTANBUL MUHAFIZI
3y k e
AYABAKAN
57.00
M.ÇİÇEK
NİMET ARİF KURTEL
B.AY
1
0
43
7
18
7
KOÇMAN
3y a e
KUTLU ER
57.00
S.TIRPAN
İ.SUAT KUTLU
S.H.BARUT
7
10
0000
7
16
8
KRAL SEKİN
3y k e
SOMTÜRKBEY
57.00
S.ÖZEN
ŞAHİN SEKİN
SEN.GÖKÇE
8
0
80
7
18
9
MECİTÖZÜ
3y k e
KURTEL
57.00
OĞUZ EREN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
10
11
090
7
17
10
YAĞIZER
3y d e
KARA YAĞIZ
57.00
T.YILDIZ
FERİDUN KILIÇASLAN
İ.H.BAYDAN
5
30
545027
13
12
11
BABAANNESİNİN KUZUSU
3y k d
SANCAKTEPE
51.00
U.LEVENTAP
MEHMET BABADAĞ
Y.KARAKÜÇÜK
3
0
00
18
18
12
KIZIM ZEYNEP
3y a d
SARUHANAĞA
51.00
M.BAĞAP
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
2
28
966525
7
6
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRBATUR
3y d e
KING DAVID (USA)
58.00
ÇETİN TAŞAP
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
10
33
332055
13
12
1.28.57
2
ANGEL OF LION
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
58.00
MAHSUN TURANAP
ŞÜKRÜ ÇAYLAN
M.BAYRAKTAR
9
29
237303
9
15
1.32.05
3
İSKENDER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
60.00
S.TIRPAN
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
1
21
350850
21
6
1.35.03
4
KOCA SEYİD
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
T.YILDIZ
MEHMET ÇAVUŞ
M.AKKILIÇ
6
29
6726
17
16
1.27.85
5
KRAL CEM
3y a e
OĞLUMEMRE
58.00
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
18
29
893020
21
7
1.28.97
6
ZABUNHAN
3y k g
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
F.YÜKSEL
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
4
27
955358
9
13
1.29.36
7
EDALUS
3y d d
LUCAYAN (FR)
53.00
B.M.MIRIKAP
H.TARIK DİKENCİK
Ç.DEMİR
2
16
006000
9
2
1.28.59
8
IMPASSABLE KING
3y d e
TOCCET (USA)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
SİNAN ÖZTÜRK
A.E.AVCI
15
27
634
127
17
1.30.82
9
PRENSES GAMZE
3y d d
OĞLUMEMRE
56.00
O.ATMACA
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
8
27
398837
21
7
1.29.73
10
DEMİRLEYDİ
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
S.ÖZEN
DİLEK ÖKTEN
A.SONĞUR
17
21
508640
21
12
11
DES RANGILA
3y d d
EL CORREDOR (USA)
54.00
S.ÇETİN
SALİH PALAZ
Y.TALUK
11
12
55079-4
127
14
1.34.75
12
PINK BUTTERFLY
3y a d
EXPANSION (USA)
55.00
O.ÖZTÜRK
MURAT DURAN
M.BAYRAKTAR
16
24
450504
52
14
1.28.78
13
SERADUSH
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
54.00
OĞUZ EREN
NAGİHAN TOKMAK
A.R.YILDIZ
14
9
00009
39
15
1.35.22
14
SCRAPPER GIRL
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
O.YILDIZ
MEHMET ALBAYRAK
R.ÖZŞAHİN
3
26
7855
9
16
1.30.17
15
ANADOLU
3y d e
KANEKO
56.00
D.YILDIZ
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
13
7
0-90077
20
13
1.31.80
16
ULTRON
3y d d
VALENTIN
52.00
S.ÇELİKAP
H.TARIK DİKENCİK
Ç.DEMİR
12
7
6-8090
21
15
17
BIANCHI
3y d d
PRECIOUS
54.00
N.ŞEN
İ.SUAT KUTLU
S.H.BARUT
7
5
7059-00
21
14
1.33.58
18
GRAY RIVER
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
50.00
M.BAĞAP
KAZANFER YAVUZ
F.DİZDAROĞLU
5
0
09
14
18
1.32.47
Greyville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COSSACK WARRIOR (SAF)
4y k g
60.00
M YENI
AVA ROAD TRANSPORT C
PAUL GADSBY
1
60
903700
54
0
2
KOBENS EXPRESS (SAF)
4y d g
56.00
K STRYDOM
D MUNTHREE S MUNTH
KUMARAN NAIDOO
2
50
6080
40
0
3
SIR HENRY HAWKINS (SAF)
4y d g
60.00
D DILLON
ADV S M SHEPSTONE
WENDY WHITEHEAD
3
51
09-07
11
0
4
ARCTIC REFUGE (SAF)
3y d g
58.00
S RANDOLPH
POUND BLOODSTOCK PTY
MICHAEL MILLER
4
66
0650
47
0
5
TILMEETH (SAF)
4y d g
60.00
S VEALE
MORGAN GOVENDER
PAUL GADSBY
5
61
290634
12
0
6
NHLANHLA (SAF)
4y d g
60.00
C STOREY
DOUGLAS CAMPBELL
DOUG CAMPBELL
6
48
00800
44
0
7
SUMMERFIELD (SAF)
3y d g
58.00
J GATES
A J VAN HUYSSTEEN, N
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
7
0
00
47
0
8
NAVARINO BAY (SAF)
3y d g
58.00
T GODDEN
TRINISHA PILLAY
KUMARAN NAIDOO
8
73
807402
11
0
9
ARMINIUS (SAF)
4y d g
60.00
S MOODLEY
S VILJOEN C FENWIC
LEZEANNE FORBES
9
60
970748
12
0
10
MAGIC DUKE (SAF)
4y a g
60.00
A ARRIES
B RILEY, A A AZZIE
MICHAEL MILLER
10
54
045560
27
0
11
GLOUCESTERSHIRE (SAF)
4y d a
56.00
G PIETERSE
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
11
45
058000
7
0
12
RAISEAHALLELUJAH (SAF)
3y d g
58.00
W KENNEDY
D NAICKER
GAVIN VAN ZYL
12
74
452
26
0
13
THE ICE WAR (SAF)
5y d g
60.00
.
W WHITEHEAD
WENDY WHITEHEAD
0
47
00-0800
11
0
14
PONZI (SAF)
5y a g
60.00
.
D D HAYMAN, P V LAFF
PAUL LAFFERTY
0
51
840-070
40
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:22 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SANTA VITTORIA (AUS)
6y d k
59.00
A MARCUS
J F L M F WERNARS
GLEN KOTZEN
1
66
406-232
107
0
2
INGAKARA (SAF)
4y d k
57.00
N PATEL
DR H NHLAPO L G AD
M J ODENDAAL
2
63
965221
53
0
3
PURPLE AND GOLD (SAF)
6y d k
53.00
J GATES
C R A KINGHAM
JULIE GUTHRIE
3
54
541985
11
0
4
AQUAE SULIS (SAF)
4y d k
62.00
A ARRIES
M D VERMEULEN
MICHAEL MILLER
4
73
002010
54
0
5
JANICE'S SECRET (AUS)
7y a k
52.00
S MOODLEY
L F ROBINSON
FRANK ROBINSON
5
43
60-6078
26
0
6
PARKDALE (SAF)
4y a k
53.50
C STOREY
E G R HUGHES J H S
IVAN VAN WYK
6
56
187007
11
0
7
CHATTY CATHY (SAF)
6y a k
60.50
M YENI
K D VERMEULEN
JULIE GUTHRIE
7
69
218052
19
0
8
KEEP ON DANCING (SAF)
4y d k
61.00
D DILLON
B A NICHOLAS J A N
WENDY WHITEHEAD
8
71
120059
30
0
9
COOL APACHE (SAF)
3y d d
56.50
W KENNEDY
LUCKY VEST 12 CC NOM
GAVIN VAN ZYL
9
75
721
37
0
10
BELL JAR (SAF)
6y d k
56.00
K STRYDOM
S PLATTNER
ANDRE NEL
10
68
334483
30
0
11
ZAGARA (SAF)
5y d k
61.50
L HEWITSON
INTERNATIONAL RACING
DENNIS BOSCH
11
71
81-2639
58
0
12
ALTOGETHERLOVELY (SAF)
3y d d
60.00
K DE MELO
G C KALIL
R A HILL/S R HILL
12
82
0018
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIREONTHETRACK (SAF)
4y a g
53.50
W KENNEDY
PREGGIE SOMASUNDRAM
R A HILL/S R HILL
1
67
265231
26
0
2
TEICHMAN (SAF)
4y d g
57.00
D DILLON
G S PERKINS, I D HOW
WENDY WHITEHEAD
2
74
393422
22
0
3
ROY'S PHYSCO (AUS)
6y a g
56.50
L HEWITSON
ROY MOODLEY
ALYSON WRIGHT
3
71
613605
4
0
4
SMART SOX (SAF)
4y d g
58.50
K DE MELO
PREGGIE SOMASUNDRAM
DEAN KANNEMEYER
4
77
356249
44
0
5
POWER TO COMMAND (SAF)
4y d g
54.50
T GODDEN
B J SAHD
MICHAEL MILLER
5
69
457761
82
0
6
RUN TO DENMARK (SAF)
5y k g
61.00
G WRIGHT
S PLATTNER
ANDRE NEL
6
81
184213
19
0
7
MIRACULOUSLY OURS (SAF)
5y d g
59.00
A MARCUS
N C SMITH P BAMFOR
GLEN KOTZEN
7
77
279525
122
0
8
MONARCHY (SAF)
4y d g
60.00
A ARRIES
JAMES FLETCHER STE
MICHAEL MILLER
8
80
073616
82
0
9
POLLARD (SAF)
5y a g
61.50
S VEALE
M D J LILEY
TONY RIVALLAND
9
82
5-02099
26
0
10
TECHNO CAPTAIN (SAF)
7y d g
57.50
M YENI
THOR INSURANCE BROKE
PAUL GADSBY
10
74
572053
22
0
11
THE SNOW WAR (SAF)
3y a e
52.50
S MOODLEY
L F ROBINSON
FRANK ROBINSON
11
78
090019
58
0
12
MAGARI (SAF)
4y d g
54.00
E S NGWANE
R C M CARIS
GARTH PULLER
12
68
604715
33
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JOZI HUSTLE (SAF)
4y d g
52.00
M YENI
HOLLYWOOD SYNDICATE
GARY RICH
1
62
400099
26
0
2
LAVU LAVU (SAF)
3y d d
57.00
K STRYDOM
S VILJOEN
LOUIS GOOSEN
2
88
32119
51
0
3
BRAVO ZULU (SAF)
6y d g
52.00
A ARRIES
J CARLSE
LOUIS GOOSEN
3
61
013837
4
0
4
LESLIES PATHTOFAME (SAF)
6y a g
52.50
K DE MELO
LESLIE LOGAN R HUR
FRANK ROBINSON
4
63
007428
30
0
5
QUINTAY (ARG)
4y k g
62.00
W KENNEDY
M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
5
81
861660
7
0
6
WASHINGTON SQUARE (SAF)
6y k g
53.50
M H ZUMA
S PLATTNER
ANDRE NEL
6
73
316340
58
0
7
GREAT GUY (SAF)
4y d g
56.50
A MARCUS
R M SOTSHONONDA, G C
GARTH PULLER
7
71
1-07432
44
0
8
CAPTAIN COBALT (SAF)
6y d g
57.50
S RANDOLPH
STEP ASIDE SYNDICATE
LOWAN DENYSSCHEN
8
73
1-29000
44
0
9
ZIVA LA WINTER (SAF)
3y d g
60.00
T GODDEN
P RAMBARAS P M RAC
KUMARAN NAIDOO
9
86
390315
12
0
10
PURPLE POWAHOUSE (SAF)
4y d g
56.50
L HEWITSON
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
10
71
145132
4
0
11
SO VAR (SAF)
6y a g
61.50
E S NGWANE
D NAICKER E GOVEND
GAVIN VAN ZYL
11
81
340376
12
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAPEN PRIDE (SAF)
6y d g
60.00
K DE MELO
M L P RATTRAY
DEAN KANNEMEYER
1
89
17-4846
12
0
2
JUSTFORTHEEPENNY (SAF)
4y d g
52.00
M YENI
ALDERMAN R F HASWELL
NATHAN KOTZEN
2
73
654487
54
0
3
RALPH THE RASCAL (SAF)
4y d g
56.50
L HEWITSON
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
3
82
146815
19
0
4
NATIVE TONGUE (SAF)
3y d g
55.50
A MARCUS
N JONSSON
JUSTIN SNAITH
4
92
15924
33
0
5
BAYVIEW EXPRESS (SAF)
4y d a
57.00
S MOODLEY
AL KHAYL BREEDERS PT
YOGAS GOVENDER
5
83
7-21185
40
0
6
GREENLIGHTTOHEAVEN (SAF)
3y d g
54.50
W KENNEDY
D NAICKER
GAVIN VAN ZYL
6
90
10062
30
0
7
AFRICAN SUNRISE (SAF)
4y d g
60.50
D DILLON
G S PERKINS
WENDY WHITEHEAD
7
90
245394
12
0
8
CLOUDS OF WITNESS (SAF)
5y d g
59.00
B JACOBSON
G I RICH
GARY RICH
8
87
547607
40
0
9
SPIRIT OF MY FATE (SAF)
4y d g
53.50
S VEALE
D D B BAND ADAM KE
DENNIS DRIER
9
76
07-3391
53
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PURPLE NKANYEZI (SAF)
4y d k
60.00
S MOODLEY
HOLLYWOOD SYNDICATE
GARTH PULLER
1
74
17-6007
86
0
2
KILDONAN BAY (SAF)
4y d k
57.50
M YENI
C A EVANS, DOUGLAS C
DOUG CAMPBELL
2
69
258047
51
0
3
RAINBOW UNICORN (SAF)
4y d k
54.50
T GODDEN
N DHINDAYAL, S BUNWA
KUMARAN NAIDOO
3
63
9-00088
37
0
4
ARRABIATA (SAF)
4y d k
61.00
K DE MELO
A L A CRABBIA
DEAN KANNEMEYER
4
76
462137
33
0
5
WISHFUL GIRL LINN (SAF)
4y d k
56.00
A MARCUS
Y EBRAHIM, F EBRAHIM
GARTH PULLER
5
66
075502
26
0
6
SUZI WOO (SAF)
6y a k
62.00
D DILLON
S W HUMBY, G D BODIL
SHANE HUMBY
6
78
5-19237
30
0
7
SOMEONE EXCITING (SAF)
6y d k
59.50
L HEWITSON
MAYESH CHETTY, A ELI
ALYSON WRIGHT
7
73
3-10854
33
0
8
PASSIVITY (SAF)
5y d k
54.00
K STRYDOM
V NAMCHUNDER, L G DE
LOWAN DENYSSCHEN
8
70
541141
37
0
9
STATE OF MIND (SAF)
3y a d
60.00
W KENNEDY
DRAKENSTEIN STUD NOM
GAVIN VAN ZYL
9
84
7431
19
0
10
WINTER WHISTLE (SAF)
3y a d
59.50
G WRIGHT
P J KALIL, J M KALIL
R A HILL/S R HILL
10
83
347431
19
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAPPY WANDERER (SAF)
4y d g
58.50
.
S W HARTLEY
LOLA CRAWFORD
1
74
706305
26
0
2
INTO THE FUTURE (SAF)
4y d g
59.00
A MARCUS
G C KALIL
R A HILL/S R HILL
2
75
550385
19
0
3
KAROO LARK (SAF)
4y d g
59.00
S VEALE
M L P RATTRAY
DENNIS DRIER
3
75
790522
19
0
4
SOVEREIGN SOLDIER (SAF)
6y d g
58.50
D DILLON
C ALEXANDER
WENDY WHITEHEAD
4
74
229035
22
0
5
CAESURA (SAF)
5y d g
60.00
L HEWITSON
R M SEWGOOLAM
ALYSON WRIGHT
5
77
2451-61
127
0
6
TWO OF US (SAF)
5y a g
57.50
W KENNEDY
RAJAN NAIDOO P M R
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
6
72
56-2832
82
0
7
MAMBO SYMPHONY (SAF)
6y d g
56.00
A MGUDLWA
E LITTLE
GARTH PULLER
7
69
942509
127
0
8
THERAVADA (SAF)
5y d g
57.50
K DE MELO
PREGGIE SOMASUNDRAM
DENNIS BOSCH
8
72
721090
22
0
9
TRULY WICKED (SAF)
5y d g
56.50
J GATES
INTERNATIONAL RACING
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
9
70
72-9231
74
0
10
TROMSO (SAF)
4y d g
58.00
W AGRELLA
M DESTOMBES
PATRICK LUNN
10
73
451043
37
0
11
JOINT EFFORT (SAF)
4y d g
57.50
G WRIGHT
TRINISHA PILLAY J
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
11
72
3-24150
82
0
12
LONG REIGN (SAF)
4y d g
58.00
S MOODLEY
NORMANDYRACINGPTYLTD
JUSTIN SNAITH
12
73
2-21607
122
0
13
CHAUMASO (SAF)
4y a g
54.50
M YENI
NEW HEIGHTS THOROUGH
M J ODENDAAL
1
66
643-190
30
0
14
PERFECTLY PUTT (SAF)
4y d g
53.50
.
S C STANDEAVEN
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
0
66
005562
4
0
15
BASSAM (SAF)
4y a g
57.50
K STRYDOM
A GUJADHUR
PETER MUSCUTT
0
80
212233
30
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARTISTA (KY)
2y a e
54.50
CRISTIAN A. TORRES
DANIEL PITA
DANIEL PITA
1
19
597
49
0
2
MARKET ECONOMY (KY)
2y d g
54.50
LEONEL REYES
RAPPUTI STABLES LLC
ANTONIO SANO
2
0
0
0
3
TWIRLING FIRE (KY)
2y d e
54.50
PACO LOPEZ
CAROLE STAR STABLES
JOSE H. DELGADO
3
53
43437
61
0
4
MARKET DEVELOPMENT (KY)
2y d g
54.50
EMISAEL JARAMILLO
ICE WINE STABLE
WESLEY A. WARD
4
0
0
0
5
BIG RED STYLE (FL)
2y a e
54.50
LUCA PANICI
JUAN GALVEZ AND CALV
RAMON MINGUET
5
56
5
19
0
6
BLACK V. K. (FL)
2y a e
54.50
CARLOS D. LUGO
GOP RACING STABLE
GERARD OCHOA
6
52
4557
20
0
7
CHAMPION UP (KY)
2y d e
54.50
LUIS SAEZ
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
7
0
0
0
8
TODAYSTHEDAY (FL)
2y a e
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
CHARLES LO, TROY JOH
CARLOS A. DAVID
8
44
37
15
0
9
TIN ROOF RUSTY (KY)
2y a g
53.50
CARLOS MONTALVO
DEDE MCGEHEE
KELSEY DANNER
9
35
86
62
0
10
COMPILER (IRE)
2y d g
54.50
EDGAR S. PRADO
E FIVE RACING THOROU
WESLEY A. WARD
10
36
60
53
0
11
DEPUTY INDY (FL)
2y d e
54.50
MARCOS MENESES
CHESTER A. BISHOP
ANGEL M. RODRIGUEZ
11
22
99
12
0
12
EVEN MORE ROYAL (KY)
2y k e
54.50
VICTOR LEBRON
BARBARA MONTANYE
JOHN D. STEPHENS
12
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SALTO DEL SABIO (CHI)
3y d e
52.50
MARIO FUENTES
POR TI NEGRITA
ANGEL M. RODRIGUEZ
1
20
6
28
0
2
ENANO ASTRAY (FL)
3y k g
55.50
VICTOR LEBRON
MARVIN WENITSKY AND
JOSEPH F. ORSENO
2
49
7-0557
127
0
3
DEBBIE'S ROAD (KY)
5y a a
56.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
STEVEN DWOSKIN, AND
STEVEN DWOSKIN
3
53
7-47-935
16
0
4
MAKINALEGACY (FL)
4y a g
56.50
EDGARD J. ZAYAS
MYRON R. WILSON
ANTONIO SANO
4
59
222323
21
0
5
EL GRAN PICHON (FL)
3y k g
55.50
MARCOS MENESES
LUIS M. RAMIREZ
LUIS M. RAMIREZ
5
34
7495
41
0
6
GRAN PATRON (FL)
3y a g
55.50
CRISTIAN A. TORRES
CHUNCHO BRAVO STABLE
JAVIER E. MORZAN
6
37
55
28
0
7
TOOK A CAB (FL)
3y a g
55.50
EDGAR S. PRADO
JOEL W. SAINER
J. DAVID BRADDY
7
66
505223
16
0
8
COMISKEY PARK (KY)
3y d e
55.50
LEONEL REYES
KENNETH E. FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
8
0
0
0
9
EXPRESS BOY (KY)
3y d g
55.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
DAS RACING STABLE
DANIEL SILVA
9
51
445878
49
0
10
PRINCE IGOR (KY)
3y k e
55.50
CARLOS D. LUGO
NIMET ARIF KURTEL
MURAT SANCAL
10
58
866936
75
0
11
RICH'S RAGS (KY)
5y a g
56.50
LUIS SAEZ
MIDWEST THOROUGHBRED
ARMANDO DE LA CERDA
11
53
609-6
41
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAILADIOS (FL)
4y a k
54.50
LEONEL REYES
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA M. POMPAY
1
69
05-6427
15
0
2
JOSEFA (FL)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
2
67
623162
56
0
3
ZANDREA'S (KY)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
POLIVKA EQUINE HOLDI
PETER R. WALDER
3
56
578515
125
0
4
CHEROKEE SOUND (KY)
3y a d
53.50
CRISTIAN A. TORRES
ARAMIS HERNANDEZ
JAVIER NEGRETE
4
71
142399
14
0
5
GALILEOS BALLERINA (LA)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JAY AND JOAN JANSSEN
DAVID FAWKES
5
80
1-5053
77
0
6
LEO'S DIAMOND (KY)
3y k d
54.50
CRISTIAN A. TORRES
2W STABLES LLC
ANTHONY R. MARGOTTA, JR.
6
71
186
41
0
7
CACTUS KITTEN (KY)
3y d d
54.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
EAC RACING STABLE, L
ENRIQUE AMADO
7
65
2213
56
0
8
ANTIGONE (KY)
3y a d
55.50
EDGARD J. ZAYAS
PEACHTREE STABLE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
8
76
730-133
41
0
9
MISS OVER THERE (FL)
3y a d
54.50
LUCA PANICI
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
9
63
84-001
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAIRO CAMPAIGN (KY)
4y d g
54.50
JOE BRAVO
NEWTOWN ANNER STUD F
KELSEY DANNER
1
80
311
33
0
2
DREAM D'ORO (KY)
3y a e
53.50
CRISTIAN A. TORRES
DANIEL PITA
DANIEL PITA
2
71
591512
42
0
3
STRONG ENDING (KY)
3y a e
53.50
EDGAR S. PRADO
SONNY AND BOO STABLE
PAUL KOPAJ
3
82
266126
30
0
4
ONE FAST (FL)
3y d g
53.50
VICTOR LEBRON
HACIENDA REAL RACING
BENNY C. CADAHIA
4
71
10-148
30
0
5
BON PRIX (KY)
3y a g
54.50
PACO LOPEZ
PTJ STABLE, INC.
LUIS CARVAJAL, JR.
5
74
1461
15
0
6
TIO WIL (KY)
3y a e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
NME 56 LLC
MARCIAL NAVARRO
6
73
013531
43
0
7
UNCAPTURED KING (FL)
3y d e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
HENCO, INC. AND THE
HENRY COLLAZO
7
79
344555
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REMARKABLE SILVER (FL)
3y k d
55.00
PACO LOPEZ
PATRICIA A. GENERAZI
JOSEPH F. ORSENO
1
46
6426-73
57
0
2
REVVEDUPLIKEADEUCE (FL)
3y a d
55.00
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DARSAN, INC.
KATHLEEN O'CONNELL
2
52
99356
21
0
3
TERRIBLE TARA (FL)
3y d d
55.00
EMISAEL JARAMILLO
BUCKETLIST STABLES,
FERNANDO ABREU
3
58
473423
34
0
4
FINA (KY)
3y a d
55.00
LEONEL REYES
ROAD TRIP RACING ENT
LAURA CAZARES
4
51
47
88
0
5
PEARLESCENT (KY)
3y k d
55.00
EDGAR S. PRADO
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
5
43
4-89
84
0
6
TRULY (KY)
4y a k
56.50
LUIS SAEZ
AGAVE RACING STABLE
MICHAEL LERMAN
6
66
223-232
127
0
7
CATIRAS TEAM (KY)
3y a d
55.00
LUCA PANICI
GRUPO SEVEN C STABLE
FRANCISCO D'ANGELO
7
44
8
57
0
8
LOVE RANGER (FL)
3y d d
55.00
CRISTIAN A. TORRES
VEGSO RACING STABLE
BARRY N. CROFT
8
74
375354
96
0
9
V K LEGACY (FL)
4y d k
53.00
MARIO FUENTES
GOP RACING STABLE
GERARD OCHOA
9
60
252262
111
0
10
BABY GIRL (NY)
3y d d
55.00
JOE BRAVO
MICHAEL C. STINSON
J. KENT SWEEZEY
10
52
83025
41
0
11
CAMELLIA GAL (KY)
3y k d
55.00
EDGARD J. ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
11
60
434242
21
0
12
SMIRKOTCH (AR)
5y a k
56.50
CARLOS MONTALVO
LARRY GETTO
LARRY GETTO
12
75
67455-3
96
0
13
OUR WEST INDY (KY)
3y d d
55.00
PACO LOPEZ
M AND W STABLES, LLC
KELLY J. BREEN
13
52
674
51
0
14
HERCULINA (KY)
3y a d
55.00
LUIS SAEZ
STEVEN MICHAEL BELL
WESLEY A. WARD
14
58
48-9644
105
0
15
MYSTICAL CHARGE (KY)
3y a d
55.00
RAJIV MARAGH
VICENTE STELLA STABL
ANGEL M. MEDINA
15
40
36-8607
34
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLOBALTROUBLECOCO (FL)
2y a g
51.50
MARIO FUENTES
COCO RANCH LLC
ERNESTO OCHOA
1
36
757546
13
0
2
LITTLE DUDE (KY)
2y a e
54.50
VICTOR LEBRON
AVERAGE JOE RACING S
JEFF ENGLER
2
47
2236
16
0
3
TRUE IDENTITY (KY)
2y a e
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
3
47
87532
21
0
4
CHUCKY (FL)
2y a g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
ARINDEL
JUAN ALVARADO
4
31
436596
50
0
5
PAINTED RAGS (KY)
2y a g
54.50
LUCA PANICI
CHRISTINE WASILEWSK
CHRISTINE WASILEWSKI
5
21
960
21
0
6
SILVER DOLLAR CITY (FL)
2y k e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
CHRIS J. GABEL
RALPH E. NICKS
6
22
5003
21
0
7
CUATE (KY)
2y a e
54.50
CRISTIAN A. TORRES
GLOBAL THOROUGHBRED
ANTONIO SANO
7
27
07
50
0
8
EXXTOP (KY)
2y a e
54.50
PACO LOPEZ
RODRIGO CUNHA
ROHAN CRICHTON
8
54
72
13
0
9
NINJA (FL)
2y k g
54.50
LEONEL REYES
CASTILLO CONSULTING
HERBERT MILLER
9
41
047656
34
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHINING THROUGH (KY)
4y a g
54.50
PACO LOPEZ
BERGEN STABLES, LLC
J. KENT SWEEZEY
1
83
973347
75
0
2
KRAMDEN (KY)
3y a g
54.50
VICTOR LEBRON
ROCKY TOP RACING STA
MARK E. CASSE
2
51
718
55
0
3
SHARETHEBLAME (KY)
4y d g
55.50
EDGARD J. ZAYAS
IMAGINARY STABLES
ANTONIO SANO
3
80
773-234
28
0
4
POWER (BRZ)
4y d g
54.50
LEONEL REYES
CHUNCHO BRAVO STABLE
JAVIER E. MORZAN
4
63
441535
13
0
5
LIGHT FURY (KY)
3y k g
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD B. SPATZ
5
65
334415
37
0
6
CARK (KY)
4y a g
54.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
ERIN ATKISS
SARAH NAGLE
6
74
3-32122
76
0
7
CAN'T HAVE ENOUGH (FL)
3y k g
51.50
MARIO FUENTES
LAURA PAYNTER
JAVIER E. GONZALEZ
7
69
610723
28
0
8
BARBIE'S KING (KY)
4y d g
54.50
EDGAR S. PRADO
EDWIN T. BROOME
EDWIN T. BROOME
8
69
136889
55
0
9
SMALL REASON (KY)
3y d g
54.50
CARLOS D. LUGO
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
9
64
508026
15
0
4 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Greyville Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Greyville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:22 greyville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 aralık 2020 cuma at yarışı bülteni, 4 aralık 2020 at yarışı programı, 4 aralık 2020 tjk yarış programı, 4 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 4 aralık 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 4 aralık 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, greyville güney afrika at yarışı bülteni, 4 aralık 2020 greyville güney afrika at yarışı bülteni, günün greyville güney afrika at yarışı bülteni, bugün greyville güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 4 aralık 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni