Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EYÜPŞAH
3y a e
BIRDSTONE (USA)
60.00
M.M.BİLGİNAP
ARDA ÇETİNKAYA
M.ÖZGÜL
2
69
212978
26
16
2
SINGLE CAR
3y d d
ZANJERO (USA)
59.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
ZELİHA PESEN
B.TANRIKULU
9
65
247212
17
19
2.04.49
3
LORD OF TIME
4y d a
SEA HERO (USA)
61.00
A.KÜRÜNDÜK
OSMAN Z. TEKİNALP
A.ATAŞ
1
62
204253
4
15
2.04.07
4
RINALDO
4y d a
BANKNOTE (GB)
60.50
E.YAVUZ
ALİ ERKAN YILMAZ
H.ÇALIŞKAN
8
61
255072
21
15
2.03.95
5
ARCHIE
3y a e
BELMONT
57.50
M.GÜNDÜZELİ
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
7
58
735617
8
19
2.06.40
6
TAŞKESEN
4y a a
OCEAN BLUE
57.50
K.TOKAÇOĞLU
MEHMET KARAARSLAN
T.ATEŞ
10
55
365406
10
14
2.03.54
7
ALİDEV
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
S.TIRPAN
CAHİT CANKO AYSU
S.H.BARUT
6
46
837516
17
19
2.01.87
8
KIZIL DEV
3y d e
UTOPIA (JPN)
51.50
N.AVCİ
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
5
46
512343
10
17
2.04.41
9
FRANKENSTEIN
4y d a
REY DE CAFE (USA)
52.50
D.YILDIZ
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
11
45
293008
19
14
2.04.32
10
OĞLUM BARIŞ
4y d a
KANEKO
51.00
H.KAPLANAP
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
3
42
321234
21
17
2.04.23
11
CUTTHROAT
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
GÜVEN ŞAHLI
SAB.ARSLAN
4
32
477459
127
12
2.02.34
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZORLUAT
9y a a
BEN ANADOLU
61.00
ÇETİN TAŞAP
SUNGUR SOYDAM
M.BİLDİK
8
60
595049
17
3
2.32.03
2
ASİ KALP
6y a a
KARA YAĞIZ
60.00
B.AKÇAYAP
NİMET ARİF KURTEL
M.ZELYURT
10
58
766144
10
18
2.31.84
3
KARAŞÖVALYE
5y a a
YALAZ
58.50
F.ARSLANAP
M.EMİN DİLDAŞ
K.ŞENGEL
1
57
318215
7
19
2.29.87
4
MAZLUMZÜLFİKAR
4y k a
TURBO
57.50
K.TOKAÇOĞLU
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
7
53
770853
12
10
2.34.23
5
AŞIKBEY
6y a a
HALİD
55.00
O.GÖKÇEAP
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
6
44
00-0060
7
13
2.32.96
6
VELİAHTIM
7y k a
HİSARHAN
54.00
M.GÜNDÜZELİ
YAĞMUR SARPYALÇIN
A.ÖCAL
11
42
090008
5
4
2.29.00
7
ELLİBEŞ
5y d k
KAMAN
51.50
Ç.CANPOLATAP
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
ES.ÇETİN
5
41
420400
7
12
8
SULTANBATUR
6y a a
HABERBATUR
50.50
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
M.BİLDİK
9
41
560294
17
12
2.33.55
9
ERTECİMER
5y k a
KARAKEMAL
53.00
N.AVCİ
SEYFİ ALTIN
ES.ÇETİN
4
40
147077
42
15
2.32.78
10
NEŞETİM
5y k a
ALTAHA
51.00
M.S.ÇELİKAP
ALİ ERKAN YILMAZ
H.ÇALIŞKAN
12
40
342418
24
19
2.33.64
11
SERDENGEÇER
6y a a
ALTAHA
52.50
O.ATMACA
HAYATİ CAN
M.CAN
2
39
240152
14
18
12
GALİÇYA
5y a a
AYABAKAN
51.00
O.YILDIZ
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
3
36
054208
7
13
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISTER POINT
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
60.50
ÇETİN TAŞAP
ERKAN GENÇEL
M.ATAL
4
62
482700
19
14
1.18.06
2
TREVI FOUNTAIN
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
61.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
1
59
224144
5
18
1.17.11
3
DOKUZAĞAÇ
3y d e
HAKEEM (USA)
57.50
F.KABADAYIAP
ENİS BADIŞOĞLU
M.KAPLAN
3
56
131199
60
18
1.14.02
4
MISS BALKAN
3y d d
TALIP HAN (IRE)
57.00
H.KAPLANAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
2
53
859407
12
12
1.14.65
5
BABAYEGA
3y k e
INVASION (IRE)
57.00
O.YILDIZ
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
7
51
769095
10
14
1.16.47
6
DI FORCE
3y d e
PERFECT STORM
56.00
S.ÇETİN
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
6
49
031775
10
17
1.14.70
7
KUNTA KINTE
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
10
49
432817
19
19
1.16.66
8
HONORABLE
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
53.50
M.S.ÇELİKAP
SABRİ AVCI
İ.YAKUT
8
48
661561
19
20
1.14.66
9
ÖZGÜR REİS
3y d e
INDIGO RED (GB)
50.00
B.M.MIRIKAP
ALAETTİN ÖZCAN
A.OLCAR
5
36
663082
14
12
1.15.31
10
DOMINANCE
3y d e
DOMINO EFFECT
50.00
N.AVCİ
GÜRKAN AKDOĞAN
S.SÜSLÜ
9
29
795064
14
9
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OBRADA
4y a a
LION HEART (USA)
62.00
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
ERS.YAVUZ
6
91
339732
11
15
1.25.60
2
ANGEL HORSE
6y d a
SRI PEKAN (USA)
60.00
A.ÇELİK
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
2
101
331153
77
18
1.24.50
3
HILL HEAD
6y d a
POWERSCOURT (GB)
60.00
İ.H.KETME
NEDİM AKAGÜNDÜZ
H.CANSU
4
53
547109
25
18
1.26.03
4
ÖMER IN MY MIND
3y a e
DR FONG (USA)
57.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
A.SONĞUR
3
41
633932
127
16
1.28.50
5
MOON RULER
3y d e
DERVİŞ AĞA
56.00
H.KATI
DENİZ TOYCU
A.OLCAR
1
0
0
73
19
6
SABUNCU HAN
3y d e
PERFECT STORM
55.00
D.MALATYALI
BESİRE GÜNDÜZELİ
MEH.ARSLAN
5
24
800020
19
8
1.27.88
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EĞİL MİRİ
3y a e
BAYÇORA
60.00
M.GÜNDÜZELİ
BAĞNU EĞİLLİ
S.CAN
7
45
256512
33
19
1.33.89
2
KURTULUŞBEY
3y a e
TOŞUR
57.00
M.S.ÇELİKAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ö.GÜNELİ
1
40
417225
9
18
3
YADİGAR BEY
3y k e
FAROTAY
60.00
N.ŞEN
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
35
523221
10
20
1.31.24
4
SARRAFŞAH
3y d e
SARRAF
55.00
F.ARSLANAP
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
5
35
578683
17
13
5
BESTEKAR
3y d e
ÖZHABER
57.00
A.ÇELİK
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
4
46
188012
14
19
1.36.38
6
CİHANTAYIM
3y k e
KURTEL
57.00
O.YILDIZ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
3
36
532135
28
18
1.33.41
7
ÇİFTETELLİ
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
M.DEMİRBAŞ
DİRENÇ ÖZDEMİR
N.DOĞAN
9
40
159400
7
15
8
ORTAYLI
3y d e
TÜMÖZ BEY
57.00
O.ÖZTÜRK
RAHMİ ÇOBANOĞLU
M.KAPLAN
8
34
368031
19
20
1.30.83
9
TAKİEFE
3y k e
BİLGİN
57.00
İ.H.KETME
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
V.BOYRAZ
10
34
374575
17
13
10
SÖNMEZAY
3y a e
ŞÖVALYE
54.00
F.KABADAYIAP
ALPARSLAN ATLI
M.TOKÇALAR
2
33
054150
7
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALFAROY
3y k d
FAROTAY
57.00
N.ŞEN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
8
7
77078
19
15
1.26.62
2
BEYAZHERCAİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
M.GÜNDÜZELİ
MERT ÇELİK
S.ÖNDER
7
4
800
19
17
3
BUĞDAY TANESİ
3y k d
HIZLITAY
57.00
İ.DİNAR
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
1
5
889
35
17
1.27.48
4
BUZLUKIZIM
3y a d
BERKCAN
57.00
İ.H.KETME
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
11
12
779454
10
8
1.32.53
5
DONDURMACI
3y a d
VOLGABEY
57.00
S.TIRPAN
AHMET ARTIŞ
H.CANSU
6
25
200048
19
14
1.26.26
6
GONCA SULTAN
3y d d
YİĞİT
55.00
N.ERENAP
DURAN KOÇAK
F.ARICI
5
24
536703
10
14
1.27.03
7
GÜZEL TUTKU
3y d d
ÖZGÜNHAN
57.00
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
ERS.YAVUZ
12
0
73
12
18
1.29.73
8
KAFKAS PRENSESİ
3y k d
KAFKAS ŞAHI
53.00
S.ÇELİKAP
YAVUZ YILMAZ
ES.ÇETİN
9
11
00478
35
15
1.31.68
9
MİLACAN
3y d d
KIVANÇ CAN
57.00
R.CİHAN
MUZAFFER CAN
HÜS.CAN
10
24
634555
10
13
1.25.91
10
MİSS GÖLCÜK
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
A.ÇELİK
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
2
33
422228
10
18
1.25.95
11
OLGUN KIZ
3y k d
JOKER
57.00
D.YILDIZ
ULAŞ YILDIZ
EM.TOKÇALAR
3
0
70
66
18
12
ŞEREFNAZ
3y a d
HİSARBEY
53.00
B.M.MIRIKAP
İLHAMİ TURAN
M.KAPLAN
4
8
80978
10
15
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADUL
3y d d
DEHA
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
4
23
595223
11
18
2
ARJİN ABLA
3y k d
KIRIMHAN
57.00
F.YARDIMCI
MUHİTTİN AYDINALP
A.TOPRAK
5
17
795564
7
8
1.41.86
3
AŞKCAN
3y k d
HIZLITAY
57.00
İ.KATI
MUSTAFA DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
3
27
273390
13
11
1.42.80
4
BARIŞ OLSUN
3y k d
DEHA
54.00
C.TEPEAP
BURAK SÖKMEZ
A.İŞIK
9
20
460259
7
11
5
HİRAGÖLLÜ
3y a d
ZENGİNOĞLU
57.00
M.DOĞAN
ALİ GÖZKEMAL
MUR.DOĞAN
7
19
088793
21
11
1.50.25
6
MİZGİN
3y a d
UÇANBEY
56.00
M.F.ASLANAP
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
1
0
90
21
18
2.03.23
7
MUTLUEDEN
3y d d
KAIZBERT (RU)
57.00
R.DOĞAN
REŞİT DEMİR
A.TOPRAK
10
8
000900
7
12
8
NARİNÇİÇEK
3y a d
ÇELİKSÖMEK
57.00
V.KIZMAZ
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
2
6
79086
31
15
9
PİRSUS GÜLÜ
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
N.ALTIN
HALİT DAĞTEKİN
İ.GÜMÜŞ
11
5
000097
7
13
1.47.28
10
SELLUMA KIZI
3y a d
SERDARHAN
53.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET ŞENBAHAR
MUR.DOĞAN
6
20
278376
7
14
11
YELİZKIZ
3y k d
KAIZBERT (RU)
57.00
İ.AKYAVUZ
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
8
20
550607
21
12
1.56.68
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARA SAÇAN
5y a k
ATOMKARINCA
58.50
F.FELHANAP
KUTBETTİN SAÇAN
S.SAYIN
6
31
418376
6
16
2.20.79
2
DERAY HANIM
4y k k
ÖZGÜNHAN
59.00
MAHSUN TURANAP
KEMAL ALTIN
B.TEKİNALP
3
46
787223
7
18
2.41.65
3
BİNDALINGÜLÜ
7y a k
GOBAKBEY
59.50
N.ALTIN
ALİ GÖZKEMAL
Ö.YALÇIN
4
43
989110
14
19
2.19.18
4
HAYAT NUR
9y k k
GOBAKBEY
55.50
İ.KATARAP
S.AHMET CENGİZ
MUR.DOĞAN
9
42
304314
6
19
2.18.66
5
KIMIZ
8y a k
EŞKBAR
59.50
M.AVŞAR
MEHMET NURULLAH KARAKEÇİLİ
A.TOPRAK
1
33
755977
14
7
2.21.73
6
KISRAĞINTAYI
5y k k
MERT MELİH
59.50
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
40
700204
18
10
2.16.96
7
HİMALA
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
2
29
700504
7
10
2.27.55
8
DENGİZKIZI
5y k k
ATİKBEY
52.50
E.AKKILIÇAP
AHMET ÇELİK
A.E.KARAKURT
10
11
749587
13
2
2.16.27
9
CEĞİTLİ
4y a k
ATOMKARINCA
56.00
H.PARILDAR
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
7
29
204550
95
11
2.20.82
10
ÇATAK SULTANI
4y k k
BOLKAR
56.00
M.ÜNLÜ
YAŞAR ÖZKAN
A.TOPRAK
8
2
0000
21
16
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARBEDAŞLI
4y k a
PERFECT STORM
62.00
M.E.DOĞAN
MEHMET YILDIZ
A.TOPRAK
4
25
090602
14
13
1.58.09
2
ASKOROZ
4y d a
CUVEE (USA)
60.00
İS.DEMİR
AHMET BAGUÇ
S.SAYIN
12
62
986504
21
6
3
TRUSTABLE
5y d a
SIXTIES ICON (GB)
60.00
D.KORKMAZ
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
8
43
866902
11
10
2.00.20
4
ANATOLIAN STORM
4y a a
ANATOLY
57.00
MEH.PARLAK
SEYHAN DİLBER
A.GÜRGÖZE
10
46
705383
11
5
1.58.68
5
BABAREŞİT
4y a a
CUVEE (USA)
57.00
İ.ÇİZİK
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
2
53
035564
11
8
2.00.85
6
DEMİRRIFKI
6y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
H.ALTUNDAĞ
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
7
57
035300
21
11
1.57.89
7
ALWAYS FIRST
4y d k
AZARAKS
55.00
A.ÇANKAYA
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
3
50
7661-39
11
18
8
ÜNLÜ BABA
4y d a
KANEKO
60.00
İ.KATAR
MÜCAHİT ERCAN
A.İŞIK
5
65
426252
21
18
1.59.04
9
PERFECTUS
7y d a
OKAWANGO (USA)
60.00
E.AKKILIÇ
ÖZGÜR DEMİR
A.GÜRGÖZE
6
55
856008
21
14
1.54.93
10
BELALI KADİR
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.50
S.ALTAY
ÖMER DEMİR
G.BALTA
1
16
165080
21
15
2.10.75
11
CHARMER HEMP
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
55.50
M.CANPOLAT
MEHMET ÖKSÜZ
F.BAKIR
11
21
805805
11
8
12
YELLOW FIN
3y a e
CARDINAL PIONEER
55.50
Y.CENGİZ
MUSTAFA DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
9
14
808450
11
4
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKHİSAR
3y a d
UÇANBEY
53.00
Y.CENGİZAP
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
7
5
0978
21
16
1.57.39
2
ARAP MAHALESİ
3y k d
DEHA
57.00
AH.ARSLAN
ÖMER DEMİR
M.KEKLİK
11
1
000906
20
13
3
BABASININ KIZI
3y d d
SARRAF
57.00
V.KIZMAZ
ERDİN DÜZARAT
S.SAYIN
9
5
096508
7
14
2.03.54
4
DOĞU ESİNTİSİ
3y a d
KARAKEMAL
57.00
N.ALTIN
CÜNEYT BUĞDAYCI
A.TOPRAK
8
25
46367
43
15
5
KÜÇÜK TUHANA
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
İ.AKYAVUZ
MUSTAFA DOĞAN
MUR.DOĞAN
4
17
290006
21
13
1.53.19
6
MASAL GÜLÜ
3y a d
DEMİRSOY
57.00
İ.KATI
BEKİR ÜNLÜ
V.ÇİZİK
1
19
834354
40
16
7
NUBİLA
3y d d
ESKİŞEHİRLİ
54.00
F.FELHANAP
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
10
16
466795
127
13
8
ÖZFİDANTAY
3y d d
ÖZGÜNHAN
57.00
M.AVŞAR
İSMAİL ALAK
A.TOPRAK
12
10
69465
11
15
9
SİVASLIKIZI
3y k d
UÇANBEY
57.00
F.YARDIMCI
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
3
19
509543
11
8
10
UÇAN JET
3y a d
UÇANBEY
53.00
M.E.DOĞANAP
GALİP DOĞAN
MUR.DOĞAN
6
0
89
43
18
11
VİYANA
3y a d
ATAKANKAYA
57.00
H.POLAT
MEHMET REŞİT ARTUN
G.BALTA
2
8
585704
11
2
12
YAĞMUR TANESİ
3y d d
DEHA
53.00
H.ALTUNDAĞAP
HALEF KATI
A.TOPRAK
5
10
400660
21
5
2.34.31
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISTANBUL HOUSE
5y a a
KANEKO
60.00
M.CANPOLATAP
MUSTAFA YARDIMCI
V.ÇİZİK
7
54
735100
6
18
2.03.22
2
ÖZDEMİR BEY
4y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
58.00
E.AKKILIÇAP
BUBO ERCAN
A.İŞIK
12
50
299651
11
20
2.04.25
3
KING OF DIAMONDS
4y d a
KING'S PLEASURE
58.50
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
3
45
460497
33
13
2.06.60
4
GÖNCÜBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
56.50
M.DOĞAN
M.BAHADDİN GÖNCÜ
S.V.KAYA
11
44
544619
11
19
2.08.44
5
CAMPS BAY
5y d g
OCEAN CREST (USA)
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
İ.HALİL ÜNLÜ
G.BALTA
8
40
9-69170
14
18
2.06.39
6
ORANGE BLOSSOM
5y a a
SPORTS HERO (USA)
54.50
M.AVŞAR
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
10
37
506473
21
14
2.02.91
7
CUPIDS ARROW
4y d a
AFTER MARKET (USA)
53.00
N.ALTIN
HÜSEYİN BECENE
M.KILINÇ
9
34
247002
21
15
2.03.30
8
SERHOŞ DEDE
5y d a
OUT OF CONTROL
50.50
C.TEPEAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
1
29
542576
6
6
2.03.43
9
KARA PANTER
3y d e
PERFECT STORM
50.00
H.DEMİRTAŞ
ALİ POLAT
A.TOPRAK
4
26
81-0900
14
16
2.11.16
10
ASMARA
3y a e
DR FONG (USA)
50.00
Y.CENGİZAP
CELAL ÇANKAYA
At Sahibi
6
7
070000
29
12
2.16.37
11
TIGER CROWN
4y a a
BOSPORUS (IRE)
50.00
AH.ARSLAN
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
2
4
9900
14
16
2.17.82
12
BY KEMAL
3y d e
BANKNOTE (GB)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ABDULLAH AKKUŞ
A.TOPRAK
5
3
090987
14
12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
62.50
V.KIZMAZ
HÜSEYİN ATAKAYA
At Sahibi
8
62
316713
18
19
2.28.17
2
AVCI CUMA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
AH.ARSLAN
YAVUZ YILDIZ
B.TEKİNALP
5
52
421608
7
17
2.31.12
3
MAZLUM AĞA
4y k a
ATOMKARINCA
58.50
M.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
N.CAMUZ
2
54
251152
21
18
2.26.83
4
BETONAYAK
4y a a
KAIZBERT (RU)
57.50
F.YARDIMCI
ABDULLAH AVCI
F.BAKIR
11
52
100437
6
15
2.35.06
5
DİZDARMERT
4y a a
SERDARHAN
54.00
İ.AKYAVUZ
KUTBETTİN SAÇAN
A.E.KARAKURT
7
45
009910
7
19
2.35.09
6
BARBAROSBEY
4y k a
KAIZBERT (RU)
50.00
H.DEMİRTAŞ
TANER DEMİRBAŞ
V.ÇİZİK
6
27
707860
7
11
7
CİHANIN OĞLU
4y k a
İBOCAN
50.00
E.AKKILIÇAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.KEKLİK
10
26
080900
7
13
8
DUNDAS
4y a a
GOBAKBEY
50.00
C.TEPEAP
BURAK SÖKMEZ
A.İŞIK
9
23
440268
7
14
2.28.20
9
KARAKIRBAÇ
4y a a
KIRIMHAN
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
NİHAD KAYĞIN
V.ÇİZİK
4
21
007830
7
8
10
MUHLİS HOCA
4y a a
MERT MELİH
50.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
1
16
700859
7
9
11
AKTAŞOĞLUMSUN
4y a a
TOŞUR
50.00
Y.CENGİZAP
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
3
10
009496
7
5
2.39.07
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKREBİNKIZI
3y k d
ATİKBEY
57.00
H.İ.AKKAYA
MUSTAFA ARSLAN
A.TOPRAK
6
22
640005
7
13
2
ATİFET
3y d d
SARRAF
57.00
H.POLAT
MAHMUT TEKİNALP
V.ÇİZİK
1
16
863404
20
13
3
CEREN HATUN
3y a d
AYABAKAN
57.00
İ.AKYAVUZ
TEYFİK TINAS
M.KARALI
2
5
709566
11
7
1.46.76
4
ÇITIRIK
3y k d
ZENGİNOĞLU
57.00
R.POLATAP
HÜSEYİN BEYAZ
A.E.KARAKURT
8
0
8
7
19
5
EZHANIM
3y k d
GOBAKBEY
56.00
M.F.ASLANAP
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
7
29
232685
21
15
1.46.83
6
GÜL KIZIM
3y d d
UÇARCAN
57.00
M.A.AKTÜRK
CEVHER CANLIKA
S.V.KAYA
10
7
90558
20
15
7
GÜLGÜNGÜLÜ
3y a d
GÜMÜŞTEKİN
57.00
M.AVŞAR
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
11
20
8602
7
16
8
GÜNEŞ FIRTINASI
3y k d
KIRIMHAN
54.00
F.FELHANAP
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
5
3
060
21
17
2.06.30
9
KÜÇÜKDENİZKIZI
3y k d
KIRIMHAN
57.00
AH.ARSLAN
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
3
2
008879
7
14
2.09.27
10
MERVENİN KIZI
3y k d
TOŞUR
57.00
M.ÜNLÜ
FATMA KAN
A.TOPRAK
9
13
900030
7
13
1.52.55
11
SOSYETE GÜLÜ
3y d d
DEHA
57.00
İ.KATI
İBRAHİM H. BEYAZŞAHİN
M.KEKLİK
4
0
90
115
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WILD WEST
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
61.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
3
49
106142
11
18
2
HOVARDA
3y d e
ZANJERO (USA)
60.00
F.YARDIMCI
BAHRİ ÇİZİK
A.E.KARAKURT
7
48
494035
14
13
1.30.17
3
ARAL BEY
3y k g
PONTIAC
58.00
M.DOĞAN
MEHMET DEMİR
A.İŞIK
13
30
013230
83
16
1.29.84
4
FATİH REİS
3y d e
TALIP HAN (IRE)
58.00
R.DOĞAN
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
4
30
101078
14
17
1.32.94
5
FIGHT FIGHTER
3y a e
SPEEDY TURC
58.00
İ.KATI
MEHMET ÖKSÜZ
F.BAKIR
2
23
220950
14
15
1.30.75
6
HALF SPACE
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
V.KIZMAZ
ABDİ ARSLAN
A.İŞIK
9
30
072074
13
10
1.30.09
7
MENACHEM (IRE)
3y k e
DREAM AHEAD (USA)
58.00
M.AVŞAR
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
11
48
900126
11
18
8
REMAZANABİ
3y a e
EL CORREDOR (USA)
58.00
N.ALTIN
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.KEKLİK
14
39
509061
11
20
1.28.21
9
SAKARBAŞI
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
H.PARILDAR
KAHRAMAN YILDIZ
A.GÜRGÖZE
10
39
492514
14
19
1.29.05
10
SERHAN REİS
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
6
30
407009
40
10
1.28.93
11
GÖKHAN EFE
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
MAHSUN TURANAP
ALİ POLAT
A.TOPRAK
1
19
904090
21
9
1.29.82
12
FLYING LION
3y a e
KURTINIADIS (IRE)
54.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
25
592828
6
17
1.33.00
13
SÜRMELİ BEY
3y d e
MİRAMİS
54.00
İ.KATARAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.KARALI
12
22
007764
11
9
1.31.07
14
EROLUR
3y a e
CUVEE (USA)
52.00
M.E.DOĞANAP
BAHRİ ÇİZİK
A.E.KARAKURT
8
17
697590
14
9
1.30.50
Newcastle İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALIOSKI
2y d e
59.50
T EAVES
JACK BERRY PARTNER
K RYAN
6
0
78
21
0
2
CASTASHADOW
2y d e
59.50
C RODRİGUEZ
MR A D BROWN
A BROWN
3
33
809
68
0
3
CORVAIR (IRE)
2y d e
59.50
G LEE
SHEİKH JUMA DALMOOK
S CRİSFORD
8
0
2
18
0
4
FULL SPEIGHT (USA)
2y a e
59.50
L MORRİS
CHİNA HORSE CLUB/BAL
SİR M PRESCOTT
10
0
0
0
5
INDIAN ROAD (IRE)
2y d e
59.50
J HART
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
4
0
9
17
0
6
LEXINGTON DASH (FR)
2y d e
59.50
T HAMMER HANSEN
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
9
0
2
16
0
7
SPLENDIDLY
2y a e
59.50
B CURTİS
MR J LAUGHTON MRS
K BURKE
11
0
0
0
8
WHERE'S MICK (IRE)
2y d e
59.50
P J MCDONALD
HİGHBECK RACİNG
J O'KEEFFE
2
72
642
31
0
9
BANK HOLIDAY (IRE)
2y a d
57.50
CONNOR MURTAGH
FARRANAMANAGH PART
R FAHEY
1
0
0
20
0
10
DREAM GAME
2y a d
57.50
P MULRENNAN
MS SARA HUMBER
B HASLAM
5
0
0
0
11
TATTLETIME (USA)
2y d d
57.50
S JAMES
THE SOMETHİNG SYNDİC
DAVİD LOUGHNANE
12
0
58
9
0
12
TOMORROW'S DREAM (FR)
2y d d
57.50
D TUDHOPE
APPLE TREE STUD
W HAGGAS
7
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHAMMAH (IRE)
2y d d
59.50
P J MCDONALD
SHEİKH ABDULLAH ALMA
R HANNON
6
79
816632
115
0
2
GOWANLAD
2y d e
58.50
P DENNİS
HASSLE-FREE RACİNG
P KİRBY
1
0
95
18
0
3
KATELLI (IRE)
2y a e
58.50
CONNOR MURTAGH
MİDDLEHAM PARK RACİN
R FAHEY
8
0
0
0
4
CLIFF WIND
2y k d
56.50
L MORRİS
DENFORD STUD
SİR M PRESCOTT
7
0
6
21
0
5
ILSERENO
2y k d
56.50
JONATHAN FİSHER
MR S CHAPPELL
S DİXON
4
0
7
32
0
6
LAPSES LINGUAE (FR)
2y a d
56.50
J HART
EMMET MULLİNS
EMMET MULLİNS
9
0
632
19
0
7
LITTLEMISSATTITUDE
2y d d
56.50
L EDMUNDS
SHAWTHİNG RACİNG PAR
D SHAW
2
0
90
21
0
8
MINHAAJ (IRE)
2y d d
56.50
B CURTİS
MR HAMDAN AL MAKTOUM
W HAGGAS
3
82
283
21
0
9
OUTOFTHEGLOOM
2y d d
56.50
C HARDİE
MR S P HUDSON MR B
B ROTHWELL
5
0
0
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEWS HOUSE
2y a e
61.50
T HAMMER HANSEN
D H BROWN MR CLİVE
D BROWN
10
62
857
21
0
2
LEZARDRIEUX
2y d e
60.50
S JAMES
MR D R TUCKER
G TUER
7
60
09515
19
0
3
NAVAJO DAWN (IRE)
2y d d
60.50
T EAVES
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
5
60
052594
32
0
4
SMART PROJECT (IRE)
2y d e
58.50
A MULLEN
MR STUART JOHN ROBİN
ADRİAN NİCHOLLS
4
56
099
38
0
5
THE GREY BAY (IRE)
2y d e
58.00
J HART
JUDY RİCHARD PECK
JULİE CAMACHO
11
55
876
60
0
6
A GO GO
2y d d
58.00
C LEE
MR R KENT
P EVANS
3
55
567517
52
0
7
NEWSICAL
2y d e
57.50
D COSTELLO
CORNBOROUGH RACİNG C
M WALFORD
9
54
847780
59
0
8
COMEATCHOO (IRE)
2y d e
57.50
GRACE MCENTEE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
1
54
276248
4
0
9
QUIET WORD (FR)
2y d d
57.00
B CURTİS
ONTOAWİNNER PARTNE
ARCHİE WATSON
8
52
758
32
0
10
APPLES ACRE (IRE)
2y a d
53.50
L MORRİS
MR ROBERT BRİNKLEY
B HASLAM
6
44
908
79
0
11
PACIFIC COAST
2y d e
53.50
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
2
43
978
127
0
12
TILTILYS ROCK (IRE)
2y a e
53.50
A BRESLİN
MR DAVE CARTER
A CROOK
12
42
689580
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THORNABY NASH
8y a a
60.50
J HART
INGLEBY BLOODSTOCK L
J WARD
6
60
272900
23
0
2
CHINESE SPIRIT (IRE)
5y k a
60.50
P J MCDONALD
MR Y C LUK, MR SANDY
MİSS L PERRATT
4
60
705340
35
0
3
MR STRUTTER (IRE)
5y a a
60.00
T EAVES
MRS AMANDA HARRİSON
RONALD THOMPSON
1
59
500635
54
0
4
BLAZING DREAMS (IRE)
3y d e
59.50
A MULLEN
SIMON KING PARTNER
B HASLAM
8
59
113874
75
0
5
PROCEEDING
4y d a
59.50
L MORRİS
MR DAVİD TATE
MİSS T WAGGOTT
11
58
676311
31
0
6
TRAVELLER (FR)
5y d a
58.50
K SCHOFİELD
JOHN AND TONY JARVİS
A BRİTTAİN
13
56
324253
21
0
7
TURQUOISE FRIENDLY
3y d e
58.00
P MULRENNAN
MR H K TANG
M W EASTERBY
7
56
269087
115
0
8
HIGH FORT (IRE)
4y d a
55.00
B CURTİS
IAN CLEMENTS DON E
K MCLİNTOCK
2
48
603929
6
0
9
ROCK WARBLER (IRE)
6y a a
54.00
P DENNİS
MR R A ROYLE
M MULLİNEAUX
9
44
000690
126
0
10
THE BRORA POBBLES
4y d k
54.00
B MCHUGH
MRS L M WHİLLANS
A WHİLLANS
10
44
050547
40
0
11
MITCHUM
10y d a
54.00
C HARDİE
S HAYKİN R BARR
R BARR
3
40
097897
41
0
12
HEY JAZZY LADY (IRE)
3y d d
53.50
PAULA MUİR
MİSS M HODGSON
A CROOK
5
45
500-006
83
0
13
MARGARET J
3y k d
53.50
D FENTİMAN
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
14
43
757730
7
0
14
AMBER ROCK (USA)
3y d e
53.50
JANE ELLİOTT
RP RACİNG LTD
J L EYRE
12
43
039773
32
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PINARELLA (FR)
3y a d
60.50
H SHAW
R BRİNKLEY, K NİCOL
B HASLAM
1
60
816568
31
0
2
STRAWBERRYANDCREAM
4y a k
60.50
P J MCDONALD
MRS JAMES BETHELL
J BETHELL
11
60
152650
31
0
3
SIENA MIA
4y d k
60.50
P DENNİS
MRS H I S CALZİNİ
P KİRBY
9
60
52484
17
0
4
KODIAC LASS (IRE)
3y d d
60.50
J HART
THİSTLE RACİNG CLUB
KATİE SCOTT
4
60
655593
48
0
5
AVENUE OF STARS
6y d a
59.50
B CURTİS
DON EDDY EXORS THE
K MCLİNTOCK
8
58
827085
9
0
6
BILLY WEDGE
4y d a
58.50
B MCHUGH
MR DAVİD TATE
MİSS T WAGGOTT
12
56
902153
3
0
7
AMELIA R (IRE)
3y d d
57.50
T EAVES
MR RAY CRAGGS
R CRAGGS
10
53
175588
31
0
8
WITH APPROVAL (IRE)
7y d a
57.00
GEMMA TUTTY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
7
52
530010
21
0
9
BOBBY JOE LEG
5y a a
57.00
JP SULLİVAN
MRS ANGELA CLARK
MRS R CARR
6
52
680736
21
0
10
TARNHELM
4y d k
56.00
RHONA PİNDAR
H S HUTCHİNSON W S
W STOREY
3
50
802505
31
0
11
LUCKY VIOLET (IRE)
7y d k
55.50
B ROBİNSON
MİSS L A PERRATT
MİSS L PERRATT
2
49
585962
17
0
12
AMOOD (IRE)
8y a a
55.00
A MULLEN
MR S G WEST
S G WEST
5
48
7-00904
17
0
13
DARWINA
3y k d
54.00
PAULA MUİR
K L FİTZSİMONS
A WHİLLANS
13
45
860650
3
0
14
THE RETRIEVER (IRE)
4y a a
54.00
L MORRİS
R M T HOLDİNGS LİM
M HAMMOND
14
45
707342
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KYLLACHY WARRIOR (IRE)
3y k e
61.50
LAURA PEARSON
MR L A MULLANEY
L MULLANEY
5
67
073343
12
0
2
MY TOWN CHICAGO (USA)
4y d a
60.50
T HAMMER HANSEN
MR J T STIMPSON
KEVIN FROST
3
65
382719
2
0
3
EQUIDAE
4y a a
60.00
T EAVES
JARDINE
I JARDINE
2
64
533206
69
0
4
LIGHTNING CHARLIE
7y d a
60.00
P MULRENNAN
JARDINE
I JARDINE
12
64
594009
17
0
5
PEARL OF QATAR
3y k d
60.00
J HART
BESWICK BROTHERS BLO
TRISTAN DAVIDSON
4
64
722441
68
0
6
ETIKAAL
5y a a
60.00
S JAMES
MOMENT OF MADNESS
G TUER
7
64
921091
31
0
7
ALMURR (IRE)
3y d e
60.00
B CURTİS
MEGSON CONSTRUCTİON
PHİLLİP MAKİN
1
64
065673
17
0
8
I'LL BE BRIEF
3y d d
59.50
C RODRIGUEZ
MISS JULIE CAMACHO
JULIE CAMACHO
6
63
533
127
0
9
GLOBAL HUMOR (USA)
4y d a
59.00
C MADDEN
JOHNNİE DELTA RACİNG
J GOLDİE
13
62
683416
10
0
10
KLOPP
3y d d
59.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
11
62
166845
17
0
11
ZEBULON (IRE)
5y k a
58.50
JP SULLİVAN
BRUCE JAMİESON, BARB
MRS R CARR
8
61
61-4950
34
0
12
GRANNY ROZ
5y d k
57.50
P J MCDONALD
MR RAY CRAGGS
R CRAGGS
10
58
000009
31
0
13
SUPER FLORENCE (IRE)
4y k k
57.00
B MCHUGH
MR M GOGGİN
ADRİAN NİCHOLLS
9
57
804217
73
0
14
MAERCHENGARTEN
3y d d
54.00
JANE ELLİOTT
THE LAM PARTNERSHİP
E DE GİLES
14
45
0-55950
10
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENCODED (IRE)
6y a k
57.50
PAULA MUİR
LYNN SİDDALL RACİNG
MİSS L SİDDALL
13
45
080008
38
0
2
EXTRASOLAR
9y d a
57.50
S JAMES
THE TWELVE MİNİMUM P
G HARKER
14
48
773054
31
0
3
KIBAAR
7y d a
57.50
JP SULLİVAN
MRS S HİBBERT AND MR
MRS R CARR
3
47
708506
31
0
4
LE MANEGE ENCHANTE (IRE)
6y k a
57.50
L EDMUNDS
MR NİGEL FRANKLİN
D SHAW
9
46
356095
32
0
5
LITTLE MISS MUFFIN
3y d d
57.50
JANE ELLİOTT
MR R NAYLOR
SAM ENGLAND
10
50
835890
12
0
6
LORD OF THE GLEN
4y d a
57.50
C MADDEN
JOHNNİE DELTA RACİNG
J GOLDİE
2
46
066864
38
0
7
MIGHTASWELLSMILE
5y d k
57.50
C HARDİE
MR K TRİMBLE
R BARR
8
44
059066
38
0
8
POPPY IN THE WIND
7y d k
57.50
L MORRİS
MR A D BROWN
A BROWN
6
50
059-384
127
0
9
RED ALLURE
4y a k
57.50
T EAVES
MİA RACİNG
M MULLİNEAUX
12
47
033429
38
0
10
ROCKLEY POINT
6y d a
57.50
J HART
THE VİNTAGE FLYERS
KATİE SCOTT
1
49
043452
35
0
11
SOMEONE EXCITING
6y d k
57.50
H SHAW
MR JORDAN SOUSTER
D THOMPSON
5
47
150849
17
0
12
STAR CRACKER (IRE)
7y a a
57.50
P DENNİS
MR G E ADAMS MR J
J GOLDİE
4
46
777572
38
0
13
SWEET FORGETME NOT (IRE)
3y d d
57.50
GRACE MCENTEE
MİSS ROBİN BLAZE MCE
P MCENTEE
11
48
221489
14
0
14
VALLEY BELLE (IRE)
3y d d
57.50
B CURTİS
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
7
50
524806
14
0
9 Aralık 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Newcastle İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newcastle İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:15 newcastle i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 9 aralık 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 9 aralık 2019 at yarışı programı, 9 aralık 2019 tjk yarış programı, 9 aralık 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 9 aralık 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 9 aralık 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, 9 aralık 2019 newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni